دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

گاهی لازم است برای فهم و درک بیشتراطلاعات غیر ضروری دور ریخته شود

گاهی لازم است برای فهم و درک بیشتر، اطلاعات غیر ضروری، دور ریخته شود!

امواج مغزی، ایده های بدیهی را برای افزایش خلاقیت، سرکوب می کنند

نوروسافاری | با توجه به یافته دانشمندان دانشگاه کویین ماری لندن و دانشگاه لندن، مغز انسان نیاز دارد تا ایده های بدیهی را سرکوب کند تا به خلاقانه ترین ایده ها دست یابد.

برای خلاق بودن، نیاز است که ما ایده های رایج و سهل الوصول را از خود دور کنیم، ولی ما اطلاعات کمی درباره ی این- که این اتفاق چگونه در مغزمان رخ می دهد- داریم.

مطالعه ای- که در مجله ی Proceedings of the National Academy of Sciences چاپ شده است- نشان می دهد امواج مغزی نقشی حیاتی در مهار کردن وضعیت تفکر همیشگی و عادت شده، دارند تا مسیر دستیابی به ایده های غیرمعمول و دور از دسترس را هموار سازد.

محققان یافته اند- وقتی افراد نیاز به سرکوب کردن ارتباط های گمراه کننده در تکالیف خلاقانه دارند-این امواج مغزی یا نوسانات آلفا در ناحیه ی تمپورال راست، افزایش می یابد.

این ارتباطات رایج، در هر دو نوع تفکر همگرا و واگرا(وقتی که افراد باید با ایده های خلاقانه ی زیادی کنار بیایند)یافت می شوند.

سطوح بالاتر امواج آلفا، انسان را قادر می سازد، با ایده هایی کنار بیایند که با کاربردهای شناخته شده و رایج، فاصله دارند.

تقویت تفکر خلاقانه

محققان نشان داده اند که تحریک ناحیه ی تمپورال راست مغز در فرکانس موج آلفا، توانایی مهار کردن ارتباطات کلیشه ای و همیشگی را در هر دو نوع تفکر خلاقانه افزایش می دهد.

این مسئله از طریق اعمال جریان الکتریکی به مغز از طریق روشی غیر تهاجمی به نام تحریک مغزی فراجمجمه ای با جریان متناوب (tACS)- که اثرات جانبی حسی را به حداقل می رساند- نشان داده شده است.

این یافته ها دستاوردهای جانبی هم دارد، از جمله اینکه ما چگونه خلاقیت را درک می کنیم و راه های بالقوه ای را پیش رویمان قرار می دهد که چگونه فرایند خلاقیت را تحت تاثیر قرار دهیم، مثلا از طریق روش هایی مثل tACS.

محقق ارشد دکتر کارولین دی برناردی لوفت از دانشگاه کویین مری لندن می گوید:

اگر ما بخواهیم استفاده هایی متفاوت از لیوان را ابداع کنیم ابتدا باید تجربه ی قبلیمان را مهار کنیم که می گوید لیوان، یک ظرف است.

تازگی مطالعه ی ما این است که نشان می دهد نوسانات آلفای تمپورال راست، یک مکانیسم نورونی کلیدی برای کنار زدن این ارتباطات کلیشه ای است. به منظور فهمیدن فرایند هایی که اساس تولید ایده های بدیع و منحصر بفرد هستند، نیاز است که آن را به فرایند های تشکیل دهنده اش مجزا کنیم و خلاقیت را تا جای ممکن کالبدشکافی و تشریح کنیم و این اجزا را در یک زمینه ی خاص تحلیل کنیم. پیش از آن که این اجزا را دوباره کنار هم قرار دهیم و فرایند را به طور کلی ببینیم.

سنجش فعالیت مغز

محققان، مکانیسم نورونی مسئول خلاقیت را از طریق به نمایش درآوردن فعالیت الکتریکی مغز به وسیله ی الکتروانسفالوگرافی نشان دادند. الکتروانسفالوگرافی (EEG) سیگنال های الکتریکی را از طریق سنسور های کوچکی که در روی جمجمه جایگذاری شده اند جمع آوری می کند.

همچنین استفاده از tACS آن ها را قادر ساخت تا نقش علت و معلولی امواج را مورد کاوش قرار دهند.(با امواج داده شده به مغز از بیرون مغز، میتوان برخی امواج مصنوعی را در مغز ایجاد یا مهار کرد و نقش این امواج را رفتارها و تفکرات فرد بررسی نمود)

در آزمایش هایی که اجرا کردند به این مسئله دقت کردند که چگونه مغز از عهده ی مجموعه ای از تکالیف خلاقانه برمی آید مثل پیدا کردن کلمه ای که با کلمه ای دیگر ارتباط داشته باشد. برای مثال هر بار که ما مفاهیمی مرتبط با یک کلمه را جست و جو می کنیم، ابتدا با ارتباطات قویتر شروع می کنیم و به تدریج به سمت ارتباطات ضعیف تر یا دورتر پیش می رویم. (برای مثال:گربه<سگ<حیوان<حیوان خانگی<انسان<مردم<خانواده)

مطالعات قبلی نشان داده بود که بعضی از افراد از بعضی دیگر، خلاق ترند زیرا آنها قادرند از ارتباطات قوی و دم دستی، پرهیز کرده و این امر منجر به یافتن موارد دورتر از ذهن می شود و این مطالعه نشان می دهد که امواج مغزی آلفا به طرزی حیاتی در این فرایند درگیر است.

طی طریق کمتر پیموده شده

جویدیپ باتاچاریا استاد دانشگاه لندن و نویسنده ی همکار در این مطالعه، افزود:

همان طور که رابرت فراست در این شعر معروفش سروده: دو مسیر در جنگل از یکدیگر جدا می شدند و من آن مسیری را انتخاب کردم که کمتر پیموده بودم و این همه ی تفاوت ها را ایجاد کرد.

انتخاب مسیر کمتر پیموده شده، برای خلاقانه فکر کردن لازم است و یافته های ما شواهدی را فراهم می آورد که چگونه این فرایند در مغز ما انجام می شود.

اکنون محققان امیدوارند بفهمند که چگونه فرایند های نورونی هنگام حل مسائل خلاقانه در خارج از شرایط آزمایشگاهی یکپارچه می شوند و اینکه آیا ممکن است وسایل تحریکی بسازیم که مغز را م

انیتور کند و خلاقیت را هرموقعی که لازم است برانگیزد.

ترجمه: محمدحسن ابوالحسنی وبسایت نوروسافاری

لینک مقاله:

https://www.neurosafari.com/امواج-مغزی-ایده-های-بدیهی-را-ب…/

https://www.pnas.org/content/115/52/E12144

توضیح: فرآیندهای دم دستی و ساده در مغز و یادگیری ساده در قالب تقلید رفتارهای دیگران، در حیوانات هم مشاهده میشود و در مغز تکامل یافته انسان هم وجود دارد. زیرا بستر مغزهای همه موجودات، یکی است(پایه آن سلول عصبی است که بعدها تکثیر میشود و دهها اندام تخصصی مانند تالاموس، هیپوتالاموس، امیگدال، و....را داخل مغز تولید میکند و این مناطق کارهای پایه ای مغز مانند مشاهدات اولیه و تقلید و یادگیری های اولیه را انجام میدهند.

برای نمونه منطقه قشری ونترومدیال لوب پیشانی، منطقه ای ابتدایی است که در احساسات و فرآیندهای نسبتا ناخودآگاه عاطفی نقش دارد و در حیوانات هم هست. انتقال حالت عاطفی به حیوان دیگر، در سایه فعالیت سلول های آینه ای ای صورت میگیرد که بقایای آن در انسان هم وجود دارد. انتقال این احساسات و عواطف و واکنش بر اساس آن، فرایندی است که نیازمند انرژی فعال و زیاد نیست. اگر این فرآیندهای ناخودآگاه و غیر فعال نبود هرگز مغز نمیتوانست بهعنوان ابزار بقای برتر مطرح شود.

این فرآیندهای ناخودآگاه و سریع، برای کم کردن انرژی مصرفی در مغز انسان الزامی است ولی در گام بعدی، چیزی مغز انسان را از مغز بسیاری از حیوانات متمایز میکند و آن، قدرت پردازش اطلاعات و تحلیل آنها و بازآوری ست. این قدرت زیاد، نیازمند چند مرحله است:

1- مرور مجدد اطلاعات قبلی و تقلیدها.
2- جمع کردن اطلاعات و یادگیری ها و تقلیدهای قبلی با هم.
3- قدرت پذیرش انباشت اطلاعات.
4- قدرت فراموش کردن اطلاعات قبلی.
5- قدرت پذیرش اطلاعات پردازش شده جدید.

فراموش کردن رفتارهای کلیشه ای و یادگیری های رفلکسی قبلی، لازمه یادگیری جدید است.

از سوی دیگر مغز انسان، به صورت شگفت آوری از تبدیل شدن به زباله دان اطلاعات بیهوده، خود را میرهاند. اگر فرآیندهای رهایی از اندوخته های بی ارزش، نبود و مغز ما تبدیل به زباله دان محتویات بی ارزش میشد، نمی توانستیم در میان میلیون ها اطلاعات بی ارزش، به سادگی اطلاعات ارزشمند و سودمند را پیدا کنیم.

پردازش اطلاعات در میان میلیونها واحد اطلاعاتی، کند و ضعیف میشود و این ما را در برابر موقعیت های دشوار- که نیازمند پردازش سریع و ناگهانی است- ضعیف میکند.

یکی از مهارتهای مهم مغز انسان بالا بردن سرعت پردازش هاست که بخشی از آن به وسیله مکانیزمهای ناخودآگاه است و بخش دیگر آن، انتخاب خوداگاه اطلاعات از میان اطلاعات ذخیره شده قبلی است. بازآوری اطلاعات از میان اندوخته اندک اطلاعات، بسیار ساده تر و سریعتر است و برای نمونه میتوان به قدرت حافظه و بازآوری اطلاعات در کودکان اشاره کرد که در مقایسه با بزرگسالان، سریعتر و قویتر است.

هنر ابزار هوش برتر، اندوختن سنگ ریزه های سنگین و کشش های خرد نیست، هنر ابزار هوش برتر، کم کردن سنگریزه های سنگین و جمع کردن گنجهای پرقیمت و سبک است!!


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
میاستنی گراویس در جوانانادامه بحث تکامل چشمسندرم پس از ضربه به سرجنسیت و تفاوت های بیناییاسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالشباهت های ریشه ای چند بیمکمردرد ناشی از تنگی کاناحس و ادراک قسمت پنجاه و شبارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز دانش قدرت استتمدن پیشرفته ی پیشینیانمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟آزار حقیقیدرک دیگرانلرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاثیر کتامین در درمان پاایندرالرادیوی مغز و تنظیم فرکانهمدلی و هوش عاطفیما بخشی از این جهان مرتبطارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا وسیاهچاله های فضایی منابعجهان یکپارچهاطلاعاتی عمومی در مورد مصد قدح، نفتاده بشکستکووید نوزده و خطر بیماری ماده ای ضد التهابیحس و ادراک سی و هفتمبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکداروهای مصرفی در ام استهدیدهای هوش مصنوعینقاشی هایی با بوی گذشته یافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل دردی که سالهاست درمان نشمننژیتتاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کزمین زیر خلیج فارس تمدنی هورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس سکوت، در برابر گزافه گویجهانی پر از سیاهچاله یا پبه مغز خزندگان خودت اجازطوفان بیداریکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت های حافظه و حافظخواندن ، یکی از شستشو دهنبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودداروی جدید ای ال اسفلج دوطرفه عصب 6 چشمتو دی ان ای خاص ميتوکندرينقش پیشرفته ی سلول های بنالگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی هوشمند در خارج از زهوش مصنوعی از عروسک بازی ساخت شبکه عصبی با الفبای از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستجایی برای یاد گرفتن باقی به زیر پای خود نگاه نکن بعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص بادامکتاب زیست شناسی باورمروری بر تشنج و درمان هایبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزدارویی ضد بیش فعالی سیستفاجعه ی جهل مقدستوهم لیلیپوتی(ریزبینی)نقش زبان در سلطه و قدرت ارقیبی قدرتمند در برابر مامیدوارینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانزیر فشار کووید چه باید کرتراشه ی هوش مصنوعی در مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی سختی ها رفتنی استاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدحق انتخاببیمار 101 ساله، مبتلا به سعوامل ایجاد لغت انسانی و خانه ی تاریککشیدن مادی روشی برای جلومرز بین انسان و حیوان کجابرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هدر کمتر از چند ماه سوش جدفرار در فرار از میزبان، دتوت زیاد بخوریدنمیتوان با بیرون انداختنرویا و کابوسانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از زبان و تکلم برخی بیماریهتشنج چیستهوش مصنوعی به شناسایی کاسردرد تنشناز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قحمله ویروس کرونا به مغزبیماری اسپینال ماسکولار عدم درکخطا در محاسبات چیزی کاملگیاه بی عقل به سوی نور میمشاهده گر جدای از شیء مشابزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقدرمان های جدید میگرنقله برای دیدن نه برای به تکنولوژی جدید که سلول هانه روش تقویت مغزروزه داری و التهاب زیانبانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟(قترک امروزابعاد اضافه ی کیهانسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصادف یا قوانین ناشناختههوش عاطفی قسمت 11شناسایی سلول های ایمنی ااز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومحریص نباشبیو الکترونیک؛ ترکیب موجتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا، هیچ استگربه شرودینگر و تاثیر مشمعرفی مورد نادر بیماری گآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرمان جدید میگرن با انتی قارچ بی مغز در خدمت موجودتکامل زباننوار مغز، مفید و بی خطرروشهای نو در درمان دیسک باولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیمواد کوانتومی جدید، ممکناحتیاط در تعویض داروهاسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر عمودی سر انسان از پاسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودشگفتی های زنبور عسلژنهای هوش ، کدامندحس و ادراک قسمت چهل و دومبا تعمق در اسرار ابدیت و دورترین نقطه ی قابل مشاهتقویت حافظه یا هوش مصنوعپیچیدگی های مغزمگسمغز آیندگان چگونه است ؟آتاکسی مخچه ای خودایمندرها بسته نیستقطره قطرهتابوهای ذهنیایمپلانت مغزینوروپلاستیسیتی چیسترژیم های غذایی و نقش مهم همه چیز در زمان مناسبهمه چیز در زمان کنونی استمیدان مغناطيسي زمین بشر اداراوون تنها داروی تاییسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییاسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالشباهت کیهان و مغزکمردرد و علل آنحس و ادراک قسمت بیست و چهبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زباندانش محدود به ابعاد چهارتمدن بشری و مغز اخلاقیمغز بزرگ چالش است یا منفعآزار دیگری، آزار خود استدرک درست از خود و هوشیاریلزوم گذر انسان از حدها و تاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینراز تغییرهمراه سختی، اسانی هستما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکترسیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نصداقتکودک هشت ساله لازم است آدماده، چیزی نیستحس و ادراک- قسمت پنجاه و بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیداروهای ام استو یک معجزه ایچقدر به چشم اعتماد کنیمافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل درد، رمز موفقیتمن، ما یا چی؟تاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر زمان چیستهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحسکته مغزیجهانی در ذهنبه نقاش بنگرطوفان زیباییکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت درک انسانخواندن، دوست روزهای سختبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسداروی جدید برای میاستنی فن آوری های جدید علیه شناتو در میانه ی جهان نیستی نقش آتش در رسیدن انسان بهذهن پر در برابر آگاهیالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی و داراییهوش مصنوعی از عروسک بازی ساختن آیندهاز تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتجایی خالی نیستبه سیاهی عادت نکنیمعلم و روحخواص بادام زمینیکتاب طبیعت در قالب هندسهمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خداستانها و مفاهیمی اشتبافارغ التحصیلان، فقیر و دتوهم چیستنقش زبان در سلطه و قدرت ارقابتی بی هدف یا رقابتی هامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزیرفون داروی ضد ام استراشه ی بیولوژِیکهوش مصنوعی از عروسک بازی سختی در بلند شدن از روی صاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنحقیقت قربانی نزاع بین بی بیمار مرکز تنفس سلولیعواملی که برای ظهور لغت اخانواده پایدارکشتن عقیده ممکن نیستمرز جدید جستجو و اکتشاف، برخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعدر آرزوهایت مداومت داشتهفرد موفقتوسعه هوش مصنوعی قادر اسنمیتوان بر سیاه سیاه نوشرویا و خبر از آیندهانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج و حرکات شبه تشنجی قاهوش مصنوعی تعاملیسردرد سکه ایاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریحمایت از طبیعتبیماری اضطراب عمومیعدالت برای من یا برای همهخطای ادراک کارماگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده آینده از روی مشاهبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آدرمان های جدید در بیماری قله سقوطتکنولوژی جدید که سلول هاچه زیاد است بر من که در ایروزه داری و بیمار ی ام اس انسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع خواب و رویاترکیب آمار و ژنتیکابعاد بالاترسفر دشوار اکتشافتضادهای علمیهوش عاطفی قسمت نهمشهر زیرزمینی در ژاپن برااز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیحرکات چشم، ترجمه کننده ی بیوگرافیصفحه اصلیدندان ها را مسواک بزنید تتفاوت قند طبیعی با قند و گزیده ای از وبینار یا کنفمعرفت و شناختآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرمان جدید کنترل مولتیپلقبل و بعد از حقیقتتکامل زباننوار مغز، ترجمه ی فعالیت روشهای شناسایی قدرت شنوااولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیموجود بی مغزی که می توانداحساس گذر سریعتر زمانسلول عصبی، در محل خاص خودتغییرات منطقه بویایی مغزاسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیشانس یا نتیجه ی تلاشژنهای حاکم بر انسان و انسحس و ادراک قسمت چهل و سومبا خودت نجنگديدن با چشم بسته در خواب تقویت سیستم ایمنیپیچیدگی های مغزی در درک زمغز اندامی تشنه ی انرژی اآتش منبع انرژیدرهای اسرارآمیز و پوشیدهلمس کوانتومیتاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروز مبارکرژیم های غذایی و نقش مهم همه چیز، ثبت می شودمیدان های مغناطیسی قابل ادب برخورد با دیگرانسندرم دزدی ساب کلاوینجهل مقدساصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلشباهت زیاد بین سلول هاي عکمردرد با پوشیدن کفش مناحس و ادراک قسمت بیست و یکبازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستدانش بی نهایتتمدن زیر آبمغز بزرگ چالشهای پیش روآسيب میکروواسکولاریا آسچیزی شبیه نور تو نیستدرک عمیق در حیواناتلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان الراست دستی و چپ دستیهمراهی میاستنی با برخی سمانند کودکان باشیدارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال سیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان کنونی و مغز بزرگتریاعتماد به خودصدای بم با فرکانس پایین، کودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی بیش از یک خلا حس و ادراک- قسمت بیست و پبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیداروهای تغییر دهنده ی سیتو یک جهان در مغز خودت هسنقش قهوه در سلامتیافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیدرس گرفتن از شکست هامن، خود تو هستمتاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد زمان و مکان، ابعاد کیهان هوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایجهان، تصادفی نیستبه نقاش بنگرطولانی ترین شبکاهش مرگ و میر ناشی از ابمخچه فراتر از حفظ تعادلخواب و بیداری نوسانی مغزبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدداروی جدید برای کاهش وزنفناوری هوش مصنوعی نحوه ختوقف؛ شکستنقش انتخاب از طرف محیط، نذهن تو همیشه به چیزی اعتقالگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی بی دودهوش مصنوعی از عروسک بازی ساختن آینده، بهترین روش از تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازجاذبهبه سخن توجه کن نه گویندهعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص شکلات تلخکتاب، سفری به تاریخمرکز حافظه کجاستبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در ددخالت در ساختار ژنهافاصله ها در مکانیک کوانتتوهم و خیالنقش سجده بر عملکرد مغزرموزی از نخستین تمدن بشرامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزیرک ترین مردمتربیت کودکان وظیفه ای مههوش مصنوعی از عروسک بازی سدسازی روش مناسب برای مقاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناحقیقت آنطور نیست که به نظبیماری لبر و نابینایی آنعوارض ازدواج و بچه دار شدخاویار گیاهیگل خاردار، زیباستمرزهای حقیقی یا مرزهای تبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیدر آسمان هدیه های نادیدنفرد یا اندیشهتوسعه برخی شغل ها با هوش نمای موفقیترویا بخشی حقیقی از زندگی اندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج به صورت اختلال رفتاهوش مصنوعی در قضاوت های اسردرد عروقی میگرناز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنحوادث روزگار از جمله ویربیماری بیش فعالیعسل طبیعی موثر در کنترل بخطای حسگیرنده باید سازگار با پیمشاهدات آمیخته با اشتباهبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آدرمان های جدید سرطانقلب های سادهتکینگینه عدم مطلق بلکه عدم با قروزه داری سلول های بنیادانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهاتفاق و تصادفسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادههوش عاطفی قسمت هفتمشواهدی از نوع جدیدی از حااز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دحرکت چرخشی و دائمی کیهانبیوگرافیسوالات پزشکیده روش موفقیتتفاوت مغز انسان و میمون هگزارش یک مورد جالب لخته ومغز فکر میکند مرگ برای دیآیا راهی برای بهبود وضعیدرمان جدید ام اسقبل از آغازتکامل زبان انسان از پیشینوار عصب و عضلهروشی برای بهبود هوش عاطفاولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیموجودات مقهور ژنها هستنداحساسات کاذبسلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات مغز پس از 40 سالگیاساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیشانس یا تلاشکفش و کتابحس و ادراک قسمت نهمبا خدا باشدی متیل فومارات(زادیوا)(تلقین اطلاعات و حافظهپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز انسان ایا طبیعتا تماآثار باستانی تمدن های قددرون قفس یا بیرون از آنلووفلوکساسینتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز یا روز پایانیرژیم ضد التهابینورالژیرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان های کوانتومی خلاادراک ما درک ارتعاشی است سندرم سردرد به دلیل افت فجهان فراکتالاصل بازخوردشباهت زیاد بین سلول هاي عکنفرانس تشنج هتل کوثر اصحس و ادراک قسمت بیست و دوبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامدانشمندان موفق به بازگردتمدنی قدیمی در شمال خلیج مغز بزرگ و فعال یا مغز کوآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجدرگیری قلب در بیماری ویرلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیرجزخوانی هایی که امروز بهمراهی نوعی سردرد میگرنیمانند آب باشارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از دسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کاملی در اطراف ما پراعتماد به خودصرع و درمان های آنکودکان مهاجرماست مالیحس و ادراک- قسمت شصت و چهبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساداروهای ضد بیماری ام اس وتو کجای جهانینقش مهاجرت در توسعه نسل اافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیدست و پا زدن در سایه؟منابع انرژي پاک سرچشمه حتاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسزمان و گذر آن سریع استهوش مصنوعی متصل با مغزاز نخستین همانند سازها تویتامین کاجهش های ژنتیکی مفید در سابه نادیدنی ایمان بیاورطی یکصد هزار سال اخیر هرچکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه ، فراتر از حفظ تعادلخواب زمستانی سلول های سربرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناداروی جدید برای ای ال اسفواید روزه داری متناوبتولید مولکول جدید توسط هنقش اتصالات بین سلولهای ذهن خود را مشغول هماهنگیالتهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی در جمع مواردی را برهوش مصنوعی از عروسک بازی ساختار فراکتال وجود و ذهاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسجاذبه و نقش آن در شکلگیریبهبود حافظه پس از رخدادهعلم به ما کمک میکند تا موخواص شگفت هویجکتابخانهمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زنددر موج، راز خلقت نهفته اسفاصله ی همیشگی تصویر سازتوهم وجودنقش غذاها و موجودات دريارمز و رازهای ارتباط غیر کامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزیست شناسی کل در جزء فراکترجمه فعالیت های عضله به هوش مصنوعی از عروسک بازی سرنوشتاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شحقیقت افرادبیماری میاستنی گراویسعید نوروز مبارکخار و گلگل درون گلدانمزایای شکلات تلخ برای سلبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند ندر آستانه ی موج پنجم کوویفرد حساس از نظر عاطفی و بتوصیه های سازمان بهداشت نمایش تک نفرهرویا تخیل یا واقعیتاندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج عدم توازن بین نورون هوش مصنوعی در کامپیوترهاسرطان کمیت گراییاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعحکمت الهی در پس همه چیزبیماری تی تی پیعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطر آلودگی هواگالکانزوماب، دارویی جدیمطالبه ی حق خودبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بدرمان های رایج ام اسقلب و عقلتکامل فردی یا اجتماعینهایت معرفت و شناخت درک عروزهای بد باقی نمیماندانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوبان اطلاعات و پلِ بینسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدهوش عاطفی قسمت یازدهشواهدی از دنیسوان(شبه نئاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقحس متفاوتبیان ژن های اسکیزوفرنی دپیامهای کاربراندهن، بزرگترین سرمایهتفاوت ها و تمایزها کلید بگشایش دروازه جدیدی از طرمغز قلبآیا راهی برای رفع کم آبی درمان جدید ای ال اس، توفرقبل از انفجار بزرگتکامل ساختار رگهای مغزی نوار عصب و عضلهروشی جدید در درمان قطع نخاولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیمورد نادر همپوشانی دو بیاخلاق و علوم اعصابسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات آب و هوایی که به استفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری شاهکار قرنکفش بد، عامل مهم کمردردحس و ادراک قسمت چهارمبا طبیعت بازی نکندین اجباریتلاش ها برای کشف منابع جدپیوند مدفوعمغز انسان برای ایجاد تمدآدم عاقل، وقت خودش را هدردرون و بیرون، جدای از هم لوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند دلوتیراستامتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسینورالژی تریژمینالرژیم غذایی سالم و ضد التههمه جا خیر بکارمیدان بنیادین اطلاعاتادراک، فراتر از آنچه معمسوی ما آید نداها را صداجهان قابل مشاهده بخش کوچاصل در هم تنیدگی و جهانی شجاعت و ترسکنگره بین المللی سردرد دحس و ادراک قسمت بیست و سوبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میدانشمندان نورون مصنوعی ستمرکز و مدیتیشنمغز بزرگترین مصرف کننده آسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایدرگیری مغز در بیماری کویلزوم عدم وابستگی به گوگل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز رحم مصنوعیهندسه ی پایه ایماه رجبارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کنسیاهچاله ی تولید کنندهجهان پیوستهاعتماد بی موردضایعه ی شبکه لومبوساکرالکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالی با هوش انسانیحسن یوسف باغچه ی منبحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیداروهای ضد تشنج با توضیح تو کز محنت دیگران بی غمینقش میدان مغناطیسی زمین افزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استدست کردن در گوشمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسزمان و صبرهوش مصنوعی و کشف زبان هایسکته ی مغزی در جواناناز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخوانجهش های ژنتیکی غیر تصادفبه هلال بنگرطیف انسفالیت، گیلن باره کاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ابزاري که وظیفه آن فخواب سالم عامل سلامتیبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونداروی جدید برای دیابتفواید روزه داری متناوبتولید مثل فقط با یک مادر نقش تیروئید در تکامل مغزذهن خالی از شلوغی افکارام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی در سیاهچالههوش مصنوعی از عروسک بازی ساختار شبکه های مغزی ثاباز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهجبران از دست رفته هابهداشت خوابعلم بدون توقفخواص عجیب لوبیاکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز خنده در کجای مغز استبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلودر میان تاریکی و روشناییفتون های زیستیتوهم وجودنقش غذاها و موجودات دريارمز گشایی از اتصالات مغزامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه ی فعالیت های عضله بهوش مصنوعی از عروسک بازی سریع دویدن مهم نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دحقیقت انسانبیماری میاستنی گراویسعامل کلیدی در کنترل کارآخارق العاده و استثنایی بگل زندگیمسمومیت دانش آموزان بی گبرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشردر برابر حقایق جدیدفردا را نمیدانیمتوصیه های غیر دارویی در سچند نرمش مفید برای کمردررویا حقی از طرف خدااندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت ستشویق خواندن به کودکانهوش مصنوعی در تفکر خلاق اسرعت فکر کردن چگونه استاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردحافظه میتواند بزرگترین دبیماری خود ایمن اعصاب محعشق درونی به یگانگی خلقتخطر حقیقی، خود انسان استگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبی در مورد تشنجبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه درمان های علامتی در ام اسقلب یا مغزتکامل مادی تا ابزار هوشمنهایت در بی نهایتروزهای سختانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر زمان ایده آل نشواتوسوکسیمایدسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجهوش عاطفی قسمت پنجمشیر و دوغ باداماز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است حس چشایی و بویاییبیان حقیقتسایتهای دیگردو ویژگی انتزاع و قدرت تجتفاوت ها را به رسمیت بشناپل جویی اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهآیاما مقهور قوانین فیزیکدرمان جدید سرطانقبرستان ها با بوی شجاعتتکامل شناخت انسان با کشفنوار عصب و عضلهروشی جدید در درمان نابیناولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانموسیقی نواخلاق پایه تکامل و فرهنگسلام تا روشناییتغییرات تکاملی سر انسان استفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیشاهکار شش گوشکل اقیانوس در یک ذرهحس و ادراک قسمت نوزدهمبالای هر دستی، دستی هستدین، اجباری نیستتلاش های جدید در ALSپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای شادمانی طآرمانگرای تخیلی نباشدرون آشفته ی تو و ظاهر خندروغ نگو به خصوص به خودتلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویانوزاد ناشنوای متولد شده،رژیم غذایی ضد التهابیهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدازولام در درمان تشنج ادغام میان گونه های مختلهدف یکسان، در مسیرهای متسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هااصل علت و تاثیرشرکت نورالینک ویدیویی ازکنگره بین المللی سردرد دحس و ادراک قسمت بیستمبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی ددانشمندان یک فرضیه رادیکتمرکز بر هدفمغز حریص برای خون، کلید تآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جندرگیری مغز در بیماران مبمقاومت به عوارض فشار خون تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپرحم مصنوعیهندسه ی رایج کیهانماهیچه ی صبرارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهاعتیاد و تلاش های درمانی ضایعه ی عروقی مخچهکودکان گذشته به آینده فکماشین های دارای روححساسیت روانی متفاوتبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آداروی فامپیریدین یا نورلتو پیچیده ترین تکنولوژی نقش محیط زندگی و مهاجرت دافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشدست آسمانمنابع انرژی از منابع نهفتاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کوانزمان واقعیت است یا توهمهوش مصنوعی یا حماقت طبیعسکته ی چشمیاز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتجهش های بیماری زا، معمولبه کدامین گناه کشته شدندطبیعت موجی جهانکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه تاثیر گذار بر حافظهخواب سالم عامل سلامتی و یبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرداروی جدید ضد فشار خونفواید زیاد دوچرخه سواریتولید مثل اولین ربات های نقش حفاظتی مولکول جدید دذهن سالمام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع بی نهایت انرژی در دتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی زمینی امروز بیش از هوش مصنوعی از عروسک بازی سادیسم یا لذت از آزار داداز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهجدا کردن ناخالصی هابهداشت خواب، امروز در جهعلم در حال توسعهخود جسم و یا تصویرکرونا چه بر سر مغز می آورمرگ چیستبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشاندر مانهای کمر دردفروتنی معرفتیتوهم بی خدایینقش غذاها و موجودات دريارمز پیشرفت تواضع است نه طاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانزیست، مرز افق رویداد هستترجمه ای ابتدایی از اسراهوش مصنوعی از عروسک بازی سریعترین کامپیوتر موجوداز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحقیقت اشیابیماری های میتوکندریعادت همیشه خوب نیستخبر مهم تلسکوپ هابلگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان، قمابررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پدر جراحی کمر عجله نکنیدفرزندان زمان خودتوصیه هایی در مصرف ماهیچند جهانیرویاها از مغز است یا ناخواندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از زبان جانسوزتشخیص ژنتیکی آتروفی های هوش مصنوعی در خدمت خلق وحسطح آگاهی، رخدادهای زندگاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختحافظه های کاذببیماری دویکعشق، شلوغ کردن نیستخطر را بپذیرگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در ددرمان ژنتیکی برای نوآوریقلب دروازه ی ارتباطتکامل مداومنهادینه سازی فرهنگ اختلاروزهای سخت میگذردانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استمنحنی که ارتباط بین معرفاتصال مغز و کامپیوترسفرنامه سفر به بم و جنوب تعیین پیش آگهی آسیب به عصهوش عاطفی قسمت اولشیشه ی بازالتی و سیلیکوناز خود رها شویادآوری خواب و رویاحس و ادراک (قسمت اول )بیداری معنوی یعنی دوستی دو بیماری روانی خود بزرگ تفاوت های بین زن و مرد فقپل خواجو اصفهانمغز مانند تلفن استآگاهی فراتر از آگاهیدرمان جدید سرطانقدم زدن و حرکت دید را تغیتکامل، نتیجه ی برنامه رینوار عصب و عضلهروشی جدید در درمان سکته ماوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریموسیقی هنر مایع استاختلا ل در خود عضلهسلاح و راهزنیتغذیه بر ژنها تاثیر دارداستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهشاید گوشی و چشمی، آماده شکلمات بلند نه صدای بلندحس و ادراک قسمت هفتمبالاترین هدف از دولتدیوار همه اش توهم بودتلاش های جدید در درمان فرپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طآرام باشآرامش و دانشدریا آرام نخواهد شد کشتی لیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه نوسانات کوانتومی منبع مارژیم غذایی ضد دردهمیشه چشمی مراقب و نگهبامکان زمان یا حافظه زمانادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازاصل عدم قطعیت از کوانتوم شربت رب انارکنترل همجوشی هسته ای با هحس و ادراک قسمت دهمباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصدانشمندان ژنی از مغز انستمرکز بر امروزمغز در تنهایی آسیب میبینآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پدرگیری مغزی در سندرم کوومقایسه رقابت و همکاریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم ترسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرهندسه بنیادینماپروتیلینارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگرانسیاره ی ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آاعتیاد را به دور بیندازضایعات در عصب زیر زبانیکودکان خود را مشابه خود تماشین دانشخفاش کور و انسان بینا؟بحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداداروی لیراگلوتیدتو آرامش و صلحینقش مرکز تنفس سلولی در بیافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگردست بالای دستمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز برازمان پلانکهوش مصنوعی گوگل به کمک تشسال 2025 سال بین المللی علماز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان دردجهش تمدنی عجیب و شگفت انسبه امید روزهای بهترطبیعت بر اساس هماهنگیکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخاطب قرار دادن مردم، کاخواب عامل دسته بندی و حفطبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانداروی جدید ضد میگرنفیلم کوتاه هیروشیما از هتولید یا دریافت علمنقش حیاتی تلومر دی ان آ دذهت را روی چیزهای مفید متام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پامنابع جدید انرژیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی زودگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی سازگاری با محیط بین اجزااز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مجدایی خطای حسی استبهداشت خواب، رمز حافظه ی علم راهی برای اندیشیدن اخودآگاهی و هوشیاريکریستال هامرگ و میر پنهانبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهدر محل کار ارزش خودت را بفروتنی و غرورتوهم تنهایینقش غذاها در کاهش دردهای رمز امید، بی نیازی از مردامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانزاویه نگاه ها یکسان نیستترس و آرمان هاهوش مصنوعی از عروسک بازی سرکه انگبین عسلی مفید براز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحقیقت تنها چیزی است که شابیماری های مغز و اعصاب و عادت کن از بالا نگاه کنیخدا موجود استگلوئونمسیر دشوار تکامل و ارتقابررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسدر درمان بیماری مولتیپل فرضیه ای جدید توضیح میدهتوضیحی ساده در مورد هوش مچند جهانیرویاهای پر رمز و حیرتی درانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک الکترومغناطیسی مغابزار بقای موجود زنده از زبان ریشه هایی شناختی استشخیص آلزایمر سالها قبل هوش مصنوعی در خدمت خلق وحسعی کن به حدی محدود نشویاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشحافظه و اطلاعات در کجاست بیماری دیستروفی میوتونیعصب حقوق نورولووخطرات هوش مصنوعیگامی در درمان بیماریهای معمای اخلاقی قطاربشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیدرمان کارتی سل و تومور مغقلب روباتیکتکامل چشمچهار میلیارد سال تکامل بروش مقابله مغز با محدودیانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها اثر مضر مصرف طولانی مدت رسفری به آغاز کیهانتعامل انسان و هوش مصنوعیهوش عاطفی قسمت دهمشکل های متفاوت پروتئین هاز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استحس و ادراک (قسمت دوم )بیداری و خواب کدام بهتر ادو بار در هفته ماهی مصرف تفاوت های تکاملی در مغز وپلاسمای غالبمغز مادران و کودکان در زمآپومورفین در پارکینسوندرمان دارویی سرطان رحم بقدرت مردمتکثیر سلول در برابر توقف نوار عصب و عضله مهم در تشريتوکسيمب در درمان ام اسايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلاف خانوادگی را حل کنسلسله مباحث هوش مصنوعیثبت و دستکار ی حافظهاستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اشاید درست نباشدکلوزاپین داروی ضد جنونحس و ادراک قسمت هفدهمباهوش ترین و با کیفیت تریدیوار، از ابتدا توهم بودتلاش های جدید در درمان سرمغز انسان رو به کوچک تر شمغز انسان رو به کوچکتر شدآرامش و سکوندریافت هورمون امید با ورلیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیستنوشیدن چای برای مغز مفید راه فراری نیستهمیشه اطمینان تو بر خدا بمکانیک کوانتومی بی معنی ارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزاسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان مادی، تجلی فضا در ذهاصل، روان و نفس استشربت ضد خلطکنترل جاذبهحس و ادراک قسمت دوازدهمبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهدانشمندان پاسخ کوانتومی تمساح حد واسط میان مغز کومغز را از روی امواج بشناسآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا همدرگیری مغزی در سندرم کوومقابله ی منطقی با اعتراضتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استرساناها و ابر رساناها و عهندسه در پایه ی همه ی واکماجرای جهل مقدسارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی اعداد بینهایت در دنیای مضرورت زدودن افکارکودکان را برای راه آماده مبانی ذهنی سیاه و سفیدخفاش با شیوع همه گیری جدیبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمداروی کنترل چربی خونتو افق رویداد جهان هستینقش نگاه از پایین یا نگاهافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادرادست خدا بارها را از دوشت منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیزمان به چه دلیل ایجاد میشهوش مصنوعی گوگل به کمک تشسال سیزده ماههاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهجهشهای مفید و ذکاوتی که دبه بالا بر ستارگان نگاه کطعمه ی شبکه های ارتباط اجکایروپاکتیک چیستمدل همه جانبه نگر ژنرالیخواص فلفل سبزبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار داروی جدید ضد الزایمرفیلمی بسیار جالب از تغییتولید پاک و فراوان انرژینقش خرچنگ های نعل اسبی درذخیره ی شگفت انگیز اطلاعامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیمناطق خاص زبان در مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی سلول در بدن، جدای اهوش مصنوعی از عروسک بازی ستم با شعار قانون بدترین از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار جریان انرژی در سیستم های بوزون هیگز چیستعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهدر چه مرحله ای از خواب ، رفرگشت و تکامل تصادفی محض توهم جدایینقشه مغزی هر فرد منحصر بهرمز بقای جهش ژنتیکیانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانزاوسکا درمان گوشرترسناک تر از کوریهوش مصنوعی از عروسک بازی سرگیجه از شایعترین اختلااز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادحقیقت خواب و رویابیماری های ژنرالیزه ی عصعادت کن خوب حرف بزنیخدا نور آسمان ها و زمین اگمان میکنی جرمی کوچکی در مسئول صیانت از عقیده کیسبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجوددر دعواها چه میکنی؟فساد اقتصادی سیتماتیک درتوضیحات دکتر فاطمی در موچند جهانی و علمرویای شفافانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از زبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص ایدزهوش مصنوعی درمانگر کامپیشلیک فراموشیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استحافظه و اطلاعات در کجاست بیماری سلیاکعصب سیاتیکدفاع از پیامبرگاهی لازم است برای فهم و معماری، هندسه ی قابل مشابعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میدرمان پوکی استخوانقلب را نشکنتکامل و ارتقای نگاه تا عمچهار ساعت پس از کشتار خوکروش های صرفه جویی در ایجاانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو منشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات فشار روحی شدیدسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان با هوش مصنوعهوش عاطفی قسمت دومشکل پنجم مادهاز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستحس و ادراک قسمت 67بیرون اصل است یا دروندو برابر شدن خطر مرگ و میتفاوت های زبانی سرمنشا تپمبرولیزوماب در بیماری چمغز چون ابزار هوش است دلیآپومورفین در پارکینسوندرمان زخم دیابتی با تکنوقدرت و شناخت حقیقتتأثیر نیکوتین سیگار بر منوار عصب و عضله برای تاییریه زغالیايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیهمانهای ناخوانده عامل اختلال حرکتی مانند لرزش سلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت امواج الکتریکی در عصاستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستشایسته نیست در جیب خود قرکلید نزدیک و نگاه تو بر فحس و ادراک قسمت هجدهمباور و کیهان شناسیدید تو همیشه محدود به مقدتلاش های جدید شرکت نورالتلاش هایی در بیماران قطع مغز ایندگان چگونه استآرامش عقلدریای خدالا اکراه فی الدینتاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالنوعی سکته مغزی ، وحشتناک راه نجاتهمیشه به آنچه داری، خوشنمکانیزمهای دفاعی در برابارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تسوخت هیدروژنی پاکجهان مرئی و نامرئیاصلاح خطا با رفتن بر مسیرشش مرحله تکامل چشمکندن ریشه ی خودحس و ادراک قسمت سومبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استدانشمندان اولین سلول مصنتنفس هوازی و میتوکندریمغز زنان جوانتر از مغز مرآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین درگیری اعصاب به علت میتومقابله با کرونا با علم استاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساترستگاری محدود به یک راه نهندسه زبانِ زمان استماجرای عجیب گالیلهارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگسیاره ابلهانجهان دارای برنامهبقا با سازگارترین فرد اسضرب المثل یونانیکوری گذرای ناشی از موبایمباحث مهم حس و ادراکخلا، حقیقی نیستبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمداروی تشنجی دربارداریتو انسانی و انسان، شایستنقش نظام غذایی در تکامل مافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبردستورالعمل مرکز کنترل بیمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمزمان شگفت انگیزهوش مصنوعی الفاگوسانسور از روی قصد بسیاری از واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزرجهشهای مفید و ذکاوتی که دبه بالاتر از ماده بیندیشظهور امواج مغزی در مغز مصکار امروز را به فردا نیندمدل هولوگرافیک ژنرالیزهخواص منیزیمبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانداروی سل سپتفیروز نادریتولید اندام با چاپ سه بعدنقش داروهاي مختلف معروف ذره ی معین یا ابری از الکامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاصی از مغز در جستجتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی، مدیریت انرژیهوش مصنوعی از عروسک بازی ستم، بی پاسخ نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقجریان انرژی در سیستم های بوزون هیگز جهان را از متلعلیت رو به عقبخودت را از اندیشه هایت حفکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و سوال از قاتلبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازدر ناامیدی بسی امید استفراموش کارها باهوش تر هستوهم جدایی و توهم علمنقشه های مغزی جدید با جزیرمز جهانانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانزبان فرایند تکاملی برای ترسان نیستیهوش مصنوعی از عروسک تا کمسرگردانیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانحقیقت در علم، هرگز نهایی بیماری های روانی با تاثیعادت کردن به نعمتخدا بخشنده است پس تو هم بگنجینه ای به نام ویتامین مسئولیت جدیدبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته ودر سال حدود 7 میلیون نفر فشار و قدرتتیوتیکسن داروی ضد جنونچند روش ساده برای موفقیتروان سالمانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟(قسمتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از زبان شناسی نوین نیازمند تصویر خورشید یا خود خورشهوش مصنوعی درخدمت خلق وحشلیک فراموشیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستحافظه و اطلاعات در کجاستبیماری شارکو ماری توثعضلانی که طی سخن گفتن چقددفاع در برابر تغییر ساختگاهی مغز بزرگ چالش استمعنی روزهبعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی درمان پوکی استخوانقوی تر باشتکامل و ریشه ی مشترک خلقتنون و القلمروش های عملی برای رفع کمرانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پمهمان ناخواندهاثرات مفید قهوهسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعداد کلی ذهن ها در جهان هوش عاطفی قسمت سومشکرگزار هر چیزی باش که دااز روده تا مغزژن همه چیز نیستحس و ادراک قسمت 74بیست تمرین ساده برای جلودو برابر شدن خطر مرگ و میتفاوت ایستایی و تکاپوپناه به بیابانمغز چگونه صداها را فیلتر آب زندگی است قسمت چهارمدرمان ساده ی روماتیسمقدرت کنترل خودتأثیر نگاه انسان بر رفتانوار عصب و عضله تعیین محلریواستیگمینايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلال خواب فرد را مستعد سم زنبور ، کلیدی برای وارجلو رفتن یا عقبگرداستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استشادی، پاداش انجام وظیفهکلید، در ناشناخته هاستحس و ادراک قسمت هشتمباید از انسان ترسیدپیوند اندام از حیوانات بدیدن خدا در همه چیزدیدگاه نارسای دوگانه ی متلاش در تولید انرژی به رنمغز ابزار بقای برتر مادیآرامش(سکوت) stillness و تکاپودرک فرد دیگر و رفتارهای الاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستنیوالینراه های جدید برای قضاوت رهمیشه داناتر از ما وجود دما انسانها چه اندازه نزدارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیسودمندی موجودات ابزی بر جهان مشارکتیاصول انجام برخی نرمش ها دششمین کنگره بین المللی سکندر در بیماریهای التهابحس و ادراک قسمت سی و هشتمبحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هدانشمندان تغییر میدان مغتنفس هوازی و میتوکندریمغزهای کوچک بی احساسآشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسدرب بسته با غیر خود باز مملاحظه های اخلاقی دربارهتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگرشته نوروایمونولوژی و نقهندسه، نمایشی از حقیقتماده ی تاریکارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیسیب یکسان و دیدگاه های متجهان در حال نوسان و چرخشبقا در ازای بیماریضربه مغزی در تصادف رانندکی غایب شدی تا نیازمند دلمبتکران خودشکوفاخلا، خالی نیستبخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساداروی جدید ALSALS نگاهی کامل بر بیماری وتو با همه چیز در پیوندینقش نظریه تکامل در شناساافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهدغدغه نتیجه ی نادانی استمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکزمان طلایی سکته ی مغزی راهوش مصنوعی اکنون می توانسانسور بر بسیاری از حقایاز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیجوانان وطنبه جای محکوم کردن دیگران ظرف باید پر شود چه با چرک کار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافخواص میوه ی بهبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح داروی ضد چاقیفیزیک مولکولها و ذرات در تولید سلولهای جنسی از سلنقش درختان در تکاملذرات کوانتومی زیر اتمی قامید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هومنبع نور واقعی و ثابت، حقتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی، مراتب هوشیاری استهوش مصنوعی از عروسک بازی ستون فقرات انسان دو پا جلاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدجریان انرژی در سیستم های بی نهایت در میان مرزهاعلایم کمبود ویتامین E را خودروهای هیدروژنیکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ انتقال است یا نابود شبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی ددر هم تنیدگی مرزها و بی مفراموشی همیشه هم بد نیستتوهم جسمنقشه با واقعیت متفاوت اسرمز جهان خاصیت فراکتالانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانزبان متغیرتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرهوش مصنوعی از عروسک تا کمسربازان ما محققا غلبه می از تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه احقیقت راستین انسان علم ببیماری وسواسعادت بد را ترک کنخدا تاس نمیریزدگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت در برابر محیط زیبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود دارددر عید نوروز مراقب تصادف فشار روحی، همیشه بد نیست تیک و اختلال حرکتیچندین ماده غذایی که ماننروبات ها قول میدهندانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتخریب مغز به دلیل کمبود بابزارهای پیشرفته ارتباط زبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر در هم تنیدگی کوانتهوش مصنوعی ساخته هوش طبیشنا در ابهای گرم جنوب نیااز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی حافظه ی ما انسان ها چرا مبیماری ضعف عضلات نزدیک بغم بی پایاندقیق ترین تصاویر از مغز اگاهی جهت را عوض کنمعاینه قبل از نوار عصب و بعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مدرمان آرتروز با ورزش موضقیچی ژنتیکیتکامل ابزار هوش ، راه پر نوآوری ای شگفت انگیز دانروش هایی برای مقابله با اانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برمهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مفید روزه داریسلول های مغزی عامل پارکیتعذیه ی ذهنهوش عاطفی قسمت ششمشکست حتمیاز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی حس و ادراک قسمت 75بیش از نیمی از موارد انتقدو داروی جدید برای میاستتفاوت ارباب و رهبر حقیقیپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ناتوان از توجیه پیداآب زندگی است قسمت هفتمدرمان سرگیجه بدون نیاز بقدرت انسان در نگاه به ابعتأثیر شیرینی های حاوی لونوار عصب و عضله در مطب دکریاضیات یک حس جدید استنعناعمیوتونیک دیستروفیاختلال در شناسایی حروف و سماگلوتید داروی کاهش دهنجلوتر را دیدناستفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به شب سیاه سحر شودکلام و زبان، گنجینه ای بسحس و ادراک قسمت هشتاد و نبابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به اباد و موجپیوند سر آیا ممکن استدیروز و امروزتلاشی برای درمان قطع نخامغز ابزار برتر بقاآرزوها را کم کندرک نیازمند شناخت خویش الایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار نیکولا تسلاراه های جدید برای قضاوت رهمیشه راهی هستما انسانها چه اندازه نزدارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر سی و سه پل اصفهانجهان معنااصول توسعه ی یک ذهن کاملشعار و عملکندر علیه سرطانحس و ادراک قسمت سی و ششمبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستدانشمندان روش هاي جدیدی تنفس بدون اکسیژنمغز، فقط گیرندهآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزدرختان چگونه بر تشکیل ابملاحظات بیهوشی قبل از جرتاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت برشد مغز فرایندی پیچیده اهنر فراموشیارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را سیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال ایجاد و ارتقابقای حقیقی در دور ماندن اضررهای مصرف شکر و قند بر کیهان خود را طراحی میکندمتواضع باشخلاصه ای از مطالب همایش مبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدداروی جدید s3 در درمان ام NVG 291تو با باورهایت کنترل میشنقش هورمون های تیروئید داقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدذهن ما از در هم شکستن منبمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استزمان، واقعی نیستهوش مصنوعی از عروسک های بسانسور ذهناز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مجوانان وطنبه جای تولید، بیشتر گوش کظرفیت مغز چقدر استکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل های ریز مغز مینی برینخواص هلو برگ هلوبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان داروی ضد چاقیفیزیک هوشیاریتولترودیننقش ذهن و شناخت در حوادث ذرات کوانتومی زیر اتمی قامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندان ذهنیهوش مصنوعی از عروسک بازی ستارگانی قبل از آغاز کیهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرجراحی هوشیار مغزبی نظمی مقدمه شناختعلایم کمبود ویتامین E را خورشید مصنوعیکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ تصادفیبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثدر هم تنیدگی کوانتومیفراموشی و مسیر روحانیتوهمات و شناخت حقیقتنقص های سیستمی ایمنیرنگ کردن، حقیقت نیستانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتاریکی و نورابزار بقای موجود زنده از زبان مشترک ژنتیکی موجوداتسلیم ارتباط با من برترهوش مصنوعی از عروسک تا کمسربرولایزیناز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن حقیقت غیر فیزیکیبیماری کروتز فیلد جاکوبعادت دادن مغز بر تفکرخدای رنگین کمانگوهر با نظر دیگران سنگ نممستند جهان متصلبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیدرمان نگهدارنده ی اعتیادفضا و ذهن بازتیکاگرلور داروی ضد انعقاچندجهانیروبات های ریز در درمان بیانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداوم مهم است نه سرعتابزارهای بقا از نخستین هزبان، وسیله شناسایی محیطتصویر زیبا از سلولهوش مصنوعی، کیفیت فریب مشناخت ناشناختهاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان حافظه ی ما انسان ها چرا مبیماریهای تحلیل عضلانی اغم بی پایاندل به دریا بزنگاهی در پارکینسون باید پمعادله ها فقط بخش خسته کنبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویرودرمان ام اس(مولتیپل اسکلقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتکامل تکنولوژینوار مغز مشاهده ی غیر مستروش هایی برای کم کردن اضطاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهندسی بدناثرات مضر ماری جواناسلول های بنیادیتغییرهوش عاطفی بیشتر در زنانشکستن مرز دور مغزاز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقحس و ادراک قسمت 78بیشتر کمردردها نیازی به دو سوی واقعیتتفاوتهای جنسیتی راهی براپول و شادیمغز و قلب در جنین موش مصنآب زندگی است قسمت اولدرمان سرگیجه بدون نیاز بقدرت ذهنتئوری تکامل امروز در درمنوبت کودکانریتوکسیمابهفت چیز که عملکرد مغز تو میگرن و پروتئین مرتبط با اختلال در شناسایی حروف و سندرم میلر فیشرجمجمه انسان های اولیهاستفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیشبیه سازی میلیون ها جهان کلام، در تحولی شگفت آور بحس و ادراک قسمت هشتاد و شحس و ادراک قسمت پنجمباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیماراندیسک گردنتلاشی تازه برای گشودن معمغز از بسیاری حقایق می گرآزمون تجربی، راهی برای ردرک و احساسلازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی نیاز به آموزش مجازی دیجیراه پیروزی در زندگی چیستهمیشه عسل با موم بخوریمما اکنون میدانیم فضا خالارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به سیلی محکم محیط زیست بر انجهان معکوساصول سلامت کمرصبور باشکو کیو تن coQ10حس و ادراک قسمت سیزدهمبحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استدانشمندان روشی برای تبدیتنها مانع در زندگی موارد مغز، همه ی واقعیت را نمیبآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمدرختان اشعار زمینممانتین یا آلزیکسا یا ابتاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی برشد مغز علت تمایل انسان بهنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز سیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان ریز و درشتبلندی در ذهن ما درک بلندیضررهای شکر بر سلامت مغزکیهانِ هوشیارِ در حال یامجموعه های پر سلولی بدن مخلاصه ای از درمان های جدیبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوداروی جدید لنفوم و لوکمیفقر داده ها در هوش مصنوعیتو باید نیکان را به دست بنقش هورمون زنانه استروژناقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونذهن چند جانبه نیازمند نگمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنزمان، اندک استهوش مصنوعی از عروسک های بساهچاله ها تبخیر نمیشوداز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، برجواب دانشمند سوال کننده به خوبی های دیگران فکرکنعقل مجادله گرکارهایی بیش از طراحی و گپمدیون خود ناموجودخواص هندوانهبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخداروی ضد تشنج با قابليت تفیزیک و هوشیاریتومورها و التهاب مغزی عانقش روی و منیزیم در سلامتذرات کوانتومی زیر اتمی قامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزونیسومایدترکیب حیوان و انسانهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن نیکو مانند درخت نیکواز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که جراحی گردن همیشه برای دیبی هیچ می ایی و بی هیچ میرعلائم عصبی آلزایمر، با اخوش قلبی و مهربانیکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ عاطفه و محبتبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشوددر هم تنیدگی کوانتومی و پفراموشی آرمانتوکل بر خدانقص در تشخیص هیجانات عامرنگین کمانانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریکی خواهد ترسیدابزار بقای موجود زنده از زبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم شدن از نورون شروع مهوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد میگرناز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهحقیقت غیر قابل شناختبیماری گیلن باره و بیمارعارضه جدید ویروس کرونا سخدایی که ساخته ی ذهن بشر گویید نوزده و ایمنی ساکتمشکل از کجاستبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده درمان نابینایان آیا ممکنفضای قلب منبع نبوغ استتیروفیبان موثر در سکته ی نه ناامیدی بلکه ارتقاروبات کیانانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا ازنخستین همزدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبای اصفهانهوش مصنوعی، اتفاقات و تحشناخت و معرفت، و نقش آن داز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندحافظه ی هوش مصنوعیبیماری، رساله ای برای سلغیرقابل دیدن کردن مادهدلایلی که نشان میدهد ما بگذر زمان کاملا وابسته به معجزه های هر روزهبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجدرمان با سلول های بنیادیقانون مندی نقشه ژنتیکی متکامل جریان همیشگی خلقتنوار مغز با توضیح دکتر فاروش هایی برای جلوگیری از اهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانمهربانی، شرط موفقیتاجزای پر سلولی بدن انسان سلول های بنیادی منابع و اتغییر الگوی رشد مغزی با زهوش عاطفی در زنان بیشتر اشکستگی لگن یا سکته ی مغزیاز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیحس و ادراک قسمت 82بیشتر علم، در نادانسته هدولت یا گروهکتقلید مرحله ای نسبتا پیشپول و عقیدهمغز و هوش، برترین ابزار بآب زندگی است قسمت دومدرمان سرگیجه بدون داروقدرت شناختی انسان، محدودتئوری تکامل در پیشگیری و ای نعمت من در زندگیمنور از عمق تاریکیریسپریدونهفت سین یادگاری از میراث میگرن و خواباختلالات مخچهسندرم کووید طولانیجنین مصنوعیاستفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکشبیه سازی سیستم های کوانکلرال هیدرات برای خوابانکم کردن کالری روشی سودمنحس و ادراک قسمت پنجاهبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهادیستونی قابل درمانتلاشی جدید در درمان ام اسمغز به تنهایی برای فرهنگ آزمون ذهنی گربه ی شرودیندرک کنیم ما همه یکی هستیملبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم بانیروی پنجم در طبیعتراه انسان شدن، راه رفتن وهمیشه، آنطور نیست که هستما از اینجا نخواهیم رفتارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان هوشمنداضطراب و ترسصبور باشکوچ از محیط نامناسبحس و ادراک قسمت ششمبحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزدانش، قفل ذهن را باز میکنتنها در برابر جهانمغزتان را در جوانی سیم کشآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک درد و درسمن و وجود توهمیتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایرشد در سختی استهنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیسیستم تعادلی بدنجهان شگفت انگیزبلوغ چیستضعیف و قویکیست هیداتید مغزمجرم، گاهی قربانی استخم شدن فضا-زمانبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهداروی جدید میاستنی گراویفلج نخاعی با الکترودهای تو برای خزیدن خلق نشده اینقش ویتامین K در ترمیم اسالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگذهن هوشیار در پس ماده ی ممنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینزمزمه ات مانده در گوشمهوش مصنوعی از عروسک های بسایه ی هوشیاریاز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پروجواب سنگ اندازیبه خودت مغرور نشوعقل در جهان جدید، عجیب اسکاربرد روباتهای ريزنانومدیریت اینترنت بر جنگبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شداروی ضد تشنج با قابليت تفیزیک آگاهیتومورهای نخاعینقش روزه داری در سالم و جرفلکس وتری با توضیح دکتر امید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانزونا به وسیله ویروس ابله ترازودونهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن و سکوتاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرجز تو که را دارمبی ذهن و بی روحعلت خواب آلودگی بعد از خوخوش خیالی و خوش بینیکشف ژن جدید، می تواند گستمرگی وجود نداردبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استدر هم تنیدگی کوانتومی و دفرایند پیچیده ی خونرسانیتوپیراماتنقطه ی رسیدن به قلهرهبر حقیقیانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقای موجود زنده از زبان نیاز تکاملی استتست نوار عصب و عضلههوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد میگرن در کودکاناز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغحقیقت، آن چیزی نیست که جلبیماری آلزایمر، استیل کوعبارت های مبهم مانند انرخدایا جز تو که را دارمگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکلات نخاعیبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصادرمان های اسرار آمیز در آفضای خالی ای وجود نداردتکلم در گیاهاننه به اعدامروح و آب حیاتانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقای موجود زندهسفر فقط مادی نیستتصویربرداری فضاپیمای آمهوش احساسیشناخت حقیقت یا آرزوهای گاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانحافظه انسان و حافظه ی هوشبیمارستان هوش مصنوعیغار افلاطوندنیا فریب و سرگرمیگذشته را دفن کنمعجزه ی چشمتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملدرمان تومورهای مغزی با اقانون گذاری و تکاملتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز ترجمه رخدادهای روش هایی ساده برای کاهش ااولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سموفقیت هوش مصنوعی در امتاجزایی ناشناخته در شکل گسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر خود یا تغییر دیگراهوش عاطفی در زنان بیشتر اشگفت نیست من عاشق تو باشمژن ضد آلزایمرحس و ادراک قسمت 87با همه مهربان باشدونپزیل در بیماران قلبی تقلید از روی طبیعتپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و اخلاقآب زندگی است قسمت سومدرمان سرطان با امواج صوتقدرت عشقتئوری جدید، ویران کردن گای همه ی وجود مننور درونریسدیپلام تنها داروی تایهم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و روزه داریاختلالات حرکتی در انسانسندرم گیلن باره به دنبال جنگ هفتاد و دو ملت همه را استیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز شبکه های مصنوعی مغز به درشبکیه های مصنوعیکمی زاویه ی دیدت را عوض کحس و ادراک قسمت پنجاه و یبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییردژا وو یا اشنا پنداریتمایل زیاد به خوردن بستنمغز بیش از آنچه تصور میشوآزمون ذهنی گربه شرودینگردرک احساسات و تفکرات دیگلحظات خوش با کودکانتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستچیز جدید را بپذیرراه بی شکستهمکاری یا رقابتما اشیا را آنطور که هستندارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستسیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشیاراطلاع رسانی اینترنتیصبر لازمه ی پیروزی استکوچک شدن مغز از نئاندرتاحس و ادراک قسمت شصت و هشتبحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمدانش، یک انسان را ناسازگتنهاییمغزتان را در جوانی سیمکشآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هودرد باسن و پا به دلیل کاهمن کسی در ناکسی دریافتم تاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسرشد، رسیدن به یک هدف نیستهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کاسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیز و بی زمانبلعیدن ستاره توسط سیاهچاطلوع و حقیقتکیست کلوئید بطن سوممحل درک احساسات روحانیخونریزی مغز در سندرم کووبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهداروی جدید کنترل قند خونفلج بل، فلجی ترسناک که آنتو تغییر و تحولینقش ژنتیک در درمان اختلاالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون اذهن و زندگیمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دزنان باهوش ترهوش مصنوعی از عروسک های بسایه را اصالت دادن، جز فراز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از جوسازی مدرنبه خودت نگاه کنعقل سالمکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اضطراب، از مهمتریبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم داروی ضد تشنج توپیراماتفیزیکدانان ماشینی برای تتومورهای ستون فقراتنقش رژیم غذایی بر رشد و ارفتار مانند بردهامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانزیان غذاهای پرچربترازودونهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن پاک و ثابتاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتجستجوی متن و تصویر به صوربی سوادی در قرن 21عماد الدین نسیمی قربانی خوشبختی چیستکشف ارتباط جدیدی از ارتبمراقب خودتون و خانواده هبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مدر هر سوراخی سر نکنفرایند تکامل و دشواری هاتوانایی مغز و دیگر اجزای نقطه ای بود و دگر هیچ نبوروی و منیزیم در تقویت استانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقای موجود زنده از زبان و کلمه حتی برای کسانتست کم هزینه ی بزاق برای هوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد میگرنی در کودکاناز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دحقایق ممکن و غیر ممکنبیماری الزایمرعجول نباشخرما منبع بسیار خوب آنتی گوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات بین دو همسر و برخیبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرمان های بیماری آلزایمرقفس دور خود را بشکنتکنولوژی های جدید و حالتنه به اعدامروح در جهانی دیگر استانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتروس جریان انرژیابزارهای بقای از نخستین سفر نامه سفر به بم و جنوب تصور ما ازمشکلات و واقعیهوش احساسیشناخت درون، شناخت بیرون؛از تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توحباب های کیهانی تو در توبیندیشغرور و علمدنیا مکانی بسیار اسرارآمگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی علمتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از درمان تشنجقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز در فراموشی هاروش استفاده از بالش طبیاولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان موفقیت در تفکر استاحیای بینایی نسبی یک بیمسلول بنیادی و ای ال استغییر دیگران یا تغییر خوهوش عاطفی رمز آزادگیشگفت انگیز بودن کیهانژنها نقشه ایجاد ابزار هوحس و ادراک قسمت چهلبا هوش مصنوعی خودکار روبدوچرخه در کاهش دردهای کمتقلید از طبیعتپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقآب، زندگی است(قسمت پنجم)درمان ضایعات نخاعیقسم به فقرتا 20 سال آینده مغز شما به ای آنکه نامش درمان و یادشنوروفیبروماتوزریشه های مشترک همه ی موجوهمه چیز موج استمیگرن سردردی ژنتیکی که باختلالات صحبت کردن در انسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگاستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچاستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نترشباهت مغز و کیهانکمالگرایی دشمن پیشرفتحس و ادراک قسمت پنجاه و دبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکاندژاوو یا آشناپنداریتمایز یا کشف یگانگیمغز باستانی، هنوز نقش هاآزادی در چیستدرک تصویر و زبان های مخلتلرزش ناشی از اسیب به عصبتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدنراه طولانی را به سلامت گذهمانند سازی در انسانما به جهان های متفاوت خودارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیدسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان های بسیار دیگراطلاعات حسی ما از جهان، چصبر و واقعیتکوچکی قلبحس و ادراک قسمت شصت و دوبحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خورددائما بخوانتنهایی رمز نوآوری استمغط یک گیرنده استإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش درد زانو همیشه نیاز به جرمن پر از تلخیمتاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش از گهواره تا گورهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیسکوت و نیستیجهانی که نه با یک رخداد و بنی عباس، ننگی بر تاریخطلای سیاهکپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانی دخونریزی مغزی کشندهبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشداروی جدید آلزایمرفلج خوابتو جهانی هستی که خودش را نقش گرمایش آب و هوا در همالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهذهن و شیمی بدنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا اززنجیرها را ما باید پاره کهوش مصنوعی از عروسک بازی ساخت سلول عصبی حتی پس از از بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهجامعه ی آسمانیبه دنبال رستگاری باشعقلانیت بدون تغییرخواص انارکاش شرف اجباری بود یا حتیمداخله ی زیانبار انسانبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی داروی ضد جنون در درمان تیفال نیکوتوهم فضای خالینقش رژیم غذایی در رشد و ارفتار وابسته به شکلامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانزیباترین چیز در پیر شدنتراشه مغز بدون واسطه ی دهوش مصنوعی از عروسک بازی سخت ترین حصاراز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توجستجوی هوشیاری در مغز مابی شرمیعنصر اصلی تعیین واقعیتخوشبختی دور از رنج های مکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراحل ارتقای پله پله کیهبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمدر والنتاین کتاب بدید همفرایند حذف برخی اجزای مغتوانایی یک فرد، برای تغینقطه بی بازگشترویکردهای جدید ضایعات نخانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از زبان و بیان نتیجه ساختماتست آر ان اس دز میاستنی گهوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد و علتهای آناز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندحل مشکلبیماری ای شبیه آلزایمر و عدم توقف تکامل در یک انداخسته نباشی باباگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات روانپزشکی پس از سبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهدرمان های بیماری اس ام ایقفس ذهنتکنولوژی و پیشرفتنه بدبخت بلکه نادانروح رهاییانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای موسفر به مریخ در 39 روزتصور از زمان و مکانهوش بشری تهدید برای بشریشناسایی تاریخچه ی تکاملیاز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امحباب هایی تو در توبیهوش کردن در جراحی و بیمغربال در زندگیدنیای شگفت انگیز کوانتومگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علم در کنترل کرونتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند بادرمان جدید ALSقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز در تشخیص بیماری روش جدید تولید برقاولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهمولکول ضد پیریاحیای بینایی نسبی یک بیمسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دادن ژنها آیا روزی ازدواج های بین گونه ای، رهوشمندی کیهانشگفت زده و حیران باشژنها ، مغز و ارادهحس و ادراک قسمت چهل و هفتبا هر چیزی که نفس می کشد مدوچرخه سواری ورزشی سبک و تقویت مغز با ورزشپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی آتاکسیدرمانهای بیماری پارکینسقضاوت ممنوعتا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مرونورون هاي مصنوعی می توانریشه های مشترک حیاتهمه چیز و هیچ چیزمیگرن شدید قابل درمان اساختلالات عضلانی ژنتیکسندرم پیریفورمیسجنگ داده هاسندرم پای بی قرارجنبه های موجی واقعیتاستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمشباهت مغز با کیهان مادیکمردردحس و ادراک قسمت پنجاه و سباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهاندگرگونی های نژادی و تغییتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمغز برای فراموشی بیشتر کآزادی عقیده، آرمانی که تدرک حقیقت نردبان و مسیری لرزش دست ها و گردن و سر ETتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیرابطه تشنج و اوتیسمهمجوشی هسته ای، انرژِی بما با کمک مغز خود مختاريمارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازاسیاهچاله هاجهان هایی در جهان دیگراطلاعاتی عمومی در مورد مصبر بسیار بایدکوچکترین چیز یک معجزه اسماده ی خالیحس و ادراک قسمت شصت و ششبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به دارچینتنبیه چقدر موثر استنفرت، اسیب به خود استافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیدردهای سال گذشته فراموش من بی من، بهتر یاد میگیرمتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشزمین در برابر عظمت کیهانهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میسکوت، پر از صداجهانی که از یک منبع، تغذیبه قفس های سیاهت ننازطوفان فقر و گرسنگی و بی سکامپیوتر سایبورگمحدودیت چقدر موثر استخونریزی مغزی کشنده ولی قبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی اداروی جدید آلزایمر تاییدفلج خواب چیستتو جدای از کیهان نیستینقش پیش زمینه ها و اراده الگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی فعال و مثبت روند آلهوش مصنوعی از عروسک بازی ساخت شبکه عصبی مصنوعی با از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستجاودانگی مصنوعیبه زودی شبکه مغزی به جای عقیده ی بی عملخواص اردهکتاب گران و پرهزینه شد ولمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران رادارویی خلط آورفاکسیبتتوهم فضای خالی یا توهم فضنقش زنجبیل در جلوگیری از رفتار اجتماعی انسان، حاصامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانزیباترین چیز در افزایش ستراشه ها روی مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی سخت ترین کار، شناخت خود ااز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرحفره در مغزبی عدالتی در توزیع واکسن عوامل موثر در پیدایش زباخیالپردازی نکنکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرز مرگ و زندگی کجاستبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده در یک فراکتال هر نقطه مرکفراتر از دیوارهای باورتوازن مهمتر از فعالیت زینقطه، وجود است یا فاصلهرویا و واقعیتانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از زبان و بیان، در سایه پیشرتشنچ پانایوتوپولوس تشنج هوش مصنوعی به کمک هوش طبیسردرد به دلیل مصرف زیاد ماز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریحلقه های اسرارآمیزبیماری ای شبیه ام اس مولتعدم تعادل دوپامین، فقط بخطا در محاسبات چیزی کاملگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی در عقب بزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخدرمان های جدید ALSقفس را بشکنتکنولوژی به طرز وحشتناکینه جنگ و نه خونریزیروزه داری متناوب، مغز را انسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری در کجاست؟ قتری فلوپرازینابعاد و نیازهای تکاملیسفر به درون سفری زیباتصاویر زیبای رعد و برقهوش در طبیعتشناسایی زبان حیوانات با از تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده حد و مرزها توهم ذهن ماستبیهوشی در بیماران دچار امقالاتدنیایی پر از سیاهچاله گریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه در هر لحظه زندگیآیا دست مصنوعی به زودی قادرمان جدید مولتیپل میلومقانونمندی و محدودیت عالمتکامل داروینی هنوز در حانوار مغزی روشی مهم در تشخروش صحبت کردن در حال تکاماولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیمولتیپل اسکلروز در زنان احتیاط در ورزش زانو در خاسلول بنیادین از مخاط بینتغییر زودتر اتصالات مغزیاسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هاشگفتی های نقشه ی ژنتیکیژنهای مشترک بین انسان و وحس و ادراک قسمت چهل و هشتبا آتش، بازی نکن و بعد از دوپامین قابل حل در آبتقویت استخوان در گرو تغذپیموزایدمغز کوانتومیآتاکسی فریدریشدرماندگی به دلیل عادت کرقطار پیشرفتتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون های ردیاب حافظهریشه های اخلاقهمه چیز کهنه میشودمیاستنی گراویس بدون آنتیاختراع جدید اینترنت کوان