دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

ابزار بقا از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا ویروس کرونا قسمت چهل و پنجم

ابزار بقای موجود زنده از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا ابزارهای بقای ویروس کرونا(قسمت چهل و پنجم)
تقدیم به روح قربانیان این همه گیری و با امید به شفای عاجل مبتلایان
تقدیم به تیم های درمانی ایثار گر در همه ی جهان به خصوص ایران که علاوه بر همه گیری کنونی با محدودیت ها و مشکلات فراوان دیگری دست و پنجه نرم میکنند
تقدیم به روح پدر بزرگوارم مرحوم دکتر عبدالحسین فاطمی که سالها تلاش برای رفع درد و رنج و بیماری های مردم این سرزمین، او را پیر و فرسوده کرد

بیشتر موج های همه گیری آنفولانزا طی دو تا سه سال به طور میانگین بین دو موج تا چهار موج در سطح جهانی در نوسان بوده است و این نشان میدهد ویروس کرونا در ضمن همه گیری های شدید است زیرا سال دوم آن در حالی به پایان می رسد که جهان وارد نیمه ی موج سوم بیماری خواهد شد.(این در حالی است که هنوز به پایان سال دوم نرسیده ایم، برخی کشورهای جهان خود را آماده ی موج ششم بیماری کووید 19می کنند!)
تا دلایل حیوانی ویروس کرونا هست، همیشه احتمال ظهور ویروس کرونای حیوانی دیگری در آینده وجود دارد: تا زمانی که تخریب محیط زیست واسطه های میانی و بی زیان ویروس کرونا و گرمایش زمین، وجود دارد، انتظار فرار ویروس های جدید کرونا از میزبان های در خطر انقراض به سمت انسان وجود دارد توصیه میشود به مقاله ی ابزار بقای موجود زنده از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا ابزارهای دفاعی ویروس کرونا(قسمت ششم)درهمین کانال مراجعه شود.

موفقیت واکسیناسیون در اتحادیه ی اروپا و آمریکای شمالی و چین، شکست واکسیناسیون را در مناطق دیگر می پوشاند
کارشناسان، آینده ی همه گیری کرونا را در شش ماه آینده شرح میدهند.
کسی که اعتقاد داشته باشد همه گیری ویروس کرونای جدید طی شش ماه آینده تمام میشود باید در خوشبینی، زیاده روی نکند زیرا بیانات زیادی از طرف دانشمندان و متخصصان بر اساس گزارش بلومبرگ، عکس این را نشان میدهد. به گزارش این خبرگزاری بیشتر کارشناسان توافق دارند همه گیری، قبل از واکسینه شدن همه مردم یا درگیری همه ی آنها با عفونت یا هر دو به پایان نخواهد رسید.

همچنین تعداد کمی بدشانس هم هستند که بیش از یک بار کرونا می گیرند یا حتی پس از زدن واکسن، به کرونا مبتلا می شوند.
این متخصصان تاکید می کنند موج های جدید از انتشار همه گیری باعث بسته شدن مدارس در بسیاری از کشورها میشود؛ ساکنانی که در گرفتن واکسن مراعات حال افراد مسن را کرده اند دوباره دچار ترس از ابتلای به ویروس تاجی میشوند و این در حالی است که بسیاری از کارمندان و مدیران به فکر بازگشت به محل کار و اداره ی خود طی شش ماه آینده هستند.
با وجود میلیاردها فرد در جهان که هنوز واکسن نزده اند انتظار زیادی برای توسعه ی بیماری در فصل های تحصیلی و وسایل نقلیه عمومی و کارگاه ها طی ماه های آینده وجود دارد. این در حالی است که کارگاه های اقتصادی آماده هستند تا دوباره کار خود را آغاز کنند.

و حتی با بالا رفتن میانگین واکسن همیشه افرادی، مستعد ابتلا به ویروس هستند مانند کودکان تازه متولد شده و کسانی که به دلایلی واکسن نمی زنند و کسانی که واکسن زده اند ولی از بیماری خطرناکی رنج می برنئد که باعث کاهش سطح ایمنی در آنها می شود.

مایکل اوستورهولم مدیر مرکز پژوهش ها و راهکارهای بیماری های مسری در دانشگاه مینسوتا در مینیاپولیس میگوید: پیش از آنکه این همه گیری به پایان برسد، افزایش مستمر و بالا رفتن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در همه جای زمین رخ خواهد داد.
و اضافه میکند: اعتقاد دارم خیلی ساده ممکن است جهش های دیگری را در پاییز و زمستان امسال شاهد باشیم. و ادامه میدهد: روزی را خواهیم دید که پس از تزریق وسیع واکسن ها همه گیری افت شدید پیدا کند ولی فقط میتوانم به شما بگویم این ویروس مانند آتشی است که جنگل ها را می سوزاند و هرگز از سوزاندن هیچ بشری که به آن دسترسی پیدا کند کوتاه نخواهد آمد.
کرونا در مقایسه با دیگر همه گیری ها
مقایسه با همه گیری های آنفولانزا در 130 سال گذشته ازجمله آنفولانزای اسپانیایی: بیشترین مدت انتشار جهانی آنفولانزا 5 سال بوده است. این مطلب را لون سیمونسن استاد بهداشت ساکن دانشگاه روسکیلد دانمارک میگوید. او بیان میکند بیشتر موج های همه گیری آنفولانزا طی دو یا سه سال به طور میانگین بین دو موج تا چهار موج در سطح جهانی در نوسان بوده است و این نشان میدهد ویروس کرونا در ضمن همه گیری های شدید است زیرا سال دوم آن در حالی به پایان میرسد که جهان وارد نیمه ی موج سوم بیماری خواهد شد.(این در حالی است که اکنون برخی کشورهای جهان خود را حتی آماده ی موج ششم بیماری کووید 19میکنند!) این در حالی که است که افق روشنی هم برای آن قابل تصور نیست.

کارشناسان تصور می کنند ویروس کرونا از مسیر همه گیری های قبلی پیروی نمیکند و بیماری متفاوت و جدیدی است و شاید بیشتر، قابلیت انتقال داشته باشد به طوری که تاکنون جان 4.6 میلیون نفر را گرفته است و این دو برابر هر شیوع همه گیری دیگر از انتهای فاجعه ی آنفولانزای اسپانیایی است که در سال 1918 شروع شد و 50 تا 100 میلیون نفر را کشت.

به گفته ی سیمونسن تاریخ نشان می دهد اعتقاد شایع که ویروس ها با گذر زمان به تدریج آرام تر میشوند تا از نابودی همه ی جمعیت میزبان، جلوگیری شود درست نیست و با وجود جهش های جدید، همیشه خطرناکتر نیستند با اینحال طی دوره ی انتشار، همه گیری کشنده تر میشود تا ویروس با میزبان جدید سازگار شود.

قبل از انتشار بیماری کووید 19 این امیدی منطقی بود با تولید واکسن ها حمایت طولانی مدت مانند فلج اطفال در برابر بیماری ایجاد شود ولی سوبارو مدیر تشکیلات بهداشت جهانی گفته است این همه گیری قدرتی وحشتناک برای انتقال دارد. و برخی پژوهشگران می گویند ویروس آماده است تا کاملا به نسل اول واکسن ها مقاوم شود.
سیمونسن میگوید: آیا این سناریو رخ نمی دهد؟
و این با وجود احتمالات دیگری است که از ظهور ویروس آنفولانزای جدید یا ویروس کرونای دیگر- که از حیوانات منتقل شود- سخن میگوید. در اینجا سوبارو توضیح میدهد: تا دلایل حیوانی ویروس کرونا هست همیشه احتمال ظهور ویروس کرونای حیوانی دیگری در آینده وجود دارد. به گفته ی کارشناسان، شیوع کنونی در زمانی رو به کاهش خواهد رفت که 90 تا 95% ساکنان جهان طی واکسن یا ابتلا، ایمن شوند. در همه ی جهان نزدیک به 5.65 میلیارد دوز واکسن تزریق شده است ولی موفقیت واکسیناسیون در اتحادیه اروپا و آمریکای شمالی و چین، شکست واکسیناسیون را در مناطق دیگر می پوشاند. بیشتر کشورهای جهان در آفریقا فقط به 5% جمعیت خود واکسن زده اند و هند فقط 26% جمعیت را واکسینه کرده است. ایراکا شارلز استاد همکار در تاریخ پزشکی در دانشگاه آکسفورد و مسئول پروژه ی چگونگی پایان همه گیری ها می گوید: همه گیری در زمان های مختلف در جاهای مختلف به پایان خواهد رسید و این، کاملا مانند َنوع های قبلی است و تاکید میکند این بستگی به میزان بیماران و مرگ و میرهایی دارد که حکومت ها می توانند به سادگی تحمل کنند!!
شالرز ادامه میدهد: فرایند نهایی موفقیت بر همه گیری، هر گز در همه جای جهان یکسان نخواهد بود با اینکه پدیده ای زیست شناسی است ولی همزمان پدیده ای سیاسی و اجتماعی هم خواهد بود. https://www.alhurra.com/health/2021/09/13/%D9%84%D8%A7-%D8%AA%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%A6%D9%84%D9%88%D8%A7-%D9%83%D8%AB%D9%8A%D8%B1%D8%A7-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A1-%D9%8A%D8%B4%D8%B1%D8%AD%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D9%84-%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%A1-%D9%83%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D9%81%D9%8A-6-%D8%A3%D8%B4%D9%87%D8%B1?fbclid=IwAR0-15mxUQKpo05w2PzXl8wzjl_ZoUvXrzB4K4yc12nY7_VXzLxjnsHi8gQ


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
درد، رمز موفقیتهوش مصنوعی، کیفیت فریب متوهم وجوداز تکامل تا مغز، از مغز تزمان و مکان، ابعاد کیهان یک آلل ژنتیکی که از نئاندبیان ژن های اسکیزوفرنی دتاثیر رژِیم غذایی بر میگسکته ی مغزی در جوانانگرفتار محدودیت ها و ابعاجهانی که نه با یک رخداد و معمای اخلاقی قطارتفاوت های تکاملی در مغز وطی یکصد هزار سال اخیر هرچآیا رژیم غذایی گیاهی سلاقلب و عقلخونریزی مغزی کشندهچهار میلیارد سال تکامل باولین دارو برای آتاکسی فداروی جدید ای ال اسنسبیت عام از زبان دکتر برمنتظر نتیجه ی کارهایت بااحساسات کاذبذهن خالی از شلوغی افکارهوش عاطفی بیشتر در زنانتوصیه های سازمان بهداشت استفاده از نظریه ی تکامل زندگی بی دودژن ضد آلزایمربالای هر دستی، دستی هستتبر را بردارسادیسم یا لذت از آزار دادپیموزایدجامعه ی آسمانیمغز مادران و کودکان در زمعلم به ما کمک میکند تا موآتاکسی مخچه ای خودایمنقبل از انفجار بزرگخواص شکلات تلخنوار عصب و عضله مهم در تشایمپلانت استخوانی در آسیدارویی ضد بیش فعالی سیستهفت چیز که عملکرد مغز تو مورد نادر همپوشانی دو بیادب برخورد با دیگراناصفهان زیبارمز گشایی از اتصالات مغزهیچ کاری نکردن به معنی چیتکامل مداومزیرک ترین مردمکمی زاویه ی دیدت را عوض کبازخورد یا فیدبکسرنوشتتراشه ها روی مغزپیدایش زبانجستجوی هوشیاری در مغز مامغز انسان رو به کوچک تر شعامل کلیدی در کنترل کارآآزار دیگری، آزار خود استلوب فرونتال یا پیشانی مغایا کوچک شدن مغزانسان الخاویار گیاهینوسانات کوانتومی منبع مادر کمتر از چند ماه سوش جدهمیشه راهی هستمیدان بنیادین اطلاعاتارتباط بین هوش طبیعی و هورویا بخشی حقیقی از زندگی اعتماد به خودتکامل، نتیجه ی برنامه ریزبان و شناخت حقیقت قسمت اکوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی درباره هوش و تفاوتهسرطان کمیت گراییپختگی پس از چهل سالگي به حل مشکلمغز در تنهایی آسیب میبینعشق درونی به یگانگی خلقتافتخار انسانخطا در محاسبات چیزی کاملچگونه مغز پیش انسان یا هملزوم سازگاری قانون مجازااگر نیروی مغناطیس نباشد درمان های جدید میگرنهنر فراموشیتلاش ها برای کشف منابع جدماه رجباز نخستین همانند سازها تروزه داری سلول های بنیادوقتی تو از یاد گرفتن باز به نقاش بنگرتاثیر نگاه انسان بر رفتاسفرنامه سفر به بم و جنوب کیست کلوئید بطن سومتصور ما ازمشکلات و واقعیماست مالی با هوش انسانیبرنامه و ساختار پیچیده مشواهدی از دنیسوان(شبه نئپرسش و چستجو همیشه باقی احباب هایی تو در تونقش مرکز تنفس سلولی در بیسایتهای دیگرالگوی بنیادین و هوشیاریدنیا، هیچ استنگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژي پاک سرچشمه حابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید میگرن با انتی هوش مصنوعی از عروسک های بتمدنی قدیمی در شمال خلیج از تکینگی تا مغز و از مغز روشی برای بهبود هوش عاطفویرایش DNA جنین انسان، بربه سخن توجه کن نه گویندهتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلولهای ایمنی القا کنندهکاش شرف اجباری بود یا حتیتغییر دادن ژنها آیا روزی مخچه تاثیر گذار بر حافظهبرخی نرمش ها برای زانوشاهکار قرنآنها نمیخواهند دیگران رافواید روزه داری متناوبحس و ادراک قسمت چهل و هفتنقش حیاتی تلومر دی ان آ دامیدواری و مغزدورترین نقطه ی قابل مشاهچالش دیدگاه های سنتی در بمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرها بسته نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی تو کجای جهانیاز تکینگی تا مغز از مغز ترژیم ضد التهابیواکسن کووید 19 چیزهایی که بیماری میاستنی گراویستاثیر دوپامین و سروتونینسندرم دزدی ساب کلاوینکشف جمجمه ای درکوه ایرهوجنگ داده هامرگ و میر پنهانبرداشتت از جهان رو زیاد شباهت زیاد بین سلول هاي عآیا ما تنها موجودات زنده فاصله ی همیشگی تصویر سازحس و ادراک قسمت پنجاه و دنقش غذاها در کاهش دردهای انحراف و حقیقتدانش قدرت استنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک درست از خود و هوشیاریهوش مصنوعی از عروسک تا کمتولید مولکول جدید توسط هاز تکینگی تا مغز از مغز تراست دستی و چپ دستیوابستگی یعنی قلادهبیماری تی تی پیتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله و تکینگی ابتدایگوشت خواری یا گیاه خواریجهان های بسیار دیگرمسیر دشوار تکامل و ارتقابسیاری از بیماری های جدیصرع و درمان های آنآیا انسان با مغز بزرگش اخفرد حساس از نظر عاطفی و بحس و ادراک قسمت شصت و دوچند جهانیانسان باشداروهای مصرفی در ام اسچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاتفاق و تصادفاتوبان اطلاعات و پلِ بیندرس گرفتن از شکست هاهوش مصنوعی، اتفاقات و تحتوهم وجوداز تکامل تا مغز، از مغز تزمان و گذر آن سریع استیک جهش ممکن است ذهن انسانبیان حقیقتتاثیر سلامت دستگاه گوارشسال 2025 سال بین المللی علمگریه ی ابر، رمز طراوت باغجهانی که از یک منبع، تغذیمعماری، هندسه ی قابل مشاتفاوت های زبانی سرمنشا تطیف انسفالیت، گیلن باره آیا رژیم غذایی گیاهی سلاقلب یا مغزخواندن ، یکی از شستشو دهنچهار ساعت پس از کشتار خوکاولین دروغداروی جدید برای میاستنی چسبیدن به خود، مانع بزرگ منتظر زمان ایده آل نشواخلاق و علوم اعصابذهن سالمهوش عاطفی در زنان بیشتر اتوصیه های غیر دارویی در ساستفاده از هوش مصنوعی در زندگی در جمع مواردی را برژنها نقشه ایجاد ابزار هوبالاترین هدف از دولتتحریک عمقی مغزسازگاری با محیط بین اجزاپیچیدگی های مغزمگسجاودانگی مصنوعیمغز چون ابزار هوش است دلیعلم بدون توقفآتش منبع انرژیقبرستان ها با بوی شجاعتخواص شگفت هویجنوار عصب و عضله برای تاییایمان به رویاداستانها و مفاهیمی اشتباهفت سین یادگاری از میراث موسیقی نوادراک ما درک ارتعاشی است اصل بازخوردرمز پیشرفت تواضع است نه طهیچ کس مانند تو نگاه نمیکتکامل چشمزیست شناسی کل در جزء فراککمالگرایی دشمن پیشرفتبازسازي مغز و نخاع چالشی سریع دویدن مهم نیستتراشه ی هوش مصنوعی در مغزپیر شدن حتمی نیستحفره در مغزمغز انسان رو به کوچکتر شدعادت همیشه خوب نیستآسيب میکروواسکولاریا آسلوتیراستامایا این جمله درست است کسیخار و گلنوشیدن چای برای مغز مفید در آرزوهایت مداومت داشتههمیشه عسل با موم بخوریممیدازولام در درمان تشنج ارتباط شگفت مغز انسان و فرویا تخیل یا واقعیتاعتماد به خودتکثیر سلول در برابر توقف زبان و شناخت حقیقت قسمت دکوچکی قلببحثی درباره احساسات متفاسرعت فکر کردن چگونه استپدیده خاموش روشن در پارکحلقه های اسرارآمیزمغز را از روی امواج بشناسعشق، شلوغ کردن نیستافراد آغاز حرکت خودشان رخطای ادراک کارماچگونه هموساپينس بر زمین لزوم عدم وابستگی به گوگل اگر نعمت فراموشی نبود بسدرمان های جدید در بیماری هنر حفظ گرهتلاش های جدید در ALSماهیچه ی صبراز نخستین همانند سازها تروزهای بد باقی نمیماندوقتی خودت را در آینه دیدیبه نادیدنی ایمان بیاورتاثیر نگاه انسان بر رفتاسفرنامه سفر به بم و جنوب کپسول ژری لاکتتصور از زمان و مکانماشین دانشبرنامه ی مسلط ژنها در اختشیر و دوغ بادامپرسشگری نامحدودحد و مرزها توهم ذهن ماستنقش نگاه از پایین یا نگاهالگوبرداری از طبیعتدندان ها را مسواک بزنید تنگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید کنترل مولتیپلهوش مصنوعی از عروسک های بتمرکز و مدیتیشناز تکینگی تا مغز از مغز تروشی جدید در درمان قطع نخویشن پروبهبود حافظه پس از رخدادهتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلولهای بنیادی مصنوعی درکتاب گران و پرهزینه شد ولتغییر زودتر اتصالات مغزیمخاطب قرار دادن مردم، کابرخی نرمش های گردنشاهکار شش گوشآنژیوگرافی از مغزفواید روزه داری متناوبحس و ادراک قسمت چهل و هشتنقش خرچنگ های نعل اسبی درامیدی به این سوی قبر نیستديدن با چشم بسته در خواب چاالش ها در تعیین منبع هومنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرهای اسرارآمیز و پوشیدههوش مصنوعی از عروسک بازی تو کز محنت دیگران بی غمیاز تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی حاوی تخم مرغ وواکسن کرونا و گشودن پنجربیماری میاستنی گراویستاثیر دپاکین بر بیماری مسندرم سردرد به دلیل افت فکشف جدید تلسکوپ جیمز وبجنبه های موجی واقعیتمرگ و میر بسیار بالای ناشبررسي علل احتمالي تغيير شجاعت و ترسآیا مصرف مولتی ویتامین هفتون های زیستیحس و ادراک قسمت پنجاه و سنقشه مغزی هر فرد منحصر بهاندوه در دنیا استدانش محدود به ابعاد چهارنخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک عمیق در حیواناتهوش مصنوعی از عروسک تا کمتولید مثل فقط با یک مادر از تکینگی تا مغز- از مغز رجزخوانی هایی که امروز بواسطه ها د رمسیر ایجاد مغبیماری خود ایمن اعصاب محتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله ی منفرد یا سیاهگیلگمش باستانی کیستجهان هایی در جهان دیگرمسئول صیانت از عقیده کیسبشکه ای که ته نداره پر نمضایعه ی شبکه لومبوساکرالآیا احتمال دارد رویا از آفردا را نمیدانیمحس و ادراک قسمت شصت و ششچند جهانی و علمانسان جدید از چه زمانی پاداروهای ام اسچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاتوسوکسیمایددست و پا زدن در سایه؟هوش احساسیتوهم بی خداییاز تکامل تا مغز، از مغز تزمان و صبریک رژیم غذایی جدید، می توبیداری معنوی یعنی دوستی تاثیر عصاره تغلیظ شده گیسال سیزده ماههگربه شرودینگر و تاثیر مشجهانی پر از سیاهچاله یا پمعنی روزهتفاوت ایستایی و تکاپوطبیعت موجی جهانآیا راهی برای بهبود وضعیقلب دروازه ی ارتباطخواندن، دوست روزهای سختنون و القلماولین سلول مصنوعیداروی جدید برای کاهش وزننسبت ها در کیهانمنحنی که ارتباط بین معرفاخلاق پایه تکامل و فرهنگذهت را روی چیزهای مفید متهوش عاطفی در زنان بیشتر اتوصیه هایی در مصرف ماهیاستفاده از انرژی خلازندگی در سیاهچالهژنها ، مغز و ارادهباهوش ترین و با کیفیت تریتحریک عمقی مغز در آلزایمستم با شعار قانون بدترین پیچیدگی های مغزی در درک زجایی برای یاد گرفتن باقی مغز چگونه صداها را فیلتر علم در حال توسعهآثار باستانی تمدن های قدقدم زدن و حرکت دید را تغیخواص عجیب لوبیانوار عصب و عضله تعیین محلاین پیوند نه با مغز بلکه دخالت در ساختار ژنهاهم نوع خواری در میان پیشیموسیقی هنر مایع استادراک، فراتر از آنچه معماصل در هم تنیدگی و جهانی رمز امید، بی نیازی از مردهیچ کس حقیقت را درون مغز تکامل و ارتقای نگاه تا عمزیست شناسی باور حقیقت یا کمردردباغچه ی منسریعترین کامپیوتر موجودتراشه ی بیولوژِیکپیراستامحق انتخابمغز ایندگان چگونه استعادت کن از بالا نگاه کنیآسیب ها ناشی از آلودگی هولوزالمعده(پانکراس)مصنوعایا ابزار هوشمندی یا مغز خارق العاده و استثنایی بنوعی سکته مغزی ، وحشتناک در آسمان هدیه های نادیدنهمیشه، آنطور نیست که هستمکان زمان یا حافظه زمانارتباط شگفت انگیز مغز انرویا حقی از طرف خداهز ذره، یک دنیاستاعتماد بی موردتأثیر نیکوتین سیگار بر مزبان و شناخت حقیقت قسمت سکوچکترین چیز یک معجزه استشنچ پانایوتوپولوس تشنج بحثی درباره احساساتی غیرسطح آگاهی، رخدادهای زندگپروژه ی ژنوم انسانیحمله ویروس کرونا به مغزمغز زنان جوانتر از مغز مرعصب حقوق نورولووافراد بی دلیل دوستدار تو خطای حسچگونه هوشیاری خود را توسمقاومت به عوارض فشار خون اگر نعمت فراموشی نبود بسدرمان های جدید سرطانهنر دانستنتلاش های جدید در درمان فرماپروتیلیناز نشانه ها و آثار درک شدروزهای سختوقتی خورشید هست شمع به کابه هلال بنگرتاثیر هوش مصنوعی بر مغزسفرنامه سفر به بم و جنوب کامپیوتر سایبورگتصاویر زیبای رعد و برقمبانی ذهنی سیاه و سفیدبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱شیشه ی بازالتی و سیلیکونپس از اگو یا بعد از نفسحریص نباشنقش نظام غذایی در تکامل مالتهاب شریان تمپورالده روش موفقیتنگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از منابع نهفابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ام اسهوش مصنوعی از عروسک های بتمرکز بر هدفاز تکینگی تا مغز از مغز تروشی جدید در درمان نابینواقعیت فیزیکی، تابعی از بهداشت خوابتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلام تا روشناییکتاب زیست شناسی باورتغییر عمودی سر انسان از پمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرخی یونها و مولکول های مشاید گوشی و چشمی، آماده شآنان که در قله اند هرگز خفواید زیاد دوچرخه سواریحس و ادراک قسمت چهل و دومنقش داروهاي مختلف معروف امیدی تازه در درمان سرطادی متیل فومارات(زادیوا)(نابینایی در نتیجه ی گوشی منابع بی نهایت انرژی در دابزار بقا از نخستین هماندرون قفس یا بیرون از آنهوش مصنوعی از عروسک بازی تو پیچیده ترین تکنولوژی از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی سالم و ضد التهواکسن کرونا از حقیقت تاتبیماری های میتوکندریتاثیر داروهای ضد التهاب سوی ما آید نداها را صداکشیدن مادی روشی برای جلوجنسیت و تفاوت های بیناییمرگ و سوال از قاتلبررسی مغز با امواج مادون شرکت نورالینک ویدیویی ازآیا مغز تا بزرگسالی توسعفروتنی معرفتیحس و ادراک قسمت پنجاه و شنقشه های مغزی جدید با جزیاندوه دردی را دوا نمیکنددانش بی نهایتنخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درگیری قلب در بیماری ویرهوش مصنوعی از عروسک تا کمتولید مثل اولین ربات های از تکینگی تا مغز- از مغز رحم مصنوعیوبینار اساتید نورولوژی دبیماری دویکتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله ی تولید کنندهگیاه بی عقل به سوی نور میجهان یکپارچهمسئولیت جدیدبشریت از یک پدر و مادر نیضایعه ی عروقی مخچهآیا احتمال دارد رویا از آفرزندان زمان خودحس و ادراک سی و هفتمچند روش ساده برای موفقیتانسان خطرناکترین موجودداروهای تغییر دهنده ی سیچرا به هم اعتماد نمیکنیمانسان در هستی یا هستی در داروهای ضد بیماری ام اس وچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاتصال مغز و کامپیوتردست کردن در گوشهوش احساسیتوهم تنهاییاز خود رها شوزمان واقعیت است یا توهمیکی از علل محدودیت مغز امبیداری و خواب کدام بهتر اتاریک ترین بخش شبسانسور از روی قصد بسیاری گزیده ای از وبینار یا کنفجهانی در ذهنمعاینه قبل از نوار عصب و تفاوت ارباب و رهبر حقیقیطبیعت بر اساس هماهنگیآیا راهی برای رفع کم آبی قلب روباتیکخواب زمستانی سلول های سرنوآوری ای شگفت انگیز داناوکرلیزوماب داروی جدید شداروی جدید برای ای ال اسنسبت طلایی، نشانه ای به سمنشأ اطلاعات و آموخته ها اختلا ل در خود عضلهذخیره ی شگفت انگیز اطلاعهوش عاطفی رمز آزادگیتوضیحی ساده در مورد هوش ماستفاده از سلول های بنیازندگی زمینی امروز بیش از ژنهای مشترک بین انسان و وباور و کیهان شناسیتخریب مغز به دلیل کمبود بستم، بی پاسخ نیستپیوند قلب خوک، به فرد دچاجایی خالی نیستمغز ناتوان از توجیه پیداعلم راهی برای اندیشیدن اآدم عاقل، وقت خودش را هدرقدرت مردمخود جسم و یا تصویرنوار عصب و عضله در مطب دکاین اندوه چیستدر موج، راز خلقت نهفته اسهمه چیز موج استمیلر فیشر نوعی نادر از گیادغام میان گونه های مختلاصل علت و تاثیررمز بقای جهش ژنتیکیهیچ اندر هیچتکامل و ریشه ی مشترک خلقتزیست، مرز افق رویداد هستکمردرد ناشی از تنگی کانابترس از اینکه کسی، به درگسرکه انگبین عسلی مفید برتربیت کودکان وظیفه ای مهحقیقت قربانی نزاع بین بی مغز ابزار بقای برتر مادیعادت کن خوب حرف بزنیآسیب روانی شبکه های اجتملیروپریم داروی ترکیبی ضدایا بیماری ام اس (مولتیپنیوالیندر آستانه ی موج پنجم کوویهمکاری یا رقابتمکانیک کوانتومی بی معنی ارتباط شگفت انگیز مغز انرویاها از مغز است یا ناخوهزینه ای که برای اندیشیداعتیاد و تلاش های درمانی تأثیر نگاه انسان بر رفتازبان جانسوزکووید نوزده و خطر بیماری تشنج چیستبحران ذهن فیلمی قابل تامسعی کن به حدی محدود نشویپروژه ی ژنوم انسانیحمایت از طبیعتمغزهای کوچک بی احساسعصب سیاتیکافزایش قدرت ادراکات و حسخطر آلودگی هواچگونه واکسن کرونا را توزمقایسه رقابت و همکاریاگر با مطالعه فیزیک کواندرمان های رایج ام اسهنر رها شدن از وابستگیتلاش های جدید در درمان سرماجرای جهل مقدساز نظر علم اعصاب یا نرووسروزهای سخت میگذردوقتی ریشه ها عمیقند از چیبه کدامین گناه کشته شدندتاثیر ویتامین دی بر بیماسفرنامه سفر به بم و جنوب کاهش میل جنسی در ام استصادف یا قوانین ناشناختهمباحث مهم حس و ادراکبرین نت به جای اینترنتشکل های متفاوت پروتئین هآلودگی هوا چالش قرن جدیدحرکات چشم، ترجمه کننده ی نقش نظریه تکامل در شناساام آر آی جدید با قدرت شگفدهن، بزرگترین سرمایهنگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ای ال اس، توفرهوش مصنوعی از عروسک های بتمرکز بر امروزاز تکینگی تا مغز از مغز تروشی جدید در درمان سکته مواقعیت چند سویهبهداشت خواب، رمز حافظه ی تاثیر گیاه خواری بر رشد وسلاح و راهزنیکتاب طبیعت در قالب هندسهتغییرات منطقه بویایی مغزمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرخی اثرات مضر ویتامین دشاید درست نباشدآنتی بادی منوکلونال در دفیلم کوتاه هیروشیما از هحس و ادراک قسمت چهل و سومنقش درختان در تکاملامگا سه عامل مهم سلامتدین اجباریناتوانی از درمان برخی ویمنابع جدید انرژیابزار بقا از نخستین هماندرون و بیرون، جدای از هم هوش مصنوعی از عروسک بازی تو آرامش و صلحیاز تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی ضد التهابیواکسن کرونا ساخته شده توبیماری های مغز و اعصاب و تاثیر داروی ضد تشنج سدیم سوپاپ ها یا ترانزیستورهاکشتن عقیده ممکن نیستجنسیت و تفاوت های بیناییمرگ انتقال است یا نابود شبررسی و اپروچ جدید بر بیمشربت رب انارآیا همه جنایت ها نتیجه بیفروتنی و غرورحس و ادراک قسمت بیست و چهنقشه با واقعیت متفاوت اساندوهگین نباش اگر درب یا دانشمندان موفق به بازگردنخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درگیری مغز در بیماری کویهوش مصنوعی از عروسک تا کمتولید یا دریافت علماز تکینگی تا مغز- از مغزترحم مصنوعیوجود قبل از ناظر هوشمندبیماری دیستروفی میوتونیتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله، سیاه خالص یا پگیاه خواری و گوشت خوار کدجهان یکپارچهمسئولیت در برابر محیط زیبعد پنجمضایعات در عصب زیر زبانیآیا بدون ناظر هوشمند هم بفرضیه ای جدید توضیح میدهحس و ادراک- قسمت پنجاه و چندین ماده غذایی که ماننانسان عامل توقف رشد مغزداروهای ضد تشنج با توضیح چرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاثر مضر مصرف طولانی مدت ردست آسمانهوش بشری تهدید برای بشریتوهم جداییاز درخواست ها جدا شوزمان پلانکیافته های نوین علوم پرده بیرون اصل است یا درونتاریکی من و تو و گرد و غباسانسور بر بسیاری از حقایگزارش یک مورد جالب لخته وجهان، تصادفی نیستمعادله ها فقط بخش خسته کنتفاوتهای جنسیتی راهی براطعمه ی شبکه های ارتباط اجآیاما مقهور قوانین فیزیکقلب را نشکنخواب سالم عامل سلامتینوار مغز مشاهده ی غیر مستايندگان چگونه خواهند دیدداروی جدید برای دیابتنشانه های گذشته در کیهان منشاء کوانتومی هوشیاری ااختلاف خانوادگی را حل کنذره ی معین یا ابری از الکهوشمندی کیهانتوضیحات دکتر فاطمی در مواستفاده از سلول های بنیازندگی زودگذرژنهای هوش ، کدامندباید از انسان ترسیدتداوم مهم است نه سرعتستون فقرات انسان دو پا جلپیوند مدفوعجاذبهمغز و قلب در جنین موش مصنعلم ساختن برج های چرخانآرمانگرای تخیلی نباشقدرت و شناخت حقیقتخودآگاهی و هوشیارينوبت کودکاناین ایده که ذرات سیاهچالدر میان تاریکی و روشناییهمه چیز و هیچ چیزمیهمانهای ناخوانده عامل ادغام دو حیطه علوم مغز و اصل عدم قطعیت از کوانتوم رمز جهانهیچگاه از فشار و شکست نترتکامل ابزار هوش ، راه پر زاویه نگاه ها یکسان نیستکمردرد و علل آنبحتی علمی درباره تمایل بسرگیجه از شایعترین اختلاترجمه فعالیت های عضله به حقیقت آنطور نیست که به نظمغز ابزار برتر بقاعادت کردن به نعمتآسیب عصب پا به دنبال اعتیلیس دگرامفتامین یا ویاسایا بدون زبان میتوانیم تنیکولا تسلادر برابر حقایق جدیدهمانند سازی در انسانمکانیزمهای دفاعی در برابارتباط غیرکلامی بین انسارویاهای پر رمز و حیرتی درهزینه سنگین انسان در ازااعتیاد را به دور بیندازتأثیر شیرینی های حاوی لوزبان ریشه هایی شناختی اسکودک هشت ساله لازم است آدتشنج و حرکات شبه تشنجی قابخش فراموش شده ی حافظهشلیک فراموشیپروژه ی علمی پیوند مغز ساحوادث روزگار از جمله ویرمغز، فقط گیرندهعضلانی که طی سخن گفتن چقدافزایش میل جنسی با خوردن خطر حقیقی، خود انسان استچگونه آن شکری که می خوریممقابله ی منطقی با اعتراضاگر تلاش انسان امروز برادرمان های علامتی در ام اسهنر، پر کردن است نه فحش دتلاش های جدید شرکت نورالماجرای عجیب گالیلهاز نظر علم اعصاب اراده آزروش مقابله مغز با محدودیوقتی شروع به بیدار شدن میبه امید روزهای بهترتاثیر ویروس کرونا بر مغز سفری به آغاز کیهانکاهش مرگ و میر ناشی از ابتضادهای علمیمبتکران خودشکوفابرای یک زندگی معمولیشکل پنجم مادهآلودگی هوا و ویروس کروناحرکت چرخشی و دائمی کیهاننقش هورمون های تیروئید دام اس و سرطاندو ویژگی انتزاع و قدرت تجنگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانهوش مصنوعی از عروسک بازی تمساح حد واسط میان مغز کواز تکینگی تا مغز از مغز تريتوکسيمب در درمان ام اسواقعیت چیستبوزون هیگز چیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلسله مباحث هوش مصنوعیکتاب، سفری به تاریختغییرات مغز پس از 40 سالگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرخی اختلالات عصبی مثانهشایسته نیست در جیب خود قرآنتروبات؛ ترکیب سلول زندفیلمی بسیار جالب از تغییحس و ادراک قسمت نهمنقش ذهن و شناخت در حوادث اما شما از دید خفاش کور هدین، اجباری نیستناتوانی در شناسایی چهره مناطق خاص زبان در مغزابزار بقا از نخستین هماندرون آشفته ی تو و ظاهر خنهوش مصنوعی از عروسک بازی تو افق رویداد جهان هستیاز تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی ضد دردواکسن آلزایمربیماری های ژنرالیزه ی عصتاثیر درجه حرارت بر مغزسوپاپ ها یا ترانزیستورهاگل خاردار، زیباستجهل مقدسمرگ تصادفیبررسی ژنها در تشخیص بیماشربت ضد خلطآیا هوش مصنوعی می تواند نفرگشت و تکامل تصادفی محض حس و ادراک قسمت بیست و یکنقص های سیستمی ایمنیاندام حسی، درک از بخش هایدانشمندان نورون مصنوعی سنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درگیری مغز در بیماران مبهوش مصنوعی از عروسک تا کمتولید پاک و فراوان انرژیاز تکینگی تا مغز، از مغز رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهروراپامیل در بارداریبیماری سلیاکتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاره ی ابلهانگیرنده باید سازگار با پیجهان کنونی و مغز بزرگتریمستند جهان متصلبعد از کروناضرورت زدودن افکارآیا برای تولید مثل همیشه فساد اقتصادی سیتماتیک درحس و ادراک- قسمت بیست و پچندجهانیحس و ادراک- قسمت شصت و چهنه ناامیدی بلکه ارتقاانسانیت در هم تنیده و متصداروی فامپیریدین یا نورلچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماثرات فشار روحی شدیددست بالای دستهوش در طبیعتتوهم جدایی و توهم علماز دست دادن دم در پیشینیازمان به چه دلیل ایجاد میشیاد گرفتن مداومبیست تمرین ساده برای جلوتاریکی و نورسانسور ذهنگشایش دروازه جدیدی از طرجهش های ژنتیکی مفید در سامعجزه های هر روزهتقلید مرحله ای نسبتا پیشظهور امواج مغزی در مغز مصآگاهی فراتر از آگاهیقوی تر باشخواب سالم عامل سلامتی و ینوار مغز با توضیح دکتر فاايا اراده آزاد توهم است یداروی جدید ضد فشار خوننشانه های پروردگار در جهمهمان ناخواندهاختلال حرکتی مانند لرزش ذرات کوانتومی زیر اتمی قهوشمندسازی زندان هاتیوتیکسن داروی ضد جنوناستفاده از سلول های بنیازندگی سلول در بدن، جدای اژنهای حاکم بر انسان و انسبابا زود بیاتداخل مرزها و صفات با بینستارگانی قبل از آغاز کیهپیوند مدفوع در درمان بیمجاذبه و نقش آن در شکلگیریمغز و هوش، برترین ابزار بعلایم کمبود ویتامین E را آرام باشقدرت کنترل خودخودآگاهی و هوشیارينور از عمق تاریکیاین ابتدای تناقض هاستدر مانهای کمر دردهمه چیز کهنه میشودمیوپاتی و نوار عصب و عضلهارتقا و تکامل سنت آفرینش اصل، روان و نفس استرمز جهان خاصیت فراکتالهیپرپاراتیروئیدیسمتکامل تکنولوژیزاوسکا درمان گوشرکمردرد با پوشیدن کفش منابحث درباره پیدایش و منشا سرگردانیپیشینیان انسان از هفت میترجمه ی فعالیت های عضله بحقیقت افرادمغز از بسیاری حقایق می گرعادت بد را ترک کنآسانی موفقیتخبر مهم تلسکوپ هابللا اکراه فی الدینایا تکامل هدفمند استنیاز به آموزش مجازی دیجیدر جراحی کمر عجله نکنیدهمجوشی هسته ای، انرژِی بما انسانها چه اندازه نزدارتروز یا خوردگی و التهارویای شفافهزاران سال چشم های بینا واعداد بینهایت در دنیای متئوری تکامل امروز در درمزبان شناسی مدرن در سطح سلکودک ایرانی که هوش او از تشنج به صورت اختلال رفتابخش های تنظیمی ژنومشلیک فراموشیپروانه ی آسمانیحکمت الهی در پس همه چیزمغز، همه ی واقعیت را نمیبغم بی پایانافزایش مرگ و میر سندرم کوخطر را بپذیرچگونه انتظارات بر ادراک مقابله با کرونا با علم اساگر خواهان پیروزی هستیدرمان ژنتیکی برای نوآوریهوموارکتوس ها ممکن است دتلاش هایی در بیماران قطع ماده ی تاریکاز نظر علم اعصاب اراده آزروش های صرفه جویی در ایجاویتنام نوعی کرونا ویروس به بالا بر ستارگان نگاه کتاثیر ژنها بر اختلالات خسقوط درون جاذبه ای خاص، چکاهش التهاب ناشی از بیماتظاهر خوابیده ی مادهمتواضع باشبرای پیش بینی آینده مغز دشکرگزار هر چیزی باش که داآلودگی هوا و پارکینسونحس متفاوتنقش هورمون زنانه استروژنام اس یا تومور؟دو بیماری روانی خود بزرگ نگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانهوش مصنوعی از عروسک بازی تنفس هوازی و میتوکندریاز تکینگی تا مغز از مغز تریه زغالیواقعیت چیستبوزون هیگز جهان را از متلتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلطان جنگل یا صاحب ملکوتکتابخانهتغییرات آب و هوایی که به مدل های ریز مغز مینی برینبرخی اصول سلامت کمرشادی، پاداش انجام وظیفهآنزیم تولید انرژی در سلوفیروز نادریحس و ادراک قسمت چهارمنقش روی و منیزیم در سلامتامروز دانش ژنتیک هیچ ابهدیوار همه اش توهم بودنادیدنی ها واقعی هستندمناطق خاصی از مغز در جستجابزار بقا از نخستین هماندروغ نگو به خصوص به خودتهوش مصنوعی از عروسک بازی تو انسانی و انسان، شایستاز تکینگی تا مغز از مغز تراه فراری نیستواکسن ایرانی کرونا تولیدبیماری های روانی با تاثیتاثیر درجه حرارت بر عملکسوپاپ ها یا ترانزیستورهاگل درون گلدانجهان فراکتالمرگ عاطفه و محبتبررسی بیماری التهابی رودشش مرحله تکامل چشمآیا هوش مصنوعی زندگی بشرفراموش کارها باهوش تر هسحس و ادراک قسمت بیست و دونقص در تشخیص هیجانات عامانرژی بی پایان در درون هردانشمندان یک فرضیه رادیکنخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درگیری مغزی در سندرم کووهوش مصنوعی به کمک هوش طبیتولید اندام با چاپ سه بعداز تکینگی تا مغز، از مغز رساناها و ابر رساناها و عورزش هوازی مرتب خیلی به قبیماری شارکو ماری توثتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاره ابلهانگالکانزوماب، دارویی جدیجهان کاملی در اطراف ما پرمشکل از کجاستبعد از کروناضرب المثل یونانیآیا بزرگ شدن مغز فقط در دفشار و قدرتفشار روحی، همیشه بد نیست حسن یوسف باغچه ی مننه به اعدامانسانیت در برابر دیگرانداروی لیراگلوتیدچرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماثرات مفید قهوهدستورالعمل مرکز کنترل بیهوش عاطفی قسمت 11توهم جسماز روده تا مغززمان شگفت انگیزیاد بگیر فراموش کنیبیش از نیمی از موارد انتقتاریکی خواهد ترسیدساهچاله ها تبخیر نمیشودپل جویی اصفهانجهش های ژنتیکی غیر تصادفمعجزه ی چشمتقلید از روی طبیعتظرف باید پر شود چه با چرک آپومورفین در پارکینسونقیچی ژنتیکیخواب عامل دسته بندی و حفطنوار مغز ترجمه رخدادهای ايا اراده آزاد توهم است یداروی جدید ضد میگرننشانه های بیداری روحیمهندسی ژنتیک در حال تلاش اختلال خواب فرد را مستعد ذرات کوانتومی زیر اتمی قهوشیاری و وجودتیک و اختلال حرکتیاستفاده از سلول های بنیازندگی، مدیریت انرژیکفش و کتابباد و موجترقی واقعی یا شعار ترقیسخن نیکو مانند درخت نیکوپیوند مغز و سر و چالشهای جبران از دست رفته هامغز و اخلاقعلایم کمبود ویتامین E را آرامش و دانشقدرت انسان در نگاه به ابعخودت را از اندیشه هایت حفنور دروندر محل کار ارزش خودت را بهمه چیز در زمان مناسبمیوتونیک دیستروفیارتقا یا بازگشت به قبل ازاصلاح خطا با رفتن بر مسیرهاوکينگ پیش از مرگش رسالتکامل جریان همیشگی خلقتزبان فرایند تکاملی برای کنفرانس تشنج هتل کوثر اصبحثي درباره هوش و تفاوتهسربازان ما محققا غلبه می پیشرفت های باور نکردنی دترجمه ای ابتدایی از اسراحقیقت انسانمغز به تنهایی برای فرهنگ عادت دادن مغز بر تفکرآشنا پنداریخدا موجود استلاموژین داروی ضد اوتیسم؟ایجاد احساساتچیز جدید را بپذیردر درمان بیماری مولتیپل همدلی و هوش عاطفیما انسانها چه اندازه نزدارزش های وارونهروان سالمهستي مادي ای که ما کوچکتربقا با سازگارترین فرد استئوری تکامل در پیشگیری و زبان شناسی نوین نیازمند کودکان مهاجرتشنج عدم توازن بین نورون بخش بزرگی حس و ادراک ما اشنا در ابهای گرم جنوب نیاپرواز از نیویورک تا لوس آحافظه میتواند بزرگترین دمغزتان را در جوانی سیم کشغم بی پایانافزایش سرعت پیشرفت علوم خطرات هوش مصنوعیچگونه به سطح بالایی از هوملاحظه های اخلاقی دربارهاپل ویژن پرو در تشخیص بیمدرمان کارتی سل و تومور مغهورمون شیرساز یا پرولاکتتلاش در تولید انرژی به رنماده ی خالیاز واقعیت امروز تا حقیقتروش های عملی برای رفع کمرویتامین E برای فعالیت صحبه بالاتر از ماده بیندیشتاثیر کلام در آیات کلام بسقوط زیگزاگی یا ناگهانیکاهش حافظه هرچند فرایندیتظاهری از ماده است که بیدمجموعه های پر سلولی بدن مبرای اولین بار دانشمندانشکست حتمیآلزایمرALS نگاهی کامل بر بیماری وحس چشایی و بویایینقش ویتامین K در ترمیم اسامواجی که به وسیله ی ماشیدو بار در هفته ماهی مصرف نگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان دارویی سرطان رحم بهوش مصنوعی از عروسک بازی تنفس هوازی و میتوکندریاز تکینگی تا مغز از مغز تریواستیگمینواقعیت های متفاوتبی نهایت در میان مرزهاتاثیر گیاه خواری بر رشد وسم زنبور ، کلیدی برای وارکجای مغز مسئول پردازش تجتغییرات تکاملی سر انسان مدیون خود ناموجودبرخی اطلاعات روانشناسی مشب سیاه سحر شودآواز خواندن در قفس، نشانفیزیک مولکولها و ذرات در حس و ادراک قسمت نوزدهمنقش روزه داری در سالم و جانفجار و توقف تکاملی نشادیوار، از ابتدا توهم بودنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع نور واقعی و ثابت، حقابزار بقا از نخستین هماندریا آرام نخواهد شد کشتی هوش مصنوعی از عروسک بازی تو با همه چیز در پیوندیاز تکینگی تا مغز از مغز تراه نجاتواکسن اسپایکوژنبیماری وسواستاثیر درجه حرارت بر عملکسوخت هیدروژنی پاکگل زندگیجهان قابل مشاهده بخش کوچمرگی وجود نداردبررسی سیستم تعادلی بدن اششمین کنگره بین المللی سآیا هوش ارثی دریافتی از پفراموشی همیشه هم بد نیستحس و ادراک قسمت بیست و سونقطه ی رسیدن به قلهانرژی تاریکدانشمندان ژنی از مغز انسنرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست قسمت53ابزار بقای موجود زنده از درگیری مغزی در سندرم کووهوش مصنوعی به شناسایی کاتولید سلولهای جنسی از سلاز تکینگی تا مغز، از مغز رستگاری محدود به یک راه نورزش هوازی ، بهترین تمریبیماری ضعف عضلات نزدیک بتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاره ابلهانگام کوچک ولی تاثیرگذارجهان پیوستهمشکلات نخاعیبعد از کرونا دلخوشی بیهوضربه مغزی در تصادف رانندآیا تکامل و تغییرات ژنتیآیا تراشه ها داخل مغز، میفضا و ذهن بازحساسیت روانی متفاوتنه به اعدامانسان، گونه ای پر از تضادداروی کنترل چربی خونچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماثرات مفید روزه داریدغدغه نتیجه ی نادانی استهوش عاطفی قسمت نهمتوهمات و شناخت حقیقتاز سایه نترسزمان طلایی سکته ی مغزی رایادگیری مهارت های جدید دبیشتر کمردردها نیازی به تاریخ همه چیز را ثبت کردهسایه ی هوشیاریپل خواجو اصفهانجهش های بیماری زا، معمولمعجزه ی علمتقلید از طبیعتظرفیت مغز چقدر استآپومورفین در پارکینسونقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصخواص فلفل سبزنوار مغز در فراموشی هاای نعمت من در زندگیمداروی جدید ضد الزایمرنظام مثبت زندگیمهندسی بدناختلال در شناسایی حروف و ذرات کوانتومی زیر اتمی قهوشیاری و افسردگیتیکاگرلور داروی ضد انعقااستفاده از سلول های بنیازندگی، مراتب هوشیاری استکل اقیانوس در یک ذرهباد غرور و سر پر از نخوت وتروس جریان انرژیسخن و سکوتپیوند اندام از حیوانات بجدا کردن ناخالصی هامغز و اخلاقعلائم عصبی آلزایمر، با اآرامش و سکونقدرت ذهنخودروهای هیدروژنینوروفیبروماتوزدر چه مرحله ای از خواب ، رهمه چیز در زمان کنونی استمیگرن و پروتئین مرتبط با ارتوکين تراپی روشی جديد اصول انجام برخی نرمش ها دهاوکينگ پیش از مرگش رسالتکامل داروینی هنوز در حازبان متغیرکنگره بین المللی سردرد دبحثی جالب درباره محدودیتسربرولایزینپیشرفت های جدید علوم اعصترس و آرمان هاحقیقت اشیامغز بیش از آنچه تصور میشوعارضه جدید ویروس کرونا سآشنا پنداریخدا نور آسمان ها و زمین الایو دوم دکتر سید سلمان فایران بزرگچیزی منتظر شناخته شدندر دعواها چه میکنی؟همراه سختی، اسانی هستما اکنون میدانیم فضا خالارزش های حقیقی ارزش های غروبات ها قول میدهندهستی ما پس از شروعی چگال بقا در ازای بیماریتئوری جدید، ویران کردن گزبان، نشان دهنده ی سخنگو کودکان میتوانند ناقل بی تشویق خواندن به کودکانبخش بزرگتر کیهان ناشناختشناخت ناشناختهپروتئین های ساده ی ابتداحافظه های کاذبمغزتان را در جوانی سیمکشغیرقابل دیدن کردن مادهافسردگی و اضطراب در بیمادفاع از پیامبرچگونه باغبانی باعث کاهش ملاحظات بیهوشی قبل از جراپی ژنتیکدرمان پوکی استخوانهوش فوق العاده، هر فرد استلاشی برای درمان قطع نخااز کجا آمده ام و به کجا میروش هایی برای مقابله با اویتامین E در چه مواد غذایبه جای محکوم کردن دیگران تاثیر کپسول نوروهرب بر نسلول های مغزی عامل پارکیکاهش دوپامین عامل بیماریتعویض دارو در تشنجمجرم، گاهی قربانی استبرای بقا به جایی فراتر ازشکستن مرز دور مغزآلزایمر در جوانانNVG 291حس و ادراک (قسمت اول )نقش ژنتیک در درمان اختلاامیوتروفیک لترال اسکلرودو برابر شدن خطر مرگ و مینگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان زخم دیابتی با تکنوهوش مصنوعی از عروسک بازی تنفس بدون اکسیژناز تکینگی تا مغز از مغز تریاضیات یک حس جدید استواقعیت و مجازبی نظمی مقدمه شناختتاثیر گیاه خواری بر رشد وسماگلوتید داروی کاهش دهنکرونا چه بر سر مغز می آورتغذیه بر ژنها تاثیر داردمدیریت اینترنت بر جنگبرخی بیماری ها که در آن بشبیه سازی میلیون ها جهان آینه در اینهفیزیک هوشیاریحس و ادراک قسمت هفتمنقش رژیم غذایی بر رشد و اانفجار بزرگ پایان بوده ادید تو همیشه محدود به مقدنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندریای خداهوش مصنوعی از عروسک بازی تو با باورهایت کنترل میشاز تکینگی تا مغز از مغز تراه های جدید برای قضاوت رواکسن اسپایکوژن ضد کرونابیماری کروتز فیلد جاکوبتاثیر درجه حرارت بر عملکسودمندی موجودات ابزی بر گلوله ی ساچمه ایجهان موازی و حجاب هامراقب خودتون و خانواده هبررسی علل کمر درد در میانشعار و عملآیا هوش سریعی که بدون احسفراموشی و مسیر روحانیحس و ادراک قسمت بیستمنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانرژی تاریک که ما نمی تودانشمندان پاسخ کوانتومی نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمابزارهای پیشرفته ارتباط درگیری اعصاب به علت میتوهوش مصنوعی تعاملیتولترودیناز تکینگی تا مغز، از مغز رشته نوروایمونولوژی و نقورزش و میگرنبیماریهای تحلیل عضلانی اتاثیر رو ح و روان بر جسمسیب یکسان و دیدگاه های متگامی در درمان بیماریهای جهان پیوستهمشکلات بین دو همسر و برخیبعد از کرونا دلخوشی بیهوضررهای مصرف شکر و قند بر تفکر قبل از کارضررهای شکر بر سلامت مغزآیا جنین انسان، هوشمندی فضای قلب منبع نبوغ استخفاش کور و انسان بینا؟نه بدبخت بلکه نادانانعطاف پذیری مکانیسمی علداروی تشنجی دربارداریچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری کجاست؟(قسماثرات مضر ماری جواناذهن ما از در هم شکستن منبهوش عاطفی قسمت هفتمتوکل بر خدااز سایه بگذرزمان، واقعی نیستیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبا همه مهربان باشتاریخ، اصیل نیست و ساخته سایه را اصالت دادن، جز فرپلاسمای غالبجهش تمدنی عجیب و شگفت انسمعجزه ی علم در کنترل کرونتقویت مغز با ورزشعقل مجادله گرآب زندگی است قسمت چهارمقانون مندی نقشه ژنتیکی مخواص منیزیمنوار مغز در تشخیص بیماری ای همه ی وجود منداروی سل سپتنظریه ی تکامل در درمان بیمهربانی، شرط موفقیتاختلال در شناسایی حروف و رفلکس وتری با توضیح دکتر هوشیاری کوانتومیتیروفیبان موثر در سکته ی استیفن هاوکینگ در مورد هزندان ذهنیکلمات بلند نه صدای بلندبار مغز بر دو استخوانتری فلوپرازینسخن پاک و ثابتپیوند اندام حیوانات به اجدایی خطای حسی استمغز و سیر تکامل ان دلیلی علت خواب آلودگی بعد از خوآرامش عقلقدرت شناختی انسان، محدوداین بیمار را باید چه کار خورشید مصنوعینورون هاي مصنوعی می تواندر ناامیدی بسی امید استهمه چیز، ثبت می شودمیگرن و خوابارتباط میکروب روده و پاررنگ کردن، حقیقت نیستاصول توسعه ی یک ذهن کاملهدف یکسان و مسیرهای مختلتکامل داروینی هنوز در حازبان مشترک ژنتیکی موجوداکنگره بین المللی سردرد دبحثی در مورد نقش ویتامين سردرد میگرنپیشرفت در عقل است یا ظواهترسناک تر از کوریحقیقت تنها چیزی است که شامغز باستانی، هنوز نقش هاعبارت های مبهم مانند انرآشناپنداری چیستخدا بخشنده است پس تو هم بلازم است هیچ کاری نکنیدایرادهای موجود در خلقت بچیزی خارج از مغزهای ما نیدر سال حدود 7 میلیون نفر همراهی میاستنی با برخی سما از اینجا نخواهیم رفتارزش حقیقی زبان قسمت اولروبات های ریز در درمان بیهشت توصیه برای کاستن از دبقای حقیقی در دور ماندن اتا 20 سال آینده مغز شما به زبان، وسیله شناسایی محیطکودکان گذشته به آینده فکتشخیص ژنتیکی آتروفی های بخش دیگری در وجود انسان هشناخت و معرفت، و نقش آن دپروتز چشمحافظه و اطلاعات در کجاست مغط یک گیرنده استغار افلاطونافسردگی و ساختار مغزدفاع در برابر تغییر ساختچگونه تکامل مغزهای کنونیممانتین یا آلزیکسا یا ابابتدا سخت ترین استدرمان پوکی استخوانهوش مصنوعی می تواند بر احتلاشی تازه برای گشودن معاز کسی که یک کتاب خوانده روش هایی برای کم کردن اضطویتامین کابه جای تولید، بیشتر گوش کتاثیر کپسول نوروهرب بر تسلول های بنیادیکاهش سن بیولوژیکی، تنها تعامل انسان و هوش مصنوعیمحل درک احساسات روحانیبرای تمدن سازی، باید در بشکستگی لگن یا سکته ی مغزیآملودیپین داروی ضد فشار فقر داده ها در هوش مصنوعیحس و ادراک (قسمت دوم )نقش گرمایش آب و هوا در همامید نیکو داشته باش تا آندو برابر شدن خطر مرگ و مینگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان ساده ی روماتیسمهوش مصنوعی از عروسک بازی تنها مانع در زندگی موارد از تکینگی تا مغز از مغز تریتوکسیمابواقعیت و انعکاسبی هیچ می ایی و بی هیچ میرتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم میلر فیشرکریستال هاثبت و دستکار ی حافظهمداخله ی زیانبار انسانبرخی بیماری های خاص که بدشبیه سازی سیستم های کوانآیندهفیزیک و هوشیاریحس و ادراک قسمت هفدهمنقش رژیم غذایی در رشد و اانقراض را انتخاب نکنیددیدن خدا در همه چیزنازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک فرد دیگر و رفتارهای اهوش مصنوعی از عروسک بازی تو باید نیکان را به دست باز تکینگی تا مغز از مغز تراه های جدید برای قضاوت رواکسن دیگر کرونا ساخته شبیماری گیلن باره و بیمارتاثیر درجه حرارت بر عملکسی و سه پل اصفهانگلوئونجهان ما میتواند به اندازمراحل ارتقای پله پله کیهبرطرف کردن خشونت را از خاصبور باشآیا هشیاری کوانتومی وجودفراموشی آرمانحس و ادراک قسمت دهمنقطه بی بازگشتانرژی خلا ممکن استدانشمندان اولین سلول مصننرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزارهای بقا از نخستین هدرب بسته با غیر خود باز مهوش مصنوعی در قضاوت های اتومورها و التهاب مغزی عااز تکینگی تا مغز، از مغز رشد مغز فرایندی پیچیده اورزش بهترین درمان بیش فعبیماری، رساله ای برای سلتاثیر روده بر مغزسیر آفرینش از روح تا مغز گامی در درمان بیماریهای جهان پر از چیزهای اسرار آمشکلات روانپزشکی پس از سگاهی لازم است برای فهم و جهان پر از چیزهای جادویی مشکلات روانپزشکی در عقب تفکر ترکیبی در هوش مصنوعضعیف و قویآیا جهان ذهن و افکار ما مفضای خالی ای وجود نداردخفاش با شیوع همه گیری جدینه جنگ و نه خونریزیاهرام مصر از شگفتی های جهداروی جدید ALSچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماجزای پر سلولی بدن انسان ذهن چند جانبه نیازمند نگهوش عاطفی قسمت یازدهتوپیراماتاز علم جز اندکی به شما دازمان، اندک استیادگرفتن، آغاز حرکت است با هوش مصنوعی خودکار روبتازه های اسکیزوفرنی(جنوساخت سلول عصبی حتی پس از پمبرولیزوماب در بیماری چجهشهای مفید و ذکاوتی که دمعجزه در هر لحظه زندگیتقویت استخوان در گرو تغذعقل در جهان جدید، عجیب اسآب زندگی است قسمت هفتمقانون گذاری و تکاملخواص میوه ی بهنوار مغزی روشی مهم در تشخای آنکه نامش درمان و یادشداروی ضد چاقینظریه ی تکامل در درمان بیموفقیت هوش مصنوعی در امتاختلالات مخچهرفتار مانند بردههوشیاری سنتی یا هوشیاری تکنولوژی های جدید و حالتزونیسومایدکلوزاپین داروی ضد جنونبار بزرگ ایستادن بر دو پاتری فلوپرازینپیوند سر آیا ممکن استجریان انرژی در سیستم های مغز کوانتومیعماد الدین نسیمی قربانی آرامش(سکوت) stillness و تکاپوقدرت عشقاینکه به خاطرخودت زندگی خوش قلبی و مهربانینورون های ردیاب حافظهدر هم تنیدگی مرزها و بی مهمه ی سردردها بی خطر نیستمیگرن و روزه داریارتباط ماده و انرژیرنگین کماناصول سلامت کمرهدف یکسان، در مسیرهای متتکامل داروینی هنوز در حازبان چهار حرفی حیات زمینکنترل همجوشی هسته ای با هبحثی در مورد نقش کلسیم و سردرد میگرن در کودکانپیشرفت ذهن در خلاقیت استترسان نیستیحقیقت خواب و رویامغز برای فراموشی بیشتر کعجول نباشآشتی بهتر استخدا تاس نمیریزدلبخند بزن شاید صبح فردا زایستادن در برابر آزادی بچیزی شبیه نور تو نیستدر عید نوروز مراقب تصادف همراهی نوعی سردرد میگرنیما اشیا را آنطور که هستندارزش حقیقی زبان قسمت دومروبات کیانو هر کس تقوای خدا پیشه کنبلندی در ذهن ما درک بلندیتا بحر یفعل ما یشازدودن نقص از هوش مصنوعیکودکان خود را مشابه خود تتشخیص آلزایمر سالها قبل بخشیدن دیگران یعنی آرامششناخت حقیقت یا آرزوهای گپروتز عصبی برای تکلمحافظه و اطلاعات در کجاست نفرت، اسیب به خود استغرور و علماقلیت خلاقدقیق ترین تصاویر از مغز اچگونه جمعیت های بزرگ شکل من و وجود توهمیابتدایی که در ذهن دانشمندرمان آرتروز با ورزش موضهوش مصنوعی متصل با مغزتلاشی جدید در درمان ام اساز آغاز خلقت تا نگاه انساروش هایی برای جلوگیری از ویتامین کا و استخوانبه خوبی های دیگران فکرکنتاثیر کپسول نوروهرب بر سسلول های بنیادی منابع و اکایروپاکتیک چیستتعامل انسان با هوش مصنوعمحل درک احساسات روحانی دبرای خودآگاه بودن تو بایشگفت نیست من عاشق تو باشمآموزش نوین زبانفلج نخاعی با الکترودهای حس و ادراک قسمت 67نقش پیش زمینه ها و اراده امید نجاتدو داروی جدید برای میاستنگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون نیاز بهوش مصنوعی از عروسک بازی تنها در برابر جهاناز تکینگی تا مغز از مغز تریسپریدونواقعیت تقویت شدهبی ذهن و بی روحتاثیر گیاهخواری بر رشد و سندرم کووید طولانیکریستال زمان(قسمت اولثبت امواج الکتریکی در عصمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرخی توجهات در ببمار پارشبکه های مصنوعی مغز به درآینده ی انسان در فراتر ازفیزیک آگاهیحس و ادراک قسمت هجدهمنقش زنجبیل در جلوگیری از انواع سکته های مغزیدیدگاه نارسای دوگانه ی منبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک نیازمند شناخت خویش اهوش مصنوعی از عروسک بازی تو برای خزیدن خلق نشده ایاز تکینگی تا مغز از مغز تراه پیروزی در زندگی چیستواکسن دیگری ضد کرونا از دبیماری آلزایمر، استیل کوتاثیر درجه حرارت بر عملکسیلی محکم محیط زیست بر انگمان میکنی جرمی کوچکی در جهان مادی، تجلی فضا در ذهمرز مرگ و زندگی کجاستبزرگ فکر کنصبور باشآیا واکنش های یاد گرفته وفرایند پیچیده ی خونرسانیحس و ادراک قسمت دوازدهمنقطه، وجود است یا فاصلهانرژِی برای ایجاد اضطرابدانشمندان تغییر میدان مغنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزارهای بقا ازنخستین همدرختان چگونه بر تشکیل ابهوش مصنوعی در کامپیوترهاتومورهای نخاعیاز تکامل تا مغز از مغز تا رشد مغز علت تمایل انسان بورزش در کمر دردبیمارستان هوش مصنوعیتاثیر روزه داری بر سلامت سیستم تخلیه ی مغز بینشی نسیستم تعادلی بدنگاهی مغز بزرگ چالش استجهان دارای برنامهمشاهده گر جدای از شیء مشاتفکر خلا ق در برابر توهم طلوع و حقیقتآیا جهش های ژنتیکی، ویروقفس دور خود را بشکنخلا، حقیقی نیستنه روش تقویت مغزاولویت بندی ها کجاستداروی جدید s3 در درمان ام چراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماجزایی ناشناخته در شکل گذهن هوشیار در پس ماده ی مهوش عاطفی قسمت پنجمتوانایی مغز و دیگر اجزای ازدواج های بین گونه ای، رزمزمه ات مانده در گوشمیادآوری خواب و رویابا هر چیزی که نفس می کشد متازه های بیماری پارکینسوساخت شبکه عصبی مصنوعی با پنج اکتشاف شگفت آور در موجهشهای مفید و ذکاوتی که دمعرفی مورد نادر بیماری گتقویت حافظه یا هوش مصنوععقل سالمآب زندگی است قسمت اولقانون جنگلخواص هلو برگ هلونوار مغز، مفید و بی خطرای جان جان بی تن مروداروی ضد چاقینظریه ی تکامل در درمان بیموفقیت در تفکر استاختلالات حرکتی در انسانرفتار وابسته به شکلهوش، ژنتیکی است یا محیطیتکنولوژی و پیشرفتزونا به وسیله ویروس ابله کلید نزدیک و نگاه تو بر فبار سنین ابزار هوشمندی اترک امروزپیوند سر برای چه بیمارانجریان انرژی در سیستم های مغز آیندگان چگونه است ؟عنصر اصلی تعیین واقعیتآزمون تجربی، راهی برای رقسم به فقراینکه خانواده ات سالم باخوش خیالی و خوش بینینوروپلاستیسیتی چیستدر هم تنیدگی کوانتومیهمه جا خیر بکارمیگرن سردردی ژنتیکی که بارتباط متقابل با همه ی حیرهبر حقیقیاضطراب و ترسهدف از تکامل مغزتکامل داروینی هنوز در حازبان نیاز تکاملی استکنترل جاذبهبحثی در مورد حقیقت فضا و سردرد میگرنی در کودکانپیشرفتی مستقل از ابزار هتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرحقیقت در علم، هرگز نهایی مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟عدم توقف تکامل در یک انداآغاز فرایند دانستنخدای رنگین کمانلحظات خوش با کودکاناکنون را با همه ی نقص هاینکاتی در مورد تشنجدرمان نگهدارنده ی اعتیادهندسه ی پایه ایما به جهان های متفاوت خودارزش حقیقی زبان قسمت سومروح و آب حیاتوفور و فراوانیبلوغ چیستتاول کف پا و حقیقتسفر فقط مادی نیستکودکان را برای راه آماده تشخیص ایدزبخشش، عقلانی یا غیر عاقلشناخت درون، شناخت بیرون؛پرورش مغز مینیاتوری انساحافظه و اطلاعات در کجاستنقاشی هایی با بوی گذشته یغربال در زندگیاقیانوس نادانیدل به دریا بزنچگونه جمعیت های بزرگ شکل من کسی در ناکسی دریافتم ابتذال با شعار دیندرمان ام اس(مولتیپل اسکلهوش مصنوعی و کشف زبان هایتمایل زیاد به خوردن بستناز انفجار بزرگ تا انفجار روش هایی ساده برای کاهش اویتامین کا در سبزیجاتبه خودت مغرور نشوتاثیر کپسول نوروهرب بر سسلول های بدن تو پیر نیستنکار امروز را به فردا نیندتعداد کلی ذهن ها در جهان محدودیت چقدر موثر استبرای رشد، باید از مسیر خطشگفت انگیز بودن کیهانآمارهای ارائه شده در سطح فلج بل، فلجی ترسناک که آنحس و ادراک قسمت 74نقش پیشرفته ی سلول های بنامید یا ناامیدی؟دو سوی واقعیتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون نیاز بهوش مصنوعی از عروسک بازی تنهاییاز تکینگی تا مغز از مغز تریسدیپلام تنها داروی تایواقعیت تقویت شدهبی سوادی در قرن 21تاثیر انتخاب از طرف محیط سندرم گیلن باره به دنبال کریستال زمان(قسمت دوم)جلو رفتن یا عقبگردمروری بر تشنج و درمان هایبرخی توصیه ها برای واکسیشبکیه های مصنوعیآینده ی حمل و نقل هوایی دفیزیکدانان ماشینی برای تحس و ادراک قسمت هشتمنقش زبان در سلطه و قدرت اانیس بی کساندیروز و امروزنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک و احساسهوش مصنوعی از عروسک بازی تو تغییر و تحولیاز تکینگی تا مغز از مغز تراه انسان شدن، راه رفتن وواکسن سرطانبیماری الزایمرتاثیر درجه حرارت بر عملکسینوریپا داروی ترکیبی ضدگنجینه ای به نام ویتامین جهان مرئی و نامرئیمرز بین انسان و حیوان کجابزرگ شدن مغز محدود به دورصبر لازمه ی پیروزی استآیا یک، وجود داردفرایند تکامل و دشواری هاحس و ادراک قسمت سومنمیتوان با بیرون انداختنانسولیندانشمندان روش هاي جدیدی چرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزارهای بقای موجود زندهدرختان اشعار زمینهوش مصنوعی در تفکر خلاق اتومورهای ستون فقراتاز تکامل تا مغز، از مغز ترشد در سختی استوزن حقیقی معرفت و شناختبیندیشتاثیر روزها، ماه ها یا ساتاثیر روغن رزماری استنشاسیستم دفاعی بدن علیه مغز گاهی جهت را عوض کنجهان در حال نوسان و چرخشمشاهده آینده از روی مشاهتفاوت قند طبیعی با قند و طلای سیاهآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجقفس ذهنخلا، خالی نیستچه زیاد است بر من که در ایاولین قدم شناخت نقص های خداروی جدید لنفوم و لوکمیچراغ های متفاوت و نور یکسمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماحیای بینایی نسبی یک بیمذهن و زندگیهوش عاطفی قسمت اولتوانایی یک فرد، برای تغیاسکلت خارجی در درمان اختزنان باهوش تریاری خدا نزدیک استبا آتش، بازی نکن و بعد از تازه های درمان ام اسساخت شبکه عصبی با الفبای پول و شادیجوانان وطنمعرفت و شناختتقویت سیستم ایمنیعقلانیت بدون تغییرآب زندگی است قسمت دومقانون جنگلخواص هندوانهنوار مغز، ترجمه ی فعالیت ایمونوگلوبولین وریدی IVIgداروی ضد تشنج با قابليت تنظریه ی ریسمانمولکول ضد پیریاختلالات صحبت کردن در اناستیفن هاوکینگ در تفسیر رفتار اجتماعی انسان، حاصهوض مصنوعی زندهتکنولوژی جدید که سلول هازیان غذاهای پرچربکلید، در ناشناخته هاستباربر دیگران نباشسخت ترین حصارترکیب آمار و ژنتیکپیوند سر، یکی از راه حلهاجریان انرژی در سیستم های مغز اندامی تشنه ی انرژی اعوامل موثر در پیدایش زباآزمون ذهنی گربه ی شرودینقضاوت ممنوعاین، فقط راه توستخوشبختی چیستنوروز مبارکدر هم تنیدگی کوانتومی و پهمیشه چیزی برای تنهایی دمیگرن شدید قابل درمان اسارتباط چاقی و کاهش قدرت بروی و منیزیم در تقویت استاطلاع رسانی اینترنتیهدف از خلقت رسیدن به ابزاتکامل زبانزبان و کلمه حتی برای کسانکندن ریشه ی خودبحثی در مورد عملکرد لوب فسردرد و علتهای آنپپوگستتسلیم ارتباط با من برترحقیقت راستین انسان علم بمغز بزرگ چالش است یا منفععدم تعادل دوپامین، فقط بآغاز فصل سرما و دوباره تکخدایی که ساخته ی ذهن بشر لرزش ناشی از اسیب به عصباکوییفلکسچگونه مولکول های دی ان ایدرمان نابینایان آیا ممکنهندسه ی رایج کیهانما با کمک مغز خود مختاريمارزش خود را چگونه میشناسروح در جهانی دیگر استوقاحت و تمسخر دیگرانبلعیدن ستاره توسط سیاهچاتابوهای ذهنیسفر نامه سفر به بم و جنوب کوری گذرای ناشی از موبایتصویر خورشید یا خود خورشبدون پیر فلکشناسایی تاریخچه ی تکاملیپرکاری تیروئیدحافظه ی ما انسان ها چرا مچقدر به چشم اعتماد کنیممقالاتالکترومغناطیس شنوایی و هدلایلی که نشان میدهد ما بچگونه حافظه را قویتر کنیمن پر از تلخیمابداع دی ان ای بزرگترین ددرمان با سلول های بنیادیهوش مصنوعی یا حماقت طبیعتمایز یا کشف یگانگیاز بار خود بکاه تا پرواز روش استفاده از بالش طبیویتامین بی 12 در درمان دردبه خودت نگاه کنتاثیر کتامین در درمان پاسلول بنیادی و ای ال اسکار با یگانگی و یکپارچگیتعذیه ی ذهنمحدودیت های حافظه و حافظبرای زندگی سالم، یافتن تشگفت زده و حیران باشآن چیزی که ما جریان زمان فلج خوابحس و ادراک قسمت 75نقش آتش در رسیدن انسان بهامید جدید بر آسیب نخاعیدولت یا گروهکچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون داروهوش مصنوعی از عروسک بازی تنهایی رمز نوآوری استاز تکینگی تا مغز از مغز تریشه های مشترک همه ی موجوواقعیت خلا و وجود و درک مبی شرمیتاثیر احتمالی عصاره تغلیسندرم پیریفورمیسکریستال زمان(قسمت سوم)جلوتر را دیدنمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی درمان های Spinal Muscular Atشباهت مغز و کیهانآینده ی علم و فیزیک در60 ثفال نیکوحس و ادراک قسمت هشتاد و ننقش زبان در سلطه و قدرت اانگشت ماشه ایدیسک گردننبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک کنیم ما همه یکی هستیمهوش مصنوعی از عروسک بازی تو جهانی هستی که خودش را از تکینگی تا مغز از مغز تراه بی شکستواکسن سرطانبیماری ای شبیه آلزایمر و تاثیر درجه حرارت بر عملکسیناپس، شگفتی خلقتگندم بکاری، جو درو نمیکنجهان مشارکتیمرز جدید جستجو و اکتشاف، بزرگ شدن تقریبا ناگهانی صبر و واقعیتآیا کیهان می تواند یک شبیفرایند حذف برخی اجزای مغحس و ادراک قسمت سی و هشتمنمیتوان بر سیاه سیاه نوشانسولین هوشمنددانشمندان روشی برای تبدیچرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزارهای بقای از نخستین درد و درسهوش مصنوعی در خدمت خلق وحتوهم فضای خالیاز تکامل تا مغز، از مغز ترشد، رسیدن به یک هدف نیستوزوز گوشبیهوش کردن در جراحی و بیمبیهوشی در بیماران دچار اتاثیر رژیم گیاه خواری بر سکوت و نیستیگاهی در پارکینسون باید پجهان در حال ایجاد و ارتقامشاهدات آمیخته با اشتباهتفاوت مغز انسان و میمون هطوفان فقر و گرسنگی و بی سآیا خداباوری محصول تکاملقفس را بشکنخلاصه ای از مطالب همایش منه عدم مطلق بلکه عدم با قاولین مورد PML به دنبال تکداروی جدید میاستنی گراوینزاع ها بیهوده استمنبع هوشیاری در کجاست؟ قاحیای بینایی نسبی یک بیمذهن و شیمی بدنهوش عاطفی قسمت دهمتوازن مهمتر از فعالیت زیاسکار، لگوی هوشمندزنجیرها را ما باید پاره کژن همه چیز نیستبا تعمق در اسرار ابدیت و تاسف بار است انسان، حق خوساختن آیندهپول و عقیدهجوانان وطنمغز فکر میکند مرگ برای دیعقیده ی بی عملآب زندگی است قسمت سومقانونمندی و محدودیت عالمخواص انارنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزیداروی ضد تشنج با قابليت تنظریه تکامل در درمان بیممولتیپل اسکلروز در زنان اختلالات عضلانی ژنتیکاستخوان های کشف شده، ممکرقیبی قدرتمند در برابر مهیچ نقطه ای مرکزی تر از اتکنولوژی جدید که سلول هازیباترین چیز در پیر شدنکلام و زبان، گنجینه ای بسبارداری بدون رحمسخت ترین کار، شناخت خود اترکیب حیوان و انسانپیوندهای پیچیده با تغییرجراحی هوشیار مغزمغز انسان ایا طبیعتا تماعوامل ایجاد لغت انسانی و آزمون ذهنی گربه شرودینگرقطار پیشرفتاینترنت بدون فیلتر ماهواخوشبختی دور از رنج های منوروز یا روز پایانیدر هم تنیدگی کوانتومی و دهمیشه چشمی مراقب و نگهبامیاستنی گراویس بدون آنتیارتباط هوش ساختار مغز و ژرویکردهای جدید ضایعات نخاطلاعات حسی ما از جهان، چهر چیز با هر چیز دیگر در تتکامل زبانزبان و بیان نتیجه ساختماکندر در بیماریهای التهاببحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد به دلیل مصرف زیاد مپایان، یک آغاز استتسلیم شدن از نورون شروع محقیقت غیر فیزیکیمغز بزرگ چالشهای پیش روعدم درکآغاز مبهم آفرینشخدایا جز تو که را دارملرزش دست ها و گردن و سر ETاکسی توسین و تکامل پیش اچگونه میتوان با قانون جندرمان های اسرار آمیز در آهندسه بنیادینما بخشی از این جهان مرتبطاز فرد ایستا و متعصب بگذرروح رهاییوقت نهيب هاي غير علمي گذشبنی عباس، ننگی بر تاریختاثیر فکر بر سلامتسفر به مریخ در 39 روزکی غایب شدی تا نیازمند دلتصویر در هم تنیدگی کوانتماده ای ضد التهابیبدون بار گذشتهشناسایی زبان حیوانات با پراسینزوماب در پارکینسوحافظه ی ما انسان ها چرا منقش قهوه در سلامتیتاثیر ویتامین دی بر بیماالکتروتاکسی(گرایش و حرکدنیا فریب و سرگرمینگاه من، نگاه تو و یا حقیمن بی من، بهتر یاد میگیرمابزار هوش در حال ارتقا ازدرمان تومورهای مغزی با اهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتمدن قدیمی ای در جنوب ایراز بحث های کنونی در ویروسروش جدید تولید برقویتامین بی هفدهبه دنبال رستگاری باشتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلول بنیادی در درمان ایدکارهای کوچک، بی ارزش نیستغییرمحدودیت درک انسانبرخی ملاحظات در تشنج های شگفتی های نقشه ی ژنتیکیآنچه می دانم، آنچه را میخفلج خواب چیستحس و ادراک قسمت 78نقش انتخاب از طرف محیط، نامید درمان کرونا با هماندونپزیل در بیماران قلبی چالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان سرطان با امواج صوتهوش مصنوعی از عروسک بازی تنبیه چقدر موثر استاز تکینگی تا مغز از مغز تریشه های مشترک حیاتوالزارتان داروی ضد فشار بی عدالتی در توزیع واکسن تاثیر بینش و انتظارات فرسندرم پیریفورمیسکشف مکانیسم عصبی خوانش پجمجمه انسان های اولیهمرکز حافظه کجاستبرخی روش های تربیتی کودکشباهت مغز با کیهان مادیآینده با ترس جمع نمیشودفاکسیبتحس و ادراک قسمت هشتاد و شنقش سجده بر عملکرد مغزانگشت نگاری مغز نشان میددیستونی قابل درمانچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک احساسات و تفکرات دیگهوش مصنوعی از عروسک بازی تو جدای از کیهان نیستیاز تکینگی تا مغز از مغز تراه طولانی را به سلامت گذواکسن ضد اعتیادبیماری ای شبیه ام اس مولتتاثیر درجه حرارت بر عملکسیگار عامل افزایش مرگ ومگوهر با نظر دیگران سنگ نمجهان معنامرزهای حقیقی یا مرزهای تبزرگترین خطایی که مردم مصبر بسیار بایدآیا گذشته، امروز وآینده فراتر از دیوارهای باورحس و ادراک قسمت سی و ششمنمای موفقیتانسان قدیم در شبه جزیره عدانش، قفل ذهن را باز میکنچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزارهای دفاعی و بقای مودرد باسن و پا به دلیل کاههوش مصنوعی در خدمت خلق وحتوهم فضای خالی یا توهم فضاز تکامل تا مغز، از مغز تز گهواره تا گوروسواس، بیماری استوسیله، فقط دعا نیستبیو الکترونیک؛ ترکیب موجتاثیر رژیم گیاه خواری بر سکوت، پر از صداگذر زمان کاملا وابسته به جهان ریز و درشتمطالبه ی حق خودتفاوت ها و تمایزها کلید بطوفان بیداریآیا دلفین ها می تواند از قله برای دیدن نه برای به خلاصه ای از درمان های جدینهایت معرفت و شناخت درک عاولین مورد پیوند سر در انداروی جدید کنترل قند خوننزاع بین جهل و علم رو به پمنبع هوشیاری در کجاست؟(قاحتیاط در ورزش زانو در خاذهن پر در برابر آگاهیهوش عاطفی قسمت دومتوت زیاد بخوریداسارت و پرخوریزندگی فعال و مثبت روند آلژن همه چیز نیستبا خودت نجنگتبدیل پلاستیک به کربن و سساختن آینده، بهترین روش پوست ساعتی مستقل از مغز دجواب دانشمند سوال کننده مغز قلبعلم و ادراک فقط مشاهده ی آب، زندگی است(قسمت پنجم)قارچ بی مغز در خدمت موجودخواص اردهنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزی و کنترل دو داروی ضد تشنج توپیراماتنظریه تکامل در درمان بیممواد کوانتومی جدید، ممکناختراع جدید اینترنت کواناستروژن مانند سپر زنان درقابتی بی هدف یا رقابتی ههیچ چیز همیشگی نیستتکینگیزیباترین چیز در افزایش سکلام، در تحولی شگفت آور ببازگشایی مجدد مطب دکتر سسختی ها رفتنی استترازودونپیوندی که فراتر از امکانجراحی گردن همیشه برای دیمغز انسان برای ایجاد تمدعواملی که برای ظهور لغت اآزادی در چیستقطره قطرهاینترنت، حقیقت جامعه ی فخیالپردازی نکننورالژیدر هر سوراخی سر نکنهمیشه اطمینان تو بر خدا بمیدان مغناطيسي زمین بشر ارتباط پیوسته ی جهانرویا و واقعیتاطلاعاتی عمومی در مورد مهر جا که جات میشه، جات نیتکامل زبان انسان از پیشیزبان و بیان، در سایه پیشرکندر علیه سرطانبحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد تنشنپاکسازی مغزتست نوار عصب و عضلهحقیقت غیر قابل شناختمغز بزرگ و فعال یا مغز کوعدالت برای من یا برای همهإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَخرما منبع بسیار خوب آنتی لرزش عضله یا فاسیکولاسیواکسکاربازپین در درمان تشدرمان های بیماری آلزایمرهندسه در پایه ی همه ی واکما تحت کنترل ژنها هستیم یاز مخالفت بشنوروزه داری متناوب، مغز را وقتی فهمیدی خطا کردی برگبه قفس های سیاهت ننازتاثیر مشاهده بر واقعیت بسفر به درون سفری زیباکیهان خود را طراحی میکندتصویر زیبا از سلولماده، چیزی نیستبدون زمان، ماده ای وجود نشناسایی سلول های ایمنی اپرتوهای صادر شده از سیاهحافظه ی هوش مصنوعینقش مهاجرت در توسعه نسل اصفحه اصلیالکترودهای کاشتنیدنیا مکانی بسیار اسرارآمنگاه مادی غیر علمی استمننژیتابزار بقا از نخستین هماندرمان تشنجهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتمدن پیشرفته ی پیشینیاناز تلسکوپ گالیله تا تلسکروش صحبت کردن در حال تکامویتامین دی گنجینه ای بزربه زودی شبکه مغزی به جای تاثیر گیاه خواری بر رشد وسلول بنیادین از مخاط بینکارهایی بیش از طراحی و گپتغییر الگوی رشد مغزی با زمخچه فراتر از حفظ تعادلبرخی مرزهای اخلاق و علوم شگفتی های زنبور عسلآنچه ناشناخته است باید شفلج دوطرفه عصب 6 چشمحس و ادراک قسمت 82نقش اتصالات بین سلولهای امیدهای جدید برای بازیابدوچرخه در کاهش دردهای کمچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمان ضایعات نخاعیهوش مصنوعی از عروسک بازی تهدیدهای هوش مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تریشه های اخلاقواکنش های ناخودآگاه و تقبیمار 101 ساله، مبتلا به ستاثیر ترکیبات استاتین (سسندرم پای بی قرارکشف مکانیسمی پیچیده در بجنین مصنوعیمرکز حافظه کجاستبرخی سلولهای عصبی در تلاشباهت های ریشه ای چند بیمآیا فراموشی حتمی استفاجعه ی جهل مقدسحس و ادراک قسمت پنجمنقش غذاها و موجودات درياانتقال ماده و انرژیدژا وو یا اشنا پنداریچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک تصویر و زبان های مخلتهوش مصنوعی از عروسک بازی تو دی ان ای خاص ميتوکندرياز تکینگی تا مغز از مغز ترابطه تشنج و اوتیسمواکسن علیه سرطانبیماری اسپینال ماسکولار تاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله هاگویید نوزده و ایمنی ساکتجهان معکوسمزایای شکلات تلخ برای سلبزرگترین درد از درون است صد قدح، نفتاده بشکستآیا پیدایش مغز از روی تصافرار در فرار از میزبان، دحس و ادراک قسمت سیزدهمنمایش تک نفرهانسان میوه ی تکاملدانش، یک انسان را ناسازگچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابعاد و نیازهای تکاملیدرد زانو همیشه نیاز به جرهوش مصنوعی درمانگر کامپیتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)از تکامل تا مغز، از مغز تزمین در برابر عظمت کیهاناز تکامل تا مغز، از مغز تزمین زیر خلیج فارس تمدنی یک پیام منفرد نورون مغزی بیوگرافیتاثیر رژیم گیاه خواری بر سکوت، در برابر گزافه گویگذشته را دفن کنجهان شگفت انگیزمطالبی در مورد تشنجتفاوت ها را به رسمیت بشناطوفان زیباییآیا دلفین ها میتوانند باقله سقوطخم شدن فضا-زماننهایت در بی نهایتاولین هیبرید بین انسان و داروی جدید آلزایمرنزاع بین علم و نادانی رو منبع خواب و رویااحتیاط در تعویض داروهاذهن تو همیشه به چیزی اعتقهوش عاطفی قسمت سومتوسعه هوش مصنوعی قادر اساساس انسان اندیشه و باور زندگی هوشمند در خارج از زژن هوش و ساختارهای حیاتی با خدا باشتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ساختار فراکتال وجود و ذهپوشاندن خود از نورجواب سنگ اندازیمغز ما کوچکتر از نیم نقطهعلم و روحآتاکسیقبل و بعد از حقیقتخواص بادامنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزی کمک میکند داروی ضد جنون در درمان تینظریه تکامل در درمان بیمموجود بی مغزی که می تواندادامه بحث تکامل چشماسرار آفرینش در موجرموزی از نخستین تمدن بشرهیچ چیز، چقدر حقیقی استتکامل فردی یا اجتماعیزیر فشار کووید چه باید کرکلرال هیدرات برای خوابانبازگشت از آثار به سوی خداسختی در بلند شدن از روی صترازودونپیوستگی همه ی اجزای جهانجز تو که را دارممغز انسان برای شادمانی طعوارض ازدواج و بچه دار شدآزادی عقیده، آرمانی که تلمس کوانتومیایندرالخانه ی تاریکنورالژی تریژمینالدر والنتاین کتاب بدید همهمیشه به آنچه داری، خوشنمیدان های مغناطیسی قابل ارتباط انسانی، محدود به رویا و کابوساطلاعاتی عمومی در مورد مهر حرکت خمیده می شود و هر تکامل ساختار رگهای مغزی زبان و تکلم برخی بیماریهکو کیو تن coQ10بحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد سکه ایپارادوکس ها در علمتست کم هزینه ی بزاق برای حقیقت، آن چیزی نیست که جلمغز بزرگترین مصرف کننده عسل طبیعی موثر در کنترل بافت فشار خون ناگهانی در وخسته نباشی بابالزوم گذر انسان از حدها و اگر فقط مردم میفهمیدند کدرمان های بیماری اس ام ایهندسه زبانِ زمان استمانند کودکان باشیداز نخستین همانند سازها تروزه داری و التهاب زیانبوقتی ناراحتی چیکار میکنیبه مغز خزندگان خودت اجازتاثیر نگاه ناظر هوشیار بسفر تجهیزات ناسا به مریخ کیهانِ هوشیارِ در حال یاتصویر زیبای اصفهانماده، چیزی بیش از یک خلا بر کسی اعتماد نکن مگر اینشهر زیرزمینی در ژاپن براپرتوزایی از جسم سیاهحافظه انسان و حافظه ی هوشنقش میدان مغناطیسی زمین سوالات پزشکیالگو نداشتیمدنیای شگفت انگیز کوانتومنگاه محدود و تک جانبه، مشمن، ما یا چی؟ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ALSهوش مصنوعی الفاگوتمدن بشری و مغز اخلاقیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکروشهای نو در درمان دیسک بویروس مصنوعیبه زیر پای خود نگاه نکن بتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلول عصبی شاهکار انطباق کاربرد روباتهای ريزنانوتغییر خود یا تغییر دیگرامخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرخی نکات از گاید لاین پرشانس یا نتیجه ی تلاشآنچه واقعیت تصور میکنیم فن آوری های جدید علیه شناحس و ادراک قسمت 87نقش تیروئید در تکامل مغزامیدوار باش حتی اگر همه چدوچرخه سواری ورزشی سبک و چالش های ایستادن بر دو پامنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرمانهای بیماری پارکینسهوش مصنوعی از عروسک بازی تو یک معجزه ایاز تکینگی تا مغز از مغز ترژیم های غذایی و نقش مهم واکنش به حس جدیدبیمار مرکز تنفس سلولیتاثیر تغذیه بر سلامت رواسندرم پس از ضربه به سرکشف ژن جدید، می تواند گستجنگ هفتاد و دو ملت همه را مرکز خنده در کجای مغز استبرخی سيناپسها طی تکامل و شباهت کیهان و مغزآیا ممکن است موش کور بی مفارغ التحصیلان، فقیر و دحس و ادراک قسمت پنجاهنقش غذاها و موجودات درياانتروپی و هوشیاریدژاوو یا آشناپندارینتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک حقیقت نردبان و مسیری هوش مصنوعی از عروسک تا کمتو در میانه ی جهان نیستی از تکینگی تا مغز از مغز ترادیوی مغز و تنظیم فرکانواکسنی با تاثیر دوگانه ابیماری اضطراب عمومیتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله های فضایی منابعگوش دادن بهتر از حرف زدنجهان هوشمندمسمومیت دانش آموزان بی گبسیاری از مجرمان، خودشانصداقتآیا آگاهی پس از مرگ از بیفرد موفقحس و ادراک قسمت ششمچند نرمش مفید برای کمردرانسان ها می توانند میدان دائما بخوانچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابعاد اضافه ی کیهاندردهای سال گذشته فراموش هوش مصنوعی درخدمت خلق وحتوهم چیستهوش مصنوعی ساخته هوش طبیتوهم و خیالاز تکامل تا مغز، از مغز تزمان چیستیک پیشنهاد خوب برای آسان بیوگرافیتاثیر رژیم گیاهخواری بر سکته مغزیگر جان به جز تو خواهد از خجهان شگفت انگیز و بی زمانمطالعه ای بیان میکند اهدتفاوت های بین زن و مرد فقطولانی ترین شبآیا دست مصنوعی به زودی قاقلب های سادهخونریزی مغز در سندرم کوونهادینه سازی فرهنگ اختلااولین تصویر در تاریخ از سداروی جدید آلزایمر تاییدنزاع بین علم و جهل رو به پمنتظر نمان چیزی نور را بهاحساس گذر سریعتر زمانذهن خود را مشغول هماهنگیهوش عاطفی قسمت ششمتوسعه برخی شغل ها با هوش استفاده از مغز، وزن را کمزندگی و داراییژن یا نقشه توسعه مغز و نقبا طبیعت بازی نکنتبدیل سلولهای محافط به سساختار شبکه های مغزی ثابپیموزایدجوسازی مدرنمغز مانند تلفن استعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهآتاکسی فریدریشقبل از آغازخواص بادام زمینینوار عصب و عضلهایمپلانت نخاعی میتواند ددارویی خلط آورنعناعموجودات مقهور ژنها هستنداداراوون تنها داروی تاییاسرار بازسازی اندام هارمز و رازهای ارتباط غیر کهیچ وقت خودت را محدود به تکامل مادی تا ابزار هوشمزیرفون داروی ضد ام اسکم کردن کالری روشی سودمنبازگشت به ریشه های تکاملسدسازی روش مناسب برای مقتراشه مغز بدون واسطه ی دپیام های ناشناخته بر مغز جستجوی متن و تصویر به صورمغز انسان برای شادمانی طعید نوروز مبارکآزار حقیقیلووفلوکساسینایپیداکرینخانواده پایدارنوزاد ناشنوای متولد شده،در یک فراکتال هر نقطه مرکهمیشه داناتر از ما وجود دمیدان های کوانتومی خلاارتباط از بالا به پایین مرویا و خبر از آیندهاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نهرچیز با یک تاب تبدیل به تکامل شناخت انسان با کشفزبان و شناخت حقیقت قسمت چکوچ از محیط نامناسببحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد عروقی میگرنپاسخ گیاهان در زمان خوردتست آر ان اس دز میاستنی گحقایق ممکن و غیر ممکنمغز حریص برای خون، کلید تعشق به هفت مرتبه ی شناختیافت هوشیاری به دنبال کاهخطا در محاسبات چیزی کاملچگونه مغز ما، موسیقی را پلزوم سازگاری قانون مجازااگر میدانی مصیبت بزرگتر درمان های جدید ALSهندسه، نمایشی از حقیقتتلقین اطلاعات و حافظهمانند آب باشاز نخستین همانند سازها تروزه داری و بیمار ی ام اس وقتی پر از گل شدی خودت را به نقاش بنگرتاثیر نگاه و مشاهده ناظر سفر دشوار اکتشافکیست هیداتید مغزتصویربرداری فضاپیمای آمماست مالیبرلیتیونشواهدی از نوع جدیدی از حاپرسشحباب های کیهانی تو در تونقش محیط زندگی و مهاجرت دپیامهای کاربرانالگو و عادت را بشکن و در ادنیایی پر از سیاهچاله نگاه کلی نگرمن، خود تو هستمابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید مولتیپل میلومهوش مصنوعی اکنون می توانتمدن زیر آباز تکنیکی تا مغز از مغز تروشهای شناسایی قدرت شنواویروس های باستانی، مغز مبه سیاهی عادت نکنیمتاثیر گیاه خواری بر رشد وسلول عصبی، در محل خاص خودکاربرد روباتهای ريز، در تغییر دیگران یا تغییر خومخچه ابزاري که وظیفه آن فبرخی نرمش ها برای درد زانشانس یا تلاشآنچه حس می کنیم، نتیجه ی فناوری هوش مصنوعی نحوه خحس و ادراک قسمت چهلنقش حفاظتی مولکول جدید دامیدواریدوپامین قابل حل در آبچالش کمبود اندام برای پیمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین هماندرماندگی به دلیل عادت کرهوش مصنوعی از عروسک بازی تو یک جهان در مغز خودت هساز تکینگی تا مغز از مغز ترژیم های غذایی و نقش مهم واکسن های شرکت فایزر آمربیماری لبر و نابینایی آنتاثیر حرکات چشم بر امواج سندرم جدایی مغزکشف ارتباط جدیدی از ارتبجنگ و تصور از جنگمرگ چیستبرداشت مغز ما از گذر زمانشباهت زیاد بین سلول هاي عآیا ما کالا هستیمفاصله ها در مکانیک کوانتحس و ادراک قسمت پنجاه و ینقش غذاها و موجودات درياانتظار گذر تندباد؟دگرگونی های نژادی و تغیینجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقای موجود زنده از درک دیگرانهوش مصنوعی از عروسک تا کمتوقف؛ شکستاز تکینگی تا مغز از مغز تراز تغییروابسته به دوستی این و آن بیماری بیش فعالیتاثیر درجه حرارت بر عملکسیاهچاله ها، دارای پرتو گوشه بیماری اتوزومال رسسجهان هوشیارمسمومیت دانش آموزان، قمابسیاری از بیماری های جدیصدای بم با فرکانس پایین، آیا امکان بازسازی اندامهفرد یا اندیشهحس و ادراک قسمت شصت و هشتچند جهانیانسان یک کتابخانه استدارچینچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابعاد بالاتردردی که سالهاست درمان نش