دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

واقعیت و مجاز

آیا کیهان فیزیکی، واقعیت حقیقی است یا واقعیتی مجازی؟
آنچه به وضوح می بینیم، آیا واقعا واضح است و یا فقط نمایشی از تصویری ناواضح است که در ذهن ما و در حد ظرف ذهنی ما واضح می شود؟
حس و ادراک- قسمت سی و دوم
از تکینگی تا مغز از مغز تا سیاه چاله ی فضایی- قسمت پنجاهم
بر اساس نسبیت خاص، فتون ها هیچ حرکتی را درون فضا تجربه نمی کنند زیرا در سرعت نور، فاصله ها به یک نقطه تبدیل میشود و گذر زمان، وجود ندارد چون در سرعت نور، زمان به یک نقطه تبدیل میشود. بنابراین اگر فتون ها فضا، زمان و حرکت را تجربه نمی کنند آنها در حقیقت حرکت نمی کنند و این از نظریه ای حکایت میکند که....
سرعت ثابت نور از دو مکان متمایز، میتواند آن دو را در ابعاد زمان و مکان از هم جدا کند و درک فاصله ی آنها را ممکن کند ولی در صورتی که سرعت نور ثابت نباشد، مثلا از یک شیء، نور با سرعتی بیشتر و از جسم دیگر با سرعتی کمتر، به چشم بیننده برسد مفهوم جلو و عقب و پیش و پس و گذشته و آینده متفاوت می شود؛ مثلا جسمی که فتون با سرعت بیشتری از آن، به چشم میرسد، زودتر دیده میشود و فتون کندتر، بعدا به چشم بیننده میرسد؛ به این ترتیب مفهوم قبل و بعد میتواند تغییر کند و فاصله های مکانی هم در هم بشکند.
چرا فاصله های مکانی هم متفاوت میشود؟
زیرا پرتوی نور در بستر زمانی متفاوتی به چشم بیننده می رسد و این حالت، سبب میشود درک تمایز دو نقطه، وابسته به قدرت حافظه ی فرد در نگه داشتن تصویر نقطه ی اول باشد و با توجه به قدرت های حافظه ی متفاوت افراد- که وابسته به متغیرهای بسیار زیادی است- همه ی فاصله های موجود میتواند در هم بشکند .
ولی فرض ثابت بودن سرعت نور توانسته است تا حدی از این نسبی شدن جلوگیری کند.
حتی در درون سیاه چاله های کیهانی، انرژی و پرتوهای هنگفتی هست که دیده نمیشود زیرا نور از این سیاهچاله ها گریزی ندارد ولی پرتوهای دیگری هست که هرچند مانند فتون نوری نیستند ولی آنقدر نیرو و انرژی دارند که می توانند از سیاهچاله ها با وجود جاذبه ی هنگفت آن، فرار کنند؛ منابع پر از انرژی و نیرو که در بند سیاهچاله های سیاه نمی مانند و از آن می گذرند؛ در حالی که حیات مرسوم ما در سایه ی پرتوهای سنگین نور، قادر به گریز از سیاه چاله نیست. حیات، در بخش سیاه کیهان ماست یا در بخش روشن؟
پیکسل های کوانتومی، مقاله از لی بلادونپژهشگر در فیزیک کوانتوم و هوشیاری
این مقاله ادامه ی مطلب قبلی است: دو سوی واقعیت.


یکی از پدران اصلی فیزیک کوانتوم ورنر هایزنبرگ محاسبه کرده است که فضا به واحدهای سه بعدی و غیر قابل تفکیک پلانک، پیکسل بندی میشود و این شبیه پیکسل دو بعدی روی تلویزیون یا صفحه ی کامپیوتر است. این ایده در زمان مطرح شدن(سال 1920) مورد بحث بود ولی امروز، قابلیت پذیرش بیشتری پیدا کرده است.
بیشتر دانشمندان اکنون توافق دارند طولی، کوچکتر از طول پلانک(یعنی 10 به توان منفی 35) نمی تواند وجود داشته باشد و این یعنی واقعیت، از پیکسل ساخته شده است. با این همه، تکنولوژی فعلی فقط میتواند تئوری را تا طول 10 به توان منفی 18 محاسبه کند و این خیلی از 10 به توان منفی 35 دور است بنابراین اکنون، از نظر علمی این مطلب قابل اثبات نیست.
پیکسل کوانتومی
تجربه ی پیکسلی من
علاقه ی من به این موضوع با یک تجربه ی شخصی شروع شد که در ابتدای سال 2020 رخ داد و این در یک جلسه کند و کاو و مدیتیشن با یک دوست در اسکایپ بود. من چشمان خود را باز کردم و احساس کردم در یک وضعیت افزایش یافته از هوشیاری هستم و واقعیت در آن، کمی با حالت نرمال متفاوت بود. وقتی من دست خود را به جلوی صورت بردم، به طور محسوس احساس میکردم واقعیت، دارای ساختار پیکسلی است. دست من و فضای پس زمینه، ماده پیکسلی شده ی یکسانی بودند بنابراین به جای آنکه حس کنم دست من در فضا حرکت میکند حس کردم دست به طور مداوم به وسیله ی پیکسل های واقعیت، بازآفرینی می

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [2/11/2022 9:50 PM]
شود (دقیقا مانند پیکسل های صفحه ی تلویزیون که دیدی خطا و غیر واقعی از حرکت و پیوستگی وجود را ایجاد می کند.)( (در تصاویر دیجیتالی، پیکسل (به انگلیسی: Pixel) به کوچکترین جزء ساختاری یک تصویر می گویند. پیکسل را بعضاً در مباحث مربوط به گرافیک و تصویر، نقطه نامیده و آن را کوچکترین نقطه تشکیل دهنده تصویر نیز می‌خوانند. مگاپیکسل (به انگلیسی: Megapixel)، یک میلیون پیکسل است. این عبارت، تنها برای مشخّص‌کردن تعداد پیکسل‌های تصویر به‌کار نمی‌رود؛ بلکه کاربرد دیگر آن، نشان‌دادن شمار عناصر گیرنده تصویر یا تعداد عناصر نمایشی نمایشگرهای دیجیتال است. برای مثال، دوربینی با ابعاد ۲۰۴۸×۱۵۳۶ پیکسل در طول و عرض را معمولاً «۳٫۱ مگاپیکسل» (۳٬۱۴۵٬۷۲۸ = ۱۵۳۶ × ۲۰۴۸) می‌خوانند. از مگاپیکسل اغلب به‌عنوان یکی از مشخّصه‌های بهتربودن یاد می‌شود، به‌همین‌خاطر یکی از ویژگی‌هایی است که کیفیّت دوربین را مشخّص می‌کند. پیکسل، کوچکترین واحد تصویری است و هر چه در یک تصویر، تعداد آن بیشتر باشد، تصویر، دقیق تر و واضح تر است. در حقیقت پیکسل، کوچکترین جزیی از تصویر است که میتوان با زوم کردن بر روی تصاویر در صفحه ی نماش کامپیوتر به آن رسید.)
پس من از تجربه ی دست اول و مستقیمجناس تعیین شده از قبلفهمیدم واقعیت فیزیک، پیکسلی میشود و تداوم وجود، تا حدی درکی اشتباه است. واقعیت فیزیکی در هر لحظه، مو به مو بازآفرینی می شود. و سرعت نو شدن واقعیت، ممکن است 10 به توان منفی 43 هرتز باشدفرکانس پلانک و این یعنی یک بار در هر ده به توان منفی 44 ثانیه(زمان پلانک)!
تروس در هر مقیاس(برای بررسی بیشتر تروس به کتاب فرضیه ی رویدادی راهی بسوي نظریه ي فراگیر اطلاعات نوشته دکتر حامد شهابی مراجعه شودhttps://bigbangpage.com/wp-content/uploads/2020/08/book_-__-.pdf)
مقاله های قبلی من با عنوان جهان تورودیال و هندسه ی کیهانی دو توروسی اهمیت تروس را در مقیاس های کهکشانی واقعیت، توضیح می دهد. این مقاله این ایده را معروفی میکند که تروس ها در هر مقیاس واقعیتی، وجود دارند از اندازه ی کیهانی 10 به توان 27 تا مقیاس کوانتومی 10 به توان منفی 35 و کمتر.
تروس ها به خوبی در حوزه ی کواتنومی جای می گیرند چون آنها همزمان مانند موج و مانند ذره هستند. بنابراین من پیشنهاد میدهم واقعیت، از اقیانوسی از پیکسل های ترودیال در اندازه ی کوانتومی تشکیل میشود که همه ی آنها می چرخند و ضربان دارند و به زمان کوانتومی تبدیل می شوند.


تعداد زیادی از ذرات پایه ای متفاوت وجود دارد: فتون ها، الکترون ها، پرئون ها(اجزای زیر کوارکی).
بنابراین انواع متفاوتی از پیکسل های کوانتومی وجود دارد. این احتمال هست که هر نوع پیکسل کوانتومی بتواند یک نوع ذره ی کوانتومی را نشان دهد و این وابسته به توده ی آن(اندازه ی تروس)، چرخش(نسبت چرخش ها به سیکل ها)و شارژ(جهت چرخش)است. تروس های دوگانه و تروس های تو در تو، احتمالات دیگر هستند.
از ذرات پایه ای شناخته شده فتون ها(که کوچکترین هستند)بیشتر احتمال دارد در مقیاس پلانک باشند. بنابراین برای سادگی بگذارید تصور کنیم واقعیت فیزیکی یک حوزه ی سه بعدی از پیکسل های تورودیال به طول پلانک است(1.616 ضربدر 10 به توان منفی 35) که درارتباط با زمان پلانک(5.391 ضربدر 10 به توان منفی 44 ثانیه )فعال می شود. اگر یک خط این پیکسل های کوانتومی به طور پی در پی روشن شود شکل فتون را خواهد ساخت که با سرعت 299,792,458 m/s, در فضا منتشر می شود و این دقیقا سرعت نور است.(همانطور که واقعا حرکتی روی صفحه تلویزیون وجود ندارد و فقط حرکت تصاویر هست، حرکت واقعی پیکسل های کوانتومی هم وجود ندارد و فقط حرکت آشکار ذرات کوانتومی وجود دارد.)
بر اساس نسبیت خاص، فتون ها هیچ حرکتی را درون فضا تجربه نمی کنند زیرا در سرعت نور، فاصله ها به یک نقطه تبدیل میشود و گذر زمان، وجود ندارد چون در سرعت نور، زمان به یک نقطه تبدیل میشود. بنابراین اگر فتون ها فضا، زمان و حرکت را تجربه نمی کنند آنها در حقیقت حرکت نمی کنند و این از نظریه ای حکایت میکند که در پاراگراف قبلی، مطرح شد.
مطلب حاشیه ای: تونلی شدن کوانتومی به طور ساده پیکسل های کوانتوم است که به طور موقت، خاموش میشود بنابراین ذرات، ضد ماده می شوند (implicateاشاره ای و نه آشکار)و دوباره تبدیل به ماده می شود(دقیق=explicate) (روشن شدن).
آنها حالت مادگی خود را از دست می دهند و آنها قابل حس شدن نیستند(درون دیوار) و در سمت دیگر دوباره تبدیل به ماده می شود و می توانند احساس شوند. برخی دانشمندان اعتقاد دارند طبیعت لحظه ای و آنی این پدیده، مدرکی بر مسافرت سریعتر از نور است ولی اینطور نیست.

این خیلی ساده یک پیکسل است که خاموش می شود و ماده را از مادگی خارج میکئد و یک پیکسل دیگر - که در مجاورت آن نیست- روشن میشود و ذره ی دیگر را در محل جدید تبدیل به ماده و روشن میکند.(خاموش و روشن شدن پیکسل ها، بحث جالبی از نوساناتی است که بین وجود و عدم وجود، تبدیل میشود. منظور از وجود در اینجا شکل آشکار ذره و منظور از عدم وجود، تبدیل آن به شکل مبهم آن است وگرنه این نوسان بین دو کیهان متمایز و این رفت و برگشت، وجود ذره را به نیست تبدیل نمی کند بلکه آن را از شکلی که توسط ناظر کیهان پایینی واضح و روشن استروشن، در کیهان بالاتر به شکلی نامفهوم و گنگ برای این ناظر تبدیل میکندخاموش. طبیعی است ناظر کیهان پایینی وجود آن ذره را در کیهان بالاتر، روشن و واضح نبیند.)

زمان کوانتومی
جریان چرخشی و بی چین شدن مداوم پیکسل های کوانتومی تورودالی، جریان زمان است(بعد چهارم). این، توضیح میدهد چگونه فضا و زمان به طور خصوصی و محرمانه، یکی می شوند و به یک بافت به نام فضا-زمان تبدیل میشوند. تروس ها به صورت نرم و مداوم جریان می یابند ولی هر چرخه ی موج نمایش و تظاهر، تولید کننده است. هر موج پیکسل کوانتومی، یک کوانتوم از واقعیت برای کوانتوم زمان است. موج بعدی ممکن است مشابه یا متفاوت از مورد قبلی باشد، ولی هر کدام یک نمایش سازنده ی جدا به حساب می آید. بنابراین زمان میتواند اینطور توصیف شود که به واحدهای جدا به نامکرونون کوانتیزه می شود. یک کرونون، واحد جدا از زمان، مانند ثانیه نیست و بر اساس اندازه ی پیکسل کوانتومی، تغییر میکند و معادل سرعت بازسازی خود است.
تروس کلیفرود
زمان پلانک(ده به توان منفی 44) ثانیه، کوچکترین واحد جهان فیزیکی است ولی پیکسل ها فقط وقتی به اندازه ی پلانک باشند(ده به توان منفی 35)موجی حرکت می کنند یعنی آنها فتون ها را نشان می دهند. پیکسل های بزرگتر و ذرات مرتبط به آنها در سرعت های پایین تری ضربان دارند و پیرو کالدیرولا محاسبه کرد این، برای هر الکترون در هر 10 به توان منفی 24 ثانیه، خواهد بود. سرعت های بازسازی آرام تر پیکسل های بزرگتر به معنی سرعت ماگزیمم ذرات مرتبط با آنها است و این، توضیح میدهد چرا هیچ چیز به جز فتون، به سرعت نور نمی رسد.

عبارت تداوم وجود، تقریبی از تکرار سریع شکل های مشابه یا یکسان است. وقتی ما یک ویدیو را متوقف می کنیم صفحه هنوز تصاویری با سرعت 60 تصویر در ثانیه تولید میکند و به جای آنکه یک زنجیره از تصاویر متفاوت، ایجاد کند به طور مداوم تصویر یکسانی ایجاد میکند و آن دقیقا در مورد واقعیت فیزیکی هم جریان دارد. هر چیز، نو و جدید است هرچند قدیمی یا پوسیده به نظر برسد.


جاذبه ی کوانتومی
بستر فضا-زمان شبکه ی پیکسل های کوانتومی است که بین موارد مبهم implicate و دقیق explicate پل می زند. بنابراین واقعیت با پیکسل های کوانتومی نمایش داده می شود و فاصله ی بین دو نقطه در فضا، معادل تعداد پیکسل های کوانتومی است که بین دو نقطه وجود دارد. ولی برخلاف پیکسل های روی صفحه ی تلویزیون، پیکسل های کوانتومی در ترتیب های ثابت نیست، بنابراین فضا-زمان بستر و بافتی است که میتواند به هم بریزد و چگال تر شود. وقتی فضای بین پیکسل های کوانتومی کاهش می یابد جاذبه، افزایش می یابد ولی فاصله، یکسان باقی می ماند چون تعداد پیکسل های کوانتومی بین دو نقطه تغییر نکرده است. این در نمایش سه بعدی خالص، قابل فهم نیست ولی ما باید به یاد بیاوریم که واقعیت روشن و مشخص explicate سه بعدی، خارج از واقعیت دارای ابعاد بیشتر و مبهم را نشان میدهد. (explicate در درون مجموعه و implicate در بیرون مجموعه توسط ناظری درون مجموعه.
طبیعا از دید ناظر بیرون مجموعه، قضیه روشن و خاموش برعکس میشود.)
نیروی جاذبه، شیب چگالی پیکسل های کوانتومی است بنابراین اشیا به زمین می افتند زیرا شیب چگالی در مرکز زمین، بیشتر از سطح زمین است. مدارهای سیارات و فوکوس جاذبه، نتیجه ی اشیایی است که در خطوط مستقیم درون فضای منحنی آن، مسافرت می کنند. در مناطقی با حداکثر چگالی مانند سیاه چاله ها پیکسل های کوانتومی آنقدر فشرده هستند که نمی توانند فضا-زمان را فعال کنند و نمایش دهند. بنابراین ایده ی اینکه نور نمیتواند از سیاه چاله فرار کند، بحث برانگیز است، زیرا فضا-زمانی برای نور وجود ندارد تا در آن جای داشته باشد یا فرار کند.
سیاه چاله ها انتهای واقعیت فیزیکی ولی نه انتهای همه ی واقعیت هستند. آنها مناطقی هستند که واقعیت روشن(فضا-زمان و انرژی-ماده) explicate به واقعیت نامشخص و مبهم implicate - که اطلاعاتی است و ابعاد بیشتری دارد- تبدیل می گردد.
توجه کنید: سیاه چاله ها فاقد پیکسل هستند بنابراین واقعیت آنها مبهم است در حالیکه فضا و ماده ی خالی، تظاهرات متفاوتی از پیکسل های روشن هستند بنابراین واقعیت فیزیکی چه خالی یا پر، روشن و آشکار explicate است.
انبساط زمان

به هم خوردگی ها در فضا-زمان باعث میشود زمان انبساط یابد یعنی جریان، کندتراز نرمال باشد. نسبیت عام به ما می گوید جاذبه، فضا-زمان را به هم می ریزد و نسبیت خاص، به ما می گوید سرعت، فضا-زمان را به هم میریزد بنابراین هر دوی جاذبه و سرعت، باعث انبساط زمان می شود. مکانیسم پایه ای مشابهی در هر دو مورد به کار میرود ولی برخی توضیحات بیشتر، هنوز مورد نیاز است.
مکانیسم پایه: جریان چرخه ای پیکسل های کوانتومی، جریان زمان است بنابراین هرچه پیکسل ها کندتر جریان پیدا کنند یا ضربان داشته باشند، زمان کندتر جاری میشود زیرا سرعت بازسازی واقعیت، کندتر است.
نکته: اگر شیء یا فرد در یک قالب رفرانس قرار داشته باشند، انبساط زمان قابل توجه نیست(یعنی محل، جهت و سرعت یکسان) زیرا فرد و شیء به طور یکسان تحت تاثیر قرار می گیرند.(ناظر درون مجموعه- که خودش تحت تاثیر حرکت همه ی اجزا است، قادر نیست حرکت دیگر اجزا را که بر اساس فرضیه ی کنونی جز خاموش و روشن شدن پیکسل ها نیست- درک کند.)
جاذبه: هرچه پیکسل های کوانتومی چگال تر در هم تنیده باشند، آزادی کمتری دارند تا به صورت چرخشی جریان یابند بنابراین آنها آرامتر جریان می یابند و ضربان دارند بنابراین زمان، کندتر جریان دارد.
سرعت: جدای از انحراف جاذبه ای، هیچ حرکت حقیقی در پیکسل های کوانتومی وجود ندارد و فقط حرکت آشکار ذرات کوانتومی هست دقیقا مانند حرکت آشکار تصاویر روی یک صفحه ی تلویزیون. بنابراین چگونه حرکت آشکار میتواند فضا-زمان را به هم بزند؟
سرعت صفر: ذره ی ایستا به وسیله ی یک پیکسل کوانتومی واحد نشان داده میشود که به صورت فعال، باقی می ماند. آن ضربان دارد یا در سرعت نرمال خود جریان می یابد بنابراین زمان، در سرعت نرمال خود حرکت می کند.
سرعت نور: یک ذره که آشکارا با سرعت نور حرکت میکند با زنجیره ای از پیکسل های مجاور فعال، نمایش داده می شود ولی چون هر پیکسل فقط برای 10 به توان منفی 44 ثانیه فعالیت میکند زمانی برای جریان ندارد. بنابراین زمان حرکت نمیکند.
سرعت زیر سرعت نور: یک ذره که آشکارا با سرعتی پایین تر از سرعت نور حرکت میکد همچنین به وسیله ی زنجیره ای از پیکسل های مجاور- که فعالیت میکنند- نمایش داده می شود. ولی در این مورد هر پیکسل- پیش از آنکه مورد بعد فعال شود- زمانی دارد تا جریان یابد بنابراین زمان جریان می یابد ولی با سرعتی کمتر از نرمال.
تاثیر انبساط زمان در سرعت های نرمال، نادیده گرفته میشود ولی وقتی سرعت آشکار به سرعت نور میرسد برجسته می شود چون هر فعالیت پیکسل، کوتاهتر است پس زمان کمتری برای جریان دارد.

از ابهام implicate، به ظاهر و آشکار explicate از طریق پیکسل ها و ذرات
از طریق ماتریس پیکسل های کوانتونمی تروییدال، واقعیت ظاهری و آشکار از مورد مبهم و اشاره ای ایجاد می شود که با هم به عنوان حوزه ی یکسان شده ی دینامیکی، ضربان می یابد.
شبکه ی پیکسل کوانتومی گل حیات
نوسانات درون این میدان و حوزه ی فضا، زمان، انرژی و ماده را نشان میدهد. نیروهای بنیادین، ثابت های فیزیکی و قوانین فیزیک، به صورت اطلاعاتی در ترتیب مبهم و اشاره ای implicate کدگذاری میشود که در ابعاد بالاتر پوشیده می شود و به هر نقطه ی واقعیت ظاهری، تبدیل میشود. ترتیب مبهم implicate ابعاد بالاتر و منبع اطلاعاتی هر چیز است. آبشارهای خلقت، پایین می آید و از طریق قلمرو انتقالی پیکسل ها و ذرات کوانتومی به واقعیت فیزیکی روشن explicate تبدیل میشود: پیکسل های خاموش کوانتومی مبهم implicate هستند یعنی قابلیت اطلاعاتی دارند و به صورت فضا، زمان و ماده ی نامشخص هستند. پیکسل های کوانتومی، موقعیت های فیزیکی هستند بنابراین اگر آنها روشن نشوند نه ماده ای هست نه فضایی!


و اگر تروس ها در آنجا نتوانند جریان پیدا کنند، زمانی وجود نخواهد داشت!
روشن کردن پیکسل های کوانتومی، آشکار explicate هستند و 4 سطح از فعالیت را دارند:
فضا-زمان، عملکردهای موجی - بسته های موجی یا ذرات:
فضا- زمان، کم فعالیت ترین و کم تظاهر ترین least explicate پیکسل های کوانتومی است.
عملکردهای موجی کمی بیشتر ظاهر more explicate هستند ولی از نظر مادی، آنها تظاهراتی با پایینترین توجه و تمرکز از پیکسل های فعال هستند. آنها همه ی پیکسل های کوانومی را در سیستم جا می دهند بنابراین بی شکل و پخش هستند. تطابق، موقعیت نگرفتن و در هم تنیدگی، بسیار رایج است.
پاکت های موجی عملکردهای موجی موضعی هستند. آنها تظاهراتی با تمرکز و توجه بیشتر هستند که بسیاری از پیکسل های فعال را در طول، قرار میدهد بنابراین شکل اتری پراکنده دارد. تطابق، غیر موضعی بودن و در هم تنیدگی تا حدی اثبات می شود.
ذرات، واضحترین پیکسل های فعال با بیشترین تمرکز و توجه است(یک پیکسل= یک ذره) بنابراین آنها شکل های آشکار مجزایی دارند. تطابق، غیر موضعی بودن و تداخل، طبیعتا کمتر دیده میشود.
پیکسل های کوانتومی اجزای مهندسی، پرانرژی و اطلاعاتی هستند که زیر ذرات کوانتومی قرار می گیرند. ذرات فقط وقتی به طور فعال مشاهده شوند، آشکار می شوند یعنی تمرکز و روشنی واضح پیدا می کنند(برخی ممکن است با این، موافق نباشند ولی مقالات بعدی این را اثبات میکند.)
عملکرد موجی پیکسل کوانتومی وقتی یک ذره شکل می گیرد بر هم فرو نمی ریزد(کولاپس نمیشود)زیرا آنها هر دو، بخشی از فرایند نمایش کوانتومی یکسان هستند. هر موج پیکسل کوانتومی یک ذره ی کوانتومی را برای مدت 10 به توان منفی 44 ثانیه(زمان پلانک)وارد وجود می کند؛ بنابراین واقعیت فیزیکی به طور مداوم 10 به توان 43 بار در در ثانیه تکرارمی شود(فرکانس پلانک). پیکسل های کوانتومی حقیقتا حرکت نمی کنند.(جدای از انحراف و پیچ خوردن جاذبه ای)

ولی ذرات کوانتومی نمایش داده شده و اشیایی که ایجاد میکند اگر به صورت پی در پی به وسیله ی پیکسل های کوانتومی مجاور بازسازی شود به نظر میرسد حرکت میکند. مقاله ی قبلی دو سوی واقعیت، بیان کرد ترتیب نمایان explicate از ترتیب و نمایش مبهم implicate ایجاد میشود و دو جنبه با هم در یک حرکت جریان یافته ی غیر جدا نوسان می کنند.
جریان چرخه ای پیکسل های کوانتومی توروئیدی، این حرکت، جریانی جدا نشده و در حقیقت یک حلقه ی بازخوردی بین موارد آشکار و موارد مبهم است.

این، بین ابعاد است زیرا ترتیب مبهم و اشاره ای، دارای ابعاد بیشتری است.
پایان سازنده ی هر پیکسل کوانتومی، واقعیتی فیزیکی است که آشکار و هویدا را از مبهم ایجاد میکند.(ذره و ماده از اطلاعات و داده های خام) بنابراین پایان های سازنده و برونده پیکسل های کوانتومی اساسا ریز سفید چاله هایی هستند که واقعیت فیزیکی را نمایش می دهند. و پایان های تخریبی/ ورودی، ریز سیاهچاله هایی هستند که واقعیت فیزیکی را از تظاهر، ناپیدا می کنند و اطلاعات را به مرحله ی مبهم و اشاره ای و نه واضح، منتقل میکنند تا موج بعد، تظاهر سازنده را ایجاد کند. در میان تاریکی ها(البته تاریکی از نگاه ابزار هوشمند بقای مادی در انسان)، حتی در درون سیاه چاله های کیهانی، انرژی و پرتوهای هنگفتی هست که دیده نمیشود زیرا نور از این سیاهچاله ها گریزی ندارد ولی پرتوهای دیگری هست که هرچند مانند فتون نوری نیستند ولی آنقدر نیرو و انرژی دارند که می توانند از سیاهچاله ها با وجود جاذبه ی هنگفت آن، فرار کنند؛ منابع پر از انرژی و نیرو که در بند سیاهچاله های سیاه نمی مانند و از آن می گذرند؛ در حالی که حیات مرسوم ما در سایه ی پرتوهای سنگین نور، قادر به گریز از سیاه چاله نیست. حیات، در بخش سیاه کیهان ماست یا در بخش روشن؟
و اساسا بخش روشن و تاریک، به چه معنی است؟ بخش تاریکی- که بیش از 95 درصد کیهان ما را تشکیل داده است و بخش روشنی که بیش از 5درصد کل کیهان نیست!
بحث بخش مبهم و تاریک کیهان، نشانه ی ناتوانی علم امروز از مشاهده ی بزرگترین بخش کیهان است در صورتی که ماده ی روشن و معمول، چیزی بیش از ۵درصد کیهان نیست یعنی اصطلاح روشن و تاریک در اینجا فقط برای قابل مشاهده بودن یا نبودن، توسط چشم و ابزار هوشمندی ناظر درون مجموعه، به کار می‌رود و شاید از دید ناظری- که از بیرون کیهان ما می‌نگرد- قضیه کاملا برعکس باشد و آن چیزی که ما به عنوان تاریک و نامعمول معرفی می کنیم بخش معمول و روشن کیهان ما باشد و حتی ماده ای که به عنوان روشن و معمول تصور می کنیم به دلیل کوچکیش اصلا به چشم بیننده ی خارج از کیهان نیاید. اساسا کیهان معمول و قابل مشاهده ی ما چیزی جز جلوه ای از علت ها و محرک های دیگر نیستیعنی بخش مبهم از دید ناظر مادی. این در حالی است که ما با تصوری اشتباه گمان می‌کنیم این کیهان به خودی خود و بدون علت و ریشه های اصیل، پابرجاست؛ در حالی که عقل سالم، پیدایش چیزی بدون علت و سبب را نمی‌پذیرد.
خلاصه: شبکه ی جهانی پیکسل های کوانتومی، بستر و بافت زمان- فضا است و تداخل بین ابعاد یا افق رویداد است که ترتیب مبهم و اشاره ایاطلاعات خام را به آشکار و ظاهر واقعیت، تبدیل می کند.
ترتیب مبهم implicate، منبعی با ابعاد بالاتر پیکسل های کوانتومی است. پیکسل های کوانتومی، امواج و ذرات کوانتومی را نشان میدهد. ذرات کوانتومی با هم نشان داده می شود و اتم ها، مولکول ها و هر چیز آشکار، واقعیت فیزیکی درون ما را می سازد. بنابراین واقعیت فیزیکی اساسا یک پروژه ی قابل لمس و همه جانبه ی هولوگرافیک است که از ترتیب چند بعدی واقعیت شروع می شود و از طریق شبکه ی کل نگر(هولوگرافیک) پیکسل های کوانتومی ایجاد میشود.
این یعنی کیهان فیزیکی بیش از واقعیت حقیقی، واقعیتی مجازی است.
برخی توضیحات دکتر سلمان فاطمی نورولوژیست
https://evolvingsouls.com/blog/quantum-pixels/?fbclid=IwAR0_7Ik6HGze1F1EkkXfU9Q1_wHQCGcxbAJS68CcrFINalwRdlykBgraNdk


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
زمین زیر خلیج فارس تمدنی از تکینگی تا مغز از مغز تنقش رژیم غذایی بر رشد و ابرخی یونها و مولکول های مطوفان فقر و گرسنگی و بی سفرایند تکامل و دشواری هاهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکمردرد با پوشیدن کفش مناماده، چیزی بیش از یک خلا حقیقت در علم، هرگز نهایی آیا دست مصنوعی به زودی قاابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی کوانتومی و دزیباترین چیز در افزایش ساساس انسان اندیشه و باور چندین ماده غذایی که ماننبررسی سیستم تعادلی بدن اعید نوروز مبارکقبل از آغازهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر داروی ضد تشنج سدیم کیهانِ هوشیارِ در حال یامرکز هوشیاری، روح یا بدن حس و ادراک (قسمت اول )آسیب ها ناشی از آلودگی هوابزارهای دفاعی و بقای مودرمان جدید ALSزبان شناسی مدرن در سطح سلاصول انجام برخی نرمش ها دنوروز یا روز پایانیتفاوت های تکاملی در مغز ولزوم سازگاری قانون مجازاهوش عاطفی در زنان بیشتر اتاثیر درجه حرارت بر عملککجای مغز مسئول پردازش تجمسئولیت در برابر محیط زیحس و ادراک قسمت پنجاهالگوبرداری از طبیعتاخلاق پایه تکامل و فرهنگدرگیری مغز در بیماری کویسلول عصبی شاهکار انطباق به بالا بر ستارگان نگاه کچگونه به سطح بالایی از هوتمدن بشری و مغز اخلاقیمنابع انرژی از نفت و گاز هزینه ای که برای اندیشیدتداخل مرزها و صفات با بینگوشت خواری یا گیاه خواریمغز مادران و کودکان در زمحس و ادراک قسمت ششمانسان قدیم در شبه جزیره عارتوکين تراپی روشی جديد ذره ی معین یا ابری از الکسیلی محکم محیط زیست بر انبیماری ای شبیه ام اس مولتچالش هوشیاری و اینکه چرا تولید مثل اولین ربات های منبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین بی 12 در درمان دردتصادف یا قوانین ناشناختهپوشاندن خود از نورمغز به تنهایی برای فرهنگ خواب عامل دسته بندی و حفطايا اراده آزاد توهم است یارزش حقیقی زبان قسمت سومرویا حقی از طرف خداساخت شبکه عصبی با الفبای بیش از نیمی از موارد انتقچرا پس از بیدار شدن از خوتوسعه برخی شغل ها با هوش منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن کرونا و گشودن پنجرجهل مقدسپاسخ گیاهان در زمان خوردنقش میدان مغناطیسی زمین دنیای شگفت انگیز کوانتومایا تکامل هدفمند استاز تلسکوپ گالیله تا تلسکشلیک فراموشیبحثی جالب درباره محدودیتنظریه ی تکامل در درمان بیتکامل داروینی هنوز در حامنحنی که ارتباط بین معرفورزش و میگرنجهان کاملی در اطراف ما پرآنزیم تولید انرژی در سلونقش حیاتی تلومر دی ان آ ددانش محدود به ابعاد چهاررژیم غذایی ضد درداز تکینگی تا مغز از مغز تبخش بزرگتر کیهان ناشناختشاید درست نباشدهندسه بنیادینتاثیر نگاه انسان بر رفتاژن همه چیز نیستمکانیک کوانتومی بی معنی جاودانگی مصنوعیآیا پیدایش مغز از روی تصاابزار بقا از نخستین همانداروی لیراگلوتیدابزار بقا از نخستین همانداروی تشنجی دربارداریزمان چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش رژیم غذایی در رشد و ابرخی اثرات مضر ویتامین دطی یکصد هزار سال اخیر هرچفرایند حذف برخی اجزای مغهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکنفرانس تشنج هتل کوثر اصمبانی ذهنی سیاه و سفیدحقیقت راستین انسان علم بآیا رژیم غذایی گیاهی سلاابزار بقای موجود زنده از در یک فراکتال هر نقطه مرکزیر فشار کووید چه باید کراستفاده از مغز، وزن را کمنه جنگ و نه خونریزیبررسی علل کمر درد در میانعامل کلیدی در کنترل کارآقبل از انفجار بزرگهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر درجه حرارت بر عملککیست کلوئید بطن سوممرکز حافظه کجاستحس و ادراک (قسمت دوم )آشنا پنداریابعاد اضافه ی کیهاندرمان جدید میگرن با انتی زبان شناسی نوین نیازمند اصول توسعه ی یک ذهن کاملنوشیدن چای برای مغز مفید تفاوت های زبانی سرمنشا تمقاومت به عوارض فشار خون هوشمندی کیهانتاثیر درجه حرارت بر عملککرونا چه بر سر مغز می آورمستند جهان متصلحس و ادراک قسمت پنجاه و یالتهاب شریان تمپورالاختلال خواب فرد را مستعد درگیری مغز در بیماران مبسلولهای ایمنی القا کنندهبه خودت مغرور نشوچگونه باغبانی باعث کاهش تمدنی قدیمی در شمال خلیج منابع انرژی از نفت و گاز هزینه سنگین انسان در ازاتروس جریان انرژیگیلگمش باستانی کیستمغز چون ابزار هوش است دلیحس و ادراک قسمت شصت و دوانسان ها می توانند میدان ارتباط میکروب روده و پارذرات کوانتومی زیر اتمی قسیگار عامل افزایش مرگ ومبیماری اسپینال ماسکولار چالش دیدگاه های سنتی در بتولید پاک و فراوان انرژیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین دی گنجینه ای بزرتظاهر خوابیده ی مادهپیموزایدمغز برای فراموشی بیشتر کخودآگاهی و هوشیاريای نعمت من در زندگیمارزش خود را چگونه میشناسرویاها از مغز است یا ناخوساختار شبکه های مغزی ثاببیشتر کمردردها نیازی به چرا بیماری های تخریبی مغتوصیه های سازمان بهداشت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن کرونا از حقیقت تاتجهان فراکتالپختگی پس از چهل سالگي به نقش محیط زندگی و مهاجرت ددندان ها را مسواک بزنید تایجاد احساساتروشهای شناسایی قدرت شنوااز تکنیکی تا مغز از مغز تشلیک فراموشیبحثی در مورد نقش ویتامين نظریه ی تکامل در درمان بیتکامل داروینی هنوز در حامنشأ اطلاعات و آموخته ها ورزش بهترین درمان بیش فعجهان پیوستهآینده ی انسان در فراتر ازنقش خرچنگ های نعل اسبی دردانش بی نهایتراه فراری نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تبخش دیگری در وجود انسان هشبیه سازی میلیون ها جهان فلج نخاعی با الکترودهای هندسه در پایه ی همه ی واکتاثیر نگاه انسان بر رفتاژن همه چیز نیستمکانیزمهای دفاعی در برابجایی خالی نیستآیا آگاهی پس از مرگ از بیابزار بقا از نخستین همانداروی جدید s3 در درمان ام زمان و مکان، ابعاد کیهان از تکینگی تا مغز- از مغز نقش زنجبیل در جلوگیری از برخی اختلالات عصبی مثانهظهور امواج مغزی در مغز مصفراتر از دیوارهای باورهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکنگره بین المللی سردرد دمباحث مهم حس و ادراکحقیقت غیر فیزیکیآیا رژیم غذایی گیاهی سلاابزار بقای موجود زنده از در کمتر از چند ماه سوش جدزیرفون داروی ضد ام اساستفاده از هوش مصنوعی در چه زیاد است بر من که در ایبزرگ شدن مغز محدود به دورعادت کردن به نعمتقدم زدن و حرکت دید را تغیهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر درجه حرارت بر عملککاهش مرگ و میر ناشی از ابمرکز حافظه کجاستحس و ادراک قسمت 67آغاز فصل سرما و دوباره تکاتفاق و تصادفدرمان جدید کنترل مولتیپلزبان، نشان دهنده ی سخنگو اصول سلامت کمرنوعی سکته مغزی ، وحشتناک تفاوتهای جنسیتی راهی برامقابله با کرونا با علم اسهوشیاری کوانتومیتاثیر درجه حرارت بر عملککریستال هامشکلات نخاعیحس و ادراک قسمت پنجاه و دامیوتروفیک لترال اسکلرواختلال در شناسایی حروف و درگیری مغزی در سندرم کووسلولهای بنیادی مصنوعی دربه دنبال رستگاری باشچگونه تکامل مغزهای کنونیتمساح حد واسط میان مغز کومنابع انرژی از نفت و گاز هزاران سال چشم های بینا وتری فلوپرازینگیاه خواری و گوشت خوار کدمغز چگونه صداها را فیلتر حس و ادراک قسمت شصت و ششانسان یک کتابخانه استارتباط ماده و انرژیذرات کوانتومی زیر اتمی قسیاهچاله های فضایی منابعبیماری اضطراب عمومیچاالش ها در تعیین منبع هوتولید سلولهای جنسی از سلمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویروس مصنوعیتظاهری از ماده است که بیدپیموزایدمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟خودآگاهی و هوشیاريای آنکه نامش درمان و یادشاز نخستین همانند سازها ترویاهای پر رمز و حیرتی درسازگاری با محیط بین اجزابا هوش مصنوعی خودکار روبچرا حیوانات سخن نمی گوینتوصیه های غیر دارویی در سمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن کرونا ساخته شده توجهان ما میتواند به اندازپروژه ی ژنوم انسانینقش نگاه از پایین یا نگاهدو ویژگی انتزاع و قدرت تجایرادهای موجود در خلقت بروشی برای بهبود هوش عاطفاز تکینگی تا مغز و از مغز شنا در ابهای گرم جنوب نیابحثی در مورد نقش کلسیم و نظریه ی ریسمانتکامل زبانمنشاء کوانتومی هوشیاری اورزش در کمر دردجهان پیوستهآینده ی علم و فیزیک در60 ثابزار بقا از نخستین هماندانشمندان موفق به بازگردراه های جدید برای قضاوت راز تکینگی تا مغز از مغز تبرنامه و ساختار پیچیده مشبیه سازی سیستم های کوانفلج بل، فلجی ترسناک که آنهندسه زبانِ زمان استتاثیر ویتامین دی بر بیماژن هوش و ساختارهای حیاتی ما انسانها چه اندازه نزدجاذبهآیا امکان بازسازی اندامهآیا انسان با مغز بزرگش اخابزار بقا از نخستین همانداروی جدید میاستنی گراویزمان واقعیت است یا توهماز تکینگی تا مغز- از مغز نقش زبان در سلطه و قدرت ابرخی اصول سلامت کمرعقل مجادله گرفرد حساس از نظر عاطفی و بهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکنگره بین المللی سردرد دمجموعه های پر سلولی بدن محقیقت غیر قابل شناختآیا راهی برای رفع کم آبی ابزار بقای موجود زنده از در آستانه ی موج پنجم کوویزیست، مرز افق رویداد هستاستفاده از انرژی خلانه عدم مطلق بلکه عدم با قبزرگ شدن تقریبا ناگهانی عارضه جدید ویروس کرونا سقدرت انسان در نگاه به ابعهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر درجه حرارت بر عملککاهش التهاب ناشی از بیمامرکز خنده در کجای مغز استحس و ادراک قسمت چهلإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَاتوبان اطلاعات و پلِ بیندرمان جدید سرطانزبان، وسیله شناسایی محیطاضطراب و ترسنیکولا تسلاتقلید مرحله ای نسبتا پیشملاحظه های اخلاقی دربارههوش، ژنتیکی است یا محیطیتاثیر رو ح و روان بر جسمکریستال زمان(قسمت اولمشکلات بین دو همسر و برخیحس و ادراک قسمت پنجاه و سامید نیکو داشته باش تا آناختلال در شناسایی حروف و درگیری مغزی در سندرم کووسلسله مباحث هوش مصنوعیبه زودی شبکه مغزی به جای چگونه جمعیت های بزرگ شکل تنفس هوازی و میتوکندریمنابع انرژی از نفت و گاز هستي مادي ای که ما کوچکترتری فلوپرازینگالکانزوماب، دارویی جدیمغز ناتوان از توجیه پیداحس و ادراک سی و هفتمانسان جدید از چه زمانی پاارتباط متقابل با همه ی حیذرات کوانتومی زیر اتمی قسیاهچاله ها، دارای پرتو بیماری بیش فعالیناتوانی از درمان برخی ویتولترودینمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویرایش DNA جنین انسان، برتعداد کلی ذهن ها در جهان پیچیدگی های مغزمگسمغز بزرگ چالش است یا منفعخودروهای هیدروژنیایمپلانت مغزی کمک میکند از نخستین همانند سازها ترویای شفافستون فقرات انسان دو پا جلبا تعمق در اسرار ابدیت و چرا حجم مغز گونه انسان درتوصیه هایی در مصرف ماهیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن ایرانی کرونا تولیدجهان مادی، تجلی فضا در ذهپروژه ی ژنوم انسانینقش نظام غذایی در تکامل مدو برابر شدن خطر مرگ و میاکسی توسین و تکامل پیش اروشی جدید در درمان قطع نخاز تکینگی تا مغز از مغز تشناخت و معرفت، و نقش آن دنظریه تکامل در درمان بیمتکامل زبانمهندسی ژنتیک در حال تلاش وزن حقیقی معرفت و شناختجهان پر از چیزهای اسرار آآیا ممکن است موش کور بی مابزار بقا از نخستین هماندانشمندان نورون مصنوعی سراه های جدید برای قضاوت راز تکینگی تا مغز از مغز تبرنامه ی مسلط ژنها در اختشبکه های مصنوعی مغز به درفلج خوابهنر حفظ گرهتاثیر ویروس کرونا بر مغز ژن یا نقشه توسعه مغز و نقما انسانها چه اندازه نزدجاذبه و نقش آن در شکلگیریآیا احتمال دارد رویا از آابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد میگرنزمان پلانکاز تکینگی تا مغز- از مغزتنقش زبان در سلطه و قدرت ابرخی بیماری ها که در آن بعلم و ادراک فقط مشاهده ی فرضیه ای جدید توضیح میدههوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکنترل همجوشی هسته ای با همحل درک احساسات روحانیحقایق ممکن و غیر ممکنآیاما مقهور قوانین فیزیکابزار بقای موجود زنده از در درمان بیماری مولتیپل زاوسکا درمان گوشراستفاده از سلول های بنیانهایت معرفت و شناخت درک عبزرگترین خطایی که مردم معدم توقف تکامل در یک انداقدرت عشقهوش مصنوعی به کمک هوش طبیتاثیر درجه حرارت بر عملککاهش حافظه هرچند فرایندیمرگ چیستحس و ادراک قسمت چهل و هفتافت فشار خون ناگهانی در واتوسوکسیمایددرمانهای بیماری پارکینسسفر نامه سفر به بم و جنوب اطلاع رسانی اینترنتینیاز به آموزش مجازی دیجیتقلید از روی طبیعتملاحظات بیهوشی قبل از جرهیچ کاری نکردن به معنی چیتاثیر رژیم گیاه خواری بر کریستال زمان(قسمت دوم)مشکلات روانپزشکی پس از سحس و ادراک قسمت پنجاه و شامید درمان کرونا با هماناختلالات مخچهدرگیری اعصاب به علت میتوسلطان جنگل یا صاحب ملکوتبه زیر پای خود نگاه نکن بچگونه جمعیت های بزرگ شکل تنفس هوازی و میتوکندریمنابع انرژی از نفت و گاز هستی ما پس از شروعی چگال ترکیب حیوان و انسانگامی در درمان بیماریهای مغز و سیر تکامل ان دلیلی حس و ادراک- قسمت پنجاه و انسان خطرناکترین موجودارتباط چاقی و کاهش قدرت برفتار اجتماعی انسان، حاصسیاهچاله و تکینگی ابتدایبیماری تی تی پیناتوانی در شناسایی چهره تومورها و التهاب مغزی عامنبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت فیزیکی، تابعی از تغییر الگوی رشد مغزی با زپیچیدگی های مغزی در درک زمغز بزرگ چالشهای پیش روخورشید مصنوعیایمپلانت نخاعی میتواند داز نخستین همانند سازها تروان سالمسخن پاک و ثابتباهوش ترین و با کیفیت تریچرا خشونت و تعصبتوضیحی ساده در مورد هوش ممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن اسپایکوژنجهان هوشیارپرواز از نیویورک تا لوس آنقش نظریه تکامل در شناسادو برابر شدن خطر مرگ و میاگر فقط مردم میفهمیدند کروشی جدید در درمان نابیناز تکینگی تا مغز از مغز تشناخت درون، شناخت بیرون؛نظریه تکامل در درمان بیمتکامل زبان انسان از پیشیمولتیپل اسکلروز در زنان وزوز گوشجهان دارای برنامهآیا ما تنها موجودات زنده ابزار بقا از نخستین هماندانشمندان یک فرضیه رادیکراه پیروزی در زندگی چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱شباهت مغز و کیهانفلج خواب چیستهنر رها شدن از وابستگیتاثیر ژنها بر اختلالات خژنها نقشه ایجاد ابزار هوما اکنون میدانیم فضا خالجدایی خطای حسی استجریان انرژی در سیستم های آیا احتمال دارد رویا از آابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج با قابليت تزمان به چه دلیل ایجاد میشاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش سجده بر عملکرد مغزبرخی بیماری های خاص که بدعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهفضای قلب منبع نبوغ استهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکنترل جاذبهمحل درک احساسات روحانی دحلقه های اسرارآمیزآب زندگی است قسمت چهارمابزار بقای موجود زنده از در سال حدود 7 میلیون نفر زبان مشترک ژنتیکی موجودااستفاده از سلول های بنیانهایت در بی نهایتبزرگترین درد از درون است عدم درکلمس کوانتومیهوش مصنوعی به شناسایی کاتاثیر درجه حرارت بر عملککاهش دوپامین عامل بیماریمرگ و میر پنهانحس و ادراک قسمت چهل و هشتافت هوشیاری به دنبال کاهاثر مضر مصرف طولانی مدت ردرهای اسرارآمیز و پوشیدهسفر به مریخ در 39 روزاطلاعات حسی ما از جهان، چچیزی منتظر شناخته شدنتقویت استخوان در گرو تغذممانتین یا آلزیکسا یا ابهیچ کس مانند تو نگاه نمیکتاثیر رژیم گیاه خواری بر کریستال زمان(قسمت سوم)مشکلات روانپزشکی در عقب حس و ادراک قسمت بیست و چهامیدی تازه در درمان سرطااختلالات حرکتی در انساندرختان اشعار زمینسم زنبور ، کلیدی برای واربوزون هیگز چیستچگونه حافظه را قویتر کنیتنفس بدون اکسیژنمنابع انرژی از نفت و گاز و هر کس تقوای خدا پیشه کنترازودونگامی در درمان بیماریهای مغز آیندگان چگونه است ؟حس و ادراک- قسمت بیست و پانسان عامل توقف رشد مغزارتباط هوش ساختار مغز و ژرقیبی قدرتمند در برابر مسیاهچاله ی تولید کنندهبیماری دویکنادانی در قرن بیست و یکم،تومورهای ستون فقراتمنبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت چند سویهتغییر زودتر اتصالات مغزیپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز بزرگ و فعال یا مغز کوخانواده پایداراین پیوند نه با مغز بلکه از نخستین همانند سازها تروبات های ریز در درمان بیسرنوشتباد غرور و سر پر از نخوت وچرا در مغز انسان، فرورفتتیوتیکسن داروی ضد جنونمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن اسپایکوژن ضد کروناجهان یکپارچهپرورش مغز مینیاتوری انسانقش هورمون های تیروئید ددو سوی واقعیتاگر میدانی مصیبت بزرگتر روشی جدید در درمان سکته ماز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی در مورد حقیقت فضا و شناسایی تاریخچه ی تکاملینظریه تکامل در درمان بیمتکامل ساختار رگهای مغزی مواد کوانتومی جدید، ممکنیک پیام منفرد نورون مغزی جهان در حال نوسان و چرخشآیا مغز تا بزرگسالی توسعابزار بقا از نخستین هماندانشمندان ژنی از مغز انسراه انسان شدن، راه رفتن واز تکینگی تا مغز از مغز تبرین نت به جای اینترنتشباهت مغز با کیهان مادیفلج دوطرفه عصب 6 چشمهوموارکتوس ها ممکن است دتاثیر کلام در آیات کلام بژنها ، مغز و ارادهما اشیا را آنطور که هستندما به جهان های متفاوت خودجریان انرژی در سیستم های آیا برای تولید مثل همیشه ابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج با قابليت تزمان شگفت انگیزاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش غذاها و موجودات دريابرخی توجهات در ببمار پارعلم به ما کمک میکند تا موقلب و عقلهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکندر در بیماریهای التهابمحدودیت های حافظه و حافظحمله ویروس کرونا به مغزآب زندگی است قسمت اولابزار بقای موجود زنده از درمان های اسرار آمیز در آزبان چهار حرفی حیات زمیناستفاده از سلول های بنیاچهار میلیارد سال تکامل ببسیاری از بیماری های جدیعسل طبیعی موثر در کنترل بلوب فرونتال یا پیشانی مغهوش مصنوعی در کامپیوترهاتاثیر درجه حرارت بر عملککاهش سن بیولوژیکی، تنها مرگ و میر بسیار بالای ناشحس و ادراک قسمت چهل و دومافتخار انساناثرات فشار روحی شدیددرک فرد دیگر و رفتارهای اسفر تجهیزات ناسا به مریخ اطلاعاتی عمومی در مورد مچیزی خارج از مغزهای ما نیتقویت سیستم ایمنیمن کسی در ناکسی دریافتم هیچگاه از فشار و شکست نترتاثیر رژیم گیاه خواری بر کشف مکانیسم عصبی خوانش پمشاهده گر جدای از شیء مشاحس و ادراک قسمت بیست و یکامگا سه عامل مهم سلامتاختلالات صحبت کردن در اندرد باسن و پا به دلیل کاهسماگلوتید داروی کاهش دهنبوزون هیگز جهان را از متلنگاه محدود و تک جانبه، مشتنها مانع در زندگی موارد منابع انرژی از نفت و گاز وفور و فراوانیتراشه ی بیولوژِیکگاهی لازم است برای فهم و مغز انسان ایا طبیعتا تماحس و ادراک- قسمت شصت و چهانسانیت در هم تنیده و متصارتباط انسانی، محدود به رموزی از نخستین تمدن بشرسیاره ی ابلهانبیماری دیستروفی میوتونینبرو و انرژی مداومتوهم فضای خالی یا توهم فضمنبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت چیستتغییر عمودی سر انسان از پپیوند مغز و سر و چالشهای مغز بزرگترین مصرف کننده خارق العاده و استثنایی باین ایده که ذرات سیاهچالاز نشانه ها و آثار درک شدروح رهاییسریعترین کامپیوتر موجودبار بزرگ ایستادن بر دو پاچرا ذرات بنیادی معمولاً تکنولوژی جدید که سلول هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمواکسن دیگر کرونا ساخته شپرتوهای صادر شده از سیاهنقش هورمون زنانه استروژندوچرخه سواری ورزشی سبک و اگر نیروی مغناطیس نباشد ريتوکسيمب در درمان ام اساز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی در مورد عملکرد لوب فشناسایی سلول های ایمنی اهفت چیز که عملکرد مغز تو تکامل شناخت انسان با کشفموجود بی مغزی که می تواندیک پیشنهاد خوب برای آسان جهان شگفت انگیزآیا همه جنایت ها نتیجه بیابزار بقا از نخستین هماندانشمندان پاسخ کوانتومی راه بی شکستاز تکینگی تا مغز از مغز تبرای پیش بینی آینده مغز دشباهت کیهان و مغزفناوری هوش مصنوعی نحوه خهوش مصنوعی می تواند بر احتاثیر کپسول نوروهرب بر نژنهای مشترک بین انسان و وتاثیر کپسول نوروهرب بر تژنهای هوش ، کدامندما با کمک مغز خود مختاريمجریان انرژی در سیستم های آیا بزرگ شدن مغز فقط در دابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج توپیراماتزندگی هوشمند در خارج از زاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش غذاها و موجودات دريابرخی توصیه ها برای واکسیعلم ساختن برج های چرخانقلب دروازه ی ارتباطهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکوچک شدن مغز از نئاندرتامخچه فراتر از حفظ تعادلحمایت از طبیعتآب زندگی است قسمت دومابزار بقای موجود زنده از درمان های بیماری آلزایمرزبان و کلمه حتی برای کساناستیفن هاوکینگ در مورد هچهار ساعت پس از کشتار خوکبسیاری از بیماری های جدیعصب حقوق نورولوولوتیراستامهوش مصنوعی در خدمت خلق وحتاثیر درجه حرارت بر عملککایروپاکتیک چیستمرگ انتقال است یا نابود شحس و ادراک قسمت چهل و سومافراد آغاز حرکت خودشان راثرات مفید قهوهدرک نیازمند شناخت خویش اسفر دشوار اکتشافاطلاعاتی عمومی در مورد مچیزی شبیه نور تو نیستتلقین اطلاعات و حافظهمنابع انرژي پاک سرچشمه حهیپرپاراتیروئیدیسمتاثیر رژیم گیاهخواری بر کشف مکانیسمی پیچیده در بمشاهده آینده از روی مشاهحس و ادراک قسمت بیست و دوامروز دانش ژنتیک هیچ ابهاختلالات عضلانی ژنتیکدستورالعمل مرکز کنترل بیسندرم کووید طولانیبی نهایت در میان مرزهانگاه انسان محدود به ادراتو یک معجزه ایمنابع انرژی از نفت و گاز وقت نهيب هاي غير علمي گذشتربیت کودکان وظیفه ای مهگاهی مغز بزرگ چالش استمغز انسان برای ایجاد تمدحساسیت روانی متفاوتانعطاف پذیری مکانیسمی علارتباط از بالا به پایین مرمز و رازهای ارتباط غیر کسیاره ابلهانبیماری ضعف عضلات نزدیک بنخاع ما تا پایین ستون فقرتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)منبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت چیستتغییرات منطقه بویایی مغزپیوند اندام از حیوانات بمغز حریص برای خون، کلید تخبر مهم تلسکوپ هابلاینکه به خاطرخودت زندگی از نظر علم اعصاب یا نرووسروزه داری متناوب، مغز را سرگیجه از شایعترین اختلابار سنین ابزار هوشمندی اچراروياها را به یاد نمی آتکنولوژی جدید که سلول هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمواکسن دیگری ضد کرونا از دآلودگی هوا چالش قرن جدیدنقش ویتامین K در ترمیم اسدورترین نقطه ی قابل مشاهاگر نعمت فراموشی نبود بسریواستیگمیناز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره هوش و تفاوتهشواهدی از نوع جدیدی از حاهفت سین یادگاری از میراث تأثیر نگاه انسان بر رفتاموجودات مقهور ژنها هستندیک آلل ژنتیکی که از نئاندجهانی که نه با یک رخداد و آیا هوش مصنوعی می تواند نابزار بقا از نخستین هماندانشمندان اولین سلول مصنرابطه تشنج و اوتیسماز تکینگی تا مغز از مغز تبرای اولین بار دانشمندانشباهت زیاد بین سلول هاي عفیلمی بسیار جالب از تغییهوش مصنوعی و کشف زبان هایتاثیر کپسول نوروهرب بر سژنهای حاکم بر انسان و انسما بخشی از این جهان مرتبطجستجوی متن و تصویر به صورآیا تکامل و تغییرات ژنتیابزار بقا از نخستین همانداستانها و مفاهیمی اشتبازندگی بی دوداز تکینگی تا مغز، از مغز نقش غذاها و موجودات دريابرخی درمان های Spinal Muscular Atعلایم کمبود ویتامین E را قلب را نشکنهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاهخواری بر رشد و کوچکترین چیز یک معجزه اسمخچه ، فراتر از حفظ تعادلحوادث روزگار از جمله ویرآب زندگی است قسمت سومابزار بقای موجود زنده از درمان های جدید میگرنزبان و بیان نتیجه ساختمااستیفن هاوکینگ در تفسیر نوآوری ای شگفت انگیز دانبعد از کروناعضلانی که طی سخن گفتن چقدلوزالمعده(پانکراس)مصنوعهوش مصنوعی در خدمت خلق وحتاثیر درجه حرارت بر عملککار با یگانگی و یکپارچگیمراحل ارتقای پله پله کیهحس و ادراک قسمت نهمافزایش قدرت ادراکات و حساثرات مضر ماری جوانادرک و احساسسفرنامه سفر به بم و جنوب اعداد بینهایت در دنیای منکاتی در مورد تشنجتلاش ها برای کشف منابع جدمنابع انرژی از نفت و گاز هاوکينگ پیش از مرگش رسالتاثیر عصاره تغلیظ شده گیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمطالعه ای بیان میکند اهدحس و ادراک قسمت بیست و سوانفجار و توقف تکاملی نشااختراع جدید اینترنت کواندغدغه نتیجه ی نادانی استسندرم گیلن باره به دنبال بی عدالتی در توزیع واکسن نگاه از بیرون مجموعهتو یک جهان در مغز خودت هسمنابع بی نهایت انرژی در دوقتی فهمیدی خطا کردی برگترجمه ای ابتدایی از اسراگذر زمان کاملا وابسته به مغز انسان برای شادمانی طخفاش با شیوع همه گیری جدیاولین مورد PML به دنبال تکارتباط بین هوش طبیعی و هورمز بقای جهش ژنتیکیسیاره ابلهانبیماریهای تحلیل عضلانی انخستین تصویر از سیاهچالهتوهم چیستمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمواقعیت های متفاوتتغییرات آب و هوایی که به پیوند سر آیا ممکن استمغز در تنهایی آسیب میبینخدا موجود استاینکه خانواده ات سالم بااز نظر علم اعصاب اراده آزروزه داری و بیمار ی ام اس سربازان ما محققا غلبه می بارداری بدون رحمچراروياها را به یاد نمی آتکامل مادی تا ابزار هوشممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمواکسن سرطانآلودگی هوا و ویروس کرونانقش ژنتیک در درمان اختلاديدن با چشم بسته در خواب اگر نعمت فراموشی نبود بسریاضیات یک حس جدید استاز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره هوش و تفاوتهشواهدی از دنیسوان(شبه نئهم نوع خواری در میان پیشیتئوری تکامل امروز در درممیهمانهای ناخوانده عامل یک جهش ممکن است ذهن انسانجهانی که از یک منبع، تغذیآیا هوش مصنوعی زندگی بشرابزار بقا از نخستین هماندانشمندان تغییر میدان مغراز تغییراز تکینگی تا مغز از مغز تبرای تمدن سازی، باید در بشباهت زیاد بین سلول هاي عفیزیک مولکولها و ذرات در هوش مصنوعی گوگل به کمک تشهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتاثیر کپسول نوروهرب بر سکل اقیانوس در یک ذرهما تحت کنترل ژنها هستیم یجستجوی هوشیاری در مغز ماآیا جنین انسان، هوشمندی ابزار بقا از نخستین هماندخالت در ساختار ژنهازندگی در جمع مواردی را براز تکینگی تا مغز، از مغز نقشه مغزی هر فرد منحصر بهبرخی روش های تربیتی کودکعلایم کمبود ویتامین E را قیچی ژنتیکیهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر انتخاب از طرف محیط کووید نوزده و خطر بیماری مخچه ابزاري که وظیفه آن فحافظه و اطلاعات در کجاست آب، زندگی است(قسمت پنجم)ابزار بقای موجود زنده از درمان های جدید در بیماری زبان و بیان، در سایه پیشراستخوان های کشف شده، ممکنوار مغز مشاهده ی غیر مستبعد از کروناغیرقابل دیدن کردن مادهلیس دگرامفتامین یا ویاسهوش مصنوعی درمانگر کامپیتاثیر درجه حرارت بر عملککاربرد روباتهای ريزنانومرز مرگ و زندگی کجاستحس و ادراک قسمت چهارمافزایش مرگ و میر سندرم کواجزای پر سلولی بدن انسان درک کنیم ما همه یکی هستیمسفرنامه سفر به بم و جنوب بقای حقیقی در دور ماندن اچگونه مولکول های دی ان ایتلاش هایی در بیماران قطع منابع انرژی از نفت و گاز هاوکينگ پیش از مرگش رسالتاریکی من و تو و گرد و غباکشف جمجمه ای درکوه ایرهومعنی روزهحس و ادراک قسمت بیستمانواع سکته های مغزیادامه بحث تکامل چشمذهن ما از در هم شکستن منبسندرم پیریفورمیسبیمار 101 ساله، مبتلا به سنگاه از درون مجموعه با نگتو پیچیده ترین تکنولوژی منابع جدید انرژیوقتی تو از یاد گرفتن باز تسلیم شدن از نورون شروع مگربه شرودینگر و تاثیر مشمغز انسان برای شادمانی طخلاصه ای از مطالب همایش ماولین مورد پیوند سر در انارتباط شگفت مغز انسان و فرمز جهانسیر آفرینش از روح تا مغز بیهوش کردن در جراحی و بیمنخستین روبات های زنده ی جتوهم بی خداییمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواقعیت و مجازتغییرات تکاملی سر انسان پیوند سر، یکی از راه حلهامغز را از روی امواج بشناسخطا در محاسبات چیزی کاملاینترنت بدون فیلتر ماهوااز نظر علم اعصاب اراده آزروزه داری سلول های بنیادسردرد میگرن در کودکانبازگشت از آثار به سوی خدانزاع بین جهل و علم رو به پتکامل مداوممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمواکسن سرطانآلزایمرنقش گرمایش آب و هوا در همدی متیل فومارات(زادیوا)(اگر با مطالعه فیزیک کوانریسدیپلام تنها داروی تایاز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره هوش و تفاوتهشکل های متفاوت پروتئین ههمه چیز در زمان کنونی استتئوری تکامل در پیشگیری و میوتونیک دیستروفییک رژیم غذایی جدید، می توجهانی در ذهنآیا هوش ارثی دریافتی از پابزار بقا از نخستین هماندانشمندان روش هاي جدیدی راست دستی و چپ دستیاز تکینگی تا مغز از مغز تبرای خودآگاه بودن تو بایشرکت نورالینک ویدیویی ازفیزیک و هوشیاریفیزیکدانان ماشینی برای تهوش مصنوعی الفاگوتاثیر کتامین در درمان پاکلمات بلند نه صدای بلندمانند آب باشحفره در مغزآیا جهان ذهن و افکار ما مابزار بقا از نخستین هماندر مانهای کمر دردزندگی زمینی امروز بیش از از تکامل تا مغز از مغز تا نقشه های مغزی جدید با جزیبرخی سلولهای عصبی در تلاعلت خواب آلودگی بعد از خوقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر احتمالی عصاره تغلیکودک ایرانی که هوش او از مدل همه جانبه نگر ژنرالیحافظه و اطلاعات در کجاست آثار باستانی تمدن های قدابزار بقای موجود زنده از درمان های رایج ام اسزبان و تکلم برخی بیماریهاستروژن مانند سپر زنان دنوار مغز در فراموشی هابعد از کرونا دلخوشی بیهومقالاتلا اکراه فی الدینهوش مصنوعی درخدمت خلق وحتاثیر درجه حرارت بر عملککاربرد روباتهای ريز، در مرز بین انسان و حیوان کجاحس و ادراک قسمت نوزدهمافزایش سرعت پیشرفت علوم اجزایی ناشناخته در شکل گدرک احساسات و تفکرات دیگسفرنامه سفر به بم و جنوب بلندی در ذهن ما درک بلندیچگونه مغز پیش انسان یا همتلاشی برای درمان قطع نخامنابع انرژی از نفت و گاز هدف یکسان، در مسیرهای متتاریخ همه چیز را ثبت کردهگل زندگیمعادله ها فقط بخش خسته کنحس و ادراک قسمت دهمانگشت ماشه ایاداراوون تنها داروی تاییذهن چند جانبه نیازمند نگسندرم پس از ضربه به سربیماری های مغز و اعصاب و نگاه حقیقی نگاه به درون اتو افق رویداد جهان هستیمناطق خاصی از مغز در جستجویتنام نوعی کرونا ویروس تشنج چیستگزیده ای از وبینار یا کنفمغز انسان رو به کوچک تر شخلاصه ای از درمان های جدیاولین هیبرید بین انسان و ارتباط شگفت انگیز مغز انرمز جهان خاصیت فراکتالسیستم تعادلی بدنبیهوشی در بیماران دچار انرمش های مفید برای درد زاتوهم جدایی و توهم علممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواقعیت خلا و وجود و درک مثبت امواج الکتریکی در عصپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز زنان جوانتر از مغز مرخطا در محاسبات چیزی کاملایندرالاز واقعیت امروز تا حقیقتروش مقابله مغز با محدودیسردرد و علتهای آنبازگشت به ریشه های تکاملنزاع بین علم و نادانی رو تکامل چشممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمواکسنی با تاثیر دوگانه اآملودیپین داروی ضد فشار نقش پیش زمینه ها و اراده دین، اجباری نیستاگر تلاش انسان امروز براریشه های مشترک حیاتاز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره هوش و تفاوتهشکل پنجم مادههمه ی سردردها بی خطر نیستتئوری جدید، ویران کردن گمیگرن و پروتئین مرتبط با یکی از علل محدودیت مغز امجهش های ژنتیکی مفید در ساآیا هوش سریعی که بدون احسابزار بقا از نخستین هماندانشمندان روشی برای تبدیرجزخوانی هایی که امروز باز تکینگی تا مغز از مغز تبرای زندگی سالم، یافتن تشش مرحله تکامل چشمبرخی ملاحظات در تشنج های ششمین کنگره بین المللی سفاصله ها در مکانیک کوانتهوش مصنوعی از عروسک های بتاثیر گیاه خواری بر رشد وکلام و زبان، گنجینه ای بسماه رجبحقیقت قربانی نزاع بین بی آیا جهش های ژنتیکی، ویروابزار بقا از نخستین هماندر محل کار ارزش خودت را بزندگی زودگذراز تکامل تا مغز، از مغز تنقص در تشخیص هیجانات عامبرخی سيناپسها طی تکامل و عماد الدین نسیمی قربانی قانون مندی نقشه ژنتیکی مهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر ترکیبات استاتین (سکودکان میتوانند ناقل بی مدل های ریز مغز مینی برینحافظه و اطلاعات در کجاستآرامش(سکوت) stillness و تکاپوابزارهای پیشرفته ارتباط درمان های علامتی در ام اسزبان و شناخت حقیقت قسمت چاسرار آفرینش در موجنوار مغز در تشخیص بیماری بعد از کرونا دلخوشی بیهوتاثیر ویتامین دی بر بیمالایو دوم دکتر سید سلمان فهوش مصنوعی ساخته هوش طبیتاثیر درجه حرارت بر عملککتاب گران و پرهزینه شد ولمرز جدید جستجو و اکتشاف، حس و ادراک قسمت هفتمافسردگی و اضطراب در بیمااحیای بینایی نسبی یک بیمدرک تصویر و زبان های مخلتسفرنامه سفر به بم و جنوب بلعیدن ستاره توسط سیاهچاچگونه هموساپينس بر زمین تلاشی تازه برای گشودن معمنابع انرژی از نفت و گاز هدف از تکامل مغزتازه های اسکیزوفرنی(جنوگلوئونمعجزه ی علمحس و ادراک قسمت دوازدهمانگشت نگاری مغز نشان میدادب برخورد با دیگرانذهن هوشیار در پس ماده ی مسندرم سردرد به دلیل افت فبیماری وسواسنگاهی بر قدرت بینایی دراتو انسانی و انسان، شایستمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین E برای فعالیت صحتشنج و حرکات شبه تشنجی قاگزارش یک مورد جالب لخته ومغز انسان رو به کوچکتر شدخم شدن فضا-زماناولین تصویر در تاریخ از سارتباط شگفت انگیز مغز انرنگ کردن، حقیقت نیستسیستم دفاعی بدن علیه مغز بیوگرافینرمش های مفید در سرگیجهتوهمات و شناخت حقیقتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتوالزارتان داروی ضد فشار جلوتر را دیدنپیام های ناشناخته بر مغز مغزهای کوچک بی احساسخطر آلودگی هواایا کوچک شدن مغزانسان الاز کجا آمده ام و به کجا میروش های صرفه جویی در ایجاسردرد تنشنبازخورد یا فیدبکنزاع بین علم و جهل رو به پتکامل و ارتقای نگاه تا عممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمواسطه ها د رمسیر ایجاد مغآمارهای ارائه شده در سطح نقش آتش در رسیدن انسان بهدید تو همیشه محدود به مقداگر خواهان پیروزی هستیرژیم های غذایی و نقش مهم از تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره هوش و تفاوتهشگفت انگیز بودن کیهانهمیشه اطمینان تو بر خدا بتا 20 سال آینده مغز شما به میگرن سردردی ژنتیکی که بیافته های نوین علوم پرده جهش های ژنتیکی غیر تصادفآیا هشیاری کوانتومی وجودابزار بقا از نخستین همانداروهای مصرفی در ام اسرساناها و ابر رساناها و عاز تکینگی تا مغز از مغز تبرخی مرزهای اخلاق و علوم صرع و درمان های آنفرگشت و تکامل تصادفی محض هوش مصنوعی از عروسک های بتاثیر گیاه خواری بر رشد وکلرال هیدرات برای خوابانماپروتیلینحقیقت آنطور نیست که به نظآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجابزار بقای موجود زنده از در چه مرحله ای از خواب ، رزندگی، مدیریت انرژیاز تکامل تا مغز، از مغز تنقطه بی بازگشتبرداشت مغز ما از گذر زمانعوامل موثر در پیدایش زباقانون جنگلهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر حرکات چشم بر امواج کودکان خود را مشابه خود تمدیون خود ناموجودحباب های کیهانی تو در توآزمون تجربی، راهی برای رابزارهای بقا از نخستین هدرمان ژنتیکی برای نوآوریزبان و شناخت حقیقت قسمت ااسرار بازسازی اندام هانوار مغزی روشی مهم در تشختفکر خلا ق در برابر توهم صفحه اصلیلبخند بزن شاید صبح فردا زهوش احساسیتاثیر درجه حرارت بر عملککتاب زیست شناسی باورمزایای شکلات تلخ برای سلحس و ادراک قسمت هفدهمالکترومغناطیس شنوایی و هاحیای بینایی نسبی یک بیمدرک حقیقت نردبان و مسیری سفری به آغاز کیهانبه قفس های سیاهت ننازچگونه هوشیاری خود را توستلاشی جدید در درمان ام اسمنابع انرژی از نفت و گاز هدف از خلقت رسیدن به ابزاتازه های بیماری پارکینسوگمان میکنی جرمی کوچکی در معجزه ی علم در کنترل کرونحس و ادراک قسمت سوماندوهگین نباش اگر درب یا ادراک ما درک ارتعاشی است ذهن تو همیشه به چیزی اعتقسوپاپ ها یا ترانزیستورهابیماری گیلن باره و بیمارنگاهی بر توانایی اجزاي بتو با همه چیز در پیوندیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین E در چه مواد غذایتشنج عدم توازن بین نورون گشایش دروازه جدیدی از طرمغز ایندگان چگونه استخونریزی مغز در سندرم کوواولین سلول مصنوعیارتباط غیرکلامی بین انساروی و منیزیم در تقویت استسکته مغزیبیوگرافینرمشهای مهم برای تقویت عتوپیراماتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکنش های ناخودآگاه و تقجمجمه انسان های اولیهپیشینیان انسان از هفت میمغزتان را در جوانی سیم کشخطرات هوش مصنوعیایا این جمله درست است کسیاز آغاز خلقت تا نگاه انساروش هایی ساده برای کاهش اسردرد سکه ایبازسازي مغز و نخاع چالشی نسبت طلایی، نشانه ای به ستکامل ابزار هوش ، راه پر منبع هوشیاری کجاست؟(قسموبینار اساتید نورولوژی دآن چیزی که ما جریان زمان نقش انتخاب از طرف محیط، ندیدن خدا در همه چیزاپی ژنتیکرژیم های غذایی و نقش مهم از تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره احساسات متفاشگفت زده و حیران باشهمیشه عسل با موم بخوریمتا بحر یفعل ما یشامیگرن شدید قابل درمان اسیادگیری مهارت های جدید دجهشهای مفید و ذکاوتی که دآیا واکنش های یاد گرفته وابزار بقا از نخستین همانداروهای ام اسرشته نوروایمونولوژی و نقاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش داروهاي مختلف معروف از تکینگی تا مغز از مغز تنقش ذهن و شناخت در حوادث برخی نکات از گاید لاین پرضررهای مصرف شکر و قند بر فراموش کارها باهوش تر هسهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکمردردماجرای جهل مقدسحقیقت اشیاآیا خداباوری محصول تکاملابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی مرزها و بی مزونیسومایداز روده تا مغزچند نرمش مفید برای کمردربررسي علل احتمالي تغيير عوامل ایجاد لغت انسانی و قانون جنگلهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر دوپامین و سروتونینکوری گذرای ناشی از موبایمدیریت اینترنت بر جنگحد و مرزها توهم ذهن ماستآزمون ذهنی گربه ی شرودینابزارهای بقا ازنخستین همدرمان ام اس(مولتیپل اسکلزبان و شناخت حقیقت قسمت داصل بازخوردنورون هاي مصنوعی می توانتفاوت مغز انسان و میمون هسوالات پزشکیلرزش ناشی از اسیب به عصبهوش احساسیتاثیر درجه حرارت بر عملککتاب طبیعت در قالب هندسهمسیر دشوار تکامل و ارتقاحس و ادراک قسمت هجدهمالکتروتاکسی(گرایش و حرکاحساس گذر سریعتر زماندرک درست از خود و هوشیاریسقوط درون جاذبه ای خاص، چبه مغز خزندگان خودت اجازچگونه واکسن کرونا را توزتمایل زیاد به خوردن بستنمنابع انرژی از نفت و گاز هر چیز با هر چیز دیگر در تتبدیل تراکت صوتی مصنوعی گنجینه ای به نام ویتامین مغز فکر میکند مرگ برای دیحس و ادراک قسمت سی و هشتماندام حسی، درک از بخش هایادغام میان گونه های مختلذهن خود را مشغول هماهنگیسوپاپ ها یا ترانزیستورهابیماری آلزایمر، استیل کوچالش هوشیاری و اینکه چرا تو با باورهایت کنترل میشمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین کاتشخیص ژنتیکی آتروفی های پمبرولیزوماب در بیماری چمغز ابزار بقای برتر مادیخواندن ، یکی از شستشو دهناوکرلیزوماب داروی جدید شارتروز یا خوردگی و التهارویا و خبر از آیندهسانسور از روی قصد بسیاری بیان ژن های اسکیزوفرنی دچرا مغز انسان سه هزار سالتوانایی مغز و دیگر اجزای منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکنش به حس جدیدجنبه های موجی واقعیتپیشرفت های جدید علوم اعصمغزتان را در جوانی سیمکشدفاع در برابر تغییر ساختایا ابزار هوشمندی یا مغز از انفجار بزرگ تا انفجار روش صحبت کردن در حال تکامسردرد عروقی میگرنبحتی علمی درباره تمایل بنشانه های گذشته در کیهان تکامل جریان همیشگی خلقتمنبع هوشیاری در کجاست؟ قوراپامیل در بارداریآنچه واقعیت تصور میکنیم نقش اتصالات بین سلولهای دژا وو یا اشنا پنداریابتدایی که در ذهن دانشمنرژیم ضد التهابیاز تکینگی تا مغز از مغز تبحثی درباره احساساتی غیرشگفتی های زنبور عسلهمراهی نوعی سردرد میگرنیتاثیر مشاهده بر واقعیت بمیدان مغناطيسي زمین بشر جهشهای مفید و ذکاوتی که دآیا یک، وجود داردابزار بقا از نخستین همانداروهای تغییر دهنده ی سیرشد مغز فرایندی پیچیده ااز تکینگی تا مغز از مغز تنقش روی و منیزیم در سلامتبرخی نرمش ها برای زانوضررهای شکر بر سلامت مغزفراموشی همیشه هم بد نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکمردرد ناشی از تنگی کاناماده ی تاریکحقیقت تنها چیزی است که شاآیا دلفین ها می تواند از ابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی کوانتومیزونا به وسیله ویروس ابله از علم جز اندکی به شما داچند جهانیبررسی و اپروچ جدید بر بیمعواملی که برای ظهور لغت اقانونمندی و محدودیت عالمهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر دپاکین بر بیماری مکی غایب شدی تا نیازمند دلمدارک ژنتیکی چگونه انسانحرکت چرخشی و دائمی کیهانآزمون ذهنی گربه شرودینگرابزارهای بقای موجود زندهدرمان تومورهای مغزی با ازبان و شناخت حقیقت قسمت ساصل علت و تاثیرنورون های ردیاب حافظهتفاوت ها و تمایزها کلید بپیامهای کاربرانلرزش عضله یا فاسیکولاسیوهوش عاطفی بیشتر در زنانتاثیر درجه حرارت بر عملککتاب، سفری به تاریخمسئول صیانت از عقیده کیسحس و ادراک قسمت هشتمالگو و عادت را بشکن و در ااحساسات کاذبدرک عمیق در حیواناتسلول های بنیادی منابع و ابه هلال بنگرچگونه آن شکری که می خوریمتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمنابع انرژی از نفت و گاز هر حرکت خمیده می شود و هر تبدیل سلولهای محافط به سگویید نوزده و ایمنی ساکتمغز قلبحس و ادراک قسمت سی و ششمانرژی تاریکادغام دو حیطه علوم مغز و ذهن سالمسوپاپ ها یا ترانزیستورهابیماری الزایمرچالش هوشیاری و اینکه چرا تو جهانی هستی که خودش را منبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین کا و استخوانتشخیص آلزایمر سالها قبل پنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ابزار برتر بقاخواب سالم عامل سلامتیايندگان چگونه خواهند دیدارزش حقیقی زبان قسمت اولرویا بخشی حقیقی از زندگی سانسور بر بسیاری از حقایبیان حقیقتچرا مغزهای ما ارتقا یافت توازن مهمتر از فعالیت زیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن های شرکت فایزر آمرجنسیت و تفاوت های بیناییپیشرفت در عقل است یا ظواهنقش قهوه در سلامتیدقیق ترین تصاویر از مغز اایا بیماری ام اس (مولتیپاز بحث های کنونی در ویروسروشهای نو در درمان دیسک بسرعت فکر کردن چگونه استبحث درباره پیدایش و منشا نشانه های پروردگار در جهتکامل داروینی هنوز در حامنبع هوشیاری در کجاست؟(قورزش هوازی مرتب خیلی به قجهان یکپارچهآنچه حس می کنیم، نتیجه ی نقش تیروئید در تکامل مغزدژاوو یا آشناپنداریابزار هوش در حال ارتقا ازرژیم غذایی حاوی تخم مرغ واز تکینگی تا مغز از مغز تبخش فراموش شده ی حافظهشاهکار قرنهندسه ی پایه ایتاثیر نگاه ناظر هوشیار بمیدان های مغناطیسی قابل جواب دانشمند سوال کننده آیا کیهان می تواند یک شبیابزار بقا از نخستین همانداروهای ضد بیماری ام اس ورشد مغز علت تمایل انسان بزمین در برابر عظمت کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تنقش روزه داری در سالم و جبرخی نرمش های گردنطلای سیاهفرایند پیچیده ی خونرسانیهوش مصنوعی از عروسک بازی تاثیر گیاه خواری بر رشد وکمردرد و علل آنماده ی خالیحقیقت خواب و رویاآیا دلفین ها میتوانند باابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی کوانتومی و پزیباترین چیز در پیر شدنازدواج های بین گونه ای، رچند روش ساده برای موفقیتبررسی ژنها در تشخیص بیماعوارض ازدواج و بچه دار شدقارچ بی مغز در خدمت موجودهوش مصنوعی از عروسک تا کمتاثیر داروهای ضد التهاب کیهان خود را طراحی میکندمروری بر تشنج و درمان هایحس چشایی و بویاییآسيب میکروواسکولاریا آسابزارهای بقای از نخستین درمان تشنجزبان ریشه هایی شناختی اساصل عدم قطعیت از کوانتوم نوروپلاستیسیتی چیستتفاوت های بین زن و مرد فقسایتهای دیگرلزوم سازگاری قانون مجازاهوش عاطفی در زنان بیشتر اتاثیر درجه حرارت بر عملککتابخانهمسئولیت جدیدحس و ادراک قسمت پنجمالگوی بنیادین و هوشیاریاخلاق و علوم اعصابدرگیری قلب در بیماری ویرسلول های بدن تو پیر نیستنبه کدامین گناه کشته شدندچگونه انتظارات بر ادراک تمدن پیشرفته ی پیشینیانمنابع انرژی از نفت و گاز هرچیز با یک تاب تبدیل به تداوم مهم است نه سرعتگوشه بیماری اتوزومال رسسمغز ما کوچکتر از نیم نقطهحس و ادراک قسمت سیزدهمانرژی تاریک که ما نمی توارتقا و تکامل سنت آفرینش ذخیره ی شگفت انگیز اطلاعسودمندی موجودات ابزی بر بیماری ای شبیه آلزایمر و چالش هوشیاری و اینکه چرا تو دی ان ای خاص ميتوکندريمنبع هوشیاری کجاست قسمت ویتامین کا در سبزیجاتتصویربرداری فضاپیمای آمپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز از بسیاری حقایق می گرخواب سالم عامل سلامتی و یايا اراده آزاد توهم است یارزش حقیقی زبان قسمت دومرویا تخیل یا واقعیتساخت شبکه عصبی مصنوعی با بیست تمرین ساده برای جلوچرا ویروس کرونای دلتا واتوسعه هوش مصنوعی قادر اسمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن کووید 19 چیزهایی که جنسیت و تفاوت های بیناییپیشرفتی مستقل از ابزار هنقش مهاجرت در توسعه نسل ادلایلی که نشان میدهد ما بایا بدون زبان میتوانیم تاز تلسکوپ گالیله تا تلسکسعی کن به حدی محدود نشویبحثي درباره هوش و تفاوتهنظام مثبت زندگیتکامل داروینی هنوز در حامنبع خواب و رویاورزش هوازی ، بهترین تمریجهان کنونی و مغز بزرگتریآنها نمیخواهند دیگران رانقش حفاظتی مولکول جدید ددگرگونی های نژادی و تغییابزار بقا از نخستین همانرژیم غذایی ضد التهابیاز تکینگی تا مغز از مغز تبخش بزرگی حس و ادراک ما اشاهکار شش گوشهندسه ی رایج کیهانتاثیر نگاه و مشاهده ناظر یادآوری خواب و رویامیدازولام در درمان تشنج جوسازی مدرنآیا گذشته، امروز وآینده ابزار بقا از نخستین همانداروی فامپیریدین یا نورل