دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

واکسن ایرانی کرونا تولید شده توسط شرکت غیر دولتی سیناژن

واکسن کرونا ساخت شرکت خصوصی سیناژن در ایراناسپایکوژن
این شرکت با تولید پیچیده ترین داروهای موجود در درمان بیماری ام اس و دیگر بیماری ها، از موفق ترین شرکت های خصوصی در صنعت داروسازی ایران است
اسپایکوژن، انتخابی مناسب برای دوز بوستر
بر اساس نتایج مطالعه‌ی بالینی، واکسن اسپایکوژن، انتخابی مناسب برای دوز بوستر
اسپایکوژن، واکسن ایرانی-استرالیایی که فاز اول مطالعات بالینی آن در استرالیا و فاز دوم و سوم آن در ایران انجام شد، در تاریخ 1400/07/14 مجوز مصرف اضطراری را از وزارت بهداشت اخذ کرد.
فـاز دوم مطالعـات بالینـی واکســن اسپایکوژن، خردادماه 1400 با تزریق به 400 داوطلب با هدف بررسی ایمنی‌زایی و ایمن بودن این واکسن به صورت دوسویه کور و تصادفی سازی شده انجام شد.
در این مطالعه افراد بالای 18 سال شرکت کردند که از نظر سابقه ابتلا می‌توان آن‌ها را به دو دسته سروپازتیو (seropositive) و سرونگاتیو (seronegative) تقسیم کرد.
در این مطالعه، افراد سروپازتیو، سابقه ابتلا به ویروس کرونا داشته‌اند که بر اساس ارزیابی آنتی‌بادی‌های اختصاصی در زمان ورود به مطالعه تعیین شده‌اند. تزریق یک دوز از اسپایکوژن در این افراد مشابه با تجویز دوز بوستر در افراد با سابقه واکسیناسیون قبلی است.
تزریق تنها یک دوز از واکسن اسپایکوژن در افرادی که سروپازتیو بوده‌اند، باعث افزایش میزان آنتی‌بادی‌های اختصاصی خنثی‌کننده ویروس کرونا به بیش از 12 برابر میزان پایه شده است و در عین حال هیچ عارضه جدی نیز مشاهده نشده و کاملا ایمن بوده است.
از سایر مزایای مهم واکسن اسپایکوژن به عنوان دوز بوستر می‌توان به این موارد اشاره کرد:
اسپایکوژن تنها واکسن پروتئین نوترکیب موجود در کشور است که شامل تمامی بخش‌های پروتئین اسپایک ویروس کرونا است.
پروتئیـن اسپـایـک از مهم‌تـرین پروتئیـن‌هـای سطحـی ویـروس کرونــا اسـت کـه شامـل بخـش‌های
RBD,RBM,NTD) S1) و S2
است.

فراخوان شرکت در مطالعه بالینی نوجوانان | SpikoGen
پاسخ‌های ایمنی در بدن در برابر تمامی بخش‌های اسپایک ویروس کرونا رخ می‌دهد. از این‌رو این پروتئین از جایـگاه ویـژه‌ای در طراحـی واکسـن‌ها علیه بیماری کرونا برخوردار است.
پلتفرم واکسن اسپایکوژن از ایمن‌ترین پلتفرم‌ها بوده و این پلتفرم در ساخت انواع واکسن‌ها از جمله واکسن آنفلوانزا، هپاتیت، HPV (گارداسیل) و داروهایی مانند انسولین سابقه بسیار طولانی دارد.
به دلیل اینکه واکسن اسپایکوژن از پروتئین با خلوص بالا ساخته شده است و از تمامی ساختار ویروس استفاده نشده است، ریسک بروز خطراتی مانند بیماری‌زایی واکسن و پارتیکل‌های ویروسی به دلیل مشکلات احتمالی در پروسه تولید وجود نخواهد داشت.
واکسن اسپایکوژن حاوی ترکیبات آلومینیوم و جیوه نیست و ادجوانت استفاده شده در این واکســن Advax-SM اسـت که مطالعـات متعددی ایمنی‌زایی آن را نشان داده‌اند.
با توجه به یافته‌های موجود از واکسن‌های پیشین و مطالعات Mix & Match به نظر می‌رسد استفاده از پلتفرم‌های متفاوت از واکسیناسیون اولیه باعث ایجاد ایمنی پایدارتر و موثرتر در برابر ابتلا به کووید-19 می‌شود.
مطابق توضیحات قبلی اسپایکوژن حاوی تمام بخش‌های پروتئین اسپایک است. از این رو در افرادی که واکسیناسیون اولیه آن‌ها با واکسن‌های بر پایه وکتور ویروسی یا واکسن‌های برپایه ویروس غیرفعال شده انجام داده‌اند، تجویز اسپایکوژن به‌عنوان دوز بوستر می‌تواند منجر به فعالسازی مجدد سلول‌های خاطره در ساخت آنتی‌بادی علیه تمام قسمت‌های پروتئین S از جمله قسمت NTD شود که در خنثی‌سازی ویروس نقش بسیار مهمی دارد.
همچنین نگرانی‌هایی در خصوص استفاده از واکسن با پلتفرم وکتور ویروسی، مشابه واکسن اولیه به‌عنوان دوز بوستر وجود دارد. این احتمال وجود دارد که بدن نسبت به وکتور ویروسی در واکسیناسیون اولیه، آنتی‌بادی تولید کرده باشد که این‌آنتی‌بادی‌ها در تجویز دوز بوستر منجر به غیر فعال کردن واکسن و در نهایت سبب کاهش اثربخشی دوز بوستر شوند. لذا تا تکمیل مطالعات بعدی در این زمینه به نظر می‌رسد تغییر پلتفرم دوز بوستر در افراد با سابقه تزریق پلتفرم آدنوویروس، ارجح باشد.
جمع بندی:
بر اساس اطلاعات به دست آمده از نتایج مطالعات بالینی واکسن اسپایکوژن و همچنین ساختار پروتئینی و نوع ادجوانت‌های آن، واکسن اسپایکوژن می تواند گزینه ای مناسب برای دوز بوستر خود و سایر واکسن‌های کرونا موجود باشد.
دوز بوستر واکسن کرونا چیست؟
دوز بوستر واکسن کرونا به بهبود ایمنی ناشی از 2 دوز قبلی واکسن کمک می کند. دوز بوستر واکسن کرونا کمک می کند تا در درازمدت در برابر بیماری شدید کووید-19 محافظت و ایمنی حفظ شود.
مطالعات نشان می‌دهد که پس از واکسیناسیون علیه کرونا، ممکن است محافظت در برابر ویروس با گذشت زمان کاهش یابد و کمتر بتواند در برابر انواع جدید این ویروس مانند نوع دلتا محافظت کند.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [2/19/2022 1:22 PM]
آیا این به این معناست که واکسن‌ها اثربخشی کافی را ندارند؟ پاسخ منفی است. واکسن‌های کووید -19 به خوبی از بیماری‌های شدید، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و حتی در برابر نوع گسترده دلتا پیشگیری می‌کنند. با این حال، کارشناسان بهداشت عمومی کاهش محافظت و ایمنی در برابر بیماری‌های خفیف و متوسط را مخصوصاً در میان بعضی گروه‌های خاص مشاهده کرده‌ا‌ند.
چرا باید دوز بوستر واکسن کرونا را تزریق کرد؟
به گفته مراکز کنترل بیماری آمریکا (CDC)، اگرچه واکسیناسیون کرونا برای بزرگسالان 65 سال به بالا همچنان در پیشگیری از بیماری‌های شدید موثر است، اما یافته‌های تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که اثربخشی واکسیناسیون در پیشگیری از عفونت یا بیماری با علائم خفیف کاهش می‌یابد.
شواهد جدید همچنین نشان داده که در میان کادر درمان، اثر واکسن در برابر عفونت‌های کووید-19 با گذشت زمان کاهش می‌یابد. این اثربخشی کمتر، احتمالاً به دلیل کاهش محفاظت واکسن با گذشت زمان از واکسیناسیون (به عنوان مثال، کاهش ایمنی) و همچنین بروز جهش‌های جدیدتر مانند نوع دلتا است.
آیا اولویتی برای تزریق دوز بوستر وجود دارد؟ تزریق دوز بوستر شامل چه کسانی می‌شود؟
شرایط و اولویت‌بندی مختلفی برای تزریق دوز بوستر در کشورهای مختلف در حال اعلام است. در آمریکا افراد مسن 65 سال به بالا و بزرگسالان 50-64 سال با بیماریهای زمینه‌ای که باعث تضعیف یا سرکوب سیستم ایمنی می‌شوند، باید دوز بوستر را تزریق کنند. خطر بیماری شدید کووید-19 با افزایش سن افزایش می یابد و همچنین می تواند برای بزرگسالان در هر سنی با شرایط پزشکی زمینه‌ای افزایش یابد.
در آمریکا همچنین افراد تحت مراقبت‎های طولانی‌مدت، مانند ساکنان مراکز سالمندان، باید واکسن بوستر را دریافت کنند، زیرا در محیط گروهی با هم زندگی می‌کنند و اغلب افراد مسنی هستند که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند، پس در معرض خطر بیشتر عفونت و بیماری شدید ناشی از ویروس کرونا قرار دارند. گروه دیگری که درآمریکا شاید بر اساس ریسک‌های فردی دارای شرایط لازم برای تزریق دوز بوستر باشند، افراد 18 تا 49 ساله با بیماری‌های زمینه‌ای هستند که دچار تضعیف یا سرکوب سیستم ایمنی آن‌ها می‌شوند.
در ایران هم مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، گروه‌های هدف دوز بوستر واکسن کرونا را افراد با سرکوب سیستم ایمنی و کارکنان بخش بهداشت و درمان اعلام کرده است و زمان دریافت دوز بوستر حداقل شش ماه پس از دوز دوم است.
آیا دقیقا سه ماه پس از تزریق دوز دوم واکسن کرونا، دوز بوستر را باید دریافت کرد؟
طبق اعلام مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، زمان دریافت دوز بوستر حداقل شش ماه پس از دوز دوم است.https://spikogen.com/corona-vaccine-booster/?fbclid=IwAR3zoVJUzluk1RjPiTGNQWCrjU1pFGzKMx68tSMAZLuUbxmGOBVS5Tow6rw

Spikogen joins national vaccination process - Tehran Times


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ریاضیات یک حس جدید استهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دبیماری الزایمرسماگلوتید داروی کاهش دهنجلوتر را دیدنشب سیاه سحر شودگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات بین دو همسر و برخیبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیحس و ادراک قسمت هشتاد و نقفس دور خود را بشکنتکنولوژی های جدید و حالتدیدگاه نارسای دوگانه ی منه به اعدامانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتروس جریان انرژیابزارهای بقای از نخستین درک فرد دیگر و رفتارهای اراه های جدید برای قضاوت رهوش احساسیاز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توبیندیشسودمندی موجودات ابزی بر جهان مشارکتیششمین کنگره بین المللی سگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی علمتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از حس و ادراک قسمت سی و هشتمقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حادانشمندان تغییر میدان مغنوار مغز در فراموشی هااولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان موفقیت در تفکر استاحیای بینایی نسبی یک بیمدرب بسته با غیر خود باز مرشته نوروایمونولوژی و نقهوش عاطفی رمز آزادگیژنها نقشه ایجاد ابزار هوبا هوش مصنوعی خودکار روبسیب یکسان و دیدگاه های متجهان در حال نوسان و چرخشتقلید از طبیعتضربه مغزی در تصادف رانندپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقآب، زندگی است(قسمت پنجم)خلا، خالی نیستقسم به فقرتا 20 سال آینده مغز شما به ای آنکه نامش درمان و یادشداروی جدید ALSنوروفیبروماتوزهمه چیز موج استمیگرن سردردی ژنتیکی که باختلالات صحبت کردن در اندغدغه نتیجه ی نادانی استاستیفن هاوکینگ در تفسیر زمان طلایی سکته ی مغزی راهیچ اندر هیچسانسور بر بسیاری از حقایکمی زاویه ی دیدت را عوض کبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییرجوانان وطنتمایل زیاد به خوردن بستنظرف باید پر شود چه با چرک مغز بیش از آنچه تصور میشوآزمون ذهنی گربه شرودینگرخواص میوه ی بهلحظات خوش با کودکانتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستداروی ضد چاقیچیز جدید را بپذیرذرات کوانتومی زیر اتمی قهمکاری یا رقابتما اشیا را آنطور که هستندارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستاطلاع رسانی اینترنتیزندگی، مراتب هوشیاری استستون فقرات انسان دو پا جلکوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمجریان انرژی در سیستم های تنهاییعلایم کمبود ویتامین E را خودروهای هیدروژنیمغزتان را در جوانی سیمکشآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هومن کسی در ناکسی دریافتم تاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسدر هم تنیدگی مرزها و بی مرمز جهان خاصیت فراکتالهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کابلعیدن ستاره توسط سیاهچازبان متغیرتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرسربازان ما محققا غلبه می کیست کلوئید بطن سوممحل درک احساسات روحانیبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهحقیقت راستین انسان علم بفلج بل، فلجی ترسناک که آنتو تغییر و تحولیعادت بد را ترک کنخدا تاس نمیریزدنقش ژنتیک در درمان اختلاالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین ددر عید نوروز مراقب تصادف روبات ها قول میدهندهوش مصنوعی از عروسک های باز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از به خودت نگاه کنزبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر در هم تنیدگی کوانتشنا در ابهای گرم جنوب نیاکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اضطراب، از مهمتریبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم حافظه ی ما انسان ها چرا مفیزیکدانان ماشینی برای تتومورهای ستون فقراتغم بی پایاندقیق ترین تصاویر از مغز انقش رژیم غذایی بر رشد و اامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین هماندرمان آرتروز با ورزش موضروش هایی برای مقابله با اهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتبی سوادی در قرن 21سلول های مغزی عامل پارکیتعذیه ی ذهنشکست حتمیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمراقب خودتون و خانواده هبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی محس و ادراک قسمت 75فرایند تکامل و دشواری هاتوانایی مغز و دیگر اجزای دو داروی جدید برای میاستنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقای موجود زنده از درمان سرگیجه بدون نیاز بابزار بقای موجود زنده از درمان سرگیجه بدون نیاز بریتوکسیمابهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندبیماری ای شبیه آلزایمر و سندرم میلر فیشرجمجمه انسان های اولیهشبیه سازی میلیون ها جهان گوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات روانپزشکی پس از سبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهحس و ادراک قسمت هشتاد و شقفس ذهنتکنولوژی و پیشرفتدیروز و امروزنه بدبخت بلکه نادانانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای مودرک نیازمند شناخت خویش اراه های جدید برای قضاوت رهوش بشری تهدید برای بشریاز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امبیهوش کردن در جراحی و بیمسی و سه پل اصفهانجهان معناشعار و عملگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علم در کنترل کرونتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند باحس و ادراک قسمت سی و ششمقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حادانشمندان روش هاي جدیدی نوار مغز در تشخیص بیماری اولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهمولکول ضد پیریاحیای بینایی نسبی یک بیمدرختان چگونه بر تشکیل ابازدواج های بین گونه ای، ررشد مغز فرایندی پیچیده اهوشمندی کیهانژنها ، مغز و ارادهبا هر چیزی که نفس می کشد مسیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال ایجاد و ارتقاتقویت مغز با ورزشضررهای مصرف شکر و قند بر پیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی آتاکسیخلاصه ای از مطالب همایش مقضاوت ممنوعتا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مروداروی جدید s3 در درمان ام نورون هاي مصنوعی می توانهمه چیز و هیچ چیزمیگرن شدید قابل درمان اساختلالات عضلانی ژنتیکذهن ما از در هم شکستن منباستخوان های کشف شده، ممکزمان، واقعی نیستهیچگاه از فشار و شکست نترسانسور ذهنکمالگرایی دشمن پیشرفتبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکانجوانان وطنتمایز یا کشف یگانگیظرفیت مغز چقدر استمغز باستانی، هنوز نقش هاآزادی در چیستخواص هلو برگ هلولرزش ناشی از اسیب به عصبتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهواداروی ضد چاقیچیزی منتظر شناخته شدنذرات کوانتومی زیر اتمی قهمانند سازی در انسانما به جهان های متفاوت خودارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیداطلاعات حسی ما از جهان، چزندان ذهنیستارگانی قبل از آغاز کیهکوچکی قلببحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردجراحی هوشیار مغزتنهایی رمز نوآوری استعلایم کمبود ویتامین E را خورشید مصنوعیمغط یک گیرنده استإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش من پر از تلخیمتاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش ادر هم تنیدگی کوانتومیرنگ کردن، حقیقت نیستهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیبنی عباس، ننگی بر تاریخزبان مشترک ژنتیکی موجوداتسلیم ارتباط با من برترسربرولایزینکپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانی دبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشحقیقت غیر فیزیکیفلج خوابتو جهانی هستی که خودش را عادت دادن مغز بر تفکرخدای رنگین کماننقش گرمایش آب و هوا در همالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازدرمان نگهدارنده ی اعتیادروبات های ریز در درمان بیهوش مصنوعی از عروسک بازی از بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهبه دنبال رستگاری باشزبان، وسیله شناسایی محیطتصویر زیبا از سلولشناخت ناشناختهکاش شرف اجباری بود یا حتیمداخله ی زیانبار انسانبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی حافظه ی ما انسان ها چرا مفال نیکوتوهم فضای خالیغم بی پایاندل به دریا بزننقش رژیم غذایی در رشد و اامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین هماندرمان ام اس(مولتیپل اسکلروش هایی برای کم کردن اضطهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توبی شرمیسلول های بنیادیتغییرشکستن مرز دور مغزکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراحل ارتقای پله پله کیهبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمحس و ادراک قسمت 78فرایند حذف برخی اجزای مغتوانایی یک فرد، برای تغیدو سوی واقعیتنقطه بی بازگشتانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های اسکیزوفرنی(جنومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از درمان سرگیجه بدون داروریسپریدونهوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریبیماری ای شبیه ام اس مولتسندرم کووید طولانیجنین مصنوعیشبیه سازی سیستم های کوانگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی در عقب بزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخحس و ادراک قسمت پنجمقفس را بشکنتکنولوژی به طرز وحشتناکیدیسک گردننه جنگ و نه خونریزیانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری در کجاست؟ قتری فلوپرازینابعاد و نیازهای تکاملیدرک و احساسراه پیروزی در زندگی چیستهوش در طبیعتاز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده بیهوشی در بیماران دچار اسیلی محکم محیط زیست بر انجهان معکوسصبور باشگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه در هر لحظه زندگیآیا دست مصنوعی به زودی قاحس و ادراک قسمت سیزدهمقانونمندی و محدودیت عالمتکامل داروینی هنوز در حادانشمندان روشی برای تبدینوار مغزی روشی مهم در تشخاولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیمولتیپل اسکلروز در زنان احتیاط در ورزش زانو در خادرختان اشعار زمیناسکلت خارجی در درمان اخترشد مغز علت تمایل انسان بهوشمندسازی زندان هاژنهای مشترک بین انسان و وبا آتش، بازی نکن و بعد از سیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان ریز و درشتتقویت استخوان در گرو تغذضررهای شکر بر سلامت مغزپیموزایدمغز کوانتومیآتاکسی فریدریشخلاصه ای از درمان های جدیقطار پیشرفتتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgداروی جدید لنفوم و لوکمینورون های ردیاب حافظههمه چیز کهنه میشودمیاستنی گراویس بدون آنتیاختراع جدید اینترنت کوانذهن چند جانبه نیازمند نگاستروژن مانند سپر زنان دزمان، اندک استهیپرپاراتیروئیدیسمساهچاله ها تبخیر نمیشودکمردردباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهانجواب دانشمند سوال کننده تمدن قدیمی ای در جنوب ایرعقل مجادله گرمغز برای فراموشی بیشتر کآزادی عقیده، آرمانی که تخواص هندوانهلرزش دست ها و گردن و سر ETتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فداروی ضد تشنج با قابليت تچیزی خارج از مغزهای ما نیذرات کوانتومی زیر اتمی قهمجوشی هسته ای، انرژِی بما با کمک مغز خود مختاريمارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازااطلاعاتی عمومی در مورد مزونیسومایدترکیب حیوان و انسانسخن نیکو مانند درخت نیکوکوچکترین چیز یک معجزه اسماده ی خالیبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به جراحی گردن همیشه برای دیتنبیه چقدر موثر استعلائم عصبی آلزایمر، با اخوش قلبی و مهربانینفرت، اسیب به خود استافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیمن بی من، بهتر یاد میگیرمتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشدر هم تنیدگی کوانتومی و پرنگین کمانهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میبه قفس های سیاهت نناززبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم شدن از نورون شروع مسردرد میگرنکامپیوتر سایبورگمحدودیت چقدر موثر استبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی احقیقت غیر قابل شناختفلج خواب چیستتو جدای از کیهان نیستیعارضه جدید ویروس کرونا سخدایی که ساخته ی ذهن بشر نقش پیش زمینه ها و اراده الگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان نابینایان آیا ممکنروبات کیانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستبه زودی شبکه مغزی به جای زدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبای اصفهانشناخت و معرفت، و نقش آن دکتاب گران و پرهزینه شد ولمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران راحافظه ی هوش مصنوعیفاکسیبتتوهم فضای خالی یا توهم فضغیرقابل دیدن کردن مادهدلایلی که نشان میدهد ما بنقش زنجبیل در جلوگیری از امیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین هماندرمان با سلول های بنیادیروش هایی برای جلوگیری از هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمربی عدالتی در توزیع واکسن سلول های بنیادی منابع و اتغییر الگوی رشد مغزی با زشکستگی لگن یا سکته ی مغزیکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرز مرگ و زندگی کجاستبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده حس و ادراک قسمت 82فراتر از دیوارهای باورتوازن مهمتر از فعالیت زیدولت یا گروهکنقطه، وجود است یا فاصلهانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زاانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از درمان سرطان با امواج صوتریسدیپلام تنها داروی تایهوش مصنوعی به شناسایی کااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قبیماری اسپینال ماسکولار سندرم گیلن باره به دنبال جنگ هفتاد و دو ملت همه را شبکه های مصنوعی مغز به درگیاه بی عقل به سوی نور میمشاهده گر جدای از شیء مشابزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقحس و ادراک قسمت پنجاهقله برای دیدن نه برای به تکنولوژی جدید که سلول هادیستونی قابل درماننه روش تقویت مغزانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟(قترک امروزابعاد اضافه ی کیهاندرک کنیم ما همه یکی هستیمراه انسان شدن، راه رفتن وهوش عاطفی قسمت 11از تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومبیو الکترونیک؛ ترکیب موجسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان هوشمندصبور باشگربه شرودینگر و تاثیر مشمعرفی مورد نادر بیماری گآیا رژیم غذایی گیاهی سلاحس و ادراک قسمت ششمقارچ بی مغز در خدمت موجودتکامل زباندانش، قفل ذهن را باز میکننوار مغز، مفید و بی خطراولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیمواد کوانتومی جدید، ممکناحتیاط در تعویض داروهادرد و درساسکار، لگوی هوشمندرشد در سختی استهوشیاری و وجودژنهای هوش ، کدامندبا تعمق در اسرار ابدیت و سیستم تعادلی بدنجهان شگفت انگیزتقویت حافظه یا هوش مصنوعضعیف و قویپیچیدگی های مغزمگسمغز آیندگان چگونه است ؟آتاکسی مخچه ای خودایمنخم شدن فضا-زمانقطره قطرهتابوهای ذهنیایمپلانت مغزیداروی جدید میاستنی گراوینوروپلاستیسیتی چیستهمه چیز در زمان مناسبمیاستنی گراویس در جوانانادامه بحث تکامل چشمذهن هوشیار در پس ماده ی ماسرار آفرینش در موجزمزمه ات مانده در گوشمهاوکينگ پیش از مرگش رسالسایه ی هوشیاریکمردرد ناشی از تنگی کانابارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز جواب سنگ اندازیتمدن پیشرفته ی پیشینیانعقل در جهان جدید، عجیب اسمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟آزار حقیقیلرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاثیر کتامین در درمان پاایندرالداروی ضد تشنج با قابليت ترفلکس وتری با توضیح دکتر همدلی و هوش عاطفیما بخشی از این جهان مرتبطارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا واطلاعاتی عمومی در مورد مزونا به وسیله ویروس ابله ترازودونسخن و سکوتکووید نوزده و خطر بیماری ماده ای ضد التهابیبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکجز تو که را دارمتهدیدهای هوش مصنوعیعلت خواب آلودگی بعد از خوخوش خیالی و خوش بینینقاشی هایی با بوی گذشته یافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل مننژیتتاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کدر هم تنیدگی کوانتومی و درهبر حقیقیهورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس به مغز خزندگان خودت اجاززبان نیاز تکاملی استتست نوار عصب و عضلهسردرد میگرن در کودکانکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت های حافظه و حافظبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودحقیقت، آن چیزی نیست که جلفلج دوطرفه عصب 6 چشمتو دی ان ای خاص ميتوکندريعبارت های مبهم مانند انرخدایا جز تو که را دارمنقش پیشرفته ی سلول های بنالگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های اسرار آمیز در آروح و آب حیاتهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستبه زیر پای خود نگاه نکن بسفر فقط مادی نیستتصویربرداری فضاپیمای آمشناخت حقیقت یا آرزوهای گکتاب زیست شناسی باورمروری بر تشنج و درمان هایبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزحافظه انسان و حافظه ی هوشفاجعه ی جهل مقدستوهم لیلیپوتی(ریزبینی)غار افلاطوندنیا فریب و سرگرمینقش زبان در سلطه و قدرت اامیدوارینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین هماندرمان تومورهای مغزی با اروش هایی ساده برای کاهش اهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدبیمار 101 ساله، مبتلا به سسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر خود یا تغییر دیگراشگفت نیست من عاشق تو باشمکشیدن مادی روشی برای جلومرز بین انسان و حیوان کجابرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هحس و ادراک قسمت 87فرار در فرار از میزبان، دتوت زیاد بخوریددونپزیل در بیماران قلبی نمیتوان با بیرون انداختنانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از درمان ضایعات نخاعیریشه های مشترک همه ی موجوهوش مصنوعی تعاملیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریبیماری اضطراب عمومیسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگشبکیه های مصنوعیگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده آینده از روی مشاهبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آحس و ادراک قسمت پنجاه و یقله سقوطتکنولوژی جدید که سلول هادژا وو یا اشنا پنداریچه زیاد است بر من که در ایانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع خواب و رویاترکیب آمار و ژنتیکابعاد بالاتردرک احساسات و تفکرات دیگراه بی شکستهوش عاطفی قسمت نهماز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیبیوگرافیسیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشیارتفاوت قند طبیعی با قند و صبر لازمه ی پیروزی استگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفت و شناختآیا رژیم غذایی گیاهی سلاحس و ادراک قسمت شصت و هشتقبل و بعد از حقیقتتکامل زباندانش، یک انسان را ناسازگنوار مغز، ترجمه ی فعالیت اولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیموجود بی مغزی که می توانداحساس گذر سریعتر زماندرد باسن و پا به دلیل کاهاسارت و پرخوریرشد، رسیدن به یک هدف نیستهوشیاری و افسردگیژنهای حاکم بر انسان و انسبا خودت نجنگسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیز و بی زمانتقویت سیستم ایمنیطلوع و حقیقتپیچیدگی های مغزی در درک زمغز اندامی تشنه ی انرژی اآتش منبع انرژیخونریزی مغز در سندرم کوولمس کوانتومیتاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو داروی جدید کنترل قند خوننوروز مبارکهمه چیز در زمان کنونی استمیدان مغناطيسي زمین بشر اداراوون تنها داروی تاییذهن و زندگیاسرار بازسازی اندام هازنان باهوش ترهاوکينگ پیش از مرگش رسالسایه را اصالت دادن، جز فرکمردرد و علل آنبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زبانجوسازی مدرنتمدن بشری و مغز اخلاقیعقل سالممغز بزرگ چالش است یا منفعآزار دیگری، آزار خود استلزوم گذر انسان از حدها و تاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینداروی ضد تشنج توپیراماترفتار مانند بردههمراه سختی، اسانی هستما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکتراعتقاد اشتباه، نتیجه ی نزیان غذاهای پرچربترازودونسخن پاک و ثابتکودک هشت ساله لازم است آدماده، چیزی نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیجستجوی متن و تصویر به صورتو یک معجزه ایعماد الدین نسیمی قربانی خوشبختی چیستچقدر به چشم اعتماد کنیمافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل من، ما یا چی؟تاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر در هر سوراخی سر نکنروی و منیزیم در تقویت استهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحبه نقاش بنگرزبان و کلمه حتی برای کسانتست کم هزینه ی بزاق برای سردرد میگرنی در کودکانکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت درک انسانبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسحقایق ممکن و غیر ممکنفن آوری های جدید علیه شناتو در میانه ی جهان نیستی عجول نباشخرما منبع بسیار خوب آنتی نقش آتش در رسیدن انسان بهالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های بیماری آلزایمرروح در جهانی دیگر استهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتبه سیاهی عادت نکنیمسفر نامه سفر به بم و جنوب تصور ما ازمشکلات و واقعیشناخت درون، شناخت بیرون؛کتاب طبیعت در قالب هندسهمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خحباب های کیهانی تو در توفارغ التحصیلان، فقیر و دتوهم چیستغرور و علمدنیا مکانی بسیار اسرارآمنقش زبان در سلطه و قدرت اامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان تشنجروش استفاده از بالش طبیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنبیمار مرکز تنفس سلولیسلول بنیادی و ای ال استغییر دیگران یا تغییر خوشگفت انگیز بودن کیهانکشتن عقیده ممکن نیستمرز جدید جستجو و اکتشاف، برخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعحس و ادراک قسمت چهلفرد موفقتوسعه هوش مصنوعی قادر اسدوچرخه در کاهش دردهای کمنمیتوان بر سیاه سیاه نوشدوچرخه سواری ورزشی سبک و نمای موفقیتاندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از درمانهای بیماری پارکینسریشه های مشترک حیاتهوش مصنوعی در قضاوت های ااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنبیماری بیش فعالیسندرم پیریفورمیسجنگ داده هاشباهت مغز و کیهانگیرنده باید سازگار با پیمشاهدات آمیخته با اشتباهبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آحس و ادراک قسمت پنجاه و دقلب های سادهتکینگیدژاوو یا آشناپندارینه عدم مطلق بلکه عدم با قانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهاتفاق و تصادفدرک تصویر و زبان های مخلتراه طولانی را به سلامت گذهوش عاطفی قسمت هفتماز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دبیوگرافیسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان های بسیار دیگرتفاوت مغز انسان و میمون هصبر و واقعیتگزارش یک مورد جالب لخته ومغز فکر میکند مرگ برای دیآیا راهی برای بهبود وضعیحس و ادراک قسمت شصت و دوقبل از آغازتکامل زبان انسان از پیشیدائما بخواننوار عصب و عضلهاولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیموجودات مقهور ژنها هستنداحساسات کاذبدرد زانو همیشه نیاز به جراساس انسان اندیشه و باور ز گهواره تا گورهوشیاری کوانتومیکفش و کتاببا خدا باشسکوت و نیستیجهانی که نه با یک رخداد و تلقین اطلاعات و حافظهطلای سیاهپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز انسان ایا طبیعتا تماآثار باستانی تمدن های قدخونریزی مغزی کشندهلووفلوکساسینتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند داروی جدید آلزایمرنوروز یا روز پایانیهمه چیز، ثبت می شودمیدان های مغناطیسی قابل ادب برخورد با دیگرانذهن و شیمی بدناصفهان زیبازنجیرها را ما باید پاره کهدف یکسان و مسیرهای مختلساخت سلول عصبی حتی پس از کمردرد با پوشیدن کفش منابازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستجامعه ی آسمانیتمدن زیر آبعقلانیت بدون تغییرخواص انارمغز بزرگ چالشهای پیش روآسيب میکروواسکولاریا آسچیزی شبیه نور تو نیستلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان الداروی ضد جنون در درمان تیرفتار وابسته به شکلهمراهی میاستنی با برخی سمانند کودکان باشیدارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال اعتماد به خودزیباترین چیز در پیر شدنتراشه مغز بدون واسطه ی دسخت ترین حصارکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی بیش از یک خلا بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیجستجوی هوشیاری در مغز ماتو یک جهان در مغز خودت هسعنصر اصلی تعیین واقعیتخوشبختی دور از رنج های منقش قهوه در سلامتیافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیمن، خود تو هستمتاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد در والنتاین کتاب بدید همرویکردهای جدید ضایعات نخهوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایبه نقاش بنگرزبان و بیان نتیجه ساختماتست آر ان اس دز میاستنی گسردرد و علتهای آنکاهش مرگ و میر ناشی از ابمخچه فراتر از حفظ تعادلبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدحل مشکلفناوری هوش مصنوعی نحوه ختوقف؛ شکستعدم توقف تکامل در یک انداخسته نباشی بابانقش انتخاب از طرف محیط، نالگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های بیماری اس ام ایروح رهاییهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازبه سخن توجه کن نه گویندهسفر به مریخ در 39 روزتصور از زمان و مکانشناسایی تاریخچه ی تکاملیکتاب، سفری به تاریخمرکز حافظه کجاستبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در دحباب هایی تو در توفاصله ها در مکانیک کوانتتوهم و خیالغربال در زندگیدنیای شگفت انگیز کوانتومنقش سجده بر عملکرد مغزامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ALSروش جدید تولید برقهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کرونابیماری لبر و نابینایی آنسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دادن ژنها آیا روزی شگفت زده و حیران باشگل خاردار، زیباستمرزهای حقیقی یا مرزهای تبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیحس و ادراک قسمت چهل و هفتفرد یا اندیشهتوسعه برخی شغل ها با هوش فرد حساس از نظر عاطفی و بتوصیه های سازمان بهداشت دوپامین قابل حل در آبنمایش تک نفرهاندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از درماندگی به دلیل عادت کرریشه های اخلاقهوش مصنوعی در کامپیوترهااز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعبیماری تی تی پیسندرم پای بی قرارجنبه های موجی واقعیتشباهت مغز با کیهان مادیگالکانزوماب، دارویی جدیمطالبه ی حق خودبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بحس و ادراک قسمت پنجاه و سقلب و عقلتکامل فردی یا اجتماعیدگرگونی های نژادی و تغیینهایت معرفت و شناخت درک عانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوبان اطلاعات و پلِ بیندرک حقیقت نردبان و مسیری رابطه تشنج و اوتیسمهوش عاطفی قسمت یازدهاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبیان ژن های اسکیزوفرنی دسیاهچاله هاجهان هایی در جهان دیگرتفاوت ها و تمایزها کلید بصبر بسیار بایدگشایش دروازه جدیدی از طرمغز قلبآیا راهی برای رفع کم آبی حس و ادراک قسمت شصت و ششقبل از انفجار بزرگتکامل ساختار رگهای مغزی دارچیننوار عصب و عضلهاولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیمورد نادر همپوشانی دو بیاخلاق و علوم اعصابدردهای سال گذشته فراموش استفاده از مغز، وزن را کمزمین در برابر عظمت کیهانهوشیاری سنتی یا هوشیاری کفش بد، عامل مهم کمردردبا طبیعت بازی نکنسکوت، پر از صداجهانی که از یک منبع، تغذیتلاش ها برای کشف منابع جدطوفان فقر و گرسنگی و بی سپیوند مدفوعمغز انسان برای ایجاد تمدآدم عاقل، وقت خودش را هدرخونریزی مغزی کشنده ولی قلوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند دداروی جدید آلزایمر تاییدنورالژیهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان های کوانتومی خلاادراک ما درک ارتعاشی است اصل بازخوردزندگی فعال و مثبت روند آلساخت شبکه عصبی مصنوعی با کنفرانس تشنج هتل کوثر اصبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامجاودانگی مصنوعیتمدنی قدیمی در شمال خلیج عقیده ی بی عملخواص اردهمغز بزرگ و فعال یا مغز کوآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیدارویی خلط آوررفتار اجتماعی انسان، حاصهمراهی نوعی سردرد میگرنیمانند آب باشارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از داعتماد به خودزیباترین چیز در افزایش ستراشه ها روی مغزسخت ترین کار، شناخت خود اکودکان مهاجرماست مالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساحفره در مغزتو کجای جهانیعوامل موثر در پیدایش زباخیالپردازی نکننقش مهاجرت در توسعه نسل اافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیمنابع انرژي پاک سرچشمه حتاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسدر یک فراکتال هر نقطه مرکرویا و واقعیتهوش مصنوعی متصل با مغزاز نخستین همانند سازها تویتامین کابه نادیدنی ایمان بیاورزبان و بیان، در سایه پیشرتشنچ پانایوتوپولوس تشنج سردرد به دلیل مصرف زیاد مکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناحلقه های اسرارآمیزفواید روزه داری متناوبتولید مولکول جدید توسط هعدم تعادل دوپامین، فقط بخطا در محاسبات چیزی کاملنقش اتصالات بین سلولهای التهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های جدید ALSروزه داری متناوب، مغز را هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسبهبود حافظه پس از رخدادهسفر به درون سفری زیباتصاویر زیبای رعد و برقشناسایی زبان حیوانات با کتابخانهمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زندحد و مرزها توهم ذهن ماستفاصله ی همیشگی تصویر سازتوهم وجودمقالاتدنیایی پر از سیاهچاله نقش غذاها و موجودات درياامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید مولتیپل میلومروش صحبت کردن در حال تکامهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شبیماری میاستنی گراویسسلول بنیادین از مخاط بینتغییر زودتر اتصالات مغزیشگفتی های نقشه ی ژنتیکیگل درون گلدانمزایای شکلات تلخ برای سلبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند نحس و ادراک قسمت چهل و هشتآیا هوش مصنوعی زندگی بشرحس و ادراک قسمت چهل و دومفردا را نمیدانیمتوصیه های غیر دارویی در سدورترین نقطه ی قابل مشاهچند نرمش مفید برای کمردراندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از درها بسته نیسترژیم های غذایی و نقش مهم هوش مصنوعی در تفکر خلاق ااز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردبیماری خود ایمن اعصاب محسندرم پس از ضربه به سرجنسیت و تفاوت های بیناییشباهت های ریشه ای چند بیمگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبی در مورد تشنجبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه حس و ادراک قسمت پنجاه و شقلب یا مغزتکامل مادی تا ابزار هوشمدانش قدرت استنهایت در بی نهایتانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر زمان ایده آل نشواتوسوکسیمایددرک دیگرانرادیوی مغز و تنظیم فرکانهوش عاطفی قسمت پنجماز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است بیان حقیقتسیاهچاله های فضایی منابعجهان یکپارچهتفاوت ها را به رسمیت بشناصد قدح، نفتاده بشکستپل جویی اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهآیاما مقهور قوانین فیزیکحس و ادراک سی و هفتمقبرستان ها با بوی شجاعتتکامل شناخت انسان با کشفداروهای مصرفی در ام اسنوار عصب و عضلهاولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانموسیقی نواخلاق پایه تکامل و فرهنگدردی که سالهاست درمان نشاستفاده از نظریه ی تکامل زمین زیر خلیج فارس تمدنی هوش، ژنتیکی است یا محیطیکل اقیانوس در یک ذرهبالای هر دستی، دستی هستسکوت، در برابر گزافه گویجهانی پر از سیاهچاله یا پتلاش های جدید در ALSطوفان بیداریپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای شادمانی طآرمانگرای تخیلی نباشخواندن ، یکی از شستشو دهنلوتیراستامتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسیداروی جدید ای ال اسنورالژی تریژمینالهمه جا خیر بکارمیدان بنیادین اطلاعاتادراک، فراتر از آنچه معماصل در هم تنیدگی و جهانی زندگی هوشمند در خارج از زساخت شبکه عصبی با الفبای کنگره بین المللی سردرد دبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میجایی برای یاد گرفتن باقی تمرکز و مدیتیشنعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص باداممغز بزرگترین مصرف کننده آسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایلزوم عدم وابستگی به گوگل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز دارویی ضد بیش فعالی سیسترقیبی قدرتمند در برابر مهندسه ی پایه ایماه رجبارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کناعتماد بی موردزیر فشار کووید چه باید کرتراشه ی هوش مصنوعی در مغزسختی ها رفتنی استکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالی با هوش انسانیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیحق انتخابتو کز محنت دیگران بی غمیعوامل ایجاد لغت انسانی و خانه ی تاریکنقش میدان مغناطیسی زمین افزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسدر کمتر از چند ماه سوش جدرویا و کابوسهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخوانبه هلال بنگرزبان و تکلم برخی بیماریهتشنج چیستسردرد تنشنکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ابزاري که وظیفه آن فبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونحمله ویروس کرونا به مغزفواید روزه داری متناوبتولید مثل فقط با یک مادر عدم درکخطا در محاسبات چیزی کاملنقش تیروئید در تکامل مغزام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های جدید میگرنروزه داری و التهاب زیانبهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهبهداشت خوابسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصادف یا قوانین ناشناختهشناسایی سلول های ایمنی اکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز خنده در کجای مغز استبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلوحریص نباشفتون های زیستیتوهم وجودتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا، هیچ استنقش غذاها و موجودات درياامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید میگرن با انتی روشهای نو در درمان دیسک بهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دبیماری میاستنی گراویسسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر عمودی سر انسان از پشگفتی های زنبور عسلگل زندگیمسمومیت دانش آموزان بی گبرداشتت از جهان رو زیاد بررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پحس و ادراک قسمت چهل و سومفرزندان زمان خودتوصیه هایی در مصرف ماهیديدن با چشم بسته در خواب چند جهانیاندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از درهای اسرارآمیز و پوشیدهرژیم های غذایی و نقش مهم هوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختبیماری دویکسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییشباهت کیهان و مغزگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دحس و ادراک قسمت بیست و چهقلب دروازه ی ارتباطتکامل مداومدانش محدود به ابعاد چهارنهادینه سازی فرهنگ اختلاانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استمنحنی که ارتباط بین معرفاتصال مغز و کامپیوتردرک درست از خود و هوشیاریراز تغییرهوش عاطفی قسمت اولاز خود رها شویادآوری خواب و رویابیداری معنوی یعنی دوستی سیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهتفاوت های بین زن و مرد فقصداقتپل خواجو اصفهانمغز مانند تلفن استآگاهی فراتر از آگاهیحس و ادراک- قسمت پنجاه و قدم زدن و حرکت دید را تغیتکامل، نتیجه ی برنامه ریداروهای ام اسنوار عصب و عضلهاوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریموسیقی هنر مایع استاختلا ل در خود عضلهدرد، رمز موفقیتاستفاده از هوش مصنوعی در زمان چیستهوض مصنوعی زندهکلمات بلند نه صدای بلندبالاترین هدف از دولتسکته مغزیجهانی در ذهنتلاش های جدید در درمان فرطوفان زیباییپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طآرام باشخواندن، دوست روزهای سختلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویاداروی جدید برای میاستنی نوزاد ناشنوای متولد شده،ذهن پر در برابر آگاهیهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدازولام در درمان تشنج ادغام میان گونه های مختلهدف یکسان، در مسیرهای متاصل علت و تاثیرزندگی و داراییساختن آیندهکنگره بین المللی سردرد دبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی دجایی خالی نیستتمرکز بر هدفعلم و روحخواص بادام زمینیمغز حریص برای خون، کلید تآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جنمقاومت به عوارض فشار خون تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپداستانها و مفاهیمی اشتبارقابتی بی هدف یا رقابتی ههندسه ی رایج کیهانماهیچه ی صبرارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیاعتیاد و تلاش های درمانی زیرفون داروی ضد ام استراشه ی بیولوژِیکسختی در بلند شدن از روی صکودکان گذشته به آینده فکماشین های دارای روحبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آحقیقت قربانی نزاع بین بی تو پیچیده ترین تکنولوژی عواملی که برای ظهور لغت اخانواده پایدارنقش محیط زندگی و مهاجرت دافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشمنابع انرژی از منابع نهفتاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کواندر آرزوهایت مداومت داشتهرویا و خبر از آیندههوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتبه کدامین گناه کشته شدندزبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج و حرکات شبه تشنجی قاسردرد سکه ایکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه تاثیر گذار بر حافظهبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرحمایت از طبیعتفواید زیاد دوچرخه سواریتولید مثل اولین ربات های عدالت برای من یا برای همهخطای ادراک کارمانقش حفاظتی مولکول جدید دام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع بی نهایت انرژی در دتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های جدید در بیماری روزه داری و بیمار ی ام اس هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهبهداشت خواب، امروز در جهسفر دشوار اکتشافتضادهای علمیشهر زیرزمینی در ژاپن براکرونا چه بر سر مغز می آورمرگ چیستبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشانحرکات چشم، ترجمه کننده ی فروتنی معرفتیتوهم بی خداییصفحه اصلیدندان ها را مسواک بزنید تنقش غذاها و موجودات دريااما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید کنترل مولتیپلروشهای شناسایی قدرت شنواهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانبیماری های میتوکندریسلول عصبی، در محل خاص خودتغییرات منطقه بویایی مغزشانس یا نتیجه ی تلاشگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان، قماگلوئونمسیر دشوار تکامل و ارتقابررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسحس و ادراک قسمت نهمفرضیه ای جدید توضیح میدهتوضیحی ساده در مورد هوش مدی متیل فومارات(زادیوا)(چند جهانیانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک الکترومغناطیسی مغابزار بقای موجود زنده از درون قفس یا بیرون از آنرژیم ضد التهابیهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشبیماری دیستروفی میوتونیسندرم دزدی ساب کلاوینجهل مقدسشباهت زیاد بین سلول هاي عگامی در درمان بیماریهای معمای اخلاقی قطاربشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیحس و ادراک قسمت بیست و یکقلب روباتیکتکامل چشمدانش بی نهایتچهار میلیارد سال تکامل بانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها اثر مضر مصرف طولانی مدت ردرک عمیق در حیواناتراست دستی و چپ دستیهوش عاطفی قسمت دهماز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استبیداری و خواب کدام بهتر اسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان کنونی و مغز بزرگتریتفاوت های تکاملی در مغز وصدای بم با فرکانس پایین، پلاسمای غالبمغز مادران و کودکان در زمآپومورفین در پارکینسونحس و ادراک- قسمت بیست و پقدرت مردمتکثیر سلول در برابر توقف داروهای تغییر دهنده ی سینوار عصب و عضله مهم در تشايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلاف خانوادگی را حل کندرس گرفتن از شکست هااستفاده از انرژی خلازمان و مکان، ابعاد کیهان هیچ نقطه ای مرکزی تر از اکلوزاپین داروی ضد جنونباهوش ترین و با کیفیت تریجهان، تصادفی نیستتلاش های جدید در درمان سرطولانی ترین شبمغز انسان رو به کوچک تر شآرامش و دانشخواب و بیداری نوسانی مغزلیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه داروی جدید برای کاهش وزننوسانات کوانتومی منبع ماذهن تو همیشه به چیزی اعتقهمیشه چشمی مراقب و نگهبامکان زمان یا حافظه زمانادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزاصل عدم قطعیت از کوانتوم زندگی بی دودساختن آینده، بهترین روش کنترل همجوشی هسته ای با هباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصجاذبهتمرکز بر امروزعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص شکلات تلخمغز در تنهایی آسیب میبینآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پمقایسه رقابت و همکاریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تدخالت در ساختار ژنهارموزی از نخستین تمدن بشرهندسه بنیادینماپروتیلینارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگراناعتیاد را به دور بینداززیرک ترین مردمتربیت کودکان وظیفه ای مهسدسازی روش مناسب برای مقکودکان خود را مشابه خود تماشین دانشبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداحقیقت آنطور نیست که به نظتو آرامش و صلحیعوارض ازدواج و بچه دار شدخاویار گیاهینقش مرکز تنفس سلولی در بیافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز برادر آسمان هدیه های نادیدنرویا بخشی حقیقی از زندگی هوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان دردبه امید روزهای بهترزبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج به صورت اختلال رفتاسردرد عروقی میگرنکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخاطب قرار دادن مردم، کابرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانحوادث روزگار از جمله ویرفیلم کوتاه هیروشیما از هتولید یا دریافت علمعسل طبیعی موثر در کنترل بخطای حسنقش حیاتی تلومر دی ان آ دام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پامنابع جدید انرژیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های جدید سرطانروزه داری سلول های بنیادهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مبهداشت خواب، رمز حافظه ی سفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادهشواهدی از نوع جدیدی از حاکریستال هامرگ و میر پنهانبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهحرکت چرخشی و دائمی کیهانفروتنی و غرورتوهم تنهاییسوالات پزشکیده روش موفقیتنقش غذاها در کاهش دردهای امروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ام اسروشی برای بهبود هوش عاطفهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانبیماری های مغز و اعصاب و سلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات مغز پس از 40 سالگیشانس یا تلاششاهکار قرنگمان میکنی جرمی کوچکی در مسئول صیانت از عقیده کیسبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجودحس و ادراک قسمت چهارمفساد اقتصادی سیتماتیک درتوضیحات دکتر فاطمی در مودین اجباریچند جهانی و علمانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از درون و بیرون، جدای از هم رژیم غذایی حاوی تخم مرغ وهوش مصنوعی درمانگر کامپیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استبیماری سلیاکسندرم سردرد به دلیل افت فجهان فراکتالشباهت زیاد بین سلول هاي عگاهی لازم است برای فهم و معماری، هندسه ی قابل مشابعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میحس و ادراک قسمت بیست و دوقلب را نشکنتکامل و ارتقای نگاه تا عمدانشمندان موفق به بازگردچهار ساعت پس از کشتار خوکانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو منشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات فشار روحی شدیددرگیری قلب در بیماری ویررجزخوانی هایی که امروز بهوش عاطفی قسمت دوماز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستبیرون اصل است یا درونسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کاملی در اطراف ما پرتفاوت های زبانی سرمنشا تصرع و درمان های آنپمبرولیزوماب در بیماری چمغز چون ابزار هوش است دلیآپومورفین در پارکینسونحس و ادراک- قسمت شصت و چهقدرت و شناخت حقیقتتأثیر نیکوتین سیگار بر مداروهای ضد بیماری ام اس ونوار عصب و عضله برای تاییايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیهمانهای ناخوانده عامل اختلال حرکتی مانند لرزش دست و پا زدن در سایه؟استفاده از سلول های بنیازمان و گذر آن سریع استهیچ چیز همیشگی نیستکلید نزدیک و نگاه تو بر فباور و کیهان شناسیجهش های ژنتیکی مفید در ساتلاش های جدید شرکت نورالطی یکصد هزار سال اخیر هرچمغز انسان رو به کوچکتر شدآرامش و سکونخواب زمستانی سلول های سرلیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیستداروی جدید برای ای ال اسنوشیدن چای برای مغز مفید ذهن خود را مشغول هماهنگیهمیشه اطمینان تو بر خدا بمکانیک کوانتومی بی معنی ارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزااصل، روان و نفس استزندگی در جمع مواردی را برساختار فراکتال وجود و ذهکنترل جاذبهبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهجاذبه و نقش آن در شکلگیریتمساح حد واسط میان مغز کوعلم به ما کمک میکند تا موخواص شگفت هویجمغز را از روی امواج بشناسآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا هممقابله ی منطقی با اعتراضتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استدر موج، راز خلقت نهفته اسرمز و رازهای ارتباط غیر کهندسه در پایه ی همه ی واکماجرای جهل مقدسارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشاعداد بینهایت در دنیای مزیست شناسی کل در جزء فراکترجمه فعالیت های عضله به سرنوشتکودکان را برای راه آماده مبانی ذهنی سیاه و سفیدبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمحقیقت افرادتو افق رویداد جهان هستیعید نوروز مبارکخار و گلنقش نگاه از پایین یا نگاهافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیدر آستانه ی موج پنجم کوویرویا تخیل یا واقعیتهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهبه بالا بر ستارگان نگاه کزبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج عدم توازن بین نورون سرطان کمیت گراییکایروپاکتیک چیستمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار حکمت الهی در پس همه چیزفیلمی بسیار جالب از تغییتولید پاک و فراوان انرژیعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطر آلودگی هوانقش خرچنگ های نعل اسبی درامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیمناطق خاص زبان در مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های رایج ام اسروزهای بد باقی نمیماندهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار بوزون هیگز چیستسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدشواهدی از دنیسوان(شبه نئکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهحس متفاوتفرگشت و تکامل تصادفی محض توهم جداییپیامهای کاربراندهن، بزرگترین سرمایهنقشه مغزی هر فرد منحصر بهانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ای ال اس، توفرروشی جدید در درمان قطع نخهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادبیماری های ژنرالیزه ی عصسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات آب و هوایی که به تغییرات تکاملی سر انسان شاهکار شش گوشگنجینه ای به نام ویتامین مسئولیت جدیدبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته وحس و ادراک قسمت نوزدهمفشار و قدرتتیوتیکسن داروی ضد جنوندین، اجباری نیستچند روش ساده برای موفقیتانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟(قسمتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از درون آشفته ی تو و ظاهر خنرژیم غذایی سالم و ضد التههوش مصنوعی درخدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستبیماری شارکو ماری توثسوی ما آید نداها را صداجهان قابل مشاهده بخش کوچشجاعت و ترسگاهی مغز بزرگ چالش استمعنی روزهبعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی حس و ادراک قسمت بیست و سوقوی تر باشتکامل و ریشه ی مشترک خلقتدانشمندان نورون مصنوعی سنون و القلمانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پمهمان ناخواندهاثرات مفید قهوهدرگیری مغز در بیماری کویرحم مصنوعیهوش عاطفی قسمت سوماز روده تا مغزژن همه چیز نیستبیست تمرین ساده برای جلوسیاهچاله ی تولید کنندهجهان پیوستهتفاوت ایستایی و تکاپوضایعه ی شبکه لومبوساکرالپناه به بیابانمغز چگونه صداها را فیلتر آب زندگی است قسمت چهارمحسن یوسف باغچه ی منقدرت کنترل خودتأثیر نگاه انسان بر رفتاداروهای ضد تشنج با توضیح نوار عصب و عضله تعیین محلايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلال خواب فرد را مستعد دست کردن در گوشاستفاده از سلول های بنیازمان و صبرهیچ چیز، چقدر حقیقی استسکته ی مغزی در جوانانکلید، در ناشناخته هاستباید از انسان ترسیدپیوند اندام از حیوانات بجهش های ژنتیکی غیر تصادفتلاش هایی در بیماران قطع طیف انسفالیت، گیلن باره مغز ایندگان چگونه استآرامش عقلخواب سالم عامل سلامتیلا اکراه فی الدینتاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالداروی جدید برای دیابتنوعی سکته مغزی ، وحشتناک ذهن خالی از شلوغی افکارهمیشه به آنچه داری، خوشنمکانیزمهای دفاعی در برابارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تاصلاح خطا با رفتن بر مسیرزندگی در سیاهچالهساختار شبکه های مغزی ثابکندن ریشه ی خودبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استجبران از دست رفته هاتنفس هوازی و میتوکندریعلم بدون توقفخواص عجیب لوبیامغز زنان جوانتر از مغز مرآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین مقابله با کرونا با علم استاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتدر میان تاریکی و روشناییرمز گشایی از اتصالات مغزهندسه زبانِ زمان استماجرای عجیب گالیلهارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگبقا با سازگارترین فرد اسزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه ی فعالیت های عضله بسریع دویدن مهم نیستکوری گذرای ناشی از موبایمباحث مهم حس و ادراکبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمحقیقت انسانتو انسانی و انسان، شایستعامل کلیدی در کنترل کارآخارق العاده و استثنایی بنقش نظام غذایی در تکامل مافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمدر برابر حقایق جدیدرویا حقی از طرف خداهوش مصنوعی الفاگواز واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزربه بالاتر از ماده بیندیشزبان و شناخت حقیقت قسمت ستشویق خواندن به کودکانسرعت فکر کردن چگونه استکار امروز را به فردا نیندمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانحافظه میتواند بزرگترین دفیروز نادریتولید اندام با چاپ سه بعدعشق درونی به یگانگی خلقتخطر حقیقی، خود انسان استنقش داروهاي مختلف معروف امیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاصی از مغز در جستجتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان های علامتی در ام اسروزهای سختهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقبوزون هیگز جهان را از متلسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجشیر و دوغ بادامکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و سوال از قاتلبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازحس چشایی و بویاییفراموش کارها باهوش تر هستوهم جدایی و توهم علمسایتهای دیگردو ویژگی انتزاع و قدرت تجنقشه های مغزی جدید با جزیانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانروشی جدید در درمان نابینهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانبیماری های روانی با تاثیسلام تا روشناییبیماری وسواسسلاح و راهزنیتغذیه بر ژنها تاثیر داردشاید گوشی و چشمی، آماده شگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت در برابر محیط زیبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود داردحس و ادراک قسمت هفتمفشار روحی، همیشه بد نیست تیک و اختلال حرکتیدیوار همه اش توهم بودچندین ماده غذایی که ماننانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتخریب مغز به دلیل کمبود بابزارهای پیشرفته ارتباط دروغ نگو به خصوص به خودترژیم غذایی ضد التهابیهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی بیماری ضعف عضلات نزدیک بسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هاشرکت نورالینک ویدیویی ازگاهی جهت را عوض کنمعاینه قبل از نوار عصب و بعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما محس و ادراک قسمت بیستمقیچی ژنتیکیتکامل ابزار هوش ، راه پر دانشمندان یک فرضیه رادیکنوآوری ای شگفت انگیز دانانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برمهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مفید روزه داریدرگیری مغز در بیماران مبرحم مصنوعیهوش عاطفی قسمت ششماز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی بیش از نیمی از موارد انتقسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهتفاوت ارباب و رهبر حقیقیضایعه ی عروقی مخچهپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ناتوان از توجیه پیداآب زندگی است قسمت هفتمحساسیت روانی متفاوتقدرت انسان در نگاه به ابعتأثیر شیرینی های حاوی لوداروی فامپیریدین یا نورلنوار عصب و عضله در مطب دکنعناعمیوتونیک دیستروفیاختلال در شناسایی حروف و دست آسماناستفاده از سلول های بنیازمان واقعیت است یا توهمهیچ وقت خودت را محدود به سکته ی چشمیکلام و زبان، گنجینه ای بسبابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به اجهش های بیماری زا، معمولتلاش در تولید انرژی به رنطبیعت موجی جهانمغز ابزار بقای برتر مادیآرامش(سکوت) stillness و تکاپوخواب سالم عامل سلامتی و یلاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستداروی جدید ضد فشار خوننیوالینذهن سالمهمیشه داناتر از ما وجود دما انسانها چه اندازه نزدارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیاصول انجام برخی نرمش ها دزندگی زمینی امروز بیش از سادیسم یا لذت از آزار دادکندر در بیماریهای التهاببحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هجدا کردن ناخالصی هاتنفس هوازی و میتوکندریعلم در حال توسعهخود جسم و یا تصویرمغزهای کوچک بی احساسآشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسملاحظه های اخلاقی دربارهتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگدر مانهای کمر دردرمز پیشرفت تواضع است نه طهندسه، نمایشی از حقیقتماده ی تاریکارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیبقا در ازای بیماریزیست، مرز افق رویداد هستترجمه ای ابتدایی از اسراسریعترین کامپیوتر موجودکی غایب شدی تا نیازمند دلمبتکران خودشکوفابخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساحقیقت اشیاALS نگاهی کامل بر بیماری وتو با همه چیز در پیوندیعادت همیشه خوب نیستخبر مهم تلسکوپ هابلنقش نظریه تکامل در شناساافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکدر جراحی کمر عجله نکنیدرویاها از مغز است یا ناخوهوش مصنوعی اکنون می تواناز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیبه جای محکوم کردن دیگران زبان جانسوزتشخیص ژنتیکی آتروفی های سطح آگاهی، رخدادهای زندگکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح حافظه های کاذبفیزیک مولکولها و ذرات در تولید سلولهای جنسی از سلعشق، شلوغ کردن نیستخطر را بپذیرنقش درختان در تکاملامید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هومنبع نور واقعی و ثابت، حقتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان ژنتیکی برای نوآوریروزهای سخت میگذردهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدبی نهایت در میان مرزهاسفرنامه سفر به بم و جنوب تعیین پیش آگهی آسیب به عصشیشه ی بازالتی و سیلیکونکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ انتقال است یا نابود شبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی دحس و ادراک (قسمت اول )فراموشی همیشه هم بد نیستتوهم جسمدو بیماری روانی خود بزرگ نقشه با واقعیت متفاوت اسانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانروشی جدید در درمان سکته مهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اوابسته به دوستی این و آن بیماری کروتز فیلد جاکوبسلسله مباحث هوش مصنوعیثبت و دستکار ی حافظهشاید درست نباشدگوهر با نظر دیگران سنگ نممستند جهان متصلبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیحس و ادراک قسمت هفدهمفضا و ذهن بازتیکاگرلور داروی ضد انعقادیوار، از ابتدا توهم بودچندجهانیانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداوم مهم است نه سرعتابزارهای بقا از نخستین هدریا آرام نخواهد شد کشتی رژیم غذایی ضد دردهوش مصنوعی، کیفیت فریب ماز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان بیماریهای تحلیل عضلانی اسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازشربت رب انارگاهی در پارکینسون باید پمعادله ها فقط بخش خسته کنبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویروحس و ادراک قسمت دهمقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتکامل تکنولوژیدانشمندان ژنی از مغز انسنوار مغز مشاهده ی غیر مستاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهندسی بدناثرات مضر ماری جوانادرگیری مغزی در سندرم کوورسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرهوش عاطفی بیشتر در زناناز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقبیشتر کمردردها نیازی به سیاره ی ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آتفاوتهای جنسیتی راهی براضایعات در عصب زیر زبانیپول و شادیمغز و قلب در جنین موش مصنآب زندگی است قسمت اولخفاش کور و انسان بینا؟قدرت ذهنتئوری تکامل امروز در درمداروی لیراگلوتیدنوبت کودکانهفت چیز که عملکرد مغز تو میگرن و پروتئین مرتبط با اختلال در شناسایی حروف و دست بالای دستاستفاده از سلول های بنیازمان پلانکهیچ کاری نکردن به معنی چیسال 2025 سال بین المللی علمکلام، در تحولی شگفت آور بباد و موجپیوند سر آیا ممکن استجهش تمدنی عجیب و شگفت انستلاشی برای درمان قطع نخاطبیعت بر اساس هماهنگیمغز ابزار برتر بقاآرزوها را کم کنخواب عامل دسته بندی و حفطلایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار داروی جدید ضد میگرننیکولا تسلاذهت را روی چیزهای مفید متهمیشه راهی هستما انسانها چه اندازه نزدارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر اصول توسعه ی یک ذهن کاملزندگی زودگذرسازگاری با محیط بین اجزاکندر علیه سرطانبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستجدایی خطای حسی استتنفس بدون اکسیژنعلم راهی برای اندیشیدن اخودآگاهی و هوشیاريمغز، فقط گیرندهآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزملاحظات بیهوشی قبل از جرتاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت بدر محل کار ارزش خودت را برمز امید، بی نیازی از مردهنر فراموشیارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را بقای حقیقی در دور ماندن ازاویه نگاه ها یکسان نیستترس و آرمان هاسرکه انگبین عسلی مفید برکیهان خود را طراحی میکندمتواضع باشبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدحقیقت تنها چیزی است که شاNVG 291تو با باورهایت کنترل میشعادت کن از بالا نگاه کنیخدا موجود استنقش هورمون های تیروئید داقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استدر درمان بیماری مولتیپل رویاهای پر رمز و حیرتی درهوش مصنوعی از عروسک های باز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مبه جای تولید، بیشتر گوش کزبان ریشه هایی شناختی استشخیص آلزایمر سالها قبل سعی کن به حدی محدود نشویکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل های ریز مغز مینی برینبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان حافظه و اطلاعات در کجاست فیزیک هوشیاریتولترودینعصب حقوق نورولووخطرات هوش مصنوعینقش ذهن و شناخت در حوادث امید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان کارتی سل و تومور مغروش مقابله مغز با محدودیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمربی نظمی مقدمه شناختسفری به آغاز کیهانتعامل انسان و هوش مصنوعیشکل های متفاوت پروتئین هکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ تصادفیبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثحس و ادراک (قسمت دوم )فراموشی و مسیر روحانیتوهمات و شناخت حقیقتدو بار در هفته ماهی مصرف نقص های سیستمی ایمنیانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتاریکی و نورابزار بقای موجود زنده از درمان دارویی سرطان رحم بريتوکسيمب در درمان ام اسهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تاز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهبیماری گیلن باره و بیمارسلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت امواج الکتریکی در عصشایسته نیست در جیب خود قرگویید نوزده و ایمنی ساکتمشکل از کجاستبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده حس و ادراک قسمت هجدهمفضای قلب منبع نبوغ استتیروفیبان موثر در سکته ی دید تو همیشه محدود به مقدنه ناامیدی بلکه ارتقاانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا ازنخستین همدریافت هورمون امید با ورراه فراری نیستهوش مصنوعی، اتفاقات و تحاز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندبیماری، رساله ای برای سلسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان مادی، تجلی فضا در ذهشربت ضد خلطگذر زمان کاملا وابسته به معجزه های هر روزهبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجحس و ادراک قسمت دوازدهمقانون مندی نقشه ژنتیکی متکامل جریان همیشگی خلقتدانشمندان پاسخ کوانتومی نوار مغز با توضیح دکتر فااهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانمهربانی، شرط موفقیتاجزای پر سلولی بدن انسان درگیری مغزی در سندرم کوورساناها و ابر رساناها و عهوش عاطفی در زنان بیشتر ااز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیبیشتر علم، در نادانسته هسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی تقلید مرحله ای نسبتا پیشضرورت زدودن افکارپول و عقیدهمغز و هوش، برترین ابزار بآب زندگی است قسمت دومخفاش با شیوع همه گیری جدیقدرت شناختی انسان، محدودتئوری تکامل در پیشگیری و ای نعمت من در زندگیمداروی کنترل چربی خوننور از عمق تاریکیهفت سین یادگاری از میراث میگرن و خواباختلالات مخچهدست خدا بارها را از دوشت استفاده از سلول های بنیازمان به چه دلیل ایجاد میشهیچ کس مانند تو نگاه نمیکسال سیزده ماههکلرال هیدرات برای خوابانباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیمارانجهشهای مفید و ذکاوتی که دتلاشی تازه برای گشودن معطعمه ی شبکه های ارتباط اجمغز از بسیاری حقایق می گرآزمون تجربی، راهی برای رخواص فلفل سبزلازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی داروی جدید ضد الزایمرنیاز به آموزش مجازی دیجیذخیره ی شگفت انگیز اطلاعهمیشه عسل با موم بخوریمما اکنون میدانیم فضا خالارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به اصول سلامت کمرزندگی سلول در بدن، جدای استم با شعار قانون بدترین کو کیو تن coQ10بحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استجریان انرژی در سیستم های تنها مانع در زندگی موارد علم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريمغز، همه ی واقعیت را نمیبآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمممانتین یا آلزیکسا یا ابتاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی بدر چه مرحله ای از خواب ، ررمز بقای جهش ژنتیکیهنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز بلندی در ذهن ما درک بلندیزاوسکا درمان گوشرترسناک تر از کوریسرگیجه از شایعترین اختلاکیهانِ هوشیارِ در حال یامجموعه های پر سلولی بدن مبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوحقیقت خواب و رویافقر داده ها در هوش مصنوعیتو باید نیکان را به دست بعادت کن خوب حرف بزنیخدا نور آسمان ها و زمین انقش هورمون زنانه استروژناقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمندر دعواها چه میکنی؟رویای شفافهوش مصنوعی از عروسک های باز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، بربه خوبی های دیگران فکرکنزبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص ایدزشلیک فراموشیکارهایی بیش از طراحی و گپمدیون خود ناموجودبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخحافظه و اطلاعات در کجاست فیزیک و هوشیاریتومورها و التهاب مغزی عاعصب سیاتیکدفاع از پیامبرنقش روی و منیزیم در سلامتامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان پوکی استخوانروش های صرفه جویی در ایجاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که بی هیچ می ایی و بی هیچ میرسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان با هوش مصنوعشکل پنجم مادهکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ عاطفه و محبتبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشودحس و ادراک قسمت 67فراموشی آرمانتوکل بر خدادو برابر شدن خطر مرگ و مینقص در تشخیص هیجانات عامانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریکی خواهد ترسیدابزار بقای موجود زنده از درمان زخم دیابتی با تکنوریه زغالیهوش مصنوعی از عروسک تا کمهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغبیماری آلزایمر، استیل کوسم زنبور ، کلیدی برای وارجلو رفتن یا عقبگردشادی، پاداش انجام وظیفهگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکلات نخاعیبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصاحس و ادراک قسمت هشتمفضای خالی ای وجود نداردتکلم در گیاهاندیدن خدا در همه چیزنه به اعدامانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقای موجود زندهدریای خداراه نجاتهوش احساسیاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانبیمارستان هوش مصنوعیسوخت هیدروژنی پاکجهان مرئی و نامرئیشش مرحله تکامل چشمگذشته را دفن کنمعجزه ی چشمتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملحس و ادراک قسمت سومقانون گذاری و تکاملتکامل داروینی هنوز در حادانشمندان اولین سلول مصننوار مغز ترجمه رخدادهای اولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سموفقیت هوش مصنوعی در امتاجزایی ناشناخته در شکل گدرگیری اعصاب به علت میتورستگاری محدود به یک راه نهوش عاطفی در زنان بیشتر اژن ضد آلزایمربا همه مهربان باشسیاره ابلهانجهان دارای برنامهتقلید از روی طبیعتضرب المثل یونانیپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و اخلاقآب زندگی است قسمت سومخلا، حقیقی نیستقدرت عشقتئوری جدید، ویران کردن گای همه ی وجود منداروی تشنجی درباردارینور درونهم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و روزه داریاختلالات حرکتی در انساندستورالعمل مرکز کنترل بیاستیفن هاوکینگ در مورد هزمان شگفت انگیزهیچ کس حقیقت را درون مغز سانسور از روی قصد بسیاری کم کردن کالری روشی سودمنبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهاجهشهای مفید و ذکاوتی که دتلاشی جدید در درمان ام اسظهور امواج مغزی در مغز مصمغز به تنهایی برای فرهنگ آزمون ذهنی گربه ی شرودینخواص منیزیملبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم باداروی سل سپتنیروی پنجم در طبیعتذره ی معین یا ابری از الکهمیشه، آنطور نیست که هستما از اینجا نخواهیم رفتارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتاضطراب و ترسزندگی، مدیریت انرژیستم، بی پاسخ نیستکوچ از محیط نامناسببحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزجریان انرژی در سیستم های تنها در برابر جهانعلیت رو به عقبخودت را از اندیشه هایت حفمغزتان را در جوانی سیم کشآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک من و وجود توهمیتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایدر ناامیدی بسی امید استرمز جهانهنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیبلوغ چیستزبان فرایند تکاملی برای ترسان نیستیسرگردانیکیست هیداتید مغزمجرم، گاهی قربانی استبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهحقیقت در علم، هرگز نهایی فلج نخاعی با الکترودهای تو برای خزیدن خلق نشده ایعادت کردن به نعمتخدا بخشنده است پس تو هم بنقش ویتامین K در ترمیم اسالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دیندر سال حدود 7 میلیون نفر روان سالمهوش مصنوعی از عروسک های باز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پروبه خودت مغرور نشوزبان شناسی نوین نیازمند تصویر خورشید یا خود خورششلیک فراموشیکاربرد روباتهای ريزنانومدیریت اینترنت بر جنگبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شحافظه و اطلاعات در کجاستفیزیک آگاهیتومورهای نخاعیعضلانی که طی سخن گفتن چقددفاع در برابر تغییر ساختنقش روزه داری در سالم و جامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین هماندرمان پوکی استخوانروش های عملی برای رفع کمرهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجربی ذهن و بی روحسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعداد کلی ذهن ها در جهان شکرگزار هر چیزی باش که داکشف ژن جدید، می تواند گستمرگی وجود نداردبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استحس و ادراک قسمت 74فرایند پیچیده ی خونرسانیتوپیراماتدو برابر شدن خطر مرگ و مینقطه ی رسیدن به قلهانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقای موجود زنده از درمان ساده ی روماتیسمریواستیگمین