دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

چرا ارتعاش بسیار مهم است

رزونانس(طنین یا پیچش یا بازپژواک) چیست و چرا اینقدر مهم است؟
تصویر: لیندن گلدهیل، بیوشیمی‌دان داروسازی اهل فیلادلفیا، الگوهای سیماتیک(موجی) باورنکردنی را با صدا، آب و نور، خلق می‌کند.
مقاله توسط دکتر اینس اوردانتا / فیزیکدان بنیاد علوم طنین(رزونانس)
تشدید(طنین)، به عنوان فرآیندی شناخته میشود که مسئول شکل های درک، مشاهده یا نتیجه گیری ما از یک اتم، یک گل، سیارات، کهکشان ها است. رزونانس عناصر مختلف سازنده ی واقعیت فیزیکی را می سازد، متحد می کند و امکان تعامل بین آنها را فراهم می آورد. (گسترده بودن مفهوم رزونانس، از پیچش، چرخش، بازتاب، انعکاس، بازپژواک، پر بودن، مملو بودن ... نشان دهنده ی پیچیدگی درک آن است. از یک سو پیچش، و از سوی دیگر پوشش دادن و پر کردن و در بر گرفتن.
در برگرفتن، خودش مفهومی پیچیده و دشوار است؛ در بر گرفتن در دو بعد مانند در بر گرفتن در سه بعد نیست. به همین ترتیب در بر گرفتن و پر کردن در سه بعد، متفاوت از پر کردن در ابعاد بالاتر است. این فرایند وقتی پیچیده تر میشود که مفهوم در بر گرفتن و پر کردن به جهان های دیگر در نظریه ی چند جهانی، گسترش پیدا کند. آیا پوشش و طنین در یک جهان، جهان دیگری را هم در برمی گیرد؟ آیا پر کردن در جهانی، جهان دیگر را هم شامل میشود؟ تاثیر نوسانات در جهان بالاتر بر جهان پایین تر چگونه است؟ و....).
رزونانس، عامل اصلی است که بازخورد را ممکن می‌کند؛ مجرایی که بگذارید بگوییم از طریق آن، تبادل اطلاعات صورت می‌گیرد: اطلاعات بیرونی می‌تواند به درون نفوذ کند، و اطلاعات درونی می‌تواند در بیرون خود را نشان دهد. شرط در دسترس بودن آن مجرا، تصادف در انرژی است؛ یعنی انرژی های داخلی و خارجی با هم سازگار و فرکانس یکسانی داشته باشد.
هر چیز می تواند انرژی اضافی را ذخیره کند، به شرطی که در یک فرکانس تشدید، تحویل داده شود. انرژی جنبشی در فرکانس مناسب، باعث ایجاد نوسانات میشود و سبب می گردد لیوان شیشه ای از طریق ارتعاش، طنین پیدا کنند.


فرکانس مناسب نور فرابنفش می‌تواند باعث تشدید اتم هیدروژن با پرش به سطح انرژی بالاتر شود، در حالی که یک فرکانس رادیویی خاص می‌تواند سبب شود پروتون‌ها با چرخش، رزونانس کنند. منبع تصویر : https://www.abc.net.au/.../articles/2014/06/16/4022877.htm
به طور کلی می توان گفت که همه چیز در اطراف ما در حال ارتعاش یا خود ارتعاش است.(همه چیز موج است. به مقاله ینه فقط نور، بلکه همه چیز، از جمله تو موج هستیدو مقاله ی تو، تغییر و تحول هستی، تغییر و تحول، اکنون است.در کانال تلگرام دکتر سلمان فاطمی مراجعه شود.)
میدان های نور یا الکترومغناطیس، ارتعاشاتی هستند که آزادانه در فضای خالی منتشر می شوند.
میدان الکترومغناطیس معمولاً به صورت یک موج دوبعدی نشان داده می شود، در حالی که در واقع به دنبال یک حرکت مارپیچ به صورت سه بعدی حرکت می کند و یک موج عرضی است زیرا عمود بر جهت انتشار موج می لرزد (فلش های نوسانی سبز و قرمز).


بردارهای نوسانی سبز و قرمز به ترتیب، جزء الکتریکی و مغناطیسی موج هستند. مجموع برداری هر دو بردار، موج الکترومغناطیسی کل را تشکیل می دهد که همان مارپیچ آکوامارین است (برای اطلاعات بیشتر در مورد میدان های الکترومغناطیسی، مقاله RSF را بخوانید. The origin of quantum mechanics I: The electromagnetic field as a wave
منبع تصویر: https://www.pinterest.com/pin/538320961685310157/
چون ارتعاش در فضای خالی رخ نمی دهد، بلکه از طریق ماده ایجاد میشود، پس موج ماهیتا الکترومغناطیسی ندارد، بلکه مکانیکی است و مثلا به عنوان موج صوتی شناخته می شود.(اتم ها خودشان، ارتعاش را منتشر می کنند، آنها موج هستند)و سرعت انتشار آن به ماده ی نمونه، بستگی دارد.
این یک موج طولی خواهد بود، به این معنی که ارتعاش در جهت انتشار موج، رخ می دهد. اخیراً نشان داده شده است که امواج صوتی علاوه بر اتم هایی که آن را حمل می کنند، جرم خاص خود را دارند. ما مقاله RSF را توصیه می کنیم Sound has mass and therefore gravity?
ماده نیز ارتعاش است که به حجم معینی در فضا محدود می شود. همه ی اجسام، حتی اگر ساکن باشند، انواع مختلفی از ارتعاشات داخلی را دارند، اتم های آنها اساساً ارتعاش خالص هستند و حالت‌های داخلی ارتعاش- که به عنوان حالت‌های ارتعاش یا الگوهای عادی نیز شناخته می‌شوند- خاص هر اتم و مولکول است. آنها اثر انگشت سیستم هستند؛ خواه یک ذره کوانتومی باشد، مانند یک اتم، یا یک توپ تنیس، یا یک سیاره یا یک ستاره باشد.
هر جسم، اثر انگشت خود و حالت های ارتعاش خاص خود را دارد.
اینها با هندسه و ترکیب اتمی / مولکولی آنها تعریف می شوند.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [01/06/2023 01:05 ب.ظ]
برای نمونه، میتوانیم یک مولکول ساده ی آب را- که از یک اکسیژن و دو هیدروژن تشکیل شده است- در نظر بگیریم(حالت‌های طبیعی ارتعاش آن‌ها در ویدیو نشان داده شده است https://youtu.be/MjSUC5VDxbw)
هنگامی که یک ارتعاش خارجی(به یاد داشته باشید که انرژی با یک نوسان یا ارتعاش با فرکانس f همراه است) روی جسم تأثیر می‌گذارد، اگر آن ارتعاش (فرکانس) با هر یک از حالت‌های ارتعاش جسم (که فرکانس‌های خاص خود را نیز دارند) مطابقت داشته باشد، جسم آن انرژی را جذب می‌کند و حالت عادی ارتعاش دامنه آن تقویت می‌شود. (به‌شدت ارتعاش می‌کند، مشابه با دامنه بیشتر امواج دریا)


این اصل، همان چیزی است که مثلا باعث می شود وقتی مقداری ارتعاش صوتی در اطراف یک لیوان کریستال با یکی از حالت های معمول یا مناسب ارتعاش کریستال منطبق است، آن لیوان بشکند، به طوری که اگر حجم (شدت صدا) به اندازه ی کافی زیاد باشد، کریستال، آن انرژی بالاتر را جذب می کند، اتم های آن انرژی جنبشی بیشتری خواهند داشت که توسط آن شرایط تشدید، تقویت می شود، تا زمانی که کریستال شکسته شود.(شکل خود را از دست می دهد و نمی تواند انرژی داخلی زیادی را- که توسط انرژی خارجی تقویت می شود- تحمل کند و میشکند)
به همین ترتیب، جسمی که ساخته شده است تا ارتعاش کند (این کار را در فرکانس‌ها یا حالت‌های ارتعاشی خود انجام می‌دهد)، می‌تواند ارتعاش هر جسم دیگری را در اطراف خود- که دارای حالت ارتعاشی منطبق با حالت خود است- تحریک کند، همانطور که در شکل نشان داده شده است. ویدئو
: https://youtu.be/5H8aRCyEGnU
بنابراین، صدا پیامد رزونانس است.
Cymatics نمونه کاملی از چگونگی مشاهده این رزونانس ها در طبیعت است. Cymatics زیرمجموعه ای از پدیده های ارتعاشی الگویی است. الگوها و هندسه، صدا را قابل مشاهده می کند، بنابراین مطالعه ی صدا و ارتعاشِ قابل مشاهده است.
و هنگامی که ارتعاشات صدا یا ماده و ارتعاشات نور با هم ترکیب شوند، الگوهای سیماتیک باورنکردنی مانند شکل لیندن گلدهیل ایجاد می شود.
رنگ نیز یکی دیگر از پیامدهای رزونانس است.


برای توضیح ماهیت رنگ، ابتدا باید به برخی از مفاهیم مکانیک کوانتومی بپردازیم که می‌توان آن‌ها را در مقاله ی Origin of Quantum Mechanics II: Blackbody Radiation and Electromagnetic Field Quantization خواند که برخی از آنها در شکل خلاصه شده‌اند:
ساده ترین اتم شناخته شده، هیدروژن، عمدتاً از یک پروتون و یک الکترون تشکیل شده است، و هر دو اساساً در یک حجم، محصور هستند و در فرکانس های مختلف ارتعاش نوسان می کنند، که به عنوان حالت های عادی ارتعاش نیز شناخته می شود.
این، بدان معنی است که آنها فقط می توانند در فرکانس های خاصی- که توسط مکانیک کوانتومی تعریف شده است- ارتعاش کنند. ارتعاشات آن، کوانتیزه است. در مثال تصویر بالا، به عنوان یک کاریکاتور، ارتعاشات یا فرکانس های مجاز برای الکترون در اتم هیدروژن نشان داده شده است: آنها اوربیتال ها(دایره های سیاه)در اطراف پروتون هستند، در همین حال، نور سفیدی که نوسانات الکترومغناطیسی را منتشر می کند و شامل تمام فرکانس های طیف مرئی است هنگامی که به اتم هیدروژن می رسد، تنها فرکانس‌هایی از طیف الکترومغناطیس- که با اختلاف انرژی بین اوربیتال‌ها منطبق است- می‌تواند توسط اتم جذب شود.
در این مثال، این تفاوت در فرکانس ها همزمان با فرکانس یا رنگ سبز پرتو است که توسط الکترون گرفته شده، برانگیخته شده و به اوربیتالی با انرژی بالاتر می رود. این برانگیختگی، زمان بسیار کوتاهی به طول می‌انجامد، الکترون تقریباً بلافاصله به حالت معمول خود(نزدیک‌ترین مدار به پروتون)بازمیگردد و انرژی‌ها(یا فرکانس‌ها، یا رنگ‌ها) از اتم ساطع میشود و این زمانی است که الکترون، آن انرژی سبز را- که جذب شده است- آزاد می‌کند.
اینها قابل شناسایی هستند. این به عنوان طیف انتشار اتم هیدروژن شناخته می شود.(پس می بینیم طیف دریافتی جذبی در اتم هیدروژن، همان طیف انعکاسی صادر شده از سطح آن است!)
در این مثال، این تفاوت در فرکانس ها همزمان با فرکانس انرژی یا رنگ سبز پرتو است که توسط الکترون گرفته شده، برانگیخته شده و به اوربیتالی با انرژی بالاتر می رود. این برانگیختگی زمان بسیار کوتاهی به طول می‌انجامد، الکترون تقریباً بلافاصله به حالت معمول خود (نزدیک‌ترین مدار به پروتون)بازمیگردد و انرژی‌ها (یا فرکانس‌ها، یا رنگ‌ها) به وسیله ی اتم ساطع میشود و این، زمانی است که الکترون آن انرژی سبز را- که جذب کرده بود- آزاد می‌کند. اینها قابل تشخیص هستند.
این به عنوان طیف انتشار اتم هیدروژن شناخته می شود.
دو روش برای اندازه‌گیری طیف یا اثرانگشت برهم‌کنش بین نور و اتم وجود دارد:

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [01/06/2023 01:05 ب.ظ]
از دید فرکانس‌های نوری- که پس از جذب توسط اتم از پرتو اصلی غایب هستند-(بخش بالایی در شکل زیر) طیف حاصل به عنوان طیف جذبی اتم هیدروژن شناخته میشود و روش دیگر با اندازه گیری طیف گسیل اتم برانگیخته، شناخته می شود. هر کدام از این دو طیف، تقریبا برعکس طیف دیگر است، با این تفاوت که طی تحریک اتم، تلفات بسیار کم انرژی به شکل گرما وجود دارد؛ بنابراین انرژی ساطع شده کمتر از انرژی جذب شده است و فرکانس آن، اندکی کمتر است و طیف را اندکی، تقریباً نامحسوس، به سمت قرمز، یعنی به سمت طول موج‌های بلندتر، تغییر می‌دهد.
این طیف برای هر اتم، خاص و اثر انگشت هر اتم است. تکنیک علمی که طیف عناصر را اندازه گیری می کند به عنوان طیف سنجی شناخته می شود و به ما امکان می دهد ترکیب شیمیایی، اتمی و مولکولی هر چیزی را- که ما را احاطه کرده است- تعیین کنیم. مولکول‌ها نیز اثرانگشت خاص خود را دارند(که پیچیده‌تر از اثر انگشت اتم است، زیرا حالت‌های ارتعاشی بسیار بیشتری در آن دخیل هستند)، زیرا می‌توان آن را به ارتعاشات مختلفی- که از اتم‌های متصل به آن می‌آیند- تجزیه کرد.
یکی از زیباترین راه‌ها برای دیدن جدول تناوبی، اندیشیدن در مورد طیف‌های گسیلی عناصر است، همانطور که در شکل نشان داده شده است و می‌توانیم تأیید کنیم که در واقع، هر یک، طیف خاص خود را دارد. طیف‌سنجی، یک فناوری مبتنی بر مکانیک کوانتومی است و نه تنها برای تعیین ترکیب شیمیایی نمونه‌ها استفاده می‌شود، بلکه ابزار اصلی برای شناخت محیط شیمیایی اجرام نجومی مانند خورشید ما و ترکیب اتمی آن در لایه های مختلف آن هم هست.
خطوط سیاه در طیف جذبی خورشید توسط گازهای هلیوم، هیدروژن و اکسیژن در سطح خورشید یا بالای سطح خورشید ایجاد می شود که مقداری از نور ساطع شده را جذب می کند. هر گاز دارای فرکانس بسیار خاصی است که جذب می کند.
اگر گاز تا حدی گرم شود که بدرخشد، طیف حاصل دارای نور در طول موج های مجزا است که اتفاقاً با طول موج های نور از دست رفته در طیف های ستاره ای، مطابقت دارد. بنابراین، با مطالعه ی طیف عناصر مختلف در آزمایشگاهی در اینجا روی زمین، می‌توان ترکیب ستارگان دوردست، کهکشان‌ها و فراتر از آن را مشخص کرد!
اگر از یک منشور برای جداسازی نور خورشید به رنگ های تشکیل دهنده ی آن استفاده شود، این تصویر طیف نور مرئی از خورشید را نشان می دهد. این طیف با استفاده از تلسکوپ خورشیدی McMath-Pierce در رصدخانه ملی خورشیدی در کیت پیک، نزدیک توسان آریزونا ایجاد شد. ستاره شناسان برای ایجاد این نمای بسیار دقیق از طیف خورشید از یک ابزار بزرگ منشور مانند، استفاده می کنند .
در تصویر بالا، طیف با نور قرمز در بالا با طول موج 700 نانومتر (7000 آنگستروم) شروع می شود و در پایین با رنگ های آبی و بنفش با طول موج 400 نانومتر (4000 آنگستروم) به پایان می رسد. خطوط تاریک در سراسر طیف به دلیل جذب نور توسط عناصر مختلف در جو خورشید است.(پرتوهای صادر شده از مرکز خورشید که به وسیله یلایه های بعدی جذب میشود) این طیف جذبی خط تیره، نوعی اثر انگشت خورشید است و اطلاعات زیادی در مورد ترکیب شیمیایی خورشید و حتی دمای مناطق مختلف جو خورشید ارائه می دهد.
آیا با نگاه کردن به آن، چیزی شبیه بارکد مشاهده نمیشود؟
چشم انداز بنیاد علوم طنین
جالب است که طیف گسیلی خورشید(پرتوهای صادر شده از سطح و نه مرکز خورشید) را می توان طیفی از تابش جسم سیاه در نظر گرفت، همانطور که در شکل نشان داده شده است: نمودار از کتاب Comin's Discovering the Universe ( Comin's Discovering the Universe )(جسم سیاه سطح خورشید- که خودش منبع نور نیست- ولی به دلیل جذب پرتوهای مرکز خورشید، دارای انرژی میشود و میتواند طیف پرتویی و تابشی خورشید را- که برعکس طیف جذبی خورشید است- ایجاد کند! به همین ترتیب هر جسم سیاه- که پرتوها را در خود جذب میکند- میتواند بعدا منبع پرتو باشد.
طیفی از نور- که جذب جسم سیاه میشود- بعدا میتواند منبع صدور و پرتوزایی باشد. چیز سیاهی در جهان ما- به آن مفهوم که هیچ پرتویی صادر نمیکند- وجود ندارد بلکه آنچه بیشتر جذب کند، بیشتر هم میتواند پرتوزایی کند. سیاه و سفید شاید آنگونه که تصور میکنیم خیلی ساده درک نشود. (به مقاله ی دو سوی واقعیت (واضح و مبهم) درکانال تلگرام دکتر سلمان فاطمی و نیز برای درک تفاوت احساس و درک از درون مجموعه و بیرون آن که گاهی کاملا متضاد با هم است به مباحث مربوط به آزمون ذهنی گربه ی شرودینگرو نیز مقاله یگفتگوی جالب نسیم هرمیان با دکتر بت مک دگال در همان کانال مراجعه شود)

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [01/06/2023 01:05 ب.ظ]
نسیم هرمیان اشاره می کند که خورشید و سیاهچاله هر دو رادیاتورهایی(پرتوزاهایی) از اجسام سیاه هستند و این به تنهایی سرنخ هایی از ماهیت پنهان ستارگان می دهد.باید توجه داشت که سیاهچاله، یک جسم سیاه کامل است، درست مانند خورشید. این واقعیت در چارچوب نظریه ی فیزیک یکپارچه، مهم است. -نسیم حرمین
شواهد فزاینده ای- که سیاهچاله ها ستاره ها را تشکیل می دهند- این واقعیت غیر قابل برگشت را توضیح می دهد است که سیاهچاله های مرکز کهکشان ها نقش اصلی را در شکل گیری کهکشان ها ایفا می کند و این رویدادی است که توضیح می دهد چرا ستاره شناسان و اخترفیزیکدانان، سیاه چاله را در مرکز کهکشان ها پیدا کرده اند.
در مقاله قبلی RSF با عنوان سیاهچاله های کلان پرجرم، ستارگان را با سرعت پیشرفت به دنیا می آورند Supermassive Black Holes Give Birth to Stars at Breakthrough Rate
، به این مورد پرداخته بودیم. ستاره شناسان سیاهچاله های کلان پرجرم را مشاهده کرده اند که مناطق ستاره ساز ایجاد می کنند. از سال 2017، تیمی از اخترفیزیکدان ها سیاهچاله‌های کلان پرجرم را رصد کردهند و این احتمال وجود دارد که این موجودات ممکن است ستاره‌هایی را به دنیا بیاورد. این دانشمندان شواهدی از تولد ستارگان جدید از موادی- که از سیاه‌چاله به بیرون پرتاب می‌شوند- پیدا کرده‌اند و این، جریان خروجی نامیده می‌شود. یک جریان گاز می تواند مسئول ایجاد ستاره های جدید با چرخش به دور مرکز سیاهچاله، در چیزی به نام قرص برافزایشی باشد. این احتمال که تشکیل ستاره در قرص برافزایش سیاهچاله رخ می دهد توسط مشاهدات تایید شد.
شوته و تیمش با استفاده از تلسکوپ فضایی هابل برای رصد و انجام طیف‌سنجی در کهکشان کوتوله هن ۲ تا ۱۰-که در فاصله حدود ۳۴ میلیون سال نوری از زمین در صورت فلکی پیکسیس قرار دارد- به این نتیجه رسیدند که خروجی از سیاه‌چاله در مرکز کهکشان، باعث تشکیل ستاره ی کهکشان شد. یافته های آنها در مجله ی Nature منتشر گردید.


استفان آدلر از دانشگاه پرینستون، نیوجرسی، نظریه جدیدی بر اساس برهمکنش بین سیاهچاله ها و انرژی تاریک ارائه کرده است و مکانیسمی را ارائه می دهد که می تواند توضیح دهد چگونه یک سیاهچاله ی مرکزی می تواند تشکیل ستاره را کاتالیز کند. این برهمکنش با انرژی تاریک، باعث می‌شود که سیاه‌چاله‌ها باعث نشت ماده شوند و بادی از ذرات در حال عقب‌نشینی ایجاد کنند.
وقتی این باد با ماده ی ورودی، برخورد می کند، تکانه از بین می رود و محصولات برخورد، مقداری از سیاهچاله فاصله می گیرد. این ماده است که سپس به ستاره تبدیل می شود . وبلاگ فیزیک arXiv .


اگر سیاه‌چاله‌ها به روشی- که آدلر پیشنهاد می‌کند- باد و نسیمی منتشر کنند، ستاره‌شناسان می‌توانند با استفاده از تلسکوپ فضایی جیمز وب، شواهدی از آن را ببینند. چند روز پیش، یک مطالعه ی جدید با داده های مشاهده ای، این نظر را تایید کرد. این مطالعه نشان می دهد که در واقع، رشد سیاهچاله و تشکیل ستاره، به طور همزمان در یک کهکشان اتفاق می افتد و به نظر می رسد بر یکدیگر تأثیر می گذارند. آنها همچنین رابطه ای را محاسبه می کنند که چگونگی پیوند این دو را توصیف می کند و این، در زمینه ی فیزیک یکپارچه بسیار مهم است زیرا نشان می دهد که ارتباط بین ستاره ها و سیاهچاله ها عمیق تر از اینهاست.
رابطه تا کجا می تواند پیش برود؟
مقاله ی آتی هرمیان، با عنوان یکسان سازی ثابت نیروها، میدان ها و ذرات، در پلاسمای خلاء کوانتومیInvariant Unification of Forces, Fields and Particles, in a Quantum Vacuum Plasma ، به این سوال نیز می پردازد!
هرمیان برای بیش از 25 سال ادعا کرده است، ستارگان، سیاهچاله هایی با ارگوسفر ضخیم هستند، به همین دلیل است که طیف یک جسم سیاه (سیاهچاله) و یک ستاره، بسیار شبیه به هم است.

(ستاره با ارگوسفر ضخیم یعنی اینکه طیف گسیلی از مرکز ستاره، در ارگوسفر جذب و از حاشیه ی آن حذف میشود و طیف جذبی، وسیع میشود و آنچه از ستاره منتشر میگردد(طیف پرتوزایی یا ساطع کردن) پرتوهای جذبی است که بار دیگر در بیرون ستاره از سطح ارگوسفر آن به بیرون تابیده می شود.
یعنی طیف جذبی ستاره مانند یک سیاهچاله، همه ی نور پرتوزایی شده از مرکز آن را جذب میکند و آنچه تابیده می شود و در طیف صدور یا ُemission spectrom ثبت میگردد، صدور این پرتوهای جذب شده در سطح ارگوسفر است.)


از تمام موارد فوق، می توان استنباط کرد که مفهوم طنین، بسیار مهم، اساسی و بنیادی است و موسسه ی ما آن را به عنوان یک اصل اساسی مطرح می کند.
رزونانس همه ی مطالعات ما را هدایت می کند: اصل هولوگرافیک تعمیم یافته، مدل مقیاس بندی هولوفرکتوگرافی، علم زیست شناسی کوانتومی، علم آگاهی، و بسیاری موارد دیگر...
با ما همراه باشید!
https://es.resonancescience.org/.../que-es-la-resonancia...
توضیحات دکتر سلمان فاطمی نورولوژیست از ایران👇🏿


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تاثیر بینش و انتظارات فراکوییفلکسچگونه مولکول های دی ان ایدر جراحی کمر عجله نکنیدهندسه ی رایج کیهانلووفلوکساسینارزش خود را چگونه میشناسرویای شفافوقاحت و تمسخر دیگرانبلعیدن ستاره توسط سیاهچامیدان های کوانتومی خلازبان شناسی مدرن در سطح سلکوری گذرای ناشی از موبایتشنج به صورت اختلال رفتابدون پیر فلکشلیک فراموشیپرکاری تیروئیدتو جدای از کیهان نیستیحکمت الهی در پس همه چیزچقدر به چشم اعتماد کنیمغم بی پایانالکترومغناطیس شنوایی و هخطر را بپذیرچگونه حافظه را قویتر کنیتاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین ددرمان ژنتیکی برای نوآوریهوش مصنوعی یا حماقت طبیعلزوم سازگاری قانون مجازااز بار خود بکاه تا پرواز روش های صرفه جویی در ایجاویتامین بی 12 در درمان دردبه خودت نگاه کنمانند آب باشسقوط درون جاذبه ای خاص، چکار با یگانگی و یکپارچگیتظاهر خوابیده ی مادهمحدودیت های حافظه و حافظبرای زندگی سالم، یافتن تشکرگزار هر چیزی باش که داآن چیزی که ما جریان زمان توهم فضای خالی یا توهم فضحس متفاوتنقش آتش در رسیدن انسان بهامید جدید بر آسیب نخاعیدو بیماری روانی خود بزرگ چالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانهوش مصنوعی از عروسک بازی من، خود تو هستماز تکینگی تا مغز از مغز تریه زغالیواقعیت خلا و وجود و درک مبی شرمیسلطان جنگل یا صاحب ملکوتکریستال زمان(قسمت سوم)تغییرات آب و هوایی که به مرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی درمان های Spinal Muscular Atشادی، پاداش انجام وظیفهآینده ی علم و فیزیک در60 ثتوازن مهمتر از فعالیت زیحس و ادراک قسمت چهارمنقش زبان در سلطه و قدرت اانگشت ماشه ایدیوار همه اش توهم بودنبرو و انرژی مداومفناوری هوش مصنوعی نحوه ختاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از دروغ نگو به خصوص به خودتهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تراه فراری نیستواکسن سرطانبیماری ای شبیه آلزایمر و سوپاپ ها یا ترانزیستورهاگندم بکاری، جو درو نمیکنجهان فراکتالمرز جدید جستجو و اکتشاف، بزرگ شدن تقریبا ناگهانی شش مرحله تکامل چشمآیا کیهان می تواند یک شبیتکنولوژی جدید که سلول هاحس و ادراک قسمت بیست و دونمیتوان بر سیاه سیاه نوشانسولین هوشمنددانشمندان یک فرضیه رادیکچرا مردم با زندگی میجنگنفاصله ها در مکانیک کوانتترکیب حیوان و انسانابزارهای بقای از نخستین درگیری مغزی در سندرم کووهوش مصنوعی در خدمت خلق وحمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترساناها و ابر رساناها و عوزوز گوشبیهوش کردن در جراحی و بیمسیاره ابلهانگاهی جهت را عوض کنجهان کاملی در اطراف ما پرمشاهده آینده از روی مشاهتفاوت قند طبیعی با قند و ضرب المثل یونانیآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجتکامل زبانحس و ادراک- قسمت شصت و چهچه زیاد است بر من که در ایاولین قدم شناخت نقص های خداروی فامپیریدین یا نورلچراغ های متفاوت و نور یکسفرد یا اندیشهتسلیم شدن از نورون شروع ماحیای بینایی نسبی یک بیمدست بالای دستهوش عاطفی قسمت اولمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسکلت خارجی در درمان اختزمان به چه دلیل ایجاد میشیاری خدا نزدیک استبا آتش، بازی نکن و بعد از سانسور ذهنپول و شادیجهش های ژنتیکی مفید در سامعرفت و شناختتقویت سیستم ایمنیظهور امواج مغزی در مغز مصآب زندگی است قسمت دومتاثیر فکر بر سلامتخواب سالم عامل سلامتی و ینوار مغز، ترجمه ی فعالیت ایمونوگلوبولین وریدی IVIgداروی جدید ضد فشار خوننظریه ی ریسمانقلب های سادهاختلالات صحبت کردن در اناستیفن هاوکینگ در تفسیر ذرات کوانتومی زیر اتمی قهوض مصنوعی زندهمنتظر نمان چیزی نور را بهزندگی سلول در بدن، جدای اکلید، در ناشناخته هاستباربر دیگران نباشتمدن قدیمی ای در جنوب ایرستارگانی قبل از آغاز کیهپیوند سر، یکی از راه حلهاجاذبه و نقش آن در شکلگیریمغز اندامی تشنه ی انرژی اعلایم کمبود ویتامین E را آزمون ذهنی گربه ی شرودینتاثیر گیاه خواری بر رشد واین، فقط راه توستخودآگاهی و هوشیارينوروز مبارکدر مانهای کمر دردهمیشه چیزی برای تنهایی دقبل از آغازارتباط چاقی و کاهش قدرت باطلاع رسانی اینترنتیرمز جهان خاصیت فراکتالهدف از خلقت رسیدن به ابزاموجودات مقهور ژنها هستندزاوسکا درمان گوشرکندن ریشه ی خودبحثی در مورد عملکرد لوب فسرگردانیپپوگستتنبیه چقدر موثر استحقیقت افرادمغز بزرگ چالش است یا منفععادت بد را ترک کنآغاز فصل سرما و دوباره تکخبر مهم تلسکوپ هابلعادت دادن مغز بر تفکرآغاز مبهم آفرینشخدا موجود استتاثیر ترکیبات استاتین (ساکسی توسین و تکامل پیش اچگونه میتوان با قانون جندر درمان بیماری مولتیپل هندسه بنیادینلوب فرونتال یا پیشانی مغاز فرد ایستا و متعصب بگذرروان سالموقت نهيب هاي غير علمي گذشبنی عباس، ننگی بر تاریخمیدان بنیادین اطلاعاتزبان شناسی نوین نیازمند کی غایب شدی تا نیازمند دلتشنج عدم توازن بین نورون ماده ای ضد التهابیبدون بار گذشتهشنا در ابهای گرم جنوب نیاپراسینزوماب در پارکینسوتو دی ان ای خاص ميتوکندريحافظه میتواند بزرگترین دنقش قهوه در سلامتیغم بی پایانالکتروتاکسی(گرایش و حرکخطرات هوش مصنوعینگاه من، نگاه تو و یا حقیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازدرمان کارتی سل و تومور مغهوش مصنوعی گوگل به کمک تشلزوم سازگاری قانون مجازااز بحث های کنونی در ویروسروش های عملی برای رفع کمرویتامین بی هفدهبه دنبال رستگاری باشماه رجبسقوط زیگزاگی یا ناگهانیکارهای کوچک، بی ارزش نیستظاهری از ماده است که بیدمحدودیت درک انسانبرخی ملاحظات در تشنج های شکست حتمیآنچه می دانم، آنچه را میختوهم لیلیپوتی(ریزبینی)حس چشایی و بویایینقش انتخاب از طرف محیط، نامید درمان کرونا با هماندو بار در هفته ماهی مصرف چالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان دارویی سرطان رحم بهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژي پاک سرچشمه حاز تکینگی تا مغز از مغز تریواستیگمینوالزارتان داروی ضد فشار بی عدالتی در توزیع واکسن سم زنبور ، کلیدی برای وارکشف مکانیسم عصبی خوانش پتغییرات تکاملی سر انسان مرکز حافظه کجاستبرخی روش های تربیتی کودکشب سیاه سحر شودآینده با ترس جمع نمیشودتوت زیاد بخوریدحس و ادراک قسمت نوزدهمنقش سجده بر عملکرد مغزانگشت نگاری مغز نشان میددیوار، از ابتدا توهم بودچت جی پی تیفواید روزه داری متناوبتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از دریا آرام نخواهد شد کشتی هوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تراه نجاتواکسن ضد اعتیادبیماری ای شبیه ام اس مولتسوخت هیدروژنی پاکگوهر با نظر دیگران سنگ نمجهان قابل مشاهده بخش کوچمرزهای حقیقی یا مرزهای تبزرگترین خطایی که مردم مششمین کنگره بین المللی سآیا گذشته، امروز وآینده تکینگیحس و ادراک قسمت بیست و سونمای موفقیتانسان قدیم در شبه جزیره عدانشمندان ژنی از مغز انسچرا مغز انسان سه هزار سالفاصله ی همیشگی تصویر سازترازودونابزارهای دفاعی و بقای مودرگیری مغزی در سندرم کووهوش مصنوعی در خدمت خلق وحمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترستگاری محدود به یک راه نوسواس، بیماری استبیهوشی در بیماران دچار اسیاره ابلهانگاهی در پارکینسون باید پجهان پیوستهمشاهدات آمیخته با اشتباهتفاوت مغز انسان و میمون هضربه مغزی در تصادف رانندآیا خداباوری محصول تکاملتکامل زبان انسان از پیشیحسن یوسف باغچه ی مننه عدم مطلق بلکه عدم با قاولین مورد PML به دنبال تکداروی لیراگلوتیدنزاع ها بیهوده استفرد حساس از نظر عاطفی و بتست نوار عصب و عضلهاحیای بینایی نسبی یک بیمدستورالعمل مرکز کنترل بیهوش عاطفی قسمت دهممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسکار، لگوی هوشمندزمان شگفت انگیزژن همه چیز نیستبا تعمق در اسرار ابدیت و ساهچاله ها تبخیر نمیشودپول و عقیدهجهش های ژنتیکی غیر تصادفمغز فکر میکند مرگ برای دیظرف باید پر شود چه با چرک آب زندگی است قسمت سومتاثیر مشاهده بر واقعیت بخواب عامل دسته بندی و حفطنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزیداروی جدید ضد میگرننظریه تکامل در درمان بیمقلب و عقلاختلالات عضلانی ژنتیکاستخوان های کشف شده، ممکذرات کوانتومی زیر اتمی قهیچ نقطه ای مرکزی تر از امنتظر نتیجه ی کارهایت بازندگی، مدیریت انرژیکلام و زبان، گنجینه ای بسبارداری بدون رحمتمدن پیشرفته ی پیشینیانسخن نیکو مانند درخت نیکوپیوندهای پیچیده با تغییرجبران از دست رفته هامغز انسان ایا طبیعتا تماعلایم کمبود ویتامین E را آزمون ذهنی گربه شرودینگرتاثیر گیاه خواری بر رشد واینترنت بدون فیلتر ماهواخودت را از اندیشه هایت حفنوروز یا روز پایانیدر محل کار ارزش خودت را بهمیشه چشمی مراقب و نگهباقبل از انفجار بزرگارتباط هوش ساختار مغز و ژاطلاعات حسی ما از جهان، چهر چیز با هر چیز دیگر در تمورد نادر همپوشانی دو بیزبان فرایند تکاملی برای کندر در بیماریهای التهاببحثی درباره هوش و تفاوتهسربازان ما محققا غلبه می پایان، یک آغاز استتهدیدهای هوش مصنوعیحقیقت انسانمغز بزرگ چالشهای پیش رومغز بزرگ و فعال یا مغز کوعارضه جدید ویروس کرونا سإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَخدا نور آسمان ها و زمین اتاثیر تغذیه بر سلامت روااکسکاربازپین در درمان تشدر دعواها چه میکنی؟هندسه در پایه ی همه ی واکلوتیراستاماز مخالفت بشنوروبات ها قول میدهندوقتی فهمیدی خطا کردی برگبه قفس های سیاهت ننازمیدازولام در درمان تشنج زبان، نشان دهنده ی سخنگو کیهان خود را طراحی میکندتشویق خواندن به کودکانماده، چیزی نیستبدون زمان، ماده ای وجود نشناخت ناشناختهپرتوهای صادر شده از سیاهتو در میانه ی جهان نیستی حافظه های کاذبنقش مهاجرت در توسعه نسل اغیرقابل دیدن کردن مادهالکترودهای کاشتنیدفاع از پیامبرنگاه مادی غیر علمی استتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان پوکی استخوانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشلزوم عدم وابستگی به گوگل از تلسکوپ گالیله تا تلسکروش هایی برای مقابله با اویتامین دی گنجینه ای بزربه زودی شبکه مغزی به جای ماهیچه ی صبرسلول های مغزی عامل پارکیکارهایی بیش از طراحی و گپتعویض دارو در تشنجمخچه فراتر از حفظ تعادلبرخی مرزهای اخلاق و علوم شکستن مرز دور مغزآنچه ناشناخته است باید شتوهم چیستحس و ادراک (قسمت اول )نقش اتصالات بین سلولهای امیدهای جدید برای بازیابدو برابر شدن خطر مرگ و میچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان زخم دیابتی با تکنوهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تریاضیات یک حس جدید استواکنش های ناخودآگاه و تقبیمار 101 ساله، مبتلا به سسماگلوتید داروی کاهش دهنکشف مکانیسمی پیچیده در بتغذیه بر ژنها تاثیر داردمرکز حافظه کجاستبرخی سلولهای عصبی در تلاشبیه سازی میلیون ها جهان آیا فراموشی حتمی استتوسعه هوش مصنوعی قادر اسحس و ادراک قسمت هفتمنقش غذاها و موجودات درياانتقال ماده و انرژیدید تو همیشه محدود به مقدچت جی پی تیفواید روزه داری متناوبتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از دریای خداهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تراه های جدید برای قضاوت رواکسن علیه سرطانبیماری اسپینال ماسکولار سودمندی موجودات ابزی بر گویید نوزده و ایمنی ساکتجهان موازی و حجاب هامزایای شکلات تلخ برای سلبزرگترین درد از درون است شعار و عملآیا پیدایش مغز از روی تصاتکامل فردی یا اجتماعیحس و ادراک قسمت بیستمنمایش تک نفرهانسان میوه ی تکاملدانشمندان پاسخ کوانتومی چرا مغزهای ما ارتقا یافت فتون های زیستیترازودونابعاد و نیازهای تکاملیدرگیری اعصاب به علت میتوهوش مصنوعی درمانگر کامپیمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترشته نوروایمونولوژی و نقوسیله، فقط دعا نیستبیو الکترونیک؛ ترکیب موجسیب یکسان و دیدگاه های متگذر زمان کاملا وابسته به جهان پیوستهمطالبه ی حق خودتفاوت ها و تمایزها کلید بضررهای مصرف شکر و قند بر آیا دلفین ها می تواند از تکامل ساختار رگهای مغزی حساسیت روانی متفاوتنهایت معرفت و شناخت درک عاولین مورد پیوند سر در انداروی کنترل چربی خوننزاع بین جهل و علم رو به پفردا را نمیدانیمتست کم هزینه ی بزاق برای احتیاط در ورزش زانو در خادغدغه نتیجه ی نادانی استهوش عاطفی قسمت دوممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسارت و پرخوریزمان طلایی سکته ی مغزی راژن همه چیز نیستبا خودت نجنگسایه ی هوشیاریپوست ساعتی مستقل از مغز دجهش های بیماری زا، معمولمغز قلبظرفیت مغز چقدر استآب، زندگی است(قسمت پنجم)تاثیر نگاه ناظر هوشیار بخواص فلفل سبزنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزی و کنترل دو داروی جدید ضد الزایمرنظریه تکامل در درمان بیمقلب یا مغزاختراع جدید اینترنت کواناستروژن مانند سپر زنان دذرات کوانتومی زیر اتمی قهیچ چیز همیشگی نیستمنتظر زمان ایده آل نشوزندگی، مراتب هوشیاری استکلام، در تحولی شگفت آور ببازگشایی مجدد مطب دکتر ستمدن بشری و مغز اخلاقیسخن و سکوتپیوندی که فراتر از امکانجدا کردن ناخالصی هامغز انسان برای ایجاد تمدعلائم عصبی آلزایمر، با اآزادی در چیستتاثیر گیاه خواری بر رشد واینترنت، حقیقت جامعه ی فخودروهای هیدروژنینورالژیدر چه مرحله ای از خواب ، رهمیشه اطمینان تو بر خدا بقبرستان ها با بوی شجاعتارتباط پیوسته ی جهاناطلاعاتی عمومی در مورد مهر جا که جات میشه، جات نیموسیقی نوزبان متغیرکندر علیه سرطانبحثی درباره هوش و تفاوتهسربرولایزینپاکسازی مغزتو یک معجزه ایحقیقت اشیاتو یک جهان در مغز خودت هسحقیقت تنها چیزی است که شامغز بزرگترین مصرف کننده عبارت های مبهم مانند انرافت فشار خون ناگهانی در وخدا بخشنده است پس تو هم بتاثیر حرکات چشم بر امواج اگر فقط مردم میفهمیدند کدر سال حدود 7 میلیون نفر هندسه زبانِ زمان استلوزالمعده(پانکراس)مصنوعاز نخستین همانند سازها تروبات های ریز در درمان بیوقتی ناراحتی چیکار میکنیبه مغز خزندگان خودت اجازمکان زمان یا حافظه زمانزبان، وسیله شناسایی محیطکیهانِ هوشیارِ در حال یاتشخیص ژنتیکی آتروفی های ماده، چیزی بیش از یک خلا بر کسی اعتماد نکن مگر اینشناخت و معرفت، و نقش آن دپرتوزایی از جسم سیاهتوقف؛ شکستحافظه و اطلاعات در کجاست نقش میدان مغناطیسی زمین غار افلاطونالگو نداشتیمدفاع در برابر تغییر ساختنگاه محدود و تک جانبه، مشتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان پوکی استخوانهوش مصنوعی الفاگومقاومت به عوارض فشار خون از تلسکوپ گالیله تا تلسکروش هایی برای کم کردن اضطویروس مصنوعیبه زیر پای خود نگاه نکن بماپروتیلینسلول های بنیادیکاربرد روباتهای ريزنانوتعامل انسان و هوش مصنوعیمخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرخی نکات از گاید لاین پرشکستگی لگن یا سکته ی مغزیآنچه واقعیت تصور میکنیم توهم و خیالحس و ادراک (قسمت دوم )نقش تیروئید در تکامل مغزامیدوار باش حتی اگر همه چدو برابر شدن خطر مرگ و میچالش های ایستادن بر دو پاتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان ساده ی روماتیسمهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از منابع نهفاز تکینگی تا مغز از مغز تریتوکسیمابواکنش به حس جدیدبیمار مرکز تنفس سلولیسندرم میلر فیشرکشف ژن جدید، می تواند گستثبت و دستکار ی حافظهمرکز خنده در کجای مغز استبرخی سيناپسها طی تکامل و شبیه سازی سیستم های کوانآیا ممکن است موش کور بی متوسعه برخی شغل ها با هوش حس و ادراک قسمت هفدهمنقش غذاها و موجودات درياانتروپی و هوشیاریدیدن خدا در همه چیزنتایج نادانی و جهلفواید زیاد دوچرخه سواریتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از درک فرد دیگر و رفتارهای اهوش مصنوعی از عروسک تا کممنابع بی نهایت انرژی در داز تکینگی تا مغز از مغز تراه های جدید برای قضاوت رواکسنی با تاثیر دوگانه ابیماری اضطراب عمومیسی و سه پل اصفهانگوش دادن بهتر از حرف زدنجهان ما میتواند به اندازمسمومیت دانش آموزان بی گبسیاری از مجرمان، خودشانصبور باشآیا آگاهی پس از مرگ از بیتکامل مادی تا ابزار هوشمحس و ادراک قسمت دهمچند نرمش مفید برای کمردرانسان ها می توانند میدان دانشمندان اولین سلول مصنچرا ویروس کرونای دلتا وافروتنی معرفتیتراشه مغز بدون واسطه ی دابعاد اضافه ی کیهاندرب بسته با غیر خود باز مهوش مصنوعی درخدمت خلق وحمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترشد مغز فرایندی پیچیده ایک پیام منفرد نورون مغزی بیوگرافیسیر آفرینش از روح تا مغز گذشته را دفن کنجهان پر از چیزهای اسرار آمطالبی در مورد تشنجتفاوت ها را به رسمیت بشناضررهای شکر بر سلامت مغزآیا دلفین ها میتوانند باتکامل شناخت انسان با کشفخفاش کور و انسان بینا؟نهایت در بی نهایتاولین هیبرید بین انسان و داروی تشنجی درباردارینزاع بین علم و نادانی رو فرزندان زمان خودتست آر ان اس دز میاستنی گاحتیاط در تعویض داروهاذهن ما از در هم شکستن منبهوش عاطفی قسمت سوممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاساس انسان اندیشه و باور زمان، واقعی نیستژن هوش و ساختارهای حیاتی با خدا باشتلقین اطلاعات و حافظهسایه را اصالت دادن، جز فرپوشاندن خود از نورجهش تمدنی عجیب و شگفت انسمغز ما کوچکتر از نیم نقطهعقل مجادله گرآتاکسیتاثیر نگاه و مشاهده ناظر خواص منیزیمنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزی کمک میکند داروی سل سپتنظریه تکامل در درمان بیمقلب دروازه ی ارتباطادامه بحث تکامل چشماسرار آفرینش در موجرفلکس وتری با توضیح دکتر هیچ چیز، چقدر حقیقی استمنحنی که ارتباط بین معرفزندان ذهنیکلرال هیدرات برای خوابانبازگشت از آثار به سوی خداتمدن زیر آبسخن پاک و ثابتپیوستگی همه ی اجزای جهانجدایی خطای حسی استمغز انسان برای شادمانی طعلت خواب آلودگی بعد از خوآزادی عقیده، آرمانی که تتاثیر گیاه خواری بر رشد وایندرالخورشید مصنوعینورالژی تریژمینالدر ناامیدی بسی امید استهمیشه به آنچه داری، خوشنقدم زدن و حرکت دید را تغیارتباط انسانی، محدود به رنگ کردن، حقیقت نیستاطلاعاتی عمومی در مورد مهر حرکت خمیده می شود و هر موسیقی هنر مایع استزبان مشترک ژنتیکی موجوداکو کیو تن coQ10بحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد میگرنپارادوکس ها در علمتو کجای جهانیحقیقت خواب و رویامغز حریص برای خون، کلید تعجول نباشافت هوشیاری به دنبال کاهخدا تاس نمیریزدچگونه مغز ما، موسیقی را پتاثیر دوپامین و سروتونیناگر میدانی مصیبت بزرگتر در عید نوروز مراقب تصادف هندسه، نمایشی از حقیقتلیروپریم داروی ترکیبی ضداز نخستین همانند سازها تروبات کیانوقتی پر از گل شدی خودت را به نقاش بنگرمکانیک کوانتومی بی معنی زدودن نقص از هوش مصنوعیکیست هیداتید مغزتشخیص آلزایمر سالها قبل ماست مالیبرلیتیونشناخت حقیقت یا آرزوهای گپرسشتولید مولکول جدید توسط هحافظه و اطلاعات در کجاست نقش محیط زندگی و مهاجرت دغرور و علمالگو و عادت را بشکن و در ادقیق ترین تصاویر از مغز انگاه کلی نگرتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان آرتروز با ورزش موضهوش مصنوعی اکنون می توانمقایسه رقابت و همکاریاز تکنیکی تا مغز از مغز تروش هایی برای جلوگیری از ویروس های باستانی، مغز مبه سیاهی عادت نکنیمماجرای جهل مقدسسلول های بنیادی منابع و اکاربرد روباتهای ريز، در تعامل انسان با هوش مصنوعمخچه ابزاري که وظیفه آن فبرخی نرمش ها برای درد زانشگفت نیست من عاشق تو باشمآنچه حس می کنیم، نتیجه ی توهم وجودحس و ادراک قسمت 67نقش حفاظتی مولکول جدید دامیدواریدو داروی جدید برای میاستچالش کمبود اندام برای پیتاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون نیاز بهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تریسپریدونواکسن های شرکت فایزر آمربیماری لبر و نابینایی آنسندرم کووید طولانیکشف ارتباط جدیدی از ارتبثبت امواج الکتریکی در عصمرگ چیستبرداشت مغز ما از گذر زمانشبکه های مصنوعی مغز به درآیا ما کالا هستیمتوصیه های سازمان بهداشت حس و ادراک قسمت هجدهمنقش غذاها و موجودات درياانتظار گذر تندباد؟دیدگاه نارسای دوگانه ی منجات در اعتماد به خودفیلم کوتاه هیروشیما از هتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از درک نیازمند شناخت خویش اهوش مصنوعی از عروسک تا کممنابع جدید انرژیاز تکینگی تا مغز از مغز تراه پیروزی در زندگی چیستوابسته به دوستی این و آن بیماری بیش فعالیسیلی محکم محیط زیست بر انگوشه بیماری اتوزومال رسسجهان مادی، تجلی فضا در ذهمسمومیت دانش آموزان، قمابسیاری از بیماری های جدیصبور باشآیا امکان بازسازی اندامهتکامل مداومحس و ادراک قسمت دوازدهمچند جهانیانسان یک کتابخانه استدانشمندان تغییر میدان مغچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک فروتنی و غرورتراشه ها روی مغزابعاد بالاتردرختان چگونه بر تشکیل ابهوش مصنوعی ساخته هوش طبیمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترشد مغز علت تمایل انسان بیک پیشنهاد خوب برای آسان بیوگرافیسیستم تخلیه ی مغز بینشی نگر جان به جز تو خواهد از خجهان پر از چیزهای جادویی مطالعه ای بیان میکند اهدتفاوت های بین زن و مرد فقضعیف و قویآیا دست مصنوعی به زودی قاتکامل، نتیجه ی برنامه ریخفاش با شیوع همه گیری جدینهادینه سازی فرهنگ اختلااولین تصویر در تاریخ از سداروی جدید ALSنزاع بین علم و جهل رو به پفرضیه ای جدید توضیح میدهاحساس گذر سریعتر زمانذهن چند جانبه نیازمند نگهوش عاطفی قسمت ششممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از مغز، وزن را کمزمان، اندک استژن یا نقشه توسعه مغز و نقبا طبیعت بازی نکنتلاش ها برای کشف منابع جدساخت سلول عصبی حتی پس از پیموزایدجهشهای مفید و ذکاوتی که دمغز مانند تلفن استعقل در جهان جدید، عجیب اسآتاکسی فریدریشتاثیر نگاه انسان بر رفتاخواص میوه ی بهنوار عصب و عضلهایمپلانت نخاعی میتواند دداروی ضد چاقینعناعقلب روباتیکاداراوون تنها داروی تاییاسرار بازسازی اندام هارفتار مانند بردههیچ وقت خودت را محدود به منشأ اطلاعات و آموخته ها زونیسومایدکم کردن کالری روشی سودمنبازگشت به ریشه های تکاملتمدنی قدیمی در شمال خلیج پیام های ناشناخته بر مغز جریان انرژی در سیستم های مغز انسان برای شادمانی طعماد الدین نسیمی قربانی آزار حقیقیتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینخوش قلبی و مهربانینوزاد ناشنوای متولد شده،در هم تنیدگی مرزها و بی مهمیشه داناتر از ما وجود دقدرت مردمارتباط از بالا به پایین مرنگین کماناعتقاد اشتباه، نتیجه ی نهرچیز با یک تاب تبدیل به میلر فیشر نوعی نادر از گیزبان چهار حرفی حیات زمینکوچ از محیط نامناسببحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد میگرن در کودکانپاسخ گیاهان در زمان خوردبحثی درباره هوش و تفاوتهسردرد میگرنی در کودکانپختگی پس از چهل سالگي به تو کز محنت دیگران بی غمیحقیقت در علم، هرگز نهایی مغز در تنهایی آسیب میبینعدم توقف تکامل در یک انداافتخار انسانخدای رنگین کمانچگونه مغز پیش انسان یا همتاثیر دپاکین بر بیماری ماگر نیروی مغناطیس نباشد درمان نگهدارنده ی اعتیادهنر فراموشیلیس دگرامفتامین یا ویاساز نخستین همانند سازها تروح و آب حیاتوقتی تو از یاد گرفتن باز به نقاش بنگرمکانیزمهای دفاعی در برابسفر فقط مادی نیستکیست کلوئید بطن سومتشخیص ایدزماست مالی با هوش انسانیبرنامه و ساختار پیچیده مشناخت درون، شناخت بیرون؛پرسش و چستجو همیشه باقی اتولید مثل فقط با یک مادر حافظه و اطلاعات در کجاستنقش مرکز تنفس سلولی در بیغربال در زندگیالگوی بنیادین و هوشیاریدل به دریا بزننگاه انسان محدود به ادراتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان ام اس(مولتیپل اسکلهوش مصنوعی از عروسک های بمقابله ی منطقی با اعتراضاز تکینگی تا مغز و از مغز روش هایی ساده برای کاهش اویرایش DNA جنین انسان، بربه سخن توجه کن نه گویندهماجرای عجیب گالیلهسلول های بدن تو پیر نیستنکاش شرف اجباری بود یا حتیتعداد کلی ذهن ها در جهان مخچه تاثیر گذار بر حافظهبرخی نرمش ها برای زانوشگفت انگیز بودن کیهانآنها نمیخواهند دیگران راتوهم وجودحس و ادراک قسمت 74نقش حیاتی تلومر دی ان آ دامیدواری و مغزدو سوی واقعیتچالش دیدگاه های سنتی در بتاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون نیاز بهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تریسدیپلام تنها داروی تایواکسن کووید 19 چیزهایی که بیماری میاستنی گراویسسندرم گیلن باره به دنبال کشف جمجمه ای درکوه ایرهوجلو رفتن یا عقبگردمرگ و میر پنهانبرداشتت از جهان رو زیاد شبکیه های مصنوعیآیا ما تنها موجودات زنده توصیه های غیر دارویی در سحس و ادراک قسمت هشتمنقش غذاها در کاهش دردهای انحراف و حقیقتدیروز و امروزنجات در راستگوییفیلمی بسیار جالب از تغییتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از درک و احساسهوش مصنوعی از عروسک تا کممناطق خاص زبان در مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تراه انسان شدن، راه رفتن ووابستگی یعنی قلادهبیماری تی تی پیسینوریپا داروی ترکیبی ضدگوشت خواری یا گیاه خواریجهان مرئی و نامرئیمسیر دشوار تکامل و ارتقابسیاری از بیماری های جدیصبر لازمه ی پیروزی استآیا انسان با مغز بزرگش اختکامل چشمحس و ادراک قسمت سومچند جهانیانسان باشدانشمندان روش هاي جدیدی چرا پس از بیدار شدن از خوفرگشت و تکامل تصادفی محض تراشه ی هوش مصنوعی در مغزاتفاق و تصادفدرختان اشعار زمینهوش مصنوعی، کیفیت فریب ممنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترشد در سختی استیک آلل ژنتیکی که از نئاندبیان ژن های اسکیزوفرنی دسیستم تعادلی بدنگرفتار محدودیت ها و ابعاجهان دارای برنامهمعمای اخلاقی قطارتفاوت های تکاملی در مغز وطلوع و حقیقتآیا رژیم غذایی گیاهی سلاتکثیر سلول در برابر توقف خلا، حقیقی نیستچهار میلیارد سال تکامل باولین دارو برای آتاکسی فداروی جدید s3 در درمان ام نسبیت عام از زبان دکتر برفساد اقتصادی سیتماتیک دراحساسات کاذبذهن هوشیار در پس ماده ی مهوش عاطفی بیشتر در زنانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از نظریه ی تکامل زمزمه ات مانده در گوشمژن ضد آلزایمربالای هر دستی، دستی هستتلاش های جدید در ALSساخت شبکه عصبی مصنوعی با پیموزایدجهشهای مفید و ذکاوتی که دمغز مادران و کودکان در زمعقل سالمآتاکسی مخچه ای خودایمنتاثیر نگاه انسان بر رفتاخواص هلو برگ هلونوار عصب و عضله مهم در تشایمپلانت استخوانی در آسیداروی ضد چاقیهفت چیز که عملکرد مغز تو قلب را نشکنادب برخورد با دیگراناصفهان زیبارفتار وابسته به شکلهیچ کاری نکردن به معنی چیمنشاء کوانتومی هوشیاری ازونا به وسیله ویروس ابله کمی زاویه ی دیدت را عوض کبازخورد یا فیدبکتمرکز و مدیتیشنپیدایش زبانجریان انرژی در سیستم های مغز انسان رو به کوچک تر شعنصر اصلی تعیین واقعیتآزار دیگری، آزار خود استتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان الخوش خیالی و خوش بینینوسانات کوانتومی منبع مادر هم تنیدگی کوانتومیهمیشه راهی هستقدرت و شناخت حقیقتارتباط بین هوش طبیعی و هورهبر حقیقیاعتماد به خودمیهمانهای ناخوانده عامل زبان نیاز تکاملی استکوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی درباره احساسات متفاسردرد و علتهای آنپدیده خاموش روشن در پارکتو پیچیده ترین تکنولوژی حقیقت راستین انسان علم بمغز را از روی امواج بشناسعدم تعادل دوپامین، فقط بافراد آغاز حرکت خودشان رخدایی که ساخته ی ذهن بشر چگونه هموساپينس بر زمین تاثیر داروهای ضد التهاب اگر نعمت فراموشی نبود بسدرمان نابینایان آیا ممکنهنر حفظ گرهلا اکراه فی الدیناز نخستین همانند سازها تروح در جهانی دیگر استوقتی خودت را در آینه دیدیبه نادیدنی ایمان بیاورما انسانها چه اندازه نزدسفر نامه سفر به بم و جنوب کپسول ژری لاکتتصویر خورشید یا خود خورشماشین دانشبرنامه ی مسلط ژنها در اختشناسایی تاریخچه ی تکاملیپرسشگری نامحدودتولید مثل اولین ربات های حافظه ی ما انسان ها چرا منقش نگاه از پایین یا نگاهمقالاتالگوبرداری از طبیعتدلایلی که نشان میدهد ما بنگاه از بیرون مجموعهتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان با سلول های بنیادیهوش مصنوعی از عروسک های بمقابله با کرونا با علم اساز تکینگی تا مغز از مغز تروش استفاده از بالش طبیویشن پروبهبود حافظه پس از رخدادهماده ی تاریکسلول بنیادی و ای ال اسکتاب گران و پرهزینه شد ولتعذیه ی ذهنمخاطب قرار دادن مردم، کابرخی نرمش های گردنشگفت زده و حیران باشآنژیوگرافی از مغزتوهم بی خداییحس و ادراک قسمت 75نقش خرچنگ های نعل اسبی درامیدی به این سوی قبر نیستدولت یا گروهکچاالش ها در تعیین منبع هوتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون داروهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تریشه های مشترک همه ی موجوواکسن کرونا و گشودن پنجربیماری میاستنی گراویسسندرم پیریفورمیسکشف جدید تلسکوپ جیمز وبجلوتر را دیدنمرگ و میر بسیار بالای ناشبررسي علل احتمالي تغيير شباهت مغز و کیهانآیا مصرف مولتی ویتامین هتوصیه هایی در مصرف ماهیحس و ادراک قسمت هشتاد و ننقشه مغزی هر فرد منحصر بهاندوه در دنیا استدیسک گردننخاع ما تا پایین ستون فقرفیروز نادریتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از درک کنیم ما همه یکی هستیمهوش مصنوعی از عروسک تا کممناطق خاصی از مغز در جستجاز تکینگی تا مغز- از مغز راه بی شکستواسطه ها د رمسیر ایجاد مغبیماری خود ایمن اعصاب محسیناپس، شگفتی خلقتگیلگمش باستانی کیستجهان مشارکتیمسئول صیانت از عقیده کیسبشکه ای که ته نداره پر نمصبر و واقعیتآیا احتمال دارد رویا از آتکامل و ارتقای نگاه تا عمحس و ادراک قسمت سی و هشتمچند جهانی و علمانسان جدید از چه زمانی پادانشمندان روشی برای تبدیچرا ارتعاش بسیار مهم استفراموش کارها باهوش تر هستراشه ی بیولوژِیکاتوبان اطلاعات و پلِ بیندرد و درسهوش مصنوعی، اتفاقات و تحمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترشد، رسیدن به یک هدف نیستیک جهش ممکن است ذهن انسانبیان حقیقتسیستم دفاعی بدن علیه مغز گریه ی ابر، رمز طراوت باغجهان در حال نوسان و چرخشمعماری، هندسه ی قابل مشاتفاوت های زبانی سرمنشا تطلای سیاهآیا رژیم غذایی گیاهی سلاتأثیر نیکوتین سیگار بر مخلا، خالی نیستچهار ساعت پس از کشتار خوکاولین دروغداروی جدید لنفوم و لوکمیچسبیدن به خود، مانع بزرگ فشار و قدرتاخلاق و علوم اعصابذهن و زندگیهوش عاطفی در زنان بیشتر امنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از هوش مصنوعی در زنان باهوش ترژنها نقشه ایجاد ابزار هوبالاترین هدف از دولتتلاش های جدید در درمان فرساخت شبکه عصبی با الفبای پیچیدگی های مغزمگسجوانان وطنمغز چون ابزار هوش است دلیعقلانیت بدون تغییرآتش منبع انرژیتاثیر هوش مصنوعی بر مغزخواص هندوانهنوار عصب و عضله برای تاییایمان به رویاداروی ضد تشنج با قابليت تهفت سین یادگاری از میراث قوی تر باشادراک ما درک ارتعاشی است اصل بازخوردرفتار اجتماعی انسان، حاصهیچ کس مانند تو نگاه نمیکمهمان ناخواندهزیان غذاهای پرچربکمالگرایی دشمن پیشرفتبازسازي مغز و نخاع چالشی سخت ترین حصارتمرکز بر هدفپیر شدن حتمی نیستجریان انرژی در سیستم های مغز انسان رو به کوچکتر شدعوامل موثر در پیدایش زباآسيب میکروواسکولاریا آستاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیخوشبختی چیستنوشیدن چای برای مغز مفید در هم تنیدگی کوانتومی و پهمیشه عسل با موم بخوریمقدرت کنترل خودارتباط شگفت مغز انسان و فروی و منیزیم در تقویت استاعتماد به خودمیوپاتی و نوار عصب و عضلهزبان و کلمه حتی برای کسانکوچکی قلبزبان و بیان نتیجه ساختماکوچکترین چیز یک معجزه اسبحثی درباره احساساتی غیرسردرد به دلیل مصرف زیاد مپروژه ی ژنوم انسانیتو آرامش و صلحیحقیقت غیر فیزیکیمغز زنان جوانتر از مغز مرعدم درکافراد بی دلیل دوستدار تو خدایا جز تو که را دارمچگونه هوشیاری خود را توستاثیر داروی ضد تشنج سدیم اگر نعمت فراموشی نبود بسدرمان های اسرار آمیز در آهنر دانستنلاموژین داروی ضد اوتیسم؟از نشانه ها و آثار درک شدروح رهاییوقتی خورشید هست شمع به کابه هلال بنگرما انسانها چه اندازه نزدسفر به مریخ در 39 روزکامپیوتر سایبورگتصویر در هم تنیدگی کوانتمبانی ذهنی سیاه و سفیدبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱شناسایی زبان حیوانات با پس از اگو یا بعد از نفستولید یا دریافت علمحافظه ی ما انسان ها چرا منقش نظام غذایی در تکامل متاثیر ویتامین دی بر بیماالتهاب شریان تمپورالدنیا فریب و سرگرمینگاه از دور و نگاه از نزدتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان تومورهای مغزی با اهوش مصنوعی از عروسک های بملاحظه های اخلاقی دربارهاز تکینگی تا مغز از مغز تروش جدید تولید برقواقعیت فیزیکی، تابعی از بهداشت خوابماده ی خالیسلول بنیادی در درمان ایدکتاب زیست شناسی باورتغییرمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرخی یونها و مولکول های مشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآنان که در قله اند هرگز ختوهم تنهاییحس و ادراک قسمت 78نقش داروهاي مختلف معروف امیدی تازه در درمان سرطادونپزیل در بیماران قلبی نابینایی در نتیجه ی گوشی ALS نگاهی کامل بر بیماری وتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین هماندرمان سرطان با امواج صوتهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تریشه های مشترک حیاتواکسن کرونا از حقیقت تاتبیماری های میتوکندریسندرم پیریفورمیسکشیدن مادی روشی برای جلوجمجمه انسان های اولیهمرگ و سوال از قاتلبررسی مغز با امواج مادون شباهت مغز با کیهان مادیآیا مغز تا بزرگسالی توسعتوضیحی ساده در مورد هوش محس و ادراک قسمت هشتاد و شنقشه های مغزی جدید با جزیاندوه دردی را دوا نمیکنددیستونی قابل درماننخاع درازتر یا کوتاهتر کفیزیک مولکولها و ذرات در تخریب مغز به دلیل کمبود بابزار بقای موجود زنده از درک احساسات و تفکرات دیگهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع نور واقعی و ثابت، حقاز تکینگی تا مغز- از مغز راه طولانی را به سلامت گذوبینار اساتید نورولوژی دبیماری دویکسیگار عامل افزایش مرگ ومگیاه بی عقل به سوی نور میجهان معنامسئولیت جدیدبشریت از یک پدر و مادر نیصبر بسیار بایدآیا احتمال دارد رویا از آتکامل و ریشه ی مشترک خلقتحس و ادراک قسمت سی و ششمچند روش ساده برای موفقیتانسان خطرناکترین موجوددانش، قفل ذهن را باز میکنچرا به هم اعتماد نمیکنیمفراموشی همیشه هم بد نیستتربیت کودکان وظیفه ای مهاتوسوکسیمایددرد باسن و پا به دلیل کاههوش احساسیمنبع هوشیاری کجاست قسمت53از تکامل تا مغز، از مغز تز گهواره تا گوریک رژیم غذایی جدید، می توبیداری معنوی یعنی دوستی سکوت و نیستیگربه شرودینگر و تاثیر مشجهان در حال ایجاد و ارتقامعنی روزهتفاوت ایستایی و تکاپوطوفان فقر و گرسنگی و بی سآیا راهی برای بهبود وضعیتأثیر نگاه انسان بر رفتاخلاصه ای از مطالب همایش منون و القلماولین سلول مصنوعیداروی جدید میاستنی گراوینسبت ها در کیهانفشار روحی، همیشه بد نیست اخلاق پایه تکامل و فرهنگذهن و شیمی بدنهوش عاطفی در زنان بیشتر امنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از انرژی خلازنجیرها را ما باید پاره کژنها ، مغز و ارادهباهوش ترین و با کیفیت تریتلاش های جدید در درمان سرساختن آیندهپیچیدگی های مغزی در درک زجوانان وطنمغز چگونه صداها را فیلتر عقیده ی بی عملآثار باستانی تمدن های قدتاثیر ویتامین دی بر بیماخواص انارنوار عصب و عضله تعیین محلاین پیوند نه با مغز بلکه داروی ضد تشنج با قابليت تهم نوع خواری در میان پیشیقیچی ژنتیکیادراک، فراتر از آنچه معماصل در هم تنیدگی و جهانی رقیبی قدرتمند در برابر مهیچ کس حقیقت را درون مغز مهندسی ژنتیک در حال تلاش زیباترین چیز در پیر شدنکمردردباغچه ی منسخت ترین کار، شناخت خود اتمرکز بر امروزپیراستامجراحی هوشیار مغزمغز ایندگان چگونه استعوامل ایجاد لغت انسانی و آسیب ها ناشی از آلودگی هوتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز خوشبختی دور از رنج های منوعی سکته مغزی ، وحشتناک در هم تنیدگی کوانتومی و دهمیشه، آنطور نیست که هستقدرت انسان در نگاه به ابعارتباط شگفت انگیز مغز انرویکردهای جدید ضایعات نخهز ذره، یک دنیاستاعتماد بی موردمیوتونیک دیستروفیمیگرن و پروتئین مرتبط با زبان و بیان، در سایه پیشرکووید نوزده و خطر بیماری بحران ذهن فیلمی قابل تامسردرد تنشنپروژه ی ژنوم انسانیتو افق رویداد جهان هستیحقیقت غیر قابل شناختمغزهای کوچک بی احساسعدالت برای من یا برای همهافزایش قدرت ادراکات و حسخرما منبع بسیار خوب آنتی چگونه واکسن کرونا را توزتاثیر درجه حرارت بر مغزاگر با مطالعه فیزیک کواندرمان های بیماری آلزایمرهنر رها شدن از وابستگیلایو دوم دکتر سید سلمان فاز نظر علم اعصاب یا نرووسروزه داری متناوب، مغز را وقتی ریشه ها عمیقند از چیبه کدامین گناه کشته شدندما اکنون میدانیم فضا خالسفر به درون سفری زیباکاهش میل جنسی در ام استصویر زیبا از سلولمباحث مهم حس و ادراکبرین نت به جای اینترنتشناسایی سلول های ایمنی اآلودگی هوا چالش قرن جدیدتولید پاک و فراوان انرژیحافظه ی هوش مصنوعینقش نظریه تکامل در شناساصفحه اصلیام آر آی جدید با قدرت شگفدنیا مکانی بسیار اسرارآمنگاه از درون قفس یا بیرونتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان تشنجهوش مصنوعی از عروسک های بملاحظات بیهوشی قبل از جراز تکینگی تا مغز از مغز تروش صحبت کردن در حال تکامواقعیت چند سویهبهداشت خواب، رمز حافظه ی سلول بنیادین از مخاط بینکتاب طبیعت در قالب هندسهتغییر الگوی رشد مغزی با زمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرخی اثرات مضر ویتامین دشگفتی های زنبور عسلآنتی بادی منوکلونال در دتوهم جداییحس و ادراک قسمت 82نقش درختان در تکاملامگا سه عامل مهم سلامتدوچرخه در کاهش دردهای کمناتوانی از درمان برخی ویNVG 291تاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین هماندرمان ضایعات نخاعیهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز تریشه های اخلاقواکسن کرونا ساخته شده توبیماری های مغز و اعصاب و سندرم پای بی قرارکشتن عقیده ممکن نیستجنین مصنوعیمرگ انتقال است یا نابود شبررسی و اپروچ جدید بر بیمشباهت های ریشه ای چند بیمآیا همه جنایت ها نتیجه بیتوضیحات دکتر فاطمی در موحس و ادراک قسمت پنجمنقشه با واقعیت متفاوت اساندوهگین نباش اگر درب یا دژا وو یا اشنا پندارینخستین تمدن بشریفیزیک هوشیاریتداوم مهم است نه سرعتابزار بقای موجود زنده از درک تصویر و زبان های مخلتهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز- از مغزترابطه تشنج و اوتیسموجود قبل از ناظر هوشمندبیماری دیستروفی میوتونیسیاهچاله هاگیاه خواری و گوشت خوار کدجهان معکوسمسئولیت در برابر محیط زیبعد پنجمصد قدح، نفتاده بشکستآیا بدون ناظر هوشمند هم بتکامل ابزار هوش ، راه پر حس و ادراک قسمت سیزدهمچندین ماده غذایی که ماننانسان در هستی یا هستی در دانش، یک انسان را ناسازگچرا بیماری های تخریبی مغفراموشی و مسیر روحانیترجمه فعالیت های عضله به اتصال مغز و کامپیوتردرد زانو همیشه نیاز به جرهوش احساسیمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسماز خود رها شوزمین در برابر عظمت کیهانیکی از علل محدودیت مغز امبیداری و خواب کدام بهتر اسکوت، پر از صداگزیده ای از وبینار یا کنفجهان ریز و درشتمعاینه قبل از نوار عصب و تفاوت ارباب و رهبر حقیقیطوفان بیداریآیا راهی برای رفع کم آبی تأثیر شیرینی های حاوی لوخلاصه ای از درمان های جدینوآوری ای شگفت انگیز داناوکرلیزوماب داروی جدید شداروی جدید کنترل قند خوننسبت طلایی، نشانه ای به سفضا و ذهن بازاختلا ل در خود عضلهذهن پر در برابر آگاهیهوش عاطفی رمز آزادگیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیازندگی فعال و مثبت روند آلژنهای مشترک بین انسان و وباور و کیهان شناسیتلاش های جدید شرکت نورالساختن آینده، بهترین روش پیوند قلب خوک، به فرد دچاجواب دانشمند سوال کننده مغز ناتوان از توجیه پیداعلم و ادراک فقط مشاهده ی آدم عاقل، وقت خودش را هدرتاثیر ویروس کرونا بر مغز خواص اردهنوار عصب و عضله در مطب دکاین اندوه چیستداروی ضد تشنج توپیراماتهمه چیز موج استقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصادغام میان گونه های مختلاصل علت و تاثیررقابتی بی هدف یا رقابتی ههیچ اندر هیچمهندسی بدنزیباترین چیز در افزایش سکمردرد ناشی از تنگی کانابترس از اینکه کسی، به درگسختی ها رفتنی استتمساح حد واسط میان مغز کوجراحی گردن همیشه برای دیمغز ابزار بقای برتر مادیعواملی که برای ظهور لغت اآسیب روانی شبکه های اجتمتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپخیالپردازی نکننیوالیندر هر سوراخی سر نکنهمکاری یا رقابتقدرت ذهنارتباط شگفت انگیز مغز انرویا و واقعیتهزینه ای که برای اندیشیداعتیاد و تلاش های درمانی اعتیاد را به دور بیندازمیگرن و خوابزبان و تکلم برخی بیماریهکودک هشت ساله لازم است آدبخش فراموش شده ی حافظهسردرد سکه ایپروژه ی علمی پیوند مغز ساتو انسانی و انسان، شایستحقیقت، آن چیزی نیست که جلمغز، فقط گیرندهعسل طبیعی موثر در کنترل بافزایش میل جنسی با خوردن خسته نباشی باباچگونه آن شکری که می خوریمتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز برادرمان های بیماری اس ام ایهنر، پر کردن است نه فحش دلازم است هیچ کاری نکنیداز نظر علم اعصاب اراده آزروزه داری و التهاب زیانبوقتی شروع به بیدار شدن میبه امید روزهای بهترما از اینجا نخواهیم رفتسفر تجهیزات ناسا به مریخ کاهش مرگ و میر ناشی از ابتصویر زیبای اصفهانمبتکران خودشکوفابرای یک زندگی معمولیشهر زیرزمینی در ژاپن براآلودگی هوا و ویروس کروناتولید اندام با چاپ سه بعدحافظه انسان و حافظه ی هوشنقش هورمون های تیروئید دسوالات پزشکیام اس و سرطاندنیای شگفت انگیز کوانتومنگاه از درون مجموعه با نگتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ALSهوش مصنوعی از عروسک بازی ممانتین یا آلزیکسا یا اباز تکینگی تا مغز از مغز تروشهای نو در درمان دیسک بواقعیت چیستبوزون هیگز چیستسلول عصبی شاهکار انطباق کتاب، سفری به تاریختغییر خود یا تغییر دیگرامدل هولوگرافیک تعمیم یافبرخی اختلالات عصبی مثانهشانس یا نتیجه ی تلاشآنتروبات؛ ترکیب سلول زندتوهم جدایی و توهم علمحس و ادراک قسمت 87نقش ذهن و شناخت در حوادث اما شما از دید خفاش کور هدوچرخه سواری ورزشی سبک و ناتوانی در شناسایی چهره فقر داده ها در هوش مصنوعیتاریکی و نورابزار بقا از نخستین هماندرمانهای بیماری پارکینسهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم های غذایی و نقش مهم واکسن آلزایمربیماری های ژنرالیزه ی عصسندرم پس از ضربه به سرگل خاردار، زیباستجنگ هفتاد و دو ملت همه را مرگ تصادفیبررسی ژنها در تشخیص بیماشباهت کیهان و مغزآیا هوش مصنوعی می تواند نتیوتیکسن داروی ضد جنونحس و ادراک قسمت پنجاهنقص های سیستمی ایمنیاندام حسی، درک از بخش هایدژاوو یا آشناپندارینخستین تصویر از سیاهچالهفیزیک و هوشیاریتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از درک حقیقت نردبان و مسیری هوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز رادیوی مغز و تنظیم فرکانوراپامیل در بارداریبیماری سلیاکسیاهچاله های فضایی منابعگیرنده باید سازگار با پیجهان هوشمندمستند جهان متصلبعد از کروناصداقتآیا برای تولید مثل همیشه تکامل تکنولوژیحس و ادراک قسمت ششمچندجهانیانسان عامل توقف رشد مغزدائما بخوانچرا حیوانات سخن نمی گوینفراموشی آرمانترجمه ی فعالیت های عضله باثر مضر مصرف طولانی مدت ردردهای سال گذشته فراموش هوش بشری تهدید برای بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز درخواست ها جدا شوزمین زیر خلیج فارس تمدنی یافته های نوین علوم پرده بیرون اصل است یا درونسکوت، در برابر گزافه گویگزارش یک مورد جالب لخته وجهان شگفت انگیزمعادله ها فقط بخش خسته کنتفاوتهای جنسیتی راهی براطوفان زیباییآیاما مقهور قوانین فیزیکتئوری تکامل امروز در درمخم شدن فضا-زماننوار مغز مشاهده ی غیر مستايندگان چگونه خواهند دیدداروی جدید آلزایمرنشانه های گذشته در کیهان فضای قلب منبع نبوغ استاختلاف خانوادگی را حل کنذهن تو همیشه به چیزی اعتقهوشمندی کیهانمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیازندگی هوشمند در خارج از زژنهای هوش ، کدامندباید از انسان ترسیدتلاش هایی در بیماران قطع ساختار فراکتال وجود و ذهپیوند مدفوعجواب سنگ اندازیمغز و قلب در جنین موش مصنعلم و روحآرمانگرای تخیلی نباشتاثیر ژنها بر اختلالات خخواص بادامنوبت کودکاناین ایده که ذرات سیاهچالداروی ضد جنون در درمان تیهمه چیز و هیچ چیزقانون مندی نقشه ژنتیکی مادغام دو حیطه علوم مغز و اصل عدم قطعیت از کوانتوم رموزی از نخستین تمدن بشرهیچگاه از فشار و شکست نترمهربانی، شرط موفقیتزیر فشار کووید چه باید کرکمردرد و علل آنبحتی علمی درباره تمایل بسختی در بلند شدن از روی صتنفس هوازی و میتوکندریجز تو که را دارممغز ابزار برتر بقاعوارض ازدواج و بچه دار شدآسیب عصب پا به دنبال اعتیتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تخانه ی تاریکنیکولا تسلادر والنتاین کتاب بدید همهمانند سازی در انسانقدرت شناختی انسان، محدودارتباط غیرکلامی بین انسارویا و کابوسهزینه سنگین انسان در ازااعداد بینهایت در دنیای ممیگرن و روزه داریزبان و شناخت حقیقت قسمت چکودک ایرانی که هوش او از بخش های تنظیمی ژنومسردرد عروقی میگرنپروانه ی آسمانیتو با همه چیز در پیوندیحقایق ممکن و غیر ممکنمغز، همه ی واقعیت را نمیبعشق به هفت مرتبه ی شناختیافزایش مرگ و میر سندرم کوخطا در محاسبات چیزی کاملچگونه انتظارات بر ادراک تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستیدرمان های جدید ALSهوموارکتوس ها ممکن است دلبخند بزن شاید صبح فردا زاز نظر علم اعصاب اراده آزروزه داری و بیمار ی ام اس ویتنام نوعی کرونا ویروس به بالا بر ستارگان نگاه کما اشیا را آنطور که هستندسفر دشوار اکتشافکاهش التهاب ناشی از بیماتصویربرداری فضاپیمای آممتواضع باشبرای پیش بینی آینده مغز دشواهدی از نوع جدیدی از حاآلودگی هوا و پارکینسونتولید سلولهای جنسی از سلحباب های کیهانی تو در تونقش هورمون زنانه استروژنپیامهای کاربرانام اس یا تومور؟دنیایی پر از سیاهچاله نگاه حقیقی نگاه به درون اتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید مولتیپل میلومهوش مصنوعی از عروسک بازی من و وجود توهمیاز تکینگی تا مغز از مغز تروشهای شناسایی قدرت شنواواقعیت چیستبوزون هیگز جهان را از متلسلول عصبی، در محل خاص خودکتابخانهتغییر دیگران یا تغییر خومدل های ریز مغز مینی برینبرخی اصول سلامت کمرشانس یا تلاشآنزیم تولید انرژی در سلوتوهم جسمحس و ادراک قسمت چهلنقش روی و منیزیم در سلامتامروز دانش ژنتیک هیچ ابهدوپامین قابل حل در آبنادیدنی ها واقعی هستندفلج نخاعی با الکترودهای تاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین هماندرماندگی به دلیل عادت کرهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم های غذایی و نقش مهم واکسن ایرانی کرونا تولیدبیماری های روانی با تاثیسندرم جدایی مغزگل درون گلدانجنگ و تصور از جنگمرگ عاطفه و محبتبررسی بیماری التهابی رودشباهت زیاد بین سلول هاي عآیا هوش مصنوعی زندگی بشرتیک و اختلال حرکتیحس و ادراک قسمت پنجاه و ینقص در تشخیص هیجانات عامانرژی بی پایان در درون هردگرگونی های نژادی و تغیینخستین روبات های زنده ی جفیزیک آگاهیترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از درک دیگرانهوش مصنوعی به کمک هوش طبیمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز راز تغییرورزش هوازی مرتب خیلی به قبیماری شارکو ماری توثسیاهچاله ها، دارای پرتو گالکانزوماب، دارویی جدیجهان هوشیارمشکل از کجاستبعد از کروناصدای بم با فرکانس پایین، آیا بزرگ شدن مغز فقط در دتکامل جریان همیشگی خلقتحس و ادراک قسمت شصت و هشتنه ناامیدی بلکه ارتقاانسانیت در هم تنیده و متصدارچینچرا حجم مغز گونه انسان درفرایند پیچیده ی خونرسانیترجمه ای ابتدایی از اسرااثرات فشار روحی شدیددردی که سالهاست درمان نشهوش در طبیعتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز دست دادن دم در پیشینیازمان چیستیاد گرفتن مداومبیست تمرین ساده برای جلوسکته مغزیگشایش دروازه جدیدی از طرجهان شگفت انگیز و بی زمانمعجزه های هر روزهتقلید مرحله ای نسبتا پیشطولانی ترین شبآگاهی فراتر از آگاهیتئوری تکامل در پیشگیری و خونریزی مغز در سندرم کوونوار مغز با توضیح دکتر فاايا اراده آزاد توهم است یداروی جدید آلزایمر تاییدنشانه های پروردگار در جهفضای خالی ای وجود ندارداختلال حرکتی مانند لرزش ذهن خود را مشغول هماهنگیهوشمندسازی زندان هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیازندگی و داراییژنهای حاکم بر انسان و انسبابا زود بیاتلاش در تولید انرژی به رنساختار شبکه های مغزی ثابپیوند مدفوع در درمان بیمجوسازی مدرنمغز و هوش، برترین ابزار بعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهآرام باشتاثیر کلام در آیات کلام بخواص بادام زمینینور از عمق تاریکیاین ابتدای تناقض هاستدارویی خلط آورهمه چیز کهنه میشودقانون گذاری و تکاملارتقا و تکامل سنت آفرینش اصل، روان و نفس استرمز و رازهای ارتباط غیر کهیپرپاراتیروئیدیسمموفقیت هوش مصنوعی در امتزیرفون داروی ضد ام اسکمردرد با پوشیدن کفش منابحث درباره پیدایش و منشا سدسازی روش مناسب برای مقپیشینیان انسان از هفت میتنفس هوازی و میتوکندریجستجوی متن و تصویر به صورمغز از بسیاری حقایق می گرعید نوروز مبارکآسانی موفقیتتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استخانواده پایدارنیاز به آموزش مجازی دیجیدر یک فراکتال هر نقطه مرکهمجوشی هسته ای، انرژِی بقدرت عشقارتروز یا خوردگی و التهارویا و خبر از آیندههزاران سال چشم های بینا وارزش های وارونهرویا بخشی حقیقی از زندگی هستي مادي ای که ما کوچکتربقا با سازگارترین فرد اسمیگرن سردردی ژنتیکی که بزبان و شناخت حقیقت قسمت اکودکان مهاجربخش بزرگی حس و ادراک ما اسرطان کمیت گراییپرواز از نیویورک تا لوس آتو با باورهایت کنترل میشحل مشکلمغزتان را در جوانی سیم کشعشق درونی به یگانگی خلقتافزایش سرعت پیشرفت علوم خطا در محاسبات چیزی کاملچگونه به سطح بالایی از هوتاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمدرمان های جدید میگرنهورمون شیرساز یا پرولاکتلحظات خوش با کودکاناز واقعیت امروز تا حقیقتروزه داری سلول های بنیادویتامین E برای فعالیت صحبه بالاتر از ماده بیندیشما به جهان های متفاوت خودسفرنامه سفر به بم و جنوب کاهش حافظه هرچند فرایندیتصور ما ازمشکلات و واقعیمجموعه های پر سلولی بدن مبرای اولین بار دانشمندانشواهدی از دنیسوان(شبه نئآلزایمرتولترودینحباب هایی تو در تونقش ویتامین K در ترمیم اسسایتهای دیگرامواجی که به وسیله ی ماشیدنیا، هیچ استنگاه دوبارهتاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید میگرن با انتی هوش مصنوعی از عروسک بازی من کسی در ناکسی دریافتم از تکینگی تا مغز از مغز تروشی برای بهبود هوش عاطفواقعیت های متفاوتبی نهایت در میان مرزهاسلولهای ایمنی القا کنندهکجای مغز مسئول پردازش تجتغییر دادن ژنها آیا روزی مدیون خود ناموجودبرخی اطلاعات روانشناسی مشاهکار قرنآواز خواندن در قفس، نشانتوهمات و شناخت حقیقتحس و ادراک قسمت چهل و هفتنقش روزه داری در سالم و جانفجار و توقف تکاملی نشادورترین نقطه ی قابل مشاهنادیدنی ها بیشتر از دیدنفلج بل، فلجی ترسناک که آنتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین هماندرها بسته نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم ضد التهابیواکسن اسپایکوژنبیماری وسواسسندرم دزدی ساب کلاوینگل زندگیجنگ داده هامرگی وجود نداردبررسی سیستم تعادلی بدن اشباهت زیاد بین سلول هاي عآیا هوش ارثی دریافتی از پتیکاگرلور داروی ضد انعقاحس و ادراک قسمت پنجاه و دنقطه ی رسیدن به قلهانرژی تاریکدانش قدرت استنرمش های مفید برای درد زافیزیکدانان ماشینی برای تتروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از درک درست از خود و هوشیاریهوش مصنوعی به شناسایی کامنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز راست دستی و چپ دستیورزش هوازی ، بهترین تمریبیماری ضعف عضلات نزدیک بسیاهچاله و تکینگی ابتدایگام کوچک ولی تاثیرگذارجهان های بسیار دیگرمشکلات نخاعیبعد از کرونا دلخوشی بیهوصرع و درمان های آنآیا تکامل و تغییرات ژنتیتکامل داروینی هنوز در حاحس و ادراک قسمت شصت و دونه به اعدامانسانیت در برابر دیگرانداروهای مصرفی در ام اسچرا خشونت و تعصبفرایند تکامل و دشواری هاترس و آرمان هااثرات مفید قهوهدرد، رمز موفقیتهوش عاطفی قسمت 11منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز روده تا مغززمان و مکان، ابعاد کیهان یاد بگیر فراموش کنیبیش از نیمی از موارد انتقسکته ی مغزی در جوانانپل جویی اصفهانجهانی که نه با یک رخداد و معجزه ی چشمتقلید از روی طبیعتطی یکصد هزار سال اخیر هرچآپومورفین در پارکینسونتئوری جدید، ویران کردن گخونریزی مغزی کشندهنوار مغز ترجمه رخدادهای ايا اراده آزاد توهم است یداروی جدید ای ال اسنشانه های بیداری روحیقفس دور خود را بشکناختلال خواب فرد را مستعد ذهن خالی از شلوغی افکارهوشیاری و وجودمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیازندگی بی دودکفش و کتابباد و موجتلاشی برای درمان قطع نخاسادیسم یا لذت از آزار دادپیوند مغز و سر و چالشهای جامعه ی آسمانیمغز و اخلاقعلم به ما کمک میکند تا موآرامش و دانشتاثیر کپسول نوروهرب بر نخواص شکلات تلخنور دروندارویی ضد بیش فعالی سیستهمه چیز در زمان مناسبقانون جنگلارتقا یا بازگشت به قبل ازاصلاح خطا با رفتن بر مسیررمز گشایی از اتصالات مغزهاوکينگ پیش از مرگش رسالموفقیت در تفکر استزیرک ترین مردمکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبحثي درباره هوش و تفاوتهسرنوشتپیشرفت های باور نکردنی دتنفس بدون اکسیژنجستجوی هوشیاری در مغز مامغز به تنهایی برای فرهنگ عامل کلیدی در کنترل کارآآشنا پنداریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتخاویار گیاهیچیز جدید را بپذیردر کمتر از چند ماه سوش جدهمدلی و هوش عاطفیقسم به فقرقضاوت ممنوعارزش های حقیقی ارزش های غرویا تخیل یا واقعیتهستی ما پس از شروعی چگال بقا در ازای بیماریمیگرن شدید قابل درمان اسزبان و شناخت حقیقت قسمت دکودکان میتوانند ناقل بی بخش بزرگتر کیهان ناشناختسرعت فکر کردن چگونه استپروتئین های ساده ی ابتداتو باید نیکان را به دست بحلقه های اسرارآمیزمغزتان را در جوانی سیمکشعشق، شلوغ کردن نیستافسردگی و اضطراب در بیماخطای ادراک کارماچگونه باغبانی باعث کاهش تاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکدرمان های جدید در بیماری هوش فوق العاده، هر فرد اسلرزش ناشی از اسیب به عصباز کجا آمده ام و به کجا میروزهای بد باقی نمیماندویتامین E در چه مواد غذایبه جای محکوم کردن دیگران ما با کمک مغز خود مختاريمسفرنامه سفر به بم و جنوب کاهش دوپامین عامل بیماریتصور از زمان و مکانمجرم، گاهی قربانی استبرای بقا به جایی فراتر ازشیر و دوغ بادامآلزایمر در جوانانتومورها و التهاب مغزی عاحد و مرزها توهم ذهن ماستنقش ژنتیک در درمان اختلاامیوتروفیک لترال اسکلرودندان ها را مسواک بزنید تنگاهی بر قدرت بینایی دراتاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید کنترل مولتیپلهوش مصنوعی از عروسک بازی من پر از تلخیماز تکینگی تا مغز از مغز تروشی جدید در درمان قطع نخواقعیت و مجازبی نظمی مقدمه شناختسلولهای بنیادی مصنوعی درکرونا چه بر سر مغز می آورتغییر زودتر اتصالات مغزیمدیریت اینترنت بر جنگبرخی بیماری ها که در آن بشاهکار شش گوشآینه در اینهتوکل بر خداحس و ادراک قسمت چهل و هشتنقش رژیم غذایی بر رشد و اانفجار بزرگ پایان بوده اديدن با چشم بسته در خواب نادانی در قرن بیست و یکم،فلج خوابتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین هماندرهای اسرارآمیز و پوشیدههوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی حاوی تخم مرغ وواکسن اسپایکوژن ضد کرونابیماری کروتز فیلد جاکوبسندرم سردرد به دلیل افت فگلوله ی ساچمه ایجنبه های موجی واقعیتمراقب خودتون و خانواده هبررسی علل کمر درد در میانشجاعت و ترسآیا هوش سریعی که بدون احستیروفیبان موثر در سکته ی حس و ادراک قسمت پنجاه و سنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانرژی تاریک که ما نمی تودانش محدود به ابعاد چهارنرمش های مفید در سرگیجهفال نیکوتری فلوپرازینابزارهای پیشرفته ارتباط درک عمیق در حیواناتهوش مصنوعی تعاملیمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز رجزخوانی هایی که امروز بورزش و میگرنبیماریهای تحلیل عضلانی اسیاهچاله ی منفرد یا سیاهگامی در درمان بیماریهای جهان هایی در جهان دیگرمشکلات بین دو همسر و برخیبعد از کرونا دلخوشی بیهوضایعه ی شبکه لومبوساکرالآیا تراشه ها داخل مغز، میتکامل داروینی هنوز در حاحس و ادراک قسمت شصت و ششنه به اعدامانسان، گونه ای پر از تضادداروهای ام اسچرا در مغز انسان، فرورفتفرایند حذف برخی اجزای مغترسناک تر از کوریاثرات مفید روزه داریدرس گرفتن از شکست هاهوش عاطفی قسمت نهممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز سایه نترسزمان و گذر آن سریع استیادگیری مهارت های جدید دبیشتر کمردردها نیازی به سال 2025 سال بین المللی علمپل خواجو اصفهانجهانی که از یک منبع، تغذیمعجزه ی علمتقلید از طبیعتطیف انسفالیت، گیلن باره آپومورفین در پارکینسونتا 20 سال آینده مغز شما به خواندن ، یکی از شستشو دهننوار مغز در فراموشی هاای نعمت من در زندگیمداروی جدید برای میاستنی نظام مثبت زندگیقفس ذهناختلال در شناسایی حروف و ذهن سالمهوشیاری و افسردگیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیازندگی در جمع مواردی را برکل اقیانوس در یک ذرهباد غرور و سر پر از نخوت وتلاشی تازه برای گشودن معسازگاری با محیط بین اجزاپیوند اندام از حیوانات بجاودانگی مصنوعیمغز و اخلاقعلم بدون توقفآرامش و سکونتاثیر کپسول نوروهرب بر تخواص شگفت هویجنوروفیبروماتوزداستانها و مفاهیمی اشتباهمه چیز در زمان کنونی استقانون جنگلارتوکين تراپی روشی جديد اصول انجام برخی نرمش ها درمز پیشرفت تواضع است نه طهاوکينگ پیش از مرگش رسالمولکول ضد پیریزیست شناسی کل در جزء فراککنگره بین المللی سردرد دبحثی جالب درباره محدودیتسریع دویدن مهم نیستپیشرفت های جدید علوم اعصتنها مانع در زندگی موارد حفره در مغزمغز بیش از آنچه تصور میشوعادت همیشه خوب نیستآشنا پنداریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگخار و گلچیزی منتظر شناخته شدندر آرزوهایت مداومت داشتههمراه سختی، اسانی هستدر آسمان هدیه های نادیدنهمراهی میاستنی با برخی سقطار پیشرفتارزش حقیقی زبان قسمت اولرویا حقی از طرف خداهشت توصیه برای کاستن از دبقای حقیقی در دور ماندن امیاستنی گراویس بدون آنتیزبان و شناخت حقیقت قسمت سکودکان گذشته به آینده فکتشنچ پانایوتوپولوس تشنج بخش دیگری در وجود انسان هسطح آگاهی، رخدادهای زندگپروتز چشمتو برای خزیدن خلق نشده ایحمله ویروس کرونا به مغزمغط یک گیرنده استعصب حقوق نورولووافسردگی و ساختار مغزخطای حسچگونه تکامل مغزهای کنونیتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استدرمان های جدید سرطانهوش مصنوعی می تواند بر احلرزش دست ها و گردن و سر ETاز کسی که یک کتاب خوانده روزهای سختویتامین کابه جای تولید، بیشتر گوش کما بخشی از این جهان مرتبطسفرنامه سفر به بم و جنوب کاهش سن بیولوژیکی، تنها تصاویر زیبای رعد و برقمحل درک احساسات روحانیبرای تمدن سازی، باید در بشیشه ی بازالتی و سیلیکونآملودیپین داروی ضد فشار تومورهای نخاعیحریص نباشنقش گرمایش آب و هوا در همامید نیکو داشته باش تا آنده روش موفقیتنگاهی بر توانایی اجزاي بتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ام اسهوش مصنوعی از عروسک بازی من بی من، بهتر یاد میگیرماز تکینگی تا مغز از مغز تروشی جدید در درمان نابینواقعیت و انعکاسبی هیچ می ایی و بی هیچ میرسلام تا روشناییکریستال هاتغییر عمودی سر انسان از پمداخله ی زیانبار انسانبرخی بیماری های خاص که بدشاید گوشی و چشمی، آماده شآیندهتوپیراماتحس و ادراک قسمت چهل و دومنقش رژیم غذایی در رشد و اانقراض را انتخاب نکنیددی متیل فومارات(زادیوا)(نازوکلسینفلج خواب چیستتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از درون قفس یا بیرون از آنهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی سالم و ضد التهواکسن دیگر کرونا ساخته شبیماری گیلن باره و بیمارسوی ما آید نداها را صداگلوئونجنسیت و تفاوت های بیناییمراحل ارتقای پله پله کیهبرطرف کردن خشونت را از خاشرکت نورالینک ویدیویی ازآیا هشیاری کوانتومی وجودتکنولوژی های جدید و حالتحس و ادراک قسمت پنجاه و شنقطه بی بازگشتانرژی خلا ممکن استدانش بی نهایتنرمش های موثر در کمردردفاکسیبتتری فلوپرازینابزارهای بقا از نخستین هدرگیری قلب در بیماری ویرهوش مصنوعی در قضاوت های امنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز رحم مصنوعیورزش بهترین درمان بیش فعبیماری، رساله ای برای سلسیاهچاله ی تولید کنندهگامی در درمان بیماریهای جهان یکپارچهمشکلات روانپزشکی پس از ستفکر قبل از کارضایعه ی عروقی مخچهآیا جنین انسان، هوشمندی تکامل داروینی هنوز در حاحس و ادراک سی و هفتمنه بدبخت بلکه نادانانعطاف پذیری مکانیسمی علداروهای تغییر دهنده ی سیچرا ذرات بنیادی معمولاً فراتر از دیوارهای باورترسان نیستیاثرات مضر ماری جوانادست و پا زدن در سایه؟هوش عاطفی قسمت هفتممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز سایه بگذرزمان و صبریادگیری هوش مصنوعی، عمیقبا همه مهربان باشسال سیزده ماههپلاسمای غالبجهانی پر از سیاهچاله یا پمعجزه ی علم در کنترل کرونتقویت مغز با ورزشطبیعت موجی جهانآب زندگی است قسمت چهارمتا بحر یفعل ما یشاخواندن، دوست روزهای سختنوار مغز در تشخیص بیماری ای همه ی وجود منداروی جدید برای کاهش وزننظریه ی تکامل در درمان بیقفس را بشکناختلال در شناسایی حروف و ذهت را روی چیزهای مفید متهوشیاری کوانتومیمنبع هوشیاری در کجاست؟ قاستیفن هاوکینگ در مورد هزندگی در سیاهچالهکلمات بلند نه صدای بلندبار مغز بر دو استخوانتلاشی جدید در درمان ام اسستم با شعار قانون بدترین پیوند اندام حیوانات به اجایی برای یاد گرفتن باقی مغز و سیر تکامل ان دلیلی علم در حال توسعهآرامش عقلتاثیر کپسول نوروهرب بر ساین بیمار را باید چه کار خواص عجیب لوبیانورون هاي مصنوعی می تواندخالت در ساختار ژنهاهمه چیز، ثبت می شودقانونمندی و محدودیت عالمارتباط میکروب روده و پاراصول توسعه ی یک ذهن کاملرمز امید، بی نیازی از مردهدف یکسان و مسیرهای مختلمولتیپل اسکلروز در زنان زیست شناسی باور حقیقت یا کنگره بین المللی سردرد دبحثی در مورد نقش ویتامين سریعترین کامپیوتر موجودپیشرفت در عقل است یا ظواهتنها در برابر جهانحق انتخابمغز باستانی، هنوز نقش هاعادت کن از بالا نگاه کنیآشناپنداری چیستتاثیر گیاهخواری بر رشد و ایرادهای موجود در خلقت بخارق العاده و استثنایی بچیزی خارج از مغزهای ما نیدر آستانه ی موج پنجم کوویهمراهی نوعی سردرد میگرنیقطره قطرهارزش حقیقی زبان قسمت دومرویاها از مغز است یا ناخوو هر کس تقوای خدا پیشه کنبلندی در ذهن ما درک بلندیمیدان مغناطيسي زمین بشر زبان جانسوزکودکان خود را مشابه خود تتشنج چیستبخشیدن دیگران یعنی آرامشسعی کن به حدی محدود نشویپروتز عصبی برای تکلمتو تغییر و تحولیحمایت از طبیعتنفرت، اسیب به خود استعصب سیاتیکاقلیت خلاقخطر آلودگی هواچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمندرمان های رایج ام اسهوش مصنوعی متصل با مغزلرزش عضله یا فاسیکولاسیواز آغاز خلقت تا نگاه انساروزهای سخت میگذردویتامین کا و استخوانبه خوبی های دیگران فکرکنما تحت کنترل ژنها هستیم یسفرنامه سفر به بم و جنوب کایروپاکتیک چیستتصادف یا قوانین ناشناختهمحل درک احساسات روحانی دبرای خودآگاه بودن تو بایشکل های متفاوت پروتئین هآموزش نوین زبانتومورهای ستون فقراتحرکات چشم، ترجمه کننده ی نقش پیش زمینه ها و اراده امید نجاتدهن، بزرگترین سرمایهنگاهت را بلند کنتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ای ال اس، توفرهوش مصنوعی از عروسک بازی مننژیتاز تکینگی تا مغز از مغز تروشی جدید در درمان سکته مواقعیت تقویت شدهبی ذهن و بی روحسلاح و راهزنیکریستال زمان(قسمت اولتغییرات منطقه بویایی مغزمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرخی توجهات در ببمار پارشاید درست نباشدآینده ی انسان در فراتر ازتوانایی مغز و دیگر اجزای حس و ادراک قسمت چهل و سومنقش زنجبیل در جلوگیری از انواع سکته های مغزیدین اجبارینبودن مدرک و شاهد، مدرک فلج دوطرفه عصب 6 چشمتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از درون و بیرون، جدای از هم هوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی ضد التهابیواکسن دیگری ضد کرونا از دبیماری آلزایمر، استیل کوسوپاپ ها یا ترانزیستورهاگمان میکنی جرمی کوچکی در جنسیت و تفاوت های بیناییمرز مرگ و زندگی کجاستبزرگ فکر کنشربت رب انارآیا واکنش های یاد گرفته وتکنولوژی و پیشرفتحس و ادراک قسمت بیست و چهنقطه، وجود است یا فاصلهانرژِی برای ایجاد اضطرابدانشمندان موفق به بازگردنرمشهای مهم برای تقویت عفاجعه ی جهل مقدسترک امروزابزارهای بقا ازنخستین همدرگیری مغز در بیماری کویهوش مصنوعی در کامپیوترهامنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز از مغز تا رحم مصنوعیورزش در کمر دردبیمارستان هوش مصنوعیسیاهچاله، سیاه خالص یا پگاهی لازم است برای فهم و جهان یکپارچهمشکلات روانپزشکی در عقب تفکر ترکیبی در هوش مصنوعضایعات در عصب زیر زبانیآیا جهان ذهن و افکار ما متکامل داروینی هنوز در حاحس و ادراک- قسمت پنجاه و نه جنگ و نه خونریزیاهرام مصر از شگفتی های جهداروهای ضد بیماری ام اس وچراروياها را به یاد نمی آفرار در فرار از میزبان، دتزریق قیچی ژنتیکی کریسپراجزای پر سلولی بدن انسان دست کردن در گوشهوش عاطفی قسمت یازدهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز علم جز اندکی به شما دازمان واقعیت است یا توهمیادگرفتن، آغاز حرکت است با هوش مصنوعی خودکار روبسانسور از روی قصد بسیاری پمبرولیزوماب در بیماری چجهانی در ذهنمعجزه در هر لحظه زندگیتقویت استخوان در گرو تغذطبیعت بر اساس هماهنگیآب زندگی است قسمت هفتمتاول کف پا و حقیقتخواب زمستانی سلول های سرنوار مغزی روشی مهم در تشخای آنکه نامش درمان و یادشداروی جدید برای ای ال اسنظریه ی تکامل در درمان بیقله برای دیدن نه برای به اختلالات مخچهذخیره ی شگفت انگیز اطلاعهوشیاری سنتی یا هوشیاری منبع هوشیاری در کجاست؟(قزندگی زمینی امروز بیش از کلوزاپین داروی ضد جنونبار بزرگ ایستادن بر دو پاتمایل زیاد به خوردن بستنستم، بی پاسخ نیستپیوند سر آیا ممکن استجایی خالی نیستمغز کوانتومیعلم راهی برای اندیشیدن اآرامش(سکوت) stillness و تکاپوتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینکه به خاطرخودت زندگی خود جسم و یا تصویرنورون های ردیاب حافظهدر موج، راز خلقت نهفته اسهمه ی سردردها بی خطر نیستقارچ بی مغز در خدمت موجودارتباط ماده و انرژیاصول سلامت کمررمز بقای جهش ژنتیکیهدف یکسان، در مسیرهای متمواد کوانتومی جدید، ممکنزیست، مرز افق رویداد هستکنترل همجوشی هسته ای با هبحثی در مورد نقش کلسیم و سرکه انگبین عسلی مفید برپیشرفت ذهن در خلاقیت استتنهاییحقیقت قربانی نزاع بین بی مغز برای فراموشی بیشتر کعادت کن خوب حرف بزنیآشتی بهتر استتاثیر انتخاب از طرف محیط ایستادن در برابر آزادی بچیزی شبیه نور تو نیستاکنون را با همه ی نقص هاینکاتی در مورد تشنجدر برابر حقایق جدیدهندسه ی پایه ایلمس کوانتومیارزش حقیقی زبان قسمت سومرویاهای پر رمز و حیرتی دروفور و فراوانیبلوغ چیستمیدان های مغناطیسی قابل زبان ریشه هایی شناختی اسکودکان را برای راه آماده تشنج و حرکات شبه تشنجی قابخشش، عقلانی یا غیر عاقلشلیک فراموشیپرورش مغز مینیاتوری انساتو جهانی هستی که خودش را حوادث روزگار از جمله ویرنقاشی هایی با بوی گذشته یعضلانی که طی سخن گفتن چقداقیانوس نادانیخطر حقیقی، خود انسان استچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دیندرمان های علامتی در ام اسهوش مصنوعی و کشف زبان هایلزوم گذر انسان از حدها و از انفجار بزرگ تا انفجار روش مقابله مغز با محدودیویتامین کا در سبزیجاتبه خودت مغرور نشومانند کودکان باشیدسفری به آغاز کیهانکار امروز را به فردا نیندتضادهای علمیمحدودیت چقدر موثر استبرای رشد، باید از مسیر خطشکل پنجم مادهآمارهای ارائه شده در سطح توهم فضای خالیحرکت چرخشی و دائمی کیهاننقش پیشرفته ی سلول های بنامید یا ناامیدی؟دو ویژگی انتزاع و قدرت تجچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانهوش مصنوعی از عروسک بازی من، ما یا چی؟از تکینگی تا مغز از مغز تريتوکسيمب در درمان ام اسواقعیت تقویت شدهبی سوادی در قرن 21سلسله مباحث هوش مصنوعیکریستال زمان(قسمت دوم)تغییرات مغز پس از 40 سالگیمروری بر تشنج و درمان هایبرخی توصیه ها برای واکسیشایسته نیست در جیب خود قرآینده ی حمل و نقل هوایی دتوانایی یک فرد، برای تغیحس و ادراک قسمت نهمنقش زبان در سلطه و قدرت اانیس بی کساندین، اجباری نیستنباید صبر کرد آتش را بعد فن آوری های جدید علیه شناتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از درون آشفته ی تو و ظاهر خنهوش مصنوعی از عروسک بازی منابع انرژی از نفت و گاز از تکینگی تا مغز از مغز ترژیم غذایی ضد دردواکسن سرطانبیماری الزایمرسوپاپ ها یا ترانزیستورهاگنجینه ای به نام ویتامین جهل مقدسمرز بین انسان و حیوان کجابزرگ شدن مغز محدود به دورشربت ضد خلطآیا یک، وجود داردتکنولوژی جدید که سلول هاحس و ادراک قسمت بیست و یکنمیتوان با بیرون انداختنانسولیندانشمندان نورون مصنوعی سچرا ماشین باید نتایج را پفارغ التحصیلان، فقیر و دترکیب آمار و ژنتیکابزارهای بقای موجود زندهدرگیری مغز در بیماران مبهوش مصنوعی در تفکر خلاق امنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهروزن حقیقی معرفت و شناختبیندیشسیاره ی ابلهانگاهی مغز بزرگ چالش استجهان کنونی و مغز بزرگتریمشاهده گر جدای از شیء مشاتفکر خلا ق در برابر توهم ضرورت زدودن افکارآیا جهش های ژنتیکی، ویروتکامل زبانحس و ادراک- قسمت بیست و پنه روش تقویت مغزاولویت بندی ها کجاستداروهای ضد تشنج با توضیح چراروياها را به یاد نمی آفرد موفقتسلیم ارتباط با من برتراجزایی ناشناخته در شکل گدست آسمانهوش عاطفی قسمت پنجممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتازدواج های بین گونه ای، رزمان پلانکیادآوری خواب و رویابا هر چیزی که نفس می کشد مسانسور بر بسیاری از حقایپنج اکتشاف شگفت آور در موجهان، تصادفی نیستمعرفی مورد نادر بیماری گتقویت حافظه یا هوش مصنوعطعمه ی شبکه های ارتباط اجآب زندگی است قسمت اولتابوهای ذهنیخواب سالم عامل سلامتینوار مغز، مفید و بی خطرای جان جان بی تن مروداروی جدید برای دیابتنظریه ی تکامل در درمان بیقله سقوطاختلالات حرکتی در انسانذره ی معین یا ابری از الکهوش، ژنتیکی است یا محیطیمنبع خواب و رویازندگی زودگذرکلید نزدیک و نگاه تو بر فبار سنین ابزار هوشمندی اتمایز یا کشف یگانگیستون فقرات انسان دو پا جلپیوند سر برای چه بیمارانجاذبهمغز آیندگان چگونه است ؟علم ساختن برج های چرخانآزمون تجربی، راهی برای رتاثیر کتامین در درمان پااینکه خانواده ات سالم باخودآگاهی و هوشیارينوروپلاستیسیتی چیستدر میان تاریکی و روشناییهمه جا خیر بکارقبل و بعد از حقیقتارتباط متقابل با همه ی حیاضطراب و ترسرمز جهانهدف از تکامل مغزموجود بی مغزی که می تواندزاویه نگاه ها یکسان نیستکنترل جاذبهبحثی در مورد حقیقت فضا و سرگیجه از شایعترین اختلاپیشرفتی مستقل از ابزار هتنهایی رمز نوآوری استحقیقت آنطور نیست که به نظمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟عادت کردن به نعمتآغاز فرایند دانستنتاثیر احتمالی عصاره تغلی