دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

حافظه های کاذب

حافظه های کاذب
آیا حقیقت، از خود ماجرا شگفت انگیزتر است؟!
خاطرات نادرست جمعی: چه چیزی در پس اثر ماندلا نهفته است؟
چرا مردم به چیزهایی اطمینان می‌کنند که به خاطر می آورند ولی هرگز، اتفاق نیفتاده است؟!
آیا به خاطره‌ای اعتماد می‌کنید که به اندازه ی تمام خاطرات شما واقعی به نظر میرسد، و دیگران تأیید می کنند که آن‌ها نیز آن را به خاطر آورده‌اند؟
اگر معلوم شود که حافظه، نادرست است، چه؟
حس و ادراک- قسمت قسمت هشتاد و چهار
این سناریو توسط فیونا بروم- که خود را «مشاور ماوراء الطبیعه» توصیف می‌کند- «اثر ماندلا» نامیده شده است و این، پس از آن است که متوجه شد افراد دیگری خاطره ی (کاذب) او را از نلسون ماندلا، رهبر حقوق مدنی آفریقای جنوبی، به اشتراک می‌گذارند.
آنها تصور می کردند ماندلا در دهه ی ۱۹۸۰، در زندان، مرده است.
آیا یک حافظه ی کاذب مشترک، واقعاً به دلیل شکلی در ماتریس عصبی است یا توضیح دیگری برای آنچه اتفاق می افتد، وجود دارد؟
بروم، این اختلاف را به تفسیر چندجهانی یا «چندجهانی» مکانیک کوانتومی، نسبت می دهد.
هنگامی که الکترون ها و سایر ذرات زیر اتمی به طور مستقیم، مشاهده نمی شود، مانند امواج، پراکنده می شوند و تنها زمانی که اندازه گیری انجام می شود مانند ذرات، رفتار می کنند.
در اصل، گویی این ذرات در چندین مکان به طور همزمان وجود دارند تا اینکه مستقیماً مشاهده شوند.
اروین شرودینگر، فیزیکدان برنده ی جایزه نوبل، این مفهوم عجیب را با آزمایش فکری «گربه ی شرودینگر» در سال 1935 توضیح داد. اگر یک گربه را در جعبه ای قرار می دادند که یک آشکارساز تجزیه رادیواکتیو برای شکستن یک فلاسک سم، وجود داشت تا زمانی که در جعبه باز نشود، معلوم نبود گربه زنده است یا مرده!
ذره ای- که به صورت موج وجود دارد- دو واقعیت در مقیاس کلان را به همراه خواهد داشت؛ یکی که در آن، گربه، زنده است و دیگری که در آن، گربه مرده است.
اگرچه، با مشاهده، می توان دید که گربه مرده است یا زنده
مهم است که در نظر داشته باشید، تفسیر چند جهانی برای توضیح نتایج آزمایش های فیزیک و نه اثر ماندلا، ایجاد شده است.
با این وجود، بروم معتقد است که حافظه ی مشترک او در واقع نادرست نیست و او و دیگرانی- که گذشته متفاوتی را به یاد می آورند- در واقع در واقعیتی موازی با جدول زمانی متفاوتی در مجموعه ی دیگری بوده اند که به نوعی با زمان کنونی ما تلاقی پیدا کرده است.(چند جهانی، رخدادهای همزمان در جهان ها یا مجموعه های متفاوت است. آنچه در یک جهان، ظاهر و نمایان است، شاید در جهان دیگر، در عرصه ی ابعاد و محدودیت های آن جهان، مبهم و تار باشد. بخش بزرگی از حافظه ی ما از جهان مادی نیست بلکه از جهان رویا و خواب است.
هر فرد در خواب ۸ ساعته، نزدیک به دو ساعت و نیم رویا می‌بیند ولی این رویاها معمولا در حافظه، نمی‌ماند. طبیعت رویا در ذهن انسانی- که در جهان مادی زندگی می کند- مبهم و تار است زیرا در ابعادی باید قرار بگیرد که با حقیقت و جهان رویا، متفاوت است. این حافظه ها وقتی در کنار حافظه ها در جهان مادی قرار می‌گیرد، بر ابهام می افزاید؛ به خصوص وقتی پروپاگاندا و تبلیغات و جنبه ی غالب و شایع در جامعه بر ذهن افراد جامعه تاثیر زیادی داشته باشد. توصیه می‌شود به مقاله ینگاه شود مقاله یچرا پس از بیدار شدن از خواب، تا چند دقیقه احساس گیجی می‌کنیم؟ و مقاله یتلقین (inception) اطلاعات و حافظه: کاشت خاطره جعلی در مغز دیگری، میسر شد! و مباحث مربوط به چند جهانی،
در همین کانال مراجعه شود. )
اخیراً، افراد در Reddit و سایر وب‌سایت‌ها موارد دیگری از اثر ماندلا را شناسایی کرده‌اند، از جمله خاطرات مشترکی مبنی بر اینکه سری کتاب‌های کودکان به نام «خرس‌های برنستاینberenstain» قبلاً با لفظ «خرس‌های برنشتاین berenstein» اسپل میشد و اینکه فیلمی به نام Shazaam در دهه 1990 وجود داشت که با بازی کمدین آمریکایی سندباد، انجام میشد.!
صرف نظر از اینکه واقعاً چه اتفاقی افتاده است، وجود خاطرات نادرست مشترک را نمی توان انکار کرد. آیا علم اعصاب می‌تواند بدون برانگیختن فیزیک کوانتومی، یک فرضیه ی جایگزین را برای آنچه واقعاً در حال وقوع است، ارائه دهد؟
چندین مفهوم، وجود دارد که ممکن است چیزی بسیار عجیب را توضیح دهد. اول، مهم است به یاد داشته باشید که یک حافظه، از شبکه ای از نورون ها در مغز تشکیل شده است و این شبکه، حافظه را ذخیره می کند.
مکان فیزیکی یک حافظه در مغز، اغلب « انگرام engram » یا «ردیابی حافظه» نامیده می‌شود. در طول تثبیت، ردیابی حافظه از مکان‌های موقت مانند هیپوکامپ، به مکان‌های ذخیره ی دائمی در قشر جلوی مغز، منتقل می‌شود.
یادگیری قبلی، چارچوبی را برای خاطرات مشابه، ایجاد می کند تا در مجاورت یکدیگر ذخیره شوند. این چارچوب با عنوان طرحواره shema شناخته می شود.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [5/29/2023 4:47 AM]
شواهد کمی برای این امر از یک مطالعه در سال 2016 بر روی حافظه معنایی انسان - خاطرات بلندمدت از ایده ها و مفاهیم عاری از جزئیات شخصی، بدست می آید.
محققان از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) استفاده کردند تا نشان دهند کلمات مشابه، در مناطق مجاور مغز، ذخیره می‌شود و حتی یک «نقشه ی معنایی» از زبان، در قشر انسان ایجاد کردند.
مطالعه ی دیگری تأیید کرد ردیابی حافظه ی مشترک به روش های مشابه، از فردی به فرد دیگر سازماندهی می شود.
اگرچه ممکن است فکر کنیم خاطرات در هنگام یادآوری، تقویت می شوند، اما حقیقت در واقع پیچیده تر است. یادآوری یک حافظه، نورون‌هایی را- که ردیابی حافظه را تشکیل می‌دهند- دوباره فعال می‌کند و آن‌ها را برای ایجاد اتصالات جدید، تحریک می‌کند. سپس مدار تغییر یافته، دوباره پایدار می شود و حافظه، تثبیت مجدد پیدا می کند.
تثبیت مجدد، می تواند یادگیری را در طول زمان با تقویت ارتباطات عصبی و امکان تشکیل انجمن های جدید، تقویت کند.
اما بدیهی است که جدا کردن یک ردیابی حافظه و کنار هم قرار دادن دوباره ی آن، حافظه را در برابر از دست دادن وفاداری، آسیب پذیر می کند.
در اینجا یک مثال، آورده شده است: اکثر آمریکایی ها در مقطعی از تحصیلات خود می آموزند که الکساندر همیلتون یکی اط بنیانگذاران ایالات متحده بود، اما رئیس جمهور ایالات متحده نبود.
با این حال، وقتی یک مطالعه برای بررسی حافظه ی کاذب، بررسی شد که چه کسانی را آمریکایی‌ها بیشتر به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده معرفی می‌کنند، احتمال بیشتری داشت همیلتون را اشتباه انتخاب کنند، اما برعکس ممکن بود چندین رئیس‌جمهور واقعی واقعی را انتخاب نکنند.
احتمالاً نورون‌هایی- که اطلاعات مربوط به همیلتون را رمزگذاری می‌کند- اغلب همزمان با نورون‌های-ی که اطلاعات روسای جمهور سابق را رمزگذاری می‌کنند- فعال می‌شوند.
چون نورون‌هایی که «با هم شلیک می‌کنند» به هم متصل می‌شوند، ارتباط بین روسای جمهور گذشته و همیلتون، می‌تواند به تدریج به اندازه‌ای قوی شود که شما به اشتباه همیلتون را به عنوان یک رئیس‌جمهور، به خاطر بسپارید.
مطالعه ی همیلتون همچنین می‌تواند توضیح دهد چرا گروه‌هایی از مردم، خاطرات دروغین خود را به اشتراک می‌گذارند، و این مانند راز Shazaam است.
اول، یک فیلم کودک به نام Kazaam
(1996) با بازی شکیل اونیل در نقش یک جن ساخته شد. برخی از مردم به اشتباه فیلم دیگری را در دهه 1990 به یاد می آوردند، احتمالاً یک برداشت از Kazaam ، به نام Shazaam ، با بازی کمدین سندباد در نقش یک جن.
اگرچه Shazaam هرگز وجود نداشته است، صدها نفر هستند که ادعا می کنند آن را به خاطر می آورند.
دلایل متعددی برای این امر، وجود دارد: اول، تعداد زیادی از تداعی‌های عمومی، احتمال ظهور یک حافظه ی نادرست را افزایش می‌دهد.
فیلم‌های دوقلو با مفاهیم مشابه، تقریباً در همان زمان در دهه 1990 رایج بودند. سندباد در همان سال یک فیلم متفاوت به نام اولین بچه داشت که - مانند کازام - نشان میداد قهرمانی به کمک یک پسر سرکش، می آید. و سندباد نیز قبلا Houseguest را منتشر کرده بود (1995)، پوستری که تصویری از سر او در حال بیرون آمدن از یک صندوق پستی داشت، و شاید به طور انتزاعی شبیه یک جن بود که از یک لامپ، بیرون آمده است.
سندباد، نامی عربی است و داستان سندباد ملوان، اغلب با جن ها برخورد دارد.
سر طاس سندباد و بزی شبیه یک جن معمولی است که در رسانه ها به تصویر کشیده شده است. سندباد همچنین یک ماراتن سینمایی را در دهه ی 1990 میزبانی می کرد که مانند یک جن لباس می پوشید، و تقریباً به طور قطع به خاطره سندباد در نقش یک جن کمک کرد.


علاوه بر تداعی‌های مشابهی- که زمینه‌ساز شکل‌گیری یک خاطره کاذب می‌شود-عوامل اصلی دیگر در این مثال، اختلاط و تلقین است.
Redditor EpicJourneyMan شرح بسیار دقیقی از Shazaam از زمانی که او در یک فروشگاه ویدیویی در د
هه 1990 کار می کرد، بازگو می کند. او در پست خود توضیح می دهد که دو نسخه از فیلم را خریده و مجبور است هر کدام را چندین بار تماشا کند تا بعد از شکایت اجاره دهندگان، مطمئن شود که فیلم اصلی، آسیب دیده است. او سپس به شرح کامل داستان فیلم می‌پردازد.
اگر Shazaam، هرگز وجود نداشته است، چگونه او چنین خاطره ی مفصلی از فیلم دارد؟
این، به احتمال زیاد نمونه ای از مخدوش کردن یا تلاش مغز برای پر کردن شکاف های حافظه ی از دست رفته با افزودن حقایق و تجربیات ساختگی است.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [5/29/2023 4:47 AM]
برخلاف دروغ گفتن، منظور از confabulation یا افسانه بافی ناخودآگاه، فریب دادن نیست، و شخصی که افسانه بافی می کند کاملاً معتقد است که جزئیات به خاطر سپرده شده، واقعی هستند. Confabulation با طیف گسترده ای از اختلالات عصبی، از جمله سکته ی مغزی، آسیب مغزی، آلزایمر، سندرم کورساکوف به دلیل مصرف الکل، تشنج و اسکیزوفرنی مرتبط است، اما می تواند در افراد سالم هم اتفاق بیفتد (همانطور که خاطره از رئیس جمهور همیلتون مطرح میکند.)
موارد افسانه بافی در افراد سالم با افزایش سن، افزایش می یابد و تصور می شود که به دلیل تغییرات مربوط به سن در لوب گیجگاهی داخلی، از جمله هیپوکامپ و قشر جلوی مغز باشد.
این مناطق مغز، برای رمزگذاری و بازیابی حافظه، مهم هستند و مطالعات fMRI در دهه ی گذشته، نشان می دهد کاهش عملکرد، در این مناطق، زمینه ساز حافظه ی کاذب است.
به نظر می‌رسد در مواجهه با باز کردن مکرر یک حافظه، افسانه بافی، بیشتر است. به عبارت دیگر، فردی مانند EpicJourneyMan که مرتباً فیلم‌های کودکان را سفارش می‌دهد و آن‌ها را برای یافتن نوار آسیب دیده، تماشا می‌کند تا متقلبان تکثیر فیلم را شناسایی کند، احتمالاً خاطره‌ای خاص را از آن مطالب، اشتباه می‌گیرد.
سومین نیرویی که اثر ماندلا را هدایت می کند، تلقین پذیری است، و این، تمایل به باور آن چیزی است که دیگران به درستی پیشنهاد می کنند.
هنگامی که اطلاعات نادرست، معرفی می شود، در واقع می تواند وفاداری یک حافظه موجود را به خطر بیندازد. دقیقاً به همین دلیل است که در یک دادگاه حقوقی یک وکیل می تواند به « سوالات اصلی »- که پاسخ خاصی را پیشنهاد می کند- اعتراض کند.
به طور خلاصه، سوال اصلی: آیا فیلم دهه 1990 Shazaam را- که سندباد در نقش یک جن بازی می کرد- به خاطر دارید؟ نه تنها نشان می‌دهد که چنین فیلمی، واقعاً وجود دارد، بلکه حتی می‌تواند یک خاطره ی نادرست از تماشای آن را درج کند.
اگرچه ممکن است باور کنیم، اثر ماندلا شواهدی بر وجود واقعیت‌های موازی است یا اینکه جهان ما شبیه‌سازی از حقیقتی دیگر است، یک دانشمند واقعی باید فرضیه ی جایگزین خود را با تلاش برای ردیابی آن حافظه، آزمایش کند. با توجه به پدیده‌های شناختی شناخته شده‌ای- که می‌توانند باعث ایجاد خاطرات نادرست مشترک شوند- بسیار بعید است که برخی از ما واقعاً از جهان جایگزینی باشیم که از زمان‌بندی‌های کنونی، عبور می‌کند.
با این وجود، اثر ماندلا هنوز یک مطالعه ی موردی جذاب در ویژگی‌های حافظه ی انسان است. برای کسانی که عاشق فکر کردن در مورد نحوه ی عملکرد ذهن هستند، شاید حتی نمونه ای باشد از اینکه حقیقت، از خود داستان، شگفت تر است. https://www.discovermagazine.com/mind/collective-false-memories-whats-behind-the-mandela-effect?utm_campaign=organicsocial&utm_content=%F0%9F%94%84from_the_archive%3A_why_pe&utm_medium=social&utm_source=facebook&fbclid=IwAR0atbSwSJmG2zUeX-ecdR1kERnt17ZwoGxYvOhz0CEntiqUHN4I8N2sk0A


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
جز تو که را دارمفراموشی و مسیر روحانینقص های سیستمی ایمنیعلت خواب آلودگی بعد از خوخوش خیالی و خوش بینیانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی کوانتومی و دتفاوت های بین زن و مرد فقهوش مصنوعی از عروسک تا کمرهبر حقیقیاز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن تکامل، نتیجه ی برنامه ریبیماری کروتز فیلد جاکوبزبان نیاز تکاملی استتست نوار عصب و عضلهگوهر با نظر دیگران سنگ نممستند جهان متصلسردرد میگرن در کودکانبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیحقیقت، آن چیزی نیست که جلفضا و ذهن بازچندجهانیعبارت های مبهم مانند انرخدایا جز تو که را دارمانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقا از نخستین هدرمان های اسرار آمیز در آتلاش های جدید در درمان فرهوش مصنوعی، کیفیت فریب مروح و آب حیاتاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان تاثیر نگاه انسان بر رفتابیماریهای تحلیل عضلانی اسفر فقط مادی نیستتصویربرداری فضاپیمای آمگاهی در پارکینسون باید پمعادله ها فقط بخش خسته کنشناخت حقیقت یا آرزوهای گبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویروحافظه انسان و حافظه ی هوشقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصنوار مغز مشاهده ی غیر مستغار افلاطوندنیا فریب و سرگرمیاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهندسی بدناثرات مضر ماری جوانادرمان تومورهای مغزی با اتمرکز بر هدفهوش عاطفی بیشتر در زنانروش هایی ساده برای کاهش ااز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیشتر کمردردها نیازی به سلول های بدن تو پیر نیستنتغییر خود یا تغییر دیگراپول و شادیمغز و قلب در جنین موش مصنشگفت نیست من عاشق تو باشمآب زندگی است قسمت اولحس و ادراک قسمت 87قدرت ذهننوبت کودکاندونپزیل در بیماران قلبی هفت چیز که عملکرد مغز تو میگرن و پروتئین مرتبط با اختلال در شناسایی حروف و درمان سرطان با امواج صوتتو پیچیده ترین تکنولوژی استفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیریسدیپلام تنها داروی تایکلام، در تحولی شگفت آور بتاثیر دوپامین و سروتونینباد و موجپیوند سر آیا ممکن استسندرم گیلن باره به دنبال جنگ هفتاد و دو ملت همه را مغز ابزار برتر بقاشبکه های مصنوعی مغز به درآرزوها را کم کنحس و ادراک قسمت پنجاهلایو دوم دکتر سید سلمان فاین بیمار را باید چه کار نیکولا تسلادیستونی قابل درمانهمیشه راهی هستما انسانها چه اندازه نزدارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر درک کنیم ما همه یکی هستیمتولید مثل اولین ربات های اصول توسعه ی یک ذهن کاملراه انسان شدن، راه رفتن وکندر علیه سرطانتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان هوشمندمغز، فقط گیرندهصبور باشآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزحس و ادراک قسمت ششمملاحظات بیهوشی قبل از جرایرادهای موجود در خلقت بدانش، قفل ذهن را باز میکنهنر فراموشیارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را درد و درستوهم بی خداییبقای حقیقی در دور ماندن ارشد در سختی استکیهان خود را طراحی میکندمتواضع باشتاثیر رژِیم غذایی بر میگبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدسیستم تعادلی بدنجهان شگفت انگیزNVG 291نقش هورمون های تیروئید دضعیف و قویاقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدخم شدن فضا-زمانمنابع انرژی از نفت و گاز ابتدا سخت ترین استداروی جدید میاستنی گراویهوش مصنوعی از عروسک های باز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مذهن هوشیار در پس ماده ی متوصیه هایی در مصرف ماهیبه جای تولید، بیشتر گوش کزمزمه ات مانده در گوشمکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل های ریز مغز مینی برینسایه ی هوشیاریتبر را برداربرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان جواب سنگ اندازیفیزیک هوشیارینقش ذهن و شناخت در حوادث عقل در جهان جدید، عجیب اسامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج با قابليت تهوش مصنوعی از عروسک بازی رفلکس وتری با توضیح دکتر از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرتکامل مداومبی نظمی مقدمه شناختزونا به وسیله ویروس ابله ترازودونکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ تصادفیسخن و سکوتبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثآینده با ترس جمع نمیشودجستجوی متن و تصویر به صورفراموشی آرماننقص در تشخیص هیجانات عامعماد الدین نسیمی قربانی خوشبختی چیستانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در هر سوراخی سر نکنتفاوت های تکاملی در مغز وهوش مصنوعی از عروسک تا کمروی و منیزیم در تقویت استاز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهتکثیر سلول در برابر توقف بیماری گیلن باره و بیمارزبان و کلمه حتی برای کسانتست کم هزینه ی بزاق برای گویید نوزده و ایمنی ساکتمشکل از کجاستسردرد میگرنی در کودکانبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده حقایق ممکن و غیر ممکنفضای قلب منبع نبوغ استنه ناامیدی بلکه ارتقاعجول نباشخرما منبع بسیار خوب آنتی انسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقا ازنخستین همدرمان های بیماری آلزایمرتلاش های جدید در درمان سرهوش مصنوعی، اتفاقات و تحروح در جهانی دیگر استاز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندتاثیر نگاه انسان بر رفتابیماری، رساله ای برای سلسفر نامه سفر به بم و جنوب تصور ما ازمشکلات و واقعیگذر زمان کاملا وابسته به معجزه های هر روزهشناخت درون، شناخت بیرون؛بعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجحباب های کیهانی تو در توقانون مندی نقشه ژنتیکی منوار مغز با توضیح دکتر فاغرور و علمدنیا مکانی بسیار اسرارآماهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانمهربانی، شرط موفقیتاجزای پر سلولی بدن انسان درمان تشنجتمرکز بر امروزهوش عاطفی در زنان بیشتر اروش استفاده از بالش طبیاز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیشتر علم، در نادانسته هسلول بنیادی و ای ال استغییر دیگران یا تغییر خوپول و عقیدهمغز و هوش، برترین ابزار بشگفت انگیز بودن کیهانآب زندگی است قسمت دومحس و ادراک قسمت چهلقدرت شناختی انسان، محدودای نعمت من در زندگیمنور از عمق تاریکیدوچرخه در کاهش دردهای کمهفت سین یادگاری از میراث میگرن و خواباختلالات مخچهدرمان ضایعات نخاعیتو آرامش و صلحیاستفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکریشه های مشترک همه ی موجوکلرال هیدرات برای خوابانتاثیر دپاکین بر بیماری مباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیمارانسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگمغز از بسیاری حقایق می گرشبکیه های مصنوعیآزمون تجربی، راهی برای رحس و ادراک قسمت پنجاه و یلازم است هیچ کاری نکنیداینکه به خاطرخودت زندگی نیاز به آموزش مجازی دیجیدژا وو یا اشنا پنداریهمیشه عسل با موم بخوریمما اکنون میدانیم فضا خالارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به درک احساسات و تفکرات دیگتولید یا دریافت علماصول سلامت کمرراه بی شکستکو کیو تن coQ10تاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استسیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشیارمغز، همه ی واقعیت را نمیبصبر لازمه ی پیروزی استآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمحس و ادراک قسمت شصت و هشتممانتین یا آلزیکسا یا ابایستادن در برابر آزادی بدانش، یک انسان را ناسازگهنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز درد باسن و پا به دلیل کاهتوهم تنهاییبلندی در ذهن ما درک بلندیرشد، رسیدن به یک هدف نیستکیهانِ هوشیارِ در حال یامجموعه های پر سلولی بدن متاثیر سلامت دستگاه گوارشبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیز و بی زمانفقر داده ها در هوش مصنوعینقش هورمون زنانه استروژنطلوع و حقیقتاقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونخونریزی مغز در سندرم کوومنابع انرژی از نفت و گاز ابتدایی که در ذهن دانشمنداروی جدید کنترل قند خونهوش مصنوعی از عروسک های باز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، برذهن و زندگیتوضیحی ساده در مورد هوش مبه خوبی های دیگران فکرکنزنان باهوش ترکارهایی بیش از طراحی و گپمدیون خود ناموجودسایه را اصالت دادن، جز فرتحریک الکترومغناطیسی مغبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخجوسازی مدرنفیزیک و هوشیارینقش روی و منیزیم در سلامتعقل سالمامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج توپیراماتهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار مانند بردهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که تکامل چشمبی هیچ می ایی و بی هیچ میرزیان غذاهای پرچربترازودونکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ عاطفه و محبتسخن پاک و ثابتبرخی بیماری ها که در آن ببرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استجستجوی هوشیاری در مغز مافرایند پیچیده ی خونرسانینقطه ی رسیدن به قلهعنصر اصلی تعیین واقعیتخوشبختی دور از رنج های مانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در والنتاین کتاب بدید همتفاوت های زبانی سرمنشا تهوش مصنوعی از عروسک تا کمرویکردهای جدید ضایعات نخاز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغتأثیر نیکوتین سیگار بر مبیماری آلزایمر، استیل کوزبان و بیان نتیجه ساختماتست آر ان اس دز میاستنی گگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکلات نخاعیسردرد و علتهای آنبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصاحل مشکلفضای خالی ای وجود نداردنه به اعدامعدم توقف تکامل در یک انداخسته نباشی باباانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقای موجود زندهدرمان های بیماری اس ام ایتلاش های جدید شرکت نورالهوش احساسیروح رهاییاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانتاثیر هوش مصنوعی بر مغزبیمارستان هوش مصنوعیسفر به مریخ در 39 روزتصور از زمان و مکانگذشته را دفن کنمعجزه ی چشمشناسایی تاریخچه ی تکاملیتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملحباب هایی تو در توقانون گذاری و تکاملنوار مغز ترجمه رخدادهای غربال در زندگیدنیای شگفت انگیز کوانتوماولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سموفقیت هوش مصنوعی در امتاجزایی ناشناخته در شکل گدرمان جدید ALSتمساح حد واسط میان مغز کوهوش عاطفی در زنان بیشتر اروش جدید تولید برقژن ضد آلزایمرتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا همه مهربان باشسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دادن ژنها آیا روزی پوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و اخلاقشگفت زده و حیران باشآب زندگی است قسمت سومحس و ادراک قسمت چهل و هفتقدرت عشقای همه ی وجود مننور دروندوچرخه سواری ورزشی سبک و هم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و روزه داریاختلالات حرکتی در انساندرمانهای بیماری پارکینستو افق رویداد جهان هستیاستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز ریشه های مشترک حیاتکم کردن کالری روشی سودمنتاثیر داروهای ضد التهاب بار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهاسندرم پیریفورمیسجنگ داده هامغز به تنهایی برای فرهنگ شباهت مغز و کیهانآزمون ذهنی گربه ی شرودینحس و ادراک قسمت پنجاه و دلبخند بزن شاید صبح فردا زاینکه خانواده ات سالم بانیروی پنجم در طبیعتدژاوو یا آشناپنداریهمیشه، آنطور نیست که هستما از اینجا نخواهیم رفتارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتدرک تصویر و زبان های مخلتتولید پاک و فراوان انرژیاضطراب و ترسراه طولانی را به سلامت گذکوچ از محیط نامناسبتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان های بسیار دیگرمغزتان را در جوانی سیم کشصبر و واقعیتآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک حس و ادراک قسمت شصت و دومن و وجود توهمیاکنون را با همه ی نقص هایدائما بخوانهنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیدرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم جداییبلوغ چیستز گهواره تا گورکیست هیداتید مغزمجرم، گاهی قربانی استتاثیر عصاره تغلیظ شده گیبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهسکوت و نیستیجهانی که نه با یک رخداد و فلج نخاعی با الکترودهای نقش ویتامین K در ترمیم اسطلای سیاهالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگخونریزی مغزی کشندهمنابع انرژی از نفت و گاز ابتذال با شعار دینداروی جدید آلزایمرهوش مصنوعی از عروسک های باز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پروذهن و شیمی بدنتوضیحات دکتر فاطمی در موبه خودت مغرور نشوزنجیرها را ما باید پاره ککاربرد روباتهای ريزنانومدیریت اینترنت بر جنگساخت سلول عصبی حتی پس از تحریک عمقی مغزبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شجامعه ی آسمانیفیزیک آگاهینقش روزه داری در سالم و جعقلانیت بدون تغییرخواص انارامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانداروی ضد جنون در درمان تیهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار وابسته به شکلاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرتکامل و ارتقای نگاه تا عمبی ذهن و بی روحزیباترین چیز در پیر شدنتراشه مغز بدون واسطه ی دکشف ژن جدید، می تواند گستمرگی وجود نداردسخت ترین حصارکشف ارتباط جدیدی از ارتبمراقب خودتون و خانواده هسخت ترین کار، شناخت خود ابرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی محفره در مغزفرایند تکامل و دشواری هانقطه ای بود و دگر هیچ نبوعوامل موثر در پیدایش زباخیالپردازی نکنانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در یک فراکتال هر نقطه مرکتفاوت ایستایی و تکاپوهوش مصنوعی از عروسک تا کمرویا و واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دتأثیر نگاه انسان بر رفتابیماری الزایمرزبان و بیان، در سایه پیشرتشنچ پانایوتوپولوس تشنج گوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات بین دو همسر و برخیسردرد به دلیل مصرف زیاد مبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیحلقه های اسرارآمیزقفس دور خود را بشکننه به اعدامعدم تعادل دوپامین، فقط بخطا در محاسبات چیزی کاملانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقای از نخستین درمان های جدید ALSتلاش هایی در بیماران قطع هوش احساسیروزه داری متناوب، مغز را از تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توتاثیر ویتامین دی بر بیمابیندیشسفر به درون سفری زیباتصاویر زیبای رعد و برقگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی علمشناسایی زبان حیوانات با تفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از حد و مرزها توهم ذهن ماستقانون جنگلنوار مغز در فراموشی هامقالاتدنیایی پر از سیاهچاله اولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان موفقیت در تفکر استاحیای بینایی نسبی یک بیمدرمان جدید مولتیپل میلومتنفس هوازی و میتوکندریهوش عاطفی رمز آزادگیروش صحبت کردن در حال تکامژنها نقشه ایجاد ابزار هوتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا هوش مصنوعی خودکار روبسلول بنیادین از مخاط بینتغییر زودتر اتصالات مغزیپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآب، زندگی است(قسمت پنجم)حس و ادراک قسمت چهل و هشتقسم به فقرای آنکه نامش درمان و یادشنوروفیبروماتوزدوپامین قابل حل در آبهمه چیز موج استمیگرن سردردی ژنتیکی که باختلالات صحبت کردن در اندرماندگی به دلیل عادت کرتو انسانی و انسان، شایستاستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچریشه های اخلاقکمی زاویه ی دیدت را عوض کتاثیر داروی ضد تشنج سدیم بار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییرسندرم پای بی قرارجنبه های موجی واقعیتمغز بیش از آنچه تصور میشوشباهت مغز با کیهان مادیآزمون ذهنی گربه شرودینگرحس و ادراک قسمت پنجاه و سلحظات خوش با کودکاناین، فقط راه توستچیز جدید را بپذیردگرگونی های نژادی و تغییهمکاری یا رقابتما اشیا را آنطور که هستندارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستدرک حقیقت نردبان و مسیری تولید اندام با چاپ سه بعداطلاع رسانی اینترنتیرابطه تشنج و اوتیسمکوچک شدن مغز از نئاندرتاتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمسیاهچاله هاجهان هایی در جهان دیگرمغزتان را در جوانی سیمکشصبر بسیار بایدآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هوحس و ادراک قسمت شصت و ششمن کسی در ناکسی دریافتم اکوییفلکسدارچینهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کادردهای سال گذشته فراموش توهم جدایی و توهم علمبلعیدن ستاره توسط سیاهچازمین در برابر عظمت کیهانکیست کلوئید بطن سوممحل درک احساسات روحانیتاریک ترین بخش شببخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهسکوت، پر از صداجهانی که از یک منبع، تغذیفلج بل، فلجی ترسناک که آننقش ژنتیک در درمان اختلاطوفان فقر و گرسنگی و بی سالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون اخونریزی مغزی کشنده ولی قمنابع انرژی از نفت و گاز ابداع دی ان ای بزرگترین دداروی جدید آلزایمر تاییدهوش مصنوعی از عروسک های باز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از تیوتیکسن داروی ضد جنونبه خودت نگاه کنزندگی فعال و مثبت روند آلکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اضطراب، از مهمتریساخت شبکه عصبی مصنوعی با تحریک عمقی مغز در آلزایمبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم جاودانگی مصنوعیفیزیکدانان ماشینی برای تنقش رژیم غذایی بر رشد و اعقیده ی بی عملخواص اردهامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندارویی خلط آورهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار اجتماعی انسان، حاصاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتتکامل و ریشه ی مشترک خلقتبی سوادی در قرن 21زیباترین چیز در افزایش ستراشه ها روی مغزتراشه ی هوش مصنوعی در مغزکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراحل ارتقای پله پله کیهسختی ها رفتنی استبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمحق انتخابفرایند حذف برخی اجزای مغنقطه بی بازگشتعوامل ایجاد لغت انسانی و خانه ی تاریکانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در کمتر از چند ماه سوش جدتفاوت ارباب و رهبر حقیقیهوش مصنوعی از عروسک تا کمرویا و کابوساز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندتأثیر شیرینی های حاوی لوبیماری ای شبیه آلزایمر و زبان و تکلم برخی بیماریهتشنج چیستگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات روانپزشکی پس از سسردرد تنشنبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهحمله ویروس کرونا به مغزقفس ذهننه بدبخت بلکه نادانعدم درکخطا در محاسبات چیزی کاملانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای دفاعی و بقای مودرمان های جدید میگرنتلاش در تولید انرژی به رنهوش بشری تهدید برای بشریروزه داری و التهاب زیانباز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امتاثیر ویروس کرونا بر مغز بیهوش کردن در جراحی و بیمسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصادف یا قوانین ناشناختهگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علم در کنترل کرونشناسایی سلول های ایمنی اتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند باحریص نباشقانون جنگلنوار مغز در تشخیص بیماری تاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا، هیچ استاولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهمولکول ضد پیریاحیای بینایی نسبی یک بیمدرمان جدید میگرن با انتی تنفس هوازی و میتوکندریازدواج های بین گونه ای، رهوشمندی کیهانروشهای نو در درمان دیسک بژنها ، مغز و ارادهتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا هر چیزی که نفس می کشد مسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر عمودی سر انسان از پپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی شگفتی های زنبور عسلآتاکسیحس و ادراک قسمت چهل و دومقضاوت ممنوعای جان جان بی تن مرونورون هاي مصنوعی می تواندورترین نقطه ی قابل مشاههمه چیز و هیچ چیزمیگرن شدید قابل درمان اساختلالات عضلانی ژنتیکدرها بسته نیستتو با همه چیز در پیوندیاستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نتررژیم های غذایی و نقش مهم کمالگرایی دشمن پیشرفتتاثیر درجه حرارت بر مغزبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکانسندرم پس از ضربه به سرجنسیت و تفاوت های بیناییمغز باستانی، هنوز نقش هاشباهت های ریشه ای چند بیمآزادی در چیستحس و ادراک قسمت پنجاه و شلرزش ناشی از اسیب به عصباینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدندانش قدرت استهمانند سازی در انسانما به جهان های متفاوت خودارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیددرک دیگرانتولید سلولهای جنسی از سلاطلاعات حسی ما از جهان، چرادیوی مغز و تنظیم فرکانکوچکی قلبتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردسیاهچاله های فضایی منابعجهان یکپارچهمغط یک گیرنده استصد قدح، نفتاده بشکستإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش حس و ادراک سی و هفتممن پر از تلخیماکسی توسین و تکامل پیش اداروهای مصرفی در ام اسهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیدردی که سالهاست درمان نشتوهم جسمبنی عباس، ننگی بر تاریخزمین زیر خلیج فارس تمدنی کپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانی دتاریکی من و تو و گرد و غبابخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشسکوت، در برابر گزافه گویجهانی پر از سیاهچاله یا پفلج خوابنقش گرمایش آب و هوا در همطوفان بیداریالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهخواندن ، یکی از شستشو دهنمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار هوش در حال ارتقا ازداروی جدید ای ال اسهوش مصنوعی از عروسک بازی از بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهتیک و اختلال حرکتیبه دنبال رستگاری باشزندگی هوشمند در خارج از زکاش شرف اجباری بود یا حتیمداخله ی زیانبار انسانساخت شبکه عصبی با الفبای تخریب مغز به دلیل کمبود ببرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی جایی برای یاد گرفتن باقی فال نیکونقش رژیم غذایی در رشد و اعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص بادامامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندارویی ضد بیش فعالی سیستهوش مصنوعی از عروسک بازی رقیبی قدرتمند در برابر ماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توتکامل ابزار هوش ، راه پر بی شرمیزیر فشار کووید چه باید کرزیرفون داروی ضد ام استراشه ی بیولوژِیککشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرز مرگ و زندگی کجاستسختی در بلند شدن از روی صبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده حقیقت قربانی نزاع بین بی فراتر از دیوارهای باورنقطه، وجود است یا فاصلهعواملی که برای ظهور لغت اخانواده پایدارانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در آرزوهایت مداومت داشتهتفاوتهای جنسیتی راهی براهوش مصنوعی به کمک هوش طبیرویا و خبر از آیندهاز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریتئوری تکامل امروز در درمبیماری ای شبیه ام اس مولتزبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج و حرکات شبه تشنجی قاگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی در عقب سردرد سکه ایبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخحمایت از طبیعتقفس را بشکننه جنگ و نه خونریزیعدالت برای من یا برای همهخطای ادراک کارماانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری در کجاست؟ قابعاد و نیازهای تکاملیدرمان های جدید در بیماری تلاشی برای درمان قطع نخاهوش در طبیعتروزه داری و بیمار ی ام اس از تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده تاثیر ژنها بر اختلالات خبیهوشی در بیماران دچار اسفر دشوار اکتشافتضادهای علمیگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه در هر لحظه زندگیشهر زیرزمینی در ژاپن براآیا دست مصنوعی به زودی قاحرکات چشم، ترجمه کننده ی قانونمندی و محدودیت عالمنوار مغزی روشی مهم در تشخصفحه اصلیدندان ها را مسواک بزنید تاولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیمولتیپل اسکلروز در زنان احتیاط در ورزش زانو در خادرمان جدید کنترل مولتیپلتنفس بدون اکسیژناسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هاروشهای شناسایی قدرت شنواژنهای مشترک بین انسان و وتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا آتش، بازی نکن و بعد از سلول عصبی، در محل خاص خودتغییرات منطقه بویایی مغزپیموزایدمغز کوانتومیشانس یا نتیجه ی تلاشآتاکسی فریدریشحس و ادراک قسمت چهل و سومقطار پیشرفتایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون های ردیاب حافظهديدن با چشم بسته در خواب همه چیز کهنه میشودمیاستنی گراویس بدون آنتیاختراع جدید اینترنت کواندرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو با باورهایت کنترل میشاستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمرژیم های غذایی و نقش مهم کمردردتاثیر درجه حرارت بر عملکباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهانسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییمغز برای فراموشی بیشتر کشباهت کیهان و مغزآزادی عقیده، آرمانی که تحس و ادراک قسمت بیست و چهلرزش دست ها و گردن و سر ETاینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیدانش محدود به ابعاد چهارهمجوشی هسته ای، انرژِی بما با کمک مغز خود مختاريمارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازادرک درست از خود و هوشیاریتولترودیناطلاعاتی عمومی در مورد مراز تغییرکوچکترین چیز یک معجزه اسماده ی خالیتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به سیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهنفرت، اسیب به خود استصداقتافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیحس و ادراک- قسمت پنجاه و من بی من، بهتر یاد میگیرماکسکاربازپین در درمان تشداروهای ام اسهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میدرد، رمز موفقیتتوهمات و شناخت حقیقتبه قفس های سیاهت نناززمان چیستکامپیوتر سایبورگمحدودیت چقدر موثر استتاریکی و نوربدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی اسکته مغزیجهانی در ذهنفلج خواب چیستنقش پیش زمینه ها و اراده طوفان زیباییالگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی دراخواندن، دوست روزهای سختمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای میاستنی هوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن پر در برابر آگاهیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستتیکاگرلور داروی ضد انعقابه زودی شبکه مغزی به جای زندگی و داراییکتاب گران و پرهزینه شد ولمدارک ژنتیکی چگونه انسانساختن آیندهتداوم مهم است نه سرعتبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران راجایی خالی نیستفاکسیبتنقش زنجبیل در جلوگیری از علم و روحخواص بادام زمینیامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانداستانها و مفاهیمی اشتباهوش مصنوعی از عروسک بازی رقابتی بی هدف یا رقابتی هاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرتکامل تکنولوژیبی عدالتی در توزیع واکسن تکامل جریان همیشگی خلقتبیمار 101 ساله، مبتلا به سزیرک ترین مردمتربیت کودکان وظیفه ای مهکشیدن مادی روشی برای جلومرز بین انسان و حیوان کجاسدسازی روش مناسب برای مقبرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هحقیقت آنطور نیست که به نظفرار در فرار از میزبان، دنمیتوان با بیرون انداختنعوارض ازدواج و بچه دار شدخاویار گیاهیانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در آسمان هدیه های نادیدنتقلید مرحله ای نسبتا پیشهوش مصنوعی به شناسایی کارویا بخشی حقیقی از زندگی از تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قتئوری تکامل در پیشگیری و بیماری اسپینال ماسکولار زبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج به صورت اختلال رفتاگیاه بی عقل به سوی نور میمشاهده گر جدای از شیء مشاسردرد عروقی میگرنبزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقحوادث روزگار از جمله ویرقله برای دیدن نه برای به نه روش تقویت مغزعسل طبیعی موثر در کنترل بخطای حسانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟(قابعاد اضافه ی کیهاندرمان های جدید سرطانتلاشی تازه برای گشودن معهوش عاطفی قسمت 11روزه داری سلول های بنیاداز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومتاثیر کلام در آیات کلام ببیو الکترونیک؛ ترکیب موجسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادهگربه شرودینگر و تاثیر مشمعرفی مورد نادر بیماری گشواهدی از نوع جدیدی از حاآیا رژیم غذایی گیاهی سلاحرکت چرخشی و دائمی کیهانقارچ بی مغز در خدمت موجودنوار مغز، مفید و بی خطرسوالات پزشکیده روش موفقیتاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیمواد کوانتومی جدید، ممکناحتیاط در تعویض داروهادرمان جدید ام استنها مانع در زندگی موارد اسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودروشی برای بهبود هوش عاطفژنهای هوش ، کدامندتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا تعمق در اسرار ابدیت و سلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات مغز پس از 40 سالگیپیچیدگی های مغزمگسمغز آیندگان چگونه است ؟شانس یا تلاشآتاکسی مخچه ای خودایمنحس و ادراک قسمت نهمقطره قطرهایمپلانت مغزینوروپلاستیسیتی چیستدی متیل فومارات(زادیوا)(همه چیز در زمان مناسبمیاستنی گراویس در جوانانادامه بحث تکامل چشمدرون قفس یا بیرون از آنتو باید نیکان را به دست باسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالرژیم ضد التهابیکمردرد ناشی از تنگی کاناتاثیر درجه حرارت بر عملکبارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز سندرم دزدی ساب کلاوینجهل مقدسمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟شباهت زیاد بین سلول هاي عآزار حقیقیحس و ادراک قسمت بیست و یکلرزش عضله یا فاسیکولاسیوایندرالدانش بی نهایتهمدلی و هوش عاطفیما بخشی از این جهان مرتبطارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا ودرک عمیق در حیواناتتومورها و التهاب مغزی عااطلاعاتی عمومی در مورد مراست دستی و چپ دستیکووید نوزده و خطر بیماری ماده ای ضد التهابیتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان کنونی و مغز بزرگترینقاشی هایی با بوی گذشته یصدای بم با فرکانس پایین، افت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل حس و ادراک- قسمت بیست و پمننژیتاگر فقط مردم میفهمیدند کداروهای تغییر دهنده ی سیهورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس درس گرفتن از شکست هاتوکل بر خدابه مغز خزندگان خودت اجاززمان و مکان، ابعاد کیهان کانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت های حافظه و حافظتاریکی خواهد ترسیدبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودجهان، تصادفی نیستفلج دوطرفه عصب 6 چشمنقش پیشرفته ی سلول های بنطولانی ترین شبالگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بخواب و بیداری نوسانی مغزمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای کاهش وزنهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن تو همیشه به چیزی اعتقاز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستتیروفیبان موثر در سکته ی به زیر پای خود نگاه نکن بزندگی بی دودکتاب زیست شناسی باورمروری بر تشنج و درمان هایساختن آینده، بهترین روش تداخل مرزها و صفات با بینبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزجاذبهفاجعه ی جهل مقدسنقش زبان در سلطه و قدرت اعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص شکلات تلخامیدوارینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندخالت در ساختار ژنهاهوش مصنوعی از عروسک بازی رموزی از نخستین تمدن بشراز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدواکسن اسپایکوژنتکامل داروینی هنوز در حابیمار مرکز تنفس سلولیزیست شناسی کل در جزء فراکترجمه فعالیت های عضله به کشتن عقیده ممکن نیستمرز جدید جستجو و اکتشاف، سرنوشتبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعحقیقت افرادفرد موفقنمیتوان بر سیاه سیاه نوشعید نوروز مبارکخار و گلانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در آستانه ی موج پنجم کوویتقلید از روی طبیعتهوش مصنوعی تعاملیرویا تخیل یا واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریتئوری جدید، ویران کردن گبیماری اضطراب عمومیزبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج عدم توازن بین نورون گیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده آینده از روی مشاهسرطان کمیت گراییبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آحکمت الهی در پس همه چیزقله سقوطچه زیاد است بر من که در ایعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطر آلودگی هواانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع خواب و رویاابعاد بالاتردرمان های رایج ام استلاشی جدید در درمان ام اسهوش عاطفی قسمت نهمروزهای بد باقی نمیمانداز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیتاثیر کپسول نوروهرب بر نبیوگرافیسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفت و شناختشواهدی از دنیسوان(شبه نئآیا رژیم غذایی گیاهی سلاحس متفاوتقبل و بعد از حقیقتنوار مغز، ترجمه ی فعالیت پیامهای کاربراندهن، بزرگترین سرمایهاولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیموجود بی مغزی که می توانداحساس گذر سریعتر زماندرمان جدید ای ال اس، توفرتنها در برابر جهاناسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیروشی جدید در درمان قطع نخژنهای حاکم بر انسان و انستاثیر گیاه خواری بر رشد وبا خودت نجنگسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات آب و هوایی که به پیچیدگی های مغزی در درک زمغز اندامی تشنه ی انرژی اشاهکار قرنآتش منبع انرژیحس و ادراک قسمت چهارملمس کوانتومیایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروز مبارکدین اجباریهمه چیز در زمان کنونی استمیدان مغناطيسي زمین بشر اداراوون تنها داروی تاییدرون و بیرون، جدای از هم تو برای خزیدن خلق نشده ایاسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وکمردرد و علل آنتاثیر درجه حرارت بر عملکبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زبانسندرم سردرد به دلیل افت فجهان فراکتالمغز بزرگ چالش است یا منفعشباهت زیاد بین سلول هاي عآزار دیگری، آزار خود استحس و ادراک قسمت بیست و دولزوم گذر انسان از حدها و ایپیداکریندانشمندان موفق به بازگردهمراه سختی، اسانی هستما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکتردرگیری قلب در بیماری ویرتومورهای نخاعیاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نرجزخوانی هایی که امروز بکودک هشت ساله لازم است آدماده، چیزی نیستتاثیر رو ح و روان بر جسمبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کاملی در اطراف ما پرچقدر به چشم اعتماد کنیمصرع و درمان های آنافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل حس و ادراک- قسمت شصت و چهمن، ما یا چی؟اگر میدانی مصیبت بزرگتر داروهای ضد بیماری ام اس وهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحدست و پا زدن در سایه؟توپیراماتبه نقاش بنگرزمان و گذر آن سریع استکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت درک انسانتاریخ همه چیز را ثبت کردهبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسجهش های ژنتیکی مفید در سافن آوری های جدید علیه شنانقش آتش در رسیدن انسان بهطی یکصد هزار سال اخیر هرچالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنخواب زمستانی سلول های سرمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای ای ال اسهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن خود را مشغول هماهنگیاز تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتتکلم در گیاهانبه سیاهی عادت نکنیمزندگی در جمع مواردی را برکتاب طبیعت در قالب هندسهمرکز هوشیاری، روح یا بدن ساختار فراکتال وجود و ذهترقی واقعی یا شعار ترقیبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خجاذبه و نقش آن در شکلگیریفارغ التحصیلان، فقیر و دنقش زبان در سلطه و قدرت اعلم به ما کمک میکند تا موخواص شگفت هویجامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر موج، راز خلقت نهفته اسهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز و رازهای ارتباط غیر کاز تکینگی تا مغز از مغز تاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناتکامل داروینی هنوز در حابیماری لبر و نابینایی آنزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه ی فعالیت های عضله بگل خاردار، زیباستمرزهای حقیقی یا مرزهای تسریع دویدن مهم نیستبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیحقیقت انسانفرد یا اندیشهنمای موفقیتعامل کلیدی در کنترل کارآخارق العاده و استثنایی باندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در برابر حقایق جدیدتقلید از طبیعتهوش مصنوعی در قضاوت های ارویا حقی از طرف خدااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنتا 20 سال آینده مغز شما به بیماری بیش فعالیزبان و شناخت حقیقت قسمت ستشویق خواندن به کودکانگیرنده باید سازگار با پیمشاهدات آمیخته با اشتباهسرعت فکر کردن چگونه استبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آحافظه میتواند بزرگترین دقلب های سادهنه عدم مطلق بلکه عدم با قعشق درونی به یگانگی خلقتخطر حقیقی، خود انسان استانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهاتفاق و تصادفدرمان های علامتی در ام استمایل زیاد به خوردن بستنهوش عاطفی قسمت هفتمروزهای سختاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دتاثیر کپسول نوروهرب بر تبیوگرافیسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجگزارش یک مورد جالب لخته ومغز فکر میکند مرگ برای دیشیر و دوغ بادامآیا راهی برای بهبود وضعیحس چشایی و بویاییقبل از آغازنوار عصب و عضلهسایتهای دیگردو ویژگی انتزاع و قدرت تجاولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیموجودات مقهور ژنها هستنداحساسات کاذبدرمان جدید سرطانتنهاییاساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیروشی جدید در درمان نابینکفش و کتابتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا خدا باشسلام تا روشناییتغییرات تکاملی سر انسان پیوند قلب خوک، به فرد دچامغز انسان ایا طبیعتا تماشاهکار شش گوشآثار باستانی تمدن های قدحس و ادراک قسمت نوزدهملووفلوکساسینایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز یا روز پایانیدین، اجباری نیستهمه چیز، ثبت می شودمیدان های مغناطیسی قابل ادب برخورد با دیگراندرون آشفته ی تو و ظاهر خنتو تغییر و تحولیاصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلرژیم غذایی سالم و ضد التهکمردرد با پوشیدن کفش مناتاثیر درجه حرارت بر عملکبازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستسوی ما آید نداها را صداجهان قابل مشاهده بخش کوچمغز بزرگ چالشهای پیش روشجاعت و ترسآسيب میکروواسکولاریا آسچیزی شبیه نور تو نیستحس و ادراک قسمت بیست و سولزوم سازگاری قانون مجازاایا کوچک شدن مغزانسان الدانشمندان نورون مصنوعی سهمراهی میاستنی با برخی سمانند کودکان باشیدارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال درگیری مغز در بیماری کویتومورهای ستون فقراتاعتماد به خودرحم مصنوعیکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی بیش از یک خلا تاثیر روده بر مغزبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیسیاهچاله ی تولید کنندهجهان پیوستهنقش قهوه در سلامتیضایعه ی شبکه لومبوساکرالافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیحسن یوسف باغچه ی منمن، خود تو هستماگر نیروی مغناطیس نباشد داروهای ضد تشنج با توضیح هوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایدست کردن در گوشتوانایی مغز و دیگر اجزای به نقاش بنگرزمان و صبرکاهش مرگ و میر ناشی از ابمخچه فراتر از حفظ تعادلسکته ی مغزی در جوانانتاریخ، اصیل نیست و ساخته بر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدجهش های ژنتیکی غیر تصادففناوری هوش مصنوعی نحوه خنقش انتخاب از طرف محیط، نطیف انسفالیت، گیلن باره الگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا خواب سالم عامل سلامتیمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای دیابتهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن خالی از شلوغی افکاراز تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازتکنولوژی های جدید و حالتبه سخن توجه کن نه گویندهزندگی در سیاهچالهکتاب، سفری به تاریخمرکز حافظه کجاستساختار شبکه های مغزی ثابتروس جریان انرژیبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در دجبران از دست رفته هافاصله ها در مکانیک کوانتنقش سجده بر عملکرد مغزعلم بدون توقفخواص عجیب لوبیاامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر میان تاریکی و روشناییهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز گشایی از اتصالات مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز پیشرفت تواضع است نه طاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شتکامل داروینی هنوز در حابیماری میاستنی گراویسزیست، مرز افق رویداد هستترجمه ای ابتدایی از اسراگل درون گلدانمزایای شکلات تلخ برای سلسریعترین کامپیوتر موجودبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند نحقیقت اشیافرد حساس از نظر عاطفی و بنمایش تک نفرهعادت همیشه خوب نیستخبر مهم تلسکوپ هابلاندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در جراحی کمر عجله نکنیدتقویت مغز با ورزشهوش مصنوعی در کامپیوترهارویاها از مغز است یا ناخواز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعتا بحر یفعل ما یشابیماری تی تی پیزبان جانسوزتشخیص ژنتیکی آتروفی های گالکانزوماب، دارویی جدیمطالبه ی حق خودسطح آگاهی، رخدادهای زندگبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بحافظه های کاذبقلب و عقلنهایت معرفت و شناخت درک ععشق، شلوغ کردن نیستخطر را بپذیرانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوبان اطلاعات و پلِ بیندرمان ژنتیکی برای نوآوریتمایز یا کشف یگانگیهوش عاطفی قسمت یازدهروزهای سخت میگذرداز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقتاثیر کپسول نوروهرب بر سبیان ژن های اسکیزوفرنی دسفرنامه سفر به بم و جنوب تعیین پیش آگهی آسیب به عصگشایش دروازه جدیدی از طرمغز قلبشیشه ی بازالتی و سیلیکونآیا راهی برای رفع کم آبی حس و ادراک (قسمت اول )قبل از انفجار بزرگنوار عصب و عضلهدو بیماری روانی خود بزرگ اولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیمورد نادر همپوشانی دو بیاخلاق و علوم اعصابدرمان جدید سرطانتنهایی رمز نوآوری استاستفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری روشی جدید در درمان سکته مکفش بد، عامل مهم کمردردتاثیر گیاهخواری بر رشد و با طبیعت بازی نکنسلاح و راهزنیتغذیه بر ژنها تاثیر داردپیوند مدفوعمغز انسان برای ایجاد تمدشاید گوشی و چشمی، آماده شآدم عاقل، وقت خودش را هدرحس و ادراک قسمت هفتملوب فرونتال یا پیشانی مغایمپلانت نخاعی میتواند دنورالژیدیوار همه اش توهم بودهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان های کوانتومی خلاادراک ما درک ارتعاشی است دروغ نگو به خصوص به خودتتو جهانی هستی که خودش را اصل بازخوردرژیم غذایی ضد التهابیکنفرانس تشنج هتل کوثر اصتاثیر درجه حرارت بر عملکبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هامغز بزرگ و فعال یا مغز کوشرکت نورالینک ویدیویی ازآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجحس و ادراک قسمت بیستملزوم سازگاری قانون مجازاایا این جمله درست است کسیدانشمندان یک فرضیه رادیکهمراهی نوعی سردرد میگرنیمانند آب باشارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از ددرگیری مغز در بیماران مبتوهم فضای خالیاعتماد به خودرحم مصنوعیکودکان مهاجرماست مالیتاثیر روزه داری بر سلامت بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهنقش مهاجرت در توسعه نسل اضایعه ی عروقی مخچهافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیحساسیت روانی متفاوتمنابع انرژي پاک سرچشمه حاگر نعمت فراموشی نبود بسداروی فامپیریدین یا نورلهوش مصنوعی متصل با مغزاز نخستین همانند سازها تویتامین کادست آسمانتوانایی یک فرد، برای تغیبه نادیدنی ایمان بیاورزمان واقعیت است یا توهمکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه ، فراتر از حفظ تعادلسکته ی چشمیتازه های اسکیزوفرنی(جنوبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناجهش های بیماری زا، معمولفواید روزه داری متناوبنقش اتصالات بین سلولهای طبیعت موجی جهانالتهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا خواب سالم عامل سلامتی و یمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد فشار خونهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن سالماز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاستکنولوژی و پیشرفتبهبود حافظه پس از رخدادهزندگی زمینی امروز بیش از کتابخانهمرکز حافظه کجاستسادیسم یا لذت از آزار دادتری فلوپرازینبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زندجدا کردن ناخالصی هافاصله ی همیشگی تصویر سازنقش غذاها و موجودات درياعلم در حال توسعهخود جسم و یا تصویرامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر مانهای کمر دردهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز امید، بی نیازی از مرداز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دتکامل داروینی هنوز در حابیماری میاستنی گراویسزاویه نگاه ها یکسان نیستترس و آرمان هاگل زندگیمسمومیت دانش آموزان بی گسرکه انگبین عسلی مفید بربرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشرحقیقت تنها چیزی است که شافردا را نمیدانیمچند نرمش مفید برای کمردرعادت کن از بالا نگاه کنیخدا موجود استاندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در درمان بیماری مولتیپل تقویت استخوان در گرو تغذهوش مصنوعی در تفکر خلاق ارویاهای پر رمز و حیرتی دراز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردتاول کف پا و حقیقتبیماری خود ایمن اعصاب محزبان ریشه هایی شناختی استشخیص آلزایمر سالها قبل گام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبی در مورد تشنجسعی کن به حدی محدود نشویبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه حافظه و اطلاعات در کجاست قلب یا مغزنهایت در بی نهایتعصب حقوق نورولووخطرات هوش مصنوعیانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر زمان ایده آل نشواتوسوکسیمایددرمان کارتی سل و تومور مغتمدن قدیمی ای در جنوب ایرهوش عاطفی قسمت پنجمروش مقابله مغز با محدودیاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است تاثیر کپسول نوروهرب بر سبیان حقیقتسفری به آغاز کیهانتعامل انسان و هوش مصنوعیپل جویی اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهشکل های متفاوت پروتئین هآیاما مقهور قوانین فیزیکحس و ادراک (قسمت دوم )قبرستان ها با بوی شجاعتنوار عصب و عضلهدو بار در هفته ماهی مصرف اولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانموسیقی نواخلاق پایه تکامل و فرهنگدرمان دارویی سرطان رحم بتنبیه چقدر موثر استاستفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیريتوکسيمب در درمان ام اسکل اقیانوس در یک ذرهتاثیر انتخاب از طرف محیط بالای هر دستی، دستی هستسلسله مباحث هوش مصنوعیثبت و دستکار ی حافظهپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای شادمانی طشاید درست نباشدآرمانگرای تخیلی نباشحس و ادراک قسمت هفدهملوتیراستامایمپلانت استخوانی در آسینورالژی تریژمینالدیوار، از ابتدا توهم بودهمه جا خیر بکارمیدان بنیادین اطلاعاتادراک، فراتر از آنچه معمدریا آرام نخواهد شد کشتی تو جدای از کیهان نیستیاصل در هم تنیدگی و جهانی رژیم غذایی ضد دردکنگره بین المللی سردرد دتاثیر درجه حرارت بر عملکبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازمغز بزرگترین مصرف کننده شربت رب انارآسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایحس و ادراک قسمت دهملزوم عدم وابستگی به گوگل ایا ابزار هوشمندی یا مغز دانشمندان ژنی از مغز انسهندسه ی پایه ایماه رجبارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کندرگیری مغزی در سندرم کووتوهم فضای خالی یا توهم فضاعتماد بی موردرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالی با هوش انسانیتاثیر روزها، ماه ها یا سابحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیسیاره ی ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آنقش میدان مغناطیسی زمین ضایعات در عصب زیر زبانیافزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استخفاش کور و انسان بینا؟منابع انرژی از نفت و گاز اگر نعمت فراموشی نبود بسداروی لیراگلوتیدهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخواندست بالای دستتوازن مهمتر از فعالیت زیبه هلال بنگرزمان پلانککاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ابزاري که وظیفه آن فسال 2025 سال بین المللی علمتازه های بیماری پارکینسوبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونجهش تمدنی عجیب و شگفت انسفواید روزه داری متناوبنقش تیروئید در تکامل مغزطبیعت بر اساس هماهنگیام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا خواب عامل دسته بندی و حفطمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد میگرنهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهت را روی چیزهای مفید متاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهتکنولوژی به طرز وحشتناکیبهداشت خوابزندگی زودگذرکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز خنده در کجای مغز استسازگاری با محیط بین اجزاتری فلوپرازینبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلوجدایی خطای حسی استفتون های زیستینقش غذاها و موجودات درياعلم راهی برای اندیشیدن اخودآگاهی و هوشیاريامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر محل کار ارزش خودت را بدر چه مرحله ای از خواب ، رهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز بقای جهش ژنتیکیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانتکامل زبانبیماری های میتوکندریزاوسکا درمان گوشرترسناک تر از کوریگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان، قماسرگیجه از شایعترین اختلابررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پحقیقت خواب و رویافرزندان زمان خودچند جهانیعادت کن خوب حرف بزنیخدا نور آسمان ها و زمین ااندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در دعواها چه میکنی؟تقویت حافظه یا هوش مصنوعهوش مصنوعی در خدمت خلق وحرویای شفافاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختتابوهای ذهنیبیماری دویکزبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص ایدزگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدشلیک فراموشیبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دحافظه و اطلاعات در کجاست قلب دروازه ی ارتباطنهادینه سازی فرهنگ اختلاعصب سیاتیکدفاع از پیامبرانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استمنحنی که ارتباط بین معرفاتصال مغز و کامپیوتردرمان پوکی استخوانتمدن پیشرفته ی پیشینیانهوش عاطفی قسمت اولروش های صرفه جویی در ایجااز خود رها شویادآوری خواب و رویاتاثیر کتامین در درمان پابیداری معنوی یعنی دوستی سقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان با هوش مصنوعپل خواجو اصفهانمغز مانند تلفن استشکل پنجم مادهآگاهی فراتر از آگاهیحس و ادراک قسمت 67قدم زدن و حرکت دید را تغینوار عصب و عضلهدو برابر شدن خطر مرگ و میاوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریموسیقی هنر مایع استاختلا ل در خود عضلهدرمان زخم دیابتی با تکنوتهدیدهای هوش مصنوعیاستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهریه زغالیکلمات بلند نه صدای بلندتاثیر احتمالی عصاره تغلیبالاترین هدف از دولتسلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت امواج الکتریکی در عصپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طشایسته نیست در جیب خود قرآرام باشحس و ادراک قسمت هجدهملوزالمعده(پانکراس)مصنوعایمان به رویانوزاد ناشنوای متولد شده،دید تو همیشه محدود به مقدهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدازولام در درمان تشنج ادغام میان گونه های مختلهدف یکسان، در مسیرهای متدریافت هورمون امید با ورتو دی ان ای خاص ميتوکندرياصل علت و تاثیرراه فراری نیستکنگره بین المللی سردرد دتاثیر درجه حرارت بر عملکبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی دسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان مادی، تجلی فضا در ذهمغز حریص برای خون، کلید تشربت ضد خلطآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جنحس و ادراک قسمت دوازدهممقاومت به عوارض فشار خون ایا بیماری ام اس (مولتیپدانشمندان پاسخ کوانتومی هندسه ی رایج کیهانماهیچه ی صبرارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیدرگیری مغزی در سندرم کووتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)اعتیاد و تلاش های درمانی رساناها و ابر رساناها و عکودکان گذشته به آینده فکماشین های دارای روحتاثیر روغن رزماری استنشابحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی نقش محیط زندگی و مهاجرت دضرورت زدودن افکارافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشخفاش با شیوع همه گیری جدیمنابع انرژی از منابع نهفاگر با مطالعه فیزیک کوانداروی کنترل چربی خونهوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتدست خدا بارها را از دوشت توت زیاد بخوریدبه کدامین گناه کشته شدندزمان به چه دلیل ایجاد میشکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه تاثیر گذار بر حافظهسال سیزده ماههتازه های درمان ام اسبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرجهشهای مفید و ذکاوتی که دفواید زیاد دوچرخه سوارینقش حفاظتی مولکول جدید دطعمه ی شبکه های ارتباط اجام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا خواص فلفل سبزمنابع بی نهایت انرژی در دابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد الزایمرهوش مصنوعی از عروسک بازی ذخیره ی شگفت انگیز اطلاعاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهتکنولوژی جدید که سلول هابهداشت خواب، امروز در جهزندگی سلول در بدن، جدای اکرونا چه بر سر مغز می آورمرگ چیستستم با شعار قانون بدترین ترک امروزبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشانجریان انرژی در سیستم های فروتنی معرفتینقش غذاها و موجودات درياعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیارياما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر ناامیدی بسی امید استتفاوت قند طبیعی با قند و هوش مصنوعی از عروسک بازی رمز جهاناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانتکامل زبانبیماری های مغز و اعصاب و زبان فرایند تکاملی برای ترسان نیستیگلوئونمسیر دشوار تکامل و ارتقاسرگردانیبررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسحقیقت در علم، هرگز نهایی فرضیه ای جدید توضیح میدهچند جهانیعادت کردن به نعمتخدا بخشنده است پس تو هم بانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در سال حدود 7 میلیون نفر تقویت سیستم ایمنیهوش مصنوعی در خدمت خلق وحروان سالماز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشتاثیر فکر بر سلامتبیماری دیستروفی میوتونیزبان شناسی نوین نیازمند تصویر خورشید یا خود خورشگامی در درمان بیماریهای معمای اخلاقی قطارشلیک فراموشیبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیحافظه و اطلاعات در کجاستقلب روباتیکچهار میلیارد سال تکامل بعضلانی که طی سخن گفتن چقددفاع در برابر تغییر ساختانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها اثر مضر مصرف طولانی مدت ردرمان پوکی استخوانتمدن بشری و مغز اخلاقیهوش عاطفی قسمت دهمروش های عملی برای رفع کمراز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیداری و خواب کدام بهتر اسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعداد کلی ذهن ها در جهان پلاسمای غالبمغز مادران و کودکان در زمشکرگزار هر چیزی باش که داآپومورفین در پارکینسونحس و ادراک قسمت 74قدرت مردمنوار عصب و عضله مهم در تشدو برابر شدن خطر مرگ و میايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلاف خانوادگی را حل کندرمان ساده ی روماتیسمتو یک معجزه ایاستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اریواستیگمینکلوزاپین داروی ضد جنونتاثیر بینش و انتظارات فرباهوش ترین و با کیفیت تریسم زنبور ، کلیدی برای وارجلو رفتن یا عقبگردمغز انسان رو به کوچک تر ششادی، پاداش انجام وظیفهآرامش و دانشحس و ادراک قسمت هشتملیروپریم داروی ترکیبی ضداین پیوند نه با مغز بلکه نوسانات کوانتومی منبع مادیدن خدا در همه چیزهمیشه چشمی مراقب و نگهبامکان زمان یا حافظه زمانادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزدریای خداتو در میانه ی جهان نیستی اصل عدم قطعیت از کوانتوم راه نجاتکنترل همجوشی هسته ای با هتاثیر درجه حرارت بر عملکباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصسوخت هیدروژنی پاکجهان مرئی و نامرئیمغز در تنهایی آسیب میبینشش مرحله تکامل چشمآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پحس و ادراک قسمت سوممقایسه رقابت و همکاریایا بدون زبان میتوانیم تدانشمندان اولین سلول مصنهندسه بنیادینماپروتیلینارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگراندرگیری اعصاب به علت میتوتوهم چیستاعتیاد را به دور بیندازرستگاری محدود به یک راه نکودکان خود را مشابه خود تماشین دانشتاثیر رژیم گیاه خواری بر بحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداسیاره ابلهانجهان دارای برنامهنقش مرکز تنفس سلولی در بیضرب المثل یونانیافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرخلا، حقیقی نیستمنابع انرژی از نفت و گاز اگر تلاش انسان امروز براداروی تشنجی دربارداریهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان درددستورالعمل مرکز کنترل بیتوسعه هوش مصنوعی قادر اسبه امید روزهای بهترزمان شگفت انگیزکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخاطب قرار دادن مردم، کاسانسور از روی قصد بسیاری تاسف بار است انسان، حق خوبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانجهشهای مفید و ذکاوتی که دفیلم کوتاه هیروشیما از هنقش حیاتی تلومر دی ان آ دظهور امواج مغزی در مغز مصام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پاخواص منیزیممنابع جدید انرژیابزار بقا از نخستین همانداروی سل سپتهوش مصنوعی از عروسک بازی ذره ی معین یا ابری از الکاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک متکنولوژی جدید که سلول هابهداشت خواب، رمز حافظه ی زندگی، مدیریت انرژیکریستال هامرگ و میر پنهانستم، بی پاسخ نیستترکیب آمار و ژنتیکبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهجریان انرژی در سیستم های فروتنی و غرورنقش غذاها در کاهش دردهای علیت رو به عقبخودت را از اندیشه هایت حفامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلنتاران، جذب کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر هم تنیدگی مرزها و بی متفاوت مغز انسان و میمون ههوش مصنوعی از عروسک بازی رمز جهان خاصیت فراکتالاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادتکامل زبان انسان از پیشیبیماری های ژنرالیزه ی عصزبان متغیرتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرگمان میکنی جرمی کوچکی در مسئول صیانت از عقیده کیسسربازان ما محققا غلبه می بررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجودحقیقت راستین انسان علم بفساد اقتصادی سیتماتیک درچند جهانی و علمعادت بد را ترک کنخدا تاس نمیریزدانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از در عید نوروز مراقب تصادف تلقین اطلاعات و حافظههوش مصنوعی درمانگر کامپیروبات ها قول میدهنداز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استتاثیر مشاهده بر واقعیت ببیماری سلیاکزبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر در هم تنیدگی کوانتگاهی لازم است برای فهم و معماری، هندسه ی قابل مشاشنا در ابهای گرم جنوب نیابعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میحافظه ی ما انسان ها چرا مقلب را نشکنچهار ساعت پس از کشتار خوکغم بی پایاندقیق ترین تصاویر از مغز اانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو منشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات فشار روحی شدیددرمان آرتروز با ورزش موضتمدن زیر آبهوش عاطفی قسمت دومروش هایی برای مقابله با ااز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیرون اصل است یا درونسلول های مغزی عامل پارکیتعذیه ی ذهنپمبرولیزوماب در بیماری چمغز چون ابزار هوش است دلیشکست حتمیآپومورفین در پارکینسونحس و ادراک قسمت 75قدرت و شناخت حقیقتنوار عصب و عضله برای تاییدو داروی جدید برای میاستايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیهمانهای ناخوانده عامل اختلال حرکتی مانند لرزش درمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک جهان در مغز خودت هساستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستریاضیات یک حس جدید استکلید نزدیک و نگاه تو بر فتاثیر ترکیبات استاتین (سباور و کیهان شناسیسماگلوتید داروی کاهش دهنجلوتر را دیدنمغز انسان رو به کوچکتر شدشب سیاه سحر شودآرامش و سکونحس و ادراک قسمت هشتاد و نلیس دگرامفتامین یا ویاساین اندوه چیستنوشیدن چای برای مغز مفید دیدگاه نارسای دوگانه ی مهمیشه اطمینان تو بر خدا بمکانیک کوانتومی بی معنی ارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزادرک فرد دیگر و رفتارهای اتوقف؛ شکستاصل، روان و نفس استراه های جدید برای قضاوت رکنترل جاذبهتاثیر درجه حرارت بر عملکبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهسودمندی موجودات ابزی بر جهان مشارکتیمغز را از روی امواج بشناسششمین کنگره بین المللی سآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا همحس و ادراک قسمت سی و هشتممقابله ی منطقی با اعتراضایا تکامل هدفمند استدانشمندان تغییر میدان مغهندسه در پایه ی همه ی واکماجرای جهل مقدسارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشدرب بسته با غیر خود باز متوهم و خیالاعداد بینهایت در دنیای مرشته نوروایمونولوژی و نقکودکان را برای راه آماده مبانی ذهنی سیاه و سفیدتاثیر رژیم گیاه خواری بر بحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمسیب یکسان و دیدگاه های متجهان در حال نوسان و چرخشنقش نگاه از پایین یا نگاهضربه مغزی در تصادف رانندافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادراخلا، خالی نیستمنابع انرژی از نفت و گاز اگر خواهان پیروزی هستیداروی جدید ALSهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهدغدغه نتیجه ی نادانی استتوسعه برخی شغل ها با هوش به بالا بر ستارگان نگاه کزمان طلایی سکته ی مغزی راکایروپاکتیک چیستمدل همه جانبه نگر ژنرالیسانسور بر بسیاری از حقایتبدیل پلاستیک به کربن و سبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار جوانان وطنفیلمی بسیار جالب از تغیینقش خرچنگ های نعل اسبی درظرف باید پر شود چه با چرک امواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیخواص میوه ی بهمناطق خاص زبان در مغزابزار بقا از نخستین همانداروی ضد چاقیهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار تکینگیبوزون هیگز چیستزندگی، مراتب هوشیاری استکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر بسیار بالای ناشستون فقرات انسان دو پا جلبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهجریان انرژی در سیستم های فرگشت و تکامل تصادفی محض نقشه مغزی هر فرد منحصر بهعلایم کمبود ویتامین E را خودروهای هیدروژنیانفجار و توقف تکاملی نشاانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین هماندر هم تنیدگی کوانتومیتفاوت ها و تمایزها کلید بهوش مصنوعی از عروسک تا کمرنگ کردن، حقیقت نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانتکامل ساختار رگهای مغزی بیماری های روانی با تاثیزبان مشترک ژنتیکی موجوداتسلیم ارتباط با من برترگنجینه ای به نام ویتامین مسئولیت جدیدسربرولایزینبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته وحقیقت غیر فیزیکیفشار و قدرتچند روش ساده برای موفقیتعادت دادن مغز بر تفکرخدای رنگین کمانانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزار بقای موجود زنده از درمان نگهدارنده ی اعتیادتلاش ها برای کشف منابع جدهوش مصنوعی درخدمت خلق وحروبات های ریز در درمان بیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستتاثیر نگاه ناظر هوشیار ببیماری شارکو ماری توثزبان، وسیله شناسایی محیطتصویر زیبا از سلولگاهی مغز بزرگ چالش استمعنی روزهشناخت ناشناختهبعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی حافظه ی ما انسان ها چرا مقوی تر باشنون و القلمغم بی پایاندل به دریا بزنانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پمهمان ناخواندهاثرات مفید قهوهدرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمدنی قدیمی در شمال خلیج هوش عاطفی قسمت سومروش هایی برای کم کردن اضطاز روده تا مغزژن همه چیز نیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیست تمرین ساده برای جلوسلول های بنیادیتغییرپناه به بیابانمغز چگونه صداها را فیلتر شکستن مرز دور مغزآب زندگی است قسمت چهارمحس و ادراک قسمت 78قدرت کنترل خودنوار عصب و عضله تعیین محلدو سوی واقعیتايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلال خواب فرد را مستعد درمان سرگیجه بدون نیاز بتو کجای جهانیاستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استریتوکسیمابکلید، در ناشناخته هاستتاثیر تغذیه بر سلامت رواباید از انسان ترسیدپیوند اندام از حیوانات بسندرم میلر فیشرجمجمه انسان های اولیهمغز ایندگان چگونه استشبیه سازی میلیون ها جهان آرامش عقلحس و ادراک قسمت هشتاد و شلا اکراه فی الدیناین ایده که ذرات سیاهچالنوعی سکته مغزی ، وحشتناک دیروز و امروزهمیشه به آنچه داری، خوشنمکانیزمهای دفاعی در برابارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تدرک نیازمند شناخت خویش اتولید مولکول جدید توسط هاصلاح خطا با رفتن بر مسیرراه های جدید برای قضاوت رکندن ریشه ی خودتاثیر درجه حرارت بر عملکبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استسی و سه پل اصفهانجهان معنامغز زنان جوانتر از مغز مرشعار و عملآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین حس و ادراک قسمت سی و ششممقابله با کرونا با علم اسایجاد احساساتدانشمندان روش هاي جدیدی هندسه زبانِ زمان استماجرای عجیب گالیلهارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگدرختان چگونه بر تشکیل ابتوهم وجودبقا با سازگارترین فرد اسرشد مغز فرایندی پیچیده اکوری گذرای ناشی از موبایمباحث مهم حس و ادراکتاثیر رژیم گیاه خواری بر بخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمسیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال ایجاد و ارتقانقش نظام غذایی در تکامل مضررهای مصرف شکر و قند بر افسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرخلاصه ای از مطالب همایش ممنابع انرژی از نفت و گاز اپل ویژن پرو در تشخیص بیمداروی جدید s3 در درمان ام هوش مصنوعی الفاگواز واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزرذهن ما از در هم شکستن منبتوصیه های سازمان بهداشت به بالاتر از ماده بیندیشزمان، واقعی نیستکار امروز را به فردا نیندمدل هولوگرافیک ژنرالیزهسانسور ذهنتبدیل تراکت صوتی مصنوعی برای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانجوانان وطنفیروز نادرینقش داروهاي مختلف معروف ظرفیت مغز چقدر استامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بخواص هلو برگ هلومناطق خاصی از مغز در جستجابزار بقا از نخستین همانداروی ضد چاقیهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقتکامل فردی یا اجتماعیبوزون هیگز جهان را از متلزندان ذهنیکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و سوال از قاتلستارگانی قبل از آغاز کیهبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازجراحی هوشیار مغزفراموش کارها باهوش تر هسنقشه های مغزی جدید با جزیعلایم کمبود ویتامین E را خورشید مصنوعینقشه با واقعیت متفاوت اسعلائم عصبی آلزایمر، با اخوش قلبی و مهربانیانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت53ابزار بقا از نخستین هماندر هم تنیدگی کوانتومی و پتفاوت ها را به رسمیت بشناهوش مصنوعی از عروسک تا کمرنگین کماناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اتکامل شناخت انسان با کشفبیماری وسواسزبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم شدن از نورون شروع مگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت در برابر محیط زیسردرد میگرنبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود داردحقیقت غیر قابل شناختفشار روحی، همیشه بد نیست چندین ماده غذایی که ماننعارضه جدید ویروس کرونا سخدایی که ساخته ی ذهن بشر انرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای پیشرفته ارتباط درمان نابینایان آیا ممکنتلاش های جدید در ALSهوش مصنوعی ساخته هوش طبیروبات کیاناز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی تاثیر نگاه و مشاهده ناظر بیماری ضعف عضلات نزدیک بزدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبای اصفهانگاهی جهت را عوض کنمعاینه قبل از نوار عصب و شناخت و معرفت، و نقش آن دبعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما محافظه ی هوش مصنوعیقیچی ژنتیکینوآوری ای شگفت انگیز دانغیرقابل دیدن کردن مادهدلایلی که نشان میدهد ما بانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برمهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مفید روزه داریدرمان با سلول های بنیادیتمرکز و مدیتیشنهوش عاطفی قسمت ششمروش هایی برای جلوگیری از از سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی تاثیر گیاه خواری بر رشد وبیش از نیمی از موارد انتقسلول های بنیادی منابع و اتغییر الگوی رشد مغزی با زپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ناتوان از توجیه پیداشکستگی لگن یا سکته ی مغزیآب زندگی است قسمت هفتمحس و ادراک قسمت 82قدرت انسان در نگاه به ابعنوار عصب و عضله در مطب دکدولت یا گروهکنعناعمیوتونیک دیستروفیاختلال در شناسایی حروف و درمان سرگیجه بدون داروتو کز محنت دیگران بی غمیاستفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به ریسپریدونکلام و زبان، گنجینه ای بستاثیر حرکات چشم بر امواج بابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به اسندرم کووید طولانیجنین مصنوعیمغز ابزار بقای برتر مادیشبیه سازی سیستم های کوانآرامش(سکوت) stillness و تکاپوحس و ادراک قسمت پنجملاموژین داروی ضد اوتیسم؟این ابتدای تناقض هاستنیوالیندیسک گردنهمیشه داناتر از ما وجود دما انسانها چه اندازه نزدارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیدرک و احساستولید مثل فقط با یک مادر اصول انجام برخی نرمش ها دراه پیروزی در زندگی چیستکندر در بیماریهای التهابتاثیر درجه حرارت بر عملکبحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هسیلی محکم محیط زیست بر انجهان معکوسمغزهای کوچک بی احساسصبور باشآشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسحس و ادراک قسمت سیزدهمملاحظه های اخلاقی دربارهایران بزرگدانشمندان روشی برای تبدیهندسه، نمایشی از حقیقتماده ی تاریکارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیدرختان اشعار زمینتوهم وجودبقا در ازای بیماریرشد مغز علت تمایل انسان بکی غایب شدی تا نیازمند دلمبتکران خودشکوفاتاثیر رژیم گیاهخواری بر بخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان ریز و درشتALS نگاهی کامل بر بیماری ونقش نظریه تکامل در شناساضررهای شکر بر سلامت مغزافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهخلاصه ای از درمان های جدیمنابع انرژی از نفت و گاز اپی ژنتیکداروی جدید لنفوم و لوکمیهوش مصنوعی اکنون می تواناز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیذهن چند جانبه نیازمند نگتوصیه های غیر دارویی در سبه جای محکوم کردن دیگران زمان، اندک استکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافساهچاله ها تبخیر نمیشودتبدیل سلولهای محافط به سبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح جواب دانشمند سوال کننده فیزیک مولکولها و ذرات در نقش درختان در تکاملعقل مجادله گرامید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هوخواص هندوانهمنبع نور واقعی و ثابت، حقابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج با قابليت تهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدتکامل مادی تا ابزار هوشمبی نهایت در میان مرزهازونیسومایدترکیب حیوان و انسانکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ انتقال است یا نابود شسخن نیکو مانند درخت نیکوبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی دجراحی گردن همیشه برای دیفراموشی همیشه هم بد نیست