دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

نه روش تقویت مغز

نه روش که می توانید مغز خود را با آن، باهوش تر کنید توربوشارژ کردن مغز

ولی دانش، قدرت نیست، فقط پتانسیل است. باید آن را به کار بگیری تا ارزشمند باشد!
در اینجا چند نکته و ترفند قوی وجود دارد که مطمئناً مغز شما را در مسیر درست، قرار می دهد.

کریستوفر مک فادن
«تغییر، به اندازه ی استراحت خوب است».
شما برای تمرین دادن ماهیچه های خود، به باشگاه می روید و برای تقویت استقامت خود می دوید یا پیاده روی می کنید، اما برای تمرین مغز خود، چه کاری می توانید انجام دهید؟ آموزش مغز نه تنها می تواند به یادآوری حافظه ی شما سرعت ببخشد، بلکه می تواند به شما کمک کند سریعتر یاد بگیرید. به هر حال، فقط ساعت های محدودی در روز برای تمرین وجود دارد.

در حالی که شما نمی توانید مغز خود را مانند یک عضله کار دهید(چون ماهیچه ای نیست)، می توانید آن را به روش های مختلفی تیزتر کنید و آن را به حداکثر پتانسیل خود برسانید. بنابراین، اگر می‌خواهید یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های فیزیکی خود یعنی مغز را تقویت کنید، سعی کنید برخی از این روش‌های اساسی را دنبال کنید تا بتوانید قدرت ذهنی بالقوه ی خود را به کار بگیرید.

ولی قبل از پرداختن به این مسائل، باید در مورد هوش سیال و هوش متبلور صحبت کنیم.

هوش سیال و هوش متبلور چیست؟
بسیاری از کارشناسان، هوش عمومی ما را به دو نوع اصلی طبقه بندی می کنند: هوش سیال و هوش متبلور. هر دوی این هوش ها برای توانایی ما در یادگیری و یادآوری آسان مهم هستند.

اولی یعنی هوش سیال، در جنبه های درک، استدلال و حل مسئله در عقل ما دخالت دارد.
از سوی دیگر، ومی یعنی هوش متبلور، قلمرو یادآوری و حافظه ی دانش و تجربیات گذشته است.

هوش سیال و متبلور، هر دو به بخش‌های مختلف مغز متکی هستند، اما واضح است که تا حدودی به هم مرتبطند.
مدت‌ها تصور می‌شد هوش سیال در حدود 30 سالگی به اوج خود می‌رسد؛ سپس با گذشت زمان به تدریج کاهش می‌یابد. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چرا، اما ممکن است این افت با بدتر شدن عملکرد عصبی (به ویژه در مخچه ی راست)مرتبط باشد، زیرا به اندازه ی جوانی شما استفاده نمی شود.با این حال، به نظر می رسد تحقیقات جدیدتر به این واقعیت اشاره می کند که جنبه های خاصی از هوش سیال در حدود 40 سالگی، به اوج خود می رسد. همچنین ممکن است بتوان هوش سیال را بهبود بخشید و کاهش آن را با به کارگرفتن مغز، به تاخیر انداخت.

آزمایش‌هایی- که در سال 2008 توسط روان‌شناس سوزان ام. جاگی انجام شد- شامل 70 شرکت‌کننده بود که برای بهبود هوش سیال خود تحت کارهای روزانه و آموزش منظم قرار گرفتند. در پایان آزمایش، افزایش قابل توجهی در هوش سیال مشاهده شد. برخی مطالعات مشابه، این موضوع را تایید کرده اند.
با این حال، توجه به این نکته مهم است که مطالعات بعدی نتوانسته اند این یافته ها را تایید یا رد کنند.
از سوی دیگر، به نظر می رسد هوش متبلور، به تدریج در طول زمان افزایش می یابد و در حدود 60 سالگی شروع به کاهش می کند.
به همین دلیل، بیشتر متخصصان موافقند هوش متبلور، بهترین وجه از هوش است که از طریق آموزش و تجربه بهبود می یابد.
بخش حل مسئله ی مغز در دوران جوانی در بهترین حالت خود قرار دارد، اما یادآوری حافظه ی شما(تبلور)، کمتر در جوانی موثر است. با افزایش سن و کسب آموزش و تجربه ی بیشتر، این حالت به مرور زمان، برعکس می شود. در حالی که زمانی تصور می شد هر دو نوع هوش از بدو تولد ثابت هستند، تحقیقات جدید نشان می دهد که با به کار گرفتن مغز خود به روش های مختلف، می توانید عملکرد آن را تا حدودی بهبود ببخشید، مگر اینکه به اندازه کافی بدشانس باشید و به یک بیماری های ناتوان کننده مانند آلزایمر مبتلا شوید. حتی در خود آلزایمر هم تا حدی قدرت بازآوری تجربیات و توانایی های قبلی و آموخته ها وجود دارد و هرچند خود فرد، ممکن است ناتوان باشد ولی میتوان از آموخته های قبلی او استفاده کرد.
بنابراین اگر می‌خواهید این روند را کاهش دهید، در اینجا چند تمرین ذهنی ساده برای قدرتمند نگه داشتن مغز شما آورده شده است.

1- شما شرکتی هستید که خودتان نگه می دارید!
به قول معروف «شبکه ی شما، ارزش خالص شماست». این فقط یک کامنت قابل دور ریختن نیست - برای شرکتی که دارید، چیزی برای گفتن، هست.

به گفته ی جیم ران، سخنران انگیزشی معروف شما، میانگین پنج نفری هستید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید! ما موجوداتی اجتماعی هستیم و افرادی که داوطلبانه با آنها احاطه می شویم، می توانند تأثیر زیادی بر طرز فکر و عقاید و رفتار ما داشته باشند. طبق نظریه های مختلف مانند کارهای روانشناس اجتماعی دکتر دیوید مک کللند از هاروارد، نزدیک ترین دوستان و همسالان شما ممکن است تا 95 درصد موفقیت یا شکست شما را در زندگی تعیین کنند و این، قابل توجه است.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [05/18/2024 11:49 ق.ظ]
تصادفی نیست که افرادِ دارای موفقیت بالا تمایل به معاشرت با یکدیگر دارند. وقتی در مورد آن فکر می کنید، این احتمال وجود دارد که گروه های همسال تمایل دارند علایق مشابهی داشته باشند و دوست دارند این موضوعات را آزادانه با افراد دارای طرز فکر مشابه بحث کنند.
با همراهی خود با افراد باهوش یا «افراد کاری»، می توانید به طور غیرمستقیم مهارت تفکر و نگرش خود را نسبت به زندگی، موفقیت و پیشرفت شخصی، توسعه دهید. بنابراین، هر چقدر هم که سرد به نظر برسد، ممکن است بخواهید یک بار دیگر به دوستانی فکر کنید که بیشتر وقت خود را با آنها می گذرانید.

2- به اندازه کافی چشم خود را ببندید
به نظر می رسد که خواب، عامل بسیار مهمی برای حفظ ایده آل ذهن (و بدن) شما است. در حالی که ما هنوز واقعاً نمی‌دانیم چرا حیوانات، مانند انسان‌ها می‌خوابند، واضح است که عملکرد مهمی در زندگی ما دارد. هرگونه کمبود استراحت، آرامش و/یا استرس بیش از حد می تواند کارایی عملکرد مغز شما را به طور جدی کاهش دهد. مغز انسان، برای عملکرد، به مقدار زیادی انرژی نیاز دارد. اگر دائما خسته باشید، ذهن شما قادر به حفظ دانش و یادگیری جدید نخواهد بود.
برخی مطالعات همچنین نشان می دهد که کمبود مداوم خواب می تواند ضریب هوشی شما را کاهش دهد. بنابراین، مطمئن شوید که به اندازه ی کافی، چشم و گوش بسته هستید!

3- بخوان، بخوان، بخوان!
این نباید تعجب آور باشد اما قدرت خواندن را دست کم نگیرید. خواندن، شما را در معرض ایده های جدید قرار می دهد و می تواند بر ذهن شما تأثیر بگذارد و آن را بهبود بخشد. خوب خواندن نه تنها دایره ی لغات شما را بهبود می بخشد، بلکه باعث میشود شما بهتر سخن برانید.
مطالعه، یکی از بهترین تمرینات مغز است.
خواندن همچنین دانش عمومی شما را بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود شما قادر به برگزاری سخنرانی های جالب و ارتباط مفاهیم مختلف شوید. خواندن، مهارت های ارتباطی شما را گسترش می دهد، مهارت های تحلیلی شما را توسعه می دهد، شما را در معرض ایده های جدید قرار می دهد و به شما امکان می دهد مهارت های جدید بیاموزید.
شایع این است که افراد بسیار موفق، مانند مدیران عامل، به طور متوسط هفته ای یک کتاب می خوانند. در حالی که ممکن است این امکان پذیر نباشد، باید روزانه حداقل یک ساعت از زمان خود را به مطالعه اختصاص دهید. بهترین نکته این است که شما لازم نیست به مقالات علمی خشک بچسبید. آثار داستانی مانند ارباب حلقه‌ها یا موبی دیکهم این کار را انجام خواهد داد. البته، می‌توانید در چند متن سنگین فلسفی هم شیرجه بزنید تا مغزتان توربوشارژ شود.

4- غذا، غذای باشکوه!
همانطور که می گویند شما همان چیزی هستید که می خورید. غذا سوخت بدن شما و مهمتر از آن، مغز شماست. آنچه در گلو فرو می برید می تواند بر عملکرد مغز شما تأثیر بگذارد.
دریافت یک رژیم غذایی مغذی، بر تیز نگه داشتن ذهن شما تأثیر می گذارد. برخی از غذاهای سرشار از مواد مغذی برای تقویت عملکرد مغز ارائه شده اند. به عنوان مثال، برخی تصور می کنند گردو منبع فوق العاده ای از غذای مغز است. ثابت شده است ماهی هایی مانند ماهی تن، ماهی خال خالی و سالمونِ غنی از اسیدهای چرب، به عملکرد نورون ها کمک می کند.
برخی از محققان استدلال می کنند غذا و تغذیه همچنین می تواند بر خلق و خوی ما تأثیر بگذارد. مطالعات متعدد همچنین ارتباط بین رژیم غذایی سرشار از قندهای تصفیه شده و اختلال در عملکرد مغز و اختلالات خلقی مانند افسردگی را مطرح کرده است .باید مطمئن شوید که به طور منظم امگا 3 و ویتامین دی دریافت می کنید.

5- بازی کنید!
باور کنید یا نه، بازی کردن یک راه قدرتمند دیگر برای تمرین مغز شما است. مواجهه ی مداوم با چالش ها می تواند به مغز شما کمک کند از توانایی ای به توانایی دیگر برود.
مغز ممکن است گاهی تنبل باشد و زمانی که متوجه شد بر چیزی مسلط شده است، از تلاش دست می کشد یک. ترفند در اینجا این است که از تمام پتانسیل خود استفاده کنید و محدودیت های خود را کنار بگذارید. بازی‌های فکری مانند سودوکو و سایر بازی‌های حل مسئله در اینجا کمک می‌کنند. این نوع بازی‌ها یک شکل عالی از تمرینات شناختی هستند.
مطالعات مختلف نشان داده اند انجام بازی ها می تواند ارتباط مغز و حافظه را تقویت کند.
انواع مناسب بازی های رایانه ای هم می تواند ضریب هوشی شما را افزایش دهد!

6- یک دفتر خاطرات داشته باشید
اگر برای افرادی مانند انیشتین، آیزاک نیوتن و توماس جفرسون به اندازه کافی خوب باشد، داشتن یک دفتر خاطرات ممکن است ایده ی خوبی برای همه ی ما هم باشد. عادت به یادداشت برداری مداوم یا یادداشت کردن چیزها یا ایده ها به طور مؤثری باعث وسعت ذهن شما می شود. افکار گاهی بی ثبات و اترمانند هستند، مگر اینکه یادداشت شوند و اگر نوشته نشوند ممکن است برای همیشه از بین بروند.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [05/18/2024 11:49 ق.ظ]
با ثبت منظم افکارتان، خود را قادر خواهید ساخت واضح تر و کامل تر فکر کنید.
رفتارهای خوب مانند این، توانایی شما را برای تفکر واضح، افزایش می دهد.
چه کسی می داند؟ شاید یکی از آن افکارِ تصادفی و معمولاً دور ریختنی، بتواند مسیر شما به سوی آزادی و ثروت باشد!!

7- به بدن خود و همچنین ذهن خود، ورزش دهید
یکی دیگر از راه های عالی برای نگه داشتن مغز در بهترین فرم، این است که به مقدار کافی ورزش کنید. اگر بدن خود را سالم نگه ندارید، هرگونه تلاشی برای آموزش مغز شما خنثی می شود!
بسیاری از مطالعات، ارتباط آشکاری را بین ورزش منظم و بهبود عملکرد حافظه، عملکرد شناختی و پیشرفت تحصیلی نشان داده‌اند، اگر به چنین چیزهایی اهمیت می‌دهید، ورزش کنید.
مطالعات دیگر نشان داده اند ورزش راهی عالی برای کاهش افسردگی و اضطراب است. اندکی فعالیت بدنی هم باعث می شود بتوانید مغز خود را در بهترین حالت نگه دارید و نیازی نیست که فعالیت بدنی روزانه، سنگین و در باشگاه باشد. فقط مطمئن شوید که خوب غذا می خورید!

8- با دست خود، بنویسید
دنیای مدرن به صفحه کلید و صفحه نمایش لمسی، معتاد شده است. این، یک روش کارآمد به جای دست و یک مداد، و مقداری کاغذ، برای قرار دادن اطلاعات در یک صفحه است.

اما ظاهراً ما در اینجا یک ترفند را از دست داده ایم. با نوشتن درازمدت، می توانید خیلی کارآمدتر یاد بگیرید. بنابراین، ممکن است ایده ی خوبی باشد که لپ تاپ را در یک طرف قرار دهید تا مغز خود را تمرین دهید. این حالت اتفاق می افتد زیرا سیستم فیلتر مغز شما (سیستم فعال کننده شبکه یا RAS ) آنچه را که روی آن تمرکز می کنید پردازش می کند. نوشتن، RAS را فعال می کند و به مغز شما اجازه می دهد بداند زمان توجه فرا رسیده است .اگر می‌خواهید مغز خود را برای رسیدن به هدف یا حل یک مشکل به کار بیاندازید، نشان دادن فیزیکی آن چالش روی کاغذ، می‌تواند ابزار قدرتمندی باشد.

9- جرأت داشته باشید چیز جدیدی را بخوریدیا بیاموزید
این ضرب المثل می گوید: «تغییر، به اندازه ی استراحت خوب است».
این در مورد کار کردن با ماده ی خاکستری هم صادق است.
وقتی چیز جدیدی یاد می گیرید، سعی کنید هر روز آن را مکرر انجام دهید. تجربیات جدید، مغز شما را مجبور می کند مسیرهای جدیدی را رشد دهد و این، به شما کمک می کند کار جدید را سریعتر و سریعتر انجام دهید.
به زمانی که کودک کوچکی بودید فکر کنید. روزهای شما تمرین دائمی آزمون و خطا بود. هر تجربه ای مسیرهای عصبی را تقویت می کند و این مسیرها یک کار را تا زمانی که به طبیعت دوم تبدیل شود، بسیار آسان تر می کند و این، درست مانند یادگیری راه رفتن است.
این، تقویت کننده های مغز سهم شما برای امروز است. اگر می‌خواهید کمی نسبت به رقبا برتری داشته باشید، چرا برخی از این پیشنهادات را در حال حاضر تمرین نمی‌کنید؟

از این گذشته، دانش، قدرت نیست، فقط پتانسیل است.

https://interestingengineering.com/lists/9-ways-you-can-train-your-brain-to-be-smarter?utm_source=facebook&utm_medium=article_image&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2CLp4qFmWWW7lvDpQqWuSkgVXSFtcDoIHJcXIS7-mzITiunHjQZkRBYAY_aem_AYnO0A1RTWhe08hYTDXmdJL9c3z4RtIqhkal27bGZTlbRG7DmyN74fJawtlq3VpGRPK8ZPR50f-RVTBGklSs2NM_


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
زبان و بیان، در سایه پیشرسردرد تنشنتست نوار عصب و عضلهگندم بکاری، جو درو نمیکناحیای بینایی نسبی یک بیممرز جدید جستجو و اکتشاف، حقیقت غیر قابل شناختآیا کیهان می تواند یک شبیعدالت برای من یا برای همهفرایند حذف برخی اجزای مغخرما منبع بسیار خوب آنتی اسکار، لگوی هوشمندنمیتوان بر سیاه سیاه نوشانسولین هوشمندبا تعمق در اسرار ابدیت و چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های بیماری آلزایمرروزه داری متناوب، مغز را هوش مصنوعی در خدمت خلق وحتاثیر مشاهده بر واقعیت بوزوز گوشسفر به درون سفری زیباتصویر زیبا از سلولشناسایی سلول های ایمنی اگاهی جهت را عوض کناختلالات عضلانی ژنتیکمشاهده آینده از روی مشاهحافظه ی هوش مصنوعیآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجاستخوان های کشف شده، ممکصفحه اصلیقفس ذهندنیا مکانی بسیار اسرارآمچه زیاد است بر من که در ایاولین قدم شناخت نقص های خبارداری بدون رحمچراغ های متفاوت و نور یکسمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان تشنجتمدن پیشرفته ی پیشینیانروش صحبت کردن در حال تکامهوش عاطفی قسمت اولتاثیر گیاه خواری بر رشد ویاری خدا نزدیک استاینترنت بدون فیلتر ماهواسلول بنیادین از مخاط بینتغییر الگوی رشد مغزی با زشگفتی های زنبور عسلپول و شادیارتباط هوش ساختار مغز و ژمعرفت و شناختحس و ادراک قسمت 82آب زندگی است قسمت دوماطلاعات حسی ما از جهان، چقانون جنگلدوچرخه در کاهش دردهای کمنوار مغز، ترجمه ی فعالیت ایمونوگلوبولین وریدی IVIgبحثی درباره هوش و تفاوتهنظریه ی ریسمانمولکول ضد پیریدرمان ضایعات نخاعیتهدیدهای هوش مصنوعیریشه های اخلاقهوض مصنوعی زندهتاثیر ترکیبات استاتین (سکلید، در ناشناخته هاستاکسی توسین و تکامل پیش اسندرم پای بی قرارجنین مصنوعیشباهت های ریشه ای چند بیمپیوند سر، یکی از راه حلهااز فرد ایستا و متعصب بگذرمغز اندامی تشنه ی انرژی احس و ادراک قسمت پنجمآزمون ذهنی گربه ی شرودینبنی عباس، ننگی بر تاریخقضاوت ممنوعدژا وو یا اشنا پندارینوروز مبارکبدون بار گذشتههمیشه چیزی برای تنهایی دمیگرن شدید قابل درمان اسدرک تصویر و زبان های مخلتتو دی ان ای خاص ميتوکندريرابطه تشنج و اوتیسمهدف از خلقت رسیدن به ابزاتاثیر درجه حرارت بر عملککندن ریشه ی خودابزار هوش در حال ارتقا ازسیاهچاله هاجهان معکوسپپوگستصد قدح، نفتاده بشکستاز بحث های کنونی در ویروسمغز بزرگ چالش است یا منفعحس و ادراک قسمت سیزدهمآغاز فصل سرما و دوباره تکبه دنبال رستگاری باشلرزش ناشی از اسیب به عصبدانش، یک انسان را ناسازگچگونه مولکول های دی ان ایبرخی ملاحظات در تشنج های هندسه ی رایج کیهانما با کمک مغز خود مختاريمدرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)وقاحت و تمسخر دیگرانزمین در برابر عظمت کیهانتاثیر رژیم گیاه خواری بر کوری گذرای ناشی از موبایابزار بقا از نخستین همانسکوت، پر از صداجهان ریز و درشتپرکاری تیروئیدطوفان بیداریاز تکینگی تا مغز از مغز تچقدر به چشم اعتماد کنیمخلاصه ای از درمان های جدیالکترومغناطیس شنوایی و هبی عدالتی در توزیع واکسن چگونه حافظه را قویتر کنیمن پر از تلخیمداروی جدید کنترل قند خونبرخی روش های تربیتی کودکهوش مصنوعی یا حماقت طبیعذهن پر در برابر آگاهیتوت زیاد بخوریدویتامین بی 12 در درمان دردزندگی فعال و مثبت روند آلتبدیل پلاستیک به کربن و سکار با یگانگی و یکپارچگیابزار بقای موجود زنده از محدودیت های حافظه و حافظساختن آینده، بهترین روش جواب دانشمند سوال کننده آن چیزی که ما جریان زمان علم و ادراک فقط مشاهده ی فلج خواباز تکینگی تا مغز از مغز تنقش آتش در رسیدن انسان بهخواص اردهامید جدید بر آسیب نخاعیبیماری ای شبیه ام اس مولتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز داروی ضد تشنج توپیراماتبزرگترین خطایی که مردم مهوش مصنوعی از عروسک بازی رقابتی بی هدف یا رقابتی هتکینگیواقعیت خلا و وجود و درک مزیباترین چیز در افزایش سسختی ها رفتنی استترازودونکریستال زمان(قسمت سوم)ابزارهای دفاعی و بقای مومرکز هوشیاری، روح یا بدن جراحی گردن همیشه برای دیآینده ی علم و فیزیک در60 ثعواملی که برای ظهور لغت افال نیکواز تکامل تا مغز، از مغز تنقش زبان در سلطه و قدرت اخیالپردازی نکنانگشت ماشه ایبیهوشی در بیماران دچار انبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت در هر سوراخی سر نکنرویا و واقعیتتفاوت مغز انسان و میمون ههوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل زبان انسان از پیشیواکسن سرطانتکامل ساختار رگهای مغزی واکسن ضد اعتیادزبان و تکلم برخی بیماریهسردرد سکه ایتست کم هزینه ی بزاق برای گوهر با نظر دیگران سنگ نماحتیاط در ورزش زانو در خامرزهای حقیقی یا مرزهای تحقیقت، آن چیزی نیست که جلآیا گذشته، امروز وآینده عسل طبیعی موثر در کنترل بفراتر از دیوارهای باورخسته نباشی بابااسارت و پرخورینمای موفقیتانسان قدیم در شبه جزیره عبا خودت نجنگچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های بیماری اس ام ایروزه داری و التهاب زیانبهوش مصنوعی در خدمت خلق وحتاثیر نگاه ناظر هوشیار بوسواس، بیماری استسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصویر زیبای اصفهانشهر زیرزمینی در ژاپن براگاهی در پارکینسون باید پاختراع جدید اینترنت کوانمشاهدات آمیخته با اشتباهحافظه انسان و حافظه ی هوشآیا خداباوری محصول تکاملاستروژن مانند سپر زنان دسوالات پزشکیقفس را بشکندنیای شگفت انگیز کوانتومنه عدم مطلق بلکه عدم با قاولین مورد PML به دنبال تکبازگشایی مجدد مطب دکتر سنزاع ها بیهوده استمنبع هوشیاری در کجاست؟ قدرمان جدید ALSتمدن بشری و مغز اخلاقیروشهای نو در درمان دیسک بهوش عاطفی قسمت دهمتاثیر گیاه خواری بر رشد وژن همه چیز نیستاینترنت، حقیقت جامعه ی فسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر خود یا تغییر دیگراشانس یا نتیجه ی تلاشپول و عقیدهارتباط پیوسته ی جهانمغز فکر میکند مرگ برای دیحس و ادراک قسمت 87آب زندگی است قسمت سوماطلاعاتی عمومی در مورد مقانونمندی و محدودیت عالمدوچرخه سواری ورزشی سبک و نوار عصب و عضلهایمپلانت مغزیبحثی درباره هوش و تفاوتهنظریه تکامل در درمان بیممولتیپل اسکلروز در زنان درمانهای بیماری پارکینستو یک معجزه ایرژیم های غذایی و نقش مهم هیچ نقطه ای مرکزی تر از اتاثیر تغذیه بر سلامت رواکلام و زبان، گنجینه ای بساکسکاربازپین در درمان تشسندرم پس از ضربه به سرجنگ هفتاد و دو ملت همه را شباهت کیهان و مغزپیوندهای پیچیده با تغییراز مخالفت بشنومغز انسان ایا طبیعتا تماحس و ادراک قسمت پنجاهآزمون ذهنی گربه شرودینگربه قفس های سیاهت ننازقطار پیشرفتدژاوو یا آشناپندارینوروز یا روز پایانیبدون زمان، ماده ای وجود نهمیشه چشمی مراقب و نگهبامیاستنی گراویس بدون آنتیدرک حقیقت نردبان و مسیری تو در میانه ی جهان نیستی رادیوی مغز و تنظیم فرکانهر چیز با هر چیز دیگر در تتاثیر درجه حرارت بر عملککندر در بیماریهای التهابابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله های فضایی منابعجهان هوشمندپایان، یک آغاز استصداقتاز تلسکوپ گالیله تا تلسکمغز بزرگ چالشهای پیش روحس و ادراک قسمت ششمآغاز مبهم آفرینشبه زودی شبکه مغزی به جای لرزش دست ها و گردن و سر ETدائما بخوانچگونه میتوان با قانون جنبرخی مرزهای اخلاق و علوم هندسه بنیادینما بخشی از این جهان مرتبطدردهای سال گذشته فراموش توهم چیستوقت نهيب هاي غير علمي گذشزمین زیر خلیج فارس تمدنی تاثیر رژیم گیاه خواری بر کی غایب شدی تا نیازمند دلابزار بقا از نخستین همانماده ای ضد التهابیسکوت، در برابر گزافه گویجهان شگفت انگیزپراسینزوماب در پارکینسوطوفان زیباییاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش قهوه در سلامتیخم شدن فضا-زمانالکتروتاکسی(گرایش و حرکبیمار 101 ساله، مبتلا به سنگاه من، نگاه تو و یا حقیمن بی من، بهتر یاد میگیرمداروی جدید آلزایمربرخی سلولهای عصبی در تلاهوش مصنوعی گوگل به کمک تشذهن تو همیشه به چیزی اعتقتوسعه هوش مصنوعی قادر اسویتامین بی هفدهزندگی هوشمند در خارج از زتبدیل تراکت صوتی مصنوعی کارهای کوچک، بی ارزش نیسابزار بقای موجود زنده از محدودیت درک انسانساختار فراکتال وجود و ذهجواب سنگ اندازیآنچه می دانم، آنچه را میخعلم و روحفلج خواب چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش انتخاب از طرف محیط، نخواص بادامامید درمان کرونا با همانبیماری اسپینال ماسکولار چالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز داروی ضد جنون در درمان تیبزرگترین درد از درون است هوش مصنوعی از عروسک بازی رموزی از نخستین تمدن بشرتکامل فردی یا اجتماعیوالزارتان داروی ضد فشار زیر فشار کووید چه باید کرسختی در بلند شدن از روی صترازودونکشف مکانیسم عصبی خوانش پابعاد و نیازهای تکاملیمرکز حافظه کجاستجز تو که را دارمآینده با ترس جمع نمیشودعوارض ازدواج و بچه دار شدفاکسیبتاز تکامل تا مغز، از مغز تنقش سجده بر عملکرد مغزخانه ی تاریکانگشت نگاری مغز نشان میدبیو الکترونیک؛ ترکیب موجچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت در والنتاین کتاب بدید همرویا و کابوستفاوت ها و تمایزها کلید بهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل شناخت انسان با کشفواکسن علیه سرطانزبان و شناخت حقیقت قسمت چسردرد عروقی میگرنتست آر ان اس دز میاستنی گگویید نوزده و ایمنی ساکتاحتیاط در تعویض داروهامزایای شکلات تلخ برای سلحقایق ممکن و غیر ممکنآیا پیدایش مغز از روی تصاعشق به هفت مرتبه ی شناختیفرار در فرار از میزبان، دخطا در محاسبات چیزی کاملاساس انسان اندیشه و باور نمایش تک نفرهانسان میوه ی تکاملبا خدا باشچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های جدید ALSتلقین اطلاعات و حافظهروزه داری و بیمار ی ام اس هوش مصنوعی درمانگر کامپیتاثیر نگاه و مشاهده ناظر وسیله، فقط دعا نیستسفر دشوار اکتشافتصویربرداری فضاپیمای آمشواهدی از نوع جدیدی از حاگذر زمان کاملا وابسته به ادامه بحث تکامل چشممطالبه ی حق خودحباب های کیهانی تو در توآیا دلفین ها می تواند از اسرار آفرینش در موجپیامهای کاربرانقله برای دیدن نه برای به دنیایی پر از سیاهچاله نهایت معرفت و شناخت درک عاولین مورد پیوند سر در انبازگشت از آثار به سوی خدانزاع بین جهل و علم رو به پمنبع هوشیاری در کجاست؟(قدرمان جدید مولتیپل میلومتمدن زیر آبروشهای شناسایی قدرت شنواهوش عاطفی قسمت دومتاثیر گیاه خواری بر رشد وژن همه چیز نیستایندرالسلول عصبی، در محل خاص خودتغییر دیگران یا تغییر خوشانس یا تلاشپوست ساعتی مستقل از مغز دارتباط انسانی، محدود به مغز قلبحس و ادراک قسمت چهلآب، زندگی است(قسمت پنجم)اطلاعاتی عمومی در مورد مقارچ بی مغز در خدمت موجوددوپامین قابل حل در آبنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزی و کنترل دو بحثی درباره هوش و تفاوتهنظریه تکامل در درمان بیممواد کوانتومی جدید، ممکندرماندگی به دلیل عادت کرتو یک جهان در مغز خودت هسرژیم های غذایی و نقش مهم هیچ چیز همیشگی نیستتاثیر حرکات چشم بر امواج کلام، در تحولی شگفت آور باگر فقط مردم میفهمیدند کسندرم جدایی مغزجنگ و تصور از جنگشباهت زیاد بین سلول هاي عپیوندی که فراتر از امکاناز نخستین همانند سازها تمغز انسان برای ایجاد تمدحس و ادراک قسمت پنجاه و یآزادی در چیستبه مغز خزندگان خودت اجازقطره قطرهدگرگونی های نژادی و تغیینورالژیبر کسی اعتماد نکن مگر اینهمیشه اطمینان تو بر خدا بمیدان مغناطيسي زمین بشر درک دیگرانتوقف؛ شکستراز تغییرهر جا که جات میشه، جات نیتاثیر درجه حرارت بر عملککندر علیه سرطانابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ها، دارای پرتو جهان هوشیارپاکسازی مغزصدای بم با فرکانس پایین، از تلسکوپ گالیله تا تلسکمغز بزرگ و فعال یا مغز کوحس و ادراک قسمت شصت و هشتإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَبه زیر پای خود نگاه نکن بلرزش عضله یا فاسیکولاسیودارچینبرخی نکات از گاید لاین پرهندسه در پایه ی همه ی واکما تحت کنترل ژنها هستیم یدردی که سالهاست درمان نشتوهم و خیالوقتی فهمیدی خطا کردی برگزمان چیستتاثیر رژیم گیاهخواری بر کیهان خود را طراحی میکندابزار بقا از نخستین همانماده، چیزی نیستسکته مغزیجهان شگفت انگیز و بی زمانپرتوهای صادر شده از سیاهطولانی ترین شباز تکینگی تا مغز از مغز تنقش مهاجرت در توسعه نسل اخونریزی مغز در سندرم کووالکترودهای کاشتنیبیمار مرکز تنفس سلولینگاه مادی غیر علمی استمننژیتداروی جدید آلزایمر تاییدبرخی سيناپسها طی تکامل و هوش مصنوعی گوگل به کمک تشذهن خود را مشغول هماهنگیتوسعه برخی شغل ها با هوش ویتامین دی گنجینه ای بزرزندگی و داراییتبدیل سلولهای محافط به سکارهایی بیش از طراحی و گپابزار بقای موجود زنده از مخچه فراتر از حفظ تعادلساختار شبکه های مغزی ثابجوسازی مدرنآنچه ناشناخته است باید شعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهفلج دوطرفه عصب 6 چشماز تکینگی تا مغز از مغز تنقش اتصالات بین سلولهای خواص بادام زمینیامیدهای جدید برای بازیاببیماری اضطراب عمومیچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز دارویی خلط آوربسیاری از مجرمان، خودشانهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز و رازهای ارتباط غیر کتکامل مادی تا ابزار هوشمواکنش های ناخودآگاه و تقزیرفون داروی ضد ام اسسدسازی روش مناسب برای مقتراشه مغز بدون واسطه ی دکشف مکانیسمی پیچیده در بابعاد اضافه ی کیهانمرکز حافظه کجاستجستجوی متن و تصویر به صورآیا فراموشی حتمی استعید نوروز مبارکفاجعه ی جهل مقدساز تکامل تا مغز، از مغز تنقش غذاها و موجودات درياخانواده پایدارانتقال ماده و انرژیبیوگرافیچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت در یک فراکتال هر نقطه مرکرویا و خبر از آیندهتفاوت ها را به رسمیت بشناهوش مصنوعی از عروسک بازی تفاوت های بین زن و مرد فقهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل، نتیجه ی برنامه ریواکسنی با تاثیر دوگانه ازبان و شناخت حقیقت قسمت اسرطان کمیت گراییگوش دادن بهتر از حرف زدناحساس گذر سریعتر زمانمسمومیت دانش آموزان بی گحل مشکلآیا آگاهی پس از مرگ از بیعشق درونی به یگانگی خلقتفرد موفقخطا در محاسبات چیزی کاملاستفاده از مغز، وزن را کمچند نرمش مفید برای کمردرانسان ها می توانند میدان با طبیعت بازی نکنچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های جدید میگرنتلاش ها برای کشف منابع جدروزه داری سلول های بنیادهوش مصنوعی درخدمت خلق وحتاثیر نگاه انسان بر رفتایک پیام منفرد نورون مغزی سفرنامه سفر به بم و جنوب تصور ما ازمشکلات و واقعیشواهدی از دنیسوان(شبه نئگذشته را دفن کناداراوون تنها داروی تاییمطالبی در مورد تشنجحباب هایی تو در توآیا دلفین ها میتوانند بااسرار بازسازی اندام هاسایتهای دیگرقله سقوطدنیا، هیچ استنهایت در بی نهایتاولین هیبرید بین انسان و بازگشت به ریشه های تکاملنزاع بین علم و نادانی رو منبع خواب و رویادرمان جدید میگرن با انتی تمدنی قدیمی در شمال خلیج روشی برای بهبود هوش عاطفهوش عاطفی قسمت سومتاثیر گیاه خواری بر رشد وژن هوش و ساختارهای حیاتی ایپیداکرینسلولهای ایمنی القا کنندهتغییر دادن ژنها آیا روزی شاهکار قرنپوشاندن خود از نورارتباط از بالا به پایین ممغز ما کوچکتر از نیم نقطهحس و ادراک قسمت چهل و هفتآتاکسیاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نقبل و بعد از حقیقتدورترین نقطه ی قابل مشاهنوار عصب و عضلهایمپلانت مغزی کمک میکند بحثی درباره هوش و تفاوتهنظریه تکامل در درمان بیمموجود بی مغزی که می توانددرها بسته نیستتو کجای جهانیرژیم ضد التهابیهیچ چیز، چقدر حقیقی استتاثیر دوپامین و سروتونینکلرال هیدرات برای خواباناگر میدانی مصیبت بزرگتر سندرم دزدی ساب کلاوینجنگ داده هاشباهت زیاد بین سلول هاي عپیوستگی همه ی اجزای جهاناز نخستین همانند سازها تمغز انسان برای شادمانی طحس و ادراک قسمت پنجاه و دآزادی عقیده، آرمانی که تبه نقاش بنگرلمس کوانتومیدانش قدرت استنورالژی تریژمینالبرلیتیونهمیشه به آنچه داری، خوشنمیدان های مغناطیسی قابل درک درست از خود و هوشیاریتولید مولکول جدید توسط هراست دستی و چپ دستیهر حرکت خمیده می شود و هر تاثیر درجه حرارت بر عملککو کیو تن coQ10ابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان های بسیار دیگرپارادوکس ها در علمصرع و درمان های آناز تکنیکی تا مغز از مغز تمغز بزرگترین مصرف کننده حس و ادراک قسمت شصت و دوافت فشار خون ناگهانی در وبه سیاهی عادت نکنیملزوم گذر انسان از حدها و داروهای مصرفی در ام اسبرخی نرمش ها برای درد زانهندسه زبانِ زمان استمانند کودکان باشیددرد، رمز موفقیتتوهم وجودوقتی ناراحتی چیکار میکنیزمان و مکان، ابعاد کیهان تاثیر رژِیم غذایی بر میگکیهانِ هوشیارِ در حال یاابزار بقا از نخستین همانماده، چیزی بیش از یک خلا سکته ی مغزی در جوانانجهانی که نه با یک رخداد و پرتوزایی از جسم سیاهطی یکصد هزار سال اخیر هرچاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش میدان مغناطیسی زمین خونریزی مغزی کشندهالگو نداشتیمبیماری لبر و نابینایی آننگاه محدود و تک جانبه، مشمن، ما یا چی؟داروی جدید ای ال اسبرداشت مغز ما از گذر زمانهوش مصنوعی الفاگوذهن خالی از شلوغی افکارتوصیه های سازمان بهداشت ویروس مصنوعیزندگی بی دودتبر را بردارکاربرد روباتهای ريزنانوابزار بقای موجود زنده از مخچه ، فراتر از حفظ تعادلسادیسم یا لذت از آزار دادجامعه ی آسمانیآنچه واقعیت تصور میکنیم علم به ما کمک میکند تا موفن آوری های جدید علیه شنااز تکینگی تا مغز از مغز تنقش تیروئید در تکامل مغزخواص شکلات تلخامیدوار باش حتی اگر همه چبیماری بیش فعالیچالش های ایستادن بر دو پامنابع انرژی از نفت و گاز دارویی ضد بیش فعالی سیستبسیاری از بیماری های جدیهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز گشایی از اتصالات مغزتکامل مداومواکنش به حس جدیدزیرک ترین مردمسرنوشتتراشه ها روی مغزکشف ژن جدید، می تواند گستابعاد بالاترمرکز خنده در کجای مغز استجستجوی هوشیاری در مغز ماآیا ممکن است موش کور بی معامل کلیدی در کنترل کارآفارغ التحصیلان، فقیر و داز تکامل تا مغز، از مغز تنقش غذاها و موجودات درياخاویار گیاهیانتروپی و هوشیاریبیوگرافینتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت در کمتر از چند ماه سوش جدرویا بخشی حقیقی از زندگی رویا تخیل یا واقعیتتفاوت های تکاملی در مغز وهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکثیر سلول در برابر توقف وابسته به دوستی این و آن زبان و شناخت حقیقت قسمت دسرعت فکر کردن چگونه استگوشه بیماری اتوزومال رسساحساسات کاذبمسمومیت دانش آموزان، قماحلقه های اسرارآمیزآیا امکان بازسازی اندامهعشق، شلوغ کردن نیستفرد یا اندیشهخطای ادراک کارمااستفاده از نظریه ی تکامل چند جهانیانسان یک کتابخانه استبالای هر دستی، دستی هستچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های جدید در بیماری تلاش های جدید در ALSروزهای بد باقی نمیماندهوش مصنوعی ساخته هوش طبیتاثیر نگاه انسان بر رفتایک پیشنهاد خوب برای آسان سفرنامه سفر به بم و جنوب تصور از زمان و مکانشیر و دوغ بادامگر جان به جز تو خواهد از خادب برخورد با دیگرانمطالعه ای بیان میکند اهدحد و مرزها توهم ذهن ماستآیا دست مصنوعی به زودی قااصفهان زیباقلب های سادهدندان ها را مسواک بزنید تنهادینه سازی فرهنگ اختلااولین تصویر در تاریخ از سبازخورد یا فیدبکنزاع بین علم و جهل رو به پمنتظر نمان چیزی نور را بهدرمان جدید کنترل مولتیپلتمرکز و مدیتیشنروشی جدید در درمان قطع نخهوش عاطفی قسمت ششمتاثیر گیاه خواری بر رشد وژن یا نقشه توسعه مغز و نقایا کوچک شدن مغزانسان السلولهای بنیادی مصنوعی درتغییر زودتر اتصالات مغزیشاهکار شش گوشپیموزایدارتباط بین هوش طبیعی و هومغز مانند تلفن استحس و ادراک قسمت چهل و هشتآتاکسی فریدریشاعتماد به خودقبل از آغازديدن با چشم بسته در خواب نوار عصب و عضلهایمپلانت نخاعی میتواند دبحثی درباره هوش و تفاوتهنعناعموجودات مقهور ژنها هستنددرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو کز محنت دیگران بی غمیرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وهیچ وقت خودت را محدود به تاثیر دپاکین بر بیماری مکم کردن کالری روشی سودمناگر نیروی مغناطیس نباشد سندرم سردرد به دلیل افت فجنبه های موجی واقعیتشجاعت و ترسپیام های ناشناخته بر مغز از نخستین همانند سازها تمغز انسان برای شادمانی طحس و ادراک قسمت پنجاه و سآزار حقیقیبه نقاش بنگرلووفلوکساسیندانش محدود به ابعاد چهارنوزاد ناشنوای متولد شده،برنامه و ساختار پیچیده مهمیشه داناتر از ما وجود دمیدان های کوانتومی خلادرک عمیق در حیواناتتولید مثل فقط با یک مادر رجزخوانی هایی که امروز بهرچیز با یک تاب تبدیل به تاثیر درجه حرارت بر عملککوچ از محیط نامناسبابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان هایی در جهان دیگرپاسخ گیاهان در زمان خوردضایعه ی شبکه لومبوساکرالاز تکینگی تا مغز و از مغز مغز حریص برای خون، کلید تحس و ادراک قسمت شصت و ششافت هوشیاری به دنبال کاهبه سخن توجه کن نه گویندهچگونه مغز ما، موسیقی را پلزوم سازگاری قانون مجازاداروهای ام اسبرخی نرمش ها برای زانوهندسه، نمایشی از حقیقتمانند آب باشدرس گرفتن از شکست هاتوهم وجودوقتی پر از گل شدی خودت را زمان و گذر آن سریع استتاثیر سلامت دستگاه گوارشکیست هیداتید مغزابزار بقا از نخستین همانماست مالیسال 2025 سال بین المللی علمجهانی که از یک منبع، تغذیپرسشطیف انسفالیت، گیلن باره از تکینگی تا مغز از مغز تنقش محیط زندگی و مهاجرت دخواندن ، یکی از شستشو دهنالگو و عادت را بشکن و در ابیماری میاستنی گراویسنگاه کلی نگرمن، خود تو هستمداروی جدید برای میاستنی برداشتت از جهان رو زیاد هوش مصنوعی اکنون می توانذهن سالمتوصیه های غیر دارویی در سویروس های باستانی، مغز مزندگی در جمع مواردی را برتحریک عمقی مغزکاربرد روباتهای ريز، در ابزار بقای موجود زنده از مخچه ابزاري که وظیفه آن فسازگاری با محیط بین اجزاجاودانگی مصنوعیآنچه حس می کنیم، نتیجه ی علم بدون توقففناوری هوش مصنوعی نحوه خاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش حفاظتی مولکول جدید دخواص شگفت هویجامیدواریبیماری تی تی پیچالش کمبود اندام برای پیمنابع انرژی از نفت و گاز داستانها و مفاهیمی اشتبابسیاری از بیماری های جدیهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز پیشرفت تواضع است نه طتکامل چشمواکسن های شرکت فایزر آمرزیست شناسی کل در جزء فراکسریع دویدن مهم نیستتراشه ی هوش مصنوعی در مغزکشف ارتباط جدیدی از ارتباتفاق و تصادفمرگ چیستحفره در مغزآیا ما کالا هستیمعادت همیشه خوب نیستفاصله ها در مکانیک کوانتاز تکامل تا مغز، از مغز تنقش غذاها و موجودات درياخار و گلانتظار گذر تندباد؟بیان ژن های اسکیزوفرنی دنجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت در آرزوهایت مداومت داشتهرویا حقی از طرف خداتفاوت های زبانی سرمنشا تهوش مصنوعی از عروسک تا کمتأثیر نیکوتین سیگار بر موابستگی یعنی قلادهزبان و شناخت حقیقت قسمت ستشنچ پانایوتوپولوس تشنج سطح آگاهی، رخدادهای زندگگوشت خواری یا گیاه خواریاخلاق و علوم اعصابمسیر دشوار تکامل و ارتقاحمله ویروس کرونا به مغزآیا انسان با مغز بزرگش اخعصب حقوق نورولووفرد حساس از نظر عاطفی و بخطای حساستفاده از هوش مصنوعی در چند جهانیانسان باشبالاترین هدف از دولتچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های جدید سرطانتلاش های جدید در درمان فرروزهای سختهوش مصنوعی، کیفیت فریب متاثیر هوش مصنوعی بر مغزیک آلل ژنتیکی که از نئاندسفرنامه سفر به بم و جنوب تصاویر زیبای رعد و برقشیشه ی بازالتی و سیلیکونگرفتار محدودیت ها و ابعاادراک ما درک ارتعاشی است معمای اخلاقی قطارحریص نباشآیا رژیم غذایی گیاهی سلااصل بازخوردقلب و عقلده روش موفقیتچهار میلیارد سال تکامل باولین دارو برای آتاکسی فبازسازي مغز و نخاع چالشی نسبیت عام از زبان دکتر برمنتظر نتیجه ی کارهایت بادرمان جدید ام استمرکز بر هدفروشی جدید در درمان نابینهوش عاطفی بیشتر در زنانتاثیر گیاه خواری بر رشد وژن ضد آلزایمرایا این جمله درست است کسیسلام تا روشناییتغییر عمودی سر انسان از پشاید گوشی و چشمی، آماده شپیموزایدارتباط شگفت مغز انسان و فمغز مادران و کودکان در زمحس و ادراک قسمت چهل و دومآتاکسی مخچه ای خودایمناعتماد به خودقبل از انفجار بزرگدی متیل فومارات(زادیوا)(نوار عصب و عضله مهم در تشایمپلانت استخوانی در آسیبحثی درباره احساسات متفاهفت چیز که عملکرد مغز تو مورد نادر همپوشانی دو بیدرون قفس یا بیرون از آنتو پیچیده ترین تکنولوژی رژیم غذایی سالم و ضد التههیچ کاری نکردن به معنی چیتاثیر داروهای ضد التهاب کمی زاویه ی دیدت را عوض کاگر نعمت فراموشی نبود بسسوی ما آید نداها را صداجنسیت و تفاوت های بیناییشرکت نورالینک ویدیویی ازپیدایش زباناز نخستین همانند سازها تمغز انسان رو به کوچک تر شحس و ادراک قسمت پنجاه و شآزار دیگری، آزار خود استبه نادیدنی ایمان بیاورلوب فرونتال یا پیشانی مغدانش بی نهایتنوسانات کوانتومی منبع مابرنامه ی مسلط ژنها در اختهمیشه راهی هستمیدان بنیادین اطلاعاتدرگیری قلب در بیماری ویرتولید مثل اولین ربات های رحم مصنوعیتاثیر درجه حرارت بر عملککوچک شدن مغز از نئاندرتاابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ی تولید کنندهجهان یکپارچهپختگی پس از چهل سالگي به ضایعه ی عروقی مخچهاز تکینگی تا مغز از مغز تمغز در تنهایی آسیب میبینحس و ادراک سی و هفتمافتخار انسانبهبود حافظه پس از رخدادهچگونه مغز پیش انسان یا هملزوم سازگاری قانون مجازاداروهای تغییر دهنده ی سیبرخی نرمش های گردنهنر فراموشیماه رجبدست و پا زدن در سایه؟توهم بی خداییوقتی تو از یاد گرفتن باز زمان و صبرتاثیر عصاره تغلیظ شده گیکیست کلوئید بطن سومابزار بقا از نخستین همانماست مالی با هوش انسانیسال سیزده ماههجهانی پر از سیاهچاله یا پپرسش و چستجو همیشه باقی اطبیعت موجی جهاناز تکینگی تا مغز از مغز تنقش مرکز تنفس سلولی در بیخواندن، دوست روزهای سختالگوی بنیادین و هوشیاریبیماری میاستنی گراویسنگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژي پاک سرچشمه حداروی جدید برای کاهش وزنبررسي علل احتمالي تغيير هوش مصنوعی از عروسک های بذهت را روی چیزهای مفید متتوصیه هایی در مصرف ماهیویرایش DNA جنین انسان، برزندگی در سیاهچالهتحریک عمقی مغز در آلزایمکاش شرف اجباری بود یا حتیابزار بقای موجود زنده از مخچه تاثیر گذار بر حافظهستم با شعار قانون بدترین جایی برای یاد گرفتن باقی آنها نمیخواهند دیگران راعلم در حال توسعهفواید روزه داری متناوباز تکینگی تا مغز- از مغز نقش حیاتی تلومر دی ان آ دخواص عجیب لوبیاامیدواری و مغزبیماری خود ایمن اعصاب محچالش دیدگاه های سنتی در بمنابع انرژی از نفت و گاز دخالت در ساختار ژنهابشکه ای که ته نداره پر نمهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز امید، بی نیازی از مردتکامل و ارتقای نگاه تا عمواکسن کووید 19 چیزهایی که زیست شناسی باور حقیقت یا سریعترین کامپیوتر موجودتراشه ی بیولوژِیککشف جمجمه ای درکوه ایرهواتوبان اطلاعات و پلِ بینمرگ و میر پنهانحق انتخابآیا ما تنها موجودات زنده عادت کن از بالا نگاه کنیفاصله ی همیشگی تصویر سازاز تکامل تا مغز، از مغز تنقش غذاها در کاهش دردهای خارق العاده و استثنایی بانحراف و حقیقتبیان حقیقتنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت در آسمان هدیه های نادیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت در آستانه ی موج پنجم کوویرویاها از مغز است یا ناخوتفاوت ایستایی و تکاپوهوش مصنوعی از عروسک تا کمتأثیر نگاه انسان بر رفتاواسطه ها د رمسیر ایجاد مغزبان جانسوزتشنج چیستسعی کن به حدی محدود نشویگیلگمش باستانی کیستاخلاق پایه تکامل و فرهنگمسئول صیانت از عقیده کیسحمایت از طبیعتآیا احتمال دارد رویا از آعصب سیاتیکفردا را نمیدانیمخطر آلودگی هوااستفاده از انرژی خلاچند جهانی و علمانسان جدید از چه زمانی پاباهوش ترین و با کیفیت تریچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های رایج ام استلاش های جدید در درمان سرروزهای سخت میگذردهوش مصنوعی، اتفاقات و تحتاثیر ویتامین دی بر بیمایک جهش ممکن است ذهن انسانسفرنامه سفر به بم و جنوب تصادف یا قوانین ناشناختهشکل های متفاوت پروتئین هگریه ی ابر، رمز طراوت باغادراک، فراتر از آنچه معممعماری، هندسه ی قابل مشاحرکات چشم، ترجمه کننده ی آیا رژیم غذایی گیاهی سلااصل در هم تنیدگی و جهانی قلب یا مغزدهن، بزرگترین سرمایهچهار ساعت پس از کشتار خوکاولین دروغباغچه ی منچسبیدن به خود، مانع بزرگ منتظر زمان ایده آل نشودرمان جدید ای ال اس، توفرتمرکز بر امروزروشی جدید در درمان سکته مهوش عاطفی در زنان بیشتر اتاثیر گیاه خواری بر رشد وژنها نقشه ایجاد ابزار هوایا ابزار هوشمندی یا مغز سلاح و راهزنیتغییرات منطقه بویایی مغزشاید درست نباشدپیچیدگی های مغزمگسارتباط شگفت انگیز مغز انمغز چون ابزار هوش است دلیحس و ادراک قسمت چهل و سومآتش منبع انرژیاعتماد بی موردقبرستان ها با بوی شجاعتدین اجبارینوار عصب و عضله برای تاییایمان به رویابحثی درباره احساساتی غیرهفت سین یادگاری از میراث موسیقی نودرون و بیرون، جدای از هم تو آرامش و صلحیرژیم غذایی ضد التهابیهیچ کس مانند تو نگاه نمیکتاثیر داروی ضد تشنج سدیم کمالگرایی دشمن پیشرفتاگر نعمت فراموشی نبود بسسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجنسیت و تفاوت های بیناییشربت رب انارپیر شدن حتمی نیستاز نشانه ها و آثار درک شدمغز انسان رو به کوچکتر شدحس و ادراک قسمت بیست و چهآسيب میکروواسکولاریا آسبه هلال بنگرلوتیراستامدانشمندان موفق به بازگردنوشیدن چای برای مغز مفید برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱همیشه عسل با موم بخوریممیدازولام در درمان تشنج درگیری مغز در بیماری کویتولید یا دریافت علمرحم مصنوعیتاثیر درجه حرارت بر عملککوچکی قلبابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان یکپارچهپدیده خاموش روشن در پارکضایعات در عصب زیر زبانیاز تکینگی تا مغز از مغز تمغز را از روی امواج بشناسحس و ادراک- قسمت پنجاه و افراد آغاز حرکت خودشان ربهداشت خوابچگونه هموساپينس بر زمین لزوم عدم وابستگی به گوگل داروهای ضد بیماری ام اس وبرخی یونها و مولکول های مهنر حفظ گرهماهیچه ی صبردست کردن در گوشتوهم تنهاییوقتی خودت را در آینه دیدیزمان واقعیت است یا توهمتاریک ترین بخش شبکپسول ژری لاکتابزار بقا از نخستین همانماشین دانشسانسور از روی قصد بسیاری جهانی در ذهنپرسشگری نامحدودطبیعت بر اساس هماهنگیاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش نگاه از پایین یا نگاهخواب زمستانی سلول های سرالگوبرداری از طبیعتبیماری های میتوکندرینگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز داروی جدید برای ای ال اسبررسی مغز با امواج مادون هوش مصنوعی از عروسک های بذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتوضیحی ساده در مورد هوش مویشن پروزندگی زمینی امروز بیش از تخریب مغز به دلیل کمبود بکتاب گران و پرهزینه شد ولابزار بقای موجود زنده از مخاطب قرار دادن مردم، کاستم، بی پاسخ نیستجایی خالی نیستآنژیوگرافی از مغزعلم راهی برای اندیشیدن افواید روزه داری متناوباز تکینگی تا مغز- از مغز نقش خرچنگ های نعل اسبی درخود جسم و یا تصویرامیدی به این سوی قبر نیستبیماری دویکچاالش ها در تعیین منبع هومنابع انرژی از نفت و گاز در موج، راز خلقت نهفته اسبشریت از یک پدر و مادر نیهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز بقای جهش ژنتیکیتکامل و ریشه ی مشترک خلقتواکسن کرونا و گشودن پنجرزیست، مرز افق رویداد هستسرکه انگبین عسلی مفید برتربیت کودکان وظیفه ای مهکشف جدید تلسکوپ جیمز وباتوسوکسیمایدمرگ و میر بسیار بالای ناشحقیقت قربانی نزاع بین بی آیا مصرف مولتی ویتامین هعادت کن خوب حرف بزنیفتون های زیستیاز تکامل تا مغز، از مغز تنقشه مغزی هر فرد منحصر بهاندوه در دنیا استبیداری معنوی یعنی دوستی نخاع ما تا پایین ستون فقراندوه دردی را دوا نمیکندبیداری و خواب کدام بهتر انخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست قسمت در برابر حقایق جدیدرویاهای پر رمز و حیرتی درتفاوت ارباب و رهبر حقیقیهوش مصنوعی از عروسک تا کمتأثیر شیرینی های حاوی لووبینار اساتید نورولوژی دزبان ریشه هایی شناختی استشنج و حرکات شبه تشنجی قاشلیک فراموشیگیاه بی عقل به سوی نور میاختلا ل در خود عضلهمسئولیت جدیدحوادث روزگار از جمله ویرآیا احتمال دارد رویا از آعضلانی که طی سخن گفتن چقدفرزندان زمان خودخطر حقیقی، خود انسان استاستفاده از سلول های بنیاچند روش ساده برای موفقیتانسان خطرناکترین موجودباور و کیهان شناسیچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های علامتی در ام استلاش های جدید شرکت نورالروش مقابله مغز با محدودیهوش احساسیتاثیر ویروس کرونا بر مغز یک رژیم غذایی جدید، می توسفری به آغاز کیهانتضادهای علمیشکل پنجم مادهگربه شرودینگر و تاثیر مشادغام میان گونه های مختلمعنی روزهحرکت چرخشی و دائمی کیهانآیا راهی برای بهبود وضعیاصل علت و تاثیرقلب دروازه ی ارتباطدو ویژگی انتزاع و قدرت تجنون و القلماولین سلول مصنوعیبترس از اینکه کسی، به درگنسبت ها در کیهانمنحنی که ارتباط بین معرفدرمان جدید سرطانتمساح حد واسط میان مغز کوريتوکسيمب در درمان ام اسهوش عاطفی در زنان بیشتر اتاثیر گیاه خواری بر رشد وژنها ، مغز و ارادهایا بیماری ام اس (مولتیپسلسله مباحث هوش مصنوعیتغییرات مغز پس از 40 سالگیشایسته نیست در جیب خود قرپیچیدگی های مغزی در درک زارتباط شگفت انگیز مغز انمغز چگونه صداها را فیلتر حس و ادراک قسمت نهمآثار باستانی تمدن های قداعتیاد و تلاش های درمانی قدم زدن و حرکت دید را تغیدین، اجباری نیستنوار عصب و عضله تعیین محلاین پیوند نه با مغز بلکه بحران ذهن فیلمی قابل تامهم نوع خواری در میان پیشیموسیقی هنر مایع استدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتو افق رویداد جهان هستیرژیم غذایی ضد دردهیچ کس حقیقت را درون مغز تاثیر درجه حرارت بر مغزکمردرداگر با مطالعه فیزیک کوانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهل مقدسشربت ضد خلطپیراستاماز نظر علم اعصاب یا نرووسمغز ایندگان چگونه استحس و ادراک قسمت بیست و یکآسیب ها ناشی از آلودگی هوبه کدامین گناه کشته شدندلوزالمعده(پانکراس)مصنوعدانشمندان نورون مصنوعی سنوعی سکته مغزی ، وحشتناک برین نت به جای اینترنتهمیشه، آنطور نیست که هستمکان زمان یا حافظه زماندرگیری مغز در بیماران مبتولید پاک و فراوان انرژیهز ذره، یک دنیاسترسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرتاثیر درجه حرارت بر عملککوچکترین چیز یک معجزه اسابزار بقا از نخستین همانسیاره ی ابلهانجهان کنونی و مغز بزرگتریپروژه ی ژنوم انسانیضرورت زدودن افکاراز تکینگی تا مغز از مغز تمغز زنان جوانتر از مغز مرحس و ادراک- قسمت بیست و پافراد بی دلیل دوستدار تو بهداشت خواب، رمز حافظه ی چگونه هوشیاری خود را توسمقاومت به عوارض فشار خون داروهای ضد تشنج با توضیح برخی اثرات مضر ویتامین دهنر دانستنماپروتیلیندست آسمانتوهم جداییوقتی خورشید هست شمع به کازمان پلانکتاریکی من و تو و گرد و غباکامپیوتر سایبورگابزار بقا از نخستین همانمبانی ذهنی سیاه و سفیدسانسور بر بسیاری از حقایجهان، تصادفی نیستپس از اگو یا بعد از نفسطعمه ی شبکه های ارتباط اجاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش نظام غذایی در تکامل مخواب سالم عامل سلامتیالتهاب شریان تمپورالبیماری های مغز و اعصاب و نگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از منابع نهفداروی جدید برای دیابتبررسی و اپروچ جدید بر بیمهوش مصنوعی از عروسک های بذره ی معین یا ابری از الکتوضیحات دکتر فاطمی در موواقعیت فیزیکی، تابعی از زندگی زودگذرتداوم مهم است نه سرعتکتاب زیست شناسی باورابزار بقای موجود زنده از مدل همه جانبه نگر ژنرالیستون فقرات انسان دو پا جلجاذبهآنان که در قله اند هرگز خعلم ساختن برج های چرخانفواید زیاد دوچرخه سواریاز تکینگی تا مغز- از مغزتنقش داروهاي مختلف معروف خودآگاهی و هوشیاريامیدی تازه در درمان سرطابیماری دیستروفی میوتونینابینایی در نتیجه ی گوشی منابع بی نهایت انرژی در ددر میان تاریکی و روشناییبعد پنجمهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز جهانتکامل ابزار هوش ، راه پر واکسن کرونا از حقیقت تاتزاویه نگاه ها یکسان نیستسرگیجه از شایعترین اختلاترجمه فعالیت های عضله به کشیدن مادی روشی برای جلواتصال مغز و کامپیوترمرگ و سوال از قاتلحقیقت آنطور نیست که به نظآیا مغز تا بزرگسالی توسععادت کردن به نعمتفروتنی معرفتیاز خود رها شونقشه های مغزی جدید با جزیاندوهگین نباش اگر درب یا بیرون اصل است یا دروننخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست قسمت در جراحی کمر عجله نکنیدرویای شفافتفاوتهای جنسیتی راهی براهوش مصنوعی از عروسک تا کمتئوری تکامل امروز در درموجود قبل از ناظر هوشمندزبان شناسی مدرن در سطح سلتشنج به صورت اختلال رفتاشلیک فراموشیگیاه خواری و گوشت خوار کداختلاف خانوادگی را حل کنمسئولیت در برابر محیط زیحکمت الهی در پس همه چیزآیا بدون ناظر هوشمند هم بغم بی پایانفرضیه ای جدید توضیح میدهخطر را بپذیراستفاده از سلول های بنیاچندین ماده غذایی که ماننانسان در هستی یا هستی در باید از انسان ترسیدچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان ژنتیکی برای نوآوریتلاش هایی در بیماران قطع روش های صرفه جویی در ایجاهوش احساسیتاثیر ژنها بر اختلالات خیکی از علل محدودیت مغز امسقوط درون جاذبه ای خاص، چتظاهر خوابیده ی مادهشکرگزار هر چیزی باش که داگزیده ای از وبینار یا کنفادغام دو حیطه علوم مغز و معاینه قبل از نوار عصب و حس متفاوتآیا راهی برای رفع کم آبی اصل عدم قطعیت از کوانتوم قلب روباتیکدو بیماری روانی خود بزرگ نوآوری ای شگفت انگیز داناوکرلیزوماب داروی جدید شبحتی علمی درباره تمایل بنسبت طلایی، نشانه ای به سمنشأ اطلاعات و آموخته ها درمان جدید سرطانتنفس هوازی و میتوکندریریه زغالیهوش عاطفی رمز آزادگیتاثیر گیاه خواری بر رشد وژنهای مشترک بین انسان و وایا بدون زبان میتوانیم تسلطان جنگل یا صاحب ملکوتتغییرات آب و هوایی که به شادی، پاداش انجام وظیفهپیوند قلب خوک، به فرد دچاارتباط غیرکلامی بین انسامغز ناتوان از توجیه پیداحس و ادراک قسمت چهارمآدم عاقل، وقت خودش را هدراعتیاد را به دور بیندازقدرت مردمدیوار همه اش توهم بودنوار عصب و عضله در مطب دکاین اندوه چیستبخش فراموش شده ی حافظههمه چیز موج استمیلر فیشر نوعی نادر از گیدروغ نگو به خصوص به خودتتو انسانی و انسان، شایستراه فراری نیستهیچ اندر هیچتاثیر درجه حرارت بر عملککمردرد ناشی از تنگی کانااگر تلاش انسان امروز براسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان فراکتالشش مرحله تکامل چشماز نظر علم اعصاب اراده آزمغز ابزار بقای برتر مادیحس و ادراک قسمت بیست و دوآسیب روانی شبکه های اجتمبه امید روزهای بهترلیروپریم داروی ترکیبی ضددانشمندان یک فرضیه رادیکنیوالینبرای یک زندگی معمولیهمکاری یا رقابتمکانیک کوانتومی بی معنی درگیری مغزی در سندرم کووتولید اندام با چاپ سه بعدهزینه ای که برای اندیشیدرساناها و ابر رساناها و عتاثیر درجه حرارت بر عملککووید نوزده و خطر بیماری ابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان کاملی در اطراف ما پرپروژه ی ژنوم انسانیضرب المثل یونانیاز تکینگی تا مغز از مغز تمغزهای کوچک بی احساسحس و ادراک- قسمت شصت و چهافزایش قدرت ادراکات و حسبوزون هیگز چیستچگونه واکسن کرونا را توزمقایسه رقابت و همکاریداروی فامپیریدین یا نورلبرخی اختلالات عصبی مثانههنر رها شدن از وابستگیماجرای جهل مقدسدست بالای دستتوهم جدایی و توهم علموقتی ریشه ها عمیقند از چیزمان به چه دلیل ایجاد میشتاریکی و نورکاهش میل جنسی در ام اسابزار بقا از نخستین همانمباحث مهم حس و ادراکسانسور ذهنجهش های ژنتیکی مفید در ساآلودگی هوا چالش قرن جدیدظهور امواج مغزی در مغز مصاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش نظریه تکامل در شناساخواب سالم عامل سلامتی و یام آر آی جدید با قدرت شگفبیماری های ژنرالیزه ی عصنگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز داروی جدید ضد فشار خونبررسی ژنها در تشخیص بیماهوش مصنوعی از عروسک های بذرات کوانتومی زیر اتمی قتیوتیکسن داروی ضد جنونواقعیت چند سویهزندگی سلول در بدن، جدای اتداخل مرزها و صفات با بینکتاب طبیعت در قالب هندسهابزار بقای موجود زنده از مدل هولوگرافیک ژنرالیزهستارگانی قبل از آغاز کیهجاذبه و نقش آن در شکلگیریآنتی بادی منوکلونال در دعلایم کمبود ویتامین E را فیلم کوتاه هیروشیما از هاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش درختان در تکاملخودآگاهی و هوشیاريامگا سه عامل مهم سلامتبیماری سلیاکناتوانی از درمان برخی ویمنابع جدید انرژیدر مانهای کمر دردبعد از کروناهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز جهان خاصیت فراکتالتکامل تکنولوژیواکسن کرونا ساخته شده توزاوسکا درمان گوشرسرگردانیترجمه ی فعالیت های عضله بکشتن عقیده ممکن نیستاثر مضر مصرف طولانی مدت رمرگ انتقال است یا نابود شحقیقت افرادآیا همه جنایت ها نتیجه بیعادت بد را ترک کنفروتنی و غرورخبر مهم تلسکوپ هابلاز درخواست ها جدا شونقشه با واقعیت متفاوت اساز دست دادن دم در پیشینیانقص های سیستمی ایمنیاندام حسی، درک از بخش هایبیست تمرین ساده برای جلونخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست قسمت در درمان بیماری مولتیپل روان سالمتقلید مرحله ای نسبتا پیشهوش مصنوعی از عروسک تا کمتئوری تکامل در پیشگیری و وراپامیل در بارداریزبان شناسی نوین نیازمند تشنج عدم توازن بین نورون شنا در ابهای گرم جنوب نیاگیرنده باید سازگار با پیاختلال حرکتی مانند لرزش مستند جهان متصلحافظه میتواند بزرگترین دآیا برای تولید مثل همیشه غم بی پایانفساد اقتصادی سیتماتیک درخطرات هوش مصنوعیاستفاده از سلول های بنیاچندجهانیانسان عامل توقف رشد مغزبابا زود بیاچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان کارتی سل و تومور مغتلاش در تولید انرژی به رنروش های عملی برای رفع کمرهوش بشری تهدید برای بشریتاثیر کلام در آیات کلام بیافته های نوین علوم پرده سقوط زیگزاگی یا ناگهانیتظاهری از ماده است که بیدشکست حتمیگزارش یک مورد جالب لخته وارتقا و تکامل سنت آفرینش معادله ها فقط بخش خسته کنحس چشایی و بویاییآیاما مقهور قوانین فیزیکاصل، روان و نفس استقلب را نشکندو بار در هفته ماهی مصرف نوار مغز مشاهده ی غیر مستايندگان چگونه خواهند دیدبحث درباره پیدایش و منشا نشانه های گذشته در کیهان منشاء کوانتومی هوشیاری ادرمان دارویی سرطان رحم بتنفس هوازی و میتوکندریریواستیگمینهوشمندی کیهانتاثیر گیاه خواری بر رشد وژنهای هوش ، کدامندایا تکامل هدفمند استسم زنبور ، کلیدی برای وارتغییرات تکاملی سر انسان شب سیاه سحر شودپیوند مدفوعارتروز یا خوردگی و التهامغز و قلب در جنین موش مصنحس و ادراک قسمت نوزدهمآرمانگرای تخیلی نباشاعداد بینهایت در دنیای مقدرت و شناخت حقیقتدیوار، از ابتدا توهم بودنوبت کودکاناین ایده که ذرات سیاهچالبخش های تنظیمی ژنومهمه چیز و هیچ چیزمیهمانهای ناخوانده عامل دریا آرام نخواهد شد کشتی تو با همه چیز در پیوندیراه نجاتهیچگاه از فشار و شکست نترتاثیر درجه حرارت بر عملککمردرد و علل آناگر خواهان پیروزی هستیسوخت هیدروژنی پاکجهان قابل مشاهده بخش کوچششمین کنگره بین المللی ساز نظر علم اعصاب اراده آزمغز ابزار برتر بقاحس و ادراک قسمت بیست و سوآسیب عصب پا به دنبال اعتیبه بالا بر ستارگان نگاه کلیس دگرامفتامین یا ویاسدانشمندان ژنی از مغز انسنیکولا تسلابرای پیش بینی آینده مغز دهمانند سازی در انسانمکانیزمهای دفاعی در برابدرگیری مغزی در سندرم کووتولید سلولهای جنسی از سلهزینه سنگین انسان در ازارستگاری محدود به یک راه نتاثیر درجه حرارت بر عملککودک هشت ساله لازم است آدابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان پیوستهپروژه ی علمی پیوند مغز ساضربه مغزی در تصادف راننداز تکینگی تا مغز از مغز تمغز، فقط گیرندهحسن یوسف باغچه ی منافزایش میل جنسی با خوردن بوزون هیگز جهان را از متلچگونه آن شکری که می خوریممقابله ی منطقی با اعتراضداروی لیراگلوتیدبرخی اصول سلامت کمرهنر، پر کردن است نه فحش دماجرای عجیب گالیلهدستورالعمل مرکز کنترل بیتوهم جسموقتی شروع به بیدار شدن میزمان شگفت انگیزتاریکی خواهد ترسیدکاهش مرگ و میر ناشی از ابابزار بقا از نخستین همانمبتکران خودشکوفاساهچاله ها تبخیر نمیشودجهش های ژنتیکی غیر تصادفآلودگی هوا و ویروس کروناظرف باید پر شود چه با چرک از تکینگی تا مغز از مغز تنقش هورمون های تیروئید دخواب عامل دسته بندی و حفطام اس و سرطانبیماری های روانی با تاثینگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز داروی جدید ضد میگرنبررسی بیماری التهابی رودهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قتیک و اختلال حرکتیواقعیت چیستزندگی، مدیریت انرژیترقی واقعی یا شعار ترقیکتاب، سفری به تاریخابزار بقای موجود زنده از مدل هولوگرافیک تعمیم یافسخن نیکو مانند درخت نیکوجبران از دست رفته هاآنتروبات؛ ترکیب سلول زندعلایم کمبود ویتامین E را فیلمی بسیار جالب از تغییاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش ذهن و شناخت در حوادث خودت را از اندیشه هایت حفاما شما از دید خفاش کور هبیماری شارکو ماری توثناتوانی در شناسایی چهره مناطق خاص زبان در مغزدر محل کار ارزش خودت را ببعد از کروناهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل جریان همیشگی خلقتواکسن آلزایمرزبان فرایند تکاملی برای سربازان ما محققا غلبه می ترجمه ای ابتدایی از اسراگل خاردار، زیباستاثرات فشار روحی شدیدمرگ تصادفیحقیقت انسانآیا هوش مصنوعی می تواند نعادت دادن مغز بر تفکرفرگشت و تکامل تصادفی محض خدا موجود استعارضه جدید ویروس کرونا سفراموش کارها باهوش تر هسخدا نور آسمان ها و زمین ااز روده تا مغزنقص در تشخیص هیجانات عامانرژی بی پایان در درون هربیش از نیمی از موارد انتقنخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست قسمت در دعواها چه میکنی؟روبات ها قول میدهندتقلید از روی طبیعتهوش مصنوعی به کمک هوش طبیتئوری جدید، ویران کردن گورزش هوازی مرتب خیلی به قزبان، نشان دهنده ی سخنگو تشویق خواندن به کودکانشناخت ناشناختهگالکانزوماب، دارویی جدیاختلال خواب فرد را مستعد مشکل از کجاستحافظه های کاذبآیا بزرگ شدن مغز فقط در دغیرقابل دیدن کردن مادهفشار و قدرتدفاع از پیامبراستفاده از سلول های بنیانه ناامیدی بلکه ارتقاانسانیت در هم تنیده و متصباد و موجچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان پوکی استخوانتلاشی برای درمان قطع نخاروش هایی برای مقابله با اهوش در طبیعتتاثیر کپسول نوروهرب بر نیاد گرفتن مداومسلول های مغزی عامل پارکیتعویض دارو در تشنجشکستن مرز دور مغزگشایش دروازه جدیدی از طرارتقا یا بازگشت به قبل ازمعجزه های هر روزهحس و ادراک (قسمت اول )آگاهی فراتر از آگاهیاصلاح خطا با رفتن بر مسیرقوی تر باشدو برابر شدن خطر مرگ و مینوار مغز با توضیح دکتر فاايا اراده آزاد توهم است یبحثي درباره هوش و تفاوتهنشانه های پروردگار در جهمهمان ناخواندهدرمان زخم دیابتی با تکنوتنفس بدون اکسیژنریاضیات یک حس جدید استهوشمندسازی زندان هاتاثیر گیاه خواری بر رشد وژنهای حاکم بر انسان و انسایجاد احساساتسماگلوتید داروی کاهش دهنتغذیه بر ژنها تاثیر داردشبیه سازی میلیون ها جهان پیوند مدفوع در درمان بیمارزش های وارونهمغز و هوش، برترین ابزار بحس و ادراک قسمت هفتمآرام باشبقا با سازگارترین فرد اسقدرت کنترل خوددید تو همیشه محدود به مقدنور از عمق تاریکیاین ابتدای تناقض هاستبخش بزرگی حس و ادراک ما اهمه چیز کهنه میشودمیوپاتی و نوار عصب و عضلهدریای خداتو با باورهایت کنترل میشراه های جدید برای قضاوت رهیپرپاراتیروئیدیسمتاثیر درجه حرارت بر عملککمردرد با پوشیدن کفش منااپل ویژن پرو در تشخیص بیمسودمندی موجودات ابزی بر جهان موازی و حجاب هاپیشینیان انسان از هفت میشعار و عملاز واقعیت امروز تا حقیقتمغز از بسیاری حقایق می گرحس و ادراک قسمت بیستمآسانی موفقیتبه بالاتر از ماده بیندیشلا اکراه فی الدیندانشمندان پاسخ کوانتومی نیاز به آموزش مجازی دیجیبرای اولین بار دانشمندانهمجوشی هسته ای، انرژِی بما انسانها چه اندازه نزددرگیری اعصاب به علت میتوتولترودینهزاران سال چشم های بینا ورشته نوروایمونولوژی و نقتاثیر رو ح و روان بر جسمکودک ایرانی که هوش او از ابزار بقا از نخستین همانسیب یکسان و دیدگاه های متجهان پیوستهپروانه ی آسمانیضررهای مصرف شکر و قند بر از تکینگی تا مغز از مغز تمغز، همه ی واقعیت را نمیبحساسیت روانی متفاوتافزایش مرگ و میر سندرم کوبی نهایت در میان مرزهاچگونه انتظارات بر ادراک مقابله با کرونا با علم اسداروی کنترل چربی خونبرخی اطلاعات روانشناسی مهوموارکتوس ها ممکن است دماده ی تاریکدغدغه نتیجه ی نادانی استتوهمات و شناخت حقیقتویتنام نوعی کرونا ویروس زمان طلایی سکته ی مغزی راتاریخ همه چیز را ثبت کردهکاهش التهاب ناشی از بیماابزار بقا از نخستین همانمتواضع باشسایه ی هوشیاریجهش های بیماری زا، معمولآلودگی هوا و پارکینسونظرفیت مغز چقدر استاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش هورمون زنانه استروژنخواص فلفل سبزام اس یا تومور؟بیماری وسواسنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز داروی جدید ضد الزایمربررسی سیستم تعادلی بدن اهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قتیکاگرلور داروی ضد انعقاواقعیت چیستزندگی، مراتب هوشیاری استتروس جریان انرژیکتابخانهابزار بقای موجود زنده از مدل های ریز مغز مینی برینسخن و سکوتجدا کردن ناخالصی هاآنزیم تولید انرژی در سلوعلائم عصبی آلزایمر، با افیروز نادریاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش روی و منیزیم در سلامتخودروهای هیدروژنیامروز دانش ژنتیک هیچ ابهبیماری ضعف عضلات نزدیک بنادیدنی ها واقعی هستندمناطق خاصی از مغز در جستجدر چه مرحله ای از خواب ، ربعد از کرونا دلخوشی بیهوهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل داروینی هنوز در حاواکسن ایرانی کرونا تولیدزبان متغیرسربرولایزینترس و آرمان هاگل درون گلداناثرات مفید قهوهمرگ عاطفه و محبتحقیقت اشیاآیا هوش مصنوعی زندگی بشرآیا هوش ارثی دریافتی از پعبارت های مبهم مانند انرفراموشی همیشه هم بد نیستخدا بخشنده است پس تو هم باز سایه نترسنقطه ی رسیدن به قلهانرژی تاریکبیشتر کمردردها نیازی به نرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست قسمت53در سال حدود 7 میلیون نفر روبات های ریز در درمان بیتقلید از طبیعتهوش مصنوعی به شناسایی کاتا 20 سال آینده مغز شما به ورزش هوازی ، بهترین تمریزبان، وسیله شناسایی محیطتشخیص ژنتیکی آتروفی های شناخت و معرفت، و نقش آن دگام کوچک ولی تاثیرگذاراختلال در شناسایی حروف و مشکلات نخاعیحافظه و اطلاعات در کجاست آیا تکامل و تغییرات ژنتیغار افلاطونفشار روحی، همیشه بد نیست دفاع در برابر تغییر ساختاستفاده از سلول های بنیانه به اعدامانسانیت در برابر دیگرانباد غرور و سر پر از نخوت وچرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان پوکی استخوانتلاشی تازه برای گشودن معروش هایی برای کم کردن اضطهوش عاطفی قسمت 11تاثیر کپسول نوروهرب بر تیاد بگیر فراموش کنیسلول های بنیادیتعامل انسان و هوش مصنوعیشکستگی لگن یا سکته ی مغزیپل جویی اصفهانارتوکين تراپی روشی جديد معجزه ی چشمحس و ادراک (قسمت دوم )آپومورفین در پارکینسوناصول انجام برخی نرمش ها دقیچی ژنتیکیدو برابر شدن خطر مرگ و مینوار مغز ترجمه رخدادهای ايا اراده آزاد توهم است یبحثی جالب درباره محدودیتنشانه های بیداری روحیمهندسی ژنتیک در حال تلاش درمان ساده ی روماتیسمتنها مانع در زندگی موارد ریتوکسیمابهوشیاری و وجودتاثیر گیاه خواری بر رشد وکفش و کتابایران بزرگسندرم میلر فیشرثبت و دستکار ی حافظهشبیه سازی سیستم های کوانپیوند مغز و سر و چالشهای ارزش های حقیقی ارزش های غمغز و اخلاقحس و ادراک قسمت هفدهمآرامش و دانشبقا در ازای بیماریقدرت انسان در نگاه به ابعدیدن خدا در همه چیزنور درونبخش بزرگتر کیهان ناشناختهمه چیز در زمان مناسبمیوتونیک دیستروفیدرک فرد دیگر و رفتارهای اتو باید نیکان را به دست براه های جدید برای قضاوت رهاوکينگ پیش از مرگش رسالتاثیر درجه حرارت بر عملککنفرانس تشنج هتل کوثر اصاپی ژنتیکسی و سه پل اصفهانجهان ما میتواند به اندازپیشرفت های باور نکردنی دصبور باشاز کجا آمده ام و به کجا میمغز به تنهایی برای فرهنگ حس و ادراک قسمت دهمآشنا پنداریبه جای محکوم کردن دیگران لاموژین داروی ضد اوتیسم؟دانشمندان اولین سلول مصنچیز جدید را بپذیربرای بقا به جایی فراتر ازهمدلی و هوش عاطفیما انسانها چه اندازه نزددرب بسته با غیر خود باز متومورها و التهاب مغزی عاهستي مادي ای که ما کوچکتررشد مغز فرایندی پیچیده اتاثیر روده بر مغزکودکان مهاجرابزار بقا از نخستین همانسیر آفرینش از روح تا مغز جهان پر از چیزهای اسرار آپرواز از نیویورک تا لوس آضررهای شکر بر سلامت مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تمغزتان را در جوانی سیم کشخفاش کور و انسان بینا؟افزایش سرعت پیشرفت علوم بی نظمی مقدمه شناختچگونه به سطح بالایی از هوملاحظه های اخلاقی دربارهداروی تشنجی دربارداریبرخی بیماری ها که در آن بهورمون شیرساز یا پرولاکتماده ی خالیذهن ما از در هم شکستن منبتوکل بر خداویتامین E برای فعالیت صحزمان، واقعی نیستتاریخ، اصیل نیست و ساخته کاهش حافظه هرچند فرایندیابزار بقا از نخستین همانمجموعه های پر سلولی بدن مسایه را اصالت دادن، جز فرجهش تمدنی عجیب و شگفت انسآلزایمرعقل مجادله گرALS نگاهی کامل بر بیماری واز تکینگی تا مغز از مغز تنقش ویتامین K در ترمیم اسخواص منیزیمامواجی که به وسیله ی ماشیبیماری کروتز فیلد جاکوبنگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز داروی سل سپتبررسی علل کمر درد در میانهوش مصنوعی از عروسک بازی رفلکس وتری با توضیح دکتر تیروفیبان موثر در سکته ی واقعیت های متفاوتزندان ذهنیتری فلوپرازینکجای مغز مسئول پردازش تجابزارهای پیشرفته ارتباط مدیون خود ناموجودسخن پاک و ثابتجدایی خطای حسی استآواز خواندن در قفس، نشانعلت خواب آلودگی بعد از خوفیزیک مولکولها و ذرات در از تکینگی تا مغز، از مغز نقش روزه داری در سالم و جخورشید مصنوعیانفجار و توقف تکاملی نشابیماریهای تحلیل عضلانی انادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع نور واقعی و ثابت، حقدر ناامیدی بسی امید استرنگ کردن، حقیقت نیستبعد از کرونا دلخوشی بیهوهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل داروینی هنوز در حاواکسن اسپایکوژنزبان مشترک ژنتیکی موجوداسردرد میگرنترسناک تر از کوریگل زندگیاثرات مفید روزه داریمرگی وجود نداردحقیقت تنها چیزی است که شاحقیقت خواب و رویاآیا هوش سریعی که بدون احسعجول نباشفراموشی و مسیر روحانیخدا تاس نمیریزداز سایه بگذرنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانرژی تاریک که ما نمی توبا همه مهربان باشنرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمدر عید نوروز مراقب تصادف روبات کیانتقویت مغز با ورزشهوش مصنوعی تعاملیتا بحر یفعل ما یشاورزش و میگرنزدودن نقص از هوش مصنوعیتشخیص آلزایمر سالها قبل شناخت حقیقت یا آرزوهای گگامی در درمان بیماریهای اختلال در شناسایی حروف و مشکلات بین دو همسر و برخیحافظه و اطلاعات در کجاست آیا تراشه ها داخل مغز، میغرور و علمفضا و ذهن بازدقیق ترین تصاویر از مغز ااستیفن هاوکینگ در مورد هنه به اعدامانسان، گونه ای پر از تضادبار مغز بر دو استخوانچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان آرتروز با ورزش موضتلاشی جدید در درمان ام اسروش هایی برای جلوگیری از هوش عاطفی قسمت نهمتاثیر کپسول نوروهرب بر سیادگیری مهارت های جدید داین بیمار را باید چه کار سلول های بنیادی منابع و اتعامل انسان با هوش مصنوعشگفت نیست من عاشق تو باشمپل خواجو اصفهانارتباط میکروب روده و پارمعجزه ی علمحس و ادراک قسمت 67آپومورفین در پارکینسوناصول توسعه ی یک ذهن کاملقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصدو داروی جدید برای میاستنوار مغز در فراموشی هاای نعمت من در زندگیمبحثی در مورد نقش ویتامين نظام مثبت زندگیمهندسی بدندرمان سرگیجه بدون نیاز بتنها در برابر جهانریسپریدونهوشیاری و افسردگیتاثیر گیاهخواری بر رشد و کل اقیانوس در یک ذرهایرادهای موجود در خلقت بسندرم کووید طولانیثبت امواج الکتریکی در عصشبکه های مصنوعی مغز به درپیوند اندام از حیوانات بارزش حقیقی زبان قسمت اولمغز و اخلاقحس و ادراک قسمت هجدهمآرامش و سکونبقای حقیقی در دور ماندن اقدرت ذهندیدگاه نارسای دوگانه ی منوروفیبروماتوزبخش دیگری در وجود انسان ههمه چیز در زمان کنونی استمیگرن و پروتئین مرتبط با درک نیازمند شناخت خویش اتو برای خزیدن خلق نشده ایراه پیروزی در زندگی چیستهاوکينگ پیش از مرگش رسالتاثیر درجه حرارت بر عملککنگره بین المللی سردرد دابتدا سخت ترین استسیلی محکم محیط زیست بر انجهان مادی، تجلی فضا در ذهپیشرفت های جدید علوم اعصصبور باشاز کسی که یک کتاب خوانده مغز بیش از آنچه تصور میشوحس و ادراک قسمت دوازدهمآشنا پنداریبه جای تولید، بیشتر گوش کلایو دوم دکتر سید سلمان فدانشمندان تغییر میدان مغچیزی منتظر شناخته شدنبرای تمدن سازی، باید در بهمراه سختی، اسانی هستما اکنون میدانیم فضا خالدرختان چگونه بر تشکیل ابتومورهای نخاعیهستی ما پس از شروعی چگال رشد مغز علت تمایل انسان بتاثیر روزه داری بر سلامت کودکان میتوانند ناقل بی ابزار بقا از نخستین همانسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان پر از چیزهای جادویی پروتئین های ساده ی ابتداضعیف و قویاز تکینگی تا مغز از مغز تمغزتان را در جوانی سیمکشخفاش با شیوع همه گیری جدیافسردگی و اضطراب در بیمابی هیچ می ایی و بی هیچ میرچگونه باغبانی باعث کاهش ملاحظات بیهوشی قبل از جرداروی جدید ALSبرخی بیماری های خاص که بدهوش فوق العاده، هر فرد اسذهن چند جانبه نیازمند نگتوپیراماتویتامین E در چه مواد غذایزمان، اندک استتازه های اسکیزوفرنی(جنوکاهش دوپامین عامل بیماریابزار بقای موجود زنده از مجرم، گاهی قربانی استساخت سلول عصبی حتی پس از جهشهای مفید و ذکاوتی که دآلزایمر در جوانانعقل در جهان جدید، عجیب اسNVG 291از تکینگی تا مغز از مغز تنقش ژنتیک در درمان اختلاخواص میوه ی بهامیوتروفیک لترال اسکلروبیماری گیلن باره و بیمارنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز داروی ضد چاقیبرطرف کردن خشونت را از خاهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار مانند بردهتکنولوژی های جدید و حالتواقعیت و مجاززونیسومایدتری فلوپرازینکرونا چه بر سر مغز می آورابزارهای بقا از نخستین همدیریت اینترنت بر جنگجریان انرژی در سیستم های آینه در اینهعماد الدین نسیمی قربانی فیزیک هوشیاریاز تکینگی تا مغز، از مغز نقش رژیم غذایی بر رشد و اخوش قلبی و مهربانیانفجار بزرگ پایان بوده ابیماری، رساله ای برای سلنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت در هم تنیدگی مرزها و بی مرنگین کمانتفکر قبل از کارهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل داروینی هنوز در حاواکسن اسپایکوژن ضد کرونازبان چهار حرفی حیات زمینسردرد میگرن در کودکانترسان نیستیگلوله ی ساچمه ایاثرات مضر ماری جوانامراقب خودتون و خانواده هگلوئوناجزای پر سلولی بدن انسان مراحل ارتقای پله پله کیهحقیقت در علم، هرگز نهایی آیا هشیاری کوانتومی وجودعدم توقف تکامل در یک اندافراموشی آرمانخدای رنگین کماناز علم جز اندکی به شما دانقطه بی بازگشتانرژی خلا ممکن استبا هوش مصنوعی خودکار روبنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان نگهدارنده ی اعتیادروح و آب حیاتتقویت استخوان در گرو تغذهوش مصنوعی در قضاوت های اتاول کف پا و حقیقتورزش بهترین درمان بیش فعسفر فقط مادی نیستتشخیص ایدزشناخت درون، شناخت بیرون؛گامی در درمان بیماریهای اختلالات مخچهمشکلات روانپزشکی پس از سحافظه و اطلاعات در کجاستآیا جنین انسان، هوشمندی غربال در زندگیفضای قلب منبع نبوغ استدل به دریا بزننه بدبخت بلکه نادانانعطاف پذیری مکانیسمی علبار بزرگ ایستادن بر دو پاچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمایل زیاد به خوردن بستنروش هایی ساده برای کاهش اهوش عاطفی قسمت هفتمتاثیر کپسول نوروهرب بر سیادگیری هوش مصنوعی، عمیقاینکه به خاطرخودت زندگی سلول های بدن تو پیر نیستنتعداد کلی ذهن ها در جهان شگفت انگیز بودن کیهانپلاسمای غالبارتباط ماده و انرژیمعجزه ی علم در کنترل کرونحس و ادراک قسمت 74آب زندگی است قسمت چهارماصول سلامت کمرقانون مندی نقشه ژنتیکی مدو سوی واقعیتنوار مغز در تشخیص بیماری ای همه ی وجود منبحثی در مورد نقش کلسیم و نظریه ی تکامل در درمان بیمهربانی، شرط موفقیتدرمان سرگیجه بدون نیاز بتنهاییریسدیپلام تنها داروی تایهوشیاری کوانتومیتاثیر انتخاب از طرف محیط کلمات بلند نه صدای بلندایستادن در برابر آزادی بسندرم گیلن باره به دنبال جلو رفتن یا عقبگردشبکیه های مصنوعیپیوند اندام حیوانات به اارزش حقیقی زبان قسمت دوممغز و سیر تکامل ان دلیلی حس و ادراک قسمت هشتمآرامش عقلبلندی در ذهن ما درک بلندیقدرت شناختی انسان، محدوددیروز و امروزنورون هاي مصنوعی می توانبخشیدن دیگران یعنی آرامشهمه چیز، ثبت می شودمیگرن و خوابدرک و احساستو تغییر و تحولیراه انسان شدن، راه رفتن وهدف یکسان و مسیرهای مختلتاثیر درجه حرارت بر عملککنگره بین المللی سردرد دابتدایی که در ذهن دانشمنسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان مرئی و نامرئیپیشرفت در عقل است یا ظواهصبر لازمه ی پیروزی استاز آغاز خلقت تا نگاه انسامغز باستانی، هنوز نقش هاحس و ادراک قسمت سومآشناپنداری چیستبه خوبی های دیگران فکرکنلازم است هیچ کاری نکنیددانشمندان روش هاي جدیدی چیزی خارج از مغزهای ما نیبرای خودآگاه بودن تو بایهمراهی میاستنی با برخی سما از اینجا نخواهیم رفتدرختان اشعار زمینتومورهای ستون فقراتهشت توصیه برای کاستن از درشد در سختی استتاثیر روزها، ماه ها یا ساکودکان گذشته به آینده فکابزار بقا از نخستین همانسیستم تعادلی بدنجهان دارای برنامهپروتز چشمطلوع و حقیقتاز تکینگی تا مغز از مغز تمغط یک گیرنده استخلا، حقیقی نیستافسردگی و ساختار مغزبی ذهن و بی روحچگونه تکامل مغزهای کنونیممانتین یا آلزیکسا یا ابداروی جدید s3 در درمان ام برخی توجهات در ببمار پارهوش مصنوعی می تواند بر احذهن هوشیار در پس ماده ی متوانایی مغز و دیگر اجزای ویتامین کازمزمه ات مانده در گوشمتازه های بیماری پارکینسوکاهش سن بیولوژیکی، تنها ابزار بقای موجود زنده از محل درک احساسات روحانیساخت شبکه عصبی مصنوعی با جهشهای مفید و ذکاوتی که دآملودیپین داروی ضد فشار عقل سالمفقر داده ها در هوش مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تنقش گرمایش آب و هوا در همخواص هلو برگ هلوامید نیکو داشته باش تا آنبیماری آلزایمر، استیل کونگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز داروی ضد چاقیبزرگ فکر کنهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار وابسته به شکلتکنولوژی و پیشرفتواقعیت و انعکاسزونا به وسیله ویروس ابله ترک امروزکریستال هاابزارهای بقا ازنخستین هممداخله ی زیانبار انسانجریان انرژی در سیستم های آیندهعنصر اصلی تعیین واقعیتفیزیک و هوشیاریاز تکامل تا مغز از مغز تا نقش رژیم غذایی در رشد و اخوش خیالی و خوش بینیانقراض را انتخاب نکنیدبیمارستان هوش مصنوعینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت در هم تنیدگی کوانتومیرهبر حقیقیتفکر ترکیبی در هوش مصنوعهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل داروینی هنوز در حاواکسن دیگر کرونا ساخته شزبان نیاز تکاملی استسردرد میگرنی در کودکانتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرسردرد و علتهای آنتسلیم ارتباط با من برترگمان میکنی جرمی کوچکی در اجزایی ناشناخته در شکل گمرز مرگ و زندگی کجاستحقیقت راستین انسان علم بآیا واکنش های یاد گرفته وعدم تعادل دوپامین، فقط بفرایند پیچیده ی خونرسانیخدایی که ساخته ی ذهن بشر ازدواج های بین گونه ای، رنقطه، وجود است یا فاصلهانرژِی برای ایجاد اضطراببا هر چیزی که نفس می کشد منرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان نابینایان آیا ممکنروح در جهانی دیگر استتقویت حافظه یا هوش مصنوعهوش مصنوعی در کامپیوترهاتابوهای ذهنیورزش در کمر دردسفر نامه سفر به بم و جنوب تصویر خورشید یا خود خورششناسایی تاریخچه ی تکاملیگاهی لازم است برای فهم و اختلالات حرکتی در انسانمشکلات روانپزشکی در عقب حافظه ی ما انسان ها چرا مآیا جهان ذهن و افکار ما ممقالاتفضای خالی ای وجود ندارددلایلی که نشان میدهد ما بنه جنگ و نه خونریزیاهرام مصر از شگفتی های جهبار سنین ابزار هوشمندی اچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان با سلول های بنیادیتمایز یا کشف یگانگیروش استفاده از بالش طبیهوش عاطفی قسمت یازدهتاثیر کتامین در درمان پایادگرفتن، آغاز حرکت است اینکه خانواده ات سالم باسلول بنیادی و ای ال استعذیه ی ذهنشگفت زده و حیران باشپمبرولیزوماب در بیماری چارتباط متقابل با همه ی حیمعجزه در هر لحظه زندگیحس و ادراک قسمت 75آب زندگی است قسمت هفتماضطراب و ترسقانون گذاری و تکاملدولت یا گروهکنوار مغزی روشی مهم در تشخای آنکه نامش درمان و یادشبحثی در مورد حقیقت فضا و نظریه ی تکامل در درمان بیموفقیت هوش مصنوعی در امتدرمان سرگیجه بدون داروتنهایی رمز نوآوری استریشه های مشترک همه ی موجوهوشیاری سنتی یا هوشیاری تاثیر احتمالی عصاره تغلیکلوزاپین داروی ضد جنوناکنون را با همه ی نقص هایسندرم پیریفورمیسجلوتر را دیدنشباهت مغز و کیهانپیوند سر آیا ممکن استارزش حقیقی زبان قسمت سوممغز کوانتومیحس و ادراک قسمت هشتاد و نآرامش(سکوت) stillness و تکاپوبلوغ چیستقدرت عشقدیسک گردننورون های ردیاب حافظهبخشش، عقلانی یا غیر عاقلهمه ی سردردها بی خطر نیستمیگرن و روزه داریدرک کنیم ما همه یکی هستیمتو جهانی هستی که خودش را راه بی شکستهدف یکسان، در مسیرهای متتاثیر درجه حرارت بر عملککنترل همجوشی هسته ای با هابتذال با شعار دینسیناپس، شگفتی خلقتجهان مشارکتیپیشرفت ذهن در خلاقیت استصبر و واقعیتاز انفجار بزرگ تا انفجار مغز برای فراموشی بیشتر کحس و ادراک قسمت سی و هشتمآشتی بهتر استبه خودت مغرور نشولبخند بزن شاید صبح فردا زدانشمندان روشی برای تبدیچیزی شبیه نور تو نیستبرای رشد، باید از مسیر خطهمراهی نوعی سردرد میگرنیما اشیا را آنطور که هستنددرد و درستوهم فضای خالیو هر کس تقوای خدا پیشه کنرشد، رسیدن به یک هدف نیستتاثیر روغن رزماری استنشاکودکان خود را مشابه خود تابزار بقا از نخستین همانسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان در حال نوسان و چرخشپروتز عصبی برای تکلمطلای سیاهاز تکینگی تا مغز از مغز تنفرت، اسیب به خود استخلا، خالی نیستاقلیت خلاقبی سوادی در قرن 21چگونه جمعیت های بزرگ شکل من و وجود توهمیداروی جدید لنفوم و لوکمیبرخی توصیه ها برای واکسیهوش مصنوعی متصل با مغزذهن و زندگیتوانایی یک فرد، برای تغیویتامین کا و استخوانزنان باهوش ترتازه های درمان ام اسکایروپاکتیک چیستابزار بقای موجود زنده از محل درک احساسات روحانی دساخت شبکه عصبی با الفبای جوانان وطنآموزش نوین زبانعقلانیت بدون تغییرفلج نخاعی با الکترودهای از تکینگی تا مغز از مغز تنقش پیش زمینه ها و اراده خواص هندوانهامید نجاتبیماری الزایمرنگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز داروی ضد تشنج با قابليت تبزرگ شدن مغز محدود به دورهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار اجتماعی انسان، حاصتکنولوژی جدید که سلول هاواقعیت تقویت شدهزیان غذاهای پرچربسخت ترین حصارترکیب آمار و ژنتیککریستال زمان(قسمت اولابزارهای بقای موجود زندهمدارک ژنتیکی چگونه انسانجریان انرژی در سیستم های آینده ی انسان در فراتر ازعوامل موثر در پیدایش زبافیزیک آگاهیاز تکامل تا مغز، از مغز تنقش زنجبیل در جلوگیری از خوشبختی چیستانواع سکته های مغزیبیندیشنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت در هم تنیدگی کوانتومی و پروی و منیزیم در تقویت استتفکر خلا ق در برابر توهم هوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل زبانواکسن دیگری ضد کرونا از دزبان و کلمه حتی برای کسانسردرد به دلیل مصرف زیاد متسلیم شدن از نورون شروع مگنجینه ای به نام ویتامین احیای بینایی نسبی یک بیممرز بین انسان و حیوان کجاحقیقت غیر فیزیکیآیا یک، وجود داردعدم درکفرایند تکامل و دشواری هاخدایا جز تو که را دارماسکلت خارجی در درمان اختنمیتوان با بیرون انداختنانسولینبا آتش، بازی نکن و بعد از چرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان های اسرار آمیز در آروح رهاییتقویت سیستم ایمنیهوش مصنوعی در تفکر خلاق اتاثیر فکر بر سلامتوزن حقیقی معرفت و شناختسفر به مریخ در 39 روزتصویر در هم تنیدگی کوانتشناسایی زبان حیوانات با گاهی مغز بزرگ چالش استاختلالات صحبت کردن در انمشاهده گر جدای از شیء مشاحافظه ی ما انسان ها چرا مآیا جهش های ژنتیکی، ویرواستیفن هاوکینگ در تفسیر تاثیر ویتامین دی بر بیماقفس دور خود را بشکندنیا فریب و سرگرمینه روش تقویت مغزاولویت بندی ها کجاستباربر دیگران نباشچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان تومورهای مغزی با اتمدن قدیمی ای در جنوب ایرروش جدید تولید برقهوش عاطفی قسمت پنجمتاثیر گیاه خواری بر رشد ویادآوری خواب و رویااین، فقط راه توستسلول بنیادی در درمان ایدتغییرشگفتی های نقشه ی ژنتیکیپنج اکتشاف شگفت آور در موارتباط چاقی و کاهش قدرت بمعرفی مورد نادر بیماری گحس و ادراک قسمت 78آب زندگی است قسمت اولاطلاع رسانی اینترنتیقانون جنگلدونپزیل در بیماران قلبی نوار مغز، مفید و بی خطرای جان جان بی تن مروبحثی در مورد عملکرد لوب فنظریه ی تکامل در درمان بیموفقیت در تفکر استدرمان سرطان با امواج صوتتنبیه چقدر موثر استریشه های مشترک حیاتهوش، ژنتیکی است یا محیطیتاثیر بینش و انتظارات فرکلید نزدیک و نگاه تو بر فاکوییفلکسسندرم پیریفورمیسجمجمه انسان های اولیهشباهت مغز با کیهان مادیپیوند سر برای چه بیمارانارزش خود را چگونه میشناسمغز آیندگان چگونه است ؟حس و ادراک قسمت هشتاد و شآزمون تجربی، راهی برای ربلعیدن ستاره توسط سیاهچاقسم به فقردیستونی قابل درماننوروپلاستیسیتی چیستبدون پیر فلکهمه جا خیر بکارمیگرن سردردی ژنتیکی که بدرک احساسات و تفکرات دیگتو جدای از کیهان نیستیراه طولانی را به سلامت گذهدف از تکامل مغزتاثیر درجه حرارت بر عملککنترل جاذبهابداع دی ان ای بزرگترین دسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان معناپیشرفتی مستقل از ابزار هصبر بسیار بایداز بار خود بکاه تا پرواز مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟حس و ادراک قسمت سی و ششمآغاز فرایند دانستنبه خودت نگاه کنلحظات خوش با کودکاندانش، قفل ذهن را باز میکننکاتی در مورد تشنجبرای زندگی سالم، یافتن تهندسه ی پایه ایما به جهان های متفاوت خوددرد باسن و پا به دلیل کاهتوهم فضای خالی یا توهم فضوفور و فراوانیز گهواره تا گورتاثیر رژیم گیاه خواری بر کودکان را برای راه آماده ابزار بقا از نخستین همانسکوت و نیستیجهان در حال ایجاد و ارتقاپرورش مغز مینیاتوری انساطوفان فقر و گرسنگی و بی ساز تکینگی تا مغز از مغز تنقاشی هایی با بوی گذشته یخلاصه ای از مطالب همایش ماقیانوس نادانیبی شرمیچگونه جمعیت های بزرگ شکل من کسی در ناکسی دریافتم داروی جدید میاستنی گراویبرخی درمان های Spinal Muscular Atهوش مصنوعی و کشف زبان هایذهن و شیمی بدنتوازن مهمتر از فعالیت زیویتامین کا در سبزیجاتزنجیرها را ما باید پاره کتاسف بار است انسان، حق خوکار امروز را به فردا نیندابزار بقای موجود زنده از محدودیت چقدر موثر استساختن آیندهجوانان وطنآمارهای ارائه شده در سطح عقیده ی بی عملفلج بل، فلجی ترسناک که آناز تکینگی تا مغز از مغز تنقش پیشرفته ی سلول های بنخواص انارامید یا ناامیدی؟بیماری ای شبیه آلزایمر و چالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز داروی ضد تشنج با قابليت تبزرگ شدن تقریبا ناگهانی هوش مصنوعی از عروسک بازی رقیبی قدرتمند در برابر متکنولوژی جدید که سلول هاواقعیت تقویت شدهزیباترین چیز در پیر شدنسخت ترین کار، شناخت خود اترکیب حیوان و انسانکریستال زمان(قسمت دوم)ابزارهای بقای از نخستین مروری بر تشنج و درمان هایجراحی هوشیار مغزآینده ی حمل و نقل هوایی دعوامل ایجاد لغت انسانی و فیزیکدانان ماشینی برای تاز تکامل تا مغز، از مغز تنقش زبان در سلطه و قدرت اخوشبختی دور از رنج های مانیس بی کسانبیهوش کردن در جراحی و بیمنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت در هم تنیدگی کوانتومی و درویکردهای جدید ضایعات نختفاوت قند طبیعی با قند و هوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل زبانواکسن سرطانزبان و بیان نتیجه ساختما