دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

از تکینگی تا مغز از مغز تا سیاهچاله فضایی قسمت چهاردهم

از تکینگی تا مغز از مغز تا سیاهچاله فضایی، قسمت چهاردهم

بحثی در مورد نه قسمت در بدن ما که از پیشینیان، باقی مانده، ولی اکنون بدون استفاده است!

آثار و مشاهدات در جهان ما، شاهد بر علتی است که آن را ایجاد کرده است و این آثار در خلقت، به خودی خود و بدون توجه به نیرویی- که آن را ایجاد کرده است- جز سرابی یا تصویری در درون آینه نیست. و آنکه به تصویر درون آینه خیره شود و آن را حقیقی بداند به چیزی نخواهد رسید.

بر همین اساس، در نگاهی ساده و سطحی، وجود برخی اندام ها یا اشیای در ظاهر بی فایده، ممکن است وجود علتی آگاه را در پس آن لغو کند ولی نگاه هوشیار، چنین نمی اندیشد.

آثار موجود در کیهان ما، هر چند در نگاه نخست، ساده بنمایند ولی وقتی به نیروی ایجاد کننده آن و یا سیر پیدایش آن، توجه شود درک خواهد شد که برخی از این نقص ها و بی فایده بودن ها، کد و نشانه ای از فرایندی است که خلقت را ایجاد کرده است و میراثی است که باقی مانده است تا با نگاه امروز، بر گذشته بنگریم . این نگاه عمیق فقط محدود به اندام ها و اجزای ناقص یا بی فایده نیست بلکه اجزای قوی و سالم و پر سود هم، نشانه ای از جریانی است که آن را ایجاد کرده است و نگریستن بر همین اجزای سالم و بی عیب هم اگر وسیع نشود و به علل و فرآیندهای ایجاد آن نرسد و محدود به خود آن بماند(در حقیقت نفی علیت و سببیت) ما را در سرابی بی آب و تصویری در آینه یا عدمی بدون پیوند با وجود، مواجه میکند و این سراب عدم، تشنه ای را سیراب نخواهد کرد.

خدایا فرمان دادی به سوی آثار بیایم پس با پوششی از نور مرا به سوی خودت بازگردان!!

آثار، عدمی با قابلیت وجود است و این عدم در صورتی به وجود میرسد که در پیوند با وجود فراتر از خود باشد.

با این نگاه، انسان بر نگاه های مادی خود نمی ایستد و همواره در پس مشاهدات مادی، به دنبال علت هایی فراتر میرود و همواره کنجکاو میماند که چه در پس اشیای مادیست ولی اگر چنین نکند، نگاهش از اشیای مادی نمیگذرد و با لغو سببیت، برای خود آرمانی میتراشد که راه ارتقای شناختی او را میبندد.

بسیاری از مشاهدات امروز رد پای آثاری است- که میلیون ها سال قبل از میان رفتند و شاید بسیاری از مشاهدات امروز ما واقعیتی در وجود نداشته باشد مثلا مشاهده سیاه چاله فضایی- که میلیون ها سال نوری از ما دورتر است- چیزی را به ما نشان میدهد که معلوم نیست امروز هم وجود داشته باشد و ممکن است سالها قبل منهدم شده باشد.

به همین ترتیب بسیاری از آثار امروز در دسترس ما، نه برای نشان دادن حقیقت کنونی ماست بلکه نشان و ردی از وقایعی است که در طی سالیان گذشته رخ داده است. آثار موجود، ممکن است امروز سودی آنچنانی برای جسم فعلی زمینی ما نداشته باشد ولی ردی و نشانی از مسیری طولانی است و شناخت و معرفت ما را بیشتر میکند.

وجود ما محدود به این جسم مادی نیست و به همین ترتیب هر چیز در عالم، سودش صرفا مادی نیست. آیا مثلا معرفت و شناخت سالهای دور خلقت و شناخت مسیر خلقت، ارزش کمتری در مقایسه با منقبض شدن عضلات راست کننده مو برای فرار از دشمن دارد؟! شناخت و دیدن گذشته، ارزشی است که هرگز قابل مقایسه با ابزار حقیر فرار از دشمن و محافظت از دشمن با راست شدن موهای روی بدن نیست.

دیدن گذشته با مغز و دیدن میلیون ها سال قبل با ابزار مشاهده امروز، ما را در سایه ابزار هوش توانمند یعنی مغز، به دفاع و بقایی بسیار توانمند تر می رساند و هیچ ابزار دفاعی در حیوانات برتر از این مشاهدات عمیق نیست.

برخی بخش های بدن ما با آنکه اکنون وجود دارد، ولی برای ما استفاده ای ندارد ولی در پیشینیان ما استفاده میشده است. برای نمونه آپاندیس اکنون وظیفه ای ندارد (هر چند برخی مطالعات نشان داده است که مخزنی از میکروب های سودمند است). این زائده با اینکه اکنون کاربردی ندارد ولی گاهی ملتهب میشود و عوارض شدیدی روی انسان دارد.

سایت business insider در مصاحبه با دورسا امیر دانشمند زیست شناسی تکاملی دانشگاه بوستون در مورد چیزی- که بقایای تکاملیخوانده میشود- مصاحبه کرده است. او میگوید برخی اجزا- که اکنون سودمند نیستند ولی زیانی هم ندارند- طی تکامل در بدن ما باقی مانده است.

1- آپاندیس: بر اساس نظر گیزمودو این زائده برای هضم سلولز استفاده میشده است. مهره داران گیاه خوار از آن برای هضم گیاهان استفاده میکردند ولی این بخش، در انسان بخشی از دستگاه گوارش نیست.

امیر میگوید وقتی ما شروع کردیم گوشت خواری کنیم و غذاهای متنوعی داشته باشیم لازم نبود غذا برای مدت طولانی در دستگاه گوارش بماند و نیاز به سیستم پیچیده برای هضم برطرف شد. با این همه شواهدی هست که آپاندیس مخزنی برای باکتری های مفید در انسان است ولی مشخص نیست این وظیفه همیشگی است یا با گذر زمان تغییر میکند.

عضله پالماریس لانگوس:

این عضله در ده درصد مردم وجود ندارد. امیر میگوید این عضله به پیشینیان

ما کمک میکرد از درختان بالا بروند. این عضله در نوزاد کمک میکند، دستان خود را مشت کند ولی ما از حدود 3.2 میلیون سال قبل، شروع به راه رفتن بر دو پا کردیم و پس از آن، این عضله بی فایده شد.

امیر میگوید: این عضله برای دوره ای بسیار طولانی دارای فایده بوده است. او ادامه میدهد انتخاب طبیعی، نظامی برنامه ریزی شده برای به دست آوردن سودمندی ایده آل نیست.

3- دو فک:

ما اکنون نیاز به دو فک خیلی قوی نداریم زیرا غذای ما به غذاها و حبوبات پخته تغییر یافته است. و فک ما کوچک شده به طوری که جا برای دندان های عقل کمتر شده است.

4- عضلات راست کننده مو: وقتی منقبض شود مو را راست نگه میدارد. حیوان های ابتدایی تر که بدنشان پر مو بود با راست کردن مو، از این عضله برای ایجاد عایق حرارتی استفاده میکردند. و نیز سبب میشد حیوان، بزرگ تر و ترسناک تر به نظر برسد.

5- دنباله دم در انسان:

بین هفته های پنج تا نه بارداری وجود دارد. این دنباله در زمان تولد از میان میرود و بقیه استخوان ها در این محل، بخش خاجی(کوکسیژیال) ستون فقرات را ایجاد میکند. استخوان های دم به پیشینیان انسان امکان حرکت و توازن را میداد ولی اکنون در انسان، وظیفه خاصی ندارد.

در برخی حالت ها نوزاد با این دم متولد میشود و با انجام جراحی میتوان این دم اضافی را بدون هیچ عارضه مادرمان کرد.

6- عضلات گوش در قسمت ظاهر گوش

برخی حیوانات از این عضلات برای تعیین محل حیوان شکارچی یا شکار بهره میبرند ولی در انسان از آن استفاده ای نمیشود. در برخی دیگر، از آن برای تعیین جهت صدا و یا ابراز حالات عاطفی استفاده میشود. بر خلاف انسان، حیوانات مانند گربه لازم است گوش های خود را تحریک کنند تا بهتر بشنوند. امیر میگوید ولی ما گردنی قابل انعطاف داریم و لازم نیست عضلات گوش خود را برای شنیدن تحریک کنیم. برخی انسان ها میتوانند گوش های خود را حرکت دهند.

7- عضلات پیرامید در کف شکم قرار دارد. شکل آن، مثلثی است مردم گاهی این عضله را ندارند گاهی دو تا از آن را دارند ولی کمکی به ما نمیکند. این عضله می تواند باعث جمع شدن خط سفید یعنی خط وصل کننده سیفیزیسم پوبیس و زائده گزیفوئید استرنوم شود ولی این ربطی به عملکرد عضلات شکم ندارد. حدود بیست درصد مردم این عضله را ندارند.

8- تکامل جنین های پسر و دختر:
جنین های دو جنس در ابتدا مشابه هم هستند و هورمون تستوسترون بعدا باعث تشکیل اندام های مردانه میشود. قبل از آنکه این هورمون ها اثر کنند جوانه های نوک پستان شروع به پیدا شدن میکند. مردان در حالت طبیعی قادر به شیردادن نیستند ولی در حضور مقادیر زیاد پرولاکتین- که هورمون لازم برای شیر دادن است- ممکن است از سینه مردان هم شیر جاری شود.

ترشح شیر همچنین از عوارض داروی دیگوکسین است که در بیماری های قلبی استفاده دارد. در حالی که پستانداران مذکر تنها در شرایط دشوار میتوانند شیر بدهند، حیوان مذکر خفاش دایاک- که در جنوب شرقی آسیا زندگی میکند- میتواند نوزاد خود را شیر بدهد.

9- مخاط نیمه هلالی گوشه چشم

پلک سوم عبارت است از تکه ای از بافت که در زاویه درونی چشم قرار دارد و مانند پرده هایی است که از چشم حمایت میکند. پرندگان و خزندگان و برخی پستانداران میتوانند این غشا را بر چشم خود بپوشانند تا از ورود غبار جلوگیری شود و چشم خشک نشود. به گزارش گیزمودو این مخاط های نیمه هلالی بقایای این غشا هستند. امیر، بیان میکند مشخص نیست چرا امروز در ما این اندام ها کار نمیکند. در پستان داران رده بالا هم همینطور است. یعنی ما از زمان های خیلی دور، کارکرد این اندام ها را از دست داده ایم.

https://www.sciencealert.com/we-no-longer-need-these-9-body…

https://ibelieveinsci.com/?p=58610


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
حقیقت خواب و رویااسکار، لگوی هوشمندشربت ضد خلطهوشیاری و وجودژنهای هوش ، کدامندبا تعمق در اسرار ابدیت و دانشمندان ژنی از مغز انستقویت حافظه یا هوش مصنوعپیچیدگی های مغزمگسمغز کوانتومیآتاکسی مخچه ای خودایمندرگیری مغزی در سندرم کووقطار پیشرفتتابوهای ذهنیایمپلانت مغزیرساناها و ابر رساناها و عنورون های ردیاب حافظهتشخیص ایدزهمه چیز در زمان مناسبمیاستنی گراویس بدون آنتیادامه بحث تکامل چشمسیاره ابلهانحافظه و اطلاعات در کجاست اسرار آفرینش در موجضرورت زدودن افکارهاوکينگ پیش از مرگش رسالکمردرد ناشی از تنگی کانابارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز داروی لیراگلوتیدتمدن پیشرفته ی پیشینیانمغز برای فراموشی بیشتر کآزار حقیقیدست بالای دستلرزش دست ها و گردن و سر ETتاثیر کتامین در درمان پاایندرالزمان به چه دلیل ایجاد میشچیزی شبیه نور تو نیستتعامل انسان با هوش مصنوعسال سیزده ماهههمدلی و هوش عاطفیما با کمک مغز خود مختاريمارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا وحس و ادراک قسمت 67اطلاعاتی عمومی در مورد مطعمه ی شبکه های ارتباط اجکووید نوزده و خطر بیماری ماده ی خالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکداروی جدید ضد میگرنتهدیدهای هوش مصنوعیذخیره ی شگفت انگیز اطلاعنفرت، اسیب به خود استافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل من بی من، بهتر یاد میگیرمتاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کزندگی سلول در بدن، جدای اثبت امواج الکتریکی در عصستم با شعار قانون بدترین هورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس حس و ادراک قسمت هجدهمبه مغز خزندگان خودت اجازعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت چقدر موثر استبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدوددر محل کار ارزش خودت را بفلج خواب چیستتو دی ان ای خاص ميتوکندريرمز بقای جهش ژنتیکینقش پیش زمینه ها و اراده الگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزاوسکا درمان گوشرجهان مادی، تجلی فضا در ذهسرگیجه از شایعترین اختلاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستحس و ادراک قسمت دوازدهمبه زیر پای خود نگاه نکن بعادت کردن به نعمتخدا موجود استکتاب زیست شناسی باورمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزدر درمان بیماری مولتیپل فاکسیبتتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)رویای شفافنقش زنجبیل در جلوگیری از امیدوارینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانزبان شناسی مدرن در سطح سلجهان پر از چیزهای جادویی شلیک فراموشیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدخفاش با شیوع همه گیری جدیبیمار 101 ساله، مبتلا به سعضلانی که طی سخن گفتن چقدخطرات هوش مصنوعیکشیدن مادی روشی برای جلومرز مرگ و زندگی کجاستبرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هدرمان کارتی سل و تومور مغفراتر از دیوارهای باورتوت زیاد بخوریدروش های صرفه جویی در ایجانقطه، وجود است یا فاصلهانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از سقوط درون جاذبه ای خاص، چجهشهای مفید و ذکاوتی که دشکل پنجم مادههوش مصنوعی به شناسایی کااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قخواص فلفل سبزبیماری اسپینال ماسکولار دو بار در هفته ماهی مصرف گیاه بی عقل به سوی نور میمشکلات روانپزشکی در عقب بزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقدرمان دارویی سرطان رحم بقفس را بشکنتکنولوژی جدید که سلول هاریه زغالینه جنگ و نه خونریزیانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟ قترک امروزابعاد اضافه ی کیهانسلطان جنگل یا صاحب ملکوتجریان انرژی در سیستم های شایسته نیست در جیب خود قرهوش عاطفی قسمت 11از تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومبیو الکترونیک؛ ترکیب موجدیوار، از ابتدا توهم بودگربه شرودینگر و تاثیر مشمعجزه در هر لحظه زندگیآیا رژیم غذایی گیاهی سلادریا آرام نخواهد شد کشتی قانونمندی و محدودیت عالمتکامل زبانراه فراری نیستنوار مغزی روشی مهم در تشخترسناک تر از کوریاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیمولتیپل اسکلروز در زنان احتیاط در تعویض داروهاسوپاپ ها یا ترانزیستورهاحقیقت در علم، هرگز نهایی اسارت و پرخوریشش مرحله تکامل چشمهوشیاری و افسردگیژنهای حاکم بر انسان و انسبا خودت نجنگدانشمندان پاسخ کوانتومی تقویت سیستم ایمنیپیچیدگی های مغزی در درک زمغز آیندگان چگونه است ؟آتش منبع انرژیدرگیری مغزی در سندرم کووقطره قطرهتاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو رستگاری محدود به یک راه ننوروپلاستیسیتی چیستتصویر خورشید یا خود خورشهمه چیز در زمان کنونی استمیاستنی گراویس در جواناناداراوون تنها داروی تاییسیاره ابلهانحافظه و اطلاعات در کجاستاسرار بازسازی اندام هاضرب المثل یونانیهاوکينگ پیش از مرگش رسالکمردرد و علل آنبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زبانداروی کنترل چربی خونتمدن بشری و مغز اخلاقیمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟آزار دیگری، آزار خود استدستورالعمل مرکز کنترل بیلرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینزمان شگفت انگیزتعداد کلی ذهن ها در جهان سانسور از روی قصد بسیاری همراه سختی، اسانی هستما بخشی از این جهان مرتبطارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکترحس و ادراک قسمت 74اعتقاد اشتباه، نتیجه ی نظهور امواج مغزی در مغز مصکودک هشت ساله لازم است آدماده ای ضد التهابیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیداروی جدید ضد الزایمرتو یک معجزه ایذره ی معین یا ابری از الکنقاشی هایی با بوی گذشته یافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل مننژیتتاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر زندگی، مدیریت انرژیجلو رفتن یا عقبگردستم، بی پاسخ نیستهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صححس و ادراک قسمت هشتمبه نقاش بنگرعلایم کمبود ویتامین E را خودآگاهی و هوشیاريکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت های حافظه و حافظبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسدر چه مرحله ای از خواب ، رفلج دوطرفه عصب 6 چشمتو در میانه ی جهان نیستی رمز جهاننقش پیشرفته ی سلول های بنالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان فرایند تکاملی برای جهان مرئی و نامرئیسرگردانیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتحس و ادراک قسمت سومبه سیاهی عادت نکنیمعادت بد را ترک کنخدا نور آسمان ها و زمین اکتاب طبیعت در قالب هندسهمروری بر تشنج و درمان هایبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خدر دعواها چه میکنی؟فاجعه ی جهل مقدستوهم چیستروان سالمنقش زبان در سلطه و قدرت اامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزبان شناسی نوین نیازمند جهان دارای برنامهشلیک فراموشیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنخلا، حقیقی نیستبیمار مرکز تنفس سلولیغم بی پایاندفاع از پیامبرکشتن عقیده ممکن نیستمرز بین انسان و حیوان کجابرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعدرمان پوکی استخوانفرار در فرار از میزبان، دتوسعه هوش مصنوعی قادر اسروش های عملی برای رفع کمرنمیتوان با بیرون انداختنانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از سقوط زیگزاگی یا ناگهانیجهشهای مفید و ذکاوتی که دشکرگزار هر چیزی باش که داهوش مصنوعی تعاملیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریخواص منیزیمبیماری اضطراب عمومیدو برابر شدن خطر مرگ و میگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده گر جدای از شیء مشابزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آدرمان زخم دیابتی با تکنوقله برای دیدن نه برای به تکنولوژی جدید که سلول هاریواستیگمیننه روش تقویت مغزانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری در کجاست؟(قترکیب آمار و ژنتیکابعاد بالاترسم زنبور ، کلیدی برای وارجریان انرژی در سیستم های شادی، پاداش انجام وظیفههوش عاطفی قسمت نهماز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیبیوگرافیدید تو همیشه محدود به مقدگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفی مورد نادر بیماری گآیا رژیم غذایی گیاهی سلادریافت هورمون امید با ورقارچ بی مغز در خدمت موجودتکامل زبانراه نجاتنوار مغز، مفید و بی خطرترسان نیستیاولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیمواد کوانتومی جدید، ممکناحساس گذر سریعتر زمانسوخت هیدروژنی پاکموجود بی مغزی که می توانداحساسات کاذبسودمندی موجودات ابزی بر حقیقت راستین انسان علم باساس انسان اندیشه و باور ششمین کنگره بین المللی سهوشیاری کوانتومیکفش و کتاببا خدا باشدانشمندان اولین سلول مصنتلقین اطلاعات و حافظهپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز اندامی تشنه ی انرژی اآثار باستانی تمدن های قددرگیری اعصاب به علت میتولمس کوانتومیتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند رشته نوروایمونولوژی و نقنوروز مبارکتصویر در هم تنیدگی کوانتهمه چیز، ثبت می شودمیدان مغناطيسي زمین بشر ادب برخورد با دیگرانسیب یکسان و دیدگاه های متحافظه ی ما انسان ها چرا ماصفهان زیباضربه مغزی در تصادف رانندهدف یکسان و مسیرهای مختلکمردرد با پوشیدن کفش منابازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستداروی تشنجی دربارداریتمدن زیر آبمغز بزرگ چالش است یا منفعآسيب میکروواسکولاریا آسدغدغه نتیجه ی نادانی استلزوم گذر انسان از حدها و تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان الزمان طلایی سکته ی مغزی راتعذیه ی ذهنسانسور بر بسیاری از حقایهمراهی میاستنی با برخی سما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال حس و ادراک قسمت 75اعتماد به خودظرف باید پر شود چه با چرک کودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیداروی سل سپتتو یک جهان در مغز خودت هسذرات کوانتومی زیر اتمی قچقدر به چشم اعتماد کنیمافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیمن، ما یا چی؟تاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد زندگی، مراتب هوشیاری استجلوتر را دیدنستون فقرات انسان دو پا جلهوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایحس و ادراک قسمت هشتاد و نبه نقاش بنگرعلایم کمبود ویتامین E را خودت را از اندیشه هایت حفکاهش مرگ و میر ناشی از ابمحدودیت درک انسانبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیددر ناامیدی بسی امید استفن آوری های جدید علیه شناتوقف؛ شکسترمز جهان خاصیت فراکتالنقش آتش در رسیدن انسان بهالگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان متغیرجهان مشارکتیسربازان ما محققا غلبه می هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه سخن توجه کن نه گویندهعادت دادن مغز بر تفکرخدا بخشنده است پس تو هم بکتاب، سفری به تاریخمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در ددر سال حدود 7 میلیون نفر فارغ التحصیلان، فقیر و دتوهم و خیالروبات ها قول میدهندنقش زبان در سلطه و قدرت اامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزبان، نشان دهنده ی سخنگو جهان در حال نوسان و چرخششنا در ابهای گرم جنوب نیاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناخلا، خالی نیستبیماری لبر و نابینایی آنغم بی پایاندفاع در برابر تغییر ساختگل خاردار، زیباستمرز جدید جستجو و اکتشاف، برخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیدرمان پوکی استخوانفرد موفقتوسعه برخی شغل ها با هوش روش هایی برای مقابله با انمیتوان بر سیاه سیاه نوشاندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از سلول های مغزی عامل پارکیجوانان وطنشکست حتمیهوش مصنوعی در قضاوت های ااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنخواص میوه ی بهبیماری بیش فعالیدو برابر شدن خطر مرگ و میگیرنده باید سازگار با پیمشاهده آینده از روی مشاهبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آدرمان ساده ی روماتیسمقله سقوطتکینگیریاضیات یک حس جدید استچه زیاد است بر من که در ایانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آمنبع خواب و رویاترکیب حیوان و انساناتفاق و تصادفسماگلوتید داروی کاهش دهنجریان انرژی در سیستم های شب سیاه سحر شودهوش عاطفی قسمت هفتماز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دبیوگرافیدیدن خدا در همه چیزتفاوت مغز انسان و میمون هگزارش یک مورد جالب لخته ومعرفت و شناختآیا راهی برای بهبود وضعیدریای خداقبل و بعد از حقیقتتکامل زبان انسان از پیشیراه های جدید برای قضاوت رنوار مغز، ترجمه ی فعالیت تزریق قیچی ژنتیکی کریسپراولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بینظریه ی تکامل در درمان بیموجودات مقهور ژنها هستنداخلاق و علوم اعصابسی و سه پل اصفهانحقیقت غیر فیزیکیاستفاده از مغز، وزن را کمشعار و عملهوشیاری سنتی یا هوشیاری کفش بد، عامل مهم کمردردبا طبیعت بازی نکندانشمندان تغییر میدان مغتلاش ها برای کشف منابع جدپیوند مدفوعمغز انسان ایا طبیعتا تماآدم عاقل، وقت خودش را هدردرب بسته با غیر خود باز ملووفلوکساسینتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند درشد مغز فرایندی پیچیده انوروز یا روز پایانیتصویر زیبا از سلولهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان های مغناطیسی قابل ادراک ما درک ارتعاشی است سیر آفرینش از روح تا مغز حافظه ی ما انسان ها چرا ماصل بازخوردضررهای مصرف شکر و قند بر هدف یکسان، در مسیرهای متکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامداروی جدید ALSتمدنی قدیمی در شمال خلیج مغز بزرگ چالشهای پیش روآسیب ها ناشی از آلودگی هوذهن ما از در هم شکستن منبنکاتی در مورد تشنجلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیزمان، واقعی نیستتغییرسانسور ذهنهمراهی نوعی سردرد میگرنیمانند کودکان باشیدارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از دحس و ادراک قسمت 78اعتماد به خودظرفیت مغز چقدر استکودکان مهاجرماده، چیزی بیش از یک خلا بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساداروی ضد چاقیتو کجای جهانیذرات کوانتومی زیر اتمی قنقش قهوه در سلامتیافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیمن، خود تو هستمتاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسزندان ذهنیجمجمه انسان های اولیهستارگانی قبل از آغاز کیههوش مصنوعی متصل با مغزاز نخستین همانند سازها تویتامین کاحس و ادراک قسمت هشتاد و شبه نادیدنی ایمان بیاورعلائم عصبی آلزایمر، با اخودروهای هیدروژنیکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه فراتر از حفظ تعادلبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کرونادر هم تنیدگی مرزها و بی مفناوری هوش مصنوعی نحوه ختولید مولکول جدید توسط هرنگ کردن، حقیقت نیستنقش انتخاب از طرف محیط، نالتهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان مشترک ژنتیکی موجوداجهان معناسربرولایزینهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسحس و ادراک قسمت سی و ششمبهبود حافظه پس از رخدادهعارضه جدید ویروس کرونا سخدا تاس نمیریزدکتابخانهمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زنددر عید نوروز مراقب تصادف فاصله ها در مکانیک کوانتتوهم وجودروبات های ریز در درمان بینقش سجده بر عملکرد مغزامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزبان، وسیله شناسایی محیطجهان در حال ایجاد و ارتقاشناخت ناشناختههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شخلاصه ای از مطالب همایش مبیماری میاستنی گراویسغیرقابل دیدن کردن مادهدقیق ترین تصاویر از مغز اگل درون گلدانمرزهای حقیقی یا مرزهای تبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند ندرمان آرتروز با ورزش موضفرد یا اندیشهتوصیه های سازمان بهداشت روش هایی برای کم کردن اضطنمای موفقیتاندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از سلول های بنیادیجوانان وطنشکستن مرز دور مغزهوش مصنوعی در کامپیوترهااز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعخواص هلو برگ هلوبیماری تی تی پیدو داروی جدید برای میاستگالکانزوماب، دارویی جدیمشاهدات آمیخته با اشتباهبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بدرمان سرگیجه بدون نیاز بقلب های سادهتکامل فردی یا اجتماعیریتوکسیمابنه عدم مطلق بلکه عدم با قانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهاتوبان اطلاعات و پلِ بینسندرم میلر فیشرجراحی هوشیار مغزشبیه سازی میلیون ها جهان هوش عاطفی قسمت یازدهاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبیان ژن های اسکیزوفرنی ددیدگاه نارسای دوگانه ی متفاوت ها و تمایزها کلید بگشایش دروازه جدیدی از طرمغز فکر میکند مرگ برای دیآیا راهی برای رفع کم آبی درک فرد دیگر و رفتارهای اقبل از آغازتکامل ساختار رگهای مغزی راه های جدید برای قضاوت رنوار عصب و عضلهتسلیم ارتباط با من برتراولین دروغتسلیم شدن از نورون شروع ماولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانمورد نادر همپوشانی دو بیاخلاق پایه تکامل و فرهنگسیلی محکم محیط زیست بر انحقیقت غیر قابل شناختاستفاده از نظریه ی تکامل صبور باشهوش، ژنتیکی است یا محیطیکل اقیانوس در یک ذرهبالای هر دستی، دستی هستدانشمندان روش هاي جدیدی تلاش های جدید در ALSپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای ایجاد تمدآرمانگرای تخیلی نباشدرختان چگونه بر تشکیل ابلوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسیرشد مغز علت تمایل انسان بنورالژیتصویر زیبای اصفهانهمه جا خیر بکارمیدان های کوانتومی خلاادراک، فراتر از آنچه معمسیستم تخلیه ی مغز بینشی نحافظه ی هوش مصنوعیاصل در هم تنیدگی و جهانی ضررهای شکر بر سلامت مغزکنگره بین المللی سردرد دبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میداروی جدید s3 در درمان ام تمرکز و مدیتیشنمغز بزرگ و فعال یا مغز کوآسیب روانی شبکه های اجتمذهن چند جانبه نیازمند نگچگونه مولکول های دی ان ایلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز زمان، اندک استتغییر الگوی رشد مغزی با زساهچاله ها تبخیر نمیشودهندسه ی پایه ایمانند آب باشارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کنحس و ادراک قسمت 82اعتماد بی موردعقل مجادله گرکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیداروی ضد چاقیتو کز محنت دیگران بی غمیذرات کوانتومی زیر اتمی قنقش مهاجرت در توسعه نسل اافزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استمنابع انرژي پاک سرچشمه حتاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسزونیسومایدجنین مصنوعیسخن نیکو مانند درخت نیکوهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخوانحس و ادراک قسمت پنجمبه هلال بنگرعلت خواب آلودگی بعد از خوخورشید مصنوعیکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسوندر هم تنیدگی کوانتومیفواید روزه داری متناوبتولید مثل فقط با یک مادر رنگین کماننقش اتصالات بین سلولهای ام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان چهار حرفی حیات زمینجهان معکوسسردرد میگرنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت سیزدهمبهداشت خوابعبارت های مبهم مانند انرخدای رنگین کمانکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلودرمان نگهدارنده ی اعتیادفاصله ی همیشگی تصویر سازتوهم وجودروبات کیاننقش غذاها و موجودات درياامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانزدودن نقص از هوش مصنوعیجهان ریز و درشتشناخت و معرفت، و نقش آن دهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دخلاصه ای از درمان های جدیبیماری میاستنی گراویسغار افلاطوندل به دریا بزنگل زندگیمزایای شکلات تلخ برای سلبرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشردرمان ام اس(مولتیپل اسکلفرد حساس از نظر عاطفی و بتوصیه های غیر دارویی در سروش هایی برای جلوگیری از نمایش تک نفرهاندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از سلول های بنیادی منابع و اجواب دانشمند سوال کننده شکستگی لگن یا سکته ی مغزیهوش مصنوعی در تفکر خلاق ااز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردخواص هندوانهبیماری خود ایمن اعصاب محدو سوی واقعیتگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبه ی حق خودبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه درمان سرگیجه بدون نیاز بقلب و عقلتکامل مادی تا ابزار هوشمریسپریدوننهایت معرفت و شناخت درک عانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوسوکسیمایدسندرم کووید طولانیجراحی گردن همیشه برای دیشبیه سازی سیستم های کوانهوش عاطفی قسمت پنجماز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است بیان حقیقتدیروز و امروزتفاوت ها را به رسمیت بشناپل جویی اصفهانمغز قلبآیاما مقهور قوانین فیزیکدرک نیازمند شناخت خویش اقبل از انفجار بزرگتکامل شناخت انسان با کشفراه پیروزی در زندگی چیستنوار عصب و عضلهنوار عصب و عضلهتست نوار عصب و عضلهاوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریموسیقی نواختلا ل در خود عضلهسینوریپا داروی ترکیبی ضدحقیقت، آن چیزی نیست که جلاستفاده از هوش مصنوعی در صبور باشهوض مصنوعی زندهکلمات بلند نه صدای بلندبالاترین هدف از دولتدانشمندان روشی برای تبدیتلاش های جدید در درمان فرپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طآرام باشدرختان اشعار زمینلوتیراستامتاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویارشد در سختی استنورالژی تریژمینالتصویربرداری فضاپیمای آمهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدان بنیادین اطلاعاتادغام میان گونه های مختلسیستم تعادلی بدنحافظه انسان و حافظه ی هوشاصل علت و تاثیرضعیف و قویکنگره بین المللی سردرد دبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی دداروی جدید لنفوم و لوکمیتمرکز بر هدفمغز بزرگترین مصرف کننده آسیب عصب پا به دنبال اعتیذهن هوشیار در پس ماده ی مچگونه میتوان با قانون جنلزوم عدم وابستگی به گوگل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپزمزمه ات مانده در گوشمتغییر خود یا تغییر دیگراسایه ی هوشیاریهندسه ی رایج کیهانماه رجبارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیحس و ادراک قسمت 87اعتیاد و تلاش های درمانی عقل در جهان جدید، عجیب اسکودکان گذشته به آینده فکماست مالی با هوش انسانیبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آداروی ضد تشنج با قابليت تتو پیچیده ترین تکنولوژی رفلکس وتری با توضیح دکتر نقش میدان مغناطیسی زمین افزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کوانزونا به وسیله ویروس ابله جنگ هفتاد و دو ملت همه را سخن و سکوتهوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتحس و ادراک قسمت پنجاهبه کدامین گناه کشته شدندعماد الدین نسیمی قربانی خوش قلبی و مهربانیکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه ابزاري که وظیفه آن فبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمردر هم تنیدگی کوانتومی و پفواید روزه داری متناوبتولید مثل اولین ربات های رهبر حقیقینقش تیروئید در تکامل مغزام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان نیاز تکاملی استجهان هوشمندسردرد میگرن در کودکانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت ششمبهداشت خواب، امروز در جهعجول نباشخدایی که ساخته ی ذهن بشر کرونا چه بر سر مغز می آورمرکز خنده در کجای مغز استبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشاندرمان نابینایان آیا ممکنفتون های زیستیتوهم بی خداییروح و آب حیاتنقش غذاها و موجودات دريااما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانسفر فقط مادی نیستجهان شگفت انگیزشناخت حقیقت یا آرزوهای گهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانخم شدن فضا-زمانبیماری های میتوکندریغرور و علمدلایلی که نشان میدهد ما بگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان بی گبررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پدرمان با سلول های بنیادیفردا را نمیدانیمتوصیه هایی در مصرف ماهیروش هایی ساده برای کاهش اچند نرمش مفید برای کمردراندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از سلول های بدن تو پیر نیستنجواب سنگ اندازیشگفت نیست من عاشق تو باشمهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختخواص اناربیماری دویکدولت یا گروهکگامی در درمان بیماریهای مطالبی در مورد تشنجبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در ددرمان سرگیجه بدون داروقلب یا مغزتکامل مداومریسدیپلام تنها داروی تاینهایت در بی نهایتترازودونانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استمنتظر زمان ایده آل نشواتصال مغز و کامپیوترسندرم گیلن باره به دنبال جز تو که را دارمشبکه های مصنوعی مغز به درهوش عاطفی قسمت اولاز خود رها شویادآوری خواب و رویابیداری معنوی یعنی دوستی دیسک گردنتفاوت های بین زن و مرد فقپل خواجو اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهآگاهی فراتر از آگاهیدرک و احساسقبرستان ها با بوی شجاعتتکامل، نتیجه ی برنامه ریراه انسان شدن، راه رفتن وقدم زدن و حرکت دید را تغیتکثیر سلول در برابر توقف راه بی شکستنوار عصب و عضلهتست کم هزینه ی بزاق برای ايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیمموسیقی هنر مایع استاختلاف خانوادگی را حل کنسیناپس، شگفتی خلقتحقایق ممکن و غیر ممکناستفاده از انرژی خلاصبر لازمه ی پیروزی استهیچ نقطه ای مرکزی تر از اکلوزاپین داروی ضد جنونباهوش ترین و با کیفیت تریدانش، قفل ذهن را باز میکنتلاش های جدید در درمان سرپیوند اندام از حیوانات بمغز انسان برای شادمانی طآرامش و دانشدرد و درسلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه رشد، رسیدن به یک هدف نیستنوزاد ناشنوای متولد شده،تصور ما ازمشکلات و واقعیهمیشه چشمی مراقب و نگهبامیدازولام در درمان تشنج ادغام دو حیطه علوم مغز و سیستم دفاعی بدن علیه مغز هدف از تکامل مغزحباب های کیهانی تو در تواصل عدم قطعیت از کوانتوم طلوع و حقیقتکنترل همجوشی هسته ای با هباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصداروی جدید میاستنی گراویتمرکز بر امروزمغز حریص برای خون، کلید تآسانی موفقیتذهن و زندگیچگونه مغز ما، موسیقی را پمقاومت به عوارض فشار خون تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تزنان باهوش ترتغییر دیگران یا تغییر خوسایه را اصالت دادن، جز فرهندسه بنیادینماهیچه ی صبرارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگرانحس و ادراک قسمت چهلاعتیاد را به دور بیندازعقل سالمکودکان خود را مشابه خود تماشین های دارای روحبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداداروی ضد تشنج با قابليت تتو آرامش و صلحیرفتار مانند بردهنقش محیط زندگی و مهاجرت دافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرمنابع انرژی از منابع نهفتاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز برازیان غذاهای پرچربجنگ و تصور از جنگسخن پاک و ثابتهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان دردحس و ادراک قسمت پنجاه و یبه امید روزهای بهترعنصر اصلی تعیین واقعیتخوش خیالی و خوش بینیکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخچه تاثیر گذار بر حافظهبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جواناندر هم تنیدگی کوانتومی و دفواید زیاد دوچرخه سواریتولید یا دریافت علمروی و منیزیم در تقویت استنقش حفاظتی مولکول جدید دام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پامنابع بی نهایت انرژی در دتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان و کلمه حتی برای کسانجهان هوشیارسردرد میگرنی در کودکانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک محس و ادراک قسمت شصت و هشتبهداشت خواب، رمز حافظه ی عدم توقف تکامل در یک انداخدایا جز تو که را دارمکریستال هامرگ چیستبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهدرمان های اسرار آمیز در آفروتنی معرفتیتوهم تنهاییروح در جهانی دیگر استنقش غذاها و موجودات درياامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانسفر نامه سفر به بم و جنوب جهان شگفت انگیز و بی زمانشناخت درون، شناخت بیرون؛هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانخونریزی مغز در سندرم کووبیماری های مغز و اعصاب و غربال در زندگیدنیا فریب و سرگرمیگلوئونمسمومیت دانش آموزان، قمابررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسدرمان تومورهای مغزی با افرزندان زمان خودتوضیحی ساده در مورد هوش مروش استفاده از بالش طبیچند جهانیانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک الکترومغناطیسی مغابزار بقای موجود زنده از سلول بنیادی و ای ال اسجوسازی مدرنشگفت انگیز بودن کیهانهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشبیماری دیستروفی میوتونیدونپزیل در بیماران قلبی گامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیدرمان سرطان با امواج صوتقلب دروازه ی ارتباطتکامل چشمریشه های مشترک همه ی موجونهادینه سازی فرهنگ اختلاترازودونانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پمنحنی که ارتباط بین معرفاثر مضر مصرف طولانی مدت رسندرم پیریفورمیسجستجوی متن و تصویر به صورشبکیه های مصنوعیهوش عاطفی قسمت دهماز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استبیداری و خواب کدام بهتر ادیستونی قابل درمانتفاوت های تکاملی در مغز وپلاسمای غالبمغز مانند تلفن استآپومورفین در پارکینسوندرک کنیم ما همه یکی هستیمقدرت مردمتأثیر نیکوتین سیگار بر مراه طولانی را به سلامت گذنوار عصب و عضله مهم در تشتست آر ان اس دز میاستنی گايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلال حرکتی مانند لرزش سیگار عامل افزایش مرگ ومحل مشکلاستفاده از سلول های بنیاصبر و واقعیتهیچ چیز همیشگی نیستکلید نزدیک و نگاه تو بر فباور و کیهان شناسیدانش، یک انسان را ناسازگتلاش های جدید شرکت نورالمغز انسان رو به کوچک تر شآرامش و سکوندرد باسن و پا به دلیل کاهلیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیستز گهواره تا گورنوسانات کوانتومی منبع ماتصور از زمان و مکانهمیشه اطمینان تو بر خدا بمکان زمان یا حافظه زمانارتقا و تکامل سنت آفرینش سکوت و نیستیهدف از خلقت رسیدن به ابزاحباب هایی تو در تواصل، روان و نفس استطلای سیاهکنترل جاذبهبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهداروی جدید کنترل قند خونتمساح حد واسط میان مغز کومغز در تنهایی آسیب میبینآشنا پنداریذهن و شیمی بدنچگونه مغز پیش انسان یا هممقایسه رقابت و همکاریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استزنجیرها را ما باید پاره کتغییر دادن ژنها آیا روزی ساخت سلول عصبی حتی پس از هندسه در پایه ی همه ی واکماپروتیلینارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشحس و ادراک قسمت چهل و هفتاعداد بینهایت در دنیای معقلانیت بدون تغییرکودکان را برای راه آماده ماشین دانشبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمداروی ضد تشنج توپیراماتتو افق رویداد جهان هستیرفتار وابسته به شکلنقش مرکز تنفس سلولی در بیافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیزیباترین چیز در پیر شدنجنگ داده هاسخت ترین حصارهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهحس و ادراک قسمت پنجاه و دبه بالا بر ستارگان نگاه کعوامل موثر در پیدایش زباخوشبختی چیستکایروپاکتیک چیستمخاطب قرار دادن مردم، کابرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار در هر سوراخی سر نکنفیلم کوتاه هیروشیما از هتولید پاک و فراوان انرژیرویکردهای جدید ضایعات نخنقش حیاتی تلومر دی ان آ دامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیمنابع جدید انرژیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان نتیجه ساختماجهان های بسیار دیگرسردرد و علتهای آنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت شصت و دوبوزون هیگز چیستعدم تعادل دوپامین، فقط بخرما منبع بسیار خوب آنتی کریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر پنهانبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهدرمان های بیماری آلزایمرفروتنی و غرورتوهم جداییروح رهایینقش غذاها در کاهش دردهای انفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانسفر به مریخ در 39 روزجهانی که نه با یک رخداد و شناسایی تاریخچه ی تکاملیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادخونریزی مغزی کشندهبیماری های ژنرالیزه ی عصمقالاتدنیا مکانی بسیار اسرارآمگمان میکنی جرمی کوچکی در مسیر دشوار تکامل و ارتقابررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجوددرمان تشنجفرضیه ای جدید توضیح میدهتوضیحات دکتر فاطمی در موروش جدید تولید برقچند جهانیانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از سلول بنیادی در درمان ایدجامعه ی آسمانیشگفت زده و حیران باشهوش مصنوعی درمانگر کامپیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استبیماری سلیاکدوچرخه در کاهش دردهای کمگاهی لازم است برای فهم و معمای اخلاقی قطاربعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میدرمان ضایعات نخاعیقلب روباتیکتکامل و ارتقای نگاه تا عمریشه های مشترک حیاتچهار میلیارد سال تکامل بتراشه مغز بدون واسطه ی دانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو منشأ اطلاعات و آموخته ها اثرات فشار روحی شدیدسندرم پیریفورمیسجستجوی هوشیاری در مغز ماشباهت مغز و کیهانهوش عاطفی قسمت دوماز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستبیرون اصل است یا دروندژا وو یا اشنا پنداریتفاوت های زبانی سرمنشا تپمبرولیزوماب در بیماری چمغز مادران و کودکان در زمآپومورفین در پارکینسوندرک احساسات و تفکرات دیگآب زندگی است قسمت چهارمدرک تصویر و زبان های مخلتقدرت و شناخت حقیقتتأثیر نگاه انسان بر رفتارابطه تشنج و اوتیسمنوار عصب و عضله برای تاییتشنچ پانایوتوپولوس تشنج ايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیهمانهای ناخوانده عامل اختلال خواب فرد را مستعد سیاهچاله هاحلقه های اسرارآمیزاستفاده از سلول های بنیاصبر بسیار بایدهیچ چیز، چقدر حقیقی استکلید، در ناشناخته هاستباید از انسان ترسیددائما بخوانتلاش هایی در بیماران قطع مغز انسان رو به کوچکتر شدآرامش عقلدرد زانو همیشه نیاز به جرلیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالزمین در برابر عظمت کیهاننوشیدن چای برای مغز مفید تصاویر زیبای رعد و برقهمیشه به آنچه داری، خوشنمکانیک کوانتومی بی معنی ارتقا یا بازگشت به قبل ازسکوت، پر از صداهر چیز با هر چیز دیگر در تحد و مرزها توهم ذهن ماستاصلاح خطا با رفتن بر مسیرطوفان فقر و گرسنگی و بی سکندن ریشه ی خودبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استداروی جدید آلزایمرتنفس هوازی و میتوکندریمغز را از روی امواج بشناسآشنا پنداریذهن پر در برابر آگاهیچگونه هموساپينس بر زمین مقابله ی منطقی با اعتراضتاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتزندگی فعال و مثبت روند آلتغییر زودتر اتصالات مغزیساخت شبکه عصبی مصنوعی با هندسه زبانِ زمان استماجرای جهل مقدسارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگحس و ادراک قسمت چهل و هشتبقا با سازگارترین فرد اسعقیده ی بی عملکوری گذرای ناشی از موبایمبانی ذهنی سیاه و سفیدبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمداروی ضد جنون در درمان تیتو انسانی و انسان، شایسترفتار اجتماعی انسان، حاصنقش نگاه از پایین یا نگاهافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمزیباترین چیز در افزایش سجنبه های موجی واقعیتسخت ترین کار، شناخت خود اهوش مصنوعی الفاگواز واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزرحس و ادراک قسمت پنجاه و سبه بالاتر از ماده بیندیشعوامل ایجاد لغت انسانی و خوشبختی دور از رنج های مکار امروز را به فردا نیندمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زباندر والنتاین کتاب بدید همفیلمی بسیار جالب از تغییتولید اندام با چاپ سه بعدرویا و واقعیتنقش خرچنگ های نعل اسبی درامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاص زبان در مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان، در سایه پیشرجهان هایی در جهان دیگرسردرد به دلیل مصرف زیاد مهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقحس و ادراک قسمت شصت و ششبوزون هیگز جهان را از متلعدم درکخسته نباشی باباکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازدرمان های بیماری اس ام ایفرگشت و تکامل تصادفی محض توهم جدایی و توهم علمروزه داری متناوب، مغز را نقشه مغزی هر فرد منحصر بهانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانسفر به درون سفری زیباجهانی که از یک منبع، تغذیشناسایی زبان حیوانات با هوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانخونریزی مغزی کشنده ولی قبیماری های روانی با تاثیتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیای شگفت انگیز کوانتومگنجینه ای به نام ویتامین مسئول صیانت از عقیده کیسبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته ودرمان جدید ALSفساد اقتصادی سیتماتیک درتیوتیکسن داروی ضد جنونروش صحبت کردن در حال تکامچند جهانی و علمانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از سلول بنیادین از مخاط بینجاودانگی مصنوعیشگفتی های نقشه ی ژنتیکیهوش مصنوعی درخدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستبیماری شارکو ماری توثدوچرخه سواری ورزشی سبک و گاهی مغز بزرگ چالش استمعماری، هندسه ی قابل مشابعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی درمانهای بیماری پارکینسقلب را نشکنتکامل و ریشه ی مشترک خلقتریشه های اخلاقچهار ساعت پس از کشتار خوکتراشه ها روی مغزانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پمنشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات مفید قهوهسندرم پای بی قرارحفره در مغزشباهت مغز با کیهان مادیهوش عاطفی قسمت سوماز روده تا مغزژن همه چیز نیستبیست تمرین ساده برای جلودژاوو یا آشناپنداریتفاوت ایستایی و تکاپوپناه به بیابانمغز چون ابزار هوش است دلیمغز چگونه صداها را فیلتر آب زندگی است قسمت هفتمدرک حقیقت نردبان و مسیری قدرت کنترل خودتأثیر شیرینی های حاوی لورادیوی مغز و تنظیم فرکاننوار عصب و عضله تعیین محلتشنج چیستای نعمت من در زندگیمنعناعمیوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلال در شناسایی حروف و سیاهچاله های فضایی منابعحمله ویروس کرونا به مغزاستفاده از سلول های بنیاصد قدح، نفتاده بشکستهیچ وقت خودت را محدود به کلام و زبان، گنجینه ای بسبابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به ادارچینتلاش در تولید انرژی به رنمغز ایندگان چگونه استآرامش(سکوت) stillness و تکاپودردهای سال گذشته فراموش لا اکراه فی الدینتاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستزمین زیر خلیج فارس تمدنی نوعی سکته مغزی ، وحشتناک تصادف یا قوانین ناشناختههمیشه داناتر از ما وجود دمکانیزمهای دفاعی در برابارتوکين تراپی روشی جديد سکوت، در برابر گزافه گویهر جا که جات میشه، جات نیحریص نباشاصول انجام برخی نرمش ها دطوفان بیداریکندر در بیماریهای التهاببحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هداروی جدید آلزایمر تاییدتنفس هوازی و میتوکندریمغز زنان جوانتر از مغز مرآشناپنداری چیستذهن تو همیشه به چیزی اعتقچگونه هوشیاری خود را توسمقابله با کرونا با علم استاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگزندگی هوشمند در خارج از زتغییر عمودی سر انسان از پساخت شبکه عصبی با الفبای هندسه، نمایشی از حقیقتماجرای عجیب گالیلهارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیحس و ادراک قسمت چهل و دومبقا در ازای بیماریعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص اردهکی غایب شدی تا نیازمند دلمباحث مهم حس و ادراکبخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انسادارویی خلط آورتو با همه چیز در پیوندیرقیبی قدرتمند در برابر منقش نظام غذایی در تکامل مافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکزیر فشار کووید چه باید کرجنسیت و تفاوت های بیناییسختی ها رفتنی استهوش مصنوعی اکنون می تواناز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیحس و ادراک قسمت پنجاه و شبه جای محکوم کردن دیگران عواملی که برای ظهور لغت اخیالپردازی نکنکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح در یک فراکتال هر نقطه مرکفیروز نادریتولید سلولهای جنسی از سلرویا و کابوسنقش داروهاي مختلف معروف امید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هومناطق خاصی از مغز در جستجتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان و تکلم برخی بیماریهجهان یکپارچهسردرد تنشنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدحس و ادراک سی و هفتمبی نهایت در میان مرزهاعدالت برای من یا برای همهخطا در محاسبات چیزی کاملکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ و سوال از قاتلبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی ددرمان های جدید ALSفراموش کارها باهوش تر هستوهم جسمروزه داری و التهاب زیانبنقشه های مغزی جدید با جزیانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانسفر تجهیزات ناسا به مریخ جهانی پر از سیاهچاله یا پشناسایی سلول های ایمنی اهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اخواندن ، یکی از شستشو دهنبیماری وسواسصفحه اصلیدنیایی پر از سیاهچاله گندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت جدیدبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود دارددرمان جدید مولتیپل میلومفشار و قدرتتیک و اختلال حرکتیروشهای نو در درمان دیسک بچند روش ساده برای موفقیتانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتخریب مغز به دلیل کمبود بابزارهای پیشرفته ارتباط سلول عصبی شاهکار انطباق جایی برای یاد گرفتن باقی شگفتی های زنبور عسلهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی بیماری ضعف عضلات نزدیک بدوپامین قابل حل در آبگاهی جهت را عوض کنمعنی روزهبعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مدرماندگی به دلیل عادت کرقوی تر باشتکامل ابزار هوش ، راه پر رژیم های غذایی و نقش مهم نون و القلمتراشه ی هوش مصنوعی در مغزانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برمهمان ناخواندهاثرات مفید روزه داریسندرم پس از ضربه به سرحق انتخابشباهت های ریشه ای چند بیمهوش عاطفی قسمت ششماز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی بیش از نیمی از موارد انتقدگرگونی های نژادی و تغییتفاوت ارباب و رهبر حقیقیپنج اکتشاف شگفت آور در موتفاوتهای جنسیتی راهی براپول و شادیمغز ناتوان از توجیه پیداآب زندگی است قسمت اولدرک دیگرانقدرت انسان در نگاه به ابعتئوری تکامل امروز در درمراز تغییرنوار عصب و عضله در مطب دکتشنج و حرکات شبه تشنجی قاهفت چیز که عملکرد مغز تو میوتونیک دیستروفیاختلال در شناسایی حروف و سیاهچاله ها، دارای پرتو حمایت از طبیعتاستفاده از سلول های بنیاصداقتهیچ کاری نکردن به معنی چیکلام، در تحولی شگفت آور بباد و موجپیوند سر آیا ممکن استداروهای مصرفی در ام استلاشی برای درمان قطع نخامغز ابزار بقای برتر مادیآرزوها را کم کندردی که سالهاست درمان نشلاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار زمان چیستنیوالینتضادهای علمیهمیشه راهی هستما انسانها چه اندازه نزدارتباط میکروب روده و پارسکته مغزیهر حرکت خمیده می شود و هر حرکات چشم، ترجمه کننده ی اصول توسعه ی یک ذهن کاملطوفان زیباییکندر علیه سرطانبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستداروی جدید ای ال استنفس بدون اکسیژنمغزهای کوچک بی احساسآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزملاحظه های اخلاقی دربارهتاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت بزندگی و داراییتغییرات منطقه بویایی مغزساختن آیندههنر فراموشیماده ی تاریکارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را حس و ادراک قسمت چهل و سومبقای حقیقی در دور ماندن اعلم و روحخواص بادامکیهان خود را طراحی میکندمبتکران خودشکوفابخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیددارویی ضد بیش فعالی سیستALS نگاهی کامل بر بیماری وتو با باورهایت کنترل میشرقابتی بی هدف یا رقابتی هنقش نظریه تکامل در شناسااقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استزیرفون داروی ضد ام اسجنسیت و تفاوت های بیناییسختی در بلند شدن از روی صهوش مصنوعی از عروسک های باز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز محس و ادراک قسمت بیست و چهبه جای تولید، بیشتر گوش کعوارض ازدواج و بچه دار شدخانه ی تاریککارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان در کمتر از چند ماه سوش جدفیزیک مولکولها و ذرات در تولترودینرویا و خبر از آیندهنقش درختان در تکاملامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی منبع نور واقعی و ثابت، حقتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت چجهان یکپارچهسردرد سکه ایهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرحس و ادراک- قسمت پنجاه و بی نظمی مقدمه شناختعسل طبیعی موثر در کنترل بخطا در محاسبات چیزی کاملکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ انتقال است یا نابود شبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثدرمان های جدید میگرنفراموشی همیشه هم بد نیستتوهمات و شناخت حقیقتروزه داری و بیمار ی ام اس نقشه با واقعیت متفاوت اسانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تاریکی و نورابزار بقای موجود زنده از سفر دشوار اکتشافجهانی در ذهنشهر زیرزمینی در ژاپن براهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن خواندن، دوست روزهای سختبیماری کروتز فیلد جاکوبسوالات پزشکیدنیا، هیچ استگوهر با نظر دیگران سنگ نممسئولیت در برابر محیط زیبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیدرمان جدید میگرن با انتی فشار روحی، همیشه بد نیست تیکاگرلور داروی ضد انعقاروشهای شناسایی قدرت شنواچندین ماده غذایی که ماننانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداوم مهم است نه سرعتابزارهای بقا از نخستین هسلول عصبی، در محل خاص خودجایی خالی نیستشانس یا نتیجه ی تلاشهوش مصنوعی، کیفیت فریب ماز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان بیماریهای تحلیل عضلانی ادورترین نقطه ی قابل مشاهگاهی در پارکینسون باید پمعاینه قبل از نوار عصب و بعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویرودرها بسته نیستقیچی ژنتیکیتکامل تکنولوژیرژیم های غذایی و نقش مهم نوآوری ای شگفت انگیز دانتراشه ی بیولوژِیکاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مضر ماری جواناسندرم جدایی مغزحقیقت قربانی نزاع بین بی شباهت کیهان و مغزهوش عاطفی بیشتر در زناناز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقبیشتر کمردردها نیازی به دانش قدرت استتقلید مرحله ای نسبتا پیشپول و عقیدهمغز و قلب در جنین موش مصنآب زندگی است قسمت دومدرک درست از خود و هوشیاریقدرت ذهنتئوری تکامل در پیشگیری و راست دستی و چپ دستینوبت کودکانتشنج به صورت اختلال رفتاهفت سین یادگاری از میراث میگرن و پروتئین مرتبط با اختلالات مخچهسیاهچاله و تکینگی ابتدایحوادث روزگار از جمله ویراستفاده از سلول های بنیاصدای بم با فرکانس پایین، هیچ کس مانند تو نگاه نمیککلرال هیدرات برای خوابانباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیمارانداروهای ام استلاشی تازه برای گشودن معمغز ابزار برتر بقاآزمون تجربی، راهی برای ردرد، رمز موفقیتلایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی زمان و مکان، ابعاد کیهان نیکولا تسلاتظاهر خوابیده ی مادههمیشه عسل با موم بخوریمما انسانها چه اندازه نزدارتباط ماده و انرژیسکته ی مغزی در جوانانهرچیز با یک تاب تبدیل به حرکت چرخشی و دائمی کیهاناصول سلامت کمرطولانی ترین شبکو کیو تن coQ10بحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استداروی جدید برای میاستنی تنها مانع در زندگی موارد مغز، فقط گیرندهآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمملاحظات بیهوشی قبل از جرتاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی بزندگی بی دودتغییرات مغز پس از 40 سالگیساختن آینده، بهترین روش هنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز حس و ادراک قسمت نهمبلندی در ذهن ما درک بلندیعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص بادام زمینیکیهانِ هوشیارِ در حال یامتواضع باشبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوداستانها و مفاهیمی اشتباNVG 291تو باید نیکان را به دست برموزی از نخستین تمدن بشرنقش هورمون های تیروئید داقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنزیرک ترین مردمجهل مقدسسدسازی روش مناسب برای مقهوش مصنوعی از عروسک های باز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، برحس و ادراک قسمت بیست و یکبه خوبی های دیگران فکرکنعید نوروز مبارکخانواده پایدارکارهایی بیش از طراحی و گپمدل های ریز مغز مینی برینبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخدر آرزوهایت مداومت داشتهفیزیک هوشیاریتومورها و التهاب مغزی عارویا بخشی حقیقی از زندگی نقش ذهن و شناخت در حوادث امید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت اجهان کنونی و مغز بزرگتریسردرد عروقی میگرنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که حس و ادراک- قسمت بیست و پبی هیچ می ایی و بی هیچ میرعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطای ادراک کارماکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ تصادفیبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشوددرمان های جدید در بیماری فراموشی و مسیر روحانیتوکل بر خداروزه داری سلول های بنیادنقص های سیستمی ایمنیانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتاریکی خواهد ترسیدابزار بقای موجود زنده از سفرنامه سفر به بم و جنوب جهان، تصادفی نیستشواهدی از نوع جدیدی از حاهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهخواب و بیداری نوسانی مغزبیماری گیلن باره و بیمارپیامهای کاربراندندان ها را مسواک بزنید تگویید نوزده و ایمنی ساکتمستند جهان متصلبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده درمان جدید کنترل مولتیپلفضا و ذهن بازتیروفیبان موثر در سکته ی روشی برای بهبود هوش عاطفچندجهانیانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا ازنخستین همسلولهای ایمنی القا کنندهجاذبهشانس یا تلاشهوش مصنوعی، اتفاقات و تحاز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندبیماری، رساله ای برای سلديدن با چشم بسته در خواب گذر زمان کاملا وابسته به معادله ها فقط بخش خسته کنبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجدرهای اسرارآمیز و پوشیدهقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتکامل جریان همیشگی خلقترژیم ضد التهابینوار مغز مشاهده ی غیر مستتربیت کودکان وظیفه ای مهاهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانمهندسی بدناجزای پر سلولی بدن انسان سندرم دزدی ساب کلاوینحقیقت آنطور نیست که به نظشباهت زیاد بین سلول هاي عهوش عاطفی در زنان بیشتر ااز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیبیشتر علم، در نادانسته هدانش محدود به ابعاد چهاربا همه مهربان باشدانش بی نهایتتقلید از روی طبیعتپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و هوش، برترین ابزار بآب زندگی است قسمت سومدرک عمیق در حیواناتقدرت شناختی انسان، محدودتئوری جدید، ویران کردن گای همه ی وجود منرجزخوانی هایی که امروز بنور از عمق تاریکیتشنج عدم توازن بین نورون هم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و خواباختلالات حرکتی در انسانسیاهچاله ی منفرد یا سیاهحکمت الهی در پس همه چیزاستیفن هاوکینگ در مورد هصرع و درمان های آنهیچ کس حقیقت را درون مغز کم کردن کالری روشی سودمنبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهاداروهای تغییر دهنده ی سیتلاشی جدید در درمان ام اسمغز از بسیاری حقایق می گرآزمون ذهنی گربه ی شرودیندرس گرفتن از شکست هالازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم بازمان و گذر آن سریع استنیاز به آموزش مجازی دیجیتظاهری از ماده است که بیدهمیشه، آنطور نیست که هستما اکنون میدانیم فضا خالارتباط متقابل با همه ی حیسکته ی چشمیهرگز از زندگی یا امکاناتحس متفاوتاضطراب و ترسطی یکصد هزار سال اخیر هرچکوچ از محیط نامناسببحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزداروی جدید برای کاهش وزنتنها در برابر جهانذهن خود را مشغول هماهنگیمغز، همه ی واقعیت را نمیبآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک ممانتین یا آلزیکسا یا ابتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایزندگی در جمع مواردی را برتغییرات آب و هوایی که به ساختار فراکتال وجود و ذههنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیحس و ادراک قسمت چهارمبلوغ چیستعلم به ما کمک میکند تا موخواص شکلات تلخکیست هیداتید مغزمجموعه های پر سلولی بدن مبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهدخالت در ساختار ژنهافقر داده ها در هوش مصنوعیتو برای خزیدن خلق نشده ایرمز و رازهای ارتباط غیر کنقش هورمون زنانه استروژنالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینزیست شناسی کل در جزء فراکجهان فراکتالسرنوشتهوش مصنوعی از عروسک های باز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پروحس و ادراک قسمت بیست و دوبه خودت مغرور نشوعامل کلیدی در کنترل کارآخاویار گیاهیکاربرد روباتهای ريزنانومدیون خود ناموجودبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شدر آسمان هدیه های نادیدنفیزیک و هوشیاریتومورهای نخاعیرویا تخیل یا واقعیتنقش روی و منیزیم در سلامتامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت دجهان کاملی در اطراف ما پرسرطان کمیت گراییهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرحس و ادراک- قسمت شصت و چهبی ذهن و بی روحعشق درونی به یگانگی خلقتخطای حسکشف ژن جدید، می تواند گستمرگ عاطفه و محبتبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استدرمان های جدید سرطانفراموشی آرمانتوپیراماتروزهای بد باقی نمیماندنقص در تشخیص هیجانات عامانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقای موجود زنده از سفرنامه سفر به بم و جنوب جهش های ژنتیکی مفید در ساشواهدی از دنیسوان(شبه نئهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغخواب زمستانی سلول های سربیماری آلزایمر، استیل کوسایتهای دیگرده روش موفقیتگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکل از کجاستبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصادرمان جدید ام اسفضای قلب منبع نبوغ استتکلم در گیاهانروشی جدید در درمان قطع نخنه ناامیدی بلکه ارتقاانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقای موجود زندهسلولهای بنیادی مصنوعی درجاذبه و نقش آن در شکلگیریشاهکار قرنهوش احساسیاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانبیمارستان هوش مصنوعیدی متیل فومارات(زادیوا)(گذشته را دفن کنمعجزه های هر روزهتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملدرون قفس یا بیرون از آنقانون مندی نقشه ژنتیکی متکامل داروینی هنوز در حارژیم غذایی حاوی تخم مرغ ونوار مغز با توضیح دکتر فاترجمه فعالیت های عضله به اولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سمهربانی، شرط موفقیتاجزایی ناشناخته در شکل گسندرم سردرد به دلیل افت فحقیقت افرادشباهت زیاد بین سلول هاي عهوش عاطفی در زنان بیشتر اازدواج های بین گونه ای، رژن ضد آلزایمربا هوش مصنوعی خودکار روبدانشمندان موفق به بازگردتقلید از طبیعتپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقآب، زندگی است(قسمت پنجم)درگیری قلب در بیماری ویرقدرت عشقتا 20 سال آینده مغز شما به ای آنکه نامش درمان و یادشرحم مصنوعینور درونتشویق خواندن به کودکانهمه چیز موج استمیگرن و روزه داریاختلالات صحبت کردن در انسیاهچاله ی تولید کنندهحافظه میتواند بزرگترین داستیفن هاوکینگ در تفسیر ضایعه ی شبکه لومبوساکرالهیچ اندر هیچکمی زاویه ی دیدت را عوض کبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییرداروهای ضد بیماری ام اس وتمایل زیاد به خوردن بستنمغز به تنهایی برای فرهنگ آزمون ذهنی گربه شرودینگردست و پا زدن در سایه؟لبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستزمان و صبرچیز جدید را بپذیرتعویض دارو در تشنجهمکاری یا رقابتما از اینجا نخواهیم رفتارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستحس چشایی و بویاییاطلاع رسانی اینترنتیطیف انسفالیت، گیلن باره کوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمداروی جدید برای ای ال استنهاییذهن خالی از شلوغی افکارمغزتان را در جوانی سیم کشآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هومن و وجود توهمیتاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسزندگی در سیاهچالهتغییرات تکاملی سر انسان ساختار شبکه های مغزی ثابهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کاحس و ادراک قسمت نوزدهمبلعیدن ستاره توسط سیاهچاعلم بدون توقفخواص شگفت هویجکیست کلوئید بطن سوممجرم، گاهی قربانی استبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهدر موج، راز خلقت نهفته اسفلج نخاعی با الکترودهای تو تغییر و تحولیرمز گشایی از اتصالات مغزنقش ویتامین K در ترمیم اسالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دزیست شناسی باور حقیقت یا جهان قابل مشاهده بخش کوچسریع دویدن مهم نیستهوش مصنوعی از عروسک های باز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از حس و ادراک قسمت بیست و سوبه خودت نگاه کنعادت همیشه خوب نیستخار و گلکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اینترنت بر جنگبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم در آستانه ی موج پنجم کوویفیزیک آگاهیتومورهای ستون فقراترویا حقی از طرف خدانقش روزه داری در سالم و جامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت سجهان پیوستهسرعت فکر کردن چگونه استهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتحسن یوسف باغچه ی منبی سوادی در قرن 21عشق، شلوغ کردن نیستخطر آلودگی هواکشف ارتباط جدیدی از ارتبمرگی وجود نداردبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مدرمان های رایج ام اسفرایند پیچیده ی خونرسانیتوانایی مغز و دیگر اجزای روزهای سختنقطه ی رسیدن به قلهانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقای موجود زنده از سفرنامه سفر به بم و جنوب جهش های ژنتیکی غیر تصادفشیر و دوغ بادامهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دخواب سالم عامل سلامتیبیماری الزایمردهن، بزرگترین سرمایهگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات نخاعیبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرمان جدید ای ال اس، توفرفضای خالی ای وجود نداردتکنولوژی های جدید و حالتروشی جدید در درمان نابیننه به اعدامانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتروس جریان انرژیابزارهای بقای از نخستین سلام تا روشناییجبران از دست رفته هاشاهکار شش گوشهوش احساسیاز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توبیندیشدین اجباریگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی چشمتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از درون و بیرون، جدای از هم قانون گذاری و تکاملتکامل داروینی هنوز در حارژیم غذایی سالم و ضد التهنوار مغز ترجمه رخدادهای ترجمه ی فعالیت های عضله باولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان موفقیت هوش مصنوعی در امتاحیای بینایی نسبی یک بیمسوی ما آید نداها را صداحقیقت انسانشجاعت و ترسهوش عاطفی رمز آزادگیژنها نقشه ایجاد ابزار هوژنها ، مغز و ارادهبا هر چیزی که نفس می کشد مدانشمندان نورون مصنوعی ستقویت مغز با ورزشپیموزایدمغز و اخلاقآتاکسیدرگیری مغز در بیماری کویقسم به فقرتا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مرورحم مصنوعینوروفیبروماتوزتشخیص ژنتیکی آتروفی های همه چیز و هیچ چیزمیگرن سردردی ژنتیکی که باختلالات عضلانی ژنتیکسیاهچاله، سیاه خالص یا پحافظه های کاذباستخوان های کشف شده، ممکضایعه ی عروقی مخچههیچگاه از فشار و شکست نترکمالگرایی دشمن پیشرفتبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکانداروهای ضد تشنج با توضیح تمایز یا کشف یگانگیمغز بیش از آنچه تصور میشوآزادی در چیستدست کردن در گوشلحظات خوش با کودکانتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهوازمان واقعیت است یا توهمچیزی منتظر شناخته شدنتعیین پیش آگهی آسیب به عصهمانند سازی در انسانما اشیا را آنطور که هستندارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیدحس و ادراک (قسمت اول )اطلاعات حسی ما از جهان، چطبیعت موجی جهانکوچکی قلببحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردداروی جدید برای دیابتتنهایی رمز نوآوری استذهن سالممغزتان را در جوانی سیمکشإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش من کسی در ناکسی دریافتم تاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش ازندگی زمینی امروز بیش از تغذیه بر ژنها تاثیر داردسادیسم یا لذت از آزار دادهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیحس و ادراک قسمت هفتمبنی عباس، ننگی بر تاریخعلم در حال توسعهخواص عجیب لوبیاکپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانیبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشدر میان تاریکی و روشناییفلج بل، فلجی ترسناک که آنتو جهانی هستی که خودش را رمز پیشرفت تواضع است نه طنقش ژنتیک در درمان اختلاالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا اززیست، مرز افق رویداد هستجهان موازی و حجاب هاسریعترین کامپیوتر موجودهوش مصنوعی از عروسک بازی از بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهحس و ادراک قسمت بیستمبه دنبال رستگاری باشعادت کن از بالا نگاه کنیخارق العاده و استثنایی بکاش شرف اجباری بود یا حتیمدیریت اضطراب، از مهمتریبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی در برابر حقایق جدیدفیزیکدانان ماشینی برای تتوهم فضای خالیرویاها از مغز است یا ناخونقش رژیم غذایی بر رشد و اامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانزبان جانسوزجهان پیوستهسطح آگاهی، رخدادهای زندگهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توحساسیت روانی متفاوتبی شرمیعصب حقوق نورولووخطر حقیقی، خود انسان استکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراقب خودتون و خانواده هبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمدرمان های علامتی در ام اسفرایند تکامل و دشواری هاتوانایی یک فرد، برای تغیروزهای سخت میگذردنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از سفرنامه سفر به بم و جنوب جهش های بیماری زا، معمولشیشه ی بازالتی و سیلیکونهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندخواب سالم عامل سلامتی و یبیماری ای شبیه آلزایمر و دو ویژگی انتزاع و قدرت تجگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات بین دو همسر و برخیبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهدرمان جدید سرطانقفس دور خود را بشکنتکنولوژی و پیشرفتروشی جدید در درمان سکته منه به اعدامانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای موسلاح و راهزنیجدا کردن ناخالصی هاشاید گوشی و چشمی، آماده شهوش بشری تهدید برای بشریاز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امبیهوش کردن در جراحی و بیمدین، اجباری نیستگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علمتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند بادرون آشفته ی تو و ظاهر خنقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حارژیم غذایی ضد التهابینوار مغز در فراموشی هاترجمه ای ابتدایی از اسرااولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهموفقیت در تفکر استاحیای بینایی نسبی یک بیمسوپاپ ها یا ترانزیستورهاحقیقت اشیاشرکت نورالینک ویدیویی ازهوشمندی کیهانژنهای مشترک بین انسان و وبا آتش، بازی نکن و بعد از دانشمندان یک فرضیه رادیکتقویت استخوان در گرو تغذپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی آتاکسی فریدریشدرگیری مغز در بیماران مبقضاوت ممنوعتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرنورون هاي مصنوعی می توانتشخیص آلزایمر سالها قبل همه چیز کهنه میشودمیگرن شدید قابل درمان اساختراع جدید اینترنت کوانسیاره ی ابلهانحافظه و اطلاعات در کجاست استروژن مانند سپر زنان دضایعات در عصب زیر زبانیهیپرپاراتیروئیدیسمکمردردباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهانداروی فامپیریدین یا نورلتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمغز باستانی، هنوز نقش هاآزادی عقیده، آرمانی که تدست آسمانلرزش ناشی از اسیب به عصبتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فزمان پلانکچیزی خارج از مغزهای ما نیتعامل انسان و هوش مصنوعیسال 2025 سال بین المللی علمهمجوشی هسته ای، انرژِی بما به جهان های متفاوت خودارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازاحس و ادراک (قسمت دوم )اطلاعاتی عمومی در مورد مطبیعت بر اساس هماهنگیکوچکترین چیز یک معجزه اسبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به داروی جدید ضد فشار خونتنبیه چقدر موثر استذهت را روی چیزهای مفید متمغط یک گیرنده استافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیمن پر از تلخیمتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشزندگی زودگذرثبت و دستکار ی حافظهسازگاری با محیط بین اجزاهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میحس و ادراک قسمت هفدهمبه قفس های سیاهت ننازعلم راهی برای اندیشیدن اخود جسم و یا تصویرکامپیوتر سایبورگمحل درک احساسات روحانی دبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی ادر مانهای کمر دردفلج خوابتو جدای از کیهان نیستیرمز امید، بی نیازی از مردنقش گرمایش آب و هوا در همالگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزاویه نگاه ها یکسان نیستجهان ما میتواند به اندازسرکه انگبین عسلی مفید برهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستحس و ادراک قسمت دهمبه زودی شبکه مغزی به جای عادت کن خوب حرف بزنیخبر مهم تلسکوپ هابلکتاب گران و پرهزینه شد ولمداخله ی زیانبار انسانبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران رادر جراحی کمر عجله نکنیدفال نیکوتوهم فضای خالی یا توهم فضرویاهای پر رمز و حیرتی درنقش رژیم غذایی در رشد و اامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانزبان ریشه هایی شناختی اسجهان پر از چیزهای اسرار آسعی کن به حدی محدود نشویهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرخفاش کور و انسان بینا؟بی عدالتی در توزیع واکسن عصب سیاتیکخطر را بپذیرکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمراحل ارتقای پله پله کیهبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده درمان ژنتیکی برای نوآوریفرایند حذف برخی اجزای مغتوازن مهمتر از فعالیت زیروش مقابله مغز با محدودینقطه بی بازگشتانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از سفری به آغاز کیهانجهش تمدنی عجیب و شگفت انسشکل های متفاوت پروتئین ههوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریخواب عامل دسته بندی و حفطبیماری ای شبیه ام اس مولتدو بیماری روانی خود بزرگ گیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی پس از سبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخدرمان جدید سرطانقفس ذهنتکنولوژی به طرز وحشتناکیريتوکسيمب در درمان ام اسنه بدبخت بلکه نادانانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابعاد و نیازهای تکاملیسلسله مباحث هوش مصنوعیجدایی خطای حسی استشاید درست نباشدهوش در طبیعتاز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده بیهوشی در بیماران دچار ادیوار همه اش توهم بودگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه ی علم در کنترل کرونتفاوت قند طبیعی با قند و آیا دست مصنوعی به زودی قادروغ نگو به خصوص به خودتقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حارژیم غذایی ضد دردنوار مغز در تشخیص بیماری ترس و آرمان هااولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیمولکول ضد پیریاحتیاط در ورزش زانو در خاسوپاپ ها یا ترانزیستورهاحقیقت تنها چیزی است که شااسکلت خارجی در درمان اختشربت رب انارهوشمندسازی زندان ها