دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

نقش نگاه از پایین یا نگاه از بالای بیننده بر قوانین کیهان مادی

نقش نگاه از پایین یا نگاه از بالای بیننده بر قوانین کیهان مادی
عدم قطعیت و در هم تنیدگی کوانتومی در برابر هم، چگونه قرار می گیرند؟
در عدم قطعیت بیان می شود، تعیین مکان و تکانه ی ذره به صورت همزمان ممکن نیست و در دومی بیان میشود، ذرات کیهان با هر فاصله ای از هم باشند، به شکلی ناگهانی و منظم بر هم تاثیر می گذارند یا به عبارتی ذرات کیهان با وجود فاصله زیاد آنها (چه فاصله ی زمانی یا مکانی)با هم پیوسته اند و تحت تاثیر هم هستند.

از قوانین قطعی نیوتونی- که در صورت داشتن مکان و سرعت هر ذره به طور قطعی پیش بینی می کند در آینده در چه جایگاهی قرار دارد-
تا عدم قطعیت- که بیان میکند در هیچ لحظه ای نمیتوان تکانه و موقعیت ذره را به طور دقیق مشخص کرد زیرا خالی کردن مکان از چیزی، به معنی تهی کردن آن از نوسانات کوانتومی است در حالی که چنین چیزی ممکن نیست و بعدها باعث اعتراض اینشتاین شد
تا در هم تنیدگی کوانتومی و برداشتن فاصله ها در کیهان، با وجود اینکه تصور میکنیم این فاصله ها و تفاوت ها وجود دارد، پیچیدگی کیهانی را نشان میدهد که ما در آن زندگی می کنیم. در برابر این قوانین متفاوت از هم، چه میتوان کرد و آیا راهی برای اتحاد میان این قوانین وجود دارد؟
در حالی که همه این آزمون ها در آزمایشگاه های پیشرفته آزموده و درستی آن ثابت شده است!
به خاطر این تضادها برخی فیزیکدان ها به طرح فرضیه ی چند جهانی پرداخته اند. بر اساس این طرح، قوانین کیهان مادی در نتیجه ی تاثیر جهانی دیگر بر جهان ما، شکل می گیرد. براین اساس اگر شما بدون توجه به تاثیر کیهان های فراتر، بر تضادها و تمایزهای کیهان مادی بنگرید، این فاصله ها ایجاد خواهد شد و نه تنها فاصله ها شکل می گیرد بلکه با بی توجهی بر قوانینی که از کیهان بالاتر نقش تدبیری را بر کیهان مادی اعمال میکند، بسیاری از یافته های ما دچار استثنا و دگرونی میشود. در این مدیریت ناشناخته، انتظار هست هر لحظه چیز جدیدی خودنمایی کند و یافته های کیهان مادی هم در هم بکشند.(عدم قطعیت) و طبیعی است در این تاثیر نادیده گرفته شده، بسیاری از رموز ناشناخته باشد و این تاثیر والا، بتواند اجزای متفاوت کیهان مادی را به صورت همزمان و نه جدای از هم مدیریت کند.(در هم تنیدگی)
دانشمندان یک خلا قانونی را در قانون عدم قطعیت هایزنبرگ، پیدا می کنند!
رفتار عجیب کوانتومی میتواند در مقیاس بزرگ هم وجود داشته باشد.
ضربه های دو طبلک آلومیننیومی در هرم تنیده شده نشان میدهد دانشمندان می توانند اصل عدم قطعیت را کنار بگذارند.
مکانیک کوانتوم، ظاهر آشفته ی خود را از این ایده که واقعیت بیرونی یک خط از واقعیت سنجی است که اشیا میتوانند در آن واحد در دو وضعیت باشند( مثلا هم مرده و هم زنده) به میان آورده است. چنین رفتار کوانتومی عجیب و شگفت وقتی اشیای کوچک، بزرگ میشوند پایان نمی یابد؛ فقط اینکه احساس ما و وسایل بزرگنمای ما نمی تواند آن را مشخص کند.

اکنون با نواختن دو گروه از طبلک های بسیار ریز، دو گروه از فیزیک دان ها مقیاسی را آورده اند که ما در آن می توانیم تاثیرات کوانتومی را در قلرو ماکروسکوپی هم مشاهده کنیم. یافته ها تاثیر کوانتومی عجیبی را به نامدرهم تنیدگی در مقیاس بسیار بزرگتر از آنچه قبلا مشاهده شده بود مشخص میکند و نیز روشی را برای استفاده از این تاثیر در زمانی که ذرات در اتصال با ذرات دیگر هستند حتی اگر در فاصله ای بسیار دور از هم جدا باشند توضیح می دهد و این سبب میشود، فیزیک از عدم قطعیت مزاحم، جدا شود.

این دانش، میتواند جاذبه ی کوانتومی را مشخص کند و کامپیوترهای کوانتومی را با قدرت های محاسباتی بسیار بیشتر از ابزارهای کلاسیک، طراحی کند.
فیزیکدان ها برای مدتی طولانی نگران و کنجکاو بودند ببینند پدیده های کوانتومی شگفت انگیز تا چه اندازه در جهان ماکروسکوپی آشنا و قابل پیشبینی برای ما منطبق میشود؛ بیشتر به خاطر اینکه قانون سفت و سختی نیست که پیشبینی کند این تطابق کی رخ میدهد.

دو پژوهش از دو تیم پژوهشی جدای از هم یک جهش وخیز را از درهم تنیدگی کوانتومی قابل مشاهده بین اتم های مجزا تا مشاهده آن بین غشاهای آلومینیومی به اندازه ی میکرون که با طبل هایی- که از یک تریلیون اتم ساخته شده است- پیگیری میکند.

در ساده‌ترین شکل، درهم تنیدگی توضیح می دهد دو ذره بدون توجه به فاصله ی بین آنها با هم متصل و مرتبط هستند. ذرات به صورت بی نهایت با هم پیوسته اند/ با دانستن اطلاعات در مورد موقعیت ذره ی اول بلافاصله اطلاعاتی در مورد ذره ی دوم به طور همزمان خواهی داشت و تغییر یک ذره باعث تغییر همزمان در ذره دیگر میشود و سرعت انتقال این تحولات در هر دو حالت، بیشتر از سرعت نور است.

دانشمندان در آزمون اول که توسط موسسه ملی استانداردها و تکنولوژی آمریکا(در کلرادو) NIST انجام شد طبل های ریز را با حدود ده میکرومتر فاصله در تراشه در کنار هم قرار دادند و پس از آن این طبل ها را به درجه حرارت حدود صفر مطلق رساندند. با سرد شدن طبل ها شانس آنها برای واکنش با محیط بیرون بسیار کاهش می یابد و به دانشمندان اجازه میدهد دو طبل را به صورت در هم تنیده همزمان کنند و مشاهده کنند وقتی یکی از آنها با مایکروویو تحت تاثیر و جنبش قرار می گیرد در طبل دیگر همزمان چه لرزشی پیدا میشود.

جان توفلفیزیکدان در NIST می‌گوید: اگر تو اطلاعات تکانه ای و مکانی دو طبلک را به طور مستقل بررسی کنی آنها به نظر میرسد مانند هم درگیر شده اند.ولی با نگاه همزمان به آنها ما میتوانیم چیزی- که شبیه حرکات تصادفی یک طبل است- را بسیار در ارتباط با طبلک دیگر ببینیم و این شباهت فقط ازطریق در هم تنیدگی کوانتومی امکان پذیر است.
پژوهشگران میزان در هم تنیدگی دو طبلک را با اندازه گیری حداکثر فاصله ای که نسبت به حالت استراحت دارد محاسبه کردند. پژوهشگران دیدند این طبلک ها به صورت همزمان و سینکرونیزه جابجا می شوند و وقتی یکی آمپلیتیود بالا دارد آمپلیتیود دیگری پایین است و سرعت آنها کاملا برعکس طرف مقابل است.

توفل با اشاره به تکه یا ذرات گسسته که اشیای کوانتومی مانند طبلک در آن می لرزد ادامه می دهد: اگر آنها ارتباطی با هم نداشتند و آنها هر دو به طور کامل، سرد، بودند تو فقط میتوانستی موقعیت تقریبی طبلک دیگر را در یک عدم قطعیت با نیمی از حرکات کوانتومی حدس بزنی....وقتی آنها در هم تنیده میشوند ما میتوانیم بهتر و با عدم قطعیت کمتری کار را انجام دهیم. در هم تنیدگی تنها راهی است که با آن میتوان این را توجیه کرد. طبلک های لرزان در محدوده و مقیاس بزرگ به نظر میرسد دو چیز مجزا هستند ولی آنها با در هم تنیدگی شبح وار و شگفتی با هم در ارتباط هستند.

پژوهشگران NIST می خواهند از سیستم طبلکی خود استفاده کنند تا گره ها و نقاط انتهایی شبکه ها را در شبکه های کوانتومی بسازند و همزمان آنها را با چالش هایی- که نیازمند سطوح بی سابقه ای از دقت است مانند تشخیص جاذبه وقتی در ریزترین مقیاس ها عمل میکند- سازگار کنند.
گروه دوم پژوهشگران تحت مدیریت میکا سیلانپا دردانشگاه آلتو در فنلاند کوشش کردند سیستم طبلکی کوانتومی را راه بیندازند تا یکی از سختگیرانه ترین قوانین فیزیک کوانتوم یعنی اصل عدم قطعیت هایزنبرگ را کنار بگذارند. این قانون اولین بار توسط فیزیکدان آلمانی ورنر هایزنبرگ در سال 1927 مطرح شد. این اصل، محدوده سخنی را به چالش میکشد که با دقت کامل بیان میکند ما میتوانیم با اندازه گیری، برخی خصوصیات فیزیکی یک ذره به دست بیاوریم.

این مطرح میکند که ریزترین و بنیادی ترین سطح کیهان، یک جانور غیرقابل پیشبینی و درهم بر هم است و هرگز اجازه نمی دهد اطلاعات کاملی از آن به دست بیاید. آیا تو میتوانی همزمان موقعیت ذره و تکانه ی آن را با دقتی کامل مشخص کنی؟ برای نمونه اگر بخواهی بدانی یک الکترون دقیقا در کجاست آیا میتوانی آن را مرتبا اندازه گیری کنی تا قطعیت نسبی ای را به دست بیاوری؟! هر چه بیشتر چنین کنی و بیشتر با آن تعامل کنی تکانه ی آن، تغییر میکنند.

قطعیت در جهان کوانتومی یک معاوضه ی پایاپای است و این در قلمرویی است که اشیا در آن بیشتر به صورت ابری از احتمالات وجود دارند. مطمئن شدن در مورد یکی از خصوصیات به معنی اطمینان کمتر در مورد خصوصیات دیگر است. ولی گروه دوم پژوهشگران راهی را پیدا کردند. با نواختن مداوم طبلک کوانتومی با فتون ها یا ذرات نور پژوهشگران توانستند طبلک های خود را به شکل در هم تنیده با هم کوک کنند. سپس به جای اندازه گیری موقعیت و تکانه ی هر کدام از طبلک های کوانتومی پژوهشگران طبلک های در هرم تنیده را به عنوان یک طبلک واحد پردازش کردند و موقعیت طبلک را بدون تاثیر گذاری بر سرعت آن، اندازه گرفتند.

لور مرسیر مدیر پژوهش در دانشگاه آلتوی فنلاند می گوید: اگر دو طبلک به عنوان یک ماهیت مکانیکی کوانتومی پردازش شود، عدم قطعیت کوانتومی حرکت طبلک ها از میان می رود. این، احتمالات بسیار دیگری را برای اندازه گیری های در ریزترین مقیاس ها میگشاید بدون آنکه هیچ داده ای گم شود ولی اگر روش مداومی برای اندازه گیری با حسگرهای کوانتومی آنها که به طور مداوم کوچک و کوچکتر میشود در نظرگرفته شود.

پژوهشگران امیدوارند طبلک های در هم تنیده ی آنها حساسیت کافی را برای اندازه گیری به هم ریختگی ها در فضا- که با موج های جاذبه و ماده ی تاریک ایجاد می شود- داشته باشد و نیز در ارتباط با شبکه های کوانتومی استفاده شود که از اشیای در هم تنیده بیشتر شبیه طبلک های آنها استفاده میکند.
هر دو ازمایش ما را با واقعیت نزدیک بودن خودمان با جهان کوانتومی مواجه میکند که با وجود اینکه طی آزمایش های احضار گربه ی نیمه مرده- نیمه زنده، ظاهرا دور از ذهن هستند به روشی بسیار ظریف تر از آنچه تصور می کنیم وارد زندگی ما می شود.
گروه های اول و دوم، هر دو مطالب خود را در مجله ی ساینس منتشر کردند. https://www.livescience.com/quantum-drum-duet-heisenberg-uncertainty-principle.html?utm_source=notification&fbclid=IwAR3u5DL0JJksK7cosUI8tK2YGLtJZB2VoIWsABOtyO3MZLeFvF9dusmU4fU


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نقص در تشخیص هیجانات عامراه پیروزی در زندگی چیستانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقای موجود زنده از سیلی محکم محیط زیست بر انجهان معناهوش مصنوعی از عروسک تا کمصبور باشاز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغحس و ادراک قسمت سی و ششمبیماری آلزایمر، استیل کودانشمندان روش هاي جدیدی گوش دادن بهتر از حرف زدنمشکل از کجاستبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصادرختان چگونه بر تشکیل ابفضای قلب منبع نبوغ استتکلم در گیاهاننه ناامیدی بلکه ارتقارشد مغز علت تمایل انسان بانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقای موجود زندهسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان در حال ایجاد و ارتقاهوش احساسیضررهای شکر بر سلامت مغزاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانخلاصه ای از مطالب همایش مبیمارستان هوش مصنوعیداروی جدید s3 در درمان ام گذشته را دفن کنمعجزه های هر روزهتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملذهن چند جانبه نیازمند نگقانون مندی نقشه ژنتیکی متکامل داروینی هنوز در حانوار مغز با توضیح دکتر فازمان، اندک استاولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سساهچاله ها تبخیر نمیشودمهربانی، شرط موفقیتاجزایی ناشناخته در شکل گجوانان وطنهوش عاطفی در زنان بیشتر اعقل مجادله گرازدواج های بین گونه ای، رژن ضد آلزایمرخواص هلو برگ هلوبا همه مهربان باشداروی ضد چاقیتقلید از روی طبیعتپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و هوش، برترین ابزار بذرات کوانتومی زیر اتمی قآب زندگی است قسمت سومقدرت شناختی انسان، محدودتئوری جدید، ویران کردن گای همه ی وجود مننور از عمق تاریکیزونیسومایدهم نوع خواری در میان پیشیسخن نیکو مانند درخت نیکومیگرن و خواباختلالات حرکتی در انسانجراحی هوشیار مغزاستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز علت خواب آلودگی بعد از خوخورشید مصنوعیکم کردن کالری روشی سودمنبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهادر هم تنیدگی کوانتومیتلاشی جدید در درمان ام اسمغز از بسیاری حقایق می گررنگین کمانآزمون ذهنی گربه ی شرودینلازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم بانیاز به آموزش مجازی دیجیزبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم ارتباط با من برترهمیشه، آنطور نیست که هستسردرد میگرنما اکنون میدانیم فضا خالارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتحقیقت غیر فیزیکیاضطراب و ترسعبارت های مبهم مانند انرخدای رنگین کمانکوچ از محیط نامناسببحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزدرمان نگهدارنده ی اعتیادتنها در برابر جهانمغز، همه ی واقعیت را نمیبروبات کیانآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک ممانتین یا آلزیکسا یا ابتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایزدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبا از سلولهنر دانستنشناخت و معرفت، و نقش آن دارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیحافظه ی ما انسان ها چرا مبلوغ چیستغار افلاطوندل به دریا بزنکیست هیداتید مغزمجموعه های پر سلولی بدن مبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهدرمان ام اس(مولتیپل اسکلفقر داده ها در هوش مصنوعیتو برای خزیدن خلق نشده اینقش هورمون زنانه استروژنروش هایی برای جلوگیری از الکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینسلول های بنیادی منابع و اتغییرهوش مصنوعی از عروسک های بشکستگی لگن یا سکته ی مغزیاز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پروحس و ادراک قسمت 78به خودت مغرور نشودو سوی واقعیتکاربرد روباتهای ريزنانومدیون خود ناموجودبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شدرمان سرگیجه بدون نیاز بفیزیک و هوشیاریتومورهای نخاعینقش روی و منیزیم در سلامتریسپریدونامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانسندرم کووید طولانیجمجمه انسان های اولیههوش مصنوعی از عروسک بازی شبیه سازی سیستم های کواناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرحس و ادراک قسمت هشتاد و شبی ذهن و بی روحدیروز و امروزکشف ژن جدید، می تواند گستمرگ عاطفه و محبتبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استدرک نیازمند شناخت خویش افراموشی آرمانتوپیراماتدرک و احساسفرایند پیچیده ی خونرسانیتوانایی مغز و دیگر اجزای نقطه ی رسیدن به قلهراه انسان شدن، راه رفتن وانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقای موجود زنده از سینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان معکوسهوش مصنوعی از عروسک تا کمصبور باشاز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دحس و ادراک قسمت سیزدهمبیماری الزایمردانشمندان روشی برای تبدیگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات نخاعیبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرختان اشعار زمینفضای خالی ای وجود نداردتکنولوژی های جدید و حالتنه به اعدامرشد در سختی استانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتروس جریان انرژیابزارهای بقای از نخستین سیستم تعادلی بدنجهان ریز و درشتهوش احساسیضعیف و قویاز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توخلاصه ای از درمان های جدیبیندیشداروی جدید لنفوم و لوکمیگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی چشمتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از ذهن هوشیار در پس ماده ی مقانون گذاری و تکاملتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز ترجمه رخدادهای زمزمه ات مانده در گوشماولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان سایه ی هوشیاریموفقیت هوش مصنوعی در امتاحیای بینایی نسبی یک بیمجواب دانشمند سوال کننده هوش عاطفی رمز آزادگیعقل در جهان جدید، عجیب اسژنها نقشه ایجاد ابزار هوخواص هندوانهبا هوش مصنوعی خودکار روبداروی ضد تشنج با قابليت تتقلید از طبیعتپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقرفلکس وتری با توضیح دکتر آب، زندگی است(قسمت پنجم)قدرت عشقتا 20 سال آینده مغز شما به ای آنکه نامش درمان و یادشنور درونزونا به وسیله ویروس ابله همه چیز موج استسخن و سکوتمیگرن و روزه داریاختلالات صحبت کردن در انجراحی گردن همیشه برای دیاستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچعماد الدین نسیمی قربانی خوش قلبی و مهربانیکمی زاویه ی دیدت را عوض کبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییردر هم تنیدگی کوانتومی و پتمایل زیاد به خوردن بستنمغز به تنهایی برای فرهنگ رهبر حقیقیآزمون ذهنی گربه شرودینگرلبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستچیز جدید را بپذیرزبان نیاز تکاملی استتسلیم شدن از نورون شروع مهمکاری یا رقابتسردرد میگرن در کودکانما از اینجا نخواهیم رفتارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستحقیقت غیر قابل شناختاطلاع رسانی اینترنتیعجول نباشخدایی که ساخته ی ذهن بشر کوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمدرمان نابینایان آیا ممکنتنهاییمغزتان را در جوانی سیم کشروح و آب حیاتآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هومن و وجود توهمیتاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسسفر فقط مادی نیستتصویر زیبای اصفهانهنر رها شدن از وابستگیشناخت حقیقت یا آرزوهای گارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کاحافظه ی هوش مصنوعیبلعیدن ستاره توسط سیاهچاغرور و علمدلایلی که نشان میدهد ما بکیست کلوئید بطن سوممجرم، گاهی قربانی استبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهدرمان با سلول های بنیادیفلج نخاعی با الکترودهای تو تغییر و تحولینقش ویتامین K در ترمیم اسروش هایی ساده برای کاهش االکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر الگوی رشد مغزی با زهوش مصنوعی از عروسک های بشگفت نیست من عاشق تو باشماز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از حس و ادراک قسمت 82به خودت نگاه کندولت یا گروهککاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اینترنت بر جنگبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم درمان سرگیجه بدون داروفیزیک آگاهیتومورهای ستون فقراتنقش روزه داری در سالم و جریسدیپلام تنها داروی تایامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانسندرم گیلن باره به دنبال جنین مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک بازی شبکه های مصنوعی مغز به دراز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتحس و ادراک قسمت پنجمبی سوادی در قرن 21دیسک گردنکشف ارتباط جدیدی از ارتبمرگی وجود نداردبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مآیا ما کالا هستیمدرک کنیم ما همه یکی هستیمفرایند تکامل و دشواری هاتوانایی یک فرد، برای تغینقطه ای بود و دگر هیچ نبوراه بی شکستانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از سیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشمندهوش مصنوعی از عروسک تا کمصبر لازمه ی پیروزی استاز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندحس و ادراک قسمت ششمبیماری ای شبیه آلزایمر و دانش، قفل ذهن را باز میکنگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات بین دو همسر و برخیبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهدرد و درسقفس دور خود را بشکنتکنولوژی و پیشرفتنه به اعدامرشد، رسیدن به یک هدف نیستانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای موسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیزهوش بشری تهدید برای بشریطلوع و حقیقتاز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امخم شدن فضا-زمانبیهوش کردن در جراحی و بیمداروی جدید میاستنی گراویگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علمتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند باذهن و زندگیقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز در فراموشی هازنان باهوش تراولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهسایه را اصالت دادن، جز فرموفقیت در تفکر استاحیای بینایی نسبی یک بیمجواب سنگ اندازیهوشمندی کیهانعقل سالمژنها ، مغز و ارادهخواص اناربا هر چیزی که نفس می کشد مداروی ضد تشنج با قابليت تتقویت مغز با ورزشپیموزایدمغز و اخلاقرفتار مانند بردهآتاکسیقسم به فقرتا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مرونوروفیبروماتوززیان غذاهای پرچربترازودونهمه چیز و هیچ چیزسخن پاک و ثابتمیگرن سردردی ژنتیکی که باختلالات عضلانی ژنتیکجز تو که را دارماستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نترعنصر اصلی تعیین واقعیتخوش خیالی و خوش بینیکمالگرایی دشمن پیشرفتبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکاندر هم تنیدگی کوانتومی و دتمایز یا کشف یگانگیمغز بیش از آنچه تصور میشوروی و منیزیم در تقویت استآزادی در چیستلحظات خوش با کودکانتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدنزبان و کلمه حتی برای کسانتست نوار عصب و عضلههمانند سازی در انسانسردرد میگرنی در کودکانما اشیا را آنطور که هستندارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیدحقیقت، آن چیزی نیست که جلاطلاعات حسی ما از جهان، چعدم توقف تکامل در یک انداخدایا جز تو که را دارمکوچکی قلببحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خورددرمان های اسرار آمیز در آتنهایی رمز نوآوری استمغزتان را در جوانی سیمکشروح در جهانی دیگر استإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش من کسی در ناکسی دریافتم تاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش اسفر نامه سفر به بم و جنوب تصویربرداری فضاپیمای آمهنر، پر کردن است نه فحش دشناخت درون، شناخت بیرون؛از فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیحافظه انسان و حافظه ی هوشبنی عباس، ننگی بر تاریخغربال در زندگیدنیا فریب و سرگرمیکپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانیبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشدرمان تومورهای مغزی با افلج بل، فلجی ترسناک که آنتو جهانی هستی که خودش را نقش ژنتیک در درمان اختلاروش استفاده از بالش طبیالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازسلول بنیادی و ای ال استغییر خود یا تغییر دیگراهوش مصنوعی از عروسک بازی شگفت انگیز بودن کیهاناز بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهحس و ادراک قسمت 87به دنبال رستگاری باشدونپزیل در بیماران قلبی کاش شرف اجباری بود یا حتیمدیریت اضطراب، از مهمتریبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی درمان سرطان با امواج صوتفیزیکدانان ماشینی برای تتوهم فضای خالینقش رژیم غذایی بر رشد و اریشه های مشترک همه ی موجوامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانسندرم پیریفورمیسجنگ هفتاد و دو ملت همه را هوش مصنوعی از عروسک بازی شبکیه های مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توحس و ادراک قسمت پنجاهبی شرمیدیستونی قابل درمانکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراقب خودتون و خانواده هبرخی توصیه ها برای واکسیبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده درک احساسات و تفکرات دیگفرایند حذف برخی اجزای مغتوازن مهمتر از فعالیت زینقطه بی بازگشتراه طولانی را به سلامت گذانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از سیگار عامل افزایش مرگ ومجهان هوشیارهوش مصنوعی به کمک هوش طبیصبر و واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریحس و ادراک قسمت شصت و هشتبیماری ای شبیه ام اس مولتدانش، یک انسان را ناسازگگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی پس از سبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخدرد باسن و پا به دلیل کاهقفس ذهنتکنولوژی به طرز وحشتناکینه بدبخت بلکه نادانز گهواره تا گورانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابعاد و نیازهای تکاملیسکوت و نیستیجهان شگفت انگیز و بی زمانهوش در طبیعتطلای سیاهاز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده خونریزی مغز در سندرم کووبیهوشی در بیماران دچار اداروی جدید کنترل قند خونگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه ی علم در کنترل کرونتفاوت قند طبیعی با قند و آیا دست مصنوعی به زودی قاذهن و شیمی بدنقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز در تشخیص بیماری زنجیرها را ما باید پاره کاولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیساخت سلول عصبی حتی پس از مولکول ضد پیریاحتیاط در ورزش زانو در خاجوسازی مدرناسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هاعقلانیت بدون تغییرژنهای مشترک بین انسان و وبا آتش، بازی نکن و بعد از داروی ضد تشنج توپیراماتتقویت استخوان در گرو تغذپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی رفتار وابسته به شکلآتاکسی فریدریشقضاوت ممنوعتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون هاي مصنوعی می توانزیباترین چیز در پیر شدنترازودونهمه چیز کهنه میشودسخت ترین حصارمیگرن شدید قابل درمان اساختراع جدید اینترنت کوانجستجوی متن و تصویر به صوراستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمعوامل موثر در پیدایش زباخوشبختی چیستکمردردباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهاندر هر سوراخی سر نکنتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمغز باستانی، هنوز نقش هارویکردهای جدید ضایعات نخآزادی عقیده، آرمانی که تلرزش ناشی از اسیب به عصبتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیزبان و بیان نتیجه ساختماتست کم هزینه ی بزاق برای همجوشی هسته ای، انرژِی بسردرد و علتهای آنما به جهان های متفاوت خودارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازاحقایق ممکن و غیر ممکناطلاعاتی عمومی در مورد معدم تعادل دوپامین، فقط بخرما منبع بسیار خوب آنتی کوچکترین چیز یک معجزه اسبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به درمان های بیماری آلزایمرتنبیه چقدر موثر استمغط یک گیرنده استروح رهاییافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیمن پر از تلخیمتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشسفر به مریخ در 39 روزتصور ما ازمشکلات و واقعیهوموارکتوس ها ممکن است دشناسایی تاریخچه ی تکاملیاز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میحباب های کیهانی تو در توبه قفس های سیاهت ننازمقالاتدنیا مکانی بسیار اسرارآمکامپیوتر سایبورگمحل درک احساسات روحانی دبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی ادرمان تشنجفلج خوابتو جدای از کیهان نیستینقش گرمایش آب و هوا در همروش جدید تولید برقالگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دیگران یا تغییر خوهوش مصنوعی از عروسک بازی شگفت زده و حیران باشاز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستحس و ادراک قسمت چهلبه زودی شبکه مغزی به جای دوچرخه در کاهش دردهای کمکتاب گران و پرهزینه شد ولمداخله ی زیانبار انسانبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران رادرمان ضایعات نخاعیفال نیکوتوهم فضای خالی یا توهم فضنقش رژیم غذایی در رشد و اریشه های مشترک حیاتامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگهوش مصنوعی از عروسک بازی شباهت مغز و کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرحس و ادراک قسمت پنجاه و یبی عدالتی در توزیع واکسن دژا وو یا اشنا پنداریکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمراحل ارتقای پله پله کیهکشیدن مادی روشی برای جلومرز مرگ و زندگی کجاستبرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هدرک تصویر و زبان های مخلتفراتر از دیوارهای باورتوت زیاد بخوریدنقطه، وجود است یا فاصلهرابطه تشنج و اوتیسمانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله هاجهان های بسیار دیگرهوش مصنوعی به شناسایی کاصبر بسیار بایداز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قحس و ادراک قسمت شصت و دوبیماری اسپینال ماسکولار دائما بخوانگیاه بی عقل به سوی نور میمشکلات روانپزشکی در عقب بزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقدرد زانو همیشه نیاز به جرقفس را بشکنتکنولوژی جدید که سلول هانه جنگ و نه خونریزیزمین در برابر عظمت کیهانانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟ قترک امروزابعاد اضافه ی کیهانسکوت، پر از صداجهانی که نه با یک رخداد و هوش عاطفی قسمت 11طوفان فقر و گرسنگی و بی ساز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومخونریزی مغزی کشندهبیو الکترونیک؛ ترکیب موجداروی جدید آلزایمرگربه شرودینگر و تاثیر مشمعجزه در هر لحظه زندگیآیا رژیم غذایی گیاهی سلاذهن پر در برابر آگاهیقانونمندی و محدودیت عالمتکامل زباننوار مغزی روشی مهم در تشخزندگی فعال و مثبت روند آلاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیساخت شبکه عصبی مصنوعی با مولتیپل اسکلروز در زنان احتیاط در تعویض داروهاجامعه ی آسمانیاسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودعقیده ی بی عملژنهای هوش ، کدامندبا تعمق در اسرار ابدیت و داروی ضد جنون در درمان تیتقویت حافظه یا هوش مصنوعپیچیدگی های مغزمگسمغز کوانتومیرفتار اجتماعی انسان، حاصآتاکسی مخچه ای خودایمنقطار پیشرفتتابوهای ذهنیایمپلانت مغزینورون های ردیاب حافظهزیباترین چیز در افزایش ستراشه مغز بدون واسطه ی دهمه چیز در زمان مناسبسخت ترین کار، شناخت خود امیاستنی گراویس بدون آنتیادامه بحث تکامل چشمجستجوی هوشیاری در مغز مااسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالعوامل ایجاد لغت انسانی و خوشبختی دور از رنج های مکمردرد ناشی از تنگی کانابارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز در والنتاین کتاب بدید همتمدن پیشرفته ی پیشینیانمغز برای فراموشی بیشتر کرویا و واقعیتآزار حقیقیلرزش دست ها و گردن و سر ETتاثیر کتامین در درمان پاایندرالچیزی شبیه نور تو نیستزبان و بیان، در سایه پیشرتست آر ان اس دز میاستنی گهمدلی و هوش عاطفیسردرد به دلیل مصرف زیاد مما با کمک مغز خود مختاريمارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا وحل مشکلاطلاعاتی عمومی در مورد معدم درکخسته نباشی باباکووید نوزده و خطر بیماری ماده ی خالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکدرمان های بیماری اس ام ایتهدیدهای هوش مصنوعینفرت، اسیب به خود استروزه داری متناوب، مغز را افت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل من بی من، بهتر یاد میگیرمتاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کسفر به درون سفری زیباتصور از زمان و مکانهورمون شیرساز یا پرولاکتشناسایی زبان حیوانات با از نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس حباب هایی تو در توبه مغز خزندگان خودت اجازتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیای شگفت انگیز کوانتومکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت چقدر موثر استبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدوددرمان جدید ALSفلج خواب چیستتو دی ان ای خاص ميتوکندرينقش پیش زمینه ها و اراده روش صحبت کردن در حال تکامالگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلول بنیادین از مخاط بینتغییر دادن ژنها آیا روزی هوش مصنوعی از عروسک بازی شگفتی های نقشه ی ژنتیکیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستحس و ادراک قسمت چهل و هفتبه زیر پای خود نگاه نکن بدوچرخه سواری ورزشی سبک و کتاب زیست شناسی باورمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزدرمانهای بیماری پارکینسفاکسیبتتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)نقش زنجبیل در جلوگیری از ریشه های اخلاقامیدوارینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانسندرم پای بی قرارجنگ داده هاهوش مصنوعی از عروسک بازی شباهت مغز با کیهان مادیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدحس و ادراک قسمت پنجاه و دبیمار 101 ساله، مبتلا به سدژاوو یا آشناپنداریدگرگونی های نژادی و تغییکشتن عقیده ممکن نیستمرز بین انسان و حیوان کجابرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعدرک حقیقت نردبان و مسیری فرار در فرار از میزبان، دتوسعه هوش مصنوعی قادر اسنمیتوان با بیرون انداختنرادیوی مغز و تنظیم فرکانانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله های فضایی منابعجهان هایی در جهان دیگرهوش مصنوعی تعاملیصد قدح، نفتاده بشکستاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریحس و ادراک قسمت شصت و ششبیماری اضطراب عمومیدارچینگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده گر جدای از شیء مشابزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آدردهای سال گذشته فراموش قله برای دیدن نه برای به تکنولوژی جدید که سلول هانه روش تقویت مغززمین زیر خلیج فارس تمدنی انسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری در کجاست؟(قترکیب آمار و ژنتیکابعاد بالاترسکوت، در برابر گزافه گویجهانی که از یک منبع، تغذیهوش عاطفی قسمت نهمطوفان بیداریاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیخونریزی مغزی کشنده ولی قبیوگرافیداروی جدید آلزایمر تاییدگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفی مورد نادر بیماری گآیا رژیم غذایی گیاهی سلاذهن تو همیشه به چیزی اعتققارچ بی مغز در خدمت موجودتکامل زباننوار مغز، مفید و بی خطرزندگی هوشمند در خارج از زاولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیساخت شبکه عصبی با الفبای مواد کوانتومی جدید، ممکناحساس گذر سریعتر زمانجاودانگی مصنوعیاسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص اردهژنهای حاکم بر انسان و انسبا خودت نجنگدارویی خلط آورتقویت سیستم ایمنیپیچیدگی های مغزی در درک زمغز آیندگان چگونه است ؟رقیبی قدرتمند در برابر مآتش منبع انرژیقطره قطرهتاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروپلاستیسیتی چیستزیر فشار کووید چه باید کرتراشه ها روی مغزهمه چیز در زمان کنونی استسختی ها رفتنی استمیاستنی گراویس در جواناناداراوون تنها داروی تاییحفره در مغزاسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالعواملی که برای ظهور لغت اخیالپردازی نکنکمردرد و علل آنبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زباندر یک فراکتال هر نقطه مرکتمدن بشری و مغز اخلاقیمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟رویا و کابوسآزار دیگری، آزار خود استلرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینزبان و تکلم برخی بیماریهتشنچ پانایوتوپولوس تشنج همراه سختی، اسانی هستسردرد تنشنما بخشی از این جهان مرتبطارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکترحلقه های اسرارآمیزاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نعدالت برای من یا برای همهخطا در محاسبات چیزی کاملکودک هشت ساله لازم است آدماده ای ضد التهابیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیدرمان های جدید ALSتو یک معجزه اینقاشی هایی با بوی گذشته یروزه داری و التهاب زیانبافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل مننژیتتاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر سفر تجهیزات ناسا به مریخ تصاویر زیبای رعد و برقهوش فوق العاده، هر فرد اسشناسایی سلول های ایمنی ااز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صححد و مرزها توهم ذهن ماستبه نقاش بنگرصفحه اصلیدنیایی پر از سیاهچاله کاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت های حافظه و حافظبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسدرمان جدید مولتیپل میلومفلج دوطرفه عصب 6 چشمتو در میانه ی جهان نیستی نقش پیشرفته ی سلول های بنروشهای نو در درمان دیسک بالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر زودتر اتصالات مغزیهوش مصنوعی از عروسک بازی شگفتی های زنبور عسلاز تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتحس و ادراک قسمت چهل و هشتبه سیاهی عادت نکنیمدوپامین قابل حل در آبکتاب طبیعت در قالب هندسهمروری بر تشنج و درمان هایبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خدرماندگی به دلیل عادت کرفاجعه ی جهل مقدستوهم چیستنقش زبان در سلطه و قدرت ارژیم های غذایی و نقش مهم امیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسندرم پس از ضربه به سرجنبه های موجی واقعیتهوش مصنوعی از عروسک بازی شباهت های ریشه ای چند بیماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنحس و ادراک قسمت پنجاه و سبیمار مرکز تنفس سلولیدانش قدرت استگل خاردار، زیباستمرز جدید جستجو و اکتشاف، برخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیدرک دیگرانفرد موفقتوسعه برخی شغل ها با هوش نمیتوان بر سیاه سیاه نوشراز تغییراندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچههوش مصنوعی در قضاوت های اصداقتاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنحس و ادراک سی و هفتمبیماری بیش فعالیداروهای مصرفی در ام اسگیرنده باید سازگار با پیمشاهده آینده از روی مشاهبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آدردی که سالهاست درمان نشقله سقوطتکینگیچه زیاد است بر من که در ایزمان چیستانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آمنبع خواب و رویاترکیب حیوان و انساناتفاق و تصادفسکته مغزیجهانی پر از سیاهچاله یا پهوش عاطفی قسمت هفتمطوفان زیباییاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دخواندن ، یکی از شستشو دهنبیوگرافیداروی جدید ای ال استفاوت مغز انسان و میمون هگزارش یک مورد جالب لخته ومعرفت و شناختآیا راهی برای بهبود وضعیقبل و بعد از حقیقتتکامل زبان انسان از پیشینوار مغز، ترجمه ی فعالیت زندگی و داراییاولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیساختن آیندهموجود بی مغزی که می توانداحساسات کاذبجایی برای یاد گرفتن باقی اساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیعلم و روحخواص بادامکفش و کتاببا خدا باشدارویی ضد بیش فعالی سیستتلقین اطلاعات و حافظهپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز اندامی تشنه ی انرژی ارقابتی بی هدف یا رقابتی هآثار باستانی تمدن های قدلمس کوانتومیتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز مبارکزیرفون داروی ضد ام استراشه ی هوش مصنوعی در مغزهمه چیز، ثبت می شودسختی در بلند شدن از روی صمیدان مغناطيسي زمین بشر ادب برخورد با دیگرانحق انتخاباصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلعوارض ازدواج و بچه دار شدخانه ی تاریککمردرد با پوشیدن کفش منابازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستدر کمتر از چند ماه سوش جدتمدن زیر آبمغز بزرگ چالش است یا منفعرویا و خبر از آیندهآسيب میکروواسکولاریا آسلزوم گذر انسان از حدها و تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان الزبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج چیستهمراهی میاستنی با برخی سسردرد سکه ایما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال حمله ویروس کرونا به مغزاعتماد به خودعسل طبیعی موثر در کنترل بخطا در محاسبات چیزی کاملکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیدرمان های جدید میگرنتو یک جهان در مغز خودت هسچقدر به چشم اعتماد کنیمروزه داری و بیمار ی ام اس افراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیمن، ما یا چی؟تاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد سفر دشوار اکتشافتصادف یا قوانین ناشناختههوش مصنوعی می تواند بر احشهر زیرزمینی در ژاپن برااز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایحریص نباشبه نقاش بنگرسوالات پزشکیدنیا، هیچ استکاهش مرگ و میر ناشی از ابمحدودیت درک انسانبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیددرمان جدید میگرن با انتی فن آوری های جدید علیه شناتوقف؛ شکستنقش آتش در رسیدن انسان بهروشهای شناسایی قدرت شنواالگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلول عصبی، در محل خاص خودتغییر عمودی سر انسان از پهوش مصنوعی از عروسک بازی شانس یا نتیجه ی تلاشاز تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازحس و ادراک قسمت چهل و دومبه سخن توجه کن نه گویندهدورترین نقطه ی قابل مشاهکتاب، سفری به تاریخمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در ددرها بسته نیستفارغ التحصیلان، فقیر و دتوهم و خیالنقش زبان در سلطه و قدرت ارژیم های غذایی و نقش مهم امیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییهوش مصنوعی از عروسک بازی شباهت کیهان و مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناحس و ادراک قسمت پنجاه و شبیماری لبر و نابینایی آنحس و ادراک قسمت بیست و چهبیماری میاستنی گراویسدانش محدود به ابعاد چهارگل درون گلدانمرزهای حقیقی یا مرزهای تبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند ندرک درست از خود و هوشیاریفرد یا اندیشهتوصیه های سازمان بهداشت نمای موفقیتراست دستی و چپ دستیاندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان یکپارچههوش مصنوعی در کامپیوترهاصدای بم با فرکانس پایین، از تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعحس و ادراک- قسمت پنجاه و بیماری تی تی پیداروهای ام اسگالکانزوماب، دارویی جدیمشاهدات آمیخته با اشتباهبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بدرد، رمز موفقیتقلب های سادهتکامل فردی یا اجتماعینه عدم مطلق بلکه عدم با قزمان و مکان، ابعاد کیهان انسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهاتوبان اطلاعات و پلِ بینسکته ی مغزی در جوانانجهانی در ذهنهوش عاطفی قسمت یازدهطولانی ترین شباز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقخواندن، دوست روزهای سختبیان ژن های اسکیزوفرنی دداروی جدید برای میاستنی تفاوت ها و تمایزها کلید بگشایش دروازه جدیدی از طرمغز فکر میکند مرگ برای دیآیا راهی برای رفع کم آبی قبل از آغازتکامل ساختار رگهای مغزی نوار عصب و عضلهزندگی بی دوداولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیساختن آینده، بهترین روش موجودات مقهور ژنها هستنداخلاق و علوم اعصابجایی خالی نیستاستفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری علم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص بادام زمینیکفش بد، عامل مهم کمردردبا طبیعت بازی نکنداستانها و مفاهیمی اشتباتلاش ها برای کشف منابع جدپیوند مدفوعمغز انسان ایا طبیعتا تمارموزی از نخستین تمدن بشرآدم عاقل، وقت خودش را هدرلووفلوکساسینتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند دنوروز یا روز پایانیزیرک ترین مردمتراشه ی بیولوژِیکهمه ی سردردها بی خطر نیستسدسازی روش مناسب برای مقمیدان های مغناطیسی قابل ادراک ما درک ارتعاشی است حقیقت قربانی نزاع بین بی اصل بازخوردهدف یکسان، در مسیرهای متعید نوروز مبارکخانواده پایدارکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامدر آرزوهایت مداومت داشتهتمدنی قدیمی در شمال خلیج مغز بزرگ چالشهای پیش رورویا بخشی حقیقی از زندگی آسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیزبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج و حرکات شبه تشنجی قاهمراهی نوعی سردرد میگرنیسردرد عروقی میگرنمانند کودکان باشیدارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از دحمایت از طبیعتاعتماد به خودعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطای ادراک کارماکودکان مهاجرماده، چیزی بیش از یک خلا بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز سادرمان های جدید در بیماری تو کجای جهانینقش قهوه در سلامتیروزه داری سلول های بنیادافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیمن، خود تو هستمتاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسسفرنامه سفر به بم و جنوب تضادهای علمیهوش مصنوعی متصل با مغزشواهدی از نوع جدیدی از حااز نخستین همانند سازها تویتامین کاحرکات چشم، ترجمه کننده ی به نادیدنی ایمان بیاورپیامهای کاربراندندان ها را مسواک بزنید تکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه فراتر از حفظ تعادلبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کرونادرمان جدید کنترل مولتیپلفناوری هوش مصنوعی نحوه ختولید مولکول جدید توسط هنقش انتخاب از طرف محیط، نروشی برای بهبود هوش عاطفالتهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات منطقه بویایی مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی شانس یا تلاشاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسحس و ادراک قسمت چهل و سومبهبود حافظه پس از رخدادهديدن با چشم بسته در خواب کتابخانهمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زنددرهای اسرارآمیز و پوشیدهفاصله ها در مکانیک کوانتتوهم وجودنقش سجده بر عملکرد مغزرژیم ضد التهابیامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسندرم دزدی ساب کلاوینجنسیت و تفاوت های بیناییهوش مصنوعی از عروسک بازی شباهت زیاد بین سلول هاي عاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شواکسن دیگری ضد کرونا از دحس و ادراک قسمت بیست و یکبیماری میاستنی گراویسدانش بی نهایتگل زندگیمزایای شکلات تلخ برای سلبرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشردرک عمیق در حیواناتفرد حساس از نظر عاطفی و بتوصیه های غیر دارویی در سنمایش تک نفرهرجزخوانی هایی که امروز باندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کنونی و مغز بزرگتریهوش مصنوعی در تفکر خلاق اصرع و درمان های آناز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردحس و ادراک- قسمت بیست و پبیماری خود ایمن اعصاب محداروهای تغییر دهنده ی سیگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبه ی حق خودبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه درس گرفتن از شکست هاقلب و عقلتکامل مادی تا ابزار هوشمنهایت معرفت و شناخت درک عزمان و گذر آن سریع استانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوسوکسیمایدسکته ی چشمیجهان، تصادفی نیستهوش عاطفی قسمت پنجمطی یکصد هزار سال اخیر هرچاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است خواب و بیداری نوسانی مغزبیان حقیقتداروی جدید برای کاهش وزنتفاوت ها را به رسمیت بشناپل جویی اصفهانمغز قلبذهن خود را مشغول هماهنگیآیاما مقهور قوانین فیزیکقبل از انفجار بزرگتکامل شناخت انسان با کشفنوار عصب و عضلهزندگی در جمع مواردی را براولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانساختار فراکتال وجود و ذهمورد نادر همپوشانی دو بیاخلاق پایه تکامل و فرهنگجاذبهاستفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیعلم به ما کمک میکند تا موخواص شکلات تلخکل اقیانوس در یک ذرهبالای هر دستی، دستی هستدخالت در ساختار ژنهاتلاش های جدید در ALSپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای ایجاد تمدرمز و رازهای ارتباط غیر کآرمانگرای تخیلی نباشلوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسینورالژیزیست شناسی کل در جزء فراکتربیت کودکان وظیفه ای مههمه جا خیر بکارسرنوشتمیدان های کوانتومی خلاادراک، فراتر از آنچه معمحقیقت آنطور نیست که به نظاصل در هم تنیدگی و جهانی عامل کلیدی در کنترل کارآخاویار گیاهیکنگره بین المللی سردرد دبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میدر آسمان هدیه های نادیدنتمرکز و مدیتیشنمغز بزرگ و فعال یا مغز کورویا تخیل یا واقعیتآسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز زبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج به صورت اختلال رفتاهندسه ی پایه ایسرطان کمیت گراییمانند آب باشارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کنحوادث روزگار از جمله ویراعتماد بی موردعشق درونی به یگانگی خلقتخطای حسکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیدرمان های جدید سرطانتو کز محنت دیگران بی غمینقش مهاجرت در توسعه نسل اروزهای بد باقی نمیماندافزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استمنابع انرژي پاک سرچشمه حتاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادههوش مصنوعی و کشف زبان هایشواهدی از دنیسوان(شبه نئاز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخوانحرکت چرخشی و دائمی کیهانبه هلال بنگرسایتهای دیگرده روش موفقیتکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسوندرمان جدید ام اسفواید روزه داری متناوبتولید مثل فقط با یک مادر نقش اتصالات بین سلولهای روشی جدید در درمان قطع نخام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات مغز پس از 40 سالگیهوش مصنوعی از عروسک بازی شاهکار قرناز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت نهمبهداشت خوابدی متیل فومارات(زادیوا)(کجای مغز مسئول پردازش تجمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلودرون قفس یا بیرون از آنفاصله ی همیشگی تصویر سازتوهم وجودنقش غذاها و موجودات دريارژیم غذایی حاوی تخم مرغ وامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانسندرم سردرد به دلیل افت فجهل مقدسهوش مصنوعی از عروسک بازی شباهت زیاد بین سلول هاي عاز تکینگی تا مغز از مغز تاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحس و ادراک قسمت بیست و دوبیماری های میتوکندریدانشمندان موفق به بازگردگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان بی گبررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پدرگیری قلب در بیماری ویرفردا را نمیدانیمتوصیه هایی در مصرف ماهیچند نرمش مفید برای کمردررحم مصنوعیاندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله ی تولید کنندهجهان کاملی در اطراف ما پرهوش مصنوعی در خدمت خلق وحضایعه ی شبکه لومبوساکرالاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختحس و ادراک- قسمت شصت و چهبیماری دویکداروهای ضد بیماری ام اس وگامی در درمان بیماریهای مطالبی در مورد تشنجبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در ددست و پا زدن در سایه؟قلب یا مغزتکامل مداومنهایت در بی نهایتزمان و صبرانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استمنتظر زمان ایده آل نشواتصال مغز و کامپیوترجهش های ژنتیکی مفید در ساهوش عاطفی قسمت اولطیف انسفالیت، گیلن باره از خود رها شویادآوری خواب و رویاخواب زمستانی سلول های سربیداری معنوی یعنی دوستی داروی جدید برای ای ال استفاوت های بین زن و مرد فقپل خواجو اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهذهن خالی از شلوغی افکارآگاهی فراتر از آگاهیقبرستان ها با بوی شجاعتتکامل، نتیجه ی برنامه رینوار عصب و عضلهزندگی در سیاهچالهاوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریساختار شبکه های مغزی ثابموسیقی نواختلا ل در خود عضلهجاذبه و نقش آن در شکلگیریاستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهعلم بدون توقفخواص شگفت هویجکلمات بلند نه صدای بلندبالاترین هدف از دولتدر موج، راز خلقت نهفته استلاش های جدید در درمان فرپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طرمز گشایی از اتصالات مغزآرام باشلوتیراستامتاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویانورالژی تریژمینالزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه فعالیت های عضله به همیشه چیزی برای تنهایی دسریع دویدن مهم نیستمیدان بنیادین اطلاعاتادغام میان گونه های مختلحقیقت افراداصل علت و تاثیرعادت همیشه خوب نیستخار و گلکنگره بین المللی سردرد دبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی ددر آستانه ی موج پنجم کوویتمرکز بر هدفمغز بزرگترین مصرف کننده رویا حقی از طرف خداآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جنلزوم عدم وابستگی به گوگل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپزبان و شناخت حقیقت قسمت ستشنج عدم توازن بین نورون هندسه ی رایج کیهانسرعت فکر کردن چگونه استماه رجبارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیحکمت الهی در پس همه چیزاعتیاد و تلاش های درمانی عشق، شلوغ کردن نیستخطر آلودگی هواکودکان گذشته به آینده فکماست مالی با هوش انسانیبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آدرمان های رایج ام استو پیچیده ترین تکنولوژی نقش میدان مغناطیسی زمین روزهای سختافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کوانسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدهوش مصنوعی یا حماقت طبیعشیر و دوغ باداماز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتحس متفاوتبه کدامین گناه کشته شدنددهن، بزرگترین سرمایهکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه ابزاري که وظیفه آن فبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمردرمان جدید ای ال اس، توفرفواید روزه داری متناوبتولید مثل اولین ربات های نقش تیروئید در تکامل مغزروشی جدید در درمان نابینام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلام تا روشناییتغییرات آب و هوایی که به هوش مصنوعی از عروسک بازی شاهکار شش گوشاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت چهارمبهداشت خواب، امروز در جهدین اجباریکرونا چه بر سر مغز می آورمرکز خنده در کجای مغز استبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشاندرون و بیرون، جدای از هم فتون های زیستیتوهم بی خدایینقش غذاها و موجودات دريارژیم غذایی سالم و ضد التهاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانسوی ما آید نداها را صداجهان فراکتالهوش مصنوعی از عروسک بازی شجاعت و ترسهوش مصنوعی از عروسک بازی شرکت نورالینک ویدیویی ازاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحس و ادراک قسمت بیست و سوبیماری های مغز و اعصاب و دانشمندان نورون مصنوعی سگلوئونمسمومیت دانش آموزان، قمابررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسدرگیری مغز در بیماری کویفرزندان زمان خودتوضیحی ساده در مورد هوش مچند جهانیرحم مصنوعیانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک الکترومغناطیسی مغابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستههوش مصنوعی در خدمت خلق وحضایعه ی عروقی مخچهاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشحسن یوسف باغچه ی منبیماری دیستروفی میوتونیداروهای ضد تشنج با توضیح گامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیدست کردن در گوشقلب دروازه ی ارتباطتکامل چشمنهادینه سازی فرهنگ اختلازمان واقعیت است یا توهمانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پمنحنی که ارتباط بین معرفاثر مضر مصرف طولانی مدت رجهش های ژنتیکی غیر تصادفهوش عاطفی قسمت دهمطبیعت موجی جهاناز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استخواب سالم عامل سلامتیبیداری و خواب کدام بهتر اداروی جدید برای دیابتتفاوت های تکاملی در مغز وپلاسمای غالبمغز مانند تلفن استذهن سالمآپومورفین در پارکینسونقدم زدن و حرکت دید را تغیتکثیر سلول در برابر توقف نوار عصب و عضلهزندگی زمینی امروز بیش از ايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیمسادیسم یا لذت از آزار دادموسیقی هنر مایع استاختلاف خانوادگی را حل کنجبران از دست رفته هااستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اعلم در حال توسعهخواص عجیب لوبیاکلوزاپین داروی ضد جنونباهوش ترین و با کیفیت تریدر میان تاریکی و روشناییتلاش های جدید در درمان سرپیوند اندام از حیوانات بمغز انسان برای شادمانی طرمز پیشرفت تواضع است نه طآرامش و دانشلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه نوزاد ناشنوای متولد شده،زیست، مرز افق رویداد هستترجمه ی فعالیت های عضله بهمیشه چشمی مراقب و نگهباسریعترین کامپیوتر موجودمیدازولام در درمان تشنج ادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزحقیقت انساناصل عدم قطعیت از کوانتوم عادت کن از بالا نگاه کنیخارق العاده و استثنایی بکنترل همجوشی هسته ای با هباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصدر برابر حقایق جدیدتمرکز بر امروزمغز حریص برای خون، کلید ترویاها از مغز است یا ناخوآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پمقاومت به عوارض فشار خون تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تزبان جانسوزتشویق خواندن به کودکانهندسه بنیادینسطح آگاهی، رخدادهای زندگماهیچه ی صبرارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگرانحافظه میتواند بزرگترین داعتیاد را به دور بیندازعصب حقوق نورولووخطر حقیقی، خود انسان استکودکان خود را مشابه خود تماشین های دارای روحبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتدادرمان های علامتی در ام استو آرامش و صلحینقش محیط زندگی و مهاجرت دروزهای سخت میگذردافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرمنابع انرژی از منابع نهفتاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز براسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجهوش مصنوعی گوگل به کمک تششیشه ی بازالتی و سیلیکوناز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان دردحس چشایی و بویاییبه امید روزهای بهتردو ویژگی انتزاع و قدرت تجکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخچه تاثیر گذار بر حافظهبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جواناندرمان جدید سرطانفواید زیاد دوچرخه سواریتولید یا دریافت علمنقش حفاظتی مولکول جدید دروشی جدید در درمان سکته مام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پامنابع بی نهایت انرژی در دتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلاح و راهزنیتغییرات تکاملی سر انسان هوش مصنوعی از عروسک بازی شاید گوشی و چشمی، آماده شاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک محس و ادراک قسمت نوزدهمبهداشت خواب، رمز حافظه ی دین، اجباری نیستکریستال هامرگ چیستبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهدرون آشفته ی تو و ظاهر خنفروتنی معرفتیتوهم تنهایینقش غذاها و موجودات دريارژیم غذایی ضد التهابیامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان قابل مشاهده بخش کوچجهان موازی و حجاب هاهوش مصنوعی از عروسک بازی شربت رب اناراز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادحس و ادراک قسمت بیستمبیماری های ژنرالیزه ی عصدانشمندان یک فرضیه رادیکگمان میکنی جرمی کوچکی در مسیر دشوار تکامل و ارتقابررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجوددرگیری مغز در بیماران مبفرضیه ای جدید توضیح میدهتوضیحات دکتر فاطمی در موچند جهانیرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از سیاره ی ابلهانجهان پیوستههوش مصنوعی درمانگر کامپیضایعات در عصب زیر زبانیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استحساسیت روانی متفاوتبیماری سلیاکداروی فامپیریدین یا نورلگاهی لازم است برای فهم و معمای اخلاقی قطاربعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میدست آسمانقلب روباتیکتکامل و ارتقای نگاه تا عمچهار میلیارد سال تکامل بزمان پلانکانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو سال 2025 سال بین المللی علممنشأ اطلاعات و آموخته ها اثرات فشار روحی شدیدجهش های بیماری زا، معمولهوش عاطفی قسمت دومطبیعت بر اساس هماهنگیاز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستخواب سالم عامل سلامتی و یبیرون اصل است یا درونداروی جدید ضد فشار خونتفاوت های زبانی سرمنشا تپمبرولیزوماب در بیماری چمغز مادران و کودکان در زمذهت را روی چیزهای مفید متآپومورفین در پارکینسونقدرت مردمتأثیر نیکوتین سیگار بر منوار عصب و عضله مهم در تشزندگی زودگذرايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمسازگاری با محیط بین اجزامیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلال حرکتی مانند لرزش جدا کردن ناخالصی هااستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستعلم راهی برای اندیشیدن اخود جسم و یا تصویرکلید نزدیک و نگاه تو بر فباور و کیهان شناسیدر مانهای کمر دردتلاش های جدید شرکت نورالمغز انسان رو به کوچک تر شرمز امید، بی نیازی از مردآرامش و سکونلیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیستنوسانات کوانتومی منبع مازاویه نگاه ها یکسان نیستترجمه ای ابتدایی از اسراهمیشه اطمینان تو بر خدا بسرکه انگبین عسلی مفید برمکان زمان یا حافظه زمانارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزاحقیقت اشیااصل، روان و نفس استعادت کن خوب حرف بزنیخبر مهم تلسکوپ هابلکنترل جاذبهبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهدر جراحی کمر عجله نکنیدتمساح حد واسط میان مغز کومغز در تنهایی آسیب میبینرویاهای پر رمز و حیرتی درآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا هممقایسه رقابت و همکاریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استزبان ریشه هایی شناختی استشخیص ژنتیکی آتروفی های هندسه در پایه ی همه ی واکسعی کن به حدی محدود نشویماپروتیلینارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشحافظه های کاذباعداد بینهایت در دنیای معصب سیاتیکخطر را بپذیرکودکان را برای راه آماده ماشین دانشبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمدرمان ژنتیکی برای نوآوریتو افق رویداد جهان هستینقش مرکز تنفس سلولی در بیروش مقابله مغز با محدودیافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیسفری به آغاز کیهانتعیین پیش آگهی آسیب به عصهوش مصنوعی گوگل به کمک تششکل های متفاوت پروتئین هاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهحس و ادراک (قسمت اول )به بالا بر ستارگان نگاه کدو بیماری روانی خود بزرگ کایروپاکتیک چیستمخاطب قرار دادن مردم، کابرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار درمان جدید سرطانفیلم کوتاه هیروشیما از هتولید پاک و فراوان انرژینقش حیاتی تلومر دی ان آ دريتوکسيمب در درمان ام اسامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیمنابع جدید انرژیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلسله مباحث هوش مصنوعیتغذیه بر ژنها تاثیر داردهوش مصنوعی از عروسک بازی شاید درست نباشداز تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت هفتمبوزون هیگز چیستدیوار همه اش توهم بودکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر پنهانبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهدروغ نگو به خصوص به خودتفروتنی و غرورتوهم جدایینقش غذاها در کاهش دردهای رژیم غذایی ضد دردانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازهوش مصنوعی از عروسک تا کمشربت ضد خلطاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانحس و ادراک قسمت دهمبیماری های روانی با تاثیدانشمندان ژنی از مغز انسگنجینه ای به نام ویتامین مسئول صیانت از عقیده کیسبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته ودرگیری مغزی در سندرم کووفساد اقتصادی سیتماتیک درتیوتیکسن داروی ضد جنونچند جهانی و علمرساناها و ابر رساناها و عانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از سیاره ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آهوش مصنوعی درخدمت خلق وحضرورت زدودن افکاراز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستخفاش کور و انسان بینا؟بیماری شارکو ماری توثداروی لیراگلوتیدگاهی مغز بزرگ چالش استمعماری، هندسه ی قابل مشابعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی دست بالای دستقلب را نشکنتکامل و ریشه ی مشترک خلقتچهار ساعت پس از کشتار خوکزمان به چه دلیل ایجاد میشانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پسال سیزده ماههمنشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات مفید قهوهجهش تمدنی عجیب و شگفت انسهوش عاطفی قسمت سومطعمه ی شبکه های ارتباط اجاز روده تا مغزژن همه چیز نیستخواب عامل دسته بندی و حفطبیست تمرین ساده برای جلوداروی جدید ضد میگرنتفاوت ایستایی و تکاپوپناه به بیابانمغز چون ابزار هوش است دلیذخیره ی شگفت انگیز اطلاعآب زندگی است قسمت چهارمقدرت و شناخت حقیقتتأثیر نگاه انسان بر رفتانوار عصب و عضله برای تاییزندگی سلول در بدن، جدای اايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمستم با شعار قانون بدترین میهمانهای ناخوانده عامل اختلال خواب فرد را مستعد جدایی خطای حسی استاستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريکلید، در ناشناخته هاستباید از انسان ترسیددر محل کار ارزش خودت را بتلاش هایی در بیماران قطع مغز انسان رو به کوچکتر شدرمز بقای جهش ژنتیکیآرامش عقللیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالنوشیدن چای برای مغز مفید زاوسکا درمان گوشرترس و آرمان هاهمیشه به آنچه داری، خوشنسرگیجه از شایعترین اختلامکانیک کوانتومی بی معنی ارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تحقیقت تنها چیزی است که شااصلاح خطا با رفتن بر مسیرعادت کردن به نعمتخدا موجود استکندن ریشه ی خودبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استدر درمان بیماری مولتیپل تنفس هوازی و میتوکندریمغز را از روی امواج بشناسرویای شفافآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین مقابله ی منطقی با اعتراضتاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتزبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص آلزایمر سالها قبل هندسه زبانِ زمان استشلیک فراموشیماجرای جهل مقدسارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگحافظه و اطلاعات در کجاست بقا با سازگارترین فرد اسعضلانی که طی سخن گفتن چقدخطرات هوش مصنوعیکوری گذرای ناشی از موبایمبانی ذهنی سیاه و سفیدبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمدرمان کارتی سل و تومور مغتو انسانی و انسان، شایستنقش نگاه از پایین یا نگاهروش های صرفه جویی در ایجاافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان و هوش مصنوعیهوش مصنوعی الفاگوشکل پنجم مادهاز واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزرحس و ادراک (قسمت دوم )به بالاتر از ماده بیندیشدو بار در هفته ماهی مصرف کار امروز را به فردا نیندمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زباندرمان دارویی سرطان رحم بفیلمی بسیار جالب از تغییتولید اندام با چاپ سه بعدنقش خرچنگ های نعل اسبی درریه زغالیامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاص زبان در مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت و دستکار ی حافظههوش مصنوعی از عروسک بازی شایسته نیست در جیب خود قراز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقحس و ادراک قسمت هفدهمبوزون هیگز جهان را از متلدیوار، از ابتدا توهم بودکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازدریا آرام نخواهد شد کشتی فرگشت و تکامل تصادفی محض توهم جدایی و توهم علمنقشه مغزی هر فرد منحصر بهراه فراری نیستانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانسوخت هیدروژنی پاکجهان مادی، تجلی فضا در ذههوش مصنوعی از عروسک تا کمشش مرحله تکامل چشماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه احس و ادراک قسمت دوازدهمبیماری وسواسدانشمندان پاسخ کوانتومی گندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت جدیدبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود دارددرگیری مغزی در سندرم کووفشار و قدرتتیک و اختلال حرکتیچند روش ساده برای موفقیترستگاری محدود به یک راه نانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتخریب مغز به دلیل کمبود بابزارهای پیشرفته ارتباط سیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی هوش مصنوعی ساخته هوش طبیضرب المثل یونانیاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی خفاش با شیوع همه گیری جدیبیماری ضعف عضلات نزدیک بداروی کنترل چربی خونگاهی جهت را عوض کنمعنی روزهبعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مدستورالعمل مرکز کنترل بیقوی تر باشتکامل ابزار هوش ، راه پر نون و القلمزمان شگفت انگیزانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برسانسور از روی قصد بسیاری مهمان ناخواندهاثرات مفید روزه داریجهشهای مفید و ذکاوتی که دهوش عاطفی قسمت ششمظهور امواج مغزی در مغز مصاز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی خواص فلفل سبزبیش از نیمی از موارد انتقداروی جدید ضد الزایمرتفاوت ارباب و رهبر حقیقیپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز چگونه صداها را فیلتر ذره ی معین یا ابری از الکآب زندگی است قسمت هفتمقدرت کنترل خودتأثیر شیرینی های حاوی لونوار عصب و عضله تعیین محلزندگی، مدیریت انرژیای نعمت من در زندگیمنعناعستم، بی پاسخ نیستمیوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلال در شناسایی حروف و جریان انرژی در سیستم های استفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به علایم کمبود ویتامین E را خودآگاهی و هوشیاريکلام و زبان، گنجینه ای بسبابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به ادر چه مرحله ای از خواب ، رتلاش در تولید انرژی به رنمغز ایندگان چگونه استرمز جهانآرامش(سکوت) stillness و تکاپولا اکراه فی الدینتاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستنوعی سکته مغزی ، وحشتناک زبان فرایند تکاملی برای ترسناک تر از کوریهمیشه داناتر از ما وجود دسرگردانیمکانیزمهای دفاعی در برابارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیحقیقت خواب و رویااصول انجام برخی نرمش ها دعادت بد را ترک کنخدا نور آسمان ها و زمین اکندر در بیماریهای التهاببحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هدر دعواها چه میکنی؟تنفس هوازی و میتوکندریمغز زنان جوانتر از مغز مرروان سالمآشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسمقابله با کرونا با علم استاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگزبان شناسی نوین نیازمند تشخیص ایدزهندسه، نمایشی از حقیقتشلیک فراموشیماجرای عجیب گالیلهارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیحافظه و اطلاعات در کجاست بقا در ازای بیماریغم بی پایاندفاع از پیامبرکی غایب شدی تا نیازمند دلمباحث مهم حس و ادراکبخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انسادرمان پوکی استخوانتو با همه چیز در پیوندینقش نظام غذایی در تکامل مروش های عملی برای رفع کمرافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعامل انسان با هوش مصنوعهوش مصنوعی اکنون می توانشکرگزار هر چیزی باش که دااز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیحس و ادراک قسمت 67به جای محکوم کردن دیگران دو برابر شدن خطر مرگ و میکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح درمان زخم دیابتی با تکنوفیروز نادریتولید سلولهای جنسی از سلنقش داروهاي مختلف معروف ریواستیگمینامید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هومناطق خاصی از مغز در جستجتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسم زنبور ، کلیدی برای وارثبت امواج الکتریکی در عصهوش مصنوعی از عروسک بازی شادی، پاداش انجام وظیفهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدحس و ادراک قسمت هجدهمبی نهایت در میان مرزهادید تو همیشه محدود به مقدکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ و سوال از قاتلبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی ددریافت هورمون امید با ورفراموش کارها باهوش تر هستوهم جسمنقشه های مغزی جدید با جزیراه نجاتانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگویینخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تاریکی و نورابزار بقای موجود زنده از سودمندی موجودات ابزی بر جهان مرئی و نامرئیهوش مصنوعی از عروسک تا کمششمین کنگره بین المللی ساز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن حس و ادراک قسمت سومبیماری کروتز فیلد جاکوبدانشمندان اولین سلول مصنگوهر با نظر دیگران سنگ نممسئولیت در برابر محیط زیبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیدرگیری اعصاب به علت میتوفشار روحی، همیشه بد نیست تیکاگرلور داروی ضد انعقاچندین ماده غذایی که ماننرشته نوروایمونولوژی و نقانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداوم مهم است نه سرعتابزارهای بقا از نخستین هسیب یکسان و دیدگاه های متجهان دارای برنامههوش مصنوعی، کیفیت فریب مضربه مغزی در تصادف راننداز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان خلا، حقیقی نیستبیماریهای تحلیل عضلانی اداروی تشنجی دربارداریگاهی در پارکینسون باید پمعاینه قبل از نوار عصب و بعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویرودغدغه نتیجه ی نادانی استقیچی ژنتیکیتکامل تکنولوژینوآوری ای شگفت انگیز دانزمان طلایی سکته ی مغزی رااهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ سانسور بر بسیاری از حقایمهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مضر ماری جواناجهشهای مفید و ذکاوتی که دهوش عاطفی بیشتر در زنانظرف باید پر شود چه با چرک از سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقخواص منیزیمبیشتر کمردردها نیازی به داروی سل سپتتفاوتهای جنسیتی راهی براپول و شادیمغز ناتوان از توجیه پیداذرات کوانتومی زیر اتمی قآب زندگی است قسمت اولقدرت انسان در نگاه به ابعتئوری تکامل امروز در درمنوار عصب و عضله در مطب دکزندگی، مراتب هوشیاری استهفت چیز که عملکرد مغز تو ستون فقرات انسان دو پا جلمیوتونیک دیستروفیاختلال در شناسایی حروف و جریان انرژی در سیستم های استفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیعلایم کمبود ویتامین E را خودت را از اندیشه هایت حفکلام، در تحولی شگفت آور بباد و موجپیوند سر آیا ممکن استدر ناامیدی بسی امید استتلاشی برای درمان قطع نخامغز ابزار بقای برتر مادیرمز جهان خاصیت فراکتالآرزوها را کم کنلاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار نیوالینزبان متغیرترسان نیستیهمیشه راهی هستسربازان ما محققا غلبه می ما انسانها چه اندازه نزدارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر حقیقت در علم، هرگز نهایی اصول توسعه ی یک ذهن کاملعادت دادن مغز بر تفکرخدا بخشنده است پس تو هم بکندر علیه سرطانبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستدر سال حدود 7 میلیون نفر تنفس بدون اکسیژنمغزهای کوچک بی احساسروبات ها قول میدهندآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزملاحظه های اخلاقی دربارهتاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت بزبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر خورشید یا خود خورشهنر فراموشیشنا در ابهای گرم جنوب نیاماده ی تاریکارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را حافظه و اطلاعات در کجاستبقای حقیقی در دور ماندن اغم بی پایاندفاع در برابر تغییر ساختکیهان خود را طراحی میکندمبتکران خودشکوفابخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیددرمان پوکی استخوانALS نگاهی کامل بر بیماری وتو با باورهایت کنترل میشنقش نظریه تکامل در شناساروش هایی برای مقابله با ااقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استسلول های مغزی عامل پارکیتعداد کلی ذهن ها در جهان هوش مصنوعی از عروسک های بشکست حتمیاز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز محس و ادراک قسمت 74به جای تولید، بیشتر گوش کدو برابر شدن خطر مرگ و میکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان درمان ساده ی روماتیسمفیزیک مولکولها و ذرات در تولترودیننقش درختان در تکاملریاضیات یک حس جدید استامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی منبع نور واقعی و ثابت، حقتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسماگلوتید داروی کاهش دهنجلو رفتن یا عقبگردهوش مصنوعی از عروسک بازی شب سیاه سحر شوداز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرحس و ادراک قسمت هشتمبی نظمی مقدمه شناختدیدن خدا در همه چیزکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ انتقال است یا نابود شبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثدریای خدافراموشی همیشه هم بد نیستتوهمات و شناخت حقیقتنقشه با واقعیت متفاوت اسراه های جدید برای قضاوت رانواع سکته های مغزیانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتاریکی خواهد ترسیدابزار بقای موجود زنده از سی و سه پل اصفهانجهان مشارکتیهوش مصنوعی از عروسک تا کمشعار و عملاز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهحس و ادراک قسمت سی و هشتمبیماری گیلن باره و بیماردانشمندان تغییر میدان مغگویید نوزده و ایمنی ساکتمستند جهان متصلبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده درب بسته با غیر خود باز مفضا و ذهن بازتیروفیبان موثر در سکته ی چندجهانیرشد مغز فرایندی پیچیده اانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا ازنخستین همسیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال نوسان و چرخشهوش مصنوعی، اتفاقات و تحضررهای مصرف شکر و قند بر از تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندخلا، خالی نیستبیماری، رساله ای برای سلداروی جدید ALSگذر زمان کاملا وابسته به معادله ها فقط بخش خسته کنبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجذهن ما از در هم شکستن منبقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتکامل جریان همیشگی خلقتنوار مغز مشاهده ی غیر مستزمان، واقعی نیستاهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانسانسور ذهنمهندسی بدناجزای پر سلولی بدن انسان جوانان وطنهوش عاطفی در زنان بیشتر اظرفیت مغز چقدر استاز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیخواص میوه ی بهبیشتر علم، در نادانسته هداروی ضد چاقیتقلید مرحله ای نسبتا پیشپول و عقیدهمغز و قلب در جنین موش مصنذرات کوانتومی زیر اتمی قآب زندگی است قسمت دومقدرت ذهنتئوری تکامل در پیشگیری و نوبت کودکانزندان ذهنیهفت سین یادگاری از میراث ستارگانی قبل از آغاز کیهمیگرن و پروتئین مرتبط با اختلالات مخچهجریان انرژی در سیستم های استفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکعلائم عصبی آلزایمر، با اخودروهای هیدروژنیکلرال هیدرات برای خوابانباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیماراندر هم تنیدگی مرزها و بی متلاشی تازه برای گشودن معمغز ابزار برتر بقارنگ کردن، حقیقت نیستآزمون تجربی، راهی برای رلایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی نیکولا تسلازبان مشترک ژنتیکی موجوداتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرهمیشه عسل با موم بخوریمسربرولایزینما انسانها چه اندازه نزدارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به حقیقت راستین انسان علم باصول سلامت کمرعارضه جدید ویروس کرونا سخدا تاس نمیریزدکو کیو تن coQ10بحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استدر عید نوروز مراقب تصادف تنها مانع در زندگی موارد مغز، فقط گیرندهروبات های ریز در درمان بیآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمملاحظات بیهوشی قبل از جرتاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی بزبان، وسیله شناسایی محیطتصویر در هم تنیدگی کوانتهنر حفظ گرهشناخت ناشناختهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز حافظه ی ما انسان ها چرا مبلندی در ذهن ما درک بلندیغیرقابل دیدن کردن مادهدقیق ترین تصاویر از مغز اکیهانِ هوشیارِ در حال یامتواضع باشبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسودرمان آرتروز با ورزش موضNVG 291تو باید نیکان را به دست بنقش هورمون های تیروئید دروش هایی برای کم کردن اضطاقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنسلول های بنیادیتعذیه ی ذهنهوش مصنوعی از عروسک های بشکستن مرز دور مغزاز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، برحس و ادراک قسمت 75به خوبی های دیگران فکرکندو داروی جدید برای میاستکارهایی بیش از طراحی و گپمدل های ریز مغز مینی برینبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخدرمان سرگیجه بدون نیاز بفیزیک هوشیاریتومورها و التهاب مغزی عانقش ذهن و شناخت در حوادث ریتوکسیمابامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسندرم میلر فیشرجلوتر را دیدنهوش مصنوعی از عروسک بازی شبیه سازی میلیون ها جهان از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که حس و ادراک قسمت هشتاد و نبی هیچ می ایی و بی هیچ میردیدگاه نارسای دوگانه ی مکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ تصادفیبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشوددرک فرد دیگر و رفتارهای افراموشی و مسیر روحانیتوکل بر خدانقص های سیستمی ایمنیراه های جدید برای قضاوت ر