دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

چند جهانی و علم

چند جهانی و علم
آیا استیفن هاوکینگ، به چند جهانی اعتقاد داشت؟


اِستیوِن ویلیام هاوکینگ (انگلیسی: Stephen William Hawking؛ ۸ ژانویهٔ ۱۹۴۲ ۱۴ مارس ۲۰۱۸) فیزیک‌دان نظری، کیهان‌شناس و نویسندهٔ انگلیسی بود. او مدیر تحقیقات مرکز کیهان‌شناسی نظری در دانشگاه کمبریج بود و بیش از چهل سال، سابقه فعالیت علمی داشت. کتاب‌ها و همایش‌هایش او را به یک چهرهٔ محبوب، تبدیل کرده بود. او عضو جامعهٔ سلطنتی هنر و نیز، عضو ثابت جامعهٔ آکادمی پاپتیکال علوم (Pontifical Academy of Sciences) بود.
هاوکینگ، سی سال، از ۱۹۷۹ تا یکم اکتبر ۲۰۰۹، دارنده ی کرسی ریاضیات لوکاس بود. وی به خاطر فعالیت در کیهان‌شناسی و گرانش کوانتومی به ویژه دربارهٔ سیاه‌چاله، شناخته شده‌است. کتاب تاریخچه ی زمان او، با رکوردی ۲۳۷ هفته‌ای پرفروش‌ترین کتاب در بریتانیا باقی‌ماند و علاوه بر آن هفته‌ها در صدر پر فروش‌ترین کتاب‌های ساندی تایمز بود. همچنین، کتاب طرح بزرگ او که در اواخر سال ۲۰۱۰ به چاپ رسید پس از چند روز به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون تبدیل شد.
کتاب جهان در پوست گردو نیز از پر فروش‌ترین کتاب‌های علمی بود که طبق گفته خودش به نوعی ادامه کتاب تاریخچه ی زمان بود. هاوکینگ دچار بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک ALSبود و از هر گونه حرکت ناتوان بود؛ نه می‌توانست بنشیند، نه برخیزد و نه راه رود. حتی قادر نبود دست و پایش را تکان بدهد یا بدنش را خم و راست کند و حتی توانایی سخن گفتن نیز نداشت.آخرین مقاله ی منتشر شده ی استیفن هاوکینگ پیش از مرگش با عنوانیک خروج آرام از تورم درونی، فرمولی ریاضی را بر وجود چندجهانی ارائه میدهد.
)و اما چند جهانی، نظریه ی علمی و نیز دارای برهان ریاضی از طرف دانشمند آمریکایی هیو اورت است و در علم فیزیک کیهانی و مکانیک کوانتوم، زیاد طرح میشود (به طور خلاصه مکانیک کوانتوم مجموعه نظریات فیزیک است که به پژوهش رفتار و خواص ماده و نیرو در سطح اتم یا زیر اتمی(جهان اتم و ذرات نخستین ماده)اختصاص دارد و همه ی آن نظریه ها به صورت عام بر نظریه ی کوانتومی فیزیکدان آلمانی ماکس پلانک استوار است که انقلابی عظیم در جهان فیزیک ایجاد کرد و ویژگی های آن را به شکل زیادی تغییر داد بلکه میتوان آن را همراه با نظریه ی نسبیت عام، سنگ بنای ساختار فیزیک جدید نامید.)
و دانشمندان با آن، راه حل یکی از چالش هایی را- که در دوره ای از زمان بر بسیاری از آنها قابل درک نبود- پیدا کنند.
و خلاصه ی داستان، به سادگی اینگونه است: آزمون های دانشمندان مکانیک کوانتوم تاکید دارد نخستین ذره ها مانند الکترون، به صورت دوگانه رفتار میکند و آن در صورتی که رصد کننده و ناظر نباشد، مانند موج و ابری از احتمالات و تصاویر رفتار میکند و اثری شبیه تداخل موجی ایجاد می کند و در آن، احتمالات و تصاویر، تشخیص داده نمی شود و در زمان وجود رصد کننده و ناظر، همه ی آن احتمالات و تصاویر فرو می ریزد و یکی از آنها باقی می ماند و همان الکترون، به عنوان ذره ای- که تاثیری نقطه ای و مشخص بر پرده ی اندازه گیری، باقی می گذارد- رفتار میکند.
و سوال: چرا یکی از این احتمالات با رصد، مشخص میشود و بقیه کجا می رود؟ این معما دانشمندان را حیران کرد و تفسیری منطقی برای آن نداشتند و برخی از آنها نهایتا به انکار قانون سببیت رسیدند؛ با وجود اینکه این، قانونی کاملا بدیهی است و تصور کردند ضروری نیست هر چیزی، سببی منطقی و عاقلانه داشته باشد؛ ولی هیو اورت تصور کرد رصد کننده، کسی است که به نسخه های متعدد تقسیم میشود و هر انتخاب از آن انتخاب های کوانتومی را- که بر اساس آن، در زمان نبود رصد موج، مهیا میشود- اشباع میکند.
در سال 1957 میلادی اندیشه ی چند جهانی طرح شد و برای آن، دلیل ارائه گردید.

سید احمد الحسن می گوید: (به جای آنکه به شکل غیر منطقی پاسخ داده شود و گفته شود: احتمالات دیگر در لحظه ی رصد، پنهان شده یا از میان رفته است و لحظه ی رصد، یکی از احتمالات را آفریده است و آن، واقعیت است و دیگر موارد از میان رفته است و آنها واقعیتی جایگزین هستند و به جای آنکه رصد کننده و فرایند اندازه گیری، اثری نامفهوم در خلق واقعیت و پنهان شدن دیگری داشته باشد، هیو پاسخی را آورد که میگوید همه ی احتمالات، در واقعیت، موجود است و محقق شده است ولی در جهان های دیگری یا کیهان های دیگری محقق شده است؛ یعنی هیچ فروریزشی برای تابع موج نیست بلکه بیش از یک واقعیت حقیقی وجود دارد و در جهان ها یا کیهان های متفاوتی است و در تداخلی، ظاهر می شود و میتوان این تداخل را در سطح کوانتومی اندازه گرفت و آنچه رخ میدهد: وقتی مثلا به اندازه گیری دره بپردازیم، ما یکی از این تصاویر واقعی را برمی گزینیم و آن را مشاهده می کنیم و همان فرایند مشاهده، مانع می شود بقیه ی تصاویر واقعی را مشاهده و اندازه گیری کنیم؛ به این ترتیب ما می توانیم یکی از تصاویر واقعی را اندازه گیری و مشاهده کنیم.)(سید احمد الحسن- توهم بی خدایی: 530-531)


آنچه می خواهم در مورد بحث خودمان بگویم اینکه: واقعیت بر اساس این نظریه ی علمی، منحصر به کیهان جسمانی ما نیست و آن بسیار بزرگتر از تشخیصی است که به ما نشان داده میشود و شک کنندگان تصور کرده اند.
و این حقیقت است؛ همانطور که اکنون برای ما مشخص شد و از پایه های افکار دینداران که مستند به رسولان خدا است، نمی باشد ولی به اعتراف بزرگان علما از جمله استیفن هاوکینگ (یکی از نظریه پردازان بی خدایی در جهان) حقیقتی علمی و ثابت شده و دارای دلیل و برهان است و او در آخرین مقاله ی خود پیش از وفاتش گفته است: (ما محصور در یک جهان منفرد در نوع خود نیستیم بلکه پژوهش های ما نشان داده است، کیهان های چندگانه از آنچه برخی پژوهشگران اعتقاد دارند، بسیار کمتر است.)(سخن او در سایت زیر https://bit.ly/2TeT7y7 )
و وقتی این روشن شد از علم نیست وجود مخلوقات دیگر، غیر از خودمان را به عنوان انسان؛ چه در کیهان ما یا در کیهان های دیگر نفی کنیم مانند جن و فرشتگان؛ در حالی که می توانیم تاثیر آن را در این جهان، لمس کنیم زیرا مشاهده ی انسان و رصد او همه ی داستان در تحقیق معادله ی واقعیت نبوده است؛ به خصوص وقتی آن خبر از طرف رسول الهی ای صادر شده باشد که با دلیل عقلی و نقلی بر راستی خود در ادعایش برهان آورده است و در نتیجه همه ی آنچه خبر داد، راست شد.
و نیز: خبر دادن از وجود جهان های دیگری غیر از جهان جسمانی ما از طرف پیامبر اگر انصافی باقی مانده باشد لازم است سببی بر اعتقاد به درستی نبوت و بعثت او از طرف خدا و نه برعکس باشد: با این تصور که مردی با زندگی در قلب صحرا بیش از 1400 قبل سال، از وجود جهان ها و کیهان هایی غیر از جهان ما- که در آن هستیم- خبر داده و این حقیقت علمی است که علم جدید چند سال قبل، آن را بیان کرده است.
چگونه پیامبر صلی الله علیه و آله توانست این حقیقتی را بشناسد که از کیهان ها تعبیر می کند و چه کسی جز پروردگار کریمش- که او را مبعوث کرد و او را برای هدایت خلق به سوی آن معبود سبحان، ارسال کرد- به او در این مورد، اطلاع داده است؟!
و پیش از ترک این شبهه باید به مطلب مهمی- که با این موضوع ارتباط دارد- بپردازم.
مطلب مهم:
گفته شده است داده های مکانیک کوانتوم در فیزیک جدید، به ناظر هوشمند، محوری اساسی را در تشخیص آنچه واقعی است از آنچه غیر واقعی است، میدهد و در نتیجه بر همه ی اشیایی که تابع مشاهده ی انسان و اندازه گیری او نیست نمیتوان حکم کرد که واقعی است. و در پاسخ بر اینگونه طرح می گویم: با وجود اینکه نمونه ی واقع- که مکانیک کوانتوم به آن رسیده است- از محوری بودن انسان یا ناظر در کیهان پرده برداری میکند و به این ترتیب با متون دینی بسیاری، مطابقت و همراهی دارد که صدها سال پیش از مکانیک کوانتوم به محوری بودن انسان و موقعیت متمایز او در کیهان اشاره دارد ولی ما همزمان نمی توانیم آن را نمونه ی برتر در حل معادله ی واقع، تصور کنیم به چند علت:
1- فرایند رصد و اندازه گیری، گاهی منتفی شده است ولی واقعیتی جاری را منتفی نمیکند؛ مثلا در پدیده ی در هم تنیدگی کوانتومی بین دو جسم، می توانیم واقعیت یکی از آن دو را به صورت لحظه ای و آنی تعیین کنیم با اینکه رصد و اندازه گیری ای به صورت مستقیم برای آن، وجود نداشته نباشد و آن، فقط با اندازه گیری و رصد ذره ی دیگر است که از نظر کوانتومی با آن ارتباط دارد و این، نشان میدهد فرایند رصد و مشاهده به تنهایی در تعیین چیزی واقعی از چیزی غیرواقعی کافی نیست.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [6/2/2023 11:14 PM]
*(در هم تنیدگی کوانتومی، پدیده ای فیزیکی است که برای دو ذره ی کوانتومی رخ میدهد که قبلا در هم تنیده بوده اند و بعدا جدا شده اند و تو همین که خاصیت فیزیکی یکی از آنها را بشناسی به صورت آنی دیگری را هم میشناسی بدون آنکه مقدار مسافت جدا کننده ی آن دو در نظر گرفته شود و به عنوان مثالی ساده برای بسط فکر:
اگر دو الکترون Aو B را داشته باشیم و در زمانی در گذشته با هم در هم تنیده و پیوسته بوده باشند و رابطه ی کوانتومی خاصی در جایگاه (س) بین آنها شکل گرفته است و اگر تصور کنیم این دو از هم جدا شده اند و با همان نیرو و توان(مقدار حرکت)حرکت کرده اند ولی یکی از آنها به سمت راست نقطه ی (س) و دیگری به سوی چپ آن، رفته است و وقتی خواسته باشی جایگاه این دو (یا هر صفت فیزیکی دیگر) را بشناسی و اقدام به اندازه گیری الکترون A کنی، همین که بدانی در فاصله ی۱۰۰ کیلومتری سمت راست(س)قرار دارد، در همان لحظه موقعیت الکترون B در همان مسافت در سمت چپ نقطه ی(س) قرار خواهد داشت؛ بدون آنکه تصمیم به اندازه گیری و مشاهده ی آن، داشته باشی و این، یعنی واکنش دو جانبه و در هم تنیدگی بین دو ذره باقی خواهد ماند، بدون آنکه به مسافتی توجه شود که آن دو را از هم جدا میکند.)
*نتیجه ی شگفت بودن مکانیک کوانتوم و نظریه های آن در تفسیر پدیده های فیزیکی و جدالی که ایجاد کرده است، ما را نیازمند وضع دیدگاهی یگانه برای تفسیر واقعیت بر اساس آنچه نظریه های مکانیک کوانتوم ارائه میدهد، کرده است و این دیدگاه، به مانند مرجع اندازه گیری است و تفسیر کپنهاگن را دانشمندان فیزیکدان نیلز بور و ورنر هایزنبرگ در سال ۱۹۲۷ میلادی بر اساس آنچه بزرگان علمای آن زمان دریافتند، مطرح کردند.
2- آنچه مکانیک کوانتوم سنتی(تفسیر کپنهاگن)در معادله ی واقعیت به آن رسیده است شاید در حالت پیش بردن واقعیت برای تشخیص یعنی (واقعیت=شخصیت دادن) دارای وجهی باشد ولی حقیقت اینکه واقعیت، بزرگتر از شخصیت دادن است و مثلا واقعیت جایگزین- که نظریه ی چند جهانی هیواورت طرح کرده است- با اینکه از نظر ما نمایان نیست ولی نتیجه می گیریم، واقعی است و شایسته است دارای جایگاه باشد و واقعیت جایگزین بر تحقق و وجود بقیه ی احتمالات در نظر گرفته شود- که تابع موج بعد از فروریختنِ با رصد و مشاهده، در برمیگیرد.
3- دانشمندان مکانیک کوانتوم، نمی توانند نسخه ی خود را در مورد واقعیت اینطور تصور کنند که نسخه ی معیار است و لازم است همه ی نسخه های دیگر را مورد محاکمه قرار دهد زیرا ناقص است و همه ی داستان واقعیت را نمایش نمی دهد و این، بعد از اعتراف آنها به ناتوانیشان بر جاری کردن آن بر ابتداها یعنی ابتدای پیدایش کیهان است که در سرآغاز آن از دید آنها قوانین فیزیک به طور کامل متلاشی می شود.
ممکن نیست مشاهده ی هوشمند بشری، آن چیزی باشد که به تنهایی واقعیت را می سازد؛ نه به خاطر وجود واقعیت بیرون از کیهان ما- که در آن زندگی می کنیم- آنطور که نظریه ی جهان های چندگانه مطرح میکند، بلکه چون چیزهایی وجود دارد که به عنوان حقیقتی واقعی توصیف می شود بلکه موقعیتی اساسی در طرح واقعیت کیهانی ما دارد ولی تابع فرایند مشاهده و رصد نیست؛ مانند تکینگی انفجار بزرگ و حقیقت ذره ی نخستین؛ آیا آن در حقیقت خود ذره است یا موج یا چیز سومی؟ کسی نمی داند!
و آنچه از طبیعت دوگانه برای ذره ظاهر میشود نتیجه ی مشاهده است و موجود می باشد حتی در حالت رفتار موجی ذره.
نهایت امر اینکه مشاهده ی اثر تداخلی آن بر پرده ی اندازه گیری، بعد از پایان سفر آن است و در طی سفر نیست اما همان حقیقت ذره با چشم‌پوشی از رصد و مشاهده، ناشناخته است بلکه نمیتوان با حدود ابزارهای مهیا در دست علما به شناخت آن رسید زیرا تو به مجرد اینکه رصد و اندازه گیری را در موضوعی وارد کنی طبیعت دوگانه، به طور مستقیم ظاهر میشود و به این ترتیب واضح میشود که عملیات رصد و اندازه گیری دارای کلیدهایی برای هر چیزی در این مورد در این کیهان نیست تا به تنهایی برای الگوی واقعیتی کافی باشد و فراموش نمی کنیم هر آنچه در کیهان مشاهده می کنیم از جمله بدن های ما جز انباشت آن ذرات اولیه- که حقیقت آن را نمی شناسیم- نمی باشد و چیز بیشتری نیست.
( به نظر می رسد هر آنچه در جهان زمینی یا آسمانی مشاهده می کنیم از اتحاد الکترون ها و بلندترین کوارک ها و پایین ترین آنها ساخته شده است.)(کیهان شگفت انگیز، برایان گرین: ۲۲)
4- مهم است همچنین بدانیم محوری بودن مشاهده ها در کیهان و نقش آن در تشخیص واقعیت به این معنی نیست که مشاهده گران، علت فاعلی در ایجاد کیهان و حقایق واقع هستند و آنطور نیست که برخی عبارت های علمای فیزیک کوانتوم تصور کرده اند بلکه منظور چیزی است که آن محوریت، به آن هدایت میکند که ناظر و مشاهده گر، هدفی است که کیهان در وجود خود، رعایت حال آن را میکند و تفاوت بین هدف و فاغل، بسیار بزرگ است.

و در حدود ارتباط امر با بحث ما، تاثیر ناظر در ایجاد واقعیت کیهانی، فقط در تشخیص و تعیین آن و نه در اصل وجودش، جلوه گری میکند.
بخشی از کتاب دفاع از پیامبر نوشته ی دکتر علا سالم - دکتر علا سالم دانشمند عراقی و مدیر دانشکده ی پژوهش های برتر دینی و لغوی در نجف اشرف

https://youtube.com/shorts/8Wz401ws8rM?feature=share


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ترازودونقلب دروازه ی ارتباطنهادینه سازی فرهنگ اختلاسخن پاک و ثابتانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استجستجوی متن و تصویر به صورمنحنی که ارتباط بین معرفاتصال مغز و کامپیوترعماد الدین نسیمی قربانی خوشبختی چیستهوش عاطفی قسمت اولبیداری و خواب کدام بهتر ااز خود رها شویادآوری خواب و رویادر هر سوراخی سر نکنتفاوت های تکاملی در مغز وروی و منیزیم در تقویت استپل خواجو اصفهانمغز مانند تلفن استتکثیر سلول در برابر توقف آگاهی فراتر از آگاهیزبان و کلمه حتی برای کسانتست کم هزینه ی بزاق برای قدم زدن و حرکت دید را تغینوار عصب و عضلهسردرد میگرنی در کودکاناوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریحقایق ممکن و غیر ممکنموسیقی هنر مایع استاستفاده از انرژی خلااختلا ل در خود عضلهعجول نباشخرما منبع بسیار خوب آنتی هوض مصنوعی زندهباهوش ترین و با کیفیت تریکلمات بلند نه صدای بلنددرمان های بیماری آلزایمرتلاش های جدید در درمان سرروح در جهانی دیگر استپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طتاثیر نگاه انسان بر رفتاآرام باشسفر نامه سفر به بم و جنوب تصور ما ازمشکلات و واقعیلوزالمعده(پانکراس)مصنوعایمان به رویانوزاد ناشنوای متولد شده،شناخت درون، شناخت بیرون؛همیشه چیزی برای تنهایی دحباب های کیهانی تو در تومیدازولام در درمان تشنج اصل عدم قطعیت از کوانتوم ادغام میان گونه های مختلهدف یکسان، در مسیرهای متغرور و علمدنیا مکانی بسیار اسرارآمباغچه ی منکنگره بین المللی سردرد ددرمان تشنجتمرکز بر امروزپیشرفت های باور نکردنی دروش استفاده از بالش طبیمغز حریص برای خون، کلید تتاثیر گیاه خواری بر رشد وآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جنسلول بنیادی و ای ال استغییر دیگران یا تغییر خومقاومت به عوارض فشار خون ایا بیماری ام اس (مولتیپشگفت انگیز بودن کیهانهندسه ی رایج کیهانحس و ادراک قسمت چهلماهیچه ی صبراعتیاد را به دور بیندازارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیدوچرخه در کاهش دردهای کمبحثی درباره احساساتی غیرکودکان گذشته به آینده فکماشین های دارای روحدرمان ضایعات نخاعیتو آرامش و صلحیپرواز از نیویورک تا لوس آریشه های مشترک همه ی موجونقش محیط زندگی و مهاجرت دتاثیر دپاکین بر بیماری مافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگمنابع انرژی از منابع نهفاگر با مطالعه فیزیک کوانشبکیه های مصنوعیهوش مصنوعی یا حماقت طبیعحس و ادراک قسمت پنجاه و یبه امید روزهای بهتراز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتدژا وو یا اشنا پنداریبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱کاهش دوپامین عامل بیماریمخچه تاثیر گذار بر حافظهدرک احساسات و تفکرات دیگتولید یا دریافت علمآلزایمرراه بی شکستفواید زیاد دوچرخه سوارینقش حفاظتی مولکول جدید دتاثیر درجه حرارت بر عملکام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا سیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشیارمنابع بی نهایت انرژی در دابزار بقا از نخستین همانصبر لازمه ی پیروزی استهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت شصت و هشتبهداشت خواب، رمز حافظه ی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدانش، یک انسان را ناسازگبرخی یونها و مولکول های مکرونا چه بر سر مغز می آورمرگ چیستدرد باسن و پا به دلیل کاهتوهم تنهاییآواز خواندن در قفس، نشانرشد، رسیدن به یک هدف نیستفروتنی معرفتینقش غذاها و موجودات درياتاثیر سلامت دستگاه گوارشاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیز و بی زمانمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانطلوع و حقیقتهوش مصنوعی از عروسک بازی خونریزی مغز در سندرم کووبیماری های مغز و اعصاب و از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانداروی جدید کنترل قند خونبررسی مغز با امواج مادون گلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان، قماذهن و زندگیتوضیحی ساده در مورد هوش مآیا هوش ارثی دریافتی از پزنان باهوش ترفرزندان زمان خودچند جهانیسایه را اصالت دادن، جز فرتحریک الکترومغناطیسی مغاندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالجوسازی مدرنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از عقل سالمهوش مصنوعی در خدمت خلق وحبیماری دیستروفی میوتونیاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختداروی ضد تشنج توپیراماترفتار مانند بردهبشریت از یک پدر و مادر نیگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدتکامل چشمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دزیان غذاهای پرچربآیا تکامل و تغییرات ژنتیزیباترین چیز در پیر شدنتراشه مغز بدون واسطه ی دقلب روباتیکچهار میلیارد سال تکامل بسخت ترین حصارانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پجستجوی هوشیاری در مغز مامنشأ اطلاعات و آموخته ها اثر مضر مصرف طولانی مدت رعنصر اصلی تعیین واقعیتخوشبختی دور از رنج های مهوش عاطفی قسمت دهمبیرون اصل است یا دروناز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استدر والنتاین کتاب بدید همتفاوت های زبانی سرمنشا ترویکردهای جدید ضایعات نخپلاسمای غالبمغز مادران و کودکان در زمتأثیر نیکوتین سیگار بر مآپومورفین در پارکینسونزبان و بیان نتیجه ساختماتست آر ان اس دز میاستنی گقدرت مردمنوار عصب و عضله مهم در تشسردرد و علتهای آنايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیمحل مشکلمیلر فیشر نوعی نادر از گیاستفاده از سلول های بنیااختلاف خانوادگی را حل کنعدم توقف تکامل در یک انداخسته نباشی باباهیچ نقطه ای مرکزی تر از اباور و کیهان شناسیکلوزاپین داروی ضد جنوندرمان های بیماری اس ام ایتلاش های جدید شرکت نورالروح رهاییمغز انسان رو به کوچک تر شتاثیر هوش مصنوعی بر مغزآرامش و دانشسفر به مریخ در 39 روزتصور از زمان و مکانلیروپریم داروی ترکیبی ضداین پیوند نه با مغز بلکه نوسانات کوانتومی منبع ماشناسایی تاریخچه ی تکاملیهمیشه چشمی مراقب و نگهباحباب هایی تو در تومکان زمان یا حافظه زماناصل، روان و نفس استادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزغربال در زندگیدنیای شگفت انگیز کوانتومبترس از اینکه کسی، به درگکنترل همجوشی هسته ای با هدرمان جدید ALSتمساح حد واسط میان مغز کوپیشرفت های جدید علوم اعصروش جدید تولید برقمغز در تنهایی آسیب میبینتاثیر گیاه خواری بر رشد وآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دادن ژنها آیا روزی مقایسه رقابت و همکاریایا بدون زبان میتوانیم تشگفت زده و حیران باشهندسه بنیادینحس و ادراک قسمت چهل و هفتماپروتیلیناعداد بینهایت در دنیای مارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگراندوچرخه سواری ورزشی سبک و بحران ذهن فیلمی قابل تامکودکان خود را مشابه خود تماشین دانشدرمانهای بیماری پارکینستو افق رویداد جهان هستیپروتئین های ساده ی ابتداریشه های مشترک حیاتنقش مرکز تنفس سلولی در بیتاثیر داروهای ضد التهاب افزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرسندرم پیریفورمیسجنگ داده هامنابع انرژی از نفت و گاز اگر تلاش انسان امروز براشباهت مغز و کیهانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت پنجاه و دبه بالا بر ستارگان نگاه کاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان درددژاوو یا آشناپنداریبرین نت به جای اینترنتکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخاطب قرار دادن مردم، کادرک تصویر و زبان های مخلتتولید پاک و فراوان انرژیآلزایمر در جوانانراه طولانی را به سلامت گذفیلم کوتاه هیروشیما از هنقش حیاتی تلومر دی ان آ دتاثیر درجه حرارت بر عملکام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پاسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان های بسیار دیگرمنابع جدید انرژیابزار بقا از نخستین همانصبر و واقعیتهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت شصت و دوبوزون هیگز چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مدائما بخوانبرخی اثرات مضر ویتامین دکریستال هامرگ و میر پنهاندرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم جداییآینه در اینهز گهواره تا گورفروتنی و غرورنقش غذاها در کاهش دردهای تاثیر عصاره تغلیظ شده گیامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلسکوت و نیستیجهانی که نه با یک رخداد و منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانطلای سیاههوش مصنوعی از عروسک بازی خونریزی مغزی کشندهبیماری های ژنرالیزه ی عصاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانداروی جدید آلزایمربررسی و اپروچ جدید بر بیمگلوئونمسیر دشوار تکامل و ارتقاذهن و شیمی بدنتوضیحات دکتر فاطمی در موآیا هوش سریعی که بدون احسزنجیرها را ما باید پاره کفرضیه ای جدید توضیح میدهچند جهانیساخت سلول عصبی حتی پس از تحریک عمقی مغزانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت جامعه ی آسمانیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از عقلانیت بدون تغییرخواص انارهوش مصنوعی در خدمت خلق وحبیماری سلیاکاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشداروی ضد جنون در درمان تیرفتار وابسته به شکلبعد پنجمگامی در درمان بیماریهای معمای اخلاقی قطارتکامل و ارتقای نگاه تا عمتکامل و ریشه ی مشترک خلقتآیا تراشه ها داخل مغز، میزیباترین چیز در افزایش ستراشه ها روی مغزقلب را نشکنچهار ساعت پس از کشتار خوکسخت ترین کار، شناخت خود اانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو حفره در مغزمنشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات فشار روحی شدیدعوامل موثر در پیدایش زباخیالپردازی نکنهوش عاطفی قسمت دومبیست تمرین ساده برای جلواز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستدر یک فراکتال هر نقطه مرکتفاوت ایستایی و تکاپورویا و واقعیتپمبرولیزوماب در بیماری چمغز چون ابزار هوش است دلیتأثیر نگاه انسان بر رفتاآپومورفین در پارکینسونزبان و بیان، در سایه پیشرتشنچ پانایوتوپولوس تشنج قدرت و شناخت حقیقتنوار عصب و عضله برای تاییسردرد به دلیل مصرف زیاد مايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمحلقه های اسرارآمیزمیهمانهای ناخوانده عامل استفاده از سلول های بنیااختلال حرکتی مانند لرزش عدم تعادل دوپامین، فقط بخطا در محاسبات چیزی کاملهیچ چیز همیشگی نیستباید از انسان ترسیدکلید نزدیک و نگاه تو بر فدرمان های جدید ALSتلاش هایی در بیماران قطع روزه داری متناوب، مغز را مغز انسان رو به کوچکتر شدتاثیر ویتامین دی بر بیماآرامش و سکونسفر به درون سفری زیباتصاویر زیبای رعد و برقلیس دگرامفتامین یا ویاساین اندوه چیستنوشیدن چای برای مغز مفید شناسایی زبان حیوانات با همیشه اطمینان تو بر خدا بحد و مرزها توهم ذهن ماستمکانیک کوانتومی بی معنی اصلاح خطا با رفتن بر مسیرارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزامقالاتدنیایی پر از سیاهچاله بحتی علمی درباره تمایل بکنترل جاذبهدرمان جدید مولتیپل میلومتنفس هوازی و میتوکندریپیشرفت در عقل است یا ظواهروش صحبت کردن در حال تکاممغز را از روی امواج بشناستاثیر گیاه خواری بر رشد وآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا همسلول بنیادین از مخاط بینتغییر زودتر اتصالات مغزیمقابله ی منطقی با اعتراضایا تکامل هدفمند استشگفتی های نقشه ی ژنتیکیهندسه در پایه ی همه ی واکحس و ادراک قسمت چهل و هشتماجرای جهل مقدسبقا با سازگارترین فرد اسارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشدوپامین قابل حل در آببخش فراموش شده ی حافظهکودکان را برای راه آماده مبانی ذهنی سیاه و سفیددرماندگی به دلیل عادت کرتو انسانی و انسان، شایستپروتز چشمریشه های اخلاقنقش نگاه از پایین یا نگاهتاثیر داروی ضد تشنج سدیم افزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادراسندرم پای بی قرارجنبه های موجی واقعیتمنابع انرژی از نفت و گاز اگر خواهان پیروزی هستیشباهت مغز با کیهان مادیهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت پنجاه و سبه بالاتر از ماده بیندیشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهدگرگونی های نژادی و تغییبرای یک زندگی معمولیکایروپاکتیک چیستمدل همه جانبه نگر ژنرالیدرک حقیقت نردبان و مسیری تولید اندام با چاپ سه بعدآملودیپین داروی ضد فشار رابطه تشنج و اوتیسمفیلمی بسیار جالب از تغیینقش خرچنگ های نعل اسبی درتاثیر درجه حرارت بر عملکامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیسیاهچاله هاجهان هایی در جهان دیگرمناطق خاص زبان در مغزابزار بقا از نخستین همانصبر بسیار بایدهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت شصت و ششبوزون هیگز جهان را از متلاز تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار دارچینبرخی اختلالات عصبی مثانهکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر بسیار بالای ناشدردهای سال گذشته فراموش توهم جدایی و توهم علمآیندهزمین در برابر عظمت کیهانفرگشت و تکامل تصادفی محض نقشه مغزی هر فرد منحصر بهتاریک ترین بخش شبانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنسکوت، پر از صداجهانی که از یک منبع، تغذیمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانطوفان فقر و گرسنگی و بی سهوش مصنوعی از عروسک بازی خونریزی مغزی کشنده ولی قبیماری های روانی با تاثیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادداروی جدید آلزایمر تاییدبررسی ژنها در تشخیص بیماگمان میکنی جرمی کوچکی در مسئول صیانت از عقیده کیستیوتیکسن داروی ضد جنونآیا هشیاری کوانتومی وجودزندگی فعال و مثبت روند آلفساد اقتصادی سیتماتیک درچند جهانی و علمساخت شبکه عصبی مصنوعی با تحریک عمقی مغز در آلزایمانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا واجاودانگی مصنوعیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از عقیده ی بی عملخواص اردههوش مصنوعی درمانگر کامپیبیماری شارکو ماری توثاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استدارویی خلط آوررفتار اجتماعی انسان، حاصبعد از کروناگاهی لازم است برای فهم و معماری، هندسه ی قابل مشاگاهی مغز بزرگ چالش استمعنی روزهتکامل ابزار هوش ، راه پر آیا جنین انسان، هوشمندی زیر فشار کووید چه باید کرتراشه ی هوش مصنوعی در مغزقوی تر باشنون و القلمسختی ها رفتنی استانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پحق انتخابمهمان ناخواندهاثرات مفید قهوهعوامل ایجاد لغت انسانی و خانه ی تاریکهوش عاطفی قسمت سومبیش از نیمی از موارد انتقاز روده تا مغزژن همه چیز نیستدر کمتر از چند ماه سوش جدتفاوت ارباب و رهبر حقیقیرویا و کابوسپناه به بیابانمغز چگونه صداها را فیلتر تأثیر شیرینی های حاوی لوآب زندگی است قسمت چهارمزبان و تکلم برخی بیماریهتشنج چیستقدرت کنترل خودنوار عصب و عضله تعیین محلسردرد تنشنايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمحمله ویروس کرونا به مغزمیوپاتی و نوار عصب و عضلهاستفاده از سلول های بنیااختلال خواب فرد را مستعد عدم درکخطا در محاسبات چیزی کاملهیچ چیز، چقدر حقیقی استبابا زود بیاکلید، در ناشناخته هاستدرمان های جدید میگرنتلاش در تولید انرژی به رنپیوند اندام از حیوانات بروزه داری و التهاب زیانبمغز ایندگان چگونه استتاثیر ویروس کرونا بر مغز آرامش عقلسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصادف یا قوانین ناشناختهلا اکراه فی الدیناین ایده که ذرات سیاهچالنوعی سکته مغزی ، وحشتناک شناسایی سلول های ایمنی اهمیشه به آنچه داری، خوشنحریص نباشمکانیزمهای دفاعی در براباصول انجام برخی نرمش ها دارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا، هیچ استبحث درباره پیدایش و منشا کندن ریشه ی خوددرمان جدید میگرن با انتی تنفس هوازی و میتوکندریپیشرفت ذهن در خلاقیت استروشهای نو در درمان دیسک بمغز زنان جوانتر از مغز مرتاثیر گیاه خواری بر رشد وآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین سلول عصبی شاهکار انطباق تغییر عمودی سر انسان از پمقابله با کرونا با علم اسایجاد احساساتشگفتی های زنبور عسلهندسه زبانِ زمان استحس و ادراک قسمت چهل و دومماجرای عجیب گالیلهبقا در ازای بیماریارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگدورترین نقطه ی قابل مشاهبخش های تنظیمی ژنومکوری گذرای ناشی از موبایمباحث مهم حس و ادراکدرها بسته نیستتو با همه چیز در پیوندیپروتز عصبی برای تکلمرژیم های غذایی و نقش مهم نقش نظام غذایی در تکامل متاثیر درجه حرارت بر مغزافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرسندرم پس از ضربه به سرجنسیت و تفاوت های بیناییمنابع انرژی از نفت و گاز اپل ویژن پرو در تشخیص بیمشباهت های ریشه ای چند بیمهوش مصنوعی الفاگوحس و ادراک قسمت پنجاه و شبه جای محکوم کردن دیگران از واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزردانش قدرت استبرای پیش بینی آینده مغز دکار امروز را به فردا نیندمدل هولوگرافیک ژنرالیزهدرک دیگرانتولید سلولهای جنسی از سلآموزش نوین زبانرادیوی مغز و تنظیم فرکانفیروز نادرینقش داروهاي مختلف معروف تاثیر درجه حرارت بر عملکامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بسیاهچاله های فضایی منابعجهان یکپارچهمناطق خاصی از مغز در جستجابزار بقا از نخستین همانصد قدح، نفتاده بشکستهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک سی و هفتمبی نهایت در میان مرزهااز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقداروهای مصرفی در ام اسبرخی اصول سلامت کمرکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و سوال از قاتلدردی که سالهاست درمان نشتوهم جسمآینده ی انسان در فراتر اززمین زیر خلیج فارس تمدنی فراموش کارها باهوش تر هسنقشه های مغزی جدید با جزیتاریکی من و تو و گرد و غباانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودسکوت، در برابر گزافه گویجهانی پر از سیاهچاله یا پمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانطوفان بیداریهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواندن ، یکی از شستشو دهنبیماری وسواساز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانداروی جدید ای ال اسبررسی بیماری التهابی رودگنجینه ای به نام ویتامین مسئولیت جدیدتیک و اختلال حرکتیآیا واکنش های یاد گرفته وزندگی هوشمند در خارج از زفشار و قدرتچند روش ساده برای موفقیتساخت شبکه عصبی با الفبای تخریب مغز به دلیل کمبود بانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک جایی برای یاد گرفتن باقی منبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزار بقای موجود زنده از علم و ادراک فقط مشاهده ی خواص بادامهوش مصنوعی درخدمت خلق وحبیماری ضعف عضلات نزدیک باز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستدارویی ضد بیش فعالی سیسترقیبی قدرتمند در برابر مبعد از کرونابعد از کرونا دلخوشی بیهوگاهی جهت را عوض کنمعاینه قبل از نوار عصب و تکامل تکنولوژیآیا جهان ذهن و افکار ما مزیرفون داروی ضد ام استراشه ی بیولوژِیکقیچی ژنتیکینوآوری ای شگفت انگیز دانسختی در بلند شدن از روی صانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برحقیقت قربانی نزاع بین بی مهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مفید روزه داریعواملی که برای ظهور لغت اخانواده پایدارهوش عاطفی قسمت ششمبیشتر کمردردها نیازی به از سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی در آرزوهایت مداومت داشتهتفاوتهای جنسیتی راهی برارویا و خبر از آیندهپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ناتوان از توجیه پیداتئوری تکامل امروز در درمآب زندگی است قسمت هفتمزبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج و حرکات شبه تشنجی قاقدرت انسان در نگاه به ابعنوار عصب و عضله در مطب دکسردرد سکه اینعناعحمایت از طبیعتمیوتونیک دیستروفیاستفاده از سلول های بنیااختلال در شناسایی حروف و عدالت برای من یا برای همهخطای ادراک کارماهیچ وقت خودت را محدود به باد و موجکلام و زبان، گنجینه ای بسدرمان های جدید در بیماری تلاشی برای درمان قطع نخاپیوند اندام حیوانات به اروزه داری و بیمار ی ام اس مغز ابزار بقای برتر مادیتاثیر ژنها بر اختلالات خآرامش(سکوت) stillness و تکاپوسفر دشوار اکتشافتضادهای علمیلاموژین داروی ضد اوتیسم؟این ابتدای تناقض هاستنیوالینشهر زیرزمینی در ژاپن براهمیشه داناتر از ما وجود دحرکات چشم، ترجمه کننده ی ما انسانها چه اندازه نزداصول توسعه ی یک ذهن کاملارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیصفحه اصلیدندان ها را مسواک بزنید تبحثي درباره هوش و تفاوتهکندر در بیماریهای التهابدرمان جدید کنترل مولتیپلتنفس بدون اکسیژنپیشرفتی مستقل از ابزار هروشهای شناسایی قدرت شنوامغزهای کوچک بی احساستاثیر گیاه خواری بر رشد وآشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسسلول عصبی، در محل خاص خودتغییرات منطقه بویایی مغزملاحظه های اخلاقی دربارهایران بزرگشانس یا نتیجه ی تلاشهندسه، نمایشی از حقیقتحس و ادراک قسمت چهل و سومماده ی تاریکبقای حقیقی در دور ماندن اارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیديدن با چشم بسته در خواب بخش بزرگی حس و ادراک ما اکی غایب شدی تا نیازمند دلمبتکران خودشکوفادرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو با باورهایت کنترل میشپرورش مغز مینیاتوری انسارژیم های غذایی و نقش مهم ALS نگاهی کامل بر بیماری ونقش نظریه تکامل در شناساتاثیر درجه حرارت بر عملکافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییمنابع انرژی از نفت و گاز اپی ژنتیکشباهت کیهان و مغزهوش مصنوعی اکنون می توانحس و ادراک قسمت بیست و چهبه جای تولید، بیشتر گوش کاز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیدانش محدود به ابعاد چهاربرای اولین بار دانشمندانکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافدرک درست از خود و هوشیاریتولترودینآمارهای ارائه شده در سطح راز تغییرفیزیک مولکولها و ذرات در نقش درختان در تکاملتاثیر درجه حرارت بر عملکامید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هوسیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهمنبع نور واقعی و ثابت، حقابزار بقا از نخستین همانصداقتهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک- قسمت پنجاه و بی نظمی مقدمه شناختاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدداروهای ام اسبرخی اطلاعات روانشناسی مکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ انتقال است یا نابود شدرد، رمز موفقیتتوهمات و شناخت حقیقتآینده ی حمل و نقل هوایی دزمان چیستفراموشی همیشه هم بد نیستنقشه با واقعیت متفاوت استاریکی و نورانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییسکته مغزیجهانی در ذهنمنبع هوشیاری کجاست قسمت53ابزار بقا از نخستین همانطوفان زیباییهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواندن، دوست روزهای سختبیماری کروتز فیلد جاکوباز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اداروی جدید برای میاستنی ذهن پر در برابر آگاهیبررسی سیستم تعادلی بدن اگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت در برابر محیط زیتیکاگرلور داروی ضد انعقاآیا یک، وجود داردزندگی و داراییفشار روحی، همیشه بد نیست چندین ماده غذایی که ماننساختن آیندهتداوم مهم است نه سرعتانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خوجایی خالی نیستمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای پیشرفته ارتباط علم و روحخواص بادام زمینیهوش مصنوعی ساخته هوش طبیبیماریهای تحلیل عضلانی ااز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی داستانها و مفاهیمی اشتبارقابتی بی هدف یا رقابتی هرموزی از نخستین تمدن بشربعد از کرونا دلخوشی بیهوگاهی در پارکینسون باید پمعادله ها فقط بخش خسته کنتکامل جریان همیشگی خلقتآیا جهش های ژنتیکی، ویروزیرک ترین مردمتربیت کودکان وظیفه ای مهقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصنوار مغز مشاهده ی غیر مستسدسازی روش مناسب برای مقاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ حقیقت آنطور نیست که به نظمهندسی بدناثرات مضر ماری جواناعوارض ازدواج و بچه دار شدخاویار گیاهیهوش عاطفی بیشتر در زنانبیشتر علم، در نادانسته هاز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقدر آسمان هدیه های نادیدنتقلید مرحله ای نسبتا پیشرویا بخشی حقیقی از زندگی پول و شادیمغز و قلب در جنین موش مصنتئوری تکامل در پیشگیری و آب زندگی است قسمت اولزبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج به صورت اختلال رفتاقدرت ذهننوبت کودکانسردرد عروقی میگرنهفت چیز که عملکرد مغز تو حوادث روزگار از جمله ویرمیگرن و پروتئین مرتبط با استفاده از سلول های بنیااختلال در شناسایی حروف و عسل طبیعی موثر در کنترل بخطای حسهیچ کاری نکردن به معنی چیباد غرور و سر پر از نخوت وکلام، در تحولی شگفت آور بدرمان های جدید سرطانتلاشی تازه برای گشودن معپیوند سر آیا ممکن استروزه داری سلول های بنیادمغز ابزار برتر بقاتاثیر کلام در آیات کلام بآرزوها را کم کنسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادهلایو دوم دکتر سید سلمان فاین بیمار را باید چه کار نیکولا تسلاشواهدی از نوع جدیدی از حاهمیشه راهی هستحرکت چرخشی و دائمی کیهانما انسانها چه اندازه نزداصول سلامت کمرارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر سوالات پزشکیده روش موفقیتبحثی جالب درباره محدودیتکندر علیه سرطاندرمان جدید ام استنها مانع در زندگی موارد پپوگستروشی برای بهبود هوش عاطفمغز، فقط گیرندهتاثیر گیاه خواری بر رشد وآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزسلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات مغز پس از 40 سالگیملاحظات بیهوشی قبل از جرایرادهای موجود در خلقت بشانس یا تلاشهنر فراموشیحس و ادراک قسمت نهمبلندی در ذهن ما درک بلندیارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را دی متیل فومارات(زادیوا)(بخش بزرگتر کیهان ناشناختکیهان خود را طراحی میکندمتواضع باشدرون قفس یا بیرون از آنتو باید نیکان را به دست بپرکاری تیروئیدرژیم ضد التهابیNVG 291نقش هورمون های تیروئید دتاثیر درجه حرارت بر عملکاقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدسندرم دزدی ساب کلاوینجهل مقدسمنابع انرژی از نفت و گاز ابتدا سخت ترین استشباهت زیاد بین سلول هاي عهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت بیست و یکبه خوبی های دیگران فکرکناز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مدانش بی نهایتبرای بقا به جایی فراتر ازکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل های ریز مغز مینی بریندرک عمیق در حیواناتتومورها و التهاب مغزی عاآن چیزی که ما جریان زمان راست دستی و چپ دستیفیزیک هوشیارینقش ذهن و شناخت در حوادث تاثیر درجه حرارت بر عملکامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی سیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان کنونی و مغز بزرگتریمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانصدای بم با فرکانس پایین، هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک- قسمت بیست و پبی هیچ می ایی و بی هیچ میراز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرداروهای تغییر دهنده ی سیبرخی بیماری ها که در آن بکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ تصادفیدرس گرفتن از شکست هاتوکل بر خداآینده ی علم و فیزیک در60 ثزمان و مکان، ابعاد کیهان فراموشی و مسیر روحانینقص های سیستمی ایمنیتاریکی خواهد ترسیدانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرجهان، تصادفی نیستمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمابزار بقای موجود زنده از طولانی ترین شبهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواب و بیداری نوسانی مغزبیماری گیلن باره و بیماراز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن داروی جدید برای کاهش وزنذهن تو همیشه به چیزی اعتقبررسی علل کمر درد در میانگوهر با نظر دیگران سنگ نممستند جهان متصلتیروفیبان موثر در سکته ی آیا کیهان می تواند یک شبیزندگی بی دودفضا و ذهن بازچندجهانیساختن آینده، بهترین روش تداخل مرزها و صفات با بینانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استجاذبهمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقا از نخستین هعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص شکلات تلخهوش مصنوعی، کیفیت فریب مبیماری، رساله ای برای سلاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان دخالت در ساختار ژنهارمز و رازهای ارتباط غیر کتفکر قبل از کارگذر زمان کاملا وابسته به معجزه های هر روزهتکامل داروینی هنوز در حاآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجزیست شناسی کل در جزء فراکترجمه فعالیت های عضله به قانون مندی نقشه ژنتیکی منوار مغز با توضیح دکتر فاسرنوشتاهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانحقیقت افرادمهربانی، شرط موفقیتاجزای پر سلولی بدن انسان عید نوروز مبارکخار و گلهوش عاطفی در زنان بیشتر ابا همه مهربان باشاز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیدر آستانه ی موج پنجم کوویتقلید از روی طبیعترویا تخیل یا واقعیتپول و عقیدهمغز و هوش، برترین ابزار بتئوری جدید، ویران کردن گآب زندگی است قسمت دومزبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج عدم توازن بین نورون قدرت شناختی انسان، محدودای نعمت من در زندگیمنور از عمق تاریکیسرطان کمیت گراییهفت سین یادگاری از میراث حکمت الهی در پس همه چیزمیگرن و خواباستیفن هاوکینگ در مورد هاختلالات مخچهعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطر آلودگی هواهیچ کس مانند تو نگاه نمیکبار مغز بر دو استخوانکلرال هیدرات برای خواباندرمان های رایج ام استلاشی جدید در درمان ام اسپیوند سر برای چه بیمارانروزهای بد باقی نمیماندمغز از بسیاری حقایق می گرتاثیر کپسول نوروهرب بر نآزمون تجربی، راهی برای رسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدلازم است هیچ کاری نکنیداینکه به خاطرخودت زندگی نیاز به آموزش مجازی دیجیشواهدی از دنیسوان(شبه نئهمیشه عسل با موم بخوریمحس متفاوتما اکنون میدانیم فضا خالاضطراب و ترسارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به پیامهای کاربراندهن، بزرگترین سرمایهبحثی در مورد نقش ویتامين کو کیو تن coQ10درمان جدید ای ال اس، توفرتنها در برابر جهانپایان، یک آغاز استروشی جدید در درمان قطع نخمغز، همه ی واقعیت را نمیبتاثیر گیاه خواری بر رشد وآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات آب و هوایی که به ممانتین یا آلزیکسا یا ابایستادن در برابر آزادی بشاهکار قرنهنر حفظ گرهحس و ادراک قسمت چهارمبلوغ چیستارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز دین اجباریبخش دیگری در وجود انسان هکیهانِ هوشیارِ در حال یامجموعه های پر سلولی بدن مدرون و بیرون، جدای از هم تو برای خزیدن خلق نشده ایپراسینزوماب در پارکینسورژیم غذایی حاوی تخم مرغ وفقر داده ها در هوش مصنوعینقش هورمون زنانه استروژنتاثیر درجه حرارت بر عملکاقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونسندرم سردرد به دلیل افت فجهان فراکتالمنابع انرژی از نفت و گاز ابتدایی که در ذهن دانشمنشباهت زیاد بین سلول هاي عهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت بیست و دوبه خودت مغرور نشواز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، بردانشمندان موفق به بازگردبرای تمدن سازی، باید در بکارهایی بیش از طراحی و گپمدیون خود ناموجوددرگیری قلب در بیماری ویرتومورهای نخاعیآنچه می دانم، آنچه را میخرجزخوانی هایی که امروز بفیزیک و هوشیارینقش روی و منیزیم در سلامتتاثیر رو ح و روان بر جسمامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کاملی در اطراف ما پرمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانصرع و درمان های آنهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک- قسمت شصت و چهبی ذهن و بی روحاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که داروهای ضد بیماری ام اس وبرخی بیماری های خاص که بدکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ عاطفه و محبتدست و پا زدن در سایه؟توپیراماتآینده با ترس جمع نمیشودزمان و گذر آن سریع استفراموشی آرماننقص در تشخیص هیجانات عامتاریخ همه چیز را ثبت کردهانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کجهش های ژنتیکی مفید در سامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از طی یکصد هزار سال اخیر هرچهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواب زمستانی سلول های سربیماری آلزایمر، استیل کواز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهداروی جدید برای ای ال اسذهن خود را مشغول هماهنگیبرطرف کردن خشونت را از خاگویید نوزده و ایمنی ساکتمشکل از کجاستتکلم در گیاهانآیا گذشته، امروز وآینده زندگی در جمع مواردی را برفضای قلب منبع نبوغ استنه ناامیدی بلکه ارتقاساختار فراکتال وجود و ذهترقی واقعی یا شعار ترقیانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیمجاذبه و نقش آن در شکلگیریمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقا ازنخستین همعلم به ما کمک میکند تا موخواص شگفت هویجهوش مصنوعی، اتفاقات و تحبیمارستان هوش مصنوعیاز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئانددر موج، راز خلقت نهفته اسیک جهش ممکن است ذهن انساندر میان تاریکی و روشناییرمز گشایی از اتصالات مغزتفکر ترکیبی در هوش مصنوعگذشته را دفن کنمعجزه ی چشمتکامل داروینی هنوز در حاآیا خداباوری محصول تکاملزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه ی فعالیت های عضله بقانون گذاری و تکاملنوار مغز ترجمه رخدادهای سریع دویدن مهم نیستاولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سحقیقت انسانموفقیت هوش مصنوعی در امتاجزایی ناشناخته در شکل گعامل کلیدی در کنترل کارآخارق العاده و استثنایی بهوش عاطفی در زنان بیشتر ابا هوش مصنوعی خودکار روبژن ضد آلزایمردر برابر حقایق جدیدتقلید از طبیعترویا حقی از طرف خداپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و اخلاقتا 20 سال آینده مغز شما به آب زندگی است قسمت سومزبان و شناخت حقیقت قسمت ستشویق خواندن به کودکانقدرت عشقای همه ی وجود مننور درونسرعت فکر کردن چگونه استهم نوع خواری در میان پیشیحافظه میتواند بزرگترین دمیگرن و روزه داریاستیفن هاوکینگ در تفسیر اختلالات حرکتی در انسانعشق درونی به یگانگی خلقتخطر حقیقی، خود انسان استهیچ کس حقیقت را درون مغز بار بزرگ ایستادن بر دو پاکم کردن کالری روشی سودمندرمان های علامتی در ام استمایل زیاد به خوردن بستنپیوند سر، یکی از راه حلهاروزهای سختمغز به تنهایی برای فرهنگ تاثیر کپسول نوروهرب بر تآزمون ذهنی گربه ی شرودینسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجلبخند بزن شاید صبح فردا زاینکه خانواده ات سالم بانیروی پنجم در طبیعتشیر و دوغ بادامهمیشه، آنطور نیست که هستحس چشایی و بویاییما از اینجا نخواهیم رفتاطلاع رسانی اینترنتیارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتسایتهای دیگردو ویژگی انتزاع و قدرت تجبحثی در مورد نقش کلسیم و کوچ از محیط نامناسبدرمان جدید سرطانتنهاییپاکسازی مغزروشی جدید در درمان نابینمغزتان را در جوانی سیم کشتاثیر گیاه خواری بر رشد وآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک سلام تا روشناییتغییرات تکاملی سر انسان من و وجود توهمیاکنون را با همه ی نقص هایشاهکار شش گوشهنر دانستنحس و ادراک قسمت نوزدهمبلعیدن ستاره توسط سیاهچاارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیدین، اجباری نیستبخشیدن دیگران یعنی آرامشکیست هیداتید مغزمجرم، گاهی قربانی استدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتو تغییر و تحولیپرتوهای صادر شده از سیاهرژیم غذایی سالم و ضد التهفلج نخاعی با الکترودهای نقش ویتامین K در ترمیم استاثیر درجه حرارت بر عملکالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگسوی ما آید نداها را صداجهان قابل مشاهده بخش کوچمنابع انرژی از نفت و گاز ابتذال با شعار دینشجاعت و ترسهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت بیست و سوبه خودت نگاه کناز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پرودانشمندان نورون مصنوعی سبرای خودآگاه بودن تو بایکاربرد روباتهای ريزنانومدیریت اینترنت بر جنگدرگیری مغز در بیماری کویتومورهای ستون فقراتآنچه ناشناخته است باید شرحم مصنوعیفیزیک آگاهینقش روزه داری در سالم و جتاثیر روده بر مغزامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره سیاهچاله ی تولید کنندهجهان پیوستهمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضایعه ی شبکه لومبوساکرالهوش مصنوعی از عروسک بازی حسن یوسف باغچه ی منبی سوادی در قرن 21از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرداروهای ضد تشنج با توضیح برخی توجهات در ببمار پارکشف ژن جدید، می تواند گستمرگی وجود ندارددست کردن در گوشتوانایی مغز و دیگر اجزای آیا فراموشی حتمی استزمان و صبرفرایند پیچیده ی خونرسانینقطه ی رسیدن به قلهسکته ی مغزی در جوانانتاریخ، اصیل نیست و ساخته انگشت ماشه اینخستین تمدن بشریجهش های ژنتیکی غیر تصادفمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از طیف انسفالیت، گیلن باره هوش مصنوعی از عروسک تا کمخواب سالم عامل سلامتیبیماری الزایمراز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغداروی جدید برای دیابتذهن خالی از شلوغی افکاربزرگ فکر کنگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکلات نخاعیتکنولوژی های جدید و حالتآیا پیدایش مغز از روی تصازندگی در سیاهچالهفضای خالی ای وجود نداردنه به اعدامساختار شبکه های مغزی ثابتروس جریان انرژیانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغجبران از دست رفته هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقای موجود زندهعلم بدون توقفخواص عجیب لوبیاهوش احساسیبیندیشاز تکامل تا مغز، از مغز تبیهوش کردن در جراحی و بیماز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می تودر مانهای کمر دردرمز پیشرفت تواضع است نه طتفکر خلا ق در برابر توهم گر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی علمتکامل داروینی هنوز در حاآیا دلفین ها می تواند از زیست، مرز افق رویداد هستترجمه ای ابتدایی از اسراقانون جنگلنوار مغز در فراموشی هاسریعترین کامپیوتر موجوداولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان حقیقت اشیاموفقیت در تفکر استازدواج های بین گونه ای، راحیای بینایی نسبی یک بیمعادت همیشه خوب نیستخبر مهم تلسکوپ هابلهوش عاطفی رمز آزادگیبا هر چیزی که نفس می کشد مژنها نقشه ایجاد ابزار هودر جراحی کمر عجله نکنیدتقویت مغز با ورزشرویاها از مغز است یا ناخوپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقتا بحر یفعل ما یشاآب، زندگی است(قسمت پنجم)زبان جانسوزتشخیص ژنتیکی آتروفی های قسم به فقرای آنکه نامش درمان و یادشنوروفیبروماتوزسطح آگاهی، رخدادهای زندگهمه چیز موج استحافظه های کاذبمیگرن سردردی ژنتیکی که باستخوان های کشف شده، ممکاختلالات صحبت کردن در انعشق، شلوغ کردن نیستخطر را بپذیرهیچ اندر هیچبار سنین ابزار هوشمندی اکمی زاویه ی دیدت را عوض کدرمان ژنتیکی برای نوآوریتمایز یا کشف یگانگیپیوندهای پیچیده با تغییرروزهای سخت میگذردمغز بیش از آنچه تصور میشوتاثیر کپسول نوروهرب بر سآزمون ذهنی گربه شرودینگرسفرنامه سفر به بم و جنوب تعیین پیش آگهی آسیب به عصلحظات خوش با کودکاناین، فقط راه توستچیز جدید را بپذیرشیشه ی بازالتی و سیلیکونهمکاری یا رقابتحس و ادراک (قسمت اول )ما اشیا را آنطور که هستنداطلاعات حسی ما از جهان، چارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستدو بیماری روانی خود بزرگ بحثی در مورد حقیقت فضا و کوچک شدن مغز از نئاندرتادرمان جدید سرطانتنهایی رمز نوآوری استپارادوکس ها در علمروشی جدید در درمان سکته ممغزتان را در جوانی سیمکشتاثیر گیاهخواری بر رشد و آغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هوسلاح و راهزنیتغذیه بر ژنها تاثیر داردمن کسی در ناکسی دریافتم اکوییفلکسشاید گوشی و چشمی، آماده شهنر رها شدن از وابستگیحس و ادراک قسمت هفتمبنی عباس، ننگی بر تاریخارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کادیوار همه اش توهم بودبخشش، عقلانی یا غیر عاقلکیست کلوئید بطن سوممحل درک احساسات روحانیدروغ نگو به خصوص به خودتتو جهانی هستی که خودش را پرتوزایی از جسم سیاهرژیم غذایی ضد التهابیفلج بل، فلجی ترسناک که آننقش ژنتیک در درمان اختلاتاثیر درجه حرارت بر عملکالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون اسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هامنابع انرژی از نفت و گاز ابداع دی ان ای بزرگترین دشرکت نورالینک ویدیویی ازهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت بیستمبه دنبال رستگاری باشاز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از دانشمندان یک فرضیه رادیکبرای رشد، باید از مسیر خطکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اضطراب، از مهمتریدرگیری مغز در بیماران مبتوهم فضای خالیآنچه واقعیت تصور میکنیم رحم مصنوعیفیزیکدانان ماشینی برای تنقش رژیم غذایی بر رشد و اتاثیر روزه داری بر سلامت امید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضایعه ی عروقی مخچههوش مصنوعی از عروسک بازی حساسیت روانی متفاوتبی شرمیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتداروی فامپیریدین یا نورلبرخی توصیه ها برای واکسیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمراقب خودتون و خانواده هدست آسمانتوانایی یک فرد، برای تغیآیا ممکن است موش کور بی مزمان واقعیت است یا توهمفرایند تکامل و دشواری هانقطه ای بود و دگر هیچ نبوسکته ی چشمیتازه های اسکیزوفرنی(جنوانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهجهش های بیماری زا، معمولمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از طبیعت موجی جهانهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواب سالم عامل سلامتی و یبیماری ای شبیه آلزایمر و از تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دداروی جدید ضد فشار خونذهن سالمبزرگ شدن مغز محدود به دورگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات بین دو همسر و برخیتکنولوژی و پیشرفتآیا آگاهی پس از مرگ از بیزندگی زمینی امروز بیش از قفس دور خود را بشکننه به اعدامسادیسم یا لذت از آزار دادتری فلوپرازینانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینجدا کردن ناخالصی هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای بقای از نخستین علم در حال توسعهخود جسم و یا تصویرهوش احساسیهوش بشری تهدید برای بشریبیهوشی در بیماران دچار ااز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امدر محل کار ارزش خودت را برمز امید، بی نیازی از مردگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علم در کنترل کرونتکامل داروینی هنوز در حاآیا دلفین ها میتوانند بازاویه نگاه ها یکسان نیستترس و آرمان هاقانون جنگلنوار مغز در تشخیص بیماری سرکه انگبین عسلی مفید براولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهحقیقت تنها چیزی است که شامولکول ضد پیریاسکلت خارجی در درمان اختاحیای بینایی نسبی یک بیمعادت کن از بالا نگاه کنیخدا موجود استهوشمندی کیهانبا آتش، بازی نکن و بعد از ژنها ، مغز و ارادهدر درمان بیماری مولتیپل تقویت استخوان در گرو تغذرویاهای پر رمز و حیرتی درپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی تاول کف پا و حقیقتآتاکسیزبان ریشه هایی شناختی استشخیص آلزایمر سالها قبل قضاوت ممنوعای جان جان بی تن مرونورون هاي مصنوعی می توانسعی کن به حدی محدود نشویهمه چیز و هیچ چیزحافظه و اطلاعات در کجاست میگرن شدید قابل درمان اساستروژن مانند سپر زنان داختلالات عضلانی ژنتیکعصب حقوق نورولووخطرات هوش مصنوعیهیچگاه از فشار و شکست نترباربر دیگران نباشکمالگرایی دشمن پیشرفتدرمان کارتی سل و تومور مغتمدن قدیمی ای در جنوب ایرپیوندی که فراتر از امکانروش مقابله مغز با محدودیمغز باستانی، هنوز نقش هاتاثیر کپسول نوروهرب بر سآزادی در چیستسفری به آغاز کیهانتعامل انسان و هوش مصنوعیلرزش ناشی از اسیب به عصباینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدنشکل های متفاوت پروتئین ههمانند سازی در انسانحس و ادراک (قسمت دوم )ما به جهان های متفاوت خوداطلاعاتی عمومی در مورد مارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیددو بار در هفته ماهی مصرف بحثی در مورد عملکرد لوب فکوچکی قلبدرمان دارویی سرطان رحم بتنبیه چقدر موثر استپاسخ گیاهان در زمان خوردريتوکسيمب در درمان ام اسمغط یک گیرنده استتاثیر انتخاب از طرف محیط إِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش سلسله مباحث هوش مصنوعیثبت و دستکار ی حافظهمن پر از تلخیماکسی توسین و تکامل پیش اشاید درست نباشدهنر، پر کردن است نه فحش دحس و ادراک قسمت هفدهمبه قفس های سیاهت ننازاز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیدیوار، از ابتدا توهم بودبدون پیر فلککپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانی ددریا آرام نخواهد شد کشتی تو جدای از کیهان نیستیپرسشرژیم غذایی ضد دردفلج خوابنقش گرمایش آب و هوا در همتاثیر درجه حرارت بر عملکالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار هوش در حال ارتقا ازشربت رب انارهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت دهمبه زودی شبکه مغزی به جای از بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهدانشمندان ژنی از مغز انسبرای زندگی سالم، یافتن تکاش شرف اجباری بود یا حتیمداخله ی زیانبار انساندرگیری مغزی در سندرم کووتوهم فضای خالی یا توهم فضآنچه حس می کنیم، نتیجه ی رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرفال نیکونقش رژیم غذایی در رشد و اتاثیر روزها، ماه ها یا ساامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنسیاره ی ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضایعات در عصب زیر زبانیهوش مصنوعی از عروسک بازی خفاش کور و انسان بینا؟بی عدالتی در توزیع واکسن از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توداروی لیراگلوتیدبرخی درمان های Spinal Muscular Atکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراحل ارتقای پله پله کیهدست بالای دستتوازن مهمتر از فعالیت زیآیا ما کالا هستیمزمان پلانکفرایند حذف برخی اجزای مغنقطه بی بازگشتسال 2025 سال بین المللی علمتازه های بیماری پارکینسوانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی ججهش تمدنی عجیب و شگفت انسمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از طبیعت بر اساس هماهنگیهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواب عامل دسته بندی و حفطبیماری ای شبیه ام اس مولتاز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندداروی جدید ضد میگرنذهت را روی چیزهای مفید متبزرگ شدن تقریبا ناگهانی گوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات روانپزشکی پس از ستکنولوژی به طرز وحشتناکیآیا امکان بازسازی اندامهزندگی زودگذرقفس ذهننه بدبخت بلکه نادانسازگاری با محیط بین اجزاتری فلوپرازینانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درجدایی خطای حسی استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمابزارهای دفاعی و بقای موعلم راهی برای اندیشیدن اخودآگاهی و هوشیاريهوش در طبیعتبیو الکترونیک؛ ترکیب موجاز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده در چه مرحله ای از خواب ، ررمز بقای جهش ژنتیکیگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه در هر لحظه زندگیتکامل زبانآیا دست مصنوعی به زودی قازاوسکا درمان گوشرترسناک تر از کوریقانونمندی و محدودیت عالمنوار مغزی روشی مهم در تشخسرگیجه از شایعترین اختلااولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیحقیقت خواب و رویامولتیپل اسکلروز در زنان اسکار، لگوی هوشمنداحتیاط در ورزش زانو در خاعادت کن خوب حرف بزنیخدا نور آسمان ها و زمین اهوشمندسازی زندان هابا تعمق در اسرار ابدیت و ژنهای مشترک بین انسان و ودر دعواها چه میکنی؟تقویت حافظه یا هوش مصنوعرویای شفافپیموزایدمغز کوانتومیتابوهای ذهنیآتاکسی فریدریشزبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص ایدزقطار پیشرفتایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون های ردیاب حافظهشلیک فراموشیهمه چیز کهنه میشودحافظه و اطلاعات در کجاست میاستنی گراویس بدون آنتیاسرار آفرینش در موجاختراع جدید اینترنت کوانعصب سیاتیکدفاع از پیامبرهیپرپاراتیروئیدیسمبارداری بدون رحمکمردرددرمان پوکی استخوانتمدن پیشرفته ی پیشینیانپیوستگی همه ی اجزای جهانروش های صرفه جویی در ایجامغز برای فراموشی بیشتر کتاثیر کتامین در درمان پاآزادی عقیده، آرمانی که تسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان با هوش مصنوعلرزش دست ها و گردن و سر ETاینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیشکل پنجم مادههمجوشی هسته ای، انرژِی بحس و ادراک قسمت 67ما با کمک مغز خود مختاريماطلاعاتی عمومی در مورد مارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازادو برابر شدن خطر مرگ و میبحثی درباره هوش و تفاوتهکوچکترین چیز یک معجزه اسماده ی خالیدرمان زخم دیابتی با تکنوتهدیدهای هوش مصنوعیپختگی پس از چهل سالگي به ریه زغالینفرت، اسیب به خود استتاثیر احتمالی عصاره تغلیافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیسلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت امواج الکتریکی در عصمن بی من، بهتر یاد میگیرماکسکاربازپین در درمان تششایسته نیست در جیب خود قرهوموارکتوس ها ممکن است دحس و ادراک قسمت هجدهمبه مغز خزندگان خودت اجازاز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میدید تو همیشه محدود به مقدبدون بار گذشتهکامپیوتر سایبورگمحدودیت چقدر موثر استدریافت هورمون امید با ورتو دی ان ای خاص ميتوکندريپرسش و چستجو همیشه باقی اراه فراری نیستفلج خواب چیستنقش پیش زمینه ها و اراده تاثیر درجه حرارت بر عملکالگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی دراسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان مادی، تجلی فضا در ذهمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانشربت ضد خلطهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت دوازدهمبه زیر پای خود نگاه نکن باز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستدانشمندان پاسخ کوانتومی برخی ملاحظات در تشنج های کتاب گران و پرهزینه شد ولمدارک ژنتیکی چگونه انساندرگیری مغزی در سندرم کووتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)آنها نمیخواهند دیگران رارساناها و ابر رساناها و عفاکسیبتنقش زنجبیل در جلوگیری از تاثیر روغن رزماری استنشاامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،سیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی منبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضرورت زدودن افکارهوش مصنوعی از عروسک بازی خفاش با شیوع همه گیری جدیبیمار 101 ساله، مبتلا به ساز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرداروی کنترل چربی خونبرخی روش های تربیتی کودککشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرز مرگ و زندگی کجاستدست خدا بارها را از دوشت توت زیاد بخوریدآیا ما تنها موجودات زنده زمان به چه دلیل ایجاد میشفراتر از دیوارهای باورنقطه، وجود است یا فاصلهسال سیزده ماههتازه های درمان ام اسانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زاجهشهای مفید و ذکاوتی که دمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از طعمه ی شبکه های ارتباط اجهوش مصنوعی به کمک هوش طبیخواص فلفل سبزبیماری اسپینال ماسکولار از تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریداروی جدید ضد الزایمرذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبزرگترین خطایی که مردم مگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی در عقب تکنولوژی جدید که سلول هاآیا انسان با مغز بزرگش اخزندگی سلول در بدن، جدای اقفس را بشکننه جنگ و نه خونریزیستم با شعار قانون بدترین ترک امروزانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبجریان انرژی در سیستم های منبع هوشیاری در کجاست؟ قابعاد و نیازهای تکاملیعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريعلیت رو به عقبخودت را از اندیشه هایت حفهوش عاطفی قسمت 11بیوگرافیاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومدر ناامیدی بسی امید استتفاوت قند طبیعی با قند و رمز جهانگربه شرودینگر و تاثیر مشمعرفی مورد نادر بیماری گتکامل زبانآیا رژیم غذایی گیاهی سلازبان فرایند تکاملی برای ترسان نیستیقارچ بی مغز در خدمت موجودنوار مغز، مفید و بی خطرسرگردانیاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیحقیقت در علم، هرگز نهایی مواد کوانتومی جدید، ممکناسارت و پرخوریاحتیاط در تعویض داروهاعادت کردن به نعمتخدا بخشنده است پس تو هم بهوشیاری و وجودبا خودت نجنگژنهای هوش ، کدامنددر سال حدود 7 میلیون نفر تقویت سیستم ایمنیروان سالمپیچیدگی های مغزمگسمغز آیندگان چگونه است ؟تاثیر فکر بر سلامتآتاکسی مخچه ای خودایمنزبان شناسی نوین نیازمند تصویر خورشید یا خود خورشقطره قطرهایمپلانت مغزینوروپلاستیسیتی چیستشلیک فراموشیهمه چیز در زمان مناسبحافظه و اطلاعات در کجاستمیاستنی گراویس در جواناناسرار بازسازی اندام هاادامه بحث تکامل چشمعضلانی که طی سخن گفتن چقددفاع در برابر تغییر ساختهاوکينگ پیش از مرگش رسالبازگشایی مجدد مطب دکتر سکمردرد ناشی از تنگی کانادرمان پوکی استخوانتمدن بشری و مغز اخلاقیپیام های ناشناخته بر مغز روش های عملی برای رفع کمرمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟تاثیر گیاه خواری بر رشد وآزار حقیقیسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعداد کلی ذهن ها در جهان لرزش عضله یا فاسیکولاسیوایندرالشکرگزار هر چیزی باش که داهمدلی و هوش عاطفیحس و ادراک قسمت 74ما بخشی از این جهان مرتبطاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا ودو برابر شدن خطر مرگ و میبحثی درباره هوش و تفاوتهکووید نوزده و خطر بیماری ماده ای ضد التهابیدرمان ساده ی روماتیسمتو یک معجزه ایپدیده خاموش روشن در پارکریواستیگمیننقاشی هایی با بوی گذشته یتاثیر بینش و انتظارات فرافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل سم زنبور ، کلیدی برای وارجلو رفتن یا عقبگردمننژیتاگر فقط مردم میفهمیدند کشادی، پاداش انجام وظیفههورمون شیرساز یا پرولاکتحس و ادراک قسمت هشتمبه نقاش بنگراز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس دیدن خدا در همه چیزبدون زمان، ماده ای وجود نکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت های حافظه و حافظدریای خداتو در میانه ی جهان نیستی پرسشگری نامحدودراه نجاتفلج دوطرفه عصب 6 چشمنقش پیشرفته ی سلول های بنتاثیر درجه حرارت بر عملکالگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بسوخت هیدروژنی پاکجهان مرئی و نامرئیمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانشش مرحله تکامل چشمهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سومبه سیاهی عادت نکنیماز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستدانشمندان اولین سلول مصنبرخی مرزهای اخلاق و علوم کتاب زیست شناسی باورمروری بر تشنج و درمان هایدرگیری اعصاب به علت میتوتوهم چیستآنژیوگرافی از مغزرستگاری محدود به یک راه نفاجعه ی جهل مقدسنقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر رژیم گیاه خواری بر امیدوارینازوکلسینسیاره ابلهانجهان دارای برنامهمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضرب المثل یونانیهوش مصنوعی از عروسک بازی خلا، حقیقی نیستبیمار مرکز تنفس سلولیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدداروی تشنجی دربارداریبرخی سلولهای عصبی در تلاکشیدن مادی روشی برای جلومرز بین انسان و حیوان کجادستورالعمل مرکز کنترل بیتوسعه هوش مصنوعی قادر اسآیا مصرف مولتی ویتامین هزمان شگفت انگیزفرار در فرار از میزبان، دنمیتوان با بیرون انداختنسانسور از روی قصد بسیاری تاسف بار است انسان، حق خوانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهجهشهای مفید و ذکاوتی که دمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از ظهور امواج مغزی در مغز مصهوش مصنوعی به شناسایی کاخواص منیزیمبیماری اضطراب عمومیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قداروی سل سپتذره ی معین یا ابری از الکبزرگترین درد از درون است گیاه بی عقل به سوی نور میمشاهده گر جدای از شیء مشاتکنولوژی جدید که سلول هاآیا انسان در آستانه ی انقزندگی، مدیریت انرژیقله برای دیدن نه برای به نه روش تقویت مغزستم، بی پاسخ نیستترکیب آمار و ژنتیکانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتجریان انرژی در سیستم های منبع هوشیاری در کجاست؟(قابعاد اضافه ی کیهانمنبع خواب و رویاابعاد بالاترعلایم کمبود ویتامین E را خودروهای هیدروژنیهوش عاطفی قسمت نهمبیوگرافیاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیدر هم تنیدگی مرزها و بی متفاوت مغز انسان و میمون هرمز جهان خاصیت فراکتالگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفت و شناختتکامل زبان انسان از پیشیآیا رژیم غذایی گیاهی سلازبان متغیرتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرقبل و بعد از حقیقتنوار مغز، ترجمه ی فعالیت سربازان ما محققا غلبه می اولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیحقیقت راستین انسان علم بموجود بی مغزی که می توانداساس انسان اندیشه و باور احساس گذر سریعتر زمانعادت بد را ترک کنخدا تاس نمیریزدهوشیاری و افسردگیبا خدا باشژنهای حاکم بر انسان و انسدر عید نوروز مراقب تصادف تلقین اطلاعات و حافظهروبات ها قول میدهندپیچیدگی های مغزی در درک زمغز اندامی تشنه ی انرژی اتاثیر مشاهده بر واقعیت بآتش منبع انرژیزبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر در هم تنیدگی کوانتلمس کوانتومیایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروز مبارکشنا در ابهای گرم جنوب نیاهمه چیز در زمان کنونی استحافظه ی ما انسان ها چرا ممیدان مغناطيسي زمین بشر اصفهان زیبااداراوون تنها داروی تاییغم بی پایاندقیق ترین تصاویر از مغز اهاوکينگ پیش از مرگش رسالبازگشت از آثار به سوی خداکمردرد و علل آندرمان آرتروز با ورزش موضتمدن زیر آبپیدایش زبانروش هایی برای مقابله با امغز بزرگ چالش است یا منفعتاثیر گیاه خواری بر رشد وآزار دیگری، آزار خود استسلول های مغزی عامل پارکیتعذیه ی ذهنلزوم گذر انسان از حدها و ایپیداکرینشکست حتمیهمراه سختی، اسانی هستحس و ادراک قسمت 75ما تحت کنترل ژنها هستیم یاعتماد به خودارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکتردو داروی جدید برای میاستبحثی درباره هوش و تفاوتهکودک هشت ساله لازم است آدماده، چیزی نیستدرمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک جهان در مغز خودت هسپروژه ی ژنوم انسانیریاضیات یک حس جدید استچقدر به چشم اعتماد کنیمتاثیر ترکیبات استاتین (سافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل سماگلوتید داروی کاهش دهنجلوتر را دیدنمن، ما یا چی؟اگر میدانی مصیبت بزرگتر شب سیاه سحر شودهوش فوق العاده، هر فرد اسحس و ادراک قسمت هشتاد و نبه نقاش بنگراز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحدیدگاه نارسای دوگانه ی مبر کسی اعتماد نکن مگر اینکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت درک انساندرک فرد دیگر و رفتارهای اتوقف؛ شکستپس از اگو یا بعد از نفسراه های جدید برای قضاوت رفن آوری های جدید علیه شنانقش آتش در رسیدن انسان بهتاثیر درجه حرارت بر عملکالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنسودمندی موجودات ابزی بر جهان مشارکتیمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانششمین کنگره بین المللی سهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سی و هشتمبه سخن توجه کن نه گویندهاز تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتدانشمندان تغییر میدان مغبرخی نکات از گاید لاین پرکتاب طبیعت در قالب هندسهمرکز هوشیاری، روح یا بدن درب بسته با غیر خود باز متوهم و خیالآنان که در قله اند هرگز خرشته نوروایمونولوژی و نقفارغ التحصیلان، فقیر و دنقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر رژیم گیاه خواری بر امیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک سیب یکسان و دیدگاه های متجهان در حال نوسان و چرخشمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضربه مغزی در تصادف رانندهوش مصنوعی از عروسک بازی خلا، خالی نیستبیماری لبر و نابینایی آناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنداروی جدید ALSبرخی سيناپسها طی تکامل و کشتن عقیده ممکن نیستمرز جدید جستجو و اکتشاف، دغدغه نتیجه ی نادانی استتوسعه برخی شغل ها با هوش آیا مغز تا بزرگسالی توسعزمان طلایی سکته ی مغزی رافرد موفقنمیتوان بر سیاه سیاه نوشسانسور بر بسیاری از حقایتبدیل پلاستیک به کربن و سانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردجوانان وطنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از ظرف باید پر شود چه با چرک هوش مصنوعی تعاملیخواص میوه ی بهبیماری بیش فعالیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریداروی ضد چاقیذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از مجرمان، خودشانگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده آینده از روی مشاهتکینگیآیا احتمال دارد رویا از آزندگی، مراتب هوشیاری استقله سقوطچه زیاد است بر من که در ایستون فقرات انسان دو پا جلانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً جریان انرژی در سیستم های چراروياها را به یاد نمی آجراحی هوشیار مغزمنتظر نمان چیزی نور را بهاتفاق و تصادفعلایم کمبود ویتامین E را خورشید مصنوعیهوش عاطفی قسمت هفتمبیان ژن های اسکیزوفرنی داز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید ددر هم تنیدگی کوانتومیتفاوت ها و تمایزها کلید برنگ کردن، حقیقت نیستگزارش یک مورد جالب لخته ومغز فکر میکند مرگ برای دیتکامل ساختار رگهای مغزی آیا راهی برای بهبود وضعیزبان مشترک ژنتیکی موجوداتسلیم ارتباط با من برترقبل از آغازنوار عصب و عضلهسربرولایزیناولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیحقیقت غیر فیزیکیموجودات مقهور ژنها هستنداستفاده از مغز، وزن را کماحساسات کاذبعادت دادن مغز بر تفکرخدای رنگین کمانهوشیاری کوانتومیبا طبیعت بازی نکنکفش و کتابدرمان نگهدارنده ی اعتیادتلاش ها برای کشف منابع جدروبات های ریز در درمان بیپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز انسان ایا طبیعتا تماتاثیر نگاه ناظر هوشیار بآثار باستانی تمدن های قدزبان، وسیله شناسایی محیطتصویر زیبا از سلوللووفلوکساسینایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز یا روز پایانیشناخت ناشناختههمه چیز، ثبت می شودحافظه ی ما انسان ها چرا ممیدان های مغناطیسی قابل اصل بازخوردادب برخورد با دیگرانغم بی پایاندل به دریا بزنهدف یکسان و مسیرهای مختلبازگشت به ریشه های تکاملکمردرد با پوشیدن کفش منادرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمدنی قدیمی در شمال خلیج پیر شدن حتمی نیستروش هایی برای کم کردن اضطمغز بزرگ چالشهای پیش روتاثیر گیاه خواری بر رشد وآسيب میکروواسکولاریا آسچیزی شبیه نور تو نیستسلول های بنیادیتغییرلزوم سازگاری قانون مجازاایا کوچک شدن مغزانسان الشکستن مرز دور مغزهمراهی میاستنی با برخی سحس و ادراک قسمت 78مانند کودکان باشیداعتماد به خودارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال دو سوی واقعیتبحثی درباره هوش و تفاوتهکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی بیش از یک خلا درمان سرگیجه بدون نیاز بتو کجای جهانیپروژه ی ژنوم انسانیریتوکسیمابنقش قهوه در سلامتیتاثیر تغذیه بر سلامت رواافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیسندرم میلر فیشرجمجمه انسان های اولیهمن، خود تو هستماگر نیروی مغناطیس نباشد شبیه سازی میلیون ها جهان هوش مصنوعی می تواند بر اححس و ادراک قسمت هشتاد و شبه نادیدنی ایمان بیاوراز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایدیروز و امروزبرلیتیونکاهش مرگ و میر ناشی از ابمخچه فراتر از حفظ تعادلدرک نیازمند شناخت خویش اتولید مولکول جدید توسط هآلودگی هوا چالش قرن جدیدراه های جدید برای قضاوت رفناوری هوش مصنوعی نحوه خنقش انتخاب از طرف محیط، نتاثیر درجه حرارت بر عملکالگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا سی و سه پل اصفهانجهان معنامنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانشعار و عملهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سی و ششمبهبود حافظه پس از رخدادهاز تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازدانشمندان روش هاي جدیدی برخی نرمش ها برای درد زانکتاب، سفری به تاریخمرکز حافظه کجاستدرختان چگونه بر تشکیل ابتوهم وجودآنتی بادی منوکلونال در درشد مغز فرایندی پیچیده افاصله ها در مکانیک کوانتنقش سجده بر عملکرد مغزتاثیر رژیم گیاه خواری بر امیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد سیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال ایجاد و ارتقامنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضررهای مصرف شکر و قند بر هوش مصنوعی از عروسک بازی خلاصه ای از مطالب همایش مبیماری میاستنی گراویساز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناداروی جدید s3 در درمان ام برداشت مغز ما از گذر زمانگل خاردار، زیباستمرزهای حقیقی یا مرزهای تذهن ما از در هم شکستن منبتوصیه های سازمان بهداشت آیا همه جنایت ها نتیجه بیزمان، واقعی نیستفرد یا اندیشهنمای موفقیتسانسور ذهنتبدیل تراکت صوتی مصنوعی اندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عجوانان وطنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از ظرفیت مغز چقدر استهوش مصنوعی در قضاوت های اخواص هلو برگ هلوبیماری تی تی پیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنداروی ضد چاقیذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از بیماری های جدیگیرنده باید سازگار با پیمشاهدات آمیخته با اشتباهتکامل فردی یا اجتماعیآیا احتمال دارد رویا از آزندان ذهنیقلب های سادهنه عدم مطلق بلکه عدم با قستارگانی قبل از آغاز کیهانسان جدید از چه زمانی پاانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آجراحی گردن همیشه برای دیمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوبان اطلاعات و پلِ بینعلائم عصبی آلزایمر، با اخوش قلبی و مهربانیهوش عاطفی قسمت یازدهبیان حقیقتاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقدر هم تنیدگی کوانتومی و پتفاوت ها را به رسمیت بشنارنگین کمانگشایش دروازه جدیدی از طرمغز قلبتکامل شناخت انسان با کشفآیا راهی برای رفع کم آبی زبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم شدن از نورون شروع مقبل از انفجار بزرگنوار عصب و عضلهسردرد میگرناولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیحقیقت غیر قابل شناختمورد نادر همپوشانی دو بیاستفاده از نظریه ی تکامل اخلاق و علوم اعصابعارضه جدید ویروس کرونا سخدایی که ساخته ی ذهن بشر هوشیاری سنتی یا هوشیاری بالای هر دستی، دستی هستکفش بد، عامل مهم کمردرددرمان نابینایان آیا ممکنتلاش های جدید در ALSروبات کیانپیوند مدفوعمغز انسان برای ایجاد تمدتاثیر نگاه و مشاهده ناظر آدم عاقل، وقت خودش را هدرزدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبای اصفهانلوب فرونتال یا پیشانی مغایمپلانت نخاعی میتواند دنورالژیشناخت و معرفت، و نقش آن دهمه ی سردردها بی خطر نیستحافظه ی هوش مصنوعیمیدان های کوانتومی خلااصل در هم تنیدگی و جهانی ادراک ما درک ارتعاشی است غیرقابل دیدن کردن مادهدلایلی که نشان میدهد ما ببازخورد یا فیدبککنفرانس تشنج هتل کوثر اصدرمان با سلول های بنیادیتمرکز و مدیتیشنپیراستامروش هایی برای جلوگیری از مغز بزرگ و فعال یا مغز کوتاثیر گیاه خواری بر رشد وآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجسلول های بنیادی منابع و اتغییر الگوی رشد مغزی با زلزوم سازگاری قانون مجازاایا این جمله درست است کسیشکستگی لگن یا سکته ی مغزیهمراهی نوعی سردرد میگرنیحس و ادراک قسمت 82مانند آب باشاعتماد بی موردارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از ددولت یا گروهکبحثی درباره هوش و تفاوتهکودکان مهاجرماست مالیدرمان سرگیجه بدون داروتو کز محنت دیگران بی غمیپروژه ی علمی پیوند مغز ساریسپریدوننقش مهاجرت در توسعه نسل اتاثیر حرکات چشم بر امواج افراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیسندرم کووید طولانیجنین مصنوعیمنابع انرژي پاک سرچشمه حاگر نعمت فراموشی نبود بسشبیه سازی سیستم های کوانهوش مصنوعی متصل با مغزحس و ادراک قسمت پنجمبه هلال بنگراز نخستین همانند سازها تویتامین کادیسک گردنبرنامه و ساختار پیچیده مکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه ، فراتر از حفظ تعادلدرک و احساستولید مثل فقط با یک مادر آلودگی هوا و ویروس کروناراه پیروزی در زندگی چیستفواید روزه داری متناوبنقش اتصالات بین سلولهای تاثیر درجه حرارت بر عملکالتهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا سیلی محکم محیط زیست بر انجهان معکوسمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانصبور باشهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سیزدهمبهداشت خواباز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسدانشمندان روشی برای تبدیبرخی نرمش ها برای زانوکتابخانهمرکز حافظه کجاستدرختان اشعار زمینتوهم وجودآنتروبات؛ ترکیب سلول زندرشد مغز علت تمایل انسان بفاصله ی همیشگی تصویر سازنقش غذاها و موجودات درياتاثیر رژیم گیاهخواری بر امیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداومسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان ریز و درشتمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضررهای شکر بر سلامت مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی خلاصه ای از درمان های جدیبیماری میاستنی گراویساز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شداروی جدید لنفوم و لوکمیبرداشتت از جهان رو زیاد گل درون گلدانمزایای شکلات تلخ برای سلذهن چند جانبه نیازمند نگتوصیه های غیر دارویی در سآیا هوش مصنوعی می تواند نزمان، اندک استفرد حساس از نظر عاطفی و بنمایش تک نفرهساهچاله ها تبخیر نمیشودتبدیل سلولهای محافط به ساندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پجواب دانشمند سوال کننده منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از عقل مجادله گرهوش مصنوعی در کامپیوترهاخواص هندوانهبیماری خود ایمن اعصاب محاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعداروی ضد تشنج با قابليت تذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از بیماری های جدیگالکانزوماب، دارویی جدیمطالبه ی حق خودتکامل مادی تا ابزار هوشمآیا بدون ناظر هوشمند هم بزونیسومایدترکیب حیوان و انسانقلب و عقلنهایت معرفت و شناخت درک عسخن نیکو مانند درخت نیکونهایت در بی نهایتسخن و سکوتانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسجز تو که را دارممنتظر زمان ایده آل نشواتوسوکسیمایدعلت خواب آلودگی بعد از خوخوش خیالی و خوش بینیهوش عاطفی قسمت پنجمبیداری معنوی یعنی دوستی از تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است در هم تنیدگی کوانتومی و دتفاوت های بین زن و مرد فقرهبر حقیقیپل جویی اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتکامل، نتیجه ی برنامه ریآیاما مقهور قوانین فیزیکزبان نیاز تکاملی استتست نوار عصب و عضلهقبرستان ها با بوی شجاعتنوار عصب و عضلهسردرد میگرن در کودکاناولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانحقیقت، آن چیزی نیست که جلموسیقی نواستفاده از هوش مصنوعی در اخلاق پایه تکامل و فرهنگعبارت های مبهم مانند انرخدایا جز تو که را دارمهوش، ژنتیکی است یا محیطیبالاترین هدف از دولتکل اقیانوس در یک ذرهدرمان های اسرار آمیز در آتلاش های جدید در درمان فرروح و آب حیاتپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای شادمانی طتاثیر نگاه انسان بر رفتاآرمانگرای تخیلی نباشسفر فقط مادی نیستتصویربرداری فضاپیمای آملوتیراستامایمپلانت استخوانی در آسینورالژی تریژمینالشناخت حقیقت یا آرزوهای گهمه جا خیر بکارحافظه انسان و حافظه ی هوشمیدان بنیادین اطلاعاتاصل علت و تاثیرادراک، فراتر از آنچه معمغار افلاطوندنیا فریب و سرگرمیبازسازي مغز و نخاع چالشی کنگره بین المللی سردرد ددرمان تومورهای مغزی با اتمرکز بر هدفپیشینیان انسان از هفت میروش هایی ساده برای کاهش امغز بزرگترین مصرف کننده تاثیر گیاه خواری بر رشد وآسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر خود یا تغییر دیگرالزوم عدم وابستگی به گوگل ایا ابزار هوشمندی یا مغز شگفت نیست من عاشق تو باشمهندسه ی پایه ایحس و ادراک قسمت 87ماه رجباعتیاد و تلاش های درمانی ارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کندونپزیل در بیماران قلبی بحثی درباره احساسات متفاکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالی با هوش انسانیدرمان سرطان با امواج صوتتو پیچیده ترین تکنولوژی پروانه ی آسمانیریسدیپلام تنها داروی تاینقش میدان مغناطیسی زمین تاثیر دوپامین و سروتونینافزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استسندرم گیلن باره به دنبال جنگ هفتاد و دو ملت همه را منابع انرژی از نفت و گاز اگر نعمت فراموشی نبود بسشبکه های مصنوعی مغز به درهوش مصنوعی و کشف زبان هایحس و ادراک قسمت پنجاهبه کدامین گناه کشته شدنداز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخواندیستونی قابل درمانبرنامه ی مسلط ژنها در اختکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ابزاري که وظیفه آن فدرک کنیم ما همه یکی هستیمتولید مثل اولین ربات های آلودگی هوا و پارکینسونراه انسان شدن، راه رفتن وفواید روزه داری متناوبنقش تیروئید در تکامل مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا سینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان هوشمندمنابع انرژی از نفت و گاز ابزار بقا از نخستین همانصبور باشهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت ششمبهداشت خواب، امروز در جهاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدانش، قفل ذهن را باز میکنبرخی نرمش های گردنکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز خنده در کجای مغز استدرد و درستوهم بی خداییآنزیم تولید انرژی در سلورشد در سختی استفتون های زیستینقش غذاها و موجودات درياتاثیر رژِیم غذایی بر میگامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیسیستم تعادلی بدنجهان شگفت انگیزمنبع هوشیاری کجاست قسمت ابزار بقا از نخستین همانضعیف و قویهوش مصنوعی از عروسک بازی خم شدن فضا-زمانبیماری های میتوکندریاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دداروی جدید میاستنی گراویبررسي علل احتمالي تغيير گل زندگیمسمومیت دانش آموزان بی گذهن هوشیار در پس ماده ی متوصیه هایی در مصرف ماهیآیا هوش مصنوعی زندگی بشرزمزمه ات مانده در گوشمفردا را نمیدانیمچند نرمش مفید برای کمردرسایه ی هوشیاریتبر را برداراندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنجواب سنگ اندازیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتابزار بقای موجود زنده از عقل در جهان جدید، عجیب اسهوش مصنوعی در تفکر خلاق ابیماری دویکاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردداروی ضد تشنج با قابليت ترفلکس وتری با توضیح دکتر بشکه ای که ته نداره پر نمگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبی در مورد تشنجتکامل مداومآیا برای تولید مثل همیشه زونا به وسیله ویروس ابله ترازودونقلب یا مغز