دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

بهبود حافظه پس از رخدادهای منفی

بهبود جریان حافظه، پس از رخدادهای منفی

تأثیر آسیب و ضربه، بر حافظه: یادآوری دقیق تر پس از رویدادهای منفی

18 ژانویه 2024

خلاصه: یک مطالعه ی جدید جنبه منحصر به فردی از حافظه ی انسان را آشکار می کند: توانایی ما برای یادآوری رویدادها پس از تجربه ی احساسات منفی، واضح تر است.

محققان آزمایش‌هایی را با شرکت‌کنندگانی انجام دادند. آنها تصاویری را مشاهده می کردند که واکنش‌های احساسی منفی و خنثی را برمی انگیخت. پژوهشگران دریافتند خاطرات پس از تجربیات منفی با دقت بیشتری نسبت به خاطرات قبل از آن، به یاد می‌ماند.

این بینش برای درک شهادت شاهدان عینی، درمان PTSD و رسیدگی به کاهش حافظه در اختلالاتی مانند آلزایمر، بسیار مهم است.

حقایق کلیدی:

رویدادهای منفی، منجر به بهبود یادآوری رویدادهای خنثی میشود که بعدا رخ میدهد، اما تاثیری بر رویدادهای قبلی ندارد.

این الگوی حافظه پیامدهایی برای شهادت شاهدان عینی در دادگاه ها دارد و یادآوری دقیق‌تر وقایع پس از یک حادثه ی آسیب‌زا را نشان می‌دهد.

این یافته ها می تواند به توسعه درمان های شناختی برای PTSD (بیماری آسیب پس از ضربه و رخ داد ناگوار)و مبارزه با کاهش حافظه در بیماری آلزایمر کمک کند.

در نیمه راه یک پادکست جنایی واقعی، یک مسافر صبحگاهی چرخ را تکان می دهد تا از تصادف جلوگیری کند. هنگام بحث در مورد پادکست با یکی از همکاران در همان روز، راننده به راحتی می تواند جزئیات نیمه دوم اپیزود را به خاطر بیاورد، اما فقط یک خاطره ی مبهم از نحوه شروع آن را حفظ می کند.

یک مطالعه ی جدید از روانشناسان مؤسسه علوم و فناوری پیشرفته بکمن، نشان می دهد که ما لحظه هایی را- که بلافاصله پس از یک قسمت ناراحت کننده است- شدیدتر و دقیق تر از لحظات منتهی به آن، به یاد می آوریم.

روشن کردن رابطه بین تروما(آسیب و ضربه)و حافظه می‌تواند نحوه ی ارزیابی شهادت‌های شاهدان عینی و نیز درمان اختلال PTSD را بهبود بخشد و به پزشکان کمک کند تا با کاهش حافظه در اختلالات مغزی مانند بیماری آلزایمر، مبارزه کنند.

تاکنون، شواهد کمی برای توضیح اینکه چگونه احساسات منفی بر توانایی ما برای قرار دادن مجموعه‌ای از خاطرات در یک جدول زمانی، تأثیر می‌گذارد، وجود داشته است.

این مطالعه در مجله ی Cognition and Emotion منتشر شده است.

نویسنده ی اصلی دکتر پل بوگدان گفت: «این، یک یافته ی روشن است و بعد کاملاً جدیدی را برای درک تأثیر احساسات بر حافظه، باز می کند. تحقیقات در دانشگاه ایلینویز اوربانا-شامپین اساس این مطالعه را تشکیل داد.

تحقیقات بوگدان در آزمایشگاه Dolcos به سرپرستی اساتید روانشناسی Florin Dolcos و Sanda Dolcos انجام شد. برای بیش از 15 سال، خانواده Dolcoses رابطه بین سلامت روان و حافظه را مورد مطالعه قرار داده است؛ به ویژه، خاطرات ناخواسته ای- که به زندگی روزمره ما نفوذ می کند- سلامت روانی را تخریب می کند و اضطراب، افسردگی و PTSD را تشدید می کند.

نتیجه ی تحقیقات آنها یک سیستم امنیت عاطفی است که از درمان های شناختی ساخته شده است و از امنیت عاطفی محافظت می کند و در مواجهه با خاطرات دردسرساز، تمرکز را حفظ می کند.

به گفته ی محققان، مطالعه ی خاطرات آسیب زا دشوار است، زیرا مغز ما تمایل دارد تجربیات منفی را به صورت خودکار ویرایش کند.

فلورین دولکوس گفت: ایده‌های بزرگ بر جزئیات برتری می‌یابند، ویژگی‌های جانبی به ایده‌های مرکزی واگذار می‌شوند، و لحظات خاص از بافت خود، جدا می‌شوند: کجا، چه زمانی، و «چه چیز دیگری».

تاکنون، شواهد کمی برای توضیح اینکه چگونه احساسات منفی بر زمان تأثیر می‌گذارد وجود داشته است.

«فرض کنید شریک زندگی‌تان وسط یک بحث خنثی به طور غیرمنتظره‌ به شما توهین می‌کند. بعداً، وقتی سعی می‌کنید این برخورد را معنا کنید...، آیا با دقت بیشتری به یاد خواهید آورد که قبل یا بعد از توهین چه اتفاقی افتاده است؟»

بوگدان گفت: تحقیقات موجود پاسخ روشنی به ما نمی دهد.

اما تحقیقات جدید بوگدان ممکن است پاسخی بدهد.

تیم او دو آزمایش یکسان را تنظیم کرد: مطالعه اولیه بر روی 72 شرکت‌کننده برای مشخص کردن رویه‌ها و پیش‌بینی‌های آنها، و یک مطالعه ی تکراری با 150 شرکت‌کننده برای تأیید نتایج انجام شد.

ابتدا، شرکت‌کنندگان مجموعه‌ای از تصاویر را مشاهده کردند که رشته‌ای از خاطرات را شبیه‌سازی می‌کردند. نیمی از تصاویر، واکنش های عاطفی منفی را برمی انگیخت و نیمی از آنها از نظر احساسی، خنثی بود.

برای متنی کردن تصاویر - و شبیه سازی بیشتر آنها به خاطره - از شرکت کنندگان خواسته شد که به طور خصوصی خود را در حال سفر در میان مکان های تصویر شده تصور کنند و یک قوس داستانی خلاقانه ایجاد کنند که آنها را به هم پیوند می دهد.

محققان نوشتند: آزمون این احساس را ایجاد کرد که جفت تصاویر متوالی، به طور معناداری با هم مرتبط هستند.

یک ساعت بعد، شرکت کنندگان، جفت تصویر از این سریال را مشاهده کردند. برای هر جفت، از آنها پرسیده شد که آیا تصویر دوم بلافاصله قبل یا بلافاصله پس از عکس اول، رخ داده است. (همچنین گزینه هیچکدام به آنها پیشنهاد شد و می توانستند نشان دهند که ترتیب را به خاطر نمی آورند.)

نتایج در هر دو مطالعه، سازگار بود. توانایی شرکت کنندگان برای قرار دادن دقیق تصویر دوم، زمانی بهبود یافت که خاطرات منفی قبل از خاطرات خنثی در جدول زمانی رخ می داد.

اگر ابتدا به شرکت کنندگان یک تصویر منفی نشان داده می شد، آنها کار بهتری در یادآوری تصاویر خنثی پس از آن داشتند. برعکس، اگر ابتدا یک تصویر خنثی به شرکت‌کنندگان نشان داده می شد، می‌توانستند تصاویر منفی قبلی را به‌طور مداوم قرار دهند.

به عبارت دیگر، حافظه از منفی به خنثی، جریان می یابد.

بوگدان گفت: «بنابراین، نتایج ما نشان می‌دهد که اگر در یک مکالمه، مورد توهین قرار می‌گرفتیم، آنچه را که بلافاصله بعد از آن گفته شده است بهتر بازیابی می کنیم تا آنچه را که بلافاصله قبل از آن گفته شده است.

محققان می گویند این، غیر شهودی و غیر ارادی است.

بوگدان گفت: شما ممکن است تصور کنید که انسان ها به گونه ای تکامل یافته اند که حافظه ی خوبی برای آنچه منجر به چیزهای منفی می شود، داشته باشند.

اگر مار شما را نیش زد، از قبل چه کار احمقانه ای انجام می دادید؟

یک توضیح این است که موج های عاطفی منفی (مثلاً به محض گزش مار)، باعث هجوم تمرکز و هوشیاری می شود و به مغز ما می گوید که در مورد اتفاقات بعدی یادداشت برداری کند و آنها را برای استفاده در آینده، ذخیره کند.

اما مقدمه ی تروما از یک یادداشت‌بر بسیار ضعیف استفاده می‌کند. این امر به سناریوهایی مانند شهادت شاهدان- که در آن جزئیات متنی در اولویت هستند- نگاهی مشکوک می‌اندازد.

با علم به این که مردم بیشتر جزئیاتی را- که منجر به اتفاق منفی می شود از دست می دهند- می توانیم در مورد اظهارات مربوط به رویدادهایی که منجر به جنایت شده است، در مقایسه با خاطراتی که پس از آن اتفاق افتاده است و می دانیم واضح تر خواهد بود، محتاط تر باشیم.

همانطور که برای یک کلینیک و در یک دادگاه مهم است، این نتایج به روشن شدن مکانیسم های پشت PTSD کمک می کند، در اینجا ممکن است یک فعالیت بی طرفانه، موجی غیرارادی از احساسات منفی را ایجاد کند.

فلورین دولکوس گفت: «به عنوان مثال، یک جانباز جنگ ممکن است صدای بلندی بشنود و استنباط کند که ساختمان آنها به زودی بر اثر انفجار فرو می ریزد.

این رویداد رخ میدهد زیرا بین حافظه ی تجربه ی آسیب زا و زمینه ی اصلی آن، گسست وجود دارد: چه چیزی، از کجا و در چه زمانی می شکند و آسیب میزند؟

پس بازپس گرفتن کنترل خاطرات آسیب زا، مستلزم پیوستن مجدد آنها به زمینه ی خود یعنی مکان و زمان اصلی آنها است.

محققان امیدوارند این استراتژی را در درمان های شناختی برای افراد مبتلا به PTSD بگنجانند.

به گفته Sanda Dolcos، علاوه بر خاموش کردن گرداب خاطرات منفی، یک راه درمانی دیگر ممکن است مستلزم استفاده از احساسات مثبت برای بازسازی خاطرات قوی تر و واضح تر برای کسانی باشد که به آنها نیاز دارند.

او گفت: با افزایش سن افراد، مشکلات حافظه، به ویژه شرایطی مانند آلزایمر، جدی تر می شود. حافظه ی زمینه، بیشترین آسیب را می‌بیند. اگر دقیقاً بدانیم چه اتفاقی در حال رخ دادن است، می‌توانیم استراتژی‌های آینده را برای رمزگذاری بهتر اطلاعات بسازیم و این، به ما در کمک به دیگران در آن شرایط کمک می کند.»

خلاصه:

تجزیه ی عاطفی در تداعی های زمانی: اثرات متضاد برانگیختگی بر حافظه ی جزئیات پیرامون رویدادهای ناخوشایند توسط پل بوگدان و همکاران.

شناخت و احساس

خلاصه

تفکیک عاطفی در تداعی های زمانی: اثرات متضاد برانگیختگی بر حافظه برای جزئیات پیرامون رویدادهای ناخوشایند

تحقیقاتی که تأثیر احساسات بر حافظه اپیزودیک رابطه‌ای relational episodic memory هدف قرار می‌دهند، عمدتاً بر جنبه‌های فضایی متمرکز شده‌اند ولی در مورد تأثیر احساسات بر حافظه برای تداعی‌های زمانی یک رویداد، کمتر شناخته شده است. پژوهش حاضر به بررسی این موضوع پرداخته است.

شرکت‌کنندگان، مجموعه‌ای از تصاویر منفی و خنثی را با دستورالعمل‌هایی برای ایجاد داستان‌هایی- که تصاویر متوالی را به هم مرتبط می‌کردند- مشاهده کردند.

بعداً، شرکت‌کنندگان آزمایش حافظه غافلگیرکننده‌ای را انجام دادند که ارتباط زمانی بین جفت‌ عکس های متوالی را- که در آن یک عکس، منفی و عکس دیگر خنثی بود- اندازه‌گیری کرد.

تجزیه و تحلیل‌ها بر چگونگی تأثیر ترتیب تصاویر منفی و خنثی در طول رمزگذاری، بر دقت بازیابی متمرکز بودند.

نتایج همگرا از یک مطالعه اکتشافی ( N = 72) و مطالعه تکراری از پیش ثبت شده ( N = 150) یک اثر مطلوب به جلو احساسات در رمزگذاری حافظه زمانی را نشان داد: شرکت کنندگان ارتباط بین محرک های منفی و محرک های خنثی بعدی را قوی تر از ارتباط بین محرک های منفی و محرک های خنثی قبلی نشان دادند.

این یافته ممکن است منعکس کننده ی یک مبادله جدید در مورد تأثیر احساسات بر حافظه باشد و برای درک اختلالات عاطفی مرتبط است، زیرا علائم بالینی کلیدی را می توان به عنوان بازیابی حافظه به شکل ناسازگار در مورد جزئیات زمانی تصور کرد..


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
درمان ام اس(مولتیپل اسکلتکامل مداومنهایت در بی نهایتروش هایی برای جلوگیری از موسیقی هنر مایع استانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استاتصال مغز و کامپیوترسلول های بنیادی منابع و اتغییرهوش عاطفی قسمت اولشکستگی لگن یا سکته ی مغزیاز خود رها شویادآوری خواب و رویاحس و ادراک قسمت 78بیداری معنوی یعنی دوستی دو سوی واقعیتتفاوت های بین زن و مرد فقپل خواجو اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهلوزالمعده(پانکراس)مصنوعآگاهی فراتر از آگاهیدرمان سرگیجه بدون نیاز بتکامل، نتیجه ی برنامه رینوار عصب و عضلهریسپریدونمیدازولام در درمان تشنج اوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریاختلا ل در خود عضلهسندرم کووید طولانیجمجمه انسان های اولیهاستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهشبیه سازی سیستم های کوانکلمات بلند نه صدای بلندحس و ادراک قسمت هشتاد و شبالاترین هدف از دولتدیروز و امروزتلاش های جدید در درمان فرپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طمقاومت به عوارض فشار خون آرام باشدرک نیازمند شناخت خویش اتاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویانورالژی تریژمینالراه پیروزی در زندگی چیستماهیچه ی صبرهمیشه چیزی برای تنهایی دادغام میان گونه های مختلسیلی محکم محیط زیست بر انجهان معنااصل علت و تاثیرصبور باشکنگره بین المللی سردرد دحس و ادراک قسمت سی و ششمبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی ددانشمندان روش هاي جدیدی تمرکز بر هدفمغز بزرگترین مصرف کننده منابع انرژی از منابع نهفآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جندرختان چگونه بر تشکیل ابتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپرشد مغز علت تمایل انسان بهندسه ی رایج کیهانارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان در حال ایجاد و ارتقااعتیاد و تلاش های درمانی ضررهای شکر بر سلامت مغزکودکان گذشته به آینده فکماست مالی با هوش انسانیخلاصه ای از مطالب همایش مفواید زیاد دوچرخه سواریبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آداروی جدید s3 در درمان ام تو پیچیده ترین تکنولوژی نقش میدان مغناطیسی زمین منابع بی نهایت انرژی در دافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشذهن چند جانبه نیازمند نگتاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کوانزمان، اندک استهوش مصنوعی یا حماقت طبیعساهچاله ها تبخیر نمیشوداز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتجوانان وطنبه کدامین گناه کشته شدندعقل مجادله گرکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه ابزاري که وظیفه آن فخواص هلو برگ هلوفروتنی معرفتیبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرداروی ضد چاقیتولید مثل اولین ربات های نقش تیروئید در تکامل مغزذرات کوانتومی زیر اتمی قمنبع هوشیاری کجاست قسمت ام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزونیسومایدهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن نیکو مانند درخت نیکواز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهجراحی هوشیار مغزبهداشت خواب، امروز در جهعلت خواب آلودگی بعد از خوخورشید مصنوعیکرونا چه بر سر مغز می آورمرکز خنده در کجای مغز استفرزندان زمان خودبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشاندر هم تنیدگی کوانتومیتوهم بی خدایینقش غذاها و موجودات دريارنگین کمانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیتاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانزبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم ارتباط با من برترهوش مصنوعی از عروسک بازی سردرد میگرناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحقیقت غیر فیزیکیبیماری های میتوکندریعبارت های مبهم مانند انرخدای رنگین کمانگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان بی گقلب دروازه ی ارتباطبررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پدرمان نگهدارنده ی اعتیادتوصیه هایی در مصرف ماهیچند نرمش مفید برای کمردرروبات کیانمنحنی که ارتباط بین معرفاندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از زدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبا از سلولهوش مصنوعی در خدمت خلق وحشناخت و معرفت، و نقش آن داز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختحافظه ی ما انسان ها چرا مبیماری دویکغار افلاطوندل به دریا بزنگامی در درمان بیماریهای مطالبی در مورد تشنجقدم زدن و حرکت دید را تغیبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیدرمان با سلول های بنیادیتکامل چشمنهادینه سازی فرهنگ اختلاروش هایی ساده برای کاهش امیلر فیشر نوعی نادر از گیانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پاثر مضر مصرف طولانی مدت رسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر الگوی رشد مغزی با زهوش عاطفی قسمت دهمشگفت نیست من عاشق تو باشماز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استحس و ادراک قسمت 82بیداری و خواب کدام بهتر ادولت یا گروهکتفاوت های تکاملی در مغز وپلاسمای غالبمغز مانند تلفن استلیروپریم داروی ترکیبی ضدآپومورفین در پارکینسوندرمان سرگیجه بدون داروتکثیر سلول در برابر توقف نوار عصب و عضلهریسدیپلام تنها داروی تایمکان زمان یا حافظه زمانايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیماختلاف خانوادگی را حل کنسندرم گیلن باره به دنبال جنین مصنوعیاستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اشبکه های مصنوعی مغز به درکلوزاپین داروی ضد جنونحس و ادراک قسمت پنجمباهوش ترین و با کیفیت تریدیسک گردنتلاش های جدید در درمان سرپیوند اندام از حیوانات بمغز انسان برای شادمانی طمقایسه رقابت و همکاریآرامش و دانشدرک و احساستاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه نوزاد ناشنوای متولد شده،راه انسان شدن، راه رفتن وماپروتیلینهمیشه چشمی مراقب و نگهباادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان معکوساصل عدم قطعیت از کوانتوم صبور باشکنترل همجوشی هسته ای با هحس و ادراک قسمت سیزدهمباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصدانشمندان روشی برای تبدیتمرکز بر امروزمغز حریص برای خون، کلید تمنابع انرژی از نفت و گاز آسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پدرختان اشعار زمینتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم ترشد در سختی استهندسه بنیادینارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگرانسیستم تعادلی بدنجهان ریز و درشتاعتیاد را به دور بیندازضعیف و قویکودکان خود را مشابه خود تماشین های دارای روحخلاصه ای از درمان های جدیفیلم کوتاه هیروشیما از هبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداداروی جدید لنفوم و لوکمیتو آرامش و صلحینقش محیط زندگی و مهاجرت دمنابع جدید انرژیافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرذهن هوشیار در پس ماده ی متاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز برازمزمه ات مانده در گوشمهوش مصنوعی گوگل به کمک تشسایه ی هوشیاریاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان دردجواب دانشمند سوال کننده به امید روزهای بهترعقل در جهان جدید، عجیب اسکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخچه تاثیر گذار بر حافظهخواص هندوانهفروتنی و غروربرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانداروی ضد تشنج با قابليت تتولید یا دریافت علمنقش حفاظتی مولکول جدید درفلکس وتری با توضیح دکتر منبع هوشیاری کجاست قسمت ام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پاتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزونا به وسیله ویروس ابله هوش مصنوعی از عروسک بازی سخن و سکوتاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مجراحی گردن همیشه برای دیبهداشت خواب، رمز حافظه ی عماد الدین نسیمی قربانی خوش قلبی و مهربانیکریستال هامرگ چیستفرضیه ای جدید توضیح میدهبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهدر هم تنیدگی کوانتومی و پتوهم تنهایینقش غذاها و موجودات دريارهبر حقیقیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلتاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانزبان نیاز تکاملی استتسلیم شدن از نورون شروع مهوش مصنوعی از عروسک بازی سردرد میگرن در کودکاناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحقیقت غیر قابل شناختبیماری های مغز و اعصاب و عجول نباشخدایی که ساخته ی ذهن بشر گلوئونمسمومیت دانش آموزان، قماقلب روباتیکبررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسدرمان نابینایان آیا ممکنتوضیحی ساده در مورد هوش مچند جهانیروح و آب حیاتمنشأ اطلاعات و آموخته ها انرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت تحریک الکترومغناطیسی مغابزار بقای موجود زنده از سفر فقط مادی نیستتصویر زیبای اصفهانهوش مصنوعی در خدمت خلق وحشناخت حقیقت یا آرزوهای گاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشحافظه ی هوش مصنوعیبیماری دیستروفی میوتونیغرور و علمدلایلی که نشان میدهد ما بگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدقدرت مردممعمای اخلاقی قطارقدرت و شناخت حقیقتبعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میدرمان تومورهای مغزی با اتکامل و ارتقای نگاه تا عمچهار میلیارد سال تکامل بروش استفاده از بالش طبیمیهمانهای ناخوانده عامل انسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو اثرات فشار روحی شدیدسلول بنیادی و ای ال استغییر خود یا تغییر دیگراهوش عاطفی قسمت دومشگفت انگیز بودن کیهاناز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستحس و ادراک قسمت 87بیرون اصل است یا دروندونپزیل در بیماران قلبی تفاوت های زبانی سرمنشا تپمبرولیزوماب در بیماری چمغز مادران و کودکان در زملیس دگرامفتامین یا ویاسآپومورفین در پارکینسوندرمان سرطان با امواج صوتتأثیر نیکوتین سیگار بر منوار عصب و عضله مهم در تشریشه های مشترک همه ی موجومکانیک کوانتومی بی معنی ايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیماختلال حرکتی مانند لرزش سندرم پیریفورمیسجنگ هفتاد و دو ملت همه را استفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستشبکیه های مصنوعیکلید نزدیک و نگاه تو بر فحس و ادراک قسمت پنجاهباور و کیهان شناسیدیستونی قابل درمانتلاش های جدید شرکت نورالمغز انسان رو به کوچک تر شمقابله ی منطقی با اعتراضآرامش و سکوندرک کنیم ما همه یکی هستیمتاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیستنوسانات کوانتومی منبع ماراه بی شکستماجرای جهل مقدسهمیشه اطمینان تو بر خدا بارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزاسیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشمنداصل، روان و نفس استصبر لازمه ی پیروزی استکنترل جاذبهحس و ادراک قسمت ششمبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهدانش، قفل ذهن را باز میکنتمساح حد واسط میان مغز کومغز در تنهایی آسیب میبینمنابع انرژی از نفت و گاز آشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا همدرد و درستاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استرشد، رسیدن به یک هدف نیستهندسه در پایه ی همه ی واکارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیزاعداد بینهایت در دنیای مطلوع و حقیقتکودکان را برای راه آماده ماشین دانشخم شدن فضا-زمانفیلمی بسیار جالب از تغییبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمداروی جدید میاستنی گراویتو افق رویداد جهان هستینقش مرکز تنفس سلولی در بیمناطق خاص زبان در مغزافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادراذهن و زندگیتاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیزنان باهوش ترهوش مصنوعی گوگل به کمک تشسایه را اصالت دادن، جز فراز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهجواب سنگ اندازیبه بالا بر ستارگان نگاه کعقل سالمکایروپاکتیک چیستمخاطب قرار دادن مردم، کاخواص انارفرگشت و تکامل تصادفی محض برین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار داروی ضد تشنج با قابليت تتولید پاک و فراوان انرژینقش حیاتی تلومر دی ان آ درفتار مانند بردهمنبع هوشیاری کجاست قسمت امواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزیان غذاهای پرچربترازودونهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن پاک و ثابتاز تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار جز تو که را دارمبوزون هیگز چیستعنصر اصلی تعیین واقعیتخوش خیالی و خوش بینیکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر پنهانفساد اقتصادی سیتماتیک دربرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهدر هم تنیدگی کوانتومی و دتوهم جدایینقش غذاها در کاهش دردهای روی و منیزیم در تقویت استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانزبان و کلمه حتی برای کسانتست نوار عصب و عضلههوش مصنوعی از عروسک بازی سردرد میگرنی در کودکاناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادحقیقت، آن چیزی نیست که جلبیماری های ژنرالیزه ی عصعدم توقف تکامل در یک انداخدایا جز تو که را دارمگمان میکنی جرمی کوچکی در مسیر دشوار تکامل و ارتقاقلب را نشکنبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجوددرمان های اسرار آمیز در آتوضیحات دکتر فاطمی در موچند جهانیروح در جهانی دیگر استمنشاء کوانتومی هوشیاری اانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا واتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از سفر نامه سفر به بم و جنوب تصویربرداری فضاپیمای آمهوش مصنوعی درمانگر کامپیشناخت درون، شناخت بیرون؛از تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استحافظه انسان و حافظه ی هوشبیماری سلیاکغربال در زندگیدنیا فریب و سرگرمیگاهی لازم است برای فهم و گاهی مغز بزرگ چالش استمعماری، هندسه ی قابل مشاقدرت کنترل خودبعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی درمان تشنجتکامل و ریشه ی مشترک خلقتچهار ساعت پس از کشتار خوکروش جدید تولید برقمیوپاتی و نوار عصب و عضلهانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پاثرات مفید قهوهسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دیگران یا تغییر خوهوش عاطفی قسمت سومشگفت زده و حیران باشاز روده تا مغزژن همه چیز نیستحس و ادراک قسمت چهلبیست تمرین ساده برای جلودوچرخه در کاهش دردهای کمتفاوت ایستایی و تکاپوپناه به بیابانمغز چون ابزار هوش است دلیلا اکراه فی الدینآب زندگی است قسمت چهارمدرمان ضایعات نخاعیتأثیر نگاه انسان بر رفتانوار عصب و عضله برای تاییریشه های مشترک حیاتمکانیزمهای دفاعی در برابايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیماختلال خواب فرد را مستعد سندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگاستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استشباهت مغز و کیهانکلید، در ناشناخته هاستحس و ادراک قسمت پنجاه و یباید از انسان ترسیددژا وو یا اشنا پنداریتلاش هایی در بیماران قطع مغز انسان رو به کوچکتر شدمقابله با کرونا با علم اسآرامش عقلدرک احساسات و تفکرات دیگتاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالنوشیدن چای برای مغز مفید راه طولانی را به سلامت گذماجرای عجیب گالیلههمیشه به آنچه داری، خوشنارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان هوشیاراصلاح خطا با رفتن بر مسیرصبر و واقعیتکندن ریشه ی خودحس و ادراک قسمت شصت و هشتبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استدانش، یک انسان را ناسازگتنفس هوازی و میتوکندریمغز را از روی امواج بشناسمنابع انرژی از نفت و گاز آشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین درد باسن و پا به دلیل کاهتاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتز گهواره تا گورهندسه زبانِ زمان استارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگسکوت و نیستیجهان شگفت انگیز و بی زمانبقا با سازگارترین فرد اسطلای سیاهکوری گذرای ناشی از موبایمبانی ذهنی سیاه و سفیدخونریزی مغز در سندرم کووفیروز نادریبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمداروی جدید کنترل قند خونتو انسانی و انسان، شایستنقش نگاه از پایین یا نگاهمناطق خاصی از مغز در جستجافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرذهن و شیمی بدنتاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمزنجیرها را ما باید پاره کهوش مصنوعی الفاگوساخت سلول عصبی حتی پس از از واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزرجوسازی مدرنبه بالاتر از ماده بیندیشعقلانیت بدون تغییرکار امروز را به فردا نیندمدل همه جانبه نگر ژنرالیفراموش کارها باهوش تر هسبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانداروی ضد تشنج توپیراماتتولید اندام با چاپ سه بعدنقش خرچنگ های نعل اسبی دررفتار وابسته به شکلمنبع هوشیاری کجاست قسمت امیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزیباترین چیز در پیر شدنترازودونهوش مصنوعی از عروسک بازی سخت ترین حصاراز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقجستجوی متن و تصویر به صوربوزون هیگز جهان را از متلعوامل موثر در پیدایش زباخوشبختی چیستکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و میر بسیار بالای ناشفشار و قدرتبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازدر هر سوراخی سر نکنتوهم جدایی و توهم علمنقشه مغزی هر فرد منحصر بهرویکردهای جدید ضایعات نخمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان نتیجه ساختماتست کم هزینه ی بزاق برای هوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد و علتهای آناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانحقایق ممکن و غیر ممکنبیماری های روانی با تاثیعدم تعادل دوپامین، فقط بخرما منبع بسیار خوب آنتی گنجینه ای به نام ویتامین مسئول صیانت از عقیده کیسقوی تر باشبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته ودرمان های بیماری آلزایمرتیوتیکسن داروی ضد جنونچند جهانی و علمروح رهاییمهمان ناخواندهانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک تحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از سفر به مریخ در 39 روزتصور ما ازمشکلات و واقعیهوش مصنوعی درخدمت خلق وحشناسایی تاریخچه ی تکاملیاز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستحباب های کیهانی تو در توبیماری شارکو ماری توثمقالاتدنیا مکانی بسیار اسرارآمدنیای شگفت انگیز کوانتومگاهی جهت را عوض کنمعنی روزهقدرت انسان در نگاه به ابعبعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مدرمان جدید ALSتکامل ابزار هوش ، راه پر نون و القلمروش صحبت کردن در حال تکاممیوتونیک دیستروفیانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر براثرات مفید روزه داریسلول بنیادین از مخاط بینتغییر دادن ژنها آیا روزی هوش عاطفی قسمت ششمشگفتی های نقشه ی ژنتیکیاز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی حس و ادراک قسمت چهل و هفتبیش از نیمی از موارد انتقدوچرخه سواری ورزشی سبک و تفاوت ارباب و رهبر حقیقیپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز چگونه صداها را فیلتر لاموژین داروی ضد اوتیسم؟آب زندگی است قسمت هفتمدرمانهای بیماری پارکینستأثیر شیرینی های حاوی لونوار عصب و عضله تعیین محلریشه های اخلاقما انسانها چه اندازه نزدای نعمت من در زندگیمنعناعاختلال در شناسایی حروف و سندرم پای بی قرارجنگ داده هااستفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به شباهت مغز با کیهان مادیکلام و زبان، گنجینه ای بسحس و ادراک قسمت پنجاه و دبابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به ادژاوو یا آشناپنداریتلاش در تولید انرژی به رنمغز ایندگان چگونه استملاحظه های اخلاقی دربارهآرامش(سکوت) stillness و تکاپودرک تصویر و زبان های مخلتتاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستنوعی سکته مغزی ، وحشتناک رابطه تشنج و اوتیسمماده ی تاریکهمیشه داناتر از ما وجود دارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیسیاهچاله هاجهان های بسیار دیگراصول انجام برخی نرمش ها دصبر بسیار بایدکندر در بیماریهای التهابحس و ادراک قسمت شصت و دوALS نگاهی کامل بر بیماری وبحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هدائما بخوانتنفس هوازی و میتوکندریمغز زنان جوانتر از مغز مرمنابع انرژی از نفت و گاز آشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسدرد زانو همیشه نیاز به جرتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگزمین در برابر عظمت کیهانهندسه، نمایشی از حقیقتارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیسکوت، پر از صداجهانی که نه با یک رخداد و بقا در ازای بیماریطوفان فقر و گرسنگی و بی سکی غایب شدی تا نیازمند دلمباحث مهم حس و ادراکخونریزی مغزی کشندهفیزیک مولکولها و ذرات در بخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساداروی جدید آلزایمرتو با همه چیز در پیوندینقش نظام غذایی در تکامل ممنبع نور واقعی و ثابت، حقافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهذهن پر در برابر آگاهیتاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکزندگی فعال و مثبت روند آلهوش مصنوعی اکنون می توانساخت شبکه عصبی مصنوعی با از کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیجامعه ی آسمانیبه جای محکوم کردن دیگران عقیده ی بی عملکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک ژنرالیزهفراموشی همیشه هم بد نیستبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح داروی ضد جنون در درمان تیتولید سلولهای جنسی از سلنقش داروهاي مختلف معروف رفتار اجتماعی انسان، حاصمنبع هوشیاری کجاست قسمت53امید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هوتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزیباترین چیز در افزایش ستراشه مغز بدون واسطه ی دهوش مصنوعی از عروسک بازی سخت ترین کار، شناخت خود ااز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدجستجوی هوشیاری در مغز مابی نهایت در میان مرزهاعوامل ایجاد لغت انسانی و خوشبختی دور از رنج های مکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ و سوال از قاتلفشار روحی، همیشه بد نیست برخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی ددر والنتاین کتاب بدید همتوهم جسمنقشه های مغزی جدید با جزیرویا و واقعیتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان، در سایه پیشرتست آر ان اس دز میاستنی گهوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد به دلیل مصرف زیاد ماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه احل مشکلبیماری وسواسعدم درکخسته نباشی باباگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت جدیدقیچی ژنتیکیبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود دارددرمان های بیماری اس ام ایتیک و اختلال حرکتیچند روش ساده برای موفقیتروزه داری متناوب، مغز را مهندسی ژنتیک در حال تلاش انرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خوتخریب مغز به دلیل کمبود بابزارهای پیشرفته ارتباط سفر به درون سفری زیباتصور از زمان و مکانهوش مصنوعی ساخته هوش طبیشناسایی زبان حیوانات با از تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی حباب هایی تو در توبیماری ضعف عضلات نزدیک بتاثیر ویتامین دی بر بیمابیماریهای تحلیل عضلانی اصفحه اصلیدنیایی پر از سیاهچاله گاهی در پارکینسون باید پمعاینه قبل از نوار عصب و قدرت ذهنبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویرودرمان جدید مولتیپل میلومتکامل تکنولوژینوآوری ای شگفت انگیز دانروشهای نو در درمان دیسک بمیگرن و پروتئین مرتبط با اهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ اثرات مضر ماری جواناسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر زودتر اتصالات مغزیهوش عاطفی بیشتر در زنانشگفتی های زنبور عسلاز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقحس و ادراک قسمت چهل و هشتبیشتر کمردردها نیازی به دوپامین قابل حل در آبتفاوتهای جنسیتی راهی براپول و شادیمغز ناتوان از توجیه پیدالایو دوم دکتر سید سلمان فآب زندگی است قسمت اولدرماندگی به دلیل عادت کرتئوری تکامل امروز در درمنوار عصب و عضله در مطب دکرژیم های غذایی و نقش مهم ما انسانها چه اندازه نزدهفت چیز که عملکرد مغز تو اختلال در شناسایی حروف و سندرم پس از ضربه به سرجنبه های موجی واقعیتاستفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیشباهت های ریشه ای چند بیمکلام، در تحولی شگفت آور بحس و ادراک قسمت پنجاه و سباد و موجپیوند سر آیا ممکن استدگرگونی های نژادی و تغییتلاشی برای درمان قطع نخامغز ابزار بقای برتر مادیملاحظات بیهوشی قبل از جرآرزوها را کم کندرک حقیقت نردبان و مسیری تاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار نیوالینرادیوی مغز و تنظیم فرکانهمیشه راهی هستارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر سیاهچاله های فضایی منابعجهان هایی در جهان دیگراصول توسعه ی یک ذهن کاملصد قدح، نفتاده بشکستکندر علیه سرطانحس و ادراک قسمت شصت و ششNVG 291بحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستدارچینتنفس بدون اکسیژنمغزهای کوچک بی احساسمنابع انرژی از نفت و گاز آشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزدردهای سال گذشته فراموش تاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت بزمین زیر خلیج فارس تمدنی هنر فراموشیارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را سکوت، در برابر گزافه گویجهانی که از یک منبع، تغذیبقای حقیقی در دور ماندن اطوفان بیداریکیهان خود را طراحی میکندمبتکران خودشکوفاخونریزی مغزی کشنده ولی قفیزیک هوشیاریبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدداروی جدید آلزایمر تاییدتو با باورهایت کنترل میشنقش نظریه تکامل در شناسامنبع هوشیاری کجاست قسمت اقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدذهن تو همیشه به چیزی اعتقتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استزندگی هوشمند در خارج از زهوش مصنوعی از عروسک های بساخت شبکه عصبی با الفبای از کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مجاودانگی مصنوعیبه جای تولید، بیشتر گوش کعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص اردهکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل هولوگرافیک تعمیم یاففراموشی و مسیر روحانیبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان دارویی خلط آورتولترودیننقش درختان در تکاملرقیبی قدرتمند در برابر ممنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزیر فشار کووید چه باید کرتراشه ها روی مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی سختی ها رفتنی استاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرحفره در مغزبی نظمی مقدمه شناختعواملی که برای ظهور لغت اخیالپردازی نکنکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ انتقال است یا نابود شفضا و ذهن بازبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثدر یک فراکتال هر نقطه مرکتوهمات و شناخت حقیقتنقشه با واقعیت متفاوت اسرویا و کابوسمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرتاریکی و نورابزار بقای موجود زنده از زبان و تکلم برخی بیماریهتشنچ پانایوتوپولوس تشنج هوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد تنشناز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن حلقه های اسرارآمیزبیماری کروتز فیلد جاکوبعدالت برای من یا برای همهخطا در محاسبات چیزی کاملگوهر با نظر دیگران سنگ نممسئولیت در برابر محیط زیقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیدرمان های جدید ALSتیکاگرلور داروی ضد انعقاچندین ماده غذایی که ماننروزه داری و التهاب زیانبمهندسی بدنانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استتداوم مهم است نه سرعتابزارهای بقا از نخستین هسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصاویر زیبای رعد و برقهوش مصنوعی، کیفیت فریب مشناسایی سلول های ایمنی ااز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان حد و مرزها توهم ذهن ماستحریص نباشبیماری، رساله ای برای سلسوالات پزشکیدنیا، هیچ استگذر زمان کاملا وابسته به معادله ها فقط بخش خسته کنقدرت شناختی انسان، محدودبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجدرمان جدید میگرن با انتی تکامل جریان همیشگی خلقتنوار مغز مشاهده ی غیر مستروشهای شناسایی قدرت شنوامیگرن و خواباهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهاناجزای پر سلولی بدن انسان سلول عصبی، در محل خاص خودتغییر عمودی سر انسان از پهوش عاطفی در زنان بیشتر اشانس یا نتیجه ی تلاشاز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیحس و ادراک قسمت چهل و دومبیشتر علم، در نادانسته هدورترین نقطه ی قابل مشاهتقلید مرحله ای نسبتا پیشپول و عقیدهمغز و قلب در جنین موش مصنلازم است هیچ کاری نکنیدآب زندگی است قسمت دومدرها بسته نیستتئوری تکامل در پیشگیری و نوبت کودکانرژیم های غذایی و نقش مهم ما اکنون میدانیم فضا خالهفت سین یادگاری از میراث اختلالات مخچهسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییاستفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکشباهت کیهان و مغزکلرال هیدرات برای خوابانحس و ادراک قسمت پنجاه و شباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیماراندانش قدرت استتلاشی تازه برای گشودن معمغز ابزار برتر بقاممانتین یا آلزیکسا یا ابآزمون تجربی، راهی برای ردرک دیگرانتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی نیکولا تسلاراز تغییرهمیشه عسل با موم بخوریمارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به سیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهاصول سلامت کمرصداقتکو کیو تن coQ10حس و ادراک سی و هفتمفقر داده ها در هوش مصنوعیبحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استداروهای مصرفی در ام استنها مانع در زندگی موارد مغز، فقط گیرندهمنابع انرژی از نفت و گاز آغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمدردی که سالهاست درمان نشتاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی بزمان چیستهنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز سکته مغزیجهانی پر از سیاهچاله یا پبلندی در ذهن ما درک بلندیطوفان زیباییکیهانِ هوشیارِ در حال یامتواضع باشخواندن ، یکی از شستشو دهنفیزیک و هوشیاریبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوداروی جدید ای ال استو باید نیکان را به دست بنقش هورمون های تیروئید دمنبع هوشیاری کجاست قسمت اقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنزندگی و داراییهوش مصنوعی از عروسک های بساختن آیندهاز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، برجایی برای یاد گرفتن باقی به خوبی های دیگران فکرکنعلم و روحخواص بادامکارهایی بیش از طراحی و گپمدل های ریز مغز مینی برینفراموشی آرمانبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخدارویی ضد بیش فعالی سیستتومورها و التهاب مغزی عانقش ذهن و شناخت در حوادث رقابتی بی هدف یا رقابتی همنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزیرفون داروی ضد ام استراشه ی هوش مصنوعی در مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی سختی در بلند شدن از روی صاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که حق انتخاببی هیچ می ایی و بی هیچ میرعوارض ازدواج و بچه دار شدخانه ی تاریککشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ تصادفیفضای قلب منبع نبوغ استبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشوددر کمتر از چند ماه سوش جدتوکل بر خدانقص های سیستمی ایمنیرویا و خبر از آیندهمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کتاریکی خواهد ترسیدابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج چیستهوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد سکه ایاز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهحمله ویروس کرونا به مغزبیماری گیلن باره و بیمارعسل طبیعی موثر در کنترل بخطا در محاسبات چیزی کاملگویید نوزده و ایمنی ساکتمستند جهان متصلقانون مندی نقشه ژنتیکی مبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده درمان های جدید میگرنتیروفیبان موثر در سکته ی چندجهانیروزه داری و بیمار ی ام اس مهربانی، شرط موفقیتانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیمتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا ازنخستین همسفر دشوار اکتشافتصادف یا قوانین ناشناختههوش مصنوعی، اتفاقات و تحشهر زیرزمینی در ژاپن برااز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئانداز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانحرکات چشم، ترجمه کننده ی بیمارستان هوش مصنوعیپیامهای کاربراندندان ها را مسواک بزنید تگذشته را دفن کنمعجزه های هر روزهقدرت عشقتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملدرمان جدید کنترل مولتیپلتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز با توضیح دکتر فاروشی برای بهبود هوش عاطفمیگرن و روزه داریاولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به ساجزایی ناشناخته در شکل گسلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات منطقه بویایی مغزهوش عاطفی در زنان بیشتر اشانس یا تلاشازدواج های بین گونه ای، رژن ضد آلزایمرحس و ادراک قسمت چهل و سومبا همه مهربان باشديدن با چشم بسته در خواب تقلید از روی طبیعتپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و هوش، برترین ابزار بلبخند بزن شاید صبح فردا زآب زندگی است قسمت سومدرهای اسرارآمیز و پوشیدهتئوری جدید، ویران کردن گای همه ی وجود مننور از عمق تاریکیرژیم ضد التهابیما از اینجا نخواهیم رفتهم نوع خواری در میان پیشیاختلالات حرکتی در انسانسندرم دزدی ساب کلاوینجنسیت و تفاوت های بیناییاستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز شباهت زیاد بین سلول هاي عکم کردن کالری روشی سودمنحس و ادراک قسمت بیست و چهبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهادانش محدود به ابعاد چهارتلاشی جدید در درمان ام اسمغز از بسیاری حقایق می گرمن و وجود توهمیآزمون ذهنی گربه ی شرودیندرک درست از خود و هوشیاریتاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم بانیاز به آموزش مجازی دیجیراست دستی و چپ دستیهمیشه، آنطور نیست که هستارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان یکپارچهاضطراب و ترسصدای بم با فرکانس پایین، کوچ از محیط نامناسبحس و ادراک- قسمت پنجاه و فلج نخاعی با الکترودهای بحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزداروهای ام استنها در برابر جهانمغز، همه ی واقعیت را نمیبمنابع انرژی از نفت و گاز آغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک درد، رمز موفقیتتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایزمان و مکان، ابعاد کیهان هنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیسکته ی مغزی در جوانانجهانی در ذهنبلوغ چیستطولانی ترین شبکیست هیداتید مغزمجموعه های پر سلولی بدن مخواندن، دوست روزهای سختفیزیک آگاهیبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهداروی جدید برای میاستنی تو برای خزیدن خلق نشده اینقش هورمون زنانه استروژنمنبع هوشیاری کجاست قسمت الکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینزندگی بی دودهوش مصنوعی از عروسک های بساختن آینده، بهترین روش از انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پروجایی خالی نیستبه خودت مغرور نشوعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص بادام زمینیکاربرد روباتهای ريزنانومدیون خود ناموجودفرایند پیچیده ی خونرسانیبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شداستانها و مفاهیمی اشتباتومورهای نخاعینقش روی و منیزیم در سلامترموزی از نخستین تمدن بشرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره تاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانزیرک ترین مردمتراشه ی بیولوژِیکهوش مصنوعی از عروسک بازی سدسازی روش مناسب برای مقاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرحقیقت قربانی نزاع بین بی بی ذهن و بی روحعید نوروز مبارکخانواده پایدارکشف ژن جدید، می تواند گستمرگ عاطفه و محبتفضای خالی ای وجود نداردبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استدر آرزوهایت مداومت داشتهتوپیراماتنقص در تشخیص هیجانات عامرویا بخشی حقیقی از زندگی منبع هوشیاری کجاست؟(قسمانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج و حرکات شبه تشنجی قاهوش مصنوعی از عروسک تا کمسردرد عروقی میگرناز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغحمایت از طبیعتبیماری آلزایمر، استیل کوعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطای ادراک کارماگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکل از کجاستقانون گذاری و تکاملبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصادرمان های جدید در بیماری تکلم در گیاهاننه ناامیدی بلکه ارتقاروزه داری سلول های بنیادموفقیت هوش مصنوعی در امتانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقای موجود زندهسفرنامه سفر به بم و جنوب تضادهای علمیهوش احساسیشواهدی از نوع جدیدی از حااز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توحرکت چرخشی و دائمی کیهانبیندیشسایتهای دیگرده روش موفقیتگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی چشمقسم به فقرتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از درمان جدید ام استکامل داروینی هنوز در حانوار مغز ترجمه رخدادهای روشی جدید در درمان قطع نخمیگرن سردردی ژنتیکی که باولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان احیای بینایی نسبی یک بیمسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات مغز پس از 40 سالگیهوش عاطفی رمز آزادگیشاهکار قرنژنها نقشه ایجاد ابزار هوحس و ادراک قسمت نهمبا هوش مصنوعی خودکار روبدی متیل فومارات(زادیوا)(تقلید از طبیعتپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقلحظات خوش با کودکانآب، زندگی است(قسمت پنجم)درون قفس یا بیرون از آنتا 20 سال آینده مغز شما به ای آنکه نامش درمان و یادشنور درونرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وما اشیا را آنطور که هستندهمه چیز موج استاختلالات صحبت کردن در انسندرم سردرد به دلیل افت فجهل مقدساستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچشباهت زیاد بین سلول هاي عکمی زاویه ی دیدت را عوض کحس و ادراک قسمت بیست و یکبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییردانش بی نهایتتمایل زیاد به خوردن بستنمغز به تنهایی برای فرهنگ من کسی در ناکسی دریافتم آزمون ذهنی گربه شرودینگردرک عمیق در حیواناتتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستچیز جدید را بپذیررجزخوانی هایی که امروز بهمکاری یا رقابتارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کنونی و مغز بزرگتریاطلاع رسانی اینترنتیصرع و درمان های آنکوچک شدن مغز از نئاندرتاحس و ادراک- قسمت بیست و پفلج بل، فلجی ترسناک که آنبحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمداروهای تغییر دهنده ی سیتنهاییمغزتان را در جوانی سیم کشمنابع انرژی از نفت و گاز آغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هودرس گرفتن از شکست هاتاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسزمان و گذر آن سریع استهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کاسکته ی چشمیجهان، تصادفی نیستبلعیدن ستاره توسط سیاهچاطی یکصد هزار سال اخیر هرچکیست کلوئید بطن سوممجرم، گاهی قربانی استخواب و بیداری نوسانی مغزفیزیکدانان ماشینی برای تبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهداروی جدید برای کاهش وزنتو تغییر و تحولینقش ویتامین K در ترمیم اسذهن خود را مشغول هماهنگیمنبع هوشیاری کجاست قسمت الکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون اتاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دزندگی در جمع مواردی را برهوش مصنوعی از عروسک های بساختار فراکتال وجود و ذهاز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از جاذبهبه خودت نگاه کنعلم به ما کمک میکند تا موخواص شکلات تلخکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اینترنت بر جنگفرایند تکامل و دشواری هابرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم دخالت در ساختار ژنهاتومورهای ستون فقراتنقش روزه داری در سالم و جرمز و رازهای ارتباط غیر کمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندتاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانزیست شناسی کل در جزء فراکتربیت کودکان وظیفه ای مههوش مصنوعی از عروسک بازی سرنوشتاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتحقیقت آنطور نیست که به نظبی سوادی در قرن 21عامل کلیدی در کنترل کارآخاویار گیاهیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمرگی وجود نداردقفس دور خود را بشکنبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مدر آسمان هدیه های نادیدنتوانایی مغز و دیگر اجزای نقطه ی رسیدن به قلهرویا تخیل یا واقعیتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج به صورت اختلال رفتاهوش مصنوعی از عروسک تا کمسرطان کمیت گراییاز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دحوادث روزگار از جمله ویربیماری الزایمرعشق درونی به یگانگی خلقتخطای حسگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات نخاعیقانون جنگلبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرمان های جدید سرطانتکنولوژی های جدید و حالتنه به اعدامروزهای بد باقی نمیماندموفقیت در تفکر استانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینتروس جریان انرژیابزارهای بقای از نخستین سفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادههوش احساسیشواهدی از دنیسوان(شبه نئهوش بشری تهدید برای بشریشیر و دوغ باداماز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امحس متفاوتبیهوش کردن در جراحی و بیمدهن، بزرگترین سرمایهگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علمقضاوت ممنوعتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند بادرمان جدید ای ال اس، توفرتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز در فراموشی هاروشی جدید در درمان نابینمیگرن شدید قابل درمان اساولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهاحیای بینایی نسبی یک بیمسلام تا روشناییتغییرات آب و هوایی که به هوشمندی کیهانشاهکار شش گوشژنها ، مغز و ارادهحس و ادراک قسمت چهارمبا هر چیزی که نفس می کشد مدین اجباریتقویت مغز با ورزشپیموزایدمغز و اخلاقلرزش ناشی از اسیب به عصبآتاکسیدرون و بیرون، جدای از هم تا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مرونوروفیبروماتوزرژیم غذایی سالم و ضد التهما به جهان های متفاوت خودهمه چیز و هیچ چیزاختلالات عضلانی ژنتیکسوی ما آید نداها را صداجهان فراکتالاستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نترشجاعت و ترسکمالگرایی دشمن پیشرفتحس و ادراک قسمت بیست و دوبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکاندانشمندان موفق به بازگردتمایز یا کشف یگانگیمغز بیش از آنچه تصور میشومن پر از تلخیمآزادی در چیستدرگیری قلب در بیماری ویرتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدنرحم مصنوعیهمانند سازی در انسانارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیدسیاهچاله ی تولید کنندهجهان کاملی در اطراف ما پراطلاعات حسی ما از جهان، چضایعه ی شبکه لومبوساکرالکوچکی قلبحس و ادراک- قسمت شصت و چهفلج خواببحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردداروهای ضد بیماری ام اس وتنهایی رمز نوآوری استمغزتان را در جوانی سیمکشمنابع انرژی از نفت و گاز إِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش دست و پا زدن در سایه؟تاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش ازمان و صبرهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیجهش های ژنتیکی مفید در سابنی عباس، ننگی بر تاریخطیف انسفالیت، گیلن باره کپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانیخواب زمستانی سلول های سرفال نیکوبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشداروی جدید برای ای ال استو جهانی هستی که خودش را نقش ژنتیک در درمان اختلاذهن خالی از شلوغی افکارمنبع هوشیاری کجاست قسمت الکترودهای کاشتنینگاه دوبارهتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا اززندگی در سیاهچالههوش مصنوعی از عروسک بازی ساختار شبکه های مغزی ثاباز بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهجاذبه و نقش آن در شکلگیریبه دنبال رستگاری باشعلم بدون توقفخواص شگفت هویجکاش شرف اجباری بود یا حتیمدیریت اضطراب، از مهمتریفرایند حذف برخی اجزای مغبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی در موج، راز خلقت نهفته استوهم فضای خالینقش رژیم غذایی بر رشد و ارمز گشایی از اتصالات مغزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه فعالیت های عضله به هوش مصنوعی از عروسک بازی سریع دویدن مهم نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توحقیقت افرادبی شرمیعادت همیشه خوب نیستخار و گلکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراقب خودتون و خانواده هقفس ذهنبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمدر آستانه ی موج پنجم کوویتوانایی یک فرد، برای تغینقطه ای بود و دگر هیچ نبورویا حقی از طرف خدامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت ستشنج عدم توازن بین نورون هوش مصنوعی از عروسک تا کمسرعت فکر کردن چگونه استاز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندحکمت الهی در پس همه چیزبیماری ای شبیه آلزایمر و عشق، شلوغ کردن نیستخطر آلودگی هواگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات بین دو همسر و برخیقانون جنگلبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهدرمان های رایج ام استکنولوژی و پیشرفتنه به اعدامروزهای سختمولکول ضد پیریانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای موسفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدتعویض دارو در تشنجهوش در طبیعتشیشه ی بازالتی و سیلیکوناز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده حس چشایی و بویاییبیهوشی در بیماران دچار ادو ویژگی انتزاع و قدرت تجگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه ی علم در کنترل کرونقطار پیشرفتتفاوت قند طبیعی با قند و آیا دست مصنوعی به زودی قادرمان جدید سرطانتکامل داروینی هنوز در حانوار مغز در تشخیص بیماری روشی جدید در درمان سکته ممیاستنی گراویس بدون آنتیاولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیاحتیاط در ورزش زانو در خاسلاح و راهزنیتغییرات تکاملی سر انسان اسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هاشاید گوشی و چشمی، آماده شژنهای مشترک بین انسان و وحس و ادراک قسمت نوزدهمبا آتش، بازی نکن و بعد از دین، اجباری نیستتقویت استخوان در گرو تغذپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی لرزش دست ها و گردن و سر ETآتاکسی فریدریشدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون هاي مصنوعی می توانرژیم غذایی ضد التهابیما با کمک مغز خود مختاريمهمه چیز کهنه میشوداختراع جدید اینترنت کوانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان قابل مشاهده بخش کوچاستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمشرکت نورالینک ویدیویی ازکمردردحس و ادراک قسمت بیست و سوباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهاندانشمندان نورون مصنوعی ستمدن قدیمی ای در جنوب ایرمغز باستانی، هنوز نقش هامن بی من، بهتر یاد میگیرمآزادی عقیده، آرمانی که تدرگیری مغز در بیماری کویتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیرحم مصنوعیهمجوشی هسته ای، انرژِی بارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازاسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهاطلاعاتی عمومی در مورد مضایعه ی عروقی مخچهکوچکترین چیز یک معجزه اسحسن یوسف باغچه ی منفلج خواب چیستبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به داروهای ضد تشنج با توضیح تنبیه چقدر موثر استمغط یک گیرنده استمنابع انرژی از نفت و گاز افت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیدست کردن در گوشتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشزمان واقعیت است یا توهمهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میجهش های ژنتیکی غیر تصادفبه قفس های سیاهت ننازطبیعت موجی جهانکامپیوتر سایبورگمحل درک احساسات روحانی دخواب سالم عامل سلامتیفاکسیبتبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی اداروی جدید برای دیابتتو جدای از کیهان نیستینقش گرمایش آب و هوا در همذهن سالممنبع هوشیاری کجاست قسمت الگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی دراتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی زمینی امروز بیش از هوش مصنوعی از عروسک بازی سادیسم یا لذت از آزار داداز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستجبران از دست رفته هابه زودی شبکه مغزی به جای علم در حال توسعهخواص عجیب لوبیاکتاب گران و پرهزینه شد ولمداخله ی زیانبار انسانفراتر از دیوارهای باوربرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران رادر میان تاریکی و روشناییتوهم فضای خالی یا توهم فضنقش رژیم غذایی در رشد و ارمز پیشرفت تواضع است نه طمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،تاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانزیست، مرز افق رویداد هستترجمه ی فعالیت های عضله بهوش مصنوعی از عروسک بازی سریعترین کامپیوتر موجوداز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرحقیقت انسانبی عدالتی در توزیع واکسن عادت کن از بالا نگاه کنیخارق العاده و استثنایی بکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمراحل ارتقای پله پله کیهقفس را بشکنبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده در برابر حقایق جدیدتوازن مهمتر از فعالیت زینقطه بی بازگشترویاها از مغز است یا ناخومنبع هوشیاری در کجاست؟ قانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زاتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از زبان جانسوزتشویق خواندن به کودکانهوش مصنوعی به کمک هوش طبیسطح آگاهی، رخدادهای زندگاز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریحافظه میتواند بزرگترین دبیماری ای شبیه ام اس مولتعصب حقوق نورولووخطر حقیقی، خود انسان استگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی پس از سقانونمندی و محدودیت عالمبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخدرمان های علامتی در ام استکنولوژی به طرز وحشتناکینه بدبخت بلکه نادانروزهای سخت میگذردمولتیپل اسکلروز در زنان انسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبتری فلوپرازینابعاد و نیازهای تکاملیسفرنامه سفر به بم و جنوب ابعاد اضافه ی کیهانسفری به آغاز کیهانتعیین پیش آگهی آسیب به عصهوش عاطفی قسمت 11شکل های متفاوت پروتئین هاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومحس و ادراک (قسمت اول )بیو الکترونیک؛ ترکیب موجدو بیماری روانی خود بزرگ گربه شرودینگر و تاثیر مشمعجزه در هر لحظه زندگیقطره قطرهآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرمان جدید سرطانتکامل زباننوار مغزی روشی مهم در تشخريتوکسيمب در درمان ام اسمیاستنی گراویس در جواناناولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیاحتیاط در تعویض داروهاسلسله مباحث هوش مصنوعیتغذیه بر ژنها تاثیر دارداسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودشاید درست نباشدژنهای هوش ، کدامندحس و ادراک قسمت هفتمبا تعمق در اسرار ابدیت و دیوار همه اش توهم بودتقویت حافظه یا هوش مصنوعپیچیدگی های مغزمگسمغز کوانتومیلرزش عضله یا فاسیکولاسیوآتاکسی مخچه ای خودایمندروغ نگو به خصوص به خودتتابوهای ذهنیایمپلانت مغزینورون های ردیاب حافظهرژیم غذایی ضد دردما بخشی از این جهان مرتبطهمه چیز در زمان مناسبادامه بحث تکامل چشمسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هااسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالشربت رب انارکمردرد ناشی از تنگی کاناحس و ادراک قسمت بیستمبارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز دانشمندان یک فرضیه رادیکتمدن پیشرفته ی پیشینیانمغز برای فراموشی بیشتر کمننژیتآزار حقیقیدرگیری مغز در بیماران مبتاثیر کتامین در درمان پاایندرالچیزی شبیه نور تو نیسترسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرهمدلی و هوش عاطفیارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا وسیاره ی ابلهانجهان پیوستهاطلاعاتی عمومی در مورد مضایعات در عصب زیر زبانیکووید نوزده و خطر بیماری ماده ی خالیحساسیت روانی متفاوتفلج دوطرفه عصب 6 چشمبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکداروی فامپیریدین یا نورلتهدیدهای هوش مصنوعینفرت، اسیب به خود استمنابع انرژی از نفت و گاز افت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل دست آسمانتاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کزمان پلانکهورمون شیرساز یا پرولاکتسال 2025 سال بین المللی علماز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس جهش های بیماری زا، معمولبه مغز خزندگان خودت اجازطبیعت بر اساس هماهنگیکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت چقدر موثر استخواب سالم عامل سلامتی و یفاجعه ی جهل مقدسبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودداروی جدید ضد فشار خونتو دی ان ای خاص ميتوکندرينقش پیش زمینه ها و اراده ذهت را روی چیزهای مفید متمنبع هوشیاری کجاست قسمت الگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی زودگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی سازگاری با محیط بین اجزااز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستجدا کردن ناخالصی هابه زیر پای خود نگاه نکن بعلم راهی برای اندیشیدن اخود جسم و یا تصویرکتاب زیست شناسی باورمدارک ژنتیکی چگونه انسانفرار در فرار از میزبان، دبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزدر مانهای کمر دردتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)نقش زنجبیل در جلوگیری از رمز امید، بی نیازی از مردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامیدوارینازوکلسینتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانزاویه نگاه ها یکسان نیستترجمه ای ابتدایی از اسراهوش مصنوعی از عروسک بازی سرکه انگبین عسلی مفید براز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدحقیقت اشیابیمار 101 ساله، مبتلا به سعادت کن خوب حرف بزنیخبر مهم تلسکوپ هابلکشیدن مادی روشی برای جلومرز مرگ و زندگی کجاستقله برای دیدن نه برای به برخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هدر جراحی کمر عجله نکنیدتوت زیاد بخوریدنقطه، وجود است یا فاصلهرویاهای پر رمز و حیرتی درمنبع هوشیاری در کجاست؟(قانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از زبان ریشه هایی شناختی استشخیص ژنتیکی آتروفی های هوش مصنوعی به شناسایی کاسعی کن به حدی محدود نشویاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قحافظه های کاذببیماری اسپینال ماسکولار عصب سیاتیکخطر را بپذیرگیاه بی عقل به سوی نور میمشکلات روانپزشکی در عقب قارچ بی مغز در خدمت موجودبزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقدرمان ژنتیکی برای نوآوریتکنولوژی جدید که سلول هانه جنگ و نه خونریزیروش مقابله مغز با محدودیمواد کوانتومی جدید، ممکنانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتترک امروزترکیب آمار و ژنتیکابعاد بالاترسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان و هوش مصنوعیهوش عاطفی قسمت نهمشکل پنجم مادهاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیحس و ادراک (قسمت دوم )بیوگرافیدو بار در هفته ماهی مصرف گزیده ای از وبینار یا کنفمعرفی مورد نادر بیماری گلمس کوانتومیآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرمان دارویی سرطان رحم بتکامل زباننوار مغز، مفید و بی خطرریه زغالیمیدان مغناطيسي زمین بشر اولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیاحساس گذر سریعتر زمانسلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت و دستکار ی حافظهاسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیشایسته نیست در جیب خود قرژنهای حاکم بر انسان و انسحس و ادراک قسمت هفدهمبا خودت نجنگدیوار، از ابتدا توهم بودتقویت سیستم ایمنیپیچیدگی های مغزی در درک زمغز آیندگان چگونه است ؟لزوم گذر انسان از حدها و آتش منبع انرژیدریا آرام نخواهد شد کشتی تاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروپلاستیسیتی چیستراه فراری نیستما تحت کنترل ژنها هستیم یهمه چیز در زمان کنونی استاداراوون تنها داروی تاییسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازاسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالشربت ضد خلطکمردرد و علل آنحس و ادراک قسمت دهمبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زباندانشمندان ژنی از مغز انستمدن بشری و مغز اخلاقیمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟من، ما یا چی؟آزار دیگری، آزار خود استدرگیری مغزی در سندرم کووتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینرساناها و ابر رساناها و عهمراه سختی، اسانی هستارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکترسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نضرورت زدودن افکارکودک هشت ساله لازم است آدماده ای ضد التهابیخفاش کور و انسان بینا؟فن آوری های جدید علیه شنابحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیداروی لیراگلوتیدتو یک معجزه اینقاشی هایی با بوی گذشته یمنابع انرژی از نفت و گاز افتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل دست بالای دستتاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر زمان به چه دلیل ایجاد میشهوش فوق العاده، هر فرد اسسال سیزده ماههاز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحجهش تمدنی عجیب و شگفت انسبه نقاش بنگرطعمه ی شبکه های ارتباط اجکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت های حافظه و حافظخواب عامل دسته بندی و حفطفارغ التحصیلان، فقیر و دبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسداروی جدید ضد میگرنتو در میانه ی جهان نیستی نقش پیشرفته ی سلول های بنذخیره ی شگفت انگیز اطلاعمنبع هوشیاری کجاست قسمت الگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی سلول در بدن، جدای اهوش مصنوعی از عروسک بازی ستم با شعار قانون بدترین از تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتجدایی خطای حسی استبه سیاهی عادت نکنیمعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريکتاب طبیعت در قالب هندسهمروری بر تشنج و درمان هایفرد موفقبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خدر محل کار ارزش خودت را بتوهم چیستنقش زبان در سلطه و قدرت ارمز بقای جهش ژنتیکیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزاوسکا درمان گوشرترس و آرمان هاهوش مصنوعی از عروسک بازی سرگیجه از شایعترین اختلااز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنحقیقت تنها چیزی است که شابیمار مرکز تنفس سلولیعادت کردن به نعمتخدا موجود استکشتن عقیده ممکن نیستمرز بین انسان و حیوان کجاقله سقوطبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعدر درمان بیماری مولتیپل توسعه هوش مصنوعی قادر اسنمیتوان با بیرون انداختنرویای شفافمنبع خواب و رویاانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از زبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص آلزایمر سالها قبل هوش مصنوعی تعاملیشلیک فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریحافظه و اطلاعات در کجاست بیماری اضطراب عمومیعضلانی که طی سخن گفتن چقدخطرات هوش مصنوعیگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده گر جدای از شیء مشاقبل و بعد از حقیقتبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آدرمان کارتی سل و تومور مغتکنولوژی جدید که سلول هانه روش تقویت مغزروش های صرفه جویی در ایجاموجود بی مغزی که می تواندانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً انسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آترکیب حیوان و انساناتفاق و تصادفسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعامل انسان با هوش مصنوعهوش عاطفی قسمت هفتمشکرگزار هر چیزی باش که دااز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دحس و ادراک قسمت 67بیوگرافیدو برابر شدن خطر مرگ و میتفاوت مغز انسان و میمون هگزارش یک مورد جالب لخته ومعرفت و شناختلووفلوکساسینآیا راهی برای بهبود وضعیدرمان زخم دیابتی با تکنوتکامل زبان انسان از پیشینوار مغز، ترجمه ی فعالیت ریواستیگمینمیدان های مغناطیسی قابل اولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیاحساسات کاذبسم زنبور ، کلیدی برای وارثبت امواج الکتریکی در عصاساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیشادی، پاداش انجام وظیفهکفش و کتابحس و ادراک قسمت هجدهمبا خدا باشدید تو همیشه محدود به مقدتلقین اطلاعات و حافظهپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز اندامی تشنه ی انرژی الزوم سازگاری قانون مجازاآثار باستانی تمدن های قددریافت هورمون امید با ورتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز مبارکراه نجاتمانند کودکان باشیدهمه چیز، ثبت می شودادب برخورد با دیگرانسوخت هیدروژنی پاکجهان مادی، تجلی فضا در ذهاصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلشش مرحله تکامل چشمکمردرد با پوشیدن کفش مناحس و ادراک قسمت دوازدهمبازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستدانشمندان پاسخ کوانتومی تمدن زیر آبمغز بزرگ چالش است یا منفعمن، خود تو هستمآسيب میکروواسکولاریا آسدرگیری مغزی در سندرم کووتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان الرستگاری محدود به یک راه نهمراهی میاستنی با برخی سارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال سیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی اعتماد به خودضرب المثل یونانیکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی نیستخفاش با شیوع همه گیری جدیفناوری هوش مصنوعی نحوه خبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیداروی کنترل چربی خونتو یک جهان در مغز خودت هسچقدر به چشم اعتماد کنیممنابع انرژی از نفت و گاز افراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیدستورالعمل مرکز کنترل بیتاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد زمان شگفت انگیزهوش مصنوعی می تواند بر احسانسور از روی قصد بسیاری از نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایجهشهای مفید و ذکاوتی که دبه نقاش بنگرظهور امواج مغزی در مغز مصکاهش مرگ و میر ناشی از ابمحدودیت درک انسانخواص فلفل سبزفاصله ها در مکانیک کوانتبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدداروی جدید ضد الزایمرتوقف؛ شکستنقش آتش در رسیدن انسان بهذره ی معین یا ابری از الکمنبع هوشیاری کجاست قسمت الگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی، مدیریت انرژیهوش مصنوعی از عروسک بازی ستم، بی پاسخ نیستاز تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازجریان انرژی در سیستم های به سخن توجه کن نه گویندهعلایم کمبود ویتامین E را خودآگاهی و هوشیاريکتاب، سفری به تاریخمرکز هوشیاری، روح یا بدن فرد یا اندیشهبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در ددر چه مرحله ای از خواب ، رتوهم و خیالنقش زبان در سلطه و قدرت ارمز جهانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزبان فرایند تکاملی برای ترسناک تر از کوریهوش مصنوعی از عروسک بازی سرگردانیاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناحقیقت خواب و رویابیماری لبر و نابینایی آنعادت بد را ترک کنخدا نور آسمان ها و زمین اگل خاردار، زیباستمرز جدید جستجو و اکتشاف، قلب های سادهبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیدر دعواها چه میکنی؟توسعه برخی شغل ها با هوش نمیتوان بر سیاه سیاه نوشروان سالممنتظر نمان چیزی نور را بهاندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از زبان شناسی نوین نیازمند تشخیص ایدزهوش مصنوعی در قضاوت های اشلیک فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنحافظه و اطلاعات در کجاست بیماری بیش فعالیغم بی پایاندفاع از پیامبرگیرنده باید سازگار با پیمشاهده آینده از روی مشاهقبل از آغازبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آدرمان پوکی استخوانتکینگیچه زیاد است بر من که در ایروش های عملی برای رفع کمرموجودات مقهور ژنها هستندمورد نادر همپوشانی دو بیانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آاتوبان اطلاعات و پلِ بینسلول های مغزی عامل پارکیتعداد کلی ذهن ها در جهان هوش عاطفی قسمت یازدهشکست حتمیاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقحس و ادراک قسمت 74بیان ژن های اسکیزوفرنی ددو برابر شدن خطر مرگ و میتفاوت ها و تمایزها کلید بگشایش دروازه جدیدی از طرمغز فکر میکند مرگ برای دیلوب فرونتال یا پیشانی مغآیا راهی برای رفع کم آبی درمان ساده ی روماتیسمتکامل ساختار رگهای مغزی نوار عصب و عضلهریاضیات یک حس جدید استمیدان های کوانتومی خلااولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیاخلاق و علوم اعصابسماگلوتید داروی کاهش دهنجلو رفتن یا عقبگرداستفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری شب سیاه سحر شودکفش بد، عامل مهم کمردردحس و ادراک قسمت هشتمبا طبیعت بازی نکندیدن خدا در همه چیزتلاش ها برای کشف منابع جدپیوند مدفوعمغز انسان ایا طبیعتا تمالزوم سازگاری قانون مجازاآدم عاقل، وقت خودش را هدردریای خداتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند دنوروز یا روز پایانیراه های جدید برای قضاوت رمانند آب باشهمه ی سردردها بی خطر نیستادراک ما درک ارتعاشی است سودمندی موجودات ابزی بر جهان مرئی و نامرئیاصل بازخوردهدف یکسان، در مسیرهای متششمین کنگره بین المللی سکنفرانس تشنج هتل کوثر اصحس و ادراک قسمت سومبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامدانشمندان اولین سلول مصنتمدنی قدیمی در شمال خلیج مغز بزرگ چالشهای پیش رومنابع انرژي پاک سرچشمه حآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجدرگیری اعصاب به علت میتوتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیرشته نوروایمونولوژی و نقهمراهی نوعی سردرد میگرنیارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از دسیب یکسان و دیدگاه های متجهان دارای برنامهاعتماد به خودضربه مغزی در تصادف رانندکودکان مهاجرماده، چیزی بیش از یک خلا خلا، حقیقی نیستفواید روزه داری متناوببحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساداروی تشنجی دربارداریتو کجای جهانینقش قهوه در سلامتیمنابع انرژی از نفت و گاز افراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیدغدغه نتیجه ی نادانی استتاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسزمان طلایی سکته ی مغزی راهوش مصنوعی متصل با مغزسانسور بر بسیاری از حقایاز نخستین همانند سازها تویتامین کاجهشهای مفید و ذکاوتی که دبه نادیدنی ایمان بیاورظرف باید پر شود چه با چرک کاهش التهاب ناشی از بیمامخچه فراتر از حفظ تعادلخواص منیزیمفاصله ی همیشگی تصویر سازبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناداروی سل سپتتولید مولکول جدید توسط هنقش انتخاب از طرف محیط، نذرات کوانتومی زیر اتمی قمنبع هوشیاری کجاست قسمت التهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندگی، مراتب هوشیاری استهوش مصنوعی از عروسک بازی ستون فقرات انسان دو پا جلاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسجریان انرژی در سیستم های بهبود حافظه پس از رخدادهعلایم کمبود ویتامین E را خودت را از اندیشه هایت حفکتابخانهمرکز حافظه کجاستفرد حساس از نظر عاطفی و ببرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زنددر ناامیدی بسی امید استتوهم وجودنقش سجده بر عملکرد مغزرمز جهان خاصیت فراکتالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداومتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانزبان متغیرترسان نیستیهوش مصنوعی از عروسک بازی سربازان ما محققا غلبه می از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شحقیقت در علم، هرگز نهایی بیماری میاستنی گراویسعادت دادن مغز بر تفکرخدا بخشنده است پس تو هم بگل درون گلدانمرزهای حقیقی یا مرزهای تقلب و عقلبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند ندر سال حدود 7 میلیون نفر توصیه های سازمان بهداشت نمای موفقیتروبات ها قول میدهندمنتظر نتیجه ی کارهایت بااندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از زبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر خورشید یا خود خورشهوش مصنوعی در کامپیوترهاشنا در ابهای گرم جنوب نیااز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعحافظه و اطلاعات در کجاستبیماری تی تی پیغم بی پایاندفاع در برابر تغییر ساختگالکانزوماب، دارویی جدیمشاهدات آمیخته با اشتباهقبل از انفجار بزرگبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بدرمان پوکی استخوانتکامل فردی یا اجتماعینه عدم مطلق بلکه عدم با قروش هایی برای مقابله با انهایت معرفت و شناخت درک عروش هایی برای کم کردن اضطموسیقی نوانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکساتوسوکسیمایدسلول های بنیادیتعذیه ی ذهنهوش عاطفی قسمت پنجمشکستن مرز دور مغزاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است حس و ادراک قسمت 75بیان حقیقتدو داروی جدید برای میاستتفاوت ها را به رسمیت بشناپل جویی اصفهانمغز قلبلوتیراستامآیاما مقهور قوانین فیزیکدرمان سرگیجه بدون نیاز بتکامل شناخت انسان با کشفنوار عصب و عضلهریتوکسیمابمیدان بنیادین اطلاعاتاولین سلول مصنوعینظریه ی ریسماناخلاق پایه تکامل و فرهنگسندرم میلر فیشرجلوتر را دیدناستفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیشبیه سازی میلیون ها جهان کل اقیانوس در یک ذرهحس و ادراک قسمت هشتاد و نبالای هر دستی، دستی هستدیدگاه نارسای دوگانه ی متلاش های جدید در ALSپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای ایجاد تمدلزوم عدم وابستگی به گوگل آرمانگرای تخیلی نباشدرک فرد دیگر و رفتارهای اتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسینورالژیراه های جدید برای قضاوت رماه رجبهمه جا خیر بکارادراک، فراتر از آنچه معمسی و سه پل اصفهانجهان مشارکتیاصل در هم تنیدگی و جهانی شعار و عملکنگره بین المللی سردرد دحس و ادراک قسمت سی و هشتمبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میدانشمندان تغییر میدان مغتمرکز و مدیتیشنمغز بزرگ و فعال یا مغز کومنابع انرژی از نفت و گاز آسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایدرب بسته با غیر خود باز متاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز رشد مغز فرایندی پیچیده اهندسه ی پایه ایارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کنسیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال نوسان و چرخشاعتماد بی موردضررهای مصرف شکر و قند بر کودکان میتوانند ناقل بی ماست مالیخلا، خالی نیستفواید روزه داری متناوببحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیداروی جدید ALSتو کز محنت دیگران بی غمینقش مهاجرت در توسعه نسل امنابع انرژی از نفت و گاز افزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استذهن ما از در هم شکستن منبتاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسزمان، واقعی نیستهوش مصنوعی و کشف زبان هایسانسور ذهناز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخوانجوانان وطنبه هلال بنگرظرفیت مغز چقدر استکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ، فراتر از حفظ تعادلخواص میوه ی بهفتون های زیستیبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونداروی ضد چاقیتولید مثل فقط با یک مادر نقش اتصالات بین سلولهای ذرات کوانتومی زیر اتمی قمنبع هوشیاری کجاست قسمت ام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانزندان ذهنیهوش مصنوعی از عروسک بازی ستارگانی قبل از آغاز کیهاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهجریان انرژی در سیستم های بهداشت خوابعلائم عصبی آلزایمر، با اخودروهای هیدروژنیکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز حافظه کجاستفردا را نمیدانیمبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلودر هم تنیدگی مرزها و بی متوهم وجودنقش غذاها و موجودات دريارنگ کردن، حقیقت نیستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانزبان مشترک ژنتیکی موجوداتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرهوش مصنوعی از عروسک بازی سربرولایزیناز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دحقیقت راستین انسان علم ببیماری میاستنی گراویسعارضه جدید ویروس کرونا سخدا تاس نمیریزدگل زندگیمزایای شکلات تلخ برای سلقلب یا مغزبرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشردر عید نوروز مراقب تصادف توصیه های غیر دارویی در سنمایش تک نفرهروبات های ریز در درمان بیمنتظر زمان ایده آل نشواندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از زبان، وسیله شناسایی محیطتصویر در هم تنیدگی کوانتهوش مصنوعی در تفکر خلاق اشناخت ناشناختهاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردحافظه ی ما انسان ها چرا مبیماری خود ایمن اعصاب محغیرقابل دیدن کردن مادهدقیق ترین تصاویر از مغز اگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبه ی حق خودقبرستان ها با بوی شجاعتبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه درمان آرتروز با ورزش موضتکامل مادی تا ابزار هوشم