دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

منابع انرژی از نفت و گاز تا محصولات ابزار هوشمندی قسمت هشتم

منابع انرژی از منابع نهفته ی زیر زمین مانند نفت و گاز تا محصولات ابزار هوشمندی (مغز)برای تولید انرژی پاک- قسمت هشتم
تاثیر درجه حرارت بر عملکرد مغز و رشد و تکثیر سلول های مغز چگونه است؟( قسمت نهم)
گرمتر شدن کره ی زمین، در کوتاه مدت، با کم کردن یخبندان ها و فصل های برفی میتواند به بیشتر شدن درختان و جنگل ها به خصوص در مناطق قطبی کمک کند ولی آیا این پایان گرمایش زمین در نتیجه ی افزایش دی اکسید کربن و گاز متان است؟
گرم تر شدن زمین، هر چند در کوتاه مدت ممکن است تاثیر سودمندی داشته باشد ولی در نهایت با به هم زدن توازن گرما و سرما و توازن میزان اکسیژن در آبهای اقیانوس و هوای اطراف ما و با افزایش آتش سوزی ها و ... میتواند انسان امروز را رو به سوی نابودی ببرد یا حداقل با کم شدن اکسیژن آب اقیانوس ها و اکسیژن موجود در هوا، باعث کم شدن ماهیان و... و در نهایت از بین رفتن سلول های مهم عصبی در مغز و نخاع شود و زحمت چند میلیارد ساله ی حیات را در توسعه ی ابزار هوشمدی و حفظ و نگهداری از آن، کمرنگ کند.
از میان رفتن سلول های مغزی، باعث کم شدن هوش انسان ها و کاهش پیشرفت ها و توسعه ی تکنولوژیک خواهد شد و تاوان آن را نسل های بعدی بشریت، خواهند پرداخت.

گرمایش زمین، فقط با نفت و گاز و بنزین و سوخت کارخانه ها نیست بلکه تولید متان به وسیله ی دام به خصوص گاو میتواند باعث تشدید این گرمایش شود؛ یعنی فقط محدود کردن استخراج سوخت فسیلی در کم کردن تاثیر گلخانه ای، سودمند نیست بلکه باید مصرف گوشت را هم محدود کرد. توجه کنیم محدودکردن مصرف گوشت، با کم کردن یکی از منابع مهم به دست آوردن انرژی، میتواند سلول های عصبی را با خظر مواجه کند ولی از سوی دیگر مصرف زیاد گوشت میتواند با تولید متان زیاد باعث افزایش گرمایش زمین و تاثیرات منفی آن بر سلول های عصبی شود. در اینجا باید توازنی منطقی در مصرف گوشت و گیاهخواری برقرار شود.(توصیه میشود به سلسله مباحث تاثیر رژیم گیاهخواری بر رشد و تکثیر سلولهای عصبیدر همین کانال مراجعه شود.)

کاپ ۲۶: آیا باید محدودیت‌هایی برای خوردن گوشت، وجود داشته باشد؟ و سوالات بیشتر

نشست مقابله با تغییرات اقلیمی کاپ ۲۶ در گلاسکو در حال برگزاری است. این یکی از بزرگترین نشست‌های جهان در مورد چگونگی مقابله با گرمایش زمین است.

یک مخاطب از ژنو پرسیده آیا اعمال سهمیه، برای مصرف گوشت و سفرهای پروازی، کارآمد و قابل اجرا خواهد بود؟

کریس موریس پاسخ می‌دهد:

خوردن گوشت(به ویژه گوشت گاو)و سفر هوایی، هر دو تأثیر زیست محیطی قابل توجهی دارند.

خوردن یک یا دو همبرگر در هفته به مدت یک سال، همان مقدار گازهای گلخانه‌ای ایجاد می‌کند که گرم کردن یک خانه در بریتانیا به مدت ۹۵ روز.

و یک پرواز اقتصادی برگشت از لندن به نیویورک حدود ۰.۶۷ تن دی اکسید کربن منتشر می‌کند. این ۱۱ درصد از میانگین انتشار سالانه ی دی اکسید کربن برای هر نفر در بریتانیا است.

در تئوری، سهمیه بندی اجباری برای مصرف گوشت یا پرواز، تفاوت جدی ایجاد می‌کند، اما تمایل سیاسی یا حمایت کمی برای این امر وجود دارد. در عوض، تمرکز بر تشویق تغییر رفتار است.

کمیته تغییرات آب و هوایی بریتانیا به دولت توصیه کرده است که مردم باید تا سال ۲۰۳۰، ۲۰ درصد گوشت و لبنیات کمتری مصرف کنند و تا سال ۲۰۵۰، ۳۵٪ کمتر مصرف کنند. همچنین از مردم خواسته می‌شود که کمتر پرواز کنند.

استفاده از مالیات برای گران‌تر کردن برخی چیزها احتمالاً راه‌حل واقعی‌تر از تلاش برای اجرای سهمیه‌ها خواهد بود.

رابرت پترسون، از دارلینگتون پرسیده:

چرا ما نمی‌توانیم یک صندوق بین‌المللی برای کمک به کشورهای فقیرتر برای رسیدن به انتشار کربن صفر داشته باشیم؟

کریس موریس پاسخ می‌دهد:

این تا حدودی همان بحث فعلی در مورد تامین مالی مقابله با تغییرات اقلیمی است.

در سال ۲۰۰۹، کشورهای ثروتمند اعلام کردند که تا سال ۲۰۲۰ هر سال ۱۰۰ میلیارد دلار (۷۳ میلیارد پوند) به کشورهای در حال توسعه کمک خواهند کرد.

اما آنها نتوانسته‌اند به وعده خود عمل کنند و اکنون اشاره می‌کنند که تنها در سال ۲۰۲۳ به این هدف خواهند رسید.

کشورهای فقیرتر برای کمک به مقابله با اثرات تغییرات آب و هوایی که در حال حاضر با آن مواجه هستند به این پول نیاز دارند. اما آن‌ها همچنین به آن نیاز دارند تا مطمئن شوند که اقتصادشان در مسیر رسیدن به انتشار خالص کربن صفر سبزتر می‌شود.

افزایش جمعیت، باعث تغییر آب و هوا نمی‌شود. در عوض، انتشار بیش از حد گازهای گلخانه‌ای است که سیاره را گرم می‌کند.
یک درصد ثروتمندترین جمعیت جهان، مسئول انتشار کربن، بیش از پنجاه درصد انتشار کربن فقیرترین‌ کشورهای جهان است.

درست است که بگوییم جمعیت سیاره زمین نمی‌تواند به طور نامحدود افزایش یابد، زیرا منابع محدودی، موجود است. اما مصرف بیش از حد، نقش بیشتری نسبت به جمعیت رو به رشد جهانی در تغییرات اقلیمی داشته است.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [11/5/2021 1:29 AM]
مایا یوسیفوا، از وین پایتخت اتریش پرسیده که تأثیر متان بر تغییرات آب و هوا چیست؟

مت مک گرات پاسخ می‌دهد:

متان یک گاز گلخانه‌ای است که هم از منابع طبیعی مانند تالاب‌ها و موریانه‌ها و هم از طریق فعالیت‌های انسانی مانند کشاورزی، بهره‌برداری از سوخت‌های فسیلی و مکانهای دفن زباله ی آزاد، می‌شود.

این ترکیبی از کربن و هیدروژن است و باعث می شود که در به دام انداختن گرما، فوق‌العاده خوب باشد و یکی از دلایل اصلی تغییرات آب و هوایی است.

طبق گزارش سازمان جهانی هواشناسی، سطح متان در جو در سال ۲۰۲۱ به ۱۸۸۹ قسمت در میلیارد رسید.

غلظت دی اکسید کربن، تقریباً ۲۰۰ برابر بیشتر است، اما محاسبه شده است که در یک دوره ۲۰ ساله، تاثیر متان در گرم کردن زمین می‌تواند بیش از ۸۰ برابر دی اکسید کربن باشد.

گزارش سازمان ملل متحد در اوایل سال جاری اعلام کرد که تلاش‌ها برای کاهش انتشار متان، باید بر کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای از محل‌های دفن زباله و چاه های گاز، کاهش ضایعات و تلفات مواد غذایی، بهبود مدیریت دام و ترغیب مصرف‌کنندگان به اتخاذ رژیم‌های غذایی- که حاوی گوشت و لبنیات کمتری باشد- متمرکز شود.

مایک بل، از آلمان می‌نویسد آیا تغییرات آب و هوایی اثرات مثبتی دارد؟

مت مک گرات پاسخ می‌دهد:

ممکن است برخی اثرات مثبت کوتاه مدت در گرم شدن هوا وجود داشته باشد، اما دانشمندان معتقدند که اثرات منفی گرم شدن دمای زمین بسیار بیشتر از این تاثیرات کوتاه مدت مثبت است.

بیشترین فایده نقل شده در مورد تاثیرات کوتاه مدت مثبت گرم شدن زمین مبتنی بر این ایده است که جهانی با سطوح کربن بالاتر شاهد رشد سریعتر و بزرگتر گیاهان خواهد بود. این تاثیر، لقاح دی اکسید کربن نامیده شده است.

با این حال، تحقیقات منتشر شده در سال گذشته نشان داد که این تاثیر در حال کاهش است و شواهد نظریه مربوط به تاثیر مثبت سطح بالاتر کربن بر وضعیت اقلیمی را تایید نمی‌کند.

ماهش نالی از لندن پرسیده: چه اطمینانی در مورد تأثیر اجلاس کاپ ۲۶ داشته باشیم، در حالی که جهان حتی نمی‌تواند برای توزیع عادلانه واکسن‌ها اقدام کند؟

مت مک گرات پاسخ می‌دهد:

شباهت‌هایی بین همه گیری و بحران آب و هوا وجود دارد، اما برخی تفاوت‌های کلیدی نیز وجود دارد.

همانطور که در ۱۸ ماه گذشته دیده‌ایم، کشورها می‌توانند با محدود کردن شدید تردد مردم در سراسر مرزهای خود، کرونا را از خود دور کنند.

چنین رویکردی با افزایش دما که هم کشورهای ثروتمند و هم کشورهای فقیر را تحت تاثیر قرار می‌دهد، به خوبی کار نمی‌کند.

در حالی که مسئله نابرابری واکسن احتمالاً با زمان و پول حل می‌شود، بحران آب و هوا نیازمند بازنگری و مهندسی مجدد تقریباً در همه جنبه‌های زندگی ما، از انرژی گرفته تا غذا و لباس است.

در نهایت، مسئله واکسن یک بحران کوتاه مدت است، در حالی که تغییرات آب و هوایی کند و چند بعدی است.

انسان‌ها به طور معقولی ممکن است در حل یک مساله خوب باشند اما در مورد دیگری نه.

اندرو از اکستر پرسیده: آیا مدل سرمایه‌‌داری جهانی با تغییرات اقلیمی و نیاز به شیوه زندگی سبزتر، در تضاد نیست؟

مت مک گرات پاسخ می‌دهد:

به گفته ی برخی از کارشناسان، مانند لرد استرن، اقتصاددان، تغییرات آب و هوایی را می‌توان شکست بزرگ بازار دانست.

زیرا کسب‌وکارها معمولاً مجبور به پرداخت خسارتی که به محیط زیست وارد کرده‌اند، نبوده‌اند.

تلاش‌های جهانی برای مقابله با تغییرات اقلیمی در دو دهه گذشته بیشتر بر مهار سرمایه‌داری برای محدود کردن گرمایش متمرکز شده است. به عنوان مثال، گذاشتن قیمت بر روی کربن و وادار کردن آلاینده‌ها برای پرداخت، تا اطمینان حاصل شود که انتشار گازهای گلخانه‌ای محدود می‌شود.

در همین حال، این مساله هم هست که اگر تقاضای مصرف کننده برای محصولات و خدمات سبزتر وجود داشته باشد، سرمایه‌داری تلاش خواهد کرد تا این تقاضا را برآورده کند.

اما بدیهی است که هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا این رویکردها موثر واقع شود.

دیوید از بیرمنگهام پرسیده:

آیا اجلاس کاپ ۲۶ واقعاً به حضور ۲۵۰۰۰ نفر در آنجا نیاز دارد؟ آنها دی اکسید کربن زیادی تولید خواهند کرد، پس چرا بسیاری از عناصر، نمی‌توانند آنلاین باشند؟

مت مک گرات پاسخ می‌دهد:

همه گیری ممکن است به عنوان بهترین زمان برای استفاده سازمان ملل متحد از فناوری برای مذاکرات در نظر گرفته شود، و برای انجام این کار در جریان یک جلسه مقدماتی برای کاپ در ماه ژوئن، که به مدت سه هفته ادامه داشت، تلاش شد.

متأسفانه، به خوبی پیش نرفت، چالش‌های زمانی و فناوری، این کار را برای کشورهایی با منابع محدود تقریباً غیرممکن کرد، پیشرفت محدود شد و تصمیم‌گیری‌ها به تعویق افتاد.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [11/5/2021 1:29 AM]
در نتیجه، بسیاری از کشورهای در حال توسعه بر حضور شخصی در نشست کاپ اصرار داشته‌اند. آن‌ها احساس می‌کنند که نادیده گرفتن صدایشان در یک ارتباط غیر قابل اتکای زوم بسیار آسان‌تر است.

آن‌ها همچنین تجربه‌ای زنده از تغییرات آب و هوایی را به ارمغان می‌آورند که شنیدن آن به طوردست اول برای کشورهای ثروتمند ضروری است.

شواهدی وجود دارد که این کار، موثر واقع می‌شود. در سال ۲۰۱۵، حضور کشورهای جزیره‌ای و کشورهای آسیب پذیر برای اطمینان از تعهد شرکت کنندگان به محدودسازی افزایش دمای زمین به ۱.۵ درجه سانتیگراد در توافقنامه پاریس، اهمیت کلیدی داشت.
https://www.nature.com/articles/s41586-021-03821-8

https://www.ibelieveinsci.com/?p=103145

https://www.bbc.com/persian/world-59148334
برخی توضیحات از دکتر سلمان فاطمی نورولوژیست


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
روشی جدید در درمان نابینفناوری هوش مصنوعی نحوه خنقش انتخاب از طرف محیط، نتاثیر گیاه خواری بر رشد والگوبرداری از طبیعتاکوییفلکسچالش هوشیاری و اینکه چرا سلام تا روشناییمنابع انرژی از نفت و گاز تغییرات تکاملی سر انسان شاهکار شش گوشارزش خود را چگونه میشناسهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت نوزدهمبلعیدن ستاره توسط سیاهچاواقعیت و مجازدین، اجباری نیستبخشیدن دیگران یعنی آرامشکتاب، سفری به تاریخمرکز حافظه کجاستدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتو تغییر و تحولیآنتی بادی منوکلونال در درژیم غذایی سالم و ضد التهفاصله ها در مکانیک کوانتنقش سجده بر عملکرد مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدی به این سوی قبر نیستابداع دی ان ای بزرگترین دنباید صبر کرد آتش را بعد سوی ما آید نداها را صدامنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان قابل مشاهده بخش کوچشجاعت و ترساز بار خود بکاه تا پرواز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و سوبه خودت نگاه کنواکسن اسپایکوژن ضد کرونادانشمندان نورون مصنوعی سبرای خودآگاه بودن تو بایگل خاردار، زیباستمرزهای حقیقی یا مرزهای تدرگیری مغز در بیماری کویتومورهای ستون فقراتآیا همه جنایت ها نتیجه بیرحم مصنوعیفرد یا اندیشهنمای موفقیتتاثیر روده بر مغزاندوه در دنیا استابزار بقا از نخستین هماننرمشهای مهم برای تقویت عسیاهچاله ی تولید کنندهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان پیوستهضایعه ی شبکه لومبوساکرالاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی در قضاوت های احسن یوسف باغچه ی منبی سوادی در قرن 21ورزش و میگرنداروهای ضد تشنج با توضیح برخی توجهات در ببمار پارگیرنده باید سازگار با پیمشاهدات آمیخته با اشتباهدست کردن در گوشتوانایی مغز و دیگر اجزای آیا احتمال دارد رویا از آزمان و صبرقلب های سادهنه عدم مطلق بلکه عدم با قسکته ی مغزی در جوانانتاریخ، اصیل نیست و ساخته انسان جدید از چه زمانی پاابزار بقای موجود زنده از چراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهجهش های ژنتیکی غیر تصادفطیف انسفالیت، گیلن باره از تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت هفتمخواب سالم عامل سلامتیبیماری الزایمریادگیری مهارت های جدید دداروی جدید برای دیابتذهن خالی از شلوغی افکاربزرگ فکر کنگزارش یک مورد جالب لخته ومغز فکر میکند مرگ برای دیتکنولوژی های جدید و حالتآیا راهی برای بهبود وضعیزندگی در سیاهچالهقبل از آغازنوار عصب و عضلهساختار شبکه های مغزی ثابتروس جریان انرژیاولین دارو برای آتاکسی فابزارهای بقای از نخستین نظریه ی تکامل در درمان بیموجودات مقهور ژنها هستندجبران از دست رفته هاعلم بدون توقفخواص عجیب لوبیااز تکامل تا مغز، از مغز تهوشیاری کوانتومیبیندیشکفش و کتابدر میان تاریکی و روشناییرمز گشایی از اتصالات مغزتفکر ترکیبی در هوش مصنوعپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز انسان ایا طبیعتا تماتکامل داروینی هنوز در حاآثار باستانی تمدن های قدزیست شناسی باور حقیقت یا لووفلوکساسینترجمه ی فعالیت های عضله بنوروز یا روز پایانیسریع دویدن مهم نیستاحیای بینایی نسبی یک بیمهمه چیز، ثبت می شودمیدان های مغناطیسی قابل حقیقت انسانعامل کلیدی در کنترل کارآخارق العاده و استثنایی بهدف یکسان و مسیرهای مختلبا هوش مصنوعی خودکار روبکمردرد با پوشیدن کفش منادر برابر حقایق جدیدتقلید از طبیعتپیر شدن حتمی نیسترویا حقی از طرف خدامغز بزرگ چالشهای پیش روتا 20 سال آینده مغز شما به آسيب میکروواسکولاریا آسای آنکه نامش درمان و یادشچیزی شبیه نور تو نیستزبان و شناخت حقیقت قسمت سلزوم سازگاری قانون مجازاتشویق خواندن به کودکانسرعت فکر کردن چگونه استاختلالات صحبت کردن در انهمراهی میاستنی با برخی سمانند کودکان باشیدحافظه میتواند بزرگترین داستیفن هاوکینگ در تفسیر هستی ما پس از شروعی چگال عشق درونی به یگانگی خلقتخطر حقیقی، خود انسان استبار بزرگ ایستادن بر دو پاکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی بیش از یک خلا درمان های علامتی در ام استمایل زیاد به خوردن بستنپروژه ی ژنوم انسانیروزهای سختنقش قهوه در سلامتیتاثیر کپسول نوروهرب بر تافراد آغاز حرکت خودشان راین، فقط راه توستچگونه حافظه را قویتر کنیسفرنامه سفر به بم و جنوب من، خود تو هستمتعویض دارو در تشنجشیر و دوغ بادامارتباط چاقی و کاهش قدرت بهوش مصنوعی می تواند بر اححس چشایی و بویاییاطلاع رسانی اینترنتیویتامین E در چه مواد غذایسایتهای دیگردو ویژگی انتزاع و قدرت تجبحثی در مورد نقش کلسیم و کاهش مرگ و میر ناشی از ابمخچه فراتر از حفظ تعادلدرمان جدید سرطانتنهاییآلودگی هوا چالش قرن جدیدآلودگی هوا و ویروس کروناروشی جدید در درمان سکته مفواید روزه داری متناوبنقش اتصالات بین سلولهای تاثیر گیاهخواری بر رشد و التهاب شریان تمپورالاکسی توسین و تکامل پیش اچالش هوشیاری و اینکه چرا سلاح و راهزنیمنابع انرژی از نفت و گاز تغذیه بر ژنها تاثیر داردشاید گوشی و چشمی، آماده شاز فرد ایستا و متعصب بگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هفتمبنی عباس، ننگی بر تاریخواقعیت و انعکاسدیوار همه اش توهم بودبخشش، عقلانی یا غیر عاقلکتابخانهمرکز حافظه کجاستدروغ نگو به خصوص به خودتتو جهانی هستی که خودش را آنتروبات؛ ترکیب سلول زندرژیم غذایی ضد التهابیفاصله ی همیشگی تصویر سازنقش غذاها و موجودات درياتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدی تازه در درمان سرطاابزار هوش در حال ارتقا ازنبرو و انرژی مداومسوپاپ ها یا ترانزیستورهامنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان موازی و حجاب هاشرکت نورالینک ویدیویی ازاز بحث های کنونی در ویروسهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیستمبه دنبال رستگاری باشواکسن دیگر کرونا ساخته شدانشمندان یک فرضیه رادیکبرای رشد، باید از مسیر خطگل درون گلدانمزایای شکلات تلخ برای سلدرگیری مغز در بیماران مبتوهم فضای خالیآیا هوش مصنوعی می تواند نرحم مصنوعیفرد حساس از نظر عاطفی و بنمایش تک نفرهتاثیر روزه داری بر سلامت اندوه دردی را دوا نمیکندابزار بقا از نخستین همانچرا ماشین باید نتایج را پسیاهچاله، سیاه خالص یا پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان پیوستهضایعه ی عروقی مخچهاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی در کامپیوترهاحساسیت روانی متفاوتبی شرمیورزش بهترین درمان بیش فعداروی فامپیریدین یا نورلبرخی توصیه ها برای واکسیگالکانزوماب، دارویی جدیمطالبه ی حق خوددست آسمانتوانایی یک فرد، برای تغیآیا بدون ناظر هوشمند هم بزمان واقعیت است یا توهمقلب و عقلنهایت معرفت و شناخت درک عسکته ی چشمیتازه های اسکیزوفرنی(جنوانسان خطرناکترین موجودابزار بقای موجود زنده از چراروياها را به یاد نمی آمنتظر نتیجه ی کارهایت باجهش های بیماری زا، معمولطبیعت موجی جهاناز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت یازدهخواب سالم عامل سلامتی و یبیماری ای شبیه آلزایمر و یادگیری هوش مصنوعی، عمیقداروی جدید ضد فشار خونذهن سالمبزرگ شدن مغز محدود به دورگشایش دروازه جدیدی از طرمغز قلبتکنولوژی و پیشرفتآیا راهی برای رفع کم آبی زندگی زمینی امروز بیش از قبل از انفجار بزرگنوار عصب و عضلهسادیسم یا لذت از آزار دادتری فلوپرازیناولین دروغابزارهای دفاعی و بقای مونظریه ی تکامل در درمان بیمورد نادر همپوشانی دو بیجدا کردن ناخالصی هاعلم در حال توسعهخود جسم و یا تصویراز تکامل تا مغز، از مغز تهوشیاری سنتی یا هوشیاری بیهوش کردن در جراحی و بیمکفش بد، عامل مهم کمردرددر مانهای کمر دردرمز پیشرفت تواضع است نه طتفکر خلا ق در برابر توهم پیوند مدفوعمغز انسان برای ایجاد تمدتکامل داروینی هنوز در حاآدم عاقل، وقت خودش را هدرزیست، مرز افق رویداد هستلوب فرونتال یا پیشانی مغترجمه ای ابتدایی از اسرانورالژیسریعترین کامپیوتر موجوداحیای بینایی نسبی یک بیمهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان های کوانتومی خلاحقیقت اشیاازدواج های بین گونه ای، رعادت همیشه خوب نیستخبر مهم تلسکوپ هابلبا هر چیزی که نفس می کشد مکنفرانس تشنج هتل کوثر اصدر جراحی کمر عجله نکنیدتقویت مغز با ورزشپیراستامرویاها از مغز است یا ناخومغز بزرگ و فعال یا مغز کوتا بحر یفعل ما یشاآسیب ها ناشی از آلودگی هوای جان جان بی تن مرونکاتی در مورد تشنجزبان جانسوزلزوم سازگاری قانون مجازاتشخیص ژنتیکی آتروفی های سطح آگاهی، رخدادهای زندگاختلالات عضلانی ژنتیکهمراهی نوعی سردرد میگرنیمانند آب باشحافظه های کاذباستخوان های کشف شده، ممکهشت توصیه برای کاستن از دعشق، شلوغ کردن نیستخطر را بپذیربار سنین ابزار هوشمندی اکودکان مهاجرماست مالیدرمان ژنتیکی برای نوآوریتمایز یا کشف یگانگیپروژه ی علمی پیوند مغز ساروزهای سخت میگذردنقش مهاجرت در توسعه نسل اتاثیر کپسول نوروهرب بر سافراد بی دلیل دوستدار تو اینترنت بدون فیلتر ماهوانگاه من، نگاه تو و یا حقیسفرنامه سفر به بم و جنوب منابع انرژي پاک سرچشمه حتعیین پیش آگهی آسیب به عصشیشه ی بازالتی و سیلیکونارتباط هوش ساختار مغز و ژهوش مصنوعی متصل با مغزحس و ادراک (قسمت اول )اطلاعات حسی ما از جهان، چویتامین کادو بیماری روانی خود بزرگ بحثی در مورد حقیقت فضا و کاهش التهاب ناشی از بیمامخچه ، فراتر از حفظ تعادلدرمان جدید سرطانتنهایی رمز نوآوری استدرمان دارویی سرطان رحم بتنبیه چقدر موثر استآلودگی هوا و پارکینسونريتوکسيمب در درمان ام اسفواید روزه داری متناوبنقش تیروئید در تکامل مغزتاثیر انتخاب از طرف محیط ام آر آی جدید با قدرت شگفاکسکاربازپین در درمان تشچالش هوشیاری و اینکه چرا سلسله مباحث هوش مصنوعیمنابع انرژی از نفت و گاز ثبت و دستکار ی حافظهشاید درست نباشداز مخالفت بشنوهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هفدهمبه قفس های سیاهت ننازواقعیت تقویت شدهدیوار، از ابتدا توهم بودبدون پیر فلککجای مغز مسئول پردازش تجمرکز خنده در کجای مغز استدریا آرام نخواهد شد کشتی تو جدای از کیهان نیستیآنزیم تولید انرژی در سلورژیم غذایی ضد دردفتون های زیستینقش غذاها و موجودات درياتاثیر درجه حرارت بر عملکامگا سه عامل مهم سلامتابزار بقا از نخستین همانچت جی پی تیسوپاپ ها یا ترانزیستورهامنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان ما میتواند به اندازشربت رب اناراز تلسکوپ گالیله تا تلسکهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت دهمبه زودی شبکه مغزی به جای واکسن دیگری ضد کرونا از ددانشمندان ژنی از مغز انسبرای زندگی سالم، یافتن تگل زندگیمسمومیت دانش آموزان بی گدرگیری مغزی در سندرم کووتوهم فضای خالی یا توهم فضآیا هوش مصنوعی زندگی بشررسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرفردا را نمیدانیمچند نرمش مفید برای کمردرتاثیر روزها، ماه ها یا سااندوهگین نباش اگر درب یا ابزار بقا از نخستین همانچرا مردم با زندگی میجنگنسیاره ی ابلهانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان پر از چیزهای اسرار آضایعات در عصب زیر زبانیاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی در تفکر خلاق اخفاش کور و انسان بینا؟بی عدالتی در توزیع واکسن ورزش در کمر دردداروی لیراگلوتیدبرخی درمان های Spinal Muscular Atگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبی در مورد تشنجدست بالای دستتوازن مهمتر از فعالیت زیآیا برای تولید مثل همیشه زمان پلانکقلب یا مغزنهایت در بی نهایتسال 2025 سال بین المللی علمتازه های بیماری پارکینسوانسان در هستی یا هستی در ابزار بقای موجود زنده از چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر زمان ایده آل نشوجهش تمدنی عجیب و شگفت انسطبیعت بر اساس هماهنگیاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت پنجمخواب عامل دسته بندی و حفطبیماری ای شبیه ام اس مولتیادگرفتن، آغاز حرکت است داروی جدید ضد میگرنذهت را روی چیزهای مفید متبزرگ شدن تقریبا ناگهانی پل جویی اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتکنولوژی به طرز وحشتناکیآیاما مقهور قوانین فیزیکزندگی زودگذرقبرستان ها با بوی شجاعتنوار عصب و عضلهسازگاری با محیط بین اجزاتری فلوپرازیناولین سلول مصنوعیابعاد و نیازهای تکاملینظریه ی ریسمانموسیقی نوجدایی خطای حسی استعلم راهی برای اندیشیدن اخودآگاهی و هوشیارياز تکامل تا مغز، از مغز تهوش، ژنتیکی است یا محیطیبیهوشی در بیماران دچار اکل اقیانوس در یک ذرهدر محل کار ارزش خودت را برمز امید، بی نیازی از مردپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای شادمانی طتکامل داروینی هنوز در حاآرمانگرای تخیلی نباشزاویه نگاه ها یکسان نیستلوتیراستامترس و آرمان هانورالژی تریژمینالسرکه انگبین عسلی مفید براحتیاط در ورزش زانو در خاهمه جا خیر بکارمیدان بنیادین اطلاعاتحقیقت تنها چیزی است که شااسکلت خارجی در درمان اختعادت کن از بالا نگاه کنیخدا موجود استبا آتش، بازی نکن و بعد از کنگره بین المللی سردرد ددر درمان بیماری مولتیپل تقویت استخوان در گرو تغذپیشینیان انسان از هفت میرویاهای پر رمز و حیرتی درمغز بزرگترین مصرف کننده تاول کف پا و حقیقتآسیب روانی شبکه های اجتمایمونوگلوبولین وریدی IVIgچگونه مولکول های دی ان ایزبان ریشه هایی شناختی اسلزوم عدم وابستگی به گوگل تشخیص آلزایمر سالها قبل سعی کن به حدی محدود نشویاختراع جدید اینترنت کوانهندسه ی پایه ایماه رجبحافظه و اطلاعات در کجاست استروژن مانند سپر زنان دو هر کس تقوای خدا پیشه کنعصب حقوق نورولووخطرات هوش مصنوعیباربر دیگران نباشکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالی با هوش انسانیدرمان کارتی سل و تومور مغتمدن قدیمی ای در جنوب ایرپروانه ی آسمانیروش مقابله مغز با محدودینقش میدان مغناطیسی زمین تاثیر کپسول نوروهرب بر سافزایش قدرت ادراکات و حساینترنت، حقیقت جامعه ی فنگاه مادی غیر علمی استسفری به آغاز کیهانمنابع انرژی از نفت و گاز تعامل انسان و هوش مصنوعیشکل های متفاوت پروتئین هارتباط پیوسته ی جهانهوش مصنوعی و کشف زبان هایحس و ادراک (قسمت دوم )اطلاعاتی عمومی در مورد مویتامین کا و استخواندو بار در هفته ماهی مصرف بحثی در مورد عملکرد لوب فکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ابزاري که وظیفه آن فکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه تاثیر گذار بر حافظهدرمان زخم دیابتی با تکنوتهدیدهای هوش مصنوعیآلزایمرریه زغالیفواید زیاد دوچرخه سوارینقش حفاظتی مولکول جدید دتاثیر احتمالی عصاره تغلیام اس و سرطاناگر فقط مردم میفهمیدند کچالش هوشیاری و اینکه چرا سلطان جنگل یا صاحب ملکوتمنابع بی نهایت انرژی در دثبت امواج الکتریکی در عصشایسته نیست در جیب خود قراز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هجدهمبه مغز خزندگان خودت اجازواقعیت تقویت شدهدید تو همیشه محدود به مقدبدون بار گذشتهکرونا چه بر سر مغز می آورمرگ چیستدریافت هورمون امید با ورتو دی ان ای خاص ميتوکندريآواز خواندن در قفس، نشانراه فراری نیستفروتنی معرفتینقش غذاها و موجودات درياتاثیر درجه حرارت بر عملکاما شما از دید خفاش کور هابزار بقا از نخستین همانچت جی پی تیسوپاپ ها یا ترانزیستورهامنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان مادی، تجلی فضا در ذهشربت ضد خلطاز تلسکوپ گالیله تا تلسکهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت دوازدهمبه زیر پای خود نگاه نکن بواکسن سرطاندانشمندان پاسخ کوانتومی برخی ملاحظات در تشنج های گلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان، قمادرگیری مغزی در سندرم کووتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)آیا هوش ارثی دریافتی از پرساناها و ابر رساناها و عفرزندان زمان خودچند جهانیتاثیر روغن رزماری استنشااندام حسی، درک از بخش هایابزار بقا از نخستین همانچرا مغز انسان سه هزار سالسیاره ابلهانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان پر از چیزهای جادویی ضرورت زدودن افکاراز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخفاش با شیوع همه گیری جدیبیمار 101 ساله، مبتلا به سوزن حقیقی معرفت و شناختداروی کنترل چربی خونبرخی روش های تربیتی کودکگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهددست خدا بارها را از دوشت توت زیاد بخوریدآیا بزرگ شدن مغز فقط در دزمان به چه دلیل ایجاد میشقلب دروازه ی ارتباطنهادینه سازی فرهنگ اختلاسال سیزده ماههتازه های درمان ام اسانسان عامل توقف رشد مغزابزار بقای موجود زنده از نزاع ها بیهوده استمنحنی که ارتباط بین معرفجهشهای مفید و ذکاوتی که دطعمه ی شبکه های ارتباط اجاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت اولخواص فلفل سبزبیماری اسپینال ماسکولار یادآوری خواب و رویاداروی جدید ضد الزایمرذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبزرگترین خطایی که مردم مپل خواجو اصفهانمغز مانند تلفن استتکنولوژی جدید که سلول هاآگاهی فراتر از آگاهیزندگی سلول در بدن، جدای اقدم زدن و حرکت دید را تغینوار عصب و عضلهستم با شعار قانون بدترین ترک امروزاوکرلیزوماب داروی جدید شابعاد اضافه ی کیهاننظریه ی ریسمان و هوشیاریموسیقی هنر مایع استجریان انرژی در سیستم های علم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیارياز تکامل تا مغز، از مغز تهوض مصنوعی زندهبیو الکترونیک؛ ترکیب موجکلمات بلند نه صدای بلنددر چه مرحله ای از خواب ، ررمز بقای جهش ژنتیکیپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طتکامل زبانآرام باشزاوسکا درمان گوشرلوزالمعده(پانکراس)مصنوعترسناک تر از کورینوزاد ناشنوای متولد شده،سرگیجه از شایعترین اختلااحتیاط در تعویض داروهاهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدازولام در درمان تشنج حقیقت خواب و رویااسکار، لگوی هوشمندهدف یکسان، در مسیرهای متعادت کن خوب حرف بزنیخدا نور آسمان ها و زمین ابا تعمق در اسرار ابدیت و کنگره بین المللی سردرد ددر دعواها چه میکنی؟تقویت حافظه یا هوش مصنوعپیشرفت های باور نکردنی درویای شفافمغز حریص برای خون، کلید تتابوهای ذهنیآسیب عصب پا به دنبال اعتیایمپلانت مغزیچگونه میتوان با قانون جنزبان شناسی مدرن در سطح سلمقاومت به عوارض فشار خون تشخیص ایدزشلیک فراموشیادامه بحث تکامل چشمهندسه ی رایج کیهانماهیچه ی صبرحافظه و اطلاعات در کجاست اسرار آفرینش در موجوفور و فراوانیعصب سیاتیکدفاع از پیامبربارداری بدون رحمکودکان گذشته به آینده فکماشین های دارای روحدرمان پوکی استخوانتمدن پیشرفته ی پیشینیانپرواز از نیویورک تا لوس آروش های صرفه جویی در ایجانقش محیط زندگی و مهاجرت دتاثیر کتامین در درمان پاافزایش میل جنسی با خوردن ایندرالنگاه محدود و تک جانبه، مشسقوط درون جاذبه ای خاص، چمنابع انرژی از منابع نهفتعامل انسان با هوش مصنوعشکل پنجم مادهارتباط انسانی، محدود به هوش مصنوعی یا حماقت طبیعحس و ادراک قسمت 67اطلاعاتی عمومی در مورد مویتامین کا در سبزیجاتدو برابر شدن خطر مرگ و میبحثی درباره هوش و تفاوتهبحثی درباره هوش و تفاوتهکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخاطب قرار دادن مردم، کادرمان ساده ی روماتیسمتو یک معجزه ایآلزایمر در جوانانریواستیگمینفیلم کوتاه هیروشیما از هنقش حیاتی تلومر دی ان آ دتاثیر بینش و انتظارات فرام اس یا تومور؟اگر میدانی مصیبت بزرگتر چالش های ایستادن بر دو پاسم زنبور ، کلیدی برای وارمنابع جدید انرژیجلو رفتن یا عقبگردشادی، پاداش انجام وظیفهاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتمبه نقاش بنگرواقعیت خلا و وجود و درک مدیدن خدا در همه چیزبدون زمان، ماده ای وجود نکریستال هامرگ و میر پنهاندریای خداتو در میانه ی جهان نیستی آینه در اینهراه نجاتفروتنی و غرورنقش غذاها در کاهش دردهای تاثیر درجه حرارت بر عملکامروز دانش ژنتیک هیچ ابهابزار بقا از نخستین هماننتایج نادانی و جهلسوخت هیدروژنی پاکمنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان مرئی و نامرئیشش مرحله تکامل چشماز تکنیکی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سومبه سیاهی عادت نکنیمواکسن سرطاندانشمندان اولین سلول مصنبرخی مرزهای اخلاق و علوم گلوئونمسیر دشوار تکامل و ارتقادرگیری اعصاب به علت میتوتوهم چیستآیا هوش سریعی که بدون احسرستگاری محدود به یک راه نفرضیه ای جدید توضیح میدهچند جهانیتاثیر رژیم گیاه خواری بر انرژی بی پایان در درون هرابزار بقا از نخستین همانچرا مغزهای ما ارتقا یافت سیاره ابلهانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان دارای برنامهضرب المثل یونانیاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخلا، حقیقی نیستبیمار مرکز تنفس سلولیوزوز گوشداروی تشنجی دربارداریبرخی سلولهای عصبی در تلاگامی در درمان بیماریهای معمای اخلاقی قطاردستورالعمل مرکز کنترل بیتوسعه هوش مصنوعی قادر اسآیا تکامل و تغییرات ژنتیزمان شگفت انگیزقلب روباتیکچهار میلیارد سال تکامل بسانسور از روی قصد بسیاری تاسف بار است انسان، حق خوانسانیت در هم تنیده و متصابزار بقای موجود زنده از نزاع بین جهل و علم رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها جهشهای مفید و ذکاوتی که دظهور امواج مغزی در مغز مصاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت دهمخواص منیزیمبیماری اضطراب عمومییاری خدا نزدیک استداروی سل سپتذره ی معین یا ابری از الکبزرگترین درد از درون است پلاسمای غالبمغز مادران و کودکان در زمتکنولوژی جدید که سلول هاآپومورفین در پارکینسونزندگی، مدیریت انرژیقدرت مردمنوار عصب و عضله مهم در تشستم، بی پاسخ نیستترکیب آمار و ژنتیکايندگان چگونه خواهند دیدابعاد بالاترنظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیجریان انرژی در سیستم های علیت رو به عقبخودت را از اندیشه هایت حفاز تکامل تا مغز، از مغز تهیچ نقطه ای مرکزی تر از ابیوگرافیکلوزاپین داروی ضد جنوندر ناامیدی بسی امید استتفاوت قند طبیعی با قند و رمز جهانمغز انسان رو به کوچک تر شتکامل زبانآرامش و دانشزبان فرایند تکاملی برای لیروپریم داروی ترکیبی ضدترسان نیستینوسانات کوانتومی منبع ماسرگردانیاحساس گذر سریعتر زمانهمیشه چشمی مراقب و نگهبامکان زمان یا حافظه زمانحقیقت در علم، هرگز نهایی اسارت و پرخوریهدف از تکامل مغزعادت کردن به نعمتخدا بخشنده است پس تو هم ببا خودت نجنگکنترل همجوشی هسته ای با هدر سال حدود 7 میلیون نفر تقویت سیستم ایمنیپیشرفت های جدید علوم اعصروان سالممغز در تنهایی آسیب میبینتاثیر فکر بر سلامتآسانی موفقیتایمپلانت مغزی و کنترل دو چگونه مغز ما، موسیقی را پزبان شناسی نوین نیازمند مقایسه رقابت و همکاریتصویر خورشید یا خود خورششلیک فراموشیاداراوون تنها داروی تاییهندسه بنیادینماپروتیلینحافظه و اطلاعات در کجاستاسرار بازسازی اندام هاوقاحت و تمسخر دیگرانعضلانی که طی سخن گفتن چقددفاع در برابر تغییر ساختبازگشایی مجدد مطب دکتر سکودکان خود را مشابه خود تماشین دانشدرمان پوکی استخوانتمدن بشری و مغز اخلاقیپروتئین های ساده ی ابتداروش های عملی برای رفع کمرنقش مرکز تنفس سلولی در بیتاثیر گیاه خواری بر رشد وافزایش مرگ و میر سندرم کوایپیداکریننگاه کلی نگرسقوط زیگزاگی یا ناگهانیمنابع انرژی از نفت و گاز تعداد کلی ذهن ها در جهان شکرگزار هر چیزی باش که داارتباط از بالا به پایین مهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت 74اعتقاد اشتباه، نتیجه ی نویتامین بی 12 در درمان درددو برابر شدن خطر مرگ و میبحثی درباره هوش و تفاوتهکایروپاکتیک چیستمدل همه جانبه نگر ژنرالیدرمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک جهان در مغز خودت هسآملودیپین داروی ضد فشار ریاضیات یک حس جدید استفیلمی بسیار جالب از تغیینقش خرچنگ های نعل اسبی درتاثیر ترکیبات استاتین (سامواجی که به وسیله ی ماشیاگر نیروی مغناطیس نباشد چالش کمبود اندام برای پیسماگلوتید داروی کاهش دهنمناطق خاص زبان در مغزجلوتر را دیدنشب سیاه سحر شوداز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتاد و نبه نقاش بنگروالزارتان داروی ضد فشار دیدگاه نارسای دوگانه ی مبر کسی اعتماد نکن مگر اینکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر بسیار بالای ناشدرک فرد دیگر و رفتارهای اتوقف؛ شکستآیندهراه های جدید برای قضاوت رفرگشت و تکامل تصادفی محض نقشه مغزی هر فرد منحصر بهتاثیر درجه حرارت بر عملکانفجار و توقف تکاملی نشاابزار بقا از نخستین هماننتاران، جذب کنسودمندی موجودات ابزی بر منبع هوشیاری کجاست قسمت جهان مشارکتیششمین کنگره بین المللی ساز تکینگی تا مغز و از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سی و هشتمبه سخن توجه کن نه گویندهواکسن ضد اعتیاددانشمندان تغییر میدان مغبرخی نکات از گاید لاین پرگمان میکنی جرمی کوچکی در مسئول صیانت از عقیده کیسدرب بسته با غیر خود باز متوهم و خیالآیا هشیاری کوانتومی وجودرشته نوروایمونولوژی و نقفساد اقتصادی سیتماتیک درچند جهانی و علمتاثیر رژیم گیاه خواری بر انرژی تاریکابزار بقا از نخستین همانچرا ویروس کرونای دلتا واسیب یکسان و دیدگاه های متمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان در حال نوسان و چرخشضربه مغزی در تصادف راننداز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی درمانگر کامپیخلا، خالی نیستبیماری لبر و نابینایی آنوسواس، بیماری استداروی جدید ALSبرخی سيناپسها طی تکامل و گاهی لازم است برای فهم و معماری، هندسه ی قابل مشادغدغه نتیجه ی نادانی استتوسعه برخی شغل ها با هوش آیا تراشه ها داخل مغز، میزمان طلایی سکته ی مغزی راقلب را نشکنچهار ساعت پس از کشتار خوکسانسور بر بسیاری از حقایتبدیل پلاستیک به کربن و سانسانیت در برابر دیگرانابزار بقای موجود زنده از نزاع بین علم و نادانی رو منشاء کوانتومی هوشیاری اجوانان وطنظرف باید پر شود چه با چرک از تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت دومخواص میوه ی بهبیماری بیش فعالیژن همه چیز نیستداروی ضد چاقیذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از مجرمان، خودشانپمبرولیزوماب در بیماری چمغز چون ابزار هوش است دلیتکینگیآپومورفین در پارکینسونزندگی، مراتب هوشیاری استقدرت و شناخت حقیقتنوار عصب و عضله برای تاییستون فقرات انسان دو پا جلايا اراده آزاد توهم است یاتفاق و تصادفنظریه تکامل در درمان بیممیهمانهای ناخوانده عامل جریان انرژی در سیستم های علایم کمبود ویتامین E را خودروهای هیدروژنیاز تکامل تا مغز، از مغز تهیچ چیز همیشگی نیستبیوگرافیکلید نزدیک و نگاه تو بر فدر هم تنیدگی مرزها و بی متفاوت مغز انسان و میمون هرمز جهان خاصیت فراکتالمغز انسان رو به کوچکتر شدتکامل زبان انسان از پیشیآرامش و سکونزبان متغیرلیس دگرامفتامین یا ویاستزریق قیچی ژنتیکی کریسپرنوشیدن چای برای مغز مفید سربازان ما محققا غلبه می احساسات کاذبهمیشه اطمینان تو بر خدا بمکانیک کوانتومی بی معنی حقیقت راستین انسان علم باساس انسان اندیشه و باور هدف از خلقت رسیدن به ابزاعادت بد را ترک کنخدا تاس نمیریزدبا خدا باشکنترل جاذبهدر عید نوروز مراقب تصادف تلقین اطلاعات و حافظهپیشرفت در عقل است یا ظواهروبات ها قول میدهندمغز را از روی امواج بشناستاثیر مشاهده بر واقعیت بآشنا پنداریایمپلانت مغزی کمک میکند چگونه مغز پیش انسان یا همزبان، نشان دهنده ی سخنگو مقابله ی منطقی با اعتراضتصویر در هم تنیدگی کوانتشنا در ابهای گرم جنوب نیاادب برخورد با دیگرانهندسه در پایه ی همه ی واکماجرای جهل مقدسحافظه ی ما انسان ها چرا ماصفهان زیباوقت نهيب هاي غير علمي گذشغم بی پایاندقیق ترین تصاویر از مغز ابازگشت از آثار به سوی خداکودکان را برای راه آماده مبانی ذهنی سیاه و سفیددرمان آرتروز با ورزش موضتمدن زیر آبپروتز چشمروش هایی برای مقابله با انقش نگاه از پایین یا نگاهتاثیر گیاه خواری بر رشد وافزایش سرعت پیشرفت علوم ایا کوچک شدن مغزانسان النگاه انسان محدود به ادراسلول های مغزی عامل پارکیمنابع انرژی از نفت و گاز تعذیه ی ذهنشکست حتمیارتباط بین هوش طبیعی و هوهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت 75اعتماد به خودویتامین بی هفدهدو داروی جدید برای میاستدو سوی واقعیتبحثی درباره هوش و تفاوتهکار امروز را به فردا نیندمدل هولوگرافیک ژنرالیزهدرمان سرگیجه بدون نیاز بتو کجای جهانیآموزش نوین زبانریتوکسیمابفیروز نادرینقش داروهاي مختلف معروف تاثیر تغذیه بر سلامت رواامیوتروفیک لترال اسکلرواگر نعمت فراموشی نبود بسچالش دیدگاه های سنتی در بسندرم میلر فیشرمناطق خاصی از مغز در جستججمجمه انسان های اولیهشبیه سازی میلیون ها جهان از نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتاد و شبه نادیدنی ایمان بیاورواکنش های ناخودآگاه و تقدیروز و امروزبرلیتیونکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و سوال از قاتلدرک نیازمند شناخت خویش اتولید مولکول جدید توسط هآینده ی انسان در فراتر ازراه های جدید برای قضاوت رفراموش کارها باهوش تر هسنقشه های مغزی جدید با جزیتاثیر درجه حرارت بر عملکانفجار بزرگ پایان بوده اابزار بقا از نخستین هماننجات در اعتماد به خودسی و سه پل اصفهانمنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان معناشعار و عملاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سی و ششمبهبود حافظه پس از رخدادهواکسن علیه سرطاندانشمندان روش هاي جدیدی برخی نرمش ها برای درد زانگنجینه ای به نام ویتامین مسئولیت جدیددرختان چگونه بر تشکیل ابتوهم وجودآیا واکنش های یاد گرفته ورشد مغز فرایندی پیچیده افشار و قدرتچند روش ساده برای موفقیتتاثیر رژیم گیاه خواری بر انرژی تاریک که ما نمی توابزار بقا از نخستین همانچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک سیر آفرینش از روح تا مغز منبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهان در حال ایجاد و ارتقاضررهای مصرف شکر و قند بر از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی درخدمت خلق وحخلاصه ای از مطالب همایش مبیماری میاستنی گراویسوسیله، فقط دعا نیستداروی جدید s3 در درمان ام برداشت مغز ما از گذر زمانگاهی مغز بزرگ چالش استمعنی روزهذهن ما از در هم شکستن منبتوصیه های سازمان بهداشت آیا جنین انسان، هوشمندی زمان، واقعی نیستقوی تر باشنون و القلمسانسور ذهنتبدیل تراکت صوتی مصنوعی انسان، گونه ای پر از تضادابزار بقای موجود زنده از نزاع بین علم و جهل رو به پمهمان ناخواندهجوانان وطنظرفیت مغز چقدر استاز تکینگی تا مغز- از مغز هوش عاطفی قسمت سومخواص هلو برگ هلوبیماری تی تی پیژن همه چیز نیستداروی ضد چاقیذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از بیماری های جدیپناه به بیابانمغز چگونه صداها را فیلتر تکامل فردی یا اجتماعیآب زندگی است قسمت چهارمزندان ذهنیقدرت کنترل خودنوار عصب و عضله تعیین محلستارگانی قبل از آغاز کیهايا اراده آزاد توهم است یاتوبان اطلاعات و پلِ بیننظریه تکامل در درمان بیممیوپاتی و نوار عصب و عضلهجراحی هوشیار مغزعلایم کمبود ویتامین E را خورشید مصنوعیاز تکامل تا مغز، از مغز تهیچ چیز، چقدر حقیقی استبیان ژن های اسکیزوفرنی دکلید، در ناشناخته هاستدر هم تنیدگی کوانتومیتفاوت ها و تمایزها کلید بپیوند اندام از حیوانات برنگ کردن، حقیقت نیستمغز ایندگان چگونه استتکامل ساختار رگهای مغزی آرامش عقلزبان مشترک ژنتیکی موجودالا اکراه فی الدینتسلیم ارتباط با من برترنوعی سکته مغزی ، وحشتناک سربرولایزیناخلاق و علوم اعصابهمیشه به آنچه داری، خوشنمکانیزمهای دفاعی در برابحقیقت غیر فیزیکیاستفاده از مغز، وزن را کمهر چیز با هر چیز دیگر در تعادت دادن مغز بر تفکرخدای رنگین کمانبا طبیعت بازی نکنکندن ریشه ی خوددرمان نگهدارنده ی اعتیادتلاش ها برای کشف منابع جدپیشرفت ذهن در خلاقیت استروبات های ریز در درمان بیمغز زنان جوانتر از مغز مرتاثیر نگاه ناظر هوشیار بآشنا پنداریایمپلانت نخاعی میتواند دچگونه هموساپينس بر زمین زبان، وسیله شناسایی محیطمقابله با کرونا با علم استصویر زیبا از سلولشناخت ناشناختهادراک ما درک ارتعاشی است هندسه زبانِ زمان استماجرای عجیب گالیلهحافظه ی ما انسان ها چرا ماصل بازخوردوقتی فهمیدی خطا کردی برگغم بی پایاندل به دریا بزنبازگشت به ریشه های تکاملکوری گذرای ناشی از موبایمباحث مهم حس و ادراکدرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمدنی قدیمی در شمال خلیج پروتز عصبی برای تکلمروش هایی برای کم کردن اضطنقش نظام غذایی در تکامل متاثیر گیاه خواری بر رشد وافسردگی و اضطراب در بیماایا این جمله درست است کسینگاه از کنار و یا از روبرسلول های بنیادیمنابع انرژی از نفت و گاز تغییرشکستن مرز دور مغزارتباط شگفت مغز انسان و فهوش مصنوعی الفاگوحس و ادراک قسمت 78اعتماد به خودویتامین دی گنجینه ای بزرویروس مصنوعیدولت یا گروهکبحثی درباره هوش و تفاوتهکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافدرمان سرگیجه بدون داروتو کز محنت دیگران بی غمیآمارهای ارائه شده در سطح ریسپریدونفیزیک مولکولها و ذرات در نقش درختان در تکاملتاثیر حرکات چشم بر امواج امید نیکو داشته باش تا آناگر نعمت فراموشی نبود بسچاالش ها در تعیین منبع هوسندرم کووید طولانیمنبع نور واقعی و ثابت، حقجنین مصنوعیشبیه سازی سیستم های کواناز نشانه ها و آثار درک شدهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجمبه هلال بنگرواکنش به حس جدیددیسک گردنبرنامه و ساختار پیچیده مکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ انتقال است یا نابود شدرک و احساستولید مثل فقط با یک مادر آینده ی حمل و نقل هوایی دراه پیروزی در زندگی چیستفراموشی همیشه هم بد نیستنقشه با واقعیت متفاوت استاثیر درجه حرارت بر عملکانقراض را انتخاب نکنیدابزار بقا از نخستین هماننجات در راستگوییسیلی محکم محیط زیست بر انمنبع هوشیاری کجاست قسمت53جهان معکوسصبور باشاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سیزدهمبهداشت خوابواکسنی با تاثیر دوگانه ادانشمندان روشی برای تبدیبرخی نرمش ها برای زانوگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت در برابر محیط زیدرختان اشعار زمینتوهم وجودآیا یک، وجود داردرشد مغز علت تمایل انسان بفشار روحی، همیشه بد نیست چندین ماده غذایی که ماننتاثیر رژیم گیاهخواری بر انرژی خلا ممکن استابزار بقا از نخستین همانچرا پس از بیدار شدن از خوسیستم تخلیه ی مغز بینشی نمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهان ریز و درشتضررهای شکر بر سلامت مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی ساخته هوش طبیخلاصه ای از درمان های جدیبیماری میاستنی گراویسیک پیام منفرد نورون مغزی داروی جدید لنفوم و لوکمیبرداشتت از جهان رو زیاد گاهی جهت را عوض کنمعاینه قبل از نوار عصب و ذهن چند جانبه نیازمند نگتوصیه های غیر دارویی در سآیا جهان ذهن و افکار ما مزمان، اندک استقیچی ژنتیکینوآوری ای شگفت انگیز دانساهچاله ها تبخیر نمیشودتبدیل سلولهای محافط به سانعطاف پذیری مکانیسمی علابزار بقای موجود زنده از نسبیت عام از زبان دکتر برمهندسی ژنتیک در حال تلاش جواب دانشمند سوال کننده عقل مجادله گراز تکینگی تا مغز- از مغز هوش عاطفی قسمت ششمخواص هندوانهبیماری خود ایمن اعصاب محژن هوش و ساختارهای حیاتی داروی ضد تشنج با قابليت تذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از بیماری های جدیپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ناتوان از توجیه پیداتکامل مادی تا ابزار هوشمآب زندگی است قسمت هفتمزونیسومایدقدرت انسان در نگاه به ابعترکیب حیوان و انساننوار عصب و عضله در مطب دکسخن نیکو مانند درخت نیکواتوسوکسیمایدنعناعمیوتونیک دیستروفیجراحی گردن همیشه برای دیعلائم عصبی آلزایمر، با اخوش قلبی و مهربانیاز تکامل تا مغز، از مغز تهیچ وقت خودت را محدود به بیان حقیقتکلام و زبان، گنجینه ای بسدر هم تنیدگی کوانتومی و پتفاوت ها را به رسمیت بشناپیوند اندام حیوانات به ارنگین کمانمغز ابزار بقای برتر مادیتکامل شناخت انسان با کشفآرامش(سکوت) stillness و تکاپوزبان چهار حرفی حیات زمینلاموژین داروی ضد اوتیسم؟تسلیم شدن از نورون شروع منیوالینسردرد میگرناخلاق پایه تکامل و فرهنگهمیشه داناتر از ما وجود دما انسانها چه اندازه نزدحقیقت غیر قابل شناختاستفاده از نظریه ی تکامل هر جا که جات میشه، جات نیعارضه جدید ویروس کرونا سخدایی که ساخته ی ذهن بشر بالای هر دستی، دستی هستکندر در بیماریهای التهابدرمان نابینایان آیا ممکنتلاش های جدید در ALSپیشرفتی مستقل از ابزار هروبات کیانمغزهای کوچک بی احساستاثیر نگاه و مشاهده ناظر آشناپنداری چیستایمپلانت استخوانی در آسیچگونه هوشیاری خود را توسزدودن نقص از هوش مصنوعیملاحظه های اخلاقی دربارهتصویر زیبای اصفهانشناخت و معرفت، و نقش آن دادراک، فراتر از آنچه معمهندسه، نمایشی از حقیقتماده ی تاریکحافظه ی هوش مصنوعیاصل در هم تنیدگی و جهانی وقتی ناراحتی چیکار میکنیغیرقابل دیدن کردن مادهدلایلی که نشان میدهد ما ببازخورد یا فیدبککی غایب شدی تا نیازمند دلمبتکران خودشکوفادرمان با سلول های بنیادیتمرکز و مدیتیشنپرورش مغز مینیاتوری انساروش هایی برای جلوگیری از ALS نگاهی کامل بر بیماری ونقش نظریه تکامل در شناساتاثیر گیاه خواری بر رشد وافسردگی و ساختار مغزایا ابزار هوشمندی یا مغز نگاه از بیرون مجموعهسلول های بنیادی منابع و امنابع انرژی از نفت و گاز تغییر الگوی رشد مغزی با زشکستگی لگن یا سکته ی مغزیارتباط شگفت انگیز مغز انهوش مصنوعی اکنون می توانحس و ادراک قسمت 82اعتماد بی موردحس و ادراک قسمت 87اعتیاد و تلاش های درمانی ویروس های باستانی، مغز مدونپزیل در بیماران قلبی بحثی درباره احساسات متفاکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل های ریز مغز مینی بریندرمان سرطان با امواج صوتتو پیچیده ترین تکنولوژی آن چیزی که ما جریان زمان ریسدیپلام تنها داروی تایفیزیک هوشیارینقش ذهن و شناخت در حوادث تاثیر دوپامین و سروتونینامید نجاتاگر با مطالعه فیزیک کواننابینایی در نتیجه ی گوشی سندرم گیلن باره به دنبال منبع هوشیاری کجاست قسمت جنگ هفتاد و دو ملت همه را شبکه های مصنوعی مغز به دراز نظر علم اعصاب یا نرووسهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاهبه کدامین گناه کشته شدندواکسن های شرکت فایزر آمردیستونی قابل درمانبرنامه ی مسلط ژنها در اختکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ تصادفیدرک کنیم ما همه یکی هستیمتولید مثل اولین ربات های آینده ی علم و فیزیک در60 ثراه انسان شدن، راه رفتن وفراموشی و مسیر روحانینقص های سیستمی ایمنیتاثیر درجه حرارت بر عملکانواع سکته های مغزیابزار بقا از نخستین هماننخاع ما تا پایین ستون فقرسینوریپا داروی ترکیبی ضدمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمجهان هوشمندصبور باشاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت ششمبهداشت خواب، امروز در جهوابسته به دوستی این و آن دانش، قفل ذهن را باز میکنبرخی نرمش های گردنگوهر با نظر دیگران سنگ نممستند جهان متصلدرد و درستوهم بی خداییآیا کیهان می تواند یک شبیرشد در سختی استفضا و ذهن بازچندجهانیتاثیر رژِیم غذایی بر میگانرژِی برای ایجاد اضطرابابزار بقا از نخستین همانچرا ارتعاش بسیار مهم استسیستم تعادلی بدنمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهان شگفت انگیزضعیف و قویاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی، کیفیت فریب مخم شدن فضا-زمانبیماری های میتوکندرییک پیشنهاد خوب برای آسان داروی جدید میاستنی گراویبررسي علل احتمالي تغيير گاهی در پارکینسون باید پمعادله ها فقط بخش خسته کنذهن هوشیار در پس ماده ی متوصیه هایی در مصرف ماهیآیا جهش های ژنتیکی، ویروزمزمه ات مانده در گوشمقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصنوار مغز مشاهده ی غیر مستسایه ی هوشیاریتبر را برداراهمیت کنترل خشمابزار بقای موجود زنده از چسبیدن به خود، مانع بزرگ مهندسی بدنجواب سنگ اندازیعقل در جهان جدید، عجیب اساز تکینگی تا مغز- از مغزتهوش عاطفی بیشتر در زنانبیماری دویکژن یا نقشه توسعه مغز و نقداروی ضد تشنج با قابليت ترفلکس وتری با توضیح دکتر بشکه ای که ته نداره پر نمپول و شادیمغز و قلب در جنین موش مصنتکامل مداومآب زندگی است قسمت اولزونا به وسیله ویروس ابله قدرت ذهنترازودوننوبت کودکانسخن و سکوتاتصال مغز و کامپیوترهفت چیز که عملکرد مغز تو میگرن و پروتئین مرتبط با جز تو که را دارمعلت خواب آلودگی بعد از خوخوش خیالی و خوش بینیاز خود رها شوهیچ کاری نکردن به معنی چیبیداری معنوی یعنی دوستی کلام، در تحولی شگفت آور بدر هم تنیدگی کوانتومی و دتفاوت های بین زن و مرد فقپیوند سر آیا ممکن استرهبر حقیقیمغز ابزار برتر بقاتکامل، نتیجه ی برنامه ریآرزوها را کم کنزبان نیاز تکاملی استلایو دوم دکتر سید سلمان فتست نوار عصب و عضلهنیکولا تسلاسردرد میگرن در کودکاناختلا ل در خود عضلههمیشه راهی هستما انسانها چه اندازه نزدحقیقت، آن چیزی نیست که جلاستفاده از هوش مصنوعی در هر حرکت خمیده می شود و هر عبارت های مبهم مانند انرخدایا جز تو که را دارمبالاترین هدف از دولتکندر علیه سرطاندرمان های اسرار آمیز در آتلاش های جدید در درمان فرپپوگستروح و آب حیاتمغز، فقط گیرندهتاثیر نگاه انسان بر رفتاآشتی بهتر استایمان به رویاچگونه واکسن کرونا را توزسفر فقط مادی نیستملاحظات بیهوشی قبل از جرتصویربرداری فضاپیمای آمشناخت حقیقت یا آرزوهای گادغام میان گونه های مختلهنر فراموشیحافظه انسان و حافظه ی هوشاصل علت و تاثیروقتی پر از گل شدی خودت را غار افلاطوندنیا فریب و سرگرمیبازسازي مغز و نخاع چالشی کیهان خود را طراحی میکندمتواضع باشدرمان تومورهای مغزی با اتمرکز بر هدفپرکاری تیروئیدروش هایی ساده برای کاهش اNVG 291نقش هورمون های تیروئید دتاثیر گیاه خواری بر رشد واقلیت خلاقایا بیماری ام اس (مولتیپنگاه از دور و نگاه از نزدسلول های بدن تو پیر نیستنمنابع انرژی از نفت و گاز تغییر خود یا تغییر دیگراشگفت نیست من عاشق تو باشمارتباط شگفت انگیز مغز انهوش مصنوعی از عروسک های بهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت چهلاعتیاد را به دور بیندازویرایش DNA جنین انسان، بردوچرخه در کاهش دردهای کمبحثی درباره احساساتی غیرکارهایی بیش از طراحی و گپمدیون خود ناموجوددرمان ضایعات نخاعیتو آرامش و صلحیآنچه می دانم، آنچه را میخریشه های مشترک همه ی موجوفیزیک و هوشیارینقش روی و منیزیم در سلامتتاثیر دپاکین بر بیماری مامید یا ناامیدی؟اگر تلاش انسان امروز براناتوانی از درمان برخی ویسندرم پیریفورمیسمنبع هوشیاری کجاست قسمت جنگ و تصور از جنگشبکیه های مصنوعیاز نظر علم اعصاب اراده آزهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و یبه امید روزهای بهترواکسن کووید 19 چیزهایی که دژا وو یا اشنا پنداریبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱کشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ عاطفه و محبتدرک احساسات و تفکرات دیگتولید یا دریافت علمآینده با ترس جمع نمیشودراه بی شکستفراموشی آرماننقص در تشخیص هیجانات عامتاثیر درجه حرارت بر عملکانیس بی کسانابزار بقا از نخستین هماننخاع درازتر یا کوتاهتر کسیناپس، شگفتی خلقتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان هوشیارصبر لازمه ی پیروزی استاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت شصت و هشتبهداشت خواب، رمز حافظه ی وابستگی یعنی قلادهدانش، یک انسان را ناسازگبرخی یونها و مولکول های مگویید نوزده و ایمنی ساکتمشکل از کجاستدرد باسن و پا به دلیل کاهتوهم تنهاییآیا گذشته، امروز وآینده رشد، رسیدن به یک هدف نیستفضای قلب منبع نبوغ استنه ناامیدی بلکه ارتقاتاثیر سلامت دستگاه گوارشانسولینابزار بقا از نخستین همانچرا به هم اعتماد نمیکنیمسیستم دفاعی بدن علیه مغز منبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهان شگفت انگیز و بی زمانطلوع و حقیقتاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی، اتفاقات و تحخونریزی مغز در سندرم کووبیماری های مغز و اعصاب و یک آلل ژنتیکی که از نئاندداروی جدید کنترل قند خونبررسی مغز با امواج مادون گذر زمان کاملا وابسته به معجزه های هر روزهذهن و زندگیتوضیحی ساده در مورد هوش مآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجزنان باهوش ترقانون مندی نقشه ژنتیکی منوار مغز با توضیح دکتر فاسایه را اصالت دادن، جز فرتحریک الکترومغناطیسی مغاهرام مصر از شگفتی های جهابزار بقای موجود زنده از نسبت ها در کیهانمهربانی، شرط موفقیتجوسازی مدرنعقل سالماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش عاطفی در زنان بیشتر ابیماری دیستروفی میوتونیژن درمانی در درمان چاقیداروی ضد تشنج توپیراماترفتار مانند بردهبشریت از یک پدر و مادر نیپول و عقیدهمغز و هوش، برترین ابزار بتکامل چشمآب زندگی است قسمت دومزیان غذاهای پرچربقدرت شناختی انسان، محدودترازودوننور از عمق تاریکیسخن پاک و ثابتاثر مضر مصرف طولانی مدت رهفت سین یادگاری از میراث میگرن و خوابجستجوی متن و تصویر به صورعماد الدین نسیمی قربانی خوشبختی چیستاز درخواست ها جدا شوهیچ کس مانند تو نگاه نمیکبیداری و خواب کدام بهتر اکلرال هیدرات برای خواباندر هر سوراخی سر نکنتفاوت های تکاملی در مغز وپیوند سر برای چه بیمارانروی و منیزیم در تقویت استمغز از بسیاری حقایق می گرتکثیر سلول در برابر توقف آزمون تجربی، راهی برای رزبان و کلمه حتی برای کسانلازم است هیچ کاری نکنیدتست کم هزینه ی بزاق برای نیاز به آموزش مجازی دیجیسردرد میگرنی در کودکاناختلاف خانوادگی را حل کنهمیشه عسل با موم بخوریمما اکنون میدانیم فضا خالحقایق ممکن و غیر ممکناستفاده از انرژی خلاهرچیز با یک تاب تبدیل به عجول نباشخرما منبع بسیار خوب آنتی باهوش ترین و با کیفیت تریکو کیو تن coQ10درمان های بیماری آلزایمرتلاش های جدید در درمان سرپایان، یک آغاز استروح در جهانی دیگر استمغز، همه ی واقعیت را نمیبتاثیر نگاه انسان بر رفتاآغاز فرایند دانستناین پیوند نه با مغز بلکه چگونه آن شکری که می خوریمسفر نامه سفر به بم و جنوب ممانتین یا آلزیکسا یا ابتصور ما ازمشکلات و واقعیشناخت درون، شناخت بیرون؛ادغام دو حیطه علوم مغز و هنر حفظ گرهحباب های کیهانی تو در تواصل عدم قطعیت از کوانتوم وقتی تو از یاد گرفتن باز غرور و علمدنیا مکانی بسیار اسرارآمباغچه ی منکیهانِ هوشیارِ در حال یامجموعه های پر سلولی بدن مدرمان تشنجتمرکز بر امروزپراسینزوماب در پارکینسوروش استفاده از بالش طبیفقر داده ها در هوش مصنوعینقش هورمون زنانه استروژنتاثیر گیاه خواری بر رشد واقیانوس نادانیایا بدون زبان میتوانیم تنگاه از درون قفس یا بیرونسلول بنیادی و ای ال اسمنابع انرژی از نفت و گاز تغییر دیگران یا تغییر خوشگفت انگیز بودن کیهانارتباط غیرکلامی بین انساارتروز یا خوردگی و التهاهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت چهل و هفتاعداد بینهایت در دنیای مویشن پرودوچرخه سواری ورزشی سبک و بحران ذهن فیلمی قابل تامکاربرد روباتهای ريزنانومدیریت اینترنت بر جنگدرمانهای بیماری پارکینستو افق رویداد جهان هستیآنچه ناشناخته است باید شریشه های مشترک حیاتفیزیک آگاهینقش روزه داری در سالم و جتاثیر داروهای ضد التهاب امید جدید بر آسیب نخاعیاگر خواهان پیروزی هستیناتوانی در شناسایی چهره سندرم پیریفورمیسمنبع هوشیاری کجاست قسمت جنگ داده هاشباهت مغز و کیهاناز نظر علم اعصاب اراده آزهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و دبه بالا بر ستارگان نگاه کواکسن کرونا و گشودن پنجردژاوو یا آشناپنداریبرین نت به جای اینترنتکشف ژن جدید، می تواند گستمرگی وجود ندارددرک تصویر و زبان های مخلتتولید پاک و فراوان انرژیآیا فراموشی حتمی استراه طولانی را به سلامت گذفرایند پیچیده ی خونرسانینقطه ی رسیدن به قلهتاثیر درجه حرارت بر عملکانگشت ماشه ایابزار بقا از نخستین هماننخستین تمدن بشریسیگار عامل افزایش مرگ وممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان های بسیار دیگرصبر و واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت شصت و دوبوزون هیگز چیستواسطه ها د رمسیر ایجاد مغدائما بخوانبرخی اثرات مضر ویتامین دگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکلات نخاعیدرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم جداییآیا پیدایش مغز از روی تصاز گهواره تا گورفضای خالی ای وجود نداردنه به اعدامتاثیر عصاره تغلیظ شده گیانسولین هوشمندابزار بقا از نخستین همانچرا بیماری های تخریبی مغسکوت و نیستیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهانی که نه با یک رخداد و طلای سیاهاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش احساسیخونریزی مغزی کشندهبیماری های ژنرالیزه ی عصیک جهش ممکن است ذهن انسانداروی جدید آلزایمربررسی و اپروچ جدید بر بیمگذشته را دفن کنمعجزه ی چشمذهن و شیمی بدنتوضیحات دکتر فاطمی در موآیا خداباوری محصول تکاملزنجیرها را ما باید پاره کقانون گذاری و تکاملنوار مغز ترجمه رخدادهای ساخت سلول عصبی حتی پس از تحریک عمقی مغزاولویت بندی ها کجاستابزار بقای موجود زنده از نسبت طلایی، نشانه ای به سموفقیت هوش مصنوعی در امتجامعه ی آسمانیعقلانیت بدون تغییرخواص اناراز تکینگی تا مغز، از مغز هوش عاطفی در زنان بیشتر ابیماری سلیاکژن ضد آلزایمرداروی ضد جنون در درمان تیرفتار وابسته به شکلبعد پنجمپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و اخلاقتکامل و ارتقای نگاه تا عمآب زندگی است قسمت سومزیباترین چیز در پیر شدنقدرت عشقتراشه مغز بدون واسطه ی دنور درونسخت ترین حصاراثرات فشار روحی شدیدهم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و روزه داریجستجوی هوشیاری در مغز ماعنصر اصلی تعیین واقعیتخوشبختی دور از رنج های ماز دست دادن دم در پیشینیاهیچ کس حقیقت را درون مغز بیرون اصل است یا درونکم کردن کالری روشی سودمندر والنتاین کتاب بدید همتفاوت های زبانی سرمنشا تپیوند سر، یکی از راه حلهارویکردهای جدید ضایعات نخمغز به تنهایی برای فرهنگ تأثیر نیکوتین سیگار بر مآزمون ذهنی گربه ی شرودینزبان و بیان نتیجه ساختمالبخند بزن شاید صبح فردا زتست آر ان اس دز میاستنی گنیروی پنجم در طبیعتسردرد و علتهای آناختلال حرکتی مانند لرزش همیشه، آنطور نیست که هستما از اینجا نخواهیم رفتحل مشکلاستفاده از سلول های بنیاهرگز از زندگی یا امکاناتعدم توقف تکامل در یک انداخسته نباشی باباباور و کیهان شناسیکوچ از محیط نامناسبدرمان های بیماری اس ام ایتلاش های جدید شرکت نورالپاکسازی مغزروح رهاییمغزتان را در جوانی سیم کشتاثیر هوش مصنوعی بر مغزآغاز فصل سرما و دوباره تکاین اندوه چیستچگونه انتظارات بر ادراک سفر به مریخ در 39 روزمن و وجود توهمیتصور از زمان و مکانشناسایی تاریخچه ی تکاملیارتقا و تکامل سنت آفرینش هنر دانستنحباب هایی تو در تواصل، روان و نفس استوقتی خودت را در آینه دیدیغربال در زندگیدنیای شگفت انگیز کوانتومبترس از اینکه کسی، به درگکیست هیداتید مغزمجرم، گاهی قربانی استدرمان جدید ALSتمساح حد واسط میان مغز کوپرتوهای صادر شده از سیاهروش جدید تولید برقفلج نخاعی با الکترودهای نقش ویتامین K در ترمیم استاثیر گیاه خواری بر رشد والکترومغناطیس شنوایی و هایا تکامل هدفمند استنگاه از درون مجموعه با نگسلول بنیادی در درمان ایدمنابع انرژی از نفت و گاز تغییر دادن ژنها آیا روزی شگفت زده و حیران باششگفتی های نقشه ی ژنتیکیارزش های وارونههوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت چهل و هشتبقا با سازگارترین فرد اسواقعیت فیزیکی، تابعی از دوپامین قابل حل در آببخش فراموش شده ی حافظهکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اضطراب، از مهمتریدرماندگی به دلیل عادت کرتو انسانی و انسان، شایستآنچه واقعیت تصور میکنیم ریشه های اخلاقفیزیکدانان ماشینی برای تنقش رژیم غذایی بر رشد و اتاثیر داروی ضد تشنج سدیم امید درمان کرونا با هماناپل ویژن پرو در تشخیص بیمنادیدنی ها واقعی هستندسندرم پای بی قرارمنبع هوشیاری کجاست قسمت جنبه های موجی واقعیتشباهت مغز با کیهان مادیاز واقعیت امروز تا حقیقتهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و سبه بالاتر از ماده بیندیشواکسن کرونا از حقیقت تاتدگرگونی های نژادی و تغییبرای یک زندگی معمولیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمراقب خودتون و خانواده هدرک حقیقت نردبان و مسیری تولید اندام با چاپ سه بعدآیا ممکن است موش کور بی مرابطه تشنج و اوتیسمفرایند تکامل و دشواری هانقطه ای بود و دگر هیچ نبوتاثیر درجه حرارت بر عملکانگشت نگاری مغز نشان میدابزار بقا از نخستین هماننخستین تصویر از سیاهچالهسیاهچاله هامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان هایی در جهان دیگرصبر بسیار بایداز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت شصت و ششبوزون هیگز جهان را از متلوبینار اساتید نورولوژی ددارچینبرخی اختلالات عصبی مثانهگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات بین دو همسر و برخیدردهای سال گذشته فراموش توهم جدایی و توهم علمآیا آگاهی پس از مرگ از بیزمین در برابر عظمت کیهانقفس دور خود را بشکننه به اعدامتاریک ترین بخش شبانسان قدیم در شبه جزیره عابزار بقا از نخستین همانچرا حیوانات سخن نمی گوینسکوت، پر از صدامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهانی که از یک منبع، تغذیطوفان فقر و گرسنگی و بی ساز تکینگی تا مغز از مغز تهوش احساسیخونریزی مغزی کشنده ولی قبیماری های روانی با تاثییک رژیم غذایی جدید، می توداروی جدید آلزایمر تاییدبررسی ژنها در تشخیص بیماگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی علمتیوتیکسن داروی ضد جنونآیا دلفین ها می تواند از زندگی فعال و مثبت روند آلقانون جنگلنوار مغز در فراموشی هاساخت شبکه عصبی مصنوعی با تحریک عمقی مغز در آلزایماولین قدم شناخت نقص های خابزار بقای موجود زنده از نشانه های گذشته در کیهان موفقیت در تفکر استجاودانگی مصنوعیعقیده ی بی عملخواص اردهاز تکینگی تا مغز، از مغز هوش عاطفی رمز آزادگیبیماری شارکو ماری توثژنها نقشه ایجاد ابزار هودارویی خلط آوررفتار اجتماعی انسان، حاصبعد از کروناپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقتکامل و ریشه ی مشترک خلقتآب، زندگی است(قسمت پنجم)زیباترین چیز در افزایش سقسم به فقرتراشه ها روی مغزنوروفیبروماتوزسخت ترین کار، شناخت خود ااثرات مفید قهوههمه چیز موج استمیگرن سردردی ژنتیکی که بحفره در مغزعوامل موثر در پیدایش زباخیالپردازی نکناز روده تا مغزهیچ اندر هیچبیست تمرین ساده برای جلوکمی زاویه ی دیدت را عوض کدر یک فراکتال هر نقطه مرکتفاوت ایستایی و تکاپوپیوندهای پیچیده با تغییررویا و واقعیتمغز بیش از آنچه تصور میشوتأثیر نگاه انسان بر رفتاآزمون ذهنی گربه شرودینگرزبان و بیان، در سایه پیشرلحظات خوش با کودکانتشنچ پانایوتوپولوس تشنج چیز جدید را بپذیرسردرد به دلیل مصرف زیاد ماختلال خواب فرد را مستعد همکاری یا رقابتما اشیا را آنطور که هستندحلقه های اسرارآمیزاستفاده از سلول های بنیاهز ذره، یک دنیاستعدم تعادل دوپامین، فقط بخطا در محاسبات چیزی کاملباید از انسان ترسیدکوچک شدن مغز از نئاندرتادرمان های جدید ALSتلاش هایی در بیماران قطع پارادوکس ها در علمروزه داری متناوب، مغز را مغزتان را در جوانی سیمکشتاثیر ویتامین دی بر بیماآغاز مبهم آفرینشاین ایده که ذرات سیاهچالچگونه به سطح بالایی از هوسفر به درون سفری زیبامن کسی در ناکسی دریافتم تصاویر زیبای رعد و برقشناسایی زبان حیوانات با ارتقا یا بازگشت به قبل ازهنر رها شدن از وابستگیحد و مرزها توهم ذهن ماستاصلاح خطا با رفتن بر مسیروقتی خورشید هست شمع به کامقالاتدنیایی پر از سیاهچاله بحتی علمی درباره تمایل بکیست کلوئید بطن سوممحل درک احساسات روحانیدرمان جدید مولتیپل میلومتنفس هوازی و میتوکندریپرتوزایی از جسم سیاهروش صحبت کردن در حال تکامفلج بل، فلجی ترسناک که آننقش ژنتیک در درمان اختلاتاثیر گیاه خواری بر رشد والکتروتاکسی(گرایش و حرکایجاد احساساتنگاه حقیقی نگاه به درون اسلول بنیادین از مخاط بینمنابع انرژی از نفت و گاز تغییر زودتر اتصالات مغزیمنابع انرژی از نفت و گاز تغییر عمودی سر انسان از پشگفتی های زنبور عسلارزش های حقیقی ارزش های غهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهل و دومبقا در ازای بیماریواقعیت چند سویهدورترین نقطه ی قابل مشاهبخش های تنظیمی ژنومکاش شرف اجباری بود یا حتیمداخله ی زیانبار انساندرها بسته نیستتو با همه چیز در پیوندیآنچه حس می کنیم، نتیجه ی رژیم های غذایی و نقش مهم فال نیکونقش رژیم غذایی در رشد و اتاثیر درجه حرارت بر مغزامیدهای جدید برای بازیاباپی ژنتیکنادیدنی ها بیشتر از دیدنسندرم پس از ضربه به سرمنبع هوشیاری کجاست قسمت جنسیت و تفاوت های بیناییشباهت های ریشه ای چند بیماز کجا آمده ام و به کجا میهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و شبه جای محکوم کردن دیگران واکسن کرونا ساخته شده تودانش قدرت استبرای پیش بینی آینده مغز دکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراحل ارتقای پله پله کیهدرک دیگرانتولید سلولهای جنسی از سلآیا ما کالا هستیمرادیوی مغز و تنظیم فرکانفرایند حذف برخی اجزای مغنقطه بی بازگشتتاثیر درجه حرارت بر عملکانتقال ماده و انرژیابزار بقا از نخستین هماننخستین روبات های زنده ی جسیاهچاله های فضایی منابعمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان یکپارچهصد قدح، نفتاده بشکستاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک سی و هفتمبی نهایت در میان مرزهاوجود قبل از ناظر هوشمندداروهای مصرفی در ام اسبرخی اصول سلامت کمرگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات روانپزشکی پس از سدردی که سالهاست درمان نشتوهم جسمآیا امکان بازسازی اندامهزمین زیر خلیج فارس تمدنی قفس ذهننه بدبخت بلکه نادانتاریکی من و تو و گرد و غباانسان میوه ی تکاملابزار بقا از نخستین همانچرا حجم مغز گونه انسان درسکوت، در برابر گزافه گویمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمجهانی پر از سیاهچاله یا پطوفان بیداریاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش بشری تهدید برای بشریخواندن ، یکی از شستشو دهنبیماری وسواسیکی از علل محدودیت مغز امداروی جدید ای ال اسبررسی بیماری التهابی رودگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علم در کنترل کرونتیک و اختلال حرکتیآیا دلفین ها میتوانند بازندگی هوشمند در خارج از زقانون جنگلنوار مغز در تشخیص بیماری ساخت شبکه عصبی با الفبای تخریب مغز به دلیل کمبود باولین مورد PML به دنبال تکابزارهای پیشرفته ارتباط نشانه های پروردگار در جهمولکول ضد پیریجایی برای یاد گرفتن باقی علم و ادراک فقط مشاهده ی خواص باداماز تکینگی تا مغز، از مغز هوشمندی کیهانبیماری ضعف عضلات نزدیک بژنها ، مغز و ارادهدارویی ضد بیش فعالی سیسترقیبی قدرتمند در برابر مبعد از کروناپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی تکامل ابزار هوش ، راه پر آتاکسیزیر فشار کووید چه باید کرقضاوت ممنوعتراشه ی هوش مصنوعی در مغزنورون هاي مصنوعی می توانسختی ها رفتنی استاثرات مفید روزه داریهمه چیز و هیچ چیزمیگرن شدید قابل درمان اسحق انتخابعوامل ایجاد لغت انسانی و خانه ی تاریکاز سایه نترسهیچگاه از فشار و شکست نتربیش از نیمی از موارد انتقکمالگرایی دشمن پیشرفتدر کمتر از چند ماه سوش جدتفاوت ارباب و رهبر حقیقیپیوندی که فراتر از امکانرویا و کابوسمغز باستانی، هنوز نقش هاتأثیر شیرینی های حاوی لوآزادی در چیستزبان و تکلم برخی بیماریهلرزش ناشی از اسیب به عصبتشنج چیستچیزی منتظر شناخته شدنسردرد تنشناختلال در شناسایی حروف و همانند سازی در انسانما به جهان های متفاوت خودحمله ویروس کرونا به مغزاستفاده از سلول های بنیاهزینه ای که برای اندیشیدعدم درکخطا در محاسبات چیزی کاملبابا زود بیاکوچکی قلبدرمان های جدید میگرنتلاش در تولید انرژی به رنپاسخ گیاهان در زمان خوردروزه داری و التهاب زیانبمغط یک گیرنده استتاثیر ویروس کرونا بر مغز إِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَاین ابتدای تناقض هاستچگونه باغبانی باعث کاهش سفر تجهیزات ناسا به مریخ من پر از تلخیمتصادف یا قوانین ناشناختهشناسایی سلول های ایمنی اارتوکين تراپی روشی جديد هنر، پر کردن است نه فحش دحریص نباشاصول انجام برخی نرمش ها دوقتی ریشه ها عمیقند از چیتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا، هیچ استبحث درباره پیدایش و منشا کپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانی ددرمان جدید میگرن با انتی تنفس هوازی و میتوکندریپرسشروشهای نو در درمان دیسک بفلج خوابنقش گرمایش آب و هوا در همتاثیر گیاه خواری بر رشد والکترودهای کاشتنیایران بزرگنگاه دوبارهسلول عصبی شاهکار انطباق نگاهی بر قدرت بینایی دراسلول عصبی، در محل خاص خودمنابع انرژی از نفت و گاز تغییرات منطقه بویایی مغزشانس یا نتیجه ی تلاشارزش حقیقی زبان قسمت اولهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهل و سومبقای حقیقی در دور ماندن اواقعیت چیستديدن با چشم بسته در خواب بخش بزرگی حس و ادراک ما اکتاب گران و پرهزینه شد ولمدارک ژنتیکی چگونه انساندرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو با باورهایت کنترل میشآنها نمیخواهند دیگران رارژیم های غذایی و نقش مهم فاکسیبتنقش زنجبیل در جلوگیری از تاثیر درجه حرارت بر عملکامیدوار باش حتی اگر همه چابتدا سخت ترین استنادانی در قرن بیست و یکم،سندرم جدایی مغزمنبع هوشیاری کجاست قسمت جنسیت و تفاوت های بیناییشباهت کیهان و مغزاز کسی که یک کتاب خوانده هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و چهبه جای تولید، بیشتر گوش کواکسن آلزایمردانش محدود به ابعاد چهاربرای اولین بار دانشمندانکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرز مرگ و زندگی کجاستدرک درست از خود و هوشیاریتولترودینآیا ما تنها موجودات زنده راز تغییرفراتر از دیوارهای باورنقطه، وجود است یا فاصلهتاثیر درجه حرارت بر عملکانتروپی و هوشیاریابزار بقا از نخستین هماننرمش های مفید برای درد زاسیاهچاله ها، دارای پرتو منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان یکپارچهصداقتاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی به کمک هوش طبیحس و ادراک- قسمت پنجاه و بی نظمی مقدمه شناختوراپامیل در بارداریداروهای ام اسبرخی اطلاعات روانشناسی مگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی در عقب درد، رمز موفقیتتوهمات و شناخت حقیقتآیا انسان با مغز بزرگش اخزمان چیستقفس را بشکننه جنگ و نه خونریزیتاریکی و نورانسان ها می توانند میدان ابزار بقای موجود زنده از چرا خشونت و تعصبسکته مغزیمنبع هوشیاری در کجاست؟ قجهانی در ذهنطوفان زیباییاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش در طبیعتخواندن، دوست روزهای سختبیماری کروتز فیلد جاکوبیافته های نوین علوم پرده داروی جدید برای میاستنی ذهن پر در برابر آگاهیبررسی سیستم تعادلی بدن اگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه در هر لحظه زندگیتیکاگرلور داروی ضد انعقاآیا دست مصنوعی به زودی قازندگی و داراییقانونمندی و محدودیت عالمنوار مغزی روشی مهم در تشخساختن آیندهتداوم مهم است نه سرعتاولین مورد پیوند سر در انابزارهای بقا از نخستین هنشانه های بیداری روحیمولتیپل اسکلروز در زنان جایی خالی نیستعلم و روحخواص بادام زمینیاز تکینگی تا مغز، از مغز هوشمندسازی زندان هابیماریهای تحلیل عضلانی اژنهای مشترک بین انسان و وداستانها و مفاهیمی اشتبارقابتی بی هدف یا رقابتی هبعد از کرونا دلخوشی بیهوپیموزایدمغز کوانتومیتکامل تکنولوژیآتاکسی فریدریشزیرفون داروی ضد ام اسقطار پیشرفتتراشه ی بیولوژِیکنورون های ردیاب حافظهسختی در بلند شدن از روی صاثرات مضر ماری جواناهمه چیز کهنه میشودمیاستنی گراویس بدون آنتیحقیقت قربانی نزاع بین بی عواملی که برای ظهور لغت اخانواده پایداراز سایه بگذرهیپرپاراتیروئیدیسمبیشتر کمردردها نیازی به کمردرددر آرزوهایت مداومت داشتهتفاوتهای جنسیتی راهی براپیوستگی همه ی اجزای جهانرویا و خبر از آیندهمغز برای فراموشی بیشتر کتئوری تکامل امروز در درمآزادی عقیده، آرمانی که تزبان و شناخت حقیقت قسمت چلرزش دست ها و گردن و سر ETتشنج و حرکات شبه تشنجی قاچیزی خارج از مغزهای ما نیسردرد سکه ایاختلال در شناسایی حروف و همجوشی هسته ای، انرژِی بما با کمک مغز خود مختاريمحمایت از طبیعتاستفاده از سلول های بنیاهزینه سنگین انسان در ازاعدالت برای من یا برای همهخطای ادراک کارماباد و موجکوچکترین چیز یک معجزه اسماده ی خالیدرمان های جدید در بیماری تلاشی برای درمان قطع نخاپختگی پس از چهل سالگي به روزه داری و بیمار ی ام اس نفرت، اسیب به خود استتاثیر ژنها بر اختلالات خافت فشار خون ناگهانی در واین بیمار را باید چه کار چگونه تکامل مغزهای کنونیسفر دشوار اکتشافمن بی من، بهتر یاد میگیرمتضادهای علمیشهر زیرزمینی در ژاپن براارتباط میکروب روده و پارهوموارکتوس ها ممکن است دحرکات چشم، ترجمه کننده ی اصول توسعه ی یک ذهن کاملوقتی شروع به بیدار شدن میصفحه اصلیدندان ها را مسواک بزنید تبحثي درباره هوش و تفاوتهکامپیوتر سایبورگمحدودیت چقدر موثر استدرمان جدید کنترل مولتیپلتنفس بدون اکسیژنپرسش و چستجو همیشه باقی اروشهای شناسایی قدرت شنوافلج خواب چیستنقش پیش زمینه ها و اراده تاثیر گیاه خواری بر رشد والگو نداشتیمایرادهای موجود در خلقت بتاثیر گیاه خواری بر رشد والگو و عادت را بشکن و در اایستادن در برابر آزادی بنگاهی بر توانایی اجزاي بسلولهای ایمنی القا کنندهمنابع انرژی از نفت و گاز تغییرات مغز پس از 40 سالگیشانس یا تلاشارزش حقیقی زبان قسمت دومهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت نهمبلندی در ذهن ما درک بلندیواقعیت چیستدی متیل فومارات(زادیوا)(بخش بزرگتر کیهان ناشناختکتاب زیست شناسی باورمروری بر تشنج و درمان هایدرون قفس یا بیرون از آنتو باید نیکان را به دست بآنژیوگرافی از مغزرژیم ضد التهابیفاجعه ی جهل مقدسنقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدواریابتدایی که در ذهن دانشمننازوکلسینسندرم دزدی ساب کلاوینمنبع هوشیاری کجاست قسمت جهل مقدسشباهت زیاد بین سلول هاي عاز آغاز خلقت تا نگاه انساهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و یکبه خوبی های دیگران فکرکنواکسن ایرانی کرونا تولیددانش بی نهایتبرای بقا به جایی فراتر ازکشیدن مادی روشی برای جلومرز بین انسان و حیوان کجادرک عمیق در حیواناتتومورها و التهاب مغزی عاآیا مصرف مولتی ویتامین هراست دستی و چپ دستیفرار در فرار از میزبان، دنمیتوان با بیرون انداختنتاثیر درجه حرارت بر عملکانتظار گذر تندباد؟ابزار بقا از نخستین هماننرمش های مفید در سرگیجهسیاهچاله و تکینگی ابتدایمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان کنونی و مغز بزرگتریصدای بم با فرکانس پایین، از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی به شناسایی کاحس و ادراک- قسمت بیست و پبی هیچ می ایی و بی هیچ میرورزش هوازی مرتب خیلی به قداروهای تغییر دهنده ی سیبرخی بیماری ها که در آن بگیاه بی عقل به سوی نور میمشاهده گر جدای از شیء مشادرس گرفتن از شکست هاتوکل بر خداآیا انسان در آستانه ی انقزمان و مکان، ابعاد کیهان قله برای دیدن نه برای به نه روش تقویت مغزتاریکی خواهد ترسیدانسان یک کتابخانه استابزار بقای موجود زنده از چرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟(قجهان، تصادفی نیستطولانی ترین شباز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت 11خواب و بیداری نوسانی مغزبیماری گیلن باره و بیماریاد گرفتن مداومداروی جدید برای کاهش وزنذهن تو همیشه به چیزی اعتقبررسی علل کمر درد در میانگربه شرودینگر و تاثیر مشمعرفی مورد نادر بیماری گتیروفیبان موثر در سکته ی آیا رژیم غذایی گیاهی سلازندگی بی دودقارچ بی مغز در خدمت موجودنوار مغز، مفید و بی خطرساختن آینده، بهترین روش تداخل مرزها و صفات با بیناولین هیبرید بین انسان و ابزارهای بقا ازنخستین همنظام مثبت زندگیمواد کوانتومی جدید، ممکنجاذبهعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص شکلات تلخاز تکامل تا مغز از مغز تا هوشیاری و وجودبیماری، رساله ای برای سلژنهای هوش ، کدامنددخالت در ساختار ژنهارموزی از نخستین تمدن بشربعد از کرونا دلخوشی بیهوپیچیدگی های مغزمگسمغز آیندگان چگونه است ؟تکامل جریان همیشگی خلقتآتاکسی مخچه ای خودایمنزیرک ترین مردمقطره قطرهتربیت کودکان وظیفه ای مهنوروپلاستیسیتی چیستسدسازی روش مناسب برای مقاجزای پر سلولی بدن انسان همه چیز در زمان مناسبمیاستنی گراویس در جوانانحقیقت آنطور نیست که به نظعوارض ازدواج و بچه دار شدخاویار گیاهیاز علم جز اندکی به شما داهاوکينگ پیش از مرگش رسالبیشتر علم، در نادانسته هکمردرد ناشی از تنگی کانادر آسمان هدیه های نادیدنتقلید مرحله ای نسبتا پیشپیام های ناشناخته بر مغز رویا بخشی حقیقی از زندگی مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟تئوری تکامل در پیشگیری و آزار حقیقیای نعمت من در زندگیمزبان و شناخت حقیقت قسمت الرزش عضله یا فاسیکولاسیوتشنج به صورت اختلال رفتاسردرد عروقی میگرناختلالات مخچههمدلی و هوش عاطفیما بخشی از این جهان مرتبطحوادث روزگار از جمله ویراستفاده از سلول های بنیاهزاران سال چشم های بینا وعسل طبیعی موثر در کنترل بخطای حسباد غرور و سر پر از نخوت وکووید نوزده و خطر بیماری ماده ای ضد التهابیدرمان های جدید سرطانتلاشی تازه برای گشودن معپدیده خاموش روشن در پارکروزه داری سلول های بنیادنقاشی هایی با بوی گذشته یتاثیر کلام در آیات کلام بافت هوشیاری به دنبال کاهاینکه به خاطرخودت زندگی چگونه جمعیت های بزرگ شکل سفرنامه سفر به بم و جنوب مننژیتتظاهر خوابیده ی مادهشواهدی از نوع جدیدی از حاارتباط ماده و انرژیهورمون شیرساز یا پرولاکتحرکت چرخشی و دائمی کیهاناصول سلامت کمرویتنام نوعی کرونا ویروس سوالات پزشکیده روش موفقیتبحثی جالب درباره محدودیتکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت های حافظه و حافظدرمان جدید ام استنها مانع در زندگی موارد پرسشگری نامحدودروشی برای بهبود هوش عاطففلج دوطرفه عصب 6 چشمنقش پیشرفته ی سلول های بننقش آتش در رسیدن انسان بهتاثیر گیاه خواری بر رشد والگوی بنیادین و هوشیاریاکنون را با همه ی نقص هاینگاهت را بلند کنسلولهای بنیادی مصنوعی درمنابع انرژی از نفت و گاز تغییرات آب و هوایی که به شاهکار قرنارزش حقیقی زبان قسمت سومهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهارمبلوغ چیستواقعیت های متفاوتدین اجباریبخش دیگری در وجود انسان هکتاب طبیعت در قالب هندسهمرکز هوشیاری، روح یا بدن درون و بیرون، جدای از هم تو برای خزیدن خلق نشده ایآنان که در قله اند هرگز خرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وفارغ التحصیلان، فقیر و دنقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدواری و مغزابتذال با شعار دیننبودن مدرک و شاهد، مدرک سندرم سردرد به دلیل افت فمنبع هوشیاری کجاست قسمت جهان فراکتالشباهت زیاد بین سلول هاي عاز انفجار بزرگ تا انفجار هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و دوبه خودت مغرور نشوواکسن اسپایکوژندانشمندان موفق به بازگردبرای تمدن سازی، باید در بکشتن عقیده ممکن نیستمرز جدید جستجو و اکتشاف، درگیری قلب در بیماری ویرتومورهای نخاعیآیا مغز تا بزرگسالی توسعرجزخوانی هایی که امروز بفرد موفقنمیتوان بر سیاه سیاه نوشتاثیر رو ح و روان بر جسمانحراف و حقیقتابزار بقا از نخستین هماننرمش های موثر در کمردردسیاهچاله ی منفرد یا سیاهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتجهان کاملی در اطراف ما پرصرع و درمان های آناز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی تعاملیحس و ادراک- قسمت شصت و چهبی ذهن و بی روحورزش هوازی ، بهترین تمریداروهای ضد بیماری ام اس وبرخی بیماری های خاص که بدگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده آینده از روی مشاهدست و پا زدن در سایه؟توپیراماتآیا احتمال دارد رویا از آزمان و گذر آن سریع استقله سقوطچه زیاد است بر من که در ایتاریخ همه چیز را ثبت کردهانسان باشابزار بقای موجود زنده از چرا ذرات بنیادی معمولاً منبع خواب و رویاجهش های ژنتیکی مفید در ساطی یکصد هزار سال اخیر هرچاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت نهمخواب زمستانی سلول های سربیماری آلزایمر، استیل کویاد بگیر فراموش کنیداروی جدید برای ای ال اسذهن خود را مشغول هماهنگیبرطرف کردن خشونت را از خاگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفت و شناختتکلم در گیاهانآیا رژیم غذایی گیاهی سلازندگی در جمع مواردی را برقبل و بعد از حقیقتنوار مغز، ترجمه ی فعالیت ساختار فراکتال وجود و ذهترقی واقعی یا شعار ترقیاولین تصویر در تاریخ از سابزارهای بقای موجود زندهنظریه ی تکامل در درمان بیموجود بی مغزی که می تواندجاذبه و نقش آن در شکلگیریعلم به ما کمک میکند تا موخواص شگفت هویجاز تکامل تا مغز، از مغز تهوشیاری و افسردگیبیمارستان هوش مصنوعیژنهای حاکم بر انسان و انسدر موج، راز خلقت نهفته اسرمز و رازهای ارتباط غیر کتفکر قبل از کارپیچیدگی های مغزی در درک زمغز اندامی تشنه ی انرژی اتکامل داروینی هنوز در حاآتش منبع انرژیزیست شناسی کل در جزء فراکلمس کوانتومیترجمه فعالیت های عضله به نوروز مبارکسرنوشتاجزایی ناشناخته در شکل گهمه چیز در زمان کنونی استمیدان مغناطيسي زمین بشر حقیقت افرادعید نوروز مبارکخار و گلهاوکينگ پیش از مرگش رسالبا همه مهربان باشکمردرد و علل آندر آستانه ی موج پنجم کوویتقلید از روی طبیعتپیدایش زبانرویا تخیل یا واقعیتمغز بزرگ چالش است یا منفعتئوری جدید، ویران کردن گآزار دیگری، آزار خود استای همه ی وجود منزبان و شناخت حقیقت قسمت دلزوم گذر انسان از حدها و تشنج عدم توازن بین نورون سرطان کمیت گراییاختلالات حرکتی در انسانهمراه سختی، اسانی هستما تحت کنترل ژنها هستیم یحکمت الهی در پس همه چیزاستیفن هاوکینگ در مورد ههستي مادي ای که ما کوچکترعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطر آلودگی هوابار مغز بر دو استخوانکودک هشت ساله لازم است آدماده، چیزی نیستدرمان های رایج ام استلاشی جدید در درمان ام اسپروژه ی ژنوم انسانیروزهای بد باقی نمیماندچقدر به چشم اعتماد کنیمتاثیر کپسول نوروهرب بر نافتخار انساناینکه خانواده ات سالم باچگونه جمعیت های بزرگ شکل سفرنامه سفر به بم و جنوب من، ما یا چی؟تظاهری از ماده است که بیدشواهدی از دنیسوان(شبه نئارتباط متقابل با همه ی حیهوش فوق العاده، هر فرد اسحس متفاوتاضطراب و ترسویتامین E برای فعالیت صحپیامهای کاربراندهن، بزرگترین سرمایهبحثی در مورد نقش ویتامين کاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت درک انساندرمان جدید ای ال اس، توفرتنها در برابر جهانپس از اگو یا بعد از نفسروشی جدید در درمان قطع نخفن آوری های جدید علیه شنا