دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

هیچ چیز، چقدر حقیقی است

هیچ چیز، وجود ندارد؛ در عوض، کف کوانتومی وجود دارد

آیا پیدایش جهان از هیچ چیز، حقیقی است؟

آیا اساسا هیچ چیزهست تا جهان از آن، ایجاد شده باشد؟

وقتی اصل عدم قطعیت را با معادله ی معروف انیشتین ترکیب می کنید، نتیجه ی شگفت انگیزی می گیرید: ذرات، می توانند از هیچ، آمده باشند!

مفهوم هیچ برای هزاران سال، توسط دانشمندان و فیلسوفان، مورد بحث بوده است. حتی اگر ظرف خالی از همه ی ماده را بردارید و آن را تا صفر مطلق، خنک کنید، باز هم چیزی در ظرف وجود دارد. آن چیز، فوم کوانتومی نامیده می شود و نشان دهنده ی ذراتی است که به درون وجود و خارج از وجود، چشمک می زنند.

هیچ چیه؟ این سؤالی است که فیلسوفان را از زمان یونان باستان- که در مورد ماهیت خلأ بحث می کردند- آزار می داد. آنها بحث‌های طولانی داشتند و سعی می‌کردند بفهمند که آیا هیچ چیز، چیزی هست یا نه؟

در حالی که جنبه‌های فلسفی این سؤال تا حدی جالب است، یکی از مسائلی است که جامعه علمی هم، به آن پرداخته است. (دکتر اتان سیگل از Big Think مقاله ای دارد که چهار تعریف از «هیچ» را توضیح می دهد.)

چیزی نیست واقعا!؟

چه میشود اگر دانشمندان ظرفی را بردارند و تمام هوا را از آن خارج کنند و یک خلاء ایده‌آل ایجاد کنند که کاملاً فاقد ماده است؟ حذف ماده به این معنی است که انرژی، باقی می ماند. تقریباً به همان روشی که انرژی خورشید می تواند از طریق فضای خالی به زمین برسد، گرمای خارج از ظرف نیز به داخل ظرف تابش می کند. بنابراین، ظرف واقعاً خالی نخواهد بود.

با این حال، چه می‌شود اگر دانشمندان ظرف را تا پایین‌ترین دمای ممکن (صفر مطلق) خنک کنند، بنابراین آیا اصلاً انرژی تابیده نمی‌شود؟ علاوه بر این، فرض کنید که دانشمندان از ظرف محافظت کنند تا هیچ انرژی یا تشعشع خارجی نتواند به آن نفوذ کند. در ای صورت، مطلقاً هیچ چیز در داخل ظرف وجود نخواهد داشت، درست است؟

اینجاست که همه چیز خلاف عقل می شود و معلوم می شود که هیچ چیز، هیچ نیست!

ماهیت هیچ

قوانین مکانیک کوانتوم، گیج کننده است و پیش بینی می کند که ذرات، امواج هستند مگر وقتی ناظری هوشمند، آن را مشاهده کند و گربه ها به طور همزمان زنده و مرده اند. یعنی همه چیز، همزمان موجی است که بین بودن ونبودن نوسان می کند تا زمانی که به وسیله ی ناظری هوشمند مشاهده شود.

منظور از هوش در اینجا صرفا هوش مادی نیست بلکه اگر هوش مادی و مشاهده ی با چشم بیان میشود، فقط برای نزدیک کردن مطلب به ذهن است و هوش، بر اساس اصل بازخورد در جهت مشاهده ی دقیقتر و کامل تر در سیستم ها برای پیروز شدن در انتخاب، همیشه در سطحی بالاتر از آن چیزی قرار میگیرد که مشاهده میشود.

از گیج کننده ترین اصول کوانتومی، اصل عدم قطعیت هایزنبرگ نام دارد که معمولاً به این صورت توضیح داده می شود که شما نمی توانید به طور همزمان مکان و حرکت یک ذره ی زیر اتمی را کاملاً اندازه گیری کنید. برای مشاهده ی دقیق یک ذره، لازم است بسیار به آن نزدیک شویم و این، نیازمند پرتویی با طول موج بسیار پایین با انرژی فراوان است و چنین پرتوی پر انرژی ای، تکانه ی ناظر و ذره را تغییر خواهد داد.

در تعبیری دیگر هر چقدر هم ناظر، به ذره نزدیک گردد، هنوز فاصله ای میان آن دو باقی است و ناظر از بیرون ذره بر آن می نگرد و طبیعت ذره- آنطور که در درون خود ذره میگذرد- از نگاه او پنهان است. اگر فاصله میان این دو کاملا از میان برود و هر دو یکی شود در اینجا درک کاملی از ذره به دلیل محو شدن ناظر در آن، حاصل میشود ولی تا زمانی که ناظر هست و ذره هم هست و این دو در هم نیامیخته اند، فاصله ای هر چند بسیار اندک در میان آنها باقی می ماند. این تمایز، ممکن است مکان ذره- ناظر و یا مکان- زمان یا تکانه ی ذره- ناظر و یا تمایز انها در ابعاد دیگری فراتر از ابعاد مادی باشد. بنابراین تا زمانی که ناظر از بیرون ذره، بر آن مینگرد و جزیی مجزای از ذره است، جایی برای عدم درک عمیق ذره، باقی میماند زیرا دو جزء ناظر- ذره، متفاوت از همند.

این اصل همچنین می گوید شما نمی توانید انرژی هر چیزی را به طور کامل اندازه گیری کنید و هر چه زمان اندازه گیری، کوتاه تر باشد، اندازه گیری شما بدتر است. اگر در زمان نزدیک به صفر اندازه گیری کنید، اندازه گیری شما بی نهایت نادقیق خواهد بود.(به توضیح بالا در مورد پرتوی مشاهده با طول موج پایین، مراجعه شود.)

این اصول کوانتومی برای هر کسی که تلاش می‌کند ماهیت هیچ چیز را درک کند، عواقب خیره‌کننده‌ای دارد. به عنوان مثال، اگر سعی کنید مقدار انرژی را در یک مکان اندازه گیری کنید- حتی اگر آن انرژی قرار باشد چیزی نباشد - هنوز نمی توانید صفر را دقیقاً اندازه گیری کنید و گاهی، وقتی اندازه گیری می کنید، صفر مورد انتظار غیر صفر است. و این فقط یک مشکل اندازه گیری نیست. این، یک ویژگی واقعیت است. برای دوره های زمانی کوتاه، صفر همیشه صفر نیست.

وقتی این واقعیت عجیب و غریب (که انرژی مورد انتظار صفر، می تواند غیر صفر باشد، اگر در دوره ی بسیار کوتاه زمانی بررسی کنید) را با معادله معروف انیشتین E = mc 2 ترکیب می کنید، پیامد عجیب تری وجود دارد. معادله ی اینشتین می گوید که انرژی، ماده است و بالعکس. در ترکیب با نظریه کوانتومی، این یعنی در مکانی که ظاهراً خالی و بدون انرژی است، فضا می‌تواند برای مدت کوتاهی تا انرژی غیر صفر، نوسان کند - و انرژی موقت می‌تواند ماده (و پادماده) یا ذرات را بسازد.

کف کوانتومی

بنابراین، در سطح کوچک کوانتومی، فضای خالی، خالی نیست. این در واقع یک مکان پر از جنب و جوش است، با ذرات ریز زیر اتمی که در رها شدنی ناخواسته، ظاهر و ناپدید می شوند. این ظاهر و ناپدید شدن تا حدی شباهت سطحی به رفتار جوشان کف روی آبجوی تازه ریخته شده با حباب هایی دارد که ظاهر و ناپدید می شوند - از این رو کف کوانتومی نامیده می شود.

فوم کوانتومی فقط تئوری نیست. کاملا واقعی است. یکی از این موارد، زمانی است که محققان خواص مغناطیسی ذرات زیراتمی مانند الکترون ها را اندازه گیری می کنند. اگر فوم کوانتومی واقعی نباشد، الکترون ها باید آهنربایی با قدرت مشخصی باشند. با این حال، هنگامی که اندازه گیری ها انجام می شود، معلوم می شود که قدرت مغناطیسی الکترون ها کمی بیشتر است (حدود 0.1٪). هنگامی که اثر فوم کوانتومی در نظر گرفته شود، تئوری و اندازه‌گیری تا دوازده رقم دقت، کاملاً مطابقت دارند.

نمایش دیگری از فوم کوانتومی اثر کازیمیر است که به نام فیزیکدان هلندی هندریک کازیمیر نامگذاری شده است و چیزی، شبیه به این است: دو صفحه فلزی را- که با کسری از یک میلی متر از هم جدا شده اند- بردارید و آنها را بسیار نزدیک به یکدیگر در خلاء کامل قرار دهید. اگر ایده ی فوم کوانتومی درست باشد، خلاء اطراف صفحات، پر از موجی از ذرات زیراتمی است که به درون و بیرون از وجود، چشمک میزند.

این ذرات دارای طیف وسیعی از انرژی هستند، به احتمال زیاد انرژی بسیار کوچک است، اما گاهی انرژی های بالاتر ظاهر می شود. اینجاست که اثرات کوانتومی آشناتر، وارد بازی می شوند زیرا نظریه ی کوانتومی کلاسیک می گوید که ذرات هم ذره هستند و هم امواج و امواج دارای طول موج هستند.

در خارج از شکاف کوچک، همه ی امواج، می توانند بدون محدودیت قرار بگیرند. با این حال، در داخل شکاف، تنها امواجی می توانند وجود داشته باشند که کوتاهتر از شکاف هستند. امواج بلند به سادگی نمی توانند جا بیفتند. بنابراین، در خارج از شکاف، امواج با تمام طول موج ها وجود دارد، در حالی که در داخل شکاف فقط طول موج های کوتاه وجود دارد. این اساساً به این معنی است که انواع بیشتری از ذرات، در خارج از شکاف در مقایسه با داخل شکاف وجود دارد و تأثیر آن، اینکه یک فشار خالص به داخل وجود دارد. بنابراین، اگر فوم کوانتومی، واقعی باشد، صفحات به طرف هم رانده خواهند شد.

دانشمندان چندین اندازه گیری از اثر کازیمیر انجام دادند، اما در سال 2001 بود که این اثر با استفاده از هندسه ای که در اینجا توضیح دادم به طور قطعی نشان داده شد. فشار ناشی از فوم کوانتومی باعث حرکت صفحات می شود. فوم کوانتومی واقعی است.

بالاخره هیچ چیز، چیزی نیست!

https://bigthink.com/hard.../nothing-exist-quantum-foam/...


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
از انفجار بزرگ تا انفجار روشی جدید در درمان نابینوقتی تو از یاد گرفتن باز ماجرای جهل مقدسبه دنبال رستگاری باشسلاح و راهزنیشبیه سازی سیستم های کوانکامپیوتر سایبورگبرخی یونها و مولکول های مآلودگی هوا و ویروس کروناحس و ادراک (قسمت اول )توهم جداییمغط یک گیرنده استامید نجاتدو سوی واقعیتچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاریکی و نورابزار بقا از نخستین هماندرمان سرطان با امواج صوتمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم ضد التهابیهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز از مغز تویرایش DNA جنین انسان، بربی عدالتی در توزیع واکسن سوپاپ ها یا ترانزیستورهاصبور باشکتاب زیست شناسی باورمجموعه های پر سلولی بدن مبررسی مغز با امواج مادون آواز خواندن در قفس، نشانحس و ادراک قسمت هفتمتوضیحات دکتر فاطمی در مودیدن خدا در همه چیزنقش گرمایش آب و هوا در همفواید روزه داری متناوبانواع سکته های مغزینگاهت را بلند کنترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از درک احساسات و تفکرات دیگمنابع بی نهایت انرژی در دراست دستی و چپ دستیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که بیماری اضطراب عمومیسیاره ی ابلهانجنسیت و تفاوت های بیناییضررهای شکر بر سلامت مغزکشیدن مادی روشی برای جلومدیون خود ناموجودبشریت از یک پدر و مادر نیآیا هوش سریعی که بدون احسحس و ادراک قسمت بیستمتکامل ابزار هوش ، راه پر دانشمندان اولین سلول مصننقش رژیم غذایی در رشد و افاصله ی همیشگی تصویر سازانرژِی برای ایجاد اضطرابنباید صبر کرد آتش را بعد ترجمه ای ابتدایی از اسراابزارهای بقا ازنخستین همدرد باسن و پا به دلیل کاهمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمان و مکان، ابعاد کیهان هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغبیان ژن های اسکیزوفرنی دسانسور ذهنجهان یکپارچهعقل مجادله گرگیاه خواری و گوشت خوار کدمراقب خودتون و خانواده هتفاوت ایستایی و تکاپوآیا جنین انسان، هوشمندی حساسیت روانی متفاوتتأثیر شیرینی های حاوی لوداروی جدید ALSنقطه بی بازگشتفرد حساس از نظر عاطفی و باهرام مصر از شگفتی های جهچرا ماشین باید نتایج را پتشخیص آلزایمر سالها قبل اجزای پر سلولی بدن انسان ذهن پر در برابر آگاهیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی در سیاهچالههوش مصنوعی درمانگر کامپیاسکلت خارجی در درمان اختیک جهش ممکن است ذهن انسانبالاترین هدف از دولتستارگانی قبل از آغاز کیهجهان، تصادفی نیستعلت خواب آلودگی بعد از خوگزارش یک مورد جالب لخته ومشکلات بین دو همسر و برخیتلاش هایی در بیماران قطع آب زندگی است قسمت چهارمخواص فلفل سبزتاثیر ژنها بر اختلالات خداروی ضد تشنج با قابليت تنه جنگ و نه خونریزیقلب و عقلای آنکه نامش درمان و یادشچراغ های متفاوت و نور یکستعامل انسان با هوش مصنوعاختلالات مخچهرقابتی بی هدف یا رقابتی همنحنی که ارتباط بین معرفزیست شناسی باور حقیقت یا هوش عاطفی قسمت دوماسرار آفرینش در موجژنها نقشه ایجاد ابزار هوبازسازي مغز و نخاع چالشی سربرولایزینجاذبهعجول نباشپیوند مدفوعمعجزه ی علمتنفس هوازی و میتوکندریآرامش(سکوت) stillness و تکاپوخودروهای هیدروژنیتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر هم تنیدگی کوانتومی و دنوار مغزی روشی مهم در تشخقبل از انفجار بزرگاین، فقط راه توستنظریه ی ریسمانارتباط متقابل با همه ی حیرویا بخشی حقیقی از زندگی موسیقی هنر مایع استزبان و شناخت حقیقت قسمت سهیچ وقت خودت را محدود به اطلاعاتی عمومی در مورد مکمردردبحثی درباره احساسات متفاشناخت و معرفت، و نقش آن دحقیقت افرادتو آرامش و صلحیغربال در زندگیپیشرفت های باور نکردنی دمغز و اخلاقآشتی بهتر استخدای رنگین کمانتاثیر درجه حرارت بر عملکدرمان های اسرار آمیز در آنورون های ردیاب حافظهلوب فرونتال یا پیشانی مغاکوییفلکسهمیشه چیزی برای تنهایی دارزش حقیقی زبان قسمت سومروزه داری سلول های بنیادمکان زمان یا حافظه زمانبنی عباس، ننگی بر تاریخسفرنامه سفر به بم و جنوب هرچیز با یک تاب تبدیل به کوچکترین چیز یک معجزه اسبرنامه ی مسلط ژنها در اختشگفت انگیز بودن کیهانحکمت الهی در پس همه چیزتولید پاک و فراوان انرژیمغز بیش از آنچه تصور میشواقلیت خلاقدل به دریا بزنتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمندرمان تومورهای مغزی با اچیزی شبیه نور تو نیستلزوم سازگاری قانون مجازاهندسه ی رایج کیهانهندسه بنیادیناز بار خود بکاه تا پرواز روشی جدید در درمان سکته موقتی خودت را در آینه دیدیماجرای عجیب گالیلهبه زودی شبکه مغزی به جای سلسله مباحث هوش مصنوعیشبکه های مصنوعی مغز به درکاهش میل جنسی در ام اسبرخی اثرات مضر ویتامین دآلودگی هوا و پارکینسونحس و ادراک (قسمت دوم )توهم جدایی و توهم علمنفرت، اسیب به خود استامید یا ناامیدی؟دولت یا گروهکچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین هماندرمان ضایعات نخاعیمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی حاوی تخم مرغ وهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز از مغز تویشن پروبیمار 101 ساله، مبتلا به سسوپاپ ها یا ترانزیستورهاصبور باشکتاب طبیعت در قالب هندسهمجرم، گاهی قربانی استبررسی و اپروچ جدید بر بیمآینه در اینهحس و ادراک قسمت هفدهمتیوتیکسن داروی ضد جنوندیدگاه نارسای دوگانه ی منقش پیش زمینه ها و اراده فواید روزه داری متناوبانیس بی کسانچالش هوشیاری و اینکه چرا تروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از درک تصویر و زبان های مخلتمنابع جدید انرژیرجزخوانی هایی که امروز بهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجربیماری بیش فعالیسیاره ابلهانجهل مقدسضعیف و قویکشتن عقیده ممکن نیستمدیریت اینترنت بر جنگبعد پنجمآیا هشیاری کوانتومی وجودحس و ادراک قسمت دهمتکامل تکنولوژیدانشمندان تغییر میدان مغنقش زنجبیل در جلوگیری از فتون های زیستیانسولیننبرو و انرژی مداومترس و آرمان هاابزارهای بقای موجود زندهدرد زانو همیشه نیاز به جرمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمان و گذر آن سریع استهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توبینار اساتید نورولوژی دبیان حقیقتساهچاله ها تبخیر نمیشودجهان کنونی و مغز بزرگتریعقل در جهان جدید، عجیب اسگیرنده باید سازگار با پیمراحل ارتقای پله پله کیهتفاوت ارباب و رهبر حقیقیآیا جهان ذهن و افکار ما مخفاش کور و انسان بینا؟تئوری تکامل امروز در درمداروی جدید s3 در درمان ام نمیتوان با بیرون انداختنفردا را نمیدانیماولویت بندی ها کجاستچرا مردم با زندگی میجنگنتشخیص ایدزاجزایی ناشناخته در شکل گذهن تو همیشه به چیزی اعتقمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی زمینی امروز بیش از هوش مصنوعی درخدمت خلق وحاسکار، لگوی هوشمندیک رژیم غذایی جدید، می توباهوش ترین و با کیفیت تریسخن نیکو مانند درخت نیکوجهش های ژنتیکی مفید در ساعماد الدین نسیمی قربانی گشایش دروازه جدیدی از طرمشکلات روانپزشکی پس از ستلاش در تولید انرژی به رنآب زندگی است قسمت هفتمخواص منیزیمتاثیر کلام در آیات کلام بداروی ضد تشنج با قابليت تنه روش تقویت مغزقلب یا مغزای جان جان بی تن مرونزاع ها بیهوده استتعداد کلی ذهن ها در جهان اختلالات حرکتی در انسانرموزی از نخستین تمدن بشرمنشأ اطلاعات و آموخته ها زیست، مرز افق رویداد هستهوش عاطفی قسمت سوماسرار بازسازی اندام هاژنها ، مغز و ارادهباغچه ی منسردرد میگرنجاذبه و نقش آن در شکلگیریعدم توقف تکامل در یک انداپیوند مدفوع در درمان بیممعجزه ی علم در کنترل کرونتنفس هوازی و میتوکندریآزمون تجربی، راهی برای رخورشید مصنوعیتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر هر سوراخی سر نکننوار مغز، مفید و بی خطرقبرستان ها با بوی شجاعتاینترنت بدون فیلتر ماهوانظریه تکامل در درمان بیمارتباط چاقی و کاهش قدرت برویا تخیل یا واقعیتمیلر فیشر نوعی نادر از گیزبان جانسوزهیچ کاری نکردن به معنی چیاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نکمردرد ناشی از تنگی کانابحثی درباره احساساتی غیرشناخت حقیقت یا آرزوهای گحقیقت انسانتو افق رویداد جهان هستیمقالاتپیشرفت های جدید علوم اعصمغز و سیر تکامل ان دلیلی آغاز فرایند دانستنخدایی که ساخته ی ذهن بشر تاثیر درجه حرارت بر عملکدرمان های بیماری آلزایمرنوروپلاستیسیتی چیستلوتیراستاماکسی توسین و تکامل پیش اهمیشه چشمی مراقب و نگهباارزش خود را چگونه میشناسروزهای بد باقی نمیماندمکانیک کوانتومی بی معنی به قفس های سیاهت ننازسفرنامه سفر به بم و جنوب هز ذره، یک دنیاستکووید نوزده و خطر بیماری برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱شگفت زده و حیران باشحافظه میتواند بزرگترین دتولید اندام با چاپ سه بعدمغز برای فراموشی بیشتر کاقیانوس نادانیدلایلی که نشان میدهد ما بتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دیندرمان تشنجنکاتی در مورد تشنجلزوم عدم وابستگی به گوگل مقاومت به عوارض فشار خون هندسه در پایه ی همه ی واکاز بحث های کنونی در ویروسريتوکسيمب در درمان ام اسوقتی خورشید هست شمع به کاماده ی تاریکبه زیر پای خود نگاه نکن بسلطان جنگل یا صاحب ملکوتشبکیه های مصنوعیکاهش مرگ و میر ناشی از اببرخی اختلالات عصبی مثانهآلزایمرحس و ادراک قسمت 67توهم جسمنقاشی هایی با بوی گذشته یامید جدید بر آسیب نخاعیدونپزیل در بیماران قلبی چگونه حافظه را قویتر کنیتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین هماندرمانهای بیماری پارکینسمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی سالم و ضد التههوش مصنوعی الفاگواز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت فیزیکی، تابعی از بیمار مرکز تنفس سلولیسوپاپ ها یا ترانزیستورهاتغییرات آب و هوایی که به صبر لازمه ی پیروزی استکتاب، سفری به تاریخمحل درک احساسات روحانیبررسی ژنها در تشخیص بیماآیندهحس و ادراک قسمت هجدهمتیک و اختلال حرکتیدیروز و امروزنقش پیشرفته ی سلول های بنفواید زیاد دوچرخه سواریانگشت ماشه ایچالش هوشیاری و اینکه چرا تری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از درک حقیقت نردبان و مسیری مناطق خاص زبان در مغزرحم مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتبیماری تی تی پیسیاره ابلهانجهان فراکتالطلوع و حقیقتگل خاردار، زیباستمداخله ی زیانبار انسانبعد از کروناآیا واکنش های یاد گرفته وحس و ادراک قسمت دوازدهمتکامل جریان همیشگی خلقتدانشمندان روش هاي جدیدی نقش زبان در سلطه و قدرت افروتنی معرفتیانسولین هوشمندچت جی پی تیترسان نیستیابزارهای بقای از نخستین دردهای سال گذشته فراموش منبع هوشیاری کجاست قسمت زمان و صبرهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندبیداری معنوی یعنی دوستی سایه ی هوشیاریجهان کاملی در اطراف ما پرعقل سالمگالکانزوماب، دارویی جدیمرز مرگ و زندگی کجاستتفاوتهای جنسیتی راهی براآیا جهش های ژنتیکی، ویروخفاش با شیوع همه گیری جدیتئوری تکامل در پیشگیری و داروی جدید لنفوم و لوکمینمیتوان بر سیاه سیاه نوشفرزندان زمان خوداولین قدم شناخت نقص های خچرا مغز انسان سه هزار سالتصویر خورشید یا خود خورشاحیای بینایی نسبی یک بیمذهن خود را مشغول هماهنگیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی زودگذرهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاساس انسان اندیشه و باور یکی از علل محدودیت مغز امباور و کیهان شناسیسخن و سکوتجهش های ژنتیکی غیر تصادفعنصر اصلی تعیین واقعیتپل جویی اصفهانمشکلات روانپزشکی در عقب تلاشی برای درمان قطع نخاآب زندگی است قسمت اولخواص میوه ی بهتاثیر کپسول نوروهرب بر نداروی ضد تشنج توپیراماتچه زیاد است بر من که در ایقلب دروازه ی ارتباطایمونوگلوبولین وریدی IVIgنزاع بین جهل و علم رو به پتعذیه ی ذهناختلالات صحبت کردن در انرمز و رازهای ارتباط غیر کمنشاء کوانتومی هوشیاری ازاویه نگاه ها یکسان نیستهوش عاطفی قسمت ششماصفهان زیباژنهای مشترک بین انسان و وبترس از اینکه کسی، به درگسردرد میگرن در کودکانجبران از دست رفته هاعدم تعادل دوپامین، فقط بپیوند مغز و سر و چالشهای معجزه در هر لحظه زندگیتنفس بدون اکسیژنآزمون ذهنی گربه ی شرودینخوش قلبی و مهربانیتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر والنتاین کتاب بدید همنوار مغز، ترجمه ی فعالیت قدم زدن و حرکت دید را تغیاینترنت، حقیقت جامعه ی فنظریه تکامل در درمان بیمارتباط هوش ساختار مغز و ژرویا حقی از طرف خدامیهمانهای ناخوانده عامل زبان ریشه هایی شناختی اسهیچ کس مانند تو نگاه نمیکاعتماد به خودکمردرد و علل آنبحران ذهن فیلمی قابل تامشناخت درون، شناخت بیرون؛حقیقت اشیاتو انسانی و انسان، شایستتاثیر ویتامین دی بر بیماپیشرفت در عقل است یا ظواهمغز کوانتومیآغاز فصل سرما و دوباره تکخدایا جز تو که را دارمتاثیر درجه حرارت بر عملکدرمان های بیماری اس ام اینوروز مبارکلوزالمعده(پانکراس)مصنوعاکسکاربازپین در درمان تشهمیشه اطمینان تو بر خدا باز فرد ایستا و متعصب بگذرروزهای سختمکانیزمهای دفاعی در براببه مغز خزندگان خودت اجازسفری به آغاز کیهانهزینه ای که برای اندیشیدکودک هشت ساله لازم است آدبرین نت به جای اینترنتشگفتی های نقشه ی ژنتیکیپرواز از نیویورک تا لوس آحافظه های کاذبتولید سلولهای جنسی از سلمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟الکترومغناطیس شنوایی و هدنیا فریب و سرگرمیتاثیر رو ح و روان بر جسمابداع دی ان ای بزرگترین ددرمان جدید ALSچگونه مولکول های دی ان ایچگونه میتوان با قانون جنمقایسه رقابت و همکاریهندسه زبانِ زمان استاز تلسکوپ گالیله تا تلسکریه زغالیوقتی ریشه ها عمیقند از چیماده ی خالیبه سیاهی عادت نکنیمسم زنبور ، کلیدی برای وارشباهت مغز و کیهانکاهش التهاب ناشی از بیمابرخی اصول سلامت کمرآملودیپین داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت 74توهمات و شناخت حقیقتچقدر به چشم اعتماد کنیمامید درمان کرونا با هماننگاه من، نگاه تو و یا حقیتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین هماندرماندگی به دلیل عادت کرمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی ضد التهابیهوش مصنوعی اکنون می تواناز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چند سویهبیماری لبر و نابینایی آنسوخت هیدروژنی پاکتغییرات تکاملی سر انسان صبر و واقعیتکتابخانهمحل درک احساسات روحانی دبررسی بیماری التهابی رودآینده ی انسان در فراتر ازحس و ادراک قسمت هشتمتیکاگرلور داروی ضد انعقادیسک گردننقش آتش در رسیدن انسان بهفیلم کوتاه هیروشیما از هانگشت نگاری مغز نشان میدچالش هوشیاری و اینکه چرا تری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از درک دیگرانمناطق خاصی از مغز در جستجرحم مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توبیماری خود ایمن اعصاب محسیب یکسان و دیدگاه های متجهان قابل مشاهده بخش کوچطلای سیاهگل درون گلدانمدارک ژنتیکی چگونه انسانبعد از کروناآیا یک، وجود داردحس و ادراک قسمت سومتکامل داروینی هنوز در حادانشمندان روشی برای تبدینقش زبان در سلطه و قدرت افروتنی و غرورانسان قدیم در شبه جزیره عچت جی پی تیتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرابزارهای دفاعی و بقای مودردی که سالهاست درمان نشمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمان واقعیت است یا توهمهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توراپامیل در بارداریبیداری و خواب کدام بهتر اسایه را اصالت دادن، جز فرجهان پیوستهعقلانیت بدون تغییرگام کوچک ولی تاثیرگذارمرز بین انسان و حیوان کجاتقلید مرحله ای نسبتا پیشآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجخلا، حقیقی نیستتئوری جدید، ویران کردن گداروی جدید میاستنی گراوینمای موفقیتفرضیه ای جدید توضیح میدهاولین مورد PML به دنبال تکچرا مغزهای ما ارتقا یافت تصویر در هم تنیدگی کوانتاحیای بینایی نسبی یک بیمذهن خالی از شلوغی افکارمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی سلول در بدن، جدای اهوش مصنوعی، کیفیت فریب ماستفاده از مغز، وزن را کمیافته های نوین علوم پرده باید از انسان ترسیدسخن پاک و ثابتجهش های بیماری زا، معمولعوامل موثر در پیدایش زباپل خواجو اصفهانمشاهده گر جدای از شیء مشاتلاشی تازه برای گشودن معآب زندگی است قسمت دومخواص هلو برگ هلوتاثیر کپسول نوروهرب بر تداروی ضد جنون در درمان تینه عدم مطلق بلکه عدم با ققلب روباتیکایمپلانت مغزینزاع بین علم و نادانی رو تغییراختلالات عضلانی ژنتیکرمز گشایی از اتصالات مغزمهمان ناخواندهزاوسکا درمان گوشرهوش عاطفی بیشتر در زناناصل بازخوردژنهای هوش ، کدامندبحتی علمی درباره تمایل بسردرد میگرنی در کودکانجدا کردن ناخالصی هاعدم درکپیوند اندام از حیوانات بمعرفی مورد نادر بیماری گتنها مانع در زندگی موارد آزمون ذهنی گربه شرودینگرخوش خیالی و خوش بینیتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر یک فراکتال هر نقطه مرکنوار عصب و عضلهقدرت مردمایندرالنظریه تکامل در درمان بیمارتباط پیوسته ی جهانرویاها از مغز است یا ناخومیوپاتی و نوار عصب و عضلهزبان شناسی مدرن در سطح سلهیچ کس حقیقت را درون مغز اعتماد به خودکمردرد با پوشیدن کفش منابخش فراموش شده ی حافظهشناسایی تاریخچه ی تکاملیحقیقت تنها چیزی است که شاتو با همه چیز در پیوندیصفحه اصلیپیشرفت ذهن در خلاقیت استمغز آیندگان چگونه است ؟آغاز مبهم آفرینشخرما منبع بسیار خوب آنتی تاثیر درجه حرارت بر عملکدرمان های جدید ALSنوروز یا روز پایانیلیروپریم داروی ترکیبی ضدهمیشه به آنچه داری، خوشناز مخالفت بشنوروزهای سخت میگذردما انسانها چه اندازه نزدبه نقاش بنگرسقوط درون جاذبه ای خاص، چهزینه سنگین انسان در ازاکودک ایرانی که هوش او از برای یک زندگی معمولیشگفتی های زنبور عسلپروتئین های ساده ی ابتداحافظه و اطلاعات در کجاست تولترودینمغز بزرگ چالش است یا منفعالکتروتاکسی(گرایش و حرکدنیا مکانی بسیار اسرارآمتاثیر روده بر مغزابزار هوش در حال ارتقا ازدرمان جدید مولتیپل میلومتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید میگرن با انتی چگونه مغز ما، موسیقی را پمقابله ی منطقی با اعتراضهندسه، نمایشی از حقیقتاز تلسکوپ گالیله تا تلسکریواستیگمینوقتی شروع به بیدار شدن میماده ای ضد التهابیبه سخن توجه کن نه گویندهسماگلوتید داروی کاهش دهنشباهت مغز با کیهان مادیکاهش حافظه هرچند فرایندیبرخی اطلاعات روانشناسی مآموزش نوین زبانحس و ادراک قسمت 75توکل بر خدانقش قهوه در سلامتیامیدهای جدید برای بازیابنگاه مادی غیر علمی استتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقا از نخستین هماندرها بسته نیستمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی ضد دردهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستبیماری میاستنی گراویسسودمندی موجودات ابزی بر تغذیه بر ژنها تاثیر داردصبر بسیار بایدکجای مغز مسئول پردازش تجمحدودیت چقدر موثر استبررسی سیستم تعادلی بدن اآینده ی علم و فیزیک در60 ثحس و ادراک قسمت هشتاد و نتیروفیبان موثر در سکته ی دیستونی قابل درماننقش انتخاب از طرف محیط، نفیلمی بسیار جالب از تغییانتقال ماده و انرژیچالش هوشیاری و اینکه چرا ترک امروزابزار بقای موجود زنده از درک درست از خود و هوشیاریمنبع نور واقعی و ثابت، حقرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمربیماری دویکسیر آفرینش از روح تا مغز جهان موازی و حجاب هاطوفان فقر و گرسنگی و بی سگل زندگیمروری بر تشنج و درمان هایبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا کیهان می تواند یک شبیحس و ادراک قسمت سی و هشتمتکامل داروینی هنوز در حادانش، قفل ذهن را باز میکننقش سجده بر عملکرد مغزفرگشت و تکامل تصادفی محض انسان میوه ی تکاملنتایج نادانی و جهلتسلیم ارتباط با من برترابعاد و نیازهای تکاملیدرس گرفتن از شکست هامنبع هوشیاری کجاست قسمت53زمان پلانکهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قبیست تمرین ساده برای جلوساخت سلول عصبی حتی پس از جهان پیوستهعقیده ی بی عملگامی در درمان بیماریهای مرز جدید جستجو و اکتشاف، تقلید از روی طبیعتآیا خداباوری محصول تکاملخلا، خالی نیستتا 20 سال آینده مغز شما به داروی جدید آلزایمرنمایش تک نفرهفساد اقتصادی سیتماتیک دراولین مورد پیوند سر در انچرا ویروس کرونای دلتا واتصویر زیبا از سلولاحتیاط در ورزش زانو در خاذهن سالممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی، مدیریت انرژیهوش مصنوعی، اتفاقات و تحاستفاده از نظریه ی تکامل یاد گرفتن مداومبابا زود بیاسخت ترین حصارجهش تمدنی عجیب و شگفت انسعوامل ایجاد لغت انسانی و پلاسمای غالبمشاهده آینده از روی مشاهتلاشی جدید در درمان ام اسآب زندگی است قسمت سومخواص هندوانهتاثیر کپسول نوروهرب بر سدارویی خلط آورنهایت معرفت و شناخت درک عقلب را نشکنایمپلانت مغزی و کنترل دو نزاع بین علم و جهل رو به پتغییر الگوی رشد مغزی با زاختراع جدید اینترنت کوانرمز پیشرفت تواضع است نه طمهندسی ژنتیک در حال تلاش زبان فرایند تکاملی برای هوش عاطفی در زنان بیشتر ااصل در هم تنیدگی و جهانی ژنهای حاکم بر انسان و انسبحث درباره پیدایش و منشا سردرد و علتهای آنجدایی خطای حسی استعدالت برای من یا برای همهپیوند اندام حیوانات به امعرفت و شناختتنها در برابر جهانآزادی در چیستخوشبختی چیستتاثیر گیاهخواری بر رشد و در کمتر از چند ماه سوش جدنوار عصب و عضلهقدرت و شناخت حقیقتایپیداکریننعناعارتباط انسانی، محدود به رویاهای پر رمز و حیرتی درمیوتونیک دیستروفیزبان شناسی نوین نیازمند هیچ اندر هیچاعتماد بی موردکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبخش های تنظیمی ژنومشناسایی سلول های ایمنی احقیقت خواب و رویاتو با باورهایت کنترل میشسوالات پزشکیپیشرفتی مستقل از ابزار همغز اندامی تشنه ی انرژی اإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَخسته نباشی باباتاثیر درجه حرارت بر عملکدرمان های جدید میگرننورالژیلیس دگرامفتامین یا ویاسهمیشه داناتر از ما وجود داز نخستین همانند سازها تروش مقابله مغز با محدودیما انسانها چه اندازه نزدبه نقاش بنگرسقوط زیگزاگی یا ناگهانیهزاران سال چشم های بینا وکودکان مهاجربرای پیش بینی آینده مغز دشانس یا نتیجه ی تلاشپروتز چشمحافظه و اطلاعات در کجاست تومورها و التهاب مغزی عامغز بزرگ چالشهای پیش روالکترودهای کاشتنیدنیای شگفت انگیز کوانتومتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید کنترل مولتیپلچگونه مغز پیش انسان یا هممقابله با کرونا با علم اسهنر فراموشیاز تکنیکی تا مغز از مغز تریاضیات یک حس جدید استویتنام نوعی کرونا ویروس ماده، چیزی نیستبهبود حافظه پس از رخدادهسندرم میلر فیشرشباهت های ریشه ای چند بیمکاهش دوپامین عامل بیماریبرخی بیماری ها که در آن بآمارهای ارائه شده در سطح حس و ادراک قسمت 78توپیراماتدوچرخه در کاهش دردهای کمنقش مهاجرت در توسعه نسل اامیدوار باش حتی اگر همه چنگاه محدود و تک جانبه، مشتازه های بیماری پارکینسوابزار بقا از نخستین هماندرهای اسرارآمیز و پوشیدهمنابع انرژی از نفت و گاز راه فراری نیستهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستبیماری های میتوکندریسی و سه پل اصفهانثبت و دستکار ی حافظهصد قدح، نفتاده بشکستکرونا چه بر سر مغز می آورمحدودیت های حافظه و حافظبررسی علل کمر درد در میانآینده با ترس جمع نمیشودحس و ادراک قسمت هشتاد و شتکنولوژی های جدید و حالتدژا وو یا اشنا پندارینقش اتصالات بین سلولهای فیروز نادریانتروپی و هوشیاریچالش های ایستادن بر دو پاترکیب آمار و ژنتیکابزار بقای موجود زنده از درک عمیق در حیواناتمنبع هوشیاری کجاست قسمت رساناها و ابر رساناها و عهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدبیماری دیستروفی میوتونیسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان ما میتواند به اندازطوفان بیداریگلوله ی ساچمه ایمرکز هوشیاری، روح یا بدن بعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا گذشته، امروز وآینده حس و ادراک قسمت سی و ششمتکامل داروینی هنوز در حادانش، یک انسان را ناسازگنقش غذاها و موجودات دريافراموش کارها باهوش تر هسانسان ها می توانند میدان نجات در اعتماد به خودتسلیم شدن از نورون شروع مابعاد اضافه ی کیهاندست و پا زدن در سایه؟منبع هوشیاری کجاست؟ (قسمزمان به چه دلیل ایجاد میشهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریبیش از نیمی از موارد انتقساخت شبکه عصبی مصنوعی با جهان پر از چیزهای اسرار آعلم و ادراک فقط مشاهده ی گامی در درمان بیماریهای مرزهای حقیقی یا مرزهای تتقلید از طبیعتآیا دلفین ها می تواند از خلاصه ای از مطالب همایش متا بحر یفعل ما یشاداروی جدید ای ال اسچند نرمش مفید برای کمردرفشار و قدرتاولین هیبرید بین انسان و چرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک تصویر زیبای اصفهاناحتیاط در تعویض داروهاذهت را روی چیزهای مفید متمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی، مراتب هوشیاری استهوش احساسیاستفاده از هوش مصنوعی در یاد بگیر فراموش کنیباد و موجسخت ترین کار، شناخت خود اجهشهای مفید و ذکاوتی که دعواملی که برای ظهور لغت اپمبرولیزوماب در بیماری چمشاهدات آمیخته با اشتباهتمایل زیاد به خوردن بستنآب، زندگی است(قسمت پنجم)خواص انارتاثیر کپسول نوروهرب بر سدارویی ضد بیش فعالی سیستنهایت در بی نهایتقوی تر باشایمپلانت مغزی کمک میکند نسبیت عام از زبان دکتر برتغییر خود یا تغییر دیگراادامه بحث تکامل چشمرمز بقای جهش ژنتیکیمهندسی بدنزبان متغیرهوش عاطفی در زنان بیشتر ااصل علت و تاثیرکفش و کتاببحثي درباره هوش و تفاوتهسردرد به دلیل مصرف زیاد مجریان انرژی در سیستم های عسل طبیعی موثر در کنترل بپیوند سر آیا ممکن استمغز فکر میکند مرگ برای دیتنهاییآزادی عقیده، آرمانی که تخوشبختی دور از رنج های متاثیر انتخاب از طرف محیط در آرزوهایت مداومت داشتهنوار عصب و عضلهقدرت کنترل خودایا کوچک شدن مغزانسان الهفت چیز که عملکرد مغز تو ارتباط از بالا به پایین مرویای شفافمیگرن و پروتئین مرتبط با زبان، نشان دهنده ی سخنگو هیچگاه از فشار و شکست نتراعتیاد و تلاش های درمانی کنگره بین المللی سردرد دبخش بزرگی حس و ادراک ما اشهر زیرزمینی در ژاپن براحقیقت در علم، هرگز نهایی تو باید نیکان را به دست بپیامهای کاربرانپپوگستمغز انسان ایا طبیعتا تماافت فشار خون ناگهانی در وخطا در محاسبات چیزی کاملتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر فقط مردم میفهمیدند کدرمان های جدید در بیماری نورالژی تریژمیناللا اکراه فی الدینهمیشه راهی هستاز نخستین همانند سازها تروش های صرفه جویی در ایجاما اکنون میدانیم فضا خالبه نادیدنی ایمان بیاورسلول های مغزی عامل پارکیهستي مادي ای که ما کوچکترکودکان میتوانند ناقل بی برای اولین بار دانشمندانشانس یا تلاشپروتز عصبی برای تکلمحافظه و اطلاعات در کجاستتومورهای نخاعیمغز بزرگ و فعال یا مغز کوالگو نداشتیمدنیایی پر از سیاهچاله الگو و عادت را بشکن و در ادنیا، هیچ استتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ام اسچگونه هموساپينس بر زمین ملاحظه های اخلاقی دربارههنر حفظ گرهاز تکینگی تا مغز و از مغز ویتامین E برای فعالیت صحماده، چیزی بیش از یک خلا بهداشت خوابسندرم کووید طولانیشباهت کیهان و مغزکاهش سن بیولوژیکی، تنها برخی بیماری های خاص که بدآن چیزی که ما جریان زمان حس و ادراک قسمت 82توانایی مغز و دیگر اجزای دوچرخه سواری ورزشی سبک و نقش میدان مغناطیسی زمین ALS نگاهی کامل بر بیماری وامیدوارینگاه کلی نگرتازه های درمان ام اسابزار بقا از نخستین هماندرون قفس یا بیرون از آنمنابع انرژی از نفت و گاز راه نجاتهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتبیماری های مغز و اعصاب و سیلی محکم محیط زیست بر انثبت امواج الکتریکی در عصصداقتکریستال هامحدودیت درک انسانبرطرف کردن خشونت را از خاآیا فراموشی حتمی استحس و ادراک قسمت پنجمتکنولوژی و پیشرفتدژاوو یا آشناپندارینقش تیروئید در تکامل مغزفیزیک مولکولها و ذرات در انتظار گذر تندباد؟چالش کمبود اندام برای پیترکیب حیوان و انسانابزار بقای موجود زنده از درگیری قلب در بیماری ویرمنبع هوشیاری کجاست قسمت رستگاری محدود به یک راه نهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنبیماری سلیاکسیستم تعادلی بدنجهان مادی، تجلی فضا در ذهطوفان زیباییگلوئونمرکز حافظه کجاستتفکر قبل از کارآیا پیدایش مغز از روی تصاحس و ادراک قسمت سیزدهمتکامل داروینی هنوز در حادائما بخواننقش غذاها و موجودات دريافراموشی همیشه هم بد نیستانسان یک کتابخانه استنجات در راستگوییتست نوار عصب و عضلهابعاد بالاتردست کردن در گوشمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان شگفت انگیزهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش و میگرنبیشتر کمردردها نیازی به ساخت شبکه عصبی با الفبای جهان پر از چیزهای جادویی علم و روحگاهی لازم است برای فهم و مزایای شکلات تلخ برای سلتقویت مغز با ورزشآیا دلفین ها میتوانند باخلاصه ای از درمان های جدیتاول کف پا و حقیقتداروی جدید برای میاستنی چند جهانیفشار روحی، همیشه بد نیست اولین تصویر در تاریخ از سچرا پس از بیدار شدن از خوتصویربرداری فضاپیمای آماحساس گذر سریعتر زمانذخیره ی شگفت انگیز اطلاعمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندان ذهنیهوش احساسیاستفاده از انرژی خلایادگیری مهارت های جدید دباد غرور و سر پر از نخوت وسختی ها رفتنی استجهشهای مفید و ذکاوتی که دعوارض ازدواج و بچه دار شدپنج اکتشاف شگفت آور در مومطالبه ی حق خودتمایز یا کشف یگانگیآتاکسیخواص اردهتاثیر کتامین در درمان پاداستانها و مفاهیمی اشتبانهادینه سازی فرهنگ اختلاقیچی ژنتیکیایمپلانت نخاعی میتواند دچسبیدن به خود، مانع بزرگ تغییر دیگران یا تغییر خواداراوون تنها داروی تاییرمز جهانمهربانی، شرط موفقیتزبان مشترک ژنتیکی موجوداهوشمندی کیهاناصل عدم قطعیت از کوانتوم کل اقیانوس در یک ذرهبحثی جالب درباره محدودیتسردرد تنشنجریان انرژی در سیستم های عشق به هفت مرتبه ی شناختیپیوند سر برای چه بیمارانمغز قلبتنهایی رمز نوآوری استآزار حقیقیخیالپردازی نکنتاثیر احتمالی عصاره تغلیدر آسمان هدیه های نادیدننوار عصب و عضلهقدرت انسان در نگاه به ابعایا این جمله درست است کسیهفت سین یادگاری از میراث ارتباط بین هوش طبیعی و هوروان سالممیگرن و خوابزبان، وسیله شناسایی محیطهیپرپاراتیروئیدیسمکنگره بین المللی سردرد دبخش بزرگتر کیهان ناشناختشواهدی از نوع جدیدی از حاحقیقت راستین انسان علم بتو برای خزیدن خلق نشده ایسایتهای دیگرپایان، یک آغاز استمغز انسان برای ایجاد تمدافت هوشیاری به دنبال کاهخطا در محاسبات چیزی کاملتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر میدانی مصیبت بزرگتر درمان های جدید سرطاننوزاد ناشنوای متولد شده،لاموژین داروی ضد اوتیسم؟همیشه عسل با موم بخوریماز نخستین همانند سازها تروش های عملی برای رفع کمرما از اینجا نخواهیم رفتبه هلال بنگرسلول های بنیادیهستی ما پس از شروعی چگال کودکان گذشته به آینده فکبرای تمدن سازی، باید در بشاهکار قرنپرورش مغز مینیاتوری انساحافظه ی هوش مصنوعیتومورهای ستون فقراتمغز بزرگترین مصرف کننده مغز حریص برای خون، کلید تالگوی بنیادین و هوشیاریدندان ها را مسواک بزنید تتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید ای ال اس، توفرچگونه هوشیاری خود را توسملاحظات بیهوشی قبل از جرهنر رها شدن از وابستگیاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین E در چه مواد غذایبهداشت خواب، رمز حافظه ی سندرم گیلن باره به دنبال شباهت زیاد بین سلول هاي عکایروپاکتیک چیستبرخی توجهات در ببمار پارآنچه می دانم، آنچه را میخحس و ادراک قسمت 87توانایی یک فرد، برای تغیدوپامین قابل حل در آبنقش محیط زندگی و مهاجرت دNVG 291امیدواری و مغزنگاه انسان محدود به ادراتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقا از نخستین هماندرون و بیرون، جدای از هم منابع انرژی از نفت و گاز راه های جدید برای قضاوت رهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و مجازبیماری های ژنرالیزه ی عصسینوریپا داروی ترکیبی ضدجلو رفتن یا عقبگردصدای بم با فرکانس پایین، کریستال زمان(قسمت اولمخچه فراتر از حفظ تعادلبزرگ فکر کنآیا ممکن است موش کور بی محس و ادراک قسمت پنجاهتکنولوژی جدید که سلول هادگرگونی های نژادی و تغیینقش حفاظتی مولکول جدید دفیزیک هوشیاریانحراف و حقیقتچالش دیدگاه های سنتی در بترازودونابزار بقای موجود زنده از درگیری مغز در بیماری کویمنبع هوشیاری کجاست قسمت رشته نوروایمونولوژی و نقهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز واکسن اسپایکوژن ضد کرونابیماری ضعف عضلات نزدیک بسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان مرئی و نامرئیطولانی ترین شبگمان میکنی جرمی کوچکی در مرکز حافظه کجاستتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا آگاهی پس از مرگ از بیحس و ادراک قسمت ششمتکامل زباندارچیننقش غذاها و موجودات دريافراموشی و مسیر روحانیانسان باشنخاع ما تا پایین ستون فقرتست کم هزینه ی بزاق برای اتفاق و تصادفدست آسمانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان، واقعی نیستهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش بهترین درمان بیش فعبا همه مهربان باشساختن آیندهجهان دارای برنامهعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهگاهی مغز بزرگ چالش استمسمومیت دانش آموزان بی گتقویت استخوان در گرو تغذآیا دست مصنوعی به زودی قاخم شدن فضا-زمانتابوهای ذهنیداروی جدید برای کاهش وزنچند جهانیفضا و ذهن بازاولین دارو برای آتاکسی فچرا ارتعاش بسیار مهم استتصور ما ازمشکلات و واقعیاحساسات کاذبذره ی معین یا ابری از الکمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزونیسومایدهوش بشری تهدید برای بشریاستفاده از سلول های بنیایادگیری هوش مصنوعی، عمیقبار مغز بر دو استخوانسختی در بلند شدن از روی صجوانان وطنعید نوروز مبارکپول و شادیمطالبی در مورد تشنجتمدن قدیمی ای در جنوب ایرآتاکسی فریدریشخواص بادامتاثیر گیاه خواری بر رشد ودخالت در ساختار ژنهاچهار میلیارد سال تکامل بقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصایمپلانت استخوانی در آسینسبت ها در کیهانتغییر دادن ژنها آیا روزی ادب برخورد با دیگرانرمز جهان خاصیت فراکتالموفقیت هوش مصنوعی در امتزبان چهار حرفی حیات زمینهوشیاری و وجوداصل، روان و نفس استکلمات بلند نه صدای بلندبحثی در مورد نقش ویتامين سردرد سکه ایجریان انرژی در سیستم های عشق درونی به یگانگی خلقتپیوند سر، یکی از راه حلهامغز ما کوچکتر از نیم نقطهتنبیه چقدر موثر استآزار دیگری، آزار خود استخانه ی تاریکتاثیر بینش و انتظارات فردر آستانه ی موج پنجم کووینوار عصب و عضله مهم در تشقدرت ذهنایا ابزار هوشمندی یا مغز هم نوع خواری در میان پیشیارتباط شگفت مغز انسان و فروبات ها قول میدهندمیگرن و روزه داریزدودن نقص از هوش مصنوعیهاوکينگ پیش از مرگش رسالکنترل همجوشی هسته ای با هبخش دیگری در وجود انسان هشواهدی از دنیسوان(شبه نئحقیقت غیر فیزیکیتو تغییر و تحولیپاکسازی مغزمغز انسان برای شادمانی طافتخار انسانخطای ادراک کارماتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نیروی مغناطیس نباشد درمان های رایج ام اسنوسانات کوانتومی منبع مالایو دوم دکتر سید سلمان فهمیشه، آنطور نیست که هستاز نخستین همانند سازها تروش هایی برای کم کردن اضطما اشیا را آنطور که هستندبه کدامین گناه کشته شدندسلول های بنیادی منابع و اهشت توصیه برای کاستن از دکودکان خود را مشابه خود تبرای خودآگاه بودن تو بایشاهکار شش گوشپرکاری تیروئیدحافظه انسان و حافظه ی هوشتوهم فضای خالیتوهم فضای خالی یا توهم فضمغز در تنهایی آسیب میبینالگوبرداری از طبیعتده روش موفقیتتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانچگونه واکسن کرونا را توزممانتین یا آلزیکسا یا ابریتوکسیمابهنر، پر کردن است نه فحش داز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کابوزون هیگز چیستسندرم پیریفورمیسشباهت زیاد بین سلول هاي عکار امروز را به فردا نیندبرخی توصیه ها برای واکسیآنچه ناشناخته است باید شحس و ادراک قسمت چهلتوازن مهمتر از فعالیت زیدورترین نقطه ی قابل مشاهنقش مرکز تنفس سلولی در بیفقر داده ها در هوش مصنوعیامیدی به این سوی قبر نیستنگاه از بیرون مجموعهتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقا از نخستین هماندرون آشفته ی تو و ظاهر خنمنابع انرژی از نفت و گاز راه های جدید برای قضاوت رهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسبیماری وسواسسیگار عامل افزایش مرگ ومجلوتر را دیدنصرع و درمان های آنکریستال زمان(قسمت دوم)مخچه ، فراتر از حفظ تعادلبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا ما کالا هستیمحس و ادراک قسمت پنجاه و یتکنولوژی جدید که سلول هادانش قدرت استنقش حیاتی تلومر دی ان آ دفیزیک و هوشیاریاندوه در دنیا استچاالش ها در تعیین منبع هوترازودونابزار بقای موجود زنده از درگیری مغز در بیماران مبمنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد مغز فرایندی پیچیده اهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز واکسن دیگر کرونا ساخته شبیماریهای تحلیل عضلانی اسکوت و نیستیجهان مشارکتیطی یکصد هزار سال اخیر هرچگنجینه ای به نام ویتامین مرکز خنده در کجای مغز استتفکر خلا ق در برابر توهم آیا امکان بازسازی اندامهحس و ادراک قسمت شصت و هشتتکامل زبانداروهای مصرفی در ام اسنقش غذاها در کاهش دردهای فراموشی آرمانانسان جدید از چه زمانی پانخاع درازتر یا کوتاهتر کتست آر ان اس دز میاستنی گاتوبان اطلاعات و پلِ بیندست بالای دستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمزمه ات مانده در گوشمهوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز تکامل تا مغز، از مغز تورزش در کمر دردبا هوش مصنوعی خودکار روبساختن آینده، بهترین روش جهان در حال نوسان و چرخشعلم به ما کمک میکند تا موگاهی جهت را عوض کنمسمومیت دانش آموزان، قماتقویت حافظه یا هوش مصنوعآیا رژیم غذایی گیاهی سلاخونریزی مغز در سندرم کووتاثیر فکر بر سلامتداروی جدید برای ای ال اسچند جهانی و علمفضای قلب منبع نبوغ استاولین دروغچرا بیماری های تخریبی مغتصور از زمان و مکاناخلاق و علوم اعصابذرات کوانتومی زیر اتمی قمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزونا به وسیله ویروس ابله هوش در طبیعتاستفاده از سلول های بنیایادگرفتن، آغاز حرکت است بار بزرگ ایستادن بر دو پاسدسازی روش مناسب برای مقجوانان وطنعامل کلیدی در کنترل کارآپول و عقیدهمطالعه ای بیان میکند اهدتمدن پیشرفته ی پیشینیانآتاکسی مخچه ای خودایمنخواص بادام زمینیتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر میان تاریکی و روشناییچهار ساعت پس از کشتار خوکقانون مندی نقشه ژنتیکی مایمان به رویانسبت طلایی، نشانه ای به ستغییر زودتر اتصالات مغزیادراک ما درک ارتعاشی است رنگ کردن، حقیقت نیستموفقیت در تفکر استزبان نیاز تکاملی استهوشیاری و افسردگیاصلاح خطا با رفتن بر مسیرکلوزاپین داروی ضد جنونبحثی در مورد نقش کلسیم و سردرد عروقی میگرنجراحی هوشیار مغزعشق، شلوغ کردن نیستپیوندهای پیچیده با تغییرمغز مانند تلفن استتهدیدهای هوش مصنوعیآسيب میکروواسکولاریا آسخانواده پایدارتاثیر ترکیبات استاتین (سدر برابر حقایق جدیدنوار عصب و عضله برای تاییقدرت شناختی انسان، محدودایا بیماری ام اس (مولتیپهمه چیز موج استارتباط شگفت انگیز مغز انروبات های ریز در درمان بیمیگرن سردردی ژنتیکی که باعتیاد را به دور بیندازسفر فقط مادی نیستهاوکينگ پیش از مرگش رسالکنترل جاذبهبخشیدن دیگران یعنی آرامششیر و دوغ بادامحقیقت غیر قابل شناختتو جهانی هستی که خودش را پارادوکس ها در علممغز انسان برای شادمانی طافراد آغاز حرکت خودشان رخطای حستاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نعمت فراموشی نبود بسدرمان های علامتی در ام اسنوشیدن چای برای مغز مفید لازم است هیچ کاری نکنیدهمکاری یا رقابتاز نشانه ها و آثار درک شدروش هایی برای جلوگیری از ما به جهان های متفاوت خودبه امید روزهای بهترسلول های بدن تو پیر نیستنو هر کس تقوای خدا پیشه کنکودکان را برای راه آماده برای رشد، باید از مسیر خطشاید گوشی و چشمی، آماده شپراسینزوماب در پارکینسوحباب های کیهانی تو در توتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)مغز را از روی امواج بشناسالتهاب شریان تمپورالدهن، بزرگترین سرمایهتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان جدید سرطانچگونه آن شکری که می خوریممن و وجود توهمیریسپریدونهوموارکتوس ها ممکن است داز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا و استخوانبوزون هیگز جهان را از متلسندرم پیریفورمیسشجاعت و ترسکار با یگانگی و یکپارچگیماست مالیبرخی درمان های Spinal Muscular Atآنچه واقعیت تصور میکنیم حس و ادراک قسمت چهل و هفتتوت زیاد بخوریدديدن با چشم بسته در خواب نقش نگاه از پایین یا نگاهفلج نخاعی با الکترودهای امیدی تازه در درمان سرطانگاه از دور و نگاه از نزدتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقا از نخستین هماندروغ نگو به خصوص به خودتمنابع انرژی از نفت و گاز راه پیروزی در زندگی چیستهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهبیماری کروتز فیلد جاکوبسیاهچاله هاجمجمه انسان های اولیهضایعه ی شبکه لومبوساکرالکریستال زمان(قسمت سوم)مخچه ابزاري که وظیفه آن فبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا ما تنها موجودات زنده حس و ادراک قسمت پنجاه و دتکینگیدانش محدود به ابعاد چهارنقش خرچنگ های نعل اسبی درفیزیک آگاهیاندوه دردی را دوا نمیکندنابینایی در نتیجه ی گوشی تراشه مغز بدون واسطه ی دابزار بقای موجود زنده از درگیری مغزی در سندرم کوومنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد مغز علت تمایل انسان بهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغزتواکسن دیگری ضد کرونا از دبیماری، رساله ای برای سلسکوت، پر از صداجهان معناطیف انسفالیت، گیلن باره گوهر با نظر دیگران سنگ نممرگ چیستتفاوت قند طبیعی با قند و آیا انسان با مغز بزرگش اخحس و ادراک قسمت شصت و دوتکامل زبان انسان از پیشیداروهای ام اسنقشه مغزی هر فرد منحصر بهفرایند پیچیده ی خونرسانیانسان خطرناکترین موجودنخستین تمدن بشریتشنچ پانایوتوپولوس تشنج اتوسوکسیمایددستورالعمل مرکز کنترل بیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزنان باهوش ترهوش مصنوعی به شناسایی کااز خود رها شووزن حقیقی معرفت و شناختبا هر چیزی که نفس می کشد مساختار فراکتال وجود و ذهجهان در حال ایجاد و ارتقاعلم بدون توقفگذر زمان کاملا وابسته به مسیر دشوار تکامل و ارتقاتقویت سیستم ایمنیآیا رژیم غذایی گیاهی سلاخونریزی مغزی کشندهتاثیر مشاهده بر واقعیت بداروی جدید برای دیابتچند روش ساده برای موفقیتفضای خالی ای وجود ندارداولین سلول مصنوعیچرا حیوانات سخن نمی گوینتصاویر زیبای رعد و برقاخلاق پایه تکامل و فرهنگذرات کوانتومی زیر اتمی قمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزیان غذاهای پرچربهوش عاطفی قسمت 11استفاده از سلول های بنیایادآوری خواب و رویابار سنین ابزار هوشمندی اسرنوشتجواب دانشمند سوال کننده عادت همیشه خوب نیستپوست ساعتی مستقل از مغز دمعمای اخلاقی قطارتمدن بشری و مغز اخلاقیآتش منبع انرژیخواص شکلات تلختاثیر گیاه خواری بر رشد ودر مانهای کمر دردنون و القلمقانون گذاری و تکاملاین پیوند نه با مغز بلکه نشانه های گذشته در کیهان تغییر عمودی سر انسان از پادغام میان گونه های مختلرنگین کمانمولکول ضد پیریزبان و کلمه حتی برای کسانهوشیاری کوانتومیاصول انجام برخی نرمش ها دکلید نزدیک و نگاه تو بر فبحثی در مورد حقیقت فضا و سرطان کمیت گراییجراحی گردن همیشه برای دیعصب حقوق نورولووپیوندی که فراتر از امکانمغز مادران و کودکان در زمآسیب ها ناشی از آلودگی هوخاویار گیاهیتاثیر تغذیه بر سلامت روادر جراحی کمر عجله نکنیدنوار عصب و عضله تعیین محلقدرت عشقایا بدون زبان میتوانیم تهمه چیز و هیچ چیزارتباط شگفت انگیز مغز انروبات کیانمیگرن شدید قابل درمان اساعداد بینهایت در دنیای مسفر نامه سفر به بم و جنوب هدف یکسان و مسیرهای مختلکندن ریشه ی خودبخشش، عقلانی یا غیر عاقلشیشه ی بازالتی و سیلیکونحقیقت، آن چیزی نیست که جلتو جدای از کیهان نیستیپاسخ گیاهان در زمان خوردمغز انسان رو به کوچک تر شافراد بی دلیل دوستدار تو خطر آلودگی هواتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نعمت فراموشی نبود بسدرمان ژنتیکی برای نوآورینوعی سکته مغزی ، وحشتناک لبخند بزن شاید صبح فردا زهمانند سازی در انساناز نظر علم اعصاب یا نرووسروش هایی ساده برای کاهش اما با کمک مغز خود مختاريمبه بالا بر ستارگان نگاه کسلول بنیادی و ای ال اسوفور و فراوانیکوری گذرای ناشی از موبایبرای زندگی سالم، یافتن تپرتوهای صادر شده از سیاهحباب هایی تو در توبرخی ملاحظات در تشنج های پرتوزایی از جسم سیاهحد و مرزها توهم ذهن ماستتوهم چیستمغز زنان جوانتر از مغز مرام آر آی جدید با قدرت شگفدو ویژگی انتزاع و قدرت تجتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین هماندرمان دارویی سرطان رحم بمن کسی در ناکسی دریافتم ریسدیپلام تنها داروی تایهورمون شیرساز یا پرولاکتاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا در سبزیجاتبی نهایت در میان مرزهاسندرم پای بی قرارشرکت نورالینک ویدیویی ازکارهای کوچک، بی ارزش نیسماست مالی با هوش انسانیبرخی روش های تربیتی کودکآنچه حس می کنیم، نتیجه ی حس و ادراک قسمت چهل و هشتتوسعه هوش مصنوعی قادر اسدی متیل فومارات(زادیوا)(نقش نظام غذایی در تکامل مفلج بل، فلجی ترسناک که آنامگا سه عامل مهم سلامتنگاه از درون قفس یا بیرونتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقا از نخستین هماندریا آرام نخواهد شد کشتی منابع انرژی از نفت و گاز راه انسان شدن، راه رفتن وهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهبیماری گیلن باره و بیمارسیاهچاله های فضایی منابعجنین مصنوعیضایعه ی عروقی مخچهکشف مکانیسم عصبی خوانش پمخچه تاثیر گذار بر حافظهبزرگترین خطایی که مردم مآیا مصرف مولتی ویتامین هحس و ادراک قسمت پنجاه و ستکامل فردی یا اجتماعیدانش بی نهایتنقش داروهاي مختلف معروف فیزیکدانان ماشینی برای تاندوهگین نباش اگر درب یا ناتوانی از درمان برخی ویتراشه ها روی مغزابزار بقای موجود زنده از درگیری مغزی در سندرم کوومنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد در سختی استهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطانبیمارستان هوش مصنوعیسکوت، در برابر گزافه گویجهان معکوسطبیعت موجی جهانگویید نوزده و ایمنی ساکتمرگ و میر پنهانتفاوت مغز انسان و میمون هآیا احتمال دارد رویا از آحس و ادراک قسمت شصت و ششتکامل ساختار رگهای مغزی داروهای تغییر دهنده ی سینقشه های مغزی جدید با جزیفرایند تکامل و دشواری هاانسان در هستی یا هستی در نخستین تصویر از سیاهچالهتشنج چیستاتصال مغز و کامپیوتردغدغه نتیجه ی نادانی استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزنجیرها را ما باید پاره کهوش مصنوعی تعاملیاز درخواست ها جدا شووزوز گوشبا آتش، بازی نکن و بعد از ساختار شبکه های مغزی ثابجهان ریز و درشتعلم در حال توسعهگذشته را دفن کنمسئول صیانت از عقیده کیستلقین اطلاعات و حافظهآیا راهی برای بهبود وضعیخواندن ، یکی از شستشو دهنتاثیر نگاه ناظر هوشیار بداروی جدید ضد فشار خونچندین ماده غذایی که ماننقفس دور خود را بشکناوکرلیزوماب داروی جدید شچرا حجم مغز گونه انسان درتصادف یا قوانین ناشناختهاختلا ل در خود عضلهذرات کوانتومی زیر اتمی قمنبع هوشیاری در کجاست؟ قزیباترین چیز در پیر شدنهوش عاطفی قسمت نهماستفاده از سلول های بنیایاری خدا نزدیک استباربر دیگران نباشسریع دویدن مهم نیستجواب سنگ اندازیعادت کن از بالا نگاه کنیپوشاندن خود از نورمعماری، هندسه ی قابل مشاتمدن زیر آبآثار باستانی تمدن های قدخواص شگفت هویجتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر محل کار ارزش خودت را بنوآوری ای شگفت انگیز دانقانون جنگلاین اندوه چیستنشانه های پروردگار در جهتغییرات منطقه بویایی مغزادغام دو حیطه علوم مغز و رهبر حقیقیمولتیپل اسکلروز در زنان زبان و بیان نتیجه ساختماهوشیاری سنتی یا هوشیاری اصول توسعه ی یک ذهن کاملکلام و زبان، گنجینه ای بسبحثی در مورد عملکرد لوب فسرعت فکر کردن چگونه استجستجوی متن و تصویر به صورعصب سیاتیکپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز چون ابزار هوش است دلیآسیب روانی شبکه های اجتمخار و گلتاثیر حرکات چشم بر امواج در درمان بیماری مولتیپل نوار عصب و عضله در مطب دکقسم به فقرایا تکامل هدفمند استهمه چیز کهنه میشودارتباط غیرکلامی بین انساروح و آب حیاتمیاستنی گراویس بدون آنتیبقا با سازگارترین فرد اسسفر به مریخ در 39 روزهدف یکسان، در مسیرهای متکندر در بیماریهای التهاببدون پیر فلکشکل های متفاوت پروتئین هحقایق ممکن و غیر ممکنتو دی ان ای خاص ميتوکندريپختگی پس از چهل سالگي به مغز انسان رو به کوچکتر شدافزایش قدرت ادراکات و حسخطر حقیقی، خود انسان استتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر با مطالعه فیزیک کواندرمان کارتی سل و تومور مغنیوالینلحظات خوش با کودکانهمجوشی هسته ای، انرژِی باز نظر علم اعصاب اراده آزروش جدید تولید برقما بخشی از این جهان مرتبطبه بالاتر از ماده بیندیشسلول بنیادین از مخاط بینوقاحت و تمسخر دیگرانکی غایب شدی تا نیازمند دلبرخی مرزهای اخلاق و علوم پرسشحریص نباشتوهم و خیالمغزهای کوچک بی احساسام اس و سرطاندو بیماری روانی خود بزرگ تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین هماندرمان زخم دیابتی با تکنومن پر از تلخیمریشه های مشترک همه ی موجوهوش فوق العاده، هر فرد اساز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی 12 در درمان دردبی نظمی مقدمه شناختسندرم پس از ضربه به سرشربت رب انارکارهایی بیش از طراحی و گپماشین دانشبرخی سلولهای عصبی در تلاآنها نمیخواهند دیگران راحس و ادراک قسمت چهل و دومتوسعه برخی شغل ها با هوش دین اجبارینقش نظریه تکامل در شناسافلج خواباما شما از دید خفاش کور هنگاه از درون مجموعه با نگتبر را بردارابزار بقا از نخستین هماندریای خدامنابع انرژی از نفت و گاز راه بی شکستهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مبیماری آلزایمر، استیل کوسیاهچاله ها، دارای پرتو جنگ هفتاد و دو ملت همه را ضایعات در عصب زیر زبانیکشف مکانیسمی پیچیده در بمخاطب قرار دادن مردم، کابزرگترین درد از درون است آیا مغز تا بزرگسالی توسعحس و ادراک قسمت پنجاه و شتکامل مادی تا ابزار هوشمدانشمندان موفق به بازگردنقش درختان در تکاملفال نیکواندام حسی، درک از بخش هایناتوانی در شناسایی چهره تراشه ی هوش مصنوعی در مغزابزار بقای موجود زنده از درگیری اعصاب به علت میتومنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد، رسیدن به یک هدف نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطانبیندیشسکته مغزیجهان هوشمندطبیعت بر اساس هماهنگیگوش دادن بهتر از حرف زدنمرگ و میر بسیار بالای ناشتفاوت ها و تمایزها کلید بآیا احتمال دارد رویا از آحس و ادراک سی و هفتمتکامل شناخت انسان با کشفداروهای ضد بیماری ام اس ونقشه با واقعیت متفاوت اسفرایند حذف برخی اجزای مغانسان عامل توقف رشد مغزنخستین روبات های زنده ی جتشنج و حرکات شبه تشنجی قااثر مضر مصرف طولانی مدت رذهن ما از در هم شکستن منبمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی فعال و مثبت روند آلهوش مصنوعی در قضاوت های ااز دست دادن دم در پیشینیاوسواس، بیماری استبا تعمق در اسرار ابدیت و سادیسم یا لذت از آزار دادجهان شگفت انگیزعلم راهی برای اندیشیدن اگر جان به جز تو خواهد از خمسئولیت جدیدتلاش ها برای کشف منابع جدآیا راهی برای رفع کم آبی خواندن، دوست روزهای سختتاثیر نگاه و مشاهده ناظر داروی جدید ضد میگرنچندجهانیقفس ذهنايندگان چگونه خواهند دیدچرا خشونت و تعصبتضادهای علمیاختلاف خانوادگی را حل کنرفلکس وتری با توضیح دکتر منبع هوشیاری در کجاست؟(قزیباترین چیز در افزایش سهوش عاطفی قسمت هفتماستفاده از سلول های بنیاژن همه چیز نیستبارداری بدون رحمسریعترین کامپیوتر موجودجوسازی مدرنعادت کن خوب حرف بزنیپیموزایدمعنی روزهتمدنی قدیمی در شمال خلیج آدم عاقل، وقت خودش را هدرخواص عجیب لوبیاتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر چه مرحله ای از خواب ، رنوار مغز مشاهده ی غیر مستقانون جنگلاین ایده که ذرات سیاهچالنشانه های بیداری روحیتغییرات مغز پس از 40 سالگیارتقا و تکامل سنت آفرینش روی و منیزیم در تقویت استمواد کوانتومی جدید، ممکنزبان و بیان، در سایه پیشرهوش، ژنتیکی است یا محیطیاصول سلامت کمرکلام، در تحولی شگفت آور ببحثی درباره هوش و تفاوتهسطح آگاهی، رخدادهای زندگجستجوی هوشیاری در مغز ماتو یک معجزه ایعضلانی که طی سخن گفتن چقدپیام های ناشناخته بر مغز مغز چگونه صداها را فیلتر آسیب عصب پا به دنبال اعتیخارق العاده و استثنایی بتاثیر دوپامین و سروتونیندر دعواها چه میکنی؟نوبت کودکانقضاوت ممنوعایجاد احساساتهمه چیز در زمان مناسبارتروز یا خوردگی و التهاروح در جهانی دیگر استمیدان مغناطيسي زمین بشر بقا در ازای بیماریسفر به درون سفری زیباهدف از تکامل مغزکندر علیه سرطانبدون بار گذشتهشکل پنجم مادهحل مشکلتو در میانه ی جهان نیستی پدیده خاموش روشن در پارکمغز ایندگان چگونه استافزایش میل جنسی با خوردن خطر را بپذیرتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز برادرمان پوکی استخواننیکولا تسلالرزش ناشی از اسیب به عصبهمدلی و هوش عاطفیاز نظر علم اعصاب اراده آزروش صحبت کردن در حال تکامما تحت کنترل ژنها هستیم یبه جای محکوم کردن دیگران سلول عصبی شاهکار انطباق وقت نهيب هاي غير علمي گذششاید درست نباشدکیهان خود را طراحی میکندشایسته نیست در جیب خود قرکیهانِ هوشیارِ در حال یابرخی نکات از گاید لاین پرپرسش و چستجو همیشه باقی احرکات چشم، ترجمه کننده ی توهم وجودمغز، فقط گیرندهام اس یا تومور؟دو بار در هفته ماهی مصرف چگونه انتظارات بر ادراک تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین هماندرمان ساده ی روماتیسممن بی من، بهتر یاد میگیرمریشه های مشترک حیاتهوش مصنوعی می تواند بر احاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی هفدهبی هیچ می ایی و بی هیچ میرسندرم جدایی مغزشربت ضد خلطکاربرد روباتهای ريزنانومبانی ذهنی سیاه و سفیدبرخی سيناپسها طی تکامل و آنژیوگرافی از مغزحس و ادراک قسمت چهل و سومتوصیه های سازمان بهداشت دین، اجباری نیستنقش هورمون های تیروئید دفلج خواب چیستامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنگاه حقیقی نگاه به درون اتحریک عمقی مغزابزار بقا از نخستین هماندرک فرد دیگر و رفتارهای امنابع انرژی از نفت و گاز راه طولانی را به سلامت گذهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار بیماری الزایمرسیاهچاله و تکینگی ابتدایجنگ و تصور از جنگضرورت زدودن افکارکشف ژن جدید، می تواند گستمدل همه جانبه نگر ژنرالیبسیاری از مجرمان، خودشانآیا همه جنایت ها نتیجه بیحس و ادراک قسمت بیست و چهتکامل مداومدانشمندان نورون مصنوعی سنقش ذهن و شناخت در حوادث فاکسیبتانرژی بی پایان در درون هرنادیدنی ها واقعی هستندتراشه ی بیولوژِیکابزار بقای موجود زنده از درب بسته با غیر خود باز ممنبع هوشیاری کجاست قسمت ز گهواره تا گورهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن ضد اعتیادبیهوش کردن در جراحی و بیمسکته ی مغزی در جوانانجهان هوشیارطعمه ی شبکه های ارتباط اجگوشه بیماری اتوزومال رسسمرگ و سوال از قاتلتفاوت ها را به رسمیت بشناآیا بدون ناظر هوشمند هم بحس و ادراک- قسمت پنجاه و تکامل، نتیجه ی برنامه ریداروهای ضد تشنج با توضیح نقص های سیستمی ایمنیفراتر از دیوارهای باورانسانیت در هم تنیده و متصنرمش های مفید برای درد زاتشنج به صورت اختلال رفتااثرات فشار روحی شدیدذهن چند جانبه نیازمند نگمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی هوشمند در خارج از زهوش مصنوعی در کامپیوترهااز روده تا مغزوسیله، فقط دعا نیستبا خودت نجنگسازگاری با محیط بین اجزاجهان شگفت انگیز و بی زمانعلم ساختن برج های چرخانگرفتار محدودیت ها و ابعامسئولیت در برابر محیط زیتلاش های جدید در ALSآیاما مقهور قوانین فیزیکخواب زمستانی سلول های سرتاثیر نگاه انسان بر رفتاداروی جدید ضد الزایمرنه ناامیدی بلکه ارتقاقفس را بشکنايا اراده آزاد توهم است یچرا در مغز انسان، فرورفتتظاهر خوابیده ی مادهاختلال حرکتی مانند لرزش رفتار مانند بردهمنبع خواب و رویازیر فشار کووید چه باید کرهوش عاطفی قسمت یازدهاستیفن هاوکینگ در مورد هژن همه چیز نیستبازگشایی مجدد مطب دکتر سسرکه انگبین عسلی مفید برجامعه ی آسمانیعادت کردن به نعمتپیموزایدمعاینه قبل از نوار عصب و تمرکز و مدیتیشنآرام باشخود جسم و یا تصویرتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر ناامیدی بسی امید استنوار مغز با توضیح دکتر فاقانونمندی و محدودیت عالماین ابتدای تناقض هاستنظام مثبت زندگیارتقا یا بازگشت به قبل ازرویکردهای جدید ضایعات نخموجود بی مغزی که می تواندزبان و تکلم برخی بیماریههوض مصنوعی زندهاضطراب و ترسکلرال هیدرات برای خوابانبحثی درباره هوش و تفاوتهسعی کن به حدی محدود نشویحفره در مغزتو یک جهان در مغز خودت هسغم بی پایانپیدایش زبانمغز ناتوان از توجیه پیداآسانی موفقیتخبر مهم تلسکوپ هابلتاثیر دپاکین بر بیماری مدر سال حدود 7 میلیون نفر نور از عمق تاریکیقطار پیشرفتایران بزرگهمه چیز در زمان کنونی استارزش های وارونهروح رهاییمیدان های مغناطیسی قابل بقای حقیقی در دور ماندن اسفر تجهیزات ناسا به مریخ هدف از خلقت رسیدن به ابزاکو کیو تن coQ10بدون زمان، ماده ای وجود نشکرگزار هر چیزی باش که داحلقه های اسرارآمیزتوقف؛ شکستپروژه ی ژنوم انسانیمغز ابزار بقای برتر مادیافزایش مرگ و میر سندرم کوخطرات هوش مصنوعیتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستیدرمان پوکی استخواننیاز به آموزش مجازی دیجیلرزش دست ها و گردن و سر ETهمراه سختی، اسانی هستاز واقعیت امروز تا حقیقتروشهای نو در درمان دیسک بمانند کودکان باشیدبه جای تولید، بیشتر گوش کسلول عصبی، در محل خاص خودوقتی فهمیدی خطا کردی برگشادی، پاداش انجام وظیفهکیست هیداتید مغزبرخی نرمش ها برای درد زانپرسشگری نامحدودحرکت چرخشی و دائمی کیهانتوهم وجودمغز، همه ی واقعیت را نمیبامواجی که به وسیله ی ماشیدو برابر شدن خطر مرگ و میچگونه به سطح بالایی از هوتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون نیاز بمننژیتریشه های اخلاقهوش مصنوعی متصل با مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین دی گنجینه ای بزربی ذهن و بی روحسندرم دزدی ساب کلاوینشش مرحله تکامل چشمکاربرد روباتهای ريز، در مباحث مهم حس و ادراکبرداشت مغز ما از گذر زمانآنان که در قله اند هرگز خحس و ادراک قسمت نهمتوصیه های غیر دارویی در سدیوار همه اش توهم بودنقش هورمون زنانه استروژنفلج دوطرفه عصب 6 چشمانفجار و توقف تکاملی نشانگاه دوبارهتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقا از نخستین هماندرک نیازمند شناخت خویش امنابع انرژی از نفت و گاز رابطه تشنج و اوتیسمهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقبیماری ای شبیه آلزایمر و سیاهچاله ی منفرد یا سیاهجنگ داده هاضرب المثل یونانیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبسیاری از بیماری های جدیآیا هوش مصنوعی می تواند نحس و ادراک قسمت بیست و یکتکامل چشمدانشمندان یک فرضیه رادیکنقش روی و منیزیم در سلامتفاجعه ی جهل مقدسانرژی تاریکنادیدنی ها بیشتر از دیدنتربیت کودکان وظیفه ای مهابزار بقای موجود زنده از درختان چگونه بر تشکیل ابمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمین در برابر عظمت کیهانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن علیه سرطانبیهوشی در بیماران دچار اسال سیزده ماههجهان های بسیار دیگرظهور امواج مغزی در مغز مصگوشت خواری یا گیاه خواریمرگ انتقال است یا نابود شتفاوت های بین زن و مرد فقآیا برای تولید مثل همیشه حس و ادراک- قسمت بیست و پتکثیر سلول در برابر توقف داروی فامپیریدین یا نورلنقص در تشخیص هیجانات عامفرار در فرار از میزبان، دانسانیت در برابر دیگراننرمش های مفید در سرگیجهتشنج عدم توازن بین نورون اثرات مفید قهوهذهن هوشیار در پس ماده ی ممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی و داراییهوش مصنوعی در تفکر خلاق ااز سایه بگذریک پیام منفرد نورون مغزی با خدا باشستم با شعار قانون بدترین جهانی که نه با یک رخداد و علایم کمبود ویتامین E را گریه ی ابر، رمز طراوت باغمستند جهان متصلتلاش های جدید در درمان فرآگاهی فراتر از آگاهیخواب سالم عامل سلامتیتاثیر نگاه انسان بر رفتاداروی سل سپتنه به اعدامقله برای دیدن نه برای به ايا اراده آزاد توهم است یچرا ذرات بنیادی معمولاً تظاهری از ماده است که بیداختلال خواب فرد را مستعد رفتار وابسته به شکلمنتظر نمان چیزی نور را بهزیرفون داروی ضد ام اسهوش عاطفی قسمت پنجماستیفن هاوکینگ در تفسیر ژن هوش و ساختارهای حیاتی بازگشت از آثار به سوی خداسرگیجه از شایعترین اختلاجاودانگی مصنوعیعادت بد را ترک کنپیچیدگی های مغزمگسمعادله ها فقط بخش خسته کنتمرکز بر هدفآرامش و دانشخودآگاهی و هوشیاريتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر هم تنیدگی مرزها و بی منوار مغز ترجمه رخدادهای قارچ بی مغز در خدمت موجوداین بیمار را باید چه کار نظریه ی تکامل در درمان بیارتوکين تراپی روشی جديد رویا و واقعیتموجودات مقهور ژنها هستندزبان و شناخت حقیقت قسمت چهیچ نقطه ای مرکزی تر از ااطلاع رسانی اینترنتیکم کردن کالری روشی سودمنبحثی درباره هوش و تفاوتهشلیک فراموشیحق انتخابتو کجای جهانیغم بی پایانپیر شدن حتمی نیستمغز و قلب در جنین موش مصنآشنا پنداریخدا موجود استتاثیر داروهای ضد التهاب در عید نوروز مراقب تصادف نور درونقطره قطرهایرادهای موجود در خلقت بهمه چیز، ثبت می شودارزش های حقیقی ارزش های غروزه داری متناوب، مغز را میدان های کوانتومی خلابلندی در ذهن ما درک بلندیسفر دشوار اکتشافهر چیز با هر چیز دیگر در تکوچ از محیط نامناسببر کسی اعتماد نکن مگر اینشکست حتمیحمله ویروس کرونا به مغزتولید مولکول جدید توسط هپروژه ی ژنوم انسانیمغز ابزار برتر بقاافزایش سرعت پیشرفت علوم دفاع از پیامبرتاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمدرمان آرتروز با ورزش موضچیز جدید را بپذیرلرزش عضله یا فاسیکولاسیوهمراهی میاستنی با برخی ساز کجا آمده ام و به کجا میروشهای شناسایی قدرت شنوامانند آب باشبه خوبی های دیگران فکرکنسلولهای ایمنی القا کنندهماه رجببه خودت مغرور نشوسلولهای بنیادی مصنوعی درشب سیاه سحر شودکیست کلوئید بطن سومبرخی نرمش ها برای زانوپس از اگو یا بعد از نفسحس متفاوتتوهم بی خداییمغزتان را در جوانی سیم کشامیوتروفیک لترال اسکلرودو برابر شدن خطر مرگ و میچگونه باغبانی باعث کاهش تاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون نیاز بمن، ما یا چی؟رژیم های غذایی و نقش مهم هوش مصنوعی و کشف زبان هایاز تکینگی تا مغز از مغز تویروس مصنوعیبی سوادی در قرن 21سندرم سردرد به دلیل افت فششمین کنگره بین المللی سکاش شرف اجباری بود یا حتیمبتکران خودشکوفابرداشتت از جهان رو زیاد آنتی بادی منوکلونال در دحس و ادراک قسمت چهارمتوصیه هایی در مصرف ماهیدیوار، از ابتدا توهم بودنقش ویتامین K در ترمیم اسفن آوری های جدید علیه شناانفجار بزرگ پایان بوده انگاهی بر قدرت بینایی دراتداوم مهم است نه سرعتابزار بقا از نخستین هماندرک و احساسمنابع انرژی از نفت و گاز رادیوی مغز و تنظیم فرکانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدبیماری ای شبیه ام اس مولتسیاهچاله ی تولید کنندهجنبه های موجی واقعیتضربه مغزی در تصادف رانندکشف جمجمه ای درکوه ایرهومدل هولوگرافیک تعمیم یافبسیاری از بیماری های جدیآیا هوش مصنوعی زندگی بشرحس و ادراک قسمت بیست و دوتکامل و ارتقای نگاه تا عمدانشمندان ژنی از مغز انسنقش روزه داری در سالم و جفارغ التحصیلان، فقیر و دانرژی تاریک که ما نمی تونادانی در قرن بیست و یکم،ترجمه فعالیت های عضله به ابزارهای پیشرفته ارتباط درختان اشعار زمینمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمین زیر خلیج فارس تمدنی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسنی با تاثیر دوگانه ابیوگرافیسانسور از روی قصد بسیاری جهان هایی در جهان دیگرظرف باید پر شود چه با چرک گیلگمش باستانی کیستمرگ تصادفیتفاوت های تکاملی در مغز وآیا بزرگ شدن مغز فقط در دحس و ادراک- قسمت شصت و چهتأثیر نیکوتین سیگار بر مداروی لیراگلوتیدنقطه ی رسیدن به قلهفرد موفقانسان، گونه ای پر از تضادنرمش های موثر در کمردردتشویق خواندن به کودکاناثرات مفید روزه داریذهن و زندگیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی بی دودهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز علم جز اندکی به شما دایک پیشنهاد خوب برای آسان با طبیعت بازی نکنستم، بی پاسخ نیستجهانی که از یک منبع، تغذیعلایم کمبود ویتامین E را گربه شرودینگر و تاثیر مشمشکل از کجاستتلاش های جدید در درمان سرآپومورفین در پارکینسونخواب سالم عامل سلامتی و یتاثیر ویتامین دی بر بیماداروی ضد چاقینه به اعدامقله سقوطای نعمت من در زندگیمچراروياها را به یاد نمی آتعویض دارو در تشنجاختلال در شناسایی حروف و رفتار اجتماعی انسان، حاصمنتظر نتیجه ی کارهایت بازیرک ترین مردمهوش عاطفی قسمت اولاستخوان های کشف شده، ممکژن یا نقشه توسعه مغز و نقبازگشت به ریشه های تکاملسرگردانیجایی برای یاد گرفتن باقی عادت دادن مغز بر تفکرپیچیدگی های مغزی در درک زمعجزه های هر روزهتمرکز بر امروزآرامش و سکونخودآگاهی و هوشیاريتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر هم تنیدگی کوانتومینوار مغز در فراموشی هاقبل و بعد از حقیقتاینکه به خاطرخودت زندگی نظریه ی تکامل در درمان بیارتباط میکروب روده و پاررویا و کابوسمورد نادر همپوشانی دو بیزبان و شناخت حقیقت قسمت اهیچ چیز همیشگی نیستاطلاعات حسی ما از جهان، چکمی زاویه ی دیدت را عوض کبحثی درباره هوش و تفاوتهشلیک فراموشیحقیقت قربانی نزاع بین بی تو کز محنت دیگران بی غمیغیرقابل دیدن کردن مادهپیراستاممغز و هوش، برترین ابزار بآشنا پنداریخدا نور آسمان ها و زمین اتاثیر داروی ضد تشنج سدیم درمان نگهدارنده ی اعتیادنوروفیبروماتوزلمس کوانتومیایستادن در برابر آزادی بهمه ی سردردها بی خطر نیستارزش حقیقی زبان قسمت اولروزه داری و التهاب زیانبمیدان بنیادین اطلاعاتبلوغ چیستسفرنامه سفر به بم و جنوب هر جا که جات میشه، جات نیکوچک شدن مغز از نئاندرتابرلیتیونشکستن مرز دور مغزحمایت از طبیعتتولید مثل اولین ربات های پروژه ی علمی پیوند مغز سامغز از بسیاری حقایق می گرافسردگی و اضطراب در بیمادفاع در برابر تغییر ساختتاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکدرمان ام اس(مولتیپل اسکلچیزی منتظر شناخته شدنلزوم گذر انسان از حدها و همراهی نوعی سردرد میگرنیاز کسی که یک کتاب خوانده روشی برای بهبود هوش عاطفماپروتیلینبه خودت نگاه کنسلام تا روشناییشبیه سازی میلیون ها جهان کپسول ژری لاکتبرخی نرمش های گردنآلودگی هوا چالش قرن جدیدحس چشایی و بویاییتوهم تنهاییمغزتان را در جوانی سیمکشامید نیکو داشته باش تا آندو داروی جدید برای میاستچگونه تکامل مغزهای کنونیتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین هماندرمان سرگیجه بدون دارومنابع انرژي پاک سرچشمه حرژیم های غذایی و نقش مهم هوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز تکینگی تا مغز از مغز تویروس های باستانی، مغز مبی شرمیسوی ما آید نداها را صداشعار و عملکتاب گران و پرهزینه شد ولمتواضع باشبررسي علل احتمالي تغيير آنزیم تولید انرژی در سلوحس و ادراک قسمت نوزدهمتوضیحی ساده در مورد هوش مدید تو همیشه محدود به مقدنقش ژنتیک در درمان اختلافناوری هوش مصنوعی نحوه خانقراض را انتخاب نکنیدنگاهی بر توانایی اجزاي بتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از درک کنیم ما همه یکی هستیممنابع انرژی از نفت و گاز راز تغییرهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمربیماری اسپینال ماسکولار سیاهچاله، سیاه خالص یا پجنسیت و تفاوت های بیناییضررهای مصرف شکر و قند بر کشف جدید تلسکوپ جیمز وبمدل های ریز مغز مینی برینبشکه ای که ته نداره پر نمآیا هوش ارثی دریافتی از پحس و ادراک قسمت بیست و سوتکامل و ریشه ی مشترک خلقتدانشمندان پاسخ کوانتومی نقش رژیم غذایی بر رشد و افاصله ها در مکانیک کوانتانرژی خلا ممکن استنازوکلسینترجمه ی فعالیت های عضله بابزارهای بقا از نخستین هدرد و درسمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمان چیستهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز از مغز تا وابستگی یعنی قلادهبیوگرافیسانسور بر بسیاری از حقایجهان یکپارچهظرفیت مغز چقدر استگیاه بی عقل به سوی نور میمرگی وجود نداردتفاوت های زبانی سرمنشا تآیا تکامل و تغییرات ژنتیحسن یوسف باغچه ی منتأثیر نگاه انسان بر رفتاداروی تشنجی درباردارینقطه ای بود و دگر هیچ نبوفرد یا اندیشهانعطاف پذیری مکانیسمی علنرمشهای مهم برای تقویت عتشخیص ژنتیکی آتروفی های اثرات مضر ماری جواناذهن و شیمی بدنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی در جمع مواردی را برهوش مصنوعی در خدمت خلق وحازدواج های بین گونه ای، ریک آلل ژنتیکی که از نئاندبالای هر دستی، دستی هستستون فقرات انسان دو پا جلجهانی در ذهنعلائم عصبی آلزایمر، با اگزیده ای از وبینار یا کنفمشکلات نخاعیتلاش های جدید شرکت نورالآپومورفین در پارکینسونخواب عامل دسته بندی و حفطتاثیر ویروس کرونا بر مغز داروی ضد چاقینه بدبخت بلکه نادانقلب های سادهای همه ی وجود منچراروياها را به یاد نمی آتعامل انسان و هوش مصنوعیاختلال در شناسایی حروف و رقیبی قدرتمند در برابر ممنتظر زمان ایده آل نشوزیست شناسی کل در جزء فراکهوش عاطفی قسمت دهماستروژن مانند سپر زنان دژن ضد آلزایمربازخورد یا فیدبکسربازان ما محققا غلبه می جایی خالی نیستعارضه جدید ویروس کرونا سپیوند قلب خوک، به فرد دچامعجزه ی چشمتمساح حد واسط میان مغز کوآرامش عقلخودت را از اندیشه هایت حفتاثیر گیاه خواری بر رشد ودر هم تنیدگی کوانتومی و پنوار مغز در تشخیص بیماری قبل از آغازاینکه خانواده ات سالم بانظریه ی تکامل در درمان بیارتباط ماده و انرژیرویا و خبر از آیندهموسیقی نوزبان و شناخت حقیقت قسمت دهیچ چیز، چقدر حقیقی استاطلاعاتی عمومی در مورد مکمالگرایی دشمن پیشرفتبحثی درباره هوش و تفاوتهشنا در ابهای گرم جنوب نیاحقیقت آنطور نیست که به نظتو پیچیده ترین تکنولوژی غرور و علمپیشینیان انسان از هفت میمغز و اخلاقآشناپنداری چیستخدا بخشنده است پس تو هم بتاثیر درجه حرارت بر مغزدرمان نابینایان آیا ممکننورون هاي مصنوعی می توانلووفلوکساسیناکنون را با همه ی نقص هایهمه جا خیر بکارارزش حقیقی زبان قسمت دومروزه داری و بیمار ی ام اس میدازولام در درمان تشنج بلعیدن ستاره توسط سیاهچاسفرنامه سفر به بم و جنوب هر حرکت خمیده می شود و هر کوچکی قلببرنامه و ساختار پیچیده مشگفت نیست من عاشق تو باشمحوادث روزگار از جمله ویرتولید یا دریافت علمپروانه ی آسمانیمغز به تنهایی برای فرهنگ افسردگی و ساختار مغزدقیق ترین تصاویر از مغز اتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استدرمان با سلول های بنیادیچیزی خارج از مغزهای ما نیلزوم سازگاری قانون مجازاهندسه ی پایه ایاز آغاز خلقت تا نگاه انساروشی جدید در درمان قطع نخوقتی پر از گل شدی خودت را