دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

ابزار بقای موجود زنده از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا کرونا قسمت 49

ابزار بقای موجود زنده از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا ابزارهای بقای ویروس کرونا(قسمت چهل و نهم

هیچ کس انتظار ندارد در عفونت با یک ویروس- که به طور خاص برای فرار از ایمنی جهش میکند و تکامل می یابد- ایمنی، خیلی زیاد ادامه یابد
اصول و قوانین تکامل عام- که خودش را با تلاش موجود زنده برای بقای بیشتر، نشان میدهد- امروز در سایه ی همه گیری کووید 19 بیشتر خودنمایی میکند.
اصل اساسی در تکامل عام، حفظ موجود زنده و انتقال ژن های او به نسل های بعدی است. این تلاش برای بقا، فقط تلاش برای فراهم کردن انرژی برای خود و فرزندان، از طریق شکار قربانی و یا دویدن و فرار ازدست شکارچی نیست؛ بلکه در سیر تکامل مادی، سیستم ایمنی قدرتمندی در بدن موجودات زنده ایجاد شده است که با قدرت فراوان، به نبرد با ریزترین موجودات زنده ی مهاجم می پردازد.

خود این عوامل بیماری زا به دلیل داشتن ژن های خودخواه، خواهان بقا و انتقال ژن های خود به نسل بعد هستند. ریز بودن این موجودات مهاجم و بیماری زا، راه خوبی برای فرار از دفاع میزبان است ولی توسعه ی سیستم دفاعی قدرتمند با ایجاد سلول های ایمنی اختصاصی، راهی برای از میان بردن قدرت موجودات بیماری زای ریز است.

در این میان، با وجود کشته شدن نزدیک به 5 میلیون نفر در سطح جهانی(فقط بر اساس آمارهای منتشر شده ی رسمی و نه مقدار حقیقی مرگ و میر جهانی که ممکن است چندیدن برابر این مقدار باشد) هنوز جدالی سنگین در میان بسیاری از مدعیان، در مورد درستی قانون تکامل داروینی و قدرت انسان در ابداع روش های نوین و واکسن های قدرتمند جدید برای دفاع از خود، وجود دارد.

آنچه داروین برای درک قانون تکامل در زمان خود، نیاز داشت سال های طولانی مسافرت دشوار، در سطح جهان و مشاهده ی انواع و اقسام موجودات زنده ریز و درشت بود؛ ولی امروز با پیشرفت های ژنتیکی و قدرت بررسی ریزترین ژنها، به زمانی بسیار کوتاه برای مشاهده ی میراث به جا مانده از تکامل در میان موجودات زنده نیاز هست؛ به خصوص که امروز در سایه ی همه گیری کرونا و مشاهده ی واضح رفتارهای تکاملی ویروس کرونا هیچ ابهامی در مورد اصول عام تکامل وجود ندارد:
ویروسی که در رویارویی با واکسن ها- که بر اساس اصول عام تکامل ساخته شده اند- بسیار ضعیف میشود؛ با اجرای قرنطینه های علمی و کم کردن تجمعات، ضعیف میشود و این ضعف را در کاهش موج مرگ و میر در این قرنطینه ها و یا واکسیناسیون وسیع به طور واضح شاهدیمغ ویروسی که با موج های مشخصی فوران میکند و پایین می آید(خود این موج ها، نشانه ی مقاومت تدریجی افراد یک جامعه در برابر یک گونه ی این ویروس است که باعث کاهش موج و نهایتا قطع آن میشود و نیز نشانه ی جهش جدید ویروس قبلی به ویروس جدید و قویتر و بالا رفتن قله ی موج در حمله ی بعدی است.) و ... اینها همه نشان دهنده ی درستی قانون تکامل است و این درستی را یک کودک زیرک هم متوجه خواهد شد.
این همه گیری و همه گیری های دیگر هرچند بار سنگینی را بر جمعیت های جهانی وارد میکند ولی از سوی دیگر به همه نشان میدهد باید جور دیگری تفکر کرد و باید فکرها را شست.

اعتماد بر روش های سنتی در زمانی که امکانات زیاد علمی در اختیار بشر امروز هست، جفای بر بشریتی است که امروز قادر است تا ریزترین و پایه ای ترین سطح حیات را ببیند. و این جفا فقط ارائه ی مطالب غیر علمی- که در سطح مقالات علمی دانشگاه های معتبر جهان تایید نشده است- نمی باشد. بلکه قدرت تبلیغاتی، میتواند جایگزین مقالات علمی دارای سند و مدرک، شود.
این شبه علم میتواند اعتماد به نفس کاذبی ایجاد کند و قدرت ویروس را در فرار از سیستم ایمنی بیشتر کند.

هرچند این تبلیغات با مشاهده ی موج های خطرناک بعدی معمولا فرو میریزد ولی این هشدار هست که با شبه علم های محفلی و بوق های تبلیغی قویتر جایگزین شود. صرف پول و امکانات یک کشور برای این بوق ها و شبه علم ها خطری است که به خصوص در کشورهای ضعیف تر از نظر علمی، خودنمایی میکند و جان میلیون ها نفر دیگر را تهدید خواهد کرد.
بپردازیم به قدرت های عجیب ویورس کرونای جدید:
عفونت مجدد کووید ،19 طی یکسال یا دوسال از عفونت اول، ممکن است.
این را مدل ها پیشبینی میکند.
تخمین ها بر اساس تکامل ویروس، نشان میدهد در صورتی که ماسک زدن یا واکسیناسیون صورت نگیرد 50% خطر ابتلای مجدد، در 17 ماه پس از عفونت اول وجود دارد. کسانی که با SARS-CoV-2 آلوده شده اند می توانند انتظار داشته باشند طی یک یا دو سال دوباره دچار عفونت شوند؛ مگر آنکه احتیاط های لازم را مانند زدن ماسک و واکسن، داشته باشند. این پیشبینی ای ازمدل ها بر اساس ارتباط ژنتیکی بین SARS-CoV-2 و دیگر انواع کرونا ویروس است.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [۱۰/۲۱/۲۰۲۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ]
یافته ها همچنین هشدار میدهد افراد اگر واکسن نزده باشند ممکن است فقط طی چند ماه دوباره مبتلا شوند. جفری تونزند آمارشناس زیستیبیوانفورماتیک در دانشکده بهداشت عمومی یال در نیوهاون میگوید: ایمنی ناشی از این ویروس بسیار کوتاه است. تو حتی اگر بیمار شده ای باید واکسن بزنی. اطلاعات بیشتر طی ماه های آینده لازم خواهد بود تا دقیقا بدانیم ایمنی طبیعی چقدر طول میکشد. ولی ما نمی خواهیم برای آن، صبر کنیم و ما نباید چنین کنیم.

برای تخمین مدت ایمنی ناشی از ویروس، او و همکارانش خواستند بدانند چه سطحی از آنتی بادی از عفونت قبلی باعث عفونت مجدد می شود. اطلاعات از مطالعه ی قبلی به گروه، اجازه داد این تاثیر را طی سال ها از آندمی کرونا ویروسی- که سالها باعث سرماخوردگی معمولی شده است- به دست بیاورند. ولی SARS-CoV-2 در برابر آن اطلاعات به دست آمده طی مدت طولانی بسیار جدید است.

برای برطرف کردن شکاف ها، دانشمندان اطلاعات ژنتیکی به دست آمده از SARS-CoV-2، کروناویروس آندمی و کروناویروس های نزدیک به آنها و ویروس مرس MERS-CoV را با هم ترکیب کردند تا شجره ی خانوادگی ویروس را بازسازی کنند. نویسندگان، از آن شجره استفاده کردند تا ببینند کدام خصوصیات ویروس طی زمان، تکامل یافته است.
آنها با این خصوصیات، تخمینی را از کاهش سطوح آنتی بادی پس از عفونت SARS-CoV-2 و دیگر عوامل خطری- که برای درک خطر عفونت مجدد لازم است- فراهم کردند. نتایج پیشنهاد می دهد خطر عفونت مجدد از حدود 5% در چهارماه پس از عفونت اول، به 50% طی 17 ماه بعد میرسد.

ایمنی طبیعی به نظر می رسد در SARS-CoV-2 کوتاه تر از 50 % زمانی باشد که در دیگر کرونا ویروس های ایجادکننده ی سرما خوردگی رخ میدهد. تونسند میگوید او با این یافته ها شگفت زده شده است و این، پیشنهاد میدهد کووید 19 در حال انتقال از پاندمی به اندمی نیست!
کارت های خشونت کووید 19
هنوز بسیاری مطالب، ناشناخته مانده است و اینها شامل شدت احتمالی بیماری در زمانی است که فرد، دوباره مبتلا می شود. افراد همچنین می توانند در حساسیت به عفونت مجدد با هم متفاوت باشند و اگر دوباره درگیر شوند، سیر بیماری آنها متفاوت است از جمله مهم است بدانیم آیا وارد سندرم کووید 19 طولانی می شوند یا نه.

سارا کوبی زیست شناس تکاملی در دانشگاه شیکاگو بیان می کند پژوهش جدید بر اساس این تصور است که شباهت ژنتیکی ویروس ها شباهت هایی را در خصوصیات مرتبط با عفونت مجدد پیشگویی میکند. او توجه میدهد شاید برای بیان قطعی زود باشد که پس از عفونت کووید 19 چقدر سریع ایمنی حمایت کننده کاهش می یابد.
ولی او اضافه میکند علم، پیشنهاد میدهد ایمنی حمایت کننده کاهش می یابد.هیچ کس انتظار ندارد در عفونت با یک ویروس- که به طور خاص برای فرار از ایمنی جهش میکند و تکامل می یابد- ایمنی، خیلی زیاد ادامه یابد

با این حال کوبی نیاز به واکسن را برای افزایش حمایت ایمنی در افرادی- که قبلا مبتلا شده اند- کم ارزیابی میکند. بر خلاف او در مطالعه ای در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا در ماه آگوست نیاز به واکسن، اساسی و مهم بیان شد. این مطالعه، بیمارانی را بررسی کرد که در سال 2020 کووید 19 گرفته بودند. این مطالعه نشان داد کسانی که واکسن نگرفته بودند بیشتر از دوبرابر افراد واکسینه شده که قبل از واکسن، دچار عفونت شده بودند دچار بیماری مجدد شدند.

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02825-8?utm_source=fbk_nat&utm_medium=social&utm_campaign=nature&fbclid=IwAR3uI9o_NzFCd4N0fTw-MgF0xMyuuv3gL5uBhfVdba5xfXtBbmHonOfqnzo
doi: https://doi.org/10.1038/d41586-021-02825-8


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
انسان عامل توقف رشد مغزتاثیر گیاه خواری بر رشد ونخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم سردرد به دلیل افت فاثر مضر مصرف طولانی مدت رششمین کنگره بین المللی ستغییرات منطقه بویایی مغزهوش مصنوعی در قضاوت های ااز دست دادن دم در پیشینیاحس و ادراک قسمت چهارموسواس، بیماری استبا تعمق در اسرار ابدیت و دیوار، از ابتدا توهم بودگر جان به جز تو خواهد از خمسئولیت جدیدتلاش ها برای کشف منابع جددرک و احساسآیا راهی برای رفع کم آبی فرد موفقرادیوی مغز و تنظیم فرکانچندجهانیايندگان چگونه خواهند دیدتاثیر حرکات چشم بر امواج چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله ی تولید کنندهاختلاف خانوادگی را حل کنجنبه های موجی واقعیتضربه مغزی در تصادف رانندهوش عاطفی قسمت هفتماستفاده از سلول های بنیاحس و ادراک قسمت بیست و دوژن همه چیز نیستبارداری بدون رحمدانشمندان ژنی از مغز انسپیموزایدمعنی روزهتمدنی قدیمی در شمال خلیج درختان اشعار زمینآدم عاقل، وقت خودش را هدرتو دی ان ای خاص ميتوکندريقله سقوطزمین زیر خلیج فارس تمدنی نوار مغز مشاهده ی غیر مستاین ایده که ذرات سیاهچالتاثیر درجه حرارت بر عملکنشانه های بیداری روحیمنتظر نتیجه ی کارهایت باسانسور از روی قصد بسیاری ارتقا و تکامل سنت آفرینش جهان هایی در جهان دیگرظرف باید پر شود چه با چرک هوش، ژنتیکی است یا محیطیاصول سلامت کمرحس و ادراک- قسمت شصت و چهکلام، در تحولی شگفت آور ببحثی درباره هوش و تفاوتهداروی لیراگلوتیدپیام های ناشناخته بر مغز مغز چگونه صداها را فیلتر ذهن و زندگیآسیب عصب پا به دنبال اعتیتوهم چیستقبل و بعد از حقیقتزندگی بی دودنوبت کودکانایجاد احساساتتاثیر رژیم گیاهخواری بر همه چیز در زمان مناسبمورد نادر همپوشانی دو بیستم، بی پاسخ نیستارتروز یا خوردگی و التهاجهانی که از یک منبع، تغذیعلایم کمبود ویتامین E را بقا در ازای بیماریهدف از تکامل مغزخواب سالم عامل سلامتی و یکندر علیه سرطانبدون بار گذشتهداروی ضد چاقیپدیده خاموش روشن در پارکمغز ایندگان چگونه استرفتار اجتماعی انسان، حاصافزایش میل جنسی با خوردن توسعه هوش مصنوعی قادر اسلمس کوانتومیزیرک ترین مردماگر تلاش انسان امروز برانیکولا تسلاتبدیل سلولهای محافط به سهمدلی و هوش عاطفیمیدان بنیادین اطلاعاتسرگردانیاز نظر علم اعصاب اراده آزجایی برای یاد گرفتن باقی عادت دادن مغز بر تفکربه جای محکوم کردن دیگران وقت نهيب هاي غير علمي گذشخودآگاهی و هوشیاريکیهان خود را طراحی میکندبرخی مرزهای اخلاق و علوم در هم تنیدگی کوانتومیپرسشمغزهای کوچک بی احساسرویا و کابوسام اس و سرطانتکامل فردی یا اجتماعیلزوم گذر انسان از حدها و زبان و شناخت حقیقت قسمت اابزار بقا از نخستین همانتراشه ها روی مغزهوش فوق العاده، هر فرد اسماه رجبشلیک فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت قربانی نزاع بین بی ویتامین بی 12 در درمان دردغیرقابل دیدن کردن مادهبی نظمی مقدمه شناختخدا نور آسمان ها و زمین اکارهایی بیش از طراحی و گپماشین دانشبرخی سلولهای عصبی در تلادرمان نگهدارنده ی اعتیادآنها نمیخواهند دیگران رانقش نظریه تکامل در شناساروزه داری و التهاب زیانباما شما از دید خفاش کور هتکامل ساختار رگهای مغزی نگاه از درون مجموعه با نگمن، ما یا چی؟سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقا از نخستین همانتشنج چیستهوش مصنوعی از عروسک بازی شکستن مرز دور مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تحمایت از طبیعتواقعیت خلا و وجود و درک مبیماری آلزایمر، استیل کودفاع در برابر تغییر ساختکشف مکانیسمی پیچیده در بمخاطب قرار دادن مردم، کابزرگترین درد از درون است درمان ام اس(مولتیپل اسکلآیا مغز تا بزرگسالی توسعفن آوری های جدید علیه شنانقش درختان در تکاملروشی برای بهبود هوش عاطفاندام حسی، درک از بخش هایتاثیر نگاه ناظر هوشیار بناتوانی در شناسایی چهره منابع انرژی از نفت و گاز سلولهای بنیادی مصنوعی درابزار بقای موجود زنده از شب سیاه سحر شودتصادف یا قوانین ناشناختههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز حس متفاوتواکسن سرطانبیندیشدو برابر شدن خطر مرگ و میگوش دادن بهتر از حرف زدنمرگ و میر بسیار بالای ناشتفاوت ها و تمایزها کلید بدرمان سرگیجه بدون نیاز بآیا احتمال دارد رویا از آفارغ التحصیلان، فقیر و درژیم های غذایی و نقش مهم نقشه با واقعیت متفاوت اسنقص های سیستمی ایمنیانسانیت در هم تنیده و متصتاثیر گیاه خواری بر رشد ونرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست قسمت سوی ما آید نداها را صدااثرات فشار روحی شدیدشعار و عملتغییرات مغز پس از 40 سالگیهوش مصنوعی در کامپیوترهااز روده تا مغزحس و ادراک قسمت نوزدهموسیله، فقط دعا نیستبا خودت نجنگدید تو همیشه محدود به مقدگرفتار محدودیت ها و ابعامسئولیت در برابر محیط زیتلاش های جدید در ALSدرک کنیم ما همه یکی هستیمآیاما مقهور قوانین فیزیکتو یک معجزه ایفرد یا اندیشهراز تغییرنه ناامیدی بلکه ارتقاايا اراده آزاد توهم است یتاثیر دوپامین و سروتونینچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله، سیاه خالص یا پاختلال حرکتی مانند لرزش جنسیت و تفاوت های بیناییضررهای مصرف شکر و قند بر هوش عاطفی قسمت یازدهاستیفن هاوکینگ در مورد هحس و ادراک قسمت بیست و سوژن همه چیز نیستبازگشایی مجدد مطب دکتر سدانشمندان پاسخ کوانتومی پیموزایدمعاینه قبل از نوار عصب و تمرکز و مدیتیشندرد و درسآرام باشتو در میانه ی جهان نیستی قلب های سادهزمان چیستنوار مغز با توضیح دکتر فااین ابتدای تناقض هاستتاثیر درجه حرارت بر عملکنظام مثبت زندگیمنتظر زمان ایده آل نشوسانسور بر بسیاری از حقایارتقا یا بازگشت به قبل ازجهان یکپارچهظرفیت مغز چقدر استهوض مصنوعی زندهاضطراب و ترسحسن یوسف باغچه ی منکلرال هیدرات برای خوابانبحثی درباره هوش و تفاوتهداروی تشنجی دربارداریپیدایش زبانمغز ناتوان از توجیه پیداذهن و شیمی بدنآسانی موفقیتتوهم و خیالقبل از آغاززندگی در جمع مواردی را برنور از عمق تاریکیایران بزرگتاثیر رژِیم غذایی بر میگهمه چیز در زمان کنونی استموسیقی نوستون فقرات انسان دو پا جلارزش های وارونهجهانی در ذهنعلائم عصبی آلزایمر، با ابقای حقیقی در دور ماندن اهدف از خلقت رسیدن به ابزاخواب عامل دسته بندی و حفطکو کیو تن coQ10بدون زمان، ماده ای وجود نداروی ضد چاقیپروژه ی ژنوم انسانیمغز ابزار بقای برتر مادیرقیبی قدرتمند در برابر مافزایش مرگ و میر سندرم کوتوسعه برخی شغل ها با هوش لووفلوکساسینزیست شناسی کل در جزء فراکاگر خواهان پیروزی هستینیاز به آموزش مجازی دیجیتبر را بردارهمراه سختی، اسانی هستمیدازولام در درمان تشنج سربازان ما محققا غلبه می از واقعیت امروز تا حقیقتجایی خالی نیستعارضه جدید ویروس کرونا سبه جای تولید، بیشتر گوش کوقتی فهمیدی خطا کردی برگخودت را از اندیشه هایت حفکیهانِ هوشیارِ در حال یابرخی نکات از گاید لاین پردر هم تنیدگی کوانتومی و پپرسش و چستجو همیشه باقی امغز، فقط گیرندهرویا و خبر از آیندهام اس یا تومور؟تکامل مادی تا ابزار هوشمچگونه انتظارات بر ادراک لزوم سازگاری قانون مجازازبان و شناخت حقیقت قسمت دابزار بقا از نخستین همانتراشه ی هوش مصنوعی در مغزهوش مصنوعی می تواند بر احماپروتیلینشنا در ابهای گرم جنوب نیااز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت آنطور نیست که به نظویتامین بی هفدهغرور و علمبی هیچ می ایی و بی هیچ میرخدا بخشنده است پس تو هم بکاربرد روباتهای ريزنانومبانی ذهنی سیاه و سفیدبرخی سيناپسها طی تکامل و درمان نابینایان آیا ممکنآنژیوگرافی از مغزنقش هورمون های تیروئید دروزه داری و بیمار ی ام اس امروز دانش ژنتیک هیچ ابهتکامل شناخت انسان با کشفنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژي پاک سرچشمه حسفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقا از نخستین همانتشنج و حرکات شبه تشنجی قاهوش مصنوعی از عروسک بازی شگفت نیست من عاشق تو باشماز تکینگی تا مغز از مغز تحوادث روزگار از جمله ویروالزارتان داروی ضد فشار بیماری الزایمردقیق ترین تصاویر از مغز اکشف ژن جدید، می تواند گستمدل همه جانبه نگر ژنرالیبسیاری از مجرمان، خودشاندرمان با سلول های بنیادیآیا همه جنایت ها نتیجه بیفناوری هوش مصنوعی نحوه خنقش ذهن و شناخت در حوادث روشی جدید در درمان قطع نخانرژی بی پایان در درون هرتاثیر نگاه و مشاهده ناظر نادیدنی ها واقعی هستندمنابع انرژی از نفت و گاز سلام تا روشناییابزار بقای موجود زنده از شبیه سازی میلیون ها جهان تضادهای علمیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز حس چشایی و بویاییواکسن ضد اعتیادبیهوش کردن در جراحی و بیمدو داروی جدید برای میاستگوشه بیماری اتوزومال رسسمرگ و سوال از قاتلتفاوت ها را به رسمیت بشنادرمان سرگیجه بدون داروآیا بدون ناظر هوشمند هم بفاصله ها در مکانیک کوانترژیم های غذایی و نقش مهم فاصله ی همیشگی تصویر سازرژیم ضد التهابینقص در تشخیص هیجانات عامانسانیت در برابر دیگرانتاثیر گیاه خواری بر رشد ونرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست قسمت سوپاپ ها یا ترانزیستورهااثرات مفید قهوهصبور باشهوش مصنوعی در تفکر خلاق ااز سایه بگذرحس و ادراک قسمت هفتمیک پیام منفرد نورون مغزی با خدا باشدیدن خدا در همه چیزگریه ی ابر، رمز طراوت باغمستند جهان متصلتلاش های جدید در درمان فردرک احساسات و تفکرات دیگآگاهی فراتر از آگاهیتو یک جهان در مغز خودت هسفرد حساس از نظر عاطفی و براست دستی و چپ دستینه به اعدامايا اراده آزاد توهم است یتاثیر دپاکین بر بیماری مچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاره ی ابلهاناختلال خواب فرد را مستعد جنسیت و تفاوت های بیناییضررهای شکر بر سلامت مغزهوش عاطفی قسمت پنجماستیفن هاوکینگ در تفسیر حس و ادراک قسمت بیستمژن هوش و ساختارهای حیاتی بازگشت از آثار به سوی خدادانشمندان اولین سلول مصنپیچیدگی های مغزمگسمعادله ها فقط بخش خسته کنتمرکز بر هدفدرد باسن و پا به دلیل کاهآرامش و دانشتوقف؛ شکستقلب و عقلزمان و مکان، ابعاد کیهان نوار مغز ترجمه رخدادهای این بیمار را باید چه کار تاثیر درجه حرارت بر عملکنظریه ی تکامل در درمان بیمنحنی که ارتباط بین معرفسانسور ذهنارتوکين تراپی روشی جديد جهان یکپارچهعقل مجادله گرهیچ نقطه ای مرکزی تر از ااطلاع رسانی اینترنتیحساسیت روانی متفاوتکم کردن کالری روشی سودمنبحثی درباره هوش و تفاوتهداروی جدید ALSپیر شدن حتمی نیستمغز و قلب در جنین موش مصنذهن پر در برابر آگاهیآشنا پنداریتوهم وجودقبل از انفجار بزرگزندگی در سیاهچالهنور درونایرادهای موجود در خلقت بتاثیر سلامت دستگاه گوارشهمه چیز، ثبت می شودموسیقی هنر مایع استستارگانی قبل از آغاز کیهارزش های حقیقی ارزش های غجهان، تصادفی نیستعلت خواب آلودگی بعد از خوبلندی در ذهن ما درک بلندیهر چیز با هر چیز دیگر در تخواص فلفل سبزکوچ از محیط نامناسببر کسی اعتماد نکن مگر اینداروی ضد تشنج با قابليت تپروژه ی ژنوم انسانیمغز ابزار برتر بقارقابتی بی هدف یا رقابتی هافزایش سرعت پیشرفت علوم توصیه های سازمان بهداشت لوب فرونتال یا پیشانی مغزیست شناسی باور حقیقت یا اپل ویژن پرو در تشخیص بیمچیز جدید را بپذیرتحریک عمقی مغزهمراهی میاستنی با برخی سمکان زمان یا حافظه زمانسربرولایزیناز کجا آمده ام و به کجا میجاذبهعجول نباشبه خوبی های دیگران فکرکنخودروهای هیدروژنیکیست هیداتید مغزبرخی نرمش ها برای درد زاندر هم تنیدگی کوانتومی و دپرسشگری نامحدودمغز، همه ی واقعیت را نمیبرویا بخشی حقیقی از زندگی امواجی که به وسیله ی ماشیتکامل مداومچگونه به سطح بالایی از هولزوم سازگاری قانون مجازازبان و شناخت حقیقت قسمت سابزار بقا از نخستین همانتراشه ی بیولوژِیکهوش مصنوعی متصل با مغزماجرای جهل مقدسشناخت و معرفت، و نقش آن داز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت افرادویتامین دی گنجینه ای بزرغربال در زندگیبی ذهن و بی روحخدای رنگین کمانکاربرد روباتهای ريز، در مباحث مهم حس و ادراکبرداشت مغز ما از گذر زماندرمان های اسرار آمیز در آآنان که در قله اند هرگز خنقش هورمون زنانه استروژنروزه داری سلول های بنیادانفجار و توقف تکاملی نشاتکامل، نتیجه ی برنامه رینگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقا از نخستین همانتشنج به صورت اختلال رفتاهوش مصنوعی از عروسک بازی شگفت انگیز بودن کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تحکمت الهی در پس همه چیزواکنش های ناخودآگاه و تقبیماری ای شبیه آلزایمر و دل به دریا بزنکشف ارتباط جدیدی از ارتبمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبسیاری از بیماری های جدیدرمان تومورهای مغزی با اآیا هوش مصنوعی می تواند نفواید روزه داری متناوبنقش روی و منیزیم در سلامتروشی جدید در درمان نابینانرژی تاریکتاثیر نگاه انسان بر رفتانادیدنی ها بیشتر از دیدنمنابع بی نهایت انرژی در دسلاح و راهزنیابزار بقای موجود زنده از شبیه سازی سیستم های کوانتظاهر خوابیده ی مادههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز حس و ادراک (قسمت اول )واکسن علیه سرطانبیهوشی در بیماران دچار ادو سوی واقعیتگوشت خواری یا گیاه خواریمرگ انتقال است یا نابود شتفاوت های بین زن و مرد فقدرمان سرطان با امواج صوتآیا برای تولید مثل همیشه فتون های زیستیرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ونقطه ی رسیدن به قلهانسان، گونه ای پر از تضادتاثیر گیاه خواری بر رشد ونرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست قسمت سوپاپ ها یا ترانزیستورهااثرات مفید روزه داریصبور باشهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز علم جز اندکی به شما داحس و ادراک قسمت هفدهمیک پیشنهاد خوب برای آسان با طبیعت بازی نکندیدگاه نارسای دوگانه ی مگربه شرودینگر و تاثیر مشمشکل از کجاستتلاش های جدید در درمان سردرک تصویر و زبان های مخلتآپومورفین در پارکینسونتو کجای جهانیفردا را نمیدانیمرجزخوانی هایی که امروز بنه به اعدامای نعمت من در زندگیمتاثیر داروهای ضد التهاب چراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاره ابلهاناختلال در شناسایی حروف و جهل مقدسضعیف و قویهوش عاطفی قسمت اولاستخوان های کشف شده، ممکحس و ادراک قسمت دهمژن یا نقشه توسعه مغز و نقبازگشت به ریشه های تکاملدانشمندان تغییر میدان مغپیچیدگی های مغزی در درک زمعجزه های هر روزهتمرکز بر امروزدرد زانو همیشه نیاز به جرآرامش و سکونتولید مولکول جدید توسط هقلب یا مغززمان و گذر آن سریع استنوار مغز در فراموشی هااینکه به خاطرخودت زندگی تاثیر درجه حرارت بر عملکنظریه ی تکامل در درمان بیمنشأ اطلاعات و آموخته ها ساهچاله ها تبخیر نمیشودارتباط میکروب روده و پارجهان کنونی و مغز بزرگتریعقل در جهان جدید، عجیب اسهیچ چیز همیشگی نیستاطلاعات حسی ما از جهان، چخفاش کور و انسان بینا؟کمی زاویه ی دیدت را عوض کبحثی درباره هوش و تفاوتهداروی جدید s3 در درمان ام پیراستاممغز و هوش، برترین ابزار بذهن تو همیشه به چیزی اعتقآشنا پنداریتوهم وجودقبرستان ها با بوی شجاعتزندگی زمینی امروز بیش از نوروفیبروماتوزایستادن در برابر آزادی بتاثیر عصاره تغلیظ شده گیهمه ی سردردها بی خطر نیستمیلر فیشر نوعی نادر از گیسخن نیکو مانند درخت نیکوارزش حقیقی زبان قسمت اولجهش های ژنتیکی مفید در ساعماد الدین نسیمی قربانی بلوغ چیستهر جا که جات میشه، جات نیخواص منیزیمکوچک شدن مغز از نئاندرتابرلیتیونداروی ضد تشنج با قابليت تپروژه ی علمی پیوند مغز سامغز از بسیاری حقایق می گررموزی از نخستین تمدن بشرافسردگی و اضطراب در بیماتوصیه های غیر دارویی در سلوتیراستامزیست، مرز افق رویداد هستاپی ژنتیکچیزی منتظر شناخته شدنتحریک عمقی مغز در آلزایمهمراهی نوعی سردرد میگرنیمکانیک کوانتومی بی معنی سردرد میگرناز کسی که یک کتاب خوانده جاذبه و نقش آن در شکلگیریعدم توقف تکامل در یک اندابه خودت مغرور نشوخورشید مصنوعیکیست کلوئید بطن سومبرخی نرمش ها برای زانودر هر سوراخی سر نکنپس از اگو یا بعد از نفسمغزتان را در جوانی سیم کشرویا تخیل یا واقعیتامیوتروفیک لترال اسکلروتکامل چشمچگونه باغبانی باعث کاهش لزوم عدم وابستگی به گوگل زبان جانسوزابزار بقا از نخستین همانتربیت کودکان وظیفه ای مههوش مصنوعی و کشف زبان هایماجرای عجیب گالیلهشناخت حقیقت یا آرزوهای گاز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت انسانویروس مصنوعیمقالاتبی سوادی در قرن 21خدایی که ساخته ی ذهن بشر کاش شرف اجباری بود یا حتیمبتکران خودشکوفابرداشتت از جهان رو زیاد درمان های بیماری آلزایمرآنتی بادی منوکلونال در دنقش ویتامین K در ترمیم اسروزهای بد باقی نمیماندانفجار بزرگ پایان بوده اتکثیر سلول در برابر توقف نگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقا از نخستین همانتشنج عدم توازن بین نورون هوش مصنوعی از عروسک بازی شگفت زده و حیران باشاز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه میتواند بزرگترین دواکنش به حس جدیدبیماری ای شبیه ام اس مولتدلایلی که نشان میدهد ما بکشف جمجمه ای درکوه ایرهومدل هولوگرافیک تعمیم یافبسیاری از بیماری های جدیدرمان تشنجآیا هوش مصنوعی زندگی بشرفواید روزه داری متناوبنقش روزه داری در سالم و جروشی جدید در درمان سکته مانرژی تاریک که ما نمی توتاثیر نگاه انسان بر رفتانادانی در قرن بیست و یکم،منابع جدید انرژیسلسله مباحث هوش مصنوعیابزارهای پیشرفته ارتباط شبکه های مصنوعی مغز به درتظاهری از ماده است که بیدهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز حس و ادراک (قسمت دوم )واکسنی با تاثیر دوگانه ابیوگرافیدولت یا گروهکگیلگمش باستانی کیستمرگ تصادفیتفاوت های تکاملی در مغز ودرمان ضایعات نخاعیآیا بزرگ شدن مغز فقط در دتفاوت های زبانی سرمنشا تدرمانهای بیماری پارکینسآیا تکامل و تغییرات ژنتیفروتنی معرفتیرژیم غذایی سالم و ضد التهنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانعطاف پذیری مکانیسمی علتاثیر گیاه خواری بر رشد ونرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست قسمت سوپاپ ها یا ترانزیستورهااثرات مضر ماری جواناتغییرات آب و هوایی که به صبر لازمه ی پیروزی استهوش مصنوعی در خدمت خلق وحازدواج های بین گونه ای، رحس و ادراک قسمت هجدهمیک آلل ژنتیکی که از نئاندبالای هر دستی، دستی هستدیروز و امروزگزیده ای از وبینار یا کنفمشکلات نخاعیتلاش های جدید شرکت نورالدرک حقیقت نردبان و مسیری آپومورفین در پارکینسونتو کز محنت دیگران بی غمیفرزندان زمان خودرحم مصنوعینه بدبخت بلکه نادانای همه ی وجود منتاثیر داروی ضد تشنج سدیم چراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاره ابلهاناختلال در شناسایی حروف و جهان فراکتالطلوع و حقیقتهوش عاطفی قسمت دهماستروژن مانند سپر زنان دحس و ادراک قسمت دوازدهمژن ضد آلزایمربازخورد یا فیدبکدانشمندان روش هاي جدیدی پیوند قلب خوک، به فرد دچامعجزه ی چشمتمساح حد واسط میان مغز کودردهای سال گذشته فراموش آرامش عقلتولید مثل اولین ربات های قلب دروازه ی ارتباطزمان و صبرنوار مغز در تشخیص بیماری اینکه خانواده ات سالم باتاثیر درجه حرارت بر عملکنظریه ی تکامل در درمان بیمنشاء کوانتومی هوشیاری اسایه ی هوشیاریارتباط ماده و انرژیجهان کاملی در اطراف ما پرعقل سالمهیچ چیز، چقدر حقیقی استاطلاعاتی عمومی در مورد مخفاش با شیوع همه گیری جدیکمالگرایی دشمن پیشرفتبحثی درباره هوش و تفاوتهداروی جدید لنفوم و لوکمیپیشینیان انسان از هفت میمغز و اخلاقذهن خود را مشغول هماهنگیآشناپنداری چیستتوهم بی خداییقدم زدن و حرکت دید را تغیزندگی زودگذرنورون هاي مصنوعی می تواناکنون را با همه ی نقص هایتاریک ترین بخش شبهمه جا خیر بکارمیهمانهای ناخوانده عامل سخن و سکوتارزش حقیقی زبان قسمت دومجهش های ژنتیکی غیر تصادفعنصر اصلی تعیین واقعیتبلعیدن ستاره توسط سیاهچاهر حرکت خمیده می شود و هر خواص میوه ی بهکوچکی قلببرنامه و ساختار پیچیده مداروی ضد تشنج توپیراماتپروانه ی آسمانیمغز به تنهایی برای فرهنگ رمز و رازهای ارتباط غیر کافسردگی و ساختار مغزتوصیه هایی در مصرف ماهیلوزالمعده(پانکراس)مصنوعزاویه نگاه ها یکسان نیستابتدا سخت ترین استچیزی خارج از مغزهای ما نیتداوم مهم است نه سرعتهندسه ی پایه ایمکانیزمهای دفاعی در برابسردرد میگرن در کودکاناز آغاز خلقت تا نگاه انساجبران از دست رفته هاوقتی پر از گل شدی خودت را عدم تعادل دوپامین، فقط ببه خودت نگاه کنخوش قلبی و مهربانیکپسول ژری لاکتبرخی نرمش های گردندر والنتاین کتاب بدید همآلودگی هوا چالش قرن جدیدمغزتان را در جوانی سیمکشرویا حقی از طرف خداامید نیکو داشته باش تا آنتکامل و ارتقای نگاه تا عمچگونه تکامل مغزهای کنونیمقاومت به عوارض فشار خون زبان ریشه هایی شناختی اسابزار بقا از نخستین همانترجمه فعالیت های عضله به هوش مصنوعی یا حماقت طبیعماده ی تاریکشناخت درون، شناخت بیرون؛از تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت اشیاویروس های باستانی، مغز متاثیر ویتامین دی بر بیمابی شرمیخدایا جز تو که را دارمکتاب گران و پرهزینه شد ولمتواضع باشبررسي علل احتمالي تغيير درمان های بیماری اس ام ایآنزیم تولید انرژی در سلونقش ژنتیک در درمان اختلاروزهای سختانقراض را انتخاب نکنیدتأثیر نیکوتین سیگار بر منگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز سفری به آغاز کیهانابزار بقای موجود زنده از تشویق خواندن به کودکانهوش مصنوعی از عروسک بازی شگفتی های نقشه ی ژنتیکیاز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه های کاذبواکسن های شرکت فایزر آمربیماری اسپینال ماسکولار دنیا فریب و سرگرمیکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمدل های ریز مغز مینی برینبشکه ای که ته نداره پر نمدرمان جدید ALSآیا هوش ارثی دریافتی از پفواید زیاد دوچرخه سوارینقش رژیم غذایی بر رشد و اريتوکسيمب در درمان ام اسانرژی خلا ممکن استتاثیر ویتامین دی بر بیمانازوکلسینمناطق خاص زبان در مغزسلطان جنگل یا صاحب ملکوتابزارهای بقا از نخستین هشبکیه های مصنوعیتعویض دارو در تشنجهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز از مغز تا حس و ادراک قسمت 67وابستگی یعنی قلادهبیوگرافیدونپزیل در بیماران قلبی گیاه بی عقل به سوی نور میمرگی وجود نداردمراقب خودتون و خانواده هتفاوت ایستایی و تکاپودرماندگی به دلیل عادت کرآیا جنین انسان، هوشمندی فروتنی و غروررژیم غذایی ضد التهابینقطه بی بازگشتاهرام مصر از شگفتی های جهتاثیر گیاه خواری بر رشد وچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست قسمت سوخت هیدروژنی پاکاجزای پر سلولی بدن انسان تغییرات تکاملی سر انسان صبر و واقعیتهوش مصنوعی درمانگر کامپیاسکلت خارجی در درمان اختحس و ادراک قسمت هشتمیک جهش ممکن است ذهن انسانبالاترین هدف از دولتدیسک گردنگزارش یک مورد جالب لخته ومشکلات بین دو همسر و برخیتلاش هایی در بیماران قطع درک دیگرانآب زندگی است قسمت چهارمتو پیچیده ترین تکنولوژی فرضیه ای جدید توضیح میدهرحم مصنوعینه جنگ و نه خونریزیای آنکه نامش درمان و یادشتاثیر درجه حرارت بر مغزچراغ های متفاوت و نور یکسمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسیب یکسان و دیدگاه های متاختلالات مخچهجهان قابل مشاهده بخش کوچطلای سیاههوش عاطفی قسمت دوماسرار آفرینش در موجحس و ادراک قسمت سومژنها نقشه ایجاد ابزار هوبازسازي مغز و نخاع چالشی دانشمندان روشی برای تبدیپیوند مدفوعمعجزه ی علمتنفس هوازی و میتوکندریدردی که سالهاست درمان نشآرامش(سکوت) stillness و تکاپوتولید یا دریافت علمقلب روباتیکزمان واقعیت است یا توهمنوار مغزی روشی مهم در تشخاین، فقط راه توستتاثیر درجه حرارت بر عملکنظریه ی ریسمانمهمان ناخواندهسایه را اصالت دادن، جز فرارتباط متقابل با همه ی حیجهان پیوستهعقلانیت بدون تغییرهیچ وقت خودت را محدود به اطلاعاتی عمومی در مورد مخلا، حقیقی نیستکمردردبحثی درباره احساسات متفاداروی جدید میاستنی گراویپیشرفت های باور نکردنی دمغز و اخلاقذهن خالی از شلوغی افکارآشتی بهتر استتوهم تنهاییقدرت مردمزندگی سلول در بدن، جدای انورون های ردیاب حافظهاکوییفلکستاریکی من و تو و گرد و غباهمیشه چیزی برای تنهایی دمیوپاتی و نوار عصب و عضلهسخن پاک و ثابتارزش حقیقی زبان قسمت سومجهش های بیماری زا، معمولعوامل موثر در پیدایش زبابنی عباس، ننگی بر تاریخهرچیز با یک تاب تبدیل به خواص هلو برگ هلوکوچکترین چیز یک معجزه اسبرنامه ی مسلط ژنها در اختداروی ضد جنون در درمان تیمغز بیش از آنچه تصور میشورمز گشایی از اتصالات مغزاقلیت خلاقتوضیحی ساده در مورد هوش ملیروپریم داروی ترکیبی ضدزاوسکا درمان گوشرابتدایی که در ذهن دانشمنچیزی شبیه نور تو نیستتداخل مرزها و صفات با بینهندسه ی رایج کیهانما انسانها چه اندازه نزدسردرد میگرنی در کودکاناز انفجار بزرگ تا انفجار جدا کردن ناخالصی هاوقتی تو از یاد گرفتن باز عدم درکبه دنبال رستگاری باشخوش خیالی و خوش بینیکامپیوتر سایبورگبرخی یونها و مولکول های مدر یک فراکتال هر نقطه مرکآلودگی هوا و ویروس کرونامغط یک گیرنده استرویاها از مغز است یا ناخوامید نجاتتکامل و ریشه ی مشترک خلقتچگونه جمعیت های بزرگ شکل مقایسه رقابت و همکاریزبان شناسی مدرن در سطح سلابزار بقا از نخستین همانترجمه ی فعالیت های عضله بهوش مصنوعی گوگل به کمک تشماده ی خالیشناسایی تاریخچه ی تکاملیاز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت تنها چیزی است که شاویرایش DNA جنین انسان، برصفحه اصلیبی عدالتی در توزیع واکسن خرما منبع بسیار خوب آنتی کتاب زیست شناسی باورمجموعه های پر سلولی بدن مبررسی مغز با امواج مادون درمان های جدید ALSآواز خواندن در قفس، نشاننقش گرمایش آب و هوا در همروزهای سخت میگذردانواع سکته های مغزیتأثیر نگاه انسان بر رفتانگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز سقوط درون جاذبه ای خاص، چابزار بقای موجود زنده از تشخیص ژنتیکی آتروفی های هوش مصنوعی از عروسک بازی شگفتی های زنبور عسلاز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه و اطلاعات در کجاست واکسن کووید 19 چیزهایی که بیماری اضطراب عمومیدنیا مکانی بسیار اسرارآمکشیدن مادی روشی برای جلومدیون خود ناموجودبشریت از یک پدر و مادر نیدرمان جدید مولتیپل میلومآیا هوش سریعی که بدون احسفیلم کوتاه هیروشیما از هنقش رژیم غذایی در رشد و اریه زغالیانرژِی برای ایجاد اضطرابتاثیر ویروس کرونا بر مغز نباید صبر کرد آتش را بعد مناطق خاصی از مغز در جستجسم زنبور ، کلیدی برای وارابزارهای بقا ازنخستین همشباهت مغز و کیهانتعامل انسان و هوش مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت 74واسطه ها د رمسیر ایجاد مغبیان ژن های اسکیزوفرنی دگیاه خواری و گوشت خوار کدگیرنده باید سازگار با پیمراحل ارتقای پله پله کیهتفاوت ارباب و رهبر حقیقیدرها بسته نیستآیا جهان ذهن و افکار ما مفرگشت و تکامل تصادفی محض رژیم غذایی ضد دردنمیتوان با بیرون انداختناولویت بندی ها کجاستتاثیر گیاه خواری بر رشد وچرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست قسمت53سودمندی موجودات ابزی بر اجزایی ناشناخته در شکل گتغذیه بر ژنها تاثیر داردصبر بسیار بایدهوش مصنوعی درخدمت خلق وحاسکار، لگوی هوشمندحس و ادراک قسمت هشتاد و نیک رژیم غذایی جدید، می توباهوش ترین و با کیفیت تریدیستونی قابل درمانگشایش دروازه جدیدی از طرمشکلات روانپزشکی پس از ستلاش در تولید انرژی به رندرک درست از خود و هوشیاریآب زندگی است قسمت هفتمتو آرامش و صلحیفساد اقتصادی سیتماتیک دررسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرنه روش تقویت مغزای جان جان بی تن مروتاثیر درجه حرارت بر عملکنزاع ها بیهوده استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسیر آفرینش از روح تا مغز اختلالات حرکتی در انسانجهان موازی و حجاب هاطوفان فقر و گرسنگی و بی سهوش عاطفی قسمت سوماسرار بازسازی اندام هاحس و ادراک قسمت سی و هشتمژنها ، مغز و ارادهباغچه ی مندانش، قفل ذهن را باز میکنپیوند مدفوع در درمان بیممعجزه ی علم در کنترل کرونتنفس هوازی و میتوکندریدرس گرفتن از شکست هاآزمون تجربی، راهی برای رتولید پاک و فراوان انرژیقلب را نشکنزمان پلانکنوار مغز، مفید و بی خطراینترنت بدون فیلتر ماهواتاثیر درجه حرارت بر عملکنظریه تکامل در درمان بیممهندسی ژنتیک در حال تلاش ساخت سلول عصبی حتی پس از ارتباط چاقی و کاهش قدرت بجهان پیوستهعقیده ی بی عملهیچ کاری نکردن به معنی چیاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نخلا، خالی نیستکمردرد ناشی از تنگی کانابحثی درباره احساساتی غیرداروی جدید آلزایمرپیشرفت های جدید علوم اعصمغز و سیر تکامل ان دلیلی ذهن سالمآغاز فرایند دانستنتوهم جداییقدرت و شناخت حقیقتزندگی، مدیریت انرژینوروپلاستیسیتی چیستاکسی توسین و تکامل پیش اتاریکی و نورهمیشه چشمی مراقب و نگهبامیوتونیک دیستروفیسخت ترین حصارارزش خود را چگونه میشناسجهش تمدنی عجیب و شگفت انسعوامل ایجاد لغت انسانی و به قفس های سیاهت ننازهز ذره، یک دنیاستخواص هندوانهکووید نوزده و خطر بیماری برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱دارویی خلط آورمغز برای فراموشی بیشتر کرمز پیشرفت تواضع است نه طاقیانوس نادانیتوضیحات دکتر فاطمی در مولیس دگرامفتامین یا ویاسزبان فرایند تکاملی برای ابتذال با شعار دیننکاتی در مورد تشنجترقی واقعی یا شعار ترقیهندسه بنیادینما انسانها چه اندازه نزدسردرد و علتهای آناز بار خود بکاه تا پرواز جدایی خطای حسی استوقتی خودت را در آینه دیدیعدالت برای من یا برای همهبه زودی شبکه مغزی به جای خوشبختی چیستکاهش میل جنسی در ام اسبرخی اثرات مضر ویتامین ددر کمتر از چند ماه سوش جدآلودگی هوا و پارکینسوننفرت، اسیب به خود استرویاهای پر رمز و حیرتی درامید یا ناامیدی؟تکامل ابزار هوش ، راه پر چگونه جمعیت های بزرگ شکل مقابله ی منطقی با اعتراضزبان شناسی نوین نیازمند ابزار بقا از نخستین همانترجمه ای ابتدایی از اسراهوش مصنوعی گوگل به کمک تشماده ای ضد التهابیشناسایی سلول های ایمنی ااز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت خواب و رویاویشن پروسوالات پزشکیبیمار 101 ساله، مبتلا به سخسته نباشی باباکتاب طبیعت در قالب هندسهمجرم، گاهی قربانی استبررسی و اپروچ جدید بر بیمدرمان های جدید میگرنآینه در اینهنقش پیش زمینه ها و اراده روش مقابله مغز با محدودیانیس بی کسانتأثیر شیرینی های حاوی لوچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز سقوط زیگزاگی یا ناگهانیابزار بقای موجود زنده از تشخیص آلزایمر سالها قبل هوش مصنوعی از عروسک بازی شانس یا نتیجه ی تلاشاز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه و اطلاعات در کجاست واکسن کرونا و گشودن پنجربیماری بیش فعالیدنیای شگفت انگیز کوانتومکشتن عقیده ممکن نیستمدیریت اینترنت بر جنگبعد پنجمدرمان جدید میگرن با انتی آیا هشیاری کوانتومی وجودفیلمی بسیار جالب از تغیینقش زنجبیل در جلوگیری از ریواستیگمینانسولینتاثیر ژنها بر اختلالات خنبرو و انرژی مداوممنبع نور واقعی و ثابت، حقسماگلوتید داروی کاهش دهنابزارهای بقای موجود زندهشباهت مغز با کیهان مادیتعامل انسان با هوش مصنوعهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت 75وبینار اساتید نورولوژی دبیان حقیقتگالکانزوماب، دارویی جدیمرز مرگ و زندگی کجاستتفاوتهای جنسیتی راهی برادرهای اسرارآمیز و پوشیدهآیا جهش های ژنتیکی، ویروفراموش کارها باهوش تر هسراه فراری نیستنمیتوان بر سیاه سیاه نوشاولین قدم شناخت نقص های ختاثیر گیاه خواری بر رشد وچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمسی و سه پل اصفهاناحیای بینایی نسبی یک بیمثبت و دستکار ی حافظهصد قدح، نفتاده بشکستهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاساس انسان اندیشه و باور حس و ادراک قسمت هشتاد و شیکی از علل محدودیت مغز امباور و کیهان شناسیدژا وو یا اشنا پنداریپل جویی اصفهانمشکلات روانپزشکی در عقب تلاشی برای درمان قطع نخادرک عمیق در حیواناتآب زندگی است قسمت اولتو افق رویداد جهان هستیفشار و قدرترساناها و ابر رساناها و عچه زیاد است بر من که در ایایمونوگلوبولین وریدی IVIgتاثیر درجه حرارت بر عملکنزاع بین جهل و علم رو به پمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسیستم تخلیه ی مغز بینشی ناختلالات صحبت کردن در انجهان ما میتواند به اندازطوفان بیداریهوش عاطفی قسمت ششماصفهان زیباحس و ادراک قسمت سی و ششمژنهای مشترک بین انسان و وبترس از اینکه کسی، به درگدانش، یک انسان را ناسازگپیوند مغز و سر و چالشهای معجزه در هر لحظه زندگیتنفس بدون اکسیژندست و پا زدن در سایه؟آزمون ذهنی گربه ی شرودینتولید اندام با چاپ سه بعدقوی تر باشزمان به چه دلیل ایجاد میشنوار مغز، ترجمه ی فعالیت اینترنت، حقیقت جامعه ی فتاثیر درجه حرارت بر عملکنظریه تکامل در درمان بیممهندسی بدنساخت شبکه عصبی مصنوعی با ارتباط هوش ساختار مغز و ژجهان پر از چیزهای اسرار آعلم و ادراک فقط مشاهده ی هیچ کس مانند تو نگاه نمیکاعتماد به خودخلاصه ای از مطالب همایش مکمردرد و علل آنبحران ذهن فیلمی قابل تامداروی جدید ای ال اسپیشرفت در عقل است یا ظواهمغز کوانتومیذهت را روی چیزهای مفید متآغاز فصل سرما و دوباره تکتوهم جدایی و توهم علمقدرت کنترل خودزندگی، مراتب هوشیاری استنوروز مبارکاکسکاربازپین در درمان تشتاریکی خواهد ترسیدهمیشه اطمینان تو بر خدا بمیگرن و پروتئین مرتبط با سخت ترین کار، شناخت خود ااز فرد ایستا و متعصب بگذرجهشهای مفید و ذکاوتی که دعواملی که برای ظهور لغت ابه مغز خزندگان خودت اجازهزینه ای که برای اندیشیدخواص انارکودک هشت ساله لازم است آدبرین نت به جای اینترنتدارویی ضد بیش فعالی سیستپرواز از نیویورک تا لوس آمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟رمز بقای جهش ژنتیکیالکترومغناطیس شنوایی و هتیوتیکسن داروی ضد جنونلا اکراه فی الدینزبان متغیرابداع دی ان ای بزرگترین دچگونه مولکول های دی ان ایتروس جریان انرژیهندسه در پایه ی همه ی واکما اکنون میدانیم فضا خالسردرد به دلیل مصرف زیاد ماز بحث های کنونی در ویروسجریان انرژی در سیستم های وقتی خورشید هست شمع به کاعسل طبیعی موثر در کنترل ببه زیر پای خود نگاه نکن بخوشبختی دور از رنج های مکاهش مرگ و میر ناشی از اببرخی اختلالات عصبی مثانهدر آرزوهایت مداومت داشتهآلزایمرنقاشی هایی با بوی گذشته یرویای شفافامید جدید بر آسیب نخاعیتکامل تکنولوژیچگونه حافظه را قویتر کنیمقابله با کرونا با علم اسزبان، نشان دهنده ی سخنگو ابزار بقا از نخستین همانترس و آرمان هاهوش مصنوعی الفاگوماده، چیزی نیستشهر زیرزمینی در ژاپن برااز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت در علم، هرگز نهایی واقعیت فیزیکی، تابعی از پیامهای کاربرانبیمار مرکز تنفس سلولیخطا در محاسبات چیزی کاملکتاب، سفری به تاریخمحل درک احساسات روحانیبررسی ژنها در تشخیص بیمادرمان های جدید در بیماری آیندهنقش پیشرفته ی سلول های بنروش های صرفه جویی در ایجاانگشت ماشه ایتئوری تکامل امروز در درمچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز سلول های مغزی عامل پارکیابزار بقای موجود زنده از تشخیص ایدزهوش مصنوعی از عروسک بازی شانس یا تلاشاز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه و اطلاعات در کجاستواکسن کرونا از حقیقت تاتبیماری تی تی پیدنیایی پر از سیاهچاله گل خاردار، زیباستمداخله ی زیانبار انسانبعد از کرونادرمان جدید کنترل مولتیپلآیا واکنش های یاد گرفته وفیروز نادرینقش زبان در سلطه و قدرت اریاضیات یک حس جدید استانسولین هوشمندتاثیر کلام در آیات کلام بچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم میلر فیشرابزارهای بقای از نخستین شباهت های ریشه ای چند بیمتعداد کلی ذهن ها در جهان هوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت 78وجود قبل از ناظر هوشمندبیداری معنوی یعنی دوستی دوچرخه در کاهش دردهای کمبیداری و خواب کدام بهتر ادوچرخه سواری ورزشی سبک و گام کوچک ولی تاثیرگذارمرز بین انسان و حیوان کجاتقلید مرحله ای نسبتا پیشدرون قفس یا بیرون از آنآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجفراموشی همیشه هم بد نیستراه نجاتنمای موفقیتاولین مورد PML به دنبال تکتاثیر گیاه خواری بر رشد وچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیلی محکم محیط زیست بر اناحیای بینایی نسبی یک بیمثبت امواج الکتریکی در عصصداقتهوش مصنوعی، کیفیت فریب ماستفاده از مغز، وزن را کمحس و ادراک قسمت پنجمیافته های نوین علوم پرده باید از انسان ترسیددژاوو یا آشناپنداریپل خواجو اصفهانمشاهده گر جدای از شیء مشاتلاشی تازه برای گشودن معدرگیری قلب در بیماری ویرآب زندگی است قسمت دومتو انسانی و انسان، شایستفشار روحی، همیشه بد نیست رستگاری محدود به یک راه ننه عدم مطلق بلکه عدم با قایمپلانت مغزیتاثیر درجه حرارت بر عملکنزاع بین علم و نادانی رو منبع هوشیاری کجاست؟(قسمسیستم تعادلی بدناختلالات عضلانی ژنتیکجهان مادی، تجلی فضا در ذهطوفان زیباییهوش عاطفی بیشتر در زناناصل بازخوردحس و ادراک قسمت سیزدهمژنهای هوش ، کدامندبحتی علمی درباره تمایل بدائما بخوانپیوند اندام از حیوانات بمعرفی مورد نادر بیماری گتنها مانع در زندگی موارد دست کردن در گوشآزمون ذهنی گربه شرودینگرتولید سلولهای جنسی از سلقیچی ژنتیکیزمان شگفت انگیزنوار عصب و عضلهایندرالتاثیر رو ح و روان بر جسمنظریه تکامل در درمان بیممهربانی، شرط موفقیتساخت شبکه عصبی با الفبای ارتباط پیوسته ی جهانجهان پر از چیزهای جادویی علم و روحهیچ کس حقیقت را درون مغز اعتماد به خودخلاصه ای از درمان های جدیکمردرد با پوشیدن کفش منابخش فراموش شده ی حافظهداروی جدید برای میاستنی پیشرفت ذهن در خلاقیت استمغز آیندگان چگونه است ؟ذخیره ی شگفت انگیز اطلاعآغاز مبهم آفرینشتوهم جسمقدرت انسان در نگاه به ابعزندان ذهنینوروز یا روز پایانیتاریخ همه چیز را ثبت کردههمیشه به آنچه داری، خوشنمیگرن و خوابسختی ها رفتنی استاز مخالفت بشنوجهشهای مفید و ذکاوتی که دعوارض ازدواج و بچه دار شدبه نقاش بنگرهزینه سنگین انسان در ازاخواص اردهکودک ایرانی که هوش او از برای یک زندگی معمولیداستانها و مفاهیمی اشتباپروتئین های ساده ی ابتدامغز بزرگ چالش است یا منفعرمز جهانالکتروتاکسی(گرایش و حرکتیک و اختلال حرکتیلاموژین داروی ضد اوتیسم؟زبان مشترک ژنتیکی موجوداابزار هوش در حال ارتقا ازچگونه میتوان با قانون جنتری فلوپرازینهندسه زبانِ زمان استما از اینجا نخواهیم رفتسردرد تنشناز تلسکوپ گالیله تا تلسکجریان انرژی در سیستم های وقتی ریشه ها عمیقند از چیعشق به هفت مرتبه ی شناختیبه سیاهی عادت نکنیمخیالپردازی نکنکاهش التهاب ناشی از بیمابرخی اصول سلامت کمردر آسمان هدیه های نادیدنآملودیپین داروی ضد فشار چقدر به چشم اعتماد کنیمروان سالمامید درمان کرونا با همانتکامل جریان همیشگی خلقتنگاه من، نگاه تو و یا حقیملاحظه های اخلاقی دربارهزبان، وسیله شناسایی محیطابزار بقا از نخستین همانترسان نیستیهوش مصنوعی اکنون می توانماده، چیزی بیش از یک خلا شواهدی از نوع جدیدی از حااز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت راستین انسان علم بواقعیت چند سویهسایتهای دیگربیماری لبر و نابینایی آنخطا در محاسبات چیزی کاملکتابخانهمحل درک احساسات روحانی دبررسی بیماری التهابی روددرمان های جدید سرطانآینده ی انسان در فراتر ازALS نگاهی کامل بر بیماری ونقش آتش در رسیدن انسان بهروش های عملی برای رفع کمرانگشت نگاری مغز نشان میدتئوری تکامل در پیشگیری و چالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز سلول های بنیادیابزار بقای موجود زنده از تصویر خورشید یا خود خورشهوش مصنوعی از عروسک بازی شاهکار قرناز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه ی هوش مصنوعیواکسن کرونا ساخته شده توبیماری خود ایمن اعصاب محدنیا، هیچ استگل درون گلدانمدارک ژنتیکی چگونه انسانبعد از کرونادرمان جدید ام اسآیا یک، وجود داردفیزیک مولکولها و ذرات در نقش زبان در سلطه و قدرت اانسان قدیم در شبه جزیره عتاثیر کپسول نوروهرب بر نچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم کووید طولانیابزارهای دفاعی و بقای موشباهت کیهان و مغزتعذیه ی ذهنهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت 82وراپامیل در بارداریبیست تمرین ساده برای جلودوپامین قابل حل در آبگامی در درمان بیماریهای مرز جدید جستجو و اکتشاف، تقلید از روی طبیعتدرون و بیرون، جدای از هم آیا خداباوری محصول تکاملفراموشی و مسیر روحانیراه های جدید برای قضاوت رنمایش تک نفرهاولین مورد پیوند سر در انتاثیر گیاه خواری بر رشد وچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسینوریپا داروی ترکیبی ضداحتیاط در ورزش زانو در خاجلو رفتن یا عقبگردصدای بم با فرکانس پایین، هوش مصنوعی، اتفاقات و تحاستفاده از نظریه ی تکامل حس و ادراک قسمت پنجاهیاد گرفتن مداومبابا زود بیادگرگونی های نژادی و تغییپلاسمای غالبمشاهده آینده از روی مشاهتلاشی جدید در درمان ام اسدرگیری مغز در بیماری کویآب زندگی است قسمت سومتو با همه چیز در پیوندیفضا و ذهن بازرشته نوروایمونولوژی و نقنهایت معرفت و شناخت درک عایمپلانت مغزی و کنترل دو تاثیر درجه حرارت بر عملکنزاع بین علم و جهل رو به پمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسیستم دفاعی بدن علیه مغز اختراع جدید اینترنت کوانجهان مرئی و نامرئیطولانی ترین شبهوش عاطفی در زنان بیشتر ااصل در هم تنیدگی و جهانی حس و ادراک قسمت ششمژنهای حاکم بر انسان و انسبحث درباره پیدایش و منشا دارچینپیوند اندام حیوانات به امعرفت و شناختتنها در برابر جهاندست آسمانآزادی در چیستتولترودینقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصزمان، واقعی نیستنوار عصب و عضلهایپیداکرینتاثیر روده بر مغزنعناعموفقیت هوش مصنوعی در امتساختن آیندهارتباط انسانی، محدود به جهان دارای برنامهعلم اپی ژنتیک دریچه ای بههیچ اندر هیچاعتماد بی موردخم شدن فضا-زمانکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبخش های تنظیمی ژنومداروی جدید برای کاهش وزنپیشرفتی مستقل از ابزار همغز اندامی تشنه ی انرژی اذره ی معین یا ابری از الکإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَتوهمات و شناخت حقیقتقدرت ذهنزونیسومایدنورالژیتاریخ، اصیل نیست و ساخته همیشه داناتر از ما وجود دمیگرن و روزه داریسختی در بلند شدن از روی صاز نخستین همانند سازها تجوانان وطنعید نوروز مبارکبه نقاش بنگرهزاران سال چشم های بینا وخواص بادامکودکان مهاجربرای پیش بینی آینده مغز ددخالت در ساختار ژنهاپروتز چشممغز بزرگ چالشهای پیش رورمز جهان خاصیت فراکتالالکترودهای کاشتنیتیکاگرلور داروی ضد انعقالایو دوم دکتر سید سلمان فزبان چهار حرفی حیات زمینابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز ما، موسیقی را پتری فلوپرازینهندسه، نمایشی از حقیقتما اشیا را آنطور که هستندسردرد سکه ایاز تلسکوپ گالیله تا تلسکجریان انرژی در سیستم های وقتی شروع به بیدار شدن میعشق درونی به یگانگی خلقتبه سخن توجه کن نه گویندهخانه ی تاریککاهش حافظه هرچند فرایندیبرخی اطلاعات روانشناسی مدر آستانه ی موج پنجم کوویآموزش نوین زباننقش قهوه در سلامتیروبات ها قول میدهندامیدهای جدید برای بازیابتکامل داروینی هنوز در حانگاه مادی غیر علمی استملاحظات بیهوشی قبل از جرزدودن نقص از هوش مصنوعیابزار بقا از نخستین همانتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرهوش مصنوعی از عروسک های بشواهدی از دنیسوان(شبه نئاز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت غیر فیزیکیواقعیت چیستبیماری میاستنی گراویسخطای ادراک کارماکجای مغز مسئول پردازش تجمحدودیت چقدر موثر استبررسی سیستم تعادلی بدن ادرمان های رایج ام اسآینده ی علم و فیزیک در60 ثNVG 291نقش انتخاب از طرف محیط، نروش هایی برای کم کردن اضطانتقال ماده و انرژیتئوری جدید، ویران کردن گچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز سلول های بنیادی منابع و اابزار بقای موجود زنده از تصویر در هم تنیدگی کوانتهوش مصنوعی از عروسک بازی شاهکار شش گوشاز تکینگی تا مغز از مغز تحافظه انسان و حافظه ی هوشواکسن آلزایمربیماری دویکدندان ها را مسواک بزنید تگل زندگیمروری بر تشنج و درمان هایبعد از کرونا دلخوشی بیهودرمان جدید ای ال اس، توفرآیا کیهان می تواند یک شبیفیزیک هوشیارینقش سجده بر عملکرد مغزانسان میوه ی تکاملتاثیر کپسول نوروهرب بر تنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم گیلن باره به دنبال ابعاد و نیازهای تکاملیشباهت زیاد بین سلول هاي عتغییرهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت 87ورزش هوازی مرتب خیلی به قاز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت چهلورزش هوازی ، بهترین تمریبیش از نیمی از موارد انتقدورترین نقطه ی قابل مشاهگامی در درمان بیماریهای مرزهای حقیقی یا مرزهای تتقلید از طبیعتدرون آشفته ی تو و ظاهر خنآیا دلفین ها می تواند از فراموشی آرمانراه های جدید برای قضاوت رچند نرمش مفید برای کمردراولین هیبرید بین انسان و تاثیر گیاهخواری بر رشد و چرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیگار عامل افزایش مرگ وماحتیاط در تعویض داروهاجلوتر را دیدنصرع و درمان های آنهوش احساسیاستفاده از هوش مصنوعی در حس و ادراک قسمت پنجاه و ییاد بگیر فراموش کنیباد و موجدانش قدرت استپمبرولیزوماب در بیماری چمشاهدات آمیخته با اشتباهتمایل زیاد به خوردن بستندرگیری مغز در بیماران مبآب، زندگی است(قسمت پنجم)تو با باورهایت کنترل میشفضای قلب منبع نبوغ استرشد مغز فرایندی پیچیده انهایت در بی نهایتایمپلانت مغزی کمک میکند تاثیر درجه حرارت بر عملکنسبیت عام از زبان دکتر برمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسکوت و نیستیادامه بحث تکامل چشمجهان مشارکتیطی یکصد هزار سال اخیر هرچهوش عاطفی در زنان بیشتر ااصل علت و تاثیرحس و ادراک قسمت شصت و هشتکفش و کتاببحثي درباره هوش و تفاوتهداروهای مصرفی در ام اسپیوند سر آیا ممکن استمغز فکر میکند مرگ برای دیتنهاییدست بالای دستآزادی عقیده، آرمانی که تتومورها و التهاب مغزی عاقانون مندی نقشه ژنتیکی مزمزمه ات مانده در گوشمنوار عصب و عضلهایا کوچک شدن مغزانسان التاثیر روزه داری بر سلامت هفت چیز که عملکرد مغز تو موفقیت در تفکر استساختن آینده، بهترین روش ارتباط از بالا به پایین مجهان در حال نوسان و چرخشعلم به ما کمک میکند تا موهیچگاه از فشار و شکست نتراعتیاد و تلاش های درمانی خونریزی مغز در سندرم کووکنگره بین المللی سردرد دبخش بزرگی حس و ادراک ما اداروی جدید برای ای ال اسپپوگستمغز انسان ایا طبیعتا تماذرات کوانتومی زیر اتمی قافت فشار خون ناگهانی در وتوکل بر خداقدرت شناختی انسان، محدودزونا به وسیله ویروس ابله اگر فقط مردم میفهمیدند کنورالژی تریژمینالتازه های اسکیزوفرنی(جنوهمیشه راهی هستمیگرن سردردی ژنتیکی که بسدسازی روش مناسب برای مقاز نخستین همانند سازها تجوانان وطنعامل کلیدی در کنترل کارآبه نادیدنی ایمان بیاورهستي مادي ای که ما کوچکترخواص بادام زمینیکودکان میتوانند ناقل بی برای اولین بار دانشمنداندر میان تاریکی و روشناییپروتز عصبی برای تکلممغز بزرگ و فعال یا مغز کورنگ کردن، حقیقت نیستالگو نداشتیمتیروفیبان موثر در سکته ی لازم است هیچ کاری نکنیدزبان نیاز تکاملی استابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز پیش انسان یا همترک امروزهنر فراموشیما به جهان های متفاوت خودسردرد عروقی میگرناز تکنیکی تا مغز از مغز تجراحی هوشیار مغزویتنام نوعی کرونا ویروس عشق، شلوغ کردن نیستبهبود حافظه پس از رخدادهخانواده پایدارکاهش دوپامین عامل بیماریبرخی بیماری ها که در آن بدر برابر حقایق جدیدآمارهای ارائه شده در سطح نقش مهاجرت در توسعه نسل اروبات های ریز در درمان بیامیدوار باش حتی اگر همه چتکامل داروینی هنوز در حانگاه محدود و تک جانبه، مشممانتین یا آلزیکسا یا ابسفر فقط مادی نیستابزار بقا از نخستین همانتسلیم ارتباط با من برترهوش مصنوعی از عروسک های بشیر و دوغ باداماز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت غیر قابل شناختواقعیت چیستبیماری های میتوکندریخطای حسکرونا چه بر سر مغز می آورمحدودیت های حافظه و حافظبررسی علل کمر درد در میاندرمان های علامتی در ام اسآینده با ترس جمع نمیشودفقر داده ها در هوش مصنوعینقش اتصالات بین سلولهای روش هایی برای جلوگیری از انتروپی و هوشیاریتا 20 سال آینده مغز شما به چالش های ایستادن بر دو پامنابع انرژی از نفت و گاز سلول های بدن تو پیر نیستنابزار بقای موجود زنده از تصویر زیبا از سلولهوش مصنوعی از عروسک بازی شاید گوشی و چشمی، آماده شاز تکینگی تا مغز از مغز تحباب های کیهانی تو در توواکسن ایرانی کرونا تولیدبیماری دیستروفی میوتونیده روش موفقیتگلوله ی ساچمه ایمرکز هوشیاری، روح یا بدن بعد از کرونا دلخوشی بیهودرمان جدید سرطانآیا گذشته، امروز وآینده فیزیک و هوشیاریریتوکسیمابنقش غذاها و موجودات درياانسان ها می توانند میدان تاثیر کپسول نوروهرب بر سنجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم پیریفورمیسابعاد اضافه ی کیهانشباهت زیاد بین سلول هاي عتغییر الگوی رشد مغزی با زهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت چهل و هفتورزش و میگرنبیشتر کمردردها نیازی به ديدن با چشم بسته در خواب گاهی لازم است برای فهم و مزایای شکلات تلخ برای سلتقویت مغز با ورزشدروغ نگو به خصوص به خودتآیا دلفین ها میتوانند بافرایند پیچیده ی خونرسانیراه پیروزی در زندگی چیستچند جهانیاولین تصویر در تاریخ از ستاثیر انتخاب از طرف محیط چرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله هااحساس گذر سریعتر زمانجمجمه انسان های اولیهضایعه ی شبکه لومبوساکرالهوش احساسیاستفاده از انرژی خلاحس و ادراک قسمت پنجاه و دیادگیری مهارت های جدید دباد غرور و سر پر از نخوت ودانش محدود به ابعاد چهارپنج اکتشاف شگفت آور در مومطالبه ی حق خودتمایز یا کشف یگانگیدرگیری مغزی در سندرم کووآتاکسیتو باید نیکان را به دست بفضای خالی ای وجود نداردرشد مغز علت تمایل انسان بنهادینه سازی فرهنگ اختلاایمپلانت نخاعی میتواند دتاثیر درجه حرارت بر عملکچسبیدن به خود، مانع بزرگ منبع هوشیاری کجاست؟(قسمسکوت، پر از صدااداراوون تنها داروی تاییجهان معناطیف انسفالیت، گیلن باره هوشمندی کیهاناصل عدم قطعیت از کوانتوم حس و ادراک قسمت شصت و دوکل اقیانوس در یک ذرهبحثی جالب درباره محدودیتداروهای ام اسپیوند سر برای چه بیمارانمغز قلبتنهایی رمز نوآوری استدستورالعمل مرکز کنترل بیآزار حقیقیتومورهای نخاعیقانون گذاری و تکاملزنان باهوش ترنوار عصب و عضلهایا این جمله درست است کسیتاثیر روزها، ماه ها یا ساهفت سین یادگاری از میراث مولکول ضد پیریساختار فراکتال وجود و ذهارتباط بین هوش طبیعی و هوجهان در حال ایجاد و ارتقاعلم بدون توقفهیپرپاراتیروئیدیسمخونریزی مغزی کشندهکنگره بین المللی سردرد دبخش بزرگتر کیهان ناشناختداروی جدید برای دیابتپایان، یک آغاز استمغز انسان برای ایجاد تمدذرات کوانتومی زیر اتمی قافت هوشیاری به دنبال کاهتوپیراماتقدرت عشقزیان غذاهای پرچرباگر میدانی مصیبت بزرگتر نوزاد ناشنوای متولد شده،تازه های بیماری پارکینسوهمیشه عسل با موم بخوریممیگرن شدید قابل درمان اسسرنوشتاز نخستین همانند سازها تجواب دانشمند سوال کننده عادت همیشه خوب نیستبه هلال بنگرهستی ما پس از شروعی چگال خواص شکلات تلخکودکان گذشته به آینده فکبرای تمدن سازی، باید در بدر مانهای کمر دردپرورش مغز مینیاتوری انسامغز بزرگترین مصرف کننده رنگین کمانالگو و عادت را بشکن و در اتکنولوژی های جدید و حالتلبخند بزن شاید صبح فردا ززبان و کلمه حتی برای کسانابزار بقا از نخستین همانچگونه هموساپينس بر زمین ترکیب آمار و ژنتیکهنر حفظ گرهما با کمک مغز خود مختاريمسرطان کمیت گراییاز تکینگی تا مغز و از مغز جراحی گردن همیشه برای دیویتامین E برای فعالیت صحعصب حقوق نورولووبهداشت خوابخاویار گیاهیکاهش سن بیولوژیکی، تنها برخی بیماری های خاص که بددر جراحی کمر عجله نکنیدآن چیزی که ما جریان زمان نقش میدان مغناطیسی زمین روبات کیانامیدواریتکامل داروینی هنوز در حانگاه کلی نگرمن و وجود توهمیسفر نامه سفر به بم و جنوب ابزار بقا از نخستین همانتسلیم شدن از نورون شروع مهوش مصنوعی از عروسک های بشیشه ی بازالتی و سیلیکوناز تکینگی تا مغز از مغز تحقیقت، آن چیزی نیست که جلواقعیت های متفاوتبیماری های مغز و اعصاب و خطر آلودگی هواکریستال هامحدودیت درک انسانبرطرف کردن خشونت را از خادرمان ژنتیکی برای نوآوریآیا فراموشی حتمی استفلج نخاعی با الکترودهای نقش تیروئید در تکامل مغزروش هایی ساده برای کاهش اانتظار گذر تندباد؟تا بحر یفعل ما یشاچالش کمبود اندام برای پیمنابع انرژی از نفت و گاز سلول بنیادی و ای ال اسابزار بقای موجود زنده از تصویر زیبای اصفهانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تحباب هایی تو در توواکسن اسپایکوژنبیماری سلیاکدهن، بزرگترین سرمایهگلوئونمرکز حافظه کجاستتفکر قبل از کاردرمان جدید سرطانآیا پیدایش مغز از روی تصافیزیک آگاهیریسپریدوننقش غذاها و موجودات درياانسان یک کتابخانه استتاثیر کپسول نوروهرب بر سنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم پیریفورمیسابعاد بالاترشجاعت و ترستغییر خود یا تغییر دیگراهوش مصنوعی از عروسک تا کمتغییر دیگران یا تغییر خوهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت چهل و هشتورزش بهترین درمان بیش فعبا همه مهربان باشدی متیل فومارات(زادیوا)(گاهی مغز بزرگ چالش استمسمومیت دانش آموزان بی گتقویت استخوان در گرو تغذدریا آرام نخواهد شد کشتی آیا دست مصنوعی به زودی قافرایند تکامل و دشواری هاراه انسان شدن، راه رفتن وچند جهانیاولین دارو برای آتاکسی فتاثیر احتمالی عصاره تغلیچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله های فضایی منابعاحساسات کاذبجنین مصنوعیضایعه ی عروقی مخچههوش بشری تهدید برای بشریاستفاده از سلول های بنیاحس و ادراک قسمت پنجاه و سیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبار مغز بر دو استخواندانش بی نهایتپول و شادیمطالبی در مورد تشنجتمدن قدیمی ای در جنوب ایردرگیری مغزی در سندرم کووآتاکسی فریدریشتو برای خزیدن خلق نشده ایقفس دور خود را بشکنرشد در سختی استچهار میلیارد سال تکامل بایمپلانت استخوانی در آسیتاثیر درجه حرارت بر عملکنسبت ها در کیهانمنبع هوشیاری در کجاست؟ قسکوت، در برابر گزافه گویادب برخورد با دیگرانجهان معکوسطبیعت موجی جهانهوشیاری و وجوداصل، روان و نفس استحس و ادراک قسمت شصت و ششکلمات بلند نه صدای بلندبحثی در مورد نقش ویتامين داروهای تغییر دهنده ی سیپیوند سر، یکی از راه حلهامغز ما کوچکتر از نیم نقطهتنبیه چقدر موثر استدغدغه نتیجه ی نادانی استآزار دیگری، آزار خود استتومورهای ستون فقراتقانون جنگلزنجیرها را ما باید پاره کنوار عصب و عضله مهم در تشایا ابزار هوشمندی یا مغز تاثیر روغن رزماری استنشاهم نوع خواری در میان پیشیمولتیپل اسکلروز در زنان ساختار شبکه های مغزی ثابارتباط شگفت مغز انسان و فجهان ریز و درشتعلم در حال توسعههاوکينگ پیش از مرگش رسالخواندن ، یکی از شستشو دهنکنترل همجوشی هسته ای با هبخش دیگری در وجود انسان هداروی جدید ضد فشار خونپاکسازی مغزمغز انسان برای شادمانی طذرات کوانتومی زیر اتمی قافتخار انسانتوانایی مغز و دیگر اجزای قسم به فقرزیباترین چیز در پیر شدناگر نیروی مغناطیس نباشد نوسانات کوانتومی منبع ماتازه های درمان ام اسهمیشه، آنطور نیست که هستمیاستنی گراویس بدون آنتیسریع دویدن مهم نیستاز نخستین همانند سازها تجواب سنگ اندازیعادت کن از بالا نگاه کنیبه کدامین گناه کشته شدندهشت توصیه برای کاستن از دخواص شگفت هویجکودکان خود را مشابه خود تبرای خودآگاه بودن تو بایدر محل کار ارزش خودت را بپرکاری تیروئیدمغز حریص برای خون، کلید ترهبر حقیقیالگوی بنیادین و هوشیاریتکنولوژی و پیشرفتلحظات خوش با کودکانزبان و بیان نتیجه ساختماابزار بقا از نخستین همانچگونه هوشیاری خود را توسترکیب حیوان و انسانهنر رها شدن از وابستگیما بخشی از این جهان مرتبطسرعت فکر کردن چگونه استاز تکینگی تا مغز از مغز تجستجوی متن و تصویر به صورویتامین E در چه مواد غذایعصب سیاتیکبهداشت خواب، رمز حافظه ی خار و گلکایروپاکتیک چیستبرخی توجهات در ببمار پاردر درمان بیماری مولتیپل آنچه می دانم، آنچه را میخنقش محیط زندگی و مهاجرت دروح و آب حیاتامیدواری و مغزتکامل داروینی هنوز در حانگاه انسان محدود به ادرامن کسی در ناکسی دریافتم سفر به مریخ در 39 روزابزار بقا از نخستین همانتست نوار عصب و عضلههوش مصنوعی از عروسک بازی شکل های متفاوت پروتئین هاز تکینگی تا مغز از مغز تحقایق ممکن و غیر ممکنواقعیت و مجازبیماری های ژنرالیزه ی عصخطر حقیقی، خود انسان استکریستال زمان(قسمت اولمخچه فراتر از حفظ تعادلبزرگ فکر کندرمان کارتی سل و تومور مغآیا ممکن است موش کور بی مفلج بل، فلجی ترسناک که آننقش حفاظتی مولکول جدید دروش جدید تولید برقانحراف و حقیقتتاول کف پا و حقیقتچالش دیدگاه های سنتی در بمنابع انرژی از نفت و گاز سلول بنیادین از مخاط بینابزار بقای موجود زنده از تصویربرداری فضاپیمای آمهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز حد و مرزها توهم ذهن ماستواکسن اسپایکوژن ضد کرونابیماری ضعف عضلات نزدیک بدو ویژگی انتزاع و قدرت تجگمان میکنی جرمی کوچکی در مرکز حافظه کجاستتفکر ترکیبی در هوش مصنوعدرمان دارویی سرطان رحم بآیا آگاهی پس از مرگ از بیفیزیکدانان ماشینی برای تریسدیپلام تنها داروی تاینقش غذاها و موجودات درياانسان باشتاثیر کتامین در درمان پانخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم پای بی قراراتفاق و تصادفشرکت نورالینک ویدیویی ازشربت رب انارتغییر دادن ژنها آیا روزی هوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز تکامل تا مغز، از مغز تحس و ادراک قسمت چهل و دومورزش در کمر دردبا هوش مصنوعی خودکار روبدین اجباریگاهی جهت را عوض کنمسمومیت دانش آموزان، قماتقویت حافظه یا هوش مصنوعدریای خداآیا رژیم غذایی گیاهی سلافرایند حذف برخی اجزای مغراه بی شکستچند جهانی و علماولین دروغتاثیر بینش و انتظارات فرچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله ها، دارای پرتو اخلاق و علوم اعصابجنگ هفتاد و دو ملت همه را ضایعات در عصب زیر زبانیهوش در طبیعتاستفاده از سلول های بنیاحس و ادراک قسمت پنجاه و شیادگرفتن، آغاز حرکت است بار بزرگ ایستادن بر دو پادانشمندان موفق به بازگردپول و عقیدهمطالعه ای بیان میکند اهدتمدن پیشرفته ی پیشینیاندرگیری اعصاب به علت میتوآتاکسی مخچه ای خودایمنتو تغییر و تحولیقفس ذهنرشد، رسیدن به یک هدف نیستچهار ساعت پس از کشتار خوکایمان به رویاتاثیر درجه حرارت بر عملکنسبت طلایی، نشانه ای به سمنبع هوشیاری در کجاست؟(قسکته مغزیادراک ما درک ارتعاشی است جهان هوشمندطبیعت بر اساس هماهنگیهوشیاری و افسردگیاصلاح خطا با رفتن بر مسیرحس و ادراک سی و هفتمکلوزاپین داروی ضد جنونبحثی در مورد نقش کلسیم و داروهای ضد بیماری ام اس وپیوندهای پیچیده با تغییرمغز مانند تلفن استتهدیدهای هوش مصنوعیذهن ما از در هم شکستن منبآسيب میکروواسکولاریا آستوهم فضای خالیقانون جنگلزندگی فعال و مثبت روند آلنوار عصب و عضله برای تاییایا بیماری ام اس (مولتیپتاثیر رژیم گیاه خواری بر همه چیز موج استمواد کوانتومی جدید، ممکنسادیسم یا لذت از آزار دادارتباط شگفت انگیز مغز انجهان شگفت انگیزعلم راهی برای اندیشیدن ااعتیاد را به دور بیندازهاوکينگ پیش از مرگش رسالخواندن، دوست روزهای سختکنترل جاذبهبخشیدن دیگران یعنی آرامشداروی جدید ضد میگرنپارادوکس ها در علممغز انسان برای شادمانی طرفلکس وتری با توضیح دکتر افراد آغاز حرکت خودشان رتوانایی یک فرد، برای تغیقضاوت ممنوعزیباترین چیز در افزایش ساگر نعمت فراموشی نبود بسنوشیدن چای برای مغز مفید تاسف بار است انسان، حق خوهمکاری یا رقابتمیدان مغناطيسي زمین بشر سریعترین کامپیوتر موجوداز نشانه ها و آثار درک شدجوسازی مدرنعادت کن خوب حرف بزنیبه امید روزهای بهترو هر کس تقوای خدا پیشه کنخواص عجیب لوبیاکودکان را برای راه آماده برای رشد، باید از مسیر خطدر چه مرحله ای از خواب ، رپراسینزوماب در پارکینسومغز در تنهایی آسیب میبینروی و منیزیم در تقویت استالگوبرداری از طبیعتتکنولوژی جدید که سلول هالرزش ناشی از اسیب به عصبزبان و بیان، در سایه پیشرابزار بقا از نخستین همانچگونه واکسن کرونا را توزترازودونهنر، پر کردن است نه فحش دما تحت کنترل ژنها هستیم یسطح آگاهی، رخدادهای زندگاز تکینگی تا مغز از مغز تجستجوی هوشیاری در مغز ماویتامین کاعضلانی که طی سخن گفتن چقدبوزون هیگز چیستخارق العاده و استثنایی بکار امروز را به فردا نیندبرخی توصیه ها برای واکسیدر دعواها چه میکنی؟آنچه ناشناخته است باید شنقش مرکز تنفس سلولی در بیروح در جهانی دیگر استامیدی به این سوی قبر نیستتکامل زباننگاه از بیرون مجموعهمن پر از تلخیمسفر به درون سفری زیباابزار بقا از نخستین همانتست کم هزینه ی بزاق برای هوش مصنوعی از عروسک بازی شکل پنجم مادهاز تکینگی تا مغز از مغز تحل مشکلواقعیت و انعکاسبیماری وسواسخطر را بپذیرکریستال زمان(قسمت دوم)مخچه ، فراتر از حفظ تعادلبزرگ شدن مغز محدود به دوردرمان پوکی استخوانآیا ما کالا هستیمفلج خوابنقش حیاتی تلومر دی ان آ دروش صحبت کردن در حال تکاماندوه در دنیا استتابوهای ذهنیچاالش ها در تعیین منبع هومنابع انرژی از نفت و گاز سلول عصبی شاهکار انطباق ابزار بقای موجود زنده از شاید درست نباشدتصور ما ازمشکلات و واقعیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز حریص نباشواکسن دیگر کرونا ساخته شبیماریهای تحلیل عضلانی ادو بیماری روانی خود بزرگ گنجینه ای به نام ویتامین مرکز خنده در کجای مغز استتفکر خلا ق در برابر توهم درمان زخم دیابتی با تکنوآیا امکان بازسازی اندامهفال نیکوریشه های مشترک همه ی موجونقش غذاها در کاهش دردهای انسان جدید از چه زمانی پاتاثیر گیاه خواری بر رشد ونخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم پس از ضربه به سراتوبان اطلاعات و پلِ بیناتوسوکسیمایدشربت ضد خلطتغییر زودتر اتصالات مغزیهوش مصنوعی به شناسایی کااز خود رها شوحس و ادراک قسمت چهل و سوموزن حقیقی معرفت و شناختبا هر چیزی که نفس می کشد مدین، اجباری نیستگذر زمان کاملا وابسته به مسیر دشوار تکامل و ارتقاتقویت سیستم ایمنیدرک فرد دیگر و رفتارهای اآیا رژیم غذایی گیاهی سلافراتر از دیوارهای باورراه طولانی را به سلامت گذچند روش ساده برای موفقیتاولین سلول مصنوعیتاثیر ترکیبات استاتین (سچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله و تکینگی ابتدایاخلاق پایه تکامل و فرهنگجنگ و تصور از جنگضرورت زدودن افکارهوش عاطفی قسمت 11استفاده از سلول های بنیاحس و ادراک قسمت بیست و چهیادآوری خواب و رویابار سنین ابزار هوشمندی ادانشمندان نورون مصنوعی سپوست ساعتی مستقل از مغز دمعمای اخلاقی قطارتمدن بشری و مغز اخلاقیدرب بسته با غیر خود باز مآتش منبع انرژیتو جهانی هستی که خودش را قفس را بشکنز گهواره تا گورنون و القلماین پیوند نه با مغز بلکه تاثیر درجه حرارت بر عملکنشانه های گذشته در کیهان منبع خواب و رویاسکته ی مغزی در جوانانادغام میان گونه های مختلجهان هوشیارطعمه ی شبکه های ارتباط اجهوشیاری کوانتومیاصول انجام برخی نرمش ها دحس و ادراک- قسمت پنجاه و کلید نزدیک و نگاه تو بر فبحثی در مورد حقیقت فضا و داروهای ضد تشنج با توضیح پیوندی که فراتر از امکانمغز مادران و کودکان در زمذهن چند جانبه نیازمند نگآسیب ها ناشی از آلودگی هوتوهم فضای خالی یا توهم فضقانونمندی و محدودیت عالمزندگی هوشمند در خارج از زنوار عصب و عضله تعیین محلایا بدون زبان میتوانیم تتاثیر رژیم گیاه خواری بر همه چیز و هیچ چیزموجود بی مغزی که می تواندسازگاری با محیط بین اجزاارتباط شگفت انگیز مغز انجهان شگفت انگیز و بی زمانعلم ساختن برج های چرخاناعداد بینهایت در دنیای مهدف یکسان و مسیرهای مختلخواب زمستانی سلول های سرکندن ریشه ی خودبخشش، عقلانی یا غیر عاقلداروی جدید ضد الزایمرپاسخ گیاهان در زمان خوردمغز انسان رو به کوچک تر شرفتار مانند بردهافراد بی دلیل دوستدار تو توازن مهمتر از فعالیت زیقطار پیشرفتزیر فشار کووید چه باید کراگر نعمت فراموشی نبود بسنوعی سکته مغزی ، وحشتناک تبدیل پلاستیک به کربن و سهمانند سازی در انسانمیدان های مغناطیسی قابل سرکه انگبین عسلی مفید براز نظر علم اعصاب یا نرووسجامعه ی آسمانیعادت کردن به نعمتبه بالا بر ستارگان نگاه کوفور و فراوانیخود جسم و یا تصویرکوری گذرای ناشی از موبایبرای زندگی سالم، یافتن تدر ناامیدی بسی امید استپرتوهای صادر شده از سیاهمغز را از روی امواج بشناسرویکردهای جدید ضایعات نخالتهاب شریان تمپورالتکنولوژی جدید که سلول هالرزش دست ها و گردن و سر ETزبان و تکلم برخی بیماریهابزار بقا از نخستین همانچگونه آن شکری که می خوریمترازودونهوموارکتوس ها ممکن است دمانند کودکان باشیدسعی کن به حدی محدود نشویاز تکینگی تا مغز از مغز تحفره در مغزویتامین کا و استخوانغم بی پایانبوزون هیگز جهان را از متلخبر مهم تلسکوپ هابلکار با یگانگی و یکپارچگیماست مالیبرخی درمان های Spinal Muscular Atدر سال حدود 7 میلیون نفر آنچه واقعیت تصور میکنیم نقش نگاه از پایین یا نگاهروح رهاییامیدی تازه در درمان سرطاتکامل زباننگاه از دور و نگاه از نزدمن بی من، بهتر یاد میگیرمسفر تجهیزات ناسا به مریخ ابزار بقا از نخستین همانتست آر ان اس دز میاستنی گهوش مصنوعی از عروسک بازی شکرگزار هر چیزی باش که دااز تکینگی تا مغز از مغز تحلقه های اسرارآمیزواقعیت تقویت شدهبیماری کروتز فیلد جاکوبخطرات هوش مصنوعیکریستال زمان(قسمت سوم)مخچه ابزاري که وظیفه آن فبزرگ شدن تقریبا ناگهانی درمان پوکی استخوانآیا ما تنها موجودات زنده فلج خواب چیستنقش خرچنگ های نعل اسبی درروشهای نو در درمان دیسک باندوه دردی را دوا نمیکندتاثیر فکر بر سلامتنابینایی در نتیجه ی گوشی منابع انرژی از نفت و گاز سلول عصبی، در محل خاص خودابزار بقای موجود زنده از شایسته نیست در جیب خود قرتصور از زمان و مکانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغزتحرکات چشم، ترجمه کننده ی واکسن دیگری ضد کرونا از دبیماری، رساله ای برای سلدو بار در هفته ماهی مصرف گوهر با نظر دیگران سنگ نممرگ چیستتفاوت قند طبیعی با قند و درمان ساده ی روماتیسمآیا انسان با مغز بزرگش اخفاکسیبتریشه های مشترک حیاتنقشه مغزی هر فرد منحصر بهانسان خطرناکترین موجودتاثیر گیاه خواری بر رشد ونخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم جدایی مغزمنبع هوشیاری کجاست قسمت سندرم دزدی ساب کلاویناتصال مغز و کامپیوترشش مرحله تکامل چشمتغییر عمودی سر انسان از پهوش مصنوعی تعاملیاز درخواست ها جدا شوحس و ادراک قسمت نهموزوز گوشبا آتش، بازی نکن و بعد از دیوار همه اش توهم بودگذشته را دفن کنمسئول صیانت از عقیده کیستلقین اطلاعات و حافظهدرک نیازمند شناخت خویش اآیا راهی برای بهبود وضعیفرار در فرار از میزبان، درابطه تشنج و اوتیسمچندین ماده غذایی که مانناوکرلیزوماب داروی جدید شتاثیر تغذیه بر سلامت رواچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسیاهچاله ی منفرد یا سیاهاختلا ل در خود عضلهجنگ داده هاضرب المثل یونانیهوش عاطفی قسمت نهماستفاده از سلول های بنیاحس و ادراک قسمت بیست و یکیاری خدا نزدیک استباربر دیگران نباشدانشمندان یک فرضیه رادیکپوشاندن خود از نورمعماری، هندسه ی قابل مشاتمدن زیر آبدرختان چگونه بر تشکیل ابآثار باستانی تمدن های قدتو جدای از کیهان نیستیقله برای دیدن نه برای به زمین در برابر عظمت کیهاننوآوری ای شگفت انگیز داناین اندوه چیستتاثیر درجه حرارت بر عملکنشانه های پروردگار در جهمنتظر نمان چیزی نور را بهسال سیزده ماههادغام دو حیطه علوم مغز و جهان های بسیار دیگرظهور امواج مغزی در مغز مصهوشیاری سنتی یا هوشیاری اصول توسعه ی یک ذهن کاملحس و ادراک- قسمت بیست و پکلام و زبان، گنجینه ای بسبحثی در مورد عملکرد لوب فداروی فامپیریدین یا نورلپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز چون ابزار هوش است دلیذهن هوشیار در پس ماده ی مآسیب روانی شبکه های اجتمتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)قارچ بی مغز در خدمت موجودزندگی و دارایینوار عصب و عضله در مطب دکایا تکامل هدفمند استتاثیر رژیم گیاه خواری بر همه چیز کهنه میشودموجودات مقهور ژنها هستندستم با شعار قانون بدترین ارتباط غیرکلامی بین انساجهانی که نه با یک رخداد و علایم کمبود ویتامین E را بقا با سازگارترین فرد اسهدف یکسان، در مسیرهای متخواب سالم عامل سلامتیکندر در بیماریهای التهاببدون پیر فلکداروی سل سپتپختگی پس از چهل سالگي به مغز انسان رو به کوچکتر شدرفتار وابسته به شکلافزایش قدرت ادراکات و حستوت زیاد بخوریدقطره قطرهزیرفون داروی ضد ام اساگر با مطالعه فیزیک کواننیوالینتبدیل تراکت صوتی مصنوعی همجوشی هسته ای، انرژِی بمیدان های کوانتومی خلاسرگیجه از شایعترین اختلااز نظر علم اعصاب اراده آزجاودانگی مصنوعیعادت بد را ترک کنبه بالاتر از ماده بیندیشوقاحت و تمسخر دیگرانخودآگاهی و هوشیاريکی غایب شدی تا نیازمند دلبرخی ملاحظات در تشنج های در هم تنیدگی مرزها و بی مپرتوزایی از جسم سیاهمغز زنان جوانتر از مغز مررویا و واقعیتام آر آی جدید با قدرت شگفتکینگیلرزش عضله یا فاسیکولاسیوزبان و شناخت حقیقت قسمت چابزار بقا از نخستین همانتراشه مغز بدون واسطه ی دهورمون شیرساز یا پرولاکتمانند آب باششلیک فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تحق انتخابویتامین کا در سبزیجاتغم بی پایانبی نهایت در میان مرزهاخدا موجود استکارهای کوچک، بی ارزش نیسماست مالی با هوش انسانیبرخی روش های تربیتی کودکدر عید نوروز مراقب تصادف آنچه حس می کنیم، نتیجه ی نقش نظام غذایی در تکامل مروزه داری متناوب، مغز را امگا سه عامل مهم سلامتتکامل زبان انسان از پیشینگاه از درون قفس یا بیرونمننژیتسفر دشوار اکتشافابزار بقا از نخستین همانتشنچ پانایوتوپولوس تشنج هوش مصنوعی از عروسک بازی شکست حتمیاز تکینگی تا مغز از مغز تحمله ویروس کرونا به مغزواقعیت تقویت شدهبیماری گیلن باره و بیماردفاع از پیامبرکشف مکانیسم عصبی خوانش پمخچه تاثیر گذار بر حافظهبزرگترین خطایی که مردم مدرمان آرتروز با ورزش موضآیا مصرف مولتی ویتامین هفلج دوطرفه عصب 6 چشمنقش داروهاي مختلف معروف روشهای شناسایی قدرت شنوااندوهگین نباش اگر درب یا تاثیر مشاهده بر واقعیت بناتوانی از درمان برخی ویمنابع انرژی از نفت و گاز سلولهای ایمنی القا کنندهابزار بقای موجود زنده از شادی، پاداش انجام وظیفهتصاویر زیبای رعد و برقهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز حرکت چرخشی و دائمی کیهانواکسن سرطانبیمارستان هوش مصنوعیدو برابر شدن خطر مرگ و میگویید نوزده و ایمنی ساکتمرگ و میر پنهانتفاوت مغز انسان و میمون هدرمان سرگیجه بدون نیاز بآیا احتمال دارد رویا از آفاجعه ی جهل مقدسریشه های اخلاقنقشه های مغزی جدید با جزیانسان در هستی یا هستی در تاثیر گیاه خواری بر رشد ونخستین تصویر از سیاهچاله