دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

برین نت به جای اینترنت

به زودی:
برین نت(brain net) به جای اینترنت(internet)، قسمت دوم

در مقاله قبلی بیان شد، ترجمه اطلاعات صوتی و شنوایی، به پیام های الکتریکی در مغز، صدها یا هزاران بار در یک روز کاری، تکرار میشود و همین شنیدن های پی در پی، سبب میشود کودکی، زبانی را بیاموزد و کدهای هر صدای شنیده شده به صورت پیام خاصی در مغز او ثبت شود.

علاوه بر ظاهر صدا و شنیدن ساده آن، درک مفهومی و درک مقصود گوینده، فرایند پیچیده تری است که در قسمت خاصی از مغز، در نیمه چپ مغز در ناحیه اطراف گوش در مغز(منطقه ورنیکه)انجام میشود. هر درک، با کد خاصی از پیام های مغزی مشخص میگردد و این درک و کد بندی خاص آن، تحت تاثیر تجربیات روزانه ما، بهعنوان زبان مادری شکل می گیرد.

هر چه تجربه فرد در درک این مفاهیم عمیق تر شود، درک، بیشتر میگردد و به همین دلیل فردی- که زبان خارجی ای غیر از زبان مادری را می آموزد- این زبان، مانند دیگر آموزش ها در زندگی مادی، تحت تاثیر تجربه و تکرار، قرار می گیرد و طی زمان، قویتر و قویتر میشود.

با این حال، یادگیری زبان خارجی اگر مانند زبان مادری، تحت تاثیر آموزش و تکرار و تجربه مداوم نباشد هرگز کیفیت مشابه زبان مادری را پیدا نخواهد کرد؛ به خصوص در قسمت مربوط مفاهیم، خلا بسیاری در درک زبان خارجی باقی خواهد بود.

پس در ابتدا در مغز، کدهای صوتی برای شناخت خالص صدا شکل میگیرد و بعد از آن در مغز کدهای مفهومی برای درک مفاهیم شکل میگیرد.

این از شکل گیری کدها که به صورت پیام های الکتریکی در مغز تعبیر میشود!

ولی اکنون دانشمندان در سایه پیشرفت های تکنولوژی و علمی، می خواهند از روش برعکس استفاده کنند یعنی همانطور که صوت، با کدهای الکتریکی در مغز شناسایی می شود، در فردی که قادر به سخن گفتن نیست ولی میتواند تفکر کند، کدهای الکتریکی ناشی از تفکر او در مغز برای سخن گفتن، به وسیله پردازشگر(کد گذار صوتیvocoder) به صوت، تبدیل میشود.

یعنی اکنون به جای مسیر(حس و صدا به سوی ادراک و فهم) از مسیر (فهم و ادراک به سوی حس و صدا)میرویم. یا بگوئیم از معنی کلی به سوی صدای جزیی می آییم.

(چنین حالت رفت و برگشت از کل به جزء و برعکس مثلا از ادراک تا صدا و از صدا تا ادراک یا از حقیقت تا مجاز و از مجاز تا حقیقت یا از بی نهایت تا نهایت و از نهایت تا بی نهایت، یا از وجود حقیقی تا وجود اعتباری و از وجود اعتباری تا وجود حقیقی، همه سیر آفرینش است. این رفت و برگشت، تا زمانی که آفرینشی هست وجود دارد.)

این، یک پیشرفت بزرگ است که انسان بتواند از روی کلیت، اجزا را درست کند و این جزء جزء کردن کل، فقط محدود به تبدیل امواج مغزی به صدا نیست بلکه این ابتدای گام رو به ارتقای انسانهاست و پس از این مرحله، میتوان به جزءجزءکردن های دیگر از روی کلیتی عمیقتر هم اندیشید و آن، مثلا جزءجزءکردن مفاهیم کلی عوالم موازی با جهان ما در قالب معانی کثیر عالم مادی است.(معانی موجود در جهان مادی ما تجلی ای از معانی جهان های بالاتر است و حقیقت وجود معانی عالم مادی، چیزی جز پرتوهای عوالم بالاتر نیست. ولی ترجمه کلمات موجود در عالم مادی- که پرتویی از معانی عمیقتر و والاتر است- یا ترجمه معانی عالم بالاتر- که غالبا به صورت قابل درک برای ما بروز دارد و نمایش می یابد- کار ساده ای نیست ولی امری مهم، لازم و ضروری است.

حتما کاری لازم و ضروری است زیرا معانی جهان مادی ما چیزی جز پرتوهایی از عالم موازی نیست و درک آن حقیقت متجلی شده در عالم مادی، به جهان مادی ما معنی می دهد و بدون این معنی راستین، جهان ما بی معنی میشود.

ولی این لزوم و ضرورت، دشوار و سخت است. در این مورد توصیه میشود به مقاله آیا رویا می تواند از آینده خبر دهددر همین کانال مراجعه شود.)

ترجمه معانی و پیام های سطح بالاتر به معانی سطح پایین تر (مثلا تبدیل پیام های الکتریکی مغز به صدا یا نور مادی)، کار بزرگی است که میتواند افراد دچار بیماری یا اختلال در سطح پایین (مثلا اختلال در بیان صدا) را از سطح پایین، بی نیاز کند و راهی میانبر را در اختیار آنها بگذارد و نیز می تواند افراد مختلف را بی نیاز از محدودیت های سطح پایین تکلم- که در نتیجه شرایط زندگی متفاوت و فرهنگ های مختلف ایجاد میشود- در سطح بالای تکلم در مغز، با هم مربوط کند.

---- دانشمندان توانستند بین سه مغز، با استفاده از شبکه مغزی ارتباط برقرار کنند!!

دانشمندان توانستند بین سه نفر ارتباط بر قرار کنند بدون آنکه لازم باشد آنها با هم سخن بگویند!

ارتباط بین دو یا چند نفر، روش های گوناگونی دارد و این ارتباط است که زمینه زندگی اجتماعی و بهره بردن از زندگی اجتماعی را برای موجودات فراهم میکند. پیدایش زبان پیشرفتی واضح، در مسیر ارتباطی بین موجودات بوده است و تکامل زبان در طول تاریخ آفرینش جهان، توانسته است زندگی اجتماعی افراد را بیش از پیش متحول سازد.
ولی با پیشرفت های زیاد

در هوش مصنوعی، به زودی شاهد تحولی در این عرصه خواهیم بود؛ به گونه ای که در گذشته سابقه نداشته است و هوش مصنوعی با سرعت هنگفت تکاملی و پیشرفتی خود، به زودی خواهد توانست تکامل موجود در زبان های عالم را که به صدها سال زمان برای توسعه نیاز دارد به کوتاه ترین زمان ممکن برساند.
تفاوت های محیطی در افراد و اقوام مختلف، باعث تفاوت های بسیار در زبان های مرسوم فعلی شده است به طوری که دو فرد از دو کشور مختلف، به سختی می توانند زبان هم را درک کنند. ولی اگر شبکه ای از نقشه های مغزی با ترجمه ای یکسان و واحد، وجود داشته باشد به طوری- که خواسته ها و تمایلات و درخواست های افراد را به زبانی واحد ترجمه کند- این به نوبه خود باعث توسعه زندگی اجتماعی افراد خواهد شد و امکان درک خواسته ها و کشش ها و تفاوت های موجود در فرهنگ های مختلف را بیان خواهد کرد.

سالهاست تلاشی از سوی برخی کشورهای جهان برای یکسان سازی زبان در کشورهای مختلف انجام می شود و از جمله آنها ابداع زبان بین المللی است ولی این یکسان سازی به صورت موفقی صورت نگرفته است زیرا تفاوت های فرهنگی و نژادی و تفاوت های اندام های لازم برای تکلم را در حد مناسب، در نظر نگرفته است.

مزیت استفاده از نقشه مغزی در ارتباط بین افراد، شباهت نقشه های مغزی در افراد ساکن در مناطق مختلف جهان است. تفاوت ها در زبان علاوه بر آنکه تحت تاثیر تفاوت های مغزی در افراد مختلف است، تحت تاثیر تفاوت های محیطی بر اندام های دیگر تکلم مانند بینی و دهان و زبان و حلق و حنجره و ... هم خواهد بود، ولی اگر بتوان اطلاعات تکلمی را قبل از رسیدن آن به اندام های پایین تر مانند دهان و زبان و دندان و حلق و حجنزه بازخوانی کرد، کمک بسیار زیادی در یکسان سازی اطلاعات فردخواهد داشت.

ولی مشکلی- که در این راه به نظر می رسد- تفاوت های مغزی در افراد ساکن در قسمت های مختلف جهان است و مغز انسان هم مانند همه اندام های دیگر و رنگ پوست و....، تحت تاثیر فرایندهای طبیعی و انتخاب طبیعی بوده است؛ به خصوص وقتی بدانیم مغز انسان، به رغم کوچک بودن روی بدن انسان، بیشترین میزان انرژی را در مقایسه با اندام های دیگر بدن مصرف می کند و به این ترتیب، نقش تاثیر گذار آن بر انتخاب طبیعی اصلا قابل انکار نیست.

شاید اندامی حیاتی مانند ریه به دلیل نقش بسیار حساس آن در زندگی ساده و قدرت حیات و کم بودن مصرف انرژی از طرف آن در مقایسه با مغز، نقش چندانی در محروم کردن دیگر سلول های حیاتی بدن از انرژی نداشته باشد و نه تنها نقشی در کم کردن انرژی مصرفی اندام های حیاتی ندارد بلکه با فراهم کردن اکسیژن مورد نیاز سلول ها بیشترین حمایت را از زندگی سلول های دیگر بدن میکند؛ ولی مغز با مصرف بخش بزرگی از انرژی بدن انسان و کم بودن نقش آن در حیات ساده دیگر اندام ها می تواند در تعیین طول عمر موجود زنده و گزینش انتخاب طبیعی سرسخت، بسیار مهم باشد(کم بودن نقش مغزدر حیات ساده و ابتدایی، وقتی واضح تر میشود که توجه کنیم ممکن است انسانی بدون وجود مغز(مثلا در موارد مرگ مغزی)، برای زمانی طولانی زندگی نباتی ساده ای داشته باشد یا مثلا انسان هایی وجود دارند که به رغم کوچک بودن مغز آنها قادرند تا سالهای سال زندگی کنند)
پس اندام پرمصرفی مانند مغزو تنظیم فعالیت های آن، می تواند نقش بسیار بزرگی در انتخاب طبیعی داشته باشد

و فقط پر مصرفی مغز نیست که در انتخاب های طبیعی نقش دارد بلکه اگر مغز به عنوان چهاراه پیوستن همه حواس و ادراک های موجود و تحلیل کننده و تنظیم کننده همه این احساسات، مورد توجه قرار گیرد و توجه شود با تنظیم درست، می تواند بهترین تولید و واکنش را پس از ادراکات و احساسات اولیه بیافریند، نقش مهم مغز در انتخاب طبیعی آشکارتر می شود.

به عبارتی، مغز شمشیری دو لبه است که اگر از آن استفاده بهینه نشود، با مصرف بخش بزرگی از انرژی اندام های حیاتی میتواند موجود را از فرایند طبیعت حذف کند و اگر از آن استقاده بهینه انجام شود، می تواند با ابتکارها و کشفیاتی مانند اندام های نوآوری شده و یا توسعه سلول های بنیادی و ایجاد اندام های مصنوعی طبیعی و حتی ساخت مغز مصنوعی در آزمایشگاه، انسان را به صدر انتخاب طبیعی ببرد و حتی او را به انتخاب گر طبیعی اصلی، تبدیل کند؛ به گونه ای که انسان در اینجا به جایگاه هوش موجود در طبیعت، در انتخاب ها تبدیل شود و خودش کسی شود که انتخاب ها را سامان می دهد، هر کس را بخواهد حذف می کند و هر گروهی را بخواهد باقی می گذارد....!!

امکان ارتباط بدون تکلم مرسوم فراهم شده است؛

این ارتباط از طریق برنامه نقشه الکتریکی مغز انجام شد تا پیام های الکتریکی ای را- که به فعالیت مغز اشاره دارد- ثبت کند و نیز از طریق تحریک مغناطیسی از طریق جمجمه انجام شد تا سلول های عصبی را با به کار بردن میدان های مغناطیسی تحریک کند.
و پژوهشگران این آزمون می گویند که مجموعه ای- که به آن شبکه مغزی (b

rain net) می گویند- در زمان آینده برای ارتباط مغزهای زیادی در یک لحظه و حتی از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد.

پژوهشگران تصور می کنند شبکه مغزی می تواند از طریق عمل مغز انسان، راه جدیدی برای ارتباط مستقیم بین افراد و بدون نیاز به جراحی باز کند.

پژوهشگران از دانشگاه کرونیل آمریکا در ماه اکتبر گذشته نوشتند
شبکه مغز را ارائه می دهیم و بر اساس علم فعلی ما، این روش، اولین راه برای ارتباط بین چند فرد از طریق ارتباط مستقیم بین مغزها برای همکاری در حل مشکلات است و نیازی به دخالت پزشکی ندارد.

https://www.alhurra.com/a/%D8%B9%D9%84%D9%85%D…/474229.html…

@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
جهان یکپارچههمجوشی هسته ای، انرژِی بمیدان مغناطيسي زمین بشر از کجا آمده ام و به کجا میستم، بی پاسخ نیستحساسیت روانی متفاوتبه خوبی های دیگران فکرکنوقاحت و تمسخر دیگرانعلایم کمبود ویتامین E را کیهان خود را طراحی میکندبرخی نرمش ها برای درد زانپرسشگری نامحدودداروی ضد چاقیتوهم وجودمغز را از روی امواج بشناسامواجی که به وسیله ی ماشیرفتار اجتماعی انسان، حاصلحظات خوش با کودکانتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانچگونه انتظارات بر ادراک زیرک ترین مردمجهان، تصادفی نیستهورمون شیرساز یا پرولاکتما تحت کنترل ژنها هستیم یاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا در سبزیجاتسرگردانیخواص فلفل سبزبی ذهن و بی روحعادت دادن مغز بر تفکرکارهایی بیش از طراحی و گپبرداشت مغز ما از گذر زمانآنان که در قله اند هرگز خدر هم تنیدگی کوانتومیتوصیه های غیر دارویی در سنقش نظام غذایی در تکامل مانفجار و توقف تکاملی نشانگاه از درون قفس یا بیرونرویا و کابوسمن پر از تلخیمتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت اجاذبههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهشلیک فراموشیخودروهای هیدروژنیبیماری ای شبیه آلزایمر و غرور و علمکشف مکانیسمی پیچیده در بمخچه ، فراتر از حفظ تعادلبسیاری از بیماری های جدیآیا هوش مصنوعی می تواند ندرمان نگهدارنده ی اعتیادفلج بل، فلجی ترسناک که آنتکامل چشمنقش داروهاي مختلف معروف انرژی تاریکناتوانی از درمان برخی ویروزه داری و التهاب زیانبمنابع انرژی از نفت و گاز تربیت کودکان وظیفه ای مهابزار بقای موجود زنده از سفرنامه سفر به بم و جنوب حقیقت افرادهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطانشکستن مرز دور مغزخدای رنگین کمانبیهوشی در بیماران دچار اگوشه بیماری اتوزومال رسسمرکز خنده در کجای مغز استتفاوت های بین زن و مرد فقآیا برای تولید مثل همیشه درمان ام اس(مولتیپل اسکلفیزیکدانان ماشینی برای تتکثیر سلول در برابر توقف نقشه های مغزی جدید با جزیانسانیت در برابر دیگراننخستین تصویر از سیاهچالهروشی برای بهبود هوش عاطفمنبع هوشیاری کجاست قسمت تشنج عدم توازن بین نورون اثرات مفید قهوهسلولهای بنیادی مصنوعی درحکمت الهی در پس همه چیزهوش مصنوعی تعاملیاز سایه بگذروزوز گوشدل به دریا بزنبا خدا باشگرفتار محدودیت ها و ابعامسمومیت دانش آموزان، قماتلاش های جدید در درمان فرآگاهی فراتر از آگاهیدرمان سرگیجه بدون نیاز بفرایند تکامل و دشواری هاتاثیر نگاه انسان بر رفتاچندین ماده غذایی که ماننرژیم های غذایی و نقش مهم ايا اراده آزاد توهم است یچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتظاهری از ماده است که بیداختلال خواب فرد را مستعد سندرم سردرد به دلیل افت فحس و ادراک (قسمت اول )هوش عاطفی قسمت نهمششمین کنگره بین المللی ساستیفن هاوکینگ در تفسیر یاری خدا نزدیک استدو سوی واقعیتبازگشت از آثار به سوی خدادیوار، از ابتدا توهم بودپیموزایدمطالعه ای بیان میکند اهدتمرکز بر هدفآرامش و دانشدرک و احساسقفس دور خود را بشکنتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوآوری ای شگفت انگیز دانرادیوی مغز و تنظیم فرکاناین بیمار را باید چه کار نشانه های پروردگار در جهمنبع هوشیاری در کجاست؟(قتغییرات آب و هوایی که به ارتوکين تراپی روشی جديد سیاهچاله ی تولید کنندهحس و ادراک قسمت هفتمهوشیاری سنتی یا هوشیاری ضربه مغزی در تصادف راننداطلاع رسانی اینترنتیکلام و زبان، گنجینه ای بسبحثی درباره هوش و تفاوتهدانشمندان ژنی از مغز انسپیدایش زبانمغز مادران و کودکان در زمتو پیچیده ترین تکنولوژی آشنا پنداریدرختان اشعار زمینقانون جنگلتاثیر داروهای ضد التهاب نوار عصب و عضله در مطب دکزمین زیر خلیج فارس تمدنی جنسیت و تفاوت های بیناییایرادهای موجود در خلقت بهمه چیز کهنه میشودمواد کوانتومی جدید، ممکنارزش های حقیقی ارزش های غسانسور از روی قصد بسیاری حس و ادراک قسمت بیستمهدف یکسان، در مسیرهای متظرف باید پر شود چه با چرک کندر علیه سرطانبر کسی اعتماد نکن مگر اینداروی لیراگلوتیدتولید مولکول جدید توسط هپروژه ی ژنوم انسانیمغز انسان رو به کوچک تر شافزایش سرعت پیشرفت علوم ذهن و زندگیقسم به فقرتاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمنیوالینزندگی بی دوداپی ژنتیکنیکولا تسلازندگی در جمع مواردی را برجهان کنونی و مغز بزرگتریهمدلی و هوش عاطفیمیدان های مغناطیسی قابل از کسی که یک کتاب خوانده ستون فقرات انسان دو پا جلخفاش کور و انسان بینا؟به خودت مغرور نشووقت نهيب هاي غير علمي گذشعلائم عصبی آلزایمر، با اکیهانِ هوشیارِ در حال یابرخی نرمش ها برای زانوپس از اگو یا بعد از نفسداروی ضد چاقیتوهم بی خداییمغز زنان جوانتر از مغز مرامیوتروفیک لترال اسکلرورقیبی قدرتمند در برابر ملرزش ناشی از اسیب به عصبتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانچگونه به سطح بالایی از هوزیست شناسی کل در جزء فراکجهش های ژنتیکی مفید در ساهوش فوق العاده، هر فرد اسمانند کودکان باشیداز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی 12 در درمان دردسربازان ما محققا غلبه می خواص منیزیمبی سوادی در قرن 21عارضه جدید ویروس کرونا سکاربرد روباتهای ريزنانوبرداشتت از جهان رو زیاد آنتی بادی منوکلونال در ددر هم تنیدگی کوانتومی و پتوصیه هایی در مصرف ماهینقش نظریه تکامل در شناساانفجار بزرگ پایان بوده انگاه از درون مجموعه با نگرویا و خبر از آیندهمن بی من، بهتر یاد میگیرمتداوم مهم است نه سرعتابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت دجاذبه و نقش آن در شکلگیریهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مشنا در ابهای گرم جنوب نیاخورشید مصنوعیبیماری ای شبیه ام اس مولتغربال در زندگیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمخچه ابزاري که وظیفه آن فبسیاری از بیماری های جدیآیا هوش مصنوعی زندگی بشردرمان نابینایان آیا ممکنفلج خوابتکامل و ارتقای نگاه تا عمنقش درختان در تکاملانرژی تاریک که ما نمی توناتوانی در شناسایی چهره روزه داری و بیمار ی ام اس منابع انرژی از نفت و گاز ترجمه فعالیت های عضله به ابزارهای پیشرفته ارتباط سفرنامه سفر به بم و جنوب حقیقت انسانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطانشگفت نیست من عاشق تو باشمخدایی که ساخته ی ذهن بشر بیوگرافیگوشت خواری یا گیاه خواریمرگ چیستتفاوت های تکاملی در مغز وآیا بزرگ شدن مغز فقط در ددرمان با سلول های بنیادیفال نیکوتأثیر نیکوتین سیگار بر منقشه با واقعیت متفاوت اسانسان، گونه ای پر از تضادنخستین روبات های زنده ی جروشی جدید در درمان قطع نخمنبع هوشیاری کجاست قسمت تشویق خواندن به کودکاناثرات مفید روزه داریسلام تا روشناییحافظه میتواند بزرگترین دهوش مصنوعی در قضاوت های ااز علم جز اندکی به شما داوسواس، بیماری استدلایلی که نشان میدهد ما ببا طبیعت بازی نکنگریه ی ابر، رمز طراوت باغمسیر دشوار تکامل و ارتقاتلاش های جدید در درمان سرآپومورفین در پارکینسوندرمان سرگیجه بدون داروفرایند حذف برخی اجزای مغتاثیر ویتامین دی بر بیماچندجهانیرژیم های غذایی و نقش مهم ای نعمت من در زندگیمچرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتعویض دارو در تشنجاختلال در شناسایی حروف و سوی ما آید نداها را صداحس و ادراک (قسمت دوم )هوش عاطفی قسمت هفتمشعار و عملاستخوان های کشف شده، ممکژن همه چیز نیستدولت یا گروهکبازگشت به ریشه های تکاملدید تو همیشه محدود به مقدپیچیدگی های مغزمگسمعمای اخلاقی قطارتمرکز بر امروزآرامش و سکوندرک کنیم ما همه یکی هستیمقفس ذهنتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز مشاهده ی غیر مستراز تغییراینکه به خاطرخودت زندگی نشانه های بیداری روحیمنبع خواب و رویاتغییرات تکاملی سر انسان ارتباط میکروب روده و پارسیاهچاله، سیاه خالص یا پحس و ادراک قسمت هفدهمهوش، ژنتیکی است یا محیطیضررهای مصرف شکر و قند بر اطلاعات حسی ما از جهان، چکلام، در تحولی شگفت آور ببحثی درباره هوش و تفاوتهدانشمندان پاسخ کوانتومی پیر شدن حتمی نیستمغز چون ابزار هوش است دلیتو آرامش و صلحیآشنا پنداریدرد و درسقانون جنگلتاثیر داروی ضد تشنج سدیم نوبت کودکانزمان چیستجهل مقدسایستادن در برابر آزادی بهمه چیز در زمان مناسبموجود بی مغزی که می تواندارزش حقیقی زبان قسمت اولسانسور بر بسیاری از حقایحس و ادراک قسمت دهمبلوغ چیستهدف از تکامل مغزظرفیت مغز چقدر استکو کیو تن coQ10برلیتیونداروی تشنجی دربارداریتولید مثل اولین ربات های پروژه ی علمی پیوند مغز سامغز انسان رو به کوچکتر شدافسردگی و اضطراب در بیماذهن و شیمی بدنقضاوت ممنوعتاثیر درجه حرارت بر عملکقطار پیشرفتتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استنیاز به آموزش مجازی دیجیزندگی در سیاهچالهجهان کاملی در اطراف ما پرهمراه سختی، اسانی هستمیدان های کوانتومی خلااز آغاز خلقت تا نگاه انساستارگانی قبل از آغاز کیهخفاش با شیوع همه گیری جدیبه خودت نگاه کنوقتی فهمیدی خطا کردی برگعلت خواب آلودگی بعد از خوکیست هیداتید مغزبرخی نرمش های گردنآلودگی هوا چالش قرن جدیدداروی ضد تشنج با قابليت تتوهم تنهاییمغزهای کوچک بی احساسامید نیکو داشته باش تا آنرقابتی بی هدف یا رقابتی هلرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانچگونه باغبانی باعث کاهش زیست شناسی باور حقیقت یا جهش های ژنتیکی غیر تصادفهوش مصنوعی می تواند بر احمانند آب باشاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی هفدهسربرولایزینخواص میوه ی بهبی شرمیعجول نباشکاربرد روباتهای ريز، در ماست مالی با هوش انسانیبررسي علل احتمالي تغيير آنزیم تولید انرژی در سلودر هم تنیدگی کوانتومی و دتوضیحی ساده در مورد هوش منقش هورمون های تیروئید دانقراض را انتخاب نکنیدنگاه حقیقی نگاه به درون ارویا بخشی حقیقی از زندگی مننژیتتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از زبان و شناخت حقیقت قسمت سجبران از دست رفته هاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار شناخت و معرفت، و نقش آن دخوش قلبی و مهربانیبیماری اسپینال ماسکولار مقالاتکشف جمجمه ای درکوه ایرهومخچه تاثیر گذار بر حافظهبشکه ای که ته نداره پر نمآیا هوش ارثی دریافتی از پدرمان های اسرار آمیز در آفلج خواب چیستتکامل و ریشه ی مشترک خلقتنقش ذهن و شناخت در حوادث انرژی خلا ممکن استنادیدنی ها واقعی هستندروزه داری سلول های بنیادمنابع انرژی از نفت و گاز ترجمه ی فعالیت های عضله بابزارهای بقا از نخستین هسفرنامه سفر به بم و جنوب حقیقت اشیاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز از مغز تا واکسن ضد اعتیادشگفت انگیز بودن کیهانخدایا جز تو که را دارمبیوگرافیگیلگمش باستانی کیستمرگ و میر پنهانتفاوت های زبانی سرمنشا تآیا تکامل و تغییرات ژنتیدرمان تومورهای مغزی با افاکسیبتتأثیر نگاه انسان بر رفتانقص های سیستمی ایمنیانعطاف پذیری مکانیسمی علنرمش های مفید برای درد زاروشی جدید در درمان نابینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تشخیص ژنتیکی آتروفی های اثرات مضر ماری جواناسلاح و راهزنیحافظه های کاذبهوش مصنوعی در کامپیوترهاشبیه سازی سیستم های کوانازدواج های بین گونه ای، روسیله، فقط دعا نیستدنیا فریب و سرگرمیبالای هر دستی، دستی هستگربه شرودینگر و تاثیر مشمسئول صیانت از عقیده کیستلاش های جدید شرکت نورالآپومورفین در پارکینسوندرمان سرطان با امواج صوتفراتر از دیوارهای باورتاثیر ویروس کرونا بر مغز نه ناامیدی بلکه ارتقارژیم ضد التهابیای همه ی وجود منچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتعامل انسان و هوش مصنوعیاختلال در شناسایی حروف و سوپاپ ها یا ترانزیستورهاحس و ادراک قسمت 67هوش عاطفی قسمت یازدهصبور باشاستروژن مانند سپر زنان دژن همه چیز نیستدونپزیل در بیماران قلبی بازخورد یا فیدبکدیدن خدا در همه چیزپیچیدگی های مغزی در درک زمعماری، هندسه ی قابل مشاتمساح حد واسط میان مغز کوآرامش عقلدرک احساسات و تفکرات دیگقفس را بشکنتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز با توضیح دکتر فاراست دستی و چپ دستیاینکه خانواده ات سالم بانظام مثبت زندگیمنتظر نمان چیزی نور را بهتغذیه بر ژنها تاثیر داردارتباط ماده و انرژیسیاره ی ابلهانحس و ادراک قسمت هجدهمهوض مصنوعی زندهضررهای شکر بر سلامت مغزاطلاعاتی عمومی در مورد مکلرال هیدرات برای خوابانبحثی درباره هوش و تفاوتهدانشمندان اولین سلول مصنپیراستاممغز چگونه صداها را فیلتر آشناپنداری چیستدرد باسن و پا به دلیل کاهقانونمندی و محدودیت عالمتاثیر درجه حرارت بر مغزنور از عمق تاریکیزمان و مکان، ابعاد کیهان جهان فراکتالاکنون را با همه ی نقص هایهمه چیز در زمان کنونی استموجودات مقهور ژنها هستندارزش حقیقی زبان قسمت دومسانسور ذهنحس و ادراک قسمت دوازدهمبلعیدن ستاره توسط سیاهچاهدف از خلقت رسیدن به ابزاعقل مجادله گرکوچ از محیط نامناسببرنامه و ساختار پیچیده مداروی جدید ALSتولید یا دریافت علمپروانه ی آسمانیمغز ایندگان چگونه استافسردگی و ساختار مغزذهن پر در برابر آگاهیاقلیت خلاقذهن تو همیشه به چیزی اعتققطره قطرهتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنچیز جدید را بپذیرزندگی زمینی امروز بیش از جهان پیوستههمراهی میاستنی با برخی سمیدان بنیادین اطلاعاتاز انفجار بزرگ تا انفجار سخن نیکو مانند درخت نیکوخلا، حقیقی نیستبه دنبال رستگاری باشوقتی پر از گل شدی خودت را عماد الدین نسیمی قربانی کیست کلوئید بطن سومبرخی یونها و مولکول های مآلودگی هوا و ویروس کروناداروی ضد تشنج با قابليت تتوهم جداییمغز، فقط گیرندهامید نجاترموزی از نخستین تمدن بشرلزوم گذر انسان از حدها و تاریکی و نورابزار بقا از نخستین همانزیست، مرز افق رویداد هستجهش های بیماری زا، معمولهوش مصنوعی متصل با مغزماه رجباز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین دی گنجینه ای بزرسردرد میگرنخواص هلو برگ هلوبی عدالتی در توزیع واکسن عدم توقف تکامل در یک انداکاش شرف اجباری بود یا حتیماشین دانشبررسی مغز با امواج مادون آواز خواندن در قفس، نشاندر هر سوراخی سر نکنتوضیحات دکتر فاطمی در مونقش هورمون زنانه استروژنانواع سکته های مغزینگاه دوبارهرویا تخیل یا واقعیتمن، ما یا چی؟ترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از زبان جانسوزجدا کردن ناخالصی هاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقشناخت حقیقت یا آرزوهای گخوش خیالی و خوش بینیبیماری اضطراب عمومیتاثیر ویتامین دی بر بیماکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمخاطب قرار دادن مردم، کابشریت از یک پدر و مادر نیآیا هوش سریعی که بدون احسدرمان های بیماری آلزایمرفلج دوطرفه عصب 6 چشمتکامل ابزار هوش ، راه پر نقش روی و منیزیم در سلامتانرژِی برای ایجاد اضطرابنادیدنی ها بیشتر از دیدنروزهای بد باقی نمیماندمنابع انرژی از نفت و گاز ترجمه ای ابتدایی از اسراابزارهای بقا ازنخستین همسفرنامه سفر به بم و جنوب حقیقت تنها چیزی است که شاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکسن علیه سرطانشگفت زده و حیران باشخرما منبع بسیار خوب آنتی بیان ژن های اسکیزوفرنی دگیاه بی عقل به سوی نور میمرگ و میر بسیار بالای ناشتفاوت ایستایی و تکاپوآیا جنین انسان، هوشمندی درمان تشنجفاجعه ی جهل مقدستأثیر شیرینی های حاوی لونقص در تشخیص هیجانات عاماهرام مصر از شگفتی های جهنرمش های مفید در سرگیجهروشی جدید در درمان سکته ممنبع هوشیاری کجاست قسمت تشخیص آلزایمر سالها قبل اجزای پر سلولی بدن انسان سلسله مباحث هوش مصنوعیحافظه و اطلاعات در کجاست هوش مصنوعی در تفکر خلاق اشبکه های مصنوعی مغز به دراسکلت خارجی در درمان اختیک پیام منفرد نورون مغزی دنیا مکانی بسیار اسرارآمبالاترین هدف از دولتگزیده ای از وبینار یا کنفمسئولیت جدیدتلاش هایی در بیماران قطع آب زندگی است قسمت چهارمدرمان ضایعات نخاعیفرار در فرار از میزبان، دتاثیر ژنها بر اختلالات خنه به اعدامرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وای آنکه نامش درمان و یادشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتعامل انسان با هوش مصنوعاختلالات مخچهسوپاپ ها یا ترانزیستورهاحس و ادراک قسمت 74هوش عاطفی قسمت پنجمصبور باشاسرار آفرینش در موجژن هوش و ساختارهای حیاتی دوچرخه در کاهش دردهای کمبازسازي مغز و نخاع چالشی دیدگاه نارسای دوگانه ی مپیوند قلب خوک، به فرد دچامعنی روزهتنفس هوازی و میتوکندریآرامش(سکوت) stillness و تکاپودرک تصویر و زبان های مخلتقله برای دیدن نه برای به تاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز ترجمه رخدادهای رجزخوانی هایی که امروز باین، فقط راه توستنظریه ی تکامل در درمان بیمنتظر نتیجه ی کارهایت باثبت و دستکار ی حافظهارتباط متقابل با همه ی حیسیاره ابلهانحس و ادراک قسمت هشتمهیچ نقطه ای مرکزی تر از اضعیف و قویاطلاعاتی عمومی در مورد مکم کردن کالری روشی سودمنبحثی درباره احساسات متفادانشمندان تغییر میدان مغپیشینیان انسان از هفت میمغز ناتوان از توجیه پیداآشتی بهتر استدرد زانو همیشه نیاز به جرقارچ بی مغز در خدمت موجودتاثیر درجه حرارت بر عملکنور درونزمان و گذر آن سریع استجهان قابل مشاهده بخش کوچاکوییفلکسهمه چیز، ثبت می شودمورد نادر همپوشانی دو بیارزش حقیقی زبان قسمت سومساهچاله ها تبخیر نمیشودحس و ادراک قسمت سومبنی عباس، ننگی بر تاریخهر چیز با هر چیز دیگر در تعقل در جهان جدید، عجیب اسکوچک شدن مغز از نئاندرتابرنامه ی مسلط ژنها در اختداروی جدید s3 در درمان ام تولید پاک و فراوان انرژیپرواز از نیویورک تا لوس آمغز ابزار بقای برتر مادیاقیانوس نادانیذهن خود را مشغول هماهنگیلمس کوانتومیتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینچیزی منتظر شناخته شدنزندگی زودگذرجهان پیوستههمراهی نوعی سردرد میگرنیمیدازولام در درمان تشنج از بار خود بکاه تا پرواز سخن و سکوتخلا، خالی نیستبه زودی شبکه مغزی به جای وقتی تو از یاد گرفتن باز عنصر اصلی تعیین واقعیتکپسول ژری لاکتبرخی اثرات مضر ویتامین دآلودگی هوا و پارکینسونداروی ضد تشنج توپیراماتتوهم جدایی و توهم علممغزتان را در جوانی سیم کشامید یا ناامیدی؟رمز و رازهای ارتباط غیر کلزوم سازگاری قانون مجازاتاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین همانزاویه نگاه ها یکسان نیستجهش تمدنی عجیب و شگفت انسهوش مصنوعی و کشف زبان هایماپروتیلیناز تکینگی تا مغز از مغز تویروس مصنوعیسردرد میگرن در کودکانخواص هندوانهبیمار 101 ساله، مبتلا به سعدم درککتاب گران و پرهزینه شد ولمبانی ذهنی سیاه و سفیدبررسی و اپروچ جدید بر بیمآینه در اینهدر والنتاین کتاب بدید همتیوتیکسن داروی ضد جنوننقش ویتامین K در ترمیم اسانیس بی کساننگاهی بر قدرت بینایی درارویا حقی از طرف خدامنابع انرژي پاک سرچشمه حتروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از زبان ریشه هایی شناختی اسجدایی خطای حسی استهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدشناخت درون، شناخت بیرون؛خوشبختی چیستبیماری بیش فعالیصفحه اصلیکشیدن مادی روشی برای جلومدل همه جانبه نگر ژنرالیبعد پنجمآیا هشیاری کوانتومی وجوددرمان های بیماری اس ام ایفن آوری های جدید علیه شناتکامل تکنولوژینقش روزه داری در سالم و جانسولیننادانی در قرن بیست و یکم،روزهای سختمنابع انرژی از نفت و گاز ترس و آرمان هاابزارهای بقای موجود زندهسفری به آغاز کیهانحقیقت خواب و رویاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اشگفتی های نقشه ی ژنتیکیخسته نباشی بابابیان حقیقتگیاه خواری و گوشت خوار کدمرگ و سوال از قاتلتفاوت ارباب و رهبر حقیقیآیا جهان ذهن و افکار ما مدرمان جدید ALSفارغ التحصیلان، فقیر و دتئوری تکامل امروز در درمنقطه ی رسیدن به قلهاولویت بندی ها کجاستنرمش های موثر در کمردردريتوکسيمب در درمان ام اسمنبع هوشیاری کجاست قسمت تشخیص ایدزاجزایی ناشناخته در شکل گسلطان جنگل یا صاحب ملکوتحافظه و اطلاعات در کجاست هوش مصنوعی در خدمت خلق وحشبکیه های مصنوعیاسکار، لگوی هوشمندیک پیشنهاد خوب برای آسان دنیای شگفت انگیز کوانتومباهوش ترین و با کیفیت تریگزارش یک مورد جالب لخته ومسئولیت در برابر محیط زیتلاش در تولید انرژی به رنآب زندگی است قسمت هفتمدرمانهای بیماری پارکینسفرد موفقتاثیر کلام در آیات کلام بنه به اعدامرژیم غذایی سالم و ضد التهای جان جان بی تن مروچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتعادل دوپامین، فقط باعث اختلالات حرکتی در انسانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاحس و ادراک قسمت 75هوش عاطفی قسمت اولصبر لازمه ی پیروزی استاسرار بازسازی اندام هاژن یا نقشه توسعه مغز و نقدوچرخه سواری ورزشی سبک و باغچه ی مندیروز و امروزپیوند مدفوعمعاینه قبل از نوار عصب و تنفس هوازی و میتوکندریآزمون تجربی، راهی برای ردرک حقیقت نردبان و مسیری قله سقوطتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز در فراموشی هارحم مصنوعیاینترنت بدون فیلتر ماهوانظریه ی تکامل در درمان بیمنتظر زمان ایده آل نشوثبت امواج الکتریکی در عصارتباط چاقی و کاهش قدرت بسیاره ابلهانحس و ادراک قسمت هشتاد و نهیچ چیز همیشگی نیستطلوع و حقیقتاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نکمالگرایی دشمن پیشرفتبحثی درباره احساساتی غیردانشمندان روش هاي جدیدی تو افق رویداد جهان هستیپیشرفت های جدید علوم اعصمغز و قلب در جنین موش مصنآغاز فرایند دانستندردهای سال گذشته فراموش قبل و بعد از حقیقتتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروفیبروماتوززمان و صبرجهان موازی و حجاب هااکسی توسین و تکامل پیش اهمه ی سردردها بی خطر نیستموسیقی نوارزش خود را چگونه میشناسسایه ی هوشیاریحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه قفس های سیاهت ننازهر جا که جات میشه، جات نیعقل سالمکوچکی قلببرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱داروی جدید لنفوم و لوکمیتولید اندام با چاپ سه بعدپروتئین های ساده ی ابتدامغز ابزار برتر بقاپروتز چشممغز از بسیاری حقایق می گرالکترومغناطیس شنوایی و هذهن خالی از شلوغی افکارلووفلوکساسینتاثیر رو ح و روان بر جسمابداع دی ان ای بزرگترین دچیزی خارج از مغزهای ما نیزندگی سلول در بدن، جدای اجهان پر از چیزهای اسرار آهندسه ی پایه ایمکان زمان یا حافظه زماناز بحث های کنونی در ویروسسخن پاک و ثابتخلاصه ای از مطالب همایش مبه زیر پای خود نگاه نکن بوقتی خودت را در آینه دیدیعوامل موثر در پیدایش زباکامپیوتر سایبورگبرخی اختلالات عصبی مثانهآلزایمرداروی ضد جنون در درمان تیتوهم جسممغزتان را در جوانی سیمکشامید جدید بر آسیب نخاعیچگونه تکامل مغزهای کنونیرمز گشایی از اتصالات مغزلزوم سازگاری قانون مجازاتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین همانزاوسکا درمان گوشرجهشهای مفید و ذکاوتی که دهوش مصنوعی یا حماقت طبیعماجرای جهل مقدساز تکینگی تا مغز از مغز تویروس های باستانی، مغز مسردرد میگرنی در کودکانخواص اناربیمار مرکز تنفس سلولیعدالت برای من یا برای همهکتاب زیست شناسی باورمباحث مهم حس و ادراکبررسی ژنها در تشخیص بیماآیندهدر یک فراکتال هر نقطه مرکتیک و اختلال حرکتینقش ژنتیک در درمان اختلاانگشت ماشه اینگاهی بر توانایی اجزاي برویاها از مغز است یا ناخومنابع انرژی از نفت و گاز تری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از زبان شناسی مدرن در سطح سلجریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرشناسایی تاریخچه ی تکاملیخوشبختی دور از رنج های مبیماری تی تی پیسوالات پزشکیکشتن عقیده ممکن نیستمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبعد از کروناآیا واکنش های یاد گرفته ودرمان های جدید ALSفناوری هوش مصنوعی نحوه ختکامل جریان همیشگی خلقتنقش رژیم غذایی بر رشد و اانسولین هوشمندنازوکلسینروزهای سخت میگذردمنابع بی نهایت انرژی در دترسان نیستیابزارهای بقای از نخستین سقوط درون جاذبه ای خاص، چحقیقت در علم، هرگز نهایی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز توابستگی یعنی قلادهشگفتی های زنبور عسلخطا در محاسبات چیزی کاملبیداری معنوی یعنی دوستی گیرنده باید سازگار با پیمرگ انتقال است یا نابود شتفاوتهای جنسیتی راهی براآیا جهش های ژنتیکی، ویرودرمان جدید مولتیپل میلومفاصله ها در مکانیک کوانتتئوری تکامل در پیشگیری و نقطه ای بود و دگر هیچ نبواولین قدم شناخت نقص های خنرمشهای مهم برای تقویت عریه زغالیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تصویر خورشید یا خود خورشاحیای بینایی نسبی یک بیمسم زنبور ، کلیدی برای وارحافظه و اطلاعات در کجاستهوش مصنوعی در خدمت خلق وحشباهت مغز و کیهاناساس انسان اندیشه و باور یک آلل ژنتیکی که از نئانددنیایی پر از سیاهچاله باور و کیهان شناسیگشایش دروازه جدیدی از طرمستند جهان متصلتلاشی برای درمان قطع نخاآب زندگی است قسمت اولدرماندگی به دلیل عادت کرفرد یا اندیشهتاثیر کپسول نوروهرب بر ننه بدبخت بلکه نادانرژیم غذایی ضد التهابیایمونوگلوبولین وریدی IVIgچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتعداد کلی ذهن ها در جهان اختلالات صحبت کردن در انسوخت هیدروژنی پاکحس و ادراک قسمت 78هوش عاطفی قسمت دهمصبر و واقعیتاصفهان زیباژن ضد آلزایمردوپامین قابل حل در آببترس از اینکه کسی، به درگدیسک گردنپیوند مدفوع در درمان بیممعادله ها فقط بخش خسته کنتنفس بدون اکسیژنآزمون ذهنی گربه ی شرودیندرک دیگرانقلب های سادهتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز در تشخیص بیماری رحم مصنوعیاینترنت، حقیقت جامعه ی فنظریه ی تکامل در درمان بیمنحنی که ارتباط بین معرفارتباط هوش ساختار مغز و ژسیب یکسان و دیدگاه های متحس و ادراک قسمت هشتاد و شهیچ چیز، چقدر حقیقی استطلای سیاهاعتماد به خودکمردردبحران ذهن فیلمی قابل تامدانشمندان روشی برای تبدیتو انسانی و انسان، شایستپیشرفت در عقل است یا ظواهمغز و هوش، برترین ابزار بآغاز فصل سرما و دوباره تکدردی که سالهاست درمان نشقبل از آغازتاثیر درجه حرارت بر عملکنورون هاي مصنوعی می توانزمان واقعیت است یا توهمجهان ما میتواند به اندازاکسکاربازپین در درمان تشهمه جا خیر بکارموسیقی هنر مایع استاز فرد ایستا و متعصب بگذرسایه را اصالت دادن، جز فرحس و ادراک قسمت سی و ششمبه مغز خزندگان خودت اجازهر حرکت خمیده می شود و هر عقلانیت بدون تغییرکوچکترین چیز یک معجزه اسبرین نت به جای اینترنتداروی جدید میاستنی گراویتولید سلولهای جنسی از سلتولترودینپروتز عصبی برای تکلممغز به تنهایی برای فرهنگ الکتروتاکسی(گرایش و حرکذهن سالملوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر روده بر مغزابزار هوش در حال ارتقا ازچیزی شبیه نور تو نیستزندگی، مدیریت انرژیجهان پر از چیزهای جادویی هندسه ی رایج کیهانمکانیک کوانتومی بی معنی از تلسکوپ گالیله تا تلسکسخت ترین حصارخلاصه ای از درمان های جدیبه سیاهی عادت نکنیمعوامل ایجاد لغت انسانی و کاهش میل جنسی در ام اسبرخی اصول سلامت کمرآملودیپین داروی ضد فشار دارویی خلط آورتوهمات و شناخت حقیقتمغط یک گیرنده استامید درمان کرونا با همانچگونه جمعیت های بزرگ شکل رمز پیشرفت تواضع است نه طلزوم عدم وابستگی به گوگل تاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین همانزبان فرایند تکاملی برای جهشهای مفید و ذکاوتی که دهوش مصنوعی گوگل به کمک تشماجرای عجیب گالیلهاز تکینگی تا مغز از مغز تویرایش DNA جنین انسان، برسردرد و علتهای آنخواص اردهبیماری لبر و نابینایی آنعسل طبیعی موثر در کنترل بکتاب طبیعت در قالب هندسهمبتکران خودشکوفابررسی بیماری التهابی رودآینده ی انسان در فراتر ازدر کمتر از چند ماه سوش جدتیکاگرلور داروی ضد انعقانقش گرمایش آب و هوا در همانگشت نگاری مغز نشان میدنگاهت را بلند کنرویاهای پر رمز و حیرتی درمنابع انرژی از نفت و گاز تری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از زبان شناسی نوین نیازمند جریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که شناسایی سلول های ایمنی اخیالپردازی نکنبیماری خود ایمن اعصاب محپیامهای کاربرانگل خاردار، زیباستمدل هولوگرافیک تعمیم یافبعد از کروناآیا یک، وجود دارددرمان های جدید میگرنفواید روزه داری متناوبتکامل داروینی هنوز در حانقش رژیم غذایی در رشد و اانسان قدیم در شبه جزیره عنباید صبر کرد آتش را بعد روش مقابله مغز با محدودیمنابع جدید انرژیتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرابزارهای دفاعی و بقای موسقوط زیگزاگی یا ناگهانیحقیقت راستین انسان علم بهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغشانس یا نتیجه ی تلاشخطا در محاسبات چیزی کاملبیداری و خواب کدام بهتر اگالکانزوماب، دارویی جدیمرگ تصادفیتقلید مرحله ای نسبتا پیشآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجدرمان جدید میگرن با انتی فاصله ی همیشگی تصویر سازتئوری جدید، ویران کردن گنقطه بی بازگشتاولین مورد PML به دنبال تکچرا ماشین باید نتایج را پریواستیگمینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تصویر در هم تنیدگی کوانتاحیای بینایی نسبی یک بیمسماگلوتید داروی کاهش دهنحافظه ی هوش مصنوعیهوش مصنوعی درمانگر کامپیشباهت مغز با کیهان مادیاستفاده از مغز، وزن را کمیک جهش ممکن است ذهن انساندنیا، هیچ استباید از انسان ترسیدپل جویی اصفهانمشکل از کجاستتلاشی تازه برای گشودن معآب زندگی است قسمت دومدرها بسته نیستفرد حساس از نظر عاطفی و بتاثیر کپسول نوروهرب بر تنه جنگ و نه خونریزیرژیم غذایی ضد دردایمپلانت مغزیچراغ های متفاوت و نور یکسمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتعذیه ی ذهناختلالات عضلانی ژنتیکسودمندی موجودات ابزی بر حس و ادراک قسمت 82هوش عاطفی قسمت دومصبر بسیار بایداصل بازخوردژنها نقشه ایجاد ابزار هودورترین نقطه ی قابل مشاهبحتی علمی درباره تمایل بدیستونی قابل درمانپیوند مغز و سر و چالشهای معجزه های هر روزهتنها مانع در زندگی موارد آزمون ذهنی گربه شرودینگردرک درست از خود و هوشیاریقلب و عقلتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغزی روشی مهم در تشخرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرایندرالنظریه ی ریسمانمنشأ اطلاعات و آموخته ها ارتباط پیوسته ی جهانسیر آفرینش از روح تا مغز حس و ادراک قسمت پنجمهیچ وقت خودت را محدود به طوفان فقر و گرسنگی و بی ساعتماد به خودکمردرد ناشی از تنگی کانابخش فراموش شده ی حافظهدانش، قفل ذهن را باز میکنتو با همه چیز در پیوندیپیشرفت ذهن در خلاقیت استمغز و اخلاقآغاز مبهم آفرینشدرس گرفتن از شکست هاقبل از انفجار بزرگتاثیر درجه حرارت بر عملکنورون های ردیاب حافظهزمان پلانکجهان مادی، تجلی فضا در ذهاگر فقط مردم میفهمیدند کهمیشه چیزی برای تنهایی دمیلر فیشر نوعی نادر از گیاز مخالفت بشنوساخت سلول عصبی حتی پس از حس و ادراک قسمت سیزدهمبه نقاش بنگرهرچیز با یک تاب تبدیل به عقیده ی بی عملکووید نوزده و خطر بیماری برای یک زندگی معمولیداروی جدید آلزایمرداروی جدید ای ال استومورها و التهاب مغزی عاپرورش مغز مینیاتوری انسامغز بیش از آنچه تصور میشوالکترودهای کاشتنیذهت را روی چیزهای مفید متلوتیراستامتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین هماننکاتی در مورد تشنجزندگی، مراتب هوشیاری استجهان دارای برنامههندسه بنیادینمکانیزمهای دفاعی در براباز تلسکوپ گالیله تا تلسکسخت ترین کار، شناخت خود اخم شدن فضا-زمانبه سخن توجه کن نه گویندهعواملی که برای ظهور لغت اکاهش مرگ و میر ناشی از اببرخی اطلاعات روانشناسی مآموزش نوین زباندارویی ضد بیش فعالی سیستتوکل بر خدانفرت، اسیب به خود استامیدهای جدید برای بازیابچگونه جمعیت های بزرگ شکل رمز بقای جهش ژنتیکیمقاومت به عوارض فشار خون تازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقا از نخستین همانزبان متغیرجوانان وطنهوش مصنوعی گوگل به کمک تشماده ی تاریکاز تکینگی تا مغز از مغز تویشن پروسردرد به دلیل مصرف زیاد مخواص بادامبیماری میاستنی گراویسعشق به هفت مرتبه ی شناختیکتاب، سفری به تاریخمتواضع باشبررسی سیستم تعادلی بدن اآینده ی علم و فیزیک در60 ثدر آرزوهایت مداومت داشتهتیروفیبان موثر در سکته ی نقش پیش زمینه ها و اراده انتقال ماده و انرژیچالش هوشیاری و اینکه چرا رویای شفافمنابع انرژی از نفت و گاز ترک امروزابزار بقای موجود زنده از زبان، نشان دهنده ی سخنگو جریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرشهر زیرزمینی در ژاپن براخانه ی تاریکبیماری دویکسایتهای دیگرگل درون گلدانمدل های ریز مغز مینی برینبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا کیهان می تواند یک شبیدرمان های جدید در بیماری فواید روزه داری متناوبتکامل داروینی هنوز در حانقش زنجبیل در جلوگیری از انسان میوه ی تکاملنبرو و انرژی مداومروش های صرفه جویی در ایجامناطق خاص زبان در مغزتسلیم ارتباط با من برترابعاد و نیازهای تکاملیسلول های مغزی عامل پارکیحقیقت غیر فیزیکیهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توبینار اساتید نورولوژی دشانس یا تلاشخطای ادراک کارمابیست تمرین ساده برای جلوگام کوچک ولی تاثیرگذارمرگی وجود نداردتقلید از روی طبیعتآیا خداباوری محصول تکاملدرمان جدید کنترل مولتیپلفتون های زیستیتا 20 سال آینده مغز شما به نمیتوان با بیرون انداختناولین مورد پیوند سر در انچرا مردم با زندگی میجنگنریاضیات یک حس جدید استمنبع هوشیاری کجاست قسمت تصویر زیبا از سلولاحتیاط در ورزش زانو در خاسندرم میلر فیشرحافظه انسان و حافظه ی هوشهوش مصنوعی درخدمت خلق وحشباهت های ریشه ای چند بیماستفاده از نظریه ی تکامل یک رژیم غذایی جدید، می تودندان ها را مسواک بزنید تبابا زود بیاپل خواجو اصفهانمشکلات نخاعیتلاشی جدید در درمان ام اسآب زندگی است قسمت سومدرهای اسرارآمیز و پوشیدهفردا را نمیدانیمتاثیر کپسول نوروهرب بر سنه روش تقویت مغزراه فراری نیستایمپلانت مغزی و کنترل دو نزاع ها بیهوده استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتغییراختراع جدید اینترنت کوانسی و سه پل اصفهانحس و ادراک قسمت 87هوش عاطفی قسمت سومصد قدح، نفتاده بشکستاصل در هم تنیدگی و جهانی ژنها ، مغز و ارادهديدن با چشم بسته در خواب بحث درباره پیدایش و منشا دژا وو یا اشنا پنداریپیوند اندام از حیوانات بمعجزه ی چشمتنها در برابر جهانآزادی در چیستدرک عمیق در حیواناتقلب یا مغزتاثیر گیاهخواری بر رشد و نوار مغز، مفید و بی خطررساناها و ابر رساناها و عجلو رفتن یا عقبگردایپیداکریننظریه تکامل در درمان بیممنشاء کوانتومی هوشیاری اارتباط انسانی، محدود به سیستم تخلیه ی مغز بینشی نحس و ادراک قسمت پنجاههیچ کاری نکردن به معنی چیطوفان بیداریاعتماد بی موردکمردرد و علل آنبخش های تنظیمی ژنومدانش، یک انسان را ناسازگتو با باورهایت کنترل میشپیشرفتی مستقل از ابزار همغز و اخلاقإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَدست و پا زدن در سایه؟قبرستان ها با بوی شجاعتتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروپلاستیسیتی چیستزمان به چه دلیل ایجاد میشجهان مرئی و نامرئیاگر میدانی مصیبت بزرگتر همیشه چشمی مراقب و نگهبامیهمانهای ناخوانده عامل از نخستین همانند سازها تساخت شبکه عصبی مصنوعی با حس و ادراک قسمت ششمبه نقاش بنگرهز ذره، یک دنیاستعلم و ادراک فقط مشاهده ی کودک هشت ساله لازم است آدبرای پیش بینی آینده مغز دبرای اولین بار دانشمندانداروی جدید برای میاستنی تومورهای نخاعیپرکاری تیروئیدمغز برای فراموشی بیشتر کالگو نداشتیمذخیره ی شگفت انگیز اطلاعلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانچگونه مولکول های دی ان ایزندان ذهنیجهان در حال نوسان و چرخشهندسه در پایه ی همه ی واکما انسانها چه اندازه نزداز تکنیکی تا مغز از مغز توقتی خورشید هست شمع به کاسختی ها رفتنی استخونریزی مغز در سندرم کووبهبود حافظه پس از رخدادهعوارض ازدواج و بچه دار شدکاهش التهاب ناشی از بیمابرخی بیماری ها که در آن بآمارهای ارائه شده در سطح داستانها و مفاهیمی اشتباتوپیراماتنقاشی هایی با بوی گذشته یامیدوار باش حتی اگر همه چچگونه حافظه را قویتر کنیرمز جهانمقایسه رقابت و همکاریتازه های بیماری پارکینسوابزار بقا از نخستین همانزبان مشترک ژنتیکی موجوداجوانان وطنهوش مصنوعی الفاگوماده ی خالیاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت فیزیکی، تابعی از سردرد تنشنخواص بادام زمینیبیماری های میتوکندریعشق درونی به یگانگی خلقتکتابخانهمجموعه های پر سلولی بدن مبررسی علل کمر درد در میانآینده با ترس جمع نمیشوددر آسمان هدیه های نادیدنتکنولوژی های جدید و حالتنقش پیشرفته ی سلول های بنانتروپی و هوشیاریچالش هوشیاری و اینکه چرا روان سالممنابع انرژی از نفت و گاز ترکیب آمار و ژنتیکابزار بقای موجود زنده از زبان، وسیله شناسایی محیطجراحی هوشیار مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتشواهدی از نوع جدیدی از حاخانواده پایداربیماری دیستروفی میوتونیگل زندگیمدیون خود ناموجودبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا گذشته، امروز وآینده درمان های جدید سرطانفواید زیاد دوچرخه سواریتکامل داروینی هنوز در حانقش زبان در سلطه و قدرت اانسان ها می توانند میدان چت جی پی تیروش های عملی برای رفع کمرمناطق خاصی از مغز در جستجتسلیم شدن از نورون شروع مابعاد اضافه ی کیهانسلول های بنیادیحقیقت غیر قابل شناختهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندشاهکار قرنخطای حسبیش از نیمی از موارد انتقگامی در درمان بیماریهای مراقب خودتون و خانواده هتقلید از طبیعتآیا دلفین ها می تواند از درمان جدید ام اسفروتنی معرفتیتا بحر یفعل ما یشانمیتوان بر سیاه سیاه نوشاولین هیبرید بین انسان و چرا مغز انسان سه هزار سالریتوکسیمابمنبع هوشیاری کجاست قسمت تصویر زیبای اصفهاناحتیاط در تعویض داروهاسندرم کووید طولانیحباب های کیهانی تو در توهوش مصنوعی ساخته هوش طبیشباهت کیهان و مغزاستفاده از هوش مصنوعی در یکی از علل محدودیت مغز امده روش موفقیتباد و موجپلاسمای غالبمشکلات بین دو همسر و برخیتمایل زیاد به خوردن بستنآب، زندگی است(قسمت پنجم)درون قفس یا بیرون از آنفرزندان زمان خودتاثیر کپسول نوروهرب بر سچه زیاد است بر من که در ایراه نجاتایمپلانت مغزی کمک میکند نزاع بین جهل و علم رو به پمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییر الگوی رشد مغزی با زادامه بحث تکامل چشمسیلی محکم محیط زیست بر انحس و ادراک قسمت چهلهوش عاطفی قسمت ششمصداقتاصل علت و تاثیرژنهای مشترک بین انسان و وبحثي درباره هوش و تفاوتهدژاوو یا آشناپنداریپیوند اندام حیوانات به امعجزه ی علمتنهاییآزادی عقیده، آرمانی که تدرگیری قلب در بیماری ویرقلب دروازه ی ارتباطتاثیر انتخاب از طرف محیط نوار مغز، ترجمه ی فعالیت رستگاری محدود به یک راه نجلوتر را دیدنایا کوچک شدن مغزانسان النظریه تکامل در درمان بیممهمان ناخواندهارتباط از بالا به پایین مسیستم تعادلی بدنحس و ادراک قسمت پنجاه و یهیچ کس مانند تو نگاه نمیکطوفان زیباییاعتیاد و تلاش های درمانی کمردرد با پوشیدن کفش منابخش بزرگی حس و ادراک ما ادائما بخوانتو باید نیکان را به دست بپپوگستمغز و سیر تکامل ان دلیلی افت فشار خون ناگهانی در ودست کردن در گوشقدم زدن و حرکت دید را تغیتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروز مبارکزمان شگفت انگیزجهان مشارکتیاگر نیروی مغناطیس نباشد همیشه اطمینان تو بر خدا بمیوپاتی و نوار عصب و عضلهاز نخستین همانند سازها تساخت شبکه عصبی با الفبای حس و ادراک قسمت شصت و هشتبه نادیدنی ایمان بیاورهزینه ای که برای اندیشیدعلم و روحکودک ایرانی که هوش او از کودکان مهاجربرای تمدن سازی، باید در بداروی جدید برای کاهش وزنتومورهای ستون فقراتمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟الگو و عادت را بشکن و در اذره ی معین یا ابری از الکلیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانچگونه میتوان با قانون جنزونیسومایدجهان در حال ایجاد و ارتقاهندسه زبانِ زمان استما انسانها چه اندازه نزداز تکینگی تا مغز و از مغز وقتی ریشه ها عمیقند از چیسختی در بلند شدن از روی صخونریزی مغزی کشندهبهداشت خوابعید نوروز مبارککاهش حافظه هرچند فرایندیبرخی بیماری های خاص که بدآن چیزی که ما جریان زمان دخالت در ساختار ژنهاتوانایی مغز و دیگر اجزای چقدر به چشم اعتماد کنیمامیدوارینگاه من، نگاه تو و یا حقیرمز جهان خاصیت فراکتالمقابله ی منطقی با اعتراضتازه های درمان ام اسابزار بقا از نخستین همانزبان چهار حرفی حیات زمینجواب دانشمند سوال کننده هوش مصنوعی اکنون می توانماده ای ضد التهابیاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چند سویهسردرد سکه ایخواص شکلات تلخبیماری های مغز و اعصاب و عشق، شلوغ کردن نیستکجای مغز مسئول پردازش تجمجرم، گاهی قربانی استبرطرف کردن خشونت را از خاآیا فراموشی حتمی استدر آستانه ی موج پنجم کوویتکنولوژی و پیشرفتنقش آتش در رسیدن انسان بهانتظار گذر تندباد؟چالش هوشیاری و اینکه چرا روبات ها قول میدهندمنابع انرژی از نفت و گاز ترکیب حیوان و انسانابزار بقای موجود زنده از زدودن نقص از هوش مصنوعیجراحی گردن همیشه برای دیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توشواهدی از دنیسوان(شبه نئخاویار گیاهیبیماری سلیاکگلوله ی ساچمه ایمدیریت اینترنت بر جنگتفکر قبل از کارآیا پیدایش مغز از روی تصادرمان های رایج ام اسفیلم کوتاه هیروشیما از هتکامل داروینی هنوز در حانقش زبان در سلطه و قدرت اانسان یک کتابخانه استچت جی پی تیروش هایی برای کم کردن اضطمنبع نور واقعی و ثابت، حقتست نوار عصب و عضلهابعاد بالاترسلول های بنیادی منابع و احقیقت، آن چیزی نیست که جلهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توراپامیل در بارداریشاهکار شش گوشخطر آلودگی هوابیشتر کمردردها نیازی به گامی در درمان بیماریهای مراحل ارتقای پله پله کیهتقویت مغز با ورزشآیا دلفین ها میتوانند بادرمان جدید ای ال اس، توفرفروتنی و غرورتاول کف پا و حقیقتنمای موفقیتاولین تصویر در تاریخ از سچرا مغزهای ما ارتقا یافت ریسپریدونمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تصویربرداری فضاپیمای آماحساس گذر سریعتر زمانسندرم گیلن باره به دنبال حباب هایی تو در توهوش مصنوعی، کیفیت فریب مشباهت زیاد بین سلول هاي عاستفاده از انرژی خلایافته های نوین علوم پرده دهن، بزرگترین سرمایهباد غرور و سر پر از نخوت وپمبرولیزوماب در بیماری چمشکلات روانپزشکی پس از ستمایز یا کشف یگانگیآتاکسیدرون و بیرون، جدای از هم فرضیه ای جدید توضیح میدهتاثیر کتامین در درمان پانه عدم مطلق بلکه عدم با قراه های جدید برای قضاوت رایمپلانت نخاعی میتواند دنزاع بین علم و نادانی رو منبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییر خود یا تغییر دیگرااداراوون تنها داروی تاییسینوریپا داروی ترکیبی ضدحس و ادراک قسمت چهل و هفتهوش عاطفی بیشتر در زنانصدای بم با فرکانس پایین، اصل عدم قطعیت از کوانتوم ژنهای هوش ، کدامندبحثی جالب درباره محدودیتدگرگونی های نژادی و تغییپیوند سر آیا ممکن استمعجزه ی علم در کنترل کرونتنهایی رمز نوآوری استآزار حقیقیدرگیری مغز در بیماری کویقلب روباتیکتاثیر احتمالی عصاره تغلینوار عصب و عضلهرشته نوروایمونولوژی و نقجمجمه انسان های اولیهایا این جمله درست است کسینظریه تکامل در درمان بیممهندسی ژنتیک در حال تلاش ارتباط بین هوش طبیعی و هوسیستم دفاعی بدن علیه مغز حس و ادراک قسمت پنجاه و دهیچ کس حقیقت را درون مغز طولانی ترین شباعتیاد را به دور بیندازکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبخش بزرگتر کیهان ناشناختدارچینتو برای خزیدن خلق نشده ایپایان، یک آغاز استمغز کوانتومیافت هوشیاری به دنبال کاهدست آسمانقدرت مردمتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروز یا روز پایانیزمان، واقعی نیستجهان معنااگر نعمت فراموشی نبود بسهمیشه به آنچه داری، خوشنمیوتونیک دیستروفیاز نخستین همانند سازها تساختن آیندهحس و ادراک قسمت شصت و دوبه هلال بنگرهزینه سنگین انسان در ازاعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهکودکان میتوانند ناقل بی برای خودآگاه بودن تو بایداروی جدید برای ای ال استوهم فضای خالیمغز بزرگ چالش است یا منفعالگوی بنیادین و هوشیاریذرات کوانتومی زیر اتمی قلیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز ما، موسیقی را پزونا به وسیله ویروس ابله جهان ریز و درشتهندسه، نمایشی از حقیقتما اکنون میدانیم فضا خالاز تکینگی تا مغز از مغز توقتی شروع به بیدار شدن میسدسازی روش مناسب برای مقخواندن ، یکی از شستشو دهنبهداشت خواب، رمز حافظه ی عامل کلیدی در کنترل کارآکاهش دوپامین عامل بیماریبرخی توجهات در ببمار پارآنچه می دانم، آنچه را میخدر میان تاریکی و روشناییتوانایی یک فرد، برای تغینقش قهوه در سلامتیامیدواری و مغزنگاه مادی غیر علمی استرنگ کردن، حقیقت نیستمقابله با کرونا با علم استاسف بار است انسان، حق خوابزار بقا از نخستین همانزبان نیاز تکاملی استجواب سنگ اندازیهوش مصنوعی از عروسک های بماده، چیزی نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستسردرد عروقی میگرنخواص شگفت هویجبیماری های ژنرالیزه ی عصعصب حقوق نورولووکرونا چه بر سر مغز می آورمحل درک احساسات روحانیبزرگ فکر کنآیا ممکن است موش کور بی مدر برابر حقایق جدیدتکنولوژی جدید که سلول هانقش انتخاب از طرف محیط، نانحراف و حقیقتچالش هوشیاری و اینکه چرا روبات های ریز در درمان بیمنابع انرژی از نفت و گاز ترازودونابزار بقای موجود زنده از سفر فقط مادی نیستجستجوی متن و تصویر به صورهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز واکسن آلزایمرشیر و دوغ بادامخار و گلبیماری ضعف عضلات نزدیک بگلوئونمداخله ی زیانبار انسانتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرمان های علامتی در ام اسفیلمی بسیار جالب از تغییتکامل زباننقش سجده بر عملکرد مغزانسان باشنتایج نادانی و جهلروش هایی برای جلوگیری از منبع هوشیاری کجاست قسمت تست کم هزینه ی بزاق برای اتفاق و تصادفسلول های بدن تو پیر نیستنحقایق ممکن و غیر ممکنهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قشاید گوشی و چشمی، آماده شخطر حقیقی، خود انسان استبا همه مهربان باشگاهی لازم است برای فهم و مرز مرگ و زندگی کجاستتقویت استخوان در گرو تغذآیا دست مصنوعی به زودی قادرمان جدید سرطانفرگشت و تکامل تصادفی محض تابوهای ذهنینمایش تک نفرهاولین دارو برای آتاکسی فچرا ویروس کرونای دلتا واریسدیپلام تنها داروی تایمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتصور ما ازمشکلات و واقعیاحساسات کاذبسندرم پیریفورمیسحد و مرزها توهم ذهن ماستهوش مصنوعی، اتفاقات و تحشباهت زیاد بین سلول هاي عاستفاده از سلول های بنیایاد گرفتن مداومدو ویژگی انتزاع و قدرت تجبار مغز بر دو استخوانپنج اکتشاف شگفت آور در مومشکلات روانپزشکی در عقب تمدن قدیمی ای در جنوب ایرآتاکسی فریدریشدرون آشفته ی تو و ظاهر خنفساد اقتصادی سیتماتیک درتاثیر گیاه خواری بر رشد ونهایت معرفت و شناخت درک عراه های جدید برای قضاوت رایمپلانت استخوانی در آسینزاع بین علم و جهل رو به پمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییر دیگران یا تغییر خوادب برخورد با دیگرانسیگار عامل افزایش مرگ ومحس و ادراک قسمت چهل و هشتهوش عاطفی در زنان بیشتر اصرع و درمان های آناصل، روان و نفس استژنهای حاکم بر انسان و انسبحثی در مورد نقش ویتامين دانش قدرت استپیوند سر برای چه بیمارانمعجزه در هر لحظه زندگیتنبیه چقدر موثر استآزار دیگری، آزار خود استدرگیری مغز در بیماران مبقلب را نشکنتاثیر بینش و انتظارات فرنوار عصب و عضلهرشد مغز فرایندی پیچیده اجنین مصنوعیایا ابزار هوشمندی یا مغز نعناعمهندسی بدنارتباط شگفت مغز انسان و فسکوت و نیستیحس و ادراک قسمت پنجاه و سهیچ اندر هیچطی یکصد هزار سال اخیر هرچاعداد بینهایت در دنیای مکنگره بین المللی سردرد دبخش دیگری در وجود انسان هداروهای مصرفی در ام استو تغییر و تحولیپاکسازی مغزمغز آیندگان چگونه است ؟افتخار انساندست بالای دستقدرت و شناخت حقیقتتاثیر درجه حرارت بر عملکنورالژیزمزمه ات مانده در گوشمجهان معکوساگر نعمت فراموشی نبود بسهمیشه داناتر از ما وجود دمیگرن و پروتئین مرتبط با از نخستین همانند سازها تساختن آینده، بهترین روش حس و ادراک قسمت شصت و ششبه کدامین گناه کشته شدندهزاران سال چشم های بینا وعلم به ما کمک میکند تا موهستي مادي ای که ما کوچکترعلم بدون توقفکودکان گذشته به آینده فکبرای رشد، باید از مسیر خطپراسینزوماب در پارکینسوداروی جدید برای دیابتتوهم فضای خالی یا توهم فضمغز بزرگ چالشهای پیش روالگوبرداری از طبیعتذرات کوانتومی زیر اتمی قلا اکراه فی الدینتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز پیش انسان یا همزیان غذاهای پرچربجهان شگفت انگیزهنر فراموشیما از اینجا نخواهیم رفتاز تکینگی تا مغز از مغز تویتنام نوعی کرونا ویروس سرنوشتخواندن، دوست روزهای سختبوزون هیگز چیستعادت همیشه خوب نیستکاهش سن بیولوژیکی، تنها برخی توصیه ها برای واکسیآنچه ناشناخته است باید شدر مانهای کمر دردتوازن مهمتر از فعالیت زینقش مهاجرت در توسعه نسل اامیدی به این سوی قبر نیستنگاه محدود و تک جانبه، مشرنگین کمانملاحظه های اخلاقی دربارهتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقا از نخستین همانزبان و کلمه حتی برای کسانجوسازی مدرنهوش مصنوعی از عروسک های بماده، چیزی بیش از یک خلا از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستسرطان کمیت گراییخواص عجیب لوبیابیماری وسواسعصب سیاتیککریستال هامحل درک احساسات روحانی دبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا ما کالا هستیمدر جراحی کمر عجله نکنیدتکنولوژی جدید که سلول هانقش اتصالات بین سلولهای اندوه در دنیا استچالش های ایستادن بر دو پاروبات کیانمنابع انرژی از نفت و گاز ترازودونابزار بقای موجود زنده از سفر نامه سفر به بم و جنوب جستجوی هوشیاری در مغز ماهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز واکسن ایرانی کرونا تولیدشیشه ی بازالتی و سیلیکونخارق العاده و استثنایی ببیماریهای تحلیل عضلانی اگمان میکنی جرمی کوچکی در مدارک ژنتیکی چگونه انسانتفکر خلا ق در برابر توهم آیا امکان بازسازی اندامهدرمان ژنتیکی برای نوآوریفیروز نادریتکامل زباننقش غذاها و موجودات درياانسان جدید از چه زمانی پانجات در اعتماد به خودروش هایی ساده برای کاهش امنبع هوشیاری کجاست قسمت تست آر ان اس دز میاستنی گاتوبان اطلاعات و پلِ بینسلول بنیادی و ای ال اسحل مشکلهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریشاید درست نباشدخطر را بپذیربا هوش مصنوعی خودکار روبگاهی مغز بزرگ چالش استمرز بین انسان و حیوان کجاتقویت حافظه یا هوش مصنوعآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرمان جدید سرطانفراموش کارها باهوش تر هستاثیر فکر بر سلامتچند نرمش مفید برای کمردراولین دروغچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک ریشه های مشترک همه ی موجومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتصور از زمان و مکاناخلاق و علوم اعصابسندرم پیریفورمیسحریص نباشهوش احساسیشجاعت و ترساستفاده از سلول های بنیایاد بگیر فراموش کنیدو بیماری روانی خود بزرگ بار بزرگ ایستادن بر دو پاپول و شادیمشاهده گر جدای از شیء مشاتمدن پیشرفته ی پیشینیانآتاکسی مخچه ای خودایمندروغ نگو به خصوص به خودتفشار و قدرتتاثیر گیاه خواری بر رشد ونهایت در بی نهایتراه پیروزی در زندگی چیستایمان به رویانسبیت عام از زبان دکتر برمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییر دادن ژنها آیا روزی ادراک ما درک ارتعاشی است سیاهچاله هاحس و ادراک قسمت چهل و دومهوش عاطفی در زنان بیشتر اضایعه ی شبکه لومبوساکرالاصلاح خطا با رفتن بر مسیرکفش و کتاببحثی در مورد نقش کلسیم و دانش محدود به ابعاد چهارپیوند سر، یکی از راه حلهامعرفت و شناختتهدیدهای هوش مصنوعیآسيب میکروواسکولاریا آسدرگیری مغزی در سندرم کووقوی تر باشتاثیر ترکیبات استاتین (سنوار عصب و عضلهرشد مغز علت تمایل انسان بجنگ هفتاد و دو ملت همه را ایا بیماری ام اس (مولتیپهفت چیز که عملکرد مغز تو مهربانی، شرط موفقیتارتباط شگفت انگیز مغز انسکوت، پر از صداحس و ادراک قسمت پنجاه و شهیچگاه از فشار و شکست نترطیف انسفالیت، گیلن باره بقا با سازگارترین فرد اسکنگره بین المللی سردرد دبخشیدن دیگران یعنی آرامشداروهای ام استو جهانی هستی که خودش را پارادوکس ها در علممغز اندامی تشنه ی انرژی اافراد آغاز حرکت خودشان ردستورالعمل مرکز کنترل بیقدرت کنترل خودتاثیر درجه حرارت بر عملکنورالژی تریژمینالزنان باهوش ترجهان هوشمنداگر با مطالعه فیزیک کوانهمیشه راهی هستمیگرن و خواباز نشانه ها و آثار درک شدساختار فراکتال وجود و ذهحس و ادراک سی و هفتمبه امید روزهای بهترحس و ادراک- قسمت پنجاه و به بالا بر ستارگان نگاه کهستی ما پس از شروعی چگال علم در حال توسعهکودکان خود را مشابه خود تبرای زندگی سالم، یافتن تپرتوهای صادر شده از سیاهداروی جدید ضد فشار خونتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)مغز بزرگ و فعال یا مغز کوالتهاب شریان تمپورالذرات کوانتومی زیر اتمی قلاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه هموساپينس بر زمین زیباترین چیز در پیر شدنجهان شگفت انگیز و بی زمانهنر حفظ گرهما اشیا را آنطور که هستنداز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین E برای فعالیت صحسریع دویدن مهم نیستخواب زمستانی سلول های سربوزون هیگز جهان را از متلعادت کن از بالا نگاه کنیکایروپاکتیک چیستبرخی درمان های Spinal Muscular Atآنچه واقعیت تصور میکنیم در محل کار ارزش خودت را بتوت زیاد بخوریدنقش میدان مغناطیسی زمین امیدی تازه در درمان سرطانگاه کلی نگررهبر حقیقیملاحظات بیهوشی قبل از جرتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان نتیجه ساختماجامعه ی آسمانیهوش مصنوعی از عروسک های بماست مالیاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتسرعت فکر کردن چگونه استخود جسم و یا تصویربیماری کروتز فیلد جاکوبعضلانی که طی سخن گفتن چقدکریستال زمان(قسمت اولمحدودیت چقدر موثر استبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا ما تنها موجودات زنده در درمان بیماری مولتیپل ALS نگاهی کامل بر بیماری وتکینگینقش تیروئید در تکامل مغزاندوه دردی را دوا نمیکندچالش کمبود اندام برای پیروح و آب حیاتمنابع انرژی از نفت و گاز تراشه مغز بدون واسطه ی دابزار بقای موجود زنده از سفر به مریخ در 39 روزحفره در مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغزتواکسن اسپایکوژنشکل های متفاوت پروتئین هخبر مهم تلسکوپ هابلبیماری، رساله ای برای سلگنجینه ای به نام ویتامین مروری بر تشنج و درمان هایتفاوت قند طبیعی با قند و آیا انسان با مغز بزرگش اخدرمان کارتی سل و تومور مغفیزیک مولکولها و ذرات در تکامل زبان انسان از پیشینقش غذاها و موجودات درياانسان خطرناکترین موجودنجات در راستگوییروش جدید تولید برقمنبع هوشیاری کجاست قسمت تشنچ پانایوتوپولوس تشنج اتوسوکسیمایدسلول بنیادین از مخاط بینحلقه های اسرارآمیزهوش مصنوعی از عروسک تا کماز خود رها شوورزش و میگرنشایسته نیست در جیب خود قرخطرات هوش مصنوعیبا هر چیزی که نفس می کشد مگاهی جهت را عوض کنمرز جدید جستجو و اکتشاف، تقویت سیستم ایمنیآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرمان دارویی سرطان رحم بفراموشی همیشه هم بد نیستتاثیر مشاهده بر واقعیت بچند جهانیاولین سلول مصنوعیچرا پس از بیدار شدن از خوریشه های مشترک حیاتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتصاویر زیبای رعد و برقاخلاق پایه تکامل و فرهنگسندرم پای بی قرارحرکات چشم، ترجمه کننده ی هوش احساسیشرکت نورالینک ویدیویی ازاستفاده از سلول های بنیایادگیری مهارت های جدید ددو بار در هفته ماهی مصرف بار سنین ابزار هوشمندی ادی متیل فومارات(زادیوا)(پول و عقیدهمشاهده آینده از روی مشاهتمدن بشری و مغز اخلاقیآتش منبع انرژیدریا آرام نخواهد شد کشتی فشار روحی، همیشه بد نیست تاثیر گیاه خواری بر رشد ونهادینه سازی فرهنگ اختلاراه انسان شدن، راه رفتن واین پیوند نه با مغز بلکه چسبیدن به خود، مانع بزرگ منبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییر زودتر اتصالات مغزیادغام میان گونه های مختلسیاهچاله های فضایی منابعحس و ادراک قسمت چهل و سومهوشمندی کیهانضایعه ی عروقی مخچهاصول انجام برخی نرمش ها دکل اقیانوس در یک ذرهبحثی در مورد حقیقت فضا و دانش بی نهایتپیوندهای پیچیده با تغییرمغز فکر میکند مرگ برای دیتو یک معجزه ایآسیب ها ناشی از آلودگی هودرگیری مغزی در سندرم کووقیچی ژنتیکیتاثیر تغذیه بر سلامت روانوار عصب و عضلهرشد در سختی استجنگ و تصور از جنگایا بدون زبان میتوانیم تهفت سین یادگاری از میراث موفقیت هوش مصنوعی در امتارتباط شگفت انگیز مغز انسکوت، در برابر گزافه گویحس و ادراک قسمت بیست و چههیپرپاراتیروئیدیسمطبیعت موجی جهانبقا در ازای بیماریکنترل همجوشی هسته ای با هبخشش، عقلانی یا غیر عاقلداروهای تغییر دهنده ی سیتو جدای از کیهان نیستیپاسخ گیاهان در زمان خوردمغز انسان ایا طبیعتا تماافراد بی دلیل دوستدار تو دغدغه نتیجه ی نادانی استقدرت انسان در نگاه به ابعتاثیر درجه حرارت بر عملکنوزاد ناشنوای متولد شده،زنجیرها را ما باید پاره کجهان هوشیارهمیشه عسل با موم بخوریممیگرن و روزه داریاز نظر علم اعصاب یا نرووسساختار شبکه های مغزی ثابسادیسم یا لذت از آزار دادحس و ادراک- قسمت بیست و پبه بالاتر از ماده بیندیشهشت توصیه برای کاستن از دعلم راهی برای اندیشیدن اکودکان را برای راه آماده برخی ملاحظات در تشنج های پرتوزایی از جسم سیاهداروی جدید ضد میگرنتوهم چیستمغز بزرگترین مصرف کننده ام آر آی جدید با قدرت شگفرفلکس وتری با توضیح دکتر لایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه هوشیاری خود را توسزیباترین چیز در افزایش سجهانی که نه با یک رخداد و هنر رها شدن از وابستگیما به جهان های متفاوت خوداز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین E در چه مواد غذایسریعترین کامپیوتر موجودخواب سالم عامل سلامتیبی نهایت در میان مرزهاعادت کن خوب حرف بزنیکار امروز را به فردا نیندبرخی روش های تربیتی کودکآنچه حس می کنیم، نتیجه ی در چه مرحله ای از خواب ، رتوسعه هوش مصنوعی قادر اسنقش محیط زندگی و مهاجرت دامگا سه عامل مهم سلامتنگاه انسان محدود به ادراروی و منیزیم در تقویت استممانتین یا آلزیکسا یا ابتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان، در سایه پیشرجاودانگی مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و مجازسطح آگاهی، رخدادهای زندگخودآگاهی و هوشیاريبیماری گیلن باره و بیمارغم بی پایانکریستال زمان(قسمت دوم)محدودیت های حافظه و حافظبزرگترین خطایی که مردم مآیا مصرف مولتی ویتامین هدر دعواها چه میکنی؟NVG 291تکامل فردی یا اجتماعینقش حفاظتی مولکول جدید داندوهگین نباش اگر درب یا چالش دیدگاه های سنتی در بروح در جهانی دیگر استمنابع انرژی از نفت و گاز تراشه ها روی مغزابزار بقای موجود زنده از سفر به درون سفری زیباحق انتخابهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن اسپایکوژن ضد کروناشکل پنجم مادهخدا موجود استبیمارستان هوش مصنوعیگوهر با نظر دیگران سنگ نممرکز هوشیاری، روح یا بدن تفاوت مغز انسان و میمون هآیا احتمال دارد رویا از آدرمان پوکی استخوانفیزیک هوشیاریتکامل ساختار رگهای مغزی نقش غذاها و موجودات درياانسان در هستی یا هستی در نخاع ما تا پایین ستون فقرروش صحبت کردن در حال تکاممنبع هوشیاری کجاست قسمت تشنج چیستاتصال مغز و کامپیوترسلول عصبی شاهکار انطباق حمله ویروس کرونا به مغزهوش مصنوعی از عروسک تا کماز درخواست ها جدا شوورزش بهترین درمان بیش فعشادی، پاداش انجام وظیفهدفاع از پیامبربا آتش، بازی نکن و بعد از گذر زمان کاملا وابسته به مرزهای حقیقی یا مرزهای تتلقین اطلاعات و حافظهآیا راهی برای بهبود وضعیدرمان زخم دیابتی با تکنوفراموشی و مسیر روحانیتاثیر نگاه ناظر هوشیار بچند جهانیاوکرلیزوماب داروی جدید شچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتصادف یا قوانین ناشناختهاختلا ل در خود عضلهسندرم پس از ضربه به سرحرکت چرخشی و دائمی کیهانهوش بشری تهدید برای بشریشربت رب اناراستفاده از سلول های بنیایادگیری هوش مصنوعی، عمیقدو برابر شدن خطر مرگ و میباربر دیگران نباشدین اجباریپوست ساعتی مستقل از مغز دمشاهدات آمیخته با اشتباهتمدن زیر آبآثار باستانی تمدن های قددریای خدافضا و ذهن بازتاثیر گیاه خواری بر رشد وچهار میلیارد سال تکامل براه بی شکستاین اندوه چیستنسبت ها در کیهانمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییر عمودی سر انسان از پادغام دو حیطه علوم مغز و سیاهچاله ها، دارای پرتو حس و ادراک قسمت نهمهوشیاری و وجودضایعات در عصب زیر زبانیاصول توسعه ی یک ذهن کاملکلمات بلند نه صدای بلندبحثی در مورد عملکرد لوب فدانشمندان موفق به بازگردپیوندی که فراتر از امکانمغز قلبتو یک جهان در مغز خودت هسآسیب روانی شبکه های اجتمدرگیری اعصاب به علت میتوقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتاثیر حرکات چشم بر امواج نوار عصب و عضله مهم در تشرشد، رسیدن به یک هدف نیستجنگ داده هاایا تکامل هدفمند استهم نوع خواری در میان پیشیموفقیت در تفکر استارتباط غیرکلامی بین انساسکته مغزیحس و ادراک قسمت بیست و یکهاوکينگ پیش از مرگش رسالطبیعت بر اساس هماهنگیبقای حقیقی در دور ماندن اکنترل جاذبهبدون پیر فلکداروهای ضد بیماری ام اس وتو دی ان ای خاص ميتوکندريپختگی پس از چهل سالگي به مغز انسان برای ایجاد تمدافزایش قدرت ادراکات و حسذهن ما از در هم شکستن منبقدرت ذهنتاثیر درجه حرارت بر عملکنوسانات کوانتومی منبع مازندگی فعال و مثبت روند آلجهان های بسیار دیگرهمیشه، آنطور نیست که هستمیگرن سردردی ژنتیکی که باز نظر علم اعصاب اراده آزمیگرن شدید قابل درمان اساز نظر علم اعصاب اراده آزسازگاری با محیط بین اجزاحس و ادراک- قسمت شصت و چهبه جای محکوم کردن دیگران و هر کس تقوای خدا پیشه کنعلم ساختن برج های چرخانکوری گذرای ناشی از موبایبرخی مرزهای اخلاق و علوم پرسشداروی جدید ضد الزایمرتوهم و خیالمغز حریص برای خون، کلید تام اس و سرطانرفتار مانند بردهلازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانچگونه واکسن کرونا را توززیر فشار کووید چه باید کرجهانی که از یک منبع، تغذیهنر، پر کردن است نه فحش دما با کمک مغز خود مختاريماز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کاسرکه انگبین عسلی مفید برخواب سالم عامل سلامتی و یبی نظمی مقدمه شناختعادت کردن به نعمتکار با یگانگی و یکپارچگیبرخی سلولهای عصبی در تلاآنها نمیخواهند دیگران رادر ناامیدی بسی امید استتوسعه برخی شغل ها با هوش نقش مرکز تنفس سلولی در بیاما شما از دید خفاش کور هنگاه از بیرون مجموعهرویکردهای جدید ضایعات نخمن و وجود توهمیتبر را بردارابزار بقا از نخستین همانزبان و تکلم برخی بیماریهجایی برای یاد گرفتن باقی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسسعی کن به حدی محدود نشویخودآگاهی و هوشیاريبیماری آلزایمر، استیل کوغم بی پایانکریستال زمان(قسمت سوم)محدودیت درک انسانبزرگترین درد از درون است آیا مغز تا بزرگسالی توسعدر سال حدود 7 میلیون نفر فقر داده ها در هوش مصنوعیتکامل مادی تا ابزار هوشمنقش حیاتی تلومر دی ان آ داندام حسی، درک از بخش هایچاالش ها در تعیین منبع هوروح رهاییمنابع انرژی از نفت و گاز تراشه ی هوش مصنوعی در مغزابزار بقای موجود زنده از سفر تجهیزات ناسا به مریخ حقیقت قربانی نزاع بین بی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن دیگر کرونا ساخته ششکرگزار هر چیزی باش که داخدا نور آسمان ها و زمین ابیندیشگویید نوزده و ایمنی ساکتمرکز حافظه کجاستتفاوت ها و تمایزها کلید بآیا احتمال دارد رویا از آدرمان پوکی استخوانفیزیک و هوشیاریتکامل شناخت انسان با کشفنقش غذاها در کاهش دردهای انسان عامل توقف رشد مغزنخاع درازتر یا کوتاهتر کروشهای نو در درمان دیسک بمنبع هوشیاری کجاست قسمت تشنج و حرکات شبه تشنجی قااثر مضر مصرف طولانی مدت رسلول عصبی، در محل خاص خودحمایت از طبیعتهوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز دست دادن دم در پیشینیاورزش در کمر دردشب سیاه سحر شوددفاع در برابر تغییر ساختبا تعمق در اسرار ابدیت و گذشته را دفن کنمزایای شکلات تلخ برای سلتلاش ها برای کشف منابع جدآیا راهی برای رفع کم آبی درمان ساده ی روماتیسمفراموشی آرمانتاثیر نگاه و مشاهده ناظر چند جهانی و علمايندگان چگونه خواهند دیدچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتضادهای علمیاختلاف خانوادگی را حل کنسندرم جدایی مغزحس متفاوتهوش در طبیعتشربت ضد خلطاستفاده از سلول های بنیایادگرفتن، آغاز حرکت است دو برابر شدن خطر مرگ و میبارداری بدون رحمدین، اجباری نیستپوشاندن خود از نورمطالبه ی حق خودتمدنی قدیمی در شمال خلیج آدم عاقل، وقت خودش را هدردرک فرد دیگر و رفتارهای افضای قلب منبع نبوغ استتاثیر گیاه خواری بر رشد وچهار ساعت پس از کشتار خوکراه طولانی را به سلامت گذاین ایده که ذرات سیاهچالنسبت طلایی، نشانه ای به سمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتغییرات منطقه بویایی مغزارتقا و تکامل سنت آفرینش سیاهچاله و تکینگی ابتدایحس و ادراک قسمت چهارمهوشیاری و افسردگیضرورت زدودن افکاراصول سلامت کمرکلوزاپین داروی ضد جنونبحثی درباره هوش و تفاوتهدانشمندان نورون مصنوعی سپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتو کجای جهانیآسیب عصب پا به دنبال اعتیدرب بسته با غیر خود باز مقانون مندی نقشه ژنتیکی متاثیر دوپامین و سروتونیننوار عصب و عضله برای تاییز گهواره تا گورجنبه های موجی واقعیتایجاد احساساتهمه چیز موج استمولکول ضد پیریارتروز یا خوردگی و التهاسکته ی مغزی در جوانانحس و ادراک قسمت بیست و دوهاوکينگ پیش از مرگش رسالطعمه ی شبکه های ارتباط اجبلندی در ذهن ما درک بلندیکندن ریشه ی خودبدون بار گذشتهداروهای ضد تشنج با توضیح تو در میانه ی جهان نیستی پدیده خاموش روشن در پارکمغز انسان برای شادمانی طافزایش میل جنسی با خوردن ذهن چند جانبه نیازمند نگقدرت شناختی انسان، محدودتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز برانوشیدن چای برای مغز مفید زندگی هوشمند در خارج از زجهان هایی در جهان دیگرهمکاری یا رقابتهمانند سازی در انسانمیاستنی گراویس بدون آنتیاز واقعیت امروز تا حقیقتستم با شعار قانون بدترین حسن یوسف باغچه ی منبه جای تولید، بیشتر گوش کوفور و فراوانیعلایم کمبود ویتامین E را کی غایب شدی تا نیازمند دلبرخی نکات از گاید لاین پرپرسش و چستجو همیشه باقی اداروی سل سپتتوهم وجودمغز در تنهایی آسیب میبینام اس یا تومور؟رفتار وابسته به شکللبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانچگونه آن شکری که می خوریمزیرفون داروی ضد ام اسجهانی در ذهنهوموارکتوس ها ممکن است دما بخشی از این جهان مرتبطاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا و استخوانسرگیجه از شایعترین اختلاخواب عامل دسته بندی و حفطبی هیچ می ایی و بی هیچ میرعادت بد را ترک کنکارهای کوچک، بی ارزش نیسبرخی سيناپسها طی تکامل و آنژیوگرافی از مغزدر هم تنیدگی مرزها و بی متوصیه های سازمان بهداشت نقش نگاه از پایین یا نگاهامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنگاه از دور و نگاه از نزدرویا و واقعیتمن کسی در ناکسی دریافتم تحریک عمقی مغزابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت چجایی خالی نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهشلیک فراموشیخودت را از اندیشه هایت حفبیماری الزایمرغیرقابل دیدن کردن مادهکشف مکانیسم عصبی خوانش پمخچه فراتر از حفظ تعادلبسیاری از مجرمان، خودشانآیا همه جنایت ها نتیجه بیدر عید نوروز مراقب تصادف فلج نخاعی با الکترودهای تکامل مداومنقش خرچنگ های نعل اسبی درانرژی بی پایان در درون هرنابینایی در نتیجه ی گوشی روزه داری متناوب، مغز را منابع انرژی از نفت و گاز تراشه ی بیولوژِیکابزار بقای موجود زنده از سفر دشوار اکتشافحقیقت آنطور نیست که به نظهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن دیگری ضد کرونا از دشکست حتمیخدا بخشنده است پس تو هم ببیهوش کردن در جراحی و بیمگوش دادن بهتر از حرف زدنمرکز حافظه کجاستتفاوت ها را به رسمیت بشناآیا بدون ناظر هوشمند هم بدرمان آرتروز با ورزش موضفیزیک آگاهیتکامل، نتیجه ی برنامه رینقشه مغزی هر فرد منحصر بهانسانیت در هم تنیده و متصنخستین تمدن بشریروشهای شناسایی قدرت شنوامنبع هوشیاری کجاست قسمت تشنج به صورت اختلال رفتااثرات فشار روحی شدیدسلولهای ایمنی القا کنندهحوادث روزگار از جمله ویرهوش مصنوعی به شناسایی کااز روده تا مغزوزن حقیقی معرفت و شناختشبیه سازی میلیون ها جهان دقیق ترین تصاویر از مغز ابا خودت نجنگگر جان به جز تو خواهد از خمسمومیت دانش آموزان بی گتلاش های جدید در ALSآیاما مقهور قوانین فیزیکدرمان سرگیجه بدون نیاز بفرایند پیچیده ی خونرسانیتاثیر نگاه انسان بر رفتاچند روش ساده برای موفقیتریشه های اخلاقايا اراده آزاد توهم است یچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتظاهر خوابیده ی مادهاختلال حرکتی مانند لرزش سندرم دزدی ساب کلاوینحس چشایی و بویاییهوش عاطفی قسمت 11شش مرحله تکامل چشماستیفن هاوکینگ در مورد هیادآوری خواب و رویادو داروی جدید برای میاستبازگشایی مجدد مطب دکتر سدیوار همه اش توهم بودپیموزایدمطالبی در مورد تشنجتمرکز و مدیتیشنآرام باشدرک نیازمند شناخت خویش افضای خالی ای وجود نداردتاثیر گیاه خواری بر رشد ونون و القلمرابطه تشنج و اوتیسماین ابتدای تناقض هاستنشانه های گذشته در کیهان منبع هوشیاری در کجاست؟ قتغییرات مغز پس از 40 سالگیارتقا یا بازگشت به قبل ازسیاهچاله ی منفرد یا سیاهحس و ادراک قسمت نوزدهمهوشیاری کوانتومیضرب المثل یونانیاضطراب و ترسکلید نزدیک و نگاه تو بر فبحثی درباره هوش و تفاوتهدانشمندان یک فرضیه رادیکپیام های ناشناخته بر مغز مغز مانند تلفن استتو کز محنت دیگران بی غمیآسانی موفقیتدرختان چگونه بر تشکیل ابقانون گذاری و تکاملتاثیر دپاکین بر بیماری منوار عصب و عضله تعیین محلزمین در برابر عظمت کیهانجنسیت و تفاوت های بیناییایران بزرگهمه چیز و هیچ چیزمولتیپل اسکلروز در زنان ارزش های وارونهسال سیزده ماههحس و ادراک قسمت بیست و سوهدف یکسان و مسیرهای مختلظهور امواج مغزی در مغز مصکندر در بیماریهای التهاببدون زمان، ماده ای وجود نداروی فامپیریدین یا نورلتوقف؛ شکستپروژه ی ژنوم انسانیمغز انسان برای شادمانی طافزایش مرگ و میر سندرم کوذهن هوشیار در پس ماده ی مقدرت عشقتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستینوعی سکته مغزی ، وحشتناک زندگی و داراییجهان یکپارچه