دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

ابزارهای بقای از نخستین همانند سازها تا مغز از مغز تا کرونا قسمت چهاردهم

ابزارهای بقای موجود زنده از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا ابزارهای بقای ویروس کرونا (قسمت چهاردهم)

کرونا؛ هوش مصنوعی به جبهه نبرد، می‌پیوندد!
آمارهای مبتلایان به بیماری کرونا این روزها نگران کننده است. اعلام مرگ و میری در حدود هشت تا نه درصد در کشورهایی- که آمار مرگ و میر های پنهان، بسیار زیاد بوده است و بسیار کم اعلام می شود- واقعا مایه نگرانی است.

مرگ و میر و میزان ابتلا، بسیار بالا است به طوری که تا کنون در حدود یک ماه در کشور آمریکا حدود 40 هزار نفر به خاطر این بیماری مرده اند و کشورهای هم مرز کشور ما بالاترین آمار مبتلایان را در آسیا از آن خود کرده اند.

پیدا کردن یک دارو برای درمان این بیماری مهلک، به درازا کشیده است ولی استفاده از چنددارو در برخی مطالعات سودمند بوده است. استفاده از داروی قدیمی کلروکین و ترکیب آن با برخی داروهایی ضد ویروس و یا آنتی بادی هایی- که میتواند عیله بخشی از ویروس یا سیستم ایمنی فرد واکنش داشته باشد- تا حدی توانسته است در برخی بیماران سودمند باشد و این سودمندی هرچند امیدبخش است ولی اینها ابتدای پژوهش های علمی است؛ به خصوص در زمانی که بسیاری از بیماران بدون دریافت دارو هم بهبود پیدا می کنند، شاید نتوان علت صد در صد بهبود را این دارها دانست.

عوارض این داروها چگونه است؟ از عوارض کوتاه مدت که بگذریم عوارض درازمدت، قطعا به سال ها تحقیق نیازمند است.

برای بررسی های عمیق تر و آمارهای پیشرفته میتوان از هوش مصنوعی بهره برد. عصر پرس و جو در میان کتاب خانه های سنتی به سر آمده است و امروز با کمک سیستم های هوش مصنوعی گوگل میتوان جدیدترین و پر حجم ترین مطالعات و پژوهش ها را دید و نیز با کمک روش های پیشرفته تحلیل در هوش مصنوعی میتوان دقیق ترین نتیجه گیری های آماری را انجام داد.

بروز یک اپیدمی وسیع کشنده، در زمان حاضر نیاز ما به این پژوهش های عمیق را آشکارتر می کند.
در زمان ما که دستان بشری در کشف بسیاری از حقایق علمی بسته نیست، کوتاهی کردن در استفاده از پیشرفته ترین منابع به دست آوردن اطلاعات و بسنده کردن به روش های غیر علمی، نه تنها عواقب ناگوار فراوانی را به بار می آورد بلکه مسئولیت سنگین کسانی- که با دلخوش کردن به این روش های غیر علمی باعث فریب مردم میشوند- قابل کتمان نیست.

امروز هوش مصنوعی میتواند میلیون ها مقاله را در زمانی کوتاه مرور کند و در شرایط کنونی با توجه به کم بودن زمان، در مواجهه با ویروس جهش یافته و تکامل یافته- که در هر رویارویی با سیستم ایمنی میتواند خودش را دگرگون کند- بسیار ضروری است.

آیا هوش مصنوعی می‌تواند به یافتن درمان کرونا کمک کند؟
به نظر می‌رسد برای مهار همه‌گیری جهانی کرونا که جان بسیاری را می‌گیرد، به تلاشی فوق بشری نیاز است. هوش مصنوعی کارایی خود را در پزشکی به اثبات رسانده اما آیا می‌توان برای درمان این بیماری، از یادگیری ماشین کمک گرفت.

شرکت‌های زیادی در پی راه حل این معضل هستند. شرکت اکساینشیا در آکسفورد، اولین شرکتی است که دارویی را برای آزمایش روی انسان پیشنهاد کرد که هوش مصنوعی یافته بود. در حال حاضر این شرکت در میان ۱۵ هزار داروی موجود در موسسه تحقیقاتی اسکریپز در کالیفرنیا جستجو می‌کند.

شرکت هیلکس در کمبریج- که دکتر دیوید براون آن را بنیان گذاشته- یکی از مبدعان ویاگراست. این شرکت در سیستم هوش مصنوعی خود که برای یافتن درمان بیماری‌های نادر طراحی شده بود تغییر کاربری داده است.

هر داروی احتمالی بدقت در آزمایشگاه بررسی می‌شود

این هوش مصنوعی سه کار می‌کند:
--همه متون علمی موجود در این زمینه را بررسی می‌کند
--دی‌ان‌ای و ساختار ویروس را مطالعه می‌کند
--فایده داروهای موجود را بررسی می‌کند

(در نزاع تکاملی میان ژنهای ویروس و دیگر موجودات زنده، آشنایی با ساختار ژنومی ویروس دارای اهمیت بسیار زیادی است. ویروس های کرونا طی زمان، دارای ساختار ژنتیکی خاص در ويروس SARS-COV2 شده اند که به صورت آر ان ای بزرگ مثبت است و قابلیت بیماری زایی بسیار بالایی دارد و می تواند از میانبرهای بسیار، بر میزبان خود حمله ببرد و زندگی انگلی خود را توسعه دهد.

مقابله با این ویروس- که بر اساس برخی مقالات فعلا به حدود 8 گونه ویروسی دیگر تکامل پیدا کرده است- نیازمند آشنایی کامل و تحلیل دقیق ساختار ژنومی و دگرگونی های آن، طی تاریخ تکامل ویروس ها در گذشته و امروز است و امروز در سایه پیشرفت تکنولوژیک و هوش مصنوعی میتوان میلیون ها داده را از گذشته تا امروز و از آزمایشگاه های مختلف سرتاسر جهان به طور بسیار دقیق، تحلیل و پیش بینی کرد.)
کشف دارو معمولا زمان‌بر است. دکتر براون به بی‌بی‌سی گفت: ۴۵ سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنم و فقط سه دارو، وارد بازار کرده‌ام.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [20.04.20 09:28]
اما به نظر می‌رسد هوش مصنوعی بسیار سریع‌تر است. دکتر بروان می‌گوید: فقط چند هفته طول کشید تا هوش مصنوعی اطلاعات مورد نیاز ما را جمع آوری کند و در چند روز گذشته حتی اطلاعات جدیدی هم به ما داده است. در حال حاضر ما در مرحله‌ای هستیم که می‌توانیم کارمان را شروع کنیم. الگوریتم‌های ما در عید پاک بارها اجرا شدند و هفته آینده نتیجه سه شیوه مختلف را خواهیم داشت.

شرکت هیلکس امیدوار است تا ماه دیگر یک لیست از داروهای بالقوه داشته باشد و برای استفاده از این پیش‌بینی‌ها در کارآزمایی‌های بالینی مذاکراتی را شروع کرده است.

در کشف داروی کرونا با کمک هوش مصنوعی دو گزینه وجود دارد:

--ساخت یک داروی کاملا جدید که دو سالی طول می‌کشد تا تایید شود
--تغییر کاربری داروهای موجود
دکتر براون می‌گوید بعید به نظر می‌رسد فقط یک دارو بتواند این کار را انجام دهد.

به نظر می‌رسد برای درمان کرونا احتیاج به ترکیب چند دارو نیاز باشد.
این برای هلیکس یعنی تجزیه و تحلیل دقیق ۸ میلیون درمان دودارویی و ۱۰.۵ میلیارد درمان سه‌دارویی از بین ۴ هزار داروی تایید شده موجود.(تحلیل تاثیر داروها روی اجزای مختلف؛ چه ویروس یا سیستم ایمنی میزبان بسیار مهم است. وقتی به بیش از یک دارو نیاز باشد، واکنش های این دو دارو با هم، باید به طور دقیق تحلیل شود همچنین کم کردن یا افزایش تاثیر داروها در کنار هم به خصوص داروهای جدیدی- که علیه ویروس استفاده میشود- کار را دشوارتر میشود زیرا بسیاری از این تاثیرات اصلا شناخته شده نیست. جمع کردن همه این داده ها و اطلاعات، از داروهای گذشته تا امروز، کار بسیار پیچیده ای است به خصوص وقتی بدانیم از قدیمی ترین داروهای موجود(هیدروکسی کلروکین) تا جدیدترین داروهای ساخته شده(رمدیسیویر و یا جدیدترین آنتی بادی های منوکلونال مانند باری‌سیتی‌نیب) میتواند روی ویروس کرونا موثر باشد.)

پرفسور آرا درزی، رئیس موسسه نوآوری‌های سلامت جهانی در امپریال کالج لندن به بی‌بی‌سی گفت: هوش مصنوعی یکی از قوی‌ترین روش‌ها برای یافتن یک راه حل ملموس است. در اصل ما به داده‌هایی عظیم، باکیفیت و پالوده نیاز داریم. بسیاری از این اطلاعات پیش از این در شرکت‌های دارویی بزرگ، خاک می‌خورد یا تکلیف مالکیت معنوی آنها روشن نبود یا در آزمایشگاه‌های قدیمی دانشگاه‌ها به فراموشی سپرده شده بود. اکنون بیش از هر زمانی به تجمیع اطلاعات پراکنده احتیاج داریم تا محققان هوش مصنوعی با استفاده از تکنیک‌های جدید یادگیری ماشین، بسرعت درمانی برای کرونا پیدا کنند.

یافته‌های شگفت‌انگیز
در آمریکا، آزمایشگاه باراباسی دانشگاه نورث ایسترن، دانشکده پزشکی هاروارد، موسسه علوم شبکه استنفورد و شرکت بیوتکنولوژی تازه تاسیس شیفر مدیسنز با همکاری هم، در پی تغییر سریع کاربری داروهای موجود برای درمان کرونا هستند.

الیف صالح، مدیر اجرایی شرکت شیفر می‌گوید معمولا فقط همین هماهنگی به یک سال کاغذبازی احتیاج دارد ولی کنفرانس تلفنی با اپلیکیشن زوم و عزم جزم عده‌ای- که اکنون وقت زیادی دارند- سرعت کار را زیاد کرده است: کار سه هفته اخیر ما معمولا شش ماه طول می‌کشد. همه، دیگر کارهایشان را کاملا تعطیل کرده‌اند.

در حال حاضر نتیجه این تحقیقات شگفت‌انگیز بوده است:

این احتمال مطرح شده که ویروس ممکن است به بافت مغز حمله کند و این شاید دلیل از دست رفتن حس چشایی و بویایی در بعضی باشد
این پیش بینی مطرح شده که ویروس کرونا ممکن است به دستگاه تولید مثل مردان و زنان حمله ‌کند
شرکت شیفر مدیسنز هوش مصنوعی را با روشی تلفیق کرده که به آن داروی شبکه می‌گوید. این شیوه بیماری را به چشم واکنش‌های پیچیده اجزای مولکولی نگاه می‌کند.

آقای صالح می گوید: فنوتیپ (رخنمود) بیماری بندرت به دلیل ناکارآمدی فقط یک ژن یا یک پروتئین است. طبیعت، ساده نیست و نتیجه شبکه واکنش‌های زنجیره‌ای چندین پروتئین است.

استفاده از داروی شبکه، هوش مصنوعی و تلفیق این دو به شناسایی ۸۱ داروی احتمالی منجر شده است.

پرفسور آلبرت لاسلو باراباسی می‌گوید: عملکرد هوش مصنوعی می‌تواند کمی بهتر باشد یعنی فقط دنبال همبستگی‌های درجه بالا نباشد و ریزداده‌های مستقلی را پیدا کند که ممکن است داروی شبکه سنتی نادیده گرفته باشد.

بعضی از شرکت‌های هوش مصنوعی ادعا می‌کنند که دارویی را پیدا کرده‌اند که می‌تواند کارآمد باشد.

شرکت هوش مصنوعی بنولنت داروی باری‌سیتی‌نیب را که برای درمان آرتریت روماتوئید تایید شده به عنوان یک درمان احتمالی برای جلوگیری از آلودگی سلول‌های ریوی به ویروس کرونا مطرح کرده است. این دارو در حال حاضر در موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا در مرحله کارآزمایی کنترل شده است.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [20.04.20 09:31]
شرکت چینی علی بابا می‌گوید یک تست هوش مصنوعی ساخته که می‌تواند ویروس کرونا را بادقت شناسایی کند.
در کره جنوبی و آمریکا برای بررسی احتمال کارآمدی داروهای ضدویروس موجود از یادگیری عمیق استفاده و داروی آتازاناویر را که در درمان ایدز به کار می‌رود به عنوان یک گزینه احتمالی پیشنهاد کرده‌اند.

شرکت‌های دیگر از هوش مصنوعی برای هدف متفاوتی استفاده می‌کنند؛ تجزیه و تحلیل تصویربرداری‌های پزشکی برای کمک به رادیولوژیست‌ها در پیش‌بینی اینکه کدام بیماران به احتمال زیاد به دستگاه تنفس مصنوعی احتیاج خواهند داشت. به عنوان مثال، شرکت بزرگ علی بابا اعلام کرده الگوریتمی یافته که در ۲۰ ثانیه با دقت ۹۶ درصد، این بیماری را تشخیص می‌دهد.

اما بعضی از کارشناسان هشدار می‌دهند که احتمال زیادی دارد سیستم‌های هوش مصنوعی در زمینه عفونت‌های پیشرفته، تعلیم دیده باشند و برای تشخیص علائم اولیه عفونت مناسب نباشند.

پرفسور درزی می‌گوید باید سیاست‌گذاری جهانی در جهت متقاعد کردن شرکت‌های دارویی بزرگ به همکاری با منابع کوچکتر اطلاعات دارویی باشد مثل دانشگاه‌ها و موسسه‌های خیریه تحقیقاتی: هیچگاه زمان اینقدر مهم نبوده که در مقابله با کرونا اسرار اطلاعات دارویی هر چه زودتر در اختیار هوش مصنوعی قرار گیرد.
https://www.thelancet.com/pdfs/journals/landig/PIIS2589-7500(20)30054-6.pdf

https://www.bbc.com/persian/science-52323107
@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کوچکترین چیز یک معجزه اسدرمان های بیماری اس ام ایبرین نت به جای اینترنتمنابع انرژی از نفت و گاز تولید سلولهای جنسی از سلپروتز چشمروزهای سختمغز از بسیاری حقایق می گرالکترومغناطیس شنوایی و هسفری به آغاز کیهانتاثیر رو ح و روان بر جسمابداع دی ان ای بزرگترین دچیزی خارج از مغزهای ما نیجهان پر از چیزهای اسرار آشگفتی های نقشه ی ژنتیکیهندسه ی پایه ایاز بحث های کنونی در ویروسخلاصه ای از مطالب همایش مبه زیر پای خود نگاه نکن بفواید روزه داری متناوبوقتی خودت را در آینه دیدیکامپیوتر سایبورگدرمان جدید ALSبرخی اختلالات عصبی مثانهمنابع جدید انرژیآلزایمرتوهم جسمريتوکسيمب در درمان ام اسمغزتان را در جوانی سیمکشامید جدید بر آسیب نخاعیسلطان جنگل یا صاحب ملکوتچگونه تکامل مغزهای کنونیتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین همانشبکیه های مصنوعیجهشهای مفید و ذکاوتی که دهوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز تکینگی تا مغز از مغز تویروس های باستانی، مغز مخواص اناربیمار مرکز تنفس سلولیفاصله ی همیشگی تصویر سازکتاب زیست شناسی باوردرمانهای بیماری پارکینسمباحث مهم حس و ادراکبررسی ژنها در تشخیص بیمامنبع هوشیاری کجاست قسمت آیندهرژیم غذایی سالم و ضد التهتیک و اختلال حرکتینقش ژنتیک در درمان اختلاانگشت ماشه ایسوپاپ ها یا ترانزیستورهانگاهی بر توانایی اجزاي بتری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از صبر لازمه ی پیروزی استجریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمردیروز و امروزخوشبختی دور از رنج های مبیماری تی تی پیفرد حساس از نظر عاطفی و بکشتن عقیده ممکن نیستدرک حقیقت نردبان و مسیری مدل هولوگرافیک ژنرالیزهبعد از کرونامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا واکنش های یاد گرفته ورحم مصنوعیتکامل جریان همیشگی خلقتنقش رژیم غذایی بر رشد و اانسولین هوشمندسیاره ابلهاننازوکلسینترسان نیستیابزارهای بقای از نخستین طلوع و حقیقتحقیقت در علم، هرگز نهایی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز توابستگی یعنی قلادهدانشمندان روش هاي جدیدی خطا در محاسبات چیزی کاملبیداری معنوی یعنی دوستی قلب و عقلگیرنده باید سازگار با پیدردهای سال گذشته فراموش مرگ انتقال است یا نابود شتفاوتهای جنسیتی راهی برامنشأ اطلاعات و آموخته ها آیا جهش های ژنتیکی، ویروزمان و صبرتئوری تکامل در پیشگیری و نقطه ای بود و دگر هیچ نبواولین قدم شناخت نقص های خسایه ی هوشیارینرمشهای مهم برای تقویت عتصویر خورشید یا خود خورشاحیای بینایی نسبی یک بیمعقل سالمحافظه و اطلاعات در کجاستهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاساس انسان اندیشه و باور یک آلل ژنتیکی که از نئاندداروی جدید لنفوم و لوکمیدنیایی پر از سیاهچاله باور و کیهان شناسیقبل از انفجار بزرگگشایش دروازه جدیدی از طرذهن خود را مشغول هماهنگیمستند جهان متصلتلاشی برای درمان قطع نخامیلر فیشر نوعی نادر از گیآب زندگی است قسمت اولزندگی زودگذرتاثیر کپسول نوروهرب بر ننه بدبخت بلکه نادانایمونوگلوبولین وریدی IVIgسخن و سکوتچراروياها را به یاد نمی آتعداد کلی ذهن ها در جهان اختلالات صحبت کردن در انعنصر اصلی تعیین واقعیتحس و ادراک قسمت 78هوش عاطفی قسمت دهماصفهان زیباژن ضد آلزایمرداروی ضد تشنج توپیراماتدوپامین قابل حل در آببترس از اینکه کسی، به درگلوب فرونتال یا پیشانی مغپیوند مدفوع در درمان بیمرمز و رازهای ارتباط غیر کمعادله ها فقط بخش خسته کنتنفس بدون اکسیژنمکانیک کوانتومی بی معنی آزمون ذهنی گربه ی شرودینزاویه نگاه ها یکسان نیستتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز در تشخیص بیماری اینترنت، حقیقت جامعه ی فسردرد میگرن در کودکاننظریه ی تکامل در درمان بیارتباط هوش ساختار مغز و ژعدم درکحس و ادراک قسمت هشتاد و شهیچ چیز، چقدر حقیقی استاعتماد به خودکمردرددر والنتاین کتاب بدید همبحران ذهن فیلمی قابل تاملزوم عدم وابستگی به گوگل تو انسانی و انسان، شایستپیشرفت در عقل است یا ظواهرویا حقی از طرف خدامغز و هوش، برترین ابزار بماجرای عجیب گالیلهآغاز فصل سرما و دوباره تکزبان ریشه هایی شناختی استاثیر درجه حرارت بر عملکنورون هاي مصنوعی می توانجهان ما میتواند به اندازاکسکاربازپین در درمان تششناخت درون، شناخت بیرون؛همه جا خیر بکاراز فرد ایستا و متعصب بگذرصفحه اصلیحس و ادراک قسمت سی و ششمبه مغز خزندگان خودت اجازهر حرکت خمیده می شود و هر کووید نوزده و خطر بیماری درمان های جدید ALSبرای یک زندگی معمولیمنابع انرژی از نفت و گاز تولترودینپروتز عصبی برای تکلمروزهای سخت میگذردمغز به تنهایی برای فرهنگ الکتروتاکسی(گرایش و حرکسقوط درون جاذبه ای خاص، چتاثیر روده بر مغزابزار هوش در حال ارتقا ازچیزی شبیه نور تو نیستجهان پر از چیزهای جادویی شگفتی های زنبور عسلهندسه ی رایج کیهاناز تلسکوپ گالیله تا تلسکخلاصه ای از درمان های جدیبه سیاهی عادت نکنیمفواید روزه داری متناوبکاهش میل جنسی در ام اسدرمان جدید مولتیپل میلومبرخی اصول سلامت کمرمناطق خاص زبان در مغزآملودیپین داروی ضد فشار توهمات و شناخت حقیقتریه زغالیمغط یک گیرنده استامید درمان کرونا با همانسم زنبور ، کلیدی برای وارچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین همانشباهت مغز و کیهانجهشهای مفید و ذکاوتی که دهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز از مغز تویرایش DNA جنین انسان، برخواص اردهبیماری لبر و نابینایی آنفتون های زیستیکتاب طبیعت در قالب هندسهدرماندگی به دلیل عادت کرمبتکران خودشکوفابررسی بیماری التهابی رودمنبع هوشیاری کجاست قسمت آینده ی انسان در فراتر ازرژیم غذایی ضد التهابیتیکاگرلور داروی ضد انعقانقش گرمایش آب و هوا در همانگشت نگاری مغز نشان میدسوخت هیدروژنی پاکنگاهت را بلند کنتری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از صبر و واقعیتجریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که دیسک گردنخیالپردازی نکنبیماری خود ایمن اعصاب محفردا را نمیدانیمگل خاردار، زیباستدرک دیگرانمدل هولوگرافیک تعمیم یافبعد از کرونامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا یک، وجود داردرحم مصنوعیتکامل داروینی هنوز در حانقش رژیم غذایی در رشد و اانسان قدیم در شبه جزیره عسیب یکسان و دیدگاه های متنباید صبر کرد آتش را بعد تزریق قیچی ژنتیکی کریسپرابزارهای دفاعی و بقای موطلای سیاهحقیقت راستین انسان علم بهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغدانشمندان روشی برای تبدیخطا در محاسبات چیزی کاملبیداری و خواب کدام بهتر اقلب یا مغزگالکانزوماب، دارویی جدیدردی که سالهاست درمان نشمرگ تصادفیتقلید مرحله ای نسبتا پیشمنشاء کوانتومی هوشیاری اآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجزمان واقعیت است یا توهمتئوری جدید، ویران کردن گنقطه بی بازگشتاولین مورد PML به دنبال تکسایه را اصالت دادن، جز فرچرا ماشین باید نتایج را پتصویر در هم تنیدگی کوانتاحیای بینایی نسبی یک بیمعقلانیت بدون تغییرحافظه ی هوش مصنوعیهوش مصنوعی درمانگر کامپیاستفاده از مغز، وزن را کمیک جهش ممکن است ذهن انسانداروی جدید میاستنی گراویدنیا، هیچ استباید از انسان ترسیدقبرستان ها با بوی شجاعتپل جویی اصفهانذهن خالی از شلوغی افکارمشکل از کجاستتلاشی تازه برای گشودن معمیهمانهای ناخوانده عامل آب زندگی است قسمت دومزندگی سلول در بدن، جدای اتاثیر کپسول نوروهرب بر تنه جنگ و نه خونریزیایمپلانت مغزیسخن پاک و ثابتچراغ های متفاوت و نور یکستعذیه ی ذهناختلالات عضلانی ژنتیکعوامل موثر در پیدایش زباحس و ادراک قسمت 82هوش عاطفی قسمت دوماصل بازخوردژنها نقشه ایجاد ابزار هوداروی ضد جنون در درمان تیدورترین نقطه ی قابل مشاهبحتی علمی درباره تمایل بلوتیراستامپیوند مغز و سر و چالشهای رمز گشایی از اتصالات مغزمعجزه های هر روزهتنها مانع در زندگی موارد مکانیزمهای دفاعی در برابآزمون ذهنی گربه شرودینگرزاوسکا درمان گوشرتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغزی روشی مهم در تشخایندرالسردرد میگرنی در کودکاننظریه ی ریسمانارتباط پیوسته ی جهانعدالت برای من یا برای همهحس و ادراک قسمت پنجمهیچ وقت خودت را محدود به اعتماد به خودکمردرد ناشی از تنگی کانادر یک فراکتال هر نقطه مرکبخش فراموش شده ی حافظهمقاومت به عوارض فشار خون تو با همه چیز در پیوندیپیشرفت ذهن در خلاقیت استرویاها از مغز است یا ناخومغز و اخلاقماده ی تاریکآغاز مبهم آفرینشزبان شناسی مدرن در سطح سلتاثیر درجه حرارت بر عملکنورون های ردیاب حافظهجهان مادی، تجلی فضا در ذهاگر فقط مردم میفهمیدند کشناسایی تاریخچه ی تکاملیهمیشه چیزی برای تنهایی داز مخالفت بشنوسوالات پزشکیحس و ادراک قسمت سیزدهمبه نقاش بنگرهرچیز با یک تاب تبدیل به به نقاش بنگرهز ذره، یک دنیاستکودک هشت ساله لازم است آددرمان های جدید میگرنبرای پیش بینی آینده مغز دمنابع انرژی از نفت و گاز تومورها و التهاب مغزی عاپرورش مغز مینیاتوری انساروش مقابله مغز با محدودیمغز بیش از آنچه تصور میشوالکترودهای کاشتنیسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین هماننکاتی در مورد تشنججهان دارای برنامهشانس یا نتیجه ی تلاشهندسه بنیادیناز تلسکوپ گالیله تا تلسکخم شدن فضا-زمانبه سخن توجه کن نه گویندهفواید زیاد دوچرخه سواریکاهش مرگ و میر ناشی از ابدرمان جدید میگرن با انتی برخی اطلاعات روانشناسی ممناطق خاصی از مغز در جستجآموزش نوین زبانتوکل بر خداریواستیگمیننفرت، اسیب به خود استامیدهای جدید برای بازیابسماگلوتید داروی کاهش دهنچگونه جمعیت های بزرگ شکل تازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقا از نخستین همانشباهت مغز با کیهان مادیجوانان وطنهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز از مغز تویشن پروخواص بادامبیماری میاستنی گراویسفروتنی معرفتیکتاب، سفری به تاریخدرها بسته نیستمتواضع باشبررسی سیستم تعادلی بدن امنبع هوشیاری کجاست قسمت آینده ی علم و فیزیک در60 ثرژیم غذایی ضد دردتیروفیبان موثر در سکته ی نقش پیش زمینه ها و اراده انتقال ماده و انرژیسودمندی موجودات ابزی بر چالش هوشیاری و اینکه چرا ترک امروزابزار بقای موجود زنده از صبر بسیار بایدجریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجردیستونی قابل درمانخانه ی تاریکبیماری دویکفرزندان زمان خودگل درون گلداندرک درست از خود و هوشیاریمدل های ریز مغز مینی برینبعد از کرونا دلخوشی بیهومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا کیهان می تواند یک شبیرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرتکامل داروینی هنوز در حانقش زنجبیل در جلوگیری از انسان میوه ی تکاملسیر آفرینش از روح تا مغز نبرو و انرژی مداومتسلیم ارتباط با من برترابعاد و نیازهای تکاملیطوفان فقر و گرسنگی و بی سحقیقت غیر فیزیکیهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توبینار اساتید نورولوژی ددانش، قفل ذهن را باز میکنخطای ادراک کارمابیست تمرین ساده برای جلوقلب دروازه ی ارتباطگام کوچک ولی تاثیرگذاردرس گرفتن از شکست هامرگی وجود نداردتقلید از روی طبیعتمهمان ناخواندهآیا خداباوری محصول تکاملزمان پلانکتا 20 سال آینده مغز شما به نمیتوان با بیرون انداختناولین مورد پیوند سر در انساخت سلول عصبی حتی پس از چرا مردم با زندگی میجنگنتصویر زیبا از سلولاحتیاط در ورزش زانو در خاعقیده ی بی عملحافظه انسان و حافظه ی هوشهوش مصنوعی درخدمت خلق وحاستفاده از نظریه ی تکامل یک رژیم غذایی جدید، می توداروی جدید آلزایمردندان ها را مسواک بزنید تبابا زود بیاقدم زدن و حرکت دید را تغیپل خواجو اصفهانذهن سالممشکلات نخاعیتلاشی جدید در درمان ام اسمیوپاتی و نوار عصب و عضلهآب زندگی است قسمت سومزندگی، مدیریت انرژیتاثیر کپسول نوروهرب بر سنه روش تقویت مغزایمپلانت مغزی و کنترل دو سخت ترین حصارنزاع ها بیهوده استتغییراختراع جدید اینترنت کوانعوامل ایجاد لغت انسانی و حس و ادراک قسمت 87هوش عاطفی قسمت سوماصل در هم تنیدگی و جهانی ژنها ، مغز و ارادهدارویی خلط آورديدن با چشم بسته در خواب بحث درباره پیدایش و منشا لوزالمعده(پانکراس)مصنوعپیوند اندام از حیوانات برمز پیشرفت تواضع است نه طمعجزه ی چشمتنها در برابر جهانما انسانها چه اندازه نزدآزادی در چیستزبان فرایند تکاملی برای تاثیر گیاهخواری بر رشد و نوار مغز، مفید و بی خطرجلو رفتن یا عقبگردایپیداکرینسردرد و علتهای آننظریه تکامل در درمان بیمارتباط انسانی، محدود به عسل طبیعی موثر در کنترل بحس و ادراک قسمت پنجاههیچ کاری نکردن به معنی چیاعتماد بی موردکمردرد و علل آندر کمتر از چند ماه سوش جدبخش های تنظیمی ژنوممقایسه رقابت و همکاریتو با باورهایت کنترل میشپیشرفتی مستقل از ابزار هرویاهای پر رمز و حیرتی درمغز و اخلاقماده ی خالیإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَزبان شناسی نوین نیازمند تاثیر درجه حرارت بر عملکنوروپلاستیسیتی چیستجهان مرئی و نامرئیاگر میدانی مصیبت بزرگتر شناسایی سلول های ایمنی اهمیشه چشمی مراقب و نگهبااز نخستین همانند سازها تپیامهای کاربرانحس و ادراک قسمت ششمحس و ادراک قسمت شصت و هشتبه نادیدنی ایمان بیاورهزینه ای که برای اندیشیدکودک ایرانی که هوش او از درمان های جدید در بیماری برای اولین بار دانشمندانمنابع انرژی از نفت و گاز تومورهای نخاعیپرکاری تیروئیدروش های صرفه جویی در ایجامغز برای فراموشی بیشتر کالگو نداشتیمسلول های مغزی عامل پارکیتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانچگونه مولکول های دی ان ایجهان در حال نوسان و چرخششانس یا تلاشهندسه در پایه ی همه ی واکاز تکنیکی تا مغز از مغز توقتی خورشید هست شمع به کاخونریزی مغز در سندرم کووبهبود حافظه پس از رخدادهفیلم کوتاه هیروشیما از هکاهش التهاب ناشی از بیمادرمان جدید کنترل مولتیپلبرخی بیماری ها که در آن بمنبع نور واقعی و ثابت، حقآمارهای ارائه شده در سطح توپیراماتریاضیات یک حس جدید استنقاشی هایی با بوی گذشته یامیدوار باش حتی اگر همه چسندرم میلر فیشرچگونه حافظه را قویتر کنیتازه های بیماری پارکینسوابزار بقا از نخستین همانشباهت های ریشه ای چند بیمجوانان وطنهوش مصنوعی الفاگواز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت فیزیکی، تابعی از خواص بادام زمینیبیماری های میتوکندریفروتنی و غرورکتابخانهدرهای اسرارآمیز و پوشیدهمجموعه های پر سلولی بدن مبررسی علل کمر درد در میانمنبع هوشیاری کجاست قسمت53آینده با ترس جمع نمیشودراه فراری نیستتکنولوژی های جدید و حالتنقش پیشرفته ی سلول های بنانتروپی و هوشیاریسی و سه پل اصفهانچالش هوشیاری و اینکه چرا ترکیب آمار و ژنتیکابزار بقای موجود زنده از صد قدح، نفتاده بشکستجراحی هوشیار مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتدژا وو یا اشنا پنداریخانواده پایداربیماری دیستروفی میوتونیفرضیه ای جدید توضیح میدهگل زندگیدرک عمیق در حیواناتمدیون خود ناموجودبعد از کرونا دلخوشی بیهومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا گذشته، امروز وآینده رساناها و ابر رساناها و عتکامل داروینی هنوز در حانقش زبان در سلطه و قدرت اانسان ها می توانند میدان سیستم تخلیه ی مغز بینشی نچت جی پی تیتسلیم شدن از نورون شروع مابعاد اضافه ی کیهانطوفان بیداریحقیقت غیر قابل شناختهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توجود قبل از ناظر هوشمنددانش، یک انسان را ناسازگخطای حسبیش از نیمی از موارد انتققلب روباتیکگامی در درمان بیماریهای دست و پا زدن در سایه؟مراقب خودتون و خانواده هتقلید از طبیعتمهندسی ژنتیک در حال تلاش آیا دلفین ها می تواند از زمان به چه دلیل ایجاد میشتا بحر یفعل ما یشانمیتوان بر سیاه سیاه نوشاولین هیبرید بین انسان و ساخت شبکه عصبی مصنوعی با چرا مغز انسان سه هزار سالتصویر زیبای اصفهاناحتیاط در تعویض داروهاعلم و ادراک فقط مشاهده ی حباب های کیهانی تو در توهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاستفاده از هوش مصنوعی در یکی از علل محدودیت مغز امداروی جدید ای ال اسده روش موفقیتباد و موجقدرت مردمپلاسمای غالبذهت را روی چیزهای مفید متمشکلات بین دو همسر و برخیتمایل زیاد به خوردن بستنمیوتونیک دیستروفیآب، زندگی است(قسمت پنجم)زندگی، مراتب هوشیاری استتاثیر کپسول نوروهرب بر سچه زیاد است بر من که در ایایمپلانت مغزی کمک میکند سخت ترین کار، شناخت خود انزاع بین جهل و علم رو به پتغییر الگوی رشد مغزی با زادامه بحث تکامل چشمعواملی که برای ظهور لغت احس و ادراک قسمت چهلهوش عاطفی قسمت ششماصل علت و تاثیرژنهای مشترک بین انسان و ودارویی ضد بیش فعالی سیستبحثي درباره هوش و تفاوتهلیروپریم داروی ترکیبی ضدپیوند اندام حیوانات به ارمز بقای جهش ژنتیکیمعجزه ی علمتنهاییما انسانها چه اندازه نزدآزادی عقیده، آرمانی که تزبان متغیرتاثیر انتخاب از طرف محیط نوار مغز، ترجمه ی فعالیت جلوتر را دیدنایا کوچک شدن مغزانسان السردرد به دلیل مصرف زیاد منظریه تکامل در درمان بیمارتباط از بالا به پایین معشق به هفت مرتبه ی شناختیحس و ادراک قسمت پنجاه و یهیچ کس مانند تو نگاه نمیکاعتیاد و تلاش های درمانی کمردرد با پوشیدن کفش منادر آرزوهایت مداومت داشتهبخش بزرگی حس و ادراک ما امقابله ی منطقی با اعتراضتو باید نیکان را به دست بپپوگسترویای شفافمغز و سیر تکامل ان دلیلی ماده ای ضد التهابیافت فشار خون ناگهانی در وزبان، نشان دهنده ی سخنگو تاثیر درجه حرارت بر عملکنوروز مبارکجهان مشارکتیاگر نیروی مغناطیس نباشد شهر زیرزمینی در ژاپن براهمیشه اطمینان تو بر خدا باز نخستین همانند سازها تسایتهای دیگراز نخستین همانند سازها تحس و ادراک قسمت شصت و دوبه هلال بنگرهزینه سنگین انسان در ازاکودکان مهاجردرمان های جدید سرطانبرای تمدن سازی، باید در بمنابع انرژی از نفت و گاز تومورهای ستون فقراتروش های عملی برای رفع کمرمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟الگو و عادت را بشکن و در اسلول های بنیادیتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانچگونه میتوان با قانون جنجهان در حال ایجاد و ارتقاشاهکار قرنهندسه زبانِ زمان استاز تکینگی تا مغز و از مغز وقتی ریشه ها عمیقند از چیخونریزی مغزی کشندهبهداشت خوابفیلمی بسیار جالب از تغییکاهش حافظه هرچند فرایندیدرمان جدید ام اسبرخی بیماری های خاص که بدمنبع هوشیاری کجاست قسمت آن چیزی که ما جریان زمان توانایی مغز و دیگر اجزای ریتوکسیمابچقدر به چشم اعتماد کنیمامیدواریسندرم کووید طولانینگاه من، نگاه تو و یا حقیتازه های درمان ام اسابزار بقا از نخستین همانشباهت کیهان و مغزجواب دانشمند سوال کننده هوش مصنوعی اکنون می تواناز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چند سویهخواص شکلات تلخبیماری های مغز و اعصاب و فرگشت و تکامل تصادفی محض کجای مغز مسئول پردازش تجدرون قفس یا بیرون از آنمجرم، گاهی قربانی استبرطرف کردن خشونت را از خامنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمآیا فراموشی حتمی استراه نجاتتکنولوژی و پیشرفتنقش آتش در رسیدن انسان بهانتظار گذر تندباد؟سیلی محکم محیط زیست بر انچالش هوشیاری و اینکه چرا ترکیب حیوان و انسانابزار بقای موجود زنده از صداقتجراحی گردن همیشه برای دیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده تودژاوو یا آشناپنداریخاویار گیاهیبیماری سلیاکفساد اقتصادی سیتماتیک درگلوله ی ساچمه ایدرگیری قلب در بیماری ویرمدیریت اینترنت بر جنگتفکر قبل از کارمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا پیدایش مغز از روی تصارستگاری محدود به یک راه نتکامل داروینی هنوز در حانقش زبان در سلطه و قدرت اانسان یک کتابخانه استسیستم تعادلی بدنچت جی پی تیتست نوار عصب و عضلهابعاد بالاترطوفان زیباییحقیقت، آن چیزی نیست که جلهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز توراپامیل در بارداریدائما بخوانخطر آلودگی هوابیشتر کمردردها نیازی به قلب را نشکنگامی در درمان بیماریهای دست کردن در گوشمراحل ارتقای پله پله کیهتقویت مغز با ورزشمهندسی بدنآیا دلفین ها میتوانند بازمان شگفت انگیزتاول کف پا و حقیقتنمای موفقیتاولین تصویر در تاریخ از سساخت شبکه عصبی با الفبای چرا مغزهای ما ارتقا یافت تصویربرداری فضاپیمای آماحساس گذر سریعتر زمانعلم و روححباب هایی تو در توهوش مصنوعی، کیفیت فریب ماستفاده از انرژی خلایافته های نوین علوم پرده داروی جدید برای میاستنی دهن، بزرگترین سرمایهباد غرور و سر پر از نخوت وقدرت و شناخت حقیقتپمبرولیزوماب در بیماری چذخیره ی شگفت انگیز اطلاعمشکلات روانپزشکی پس از ستمایز یا کشف یگانگیمیگرن و پروتئین مرتبط با آتاکسیزندان ذهنیتاثیر کتامین در درمان پانه عدم مطلق بلکه عدم با قایمپلانت نخاعی میتواند دسختی ها رفتنی استنزاع بین علم و نادانی رو تغییر خود یا تغییر دیگرااداراوون تنها داروی تاییعوارض ازدواج و بچه دار شدحس و ادراک قسمت چهل و هفتهوش عاطفی بیشتر در زناناصل عدم قطعیت از کوانتوم ژنهای هوش ، کدامندداستانها و مفاهیمی اشتبابحثی جالب درباره محدودیتلیس دگرامفتامین یا ویاسپیوند سر آیا ممکن استرمز جهانمعجزه ی علم در کنترل کرونتنهایی رمز نوآوری استما اکنون میدانیم فضا خالآزار حقیقیزبان مشترک ژنتیکی موجوداتاثیر احتمالی عصاره تغلینوار عصب و عضلهجمجمه انسان های اولیهایا این جمله درست است کسیسردرد تنشننظریه تکامل در درمان بیمارتباط بین هوش طبیعی و هوعشق درونی به یگانگی خلقتحس و ادراک قسمت پنجاه و دهیچ کس حقیقت را درون مغز اعتیاد را به دور بیندازکنفرانس تشنج هتل کوثر اصدر آسمان هدیه های نادیدنبخش بزرگتر کیهان ناشناختمقابله با کرونا با علم استو برای خزیدن خلق نشده ایپایان، یک آغاز استروان سالممغز کوانتومیماده، چیزی نیستافت هوشیاری به دنبال کاهزبان، وسیله شناسایی محیطتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروز یا روز پایانیجهان معنااگر نعمت فراموشی نبود بسشواهدی از نوع جدیدی از حاهمیشه به آنچه داری، خوشناز نخستین همانند سازها تحس و ادراک قسمت شصت و ششبه کدامین گناه کشته شدندهزاران سال چشم های بینا وکودکان میتوانند ناقل بی درمان های رایج ام اسبرای خودآگاه بودن تو بایمنابع انرژی از نفت و گاز توهم فضای خالیروش هایی برای کم کردن اضطمغز بزرگ چالش است یا منفعالگوی بنیادین و هوشیاریسلول های بنیادی منابع و اتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز ما، موسیقی را پجهان ریز و درشتشاهکار شش گوشهندسه، نمایشی از حقیقتاز تکینگی تا مغز از مغز توقتی شروع به بیدار شدن میخواندن ، یکی از شستشو دهنبهداشت خواب، رمز حافظه ی فیروز نادریکاهش دوپامین عامل بیماریدرمان جدید ای ال اس، توفربرخی توجهات در ببمار پارمنبع هوشیاری کجاست قسمت آنچه می دانم، آنچه را میختوانایی یک فرد، برای تغیریسپریدوننقش قهوه در سلامتیامیدواری و مغزسندرم گیلن باره به دنبال نگاه مادی غیر علمی استتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقا از نخستین همانشباهت زیاد بین سلول هاي عجواب سنگ اندازیهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستخواص شگفت هویجبیماری های ژنرالیزه ی عصفراموش کارها باهوش تر هسکرونا چه بر سر مغز می آوردرون و بیرون، جدای از هم محل درک احساسات روحانیبزرگ فکر کنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا ممکن است موش کور بی مراه های جدید برای قضاوت رتکنولوژی جدید که سلول هانقش انتخاب از طرف محیط، نانحراف و حقیقتسینوریپا داروی ترکیبی ضدچالش هوشیاری و اینکه چرا ترازودونابزار بقای موجود زنده از صدای بم با فرکانس پایین، جستجوی متن و تصویر به صورهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز واکسن آلزایمردگرگونی های نژادی و تغییخار و گلبیماری ضعف عضلات نزدیک بفشار و قدرتگلوئوندرگیری مغز در بیماری کویمداخله ی زیانبار انسانتفکر ترکیبی در هوش مصنوعمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا آگاهی پس از مرگ از بیرشته نوروایمونولوژی و نقتکامل زباننقش سجده بر عملکرد مغزانسان باشسیستم دفاعی بدن علیه مغز نتایج نادانی و جهلتست کم هزینه ی بزاق برای اتفاق و تصادفطولانی ترین شبحقایق ممکن و غیر ممکنهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قدارچینخطر حقیقی، خود انسان استبا همه مهربان باشقوی تر باشگاهی لازم است برای فهم و دست آسمانمرز مرگ و زندگی کجاستتقویت استخوان در گرو تغذمهربانی، شرط موفقیتآیا دست مصنوعی به زودی قازمان، واقعی نیستتابوهای ذهنینمایش تک نفرهاولین دارو برای آتاکسی فساختن آیندهچرا ویروس کرونای دلتا واتصور ما ازمشکلات و واقعیاحساسات کاذبعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهحد و مرزها توهم ذهن ماستهوش مصنوعی، اتفاقات و تحاستفاده از سلول های بنیایاد گرفتن مداومداروی جدید برای کاهش وزندو ویژگی انتزاع و قدرت تجبار مغز بر دو استخوانقدرت کنترل خودپنج اکتشاف شگفت آور در موذره ی معین یا ابری از الکمشکلات روانپزشکی در عقب تمدن قدیمی ای در جنوب ایرمیگرن و خوابآتاکسی فریدریشزونیسومایدتاثیر گیاه خواری بر رشد ونهایت معرفت و شناخت درک عایمپلانت استخوانی در آسیسختی در بلند شدن از روی صنزاع بین علم و جهل رو به پتغییر دیگران یا تغییر خوادب برخورد با دیگرانعید نوروز مبارکحس و ادراک قسمت چهل و هشتهوش عاطفی در زنان بیشتر ااصل، روان و نفس استژنهای حاکم بر انسان و انسدخالت در ساختار ژنهابحثی در مورد نقش ویتامين لا اکراه فی الدینپیوند سر برای چه بیمارانرمز جهان خاصیت فراکتالمعجزه در هر لحظه زندگیتنبیه چقدر موثر استما از اینجا نخواهیم رفتآزار دیگری، آزار خود استزبان چهار حرفی حیات زمینتاثیر بینش و انتظارات فرنوار عصب و عضلهجنین مصنوعیایا ابزار هوشمندی یا مغز سردرد سکه اینعناعارتباط شگفت مغز انسان و فعشق، شلوغ کردن نیستحس و ادراک قسمت پنجاه و سهیچ اندر هیچاعداد بینهایت در دنیای مکنگره بین المللی سردرد ددر آستانه ی موج پنجم کوویبخش دیگری در وجود انسان هملاحظه های اخلاقی دربارهتو تغییر و تحولیپاکسازی مغزروبات ها قول میدهندمغز آیندگان چگونه است ؟ماده، چیزی بیش از یک خلا افتخار انسانزدودن نقص از هوش مصنوعیتاثیر درجه حرارت بر عملکنورالژیجهان معکوساگر نعمت فراموشی نبود بسشواهدی از دنیسوان(شبه نئهمیشه داناتر از ما وجود داگر با مطالعه فیزیک کوانشیر و دوغ بادامهمیشه راهی هستاز نشانه ها و آثار درک شدحس و ادراک سی و هفتمبه امید روزهای بهترALS نگاهی کامل بر بیماری وهستي مادي ای که ما کوچکترکودکان گذشته به آینده فکدرمان های علامتی در ام اسبرای رشد، باید از مسیر خطمنابع انرژی از نفت و گاز پراسینزوماب در پارکینسوتوهم فضای خالی یا توهم فضروش هایی برای جلوگیری از مغز بزرگ چالشهای پیش روالگوبرداری از طبیعتسلول های بدن تو پیر نیستنتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز پیش انسان یا همجهان شگفت انگیزشاید گوشی و چشمی، آماده شهنر فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تویتنام نوعی کرونا ویروس خواندن، دوست روزهای سختبوزون هیگز چیستفیزیک مولکولها و ذرات در کاهش سن بیولوژیکی، تنها درمان جدید سرطانبرخی توصیه ها برای واکسیمنبع هوشیاری کجاست قسمت آنچه ناشناخته است باید شتوازن مهمتر از فعالیت زیریسدیپلام تنها داروی تاینقش مهاجرت در توسعه نسل اامیدی به این سوی قبر نیستسندرم پیریفورمیسنگاه محدود و تک جانبه، مشتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقا از نخستین همانشباهت زیاد بین سلول هاي عجوسازی مدرنهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستخواص عجیب لوبیابیماری وسواسفراموشی همیشه هم بد نیستکریستال هادرون آشفته ی تو و ظاهر خنمحل درک احساسات روحانی دبزرگ شدن مغز محدود به دورمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا ما کالا هستیمراه های جدید برای قضاوت رتکنولوژی جدید که سلول هانقش اتصالات بین سلولهای اندوه در دنیا استسیگار عامل افزایش مرگ ومچالش های ایستادن بر دو پاترازودونابزار بقای موجود زنده از صرع و درمان های آنجستجوی هوشیاری در مغز ماهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغز واکسن ایرانی کرونا تولیددانش قدرت استخارق العاده و استثنایی ببیماریهای تحلیل عضلانی افشار روحی، همیشه بد نیست گمان میکنی جرمی کوچکی در درگیری مغز در بیماران مبمدارک ژنتیکی چگونه انسانتفکر خلا ق در برابر توهم منبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا امکان بازسازی اندامهرشد مغز فرایندی پیچیده اتکامل زباننقش غذاها و موجودات درياانسان جدید از چه زمانی پاسکوت و نیستینجات در اعتماد به خودتست آر ان اس دز میاستنی گاتوبان اطلاعات و پلِ بینطی یکصد هزار سال اخیر هرچحل مشکلهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریداروهای مصرفی در ام اسخطر را بپذیربا هوش مصنوعی خودکار روبقیچی ژنتیکیگاهی مغز بزرگ چالش استدست بالای دستمرز بین انسان و حیوان کجاتقویت حافظه یا هوش مصنوعموفقیت هوش مصنوعی در امتآیا رژیم غذایی گیاهی سلازمزمه ات مانده در گوشمتاثیر فکر بر سلامتچند نرمش مفید برای کمردراولین دروغساختن آینده، بهترین روش چرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک تصور از زمان و مکاناخلاق و علوم اعصابعلم به ما کمک میکند تا موحریص نباشهوش احساسیاستفاده از سلول های بنیایاد بگیر فراموش کنیداروی جدید برای ای ال اسدو بیماری روانی خود بزرگ بار بزرگ ایستادن بر دو پاقدرت انسان در نگاه به ابعپول و شادیذرات کوانتومی زیر اتمی قمشاهده گر جدای از شیء مشاتمدن پیشرفته ی پیشینیانمیگرن و روزه داریآتاکسی مخچه ای خودایمنزونا به وسیله ویروس ابله تاثیر گیاه خواری بر رشد ونهایت در بی نهایتایمان به رویاسدسازی روش مناسب برای مقنسبیت عام از زبان دکتر برتغییر دادن ژنها آیا روزی ادراک ما درک ارتعاشی است عامل کلیدی در کنترل کارآحس و ادراک قسمت چهل و دومهوش عاطفی در زنان بیشتر ااصلاح خطا با رفتن بر مسیرکفش و کتابدر میان تاریکی و روشناییبحثی در مورد نقش کلسیم و لاموژین داروی ضد اوتیسم؟پیوند سر، یکی از راه حلهارنگ کردن، حقیقت نیستمعرفت و شناختتهدیدهای هوش مصنوعیما اشیا را آنطور که هستندآسيب میکروواسکولاریا آسزبان نیاز تکاملی استتاثیر ترکیبات استاتین (سنوار عصب و عضلهجنگ هفتاد و دو ملت همه را ایا بیماری ام اس (مولتیپسردرد عروقی میگرنهفت چیز که عملکرد مغز تو ارتباط شگفت انگیز مغز انعصب حقوق نورولووحس و ادراک قسمت پنجاه و شهیچگاه از فشار و شکست نتربقا با سازگارترین فرد اسکنگره بین المللی سردرد ددر برابر حقایق جدیدبخشیدن دیگران یعنی آرامشملاحظات بیهوشی قبل از جرتو جهانی هستی که خودش را پارادوکس ها در علمروبات های ریز در درمان بیمغز اندامی تشنه ی انرژی اماست مالیافراد آغاز حرکت خودشان رسفر فقط مادی نیستتاثیر درجه حرارت بر عملکنورالژی تریژمینالجهان هوشمندجهان هوشیارشیشه ی بازالتی و سیلیکونهمیشه عسل با موم بخوریماز نظر علم اعصاب یا نرووسحس و ادراک- قسمت پنجاه و به بالا بر ستارگان نگاه کNVG 291هستی ما پس از شروعی چگال کودکان خود را مشابه خود تدرمان ژنتیکی برای نوآوریبرای زندگی سالم، یافتن تمنابع انرژی از نفت و گاز پرتوهای صادر شده از سیاهتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)روش هایی ساده برای کاهش امغز بزرگ و فعال یا مغز کوالتهاب شریان تمپورالسلول بنیادی و ای ال استاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه هموساپينس بر زمین جهان شگفت انگیز و بی زمانشاید درست نباشدهنر حفظ گرهاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین E برای فعالیت صحخواب زمستانی سلول های سربوزون هیگز جهان را از متلفیزیک هوشیاریکایروپاکتیک چیستدرمان جدید سرطانبرخی درمان های Spinal Muscular Atمنبع هوشیاری کجاست قسمت آنچه واقعیت تصور میکنیم توت زیاد بخوریدریشه های مشترک همه ی موجونقش میدان مغناطیسی زمین امیدی تازه در درمان سرطاسندرم پیریفورمیسنگاه کلی نگرتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقا از نخستین همانشجاعت و ترسجامعه ی آسمانیهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتخود جسم و یا تصویربیماری کروتز فیلد جاکوبفراموشی و مسیر روحانیکریستال زمان(قسمت اولدروغ نگو به خصوص به خودتمحدودیت چقدر موثر استبزرگ شدن تقریبا ناگهانی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا ما تنها موجودات زنده راه پیروزی در زندگی چیستتکینگینقش تیروئید در تکامل مغزاندوه دردی را دوا نمیکندسیاهچاله هاچالش کمبود اندام برای پیتراشه مغز بدون واسطه ی دابزار بقای موجود زنده از ضایعه ی شبکه لومبوساکرالحفره در مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز- از مغزتواکسن اسپایکوژندانش محدود به ابعاد چهارخبر مهم تلسکوپ هابلبیماری، رساله ای برای سلفضا و ذهن بازگنجینه ای به نام ویتامین درگیری مغزی در سندرم کوومروری بر تشنج و درمان هایتفاوت قند طبیعی با قند و منبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا انسان با مغز بزرگش اخرشد مغز علت تمایل انسان بتکامل زبان انسان از پیشینقش غذاها و موجودات درياانسان خطرناکترین موجودسکوت، پر از صدانجات در راستگوییتشنچ پانایوتوپولوس تشنج اتوسوکسیمایدطیف انسفالیت، گیلن باره حلقه های اسرارآمیزهوش مصنوعی از عروسک تا کماز خود رها شوورزش و میگرنداروهای ام اسخطرات هوش مصنوعیبا هر چیزی که نفس می کشد مقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصگاهی جهت را عوض کندستورالعمل مرکز کنترل بیمرز جدید جستجو و اکتشاف، تقویت سیستم ایمنیموفقیت در تفکر استآیا رژیم غذایی گیاهی سلازنان باهوش ترتاثیر مشاهده بر واقعیت بچند جهانیاولین سلول مصنوعیساختار فراکتال وجود و ذهچرا پس از بیدار شدن از خوتصاویر زیبای رعد و برقاخلاق پایه تکامل و فرهنگعلم بدون توقفحرکات چشم، ترجمه کننده ی هوش احساسیاستفاده از سلول های بنیایادگیری مهارت های جدید دداروی جدید برای دیابتدو بار در هفته ماهی مصرف بار سنین ابزار هوشمندی اقدرت ذهنپول و عقیدهذرات کوانتومی زیر اتمی قمشاهده آینده از روی مشاهتمدن بشری و مغز اخلاقیمیگرن سردردی ژنتیکی که بآتش منبع انرژیزیان غذاهای پرچربتاثیر گیاه خواری بر رشد ونهادینه سازی فرهنگ اختلااین پیوند نه با مغز بلکه سرنوشتچسبیدن به خود، مانع بزرگ تغییر زودتر اتصالات مغزیادغام میان گونه های مختلعادت همیشه خوب نیستحس و ادراک قسمت چهل و سومهوشمندی کیهاناصول انجام برخی نرمش ها دکل اقیانوس در یک ذرهدر مانهای کمر دردبحثی در مورد حقیقت فضا و لایو دوم دکتر سید سلمان فپیوندهای پیچیده با تغییررنگین کمانمغز فکر میکند مرگ برای دیتو یک معجزه ایما به جهان های متفاوت خودآسیب ها ناشی از آلودگی هوزبان و کلمه حتی برای کسانتاثیر تغذیه بر سلامت روانوار عصب و عضلهجنگ و تصور از جنگایا بدون زبان میتوانیم تسرطان کمیت گراییهفت سین یادگاری از میراث ارتباط شگفت انگیز مغز انعصب سیاتیکحس و ادراک قسمت بیست و چههیپرپاراتیروئیدیسمبقا در ازای بیماریکنترل همجوشی هسته ای با هدر جراحی کمر عجله نکنیدبخشش، عقلانی یا غیر عاقلممانتین یا آلزیکسا یا ابتو جدای از کیهان نیستیپاسخ گیاهان در زمان خوردروبات کیانمغز انسان ایا طبیعتا تماافراد بی دلیل دوستدار تو سفر نامه سفر به بم و جنوب تاثیر درجه حرارت بر عملکنوزاد ناشنوای متولد شده،نوسانات کوانتومی منبع ماجهان های بسیار دیگرشکل های متفاوت پروتئین ههمیشه، آنطور نیست که هستاز نظر علم اعصاب اراده آزحس و ادراک- قسمت بیست و پبه بالاتر از ماده بیندیشفقر داده ها در هوش مصنوعیهشت توصیه برای کاستن از دکودکان را برای راه آماده درمان کارتی سل و تومور مغبرخی ملاحظات در تشنج های منابع انرژی از نفت و گاز پرتوزایی از جسم سیاهتوهم چیستروش جدید تولید برقمغز بزرگترین مصرف کننده ام آر آی جدید با قدرت شگفسلول بنیادین از مخاط بینتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانچگونه هوشیاری خود را توسجهانی که نه با یک رخداد و شایسته نیست در جیب خود قرهنر رها شدن از وابستگیاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین E در چه مواد غذایخواب سالم عامل سلامتیبی نهایت در میان مرزهافیزیک و هوشیاریکار امروز را به فردا نینددرمان دارویی سرطان رحم ببرخی روش های تربیتی کودکمنبع هوشیاری کجاست قسمت آنچه حس می کنیم، نتیجه ی توسعه هوش مصنوعی قادر اسریشه های مشترک حیاتنقش محیط زندگی و مهاجرت دامگا سه عامل مهم سلامتسندرم پای بی قرارنگاه انسان محدود به ادراتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقا از نخستین همانشرکت نورالینک ویدیویی ازجاودانگی مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و مجازدی متیل فومارات(زادیوا)(خودآگاهی و هوشیاريبیماری گیلن باره و بیمارفراموشی آرمانکریستال زمان(قسمت دوم)دریا آرام نخواهد شد کشتی محدودیت های حافظه و حافظبزرگترین خطایی که مردم ممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا مصرف مولتی ویتامین هراه انسان شدن، راه رفتن وتکامل فردی یا اجتماعینقش حفاظتی مولکول جدید داندوهگین نباش اگر درب یا سیاهچاله های فضایی منابعچالش دیدگاه های سنتی در بتراشه ها روی مغزابزار بقای موجود زنده از ضایعه ی عروقی مخچهحق انتخابهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن اسپایکوژن ضد کرونادانش بی نهایتخدا موجود استبیمارستان هوش مصنوعیفضای قلب منبع نبوغ استگوهر با نظر دیگران سنگ نمدرگیری مغزی در سندرم کوومرکز هوشیاری، روح یا بدن تفاوت مغز انسان و میمون همنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا احتمال دارد رویا از آرشد در سختی استتکامل ساختار رگهای مغزی نقش غذاها و موجودات درياانسان در هستی یا هستی در سکوت، در برابر گزافه گوینخاع ما تا پایین ستون فقرتشنج چیستاتصال مغز و کامپیوترطبیعت موجی جهانحمله ویروس کرونا به مغزهوش مصنوعی از عروسک تا کماز درخواست ها جدا شوورزش بهترین درمان بیش فعداروهای تغییر دهنده ی سیدفاع از پیامبربا آتش، بازی نکن و بعد از قانون مندی نقشه ژنتیکی مگذر زمان کاملا وابسته به دغدغه نتیجه ی نادانی استمرزهای حقیقی یا مرزهای تتلقین اطلاعات و حافظهمولکول ضد پیریآیا راهی برای بهبود وضعیزنجیرها را ما باید پاره کتاثیر نگاه ناظر هوشیار بچند جهانیاوکرلیزوماب داروی جدید شساختار شبکه های مغزی ثابچرا ارتعاش بسیار مهم استتصادف یا قوانین ناشناختهاختلا ل در خود عضلهعلم در حال توسعهحرکت چرخشی و دائمی کیهانهوش بشری تهدید برای بشریاستفاده از سلول های بنیایادگیری هوش مصنوعی، عمیقداروی جدید ضد فشار خوندو برابر شدن خطر مرگ و میباربر دیگران نباشقدرت شناختی انسان، محدودپوست ساعتی مستقل از مغز دذرات کوانتومی زیر اتمی قمشاهدات آمیخته با اشتباهتمدن زیر آبمیگرن شدید قابل درمان اسآثار باستانی تمدن های قدزیباترین چیز در پیر شدنتاثیر گیاه خواری بر رشد وچهار میلیارد سال تکامل باین اندوه چیستسریع دویدن مهم نیستنسبت ها در کیهانتغییر عمودی سر انسان از پادغام دو حیطه علوم مغز و عادت کن از بالا نگاه کنیحس و ادراک قسمت نهمهوشیاری و وجوداصول توسعه ی یک ذهن کاملکلمات بلند نه صدای بلنددر محل کار ارزش خودت را ببحثی در مورد عملکرد لوب فلازم است هیچ کاری نکنیدپیوندی که فراتر از امکانرهبر حقیقیمغز قلبتو یک جهان در مغز خودت هسما با کمک مغز خود مختاريمآسیب روانی شبکه های اجتمزبان و بیان نتیجه ساختماتاثیر حرکات چشم بر امواج نوار عصب و عضله مهم در تشجنگ داده هاایا تکامل هدفمند استسرعت فکر کردن چگونه استهم نوع خواری در میان پیشیارتباط غیرکلامی بین انساعضلانی که طی سخن گفتن چقدحس و ادراک قسمت بیست و یکهاوکينگ پیش از مرگش رسالبقای حقیقی در دور ماندن اکنترل جاذبهدر درمان بیماری مولتیپل بدون پیر فلکمن و وجود توهمیتو دی ان ای خاص ميتوکندريپختگی پس از چهل سالگي به روح و آب حیاتمغز انسان برای ایجاد تمدافزایش قدرت ادراکات و حسسفر به مریخ در 39 روزتاثیر درجه حرارت بر عملکتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز برانوشیدن چای برای مغز مفید جهان هایی در جهان دیگرشکل پنجم مادههمکاری یا رقابتاز نظر علم اعصاب اراده آزحس و ادراک- قسمت شصت و چهبه جای محکوم کردن دیگران فلج نخاعی با الکترودهای و هر کس تقوای خدا پیشه کنکوری گذرای ناشی از موبایدرمان پوکی استخوانبرخی مرزهای اخلاق و علوم منابع انرژی از نفت و گاز پرسشتوهم و خیالروش صحبت کردن در حال تکاممغز حریص برای خون، کلید تام اس و سرطانسلول عصبی شاهکار انطباق تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانچگونه واکسن کرونا را توزجهانی که از یک منبع، تغذیشادی، پاداش انجام وظیفههنر، پر کردن است نه فحش داز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کاخواب سالم عامل سلامتی و یبی نظمی مقدمه شناختفیزیک آگاهیکار با یگانگی و یکپارچگیدرمان زخم دیابتی با تکنوبرخی سلولهای عصبی در تلامنبع هوشیاری کجاست قسمت آنها نمیخواهند دیگران راتوسعه برخی شغل ها با هوش نقش مرکز تنفس سلولی در بیاما شما از دید خفاش کور هسندرم پس از ضربه به سرنگاه از بیرون مجموعهتبر را بردارابزار بقا از نخستین همانشربت رب انارجایی برای یاد گرفتن باقی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسدین اجباریخودآگاهی و هوشیاريبیماری آلزایمر، استیل کوفرایند پیچیده ی خونرسانیکریستال زمان(قسمت سوم)دریای خدامحدودیت درک انسانبزرگترین درد از درون است منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا مغز تا بزرگسالی توسعراه بی شکستتکامل مادی تا ابزار هوشمنقش حیاتی تلومر دی ان آ داندام حسی، درک از بخش هایسیاهچاله ها، دارای پرتو چاالش ها در تعیین منبع هوتراشه ی هوش مصنوعی در مغزابزار بقای موجود زنده از ضایعات در عصب زیر زبانیحقیقت قربانی نزاع بین بی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن دیگر کرونا ساخته شدانشمندان موفق به بازگردخدا نور آسمان ها و زمین ابیندیشفضای خالی ای وجود نداردگویید نوزده و ایمنی ساکتدرگیری اعصاب به علت میتومرکز حافظه کجاستتفاوت ها و تمایزها کلید بمنبع هوشیاری در کجاست؟ قآیا احتمال دارد رویا از آرشد، رسیدن به یک هدف نیستتکامل شناخت انسان با کشفنقش غذاها در کاهش دردهای انسان عامل توقف رشد مغزسکته مغزینخاع درازتر یا کوتاهتر کتشنج و حرکات شبه تشنجی قااثر مضر مصرف طولانی مدت رطبیعت بر اساس هماهنگیحمایت از طبیعتهوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز دست دادن دم در پیشینیاورزش در کمر دردداروهای ضد بیماری ام اس ودفاع در برابر تغییر ساختبا تعمق در اسرار ابدیت و قانون گذاری و تکاملگذشته را دفن کنذهن ما از در هم شکستن منبمزایای شکلات تلخ برای سلتلاش ها برای کشف منابع جدمولتیپل اسکلروز در زنان آیا راهی برای رفع کم آبی زندگی فعال و مثبت روند آلتاثیر نگاه و مشاهده ناظر چند جهانی و علمايندگان چگونه خواهند دیدسادیسم یا لذت از آزار دادچرا بیماری های تخریبی مغتضادهای علمیاختلاف خانوادگی را حل کنعلم راهی برای اندیشیدن احس متفاوتهوش در طبیعتاستفاده از سلول های بنیایادگرفتن، آغاز حرکت است داروی جدید ضد میگرندو برابر شدن خطر مرگ و میبارداری بدون رحمقدرت عشقپوشاندن خود از نوررفلکس وتری با توضیح دکتر مطالبه ی حق خودتمدنی قدیمی در شمال خلیج میاستنی گراویس بدون آنتیآدم عاقل، وقت خودش را هدرزیباترین چیز در افزایش ستاثیر گیاه خواری بر رشد وچهار ساعت پس از کشتار خوکاین ایده که ذرات سیاهچالسریعترین کامپیوتر موجودنسبت طلایی، نشانه ای به ستغییرات منطقه بویایی مغزارتقا و تکامل سنت آفرینش عادت کن خوب حرف بزنیحس و ادراک قسمت چهارمهوشیاری و افسردگیاصول سلامت کمرکلوزاپین داروی ضد جنوندر چه مرحله ای از خواب ، ربحثی درباره هوش و تفاوتهلبخند بزن شاید صبح فردا زپیوستگی همه ی اجزای جهانروی و منیزیم در تقویت استمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتو کجای جهانیما بخشی از این جهان مرتبطآسیب عصب پا به دنبال اعتیزبان و بیان، در سایه پیشرتاثیر دوپامین و سروتونیننوار عصب و عضله برای تاییجنبه های موجی واقعیتایجاد احساساتسطح آگاهی، رخدادهای زندگهمه چیز موج استارتروز یا خوردگی و التهاغم بی پایانحس و ادراک قسمت بیست و دوهاوکينگ پیش از مرگش رسالبلندی در ذهن ما درک بلندیکندن ریشه ی خوددر دعواها چه میکنی؟بدون بار گذشتهمن کسی در ناکسی دریافتم تو در میانه ی جهان نیستی پدیده خاموش روشن در پارکروح در جهانی دیگر استمغز انسان برای شادمانی طافزایش میل جنسی با خوردن سفر به درون سفری زیباافزایش مرگ و میر سندرم کوسفر تجهیزات ناسا به مریخ تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستینوعی سکته مغزی ، وحشتناک جهان یکپارچهشکرگزار هر چیزی باش که داهمانند سازی در انساناز واقعیت امروز تا حقیقتحسن یوسف باغچه ی منبه جای تولید، بیشتر گوش کفلج بل، فلجی ترسناک که آنوفور و فراوانیکی غایب شدی تا نیازمند دلدرمان پوکی استخوانبرخی نکات از گاید لاین پرمنابع انرژی از نفت و گاز پرسش و چستجو همیشه باقی اتوهم وجودروشهای نو در درمان دیسک بمغز در تنهایی آسیب میبینام اس یا تومور؟سلول عصبی، در محل خاص خودتاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانچگونه آن شکری که می خوریمجهانی در ذهنشب سیاه سحر شودهوموارکتوس ها ممکن است داز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا و استخوانخواب عامل دسته بندی و حفطبی هیچ می ایی و بی هیچ میرفیزیکدانان ماشینی برای تکارهای کوچک، بی ارزش نیسدرمان ساده ی روماتیسمبرخی سيناپسها طی تکامل و منبع هوشیاری کجاست قسمت آنژیوگرافی از مغزتوصیه های سازمان بهداشت نقش نگاه از پایین یا نگاهامروز دانش ژنتیک هیچ ابهسندرم جدایی مغزنگاه از دور و نگاه از نزدتحریک عمقی مغزابزار بقا از نخستین همانشربت ضد خلطجایی خالی نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدین، اجباری نیستخودت را از اندیشه هایت حفبیماری الزایمرفرایند تکامل و دشواری هاکشف مکانیسم عصبی خوانش پدرک فرد دیگر و رفتارهای امخچه فراتر از حفظ تعادلبسیاری از مجرمان، خودشانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا همه جنایت ها نتیجه بیراه طولانی را به سلامت گذتکامل مداومنقش خرچنگ های نعل اسبی درانرژی بی پایان در درون هرسیاهچاله و تکینگی ابتداینابینایی در نتیجه ی گوشی تراشه ی بیولوژِیکابزار بقای موجود زنده از ضرورت زدودن افکارحقیقت آنطور نیست که به نظهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن دیگری ضد کرونا از ددانشمندان نورون مصنوعی سخدا بخشنده است پس تو هم ببیهوش کردن در جراحی و بیمقفس دور خود را بشکنگوش دادن بهتر از حرف زدندرب بسته با غیر خود باز ممرکز حافظه کجاستتفاوت ها را به رسمیت بشنامنبع هوشیاری در کجاست؟(قآیا بدون ناظر هوشمند هم بز گهواره تا گورتکامل، نتیجه ی برنامه رینقشه مغزی هر فرد منحصر بهانسانیت در هم تنیده و متصسکته ی مغزی در جواناننخستین تمدن بشریتشنج به صورت اختلال رفتااثرات فشار روحی شدیدطعمه ی شبکه های ارتباط اجحوادث روزگار از جمله ویرهوش مصنوعی به شناسایی کااز روده تا مغزوزن حقیقی معرفت و شناختداروهای ضد تشنج با توضیح دقیق ترین تصاویر از مغز ابا خودت نجنگقانون جنگلگر جان به جز تو خواهد از خذهن چند جانبه نیازمند نگمسمومیت دانش آموزان بی گتلاش های جدید در ALSمواد کوانتومی جدید، ممکنآیاما مقهور قوانین فیزیکزندگی هوشمند در خارج از زتاثیر نگاه انسان بر رفتاچند روش ساده برای موفقیتايا اراده آزاد توهم است یسازگاری با محیط بین اجزاچرا حیوانات سخن نمی گوینتظاهر خوابیده ی مادهاختلال حرکتی مانند لرزش علم ساختن برج های چرخانحس چشایی و بویاییهوش عاطفی قسمت 11استیفن هاوکینگ در مورد هیادآوری خواب و رویاداروی جدید ضد الزایمردو داروی جدید برای میاستبازگشایی مجدد مطب دکتر سقسم به فقرپیموزایدرفتار مانند بردهمطالبی در مورد تشنجتمرکز و مدیتیشنمیدان مغناطيسي زمین بشر آرام باشزیر فشار کووید چه باید کرتاثیر گیاه خواری بر رشد ونون و القلماین ابتدای تناقض هاستسرکه انگبین عسلی مفید برنشانه های گذشته در کیهان تغییرات مغز پس از 40 سالگیارتقا یا بازگشت به قبل ازعادت کردن به نعمتحس و ادراک قسمت نوزدهمهوشیاری کوانتومیاضطراب و ترسکلید نزدیک و نگاه تو بر فدر ناامیدی بسی امید استبحثی درباره هوش و تفاوتهلحظات خوش با کودکانپیام های ناشناخته بر مغز رویکردهای جدید ضایعات نخمغز مانند تلفن استتو کز محنت دیگران بی غمیما تحت کنترل ژنها هستیم یآسانی موفقیتزبان و تکلم برخی بیماریهتاثیر دپاکین بر بیماری منوار عصب و عضله تعیین محلجنسیت و تفاوت های بیناییایران بزرگسعی کن به حدی محدود نشویهمه چیز و هیچ چیزارزش های وارونهغم بی پایانحس و ادراک قسمت بیست و سوهدف یکسان و مسیرهای مختلکندر در بیماریهای التهابدر سال حدود 7 میلیون نفر بدون زمان، ماده ای وجود نمن پر از تلخیمتوقف؛ شکستپروژه ی ژنوم انسانیروح رهاییمغز انسان برای شادمانی طافزایش سرعت پیشرفت علوم سفر دشوار اکتشافتاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمنیوالینجهان یکپارچهشکست حتمیهمجوشی هسته ای، انرژِی باز کجا آمده ام و به کجا میحساسیت روانی متفاوتبه خوبی های دیگران فکرکنفلج خوابوقاحت و تمسخر دیگرانکیهان خود را طراحی میکنددرمان آرتروز با ورزش موضبرخی نرمش ها برای درد زانمنابع انرژی از نفت و گاز پرسشگری نامحدودتوهم وجودروشهای شناسایی قدرت شنوامغز را از روی امواج بشناسامواجی که به وسیله ی ماشیسلولهای ایمنی القا کنندهتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانچگونه انتظارات بر ادراک جهان، تصادفی نیستشبیه سازی میلیون ها جهان هورمون شیرساز یا پرولاکتاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا در سبزیجاتخواص فلفل سبزبی ذهن و بی روحفال نیکوکارهایی بیش از طراحی و گپدرمان سرگیجه بدون نیاز ببرداشت مغز ما از گذر زمانمنبع هوشیاری کجاست قسمت آنان که در قله اند هرگز خریشه های اخلاقتوصیه های غیر دارویی در سنقش نظام غذایی در تکامل مانفجار و توقف تکاملی نشاسندرم دزدی ساب کلاویننگاه از درون قفس یا بیرونتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقا از نخستین همانشش مرحله تکامل چشمجاذبههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدیوار همه اش توهم بودخودروهای هیدروژنیبیماری ای شبیه آلزایمر و فرایند حذف برخی اجزای مغکشف مکانیسمی پیچیده در بدرک نیازمند شناخت خویش امخچه ، فراتر از حفظ تعادلبسیاری از بیماری های جدیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش مصنوعی می تواند نرابطه تشنج و اوتیسمتکامل چشمنقش داروهاي مختلف معروف انرژی تاریکسیاهچاله ی منفرد یا سیاهناتوانی از درمان برخی ویتربیت کودکان وظیفه ای مهابزار بقای موجود زنده از ضرب المثل یونانیحقیقت افرادهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطاندانشمندان یک فرضیه رادیکخدای رنگین کمانبیهوشی در بیماران دچار اقفس ذهنگوشه بیماری اتوزومال رسسدرختان چگونه بر تشکیل ابمرکز خنده در کجای مغز استتفاوت های بین زن و مرد فقمنبع خواب و رویاآیا برای تولید مثل همیشه زمین در برابر عظمت کیهانتکثیر سلول در برابر توقف نقشه های مغزی جدید با جزیانسانیت در برابر دیگرانسال سیزده ماههنخستین تصویر از سیاهچالهتشنج عدم توازن بین نورون اثرات مفید قهوهظهور امواج مغزی در مغز مصحکمت الهی در پس همه چیزهوش مصنوعی تعاملیاز سایه بگذروزوز گوشداروی فامپیریدین یا نورلدل به دریا بزنبا خدا باشقانون جنگلگرفتار محدودیت ها و ابعاذهن هوشیار در پس ماده ی ممسمومیت دانش آموزان، قماتلاش های جدید در درمان فرموجود بی مغزی که می تواندآگاهی فراتر از آگاهیزندگی و داراییتاثیر نگاه انسان بر رفتاچندین ماده غذایی که ماننايا اراده آزاد توهم است یستم با شعار قانون بدترین چرا حجم مغز گونه انسان درتظاهری از ماده است که بیداختلال خواب فرد را مستعد علایم کمبود ویتامین E را حس و ادراک (قسمت اول )هوش عاطفی قسمت نهماستیفن هاوکینگ در تفسیر یاری خدا نزدیک استداروی سل سپتدو سوی واقعیتبازگشت از آثار به سوی خداقضاوت ممنوعپیموزایدرفتار وابسته به شکلمطالعه ای بیان میکند اهدتمرکز بر هدفمیدان های مغناطیسی قابل آرامش و دانشزیرفون داروی ضد ام استاثیر گیاه خواری بر رشد ونوآوری ای شگفت انگیز داناین بیمار را باید چه کار سرگیجه از شایعترین اختلانشانه های پروردگار در جهتغییرات آب و هوایی که به ارتوکين تراپی روشی جديد عادت بد را ترک کنحس و ادراک قسمت هفتمهوشیاری سنتی یا هوشیاری اطلاع رسانی اینترنتیکلام و زبان، گنجینه ای بسدر هم تنیدگی مرزها و بی مبحثی درباره هوش و تفاوتهلرزش ناشی از اسیب به عصبپیدایش زبانرویا و واقعیتمغز مادران و کودکان در زمتو پیچیده ترین تکنولوژی مانند کودکان باشیدآشنا پنداریزبان و شناخت حقیقت قسمت چتاثیر داروهای ضد التهاب نوار عصب و عضله در مطب دکجنسیت و تفاوت های بیناییایرادهای موجود در خلقت بشلیک فراموشیهمه چیز کهنه میشودارزش های حقیقی ارزش های غغیرقابل دیدن کردن مادهحس و ادراک قسمت بیستمهدف یکسان، در مسیرهای متکندر علیه سرطاندر عید نوروز مراقب تصادف بر کسی اعتماد نکن مگر اینمن بی من، بهتر یاد میگیرمتولید مولکول جدید توسط هپروژه ی ژنوم انسانیروزه داری متناوب، مغز را مغز انسان رو به کوچک تر شپروژه ی علمی پیوند مغز ساروزه داری و التهاب زیانبمغز انسان رو به کوچکتر شدافسردگی و اضطراب در بیماسفرنامه سفر به بم و جنوب تاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکنیکولا تسلاجهان کنونی و مغز بزرگتریشکستن مرز دور مغزهمدلی و هوش عاطفیاز کسی که یک کتاب خوانده خفاش کور و انسان بینا؟به خودت مغرور نشوفلج خواب چیستوقت نهيب هاي غير علمي گذشکیهانِ هوشیارِ در حال یادرمان ام اس(مولتیپل اسکلبرخی نرمش ها برای زانومنابع انرژی از نفت و گاز پس از اگو یا بعد از نفستوهم بی خداییروشی برای بهبود هوش عاطفمغز زنان جوانتر از مغز مرامیوتروفیک لترال اسکلروسلولهای بنیادی مصنوعی درتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانچگونه به سطح بالایی از هوجهش های ژنتیکی مفید در ساهوش فوق العاده، هر فرد اساز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی 12 در درمان دردخواص منیزیمبی سوادی در قرن 21فاکسیبتکاربرد روباتهای ريزنانودرمان سرگیجه بدون نیاز ببرداشتت از جهان رو زیاد منبع هوشیاری کجاست قسمت آنتی بادی منوکلونال در درژیم های غذایی و نقش مهم توصیه هایی در مصرف ماهینقش نظریه تکامل در شناساانفجار بزرگ پایان بوده اسندرم سردرد به دلیل افت فنگاه از درون مجموعه با نگتداوم مهم است نه سرعتابزار بقا از نخستین همانششمین کنگره بین المللی سجاذبه و نقش آن در شکلگیریهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مدیوار، از ابتدا توهم بودخورشید مصنوعیبیماری ای شبیه ام اس مولتفراتر از دیوارهای باورکشف ارتباط جدیدی از ارتبدرک و احساسمخچه ابزاري که وظیفه آن فبسیاری از بیماری های جدیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش مصنوعی زندگی بشررادیوی مغز و تنظیم فرکانتکامل و ارتقای نگاه تا عمنقش درختان در تکاملانرژی تاریک که ما نمی توسیاهچاله ی تولید کنندهناتوانی در شناسایی چهره ترجمه فعالیت های عضله به ابزارهای پیشرفته ارتباط ضربه مغزی در تصادف رانندحقیقت انسانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطاندانشمندان ژنی از مغز انسخدایی که ساخته ی ذهن بشر بیوگرافیقفس را بشکنگوشت خواری یا گیاه خواریدرختان اشعار زمینمرگ چیستتفاوت های تکاملی در مغز ومنتظر نمان چیزی نور را بهآیا بزرگ شدن مغز فقط در دزمین زیر خلیج فارس تمدنی تأثیر نیکوتین سیگار بر منقشه با واقعیت متفاوت اسانسان، گونه ای پر از تضادسانسور از روی قصد بسیاری نخستین روبات های زنده ی جتشویق خواندن به کودکاناثرات مفید روزه داریظرف باید پر شود چه با چرک حافظه میتواند بزرگترین دهوش مصنوعی در قضاوت های ااز علم جز اندکی به شما داوسواس، بیماری استداروی لیراگلوتیددلایلی که نشان میدهد ما ببا طبیعت بازی نکنقانونمندی و محدودیت عالمگریه ی ابر، رمز طراوت باغذهن و زندگیمسیر دشوار تکامل و ارتقاتلاش های جدید در درمان سرموجودات مقهور ژنها هستندآپومورفین در پارکینسونزندگی بی دودتاثیر ویتامین دی بر بیماچندجهانیای نعمت من در زندگیمستم، بی پاسخ نیستچرا خشونت و تعصبتعویض دارو در تشنجاختلال در شناسایی حروف و علایم کمبود ویتامین E را حس و ادراک (قسمت دوم )هوش عاطفی قسمت هفتماستخوان های کشف شده، ممکژن همه چیز نیستداروی ضد چاقیدولت یا گروهکبازگشت به ریشه های تکاملقطار پیشرفتپیچیدگی های مغزمگسرفتار اجتماعی انسان، حاصمعمای اخلاقی قطارتمرکز بر امروزمیدان های کوانتومی خلاآرامش و سکونزیرک ترین مردمتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز مشاهده ی غیر مستاینکه به خاطرخودت زندگی سرگردانینشانه های بیداری روحیتغییرات تکاملی سر انسان ارتباط میکروب روده و پارعادت دادن مغز بر تفکرحس و ادراک قسمت هفدهمهوش، ژنتیکی است یا محیطیاطلاعات حسی ما از جهان، چکلام، در تحولی شگفت آور بدر هم تنیدگی کوانتومیبحثی درباره هوش و تفاوتهلرزش عضله یا فاسیکولاسیوپیر شدن حتمی نیسترویا و کابوسمغز چون ابزار هوش است دلیتو آرامش و صلحیمانند آب باشآشنا پنداریزبان و شناخت حقیقت قسمت اتاثیر داروی ضد تشنج سدیم نوبت کودکانجهل مقدسایستادن در برابر آزادی بشلیک فراموشیهمه چیز در زمان مناسبارزش حقیقی زبان قسمت اولغرور و علمحس و ادراک قسمت دهمبلوغ چیستهدف از تکامل مغزکو کیو تن coQ10درمان نگهدارنده ی اعتیادبرلیتیونمننژیتتولید مثل اولین ربات های تولید یا دریافت علمپروانه ی آسمانیروزه داری و بیمار ی ام اس مغز ایندگان چگونه استافسردگی و ساختار مغزسفرنامه سفر به بم و جنوب تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استنیاز به آموزش مجازی دیجیجهان کاملی در اطراف ما پرشگفت نیست من عاشق تو باشمهمراه سختی، اسانی هستاز آغاز خلقت تا نگاه انساخفاش با شیوع همه گیری جدیبه خودت نگاه کنفلج دوطرفه عصب 6 چشموقتی فهمیدی خطا کردی برگکیست هیداتید مغزدرمان با سلول های بنیادیبرخی نرمش های گردنمنابع انرژی از نفت و گاز آلودگی هوا چالش قرن جدیدتوهم تنهاییروشی جدید در درمان قطع نخمغزهای کوچک بی احساسامید نیکو داشته باش تا آنسلام تا روشناییتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانچگونه باغبانی باعث کاهش جهش های ژنتیکی غیر تصادفهوش مصنوعی می تواند بر احاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی هفدهخواص میوه ی بهبی شرمیفاجعه ی جهل مقدسکاربرد روباتهای ريز، در درمان سرگیجه بدون داروماست مالی با هوش انسانیبررسي علل احتمالي تغيير منبع هوشیاری کجاست قسمت آنزیم تولید انرژی در سلورژیم های غذایی و نقش مهم توضیحی ساده در مورد هوش منقش هورمون های تیروئید دانقراض را انتخاب نکنیدسوی ما آید نداها را صدانگاه حقیقی نگاه به درون اتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از شعار و عملجبران از دست رفته هاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار دید تو همیشه محدود به مقدخوش قلبی و مهربانیبیماری اسپینال ماسکولار فرار در فرار از میزبان، دکشف جمجمه ای درکوه ایرهودرک کنیم ما همه یکی هستیممخچه تاثیر گذار بر حافظهبشکه ای که ته نداره پر نممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش ارثی دریافتی از پراز تغییرتکامل و ریشه ی مشترک خلقتنقش ذهن و شناخت در حوادث انرژی خلا ممکن استسیاهچاله، سیاه خالص یا پنادیدنی ها واقعی هستندترجمه ی فعالیت های عضله بابزارهای بقا از نخستین هضررهای مصرف شکر و قند بر حقیقت اشیاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز از مغز تا واکسن ضد اعتیاددانشمندان پاسخ کوانتومی خدایا جز تو که را دارمبیوگرافیقله برای دیدن نه برای به گیلگمش باستانی کیستدرد و درسمرگ و میر پنهانتفاوت های زبانی سرمنشا تمنتظر نتیجه ی کارهایت باآیا تکامل و تغییرات ژنتیزمان چیستتأثیر نگاه انسان بر رفتانقص های سیستمی ایمنیانعطاف پذیری مکانیسمی علسانسور بر بسیاری از حقاینرمش های مفید برای درد زاتشخیص ژنتیکی آتروفی های اثرات مضر ماری جواناظرفیت مغز چقدر استحافظه های کاذبهوش مصنوعی در کامپیوترهاازدواج های بین گونه ای، روسیله، فقط دعا نیستداروی تشنجی دربارداریدنیا فریب و سرگرمیبالای هر دستی، دستی هستقارچ بی مغز در خدمت موجودگربه شرودینگر و تاثیر مشذهن و شیمی بدنمسئول صیانت از عقیده کیستلاش های جدید شرکت نورالمورد نادر همپوشانی دو بیآپومورفین در پارکینسونزندگی در جمع مواردی را برتاثیر ویروس کرونا بر مغز نه ناامیدی بلکه ارتقاای همه ی وجود منستون فقرات انسان دو پا جلچرا در مغز انسان، فرورفتتعامل انسان و هوش مصنوعیاختلال در شناسایی حروف و علائم عصبی آلزایمر، با احس و ادراک قسمت 67هوش عاطفی قسمت یازدهاستروژن مانند سپر زنان دژن همه چیز نیستداروی ضد چاقیدونپزیل در بیماران قلبی بازخورد یا فیدبکقطره قطرهپیچیدگی های مغزی در درک زرقیبی قدرتمند در برابر ممعماری، هندسه ی قابل مشاتمساح حد واسط میان مغز کومیدان بنیادین اطلاعاتآرامش عقلزیست شناسی کل در جزء فراکتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز با توضیح دکتر فااینکه خانواده ات سالم باسربازان ما محققا غلبه می نظام مثبت زندگیتغذیه بر ژنها تاثیر داردارتباط ماده و انرژیعارضه جدید ویروس کرونا سحس و ادراک قسمت هجدهمهوض مصنوعی زندهاطلاعاتی عمومی در مورد مکلرال هیدرات برای خواباندر هم تنیدگی کوانتومی و پبحثی درباره هوش و تفاوتهلزوم گذر انسان از حدها و پیراستامرویا و خبر از آیندهمغز چگونه صداها را فیلتر ماه رجبآشناپنداری چیستزبان و شناخت حقیقت قسمت دتاثیر درجه حرارت بر مغزنور از عمق تاریکیجهان فراکتالاکنون را با همه ی نقص هایشنا در ابهای گرم جنوب نیاهمه چیز در زمان کنونی استارزش حقیقی زبان قسمت دومغربال در زندگیحس و ادراک قسمت دوازدهمبلعیدن ستاره توسط سیاهچاهدف از خلقت رسیدن به ابزاکوچ از محیط نامناسبدرمان نابینایان آیا ممکنبرنامه و ساختار پیچیده ممن، ما یا چی؟منابع انرژي پاک سرچشمه حتولید پاک و فراوان انرژیپرواز از نیویورک تا لوس آروزه داری سلول های بنیادمغز ابزار بقای برتر مادیاقلیت خلاقسفرنامه سفر به بم و جنوب تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنچیز جدید را بپذیرجهان پیوستهشگفت انگیز بودن کیهانهمراهی میاستنی با برخی ساز انفجار بزرگ تا انفجار خلا، حقیقی نیستبه دنبال رستگاری باشفن آوری های جدید علیه شناوقتی پر از گل شدی خودت را کیست کلوئید بطن سومدرمان تومورهای مغزی با ابرخی یونها و مولکول های ممنابع انرژی از نفت و گاز آلودگی هوا و ویروس کروناتوهم جداییروشی جدید در درمان نابینمغز، فقط گیرندهامید نجاتسلاح و راهزنیتاریکی و نورابزار بقا از نخستین همانشبیه سازی سیستم های کوانجهش های بیماری زا، معمولهوش مصنوعی متصل با مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین دی گنجینه ای بزرخواص هلو برگ هلوبی عدالتی در توزیع واکسن فارغ التحصیلان، فقیر و دکاش شرف اجباری بود یا حتیدرمان سرطان با امواج صوتماشین دانشبررسی مغز با امواج مادون منبع هوشیاری کجاست قسمت آواز خواندن در قفس، نشانرژیم ضد التهابیتوضیحات دکتر فاطمی در مونقش هورمون زنانه استروژنانواع سکته های مغزیسوپاپ ها یا ترانزیستورهانگاه دوبارهترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از صبور باشجدا کردن ناخالصی هاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقدیدن خدا در همه چیزخوش خیالی و خوش بینیبیماری اضطراب عمومیفرد موفقکشف جدید تلسکوپ جیمز وبدرک احساسات و تفکرات دیگمخاطب قرار دادن مردم، کابشریت از یک پدر و مادر نیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش سریعی که بدون احسراست دستی و چپ دستیتکامل ابزار هوش ، راه پر نقش روی و منیزیم در سلامتانرژِی برای ایجاد اضطرابسیاره ی ابلهاننادیدنی ها بیشتر از دیدنترجمه ای ابتدایی از اسراابزارهای بقا ازنخستین همضررهای شکر بر سلامت مغزحقیقت تنها چیزی است که شاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکسن علیه سرطاندانشمندان اولین سلول مصنخرما منبع بسیار خوب آنتی بیان ژن های اسکیزوفرنی دقله سقوطگیاه بی عقل به سوی نور میدرد باسن و پا به دلیل کاهمرگ و میر بسیار بالای ناشتفاوت ایستایی و تکاپومنتظر زمان ایده آل نشوآیا جنین انسان، هوشمندی زمان و مکان، ابعاد کیهان تأثیر شیرینی های حاوی لونقص در تشخیص هیجانات عاماهرام مصر از شگفتی های جهسانسور ذهننرمش های مفید در سرگیجهتشخیص آلزایمر سالها قبل اجزای پر سلولی بدن انسان عقل مجادله گرحافظه و اطلاعات در کجاست هوش مصنوعی در تفکر خلاق ااسکلت خارجی در درمان اختیک پیام منفرد نورون مغزی داروی جدید ALSدنیا مکانی بسیار اسرارآمبالاترین هدف از دولتقبل و بعد از حقیقتگزیده ای از وبینار یا کنفذهن پر در برابر آگاهیمسئولیت جدیدتلاش هایی در بیماران قطع موسیقی نوآب زندگی است قسمت چهارمزندگی در سیاهچالهتاثیر ژنها بر اختلالات خنه به اعدامای آنکه نامش درمان و یادشستارگانی قبل از آغاز کیهچرا ذرات بنیادی معمولاً تعامل انسان با هوش مصنوعاختلالات مخچهعلت خواب آلودگی بعد از خوحس و ادراک قسمت 74هوش عاطفی قسمت پنجماسرار آفرینش در موجژن هوش و ساختارهای حیاتی داروی ضد تشنج با قابليت تدوچرخه در کاهش دردهای کمبازسازي مغز و نخاع چالشی لمس کوانتومیپیوند قلب خوک، به فرد دچارقابتی بی هدف یا رقابتی همعنی روزهتنفس هوازی و میتوکندریمیدازولام در درمان تشنج آرامش(سکوت) stillness و تکاپوزیست شناسی باور حقیقت یا تاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز ترجمه رخدادهای این، فقط راه توستسربرولایزیننظریه ی تکامل در درمان بیثبت و دستکار ی حافظهارتباط متقابل با همه ی حیعجول نباشحس و ادراک قسمت هشتمهیچ نقطه ای مرکزی تر از ااطلاعاتی عمومی در مورد مکم کردن کالری روشی سودمندر هم تنیدگی کوانتومی و دبحثی درباره احساسات متفالزوم سازگاری قانون مجازاپیشینیان انسان از هفت میرویا بخشی حقیقی از زندگی مغز ناتوان از توجیه پیداماپروتیلینآشتی بهتر استزبان و شناخت حقیقت قسمت ستاثیر درجه حرارت بر عملکنور درونجهان قابل مشاهده بخش کوچاکوییفلکسشناخت و معرفت، و نقش آن دهمه چیز، ثبت می شودارزش حقیقی زبان قسمت سوممقالاتحس و ادراک قسمت سومبنی عباس، ننگی بر تاریخهر چیز با هر چیز دیگر در تکوچک شدن مغز از نئاندرتادرمان های اسرار آمیز در آبرنامه ی مسلط ژنها در اختبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱منابع انرژی از نفت و گاز تولید اندام با چاپ سه بعدپروتئین های ساده ی ابتداروزهای بد باقی نمیماندمغز ابزار برتر بقااقیانوس نادانیسفرنامه سفر به بم و جنوب تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینچیزی منتظر شناخته شدنجهان پیوستهشگفت زده و حیران باشهمراهی نوعی سردرد میگرنیاز بار خود بکاه تا پرواز خلا، خالی نیستبه زودی شبکه مغزی به جای فناوری هوش مصنوعی نحوه خوقتی تو از یاد گرفتن باز کپسول ژری لاکتدرمان تشنجبرخی اثرات مضر ویتامین دمنابع بی نهایت انرژی در دآلودگی هوا و پارکینسونتوهم جدایی و توهم علمروشی جدید در درمان سکته ممغزتان را در جوانی سیم کشامید یا ناامیدی؟سلسله مباحث هوش مصنوعیتاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین همانشبکه های مصنوعی مغز به درجهش تمدنی عجیب و شگفت انسهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز تکینگی تا مغز از مغز تویروس مصنوعیخواص هندوانهبیمار 101 ساله، مبتلا به سفاصله ها در مکانیک کوانتکتاب گران و پرهزینه شد ولدرمان ضایعات نخاعیمبانی ذهنی سیاه و سفیدبررسی و اپروچ جدید بر بیممنبع هوشیاری کجاست قسمت آینه در اینهرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وتیوتیکسن داروی ضد جنوننقش ویتامین K در ترمیم اسانیس بی کسانسوپاپ ها یا ترانزیستورهانگاهی بر قدرت بینایی دراتروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از صبور باشجدایی خطای حسی استهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیددیدگاه نارسای دوگانه ی مخوشبختی چیستبیماری بیش فعالیفرد یا اندیشهکشیدن مادی روشی برای جلودرک تصویر و زبان های مخلتمدل همه جانبه نگر ژنرالیبعد پنجممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هشیاری کوانتومی وجودرجزخوانی هایی که امروز بتکامل تکنولوژینقش روزه داری در سالم و جانسولینسیاره ابلهاننادانی در قرن بیست و یکم،ترس و آرمان هاابزارهای بقای موجود زندهضعیف و قویحقیقت خواب و رویاهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه ادانشمندان تغییر میدان مغخسته نباشی بابابیان حقیقتقلب های سادهگیاه خواری و گوشت خوار کددرد زانو همیشه نیاز به جرمرگ و سوال از قاتلتفاوت ارباب و رهبر حقیقیمنحنی که ارتباط بین معرفآیا جهان ذهن و افکار ما مزمان و گذر آن سریع استتئوری تکامل امروز در درمنقطه ی رسیدن به قلهاولویت بندی ها کجاستساهچاله ها تبخیر نمیشودنرمش های موثر در کمردردتشخیص ایدزاجزایی ناشناخته در شکل گعقل در جهان جدید، عجیب اسحافظه و اطلاعات در کجاست هوش مصنوعی در خدمت خلق وحاسکار، لگوی هوشمندیک پیشنهاد خوب برای آسان داروی جدید s3 در درمان ام دنیای شگفت انگیز کوانتومباهوش ترین و با کیفیت تریقبل از آغازگزارش یک مورد جالب لخته وذهن تو همیشه به چیزی اعتقمسئولیت در برابر محیط زیتلاش در تولید انرژی به رنموسیقی هنر مایع استآب زندگی است قسمت هفتمزندگی زمینی امروز بیش از تاثیر کلام در آیات کلام بنه به اعدامای جان جان بی تن مروسخن نیکو مانند درخت نیکوچراروياها را به یاد نمی آتعادل دوپامین، فقط باعث اختلالات حرکتی در انسانعماد الدین نسیمی قربانی حس و ادراک قسمت 75هوش عاطفی قسمت اولاسرار بازسازی اندام هاژن یا نقشه توسعه مغز و نقداروی ضد تشنج با قابليت تدوچرخه سواری ورزشی سبک و باغچه ی منلووفلوکساسینپیوند مدفوعرموزی از نخستین تمدن بشرمعاینه قبل از نوار عصب و تنفس هوازی و میتوکندریمکان زمان یا حافظه زمانآزمون تجربی، راهی برای رزیست، مرز افق رویداد هستتاثیر گیاه خواری بر رشد ونوار مغز در فراموشی هااینترنت بدون فیلتر ماهواسردرد میگرننظریه ی تکامل در درمان بیثبت امواج الکتریکی در عصارتباط چاقی و کاهش قدرت بعدم توقف تکامل در یک انداحس و ادراک قسمت هشتاد و نهیچ چیز همیشگی نیستاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نکمالگرایی دشمن پیشرفتدر هر سوراخی سر نکنبحثی درباره احساساتی غیرلزوم سازگاری قانون مجازاتو افق رویداد جهان هستیپیشرفت های جدید علوم اعصرویا تخیل یا واقعیتمغز و قلب در جنین موش مصنماجرای جهل مقدسآغاز فرایند دانستنزبان جانسوزتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروفیبروماتوزجهان موازی و حجاب هااکسی توسین و تکامل پیش اشناخت حقیقت یا آرزوهای گهمه ی سردردها بی خطر نیستارزش خود را چگونه میشناستاثیر ویتامین دی بر بیماحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه قفس های سیاهت ننازهر جا که جات میشه، جات نیکوچکی قلبدرمان های بیماری آلزایمر