دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

کرونا چه بر سر مغز می آورد

کرونا چه بر سر مغز می‌آورد؟

(ابتدایی از مسیری که پایانش مشخص نیست. مارک ویروس کرونا امروز به عنوان راهنمایی برای شناسایی، در ژنهای بسیاری از مردمان امروز باقی مانده است همانطور که مارک ژن رتروویروس ها در ژن های بسیاری از پیشینیان انسان باقی ماند تا راهنمایی بر تاریخ بلند تکاملی انسان امروز از پیشینیانی باشد که در پیشرفت و تمدن، هیچ شباهتی به انسان امروز نداشتند.

ویروس، هرچند می تواند تمدنی را متلاشی و دگرگون کند ولی میتواند برای آیندگان، نشانه و عبرتی از تاریخ و نشانه ای از هدفمندی و پیچیدگی خلقتی باشد که بی نظم و بی برنامه نیست بلکه آنچه در آن، رخ میدهد، نتیجه کارها و اشتباهات و خطاهای انسان هایی است که میتوانستند چنین نکنند.)

آرویند چاندراتوا، فوق تخصص ارشد مغز و اعصاب به آسیب‌های مغز در اسکن اشاره می‌کند و میگوید:
سکته مغزی، اختلال حاد شناخت و هشیاری (دلیریوم)، اضطراب، گیجی و منگی، خستگی مفرط؛ این لیست همچنان ادامه دارد. کرونا، فقط یک بیماری تنفسی نیست و به مرور زمان بیشتر معلوم می‌شود که این ویروس می‌تواند طیفی از بیماری‌ها را در دستگاه عصبی ایجاد کند.

برخی بعد از ابتلا به کرونای نسبتا خفیف با من تماس گرفته‌اند و از عوارض طولانی‌مدت آن بر توانایی‌های شناختی‌شان مثل حافظه، تمرکز و خستگی گفته‌اند. با این حال بیشتر نگرانی‌ها مربوط به موارد شدید بیماری است.

با پل مایلریا که صحبت می‌کنی به سختی باورت می‌شود که او به علت کرونا دو سکته شدید مغزی کرده است. این مرد ۶۴ ساله که مدیر ارتباطات دانشگاه کمبریج است بسیار فصیح صحبت می‌کند و علی رغم ضعف طولانی مدت در سمت راست، توانایی‌های جسمانی‌اش خوب است. او یکی از قابل‌توجه‌ترین موارد بهبود از کرونا است که پزشکان بیمارستان ملی بیماری‌های عصبی و جراحی مغز و اعصاب در لندن (NHNN) شاهدش بوده‌اند.

بهبودی پل مایلریا بعد از سکته مغزی چشمگیری بوده است
اولین سکته مغزی او زمانی اتفاق افتاد که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود. لخته‌های خون که می‌توانستند کشنده باشند در ریه و پاهای او هم دیده ‌شدند و به همین دلیل به او داروهای رقیق کننده خون می‌دادند. چند روز بعد، سکته مغزی وسیع‌تری کرد و بلافاصله به بیمارستان ملی بیماری‌های عصبی و جراحی مغز و اعصاب منتقل شد.

زمانی که آمبولانس به بیمارستان رسید دکتر آرویند چاندراتوا فوق تخصص مغز و اعصاب در حال ترک بیمارستان بود. او می‌گوید: چهره پل بی‌روح بود و فقط می‌توانست یک سمتش را ببیند و نمی‌توانست از موبایلش استفاده کند یا رمز آن را به خاطر بیاورد. من اول فکر کردم داروهای رقیق کننده خون باعث خونریزی مغزی شده‌اند ولی چیزی که بعد فهمیدیم بسیار عجیب و متفاوت بود.یک لخته خون باعث شده بود خون به مناطق حیاتی مغز نرسد و به همین دلیل پل یک سکته حاد دیگر کرده بود.

دکتر چاندراتوا می‌گوید چنین لخته وسیعی را تا به حال ندیده بود.
آزمایش‌ها نشان داد دی-دایمر، نشانگر لخته، در خون او بسیار بالا بود. این نشانگر معمولا زیر ۳۰۰ است و در بیمارانی که سکته مغزی کرده‌اند می‌تواند به هزار هم برسد. در پل این نشانگر بالای ۸۰ هزار بود. دکتر چاندراتوا می‌گوید: قبلا لخته شدن خون را در این ابعاد ندیده بودم.

در دوران محدودیت و تعطیلی‌ها پذیرش بیماران اورژانسی سکته مغزی کاهش پیدا کرد ولی در فاصله دو هفته، متخصصان مغز و اعصاب در بیمارستان ملی بیماری‌های عصبی و جراحی مغز و اعصاب، شش بیمار مبتلا به کرونا را درمان کردند که سکته‌های مغزی شدیدی کرده بودند. این بیماران عوامل زمینه‌ساز سکته مغزی مانند فشار خون بالا یا دیابت را نداشتند ولی لختگی خون در همه‌شان بالا بود. یکی از سبب‌ساز‌های سکته مغزی، واکنش بیش از حد سیستم ایمنی بدن است که باعث التهاب در مغز و بدن می‌شود.

دکتر چاندراتوا در اسکن مغز پل، بخش‌های آسیب‌دیده بزرگی را یافت، بشکل کدورت‌های سفید، که بر بینایی، حافظه، هماهنگی حرکات و گفتار او تاثیر گذاشته بود. سکته مغزی او آنقدر وسیع بود که پزشکان فکر می‌کردند احتمال دارد زنده نماند یا به شدت معلول شود.

پل می‌گوید: بعد از سکته مغزی دوم، همسر و دخترهایم فکر کردند که کارم تمام است و دیگر من را نخواهند دید. پزشکان گفتند کار زیادی جز صبر از دستشان بر نمی‌آید. ولی من زنده ماندم و به تدریج قوی‌تر می‌شوم.

یکی از اولین نشانه های دلگرم کننده، توانایی‌های زبانی پل بود. او می‌تواند به شش زبان صحبت کند و مثلا با یکی از پرستارها، به جای انگلیسی پرتغالی حرف می‌زد.

دکتر چاندراتوا می‌گوید: بر خلاف معمول او چند تا از این زبان‌ها را در بزرگسالی یاد گرفته که باعث سیم‌کشی‌های متفاوتی در مغز می‌شوند و سکته مغزیش بر آنها تاثیر نگذاشته بود. پل می‌گوید نمی‌تواند به سرعت قبل بخواند و گاهی اوقات دچار فراموشی می‌شود ولی این با در نظر گرفتن آسیب‌های مغزیش عجیب نیست.

بهبود جسمی او هم چشمگیر بوده که به عقیده پزشکان به دلیل آمادگی جسمانی خوبش بوده است. پل می‌گوید: من هر روز یک ساعت دوچرخه‌سواری می‌کردم و دو بار در هفته باشگاه می‌رفتم و در رودخانه شنا می‌کردم. دوران غواصی و دوچرخه‌سواری من دیگر به سر آمده ولی امیدوارم بتوانم دوباره شنا کنم.

طبق تحقیقی که در نشریه روان‌پزشکی لنست منتشر شده، در ۱۲۵ بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بریتانیا، عوارض مغزی ایجاد شده است. تقریبا نیمی از آنها به خاطر لخته شدن خون سکته مغزی کرده بودند و بقیه هم التهاب مغزی، سایکوز یا علائمی شبیه زوال شناخت (دمانس) داشتند.

پروفسور تام سولومون یکی از نویسندگان این تحقیق گفت: ابتدا فکر می‌کردیم این یک بیماری ریوی است ولی در حال حاضر مشخص شده این ویروس باعث مشکلات مغزی هم می‌شود. بخشی از آن به دلیل نرسیدن اکسیژن به مغز است ولی به نظر می‌رسد عوامل زیاد دیگری هم هستند مانند مشکل انعقاد خون و واکنش التهابی بیش از حد سیستم ایمنی. ما باید این سوال را هم بررسی کنیم که آیا این ویروس خودش هم می‌تواند باعث عفونت مغز شود؟

پرفسور ادریان اوون متخصص علوم اعصاب در کانادا یک مطالعه آنلاین جهانی را آغاز کرده که تاثیر این ویروس بر توانایی‌های شناختی را بررسی کند. او گفت: در حال حاضر ما می‌دانیم بیماران پس از بهبودی در بخش مراقبت‌های ویژه، در معرض اختلالات شناختی هستند. با بالا رفتن تعداد بیماران بهبود یافته، بیشتر روشن می‌شود که مرخص شدن از بخش مراقبت‌های ویژه پایان کار نیست، فقط شروع بهبودی است.

دکتر مایکل زندی فوق تخصص مغز و اعصاب در بیمارستان ملی بیماری‌های‌ عصبی و جراحی مغز و اعصاب می‌گوید: سارس و مرس هم که عاملشان نوعی ویروس کروناست، با بعضی عوارض عصبی همراه بودند ولی هرگز شاهد چنین چیزی نبودیم. نزدیک‌ترین مقایسه، همه‌گیری آنفلوآنزای سال ۱۹۱۸ است که بیماری‌ها و مشکلات مغزی زیادی ۱۰ تا ۲۰ سال بعد از آن بروز کرد.

آرویند چاندراتوا، فوق تخصص ارشد مغز و اعصاب به آسیب‌های مغز در اسکن اشاره می‌کند
از سال ۲۰۱۴، به عنوان خبرنگار پزشکی بی‌بی‌سی، شیوع بیماری‌های خطرناکی مثل آنفلوآنزای پرندگان، آنفلوآنزای خوکی، سارس، مرس و ابولا را گزارش کرده‌ام و در بیشتر دوران حرفه‌ایم انتظار یک همه‌گیری جهانی را داشته‌ام ولی وقتی کرونا ظهور پیدا کرد، دنیا آنطور که باید آماده نبود. متاسفانه ممکن است برای همیشه مجبور باشیم با این ویروس زندگی کنیم. اکنون نگاهی می‌کنم به واقعیت جدیدی که باید با آن زندگی کنیم.

اواخر جنگ جهانی اول یک سندرم عصبی مرموز به نام آنسفالیت لتارژیک ظهور و بیش از یک میلیون نفر را در دنیا مبتلا کرد. شواهد اندکی درباره علت آن وجود دارد و اینکه آیا سبب‌ساز آن آنفلوآنزا بوده است یا یک اختلال دستگاه ایمنی پس از عفونت.

جز کمای خواب بعضی از این بیماران اختلال‌های حرکتی شبیه پارکینسون داشتند که عوارضش تا آخر عمر باقی می‌ماند. الیور سکز متخصص مغز و اعصاب در کتابش به نام بیدارباش‌ها داستان گروهی از بیماران را تعریف می‌کند که دهه‌ها در این خواب قفل شده بودند. او توضیح می‌دهد چگونه با استفاده از دارویی به نام لوودوپا، آنها را موقتا از این دنیای درونی بیرون آورد.

در مقایسه همه‌گیری‌ جهانی کرونا با آنفلوآنزای سال ۱۹۱۸ باید محتاط بود ولی بسیاری از مبتلایان به کرونا علائم عصبی داشته‌اند و بررسی تاثیر درازمدت آن بر مغز مهم است.
https://www.bbc.com/persian/science-53278340


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ابزارهای دفاعی و بقای موشواهدی از نوع جدیدی از حاحقیقت راستین انسان علم بپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهاز تکامل تا مغز، از مغز تآسیب عصب پا به دنبال اعتیخطا در محاسبات چیزی کاملبیداری و خواب کدام بهتر افشار و قدرتدرمان های جدید سرطاننوار عصب و عضله برای تاییایجاد احساساتهمه چیز موج استتقلید مرحله ای نسبتا پیشمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروش های عملی برای رفع کمرتئوری جدید، ویران کردن گسلول های بنیادیهاوکينگ پیش از مرگش رسالکندن ریشه ی خودتصویر در هم تنیدگی کوانتاحیای بینایی نسبی یک بیمشاهکار قرنحافظه ی هوش مصنوعیپدیده خاموش روشن در پارکمغز انسان برای شادمانی طاستفاده از مغز، وزن را کمافزایش میل جنسی با خوردن دنیا، هیچ استباید از انسان ترسیدقوی تر باشدرمان جدید ام اسنوشیدن چای برای مغز مفید همکاری یا رقابتتلاشی تازه برای گشودن معمهربانی، شرط موفقیتریتوکسیمابتاثیر کپسول نوروهرب بر تسندرم کووید طولانیو هر کس تقوای خدا پیشه کنشباهت کیهان و مغزکوری گذرای ناشی از موبایتعذیه ی ذهناختلالات عضلانی ژنتیکپرسشحس و ادراک قسمت 82مغز حریص برای خون، کلید تاصل بازخوردام اس و سرطاندورترین نقطه ی قابل مشاهبحتی علمی درباره تمایل بقدرت کنترل خوددرون قفس یا بیرون از آنچگونه واکسن کرونا را توزراه نجاتهنر، پر کردن است نه فحش دتنها مانع در زندگی موارد میگرن و خوابویتامین کاتاثیر گیاه خواری بر رشد وسیلی محکم محیط زیست بر انصداقتکار با یگانگی و یکپارچگیارتباط پیوسته ی جهانآنها نمیخواهند دیگران راحس و ادراک قسمت پنجمدژاوو یا آشناپندارینقش مرکز تنفس سلولی در بیاعتماد به خوداما شما از دید خفاش کور هنگاه از بیرون مجموعهبخش فراموش شده ی حافظهلا اکراه فی الدیندرگیری قلب در بیماری ویرتو با همه چیز در پیوندیرستگاری محدود به یک راه نهوش مصنوعی از عروسک بازی ما از اینجا نخواهیم رفتواقعیت و انعکاستاثیر درجه حرارت بر عملکسیستم تعادلی بدنجهان مادی، تجلی فضا در ذهطوفان زیباییکریستال زمان(قسمت سوم)محدودیت درک انساناز مخالفت بشنوآیا مغز تا بزرگسالی توسعحس و ادراک قسمت سیزدهمبه نقاش بنگردائما بخواننقش حیاتی تلومر دی ان آ داندام حسی، درک از بخش هایچاالش ها در تعیین منبع هوبرای یک زندگی معمولیملاحظه های اخلاقی دربارهدست کردن در گوشتولترودینزمان شگفت انگیزهوش مصنوعی از عروسک بازی ماده، چیزی بیش از یک خلا واکسن دیگر کرونا ساخته شتاثیر روده بر مغزابزار هوش در حال ارتقا ازساخت شبکه عصبی با الفبای جهان پر از چیزهای جادویی علم و روحگویید نوزده و ایمنی ساکتمرکز حافظه کجاستاز تلسکوپ گالیله تا تلسکآیا احتمال دارد رویا از آخلاصه ای از درمان های جدیبه سیاهی عادت نکنیمداروی جدید برای میاستنی نقش غذاها در کاهش دردهای انسان عامل توقف رشد مغزنخاع درازتر یا کوتاهتر کبرخی اصول سلامت کمرمنابع انرژی از نفت و گاز ذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتوهمات و شناخت حقیقتزندان ذهنیهوش مصنوعی به کمک هوش طبیورزش در کمر دردتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین همانسختی ها رفتنی استجهشهای مفید و ذکاوتی که دعوارض ازدواج و بچه دار شدگذشته را دفن کنمزایای شکلات تلخ برای سلاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا راهی برای رفع کم آبی خواص اردهبیماری لبر و نابینایی آنفیروز نادریداستانها و مفاهیمی اشتباچند جهانی و علمايندگان چگونه خواهند دیدچرا بیماری های تخریبی مغبررسی بیماری التهابی رودمنبع هوشیاری کجاست قسمت رمز جهانتیکاگرلور داروی ضد انعقازبان مشترک ژنتیکی موجوداهوش در طبیعتیادگرفتن، آغاز حرکت است تری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از سردرد تنشنجریان انرژی در سیستم های عشق درونی به یگانگی خلقتپوشاندن خود از نورمطالبه ی حق خوداز تکینگی تا مغز از مغز تآدم عاقل، وقت خودش را هدرخیالپردازی نکنبیماری خود ایمن اعصاب محفراموش کارها باهوش تر هسدر آسمان هدیه های نادیدنچهار ساعت پس از کشتار خوکاین ایده که ذرات سیاهچالنسبت طلایی، نشانه ای به سبعد از کرونامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروان سالمتکامل داروینی هنوز در حازبان، وسیله شناسایی محیطهوشیاری و افسردگیکلوزاپین داروی ضد جنونتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرکلید نزدیک و نگاه تو بر فتسلیم ارتباط با من برترابعاد و نیازهای تکاملیشواهدی از دنیسوان(شبه نئحقیقت غیر فیزیکیپیام های ناشناخته بر مغز مغز مانند تلفن استاز تکامل تا مغز، از مغز تآسانی موفقیتخطای ادراک کارمابیست تمرین ساده برای جلوفشار روحی، همیشه بد نیست درمان های رایج ام اسنوار عصب و عضله تعیین محلایران بزرگهمه چیز و هیچ چیزتقلید از روی طبیعتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروش هایی برای کم کردن اضطتا 20 سال آینده مغز شما به سلول های بنیادی منابع و اهدف یکسان و مسیرهای مختلکندر در بیماریهای التهابتصویر زیبا از سلولاحتیاط در ورزش زانو در خاشاهکار شش گوشحافظه انسان و حافظه ی هوشپروژه ی ژنوم انسانیمغز انسان برای شادمانی طاستفاده از نظریه ی تکامل افزایش مرگ و میر سندرم کودندان ها را مسواک بزنید تبابا زود بیاقیچی ژنتیکیدرمان جدید ای ال اس، توفرنوعی سکته مغزی ، وحشتناک همانند سازی در انسانتلاشی جدید در درمان ام اسموفقیت هوش مصنوعی در امتریسپریدونتاثیر کپسول نوروهرب بر سسندرم گیلن باره به دنبال وفور و فراوانیشباهت زیاد بین سلول هاي عکی غایب شدی تا نیازمند دلتغییراختراع جدید اینترنت کوانپرسش و چستجو همیشه باقی احس و ادراک قسمت 87مغز در تنهایی آسیب میبیناصل در هم تنیدگی و جهانی ام اس یا تومور؟ديدن با چشم بسته در خواب بحث درباره پیدایش و منشا قدرت انسان در نگاه به ابعدرون و بیرون، جدای از هم چگونه آن شکری که می خوریمراه های جدید برای قضاوت رهوموارکتوس ها ممکن است دتنها در برابر جهانمیگرن و روزه داریویتامین کا و استخوانتاثیر گیاهخواری بر رشد و سینوریپا داروی ترکیبی ضدجلو رفتن یا عقبگردصدای بم با فرکانس پایین، کارهای کوچک، بی ارزش نیسارتباط انسانی، محدود به آنژیوگرافی از مغزحس و ادراک قسمت پنجاهدگرگونی های نژادی و تغیینقش نگاه از پایین یا نگاهاعتماد بی موردامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنگاه از دور و نگاه از نزدبخش های تنظیمی ژنوملاموژین داروی ضد اوتیسم؟درگیری مغز در بیماری کویتو با باورهایت کنترل میشرشته نوروایمونولوژی و نقهوش مصنوعی از عروسک بازی ما اشیا را آنطور که هستندواقعیت تقویت شدهتاثیر درجه حرارت بر عملکسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان مرئی و نامرئیطولانی ترین شبکشف مکانیسم عصبی خوانش پمخچه فراتر از حفظ تعادلاز نخستین همانند سازها تآیا همه جنایت ها نتیجه بیحس و ادراک قسمت ششمبه نقاش بنگردارچیننقش خرچنگ های نعل اسبی درانرژی بی پایان در درون هرنابینایی در نتیجه ی گوشی برای پیش بینی آینده مغز دملاحظات بیهوشی قبل از جردست آسمانتومورها و التهاب مغزی عازمان، واقعی نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی ماست مالیواکسن دیگری ضد کرونا از دتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانساختن آیندهجهان دارای برنامهعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهگوش دادن بهتر از حرف زدنمرکز حافظه کجاستاز تلسکوپ گالیله تا تلسکآیا بدون ناظر هوشمند هم بخم شدن فضا-زمانبه سخن توجه کن نه گویندهALS نگاهی کامل بر بیماری وداروی جدید برای کاهش وزننقشه مغزی هر فرد منحصر بهانسانیت در هم تنیده و متصنخستین تمدن بشریبرخی اطلاعات روانشناسی ممنابع انرژی از نفت و گاز ذره ی معین یا ابری از الکتوکل بر خدازونیسومایدهوش مصنوعی به شناسایی کاوزن حقیقی معرفت و شناختتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقا از نخستین همانسختی در بلند شدن از روی صجوانان وطنعید نوروز مبارکگر جان به جز تو خواهد از خمسمومیت دانش آموزان بی گاز تکینگی تا مغز از مغز تآیاما مقهور قوانین فیزیکخواص بادامبیماری میاستنی گراویسفیزیک مولکولها و ذرات در دخالت در ساختار ژنهاچند روش ساده برای موفقیتايا اراده آزاد توهم است یچرا حیوانات سخن نمی گوینبررسی سیستم تعادلی بدن امنبع هوشیاری کجاست قسمت رمز جهان خاصیت فراکتالتیروفیبان موثر در سکته ی زبان چهار حرفی حیات زمینهوش عاطفی قسمت 11یادآوری خواب و رویاترک امروزابزار بقای موجود زنده از سردرد سکه ایجریان انرژی در سیستم های عشق، شلوغ کردن نیستپیموزایدمطالبی در مورد تشنجاز تکینگی تا مغز از مغز تآرام باشخانه ی تاریکبیماری دویکفراموشی همیشه هم بد نیستدر آستانه ی موج پنجم کووینون و القلماین ابتدای تناقض هاستنشانه های گذشته در کیهان بعد از کرونا دلخوشی بیهومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروبات ها قول میدهندتکامل داروینی هنوز در حازدودن نقص از هوش مصنوعیهوشیاری کوانتومیکلام و زبان، گنجینه ای بستسلیم شدن از نورون شروع مابعاد اضافه ی کیهانشیر و دوغ بادامحقیقت غیر قابل شناختپیدایش زبانمغز مادران و کودکان در زماز تکامل تا مغز، از مغز تآشنا پنداریخطای حسبیش از نیمی از موارد انتقفضا و ذهن بازدرمان های علامتی در ام اسنوار عصب و عضله در مطب دکایرادهای موجود در خلقت بهمه چیز کهنه میشودتقلید از طبیعتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروش هایی برای جلوگیری از تا بحر یفعل ما یشاسلول های بدن تو پیر نیستنهدف یکسان، در مسیرهای متکندر علیه سرطانتصویر زیبای اصفهاناحتیاط در تعویض داروهاشاید گوشی و چشمی، آماده شحباب های کیهانی تو در توپروژه ی ژنوم انسانیمغز انسان رو به کوچک تر شاستفاده از هوش مصنوعی در افزایش سرعت پیشرفت علوم ده روش موفقیتباد و موجقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصدرمان جدید سرطاننیوالینهمجوشی هسته ای، انرژِی بتمایل زیاد به خوردن بستنموفقیت در تفکر استریسدیپلام تنها داروی تایتاثیر کپسول نوروهرب بر سسندرم پیریفورمیسوقاحت و تمسخر دیگرانشباهت زیاد بین سلول هاي عکیهان خود را طراحی میکندتغییر الگوی رشد مغزی با زادامه بحث تکامل چشمپرسشگری نامحدودحس و ادراک قسمت چهلمغز را از روی امواج بشناساصل علت و تاثیرامواجی که به وسیله ی ماشیبحثي درباره هوش و تفاوتهقدرت ذهندرون آشفته ی تو و ظاهر خنچگونه انتظارات بر ادراک راه های جدید برای قضاوت رهورمون شیرساز یا پرولاکتتنهاییمیگرن سردردی ژنتیکی که بویتامین کا در سبزیجاتتاثیر انتخاب از طرف محیط سیگار عامل افزایش مرگ ومجلوتر را دیدنصرع و درمان های آنکارهایی بیش از طراحی و گپارتباط از بالا به پایین مآنان که در قله اند هرگز خحس و ادراک قسمت پنجاه و یدانش قدرت استنقش نظام غذایی در تکامل ماعتیاد و تلاش های درمانی انفجار و توقف تکاملی نشانگاه از درون قفس یا بیرونبخش بزرگی حس و ادراک ما الایو دوم دکتر سید سلمان فدرگیری مغز در بیماران مبتو باید نیکان را به دست برشد مغز فرایندی پیچیده اهوش مصنوعی از عروسک بازی ما به جهان های متفاوت خودواقعیت تقویت شدهتاثیر درجه حرارت بر عملکسکوت و نیستیجهان مشارکتیطی یکصد هزار سال اخیر هرچکشف مکانیسمی پیچیده در بمخچه ، فراتر از حفظ تعادلاز نخستین همانند سازها تآیا هوش مصنوعی می تواند نحس و ادراک قسمت شصت و هشتبه نادیدنی ایمان بیاورداروهای مصرفی در ام اسنقش داروهاي مختلف معروف انرژی تاریکناتوانی از درمان برخی ویبرای اولین بار دانشمندانممانتین یا آلزیکسا یا ابدست بالای دستتومورهای نخاعیزمزمه ات مانده در گوشمهوش مصنوعی از عروسک بازی واکسن سرطانتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانساختن آینده، بهترین روش جهان در حال نوسان و چرخشعلم به ما کمک میکند تا موگوشه بیماری اتوزومال رسسمرکز خنده در کجای مغز استاز تکنیکی تا مغز از مغز تآیا برای تولید مثل همیشه خونریزی مغز در سندرم کووبهبود حافظه پس از رخدادهNVG 291داروی جدید برای ای ال اسنقشه های مغزی جدید با جزیانسانیت در برابر دیگراننخستین تصویر از سیاهچالهبرخی بیماری ها که در آن بمنابع انرژی از نفت و گاز ذرات کوانتومی زیر اتمی قتوپیراماتزونا به وسیله ویروس ابله هوش مصنوعی تعاملیوزوز گوشتازه های بیماری پارکینسوابزار بقا از نخستین همانسدسازی روش مناسب برای مقجوانان وطنعامل کلیدی در کنترل کارآگرفتار محدودیت ها و ابعامسمومیت دانش آموزان، قمااز تکینگی تا مغز از مغز تآگاهی فراتر از آگاهیخواص بادام زمینیبیماری های میتوکندریفیزیک هوشیاریدر میان تاریکی و روشناییچندین ماده غذایی که ماننايا اراده آزاد توهم است یچرا حجم مغز گونه انسان دربررسی علل کمر درد در میانمنبع هوشیاری کجاست قسمت رنگ کردن، حقیقت نیستتکنولوژی های جدید و حالتزبان نیاز تکاملی استهوش عاطفی قسمت نهمیاری خدا نزدیک استترکیب آمار و ژنتیکابزار بقای موجود زنده از سردرد عروقی میگرنجراحی هوشیار مغزعصب حقوق نورولووپیموزایدمطالعه ای بیان میکند اهداز تکینگی تا مغز از مغز تآرامش و دانشخانواده پایداربیماری دیستروفی میوتونیفراموشی و مسیر روحانیدر برابر حقایق جدیدنوآوری ای شگفت انگیز داناین بیمار را باید چه کار نشانه های پروردگار در جهبعد از کرونا دلخوشی بیهومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروبات های ریز در درمان بیتکامل داروینی هنوز در حاسفر فقط مادی نیستهوشیاری سنتی یا هوشیاری سفر نامه سفر به بم و جنوب هوش، ژنتیکی است یا محیطیکلام، در تحولی شگفت آور بتست نوار عصب و عضلهابعاد بالاترشیشه ی بازالتی و سیلیکونحقیقت، آن چیزی نیست که جلپیر شدن حتمی نیستمغز چون ابزار هوش است دلیاز تکامل تا مغز، از مغز تآشنا پنداریخطر آلودگی هوابیشتر کمردردها نیازی به فضای قلب منبع نبوغ استدرمان ژنتیکی برای نوآورینوبت کودکانایستادن در برابر آزادی بهمه چیز در زمان مناسبتقویت مغز با ورزشمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروش هایی ساده برای کاهش اتاول کف پا و حقیقتسلول بنیادی و ای ال اسهدف از تکامل مغزکو کیو تن coQ10تصویربرداری فضاپیمای آماحساس گذر سریعتر زمانشاید درست نباشدحباب هایی تو در توپروژه ی علمی پیوند مغز سامغز انسان رو به کوچکتر شداستفاده از انرژی خلاافسردگی و اضطراب در بیمادهن، بزرگترین سرمایهباد غرور و سر پر از نخوت وقانون مندی نقشه ژنتیکی مدرمان جدید سرطاننیکولا تسلاهمدلی و هوش عاطفیتمایز یا کشف یگانگیمولکول ضد پیریریشه های مشترک همه ی موجوتاثیر کتامین در درمان پاسندرم پیریفورمیسوقت نهيب هاي غير علمي گذششجاعت و ترسکیهانِ هوشیارِ در حال یاتغییر خود یا تغییر دیگرااداراوون تنها داروی تاییپس از اگو یا بعد از نفسحس و ادراک قسمت چهل و هفتمغز زنان جوانتر از مغز مراصل عدم قطعیت از کوانتوم امیوتروفیک لترال اسکلروبحثی جالب درباره محدودیتقدرت شناختی انسان، محدوددروغ نگو به خصوص به خودتچگونه به سطح بالایی از هوراه پیروزی در زندگی چیستهوش فوق العاده، هر فرد استنهایی رمز نوآوری استمیگرن شدید قابل درمان اسویتامین بی 12 در درمان دردتاثیر احتمالی عصاره تغلیسیاهچاله هاجمجمه انسان های اولیهضایعه ی شبکه لومبوساکرالکاربرد روباتهای ريزنانوارتباط بین هوش طبیعی و هوآنتی بادی منوکلونال در دحس و ادراک قسمت پنجاه و ددانش محدود به ابعاد چهارنقش نظریه تکامل در شناسااعتیاد را به دور بیندازانفجار بزرگ پایان بوده انگاه از درون مجموعه با نگبخش بزرگتر کیهان ناشناختلازم است هیچ کاری نکنیددرگیری مغزی در سندرم کووتو برای خزیدن خلق نشده ایرشد مغز علت تمایل انسان بهوش مصنوعی از عروسک بازی ما با کمک مغز خود مختاريمواقعیت خلا و وجود و درک متاثیر درجه حرارت بر عملکسکوت، پر از صداجهان معناطیف انسفالیت، گیلن باره کشف ارتباط جدیدی از ارتبمخچه ابزاري که وظیفه آن فاز نخستین همانند سازها تآیا هوش مصنوعی زندگی بشرحس و ادراک قسمت شصت و دوبه هلال بنگرداروهای ام اسنقش درختان در تکاملانرژی تاریک که ما نمی توناتوانی در شناسایی چهره برای تمدن سازی، باید در بمن و وجود توهمیدستورالعمل مرکز کنترل بیتومورهای ستون فقراتزنان باهوش ترهوش مصنوعی از عروسک بازی واکسن سرطانتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانساختار فراکتال وجود و ذهجهان در حال ایجاد و ارتقاعلم بدون توقفگوشت خواری یا گیاه خواریمرگ چیستاز تکینگی تا مغز و از مغز آیا بزرگ شدن مغز فقط در دخونریزی مغزی کشندهبهداشت خوابفقر داده ها در هوش مصنوعیداروی جدید برای دیابتنقشه با واقعیت متفاوت اسانسان، گونه ای پر از تضادنخستین روبات های زنده ی جبرخی بیماری های خاص که بدمنابع انرژی از نفت و گاز ذرات کوانتومی زیر اتمی قتوانایی مغز و دیگر اجزای زیان غذاهای پرچربهوش مصنوعی در قضاوت های اوسواس، بیماری استتازه های درمان ام اسابزار بقا از نخستین همانسرنوشتجواب دانشمند سوال کننده عادت همیشه خوب نیستگریه ی ابر، رمز طراوت باغمسیر دشوار تکامل و ارتقااز تکینگی تا مغز از مغز تآپومورفین در پارکینسونخواص شکلات تلخبیماری های مغز و اعصاب و فیزیک و هوشیاریدر مانهای کمر دردچندجهانیای نعمت من در زندگیمچرا خشونت و تعصببرطرف کردن خشونت را از خامنبع هوشیاری کجاست قسمت رنگین کمانتکنولوژی و پیشرفتزبان و کلمه حتی برای کسانهوش عاطفی قسمت هفتمژن همه چیز نیستترکیب حیوان و انسانابزار بقای موجود زنده از سرطان کمیت گراییجراحی گردن همیشه برای دیعصب سیاتیکپیچیدگی های مغزمگسمعمای اخلاقی قطاراز تکینگی تا مغز از مغز تآرامش و سکونخاویار گیاهیبیماری سلیاکفراموشی آرماندر جراحی کمر عجله نکنیدنوار مغز مشاهده ی غیر مستاینکه به خاطرخودت زندگی نشانه های بیداری روحیتفکر قبل از کارمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروبات کیانتکامل داروینی هنوز در حاسفر به مریخ در 39 روزهوض مصنوعی زندهکلرال هیدرات برای خوابانتست کم هزینه ی بزاق برای اتفاق و تصادفشکل های متفاوت پروتئین هحقایق ممکن و غیر ممکنپیراستاممغز چگونه صداها را فیلتر از تکامل تا مغز، از مغز تآشناپنداری چیستخطر حقیقی، خود انسان استبا همه مهربان باشفضای خالی ای وجود ندارددرمان کارتی سل و تومور مغنور از عمق تاریکیاکنون را با همه ی نقص هایهمه چیز در زمان کنونی استتقویت استخوان در گرو تغذمنبع هوشیاری در کجاست؟ قروش جدید تولید برقتابوهای ذهنیسلول بنیادین از مخاط بینهدف از خلقت رسیدن به ابزاکوچ از محیط نامناسبتصور ما ازمشکلات و واقعیاحساسات کاذبشایسته نیست در جیب خود قرحد و مرزها توهم ذهن ماستپروانه ی آسمانیمغز ایندگان چگونه استاستفاده از سلول های بنیاافسردگی و ساختار مغزدو ویژگی انتزاع و قدرت تجبار مغز بر دو استخوانقانون گذاری و تکاملدرمان دارویی سرطان رحم بنیاز به آموزش مجازی دیجیهمراه سختی، اسانی هستتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمولتیپل اسکلروز در زنان ریشه های مشترک حیاتتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم پای بی قراروقتی فهمیدی خطا کردی برگشرکت نورالینک ویدیویی ازکیست هیداتید مغزتغییر دیگران یا تغییر خوادب برخورد با دیگرانآلودگی هوا چالش قرن جدیدحس و ادراک قسمت چهل و هشتدی متیل فومارات(زادیوا)(مغزهای کوچک بی احساساصل، روان و نفس استامید نیکو داشته باش تا آنبحثی در مورد نقش ویتامين قدرت عشقدریا آرام نخواهد شد کشتی چگونه باغبانی باعث کاهش راه انسان شدن، راه رفتن وهوش مصنوعی می تواند بر احتنبیه چقدر موثر استمیاستنی گراویس بدون آنتیویتامین بی هفدهتاثیر بینش و انتظارات فرسیاهچاله های فضایی منابعجنین مصنوعیضایعه ی عروقی مخچهکاربرد روباتهای ريز، در ماست مالی با هوش انسانیارتباط شگفت مغز انسان و فآنزیم تولید انرژی در سلوحس و ادراک قسمت پنجاه و سدانش بی نهایتنقش هورمون های تیروئید داعداد بینهایت در دنیای مانقراض را انتخاب نکنیدنگاه حقیقی نگاه به درون ابخش دیگری در وجود انسان هلبخند بزن شاید صبح فردا زدرگیری مغزی در سندرم کووتو تغییر و تحولیرشد در سختی استهوش مصنوعی از عروسک بازی ما بخشی از این جهان مرتبطوالزارتان داروی ضد فشار تاثیر درجه حرارت بر عملکسکوت، در برابر گزافه گویجهان معکوسطبیعت موجی جهانکشف جمجمه ای درکوه ایرهومخچه تاثیر گذار بر حافظهاز نخستین همانند سازها تآیا هوش ارثی دریافتی از پحس و ادراک قسمت شصت و ششبه کدامین گناه کشته شدندداروهای تغییر دهنده ی سینقش ذهن و شناخت در حوادث انرژی خلا ممکن استنادیدنی ها واقعی هستندبرای خودآگاه بودن تو بایمن کسی در ناکسی دریافتم دغدغه نتیجه ی نادانی استتوهم فضای خالیزنجیرها را ما باید پاره کهوش مصنوعی از عروسک بازی واکسن ضد اعتیادتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانساختار شبکه های مغزی ثابجهان ریز و درشتعلم در حال توسعهگیلگمش باستانی کیستمرگ و میر پنهاناز تکینگی تا مغز از مغز تآیا تکامل و تغییرات ژنتیخواندن ، یکی از شستشو دهنبهداشت خواب، رمز حافظه ی فلج نخاعی با الکترودهای داروی جدید ضد فشار خوننقص های سیستمی ایمنیانعطاف پذیری مکانیسمی علنرمش های مفید برای درد زابرخی توجهات در ببمار پارمنابع انرژی از نفت و گاز ذرات کوانتومی زیر اتمی قتوانایی یک فرد، برای تغیزیباترین چیز در پیر شدنهوش مصنوعی در کامپیوترهاوسیله، فقط دعا نیستتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقا از نخستین همانسریع دویدن مهم نیستجواب سنگ اندازیعادت کن از بالا نگاه کنیگربه شرودینگر و تاثیر مشمسئول صیانت از عقیده کیساز تکینگی تا مغز از مغز تآپومورفین در پارکینسونخواص شگفت هویجبیماری های ژنرالیزه ی عصفیزیک آگاهیدر محل کار ارزش خودت را بنه ناامیدی بلکه ارتقاای همه ی وجود منچرا در مغز انسان، فرورفتبزرگ فکر کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت رهبر حقیقیتکنولوژی جدید که سلول هازبان و بیان نتیجه ساختماهوش عاطفی قسمت یازدهژن همه چیز نیستترازودونابزار بقای موجود زنده از سرعت فکر کردن چگونه استجستجوی متن و تصویر به صورعضلانی که طی سخن گفتن چقدپیچیدگی های مغزی در درک زمعماری، هندسه ی قابل مشااز تکینگی تا مغز- از مغز آرامش عقلخار و گلبیماری ضعف عضلات نزدیک بفرایند پیچیده ی خونرسانیدر درمان بیماری مولتیپل نوار مغز با توضیح دکتر فااینکه خانواده ات سالم بانظام مثبت زندگیتفکر ترکیبی در هوش مصنوعمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروح و آب حیاتتکامل زبانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروح در جهانی دیگر استتکامل زبانسفر به درون سفری زیباهیچ نقطه ای مرکزی تر از اکم کردن کالری روشی سودمنتست آر ان اس دز میاستنی گاتوبان اطلاعات و پلِ بینشکل پنجم مادهحل مشکلپیشینیان انسان از هفت میمغز ناتوان از توجیه پیدااز تکامل تا مغز، از مغز تآشتی بهتر استخطر را بپذیربا هوش مصنوعی خودکار روبقفس دور خود را بشکندرمان پوکی استخواننور دروناکوییفلکسهمه چیز، ثبت می شودتقویت حافظه یا هوش مصنوعمنبع هوشیاری در کجاست؟(قروش صحبت کردن در حال تکامتاثیر فکر بر سلامتسلول عصبی شاهکار انطباق هر چیز با هر چیز دیگر در تکوچک شدن مغز از نئاندرتاتصور از زمان و مکاناخلاق و علوم اعصابشادی، پاداش انجام وظیفهحریص نباشپرواز از نیویورک تا لوس آمغز ابزار بقای برتر مادیاستفاده از سلول های بنیااقلیت خلاقدو بیماری روانی خود بزرگ بار بزرگ ایستادن بر دو پاقانون جنگلدرمان زخم دیابتی با تکنوچیز جدید را بپذیرهمراهی میاستنی با برخی ستمدن پیشرفته ی پیشینیانمواد کوانتومی جدید، ممکنتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم پس از ضربه به سروقتی پر از گل شدی خودت را شربت رب انارکیست کلوئید بطن سومتغییر دادن ژنها آیا روزی ادراک ما درک ارتعاشی است آلودگی هوا و ویروس کروناحس و ادراک قسمت چهل و دومدین اجباریمغز، فقط گیرندهاصلاح خطا با رفتن بر مسیرامید نجاتبحثی در مورد نقش کلسیم و قسم به فقردریای خداراه بی شکستهوش مصنوعی متصل با مغزتهدیدهای هوش مصنوعیمیدان مغناطيسي زمین بشر ویتامین دی گنجینه ای بزرتاثیر ترکیبات استاتین (سسیاهچاله ها، دارای پرتو جنگ هفتاد و دو ملت همه را ضایعات در عصب زیر زبانیکاش شرف اجباری بود یا حتیماشین دانشارتباط شگفت انگیز مغز انآواز خواندن در قفس، نشانحس و ادراک قسمت پنجاه و شدانشمندان موفق به بازگردنقش هورمون زنانه استروژنبقا با سازگارترین فرد اسانواع سکته های مغزینگاه دوبارهبخشیدن دیگران یعنی آرامشلحظات خوش با کودکاندرگیری اعصاب به علت میتوتو جهانی هستی که خودش را رشد، رسیدن به یک هدف نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی ما تحت کنترل ژنها هستیم یواکنش های ناخودآگاه و تقتاثیر درجه حرارت بر عملکسکته مغزیجهان هوشمندطبیعت بر اساس هماهنگیکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمخاطب قرار دادن مردم، کااز نشانه ها و آثار درک شدآیا هوش سریعی که بدون احسحس و ادراک سی و هفتمبه امید روزهای بهترداروهای ضد بیماری ام اس ونقش روی و منیزیم در سلامتانرژِی برای ایجاد اضطرابنادیدنی ها بیشتر از دیدنبرای رشد، باید از مسیر خطمن پر از تلخیمذهن ما از در هم شکستن منبتوهم فضای خالی یا توهم فضزندگی فعال و مثبت روند آلهوش مصنوعی از عروسک بازی واکسن علیه سرطانتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسادیسم یا لذت از آزار دادجهان شگفت انگیزعلم راهی برای اندیشیدن اگیاه بی عقل به سوی نور میمرگ و میر بسیار بالای ناشاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا جنین انسان، هوشمندی خواندن، دوست روزهای سختبوزون هیگز چیستفلج بل، فلجی ترسناک که آنداروی جدید ضد میگرننقص در تشخیص هیجانات عاماهرام مصر از شگفتی های جهنرمش های مفید در سرگیجهبرخی توصیه ها برای واکسیمنابع انرژی از نفت و گاز رفلکس وتری با توضیح دکتر توازن مهمتر از فعالیت زیزیباترین چیز در افزایش سهوش مصنوعی در تفکر خلاق ایک پیام منفرد نورون مغزی تبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقا از نخستین همانسریعترین کامپیوتر موجودجوسازی مدرنعادت کن خوب حرف بزنیگزیده ای از وبینار یا کنفمسئولیت جدیداز تکینگی تا مغز از مغز تآب زندگی است قسمت چهارمخواص عجیب لوبیابیماری وسواسفیزیکدانان ماشینی برای تدر چه مرحله ای از خواب ، رنه به اعدامای آنکه نامش درمان و یادشچرا ذرات بنیادی معمولاً بزرگ شدن مغز محدود به دورمنبع هوشیاری کجاست قسمت روی و منیزیم در تقویت استتکنولوژی جدید که سلول هازبان و بیان، در سایه پیشرهوش عاطفی قسمت پنجمژن هوش و ساختارهای حیاتی ترازودونابزار بقای موجود زنده از سطح آگاهی، رخدادهای زندگجستجوی هوشیاری در مغز ماغم بی پایانپیوند قلب خوک، به فرد دچامعنی روزهاز تکینگی تا مغز- از مغز آرامش(سکوت) stillness و تکاپوخارق العاده و استثنایی ببیماریهای تحلیل عضلانی افرایند تکامل و دشواری هادر دعواها چه میکنی؟نوار مغز ترجمه رخدادهای این، فقط راه توستنظریه ی تکامل در درمان بیتفکر خلا ق در برابر توهم منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروح رهاییتکامل زبان انسان از پیشیسفر تجهیزات ناسا به مریخ هیچ چیز همیشگی نیستکمالگرایی دشمن پیشرفتتشنچ پانایوتوپولوس تشنج اتوسوکسیمایدشکرگزار هر چیزی باش که داحلقه های اسرارآمیزپیشرفت های جدید علوم اعصمغز و قلب در جنین موش مصناز خود رها شوآغاز فرایند دانستنخطرات هوش مصنوعیبا هر چیزی که نفس می کشد مقفس ذهندرمان پوکی استخواننوروفیبروماتوزاکسی توسین و تکامل پیش اهمه ی سردردها بی خطر نیستتقویت سیستم ایمنیمنبع خواب و رویاروشهای نو در درمان دیسک بتاثیر مشاهده بر واقعیت بسلول عصبی، در محل خاص خودهر جا که جات میشه، جات نیکوچکی قلبتصاویر زیبای رعد و برقاخلاق پایه تکامل و فرهنگشب سیاه سحر شودحرکات چشم، ترجمه کننده ی پروتئین های ساده ی ابتدامغز ابزار برتر بقااستفاده از سلول های بنیااقیانوس نادانیدو بار در هفته ماهی مصرف بار سنین ابزار هوشمندی اقانون جنگلدرمان ساده ی روماتیسمچیزی منتظر شناخته شدنهمراهی نوعی سردرد میگرنیتمدن بشری و مغز اخلاقیموجود بی مغزی که می تواندتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم جدایی مغزوقتی تو از یاد گرفتن باز شربت ضد خلطکپسول ژری لاکتتغییر زودتر اتصالات مغزیادغام میان گونه های مختلآلودگی هوا و پارکینسونحس و ادراک قسمت چهل و سومدین، اجباری نیستمغزتان را در جوانی سیم کشاصول انجام برخی نرمش ها دامید یا ناامیدی؟بحثی در مورد حقیقت فضا و قضاوت ممنوعدرک فرد دیگر و رفتارهای اراه طولانی را به سلامت گذهوش مصنوعی و کشف زبان هایتو یک معجزه ایمیدان های مغناطیسی قابل ویروس مصنوعیتاثیر تغذیه بر سلامت رواسیاهچاله و تکینگی ابتدایجنگ و تصور از جنگضرورت زدودن افکارکتاب گران و پرهزینه شد ولمبانی ذهنی سیاه و سفیدارتباط شگفت انگیز مغز انآینه در اینهحس و ادراک قسمت بیست و چهدانشمندان نورون مصنوعی سنقش ویتامین K در ترمیم اسبقا در ازای بیماریانیس بی کساننگاهی بر قدرت بینایی درابخشش، عقلانی یا غیر عاقللرزش ناشی از اسیب به عصبدرب بسته با غیر خود باز متو جدای از کیهان نیستیز گهواره تا گورهوش مصنوعی از عروسک بازی مانند کودکان باشیدواکنش به حس جدیدتاثیر درجه حرارت بر عملکسکته ی مغزی در جوانانجهان هوشیارطعمه ی شبکه های ارتباط اجکشیدن مادی روشی برای جلومدل همه جانبه نگر ژنرالیاز نظر علم اعصاب یا نرووسآیا هشیاری کوانتومی وجودحس و ادراک- قسمت پنجاه و به بالا بر ستارگان نگاه کداروهای ضد تشنج با توضیح نقش روزه داری در سالم و جانسولیننادانی در قرن بیست و یکم،برای زندگی سالم، یافتن تمن بی من، بهتر یاد میگیرمذهن چند جانبه نیازمند نگتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)زندگی هوشمند در خارج از زهوش مصنوعی از عروسک بازی واکسنی با تاثیر دوگانه اتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسازگاری با محیط بین اجزاجهان شگفت انگیز و بی زمانعلم ساختن برج های چرخانگیاه خواری و گوشت خوار کدمرگ و سوال از قاتلاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا جهان ذهن و افکار ما مخواب زمستانی سلول های سربوزون هیگز جهان را از متلفلج خوابداروی جدید ضد الزایمرنقطه ی رسیدن به قلهاولویت بندی ها کجاستنرمش های موثر در کمردردبرخی درمان های Spinal Muscular Atمنابع انرژی از نفت و گاز رفتار مانند بردهتوت زیاد بخوریدزیر فشار کووید چه باید کرهوش مصنوعی در خدمت خلق وحیک پیشنهاد خوب برای آسان تبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقا از نخستین همانسرکه انگبین عسلی مفید برجامعه ی آسمانیعادت کردن به نعمتگزارش یک مورد جالب لخته ومسئولیت در برابر محیط زیاز تکینگی تا مغز از مغز تآب زندگی است قسمت هفتمخود جسم و یا تصویربیماری کروتز فیلد جاکوبفال نیکودر ناامیدی بسی امید استنه به اعدامای جان جان بی تن مروچراروياها را به یاد نمی آبزرگ شدن تقریبا ناگهانی منبع هوشیاری کجاست قسمت رویکردهای جدید ضایعات نختکینگیزبان و تکلم برخی بیماریههوش عاطفی قسمت اولژن یا نقشه توسعه مغز و نقتراشه مغز بدون واسطه ی دابزار بقای موجود زنده از سعی کن به حدی محدود نشویحفره در مغزغم بی پایانپیوند مدفوعمعاینه قبل از نوار عصب و از تکینگی تا مغز- از مغزتآزمون تجربی، راهی برای رخبر مهم تلسکوپ هابلبیماری، رساله ای برای سلفرایند حذف برخی اجزای مغدر سال حدود 7 میلیون نفر نوار مغز در فراموشی هااینترنت بدون فیلتر ماهوانظریه ی تکامل در درمان بیتفاوت قند طبیعی با قند و اینترنت، حقیقت جامعه ی فنظریه ی تکامل در درمان بیتفاوت مغز انسان و میمون همنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروزه داری متناوب، مغز را تکامل ساختار رگهای مغزی سفر دشوار اکتشافهیچ چیز، چقدر حقیقی استکمردردتشنج چیستاتصال مغز و کامپیوترشکست حتمیحمله ویروس کرونا به مغزپیشرفت در عقل است یا ظواهمغز و هوش، برترین ابزار باز درخواست ها جدا شوآغاز فصل سرما و دوباره تکدفاع از پیامبربا آتش، بازی نکن و بعد از قفس را بشکندرمان آرتروز با ورزش موضنورون هاي مصنوعی می تواناکسکاربازپین در درمان تشهمه جا خیر بکارتلقین اطلاعات و حافظهمنتظر نمان چیزی نور را بهروشهای شناسایی قدرت شنواتاثیر نگاه ناظر هوشیار بسلولهای ایمنی القا کنندههر حرکت خمیده می شود و هر کوچکترین چیز یک معجزه استصادف یا قوانین ناشناختهاختلا ل در خود عضلهشبیه سازی میلیون ها جهان حرکت چرخشی و دائمی کیهانپروتز چشممغز از بسیاری حقایق می گراستفاده از سلول های بنیاالکترومغناطیس شنوایی و هدو برابر شدن خطر مرگ و میباربر دیگران نباشقانونمندی و محدودیت عالمدرمان سرگیجه بدون نیاز بچیزی خارج از مغزهای ما نیریشه های اخلاقهندسه ی پایه ایتمدن زیر آبموجودات مقهور ژنها هستندتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم دزدی ساب کلاوینوقتی خودت را در آینه دیدیشش مرحله تکامل چشمکامپیوتر سایبورگتغییر عمودی سر انسان از پادغام دو حیطه علوم مغز و آلزایمرحس و ادراک قسمت نهمدیوار همه اش توهم بودمغزتان را در جوانی سیمکشاصول توسعه ی یک ذهن کاملامید جدید بر آسیب نخاعیچگونه تکامل مغزهای کنونیبحثی در مورد عملکرد لوب فقطار پیشرفتدرک نیازمند شناخت خویش ارابطه تشنج و اوتیسمهوش مصنوعی یا حماقت طبیعتو یک جهان در مغز خودت هسمیدان های کوانتومی خلاویروس های باستانی، مغز متاثیر حرکات چشم بر امواج سیاهچاله ی منفرد یا سیاهجنگ داده هاضرب المثل یونانیکتاب زیست شناسی باورمباحث مهم حس و ادراکارتباط غیرکلامی بین انساآیندهحس و ادراک قسمت بیست و یکدانشمندان یک فرضیه رادیکنقش ژنتیک در درمان اختلابقای حقیقی در دور ماندن اانگشت ماشه اینگاهی بر توانایی اجزاي ببدون پیر فلکلرزش عضله یا فاسیکولاسیودرختان چگونه بر تشکیل ابتو دی ان ای خاص ميتوکندريزمین در برابر عظمت کیهانهوش مصنوعی از عروسک بازی مانند آب باشواکسن های شرکت فایزر آمرتاثیر درجه حرارت بر عملکسال سیزده ماههجهان های بسیار دیگرظهور امواج مغزی در مغز مصکشتن عقیده ممکن نیستمدل هولوگرافیک ژنرالیزهاز نظر علم اعصاب اراده آزآیا واکنش های یاد گرفته وحس و ادراک- قسمت بیست و پبه بالاتر از ماده بیندیشداروی فامپیریدین یا نورلنقش رژیم غذایی بر رشد و اانسولین هوشمندنازوکلسینبرخی ملاحظات در تشنج های مننژیتذهن هوشیار در پس ماده ی متوهم چیستزندگی و داراییهوش مصنوعی از عروسک بازی وابستگی یعنی قلادهتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانستم با شعار قانون بدترین جهانی که نه با یک رخداد و علایم کمبود ویتامین E را گیرنده باید سازگار با پیمرگ انتقال است یا نابود شاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا جهش های ژنتیکی، ویروخواب سالم عامل سلامتیبی نهایت در میان مرزهافلج خواب چیستداروی سل سپتنقطه ای بود و دگر هیچ نبواولین قدم شناخت نقص های خنرمشهای مهم برای تقویت عبرخی روش های تربیتی کودکمنابع انرژی از نفت و گاز رفتار وابسته به شکلتوسعه هوش مصنوعی قادر اسزیرفون داروی ضد ام اسهوش مصنوعی در خدمت خلق وحیک آلل ژنتیکی که از نئاندتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقا از نخستین همانسرگیجه از شایعترین اختلاجاودانگی مصنوعیعادت بد را ترک کنگشایش دروازه جدیدی از طرمستند جهان متصلاز تکینگی تا مغز از مغز تآب زندگی است قسمت اولخودآگاهی و هوشیاريبیماری گیلن باره و بیمارفاکسیبتدر هم تنیدگی مرزها و بی منه بدبخت بلکه نادانایمونوگلوبولین وریدی IVIgچراروياها را به یاد نمی آبزرگترین خطایی که مردم ممنبع هوشیاری کجاست قسمت رویا و واقعیتتکامل فردی یا اجتماعیزبان و شناخت حقیقت قسمت چهوش عاطفی قسمت دهمژن ضد آلزایمرتراشه ها روی مغزابزار بقای موجود زنده از شلیک فراموشیحق انتخابغیرقابل دیدن کردن مادهپیوند مدفوع در درمان بیممعادله ها فقط بخش خسته کناز تکینگی تا مغز، از مغز آزمون ذهنی گربه ی شرودینخدا موجود استبیمارستان هوش مصنوعیفراتر از دیوارهای باوردر عید نوروز مراقب تصادف نوار مغز در تشخیص بیماری ایندرالنظریه ی ریسمانتفاوت ها و تمایزها کلید بمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروزه داری و التهاب زیانبتکامل شناخت انسان با کشفسفرنامه سفر به بم و جنوب هیچ وقت خودت را محدود به کمردرد ناشی از تنگی کاناتشنج و حرکات شبه تشنجی قااثر مضر مصرف طولانی مدت رشکستن مرز دور مغزحمایت از طبیعتپیشرفت ذهن در خلاقیت استمغز و اخلاقاز دست دادن دم در پیشینیاآغاز مبهم آفرینشدفاع در برابر تغییر ساختبا تعمق در اسرار ابدیت و قله برای دیدن نه برای به درمان ام اس(مولتیپل اسکلنورون های ردیاب حافظهاگر فقط مردم میفهمیدند کهمیشه چیزی برای تنهایی دتلاش ها برای کشف منابع جدمنتظر نتیجه ی کارهایت باروشی برای بهبود هوش عاطفتاثیر نگاه و مشاهده ناظر سلولهای بنیادی مصنوعی درهرچیز با یک تاب تبدیل به کووید نوزده و خطر بیماری تضادهای علمیاختلاف خانوادگی را حل کنحس متفاوتپروتز عصبی برای تکلممغز به تنهایی برای فرهنگ استفاده از سلول های بنیاالکتروتاکسی(گرایش و حرکدو برابر شدن خطر مرگ و میبارداری بدون رحمقارچ بی مغز در خدمت موجوددرمان سرگیجه بدون نیاز بچیزی شبیه نور تو نیسترژیم های غذایی و نقش مهم هندسه ی رایج کیهانتمدنی قدیمی در شمال خلیج مورد نادر همپوشانی دو بیتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم سردرد به دلیل افت فششمین کنگره بین المللی سکاهش میل جنسی در ام استغییرات منطقه بویایی مغزارتقا و تکامل سنت آفرینش آملودیپین داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت چهارمدیوار، از ابتدا توهم بودمغط یک گیرنده استاصول سلامت کمرامید درمان کرونا با همانچگونه جمعیت های بزرگ شکل بحثی درباره هوش و تفاوتهقطره قطرهدرک و احساسرادیوی مغز و تنظیم فرکانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتو کجای جهانیمیدان بنیادین اطلاعاتویرایش DNA جنین انسان، برتاثیر دوپامین و سروتونینسیاهچاله ی تولید کنندهجنبه های موجی واقعیتضربه مغزی در تصادف رانندکتاب طبیعت در قالب هندسهمبتکران خودشکوفاارتروز یا خوردگی و التهاآینده ی انسان در فراتر ازحس و ادراک قسمت بیست و دودانشمندان ژنی از مغز انسنقش گرمایش آب و هوا در همبلندی در ذهن ما درک بلندیانگشت نگاری مغز نشان میدنگاهت را بلند کنبدون بار گذشتهلزوم گذر انسان از حدها و درختان اشعار زمینتو در میانه ی جهان نیستی زمین زیر خلیج فارس تمدنی هوش مصنوعی از عروسک بازی ماه رجبواکسن کووید 19 چیزهایی که تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز براسانسور از روی قصد بسیاری جهان هایی در جهان دیگرظرف باید پر شود چه با چرک گل خاردار، زیباستمدل هولوگرافیک تعمیم یافاز نظر علم اعصاب اراده آزآیا یک، وجود داردحس و ادراک- قسمت شصت و چهبه جای محکوم کردن دیگران داروی لیراگلوتیدنقش رژیم غذایی در رشد و اانسان قدیم در شبه جزیره عنباید صبر کرد آتش را بعد برخی مرزهای اخلاق و علوم من، ما یا چی؟ذهن و زندگیتوهم و خیالزندگی بی دودهوش مصنوعی از عروسک بازی واسطه ها د رمسیر ایجاد مغتاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانستم، بی پاسخ نیستجهانی که از یک منبع، تغذیعلایم کمبود ویتامین E را گالکانزوماب، دارویی جدیمرگ تصادفیاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجخواب سالم عامل سلامتی و یبی نظمی مقدمه شناختفلج دوطرفه عصب 6 چشمداروی ضد چاقینقطه بی بازگشتاولین مورد PML به دنبال تکچرا ماشین باید نتایج را پبرخی سلولهای عصبی در تلامنابع انرژی از نفت و گاز رفتار اجتماعی انسان، حاصتوسعه برخی شغل ها با هوش زیرک ترین مردمهوش مصنوعی درمانگر کامپییک جهش ممکن است ذهن انسانتبر را بردارابزار بقا از نخستین همانسرگردانیجایی برای یاد گرفتن باقی عادت دادن مغز بر تفکرپل جویی اصفهانمشکل از کجاستاز تکینگی تا مغز از مغز تآب زندگی است قسمت دومخودآگاهی و هوشیاريبیماری آلزایمر، استیل کوفاجعه ی جهل مقدسدر هم تنیدگی کوانتومینه جنگ و نه خونریزیایمپلانت مغزیچراغ های متفاوت و نور یکسبزرگترین درد از درون است منبع هوشیاری کجاست قسمت رویا و کابوستکامل مادی تا ابزار هوشمزبان و شناخت حقیقت قسمت اهوش عاطفی قسمت دومژنها نقشه ایجاد ابزار هوتراشه ی هوش مصنوعی در مغزابزار بقای موجود زنده از شلیک فراموشیحقیقت قربانی نزاع بین بی غرور و علمپیوند مغز و سر و چالشهای معجزه های هر روزهاز تکینگی تا مغز، از مغز آزمون ذهنی گربه شرودینگرخدا نور آسمان ها و زمین ابیندیشفرار در فرار از میزبان، ددرمان نگهدارنده ی اعتیادنوار مغزی روشی مهم در تشخفرد موفقدرمان نابینایان آیا ممکننوار مغز، مفید و بی خطرایپیداکریننظریه تکامل در درمان بیمتفاوت ها را به رسمیت بشنامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروزه داری و بیمار ی ام اس تکامل، نتیجه ی برنامه ریسفرنامه سفر به بم و جنوب هیچ کاری نکردن به معنی چیکمردرد و علل آنتشنج به صورت اختلال رفتااثرات فشار روحی شدیدشگفت نیست من عاشق تو باشمحوادث روزگار از جمله ویرپیشرفتی مستقل از ابزار همغز و اخلاقاز روده تا مغزإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَدقیق ترین تصاویر از مغز ابا خودت نجنگقله سقوطدرمان با سلول های بنیادینوروپلاستیسیتی چیستاگر میدانی مصیبت بزرگتر همیشه چشمی مراقب و نگهباتلاش های جدید در ALSمنتظر زمان ایده آل نشوروشی جدید در درمان قطع نختاثیر نگاه انسان بر رفتاسلام تا روشناییهز ذره، یک دنیاستکودک هشت ساله لازم است آدتظاهر خوابیده ی مادهاختلال حرکتی مانند لرزش حس چشایی و بویاییپرورش مغز مینیاتوری انسامغز بیش از آنچه تصور میشواستیفن هاوکینگ در مورد هالکترودهای کاشتنیدو داروی جدید برای میاستبازگشایی مجدد مطب دکتر سقبل و بعد از حقیقتدرمان سرگیجه بدون دارونکاتی در مورد تشنجرژیم های غذایی و نقش مهم هندسه بنیادینتمرکز و مدیتیشنموسیقی نوتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوی ما آید نداها را صداشعار و عملکاهش مرگ و میر ناشی از ابتغییرات مغز پس از 40 سالگیارتقا یا بازگشت به قبل ازآموزش نوین زبانحس و ادراک قسمت نوزدهمدید تو همیشه محدود به مقدنفرت، اسیب به خود استاضطراب و ترسامیدهای جدید برای بازیابچگونه جمعیت های بزرگ شکل بحثی درباره هوش و تفاوتهلمس کوانتومیدرک کنیم ما همه یکی هستیمراز تغییرهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتو کز محنت دیگران بی غمیمیدازولام در درمان تشنج ویشن پروتاثیر دپاکین بر بیماری مسیاهچاله، سیاه خالص یا پجنسیت و تفاوت های بیناییضررهای مصرف شکر و قند بر کتاب، سفری به تاریخمتواضع باشارزش های وارونهآینده ی علم و فیزیک در60 ثحس و ادراک قسمت بیست و سودانشمندان پاسخ کوانتومی نقش پیش زمینه ها و اراده انتقال ماده و انرژیچالش هوشیاری و اینکه چرا بدون زمان، ماده ای وجود نلزوم سازگاری قانون مجازادرد و درستوقف؛ شکستزمان چیستهوش مصنوعی از عروسک بازی ماپروتیلینواکسن کرونا و گشودن پنجرتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستیسانسور بر بسیاری از حقایجهان یکپارچهظرفیت مغز چقدر استگل درون گلدانمدل های ریز مغز مینی بریناز واقعیت امروز تا حقیقتآیا کیهان می تواند یک شبیحسن یوسف باغچه ی منبه جای تولید، بیشتر گوش کداروی تشنجی درباردارینقش زنجبیل در جلوگیری از انسان میوه ی تکاملنبرو و انرژی مداومبرخی نکات از گاید لاین پرمنابع انرژي پاک سرچشمه حذهن و شیمی بدنتوهم وجودزندگی در جمع مواردی را برهوش مصنوعی از عروسک تا کموبینار اساتید نورولوژی دتاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانستون فقرات انسان دو پا جلجهانی در ذهنعلائم عصبی آلزایمر، با اگام کوچک ولی تاثیرگذارمرگی وجود ندارداز تکینگی تا مغز از مغز تآیا خداباوری محصول تکاملخواب عامل دسته بندی و حفطبی هیچ می ایی و بی هیچ میرفن آوری های جدید علیه شناداروی ضد چاقینمیتوان با بیرون انداختناولین مورد پیوند سر در انچرا مردم با زندگی میجنگنبرخی سيناپسها طی تکامل و منابع انرژی از نفت و گاز رقیبی قدرتمند در برابر متوصیه های سازمان بهداشت زیست شناسی کل در جزء فراکهوش مصنوعی درخدمت خلق وحیک رژیم غذایی جدید، می توتحریک عمقی مغزابزار بقا از نخستین همانسربازان ما محققا غلبه می جایی خالی نیستعارضه جدید ویروس کرونا سپل خواجو اصفهانمشکلات نخاعیاز تکینگی تا مغز از مغز تآب زندگی است قسمت سومخودت را از اندیشه هایت حفبیماری الزایمرفارغ التحصیلان، فقیر و ددر هم تنیدگی کوانتومی و پنه روش تقویت مغزایمپلانت مغزی و کنترل دو نزاع ها بیهوده استبسیاری از مجرمان، خودشانمنبع هوشیاری کجاست قسمت رویا و خبر از آیندهتکامل مداومزبان و شناخت حقیقت قسمت دهوش عاطفی قسمت سومژنها ، مغز و ارادهتراشه ی بیولوژِیکابزار بقای موجود زنده از شنا در ابهای گرم جنوب نیاحقیقت آنطور نیست که به نظغربال در زندگیپیوند اندام از حیوانات بمعجزه ی چشماز تکینگی تا مغز، از مغز آزادی در چیستخدا بخشنده است پس تو هم ببیهوش کردن در جراحی و بیمفرد یا اندیشهدرمان های اسرار آمیز در آنوار مغز، ترجمه ی فعالیت ایا کوچک شدن مغزانسان النظریه تکامل در درمان بیمتفاوت های بین زن و مرد فقمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروزه داری سلول های بنیادتکثیر سلول در برابر توقف سفرنامه سفر به بم و جنوب هیچ کس مانند تو نگاه نمیککمردرد با پوشیدن کفش مناتشنج عدم توازن بین نورون اثرات مفید قهوهشگفت انگیز بودن کیهانحکمت الهی در پس همه چیزپپوگستمغز و سیر تکامل ان دلیلی از سایه بگذرافت فشار خون ناگهانی در ودل به دریا بزنبا خدا باشقلب های سادهدرمان تومورهای مغزی با انوروز مبارکاگر نیروی مغناطیس نباشد همیشه اطمینان تو بر خدا بتلاش های جدید در درمان فرمنحنی که ارتباط بین معرفروشی جدید در درمان نابینتاثیر نگاه انسان بر رفتاسلاح و راهزنیهزینه ای که برای اندیشیدشبیه سازی سیستم های کوانکودک ایرانی که هوش او از تظاهری از ماده است که بیداختلال خواب فرد را مستعد حس و ادراک (قسمت اول )پرکاری تیروئیدمغز برای فراموشی بیشتر کاستیفن هاوکینگ در تفسیر الگو نداشتیمدو سوی واقعیتبازگشت از آثار به سوی خداقبل از آغازدرمان سرطان با امواج صوتچگونه مولکول های دی ان ایرژیم ضد التهابیهندسه در پایه ی همه ی واکتمرکز بر هدفموسیقی هنر مایع استوقتی خورشید هست شمع به کاتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوپاپ ها یا ترانزیستورهاصبور باشکاهش التهاب ناشی از بیماتغییرات آب و هوایی که به ارتوکين تراپی روشی جديد آمارهای ارائه شده در سطح حس و ادراک قسمت هفتمدیدن خدا در همه چیزنقاشی هایی با بوی گذشته یاطلاع رسانی اینترنتیامیدوار باش حتی اگر همه چچگونه حافظه را قویتر کنیبحثی درباره هوش و تفاوتهلووفلوکساسیندرک احساسات و تفکرات دیگراست دستی و چپ دستیهوش مصنوعی الفاگوتو پیچیده ترین تکنولوژی مکان زمان یا حافظه زمانواقعیت فیزیکی، تابعی از تاثیر داروهای ضد التهاب سیاره ی ابلهانجنسیت و تفاوت های بیناییضررهای شکر بر سلامت مغزکتابخانهمجموعه های پر سلولی بدن مارزش های حقیقی ارزش های غآینده با ترس جمع نمیشودحس و ادراک قسمت بیستمدانشمندان اولین سلول مصننقش پیشرفته ی سلول های بنانتروپی و هوشیاریچالش هوشیاری و اینکه چرا بر کسی اعتماد نکن مگر اینلزوم سازگاری قانون مجازادرد باسن و پا به دلیل کاهتولید مولکول جدید توسط هزمان و مکان، ابعاد کیهان هوش مصنوعی از عروسک بازی ماجرای جهل مقدسواکسن کرونا از حقیقت تاتتاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمسانسور ذهنجهان یکپارچهعقل مجادله گرگل زندگیمدیون خود ناموجوداز کجا آمده ام و به کجا میآیا گذشته، امروز وآینده حساسیت روانی متفاوتبه خوبی های دیگران فکرکنداروی جدید ALSنقش زبان در سلطه و قدرت اانسان ها می توانند میدان چت جی پی تیبرخی نرمش ها برای درد زانمنابع انرژی از نفت و گاز ذهن پر در برابر آگاهیتوهم وجودزندگی در سیاهچالههوش مصنوعی از عروسک تا کموجود قبل از ناظر هوشمندتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانستارگانی قبل از آغاز کیهجهان، تصادفی نیستعلت خواب آلودگی بعد از خوگامی در درمان بیماریهای مراقب خودتون و خانواده هاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا دلفین ها می تواند از خواص فلفل سبزبی ذهن و بی روحفناوری هوش مصنوعی نحوه خداروی ضد تشنج با قابليت تنمیتوان بر سیاه سیاه نوشاولین هیبرید بین انسان و چرا مغز انسان سه هزار سالبرداشت مغز ما از گذر زمانمنابع بی نهایت انرژی در درقابتی بی هدف یا رقابتی هتوصیه های غیر دارویی در سزیست شناسی باور حقیقت یا هوش مصنوعی ساخته هوش طبییکی از علل محدودیت مغز امتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقا از نخستین همانسربرولایزینجاذبهعجول نباشپلاسمای غالبمشکلات بین دو همسر و برخیاز تکینگی تا مغز از مغز تآب، زندگی است(قسمت پنجم)خودروهای هیدروژنیبیماری ای شبیه آلزایمر و فاصله ها در مکانیک کوانتدر هم تنیدگی کوانتومی و دچه زیاد است بر من که در ایایمپلانت مغزی کمک میکند نزاع بین جهل و علم رو به پبسیاری از بیماری های جدیمنبع هوشیاری کجاست قسمت رویا بخشی حقیقی از زندگی تکامل چشمزبان و شناخت حقیقت قسمت سهوش عاطفی قسمت ششمژنهای مشترک بین انسان و وتربیت کودکان وظیفه ای مهابزار بقای موجود زنده از شناخت و معرفت، و نقش آن دحقیقت افرادمقالاتپیوند اندام حیوانات به امعجزه ی علماز تکینگی تا مغز، از مغز آزادی عقیده، آرمانی که تخدای رنگین کمانبیهوشی در بیماران دچار اآزار حقیقیخدایی که ساخته ی ذهن بشر بیوگرافیفرد حساس از نظر عاطفی و بدرمان های بیماری آلزایمرنوار عصب و عضلهایا این جمله درست است کسینظریه تکامل در درمان بیمتفاوت های تکاملی در مغز ومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروزهای بد باقی نمیماندتأثیر نیکوتین سیگار بر مسفرنامه سفر به بم و جنوب هیچ کس حقیقت را درون مغز کنفرانس تشنج هتل کوثر اصتشویق خواندن به کودکاناثرات مفید روزه داریشگفت زده و حیران باشحافظه میتواند بزرگترین دپایان، یک آغاز استمغز کوانتومیاز علم جز اندکی به شما داافت هوشیاری به دنبال کاهدلایلی که نشان میدهد ما ببا طبیعت بازی نکنقلب و عقلدرمان تشنجنوروز یا روز پایانیاگر نعمت فراموشی نبود بسهمیشه به آنچه داری، خوشنتلاش های جدید در درمان سرمنشأ اطلاعات و آموخته ها روشی جدید در درمان سکته متاثیر ویتامین دی بر بیماسلسله مباحث هوش مصنوعیهزینه سنگین انسان در ازاشبکه های مصنوعی مغز به درکودکان مهاجرتعویض دارو در تشنجاختلال در شناسایی حروف و حس و ادراک (قسمت دوم )مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟استخوان های کشف شده، ممکالگو و عادت را بشکن و در ادولت یا گروهکبازگشت به ریشه های تکاملقبل از انفجار بزرگدرمان ضایعات نخاعیچگونه میتوان با قانون جنرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وهندسه زبانِ زمان استتمرکز بر امروزمیلر فیشر نوعی نادر از گیوقتی ریشه ها عمیقند از چیتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوپاپ ها یا ترانزیستورهاصبور باشکاهش حافظه هرچند فرایندیتغییرات تکاملی سر انسان ارتباط میکروب روده و پارآن چیزی که ما جریان زمان حس و ادراک قسمت هفدهمدیدگاه نارسای دوگانه ی مچقدر به چشم اعتماد کنیماطلاعات حسی ما از جهان، چامیدوارینگاه من، نگاه تو و یا حقیبحثی درباره هوش و تفاوتهلوب فرونتال یا پیشانی مغدرک تصویر و زبان های مخلترجزخوانی هایی که امروز بهوش مصنوعی اکنون می توانتو آرامش و صلحیمکانیک کوانتومی بی معنی واقعیت چند سویهتاثیر داروی ضد تشنج سدیم سیاره ابلهانجهل مقدسضعیف و قویکجای مغز مسئول پردازش تجمجرم، گاهی قربانی استارزش حقیقی زبان قسمت اولآیا فراموشی حتمی استحس و ادراک قسمت دهمبلوغ چیستدانشمندان تغییر میدان مغنقش آتش در رسیدن انسان بهانتظار گذر تندباد؟چالش هوشیاری و اینکه چرا برلیتیونلزوم عدم وابستگی به گوگل درد زانو همیشه نیاز به جرتولید مثل اولین ربات های زمان و گذر آن سریع استهوش مصنوعی از عروسک بازی ماجرای عجیب گالیلهواکسن کرونا ساخته شده توتاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکساهچاله ها تبخیر نمیشودجهان کنونی و مغز بزرگتریعقل در جهان جدید، عجیب اسگلوله ی ساچمه ایمدیریت اینترنت بر جنگاز کسی که یک کتاب خوانده آیا پیدایش مغز از روی تصاخفاش کور و انسان بینا؟به خودت مغرور نشوداروی جدید s3 در درمان ام نقش زبان در سلطه و قدرت اانسان یک کتابخانه استچت جی پی تیبرخی نرمش ها برای زانومنابع انرژی از نفت و گاز ذهن تو همیشه به چیزی اعتقتوهم بی خداییزندگی زمینی امروز بیش از هوش مصنوعی از عروسک تا کموراپامیل در بارداریتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانسخن نیکو مانند درخت نیکوجهش های ژنتیکی مفید در ساعماد الدین نسیمی قربانی گامی در درمان بیماریهای مراحل ارتقای پله پله کیهاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا دلفین ها میتوانند باخواص منیزیمبی سوادی در قرن 21فواید روزه داری متناوبداروی ضد تشنج با قابليت تنمای موفقیتاولین تصویر در تاریخ از سچرا مغزهای ما ارتقا یافت برداشتت از جهان رو زیاد منابع جدید انرژیرموزی از نخستین تمدن بشرتوصیه هایی در مصرف ماهیزیست، مرز افق رویداد هستهوش مصنوعی، کیفیت فریب میافته های نوین علوم پرده تداوم مهم است نه سرعتابزار بقا از نخستین همانسردرد میگرنجاذبه و نقش آن در شکلگیریعدم توقف تکامل در یک انداپمبرولیزوماب در بیماری چمشکلات روانپزشکی پس از ساز تکینگی تا مغز از مغز تآتاکسیخورشید مصنوعیبیماری ای شبیه ام اس مولتفاصله ی همیشگی تصویر سازدر هر سوراخی سر نکننه عدم مطلق بلکه عدم با قایمپلانت نخاعی میتواند دنزاع بین علم و نادانی رو بسیاری از بیماری های جدیمنبع هوشیاری کجاست قسمت رویا تخیل یا واقعیتتکامل و ارتقای نگاه تا عمزبان جانسوزهوش عاطفی بیشتر در زنانژنهای هوش ، کدامندترجمه فعالیت های عضله به ابزارهای پیشرفته ارتباط شناخت حقیقت یا آرزوهای گحقیقت انسانتاثیر ویتامین دی بر بیماپیوند سر آیا ممکن استمعجزه ی علم در کنترل کروناز تکینگی تا مغز، از مغز آزار دیگری، آزار خود استخدایا جز تو که را دارمبیوگرافیفردا را نمیدانیمدرمان های بیماری اس ام اینوار عصب و عضلهایا ابزار هوشمندی یا مغز نعناعتفاوت های زبانی سرمنشا تمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتروزهای سختتأثیر نگاه انسان بر رفتاسفری به آغاز کیهانهیچ اندر هیچکنگره بین المللی سردرد دتشخیص ژنتیکی آتروفی های اثرات مضر ماری جواناشگفتی های نقشه ی ژنتیکیحافظه های کاذبپاکسازی مغزمغز آیندگان چگونه است ؟ازدواج های بین گونه ای، رافتخار انساندنیا فریب و سرگرمیبالای هر دستی، دستی هستقلب یا مغزدرمان جدید ALSنورالژیاگر نعمت فراموشی نبود بسهمیشه داناتر از ما وجود دتلاش های جدید شرکت نورالمنشاء کوانتومی هوشیاری اريتوکسيمب در درمان ام استاثیر ویروس کرونا بر مغز سلطان جنگل یا صاحب ملکوتهزاران سال چشم های بینا وشبکیه های مصنوعیکودکان میتوانند ناقل بی تعامل انسان و هوش مصنوعیاختلال در شناسایی حروف و حس و ادراک قسمت 67مغز بزرگ چالش است یا منفعاستروژن مانند سپر زنان دالگوی بنیادین و هوشیاریدونپزیل در بیماران قلبی بازخورد یا فیدبکقبرستان ها با بوی شجاعتدرمانهای بیماری پارکینسچگونه مغز ما، موسیقی را پرژیم غذایی سالم و ضد التههندسه، نمایشی از حقیقتتمساح حد واسط میان مغز کومیهمانهای ناخوانده عامل وقتی شروع به بیدار شدن میتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوپاپ ها یا ترانزیستورهاصبر لازمه ی پیروزی استکاهش دوپامین عامل بیماریتغذیه بر ژنها تاثیر داردارتباط ماده و انرژیآنچه می دانم، آنچه را میخحس و ادراک قسمت هجدهمدیروز و امروزنقش قهوه در سلامتیاطلاعاتی عمومی در مورد مامیدواری و مغزنگاه مادی غیر علمی استبحثی درباره هوش و تفاوتهلوتیراستامدرک حقیقت نردبان و مسیری رحم مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک های بمکانیزمهای دفاعی در برابواقعیت چیستتاثیر درجه حرارت بر مغزسیاره ابلهانجهان فراکتالطلوع و حقیقتکرونا چه بر سر مغز می آورمحل درک احساسات روحانیارزش حقیقی زبان قسمت دومآیا ممکن است موش کور بی محس و ادراک قسمت دوازدهمبلعیدن ستاره توسط سیاهچادانشمندان روش هاي جدیدی نقش انتخاب از طرف محیط، نانحراف و حقیقتچالش هوشیاری و اینکه چرا برنامه و ساختار پیچیده ممقاومت به عوارض فشار خون دردهای سال گذشته فراموش تولید یا دریافت علمزمان و صبرهوش مصنوعی از عروسک بازی ماده ی تاریکواکسن آلزایمرتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استسایه ی هوشیاریجهان کاملی در اطراف ما پرعقل سالمگلوئونمداخله ی زیانبار انساناز آغاز خلقت تا نگاه انساآیا آگاهی پس از مرگ از بیخفاش با شیوع همه گیری جدیبه خودت نگاه کنداروی جدید لنفوم و لوکمینقش سجده بر عملکرد مغزانسان باشنتایج نادانی و جهلبرخی نرمش های گردنمنابع انرژی از نفت و گاز ذهن خود را مشغول هماهنگیتوهم تنهاییزندگی زودگذرهوش مصنوعی از عروسک تا کمورزش هوازی مرتب خیلی به قتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانسخن و سکوتجهش های ژنتیکی غیر تصادفعنصر اصلی تعیین واقعیتگاهی لازم است برای فهم و مرز مرگ و زندگی کجاستاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا دست مصنوعی به زودی قاخواص میوه ی بهبی شرمیفواید روزه داری متناوبداروی ضد تشنج توپیراماتنمایش تک نفرهاولین دارو برای آتاکسی فچرا ویروس کرونای دلتا وابررسي علل احتمالي تغيير مناطق خاص زبان در مغزرمز و رازهای ارتباط غیر کتوضیحی ساده در مورد هوش مزاویه نگاه ها یکسان نیستهوش مصنوعی، اتفاقات و تحیاد گرفتن مداومتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از سردرد میگرن در کودکانجبران از دست رفته هاعدم درکپنج اکتشاف شگفت آور در مومشکلات روانپزشکی در عقب از تکینگی تا مغز از مغز تآتاکسی فریدریشخوش قلبی و مهربانیبیماری اسپینال ماسکولار فتون های زیستیدر والنتاین کتاب بدید همنهایت معرفت و شناخت درک عایمپلانت استخوانی در آسینزاع بین علم و جهل رو به پبشکه ای که ته نداره پر نممنبع هوشیاری کجاست قسمت رویا حقی از طرف خداتکامل و ریشه ی مشترک خلقتزبان ریشه هایی شناختی اسهوش عاطفی در زنان بیشتر اژنهای حاکم بر انسان و انسترجمه ی فعالیت های عضله بابزارهای بقا از نخستین هشناخت درون، شناخت بیرون؛حقیقت اشیاصفحه اصلیپیوند سر برای چه بیمارانمعجزه در هر لحظه زندگیاز تکامل تا مغز از مغز تا پیوند سر، یکی از راه حلهامعرفت و شناختاز تکامل تا مغز، از مغز تآسيب میکروواسکولاریا آسخرما منبع بسیار خوب آنتی بیان ژن های اسکیزوفرنی دفرزندان زمان خوددرمان های جدید ALSنوار عصب و عضلهایا بیماری ام اس (مولتیپهفت چیز که عملکرد مغز تو تفاوت ایستایی و تکاپومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروزهای سخت میگذردتأثیر شیرینی های حاوی لوسقوط درون جاذبه ای خاص، چهیچگاه از فشار و شکست نترکنگره بین المللی سردرد دتشخیص آلزایمر سالها قبل اجزای پر سلولی بدن انسان شگفتی های زنبور عسلحافظه و اطلاعات در کجاست پارادوکس ها در علممغز اندامی تشنه ی انرژی ااسکلت خارجی در درمان اختافراد آغاز حرکت خودشان ردنیا مکانی بسیار اسرارآمبالاترین هدف از دولتقلب دروازه ی ارتباطدرمان جدید مولتیپل میلومنورالژی تریژمینالاگر با مطالعه فیزیک کوانهمیشه راهی هستتلاش هایی در بیماران قطع مهمان ناخواندهریه زغالیتاثیر ژنها بر اختلالات خسم زنبور ، کلیدی برای وارهستي مادي ای که ما کوچکترشباهت مغز و کیهانکودکان گذشته به آینده فکتعامل انسان با هوش مصنوعاختلالات مخچهپراسینزوماب در پارکینسوحس و ادراک قسمت 74مغز بزرگ چالشهای پیش رواسرار آفرینش در موجالگوبرداری از طبیعتدوچرخه در کاهش دردهای کمبازسازي مغز و نخاع چالشی قدم زدن و حرکت دید را تغیدرماندگی به دلیل عادت کرچگونه مغز پیش انسان یا همرژیم غذایی ضد التهابیهنر فراموشیتنفس هوازی و میتوکندریمیوپاتی و نوار عصب و عضلهویتنام نوعی کرونا ویروس تاثیر گیاه خواری بر رشد وسوخت هیدروژنی پاکصبر و واقعیتکاهش سن بیولوژیکی، تنها ثبت و دستکار ی حافظهارتباط متقابل با همه ی حیآنچه ناشناخته است باید شحس و ادراک قسمت هشتمدیسک گردننقش مهاجرت در توسعه نسل ااطلاعاتی عمومی در مورد مامیدی به این سوی قبر نیستنگاه محدود و تک جانبه، مشبحثی درباره احساسات متفالوزالمعده(پانکراس)مصنوعدرک دیگرانرحم مصنوعیهوش مصنوعی از عروسک های بما انسانها چه اندازه نزدواقعیت چیستتاثیر درجه حرارت بر عملکسیب یکسان و دیدگاه های متجهان قابل مشاهده بخش کوچطلای سیاهکریستال هامحل درک احساسات روحانی دارزش حقیقی زبان قسمت سومآیا ما کالا هستیمحس و ادراک قسمت سومبنی عباس، ننگی بر تاریخدانشمندان روشی برای تبدینقش اتصالات بین سلولهای اندوه در دنیا استچالش های ایستادن بر دو پابرنامه ی مسلط ژنها در اختمقایسه رقابت و همکاریدردی که سالهاست درمان نشتولید پاک و فراوان انرژیزمان واقعیت است یا توهمهوش مصنوعی از عروسک بازی ماده ی خالیواکسن ایرانی کرونا تولیدتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنسایه را اصالت دادن، جز فرجهان پیوستهعقلانیت بدون تغییرگمان میکنی جرمی کوچکی در مدارک ژنتیکی چگونه انساناز انفجار بزرگ تا انفجار آیا امکان بازسازی اندامهخلا، حقیقی نیستبه دنبال رستگاری باشداروی جدید میاستنی گراوینقش غذاها و موجودات درياانسان جدید از چه زمانی پانجات در اعتماد به خودبرخی یونها و مولکول های ممنابع انرژی از نفت و گاز ذهن خالی از شلوغی افکارتوهم جداییزندگی سلول در بدن، جدای اهوش مصنوعی از عروسک تا کمورزش هوازی ، بهترین تمریتاریکی و نورابزار بقا از نخستین همانسخن پاک و ثابتجهش های بیماری زا، معمولعوامل موثر در پیدایش زباگاهی مغز بزرگ چالش استمرز بین انسان و حیوان کجااز تکینگی تا مغز از مغز تآیا رژیم غذایی گیاهی سلاخواص هلو برگ هلوبی عدالتی در توزیع واکسن فواید زیاد دوچرخه سواریداروی ضد جنون در درمان تیچند نرمش مفید برای کمردراولین دروغچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک بررسی مغز با امواج مادون مناطق خاصی از مغز در جستجرمز گشایی از اتصالات مغزتوضیحات دکتر فاطمی در موزاوسکا درمان گوشرهوش احساسییاد بگیر فراموش کنیترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از سردرد میگرنی در کودکانجدا کردن ناخالصی هاعدالت برای من یا برای همهپول و شادیمشاهده گر جدای از شیء مشااز تکینگی تا مغز از مغز تآتاکسی مخچه ای خودایمنخوش خیالی و خوش بینیبیماری اضطراب عمومیفروتنی معرفتیدر یک فراکتال هر نقطه مرکنهایت در بی نهایتایمان به رویانسبیت عام از زبان دکتر بربشریت از یک پدر و مادر نیمنبع هوشیاری کجاست قسمت رویاها از مغز است یا ناخوتکامل ابزار هوش ، راه پر زبان شناسی مدرن در سطح سلهوش عاطفی در زنان بیشتر اکفش و کتابترجمه ای ابتدایی از اسراابزارهای بقا ازنخستین همشناسایی تاریخچه ی تکاملیحقیقت تنها چیزی است که شاسوالات پزشکیپیامهای کاربرانپیوندهای پیچیده با تغییرمغز فکر میکند مرگ برای دیاز تکامل تا مغز، از مغز تآسیب ها ناشی از آلودگی هوخسته نباشی بابابیان حقیقتفرضیه ای جدید توضیح میدهدرمان های جدید میگرننوار عصب و عضلهایا بدون زبان میتوانیم تهفت سین یادگاری از میراث تفاوت ارباب و رهبر حقیقیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروش مقابله مغز با محدودیتئوری تکامل امروز در درمسقوط زیگزاگی یا ناگهانیهیپرپاراتیروئیدیسمکنترل همجوشی هسته ای با هتشخیص ایدزاجزایی ناشناخته در شکل گشانس یا نتیجه ی تلاشحافظه و اطلاعات در کجاست پاسخ گیاهان در زمان خوردمغز انسان ایا طبیعتا تمااسکار، لگوی هوشمندافراد بی دلیل دوستدار تو دنیای شگفت انگیز کوانتومباهوش ترین و با کیفیت تریقلب روباتیکدرمان جدید میگرن با انتی نوزاد ناشنوای متولد شده،همیشه عسل با موم بخوریمتلاش در تولید انرژی به رنمهندسی ژنتیک در حال تلاش ریواستیگمینتاثیر کلام در آیات کلام بسماگلوتید داروی کاهش دهنهستی ما پس از شروعی چگال شباهت مغز با کیهان مادیکودکان خود را مشابه خود تتعادل دوپامین، فقط باعث اختلالات حرکتی در انسانپرتوهای صادر شده از سیاهحس و ادراک قسمت 75مغز بزرگ و فعال یا مغز کواسرار بازسازی اندام هاالتهاب شریان تمپورالدوچرخه سواری ورزشی سبک و باغچه ی منقدرت مردمدرها بسته نیستچگونه هموساپينس بر زمین رژیم غذایی ضد دردهنر حفظ گرهتنفس هوازی و میتوکندریمیوتونیک دیستروفیویتامین E برای فعالیت صحتاثیر گیاه خواری بر رشد وسودمندی موجودات ابزی بر صبر بسیار بایدکایروپاکتیک چیستثبت امواج الکتریکی در عصارتباط چاقی و کاهش قدرت بآنچه واقعیت تصور میکنیم حس و ادراک قسمت هشتاد و ندیستونی قابل درماننقش میدان مغناطیسی زمین اعتقاد اشتباه، نتیجه ی نامیدی تازه در درمان سرطانگاه کلی نگربحثی درباره احساساتی غیرلیروپریم داروی ترکیبی ضددرک درست از خود و هوشیاریتو افق رویداد جهان هستیرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرهوش مصنوعی از عروسک های بما انسانها چه اندازه نزدواقعیت های متفاوتتاثیر درجه حرارت بر عملکسیر آفرینش از روح تا مغز جهان موازی و حجاب هاطوفان فقر و گرسنگی و بی سکریستال زمان(قسمت اولمحدودیت چقدر موثر استارزش خود را چگونه میشناسآیا ما تنها موجودات زنده حس و ادراک قسمت سی و هشتمبه قفس های سیاهت ننازدانش، قفل ذهن را باز میکننقش تیروئید در تکامل مغزاندوه دردی را دوا نمیکندچالش کمبود اندام برای پیبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱مقابله ی منطقی با اعتراضدرس گرفتن از شکست هاتولید اندام با چاپ سه بعدزمان پلانکهوش مصنوعی از عروسک بازی ماده ای ضد التهابیواکسن اسپایکوژنتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینساخت سلول عصبی حتی پس از جهان پیوستهعقیده ی بی عملگنجینه ای به نام ویتامین مروری بر تشنج و درمان هایاز بار خود بکاه تا پرواز آیا انسان با مغز بزرگش اخخلا، خالی نیستبه زودی شبکه مغزی به جای داروی جدید آلزایمرنقش غذاها و موجودات درياانسان خطرناکترین موجودنجات در راستگوییبرخی اثرات مضر ویتامین دمنابع انرژی از نفت و گاز ذهن سالمتوهم جدایی و توهم علمزندگی، مدیریت انرژیهوش مصنوعی از عروسک تا کمورزش و میگرنتاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین همانسخت ترین حصارجهش تمدنی عجیب و شگفت انسعوامل ایجاد لغت انسانی و گاهی جهت را عوض کنمرز جدید جستجو و اکتشاف، از تکینگی تا مغز از مغز تآیا رژیم غذایی گیاهی سلاخواص هندوانهبیمار 101 ساله، مبتلا به سفیلم کوتاه هیروشیما از هدارویی خلط آورچند جهانیاولین سلول مصنوعیچرا پس از بیدار شدن از خوبررسی و اپروچ جدید بر بیممنبع نور واقعی و ثابت، حقرمز پیشرفت تواضع است نه طتیوتیکسن داروی ضد جنونزبان فرایند تکاملی برای هوش احساسییادگیری مهارت های جدید دتروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از سردرد و علتهای آنجدایی خطای حسی استعسل طبیعی موثر در کنترل بپول و عقیدهمشاهده آینده از روی مشاهاز تکینگی تا مغز از مغز تآتش منبع انرژیخوشبختی چیستبیماری بیش فعالیفروتنی و غروردر کمتر از چند ماه سوش جدنهادینه سازی فرهنگ اختلااین پیوند نه با مغز بلکه چسبیدن به خود، مانع بزرگ بعد پنجممنبع هوشیاری کجاست قسمت53رویاهای پر رمز و حیرتی درتکامل تکنولوژیزبان شناسی نوین نیازمند هوشمندی کیهانکل اقیانوس در یک ذرهترس و آرمان هاابزارهای بقای موجود زندهشناسایی سلول های ایمنی احقیقت خواب و رویاحقیقت در علم، هرگز نهایی سایتهای دیگرپیوندی که فراتر از امکانمغز قلباز تکامل تا مغز، از مغز تآسیب روانی شبکه های اجتمخطا در محاسبات چیزی کاملبیداری معنوی یعنی دوستی فساد اقتصادی سیتماتیک دردرمان های جدید در بیماری نوار عصب و عضله مهم در تشایا تکامل هدفمند استهم نوع خواری در میان پیشیتفاوتهای جنسیتی راهی برامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمروش های صرفه جویی در ایجاتئوری تکامل در پیشگیری و سلول های مغزی عامل پارکیهاوکينگ پیش از مرگش رسالکنترل جاذبهتصویر خورشید یا خود خورشاحیای بینایی نسبی یک بیمشانس یا تلاشحافظه و اطلاعات در کجاستپختگی پس از چهل سالگي به مغز انسان برای ایجاد تمداساس انسان اندیشه و باور افزایش قدرت ادراکات و حسدنیایی پر از سیاهچاله باور و کیهان شناسیقلب را نشکندرمان جدید کنترل مولتیپلنوسانات کوانتومی منبع ماهمیشه، آنطور نیست که هستتلاشی برای درمان قطع نخامهندسی بدنریاضیات یک حس جدید استتاثیر کپسول نوروهرب بر نسندرم میلر فیشرهشت توصیه برای کاستن از دشباهت های ریشه ای چند بیمکودکان را برای راه آماده تعداد کلی ذهن ها در جهان اختلالات صحبت کردن در انپرتوزایی از جسم سیاهحس و ادراک قسمت 78مغز بزرگترین مصرف کننده اصفهان زیباام آر آی جدید با قدرت شگفدوپامین قابل حل در آببترس از اینکه کسی، به درگقدرت و شناخت حقیقتدرهای اسرارآمیز و پوشیدهچگونه هوشیاری خود را توسراه فراری نیستهنر رها شدن از وابستگیتنفس بدون اکسیژنمیگرن و پروتئین مرتبط با ویتامین E در چه مواد غذایتاثیر گیاه خواری بر رشد وسی و سه پل اصفهانصد قدح، نفتاده بشکستکار امروز را به فردا نیندارتباط هوش ساختار مغز و ژآنچه حس می کنیم، نتیجه ی حس و ادراک قسمت هشتاد و شدژا وو یا اشنا پندارینقش محیط زندگی و مهاجرت داعتماد به خودامگا سه عامل مهم سلامتنگاه انسان محدود به ادرابحران ذهن فیلمی قابل تاملیس دگرامفتامین یا ویاسدرک عمیق در حیواناتتو انسانی و انسان، شایسترساناها و ابر رساناها و عهوش مصنوعی از عروسک بازی ما اکنون میدانیم فضا خالواقعیت و مجازتاثیر درجه حرارت بر عملکسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان ما میتواند به اندازطوفان بیداریکریستال زمان(قسمت دوم)محدودیت های حافظه و حافظاز فرد ایستا و متعصب بگذرآیا مصرف مولتی ویتامین هحس و ادراک قسمت سی و ششمبه مغز خزندگان خودت اجازدانش، یک انسان را ناسازگنقش حفاظتی مولکول جدید داندوهگین نباش اگر درب یا چالش دیدگاه های سنتی در ببرین نت به جای اینترنتمقابله با کرونا با علم اسدست و پا زدن در سایه؟تولید سلولهای جنسی از سلزمان به چه دلیل ایجاد میشهوش مصنوعی از عروسک بازی ماده، چیزی نیستواکسن اسپایکوژن ضد کروناتاثیر رو ح و روان بر جسمابداع دی ان ای بزرگترین دساخت شبکه عصبی مصنوعی با جهان پر از چیزهای اسرار آعلم و ادراک فقط مشاهده ی گوهر با نظر دیگران سنگ نممرکز هوشیاری، روح یا بدن از بحث های کنونی در ویروسآیا احتمال دارد رویا از آخلاصه ای از مطالب همایش مبه زیر پای خود نگاه نکن بداروی جدید ای ال اسنقش غذاها و موجودات درياانسان در هستی یا هستی در نخاع ما تا پایین ستون فقربرخی اختلالات عصبی مثانهمنابع انرژی از نفت و گاز ذهت را روی چیزهای مفید متتوهم جسمزندگی، مراتب هوشیاری استهوش مصنوعی از عروسک تا کمورزش بهترین درمان بیش فعتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین همانسخت ترین کار، شناخت خود اجهشهای مفید و ذکاوتی که دعواملی که برای ظهور لغت اگذر زمان کاملا وابسته به مرزهای حقیقی یا مرزهای تاز تکینگی تا مغز از مغز تآیا راهی برای بهبود وضعیخواص اناربیمار مرکز تنفس سلولیفیلمی بسیار جالب از تغییدارویی ضد بیش فعالی سیستچند جهانیاوکرلیزوماب داروی جدید شچرا ارتعاش بسیار مهم استبررسی ژنها در تشخیص بیمامنبع هوشیاری کجاست قسمت رمز بقای جهش ژنتیکیتیک و اختلال حرکتیزبان متغیرهوش بشری تهدید برای بشرییادگیری هوش مصنوعی، عمیقتری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از سردرد به دلیل مصرف زیاد مجریان انرژی در سیستم های عشق به هفت مرتبه ی شناختیپوست ساعتی مستقل از مغز دمشاهدات آمیخته با اشتباهاز تکینگی تا مغز از مغز تآثار باستانی تمدن های قدخوشبختی دور از رنج های مبیماری تی تی پیفرگشت و تکامل تصادفی محض در آرزوهایت مداومت داشتهچهار میلیارد سال تکامل باین اندوه چیستنسبت ها در کیهانبعد از کرونامنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمرویای شفافتکامل جریان همیشگی خلقتزبان، نشان دهنده ی سخنگو هوشیاری و وجودکلمات بلند نه صدای بلندترسان نیستیابزارهای بقای از نخستین شهر زیرزمینی در ژاپن برا