دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

ابزارهای بقا از نخستین همانند سازها تا مغز از مغز تا ویروس کرونا قسمت سیزدهم

ابزارهای بقای موجود زنده از نخستین همانند سازها تا مغز، از مغز تا ابزارهای بقای ویروس کرونا(قسمت سیزدهم)
نقش پلاسمای بیماران درمان شده در درمان بیماران
آیا در مقابله با ژن های خودخواه ویروس کرونا میتوان به روش های درمانی فعلی به طور کامل اطمینان کرد؟!

در قسمت های قبلی به طور مفصل در مورد رقابت تکاملی میان موجودات زنده صحبت شد. از آنجا که مغز با هماهنگ و همراه کردن همه دریافت های حسی و پردازش آن به سوی واکنش مناسب، قادر است اطلاعات حسی دریافت شده از دستگاه های مختلف بدن را با هم هماهنگ سازد میتواند با دیدی یکپارچه جوانب زیادی از خطرات موجود بر موجود زنده را درک و پردازش کند و به این ترتیب، قادر است شایسته ترین واکنش را بر اساس معیارهای بقای مادی در نبرد رقابتی میان ژن های خودخواه، بیافریند.

مغز انسان می تواند با کشف و اختراع ابزارهای بررسی دقیق- که می تواند تا ریزترین اجزای موجودات زنده را بببیند- پیش برود. در این تلاش، مغز هرگز محدود به چیزهای دیدنی نخواهد ماند بلکه میتواند با مشاهده تاثیراتی توجیه نشده، عللی نادیدنی را کشف کند. آنچه مسلم است ندیدن علت ها هرگز مغز سالم را از درک تاثیرات آنها باز نمی دارد و شاید بتوانیم در یک نگاه کلی، تفاوت مغز انسان را با حیوانات در قدرت انتزاع و فرانگری آن دانست. بسیاری علل؛ چه علل مادی یا علل غایی یا فاعلی وجود دارد که چشم انسان نمی تواند آن را ببیند ولی مغز انسان میتواند با مشاهده تاثیرات، به آن پی ببرد.

مثلا از علل مادی غیر قابل مشاهده با چشم غیر مسلح، میتوان گلبول های سفید خون انسان و آنتی بادی های پروتئینی موجود در جریان خون را نام برد. از علل فاعلی که با چشم دیده نیمشود میتوان به جهان های موازی ای نام برد که هرچند با چشم ما دیده نمی شود ولی میتوان تاثیرات عمیق آنها را در اجزای مختلف کیهان مادی دید.(و در این میان تفسیر ثابت کیهانی مادی و یا مشاهدات خاص کوانتومی در جهان پیرامون ما مانند آزمایش تجربی دو شکاف و یا آزمون ذهنی گربه شرودینگر نشان دهنده تاثیر آنهاست. به قسمت پنجم این سلسله مباحث مراجعه شود.)

از علل غایی که قابل مشاهده با چشم غیر مسلح نیست میتوان به هدف از تکامل مادی چندین میلیارد ساله رو ی کره زمین اشاره کرد. مشخص است در محدوده عمر کم موجودات زنده، مشاهده هدف نهایی تکامل مادی ممکن نیست ولی بررسی این سیر، میتواند هدف را به ما نشان بدهد؛ هرچند این هدف یعنی ابزار هوش مادی هنوز کودکی در راه رسیدن به هدف نهایی است.(به فصل چهارم کتاب توهم بی خدایی نوشته سید احمد الحسن، مراجعه شود.)

پس عقل سالم، ندیدن را دلیلی بر نبودن نمیداند بلکه مشاهده هر اثر و تاثیر، آن را به سوی علت یابی در پس این تاثیرات میکند.

از موارد بسیار تاثیر گذار در مقابله با عوامل مهاجم در رقابت های ژنتیکی، سیستم ایمنی میزبان است. در قسمت پنجم این سلسله مباحث، به طور مفصل در مورد سیستم ایمنی و روش های تقویت آن، صحبت شد. ولی آیا فردی که سیستم ایمنی ضعیفی دارد، دستش در رقابت با ویروس ها وباکتری ها و دیگر موارد بیماری زا بسته است؟

پیشرفت های عظیم علم پزشکی و روش های نوین درمانی، جواب رامنفیمیکند. دست انسان های امروزهر چقدر هم بدن ضعیفی داشته باشند، بسته نیست؛ بلکه علوم جدید میرود تا با ییچیده ترین روش های اکتشافی، از روش های نوین مانند سلول های بنیادی(قسمت هشتم این سلسله مباحث) و حتی تولید مغزمصنوعی، قدرتی دو چندان را به افراد ناتوان بدهد. در این تلاش بی وقفه با باز شدن درهایی که سالهای قبل اصلا قابل تصور نبود، روش های مختلف بازی و پردازش سیستم ایمنی گامی بلندی است، و همه آنها تلاشی مصنوعی از طرف انسان برای تقویت و اجرای خواسته هایی است که به صورت طبیعی وجود ندارد.

و این، در حقیقت انتخابی است که فراتر از انتخاب طبیعی، کوشش میکند نقش ساخته های دست بشر را بر عالم ما مسلط کند و نقش انسان را به عنوان تعیین کننده مسیر کیهان و زندگی خود مشخص کند.(گمان میکنی جرمی کوچکی؟! در حالی که جهانی بزرگتر در درون توست)و این تلاش هاست که در کنار کشفیات جدید فیزیک کوانتوم مانند آزمون ذهنی گربه شرودینگر و یا عدم قطعیت هایزنبرگ، از انسان، موجودی مختار و توانمند میسازد که آینده بشریت به دست خود اوست.

نقش تکامل مادی در کشف روش های جدید درمانی

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [11.04.20 01:37]
در رقابت تکاملی و ژنتیکی بقا، سیستم ایمنی بدن میزبان در مواجهه با عامل بیماری زا موادی را تولید میکند که به جنگ با ویروس و باکتری میرود. از خصوصویات سیستم ایمنی مهره داران، توانایی ایجاد حافظه ایمنی است. این حافظه ایمنی سبب می شود بدن میزبان در برابر تهاجم دوباره ویروس یا باکتری و دیگر عوامل بیماری زا مقاوم باشد. همه ما با بیماری هایی- که ایجاد ایمنی میکند- آشنا هستیم مثلا اگر کسی سرخک یا اوریون بگیرد تا پایان عمر علیه این بیماری ها مقاوم می شود. از همین فرایند در تولید واکسن هم استفاده میشود یعنی یک قطعه از عامل بیماری زا یا عامل بیماری زای ضعیف شده به داخل بدن میزبان وارد میشود و بدن میزبان با تولید حافظه ایمنی، علیه آن عامل بیماری زا، فرد را برای همیشه از ابتلا به آن، دور میکند. در این فرایند، عامل بیماری زا هم آرام نخواهد نشست و با ایجاد تغییرات ساختاری در بدن خود میتواند از دست سیستم ایمنی فرد، بگریزد و این حالت را در ویروس های جدیدی که در دهه های اخیر وارد زندگی انسان شده است مانند ویروس ایدز، مشاهده می کنیم.
هر کنش از طرف عامل بیماری زا یا سیستم ایمنی با واکنش از طرف رقیب ،مواجه میشود و آن را مقاوم تر میکند.

در این تلاش طبیعی، نقش تلاش مصنوعی و دلخواه انسان بسیار تاثیرگذار است علاوه بر تولید واکسن، انسان امروز با جمع آوری یا تولید آنتی بادی ها به جنگ با عوامل بیماری زا پرداخته است. انسان امروز با کمک پیشرفته ترین وسایل جمع آوری سلول ها و آنتی بادی ها میتواند پلاسما، سلول و حتی یک آنتی بادی خاص را از بدن فرد بیمار بیرون بکشد و آن را به بدن فرد نیازمند تزریق کند. و حتی از این هم فراتر رفته است به طوری که در بسیاری موارد، قادر است از روی آنتی بادی های پروتئینی، آنتی بادی های مصنوعی در مقادیر بسیار زیاد تولید کند(آنتی بادی بادی های منوکلونال) و امروز نقش این آنتی بادی های منوکلونال در درمان سخت ترین بیماری ها واضح است (از ریتوکسیماب و اوکرلیزوماب در بیماری ام اس تا درمان بسیاری از التهاب های خود ایمن در قسمت های دیگر بدن تا درمان بیماری های کشنده ای مانند انسفالیت یا التهاب مغزی خود ایمن)

مشخص است این آنتی بادی ها می توانند علیه ویروس یا باکتری مهاجم هم عمل کنند نمونه آن، تاثیر نسبی برخی از این آنتی بادی ها(تاسی لیزوماب) در درمان عفونت ویروسی جدید با کرونا ویروس بوده است.

اخیرا هم استفاده از آنتی بادی های تولید شده در فرد درمان شده از عفونت ویروس کرونا در تعدادی از بیماران، نتایج خوبی داشته است. ولی آنچه نباید از نظر دور کرد، توانایی عامل بیماریزا در ایجاد جهش های جدید در برابر همه روش های درمانی ماست به طوری که قبلا طی مقاله ای بیان شد در حال حاضر هشت نوع ویروس کرونا در کشور آمریکا شناسایی شده است! یعنی اگر روش های درمانی شما علیه یکی از این ویروس ها موثر باشد ممکن است اصلا روی ویروس های دیگر موثر نباشد.

پس باید به قدرت ژنهای خودخواه در تکامل خودش، آگاه بود. هر نوع اطمینان و آرامش بی مورد و فکر به تولید بیشتر و اقتصاد پویا در شرایط حاضر میتواند به قیمت جان میلیون ها انسان تمام شود.

ندیدن ویروس و ندیدن فرایندهای پیچیده تکاملی آن در رویارویی با درمان های حاضر، وجود ویروس را منتفی نمی کند بلکه باید با دیدن تاثیرات کشنده ویروس در این رقابت تکاملی باز و پیچیده، بسیار هوشیار و آگاه بود.
@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
گلوئونمرکز حافظه کجاستداروی جدید برای دیابتآیا پیدایش مغز از روی تصابرخی بیماری ها که در آن بنقش غذاها و موجودات درياذرات کوانتومی زیر اتمی قتوپیراماتانسان یک کتابخانه استنجات در راستگوییزیان غذاهای پرچربابعاد بالاترتازه های بیماری پارکینسوهوش مصنوعی از عروسک تا کمسرنوشتقطره قطرهجواب دانشمند سوال کننده از تکامل تا مغز، از مغز تورزش و میگرنعادت همیشه خوب نیستمیدان های کوانتومی خلاخواص شکلات تلخبیماری های میتوکندریگاهی لازم است برای فهم و مزایای شکلات تلخ برای سلدر مانهای کمر دردآیا دلفین ها میتوانند بابررسی علل کمر درد در میانچند جهانیرنگین کمانتکنولوژی های جدید و حالتاولین تصویر در تاریخ از سچرا پس از بیدار شدن از خوزبان و کلمه حتی برای کساناحساس گذر سریعتر زمانترکیب آمار و ژنتیکهوش احساسیسرطان کمیت گراییلرزش عضله یا فاسیکولاسیوجراحی گردن همیشه برای دیاستفاده از انرژی خلایادگیری مهارت های جدید دعصب حقوق نورولوومانند آب باشخاویار گیاهیبیماری دیستروفی میوتونیپنج اکتشاف شگفت آور در مومطالبه ی حق خوددر جراحی کمر عجله نکنیدآتاکسیبعد از کرونا دلخوشی بیهونهادینه سازی فرهنگ اختلاروبات کیانتکامل داروینی هنوز در حاایمپلانت نخاعی میتواند دچسبیدن به خود، مانع بزرگ سفر نامه سفر به بم و جنوب اداراوون تنها داروی تاییتسلیم شدن از نورون شروع مهوشمندی کیهانشیشه ی بازالتی و سیلیکونمننژیتحقیقت، آن چیزی نیست که جلاصل عدم قطعیت از کوانتوم کل اقیانوس در یک ذرهخطر آلودگی هوابیش از نیمی از موارد انتقپیوند سر برای چه بیمارانمغز قلبدرمان ژنتیکی برای نوآوریآزار حقیقیتقلید از طبیعتنوار عصب و عضلهروش هایی ساده برای کاهش اتا بحر یفعل ما یشاایا این جمله درست است کسیهفت سین یادگاری از میراث سلول بنیادی و ای ال اسفلج دوطرفه عصب 6 چشمارتباط بین هوش طبیعی و هوتصویر زیبای اصفهانهیپرپاراتیروئیدیسممنابع انرژی از نفت و گاز حباب هایی تو در توکنگره بین المللی سردرد ددهن، بزرگترین سرمایهباد و موجپایان، یک آغاز استمغز انسان برای ایجاد تمددرمان جدید سرطانافت هوشیاری به دنبال کاهریسپریدونتمایل زیاد به خوردن بستناگر میدانی مصیبت بزرگتر نوزاد ناشنوای متولد شده،تاثیر کپسول نوروهرب بر سهمیشه عسل با موم بخوریمسندرم پیریفورمیسفاجعه ی جهل مقدساز نخستین همانند سازها تشجاعت و ترستغییر خود یا تغییر دیگراهستی ما پس از شروعی چگال منبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهل و هفتکودکان گذشته به آینده فکديدن با چشم بسته در خواب پرورش مغز مینیاتوری انسابحثي درباره هوش و تفاوتهمغز بزرگترین مصرف کننده دروغ نگو به خصوص به خودتالگو و عادت را بشکن و در اراه پیروزی در زندگی چیستتنهاییابزار بقا از نخستین همانچگونه هموساپينس بر زمین تاثیر انتخاب از طرف محیط هنر حفظ گرهسیاهچاله هافرار در فرار از میزبان، دجمجمه انسان های اولیهاز تکینگی تا مغز و از مغز ویتامین E برای فعالیت صحضایعه ی شبکه لومبوساکرالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت پنجاه و دکاهش سن بیولوژیکی، تنها دانش محدود به ابعاد چهارآن چیزی که ما جریان زمان بخش بزرگی حس و ادراک ما انقش میدان مغناطیسی زمین درگیری مغزی در سندرم کووتو باید نیکان را به دست بامیدوارینگاه کلی نگررشد مغز علت تمایل انسان بابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک های بسکوت، پر از صداقله برای دیدن نه برای به جهان معنااز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتطیف انسفالیت، گیلن باره منتظر نمان چیزی نور را بهحس و ادراک قسمت شصت و دوبه نادیدنی ایمان بیاورکریستال هامحدودیت درک انسانداروهای ام اسآیا فراموشی حتمی استبرای اولین بار دانشمنداننقش تیروئید در تکامل مغزدستورالعمل مرکز کنترل بیتومورهای نخاعیانتظار گذر تندباد؟چالش کمبود اندام برای پیزنان باهوش ترابزار بقای موجود زنده از تاثیر روزها، ماه ها یا ساهوش مصنوعی از عروسک بازی ساختار فراکتال وجود و ذهقارچ بی مغز در خدمت موجودجهان در حال ایجاد و ارتقااز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنعلم بدون توقفموجودات مقهور ژنها هستندخونریزی مغزی کشندهبهبود حافظه پس از رخدادهبهداشت خوابگمان میکنی جرمی کوچکی در مرکز حافظه کجاستداروی جدید ضد فشار خونآیا آگاهی پس از مرگ از بیبرخی بیماری های خاص که بدنقش غذاها و موجودات درياذرات کوانتومی زیر اتمی قتوانایی مغز و دیگر اجزای انسان باشنخاع ما تا پایین ستون فقرزیباترین چیز در پیر شدناتفاق و تصادفتازه های درمان ام اسهوش مصنوعی از عروسک تا کمسریع دویدن مهم نیستلمس کوانتومیجواب سنگ اندازیاز تکامل تا مغز، از مغز تورزش بهترین درمان بیش فععادت کن از بالا نگاه کنیمیدان بنیادین اطلاعاتخواص شگفت هویجبیماری های مغز و اعصاب و گاهی مغز بزرگ چالش استمسمومیت دانش آموزان بی گدر محل کار ارزش خودت را بآیا دست مصنوعی به زودی قابرطرف کردن خشونت را از خاچند جهانیرهبر حقیقیتکنولوژی و پیشرفتاولین دارو برای آتاکسی فچرا ارتعاش بسیار مهم استزبان و بیان نتیجه ساختمااحساسات کاذبترکیب حیوان و انسانهوش بشری تهدید برای بشریسرعت فکر کردن چگونه استلزوم گذر انسان از حدها و جستجوی متن و تصویر به صوراستفاده از سلول های بنیایادگیری هوش مصنوعی، عمیقعصب سیاتیکماه رجبخار و گلبیماری سلیاکپول و شادیمطالبی در مورد تشنجدر درمان بیماری مولتیپل آتاکسی فریدریشتفکر قبل از کارچهار میلیارد سال تکامل بروح و آب حیاتتکامل داروینی هنوز در حاایمپلانت استخوانی در آسینسبت ها در کیهانسفر به مریخ در 39 روزادب برخورد با دیگرانتست نوار عصب و عضلههوشیاری و وجودشکل های متفاوت پروتئین همن، ما یا چی؟حقایق ممکن و غیر ممکناصل، روان و نفس استکلمات بلند نه صدای بلندخطر حقیقی، خود انسان استبیشتر کمردردها نیازی به پیوند سر، یکی از راه حلهامغز ما کوچکتر از نیم نقطهدرمان کارتی سل و تومور مغآزار دیگری، آزار خود استتقویت مغز با ورزشنوار عصب و عضله مهم در تشروش جدید تولید برقتاول کف پا و حقیقتایا ابزار هوشمندی یا مغز هم نوع خواری در میان پیشیسلول بنیادین از مخاط بینفن آوری های جدید علیه شناارتباط شگفت مغز انسان و فتصویربرداری فضاپیمای آمهاوکينگ پیش از مرگش رسالمنابع انرژی از نفت و گاز حد و مرزها توهم ذهن ماستکنترل همجوشی هسته ای با هدو ویژگی انتزاع و قدرت تجباد غرور و سر پر از نخوت وپاکسازی مغزمغز انسان برای شادمانی طدرمان دارویی سرطان رحم بافتخار انسانریسدیپلام تنها داروی تایتمایز یا کشف یگانگیاگر نیروی مغناطیس نباشد نوسانات کوانتومی منبع ماتاثیر کتامین در درمان پاهمیشه، آنطور نیست که هستسندرم پای بی قرارفارغ التحصیلان، فقیر و داز نخستین همانند سازها تشرکت نورالینک ویدیویی ازتغییر دیگران یا تغییر خوهشت توصیه برای کاستن از دمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهل و هشتکودکان خود را مشابه خود تدی متیل فومارات(زادیوا)(پرکاری تیروئیدبحثی جالب درباره محدودیتمغز حریص برای خون، کلید تدریا آرام نخواهد شد کشتی الگوی بنیادین و هوشیاریراه انسان شدن، راه رفتن وتنهایی رمز نوآوری استابزار بقا از نخستین همانچگونه هوشیاری خود را توستاثیر احتمالی عصاره تغلیهنر رها شدن از وابستگیسیاهچاله های فضایی منابعفرد موفقجنین مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین E در چه مواد غذایضایعه ی عروقی مخچهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت پنجاه و سکایروپاکتیک چیستدانش بی نهایتآنچه می دانم، آنچه را میخبخش بزرگتر کیهان ناشناختنقش محیط زندگی و مهاجرت ددرگیری مغزی در سندرم کووتو برای خزیدن خلق نشده ایامیدواری و مغزنگاه انسان محدود به ادرارشد در سختی استابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سکوت، در برابر گزافه گویقله سقوطجهان معکوساز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و مجازطبیعت موجی جهانمنتظر نتیجه ی کارهایت باحس و ادراک قسمت شصت و ششبه هلال بنگرکریستال زمان(قسمت اولمخچه فراتر از حفظ تعادلداروهای تغییر دهنده ی سیآیا ممکن است موش کور بی مبرای تمدن سازی، باید در بنقش حفاظتی مولکول جدید ددغدغه نتیجه ی نادانی استتومورهای ستون فقراتانحراف و حقیقتچالش دیدگاه های سنتی در بزنجیرها را ما باید پاره کابزار بقای موجود زنده از تاثیر روغن رزماری استنشاهوش مصنوعی از عروسک بازی ساختار شبکه های مغزی ثابقبل و بعد از حقیقتجهان ریز و درشتاز تکینگی تا مغز- از مغز واکسن اسپایکوژن ضد کروناعلم در حال توسعهمورد نادر همپوشانی دو بیخواندن ، یکی از شستشو دهنموسیقی نوخواندن، دوست روزهای سختبهداشت خواب، رمز حافظه ی گنجینه ای به نام ویتامین مرکز خنده در کجای مغز استداروی جدید ضد میگرنآیا امکان بازسازی اندامهبرخی توجهات در ببمار پارنقش غذاها در کاهش دردهای رفلکس وتری با توضیح دکتر توانایی یک فرد، برای تغیانسان جدید از چه زمانی پانخاع درازتر یا کوتاهتر کزیباترین چیز در افزایش ساتوبان اطلاعات و پلِ بینتاسف بار است انسان، حق خوهوش مصنوعی به کمک هوش طبیسریعترین کامپیوتر موجودلووفلوکساسینجوسازی مدرناز تکامل تا مغز، از مغز تورزش در کمر دردعادت کن خوب حرف بزنیمیدازولام در درمان تشنج خواص عجیب لوبیابیماری های ژنرالیزه ی عصگاهی جهت را عوض کنمسمومیت دانش آموزان، قمادر چه مرحله ای از خواب ، رآیا رژیم غذایی گیاهی سلابزرگ فکر کنچند جهانی و علمروی و منیزیم در تقویت استتکنولوژی جدید که سلول هااولین دروغچرا بیماری های تخریبی مغزبان و بیان، در سایه پیشراخلاق و علوم اعصابترازودونهوش در طبیعتسطح آگاهی، رخدادهای زندگلزوم سازگاری قانون مجازاجستجوی هوشیاری در مغز مااستفاده از سلول های بنیایادگرفتن، آغاز حرکت است عضلانی که طی سخن گفتن چقدماپروتیلینخارق العاده و استثنایی ببیماری ضعف عضلات نزدیک بپول و عقیدهمطالعه ای بیان میکند اهددر دعواها چه میکنی؟آتاکسی مخچه ای خودایمنتفکر ترکیبی در هوش مصنوعچهار ساعت پس از کشتار خوکروح در جهانی دیگر استتکامل زبانایمان به رویانسبت طلایی، نشانه ای به سسفر به درون سفری زیباادراک ما درک ارتعاشی است تست کم هزینه ی بزاق برای هوشیاری و افسردگیشکل پنجم مادهمنابع انرژي پاک سرچشمه ححل مشکلاصلاح خطا با رفتن بر مسیرکلوزاپین داروی ضد جنونخطر را بپذیربا همه مهربان باشپیوندهای پیچیده با تغییرمغز مانند تلفن استدرمان پوکی استخوانآسيب میکروواسکولاریا آستقویت استخوان در گرو تغذنوار عصب و عضله برای تاییروش صحبت کردن در حال تکامتابوهای ذهنیایا بیماری ام اس (مولتیپهمه چیز موج استسلول عصبی شاهکار انطباق فناوری هوش مصنوعی نحوه خارتباط شگفت انگیز مغز انشاید درست نباشدتصور ما ازمشکلات و واقعیهاوکينگ پیش از مرگش رسالمنابع انرژی از نفت و گاز حریص نباشکنترل جاذبهدو بیماری روانی خود بزرگ بار مغز بر دو استخوانپارادوکس ها در علممغز انسان برای شادمانی طدرمان زخم دیابتی با تکنوافراد آغاز حرکت خودشان رریشه های مشترک همه ی موجوتمدن قدیمی ای در جنوب ایراگر نعمت فراموشی نبود بسنوشیدن چای برای مغز مفید تاثیر گیاه خواری بر رشد وهمکاری یا رقابتسندرم پس از ضربه به سرفاصله ها در مکانیک کوانتاز نشانه ها و آثار درک شدشربت رب انارتغییر دادن ژنها آیا روزی و هر کس تقوای خدا پیشه کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهل و دومکودکان را برای راه آماده دین اجباریپراسینزوماب در پارکینسوبحثی در مورد نقش ویتامين مغز در تنهایی آسیب میبیندریای خداالگوبرداری از طبیعتراه بی شکستتنبیه چقدر موثر استابزار بقا از نخستین همانچگونه واکسن کرونا را توزتاثیر بینش و انتظارات فرهنر، پر کردن است نه فحش دسیاهچاله ها، دارای پرتو فرد یا اندیشهجنگ هفتاد و دو ملت همه را از تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کاضایعات در عصب زیر زبانیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت پنجاه و شکار امروز را به فردا نینددانشمندان موفق به بازگردآنچه ناشناخته است باید شبخش دیگری در وجود انسان هنقش مرکز تنفس سلولی در بیدرگیری اعصاب به علت میتوتو تغییر و تحولیامیدی به این سوی قبر نیستنگاه از بیرون مجموعهرشد، رسیدن به یک هدف نیستابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سکته مغزیقلب های سادهجهان هوشمنداز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسطبیعت بر اساس هماهنگیمنتظر زمان ایده آل نشوحس و ادراک سی و هفتمبه کدامین گناه کشته شدندکریستال زمان(قسمت دوم)مخچه ، فراتر از حفظ تعادلداروهای ضد بیماری ام اس وآیا ما کالا هستیمبرای خودآگاه بودن تو باینقش حیاتی تلومر دی ان آ دذهن ما از در هم شکستن منبتوهم فضای خالیاندوه در دنیا استچاالش ها در تعیین منبع هوزندگی فعال و مثبت روند آلابزار بقای موجود زنده از تاثیر رژیم گیاه خواری بر هوش مصنوعی از عروسک بازی سادیسم یا لذت از آزار دادقبل از آغازجهان شگفت انگیزاز تکینگی تا مغز- از مغز واکسن دیگر کرونا ساخته شعلم راهی برای اندیشیدن اموسیقی هنر مایع استخواب زمستانی سلول های سربوزون هیگز چیستگوهر با نظر دیگران سنگ نممرگ چیستداروی جدید ضد الزایمرآیا انسان با مغز بزرگش اخبرخی توصیه ها برای واکسینقشه مغزی هر فرد منحصر بهرفتار مانند بردهتوازن مهمتر از فعالیت زیانسان خطرناکترین موجودنخستین تمدن بشریزیر فشار کووید چه باید کراتوسوکسیمایدتبدیل پلاستیک به کربن و سهوش مصنوعی به شناسایی کاسرکه انگبین عسلی مفید برلوب فرونتال یا پیشانی مغجامعه ی آسمانیاز خود رها شووزن حقیقی معرفت و شناختعادت کردن به نعمتمکان زمان یا حافظه زمانخود جسم و یا تصویربیماری وسواسگذر زمان کاملا وابسته به مسیر دشوار تکامل و ارتقادر ناامیدی بسی امید استآیا رژیم غذایی گیاهی سلابزرگ شدن مغز محدود به دورچند روش ساده برای موفقیترویکردهای جدید ضایعات نختکنولوژی جدید که سلول هااولین سلول مصنوعیچرا حیوانات سخن نمی گوینزبان و تکلم برخی بیماریهاخلاق پایه تکامل و فرهنگترازودونهوش عاطفی قسمت 11سعی کن به حدی محدود نشویلزوم سازگاری قانون مجازاحفره در مغزاستفاده از سلول های بنیایادآوری خواب و رویاغم بی پایانماجرای جهل مقدسخبر مهم تلسکوپ هابلبیماریهای تحلیل عضلانی اپوست ساعتی مستقل از مغز دمعمای اخلاقی قطاردر سال حدود 7 میلیون نفر آتش منبع انرژیتفکر خلا ق در برابر توهم نون و القلمروح رهاییتکامل زباناین پیوند نه با مغز بلکه نشانه های گذشته در کیهان سفر تجهیزات ناسا به مریخ ادغام میان گونه های مختلتست آر ان اس دز میاستنی گهوشیاری کوانتومیشکرگزار هر چیزی باش که دامنابع انرژی از نفت و گاز حلقه های اسرارآمیزاصول انجام برخی نرمش ها دکلید نزدیک و نگاه تو بر فخطرات هوش مصنوعیبا هوش مصنوعی خودکار روبپیوندی که فراتر از امکانمغز مادران و کودکان در زمدرمان پوکی استخوانآسیب ها ناشی از آلودگی هوتقویت حافظه یا هوش مصنوعنوار عصب و عضله تعیین محلروشهای نو در درمان دیسک بتاثیر فکر بر سلامتایا بدون زبان میتوانیم تهمه چیز و هیچ چیزسلول عصبی، در محل خاص خودفواید روزه داری متناوبارتباط شگفت انگیز مغز انشایسته نیست در جیب خود قرتصور از زمان و مکانهدف یکسان و مسیرهای مختلمنابع بی نهایت انرژی در دحرکات چشم، ترجمه کننده ی کندن ریشه ی خوددو بار در هفته ماهی مصرف بار بزرگ ایستادن بر دو پاپاسخ گیاهان در زمان خوردمغز انسان رو به کوچک تر شدرمان ساده ی روماتیسمافراد بی دلیل دوستدار تو ریشه های مشترک حیاتتمدن پیشرفته ی پیشینیاناگر نعمت فراموشی نبود بسنوعی سکته مغزی ، وحشتناک تاثیر گیاه خواری بر رشد وهمانند سازی در انسانسندرم جدایی مغزفاصله ی همیشگی تصویر سازاز نظر علم اعصاب یا نرووسشربت ضد خلطتغییر زودتر اتصالات مغزیوفور و فراوانیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهل و سومکوری گذرای ناشی از موبایدین، اجباری نیستپرتوهای صادر شده از سیاهبحثی در مورد نقش کلسیم و مغز را از روی امواج بشناسدرک فرد دیگر و رفتارهای االتهاب شریان تمپورالراه طولانی را به سلامت گذتهدیدهای هوش مصنوعیابزار بقا از نخستین همانچگونه آن شکری که می خوریمتاثیر ترکیبات استاتین (سهوموارکتوس ها ممکن است دسیاهچاله و تکینگی ابتدایفرد حساس از نظر عاطفی و بجنگ و تصور از جنگاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا و استخوانضرورت زدودن افکارمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت بیست و چهاعتیاد را به دور بیندازکار با یگانگی و یکپارچگیماست مالیدانشمندان نورون مصنوعی سآنچه واقعیت تصور میکنیم بخشیدن دیگران یعنی آرامشنقش نگاه از پایین یا نگاهدرب بسته با غیر خود باز متو جهانی هستی که خودش را امیدی تازه در درمان سرطانگاه از دور و نگاه از نزدز گهواره تا گورابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سکته ی مغزی در جوانانقلب و عقلجهان هوشیاراز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهطعمه ی شبکه های ارتباط اجمنحنی که ارتباط بین معرفحس و ادراک- قسمت پنجاه و به امید روزهای بهترکریستال زمان(قسمت سوم)مخچه ابزاري که وظیفه آن فداروهای ضد تشنج با توضیح آیا ما تنها موجودات زنده برای رشد، باید از مسیر خطنقش خرچنگ های نعل اسبی درذهن چند جانبه نیازمند نگتوهم فضای خالی یا توهم فضاندوه دردی را دوا نمیکندنابینایی در نتیجه ی گوشی زندگی هوشمند در خارج از زابزار بقای موجود زنده از تاثیر رژیم گیاه خواری بر هوش مصنوعی از عروسک بازی سازگاری با محیط بین اجزاقبل از انفجار بزرگجهان شگفت انگیز و بی زماناز تکینگی تا مغز- از مغزتواکسن دیگری ضد کرونا از دعلم ساختن برج های چرخانواکسن سرطانعلایم کمبود ویتامین E را میلر فیشر نوعی نادر از گیخواب سالم عامل سلامتیبوزون هیگز جهان را از متلگویید نوزده و ایمنی ساکتمرگ و میر پنهانداروی سل سپتآیا احتمال دارد رویا از آبرخی درمان های Spinal Muscular Atنقشه های مغزی جدید با جزیرفتار وابسته به شکلتوت زیاد بخوریدانسان در هستی یا هستی در نخستین تصویر از سیاهچالهزیرفون داروی ضد ام اساتصال مغز و کامپیوترتبدیل تراکت صوتی مصنوعی هوش مصنوعی تعاملیسرگیجه از شایعترین اختلالوتیراستامجاودانگی مصنوعیاز درخواست ها جدا شووزوز گوشعادت بد را ترک کنمکانیک کوانتومی بی معنی خودآگاهی و هوشیاريبیماری کروتز فیلد جاکوبگذشته را دفن کنمسئول صیانت از عقیده کیسدر هم تنیدگی مرزها و بی مآیا راهی برای بهبود وضعیبزرگ شدن تقریبا ناگهانی چندین ماده غذایی که ماننرویا و واقعیتتکینگیاوکرلیزوماب داروی جدید شچرا حجم مغز گونه انسان درزبان و شناخت حقیقت قسمت چاختلا ل در خود عضلهتراشه مغز بدون واسطه ی دهوش عاطفی قسمت نهمشلیک فراموشیلزوم عدم وابستگی به گوگل حق انتخاباستفاده از سلول های بنیایاری خدا نزدیک استغم بی پایانماجرای عجیب گالیلهخدا موجود استبیماری، رساله ای برای سلپوشاندن خود از نورمعماری، هندسه ی قابل مشادر عید نوروز مراقب تصادف آثار باستانی تمدن های قدتفاوت قند طبیعی با قند و نوآوری ای شگفت انگیز دانروزه داری متناوب، مغز را تکامل زبان انسان از پیشیاین اندوه چیستنشانه های پروردگار در جهسفر دشوار اکتشافادغام دو حیطه علوم مغز و تشنچ پانایوتوپولوس تشنج هوشیاری سنتی یا هوشیاری شکست حتمیمنابع انرژی از نفت و گاز حمله ویروس کرونا به مغزاصول توسعه ی یک ذهن کاملکلام و زبان، گنجینه ای بسدفاع از پیامبربا هر چیزی که نفس می کشد مپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز چون ابزار هوش است دلیدرمان آرتروز با ورزش موضآسیب روانی شبکه های اجتمتقویت سیستم ایمنینوار عصب و عضله در مطب دکروشهای شناسایی قدرت شنواتاثیر مشاهده بر واقعیت بایا تکامل هدفمند استهمه چیز کهنه میشودسلولهای ایمنی القا کنندهفواید روزه داری متناوبارتباط غیرکلامی بین انساشادی، پاداش انجام وظیفهتصاویر زیبای رعد و برقهدف یکسان، در مسیرهای متمنابع جدید انرژیحرکت چرخشی و دائمی کیهانکندر در بیماریهای التهابدو برابر شدن خطر مرگ و میبار سنین ابزار هوشمندی اپختگی پس از چهل سالگي به مغز انسان رو به کوچکتر شددرمان سرگیجه بدون نیاز بافزایش قدرت ادراکات و حسریشه های اخلاقتمدن بشری و مغز اخلاقیاگر با مطالعه فیزیک کواننیوالینتاثیر گیاه خواری بر رشد وهمجوشی هسته ای، انرژِی بسندرم دزدی ساب کلاوینفتون های زیستیاز نظر علم اعصاب اراده آزشش مرحله تکامل چشمتغییر عمودی سر انسان از پوقاحت و تمسخر دیگرانمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت نهمکی غایب شدی تا نیازمند دلدیوار همه اش توهم بودپرتوزایی از جسم سیاهبحثی در مورد حقیقت فضا و مغز زنان جوانتر از مغز مردرک نیازمند شناخت خویش اام آر آی جدید با قدرت شگفرابطه تشنج و اوتیسمابزار بقا از نخستین همانتاثیر تغذیه بر سلامت رواهورمون شیرساز یا پرولاکتسیاهچاله ی منفرد یا سیاهفردا را نمیدانیمجنگ داده هااز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین کا در سبزیجاتضرب المثل یونانیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت بیست و یکاعداد بینهایت در دنیای مکارهای کوچک، بی ارزش نیسماست مالی با هوش انسانیدانشمندان یک فرضیه رادیکآنچه حس می کنیم، نتیجه ی بخشش، عقلانی یا غیر عاقلنقش نظام غذایی در تکامل مدرختان چگونه بر تشکیل ابتو جدای از کیهان نیستیامگا سه عامل مهم سلامتنگاه از درون قفس یا بیرونزمین در برابر عظمت کیهانابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سال سیزده ماههقلب یا مغزجهان های بسیار دیگراز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهظهور امواج مغزی در مغز مصمنشأ اطلاعات و آموخته ها حس و ادراک- قسمت بیست و پبه بالا بر ستارگان نگاه ککشف مکانیسم عصبی خوانش پمخچه تاثیر گذار بر حافظهداروی فامپیریدین یا نورلآیا مصرف مولتی ویتامین هبرای زندگی سالم، یافتن تنقش داروهاي مختلف معروف ذهن هوشیار در پس ماده ی متوهم لیلیپوتی(ریزبینی)اندوهگین نباش اگر درب یا ناتوانی از درمان برخی ویزندگی و داراییابزار بقای موجود زنده از تاثیر رژیم گیاه خواری بر هوش مصنوعی از عروسک بازی ستم با شعار قانون بدترین قبرستان ها با بوی شجاعتجهانی که نه با یک رخداد و از تکینگی تا مغز، از مغز از تکینگی تا مغز، از مغز واکسن سرطانعلایم کمبود ویتامین E را میهمانهای ناخوانده عامل خواب سالم عامل سلامتی و یبی نهایت در میان مرزهاگوش دادن بهتر از حرف زدنمرگ و میر بسیار بالای ناشداروی ضد چاقیآیا احتمال دارد رویا از آبرخی روش های تربیتی کودکنقشه با واقعیت متفاوت اسرفتار اجتماعی انسان، حاصتوسعه هوش مصنوعی قادر اسانسان عامل توقف رشد مغزنخستین روبات های زنده ی جزیرک ترین مردماثر مضر مصرف طولانی مدت رتبدیل سلولهای محافط به سهوش مصنوعی در قضاوت های اسرگردانیلوزالمعده(پانکراس)مصنوعجایی برای یاد گرفتن باقی از دست دادن دم در پیشینیاوسواس، بیماری استعادت دادن مغز بر تفکرمکانیزمهای دفاعی در برابخودآگاهی و هوشیاريبیماری گیلن باره و بیمارگر جان به جز تو خواهد از خمسئولیت جدیددر هم تنیدگی کوانتومیآیا راهی برای رفع کم آبی بزرگترین خطایی که مردم مچندجهانیرویا و کابوستکامل فردی یا اجتماعیايندگان چگونه خواهند دیدچرا خشونت و تعصبزبان و شناخت حقیقت قسمت ااختلاف خانوادگی را حل کنتراشه ها روی مغزهوش عاطفی قسمت هفتمشلیک فراموشیمقاومت به عوارض فشار خون حقیقت قربانی نزاع بین بی استفاده از سلول های بنیاژن همه چیز نیستغیرقابل دیدن کردن مادهماده ی تاریکخدا نور آسمان ها و زمین ابیمارستان هوش مصنوعیپیموزایدمعنی روزهدرمان نگهدارنده ی اعتیادآدم عاقل، وقت خودش را هدرتفاوت مغز انسان و میمون هنوار مغز مشاهده ی غیر مستروزه داری و التهاب زیانبتکامل ساختار رگهای مغزی این ایده که ذرات سیاهچالنشانه های بیداری روحیسفرنامه سفر به بم و جنوب ارتقا و تکامل سنت آفرینش تشنج چیستهوش، ژنتیکی است یا محیطیشکستن مرز دور مغزمنابع انرژی از نفت و گاز حمایت از طبیعتاصول سلامت کمرکلام، در تحولی شگفت آور بدفاع در برابر تغییر ساختبا آتش، بازی نکن و بعد از پیام های ناشناخته بر مغز مغز چگونه صداها را فیلتر درمان ام اس(مولتیپل اسکلآسیب عصب پا به دنبال اعتیتلقین اطلاعات و حافظهنوبت کودکانروشی برای بهبود هوش عاطفتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایجاد احساساتهمه چیز در زمان مناسبسلولهای بنیادی مصنوعی درفواید زیاد دوچرخه سواریارتروز یا خوردگی و التهاشب سیاه سحر شودتصادف یا قوانین ناشناختههدف از تکامل مغزمناطق خاص زبان در مغزحس متفاوتکندر علیه سرطاندو برابر شدن خطر مرگ و میباربر دیگران نباشپدیده خاموش روشن در پارکمغز ایندگان چگونه استدرمان سرگیجه بدون نیاز بافزایش میل جنسی با خوردن رژیم های غذایی و نقش مهم تمدن زیر آباگر تلاش انسان امروز برانیکولا تسلاتاثیر گیاه خواری بر رشد وهمدلی و هوش عاطفیسندرم سردرد به دلیل افت ففروتنی معرفتیاز نظر علم اعصاب اراده آزششمین کنگره بین المللی ستغییرات منطقه بویایی مغزوقت نهيب هاي غير علمي گذشمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهارمکیهان خود را طراحی میکنددیوار، از ابتدا توهم بودپرسشبحثی در مورد عملکرد لوب فمغزهای کوچک بی احساسدرک و احساسام اس و سرطانرادیوی مغز و تنظیم فرکانابزار بقا از نخستین همانتاثیر حرکات چشم بر امواج هوش فوق العاده، هر فرد اسسیاهچاله ی تولید کنندهفرزندان زمان خودجنبه های موجی واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی 12 در درمان دردضربه مغزی در تصادف رانندمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت بیست و دوبقا با سازگارترین فرد اسکارهایی بیش از طراحی و گپماشین دانشدانشمندان ژنی از مغز انسآنها نمیخواهند دیگران رابدون پیر فلکنقش نظریه تکامل در شناسادرختان اشعار زمینتو دی ان ای خاص ميتوکندرياما شما از دید خفاش کور هنگاه از درون مجموعه با نگزمین زیر خلیج فارس تمدنی ابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سانسور از روی قصد بسیاری قلب دروازه ی ارتباطجهان هایی در جهان دیگراز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مظرف باید پر شود چه با چرک منشاء کوانتومی هوشیاری احس و ادراک- قسمت شصت و چهبه بالاتر از ماده بیندیشکشف مکانیسمی پیچیده در بمخاطب قرار دادن مردم، کاداروی لیراگلوتیدآیا مغز تا بزرگسالی توسعبرخی ملاحظات در تشنج های نقش درختان در تکاملذهن و زندگیتوهم چیستاندام حسی، درک از بخش هایناتوانی در شناسایی چهره زندگی بی دودابزار بقای موجود زنده از تاثیر رژیم گیاهخواری بر هوش مصنوعی از عروسک بازی ستم، بی پاسخ نیستقدم زدن و حرکت دید را تغیجهانی که از یک منبع، تغذیهوش مصنوعی از عروسک بازی ستون فقرات انسان دو پا جلقدرت مردمجهانی در ذهناز تکینگی تا مغز، از مغز واکسن ضد اعتیادعلائم عصبی آلزایمر، با امیوپاتی و نوار عصب و عضلهخواب عامل دسته بندی و حفطبی نظمی مقدمه شناختگوشه بیماری اتوزومال رسسمرگ و سوال از قاتلداروی ضد چاقیآیا بدون ناظر هوشمند هم ببرخی سلولهای عصبی در تلانقص های سیستمی ایمنیرقیبی قدرتمند در برابر متوسعه برخی شغل ها با هوش انسانیت در هم تنیده و متصنرمش های مفید برای درد زازیست شناسی کل در جزء فراکاثرات فشار روحی شدیدتبر را بردارهوش مصنوعی در کامپیوترهاسربازان ما محققا غلبه می لیروپریم داروی ترکیبی ضدجایی خالی نیستاز روده تا مغزوسیله، فقط دعا نیستعارضه جدید ویروس کرونا سما انسانها چه اندازه نزدخودت را از اندیشه هایت حفبیماری آلزایمر، استیل کوگرفتار محدودیت ها و ابعامسئولیت در برابر محیط زیدر هم تنیدگی کوانتومی و پآیاما مقهور قوانین فیزیکبزرگترین درد از درون است نه ناامیدی بلکه ارتقارویا و خبر از آیندهتکامل مادی تا ابزار هوشمايا اراده آزاد توهم است یچرا در مغز انسان، فرورفتزبان و شناخت حقیقت قسمت داختلال حرکتی مانند لرزش تراشه ی هوش مصنوعی در مغزهوش عاطفی قسمت یازدهشنا در ابهای گرم جنوب نیامقایسه رقابت و همکاریحقیقت آنطور نیست که به نظاستیفن هاوکینگ در مورد هژن همه چیز نیستغرور و علمماده ی خالیخدا بخشنده است پس تو هم ببیندیشپیموزایدمعاینه قبل از نوار عصب و درمان نابینایان آیا ممکنآرام باشتفاوت ها و تمایزها کلید بنوار مغز با توضیح دکتر فاروزه داری و بیمار ی ام اس تکامل شناخت انسان با کشفاین ابتدای تناقض هاستنظام مثبت زندگیسفرنامه سفر به بم و جنوب ارتقا یا بازگشت به قبل ازتشنج و حرکات شبه تشنجی قاهوض مصنوعی زندهشگفت نیست من عاشق تو باشممنابع انرژی از نفت و گاز حوادث روزگار از جمله ویراضطراب و ترسکلرال هیدرات برای خواباندقیق ترین تصاویر از مغز ابا تعمق در اسرار ابدیت و پیدایش زبانمغز ناتوان از توجیه پیدادرمان با سلول های بنیادیآسانی موفقیتتلاش ها برای کشف منابع جدنور از عمق تاریکیروشی جدید در درمان قطع نختاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایران بزرگهمه چیز در زمان کنونی استسلام تا روشناییفیلم کوتاه هیروشیما از هارزش های وارونهشبیه سازی میلیون ها جهان تضادهای علمیهدف از خلقت رسیدن به ابزامناطق خاصی از مغز در جستجحس چشایی و بویاییکو کیو تن coQ10دو داروی جدید برای میاستبارداری بدون رحمپروژه ی ژنوم انسانیمغز ابزار بقای برتر مادیدرمان سرگیجه بدون داروافزایش مرگ و میر سندرم کورژیم های غذایی و نقش مهم تمدنی قدیمی در شمال خلیج اگر خواهان پیروزی هستینیاز به آموزش مجازی دیجیتاثیر گیاه خواری بر رشد وهمراه سختی، اسانی هستسوی ما آید نداها را صدافروتنی و غروراز واقعیت امروز تا حقیقتشعار و عملتغییرات مغز پس از 40 سالگیوقتی فهمیدی خطا کردی برگمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت نوزدهمکیهانِ هوشیارِ در حال یادید تو همیشه محدود به مقدپرسش و چستجو همیشه باقی ابحثی درباره هوش و تفاوتهمغز، فقط گیرندهدرک کنیم ما همه یکی هستیمتو یک معجزه ایام اس یا تومور؟چگونه انتظارات بر ادراک راز تغییرابزار بقا از نخستین همانتاثیر دوپامین و سروتونینهوش مصنوعی می تواند بر احسیاهچاله، سیاه خالص یا پفرضیه ای جدید توضیح میدهجنسیت و تفاوت های بیناییاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین بی هفدهضررهای مصرف شکر و قند بر منبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت بیست و سوبقا در ازای بیماریکاربرد روباتهای ريزنانومبانی ذهنی سیاه و سفیددانشمندان پاسخ کوانتومی آنژیوگرافی از مغزبدون بار گذشتهنقش هورمون های تیروئید ددرد و درستو در میانه ی جهان نیستی امروز دانش ژنتیک هیچ ابهنگاه حقیقی نگاه به درون ازمان چیستابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سانسور بر بسیاری از حقایقلب روباتیکجهان یکپارچهاز تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار ظرفیت مغز چقدر استمهمان ناخواندهحسن یوسف باغچه ی منبه جای محکوم کردن دیگران کشف ژن جدید، می تواند گستمدل همه جانبه نگر ژنرالیداروی تشنجی دربارداریآیا همه جنایت ها نتیجه بیبرخی مرزهای اخلاق و علوم نقش ذهن و شناخت در حوادث ذهن و شیمی بدنتوهم و خیالانرژی بی پایان در درون هرنادیدنی ها واقعی هستندزندگی در جمع مواردی را برابزار بقای موجود زنده از تاثیر رژِیم غذایی بر میگهوش مصنوعی از عروسک بازی ستارگانی قبل از آغاز کیهقدرت و شناخت حقیقتجهان، تصادفی نیستاز تکینگی تا مغز، از مغز واکسن علیه سرطانعلت خواب آلودگی بعد از خومیوتونیک دیستروفیخواص فلفل سبزبی هیچ می ایی و بی هیچ میرگوشت خواری یا گیاه خواریمرگ انتقال است یا نابود شداروی ضد تشنج با قابليت تآیا برای تولید مثل همیشه برخی سيناپسها طی تکامل و نقص در تشخیص هیجانات عامرقابتی بی هدف یا رقابتی هتوصیه های سازمان بهداشت انسانیت در برابر دیگراننرمش های مفید در سرگیجهزیست شناسی باور حقیقت یا اثرات مفید قهوهتحریک عمقی مغزهوش مصنوعی در تفکر خلاق اسربرولایزینلیس دگرامفتامین یا ویاسجاذبهاز سایه بگذریک پیام منفرد نورون مغزی عجول نباشما انسانها چه اندازه نزدخودروهای هیدروژنیبیماری الزایمرگریه ی ابر، رمز طراوت باغمستند جهان متصلدر هم تنیدگی کوانتومی و دآگاهی فراتر از آگاهیبسیاری از مجرمان، خودشاننه به اعدامرویا بخشی حقیقی از زندگی تکامل مداومايا اراده آزاد توهم است یچرا ذرات بنیادی معمولاً زبان و شناخت حقیقت قسمت ساختلال خواب فرد را مستعد تراشه ی بیولوژِیکهوش عاطفی قسمت پنجمشناخت و معرفت، و نقش آن دمقابله ی منطقی با اعتراضحقیقت افراداستیفن هاوکینگ در تفسیر ژن هوش و ساختارهای حیاتی غربال در زندگیماده ای ضد التهابیخدای رنگین کمانبیهوش کردن در جراحی و بیمپیچیدگی های مغزمگسمعادله ها فقط بخش خسته کندرمان های اسرار آمیز در آآرامش و دانشتفاوت ها را به رسمیت بشنانوار مغز ترجمه رخدادهای روزه داری سلول های بنیادتکامل، نتیجه ی برنامه ریاین بیمار را باید چه کار نظریه ی تکامل در درمان بیسفرنامه سفر به بم و جنوب ارتوکين تراپی روشی جديد تشنج به صورت اختلال رفتاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اشگفت انگیز بودن کیهانمنابع انرژی از نفت و گاز حکمت الهی در پس همه چیزاطلاع رسانی اینترنتیکم کردن کالری روشی سودمندل به دریا بزنبا خودت نجنگپیر شدن حتمی نیستمغز و قلب در جنین موش مصندرمان تومورهای مغزی با اآشنا پنداریتلاش های جدید در ALSنور درونروشی جدید در درمان نابینتاثیر نگاه انسان بر رفتاایرادهای موجود در خلقت بهمه چیز، ثبت می شودسلاح و راهزنیفیلمی بسیار جالب از تغییارزش های حقیقی ارزش های غشبیه سازی سیستم های کوانتظاهر خوابیده ی مادههر چیز با هر چیز دیگر در تمنبع نور واقعی و ثابت، حقحس و ادراک (قسمت اول )کوچ از محیط نامناسبدو سوی واقعیتبازگشایی مجدد مطب دکتر سپروژه ی ژنوم انسانیمغز ابزار برتر بقادرمان سرطان با امواج صوتافزایش سرعت پیشرفت علوم رژیم ضد التهابیتمرکز و مدیتیشناپل ویژن پرو در تشخیص بیمچیز جدید را بپذیرتاثیر گیاه خواری بر رشد وهمراهی میاستنی با برخی سسوپاپ ها یا ترانزیستورهافرگشت و تکامل تصادفی محض از کجا آمده ام و به کجا میصبور باشمنبع هوشیاری کجاست قسمت53حس و ادراک قسمت هفتمکیست هیداتید مغزدیدن خدا در همه چیزپرسشگری نامحدودبحثی درباره هوش و تفاوتهمغز، همه ی واقعیت را نمیبدرک احساسات و تفکرات دیگتو یک جهان در مغز خودت هسامواجی که به وسیله ی ماشیچگونه به سطح بالایی از هوراست دستی و چپ دستیابزار بقا از نخستین همانتاثیر دپاکین بر بیماری مهوش مصنوعی متصل با مغزسیاره ی ابلهانفساد اقتصادی سیتماتیک درجنسیت و تفاوت های بیناییاز تکینگی تا مغز از مغز تویتامین دی گنجینه ای بزرضررهای شکر بر سلامت مغزمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت بیستمبقای حقیقی در دور ماندن اکاربرد روباتهای ريز، در مباحث مهم حس و ادراکدانشمندان اولین سلول مصنآنان که در قله اند هرگز خبدون زمان، ماده ای وجود ننقش هورمون زنانه استروژندرد باسن و پا به دلیل کاهتوقف؛ شکستانفجار و توقف تکاملی نشانگاه دوبارهزمان و مکان، ابعاد کیهان ابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سانسور ذهنقلب را نشکنجهان یکپارچهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقعقل مجادله گرمهندسی ژنتیک در حال تلاش حساسیت روانی متفاوتبه جای تولید، بیشتر گوش ککشف ارتباط جدیدی از ارتبمدل هولوگرافیک ژنرالیزهداروی جدید ALSآیا هوش مصنوعی می تواند نبرخی نکات از گاید لاین پرنقش روی و منیزیم در سلامتذهن پر در برابر آگاهیتوهم وجودانرژی تاریکنادیدنی ها بیشتر از دیدنزندگی در سیاهچالهابزار بقای موجود زنده از تاثیر سلامت دستگاه گوارشتاثیر عصاره تغلیظ شده گیهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن نیکو مانند درخت نیکوقدرت کنترل خودجهش های ژنتیکی مفید در سااز تکینگی تا مغز، از مغز واکسنی با تاثیر دوگانه اعماد الدین نسیمی قربانی میگرن و پروتئین مرتبط با خواص منیزیمبی ذهن و بی روحگیلگمش باستانی کیستمرگ تصادفیداروی ضد تشنج با قابليت تآیا بزرگ شدن مغز فقط در دبرداشت مغز ما از گذر زماننقطه ی رسیدن به قلهرموزی از نخستین تمدن بشرتوصیه های غیر دارویی در سانسان، گونه ای پر از تضادنرمش های موثر در کمردردزیست، مرز افق رویداد هستاثرات مفید روزه داریتحریک عمقی مغز در آلزایمهوش مصنوعی در خدمت خلق وحسردرد میگرنلا اکراه فی الدینجاذبه و نقش آن در شکلگیریاز علم جز اندکی به شما دایک پیشنهاد خوب برای آسان عدم توقف تکامل در یک انداما اکنون میدانیم فضا خالخورشید مصنوعیبیماری ای شبیه آلزایمر و گربه شرودینگر و تاثیر مشمشکل از کجاستدر هر سوراخی سر نکنآپومورفین در پارکینسونبسیاری از بیماری های جدینه به اعدامرویا تخیل یا واقعیتتکامل چشمای نعمت من در زندگیمچراروياها را به یاد نمی آزبان جانسوزاختلال در شناسایی حروف و تربیت کودکان وظیفه ای مههوش عاطفی قسمت اولشناخت حقیقت یا آرزوهای گمقابله با کرونا با علم اسحقیقت انساناستخوان های کشف شده، ممکژن یا نقشه توسعه مغز و نقمقالاتماده، چیزی نیستخدایی که ساخته ی ذهن بشر بیهوشی در بیماران دچار اپیچیدگی های مغزی در درک زمعجزه های هر روزهدرمان های بیماری آلزایمرآرامش و سکونتفاوت های بین زن و مرد فقنوار مغز در فراموشی هاروزهای بد باقی نمیماندتکثیر سلول در برابر توقف اینکه به خاطرخودت زندگی نظریه ی تکامل در درمان بیسفرنامه سفر به بم و جنوب ارتباط میکروب روده و پارتشنج عدم توازن بین نورون هیچ چیز همیشگی نیستشگفت زده و حیران باشمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه میتواند بزرگترین داطلاعات حسی ما از جهان، چکمی زاویه ی دیدت را عوض کدلایلی که نشان میدهد ما ببا خدا باشپیراستاممغز و هوش، برترین ابزار بدرمان تشنجآشنا پنداریتلاش های جدید در درمان فرنوروفیبروماتوزروشی جدید در درمان سکته متاثیر نگاه انسان بر رفتاایستادن در برابر آزادی بهمه ی سردردها بی خطر نیستسلسله مباحث هوش مصنوعیفیروز نادریارزش حقیقی زبان قسمت اولشبکه های مصنوعی مغز به درتظاهری از ماده است که بیدهر جا که جات میشه، جات نیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک (قسمت دوم )کوچک شدن مغز از نئاندرتادولت یا گروهکبازگشت از آثار به سوی خداپروژه ی علمی پیوند مغز سامغز از بسیاری حقایق می گردرمان ضایعات نخاعیافسردگی و اضطراب در بیمارژیم غذایی حاوی تخم مرغ وتمرکز بر هدفاپی ژنتیکچیزی منتظر شناخته شدنتاثیر گیاه خواری بر رشد وهمراهی نوعی سردرد میگرنیسوپاپ ها یا ترانزیستورهافراموش کارها باهوش تر هساز کسی که یک کتاب خوانده صبور باشمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمحس و ادراک قسمت هفدهمکیست کلوئید بطن سومدیدگاه نارسای دوگانه ی مپس از اگو یا بعد از نفسبحثی درباره هوش و تفاوتهمغزتان را در جوانی سیم کشدرک تصویر و زبان های مخلتتو کجای جهانیامیوتروفیک لترال اسکلروچگونه باغبانی باعث کاهش رجزخوانی هایی که امروز بابزار بقا از نخستین همانتاثیر داروهای ضد التهاب هوش مصنوعی و کشف زبان هایسیاره ابلهانفشار و قدرتجهل مقدساز تکینگی تا مغز از مغز تویروس مصنوعیضعیف و قویمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت دهمبلندی در ذهن ما درک بلندیکاش شرف اجباری بود یا حتیمبتکران خودشکوفادانشمندان تغییر میدان مغآنتی بادی منوکلونال در دبر کسی اعتماد نکن مگر ایننقش ویتامین K در ترمیم اسدرد زانو همیشه نیاز به جرتولید مولکول جدید توسط هانفجار بزرگ پایان بوده انگاهی بر قدرت بینایی درازمان و گذر آن سریع استابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی ساهچاله ها تبخیر نمیشودقوی تر باشجهان کنونی و مغز بزرگتریاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدعقل در جهان جدید، عجیب اسمهندسی بدنخفاش کور و انسان بینا؟به خوبی های دیگران فکرکنکشف جمجمه ای درکوه ایرهومدل هولوگرافیک تعمیم یافداروی جدید s3 در درمان ام آیا هوش مصنوعی زندگی بشربرخی نرمش ها برای درد زاننقش روزه داری در سالم و جذهن تو همیشه به چیزی اعتقتوهم وجودانرژی تاریک که ما نمی تونادانی در قرن بیست و یکم،زندگی زمینی امروز بیش از ابزارهای پیشرفته ارتباط ابزارهای بقا از نخستین هتاریک ترین بخش شبهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن و سکوتقدرت انسان در نگاه به ابعجهش های ژنتیکی غیر تصادفاز تکامل تا مغز از مغز تا وابستگی یعنی قلادهعنصر اصلی تعیین واقعیتمیگرن و خوابخواص میوه ی بهبی سوادی در قرن 21گیاه بی عقل به سوی نور میمرگی وجود نداردداروی ضد تشنج توپیراماتآیا تکامل و تغییرات ژنتیبرداشتت از جهان رو زیاد نقطه ای بود و دگر هیچ نبورمز و رازهای ارتباط غیر کتوصیه هایی در مصرف ماهیانعطاف پذیری مکانیسمی علنرمشهای مهم برای تقویت عزاویه نگاه ها یکسان نیستاثرات مضر ماری جواناتداوم مهم است نه سرعتهوش مصنوعی در خدمت خلق وحسردرد میگرن در کودکانلاموژین داروی ضد اوتیسم؟جبران از دست رفته هاازدواج های بین گونه ای، ریک آلل ژنتیکی که از نئاندعدم تعادل دوپامین، فقط بما از اینجا نخواهیم رفتخوش قلبی و مهربانیبیماری ای شبیه ام اس مولتگزیده ای از وبینار یا کنفمشکلات نخاعیدر والنتاین کتاب بدید همآپومورفین در پارکینسونبسیاری از بیماری های جدینه بدبخت بلکه نادانرویا حقی از طرف خداتکامل و ارتقای نگاه تا عمای همه ی وجود منچراروياها را به یاد نمی آزبان ریشه هایی شناختی اساختلال در شناسایی حروف و ترجمه فعالیت های عضله به هوش عاطفی قسمت دهمشناخت درون، شناخت بیرون؛ملاحظه های اخلاقی دربارهحقیقت اشیااستروژن مانند سپر زنان دژن ضد آلزایمرتاثیر ویتامین دی بر بیماماده، چیزی بیش از یک خلا خدایا جز تو که را دارمبیوگرافیپیوند قلب خوک، به فرد دچامعجزه ی چشمدرمان های بیماری اس ام ایآرامش عقلتفاوت های تکاملی در مغز ونوار مغز در تشخیص بیماری روزهای سختتأثیر نیکوتین سیگار بر ماینکه خانواده ات سالم بانظریه ی تکامل در درمان بیسفری به آغاز کیهانALS نگاهی کامل بر بیماری وارتباط ماده و انرژیتشویق خواندن به کودکانهیچ چیز، چقدر حقیقی استشگفتی های نقشه ی ژنتیکیمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه های کاذباطلاعاتی عمومی در مورد مکمالگرایی دشمن پیشرفتدنیا فریب و سرگرمیبا طبیعت بازی نکنپیشینیان انسان از هفت میمغز و اخلاقدرمان جدید ALSآشناپنداری چیستتلاش های جدید در درمان سرنورون هاي مصنوعی می توانريتوکسيمب در درمان ام استاثیر ویتامین دی بر بیمااکنون را با همه ی نقص هایهمه جا خیر بکارسلطان جنگل یا صاحب ملکوتفیزیک مولکولها و ذرات در ارزش حقیقی زبان قسمت دومشبکیه های مصنوعیتعویض دارو در تشنجهر حرکت خمیده می شود و هر منبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت 67کوچکی قلبدونپزیل در بیماران قلبی بازگشت به ریشه های تکاملپروانه ی آسمانیمغز به تنهایی برای فرهنگ درمانهای بیماری پارکینسافسردگی و ساختار مغزرژیم غذایی سالم و ضد التهتمرکز بر امروزابتدا سخت ترین استچیزی خارج از مغزهای ما نیتاثیر گیاه خواری بر رشد وهندسه ی پایه ایسوپاپ ها یا ترانزیستورهافراموشی همیشه هم بد نیستتغییرات آب و هوایی که به از آغاز خلقت تا نگاه انساوقتی پر از گل شدی خودت را صبر لازمه ی پیروزی استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت هجدهمکپسول ژری لاکتدیروز و امروزآلودگی هوا چالش قرن جدیدبحثی درباره هوش و تفاوتهمغزتان را در جوانی سیمکشدرک حقیقت نردبان و مسیری تو کز محنت دیگران بی غمیامید نیکو داشته باش تا آنچگونه تکامل مغزهای کنونیرحم مصنوعیابزار بقا از نخستین همانتاثیر داروی ضد تشنج سدیم هوش مصنوعی یا حماقت طبیعسیاره ابلهانفشار روحی، همیشه بد نیست جهان فراکتالاز تکینگی تا مغز از مغز تویروس های باستانی، مغز مطلوع و حقیقتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت دوازدهمبلوغ چیستکتاب گران و پرهزینه شد ولمتواضع باشدانشمندان روش هاي جدیدی آنزیم تولید انرژی در سلوبرلیتیوننقش ژنتیک در درمان اختلادردهای سال گذشته فراموش تولید مثل اولین ربات های انقراض را انتخاب نکنیدنگاهی بر توانایی اجزاي بزمان و صبرابزار بقای موجود زنده از تاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سایه ی هوشیاریقیچی ژنتیکیجهان کاملی در اطراف ما پراز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرعقل سالممهربانی، شرط موفقیتخفاش با شیوع همه گیری جدیبه خودت مغرور نشوکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمدل های ریز مغز مینی برینداروی جدید لنفوم و لوکمیآیا هوش ارثی دریافتی از پبرخی نرمش ها برای زانونقش رژیم غذایی بر رشد و اذهن خود را مشغول هماهنگیتوهم بی خداییانرژی خلا ممکن استنازوکلسینزندگی زودگذرنباید صبر کرد آتش را بعد زندگی سلول در بدن، جدای اابزارهای بقا ازنخستین همتاریکی من و تو و گرد و غباهوش مصنوعی از عروسک بازی سخن پاک و ثابتقدرت ذهنجهش های بیماری زا، معمولاز تکامل تا مغز، از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغعوامل موثر در پیدایش زبامیگرن و روزه داریخواص هلو برگ هلوبی شرمیگیاه خواری و گوشت خوار کدمراقب خودتون و خانواده هداروی ضد جنون در درمان تیآیا جنین انسان، هوشمندی بررسي علل احتمالي تغيير نقطه بی بازگشترمز گشایی از اتصالات مغزتوضیحی ساده در مورد هوش ماهرام مصر از شگفتی های جهچرا ماشین باید نتایج را پزاوسکا درمان گوشراجزای پر سلولی بدن انسان تداخل مرزها و صفات با بینهوش مصنوعی درمانگر کامپیسردرد میگرنی در کودکانلایو دوم دکتر سید سلمان فجدا کردن ناخالصی هااسکلت خارجی در درمان اختیک جهش ممکن است ذهن انسانعدم درکما اشیا را آنطور که هستندخوش خیالی و خوش بینیبیماری اسپینال ماسکولار گزارش یک مورد جالب لخته ومشکلات بین دو همسر و برخیدر یک فراکتال هر نقطه مرکآب زندگی است قسمت چهارمبشکه ای که ته نداره پر نمنه جنگ و نه خونریزیرویاها از مغز است یا ناخوتکامل و ریشه ی مشترک خلقتای آنکه نامش درمان و یادشچراغ های متفاوت و نور یکسزبان شناسی مدرن در سطح سلاختلالات مخچهترجمه ی فعالیت های عضله بهوش عاطفی قسمت دومشناسایی تاریخچه ی تکاملیملاحظات بیهوشی قبل از جرحقیقت تنها چیزی است که شااسرار آفرینش در موجژنها نقشه ایجاد ابزار هوصفحه اصلیخرما منبع بسیار خوب آنتی بیوگرافیپیوند مدفوعمعجزه ی علمدرمان های جدید ALSآرامش(سکوت) stillness و تکاپوتفاوت های زبانی سرمنشا تنوار مغزی روشی مهم در تشخروزهای سخت میگذردتأثیر نگاه انسان بر رفتااین، فقط راه توستنظریه ی ریسمانسقوط درون جاذبه ای خاص، چNVG 291ارتباط متقابل با همه ی حیتشخیص ژنتیکی آتروفی های هیچ وقت خودت را محدود به شگفتی های زنبور عسلمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه و اطلاعات در کجاست اطلاعاتی عمومی در مورد مکمردرددنیا مکانی بسیار اسرارآمبالای هر دستی، دستی هستپیشرفت های باور نکردنی دمغز و اخلاقدرمان جدید مولتیپل میلومآشتی بهتر استتلاش های جدید شرکت نورالنورون های ردیاب حافظهریه زغالیتاثیر ویروس کرونا بر مغز اکوییفلکسهمیشه چیزی برای تنهایی دسم زنبور ، کلیدی برای وارفیزیک هوشیاریارزش حقیقی زبان قسمت سومشباهت مغز و کیهانتعامل انسان و هوش مصنوعیهرچیز با یک تاب تبدیل به منبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت 74کوچکترین چیز یک معجزه اسبازخورد یا فیدبکمغز بیش از آنچه تصور میشودرماندگی به دلیل عادت کراقلیت خلاقرژیم غذایی ضد التهابیتمساح حد واسط میان مغز کوابتدایی که در ذهن دانشمنچیزی شبیه نور تو نیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وهندسه ی رایج کیهانسوخت هیدروژنی پاکفراموشی و مسیر روحانیتغییرات تکاملی سر انسان از انفجار بزرگ تا انفجار وقتی تو از یاد گرفتن باز صبر و واقعیتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت هشتمکامپیوتر سایبورگدیسک گردنآلودگی هوا و ویروس کرونابحثی درباره هوش و تفاوتهمغط یک گیرنده استدرک دیگرانتو پیچیده ترین تکنولوژی امید نجاتچگونه جمعیت های بزرگ شکل رحم مصنوعیابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر مغزهوش مصنوعی گوگل به کمک تشسیب یکسان و دیدگاه های متفضا و ذهن بازجهان قابل مشاهده بخش کوچاز تکینگی تا مغز از مغز تویرایش DNA جنین انسان، برطلای سیاهمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت سومبلعیدن ستاره توسط سیاهچاکتاب زیست شناسی باورمجموعه های پر سلولی بدن مدانشمندان روشی برای تبدیآواز خواندن در قفس، نشانبرنامه و ساختار پیچیده منقش گرمایش آب و هوا در همدردی که سالهاست درمان نشتولید یا دریافت علمانواع سکته های مغزینگاهت را بلند کنزمان واقعیت است یا توهمابزار بقای موجود زنده از تاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی سایه را اصالت دادن، جز فرقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصجهان پیوستهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که عقلانیت بدون تغییرموفقیت هوش مصنوعی در امتخلا، حقیقی نیستبه خودت نگاه کنکشیدن مادی روشی برای جلومدیون خود ناموجودداروی جدید میاستنی گراویآیا هوش سریعی که بدون احسبرخی نرمش های گردننقش رژیم غذایی در رشد و اذهن خالی از شلوغی افکارتوهم تنهاییانرژِی برای ایجاد اضطرابانسولیننبرو و انرژی مداومزندگی، مدیریت انرژیابزارهای بقای موجود زندهتاریکی و نورهوش مصنوعی از عروسک تا کمسخت ترین حصارقدرت شناختی انسان، محدودجهش تمدنی عجیب و شگفت انساز تکامل تا مغز، از مغز توبینار اساتید نورولوژی دعوامل ایجاد لغت انسانی و میگرن سردردی ژنتیکی که بخواص هندوانهبی عدالتی در توزیع واکسن گیرنده باید سازگار با پیمراحل ارتقای پله پله کیهدارویی خلط آورآیا جهان ذهن و افکار ما مبررسی مغز با امواج مادون نمیتوان با بیرون انداختنرمز پیشرفت تواضع است نه طتوضیحات دکتر فاطمی در مواولویت بندی ها کجاستچرا مردم با زندگی میجنگنزبان فرایند تکاملی برای اجزایی ناشناخته در شکل گترقی واقعی یا شعار ترقیهوش مصنوعی درخدمت خلق وحسردرد و علتهای آنلازم است هیچ کاری نکنیدجدایی خطای حسی استاسکار، لگوی هوشمندیک رژیم غذایی جدید، می توعدالت برای من یا برای همهما به جهان های متفاوت خودخوشبختی چیستبیماری اضطراب عمومیگشایش دروازه جدیدی از طرمشکلات روانپزشکی پس از سدر کمتر از چند ماه سوش جدآب زندگی است قسمت هفتمبشریت از یک پدر و مادر نینه روش تقویت مغزرویاهای پر رمز و حیرتی درتکامل ابزار هوش ، راه پر ای جان جان بی تن مرونزاع ها بیهوده استزبان شناسی نوین نیازمند اختلالات حرکتی در انسانترجمه ای ابتدایی از اسراهوش عاطفی قسمت سومشناسایی سلول های ایمنی اممانتین یا آلزیکسا یا ابحقیقت خواب و رویااسرار بازسازی اندام هاژنها ، مغز و ارادهسوالات پزشکیخسته نباشی بابابیان ژن های اسکیزوفرنی دپیوند مدفوع در درمان بیممعجزه ی علم در کنترل کروندرمان های جدید میگرنآزمون تجربی، راهی برای رتفاوت ایستایی و تکاپونوار مغز، مفید و بی خطرروش مقابله مغز با محدودیتأثیر شیرینی های حاوی لواینترنت بدون فیلتر ماهوانظریه تکامل در درمان بیمسقوط زیگزاگی یا ناگهانیفقر داده ها در هوش مصنوعیارتباط چاقی و کاهش قدرت بتشخیص آلزایمر سالها قبل هیچ کاری نکردن به معنی چیشانس یا نتیجه ی تلاشمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه و اطلاعات در کجاست اعتقاد اشتباه، نتیجه ی نکمردرد ناشی از تنگی کانادنیای شگفت انگیز کوانتومبالاترین هدف از دولتپیشرفت های جدید علوم اعصمغز و سیر تکامل ان دلیلی درمان جدید میگرن با انتی آغاز فرایند دانستنتلاش هایی در بیماران قطع نوروپلاستیسیتی چیستریواستیگمینتاثیر ژنها بر اختلالات خاکسی توسین و تکامل پیش اهمیشه چشمی مراقب و نگهباسماگلوتید داروی کاهش دهنفیزیک و هوشیاریارزش خود را چگونه میشناسشباهت مغز با کیهان مادیتعامل انسان با هوش مصنوعهز ذره، یک دنیاستمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت 75کووید نوزده و خطر بیماری بازسازي مغز و نخاع چالشی مغز برای فراموشی بیشتر کدرها بسته نیستاقیانوس نادانیرژیم غذایی ضد دردتنفس هوازی و میتوکندریابتذال با شعار دیننکاتی در مورد تشنجتاثیر گیاه خواری بر رشد وهندسه بنیادینسودمندی موجودات ابزی بر فراموشی آرمانتغذیه بر ژنها تاثیر دارداز بار خود بکاه تا پرواز وقتی خودت را در آینه دیدیصبر بسیار بایدمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت هشتاد و نکاهش میل جنسی در ام اسدیستونی قابل درمانآلودگی هوا و پارکینسونبحثی درباره احساسات متفانفرت، اسیب به خود استدرک درست از خود و هوشیاریتو آرامش و صلحیامید یا ناامیدی؟چگونه جمعیت های بزرگ شکل رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی گوگل به کمک تشسیر آفرینش از روح تا مغز فضای قلب منبع نبوغ استجهان موازی و حجاب هااز تکینگی تا مغز از مغز تویشن پروطوفان فقر و گرسنگی و بی سمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت سی و هشتمبنی عباس، ننگی بر تاریخکتاب طبیعت در قالب هندسهمجرم، گاهی قربانی استدانش، قفل ذهن را باز میکنآینه در اینهبرنامه ی مسلط ژنها در اختنقش پیش زمینه ها و اراده درس گرفتن از شکست هاتولید پاک و فراوان انرژیانیس بی کسانچالش هوشیاری و اینکه چرا زمان پلانکابزار بقای موجود زنده از تاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی ساخت سلول عصبی حتی پس از قانون مندی نقشه ژنتیکی مجهان پیوستهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرعقیده ی بی عملموفقیت در تفکر استخلا، خالی نیستبه دنبال رستگاری باشکشتن عقیده ممکن نیستمدیریت اینترنت بر جنگداروی جدید آلزایمرآیا هشیاری کوانتومی وجودبرخی یونها و مولکول های منقش زنجبیل در جلوگیری از ذهن سالمتوهم جدایینقش زبان در سلطه و قدرت اذهت را روی چیزهای مفید متتوهم جدایی و توهم علمانسولین هوشمندچت جی پی تیزندگی، مراتب هوشیاری استابزارهای بقای از نخستین تاریکی خواهد ترسیدهوش مصنوعی از عروسک تا کمسخت ترین کار، شناخت خود اقدرت عشقجهشهای مفید و ذکاوتی که داز تکامل تا مغز، از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندعواملی که برای ظهور لغت امیگرن شدید قابل درمان اسخواص اناربیمار 101 ساله، مبتلا به سگالکانزوماب، دارویی جدیمرز مرگ و زندگی کجاستدارویی ضد بیش فعالی سیستآیا جهش های ژنتیکی، ویروبررسی و اپروچ جدید بر بیمنمیتوان بر سیاه سیاه نوشرمز بقای جهش ژنتیکیتیوتیکسن داروی ضد جنوناولین قدم شناخت نقص های خچرا مغز انسان سه هزار سالزبان متغیراحیای بینایی نسبی یک بیمتروس جریان انرژیهوش مصنوعی ساخته هوش طبیسردرد به دلیل مصرف زیاد ملبخند بزن شاید صبح فردا زجریان انرژی در سیستم های اساس انسان اندیشه و باور یکی از علل محدودیت مغز امعسل طبیعی موثر در کنترل بما با کمک مغز خود مختاريمخوشبختی دور از رنج های مبیماری بیش فعالیپل جویی اصفهانمشکلات روانپزشکی در عقب در آرزوهایت مداومت داشتهآب زندگی است قسمت اولبعد پنجمچه زیاد است بر من که در ایرویای شفافتکامل تکنولوژیایمونوگلوبولین وریدی IVIgنزاع بین جهل و علم رو به پزبان، نشان دهنده ی سخنگو اختلالات صحبت کردن در انترس و آرمان هاهوش عاطفی قسمت ششمشهر زیرزمینی در ژاپن برامن و وجود توهمیحقیقت در علم، هرگز نهایی اصفهان زیباژنهای مشترک بین انسان و وپیامهای کاربرانخطا در محاسبات چیزی کاملبیان حقیقتپیوند مغز و سر و چالشهای معجزه در هر لحظه زندگیدرمان های جدید در بیماری آزمون ذهنی گربه ی شرودینتفاوت ارباب و رهبر حقیقینوار مغز، ترجمه ی فعالیت روش های صرفه جویی در ایجاتئوری تکامل امروز در درماینترنت، حقیقت جامعه ی فنظریه تکامل در درمان بیمسلول های مغزی عامل پارکیفلج نخاعی با الکترودهای ارتباط هوش ساختار مغز و ژتشخیص ایدزهیچ کس مانند تو نگاه نمیکشانس یا تلاشمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه و اطلاعات در کجاستاعتماد به خودکمردرد و علل آندنیایی پر از سیاهچاله باهوش ترین و با کیفیت تریپیشرفت در عقل است یا ظواهمغز کوانتومیدرمان جدید کنترل مولتیپلآغاز فصل سرما و دوباره تکتلاش در تولید انرژی به رننوروز مبارکریاضیات یک حس جدید استتاثیر کلام در آیات کلام باکسکاربازپین در درمان تشهمیشه اطمینان تو بر خدا بسندرم میلر فیشرفیزیک آگاهیاز فرد ایستا و متعصب بگذرشباهت های ریشه ای چند بیمتعداد کلی ذهن ها در جهان هزینه ای که برای اندیشیدمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت 78کودک هشت ساله لازم است آددوچرخه در کاهش دردهای کمپرواز از نیویورک تا لوس آباغچه ی منمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟درهای اسرارآمیز و پوشیدهالکترومغناطیس شنوایی و هراه فراری نیستتنفس هوازی و میتوکندریابداع دی ان ای بزرگترین دچگونه مولکول های دی ان ایتاثیر گیاه خواری بر رشد وهندسه در پایه ی همه ی واکسی و سه پل اصفهانفرایند پیچیده ی خونرسانیثبت و دستکار ی حافظهاز بحث های کنونی در ویروسوقتی خورشید هست شمع به کاصد قدح، نفتاده بشکستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت هشتاد و شکاهش مرگ و میر ناشی از ابدژا وو یا اشنا پنداریآلزایمربحثی درباره احساساتی غیرنقاشی هایی با بوی گذشته یدرک عمیق در حیواناتتو افق رویداد جهان هستیامید جدید بر آسیب نخاعیچگونه حافظه را قویتر کنیرساناها و ابر رساناها و عابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی الفاگوسیستم تخلیه ی مغز بینشی نفضای خالی ای وجود نداردجهان ما میتواند به اندازاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت فیزیکی، تابعی از طوفان بیداریمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک قسمت سی و ششمبه قفس های سیاهت ننازکتاب، سفری به تاریخمحل درک احساسات روحانیدانش، یک انسان را ناسازگآیندهبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱نقش پیشرفته ی سلول های بندست و پا زدن در سایه؟تولید اندام با چاپ سه بعدانگشت ماشه ایچالش هوشیاری و اینکه چرا زمان به چه دلیل ایجاد میشابزار بقای موجود زنده از تاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک بازی ساخت شبکه عصبی مصنوعی با قانون گذاری و تکاملجهان پر از چیزهای اسرار آاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتعلم و ادراک فقط مشاهده ی مولکول ضد پیریخلاصه ای از مطالب همایش مبه زودی شبکه مغزی به جای گل خاردار، زیباستمداخله ی زیانبار انسانداروی جدید ای ال اسآیا واکنش های یاد گرفته وبرخی اثرات مضر ویتامین دنقش زبان در سلطه و قدرت اذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتوهم جسمانسان قدیم در شبه جزیره عچت جی پی تیزندان ذهنیابزارهای دفاعی و بقای موتاریخ همه چیز را ثبت کردههوش مصنوعی از عروسک تا کمسختی ها رفتنی استقسم به فقرجهشهای مفید و ذکاوتی که داز تکامل تا مغز، از مغز توراپامیل در بارداریعوارض ازدواج و بچه دار شدمیاستنی گراویس بدون آنتیخواص اردهبیمار مرکز تنفس سلولیگام کوچک ولی تاثیرگذارمرز بین انسان و حیوان کجاداستانها و مفاهیمی اشتباآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجبررسی ژنها در تشخیص بیمانمای موفقیترمز جهانتیک و اختلال حرکتیاولین مورد PML به دنبال تکچرا مغزهای ما ارتقا یافت زبان مشترک ژنتیکی موجودااحیای بینایی نسبی یک بیمتری فلوپرازینهوش مصنوعی، کیفیت فریب مسردرد تنشنلحظات خوش با کودکانجریان انرژی در سیستم های استفاده از مغز، وزن را کمیافته های نوین علوم پرده عشق به هفت مرتبه ی شناختیما بخشی از این جهان مرتبطخیالپردازی نکنبیماری تی تی پیپل خواجو اصفهانمشاهده گر جدای از شیء مشادر آسمان هدیه های نادیدنآب زندگی است قسمت دومبعد از کرونانه عدم مطلق بلکه عدم با قروان سالمتکامل جریان همیشگی خلقتایمپلانت مغزینزاع بین علم و نادانی رو زبان، وسیله شناسایی محیطاختلالات عضلانی ژنتیکترسان نیستیهوش عاطفی بیشتر در زنانشواهدی از نوع جدیدی از حامن کسی در ناکسی دریافتم حقیقت راستین انسان علم باصل بازخوردژنهای هوش ، کدامندسایتهای دیگرخطا در محاسبات چیزی کاملبیداری معنوی یعنی دوستی پیوند اندام از حیوانات بمعرفی مورد نادر بیماری گدرمان های جدید سرطانآزمون ذهنی گربه شرودینگرتفاوتهای جنسیتی راهی برانوار عصب و عضلهروش های عملی برای رفع کمرتئوری تکامل در پیشگیری و ایندرالنظریه تکامل در درمان بیمسلول های بنیادیفلج بل، فلجی ترسناک که آنارتباط پیوسته ی جهانتصویر خورشید یا خود خورشهیچ کس حقیقت را درون مغز شاهکار قرنمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه ی هوش مصنوعیاعتماد به خودکمردرد با پوشیدن کفش منادنیا، هیچ استباور و کیهان شناسیپیشرفت ذهن در خلاقیت استمغز آیندگان چگونه است ؟درمان جدید ام اسآغاز مبهم آفرینشتلاشی برای درمان قطع نخانوروز یا روز پایانیتاثیر کپسول نوروهرب بر نهمیشه به آنچه داری، خوشنسندرم کووید طولانیفیزیکدانان ماشینی برای تاز مخالفت بشنوشباهت کیهان و مغزتعذیه ی ذهنهزینه سنگین انسان در ازامنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت 82کودک ایرانی که هوش او از دوچرخه سواری ورزشی سبک و پروتئین های ساده ی ابتدابترس از اینکه کسی، به درگمغز بزرگ چالش است یا منفعدرون قفس یا بیرون از آنالکتروتاکسی(گرایش و حرکراه نجاتتنفس بدون اکسیژنابزار هوش در حال ارتقا ازچگونه میتوان با قانون جنتاثیر گیاه خواری بر رشد وهندسه زبانِ زمان استسیلی محکم محیط زیست بر انفرایند تکامل و دشواری هاثبت امواج الکتریکی در عصاز تلسکوپ گالیله تا تلسکوقتی ریشه ها عمیقند از چیصداقتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت پنجمکاهش التهاب ناشی از بیمادژاوو یا آشناپنداریآملودیپین داروی ضد فشار بحران ذهن فیلمی قابل تامچقدر به چشم اعتماد کنیمدرگیری قلب در بیماری ویرتو انسانی و انسان، شایستامید درمان کرونا با هماننگاه من، نگاه تو و یا حقیرستگاری محدود به یک راه نابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی اکنون می توانسیستم تعادلی بدنقفس دور خود را بشکنجهان مادی، تجلی فضا در ذهاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چند سویهطوفان زیباییمنبع هوشیاری در کجاست؟ قحس و ادراک قسمت سیزدهمبه مغز خزندگان خودت اجازکتابخانهمحل درک احساسات روحانی ددائما بخوانآینده ی انسان در فراتر ازبرین نت به جای اینترنتنقش آتش در رسیدن انسان بهدست کردن در گوشتولید سلولهای جنسی از سلانگشت نگاری مغز نشان میدچالش هوشیاری و اینکه چرا زمان شگفت انگیزابزار بقای موجود زنده از تاثیر رو ح و روان بر جسمهوش مصنوعی از عروسک بازی ساخت شبکه عصبی با الفبای قانون جنگلجهان پر از چیزهای جادویی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توعلم و روحمولتیپل اسکلروز در زنان خلاصه ای از درمان های جدیبه زیر پای خود نگاه نکن بگل درون گلدانمدارک ژنتیکی چگونه انسانداروی جدید برای میاستنی آیا یک، وجود داردبرخی اختلالات عصبی مثانهبرخی اصول سلامت کمرنقش سجده بر عملکرد مغزذره ی معین یا ابری از الکتوهمات و شناخت حقیقتانسان میوه ی تکاملنتایج نادانی و جهلزونیسومایدابعاد و نیازهای تکاملیتاریخ، اصیل نیست و ساخته هوش مصنوعی از عروسک تا کمسختی در بلند شدن از روی صقضاوت ممنوعجوانان وطناز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قعید نوروز مبارکمیدان مغناطيسي زمین بشر خواص بادامبیماری لبر و نابینایی آنگامی در درمان بیماریهای مرز جدید جستجو و اکتشاف، دخالت در ساختار ژنهاآیا خداباوری محصول تکاملبررسی بیماری التهابی رودنمایش تک نفرهرمز جهان خاصیت فراکتالتیکاگرلور داروی ضد انعقااولین مورد پیوند سر در انچرا ویروس کرونای دلتا وازبان چهار حرفی حیات زمیناحتیاط در ورزش زانو در خاتری فلوپرازینهوش مصنوعی، اتفاقات و تحسردرد سکه ایلرزش ناشی از اسیب به عصبجریان انرژی در سیستم های استفاده از نظریه ی تکامل یاد گرفتن مداومعشق درونی به یگانگی خلقتما تحت کنترل ژنها هستیم یخانه ی تاریکبیماری خود ایمن اعصاب محپلاسمای غالبمشاهده آینده از روی مشاهدر آستانه ی موج پنجم کوویآب زندگی است قسمت سومبعد از کرونانهایت معرفت و شناخت درک عروبات ها قول میدهندتکامل داروینی هنوز در حاایمپلانت مغزی و کنترل دو نزاع بین علم و جهل رو به پزدودن نقص از هوش مصنوعیاختراع جدید اینترنت کوانتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرهوش عاطفی در زنان بیشتر اشواهدی از دنیسوان(شبه نئمن پر از تلخیمحقیقت غیر فیزیکیاصل در هم تنیدگی و جهانی ژنهای حاکم بر انسان و انسخطای ادراک کارمابیداری و خواب کدام بهتر اپیوند اندام حیوانات به امعرفت و شناختدرمان های رایج ام اسآزادی در چیستتقلید مرحله ای نسبتا پیشنوار عصب و عضلهروش هایی برای کم کردن اضطتئوری جدید، ویران کردن گایپیداکریننعناعسلول های بنیادی منابع و افلج خوابارتباط انسانی، محدود به تصویر در هم تنیدگی کوانتهیچ اندر هیچشاهکار شش گوشمنابع انرژی از نفت و گاز حافظه انسان و حافظه ی هوشاعتماد بی موردکنفرانس تشنج هتل کوثر اصدندان ها را مسواک بزنید تباید از انسان ترسیدپیشرفتی مستقل از ابزار همغز اندامی تشنه ی انرژی ادرمان جدید ای ال اس، توفرإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَتلاشی تازه برای گشودن معنورالژیتاثیر کپسول نوروهرب بر تهمیشه داناتر از ما وجود دسندرم گیلن باره به دنبال فال نیکواز نخستین همانند سازها تشباهت زیاد بین سلول هاي عتغییرهزاران سال چشم های بینا ومنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت 87کودکان مهاجردوپامین قابل حل در آبپروتز چشمبحتی علمی درباره تمایل بمغز بزرگ چالشهای پیش رودرون و بیرون، جدای از هم الکترودهای کاشتنیراه های جدید برای قضاوت رتنها مانع در زندگی موارد ابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز ما، موسیقی را پتاثیر گیاه خواری بر رشد وهندسه، نمایشی از حقیقتسینوریپا داروی ترکیبی ضدفرایند حذف برخی اجزای مغجلو رفتن یا عقبگرداز تلسکوپ گالیله تا تلسکوقتی شروع به بیدار شدن میصدای بم با فرکانس پایین، منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت پنجاهکاهش حافظه هرچند فرایندیدگرگونی های نژادی و تغییآموزش نوین زبانبخش فراموش شده ی حافظهنقش قهوه در سلامتیدرگیری مغز در بیماری کویتو با همه چیز در پیوندیامیدهای جدید برای بازیابنگاه مادی غیر علمی استرشته نوروایمونولوژی و نقابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک های بسیستم دفاعی بدن علیه مغز قفس ذهنجهان مرئی و نامرئیاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستطولانی ترین شبمنبع هوشیاری در کجاست؟(قحس و ادراک قسمت ششمبه نقاش بنگرکجای مغز مسئول پردازش تجمحدودیت چقدر موثر استدارچینآینده ی علم و فیزیک در60 ثبرای یک زندگی معمولینقش انتخاب از طرف محیط، ندست آسمانتولترودینانتقال ماده و انرژیچالش هوشیاری و اینکه چرا زمان، واقعی نیستابزار بقای موجود زنده از تاثیر روده بر مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی ساختن آیندهقانون جنگلجهان دارای برنامهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهمواد کوانتومی جدید، ممکنخم شدن فضا-زمانبه سیاهی عادت نکنیمگل زندگیمروری بر تشنج و درمان هایداروی جدید برای کاهش وزنآیا کیهان می تواند یک شبیآیا گذشته، امروز وآینده برخی اطلاعات روانشناسی منقش غذاها و موجودات درياذرات کوانتومی زیر اتمی قتوکل بر خداانسان ها می توانند میدان نجات در اعتماد به خودزونا به وسیله ویروس ابله ابعاد اضافه ی کیهانتازه های اسکیزوفرنی(جنوهوش مصنوعی از عروسک تا کمسدسازی روش مناسب برای مققطار پیشرفتجوانان وطناز تکامل تا مغز، از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریعامل کلیدی در کنترل کارآمیدان های مغناطیسی قابل خواص بادام زمینیبیماری میاستنی گراویسگامی در درمان بیماریهای مرزهای حقیقی یا مرزهای تدر میان تاریکی و روشناییآیا دلفین ها می تواند از بررسی سیستم تعادلی بدن اچند نرمش مفید برای کمردررنگ کردن، حقیقت نیستتیروفیبان موثر در سکته ی اولین هیبرید بین انسان و چرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک زبان نیاز تکاملی استاحتیاط در تعویض داروهاترک امروزهوش احساسیسردرد عروقی میگرنلرزش دست ها و گردن و سر ETجراحی هوشیار مغزاستفاده از هوش مصنوعی در یاد بگیر فراموش کنیعشق، شلوغ کردن نیستمانند کودکان باشیدخانواده پایداربیماری دویکپمبرولیزوماب در بیماری چمشاهدات آمیخته با اشتباهدر برابر حقایق جدیدآب، زندگی است(قسمت پنجم)بعد از کرونا دلخوشی بیهونهایت در بی نهایتروبات های ریز در درمان بیتکامل داروینی هنوز در حاایمپلانت مغزی کمک میکند نسبیت عام از زبان دکتر برسفر فقط مادی نیستادامه بحث تکامل چشمتسلیم ارتباط با من برترهوش عاطفی در زنان بیشتر اشیر و دوغ باداممن بی من، بهتر یاد میگیرمحقیقت غیر قابل شناختاصل علت و تاثیرکفش و کتابخطای حسبیست تمرین ساده برای جلوپیوند سر آیا ممکن استمغز فکر میکند مرگ برای دیدرمان های علامتی در ام اسآزادی عقیده، آرمانی که تتقلید از روی طبیعتنوار عصب و عضلهروش هایی برای جلوگیری از تا 20 سال آینده مغز شما به ایا کوچک شدن مغزانسان الهفت چیز که عملکرد مغز تو سلول های بدن تو پیر نیستنفلج خواب چیستارتباط از بالا به پایین متصویر زیبا از سلولهیچگاه از فشار و شکست نترشاید گوشی و چشمی، آماده شمنابع انرژی از نفت و گاز حباب های کیهانی تو در تواعتیاد و تلاش های درمانی کنگره بین المللی سردرد دده روش موفقیتبابا زود بیاپپوگستمغز انسان ایا طبیعتا تمادرمان جدید سرطانافت فشار خون ناگهانی در وریتوکسیمابتلاشی جدید در درمان ام اساگر فقط مردم میفهمیدند کنورالژی تریژمینالتاثیر کپسول نوروهرب بر سهمیشه راهی هستسندرم پیریفورمیسفاکسیبتاز نخستین همانند سازها تشباهت زیاد بین سلول هاي عتغییر الگوی رشد مغزی با زهستي مادي ای که ما کوچکترمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهلکودکان میتوانند ناقل بی دورترین نقطه ی قابل مشاهپروتز عصبی برای تکلمبحث درباره پیدایش و منشا مغز بزرگ و فعال یا مغز کودرون آشفته ی تو و ظاهر خنالگو نداشتیمراه های جدید برای قضاوت رتنها در برابر جهانابزار بقا از نخستین همانچگونه مغز پیش انسان یا همتاثیر گیاهخواری بر رشد و هنر فراموشیسیگار عامل افزایش مرگ ومفراتر از دیوارهای باورجلوتر را دیدناز تکنیکی تا مغز از مغز تویتنام نوعی کرونا ویروس صرع و درمان های آنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت پنجاه و یکاهش دوپامین عامل بیماریدانش قدرت استآمارهای ارائه شده در سطح بخش های تنظیمی ژنومنقش مهاجرت در توسعه نسل ادرگیری مغز در بیماران مبتو با باورهایت کنترل میشامیدوار باش حتی اگر همه چنگاه محدود و تک جانبه، مشرشد مغز فرایندی پیچیده اابزار بقا از نخستین همانتاثیر درجه حرارت بر عملکهوش مصنوعی از عروسک های بسکوت و نیستیقفس را بشکنجهان مشارکتیاز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت چیستطی یکصد هزار سال اخیر هرچمنبع خواب و رویاحس و ادراک قسمت شصت و هشتبه نقاش بنگرکرونا چه بر سر مغز می آورمحدودیت های حافظه و حافظداروهای مصرفی در ام اسآینده با ترس جمع نمیشودبرای پیش بینی آینده مغز دنقش اتصالات بین سلولهای دست بالای دستتومورها و التهاب مغزی عاانتروپی و هوشیاریچالش های ایستادن بر دو پازمزمه ات مانده در گوشمابزار بقای موجود زنده از تاثیر روزه داری بر سلامت هوش مصنوعی از عروسک بازی ساختن آینده، بهترین روش قانونمندی و محدودیت عالمجهان در حال نوسان و چرخشاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدعلم به ما کمک میکند تا موموجود بی مغزی که می تواندخونریزی مغز در سندرم کووبه سخن توجه کن نه گویندهگلوله ی ساچمه ایمرکز هوشیاری، روح یا بدن داروی جدید برای ای ال اس