دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

گذر زمان کاملا وابسته به محیط و نگاه ماست

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Ali Alansari
نوشت :
السلام عليكم مولاي ورحمة الله وبركاته

از خدای عز و جل می خواهم که ای مولایم! به زودی گشایش تو را برساند و قلب مادرت، فاطمه زهرا ع را شاد کند. او نزدیک و اجابت کننده است.

در بسیاری موارد وقتی با ملحدین درباره دلایل اثبات وجود خدا گفتگو می کنیم، به سوی اموری می روند- که مختص به برخی معجزات است و در قرآن ذکر شده و از جمله این معجزات، سالهای طولانی ای است که انبیا به خصوص نوح ع زیسته اند و دیدم این سوال را برادرمان عیسی از جمهوری صرب، در انجمن های انصار امام مهدی ع به شما عرضه کرده بود، و می خواهم آن را برای شما نقل کنم و از شما می خواهم با جواب دادن، آن بر ما تفضل کنید چون در بحث با ملحدین برای ما مفید است

و مولایم از شما عذر می خواهم که وقت تان را گرفتم و از خدا می خواهم که ما را از کسانی قرار دهد که به ولایت محمد و آل محمد صلوات ربی علیهم اجمعین، چنگ می زنند و از شهیدان زیر پرچم شما گرداند!

سوال : السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ای مولای من!

از شما می خواهم که به این مسئله- که در فهم آن دچار مشکل شده ام- پاسخ دهید.

در جریان فرایند فرگشت و تکامل، هوموساپینس از موجوداتی کمتر از خود فرگشت یافته است و نسل به نسل فرگشت یافته تر و تکامل یافته تر شد تا آنکه مغزش به حجم و قدرت مطلوب رسید.

چگونه سن طولانی ای- که انبیای قبلی مانند نوح ع زندگی کردند- قابل تفسیر است تا آنجا که خدای سبحان در قرآن کریم بیان می کند که نوح ع، قومش را 950 سال دعوت کرد آیا این سالها از سالهای این دنیا است؟

و نیز روایاتی از اهل بیت ع هست که نوح ع بین 2000 تا 2500 سال عمر کرد ... به همین ترتیب در کتاب مقدس ثبت است که انسانهای اولیه عمری بیش از عمر بشر امروز داشتند .... آیا ای مولای من !این مطلب درست است؟ و آیا خدای سبحان، عمر برگزیدگان خود را مانند نوح ع، زیاد می کند؟ و اگر این گونه است آیا اجداد نزدیک به آدم ع، عمر طولانی تری داشتند؟ یا این مطلب از متشابهات است؟ چگونه این مطلب با نظریه فرگشت تناسب دارد؟ از شما می خواهم که توضیح دهید.

خدای سبحان و متعال در گشایش شما تسریع کند ان شاء الله. مشتاق دیدار شما هستم

عیسی- جمهوری صرب

جواب سید احمد الحسن یمانی ع:
وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته

از خدا می خواهم، شما را موفق گرداند و خطایتان را ببخشاید و خدا به تو و عیسی بهترین پاداش نیکوکاران را بدهد. چون ما ضرورت وجود اله و خدا را با دلایل علمی ثابت کرده ایم و الحاد و بی خدایی علمی را به روش علمی مورد مناقشه قرار دادیم، هر ملحدی- که بر اساس استدلال علمی، نسبت به وجود خدا، الحاد و کفر ورزد- لازم است به صورت علمی و درست و دقیق، بر مناقشه و بحث علمی و استدلال علمی من جواب بیاورد یا آن- که اقرار کند، آنچه اثبات کردیم، حق است- و اگر جز این باشد، معاندی جدال کننده خواهد بود- که به دنبال شناخت حقیقت- آنگونه که هست- نمی باشد و جز شخصی بیهوده جو نیست.

همان گونه که امروز ژنها به تفصیل شناسایی شده اند، عمر انسان در گذشته، به دقت و به صورت علمی شناخته شده است و شکی در آن نیست و دانشمندان، علت ژنتیکی آن را می شناسند و می دانند چرا و کی سلولها رو به پیری می روند و جسم انسان متلاشی می شود و آنها جستجوهایی را در تلاش برای جهش ژنتیکی برای طولانی کردن عمر انسان انجام داده اند و ممکن است، روزی به این هدف برسند.

به همین ترتیب آنها کاملا همانگونه- که تو طول خط کشی را که در دست توست می دانی- به صورت قطعی می دانند که انسان در زمان نوح ع و پیش از آن، هزار سال و یا حتی عددی نزدیک به هزار سال عمر نکرده است.

اما مسئله عمر نوح ع و دیگر مسائلی که با واقعیت علمی مخالف است، اشکالی بر آنچه اثبات کردیم یعنی وجود خدا، وارد نمی کند زیرا ما به صورت بسیار مختصر و صحیح، می توانیم بگوییم، خدا معجزاتی را ایجاد کرده است، هرچند برخی از آنها با واقعیت علمی در تضاد باشد، زیرا آنها حالاتی فردی است و هدف از این معجزات، ایجاد انسانیت همراه با آدمیت، بر مبنای ایمان به خدایی است- که هستی را آفرید.

طبیعتا، این استدلال، همراه با این واقعیت است -که برخی از این امور اصلا معجزه نیستند- بلکه اموری هستند که فهم آنها برای کسی- که زبان متکلم را نمی شناسد- دشوار است و زبان قرآن را فقط کسی درک میکند که با عوالم علوی و بلند مرتبه ای- که قرآن از آن فرود آمده است- آشنا باشد.

و برای توضیح مسئله به صورت علمی، به اختصار می گویم آنچه مشاهده گر داخلی اندازه میگیرد با اندازه گیریهای مشاهده گر خارج مجموعه، متفاوت است و علت، آن است- که مشاهده گر داخلی جزیی از مجموعه است- و به این ترتیب گسترش و یا چروکیدگی و در هم رفتن مجموعه، شامل خود او هم می شود و به این ترتیب وسایل اندازه گیری او هم مشمول گسترش و یا

چروکیدگی مجموعه می شود.

این سبب می شود که این مشاهده گر، از شناسایی یا اندازه گیری هر گونه تغییر- که همه مجموعه را در بر می گیرد- ناتوان شود

و اگر او، حیات نفسانی داشته باشد، همانگونه که در مورد ما، این حیات نفسانی وجود دارد، این تغییرات مانع نمی شود، به صورت نفسانی احساس کند- که تغییراتی در مجموعه رخ داده است یا تندی و یا کندی در مجموعه ایجاد شده است.

همانگونه که بسیاری از مردم امروز احساس می کنند- که زمان تند شده است با آنکه وقتی آن را اندازه می گیرند و مقایسه می کنند، تغییری را نمی یابند.

و برای توضیح این کلام، مثالی می آورم: فرض می کنیم که انسانی در اتاقی زندگی می کند و وسیله اندازه گیری طول مثلا خط کش را در اختیار دارد و از او می خواهیم طول میزی کوچک را در اتاق اندازه بگیرد و سپس طول آن را با طول و ارتفاع(قبلی)میز مقایسه کند. سپس فرض می کنیم- که اتاق و هر چه در آن است دچار گسترش منظم شود و همه را به یک نسبت درگیر کند. اکنون اگر از او بخواهیم- که طول میز را اندازه گیری کند- می بیند که طول، تغییر نکرده است و اگر از او بخواهیم که طول آن را با طول و ارتفاع (قبلی)میز، مقایسه کند هیچ تغییری را ملاحظه نمی کند و علت، آن است که میز گسترش و افزایش طول پیدا کرده است و نیز خط کش اندازه گیری به همان نسبت بلند شدن میز، افزایش طول یافته است.

وقتی این مطلب روشن شد میتوان فهمید هر مشاهده گر- که بتواند از خارج مجموعه و منظومه هستی ای که در آن زندگی می کنیم، به مشاهده بپردازد- اندازه گیری هایش از اندازه گیری های ما که در داخل منظومه هستی زندگی می کنیم، متفاوت می شود.

پس اگر رفتار هستی مادی به مثابه یک کل به صورتی تغییر کند که زمان به عنوان بعد چهارم هستی، دچار گسترش یا چروکیدگی و جمع شدن شود یا به زبان ساده، کند یا تند شود، در مجموعه به عنوان کل، ما هرگز نمی توانیم این تغییرات را اندازه گیری کنیم و آن را بشناسیم ولی مشاهده گری که از خارج منظومه هستی ای- که در آن زندگی می کنیم- می تواند مشاهده کند، اندازه گیری این تغییرات برایش ممکن است و هر وقت سخن بگوید، به ما اعدادی را خواهد داد- که از آنچه ما اندازه گیری کردیم- متفاوت است.

و این به اختصار برای تو تفسیر می کند- که هرگاه از مشاهده کننده ای، خارج مجموعه(زندگی ما)(برای نمونه از خدای سبحان و متعال یا فرشتگان) بخواهی تا عمر نوح ع را مشخص کند یا خودش در این باره سخن بگوید، عددی را به تو خواهد داد- که از آن عددی که تو، در داخل منظومه هستی، اندازه گیری می کنی- متفاوت است.

و هرگاه از او بخواهی عمر انسان امروز را با عمر انسان در پیش از 15 هزار سال قبل مقایسه کند، به تو ارقامی متفاوت را خواهد داد و این در حالی است که تو اختلاف ملموسی را که بتوان در محدوده مادی ای- که در آن زندگی می کنی- اندازه گیری کرد، نمی یابی.

لینک ویدیو ها در اینستاگرام
https://www.instagram.com/p/B0xOa1SJirk/?igshid=1gdhux8em48tf

https://www.facebook.com/Ahmed.Alhasan.10313?fref=ts

www.almahdyoon.co

www.almahdyoon.org

@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فیزیک آگاهیجنگ و تصور از جنگنوار مغز مشاهده ی غیر مستدو برابر شدن خطر مرگ و میابعاد بالاترهمه ی سردردها بی خطر نیستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت دوازدهماز تکامل تا مغز، از مغز تدرگیری مغز در بیماران مبوفور و فراوانیزندگی فعال و مثبت روند آلبار سنین ابزار هوشمندی اکاهش حافظه هرچند فرایندیتنفس بدون اکسیژنسریع دویدن مهم نیستآیا ما کالا هستیمغیرقابل دیدن کردن مادهمغز قلبتاثیر تغذیه بر سلامت رواانسانیت در برابر دیگرانفرایند تکامل و دشواری هاجهان های بسیار دیگرنوروپلاستیسیتی چیستدیدگاه نارسای دوگانه ی ماخلاق و علوم اعصابهندسه ی رایج کیهانمنبع هوشیاری در کجاست؟ قخلا، خالی نیستاستفاده از سلول های بنیادستورالعمل مرکز کنترل بیویروس مصنوعیزیر فشار کووید چه باید کربحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال هاتو با باورهایت کنترل میشسعی کن به حدی محدود نشویآیا انسان با مغز بزرگش اخمغز انسان برای شادمانی طتاثیر درجه حرارت بر عملکايا اراده آزاد توهم است یقلب های سادهجهانی که از یک منبع، تغذیچگونه مغز پیش انسان یا همدانش، قفل ذهن را باز میکنادغام دو حیطه علوم مغز و هوش مصنوعی گوگل به کمک تشمواد کوانتومی جدید، ممکنخوشبختی چیستاصول سلامت کمررفتار وابسته به شکلواکسن های شرکت فایزر آمرزبان و تکلم برخی بیماریهبرنامه و ساختار پیچیده مگنجینه ای به نام ویتامین تومورهای نخاعیشگفت نیست من عاشق تو باشمآیا راهی برای رفع کم آبی مغز حریص برای خون، کلید تتاثیر رژِیم غذایی بر میگایندرالقبل از انفجار بزرگجایی خالی نیستنگاه از بیرون مجموعهداروی جدید برای میاستنی ارتباط غیرکلامی بین انساهوش مصنوعی از عروسک بازی مکانیک کوانتومی بی معنی بلندی در ذهن ما درک بلندیرویا و خبر از آیندهوابستگی یعنی قلادهسفر دشوار اکتشافبرخی یونها و مولکول های مگاهی جهت را عوض کنتوپیراماتشبکه های مصنوعی مغز به درتبدیل سلولهای محافط به سآزمون تجربی، راهی برای رنقش مرکز تنفس سلولی در بیاگر میدانی مصیبت بزرگتر لیس دگرامفتامین یا ویاسحقیقت اشیانابینایی در نتیجه ی گوشی دخالت در ساختار ژنهااز نظر علم اعصاب اراده آزهوش مصنوعی از عروسک تا کمماده ی تاریکبه خودت مغرور نشوروزه داری سلول های بنیادبررسي علل احتمالي تغيير یک جهش ممکن است ذهن انسانسلام تا روشناییپوشاندن خود از نورتکنولوژی جدید که سلول هاصد قدح، نفتاده بشکستتراشه ی هوش مصنوعی در مغزنقش خرچنگ های نعل اسبی درابزار بقا از نخستین همانملاحظات بیهوشی قبل از جرحافظه های کاذباز تکینگی تا مغز از مغز تنرمش های مفید برای درد زادر آستانه ی موج پنجم کوویهوش احساسیمحدودیت های حافظه و حافظبیمار 101 ساله، مبتلا به سژن یا نقشه توسعه مغز و نقریه زغالیبشکه ای که ته نداره پر نمسوپاپ ها یا ترانزیستورهاپیر شدن حتمی نیستطوفان زیباییتکامل زبانالکترومغناطیس شنوایی و هتصویر در هم تنیدگی کوانتنقشه مغزی هر فرد منحصر بهابزار بقا از نخستین همانچرا خشونت و تعصبمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت 67از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان تومورهای مغزی با اهوشیاری و وجودراه نجاتمرکز حافظه کجاستبیماری دویککمالگرایی دشمن پیشرفتتفاوت ایستایی و تکاپوسیب یکسان و دیدگاه های متپروتئین های ساده ی ابتداعلم بدون توقفمرز بین انسان و حیوان کجاتاثیر فکر بر سلامتامیدواری و مغزتغییر دیگران یا تغییر خوچند روش ساده برای موفقیتدفاع از پیامبرابزار بقای موجود زنده از نظریه ی تکامل در درمان بیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت هجدهماز تکینگی تا مغز- از مغز درهای اسرارآمیز و پوشیدههاوکينگ پیش از مرگش رسالرشد مغز فرایندی پیچیده ابیشتر کمردردها نیازی به کووید نوزده و خطر بیماری تلاشی برای درمان قطع نخاساخت شبکه عصبی با الفبای آن چیزی که ما جریان زمان عادت کن خوب حرف بزنیمشاهده گر جدای از شیء مشاتاثیر گیاه خواری بر رشد واندام حسی، درک از بخش هایتاثیر گیاه خواری بر رشد وانرژی بی پایان در درون هرفیزیکدانان ماشینی برای تجنگ داده هانوار مغز ترجمه رخدادهای دو داروی جدید برای میاستاتفاق و تصادفهمه جا خیر بکارمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت سوماز خود رها شودرگیری مغزی در سندرم کوووقاحت و تمسخر دیگرانزندگی هوشمند در خارج از زبارداری بدون رحمکاهش دوپامین عامل بیماریتنها مانع در زندگی موارد سریعترین کامپیوتر موجودآیا ما تنها موجودات زنده غرور و علممغز ما کوچکتر از نیم نقطهتاثیر حرکات چشم بر امواج انسان، گونه ای پر از تضادفرایند حذف برخی اجزای مغجهان هایی در جهان دیگرنوروز یا روز پایانیدژا وو یا اشنا پنداریاخلاق پایه تکامل و فرهنگهندسه بنیادینمنبع هوشیاری در کجاست؟(قخلاصه ای از مطالب همایش ماستفاده از سلول های بنیادغدغه نتیجه ی نادانی استویروس های باستانی، مغز مزیرفون داروی ضد ام اسبحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال زمان(قسمت اولتو باید نیکان را به دست بشلیک فراموشیآیا احتمال دارد رویا از آمغز انسان برای شادمانی طتاثیر درجه حرارت بر عملکای نعمت من در زندگیمقلب و عقلجهانی در ذهنچگونه هموساپينس بر زمین دانش، یک انسان را ناسازگارتقا و تکامل سنت آفرینش هوش مصنوعی الفاگوموجود بی مغزی که می تواندخوشبختی دور از رنج های ماضطراب و ترسرفتار اجتماعی انسان، حاصواکسن کووید 19 چیزهایی که زبان و شناخت حقیقت قسمت چبرنامه ی مسلط ژنها در اختگوهر با نظر دیگران سنگ نمتومورهای ستون فقراتشگفت انگیز بودن کیهانآیاما مقهور قوانین فیزیکمغز در تنهایی آسیب میبینتاثیر سلامت دستگاه گوارشایا کوچک شدن مغزانسان القبرستان ها با بوی شجاعتجاذبهنگاه از دور و نگاه از نزدداروی جدید برای کاهش وزنارتروز یا خوردگی و التهاهوش مصنوعی از عروسک بازی مکانیزمهای دفاعی در براببلوغ چیسترویا بخشی حقیقی از زندگی واسطه ها د رمسیر ایجاد مغسفرنامه سفر به بم و جنوب برخی اثرات مضر ویتامین دگذر زمان کاملا وابسته به توانایی مغز و دیگر اجزای شبکیه های مصنوعیتبر را بردارآزمون ذهنی گربه ی شرودیننقش نگاه از پایین یا نگاهاگر نیروی مغناطیس نباشد لا اکراه فی الدینحقیقت تنها چیزی است که شاناتوانی از درمان برخی ویدر میان تاریکی و روشناییاز نظر علم اعصاب اراده آزهوش مصنوعی از عروسک تا کمماده ی خالیبه دنبال رستگاری باشروزهای بد باقی نمیماندبررسی مغز با امواج مادون یک رژیم غذایی جدید، می توسلاح و راهزنیپیموزایدتکینگیآغاز فصل سرما و دوباره تکصدای بم با فرکانس پایین، تراشه ی بیولوژِیکنقش داروهاي مختلف معروف ابزار بقا از نخستین همانممانتین یا آلزیکسا یا ابحافظه و اطلاعات در کجاست از تکینگی تا مغز از مغز تنرمش های مفید در سرگیجهدر درمان بیماری مولتیپل هوش در طبیعتمخچه فراتر از حفظ تعادلبیمار مرکز تنفس سلولیژن ضد آلزایمرریواستیگمینبشریت از یک پدر و مادر نیسوخت هیدروژنی پاکپیشینیان انسان از هفت میطولانی ترین شبتکامل زبان انسان از پیشیالکتروتاکسی(گرایش و حرکتصویر زیبا از سلولنقشه های مغزی جدید با جزیابزار بقا از نخستین همانچرا در مغز انسان، فرورفتمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت 74از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان تشنجهوشیاری و افسردگیراه های جدید برای قضاوت رمرکز خنده در کجای مغز استبیماری دیستروفی میوتونیکمردردتفاوت ارباب و رهبر حقیقیسیر آفرینش از روح تا مغز پروتز چشمعلم در حال توسعهمرز جدید جستجو و اکتشاف، تاثیر مشاهده بر واقعیت بامیدی به این سوی قبر نیستتغییر دادن ژنها آیا روزی چندین ماده غذایی که مانندفاع در برابر تغییر ساختابزار بقای موجود زنده از نظریه ی تکامل در درمان بیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت هشتماز تکینگی تا مغز- از مغزتدرون قفس یا بیرون از آنهدف یکسان و مسیرهای مختلرشد مغز علت تمایل انسان ببا هوش مصنوعی خودکار روبکودک هشت ساله لازم است آدتلاشی تازه برای گشودن معساختن آیندهآنچه ناشناخته است باید شعادت کردن به نعمتمشاهده آینده از روی مشاهمشاهدات آمیخته با اشتباهتاثیر گیاه خواری بر رشد وانرژی تاریکفال نیکوجنبه های موجی واقعیتنوار مغز در فراموشی هادو سوی واقعیتاتوبان اطلاعات و پلِ بینهمیشه چشمی مراقب و نگهبامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت سی و هشتماز درخواست ها جدا شودرگیری مغزی در سندرم کوووقت نهيب هاي غير علمي گذشزندگی و داراییبازگشایی مجدد مطب دکتر سکاهش سن بیولوژیکی، تنها تنها در برابر جهانسرگیجه از شایعترین اختلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعغربال در زندگیمغز مانند تلفن استتاثیر دوپامین و سروتونینانعطاف پذیری مکانیسمی علفراتر از دیوارهای باورجهان یکپارچهنورالژیدژاوو یا آشناپنداریاختلاف خانوادگی را حل کنهندسه در پایه ی همه ی واکمنبع خواب و رویاخلاصه ای از درمان های جدیاستیفن هاوکینگ در مورد هذهن ما از در هم شکستن منبویرایش DNA جنین انسان، برزیرک ترین مردمبحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال زمان(قسمت دوم)تو تغییر و تحولیشلیک فراموشیآیا احتمال دارد رویا از آمغز انسان رو به کوچک تر شتاثیر درجه حرارت بر عملکای همه ی وجود منقلب یا مغزجهان، تصادفی نیستچگونه هوشیاری خود را توسدائما بخوانارتقا یا بازگشت به قبل ازهوش مصنوعی از عروسک های بموجودات مقهور ژنها هستندخانه ی تاریکاطلاع رسانی اینترنتیرقیبی قدرتمند در برابر مواکسن کرونا و گشودن پنجرزبان و شناخت حقیقت قسمت ابرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱گویید نوزده و ایمنی ساکتتوهم فضای خالیشگفت زده و حیران باشآگاهی فراتر از آگاهیمغز را از روی امواج بشناستاثیر عصاره تغلیظ شده گیایا این جمله درست است کسیقدم زدن و حرکت دید را تغیجاذبه و نقش آن در شکلگیرینگاه از درون قفس یا بیرونداروی جدید برای ای ال اسارزش های وارونههوش مصنوعی از عروسک بازی ما انسانها چه اندازه نزدبلعیدن ستاره توسط سیاهچارویا تخیل یا واقعیتوبینار اساتید نورولوژی دسفرنامه سفر به بم و جنوب برخی اختلالات عصبی مثانهگذشته را دفن کنتوازن مهمتر از فعالیت زیشباهت مغز و کیهانتحریک عمقی مغزآزمون ذهنی گربه شرودینگرنقش نظام غذایی در تکامل ماگر نعمت فراموشی نبود بسلاموژین داروی ضد اوتیسم؟حقیقت خواب و رویاناتوانی در شناسایی چهره در مانهای کمر دردهوش مصنوعی از عروسک تا کمماده ای ضد التهابیبه زودی شبکه مغزی به جای روزهای سختبررسی و اپروچ جدید بر بیمیکی از علل محدودیت مغز امسلسله مباحث هوش مصنوعیپیموزایدتکامل فردی یا اجتماعیآغاز مبهم آفرینشصرع و درمان های آنتربیت کودکان وظیفه ای مهنقش درختان در تکاملابزار بقا از نخستین همانمن کسی در ناکسی دریافتم حافظه و اطلاعات در کجاست از تکینگی تا مغز از مغز تنرمش های موثر در کمردرددر سال حدود 7 میلیون نفر هوش عاطفی قسمت 11مخچه ، فراتر از حفظ تعادلبیماری لبر و نابینایی آنژنها نقشه ایجاد ابزار هوریاضیات یک حس جدید استبعد پنجمسودمندی موجودات ابزی بر پیشرفت های جدید علوم اعصطی یکصد هزار سال اخیر هرچتکامل ساختار رگهای مغزی الکترودهای کاشتنیتصویر زیبای اصفهاننقشه با واقعیت متفاوت اسابزار بقا از نخستین همانچرا ذرات بنیادی معمولاً منابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت 75از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان جدید ALSهوشیاری کوانتومیراه های جدید برای قضاوت رمرگ چیستبیماری سلیاککمردرد ناشی از تنگی کاناتفاوتهای جنسیتی راهی براسیستم تخلیه ی مغز بینشی نپروتز عصبی برای تکلمعلم راهی برای اندیشیدن امرزهای حقیقی یا مرزهای تتاثیر نگاه ناظر هوشیار بامیدی تازه در درمان سرطاALS نگاهی کامل بر بیماری وتغییر زودتر اتصالات مغزیچندجهانیدقیق ترین تصاویر از مغز اابزار بقای موجود زنده از نظریه ی ریسمانمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت هشتاد و ناز تکینگی تا مغز، از مغز دروغ نگو به خصوص به خودتهدف یکسان، در مسیرهای مترشد در سختی استبا هر چیزی که نفس می کشد مکودک ایرانی که هوش او از تلاشی جدید در درمان ام اسساختن آینده، بهترین روش آنچه واقعیت تصور میکنیم عادت بد را ترک کنآنچه حس می کنیم، نتیجه ی عادت دادن مغز بر تفکرمطالبه ی حق خودتاثیر گیاه خواری بر رشد وانرژی تاریک که ما نمی توفاکسیبتجنسیت و تفاوت های بینایینوار مغز در تشخیص بیماری دولت یا گروهکاتوسوکسیمایدهمیشه اطمینان تو بر خدا بمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت سی و ششماز روده تا مغزدرگیری اعصاب به علت میتووقتی فهمیدی خطا کردی برگزندگی بی دودبازگشت از آثار به سوی خداکایروپاکتیک چیستتنهاییسرگردانیآیا همه جنایت ها نتیجه بیمقالاتمغز مادران و کودکان در زمتاثیر دپاکین بر بیماری ماهرام مصر از شگفتی های جهفرد موفقجهان یکپارچهنوسانات کوانتومی منبع مادگرگونی های نژادی و تغییاختلال خواب فرد را مستعد هندسه زبانِ زمان استمنتظر نمان چیزی نور را بهخم شدن فضا-زماناستیفن هاوکینگ در تفسیر ذهن چند جانبه نیازمند نگویشن پروزیست شناسی کل در جزء فراکبحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال زمان(قسمت سوم)تو جهانی هستی که خودش را شنا در ابهای گرم جنوب نیاآیا برای تولید مثل همیشه مغز انسان رو به کوچکتر شدتاثیر درجه حرارت بر عملکای آنکه نامش درمان و یادشقلب دروازه ی ارتباطجهش های ژنتیکی مفید در ساچگونه واکسن کرونا را توزداروهای مصرفی در ام اسارتوکين تراپی روشی جديد هوش مصنوعی از عروسک های بموسیقی نوخانواده پایداراطلاعات حسی ما از جهان، چرموزی از نخستین تمدن بشرواکسن کرونا از حقیقت تاتزبان و شناخت حقیقت قسمت دبرین نت به جای اینترنتگوش دادن بهتر از حرف زدنتوهم فضای خالی یا توهم فضشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآپومورفین در پارکینسونمغز زنان جوانتر از مغز مرتاریک ترین بخش شبایا ابزار هوشمندی یا مغز قدرت مردمجبران از دست رفته هانگاه از درون مجموعه با نگداروی جدید برای دیابتارزش های حقیقی ارزش های غهوش مصنوعی از عروسک بازی ما انسانها چه اندازه نزدبنی عباس، ننگی بر تاریخرویا حقی از طرف خداوجود قبل از ناظر هوشمندسفرنامه سفر به بم و جنوب برخی اصول سلامت کمرگریه ی ابر، رمز طراوت باغتوسعه هوش مصنوعی قادر اسشباهت مغز با کیهان مادیتحریک عمقی مغز در آلزایمآزادی عقیده، آرمانی که تنقش نظریه تکامل در شناسااگر نعمت فراموشی نبود بسلایو دوم دکتر سید سلمان فحقیقت در علم، هرگز نهایی نادیدنی ها واقعی هستنددر محل کار ارزش خودت را بهوش مصنوعی از عروسک تا کمماده، چیزی نیستبه زیر پای خود نگاه نکن بروش مقابله مغز با محدودیبررسی ژنها در تشخیص بیمایافته های نوین علوم پرده سلطان جنگل یا صاحب ملکوتپیچیدگی های مغزمگستکامل مادی تا ابزار هوشمإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَضایعه ی شبکه لومبوساکرالترجمه ای ابتدایی از اسرانقش ذهن و شناخت در حوادث ابزار بقا از نخستین همانمن پر از تلخیمحافظه و اطلاعات در کجاستاز تکینگی تا مغز از مغز تنرمشهای مهم برای تقویت عدرمان نگهدارنده ی اعتیادهوش عاطفی قسمت نهممخچه ابزاري که وظیفه آن فبیماری های میتوکندریژنها ، مغز و ارادهریتوکسیماببعد از کروناسی و سه پل اصفهانپیشرفت در عقل است یا ظواهطبیعت موجی جهانتکامل شناخت انسان با کشفالگو نداشتیمتصویربرداری فضاپیمای آمنقص های سیستمی ایمنیابزار بقا از نخستین همانچراروياها را به یاد نمی آمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت 78از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان جدید میگرن با انتی هوشیاری سنتی یا هوشیاری راه پیروزی در زندگی چیستبیماری ضعف عضلات نزدیک بکمردرد و علل آنتقلید مرحله ای نسبتا پیشسیستم تعادلی بدنپرورش مغز مینیاتوری انساعلم ساختن برج های چرخانمزایای شکلات تلخ برای سلتاثیر نگاه و مشاهده ناظر امگا سه عامل مهم سلامتفقر داده ها در هوش مصنوعیتغییر عمودی سر انسان از پنه ناامیدی بلکه ارتقادل به دریا بزنابزار بقای موجود زنده از نظریه تکامل در درمان بیممنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت هشتاد و شاز تکینگی تا مغز، از مغز دریای خداهدف از تکامل مغزز گهواره تا گوربا آتش، بازی نکن و بعد از کودکان میتوانند ناقل بی تمایل زیاد به خوردن بستنساختار فراکتال وجود و ذهآنها نمیخواهند دیگران راعارضه جدید ویروس کرونا سمطالبی در مورد تشنجتاثیر گیاه خواری بر رشد وانرژی خلا ممکن استفاجعه ی جهل مقدسجنسیت و تفاوت های بینایینوار مغزی روشی مهم در تشخدوچرخه در کاهش دردهای کماتصال مغز و کامپیوترهمیشه به آنچه داری، خوشنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت سیزدهماز سایه بگذردرب بسته با غیر خود باز موقتی پر از گل شدی خودت را زندگی در جمع مواردی را بربازگشت به ریشه های تکاملکار با یگانگی و یکپارچگیتنهایی رمز نوآوری استسربازان ما محققا غلبه می آیا هوش مصنوعی می تواند نتاثیر ویتامین دی بر بیمامغز چون ابزار هوش است دلیتاثیر داروهای ضد التهاب اولویت بندی ها کجاستفرد یا اندیشهجهان کنونی و مغز بزرگترینوشیدن چای برای مغز مفید دانش قدرت استاختلال در شناسایی حروف و هندسه، نمایشی از حقیقتمنتظر زمان ایده آل نشوخونریزی مغز در سندرم کوواستخوان های کشف شده، ممکذهن هوشیار در پس ماده ی مواقعیت فیزیکی، تابعی از زیست شناسی باور حقیقت یا بحثی درباره احساسات متفاکشف مکانیسم عصبی خوانش پتو جدای از کیهان نیستیشناخت و معرفت، و نقش آن دآیا بزرگ شدن مغز فقط در دمغز ایندگان چگونه استتاثیر درجه حرارت بر عملکایمپلانت مغزیقلب روباتیکجهش های ژنتیکی غیر تصادفچگونه آن شکری که می خوریمداروهای ام اسارتباط میکروب روده و پارهوش مصنوعی از عروسک بازی موسیقی هنر مایع استخار و گلاطلاعاتی عمومی در مورد مرمز و رازهای ارتباط غیر کواکسن کرونا ساخته شده توزبان و شناخت حقیقت قسمت سبرای یک زندگی معمولیگوشه بیماری اتوزومال رسستوهم لیلیپوتی(ریزبینی)شگفتی های زنبور عسلآب زندگی است قسمت چهارممغزهای کوچک بی احساستاریکی من و تو و گرد و غباایا بیماری ام اس (مولتیپقدرت و شناخت حقیقتجدا کردن ناخالصی هانگاه حقیقی نگاه به درون اداروی جدید ضد میگرنارزش حقیقی زبان قسمت اولهوش مصنوعی از عروسک بازی ما اکنون میدانیم فضا خالبه قفس های سیاهت ننازرویاها از مغز است یا ناخووراپامیل در بارداریسفرنامه سفر به بم و جنوب برخی اطلاعات روانشناسی مگربه شرودینگر و تاثیر مشتوسعه برخی شغل ها با هوش شباهت کیهان و مغزتداوم مهم است نه سرعتآزار دیگری، آزار خود استنقش هورمون های تیروئید داگر با مطالعه فیزیک کوانلبخند بزن شاید صبح فردا زحقیقت راستین انسان علم باز واقعیت امروز تا حقیقتنادانی در قرن بیست و یکم،در چه مرحله ای از خواب ، رهوش مصنوعی از عروسک تا کمماده، چیزی بیش از یک خلا به سیاهی عادت نکنیمروش های صرفه جویی در ایجابررسی بیماری التهابی رودیاد گرفتن مداومسم زنبور ، کلیدی برای وارپیچیدگی های مغزی در درک زتکامل مداومافت فشار خون ناگهانی در وضایعه ی عروقی مخچهترس و آرمان هانقش روی و منیزیم در سلامتابزار بقا از نخستین همانمن بی من، بهتر یاد میگیرمحافظه ی هوش مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تچرا ماشین باید نتایج را پدرمان نابینایان آیا ممکنهوش عاطفی قسمت هفتممخچه تاثیر گذار بر حافظهبیماری های مغز و اعصاب و ژنهای مشترک بین انسان و وریسدیپلام تنها داروی تایبعد از کروناسیلی محکم محیط زیست بر انپیشرفت ذهن در خلاقیت استطبیعت بر اساس هماهنگیتکامل، نتیجه ی برنامه ریالگو و عادت را بشکن و در اتصور از زمان و مکاننقص در تشخیص هیجانات عامابزار بقا از نخستین همانچراروياها را به یاد نمی آمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت 82از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان جدید کنترل مولتیپلهوش، ژنتیکی است یا محیطیراه انسان شدن، راه رفتن وبیماریهای تحلیل عضلانی اکمردرد با پوشیدن کفش مناتقلید از روی طبیعتسیستم دفاعی بدن علیه مغز پرکاری تیروئیدعلایم کمبود ویتامین E را مسمومیت دانش آموزان بی گتاثیر نگاه انسان بر رفتاامروز دانش ژنتیک هیچ ابهفلج نخاعی با الکترودهای تغییرات منطقه بویایی مغزنه به اعدامدلایلی که نشان میدهد ما بابزار بقای موجود زنده از نظریه تکامل در درمان بیممنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت پنجماز تکینگی تا مغز، از مغز درک فرد دیگر و رفتارهای اهدف از خلقت رسیدن به ابزازمین در برابر عظمت کیهانبا تعمق در اسرار ابدیت و کودکان خود را مشابه خود تتمایز یا کشف یگانگیساختار شبکه های مغزی ثابتمدن قدیمی ای در جنوب ایرسادیسم یا لذت از آزار دادآنژیوگرافی از مغزعدم توقف تکامل در یک اندامطالعه ای بیان میکند اهدتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسولینفاصله ها در مکانیک کوانتجهل مقدسنوار مغز، ترجمه ی فعالیت دوچرخه سواری ورزشی سبک و اثر مضر مصرف طولانی مدت رهمیشه داناتر از ما وجود دمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت ششماز علم جز اندکی به شما دادرختان چگونه بر تشکیل ابوقتی تو از یاد گرفتن باز زندگی در سیاهچالهبازخورد یا فیدبککارهای کوچک، بی ارزش نیستنبیه چقدر موثر استسردرد میگرنآیا هوش مصنوعی زندگی بشرصفحه اصلیمغز چگونه صداها را فیلتر تاثیر داروی ضد تشنج سدیم اولین قدم شناخت نقص های خفرد حساس از نظر عاطفی و بجهان کاملی در اطراف ما پرنوعی سکته مغزی ، وحشتناک دانش محدود به ابعاد چهاراختلال در شناسایی حروف و هنر فراموشیمنحنی که ارتباط بین معرفخواندن ، یکی از شستشو دهناستروژن مانند سپر زنان دذهن و شیمی بدنواقعیت چند سویهزیست، مرز افق رویداد هستبحثی درباره احساساتی غیرکشف مکانیسمی پیچیده در بتو دی ان ای خاص ميتوکندريشناخت حقیقت یا آرزوهای گآیا تکامل و تغییرات ژنتیمغز ابزار بقای برتر مادیتاثیر درجه حرارت بر عملکایمپلانت مغزی و کنترل دو قلب را نشکنجهش تمدنی عجیب و شگفت انسچگونه انتظارات بر ادراک داروهای تغییر دهنده ی سیارتباط ماده و انرژیهوش مصنوعی از عروسک بازی میهمانهای ناخوانده عامل خارق العاده و استثنایی باطلاعاتی عمومی در مورد مرمز گشایی از اتصالات مغزواکسن آلزایمرزبان جانسوزبرای پیش بینی آینده مغز دگوشت خواری یا گیاه خواریتوهم چیستشانس یا نتیجه ی تلاشآب زندگی است قسمت هفتممغز، فقط گیرندهتاریکی و نورایا بدون زبان میتوانیم تقدرت کنترل خودجدایی خطای حسی استنگاه دوبارهداروی جدید ضد الزایمرارزش حقیقی زبان قسمت دومهوش مصنوعی از عروسک بازی ما از اینجا نخواهیم رفتبه مغز خزندگان خودت اجازرویاهای پر رمز و حیرتی درورزش هوازی مرتب خیلی به قسفری به آغاز کیهانگزیده ای از وبینار یا کنفتوصیه های سازمان بهداشت شباهت زیاد بین سلول هاي عتداخل مرزها و صفات با بینآسيب میکروواسکولاریا آسنقش هورمون زنانه استروژناگر تلاش انسان امروز برالحظات خوش با کودکانحقیقت غیر فیزیکیاز کجا آمده ام و به کجا مینازوکلسیندر ناامیدی بسی امید استهوش مصنوعی به کمک هوش طبیماست مالیبه سخن توجه کن نه گویندهروش هایی برای جلوگیری از بررسی سیستم تعادلی بدن ایاد بگیر فراموش کنیسماگلوتید داروی کاهش دهنپیوند قلب خوک، به فرد دچاتکامل چشمافت هوشیاری به دنبال کاهضایعات در عصب زیر زبانیتسلیم شدن از نورون شروع منقش روزه داری در سالم و جابزار بقا از نخستین همانمننژیتحافظه انسان و حافظه ی هوشاز تکینگی تا مغز از مغز تچرا مردم با زندگی میجنگندرمان های اسرار آمیز در آهوش عاطفی قسمت یازدهمدل همه جانبه نگر ژنرالیبیماری وسواسژنهای هوش ، کدامندریشه های مشترک همه ی موجوبعد از کرونا دلخوشی بیهوسینوریپا داروی ترکیبی ضدپیشرفتی مستقل از ابزار هطعمه ی شبکه های ارتباط اجتکثیر سلول در برابر توقف الگوی بنیادین و هوشیاریتصادف یا قوانین ناشناختهنقطه ی رسیدن به قلهابزار بقا از نخستین هماننزاع بین جهل و علم رو به پمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت 87از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان جدید ای ال اس، توفرهیچ نقطه ای مرکزی تر از اراه بی شکستبیماری، رساله ای برای سلکنفرانس تشنج هتل کوثر اصتقلید از طبیعتسکوت و نیستیپرتوهای صادر شده از سیاهعلایم کمبود ویتامین E را مسمومیت دانش آموزان، قماتاثیر نگاه انسان بر رفتاانفجار و توقف تکاملی نشافلج بل، فلجی ترسناک که آنتغییرات مغز پس از 40 سالگینه به اعدامدنیا فریب و سرگرمیابزار بقای موجود زنده از نظریه تکامل در درمان بیممنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت پنجاهاز تکینگی تا مغز، از مغز درک نیازمند شناخت خویش اهر چیز با هر چیز دیگر در تزمین زیر خلیج فارس تمدنی با خدا باشکودکان را برای راه آماده تمدن پیشرفته ی پیشینیانسازگاری با محیط بین اجزاآنان که در قله اند هرگز خعدم درکمعماری، هندسه ی قابل مشاتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسولین هوشمندفاصله ی همیشگی تصویر سازجهان فراکتالنوار عصب و عضلهدوپامین قابل حل در آباثرات فشار روحی شدیدهمیشه راهی هستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت شصت و هشتازدواج های بین گونه ای، ردرختان اشعار زمینوقتی ریشه ها عمیقند از چیزندگی زمینی امروز بیش از بازسازي مغز و نخاع چالشی کاربرد روباتهای ريزنانوتهدیدهای هوش مصنوعیسردرد میگرن در کودکانآیا هوش ارثی دریافتی از پسوالات پزشکیمغز ناتوان از توجیه پیداتاثیر درجه حرارت بر مغزاولین مورد PML به دنبال تکفردا را نمیدانیمجهان پیوستهنیکولا تسلادانش بی نهایتاختلالات مخچههنر حفظ گرهمنشأ اطلاعات و آموخته ها خواب سالم عامل سلامتیاسرار آفرینش در موجذهن تو همیشه به چیزی اعتقواقعیت چیستزاویه نگاه ها یکسان نیستبخش فراموش شده ی حافظهکشف ارتباط جدیدی از ارتبتو در میانه ی جهان نیستی شناخت درون، شناخت بیرون؛آیا جنین انسان، هوشمندی مغز ابزار برتر بقاتاثیر درجه حرارت بر عملکایمپلانت مغزی کمک میکند قوی تر باشجهشهای مفید و ذکاوتی که دچگونه به سطح بالایی از هوداروهای ضد بیماری ام اس وارتباط متقابل با همه ی حیهوش مصنوعی از عروسک بازی میوتونیک دیستروفیخبر مهم تلسکوپ هابلاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نرمز پیشرفت تواضع است نه طواکسن ایرانی کرونا تولیدزبان ریشه هایی شناختی اسبرای اولین بار دانشمندانگیلگمش باستانی کیستتوهم و خیالشانس یا تلاشآب زندگی است قسمت اولمغزتان را در جوانی سیم کشتاریکی خواهد ترسیدایا تکامل هدفمند استقدرت انسان در نگاه به ابعجریان انرژی در سیستم های نگاهی بر قدرت بینایی دراداروی سل سپتارزش حقیقی زبان قسمت سومهوش مصنوعی از عروسک بازی ما اشیا را آنطور که هستندبه نقاش بنگررویای شفافورزش هوازی ، بهترین تمریسقوط درون جاذبه ای خاص، چگزارش یک مورد جالب لخته وتوصیه های غیر دارویی در سشباهت زیاد بین سلول هاي عترقی واقعی یا شعار ترقیآسیب ها ناشی از آلودگی هونقش ویتامین K در ترمیم اساگر خواهان پیروزی هستیلرزش ناشی از اسیب به عصبحقیقت غیر قابل شناختاز کسی که یک کتاب خوانده نباید صبر کرد آتش را بعد در هم تنیدگی مرزها و بی مهوش مصنوعی به شناسایی کاماست مالی با هوش انسانیبهبود حافظه پس از رخدادهروش هایی ساده برای کاهش ابررسی علل کمر درد در میانیادگیری مهارت های جدید دسندرم کووید طولانیپیوند مغز و سر و چالشهای تکامل و ارتقای نگاه تا عمافتخار انسانضرورت زدودن افکارتست آر ان اس دز میاستنی گنقش رژیم غذایی بر رشد و اابزار بقا از نخستین همانمنابع انرژي پاک سرچشمه ححباب های کیهانی تو در تواز تکینگی تا مغز از مغز تچرا مغز انسان سه هزار سالدرمان های بیماری آلزایمرهوش عاطفی قسمت پنجممدل هولوگرافیک ژنرالیزهبیماری کروتز فیلد جاکوبژنهای حاکم بر انسان و انسریشه های مشترک حیاتبعد از کرونا دلخوشی بیهوسیگار عامل افزایش مرگ ومپپوگستظهور امواج مغزی در مغز مصتأثیر نیکوتین سیگار بر مالگوبرداری از طبیعتتضادهای علمینقطه ای بود و دگر هیچ نبوابزار بقا از نخستین هماننزاع بین علم و نادانی رو منابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک قسمت چهلاز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان جدید سرطانهیچ چیز همیشگی نیسترابطه تشنج و اوتیسمبیندیشکنگره بین المللی سردرد دتقویت استخوان در گرو تغذسکوت، پر از صداپرتوزایی از جسم سیاهعلائم عصبی آلزایمر، با امسیر دشوار تکامل و ارتقاتاثیر ویتامین دی بر بیماانقراض را انتخاب نکنیدفلج خوابتغییرات آب و هوایی که به نه جنگ و نه خونریزیدنیای شگفت انگیز کوانتومابزار بقای موجود زنده از نعناعمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت پنجاه و یاز تکینگی تا مغز، از مغز درک و احساسهر جا که جات میشه، جات نیزمان چیستبا طبیعت بازی نکنکوری گذرای ناشی از موبایبالاترین هدف از دولتکی غایب شدی تا نیازمند دلتمدن بشری و مغز اخلاقیستم با شعار قانون بدترین آنزیم تولید انرژی در سلوعدالت برای من یا برای همهمعنی روزهتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان قدیم در شبه جزیره عفتون های زیستیجهان قابل مشاهده بخش کوچنوار عصب و عضلهدورترین نقطه ی قابل مشاهاثرات مفید قهوههمیشه عسل با موم بخوریممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت شصت و دواسکلت خارجی در درمان اختدرد و درسویتنام نوعی کرونا ویروس زندگی زودگذربحتی علمی درباره تمایل بکاربرد روباتهای ريز، در تو یک معجزه ایسردرد میگرنی در کودکانآیا هوش سریعی که بدون احسپیامهای کاربرانمغز و قلب در جنین موش مصنتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین مورد پیوند سر در انفرزندان زمان خودجهان پیوستهنیاز به آموزش مجازی دیجیدانشمندان موفق به بازگرداختلالات حرکتی در انسانهنر رها شدن از وابستگیمنشاء کوانتومی هوشیاری اخواب سالم عامل سلامتی و یاسرار بازسازی اندام هاذهن خود را مشغول هماهنگیواقعیت چیستزاوسکا درمان گوشربخش های تنظیمی ژنومکشف جمجمه ای درکوه ایرهوتوقف؛ شکستشناسایی تاریخچه ی تکاملیآیا جهان ذهن و افکار ما ممغز از بسیاری حقایق می گرتاثیر درجه حرارت بر عملکایمپلانت نخاعی میتواند دقیچی ژنتیکیجهشهای مفید و ذکاوتی که دچگونه باغبانی باعث کاهش داروی فامپیریدین یا نورلارتباط چاقی و کاهش قدرت بهوش مصنوعی از عروسک بازی میگرن و پروتئین مرتبط با خدا موجود استاعتماد به خودرمز بقای جهش ژنتیکیواکسن اسپایکوژنزبان شناسی مدرن در سطح سلبرای تمدن سازی، باید در بگیاه بی عقل به سوی نور میتوهم وجودشاهکار قرنآب زندگی است قسمت دوممغزتان را در جوانی سیمکشتاریخ همه چیز را ثبت کردهایجاد احساساتقدرت ذهنجریان انرژی در سیستم های نگاهی بر توانایی اجزاي بداروی ضد چاقیارزش خود را چگونه میشناسهوش مصنوعی از عروسک بازی ما به جهان های متفاوت خودبه نقاش بنگرروان سالمبرخی بیماری ها که در آن بورزش و میگرنسلول های مغزی عامل پارکیگشایش دروازه جدیدی از طرتوصیه هایی در مصرف ماهیشجاعت و ترستروس جریان انرژیآسیب روانی شبکه های اجتمنقش ژنتیک در درمان اختلااپل ویژن پرو در تشخیص بیملرزش عضله یا فاسیکولاسیوحقیقت، آن چیزی نیست که جلاز آغاز خلقت تا نگاه انسانبرو و انرژی مداومدر هم تنیدگی کوانتومیهوش مصنوعی تعاملیماشین دانشبهداشت خوابروش جدید تولید برقبرطرف کردن خشونت را از خایادگیری هوش مصنوعی، عمیقسندرم گیلن باره به دنبال پیوند اندام از حیوانات بتکامل و ریشه ی مشترک خلقتافراد آغاز حرکت خودشان رضرب المثل یونانیتشنچ پانایوتوپولوس تشنج نقش رژیم غذایی در رشد و اابزار بقا از نخستین همانمنابع انرژی از نفت و گاز حباب هایی تو در تواز تکینگی تا مغز از مغز تچرا مغزهای ما ارتقا یافت درمان های جدید میگرنهوش عاطفی قسمت اولمدل هولوگرافیک تعمیم یافبیماری گیلن باره و بیمارکفش و کتابرژیم های غذایی و نقش مهم تفکر قبل از کارسیاهچاله هاپایان، یک آغاز استظرف باید پر شود چه با چرک تأثیر نگاه انسان بر رفتاالتهاب شریان تمپورالتظاهر خوابیده ی مادهنقطه بی بازگشتخدایی که ساخته ی ذهن بشر ابزار بقا از نخستین هماننزاع بین علم و جهل رو به پمنابع بی نهایت انرژی در دحس و ادراک قسمت چهل و هفتاز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان جدید سرطانهیچ چیز، چقدر حقیقی استرادیوی مغز و تنظیم فرکانبیهوش کردن در جراحی و بیمکنگره بین المللی سردرد دتقویت حافظه یا هوش مصنوعسکته مغزیپرسش و چستجو همیشه باقی اعلت خواب آلودگی بعد از خومسئول صیانت از عقیده کیستاثیر ویروس کرونا بر مغز انواع سکته های مغزیفلج خواب چیستتغییرات تکاملی سر انسان چه زیاد است بر من که در ایدنیایی پر از سیاهچاله ابزار بقای موجود زنده از هفت چیز که عملکرد مغز تو منبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت پنجاه و داز تکامل تا مغز از مغز تا درک کنیم ما همه یکی هستیمهر حرکت خمیده می شود و هر زمان و مکان، ابعاد کیهان باهوش ترین و با کیفیت تریکیهان خود را طراحی میکندتمدن زیر آبستم، بی پاسخ نیستآواز خواندن در قفس، نشانعسل طبیعی موثر در کنترل بمعادله ها فقط بخش خسته کنتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان میوه ی تکاملفروتنی معرفتیجهان موازی و حجاب هانوار عصب و عضلهديدن با چشم بسته در خواب اثرات مفید روزه داریهمیشه، آنطور نیست که هستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت شصت و ششاسکار، لگوی هوشمنددرد باسن و پا به دلیل کاهویتامین E برای فعالیت صحزندگی سلول در بدن، جدای ابحث درباره پیدایش و منشا کاش شرف اجباری بود یا حتیتو یک جهان در مغز خودت هسسردرد و علتهای آنآیا هشیاری کوانتومی وجودسایتهای دیگرمغز و اخلاقتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین هیبرید بین انسان و فرضیه ای جدید توضیح میدهجهان پر از چیزهای اسرار آچیز جدید را بپذیردانشمندان نورون مصنوعی ساختلالات صحبت کردن در انهنر، پر کردن است نه فحش دمهمان ناخواندهخواب عامل دسته بندی و حفطاصل بازخوردذهن سالمواقعیت های متفاوتزبان فرایند تکاملی برای بخش بزرگی حس و ادراک ما اکشف جدید تلسکوپ جیمز وبتولید مولکول جدید توسط هشناسایی سلول های ایمنی اآیا جهش های ژنتیکی، ویرومغز به تنهایی برای فرهنگ تاثیر درجه حرارت بر عملکایمان به رویاقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصجوانان وطنچگونه تکامل مغزهای کنونیداروی لیراگلوتیدارتباط هوش ساختار مغز و ژهوش مصنوعی از عروسک بازی میگرن سردردی ژنتیکی که بخدا نور آسمان ها و زمین ااعتماد به خودرمز جهانواکسن اسپایکوژن ضد کرونازبان شناسی نوین نیازمند برای خودآگاه بودن تو بایگیاه خواری و گوشت خوار کدتوهم وجودشاهکار شش گوشآب زندگی است قسمت سوممغط یک گیرنده استایران بزرگقدرت عشقجریان انرژی در سیستم های نگاهت را بلند کنداروی ضد چاقیاز فرد ایستا و متعصب بگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی ما با کمک مغز خود مختاريمبه نادیدنی ایمان بیاورروبات ها قول میدهندبرخی بیماری های خاص که بدورزش بهترین درمان بیش فعسلول های بنیادیپل جویی اصفهانتوضیحی ساده در مورد هوش مشرکت نورالینک ویدیویی ازتری فلوپرازینآسیب عصب پا به دنبال اعتینقش گرمایش آب و هوا در هماپی ژنتیکلزوم سازگاری قانون مجازاحقایق ممکن و غیر ممکناز انفجار بزرگ تا انفجار چت جی پی تیدر هم تنیدگی کوانتومی و پهوش مصنوعی در کامپیوترهامبانی ذهنی سیاه و سفیدبوزون هیگز چیستروش صحبت کردن در حال تکامبزرگ فکر کنیادگرفتن، آغاز حرکت است سندرم پیریفورمیسپیوند اندام حیوانات به اتکامل ابزار هوش ، راه پر افراد بی دلیل دوستدار تو ضررهای مصرف شکر و قند بر تشنج چیستنقش زنجبیل در جلوگیری از ابزار بقا از نخستین همانمنابع انرژی از نفت و گاز حد و مرزها توهم ذهن ماستاز تکینگی تا مغز از مغز تچرا ویروس کرونای دلتا وادرمان های جدید در بیماری هوش عاطفی قسمت دهممدل های ریز مغز مینی برینبیماری آلزایمر، استیل کوکل اقیانوس در یک ذرهتفکر ترکیبی در هوش مصنوعسیاهچاله های فضایی منابعپارادوکس ها در علمعقل مجادله گرمرگ و میر پنهانتأثیر شیرینی های حاوی لوامواجی که به وسیله ی ماشیتظاهری از ماده است که بیدنمیتوان با بیرون انداختنخدایا جز تو که را دارمابزار بقا از نخستین هماننسبیت عام از زبان دکتر برمنابع جدید انرژیحس و ادراک قسمت چهل و هشتاز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان دارویی سرطان رحم بهیچ وقت خودت را محدود به راز تغییربیهوشی در بیماران دچار اکنترل همجوشی هسته ای با هتقویت سیستم ایمنیسال سیزده ماههپرسشگری نامحدودعماد الدین نسیمی قربانی مسئولیت جدیدتاثیر ژنها بر اختلالات خانیس بی کسانفلج دوطرفه عصب 6 چشمتغذیه بر ژنها تاثیر داردنه عدم مطلق بلکه عدم با قدنیا، هیچ استابزارهای پیشرفته ارتباط هفت سین یادگاری از میراث منبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت پنجاه و ساز تکامل تا مغز، از مغز تدرک احساسات و تفکرات دیگهرچیز با یک تاب تبدیل به زمان و گذر آن سریع استهز ذره، یک دنیاستزمان و صبرباور و کیهان شناسیکیهانِ هوشیارِ در حال یاتمدنی قدیمی در شمال خلیج ستون فقرات انسان دو پا جلآینه در اینهعشق درونی به یگانگی خلقتمعجزه های هر روزهتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان ها می توانند میدان فروتنی و غرورجهان ما میتواند به اندازنوار عصب و عضله تعیین محلدی متیل فومارات(زادیوا)(اثرات مضر ماری جواناهمکاری یا رقابتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک سی و هفتماساس انسان اندیشه و باور دردهای سال گذشته فراموش ویتامین E در چه مواد غذایزندگی، مدیریت انرژیبحثي درباره هوش و تفاوتهکتاب گران و پرهزینه شد ولتو کجای جهانیسردرد به دلیل مصرف زیاد مآیا واکنش های یاد گرفته ومغز و اخلاقتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین تصویر در تاریخ از سفساد اقتصادی سیتماتیک درجهان پر از چیزهای جادویی چیزی منتظر شناخته شدندانشمندان یک فرضیه رادیکاختلالات عضلانی ژنتیکهوموارکتوس ها ممکن است دمهندسی ژنتیک در حال تلاش خودآگاهی و هوشیارياصل در هم تنیدگی و جهانی ذهت را روی چیزهای مفید متواقعیت و مجاززبان متغیربخش بزرگتر کیهان ناشناختکشتن عقیده ممکن نیستتولید مثل اولین ربات های شواهدی از نوع جدیدی از حاآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجمغز بیش از آنچه تصور میشوتاثیر رو ح و روان بر جسماین پیوند نه با مغز بلکه قانون مندی نقشه ژنتیکی مجوانان وطنچگونه جمعیت های بزرگ شکل داروی تشنجی دربارداریارتباط پیوسته ی جهانهوش مصنوعی از عروسک بازی میگرن شدید قابل درمان اسخدا بخشنده است پس تو هم باعتماد بی موردرمز جهان خاصیت فراکتالواکسن دیگر کرونا ساخته شزبان، نشان دهنده ی سخنگو برای رشد، باید از مسیر خطگیرنده باید سازگار با پیتوهم بی خداییشاید گوشی و چشمی، آماده شآب، زندگی است(قسمت پنجم)نفرت، اسیب به خود استایرادهای موجود در خلقت بقضاوت ممنوعجستجوی متن و تصویر به صورچالش هوشیاری و اینکه چرا داروی ضد تشنج با قابليت تاز مخالفت بشنوهوش مصنوعی از عروسک بازی ما بخشی از این جهان مرتبطبه هلال بنگرروبات های ریز در درمان بیبرخی توجهات در ببمار پارورزش در کمر دردسلول های بنیادی منابع و اپل خواجو اصفهانتیوتیکسن داروی ضد جنونشربت ضد خلطتری فلوپرازینآسانی موفقیتنقش پیش زمینه ها و اراده ابتدا سخت ترین استلزوم سازگاری قانون مجازاحل مشکلاز بار خود بکاه تا پرواز چت جی پی تیدر هم تنیدگی کوانتومی و دهوش مصنوعی در خدمت خلق وحمباحث مهم حس و ادراکبوزون هیگز جهان را از متلروشهای نو در درمان دیسک ببزرگ شدن مغز محدود به دوریادآوری خواب و رویاسندرم پیریفورمیسپیوند سر آیا ممکن استتکامل تکنولوژیافزایش قدرت ادراکات و حسضررهای شکر بر سلامت مغزتشنج و حرکات شبه تشنجی قانقش زبان در سلطه و قدرت اابزار بقا از نخستین همانمنابع انرژی از نفت و گاز حریص نباشاز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان های جدید سرطانهوش عاطفی قسمت دوممدیون خود ناموجودبیماری الزایمرکلمات بلند نه صدای بلندتفکر خلا ق در برابر توهم سیاهچاله ها، دارای پرتو پاسخ گیاهان در زمان خوردعقل سالممرگ و میر بسیار بالای ناشتئوری تکامل امروز در درمامیوتروفیک لترال اسکلروتعویض دارو در تشنجنمیتوان بر سیاه سیاه نوشخسته نباشی باباابزار بقای موجود زنده از چسبیدن به خود، مانع بزرگ مناطق خاص زبان در مغزحس و ادراک قسمت چهل و دوماز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان زخم دیابتی با تکنوهیچ کاری نکردن به معنی چیراست دستی و چپ دستیبیوگرافیکنترل جاذبهتلقین اطلاعات و حافظهسانسور از روی قصد بسیاری آلودگی هوا چالش قرن جدیدعوامل موثر در پیدایش زبامسئولیت در برابر محیط زیتاثیر کلام در آیات کلام بانگشت ماشه ایفن آوری های جدید علیه شناثبت و دستکار ی حافظهنهایت معرفت و شناخت درک عدندان ها را مسواک بزنید تابزارهای بقا از نخستین ههم نوع خواری در میان پیشیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت پنجاه و شاز تکامل تا مغز، از مغز تدرک تصویر و زبان های مخلتهزینه ای که برای اندیشیدزمان واقعیت است یا توهمباید از انسان ترسیدکیست هیداتید مغزتمرکز و مدیتیشنستارگانی قبل از آغاز کیهآیندهعشق، شلوغ کردن نیستمعجزه ی چشمتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان یک کتابخانه استفرگشت و تکامل تصادفی محض جهان مادی، تجلی فضا در ذهنوبت کودکاندین اجباریاجزای پر سلولی بدن انسان همانند سازی در انسانمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک- قسمت پنجاه و استفاده از مغز، وزن را کمدردی که سالهاست درمان نشویتامین کازندان ذهنیبحثی جالب درباره محدودیتکتاب زیست شناسی باورتو کز محنت دیگران بی غمیسردرد تنشنآیا یک، وجود داردمغز و سیر تکامل ان دلیلی تاثیر درجه حرارت بر عملکاولین دارو برای آتاکسی ففشار و قدرتجهان دارای برنامهچیزی خارج از مغزهای ما نیدانشمندان ژنی از مغز انساختراع جدید اینترنت کوانهورمون شیرساز یا پرولاکتمهندسی بدنخودآگاهی و هوشیارياصل علت و تاثیرذخیره ی شگفت انگیز اطلاعواقعیت و انعکاسزبان مشترک ژنتیکی موجودابخش دیگری در وجود انسان هگل خاردار، زیباستتولید یا دریافت علمشواهدی از دنیسوان(شبه نئآیا خداباوری محصول تکاملمغز برای فراموشی بیشتر کتاثیر روده بر مغزاین اندوه چیستقانون گذاری و تکاملجواب دانشمند سوال کننده چگونه جمعیت های بزرگ شکل داروی جدید ALSارتباط انسانی، محدود به هوش مصنوعی از عروسک بازی میدان مغناطيسي زمین بشر خدای رنگین کماناعتیاد و تلاش های درمانی رنگ کردن، حقیقت نیستواکسن دیگری ضد کرونا از دزبان، وسیله شناسایی محیطبرای زندگی سالم، یافتن تگالکانزوماب، دارویی جدیتوهم تنهاییشاید درست نباشدتاریخ، اصیل نیست و ساخته آتاکسی فریدریشنقاشی هایی با بوی گذشته یایستادن در برابر آزادی بقطار پیشرفتجستجوی هوشیاری در مغز ماچالش هوشیاری و اینکه چرا داروی ضد تشنج با قابليت تاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی ما تحت کنترل ژنها هستیم یبه کدامین گناه کشته شدندروبات کیانبرخی توصیه ها برای واکسیوزن حقیقی معرفت و شناختسلول های بدن تو پیر نیستنپلاسمای غالبتیک و اختلال حرکتیشش مرحله تکامل چشمترک امروزآشنا پندارینقش آتش در رسیدن انسان بهابتدایی که در ذهن دانشمنلزوم عدم وابستگی به گوگل حلقه های اسرارآمیزاز بحث های کنونی در ویروسنتایج نادانی و جهلدر هر سوراخی سر نکنهوش مصنوعی در خدمت خلق وحمبتکران خودشکوفابی نهایت در میان مرزهاروشهای شناسایی قدرت شنوابزرگ شدن تقریبا ناگهانی یاری خدا نزدیک استسندرم پس از ضربه به سرپیوند سر، یکی از راه حلهاتکامل جریان همیشگی خلقتافزایش مرگ و میر سندرم کوضعیف و قویتشنج عدم توازن بین نورون نقش زبان در سلطه و قدرت اابزار بقا از نخستین همانمنابع انرژی از نفت و گاز حرکات چشم، ترجمه کننده ی از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان های رایج ام اسهوش عاطفی قسمت سومرژیم های غذایی و نقش مهم مدیریت اینترنت بر جنگبیماری ای شبیه آلزایمر و کلوزاپین داروی ضد جنونتفاوت مغز انسان و میمون هسیاهچاله و تکینگی ابتدایپختگی پس از چهل سالگي به عقلانیت بدون تغییرمرگ و سوال از قاتلتئوری تکامل در پیشگیری و امید نیکو داشته باش تا آنتعامل انسان و هوش مصنوعینمای موفقیتخطا در محاسبات چیزی کاملابزار بقای موجود زنده از نسبت ها در کیهانمناطق خاصی از مغز در جستجحس و ادراک قسمت چهل و سوماز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان سرگیجه بدون نیاز بهیچ کس مانند تو نگاه نمیکرجزخوانی هایی که امروز ببیوگرافیکندر در بیماریهای التهابتلاش ها برای کشف منابع جدسانسور بر بسیاری از حقایآلودگی هوا و ویروس کروناعوامل ایجاد لغت انسانی و مستند جهان متصلتاثیر کپسول نوروهرب بر نانگشت نگاری مغز نشان میدفناوری هوش مصنوعی نحوه خثبت امواج الکتریکی در عصنهایت در بی نهایتده روش موفقیتابزارهای بقا ازنخستین همهمه چیز موج استمنبع هوشیاری کجاست قسمت53حس و ادراک قسمت بیست و چهاز تکامل تا مغز، از مغز تدرک حقیقت نردبان و مسیری از تکامل تا مغز، از مغز تدرک دیگرانهزینه سنگین انسان در ازازمان پلانکبابا زود بیاکیست کلوئید بطن سومتمرکز بر هدفسخن نیکو مانند درخت نیکوآینده ی انسان در فراتر ازعصب حقوق نورولوومعجزه ی علمتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان باشفراموش کارها باهوش تر هسجهان مرئی و نامرئینور از عمق تاریکیدین، اجباری نیستاجزایی ناشناخته در شکل گهمجوشی هسته ای، انرژِی بمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک- قسمت بیست و پاستفاده از نظریه ی تکامل درس گرفتن از شکست هاویتامین کا و استخوانزونیسومایدبحثی در مورد نقش ویتامين کتاب طبیعت در قالب هندسهتو پیچیده ترین تکنولوژی سردرد سکه ایآیا کیهان می تواند یک شبیمغز کوانتومیتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین دروغفضا و ذهن بازجهان در حال نوسان و چرخشچیزی شبیه نور تو نیستدانشمندان پاسخ کوانتومی ادامه بحث تکامل چشمهوش فوق العاده، هر فرد اسمهربانی، شرط موفقیتخودت را از اندیشه هایت حفاصل عدم قطعیت از کوانتوم ذره ی معین یا ابری از الکواقعیت تقویت شدهزبان چهار حرفی حیات زمینبخشیدن دیگران یعنی آرامشگل درون گلدانتولید پاک و فراوان انرژیشیشه ی بازالتی و سیلیکونآیا دلفین ها می تواند از مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟تاثیر روزه داری بر سلامت این ایده که ذرات سیاهچالقانون جنگلجواب سنگ اندازیچگونه حافظه را قویتر کنیداروی جدید s3 در درمان ام ارتباط از بالا به پایین مهوش مصنوعی از عروسک بازی میدان های مغناطیسی قابل اعتیاد را به دور بیندازرنگین کمانواکسن سرطانزدودن نقص از هوش مصنوعیبرخی ملاحظات در تشنج های گام کوچک ولی تاثیرگذارتوهم جداییشایسته نیست در جیب خود قرتازه های اسکیزوفرنی(جنوآتش منبع انرژیچقدر به چشم اعتماد کنیماکنون را با همه ی نقص هایلمس کوانتومیحفره در مغزچالش هوشیاری و اینکه چرا داروی ضد تشنج توپیراماتاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی مانند آب باشبه امید روزهای بهترروح در جهانی دیگر استبرخی درمان های Spinal Muscular Atوزوز گوشسلول بنیادی و ای ال اسپمبرولیزوماب در بیماری چتیکاگرلور داروی ضد انعقاششمین کنگره بین المللی سترکیب آمار و ژنتیکآشنا پندارینقش انتخاب از طرف محیط، نابتذال با شعار دینمقاومت به عوارض فشار خون حمله ویروس کرونا به مغزاز تلسکوپ گالیله تا تلسکنجات در راستگوییدر والنتاین کتاب بدید همهوش مصنوعی درمانگر کامپیمجموعه های پر سلولی بدن مبی هیچ می ایی و بی هیچ میرروشی برای بهبود هوش عاطفبزرگترین خطایی که مردم مژن همه چیز نیستسندرم جدایی مغزپیوندهای پیچیده با تغییرتکامل داروینی هنوز در حاافزایش سرعت پیشرفت علوم تشویق خواندن به کودکاننقش سجده بر عملکرد مغزابزار بقا از نخستین همانچرا پس از بیدار شدن از خومنابع انرژی از نفت و گاز حرکت چرخشی و دائمی کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان های علامتی در ام اسهوش عاطفی قسمت ششمرژیم ضد التهابیمداخله ی زیانبار انسانبیماری ای شبیه ام اس مولتکلید نزدیک و نگاه تو بر فتفاوت ها و تمایزها کلید بسیاهچاله ی منفرد یا سیاهپدیده خاموش روشن در پارکعقیده ی بی عملمرگ انتقال است یا نابود شتئوری جدید، ویران کردن گامید نجاتتعامل انسان با هوش مصنوعنمایش تک نفرهخطا در محاسبات چیزی کاملابزار بقای موجود زنده از نسبت طلایی، نشانه ای به سمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت نهماز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان سرگیجه بدون نیاز بهیچ کس حقیقت را درون مغز رحم مصنوعیبیان ژن های اسکیزوفرنی دکندر علیه سرطانتلاش های جدید در ALSساهچاله ها تبخیر نمیشودآلودگی هوا و پارکینسونعواملی که برای ظهور لغت امشکل از کجاستتاثیر کپسول نوروهرب بر تانتقال ماده و انرژیفیلمی بسیار جالب از تغییجلو رفتن یا عقبگردنهادینه سازی فرهنگ اختلادهن، بزرگترین سرمایهابزارهای بقای موجود زندههمه چیز و هیچ چیزمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمحس و ادراک قسمت بیست و یکمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت بیست و دواز تکامل تا مغز، از مغز تدرک درست از خود و هوشیاریهزاران سال چشم های بینا وزمان به چه دلیل ایجاد میشباد و موجکپسول ژری لاکتتمرکز بر امروزسخن و سکوتآینده ی علم و فیزیک در60 ثعصب سیاتیکمعجزه ی علم در کنترل کرونتاثیر گیاهخواری بر رشد و انسان جدید از چه زمانی پافراموشی همیشه هم بد نیستجهان مشارکتینور دروندیوار همه اش توهم بوداحیای بینایی نسبی یک بیمهمراه سختی، اسانی هستمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحس و ادراک- قسمت شصت و چهاستفاده از هوش مصنوعی در دست و پا زدن در سایه؟ویتامین کا در سبزیجاتزونا به وسیله ویروس ابله بحثی در مورد نقش کلسیم و کتاب، سفری به تاریختو آرامش و صلحیسردرد عروقی میگرنآیا گذشته، امروز وآینده مغز آیندگان چگونه است ؟تاثیر درجه حرارت بر عملکاولین سلول مصنوعیفضای قلب منبع نبوغ استجهان در حال ایجاد و ارتقانکاتی در مورد تشنجدانشمندان اولین سلول مصناداراوون تنها داروی تاییهوش مصنوعی می تواند بر احموفقیت هوش مصنوعی در امتخودروهای هیدروژنیاصل، روان و نفس استذرات کوانتومی زیر اتمی قواقعیت خلا و وجود و درک مزبان نیاز تکاملی استبخشش، عقلانی یا غیر عاقلگل زندگیتولید اندام با چاپ سه بعدشکل های متفاوت پروتئین هآیا دلفین ها میتوانند بامغز بزرگ چالش است یا منفعتاثیر رژیم گیاه خواری بر این ابتدای تناقض هاستقانون جنگلجوسازی مدرننگاه مادی غیر علمی استداروی جدید لنفوم و لوکمیارتباط بین هوش طبیعی و هوهوش مصنوعی از عروسک بازی میدان های کوانتومی خلااعداد بینهایت در دنیای مرهبر حقیقیواکسن سرطانسفر فقط مادی نیستبرخی مرزهای اخلاق و علوم گامی در درمان بیماریهای توهم جدایی و توهم علمشادی، پاداش انجام وظیفهتازه های بیماری پارکینسوآثار باستانی تمدن های قدنقش قهوه در سلامتیاکوییفلکسلوب فرونتال یا پیشانی مغحق انتخابچالش هوشیاری و اینکه چرا داروی ضد جنون در درمان تیاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی ماه رجببه بالا بر ستارگان نگاه کروح رهاییبرخی روش های تربیتی کودکوسواس، بیماری استسلول عصبی شاهکار انطباق پنج اکتشاف شگفت آور در موتیروفیبان موثر در سکته ی صبور باشترکیب حیوان و انسانآشناپنداری چیستنقش اتصالات بین سلولهای ابداع دی ان ای بزرگترین دمقایسه رقابت و همکاریحمایت از طبیعتاز تلسکوپ گالیله تا تلسکنخاع ما تا پایین ستون فقردر یک فراکتال هر نقطه مرکهوش مصنوعی درخدمت خلق وحمجرم، گاهی قربانی استبی ذهن و بی روحروشی جدید در درمان قطع نخبزرگترین درد از درون است سندرم دزدی ساب کلاوینپیوندی که فراتر از امکانتکامل داروینی هنوز در حاافسردگی و اضطراب در بیماتشخیص ژنتیکی آتروفی های نقش غذاها و موجودات درياابزار بقا از نخستین همانچرا ارتعاش بسیار مهم استمنابع انرژی از نفت و گاز حس متفاوتاز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان ژنتیکی برای نوآوریهوش عاطفی بیشتر در زنانرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ومدارک ژنتیکی چگونه انسانبیماری اسپینال ماسکولار کلام و زبان، گنجینه ای بستفاوت ها را به رسمیت بشناسیاهچاله ی تولید کنندهپروژه ی ژنوم انسانیعلم و ادراک فقط مشاهده ی مرگ تصادفیتا 20 سال آینده مغز شما به امید جدید بر آسیب نخاعیتعداد کلی ذهن ها در جهان چند نرمش مفید برای کمردرخطای ادراک کارماابزار بقای موجود زنده از نشانه های گذشته در کیهان منبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت چهارماز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان سرگیجه بدون داروهیچ اندر هیچرحم مصنوعیبیان حقیقتکوچ از محیط نامناسبتلاش های جدید در درمان فرسایه ی هوشیاریآلزایمرعوارض ازدواج و بچه دار شدمشکلات نخاعیتاثیر کپسول نوروهرب بر سانتظار گذر تندباد؟فیروز نادریجلوتر را دیدنچهار میلیارد سال تکامل بدو ویژگی انتزاع و قدرت تجابزارهای بقای از نخستین همه چیز کهنه میشودابزارهای دفاعی و بقای موهمه چیز در زمان مناسبمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت بیست و سواز تکامل تا مغز، از مغز تدرک عمیق در حیواناتهستي مادي ای که ما کوچکترزمان شگفت انگیزباد غرور و سر پر از نخوت وکامپیوتر سایبورگتمساح حد واسط میان مغز کوسخن پاک و ثابتآینده با ترس جمع نمیشودعضلانی که طی سخن گفتن چقدمعجزه در هر لحظه زندگیتاثیر انتخاب از طرف محیط انسان خطرناکترین موجودفراموشی و مسیر روحانیجهان معنانوروفیبروماتوزدیوار، از ابتدا توهم بوداحیای بینایی نسبی یک بیمهمراهی میاستنی با برخی سمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمحساسیت روانی متفاوتاستفاده از انرژی خلادست کردن در گوشویتامین بی 12 در درمان دردزیان غذاهای پرچرببحثی در مورد حقیقت فضا و کتابخانهتو افق رویداد جهان هستیسرطان کمیت گراییآیا پیدایش مغز از روی تصامغز اندامی تشنه ی انرژی اتاثیر درجه حرارت بر عملکاوکرلیزوماب داروی جدید شقفس ذهنجهان ریز و درشتچگونه مولکول های دی ان ایدانشمندان تغییر میدان مغادب برخورد با دیگرانهوش مصنوعی و کشف زبان هایموفقیت در تفکر استخورشید مصنوعیاصلاح خطا با رفتن بر مسیرذرات کوانتومی زیر اتمی قوالزارتان داروی ضد فشار زبان و کلمه حتی برای کسانبدون پیر فلکگلوله ی ساچمه ایتولید سلولهای جنسی از سلشکل پنجم مادهآیا دست مصنوعی به زودی قامغز بزرگ چالشهای پیش روتاثیر رژیم گیاه خواری بر اینکه به خاطرخودت زندگی قانونمندی و محدودیت عالمجامعه ی آسمانینگاه محدود و تک جانبه، مشداروی جدید میاستنی گراویارتباط شگفت مغز انسان و فهوش مصنوعی از عروسک بازی میدان بنیادین اطلاعاتبقا با سازگارترین فرد اسروی و منیزیم در تقویت استواکسن ضد اعتیادسفر نامه سفر به بم و جنوب برخی نکات از گاید لاین پرگامی در درمان بیماریهای توهم جسمشب سیاه سحر شودتازه های درمان ام اسآرامش و دانشنقش مهاجرت در توسعه نسل ااکسی توسین و تکامل پیش الوتیراستامحقیقت قربانی نزاع بین بی چالش کمبود اندام برای پیدارویی خلط آوراز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی ماپروتیلینبه بالاتر از ماده بیندیشروزه داری متناوب، مغز را برخی سلولهای عصبی در تلایک پیام منفرد نورون مغزی سلول عصبی، در محل خاص خودپول و شادیتکنولوژی های جدید و حالتصبر لازمه ی پیروزی استترازودونآشتی بهتر استنقش تیروئید در تکامل مغزابزار هوش در حال ارتقا ازمقابله ی منطقی با اعتراضحوادث روزگار از جمله ویراز تکنیکی تا مغز از مغز تنخستین تمدن بشریدر کمتر از چند ماه سوش جدهوش مصنوعی ساخته هوش طبیمحل درک احساسات روحانیبی سوادی در قرن 21روشی جدید در درمان نابینبسیاری از مجرمان، خودشانسندرم سردرد به دلیل افت فپیوستگی همه ی اجزای جهانطلوع و حقیقتتکامل داروینی هنوز در حاافسردگی و ساختار مغزتشخیص آلزایمر سالها قبل نقش غذاها و موجودات درياابزار بقا از نخستین همانچرا بیماری های تخریبی مغمنابع انرژی از نفت و گاز حس چشایی و بویاییاز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان پوکی استخوانهوش عاطفی در زنان بیشتر ارژیم غذایی ضد التهابیمروری بر تشنج و درمان هایبیماری اضطراب عمومیکلام، در تحولی شگفت آور بتفاوت های بین زن و مرد فقسیاره ی ابلهانپروژه ی ژنوم انسانیعلم و روحمرگی وجود نداردتا بحر یفعل ما یشاامید درمان کرونا با همانتعذیه ی ذهنچند جهانیخطای حسابزار بقای موجود زنده از نشانه های پروردگار در جهمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت نوزدهماز تکینگی تا مغز از مغز تدرمان سرطان با امواج صوتهیچگاه از فشار و شکست نتررسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهربیداری و خواب کدام بهتر اکوچک شدن مغز از نئاندرتاتلاش های جدید در درمان سرسایه را اصالت دادن، جز فرآملودیپین داروی ضد فشار عید نوروز مبارکمشکلات بین دو همسر و برخیتاثیر کپسول نوروهرب بر ساندوه در دنیا استفیزیک مولکولها و ذرات در جمجمه انسان های اولیهچهار ساعت پس از کشتار خوکدو بیماری روانی خود بزرگ ابعاد و نیازهای تکاملیهمه چیز در زمان کنونی استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت بیستماز تکامل تا مغز، از مغز تدرگیری قلب در بیماری ویرهستی ما پس از شروعی چگال زنان باهوش تربار مغز بر دو استخوانکاهش مرگ و میر ناشی از ابتنفس هوازی و میتوکندریسختی ها رفتنی استآیا فراموشی حتمی استغم بی پایانمعرفت و شناختتاثیر احتمالی عصاره تغلیانسان عامل توقف رشد مغزفراموشی آرمانجهان هوشمندنورون هاي مصنوعی می تواندید تو همیشه محدود به مقداحساس گذر سریعتر زمانهمراهی نوعی سردرد میگرنیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمخفاش با شیوع همه گیری جدیاستفاده از سلول های بنیادست آسمانویتامین بی هفدهزیباترین چیز در پیر شدنبحثی در مورد عملکرد لوب فکجای مغز مسئول پردازش تجتو انسانی و انسان، شایستسرعت فکر کردن چگونه استآیا آگاهی پس از مرگ از بیمغز انسان ایا طبیعتا تماتاثیر درجه حرارت بر عملکايندگان چگونه خواهند دیدقفس را بشکنجهان شگفت انگیزچگونه میتوان با قانون جندانشمندان روش هاي جدیدی ادراک ما درک ارتعاشی است هوش مصنوعی یا حماقت طبیعمولکول ضد پیریخوش قلبی و مهربانیاصول انجام برخی نرمش ها دذرات کوانتومی زیر اتمی قواکنش های ناخودآگاه و تقزبان و بیان نتیجه ساختمابدون بار گذشتهگلوئونتولترودینشکرگزار هر چیزی باش که داآیا رژیم غذایی گیاهی سلامغز بزرگ و فعال یا مغز کوتاثیر رژیم گیاه خواری بر اینکه خانواده ات سالم باقارچ بی مغز در خدمت موجودجاودانگی مصنوعینگاه کلی نگرداروی جدید آلزایمرارتباط شگفت انگیز مغز انهوش مصنوعی از عروسک بازی میدازولام در درمان تشنج بقا در ازای بیماریرویا و واقعیتواکسن علیه سرطانسفر به مریخ در 39 روزبرخی نرمش ها برای زانوگاهی لازم است برای فهم و توهمات و شناخت حقیقتشبیه سازی میلیون ها جهان تبدیل پلاستیک به کربن و سآرامش و سکوننقش میدان مغناطیسی زمین اکسکاربازپین در درمان تشلوزالمعده(پانکراس)مصنوعحقیقت آنطور نیست که به نظچالش دیدگاه های سنتی در بدارویی ضد بیش فعالی سیستاز نشانه ها و آثار درک شدهوش مصنوعی از عروسک تا کمماجرای جهل مقدسبه جای محکوم کردن دیگران روزه داری و التهاب زیانببرخی سيناپسها طی تکامل و یک پیشنهاد خوب برای آسان سلولهای ایمنی القا کنندهپول و عقیدهتکنولوژی و پیشرفتصبر و واقعیتترازودونآغاز فرایند دانستننقش حفاظتی مولکول جدید دابزار بقا از نخستین همانمقابله با کرونا با علم اسحکمت الهی در پس همه چیزاز تکینگی تا مغز و از مغز نخستین تصویر از سیاهچالهدر آرزوهایت مداومت داشتههوش مصنوعی، اتفاقات و تحمحل درک احساسات روحانی دبی شرمیژن همه چیز نیستروشی جدید در درمان سکته مبسیاری از بیماری های جدیسوپاپ ها یا ترانزیستورهاپیام های ناشناخته بر مغز طلای سیاهتکامل داروینی هنوز در حااقلیت خلاقتشخیص ایدزنقش غذاها و موجودات درياابزار بقا از نخستین همانچرا حیوانات سخن نمی گوینمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک (قسمت اول )از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان پوکی استخوانهوش عاطفی در زنان بیشتر ارژیم غذایی ضد دردمرکز هوشیاری، روح یا بدن بیماری بیش فعالیکلرال هیدرات برای خوابانتفاوت های تکاملی در مغز وسیاره ابلهانپروانه ی آسمانیعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهمراحل ارتقای پله پله کیهتاول کف پا و حقیقتامیدوار باش حتی اگر همه چتغییرچند جهانیخطر آلودگی هواابزار بقای موجود زنده از نظام مثبت زندگیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت هفتماز تکینگی تا مغز از مغز تدرمانهای بیماری پارکینسهیپرپاراتیروئیدیسمرساناها و ابر رساناها و عبیست تمرین ساده برای جلوکوچکی قلبتلاش های جدید شرکت نورالساخت سلول عصبی حتی پس از آموزش نوین زبانعامل کلیدی در کنترل کارآمشکلات روانپزشکی پس از ستاثیر کتامین در درمان پااندوه دردی را دوا نمیکندفیزیک هوشیاریجنین مصنوعینون و القلمدو بار در هفته ماهی مصرف نوآوری ای شگفت انگیز داندو برابر شدن خطر مرگ و میابعاد اضافه ی کیهانهمه چیز، ثبت می شودمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتحس و ادراک قسمت دهماز تکامل تا مغز، از مغز تدرگیری مغز در بیماری کویو هر کس تقوای خدا پیشه کنزنجیرها را ما باید پاره کبار بزرگ ایستادن بر دو پاکاهش التهاب ناشی از بیماتنفس هوازی و میتوکندریسرنوشتآیا ممکن است موش کور بی مغم بی پایانمغز فکر میکند مرگ برای دیتاثیر ترکیبات استاتین (سانسانیت در هم تنیده و متصفرایند پیچیده ی خونرسانیجهان هوشیارنورون های ردیاب حافظهدیدن خدا در همه چیزاحساسات کاذبهندسه ی پایه ایمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمخلا، حقیقی نیستاستفاده از سلول های بنیادست بالای دستویتامین دی گنجینه ای بزرزیباترین چیز در افزایش سبحثی درباره هوش و تفاوتهکرونا چه بر سر مغز می آورتو با همه چیز در پیوندیسطح آگاهی، رخدادهای زندگآیا امکان بازسازی اندامهمغز انسان برای ایجاد تمدتاثیر درجه حرارت بر عملکايا اراده آزاد توهم است یقله سقوطجهانی که نه با یک رخداد و چگونه مغز ما، موسیقی را پدانشمندان روشی برای تبدیادغام میان گونه های مختلهوش مصنوعی گوگل به کمک تشمولتیپل اسکلروز در زنان خوش خیالی و خوش بینیاصول توسعه ی یک ذهن کاملرفتار مانند بردهواکنش به حس جدیدزبان و بیان، در سایه پیشربدون زمان، ماده ای وجود نگمان میکنی جرمی کوچکی در تومورها و التهاب مغزی عاشکست حتمیآیا رژیم غذایی گیاهی سلامغز بزرگترین مصرف کننده تاثیر رژیم گیاهخواری بر اینترنت بدون فیلتر ماهواقبل از آغازجایی برای یاد گرفتن باقی نگاه انسان محدود به ادراداروی جدید ای ال اسارتباط شگفت انگیز مغز انهوش مصنوعی از عروسک بازی مکان زمان یا حافظه زمانبقای حقیقی در دور ماندن ارویا و کابوسواکسنی با تاثیر دوگانه اسفر تجهیزات ناسا به مریخ برخی نرمش های گردنگاهی مغز بزرگ چالش استتوکل بر خداشبیه سازی سیستم های کوانتبدیل تراکت صوتی مصنوعی آرامش(سکوت) stillness و تکاپونقش محیط زندگی و مهاجرت داگر فقط مردم میفهمیدند کلیروپریم داروی ترکیبی ضدحقیقت افرادچاالش ها در تعیین منبع هوداستانها و مفاهیمی اشتبااز نظر علم اعصاب یا نرووسهوش مصنوعی از عروسک تا کمماجرای عجیب گالیلهبه خوبی های دیگران فکرکنروزه داری و بیمار ی ام اس برداشت مغز ما از گذر زمانیک آلل ژنتیکی که از نئاندسلولهای بنیادی مصنوعی درپوست ساعتی مستقل از مغز دتکنولوژی جدید که سلول هاصبر بسیار بایدتراشه ها روی مغزنقش حیاتی تلومر دی ان آ دابزار بقا از نخستین همانملاحظه های اخلاقی دربارهحافظه میتواند بزرگترین داز تکینگی تا مغز از مغز تنخستین روبات های زنده ی جدر آسمان هدیه های نادیدنهوش احساسیمحدودیت چقدر موثر استبی عدالتی در توزیع واکسن ژن هوش و ساختارهای حیاتی ريتوکسيمب در درمان ام اسبسیاری از بیماری های جدیسوپاپ ها یا ترانزیستورهاپیدایش زبانطوفان فقر و گرسنگی و بی ستکامل زباناقیانوس نادانیتصویر خورشید یا خود خورشنقش غذاها در کاهش دردهای ابزار بقا از نخستین همانچرا حجم مغز گونه انسان درمنابع انرژی از نفت و گاز حس و ادراک (قسمت دوم )از تکینگی تا مغز از مغز تدرمان ام اس(مولتیپل اسکلهوشمندی کیهانراه فراری نیستمرکز حافظه کجاستبیماری تی تی پیکم کردن کالری روشی سودمنتفاوت های زبانی سرمنشا تسیاره ابلهانپرواز از نیویورک تا لوس آعلم به ما کمک میکند تا مومرز مرگ و زندگی کجاستتابوهای ذهنیامیدواریتغییر الگوی رشد مغزی با زچند جهانی و علمخطرات هوش مصنوعیابزار بقای موجود زنده از نظریه ی تکامل در درمان بیمنبع هوشیاری کجاست قسمت حس و ادراک قسمت هفدهماز تکینگی تا مغز- از مغز درها بسته نیستهاوکينگ پیش از مرگش رسالرشته نوروایمونولوژی و نقبیش از نیمی از موارد انتقکوچکترین چیز یک معجزه استلاش هایی در بیماران قطع ساخت شبکه عصبی مصنوعی با آمارهای ارائه شده در سطح عادت همیشه خوب نیستمشکلات روانپزشکی در عقب تاثیر گیاه خواری بر رشد واندوهگین نباش اگر درب یا فیزیک و هوشیاریجنگ هفتاد و دو ملت همه را