دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

تاثیر کلام در آیات کلام بر آغاز حرکت به سوی کلمه

تاثیر کلام در آیات کلام، بر آغاز حرکت به سوی کلمه
داستان اساسی در تاریخ بشری و خدا به آدم همه نام ها را یاد داد سخنرانی ای ازدکتر جفری لانگ
( استاد کنزاس آمریکا دانشیار ریاضیات که درابتدا مسیحی بود، در 18 سالگی به الحاد گروید و بعد از آشنایی با قرآن، مسلمان شد)
من در زمین خلیفه ای قرار می دهم:عبارت خلیفه به عربی یعنی نماینده رسمی یا وکیلی از طرف من.

فرشتگان گفتند آیا در زمین کسی را می گماری که در آن فساد کند و خون ها بریزد در حالی که ما به حمد تو تسبیح می کنیم و تو را مقدس می شمریم؟!خدا پاسخ داد: من آن چیزی را می دانم که شما نمی دانید

این آیه مرا ربود واین آیه، توجه مرا به خود جلب کرد و سبب شد داستان را بارها وبارها بخوانم. دلیل، ابتدای آیه است و وقتی پروردگار تو، به فرشتگان گفت: من در زمین خلیفه ای می گمارم نماینده رسمی من، وکیل من؛ وکیل بر رفتارهایی به نیابت از خواست من!!

تصورکردم اینطوری نمی شود!! و تو انسان را بر زمین قرار ندادی تا نقش مثبت داشته باشد تو انسان را بر زمین قرار دادی به عنوان عقوبتی بر گناه او!!

واضح است که آن معبود سبحان در مورد این نکات، سخن نگفته است و با این همه سطری شگفت آور باقی می ماند و سطر بعدی می آید: فرشتگان گفتند آیا در زمین کسی را می گماری که در آن، فساد کند و خون بریزد؟ در حالی که ما تو را تسبیح می کنیم و تو را مقدس می شمریم به این، مجدد نگاه کردم و سوال را مطرح کردم. به این نگاه کردم و با اطمینان گفتم این، سوال من است چرا این موجود، یعنی انسان را آفریدی؟

کسی که لازم است نقش مثبت داشته باشد در حالی که دارای توانایی انجام جنایت ها هم هست؛ در زمانی که در زمین فساد میکند و خون می ریزد! چرا این آفریده ستمگر را آفریدی در حالی که می توانستی فرشتگاه را بیافرینی همانطور که فرشتگان به وضوح بیان می کنند ما فرشتگان، با حمد تو تسبیح می کنیم و تو را مقدس می شمریم!!

آنها فرشته هستند و در مورد مهمترین سوال در تاریخ همه ادیان می پرسند: چرا انسان را آفریدی این آفریده خطاکار! این آفریده که می تواند بر اراده خدا سرکشی کند؛ می تواند به پست ترین کارها اقدام کند وآنقدر جنایت کند که هیچ موجود دیگری بر زمین نمی تواند.

و این سوال در همه حوادث و در همه خبرهای زندگیم، ذهن مرا به خود مشغول می کرد.

در قلب این سوال، گویا نویسنده، داستان زندگی مرا به طور خاص بیان کرده است و از آنجا سوال درست مطرح شده است تا مرا به سوی لذت غضب و انقلاب همزمان، بکشاند: چرا انسان آفریده شد؟ این موجودی که بیشتر از همه خشمناک و ویرانگر است؛ در حالی که می توانستی فرشتگان را قرار دهی؟!

اکنون به پاسخ می نگرم
خدا گفت: من چیزی را می دانم که شما نمی دانید. گویا بگوییم ما به طور دقیق کارکرد آیه را می دانیم.

این را خواندم و به خدا گفتم آیا حقیقتا میدانی در عمل، چه کرده ای؟ امیدوارم به من خبر دهی!! و به سادگی نمی توانی از پاسخ دادن فرار کنی در حالی که می گویی تو به کارکرد آیه آشنا هستی و می دانی چه کرده ای؛ نه بعد از اینکه سبب شدی من اینگونه فکر کنم!!

و بعد احساس کردم با خدایی جدل می کنم که به وجود او ایمان ندارم و این بارها در حین خواندن قران، برای من رخ داد و گاهی مشابه، رخ میدهد و با آنچه خوانده ام جدل میکنم و با آن صدا شروع به جدل می کنم: آن چیزی که روبروی خود میخوانم همان که با من ندا می دهد!!(و اکنون پروفسور جفری لانگ، گویا از جایی می شنود که انسان های معمول و یا دیگر حیوانات نمی شنوند. افق دید وسیعی که او را به سوی فراتر از ظاهر می برد، گویا صدای خدا را می شنود و این، مدیون آن نفس بلندی است که در پدر انسانیت، آدم ع نهاده شد تا وسیع تر بشنود و صدای کسی را بشنود که صوتش از جهان های بالاتری می آید

و جالب اینجاست که جفری لانگ بی خدا، این صدا را در زمان خواندن علت خلقت آدم ع با وجود امکان شرارت، می شنود(یادگیری همه کلمات توسط آدم ع از طرف خدا)(علم آدم الاسماء کلها)!!)

به آیه بعدی رفتم و از آنجا برای من روشن شد که قرآن از سوال، فرار نکرده است و اندکی بعد پاسخ می دهد. آیه بعدی می گوید به آدم یاد داد خدا به آدم نام های همه چیز را یاد داد سپس آن را بر فرشتگان عرضه کرد و گفت در مورد این نام ها به من خبر دهید اگر راستگو هستید و واضح شد این آیه به آیه قبلی اشاره می کند.

به من توجه کنید

و خدا همه نام ها را به آدم یاد داد. در اینجا می بینیم آدم فقط مخلوقی نیست که نام ها را به عنوانی نعمت لغت و زبان دریافت کرده باشد بلکه آفریده ای است که می تواند یاد بگیرد؛ خدا به او یاد داد در این قسمت آیه برای ما به وضوح آن چیزی- که در آیه بعدی خواهد بود- آشکار شد که اولویت اموری- که قرآن در اینجا بر آن تاکید می کند- قدرت شناختی انسان است؛ آفریده ای که می تواند یاد بگیرد و آموخته شود.(همه نام ها!! و این افق جدید نگاه، در گذشتگان سابقه نداشته است تا آنجا که فرشتگان را به اعتراض می کشاند و حتی ابلیس ظاهربین را با نگاه بر سابقه سیاه پیشینیان انسان، به طرد شدن از درگاه خدا می کشاند؛ او معترض بود و این اعتراض، در قیاس او خیلی هم بی ربط نیست. بله پیشینیان انسان و قومی- که آدم ع در میان آنها مبعوث شد- خون می ریختند و سرکش بودند!!

همه نامها را آدم آموخت؛ افق نویی را آموخت که واقعا احتمال گناه و معصیت هم ارزش آن را دارد.

چه چیزی افق نگاه را به اینجا کشاند؟ آیا تفاوت آدم با گذشتگان او بود؟ در حالی که پژوهش های علمی نشان میدهد انسان جدید(هموساپینس) به صدها هزار سال قبل از آدم ع بر میگردد و حتی هموساپینس زمان او، از نظر بدنی خیلی تفاوتی با او نداشتند و حتی آدم در میان آنها مبعوث شد تا با آنها سخن بگوید یعنی آنها قابلیت درک و زبان هم داشتند. اینجا نقطه عطفی است که از آغازی حکایت می کند که در گذشته سابقه نداشت: آن گلی که میتواند بالا برود و تا قرب خدا برود و این برای هیچ حیوان یا پیش انسانی، سابقه نداشته است)
چه چیز را یاد می گیرد؟ بزرگترین موهبتی که خدا به او داد و این به عنوان بخشی از جواب بر سوال، نعمت زبان و لغت است، زیرا لغت و زبان، فقط وسیله ای نیست که انسان با آن یاد می گیرد فقط خبرهای کنونی او نیست بلکه با آن می تواند از دیگران هم خبردار شود کسانی که صدها هزار مایل و سال، دورتر زندگی کرده اند و آنچه زندگی آنها را به او نشان میدهد، همان زبان است.(حتی امکان خبر گرفتن از زمان آینده هم از طرق رویاها هم هست! به سلسله مباحث مربوط به رویا در کانال تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک دکتر سید سلمان فاطمی، مراجعه شود)

و در نتیجه، همه دانش ما متراکم می شود؛ هر نسلی از نسل قبل خود می آموزد؛ من از نویسندگانی می آموزم که در مناطق دیگر جهان هستند و از دوران هایی می آموزم که هزاران سال قبل بوده است و از این رو همه ما درعلوم خود و شناسایی ها و خبرهای انباشته، با هم مشترک هستیم؛ آنچه بعدا در قرآن بر این موضوع بارها و بارها تاکید میکند و نیز در آیه ای آمده است که می گوید بخوان به نام پروردگارت* انسان را از خون بسته آفرید* بخوان که پروردگار تو گرامی تر است

چرا او، گرامی تر است؟ به خاطر آن بخشش بزرگی که به او بخشید (همو که با قلم یاد داد (به انسان یاد داد چگونه از قلم استفاده کند) و از طریق آن، انسان آن چیزی را دانست که نمی دانست.)

به انسان همه نام ها را یاد داد سپس آنها را بر فرشتگان عرضه کرد و گفت مرا به نام اینها خبر دهید، اگر راستگو هستید!! این همان گونه بشری است و این همان انسان است همان آفریده ای که می تواند یاد بگیرد و توانایی های عقلی بسیاری به او داده شده است؛ این چیزها را در برابر شما قرار می دهم و اکنون نام های آنها را به من خبر دهید اگر در اعتقاد خودتان به انسان، راست می گویید؟
فرشتگان گفتند: (پاک و منزه هستی جز آنچه به ما یاد دادی، علمی نداریم تو دانا و حکیم هستی) زیرا از توانایی های معرفتی و شناختی آنها بیرون بود.

در آیه بعدی می خوانیم خدای سبحان فرمود: (ای آدم از نامه ای آنها به آنها خبر بده)

و توجه کن وقتی نام های آنها را به آنها می گوید این وظیفه، بسیار آسان است و گویا در مورد گونه بشری، هیچ چیز سختی نیست و توانایی ای بسیار بدیهی است و این هدف از این آیات است.

با وجود اینکه من احساس می کردم، نویسنده دور است ولی درک کردم او از داستان اصلی، دور نیست و در واقع، بیشتر داستان را در تاریخ گونه بشری می آورد؛ داستان اساسی در تاریخ بشری را می آورد تا نامه کلی جدیدی را بنگارد.

خدای سبحان فرمود: (آیا به شما نگفتم من غیب آسمان ها و زمین را می دانم و آن چیزی را میدانم که آشکار می کنید و می پوشانید؟) به روش دیگر آیا به شما نگفتم من مشخصا می دانم چه میکنم

و به خودم گفتم چه چیزی را آشکار کردند و مخفی نمودند؟ چه را از این انتظار دارید؟ چرا همه شما عصبانی و گرفته اید؟!

بسیار خوب پس آنها فرشتگان هستند که توانایی های انسان را بر کار شر، تصور می کنند ولی در مورد آنچه مخفی کردند آیا نباید به دقت فکر کنی؟ بله بشر می تواند شر و بدی کند؛ اشتباه کند، فسادها کند و یا می تواند کاملا برعکس عمل کند می تواند بین عمل شر و عمل خیر، انتخاب کند؛ می توانند با دشمنان تعامل کند یا رحمت نشان دهد؛ می تواند بین زندگی پر از گناه یا زندگی با بزرگترین حقایق انتخاب کند.(و فراتر از همه اینها می تواند به فراتر نگاه کند؛ به آن جهان بلندی نگاه کند که محدودیت های تنگ عالم مادی در آن نیست و می تواند خدا را بشناسد)

به آیه بعدی برویم و وقتی به فرشتگان گفتیم بر آدم سجده کنند همه جز ابلیس سجده کردند ابلیس پدر جن هاست (ابا کرد و استکبار نمود و از کافران شد) جمله ای تاثیر گذار!
و می بینیم چرا ابلیس سجده نکرد به دلیل تکبرش، سجده نکرد!!
؛ نه آنطور که در غرب اعتقاد داریم سبب همه شرها، طمع و پول است. این قرآن به ما خبر می دهد مادیات، همیشه سبب شر نیست همیشه مال و طمع، عامل شر نیست، قلب شرها، تکبر است خود را بالاتر از همه ببینی؛ به خودت اولویت خاصی بدهی و حقوق دیگران را نادیده بگیری

(و گفتیم ای آدم! تو و همسرت در بهشت ساکن شوید و هر چه می خواهید فراوان از آن بخورید و نزدیک این درخت نشوید زیرا در این صورت از ستمکاران می شوید پس شیطان آن دو را در مورد درخت گمراه کرد و از آنچه در آن بودند بیرون راند.)
(گفتیم برخی از شما با برخی دیگر دشمن هستید و در زمین محل و بهره ای تا زمان مشخص دارید.)(و بار دیگر سنت حرص و آز، این بار در مورد آدم ع، تکرار میشود و از آنچه نباید می خورد، می خورًد.)

بگذارید از ابتدا شروع کنیم اولا آموزش انسان، انجام شد و قدرت عقلی او را درک کردیم سپس قدرت های استثنایی او را بیان کردیم و این قدرت ها به او توان انتخاب می دهد و اکنون خدا این انتخاب، یعنی درخت را به او میدهد و بر اساس همه مقیاس هایی که برای ارزشیابی گناهان می شناسیم، این، امر بزرگی نیست و گناه بزرگی هم در تاریخ بشری نیست ولی این انتخاب را انجام داد

و در اصل، درک می کنیم خدا انسانی را آفرید تا خلیفه او در زمین باشد و اکنون چه زمانی خدا او را بر زمین قرار خواهد داد اشاره به اینکه او مستعد انتخاب است تا بتواند اولین تصمیم مستقل را در زندگی خود بگیرد و این بدترین گناهان در تاریخ بشریت نبود بلکه گناهی کوچک با همه مقیاس هاست ولی نشانه ای است که استعداد انسان را آشکار میکند که می تواند خودش تصمیم بگیرد..
(جهت برررسی بیشتر اولین گناه تاریخ انسانیت، توصیه میشود به چهار جلد کتاب متاشبهات، نوشته سید احمد الحسن فرستاده امام عصر ع و یمانی موعود مراجعه شود. مشاهده کتاب متشابهات در سایت زیر www.almahdyoon.co

(ویدیو و متن سخنرانی پروفسور جفری لانگ
https://www.facebook.com/100009032546674/videos/2187695508208179/
با برخی مطالب اضافه از دکتر سید سلمان فاطمی)
@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ابزارهای بقای موجود زندهدرمان های بیماری آلزایمرتلاش های جدید در درمان سرنور از عمق تاریکیهوش احساسیروزه داری متناوب، مغز را از تکامل تا مغز، از مغز تقدرت شناختی انسان، محدودیک جهش ممکن است ذهن انسانتاثیر نگاه انسان بر رفتابیمارستان هوش مصنوعیتصور ما ازمشکلات و واقعیسفر به درون سفری زیبامیگرن و خوابگذشته را دفن کنشناسایی زبان حیوانات با تفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملحباب های کیهانی تو در تودنیا مکانی بسیار اسرارآمتاثیر ویتامین دی بر بیمامغز از بسیاری حقایق می گراولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به ساجزایی ناشناخته در شکل گدرمان تشنجتمرکز بر امروزنیاز به آموزش مجازی دیجیهوش عاطفی در زنان بیشتر اروش صحبت کردن در حال تکامازدواج های بین گونه ای، رلازم است هیچ کاری نکنیدژن ضد آلزایمرتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا همه مهربان باشتغییر دیگران یا تغییر خوسلول بنیادین از مخاط بینما اکنون میدانیم فضا خالپوست ساعتی مستقل از مغز دشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآب زندگی است قسمت سومحس و ادراک قسمت چهلای همه ی وجود مندوچرخه در کاهش دردهای کممغز، همه ی واقعیت را نمیبهم نوع خواری در میان پیشیاختلالات حرکتی در انساندرمان ضایعات نخاعیتو آرامش و صلحیاستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز ریشه های اخلاقممانتین یا آلزیکسا یا ابکم کردن کالری روشی سودمنتاثیر دپاکین بر بیماری مبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهاجنگ و تصور از جنگسندرم پای بی قرارشباهت مغز با کیهان مادیمجموعه های پر سلولی بدن مآزمون ذهنی گربه ی شرودینحس و ادراک قسمت پنجاه و یاینکه خانواده ات سالم بادژا وو یا اشنا پندارینقش هورمون زنانه استروژنهمیشه، آنطور نیست که هستارتباط متقابل با همه ی حیدرک احساسات و تفکرات دیگفقر داده ها در هوش مصنوعیهرگز از زندگی یا امکاناتتولید یا دریافت علماضطراب و ترسرابطه تشنج و اوتیسممنابع انرژی از نفت و گاز کوچ از محیط نامناسبتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزجهان هوشیارسیاهچاله هاصبر بسیار بایدمدیون خود ناموجودآغاز فصل سرما و دوباره تکحس و ادراک قسمت شصت و هشتچگونه انتظارات بر ادراک اکنون را با همه ی نقص هایدانش، یک انسان را ناسازگنقش روی و منیزیم در سلامتهنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سومدرد باسن و پا به دلیل کاهفیزیک و هوشیاریوقتی خودت را در آینه دیدیتوهم تنهاییبلوغ چیستزمین در برابر عظمت کیهانمنبع هوشیاری کجاست قسمت کیست هیداتید مغزتاثیر سلامت دستگاه گوارشبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهجهان شگفت انگیز و بی زمانسکوت، پر از صداطوفان فقر و گرسنگی و بی سمرگ عاطفه و محبتالکترومغناطیس شنوایی و هخونریزی مغز در سندرم کوونگاه از درون مجموعه با نگابتذال با شعار دینداروی جدید کنترل قند خوننقص در تشخیص هیجانات عامهوش مصنوعی از عروسک های باز انفجار بزرگ تا انفجار ذهن و شیمی بدنفراموشی آرمانویشن پروتوضیحی ساده در مورد هوش مبه خودت مغرور نشوزندگی فعال و مثبت روند آلمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکاربرد روباتهای ريزنانوتحریک الکترومغناطیسی مغساخت شبکه عصبی مصنوعی با برای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شجوسازی مدرنعقیده ی بی عملمشکل از کجاستامید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره ابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج توپیراماتنه ناامیدی بلکه ارتقاهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار اجتماعی انسان، حاصاز تکینگی تا مغز از مغز تفضای قلب منبع نبوغ استواکسن کرونا و گشودن پنجرتکامل چشمبی ذهن و بی روحترازودونزیباترین چیز در افزایش سمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمکشف ژن جدید، می تواند گستسخت ترین کار، شناخت خود ابرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استجستجوی متن و تصویر به صورخوشبختی چیستعوامل ایجاد لغت انسانی و معجزه های هر روزهانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریابزار بقای موجود زنده از در هر سوراخی سر نکنتفاوت های تکاملی در مغز ونوار مغز با توضیح دکتر فاهوش مصنوعی از عروسک تا کمرویا و واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز تقانون مندی نقشه ژنتیکی مواسطه ها د رمسیر ایجاد مغتکثیر سلول در برابر توقف بیماری آلزایمر، استیل کوتست کم هزینه ی بزاق برای زبان و بیان، در سایه پیشرمهربانی، شرط موفقیتگوش دادن بهتر از حرف زدنسردرد به دلیل مصرف زیاد مبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصاحقایق ممکن و غیر ممکنخرما منبع بسیار خوب آنتی عدم درکمغز و هوش، برترین ابزار بانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغچرا حیوانات سخن نمی گوینابزارهای بقای از نخستین درمان های بیماری اس ام ایتلاش های جدید شرکت نورالنور درونهوش احساسیروزه داری و التهاب زیانباز تکامل تا مغز، از مغز تقدرت عشقیک رژیم غذایی جدید، می توتاثیر هوش مصنوعی بر مغزبیندیشتصور از زمان و مکانسفر تجهیزات ناسا به مریخ میگرن و روزه داریگر جان به جز تو خواهد از خشناسایی سلول های ایمنی اتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از حباب هایی تو در تودنیای شگفت انگیز کوانتومصفحه اصلیمغز به تنهایی برای فرهنگ اولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان احیای بینایی نسبی یک بیمدرمان جدید ALSتمساح حد واسط میان مغز کوچیز جدید را بپذیرهوش عاطفی رمز آزادگیروشهای نو در درمان دیسک بلبخند بزن شاید صبح فردا زژنها نقشه ایجاد ابزار هوتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا هوش مصنوعی خودکار روبتغییر دادن ژنها آیا روزی سلول عصبی شاهکار انطباق ما از اینجا نخواهیم رفتپوشاندن خود از نورشگفتی های زنبور عسلآب، زندگی است(قسمت پنجم)حس و ادراک قسمت چهل و هفتای آنکه نامش درمان و یادشدوچرخه سواری ورزشی سبک و مغزتان را در جوانی سیم کشهمه چیز موج استاختلالات صحبت کردن در اندرمانهای بیماری پارکینستو افق رویداد جهان هستیاستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچرژیم های غذایی و نقش مهم من و وجود توهمیکمی زاویه ی دیدت را عوض کتاثیر داروهای ضد التهاب بار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییرجنگ داده هاسندرم پس از ضربه به سرشباهت های ریشه ای چند بیممجرم، گاهی قربانی استآزمون ذهنی گربه شرودینگرحس و ادراک قسمت پنجاه و داین، فقط راه توستدژاوو یا آشناپندارینقش ویتامین K در ترمیم اسهمکاری یا رقابتارتباط چاقی و کاهش قدرت بدرک تصویر و زبان های مخلتفلج نخاعی با الکترودهای هز ذره، یک دنیاستتولید پاک و فراوان انرژیاطلاع رسانی اینترنتیرادیوی مغز و تنظیم فرکانمنابع انرژی از نفت و گاز کوچک شدن مغز از نئاندرتاتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمجهان های بسیار دیگرسیاهچاله های فضایی منابعصد قدح، نفتاده بشکستمدیریت اینترنت بر جنگآغاز مبهم آفرینشحس و ادراک قسمت شصت و دوچگونه به سطح بالایی از هواکوییفلکسدائما بخواننقش روزه داری در سالم و جهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسدرد زانو همیشه نیاز به جرفیزیک آگاهیوقتی خورشید هست شمع به کاتوهم جداییبلعیدن ستاره توسط سیاهچازمین زیر خلیج فارس تمدنی منبع هوشیاری کجاست قسمت کیست کلوئید بطن سومتاثیر عصاره تغلیظ شده گیبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهجهانی که نه با یک رخداد و سکوت، در برابر گزافه گویطوفان بیداریمرگی وجود نداردالکتروتاکسی(گرایش و حرکخونریزی مغزی کشندهنگاه حقیقی نگاه به درون اابداع دی ان ای بزرگترین دداروی جدید آلزایمرنقطه ی رسیدن به قلههوش مصنوعی از عروسک های باز بار خود بکاه تا پرواز ذهن پر در برابر آگاهیفرایند پیچیده ی خونرسانیواقعیت فیزیکی، تابعی از توضیحات دکتر فاطمی در موبه خودت نگاه کنزندگی هوشمند در خارج از زمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکاربرد روباتهای ريز، در تحریک عمقی مغزساخت شبکه عصبی با الفبای برای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم جامعه ی آسمانیعلم و ادراک فقط مشاهده ی مشکلات نخاعیامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندابزار بقا از نخستین همانداروی ضد جنون در درمان تینه به اعدامهوش مصنوعی از عروسک بازی رقیبی قدرتمند در برابر ماز تکینگی تا مغز از مغز تفضای خالی ای وجود نداردواکسن کرونا از حقیقت تاتتکامل و ارتقای نگاه تا عمبی سوادی در قرن 21تراشه مغز بدون واسطه ی دزیر فشار کووید چه باید کرمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمکشف ارتباط جدیدی از ارتبسختی ها رفتنی استبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مجستجوی هوشیاری در مغز ماخوشبختی دور از رنج های معواملی که برای ظهور لغت امعجزه ی چشمانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهابزار بقای موجود زنده از در والنتاین کتاب بدید همتفاوت های زبانی سرمنشا تنوار مغز ترجمه رخدادهای هوش مصنوعی از عروسک تا کمرویا و کابوساز تکینگی تا مغز از مغز تقانون گذاری و تکاملوبینار اساتید نورولوژی دتأثیر نیکوتین سیگار بر مبیماری الزایمرتست آر ان اس دز میاستنی گزبان و تکلم برخی بیماریهموفقیت هوش مصنوعی در امتگوشه بیماری اتوزومال رسسسردرد تنشنبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیحل مشکلخسته نباشی باباعدالت برای من یا برای همهمغز و اخلاقانسان قدیم در شبه جزیره عمغز و اخلاقانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درابزارهای دفاعی و بقای مودرمان های جدید ALSتلاش هایی در بیماران قطع نوروفیبروماتوزهوش بشری تهدید برای بشریروزه داری و بیمار ی ام اس از تکامل تا مغز، از مغز تقسم به فقریکی از علل محدودیت مغز امتاثیر ویتامین دی بر بیمابیهوش کردن در جراحی و بیمتصاویر زیبای رعد و برقسفر دشوار اکتشافمیگرن سردردی ژنتیکی که بگرفتار محدودیت ها و ابعاشهر زیرزمینی در ژاپن براتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند باحد و مرزها توهم ذهن ماستدنیایی پر از سیاهچاله سوالات پزشکیمغز بیش از آنچه تصور میشواولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهاحیای بینایی نسبی یک بیمدرمان جدید مولتیپل میلومتنفس هوازی و میتوکندریچیزی منتظر شناخته شدنهوشمندی کیهانروشهای شناسایی قدرت شنوالحظات خوش با کودکانژنها ، مغز و ارادهتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا هر چیزی که نفس می کشد متغییر زودتر اتصالات مغزیسلول عصبی، در محل خاص خودما اشیا را آنطور که هستندپیموزایدشانس یا نتیجه ی تلاشآتاکسیحس و ادراک قسمت چهل و هشتای جان جان بی تن مرودوپامین قابل حل در آبمغزتان را در جوانی سیمکشهمه چیز و هیچ چیزاختلالات عضلانی ژنتیکدرماندگی به دلیل عادت کرتو انسانی و انسان، شایستاستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نتررژیم های غذایی و نقش مهم من کسی در ناکسی دریافتم کمالگرایی دشمن پیشرفتتاثیر داروی ضد تشنج سدیم بار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکانجنبه های موجی واقعیتسندرم جدایی مغزشباهت کیهان و مغزمحل درک احساسات روحانیآزادی در چیستحس و ادراک قسمت پنجاه و ساینترنت بدون فیلتر ماهوادگرگونی های نژادی و تغیینقش ژنتیک در درمان اختلاهمانند سازی در انسانارتباط هوش ساختار مغز و ژدرک حقیقت نردبان و مسیری فلج بل، فلجی ترسناک که آنهزینه ای که برای اندیشیدتولید اندام با چاپ سه بعداطلاعات حسی ما از جهان، چراز تغییرمنابع انرژی از نفت و گاز کوچکی قلبتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردجهان هایی در جهان دیگرسیاهچاله ها، دارای پرتو صداقتمدیریت اضطراب، از مهمتریإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَحس و ادراک قسمت شصت و ششچگونه باغبانی باعث کاهش اکسی توسین و تکامل پیش ادارچیننقش رژیم غذایی بر رشد و اهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذردردهای سال گذشته فراموش فیزیکدانان ماشینی برای توقتی ریشه ها عمیقند از چیتوهم جدایی و توهم علمبنی عباس، ننگی بر تاریخزمان چیستمنبع هوشیاری کجاست قسمت کپسول ژری لاکتتاریک ترین بخش شببخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشجهانی که از یک منبع، تغذیسکته مغزیطوفان زیباییمراقب خودتون و خانواده هالکترودهای کاشتنیخونریزی مغزی کشنده ولی قنگاه دوبارهابزار هوش در حال ارتقا ازداروی جدید آلزایمر تاییدنقطه ای بود و دگر هیچ نبوهوش مصنوعی از عروسک بازی از بحث های کنونی در ویروسذهن تو همیشه به چیزی اعتقفرایند تکامل و دشواری هاواقعیت چند سویهتیوتیکسن داروی ضد جنونبه دنبال رستگاری باشزندگی و داراییمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکاش شرف اجباری بود یا حتیتحریک عمقی مغز در آلزایمساختن آیندهبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی جاودانگی مصنوعیخواص اردهعلم و روحمشکلات بین دو همسر و برخیامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنابزار بقا از نخستین هماندارویی خلط آورنه به اعدامهوش مصنوعی از عروسک بازی رقابتی بی هدف یا رقابتی هاز تکینگی تا مغز از مغز تقفس دور خود را بشکنواکسن کرونا ساخته شده توتکامل و ریشه ی مشترک خلقتبی شرمیتراشه ها روی مغززیرفون داروی ضد ام اسمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمکشف جمجمه ای درکوه ایرهوسختی در بلند شدن از روی صبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمحفره در مغزخیالپردازی نکنعوارض ازدواج و بچه دار شدمعجزه ی علمانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جابزار بقای موجود زنده از در یک فراکتال هر نقطه مرکتفاوت ایستایی و تکاپونوار مغز در فراموشی هاهوش مصنوعی از عروسک تا کمرویا و خبر از آیندهاز تکینگی تا مغز از مغز تقانون جنگلوجود قبل از ناظر هوشمندتأثیر نگاه انسان بر رفتابیماری ای شبیه آلزایمر و تشنچ پانایوتوپولوس تشنج زبان و شناخت حقیقت قسمت چموفقیت در تفکر استگوشت خواری یا گیاه خواریسردرد سکه ایبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهحلقه های اسرارآمیزخطا در محاسبات چیزی کاملعسل طبیعی موثر در کنترل بعشق به هفت مرتبه ی شناختیمغز و سیر تکامل ان دلیلی انسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبابعاد و نیازهای تکاملیدرمان های جدید میگرنتلاش در تولید انرژی به رننورون هاي مصنوعی می توانهوش در طبیعتروزه داری سلول های بنیاداز تکامل تا مغز، از مغز تقضاوت ممنوعیافته های نوین علوم پرده تاثیر ویروس کرونا بر مغز بیهوشی در بیماران دچار اتصادف یا قوانین ناشناختهسفرنامه سفر به بم و جنوب میگرن شدید قابل درمان اسگریه ی ابر، رمز طراوت باغشواهدی از نوع جدیدی از حاتفاوت قند طبیعی با قند و آیا دست مصنوعی به زودی قاحریص نباشدنیا، هیچ استپیامهای کاربرانمغز باستانی، هنوز نقش هااولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیاحتیاط در ورزش زانو در خادرمان جدید میگرن با انتی تنفس هوازی و میتوکندریچیزی خارج از مغزهای ما نیاسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هاروشی برای بهبود هوش عاطفلرزش ناشی از اسیب به عصبژنهای مشترک بین انسان و وتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا آتش، بازی نکن و بعد از تغییر عمودی سر انسان از پسلولهای ایمنی القا کنندهما به جهان های متفاوت خودپیموزایدشانس یا تلاشآتاکسی فریدریشحس و ادراک قسمت چهل و دومایمونوگلوبولین وریدی IVIgدورترین نقطه ی قابل مشاهمغط یک گیرنده استهمه چیز کهنه میشوداختراع جدید اینترنت کواندرها بسته نیستتو با همه چیز در پیوندیاستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمرژیم ضد التهابیمن پر از تلخیمکمردردتاثیر درجه حرارت بر مغزباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهانجنسیت و تفاوت های بیناییسندرم دزدی ساب کلاوینشباهت زیاد بین سلول هاي عمحل درک احساسات روحانی دآزادی عقیده، آرمانی که تحس و ادراک قسمت پنجاه و شاینترنت، حقیقت جامعه ی فدانش قدرت استنقش گرمایش آب و هوا در همهمجوشی هسته ای، انرژِی بارتباط پیوسته ی جهاندرک دیگرانفلج خوابهزینه سنگین انسان در ازاتولید سلولهای جنسی از سلاطلاعاتی عمومی در مورد مراست دستی و چپ دستیمنابع انرژی از نفت و گاز کوچکترین چیز یک معجزه استاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به جهان یکپارچهسیاهچاله و تکینگی ابتدایصدای بم با فرکانس پایین، مداخله ی زیانبار انسانافت فشار خون ناگهانی در وحس و ادراک سی و هفتمچگونه تکامل مغزهای کنونیاکسکاربازپین در درمان تشداروهای مصرفی در ام اسنقش رژیم غذایی در رشد و اهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنودردی که سالهاست درمان نشفال نیکووقتی شروع به بیدار شدن میتوهم جسمبه قفس های سیاهت نناززمان و مکان، ابعاد کیهان منبع هوشیاری کجاست قسمت کامپیوتر سایبورگتاریکی من و تو و گرد و غبابدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی اجهانی پر از سیاهچاله یا پسکته ی مغزی در جوانانطولانی ترین شبمراحل ارتقای پله پله کیهالگو نداشتیمخواندن ، یکی از شستشو دهننگاهی بر قدرت بینایی دراابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ای ال اسنقطه بی بازگشتهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکفرایند حذف برخی اجزای مغواقعیت چیستتیک و اختلال حرکتیبه زودی شبکه مغزی به جای زندگی بی دودمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکتاب گران و پرهزینه شد ولتخریب مغز به دلیل کمبود بساختن آینده، بهترین روش برای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران راجایی برای یاد گرفتن باقی خواص بادامعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهمشکلات روانپزشکی پس از سامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،ابزار بقا از نخستین هماندارویی ضد بیش فعالی سیستنه بدبخت بلکه نادانهوش مصنوعی از عروسک بازی رموزی از نخستین تمدن بشراز تکینگی تا مغز از مغز تقفس ذهنواکسن آلزایمرتکامل ابزار هوش ، راه پر بی عدالتی در توزیع واکسن تراشه ی هوش مصنوعی در مغززیرک ترین مردممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمکشف جدید تلسکوپ جیمز وبسدسازی روش مناسب برای مقبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده حق انتخابخانه ی تاریکعید نوروز مبارکمعجزه ی علم در کنترل کرونانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زاابزار بقای موجود زنده از در کمتر از چند ماه سوش جدتفاوت ارباب و رهبر حقیقینوار مغز در تشخیص بیماری هوش مصنوعی به کمک هوش طبیرویا بخشی حقیقی از زندگی از تکینگی تا مغز از مغز تقانون جنگلوراپامیل در بارداریتأثیر شیرینی های حاوی لوبیماری ای شبیه ام اس مولتتشنج چیستزبان و شناخت حقیقت قسمت امولکول ضد پیریگیلگمش باستانی کیستسردرد عروقی میگرنبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخحمله ویروس کرونا به مغزخطا در محاسبات چیزی کاملخطای ادراک کارماعشق درونی به یگانگی خلقتمغز کوانتومیانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتابعاد اضافه ی کیهاندرمان های جدید در بیماری تلاشی برای درمان قطع نخانورون های ردیاب حافظههوش عاطفی قسمت 11روزهای بد باقی نمیمانداز تکامل تا مغز، از مغز تقطار پیشرفتیاد گرفتن مداومتاثیر ژنها بر اختلالات خبیو الکترونیک؛ ترکیب موجتضادهای علمیسفرنامه سفر به بم و جنوب میاستنی گراویس بدون آنتیگربه شرودینگر و تاثیر مششواهدی از دنیسوان(شبه نئآیا رژیم غذایی گیاهی سلاحرکات چشم، ترجمه کننده ی دندان ها را مسواک بزنید تسایتهای دیگرمغز برای فراموشی بیشتر کاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیاحتیاط در تعویض داروهادرمان جدید کنترل مولتیپلتنفس بدون اکسیژنچیزی شبیه نور تو نیستاسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودروشی جدید در درمان قطع نخلرزش دست ها و گردن و سر ETژنهای هوش ، کدامندتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا تعمق در اسرار ابدیت و تغییرات منطقه بویایی مغزسلولهای بنیادی مصنوعی درما با کمک مغز خود مختاريمپیچیدگی های مغزمگسشاهکار قرنماده ی خالیآتاکسی مخچه ای خودایمنحس و ادراک قسمت چهل و سومایمپلانت مغزیديدن با چشم بسته در خواب نفرت، اسیب به خود استهمه چیز در زمان مناسبادامه بحث تکامل چشمدرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو با باورهایت کنترل میشاسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ومن بی من، بهتر یاد میگیرمکمردرد ناشی از تنگی کاناتاثیر درجه حرارت بر عملکبارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز جنسیت و تفاوت های بیناییسندرم سردرد به دلیل افت فشباهت زیاد بین سلول هاي عمحدودیت چقدر موثر استآزار حقیقیحس و ادراک قسمت بیست و چهایندرالدانش محدود به ابعاد چهارنقش پیش زمینه ها و اراده همدلی و هوش عاطفیارتباط انسانی، محدود به درک درست از خود و هوشیاریفلج خواب چیستهزاران سال چشم های بینا وتولترودیناطلاعاتی عمومی در مورد مرجزخوانی هایی که امروز بمنابع انرژی از نفت و گاز کووید نوزده و خطر بیماری تاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکجهان یکپارچهسیاهچاله ی منفرد یا سیاهصرع و درمان های آنمدارک ژنتیکی چگونه انسانافت هوشیاری به دنبال کاهحس و ادراک- قسمت پنجاه و چگونه جمعیت های بزرگ شکل اگر فقط مردم میفهمیدند کداروهای ام اسنقش زنجبیل در جلوگیری از هورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تدرد، رمز موفقیتفاکسیبتویتنام نوعی کرونا ویروس توهمات و شناخت حقیقتبه مغز خزندگان خودت اجاززمان و گذر آن سریع استمنبع هوشیاری کجاست قسمت کانال یوتیوب دکتر سلمان تاریکی و نوربدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودجهانی در ذهنسکته ی چشمیطی یکصد هزار سال اخیر هرچمرز مرگ و زندگی کجاستالگو و عادت را بشکن و در اخواندن، دوست روزهای سختنگاهی بر توانایی اجزاي بابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای میاستنی نقطه، وجود است یا فاصلههوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن خود را مشغول هماهنگیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکفراتر از دیوارهای باورواقعیت چیستتیکاگرلور داروی ضد انعقابه زیر پای خود نگاه نکن بزندگی در جمع مواردی را برمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکتاب زیست شناسی باورتداوم مهم است نه سرعتساختار فراکتال وجود و ذهبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزجایی خالی نیستخواص بادام زمینیعلم به ما کمک میکند تا مومشکلات روانپزشکی در عقب امیدوارینازوکلسینابزار بقا از نخستین همانداستانها و مفاهیمی اشتبانه جنگ و نه خونریزیهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز و رازهای ارتباط غیر کاز تکینگی تا مغز از مغز تقفس را بشکنواکسن ایرانی کرونا تولیدتکامل تکنولوژیبیمار 101 ساله، مبتلا به ستراشه ی بیولوژِیکزیست شناسی کل در جزء فراکمنبع هوشیاری در کجاست؟ قکشیدن مادی روشی برای جلوسرنوشتبرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هحقیقت قربانی نزاع بین بی خانواده پایدارعامل کلیدی در کنترل کارآمعجزه در هر لحظه زندگیانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهابزار بقای موجود زنده از در آرزوهایت مداومت داشتهتفاوتهای جنسیتی راهی برانوار مغزی روشی مهم در تشخهوش مصنوعی به شناسایی کارویا تخیل یا واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز تقانونمندی و محدودیت عالمورزش هوازی مرتب خیلی به قتئوری تکامل امروز در درمبیماری اسپینال ماسکولار تشنج و حرکات شبه تشنجی قازبان و شناخت حقیقت قسمت دمولتیپل اسکلروز در زنان گیاه بی عقل به سوی نور میسرطان کمیت گراییبزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقحمایت از طبیعتخطای حسعشق، شلوغ کردن نیستمغز آیندگان چگونه است ؟انسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً ابعاد بالاتردرمان های جدید سرطانتلاشی تازه برای گشودن معنوروپلاستیسیتی چیستهوش عاطفی قسمت نهمروزهای سختاز تکامل تا مغز، از مغز تقطره قطرهیاد بگیر فراموش کنیتاثیر کلام در آیات کلام ببیوگرافیتظاهر خوابیده ی مادهسفرنامه سفر به بم و جنوب میاستنی گراویس در جوانانگزیده ای از وبینار یا کنفشیر و دوغ بادامآیا رژیم غذایی گیاهی سلاحرکت چرخشی و دائمی کیهانده روش موفقیتمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟اولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیاحساس گذر سریعتر زماندرمان جدید ام استنها مانع در زندگی موارد اسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیروشی جدید در درمان نابینلرزش عضله یا فاسیکولاسیوژنهای حاکم بر انسان و انستاثیر گیاه خواری بر رشد وبا خودت نجنگتغییرات مغز پس از 40 سالگیسلام تا روشناییما بخشی از این جهان مرتبطپیچیدگی های مغزی در درک زشاهکار شش گوشماده ای ضد التهابیآتش منبع انرژیحس و ادراک قسمت نهمایمپلانت مغزی و کنترل دو دی متیل فومارات(زادیوا)(نقاشی هایی با بوی گذشته یهمه چیز در زمان کنونی استاداراوون تنها داروی تاییدرون قفس یا بیرون از آنتو باید نیکان را به دست باسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالرژیم غذایی سالم و ضد التهمننژیتکمردرد و علل آنتاثیر درجه حرارت بر عملکبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زبانجهل مقدسسوی ما آید نداها را صداشجاعت و ترسمحدودیت های حافظه و حافظآزار دیگری، آزار خود استحس و ادراک قسمت بیست و یکایپیداکریندانش بی نهایتنقش پیشرفته ی سلول های بنهمراه سختی، اسانی هستارتباط از بالا به پایین مدرک عمیق در حیواناتفلج دوطرفه عصب 6 چشمهستي مادي ای که ما کوچکترتومورها و التهاب مغزی عااعتقاد اشتباه، نتیجه ی نرحم مصنوعیمنابع انرژی از نفت و گاز کودک هشت ساله لازم است آدتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیجهان کنونی و مغز بزرگتریسیاهچاله ی تولید کنندهضایعه ی شبکه لومبوساکرالمروری بر تشنج و درمان هایافتخار انسانحس و ادراک- قسمت بیست و پچگونه جمعیت های بزرگ شکل اگر میدانی مصیبت بزرگتر داروهای تغییر دهنده ی سینقش زبان در سلطه و قدرت اهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تدرس گرفتن از شکست هافاجعه ی جهل مقدسویتامین E برای فعالیت صحتوکل بر خدابه نقاش بنگرزمان و صبرمنبع هوشیاری کجاست قسمت کاهش میل جنسی در ام استاریکی خواهد ترسیدبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسجهان، تصادفی نیستطیف انسفالیت، گیلن باره مرز بین انسان و حیوان کجاالگوی بنیادین و هوشیاریخواب و بیداری نوسانی مغزنگاهت را بلند کنابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای کاهش وزننمیتوان با بیرون انداختنهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن خالی از شلوغی افکاراز تکنیکی تا مغز از مغز تفرار در فرار از میزبان، دواقعیت های متفاوتتیروفیبان موثر در سکته ی به سیاهی عادت نکنیمزندگی در سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکتاب طبیعت در قالب هندسهتداخل مرزها و صفات با بینساختار شبکه های مغزی ثاببرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خجاذبهخواص شکلات تلخعلم بدون توقفمشاهده گر جدای از شیء مشاامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک ابزار بقا از نخستین هماندخالت در ساختار ژنهانه روش تقویت مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز گشایی از اتصالات مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تقله برای دیدن نه برای به واکسن اسپایکوژنتکامل جریان همیشگی خلقتبیمار مرکز تنفس سلولیتربیت کودکان وظیفه ای مهزیست شناسی باور حقیقت یا منبع هوشیاری در کجاست؟(قکشتن عقیده ممکن نیستسریع دویدن مهم نیستبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعحقیقت آنطور نیست که به نظخاویار گیاهیعادت همیشه خوب نیستمعرفی مورد نادر بیماری گانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردابزار بقای موجود زنده از در آسمان هدیه های نادیدنتقلید مرحله ای نسبتا پیشنوار مغز، مفید و بی خطرهوش مصنوعی تعاملیرویا حقی از طرف خدااز تکینگی تا مغز از مغز تقارچ بی مغز در خدمت موجودورزش هوازی ، بهترین تمریتئوری تکامل در پیشگیری و بیماری اضطراب عمومیتشنج به صورت اختلال رفتازبان و شناخت حقیقت قسمت سمواد کوانتومی جدید، ممکنگیاه خواری و گوشت خوار کدسرعت فکر کردن چگونه استبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آحوادث روزگار از جمله ویربسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آحکمت الهی در پس همه چیزخطر آلودگی هواعصب حقوق نورولوومغز اندامی تشنه ی انرژی اانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آاتفاق و تصادفدرمان های رایج ام استلاشی جدید در درمان ام اسنوروز مبارکهوش عاطفی قسمت هفتمروزهای سخت میگذرداز تکامل تا مغز، از مغز تلمس کوانتومییادگیری مهارت های جدید دتاثیر کپسول نوروهرب بر نبیوگرافیتظاهری از ماده است که بیدسفرنامه سفر به بم و جنوب میدان مغناطيسي زمین بشر گزارش یک مورد جالب لخته وشیشه ی بازالتی و سیلیکونآیا راهی برای بهبود وضعیحس متفاوتدهن، بزرگترین سرمایهمغز بزرگ چالش است یا منفعاولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیاحساسات کاذبدرمان جدید ای ال اس، توفرتنها در برابر جهاناساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیروشی جدید در درمان سکته ملزوم گذر انسان از حدها و کفش و کتابتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا خدا باشتغییرات آب و هوایی که به سلاح و راهزنیما تحت کنترل ژنها هستیم یپیوند قلب خوک، به فرد دچاشاید گوشی و چشمی، آماده شماده، چیزی نیستآثار باستانی تمدن های قدحس و ادراک قسمت چهارمایمپلانت مغزی کمک میکند دین اجباریچقدر به چشم اعتماد کنیمهمه چیز، ثبت می شودادب برخورد با دیگراندرون و بیرون، جدای از هم تو برای خزیدن خلق نشده ایاصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلرژیم غذایی ضد التهابیمن، ما یا چی؟کمردرد با پوشیدن کفش مناتاثیر درجه حرارت بر عملکبازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستجهان فراکتالسوپاپ ها یا ترانزیستورهاشرکت نورالینک ویدیویی ازمحدودیت درک انسانآسيب میکروواسکولاریا آسحس و ادراک قسمت بیست و دوایا کوچک شدن مغزانسان الدانشمندان موفق به بازگردنقش آتش در رسیدن انسان بههمراهی میاستنی با برخی سارتباط بین هوش طبیعی و هودرگیری قلب در بیماری ویرفن آوری های جدید علیه شناهستی ما پس از شروعی چگال تومورهای نخاعیاعتماد به خودرحم مصنوعیمنابع انرژی از نفت و گاز کودک ایرانی که هوش او از تاثیر رو ح و روان بر جسمبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیجهان کاملی در اطراف ما پرسیاهچاله، سیاه خالص یا پضایعه ی عروقی مخچهمرکز هوشیاری، روح یا بدن افراد آغاز حرکت خودشان رحس و ادراک- قسمت شصت و چهچگونه حافظه را قویتر کنیاگر نیروی مغناطیس نباشد داروهای ضد بیماری ام اس ونقش زبان در سلطه و قدرت اهوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تدست و پا زدن در سایه؟فارغ التحصیلان، فقیر و دویتامین E در چه مواد غذایتوپیراماتبه نقاش بنگرزمان واقعیت است یا توهممنبع هوشیاری کجاست قسمت کاهش مرگ و میر ناشی از ابتاریخ همه چیز را ثبت کردهبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدجهش های ژنتیکی مفید در ساطبیعت موجی جهانمرز جدید جستجو و اکتشاف، الگوبرداری از طبیعتخواب زمستانی سلول های سرچالش هوشیاری و اینکه چرا ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای ای ال اسنمیتوان بر سیاه سیاه نوشهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهن سالماز تکینگی تا مغز و از مغز فرد موفقواقعیت و مجازتکلم در گیاهانبه سخن توجه کن نه گویندهزندگی زمینی امروز بیش از منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکتاب، سفری به تاریخترقی واقعی یا شعار ترقیسادیسم یا لذت از آزار دادبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در دجاذبه و نقش آن در شکلگیریخواص شگفت هویجعلم در حال توسعهمشاهده آینده از روی مشاهامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد ابزار بقا از نخستین هماندر موج، راز خلقت نهفته اسچه زیاد است بر من که در ایهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز پیشرفت تواضع است نه طاز تکینگی تا مغز از مغز تقله سقوطواکسن اسپایکوژن ضد کروناتکامل داروینی هنوز در حابیماری لبر و نابینایی آنترجمه فعالیت های عضله به زیست، مرز افق رویداد هستمنبع خواب و رویاگل خاردار، زیباستسریعترین کامپیوتر موجودبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیحقیقت افرادخار و گلعادت کن از بالا نگاه کنیمعرفت و شناختاندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عابزار بقای موجود زنده از در آستانه ی موج پنجم کوویتقلید از روی طبیعتنوار مغز، ترجمه ی فعالیت هوش مصنوعی در قضاوت های ارویاها از مغز است یا ناخواز تکینگی تا مغز از مغز تقبل و بعد از حقیقتورزش و میگرنتئوری جدید، ویران کردن گبیماری بیش فعالیتشنج عدم توازن بین نورون زبان جانسوزموجود بی مغزی که می تواندگیرنده باید سازگار با پیسطح آگاهی، رخدادهای زندگسعی کن به حدی محدود نشویبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بحافظه میتواند بزرگترین دخطر حقیقی، خود انسان استعصب سیاتیکمغز انسان ایا طبیعتا تماانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آاتوبان اطلاعات و پلِ بیندرمان های علامتی در ام استمایل زیاد به خوردن بستننوروز یا روز پایانیهوش عاطفی قسمت یازدهروش مقابله مغز با محدودیاز تکامل تا مغز، از مغز تلووفلوکساسینیادگیری هوش مصنوعی، عمیقتاثیر کپسول نوروهرب بر تبیان ژن های اسکیزوفرنی دتعویض دارو در تشنجسفری به آغاز کیهانمیدان های مغناطیسی قابل گشایش دروازه جدیدی از طرشکل های متفاوت پروتئین هآیا راهی برای رفع کم آبی حس چشایی و بویاییدو ویژگی انتزاع و قدرت تجمغز بزرگ چالشهای پیش رواولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیاخلاق و علوم اعصابدرمان جدید سرطانتنهاییاستفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری ريتوکسيمب در درمان ام اسلزوم سازگاری قانون مجازاکفش بد، عامل مهم کمردردتاثیر گیاه خواری بر رشد وبا طبیعت بازی نکنتغییرات تکاملی سر انسان سلسله مباحث هوش مصنوعیمانند کودکان باشیدپیوند مدفوعشاید درست نباشدماده، چیزی بیش از یک خلا آدم عاقل، وقت خودش را هدرحس و ادراک قسمت نوزدهمایمپلانت نخاعی میتواند ددین، اجباری نیستنقش قهوه در سلامتیهمه ی سردردها بی خطر نیستادراک ما درک ارتعاشی است درون آشفته ی تو و ظاهر خنتو تغییر و تحولیاصل بازخوردهدف یکسان، در مسیرهای مترژیم غذایی ضد دردمن، خود تو هستمکنفرانس تشنج هتل کوثر اصتاثیر درجه حرارت بر عملکبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامجهان قابل مشاهده بخش کوچسوپاپ ها یا ترانزیستورهاشربت رب انارمخچه فراتر از حفظ تعادلآسیب ها ناشی از آلودگی هوحس و ادراک قسمت بیست و سونکاتی در مورد تشنجایا این جمله درست است کسیدانشمندان نورون مصنوعی سنقش انتخاب از طرف محیط، نهمراهی نوعی سردرد میگرنیارتباط شگفت مغز انسان و فدرگیری مغز در بیماری کویفناوری هوش مصنوعی نحوه خهشت توصیه برای کاستن از دتومورهای ستون فقراتاعتماد به خودرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرمنابع انرژی از نفت و گاز کودکان مهاجرتاثیر روده بر مغزبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساجهان پیوستهسیاره ی ابلهانضایعات در عصب زیر زبانیمرکز حافظه کجاستافراد بی دلیل دوستدار تو حسن یوسف باغچه ی مننگاه من، نگاه تو و یا حقیاگر نعمت فراموشی نبود بسداروهای ضد تشنج با توضیح نقش سجده بر عملکرد مغزهوش مصنوعی متصل با مغزاز نخستین همانند سازها تدست کردن در گوشفاصله ها در مکانیک کوانتویتامین کاتوانایی مغز و دیگر اجزای به نادیدنی ایمان بیاورزمان پلانکمنبع هوشیاری کجاست قسمت کاهش التهاب ناشی از بیماتاریخ، اصیل نیست و ساخته سال 2025 سال بین المللی علمبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناجهش های ژنتیکی غیر تصادفطبیعت بر اساس هماهنگیمرزهای حقیقی یا مرزهای تالتهاب شریان تمپورالخواب سالم عامل سلامتیچالش هوشیاری و اینکه چرا ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید برای دیابتنمای موفقیتهوش مصنوعی از عروسک بازی ذهت را روی چیزهای مفید متاز تکینگی تا مغز از مغز تفرد یا اندیشهواقعیت و انعکاستکنولوژی های جدید و حالتبهبود حافظه پس از رخدادهزندگی زودگذرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکتابخانهتروس جریان انرژیسازگاری با محیط بین اجزابرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زندجبران از دست رفته هاخواص عجیب لوبیاعلم راهی برای اندیشیدن امشاهدات آمیخته با اشتباهامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداومابزار بقا از نخستین هماندر میان تاریکی و روشنایینه عدم مطلق بلکه عدم با قهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز امید، بی نیازی از مرداز تکینگی تا مغز از مغز تقلب های سادهواکسن دیگر کرونا ساخته شتکامل داروینی هنوز در حابیماری میاستنی گراویسترجمه ی فعالیت های عضله بزاویه نگاه ها یکسان نیستمنتظر نمان چیزی نور را بهگل درون گلدانسرکه انگبین عسلی مفید بربرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند نحقیقت انسانخارق العاده و استثنایی بعادت کن خوب حرف بزنیمغز فکر میکند مرگ برای دیاندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پابزار بقای موجود زنده از در برابر حقایق جدیدتقلید از طبیعتنوار عصب و عضلههوش مصنوعی در کامپیوترهارویاهای پر رمز و حیرتی دراز تکینگی تا مغز- از مغز قبل از آغازورزش بهترین درمان بیش فعتا 20 سال آینده مغز شما به بیماری تی تی پیتشویق خواندن به کودکانزبان ریشه هایی شناختی اسموجودات مقهور ژنها هستندگالکانزوماب، دارویی جدیمورد نادر همپوشانی دو بیگام کوچک ولی تاثیرگذارشلیک فراموشیبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه حافظه های کاذبخطر را بپذیرعضلانی که طی سخن گفتن چقدمغز انسان برای ایجاد تمدانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکساتوسوکسیمایددرمان ژنتیکی برای نوآوریتمایز یا کشف یگانگینورالژیهوش عاطفی قسمت پنجمروش های صرفه جویی در ایجااز تکامل تا مغز، از مغز تلوب فرونتال یا پیشانی مغیادگرفتن، آغاز حرکت است تاثیر کپسول نوروهرب بر سبیان حقیقتتعیین پیش آگهی آسیب به عصسقوط درون جاذبه ای خاص، چمیدان های کوانتومی خلاپل جویی اصفهانشکل پنجم مادهآیاما مقهور قوانین فیزیکحس و ادراک (قسمت اول )دو بیماری روانی خود بزرگ مغز بزرگ و فعال یا مغز کواولین سلول مصنوعینظریه ی ریسماناخلاق پایه تکامل و فرهنگدرمان جدید سرطانتنهایی رمز نوآوری استاستفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیریه زغالیلزوم سازگاری قانون مجازاکل اقیانوس در یک ذرهتاثیر گیاهخواری بر رشد و بالای هر دستی، دستی هستتغذیه بر ژنها تاثیر داردسلطان جنگل یا صاحب ملکوتمانند آب باشپیوند مدفوع در درمان بیمشایسته نیست در جیب خود قرماست مالیآرمانگرای تخیلی نباشحس و ادراک قسمت هفتمایمپلانت استخوانی در آسیدیوار همه اش توهم بودنقش مهاجرت در توسعه نسل اهمه جا خیر بکارادراک، فراتر از آنچه معمدروغ نگو به خصوص به خودتتو جهانی هستی که خودش را اصل در هم تنیدگی و جهانی راه فراری نیستمنابع انرژي پاک سرچشمه حکنگره بین المللی سردرد دتاثیر درجه حرارت بر عملکبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میجهان موازی و حجاب هاسوپاپ ها یا ترانزیستورهاشربت ضد خلطمخچه ، فراتر از حفظ تعادلآسیب روانی شبکه های اجتمحس و ادراک قسمت بیستمچگونه مولکول های دی ان ایایا ابزار هوشمندی یا مغز دانشمندان یک فرضیه رادیکنقش اتصالات بین سلولهای هندسه ی پایه ایارتباط شگفت انگیز مغز اندرگیری مغز در بیماران مبفواید روزه داری متناوبو هر کس تقوای خدا پیشه کنتوهم فضای خالیاعتماد بی موردرساناها و ابر رساناها و عمنابع انرژی از نفت و گاز کودکان میتوانند ناقل بی تاثیر روزه داری بر سلامت بحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیجهان پیوستهسیاره ابلهانضرورت زدودن افکارمرکز حافظه کجاستافزایش قدرت ادراکات و حسحساسیت روانی متفاوتنگاه مادی غیر علمی استاگر نعمت فراموشی نبود بسداروی فامپیریدین یا نورلنقش غذاها و موجودات درياهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز نشانه ها و آثار درک شددست آسمانفاصله ی همیشگی تصویر سازویتامین کا و استخوانتوانایی یک فرد، برای تغیبه هلال بنگرزمان به چه دلیل ایجاد میشمنبع هوشیاری کجاست قسمت کاهش حافظه هرچند فرایندیتازه های اسکیزوفرنی(جنوسال سیزده ماههبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونجهش های بیماری زا، معمولطعمه ی شبکه های ارتباط اجمزایای شکلات تلخ برای سلام آر آی جدید با قدرت شگفخواب سالم عامل سلامتی و یچالش هوشیاری و اینکه چرا ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد فشار خوننمایش تک نفرههوش مصنوعی از عروسک بازی ذخیره ی شگفت انگیز اطلاعاز تکینگی تا مغز از مغز تفرد حساس از نظر عاطفی و بواقعیت تقویت شدهتکنولوژی و پیشرفتبهداشت خوابزندگی سلول در بدن، جدای امنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکجای مغز مسئول پردازش تجتری فلوپرازینستم با شعار قانون بدترین برخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلوجدا کردن ناخالصی هاخود جسم و یا تصویرعلم ساختن برج های چرخانمطالبه ی حق خودامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیابزار بقا از نخستین هماندر مانهای کمر دردنهایت معرفت و شناخت درک عهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز بقای جهش ژنتیکیاز تکینگی تا مغز از مغز تقلب و عقلواکسن دیگری ضد کرونا از دتکامل داروینی هنوز در حابیماری میاستنی گراویسترجمه ای ابتدایی از اسرازاوسکا درمان گوشرمنتظر نتیجه ی کارهایت باگل زندگیسرگیجه از شایعترین اختلابرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشرحقیقت اشیاخبر مهم تلسکوپ هابلعادت کردن به نعمتمغز قلباندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنابزار بقای موجود زنده از در جراحی کمر عجله نکنیدتقویت مغز با ورزشنوار عصب و عضلههوش مصنوعی در تفکر خلاق ارویای شفافاز تکینگی تا مغز- از مغز قبل از انفجار بزرگورزش در کمر دردتا بحر یفعل ما یشابیماری خود ایمن اعصاب محتشخیص ژنتیکی آتروفی های زبان شناسی مدرن در سطح سلزبان شناسی نوین نیازمند موسیقی نوگامی در درمان بیماریهای شلیک فراموشیبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دحافظه و اطلاعات در کجاست خطرات هوش مصنوعیغم بی پایانمغز انسان برای شادمانی طانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استاتصال مغز و کامپیوتردرمان کارتی سل و تومور مغتمدن قدیمی ای در جنوب ایرنورالژی تریژمینالهوش عاطفی قسمت اولروش های عملی برای رفع کمراز خود رها شولوتیراستامیادآوری خواب و رویاتاثیر کپسول نوروهرب بر سبیداری معنوی یعنی دوستی تعامل انسان و هوش مصنوعیسقوط زیگزاگی یا ناگهانیمیدان بنیادین اطلاعاتپل خواجو اصفهانشکرگزار هر چیزی باش که داآگاهی فراتر از آگاهیحس و ادراک (قسمت دوم )دو بار در هفته ماهی مصرف مغز بزرگترین مصرف کننده اوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریاختلا ل در خود عضلهدرمان دارویی سرطان رحم بتنبیه چقدر موثر استاستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهریواستیگمینلزوم عدم وابستگی به گوگل کلمات بلند نه صدای بلندتاثیر انتخاب از طرف محیط بالاترین هدف از دولتثبت و دستکار ی حافظهسم زنبور ، کلیدی برای وارماه رجبپیوند مغز و سر و چالشهای شادی، پاداش انجام وظیفهماست مالی با هوش انسانیآرام باشحس و ادراک قسمت هفدهمایمان به رویادیوار، از ابتدا توهم بودنقش میدان مغناطیسی زمین همیشه چیزی برای تنهایی دادغام میان گونه های مختلدریا آرام نخواهد شد کشتی تو جدای از کیهان نیستیاصل علت و تاثیرراه نجاتمنابع انرژی از نفت و گاز کنگره بین المللی سردرد دتاثیر درجه حرارت بر عملکبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی دجهان ما میتواند به اندازسوخت هیدروژنی پاکشش مرحله تکامل چشممخچه ابزاري که وظیفه آن فآسیب عصب پا به دنبال اعتیحس و ادراک قسمت دهمچگونه میتوان با قانون جنایا بیماری ام اس (مولتیپدانشمندان ژنی از مغز انسنقش تیروئید در تکامل مغزهندسه ی رایج کیهانارتباط شگفت انگیز مغز اندرگیری مغزی در سندرم کووفواید روزه داری متناوبوفور و فراوانیتوهم فضای خالی یا توهم فضاعتیاد و تلاش های درمانی رستگاری محدود به یک راه نمنابع انرژی از نفت و گاز کودکان گذشته به آینده فکتاثیر روزها، ماه ها یا سابحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آجهان پر از چیزهای اسرار آسیاره ابلهانضرب المثل یونانیمرکز خنده در کجای مغز استافزایش میل جنسی با خوردن خفاش کور و انسان بینا؟نگاه محدود و تک جانبه، مشاگر با مطالعه فیزیک کوانداروی لیراگلوتیدنقش غذاها و موجودات درياهوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز نظر علم اعصاب یا نرووسدست بالای دستفتون های زیستیویتامین کا در سبزیجاتتوازن مهمتر از فعالیت زیبه کدامین گناه کشته شدندزمان شگفت انگیزمنبع هوشیاری کجاست قسمت کاهش دوپامین عامل بیماریتازه های بیماری پارکینسوسانسور از روی قصد بسیاری برنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرجهش تمدنی عجیب و شگفت انسظهور امواج مغزی در مغز مصمسمومیت دانش آموزان بی گام اس و سرطانخواب عامل دسته بندی و حفطچالش هوشیاری و اینکه چرا ابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد میگرنچند نرمش مفید برای کمردرهوش مصنوعی از عروسک بازی ذره ی معین یا ابری از الکاز تکینگی تا مغز از مغز تفردا را نمیدانیمواقعیت تقویت شدهتکنولوژی به طرز وحشتناکیبهداشت خواب، امروز در جهزندگی، مدیریت انرژیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکرونا چه بر سر مغز می آورتری فلوپرازینستم، بی پاسخ نیستبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشانجدایی خطای حسی استخودآگاهی و هوشیاريعلایم کمبود ویتامین E را مطالبی در مورد تشنجاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیابزار بقا از نخستین هماندر محل کار ارزش خودت را بنهایت در بی نهایتهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز جهاناز تکینگی تا مغز از مغز تقلب یا مغزواکسن سرطانتکامل داروینی هنوز در حابیماری های میتوکندریترس و آرمان هازبان فرایند تکاملی برای منتظر زمان ایده آل نشوگلوله ی ساچمه ایسرگردانیبررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پحقیقت تنها چیزی است که شاخدا موجود استعادت بد را ترک کنمغز ما کوچکتر از نیم نقطهاندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالابزار بقای موجود زنده از در درمان بیماری مولتیپل تقویت استخوان در گرو تغذنوار عصب و عضلههوش مصنوعی در خدمت خلق وحروان سالماز تکینگی تا مغز- از مغزتقبرستان ها با بوی شجاعتوزن حقیقی معرفت و شناختتاول کف پا و حقیقتبیماری دویکتشخیص آلزایمر سالها قبل بیماری دیستروفی میوتونیتشخیص ایدززبان، نشان دهنده ی سخنگو موسیقی هنر مایع استگامی در درمان بیماریهای شنا در ابهای گرم جنوب نیابشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیحافظه و اطلاعات در کجاست دفاع از پیامبرغم بی پایانمغز انسان برای شادمانی طانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پاثر مضر مصرف طولانی مدت ردرمان پوکی استخوانتمدن پیشرفته ی پیشینیاننوزاد ناشنوای متولد شده،هوش عاطفی قسمت دهمروش هایی برای مقابله با ااز درخواست ها جدا شولوزالمعده(پانکراس)مصنوعیاری خدا نزدیک استتاثیر کتامین در درمان پابیداری و خواب کدام بهتر اتعامل انسان با هوش مصنوعسلول های مغزی عامل پارکیمیدازولام در درمان تشنج پلاسمای غالبشکست حتمیآپومورفین در پارکینسونحس و ادراک قسمت 67دو برابر شدن خطر مرگ و میمغز حریص برای خون، کلید تايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیماختلاف خانوادگی را حل کندرمان زخم دیابتی با تکنوتهدیدهای هوش مصنوعیاستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اریاضیات یک حس جدید استمقاومت به عوارض فشار خون کلوزاپین داروی ضد جنونتاثیر احتمالی عصاره تغلیباهوش ترین و با کیفیت تریثبت امواج الکتریکی در عصسماگلوتید داروی کاهش دهنماهیچه ی صبرپیوند اندام از حیوانات بشب سیاه سحر شودماشین های دارای روحآرامش و دانشحس و ادراک قسمت هجدهماین پیوند نه با مغز بلکه دید تو همیشه محدود به مقدنقش محیط زندگی و مهاجرت دهمیشه چشمی مراقب و نگهباادغام دو حیطه علوم مغز و دریافت هورمون امید با ورهدف از تکامل مغزتو دی ان ای خاص ميتوکندرياصل عدم قطعیت از کوانتوم راه های جدید برای قضاوت رمنابع انرژی از منابع نهفکنترل همجوشی هسته ای با هتاثیر درجه حرارت بر عملکباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصجهان مادی، تجلی فضا در ذهسودمندی موجودات ابزی بر ششمین کنگره بین المللی سمخچه تاثیر گذار بر حافظهآسانی موفقیتحس و ادراک قسمت دوازدهمچگونه مغز ما، موسیقی را پایا بدون زبان میتوانیم تدانشمندان پاسخ کوانتومی نقش حفاظتی مولکول جدید دهندسه بنیادینارتباط غیرکلامی بین انسادرگیری مغزی در سندرم کووفواید زیاد دوچرخه سواریوقاحت و تمسخر دیگرانتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)اعتیاد را به دور بیندازرشته نوروایمونولوژی و نقمنابع بی نهایت انرژی در دکودکان خود را مشابه خود تتاثیر روغن رزماری استنشابحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداجهان پر از چیزهای جادویی سیب یکسان و دیدگاه های متضربه مغزی در تصادف رانندمرگ چیستافزایش مرگ و میر سندرم کوخفاش با شیوع همه گیری جدینگاه کلی نگراگر تلاش انسان امروز براداروی کنترل چربی خوننقش غذاها و موجودات درياهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزدستورالعمل مرکز کنترل بیفروتنی معرفتیویتامین بی 12 در درمان دردتوت زیاد بخوریدبه امید روزهای بهترزمان طلایی سکته ی مغزی رامنبع هوشیاری کجاست قسمت کاهش سن بیولوژیکی، تنها تازه های درمان ام اسسانسور بر بسیاری از حقایبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانجهشهای مفید و ذکاوتی که دظرف باید پر شود چه با چرک مسمومیت دانش آموزان، قماام اس یا تومور؟خواص فلفل سبزچالش های ایستادن بر دو پاابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ضد الزایمرچند جهانیهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز از مغز تفرزندان زمان خودواقعیت خلا و وجود و درک متکنولوژی جدید که سلول هابهداشت خواب، رمز حافظه ی زندگی، مراتب هوشیاری استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکریستال هاترک امروزستون فقرات انسان دو پا جلبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهجریان انرژی در سیستم های خودآگاهی و هوشیاريعلایم کمبود ویتامین E را مطالعه ای بیان میکند اهدامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلابزار بقا از نخستین هماندر چه مرحله ای از خواب ، رنهادینه سازی فرهنگ اختلاهوش مصنوعی از عروسک بازی رمز جهان خاصیت فراکتالاز تکینگی تا مغز از مغز تقلب دروازه ی ارتباطواکسن سرطانتکامل زبانبیماری های مغز و اعصاب و ترسناک تر از کوریزبان متغیرمنحنی که ارتباط بین معرفگلوئونسربازان ما محققا غلبه می بررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسحقیقت خواب و رویاخدا نور آسمان ها و زمین اعادت دادن مغز بر تفکرمغز مانند تلفن استانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت ابزار بقای موجود زنده از در دعواها چه میکنی؟تقویت حافظه یا هوش مصنوعنوار عصب و عضلههوش مصنوعی در خدمت خلق وحروبات ها قول میدهنداز تکینگی تا مغز، از مغز قدم زدن و حرکت دید را تغیوزوز گوشتابوهای ذهنیبیماری سلیاکتصویر خورشید یا خود خورشزبان، وسیله شناسایی محیطمیلر فیشر نوعی نادر از گیگاهی لازم است برای فهم و شناخت ناشناختهبعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میحافظه و اطلاعات در کجاستدفاع در برابر تغییر ساختغیرقابل دیدن کردن مادهمغز انسان رو به کوچک تر شانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو اثرات فشار روحی شدیددرمان پوکی استخوانتمدن بشری و مغز اخلاقینوسانات کوانتومی منبع ماهوش عاطفی قسمت دومروش هایی برای کم کردن اضطاز دست دادن دم در پیشینیالیروپریم داروی ترکیبی ضدژن همه چیز نیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیرون اصل است یا درونتعداد کلی ذهن ها در جهان سلول های بنیادیمکان زمان یا حافظه زمانپمبرولیزوماب در بیماری چشکستن مرز دور مغزآپومورفین در پارکینسونحس و ادراک قسمت 74دو برابر شدن خطر مرگ و میمغز در تنهایی آسیب میبینايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیماختلال حرکتی مانند لرزش درمان ساده ی روماتیسمتو یک معجزه ایاستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستریتوکسیمابمقایسه رقابت و همکاریکلید نزدیک و نگاه تو بر فتاثیر بینش و انتظارات فرباور و کیهان شناسیجلو رفتن یا عقبگردسندرم میلر فیشرماپروتیلینشبیه سازی میلیون ها جهان ماشین دانشآرامش و سکونحس و ادراک قسمت هشتماین اندوه چیستدیدن خدا در همه چیزنقش مرکز تنفس سلولی در بیهمیشه اطمینان تو بر خدا بارتقا و تکامل سنت آفرینش دریای خداهدف از خلقت رسیدن به ابزاتو در میانه ی جهان نیستی اصل، روان و نفس استراه های جدید برای قضاوت رمنابع انرژی از نفت و گاز کنترل جاذبهتاثیر درجه حرارت بر عملکبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهجهان مرئی و نامرئیسی و سه پل اصفهانشعار و عملمخاطب قرار دادن مردم، کاآشنا پنداریحس و ادراک قسمت سومچگونه مغز پیش انسان یا همایا تکامل هدفمند استدانشمندان اولین سلول مصننقش حیاتی تلومر دی ان آ دهندسه در پایه ی همه ی واکارتروز یا خوردگی و التهادرگیری اعصاب به علت میتوفیلم کوتاه هیروشیما از هوقت نهيب هاي غير علمي گذشتوهم چیستاعداد بینهایت در دنیای مرشد مغز فرایندی پیچیده امنابع جدید انرژیکودکان را برای راه آماده تاثیر رژیم گیاه خواری بر بحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمجهان دارای برنامهسیر آفرینش از روح تا مغز ضررهای مصرف شکر و قند بر مرگ و میر پنهانافزایش سرعت پیشرفت علوم خلا، حقیقی نیستنگاه انسان محدود به ادرااگر خواهان پیروزی هستیداروی تشنجی درباردارینقش غذاها در کاهش دردهای هوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزدغدغه نتیجه ی نادانی استفروتنی و غرورویتامین بی هفدهتوسعه هوش مصنوعی قادر اسبه بالا بر ستارگان نگاه کزمان، واقعی نیستمنبع هوشیاری کجاست قسمت کایروپاکتیک چیستتاسف بار است انسان، حق خوسانسور ذهنبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار جهشهای مفید و ذکاوتی که دظرفیت مغز چقدر استمسیر دشوار تکامل و ارتقاامواجی که به وسیله ی ماشیخواص منیزیمچالش کمبود اندام برای پیابزار بقا از نخستین همانداروی سل سپتچند جهانیهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز از مغز تفرضیه ای جدید توضیح میدهوالزارتان داروی ضد فشار تکنولوژی جدید که سلول هابوزون هیگز چیستزندان ذهنیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکریستال زمان(قسمت اولترکیب آمار و ژنتیکستارگانی قبل از آغاز کیهبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهجریان انرژی در سیستم های خودت را از اندیشه هایت حفعلائم عصبی آلزایمر، با امعمای اخلاقی قطارانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنابزار بقا از نخستین هماندر ناامیدی بسی امید استچهار میلیارد سال تکامل بهوش مصنوعی از عروسک بازی رنگ کردن، حقیقت نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تقلب روباتیکواکسن ضد اعتیادتکامل زبانبیماری های ژنرالیزه ی عصترسان نیستیزبان مشترک ژنتیکی موجودامنشأ اطلاعات و آموخته ها گمان میکنی جرمی کوچکی در سربرولایزینبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجودحقیقت در علم، هرگز نهایی خدا بخشنده است پس تو هم بعارضه جدید ویروس کرونا سمغز مادران و کودکان در زمانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا واابزار بقای موجود زنده از در سال حدود 7 میلیون نفر تقویت سیستم ایمنینوار عصب و عضله مهم در تشهوش مصنوعی درمانگر کامپیروبات های ریز در درمان بیاز تکینگی تا مغز، از مغز قدرت مردموسواس، بیماری استتاثیر فکر بر سلامتاز تکینگی تا مغز، از مغز قدرت و شناخت حقیقتوسیله، فقط دعا نیستتاثیر مشاهده بر واقعیت ببیماری شارکو ماری توثتصویر در هم تنیدگی کوانتزدودن نقص از هوش مصنوعیمیهمانهای ناخوانده عامل گاهی مغز بزرگ چالش استشناخت و معرفت، و نقش آن دبعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی حافظه ی ما انسان ها چرا مدقیق ترین تصاویر از مغز اغار افلاطونمغز انسان رو به کوچکتر شدانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پاثرات مفید قهوهدرمان آرتروز با ورزش موضتمدن زیر آبنوشیدن چای برای مغز مفید هوش عاطفی قسمت سومروش هایی برای جلوگیری از از روده تا مغزلیس دگرامفتامین یا ویاسژن همه چیز نیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیست تمرین ساده برای جلوتعذیه ی ذهنسلول های بنیادی منابع و امکانیک کوانتومی بی معنی پناه به بیابانشکستگی لگن یا سکته ی مغزیآب زندگی است قسمت چهارمحس و ادراک قسمت 75دو داروی جدید برای میاستمغز را از روی امواج بشناسايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیماختلال خواب فرد را مستعد درمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک جهان در مغز خودت هساستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استریسپریدونمقابله ی منطقی با اعتراضکلید، در ناشناخته هاستتاثیر ترکیبات استاتین (سباید از انسان ترسیدجلوتر را دیدنسندرم کووید طولانیماجرای جهل مقدسشبیه سازی سیستم های کوانمبانی ذهنی سیاه و سفیدآرامش عقلحس و ادراک قسمت هشتاد و ناین ایده که ذرات سیاهچالدیدگاه نارسای دوگانه ی منقش نگاه از پایین یا نگاههمیشه به آنچه داری، خوشنارتقا یا بازگشت به قبل ازدرک فرد دیگر و رفتارهای اهر چیز با هر چیز دیگر در تتوقف؛ شکستاصلاح خطا با رفتن بر مسیرراه پیروزی در زندگی چیستمنابع انرژی از نفت و گاز کندن ریشه ی خودتاثیر درجه حرارت بر عملکبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استجهان مشارکتیسیلی محکم محیط زیست بر انصبور باشمدل همه جانبه نگر ژنرالیآشنا پنداریحس و ادراک قسمت سی و هشتمچگونه هموساپينس بر زمین ایجاد احساساتدانشمندان تغییر میدان مغنقش خرچنگ های نعل اسبی درهندسه زبانِ زمان استارزش های وارونهدرب بسته با غیر خود باز مفیلمی بسیار جالب از تغییوقتی فهمیدی خطا کردی برگتوهم و خیالبقا با سازگارترین فرد اسرشد مغز علت تمایل انسان بمناطق خاص زبان در مغزکوری گذرای ناشی از موبایتاثیر رژیم گیاه خواری بر بخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمجهان در حال نوسان و چرخشسیستم تخلیه ی مغز بینشی نضررهای شکر بر سلامت مغزمرگ و میر بسیار بالای ناشافسردگی و اضطراب در بیماخلا، خالی نیستنگاه از کنار و یا از روبراپل ویژن پرو در تشخیص بیمداروی جدید ALSنقشه مغزی هر فرد منحصر بههوش مصنوعی الفاگواز واقعیت امروز تا حقیقتذهن ما از در هم شکستن منبفرگشت و تکامل تصادفی محض ویتامین دی گنجینه ای بزرتوسعه برخی شغل ها با هوش به بالاتر از ماده بیندیشزمان، اندک استمنبع هوشیاری کجاست قسمت کار امروز را به فردا نیندتبدیل پلاستیک به کربن و سساهچاله ها تبخیر نمیشودبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانجوانان وطنعقل مجادله گرمسئول صیانت از عقیده کیسامیوتروفیک لترال اسکلروخواص میوه ی بهچالش دیدگاه های سنتی در بابزار بقا از نخستین همانداروی ضد چاقیچند جهانی و علمهوش مصنوعی از عروسک بازی ذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز از مغز تفساد اقتصادی سیتماتیک درواکنش های ناخودآگاه و تقتکینگیبوزون هیگز جهان را از متلزونیسومایدمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتکریستال زمان(قسمت دوم)ترکیب حیوان و انسانسخن نیکو مانند درخت نیکوبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازجریان انرژی در سیستم های خودروهای هیدروژنیعلت خواب آلودگی بعد از خومعماری، هندسه ی قابل مشاانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودابزار بقا از نخستین هماندر هم تنیدگی مرزها و بی متفاوت مغز انسان و میمون هچهار ساعت پس از کشتار خوکهوش مصنوعی از عروسک تا کمرنگین کماناز تکینگی تا مغز از مغز تقلب را نشکنواکسن علیه سرطانتکامل زبان انسان از پیشیبیماری های روانی با تاثیتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرزبان چهار حرفی حیات زمینمنشاء کوانتومی هوشیاری اگنجینه ای به نام ویتامین سردرد میگرنبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته وحقیقت راستین انسان علم بخدا تاس نمیریزدعبارت های مبهم مانند انرمغز چون ابزار هوش است دلیانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک ابزار بقای موجود زنده از در عید نوروز مراقب تصادف تلقین اطلاعات و حافظهنوار عصب و عضله برای تاییهوش مصنوعی درخدمت خلق وحروبات کیانروح و آب حیاتاز تکینگی تا مغز، از مغز قدرت کنترل خودیک پیام منفرد نورون مغزی تاثیر نگاه ناظر هوشیار ببیماری ضعف عضلات نزدیک بتصویر زیبا از سلولسفر فقط مادی نیستمیوپاتی و نوار عصب و عضلهگاهی جهت را عوض کنشناخت حقیقت یا آرزوهای گبعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما محافظه ی ما انسان ها چرا مدل به دریا بزنغرور و علممغز ایندگان چگونه استانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر براثرات مفید روزه داریدرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمدنی قدیمی در شمال خلیج نوعی سکته مغزی ، وحشتناک هوش عاطفی قسمت ششمروش هایی ساده برای کاهش ااز سایه نترسلا اکراه فی الدینژن هوش و ساختارهای حیاتی تاثیر گیاه خواری بر رشد وبیش از نیمی از موارد انتقتغییرسلول های بدن تو پیر نیستنمکانیزمهای دفاعی در برابپنج اکتشاف شگفت آور در موشگفت نیست من عاشق تو باشمآب زندگی است قسمت هفتمحس و ادراک قسمت 78دو سوی واقعیتمغز زنان جوانتر از مغز مرای نعمت من در زندگیمنعناعاختلال در شناسایی حروف و درمان سرگیجه بدون نیاز بتو کجای جهانیاستفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به ریسدیپلام تنها داروی تایمقابله با کرونا با علم اسکلام و زبان، گنجینه ای بستاثیر تغذیه بر سلامت روابابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به اجمجمه انسان های اولیهسندرم گیلن باره به دنبال ماجرای عجیب گالیلهشبکه های مصنوعی مغز به درمباحث مهم حس و ادراکآرامش(سکوت) stillness و تکاپوحس و ادراک قسمت هشتاد و شاین ابتدای تناقض هاستدیروز و امروزنقش نظام غذایی در تکامل مهمیشه داناتر از ما وجود دارتوکين تراپی روشی جديد درک نیازمند شناخت خویش اهر جا که جات میشه، جات نیتولید مولکول جدید توسط هاصول انجام برخی نرمش ها دراه انسان شدن، راه رفتن ومنابع انرژی از نفت و گاز کندر در بیماریهای التهابتاثیر درجه حرارت بر عملکبحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هجهان معناسینوریپا داروی ترکیبی ضدصبور باشمدل هولوگرافیک ژنرالیزهآشناپنداری چیستحس و ادراک قسمت سی و ششمچگونه هوشیاری خود را توسایران بزرگدانشمندان روش هاي جدیدی نقش داروهاي مختلف معروف هندسه، نمایشی از حقیقتارزش های حقیقی ارزش های غدرختان چگونه بر تشکیل ابفیروز نادریوقتی ناراحتی چیکار میکنیتوهم وجودبقا در ازای بیماریرشد در سختی استمناطق خاصی از مغز در جستجکی غایب شدی تا نیازمند دلتاثیر رژیم گیاه خواری بر بخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساجهان در حال ایجاد و ارتقاسیستم تعادلی بدنضعیف و قویمرگ و سوال از قاتلافسردگی و ساختار مغزخلاصه ای از مطالب همایش منگاه از بیرون مجموعهاپی ژنتیکداروی جدید s3 در درمان ام نقشه های مغزی جدید با جزیهوش مصنوعی اکنون می تواناز کجا آمده ام و به کجا میذهن چند جانبه نیازمند نگفراموش کارها باهوش تر هسویروس مصنوعیتوصیه های سازمان بهداشت به جای محکوم کردن دیگران زمزمه ات مانده در گوشممنبع هوشیاری کجاست قسمت کار با یگانگی و یکپارچگیتبدیل تراکت صوتی مصنوعی سایه ی هوشیاریبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح جوانان وطنعقل در جهان جدید، عجیب اسمسئولیت جدیدامید نیکو داشته باش تا آنخواص هلو برگ هلوچاالش ها در تعیین منبع هوابزار بقا از نخستین همانداروی ضد چاقیچند روش ساده برای موفقیتهوش مصنوعی از عروسک بازی رفلکس وتری با توضیح دکتر از تکینگی تا مغز از مغز تفشار و قدرتواکنش به حس جدیدتکامل فردی یا اجتماعیبی نهایت در میان مرزهازونا به وسیله ویروس ابله منبع هوشیاری کجاست؟(قسمکریستال زمان(قسمت سوم)سخن و سکوتبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی دجراحی هوشیار مغزخورشید مصنوعیعماد الدین نسیمی قربانی معنی روزهانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییابزار بقا از نخستین هماندر هم تنیدگی کوانتومیتفاوت ها و تمایزها کلید بنون و القلمهوش مصنوعی از عروسک تا کمرهبر حقیقیاز تکینگی تا مغز از مغز تقوی تر باشواکسنی با تاثیر دوگانه اتکامل ساختار رگهای مغزی بیماری وسواستسلیم ارتباط با من برترزبان نیاز تکاملی استمهمان ناخواندهگندم بکاری، جو درو نمیکنسردرد میگرن در کودکانبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود داردحقیقت غیر فیزیکیخدای رنگین کمانعجول نباشمغز چگونه صداها را فیلتر انرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خوابزارهای پیشرفته ارتباط درمان نگهدارنده ی اعتیادتلاش ها برای کشف منابع جدنوار عصب و عضله تعیین محلهوش مصنوعی ساخته هوش طبیهوش مصنوعی، کیفیت فریب مروح در جهانی دیگر استاز تکینگی تا مغز، از مغز قدرت انسان در نگاه به ابعیک پیشنهاد خوب برای آسان تاثیر نگاه و مشاهده ناظر بیماریهای تحلیل عضلانی اتصویر زیبای اصفهانسفر نامه سفر به بم و جنوب میوتونیک دیستروفیگاهی در پارکینسون باید پشناخت درون، شناخت بیرون؛بعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویروحافظه ی هوش مصنوعیدلایلی که نشان میدهد ما بغربال در زندگیمغز ابزار بقای برتر مادیاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ اثرات مضر ماری جوانادرمان با سلول های بنیادیتمرکز و مدیتیشننیوالینهوش عاطفی بیشتر در زنانروش استفاده از بالش طبیاز سایه بگذرلاموژین داروی ضد اوتیسم؟ژن یا نقشه توسعه مغز و نقتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیشتر کمردردها نیازی به تغییر الگوی رشد مغزی با زسلول بنیادی و ای ال اسما انسانها چه اندازه نزدپول و شادیشگفت انگیز بودن کیهانآب زندگی است قسمت اولحس و ادراک قسمت 82دولت یا گروهکمغزهای کوچک بی احساسهفت چیز که عملکرد مغز تو اختلال در شناسایی حروف و درمان سرگیجه بدون داروتو کز محنت دیگران بی غمیاستفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیریشه های مشترک همه ی موجوملاحظه های اخلاقی دربارهکلام، در تحولی شگفت آور بتاثیر حرکات چشم بر امواج باد و موجپیوند سر آیا ممکن استجنین مصنوعیسندرم پیریفورمیسماده ی تاریکشبکیه های مصنوعیمبتکران خودشکوفاآرزوها را کم کنحس و ادراک قسمت پنجماین بیمار را باید چه کار دیسک گردننقش نظریه تکامل در شناساهمیشه راهی هستارتباط میکروب روده و پاردرک و احساسALS نگاهی کامل بر بیماری وهر حرکت خمیده می شود و هر تولید مثل فقط با یک مادر اصول توسعه ی یک ذهن کاملراه بی شکستمنابع انرژی از نفت و گاز کندر علیه سرطانتاثیر درجه حرارت بر عملکبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستجهان معکوسسیناپس، شگفتی خلقتصبر لازمه ی پیروزی استمدل هولوگرافیک تعمیم یافآشتی بهتر استحس و ادراک قسمت سیزدهمچگونه واکسن کرونا را توزایرادهای موجود در خلقت بدانشمندان روشی برای تبدینقش درختان در تکاملهنر فراموشیارزش حقیقی زبان قسمت اولدرختان اشعار زمینفیزیک مولکولها و ذرات در وقتی پر از گل شدی خودت را توهم وجودبقای حقیقی در دور ماندن ارشد، رسیدن به یک هدف نیستمنبع نور واقعی و ثابت، حقکیهان خود را طراحی میکندتاثیر رژیم گیاهخواری بر بخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدجهان ریز و درشتسیستم دفاعی بدن علیه مغز طلوع و حقیقتمرگ انتقال است یا نابود شاقلیت خلاقخلاصه ای از درمان های جدینگاه از دور و نگاه از نزدابتدا سخت ترین استداروی جدید لنفوم و لوکمینقشه با واقعیت متفاوت اسهوش مصنوعی از عروسک های باز کسی که یک کتاب خوانده ذهن هوشیار در پس ماده ی مفراموشی همیشه هم بد نیستویروس های باستانی، مغز متوصیه های غیر دارویی در سبه جای تولید، بیشتر گوش کزنان باهوش ترمنبع هوشیاری کجاست قسمت53کارهای کوچک، بی ارزش نیستبدیل سلولهای محافط به سسایه را اصالت دادن، جز فربرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان جواب دانشمند سوال کننده عقل سالممسئولیت در برابر محیط زیامید نجاتخواص هندوانهنابینایی در نتیجه ی گوشی ابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج با قابليت تچندین ماده غذایی که ماننهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار مانند بردهاز تکینگی تا مغز از مغز تفشار روحی، همیشه بد نیست واکسن های شرکت فایزر آمرتکامل مادی تا ابزار هوشمبی نظمی مقدمه شناختزیان غذاهای پرچربمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمکشف مکانیسم عصبی خوانش پسخن پاک و ثابتبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثجراحی گردن همیشه برای دیخوش قلبی و مهربانیعنصر اصلی تعیین واقعیتمعاینه قبل از نوار عصب و انواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی کوانتومی و پتفاوت ها را به رسمیت بشنانوآوری ای شگفت انگیز دانهوش مصنوعی از عروسک تا کمروی و منیزیم در تقویت استاز تکینگی تا مغز از مغز تقیچی ژنتیکیوابسته به دوستی این و آن تکامل شناخت انسان با کشفبیماری کروتز فیلد جاکوبتسلیم شدن از نورون شروع مزبان و کلمه حتی برای کسانمهندسی ژنتیک در حال تلاش گوهر با نظر دیگران سنگ نمسردرد میگرنی در کودکانبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیحقیقت غیر قابل شناختخدایی که ساخته ی ذهن بشر عدم توقف تکامل در یک اندامغز ناتوان از توجیه پیداانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استابزارهای بقا از نخستین هدرمان نابینایان آیا ممکنتلاش های جدید در ALSنوار عصب و عضله در مطب دکنوبت کودکانهوش مصنوعی، اتفاقات و تحروح رهاییاز تکامل تا مغز از مغز تا قدرت ذهنیک آلل ژنتیکی که از نئاندتاثیر نگاه انسان بر رفتابیماری، رساله ای برای سلتصویربرداری فضاپیمای آمسفر به مریخ در 39 روزمیگرن و پروتئین مرتبط با گذر زمان کاملا وابسته به شناسایی تاریخچه ی تکاملیبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجحافظه انسان و حافظه ی هوشدنیا فریب و سرگرمیمقالاتمغز ابزار برتر بقااهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهاناجزای پر سلولی بدن انسان درمان تومورهای مغزی با اتمرکز بر هدفنیکولا تسلاهوش عاطفی در زنان بیشتر اروش جدید تولید برقاز علم جز اندکی به شما دالایو دوم دکتر سید سلمان فژن درمانی در درمان چاقیتاثیر گیاه خواری بر رشد وبیشتر علم، در نادانسته هتغییر خود یا تغییر دیگراسلول بنیادی در درمان ایدما انسانها چه اندازه نزدپول و عقیدهشگفت زده و حیران باشآب زندگی است قسمت دومحس و ادراک قسمت 87دونپزیل در بیماران قلبی مغز، فقط گیرندههفت سین یادگاری از میراث اختلالات مخچهدرمان سرطان با امواج صوتتو پیچیده ترین تکنولوژی استفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکریشه های مشترک حیاتملاحظات بیهوشی قبل از جرکلرال هیدرات برای خوابانتاثیر دوپامین و سروتونینباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیمارانجنگ هفتاد و دو ملت همه را سندرم پیریفورمیسشباهت مغز و کیهانمتواضع باشآزمون تجربی، راهی برای رحس و ادراک قسمت پنجاهاینکه به خاطرخودت زندگی دیستونی قابل درماننقش هورمون های تیروئید دهمیشه عسل با موم بخوریمارتباط ماده و انرژیدرک کنیم ما همه یکی هستیمNVG 291هرچیز با یک تاب تبدیل به تولید مثل اولین ربات های اصول سلامت کمرراه طولانی را به سلامت گذمنابع انرژی از نفت و گاز کو کیو تن coQ10تاثیر درجه حرارت بر عملکبحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استجهان هوشمندسیگار عامل افزایش مرگ ومصبر و واقعیتمدل های ریز مغز مینی برینآغاز فرایند دانستنحس و ادراک قسمت ششمچگونه آن شکری که می خوریمایستادن در برابر آزادی بدانش، قفل ذهن را باز میکننقش ذهن و شناخت در حوادث هنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دومدرد و درسفیزیک هوشیاریوقتی تو از یاد گرفتن باز توهم بی خداییبلندی در ذهن ما درک بلندیز گهواره تا گورمنبع هوشیاری کجاست قسمت کیهانِ هوشیارِ در حال یاتاثیر رژِیم غذایی بر میگبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوجهان شگفت انگیزسکوت و نیستیطلای سیاهمرگ تصادفیاقیانوس نادانیخم شدن فضا-زماننگاه از درون قفس یا بیرونابتدایی که در ذهن دانشمنداروی جدید میاستنی گراوینقص های سیستمی ایمنیهوش مصنوعی از عروسک های باز آغاز خلقت تا نگاه انساذهن و زندگیفراموشی و مسیر روحانیویرایش DNA جنین انسان، برتوصیه هایی در مصرف ماهیبه خوبی های دیگران فکرکنزنجیرها را ما باید پاره کمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمکارهایی بیش از طراحی و گپتبر را بردارساخت سلول عصبی حتی پس از برای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخجواب سنگ اندازیعقلانیت بدون تغییرمستند جهان متصلامید یا ناامیدی؟خواص انارناتوانی از درمان برخی ویابزار بقا از نخستین همانداروی ضد تشنج با قابليت تچندجهانیهوش مصنوعی از عروسک بازی رفتار وابسته به شکلاز تکینگی تا مغز از مغز تفضا و ذهن بازواکسن کووید 19 چیزهایی که تکامل مداومبی هیچ می ایی و بی هیچ میرترازودونزیباترین چیز در پیر شدنمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمکشف مکانیسمی پیچیده در بسخت ترین حصاربرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشودجز تو که را دارمخوش خیالی و خوش بینیعوامل موثر در پیدایش زبامعادله ها فقط بخش خسته کنانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کابزار بقای موجود زنده از در هم تنیدگی کوانتومی و دتفاوت های بین زن و مرد فقنوار مغز مشاهده ی غیر مستهوش مصنوعی از عروسک تا کمرویکردهای جدید ضایعات نخاز تکینگی تا مغز از مغز تقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصوابستگی یعنی قلادهتکامل، نتیجه ی برنامه ریبیماری گیلن باره و بیمارتست نوار عصب و عضلهزبان و بیان نتیجه ساختمامهندسی بدنگویید نوزده و ایمنی ساکتسردرد و علتهای آنبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده حقیقت، آن چیزی نیست که جلخدایا جز تو که را دارمعدم تعادل دوپامین، فقط بمغز و قلب در جنین موش مصنانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیمابزارهای بقا ازنخستین همدرمان های اسرار آمیز در آتلاش های جدید در درمان فر