دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

تاثیر گیاهخواری بر رشد و تکثیر سلول های عصبی قسمت اول

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست:
تاثیر گیاه خواری بر رشد و تکثیر سلولهای عصبی و مغزی(قسمت اول)

بسم الله الرحمن الرحیم و صلی الله علی محمد و آل محمد الائمه و المهديين و سلم تسلیما

گیاه خوری امروز تبديل به یک برنامه جدید در زندگی خیلی از افراد به خصوص جوانان شده است. در نگاه اول شاید خیلی از آنها لاغر شدن و سبکتر زندگی کردن را به عنوان علت گیاه خواری خود معرفی کنند، ولی حقیقتا رشد این پدیده به خصوص در میان قشر مرفه و تحصیل کرده، لازم میکند به طور مفصل به این مبحث پرداخته شود و فواید و ضررهای احتمالی آن بررسی گردد.

امروز با وجود انواع و اقسام غذاهای گیاهی و غذاهای غنی شده با ويتامينها، گیاه خواري بسیار آسان شده است .

غذاهایی به صورت آماده، امروز در بازارها وجود دارد که هیچ مواد گوشتی به آن اضافه نمی شود و انتخابهای بسیار گوناگوني را با طعمهاي مختلف در اختیار مردم میگذارد که اصلا بد طعمتر از غذاهای گوشتی نیست.

گیاهخواری شکلهای مختلف دارد. برخی هستند که تا حدی گیاه خوارند مثلا گوشت قرمز را از رژیم غذایی خود حذف می‌کنند ولی انواع گوشت سفید مانند ماهی و مرغ را مصرف ميکنند. یا گروه دیگری تخم مرغ وشیر را مصرف می کنند ولی از مصرف انواع گوشتها خودداری می کنند. گروهی دیگر دوره هایی از گیاه خواری خالص را در طی سال تجربه میکنند مثلا یک ماه از سال را به گیاه خواری خالص مي پردازند. و یا گروهی مصرف خالص گوشت را در دوره ای محدود می کنند ولی مصرف آب گوشت یا ترکیبات تهیه شده از گوشت را در دوره اي از سال مجاز می دانند.

American Dietetic Association,
رژیم گیاه خواری را غنی از مواد غذایی مفید و بسیار سالم و مفیدتر از غذاهای گوشتی برای جلوگیری از برخي بیماریهای مزمن مانند بیماریهای قلبی و یا دیابت مي داند.

در گياه خواری به خصوص وقتی گوشت قرمز حذف شود، مصرف چربی اشباع و کلسترول کاهش می یابد و در عوض ويتامینهايي مانند سی و ای و فیبر و پتاسیم و منیزيوم و کارتنوييد و فلاونوييد افزایش می یابد و آنها منجر به کاهش فشار خون و کاهش کلسترول زیان بار خون مي شود. در یک مطالعه روی 76000 نفر مشخص شد که میزان مرگ و میر به خاطر بیماریهای مزمن قلبی در گياه خواران، 25% کاهش می یابد.

در مطالعه ای دیگر در Oxford cohort of the European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition (EPIC-Oxford) مشخص گردید که ميزان مرگ و مير قلبی گياه خواران 19% کمتر از گوشت خواران است. مصرف زیاد فيبرهاي گیاهی و ويتامنيهاي موجود در آن میتواند به کنترل فشار خون و کنترل قند خون کمک کند، با اینحال مصرف کربوهيدراتهاي گياهي مانند سیب زمینی در مقادیر زياد، برعکس ميتواند قند خون را بالا ببرد.

باید توجه شود که کاهش مرگ و مير قلبی، اصلا به معنی افزایش اندازه مغز و کاهش مرگ سلولهای عصبی نیست. مغز و قلب دو اندام متفاوت هستند و رشد یکی در این عالم مادی- که تناقضات گوناگون دارد- میتواند منجر به کوچک شدن و کم کاري دیگری شود . وقتی غذای دریافتی و جذب شده در بدن شما محدود است، بدن به ناچار آن را صرف اندامی مانند قلب می کند تا زندگی شما دوام یابد هرچند، مغز کوچکتر و کم کارتر شود و این، قانون بقا به رغم کیفیت پائینتر است. طبیعت ميکوشد تا حیات حفظ شود هرچند کیفیت حیات خیلی هم آرمانی نباشد. سلامت نورونها و سلولهای مغزی الزاما همراه با سلامتي ديگر سلولهاي حیاتی بدن نیست. سلول پرخور عصبی میتواند در زمان محدود بودن انرژی دریافتی و غذا، بسیاری از سلولهای حیاتی بدن را از انرژی محروم کند. بنابراین در شرایط کمبود انرژی دریافتی بهتر است سلولهای عصبي و مغزی از انرژی محروم شوند تا امکان بقای اندامهای حیاتی مانند قلب فراهم شود. به علاوه چربی های اشباع که میتوانند سطح عروق خونی و قلب را بپوشانند و خون رسانی را مختل کنند، زیر بنای ساختمانی غشای پر چربی سلولهای عصبی هستند. با یک پارادوکس برجسته مواجهيم : چربی ها در غشای نرونهاي عصبی عامل حفظ سلول و بقای آن و هدایت عصبی است و در همان حال میتواند با تجمع در رگهای خونی و دریچه های قلبی منجر به ناکارآمدی سیستم گردش خونی شود. باید به نحوی بین این دو، توازن برقرار کرد به طوری که توام با کم شدن مصرف چربی و انرژی هاي زیاد در رژیم غذايي، سلولهای مغزي، از اين مزيتها محروم نشوند. و نیز مصرف زیاد چربی و انرژی، با مسدود کردن عروق خونی ،منجر به سکته قلبی و مرگ نشود و حفظ این توازن یک هنر بزرگ است.

گياهخواران در معرض چه کمبودهایی هستند؟

گياه خواران مشکلی از نظر دريافت کلسیم ندارند و منابع زیادی از کلسیم در میان گياهان هست(مثلا کلم معمولی و کلم بروکلي و کلم چيني و اسفناج)ولی میزان ویتامین دی و ویتامین کا در گياهان کم است و اگر این افراد از ترکیبات اضافی و غنی شده با ویتامین دی استفاده نکنند، دچار کمبود ويتامين دی می‌شوند.
@salmanfatemi

البته ویتامن دی اصلی که بر اثر تابش نور آفتاب بر سطح پوست ایجاد میشود، در صورت تابش کافی آفتاب، ساخته می شود و مشکلی ایجاد نمي گردد. مشکل، وقتی است که فرد گياه خوار به خصوص در عرضهای جغرافیایی بالا باشد و تابش آفتاب کافی نداشته باشد. نقشهای برجسته ویتامین دی در سلامت سلولهای عصبی در قسمتهای مختلف این کانال بیان شد. جهت مطالعه این نقشها به قسمتهای مربوط (#ويتامين) مراجعه شود.

میزان بالای منیزیم و پتاسیم ترکیبات گیاهی، از میزان اسیدی بودن خون می‌کاهد و به استحکام استخوانها کمک مي کند. مصرف زیاد پروتئین در رژیمهای گوشتی میتواند اثرات مضری بر استحکام استخوان داشته باشد.

پروتئین: افرادی که در رژیم گیاه خواری خود از تخم مرغ و شیر هم استفاده میکنند ( گیاه خواری محدود) معمولا دچار کمبود پروتئین نمي شوند. چون شکل پروتئین گیاهی متفاوت از پروتئین حیوانی است، گياهخواران به مقدار بیشتر پروتئین نیاز دارند(کسانی که گوشت می‌خورند به 0.4 میلی گرم پروتئین در ازای هر پوند وزن بدن نیاز دارند و این میزان در گياه خواران قدری بیشتر و 0.45 میلیگرم در ازای هر پوند وزن بدن است).

برای تامین پروتئین بیشتر لازم است گياه خواران از برخی غلات مانند برنج سبوس دار و عدس، نخود ،نخود فرنگی، لوبیا، گندم ،جوی دوسر و جو استفاده کنند .

روشن شد که مصرف زیاد پروتئین به دلیل خاصیت اسیدی کردن خون ، برای استخوانها خوب نیست، پس قدری کمتر بودن پروتئین زیان آور نیست. بیشتر شدن پروتئین، عضلات را قويتر و استخوانها را ضعیفتر میکند و این ، ویژگی عالم مادی ماست که هیچ چیز مطلقی در آن وجود ندارد. جایی را قویتر مي کنيم، جای دیگر ضعیفتر می شود!!

ویتامین B12 : این ويتامين فقط در ترکیبات گوشتی و تخم مرغ وجود دارد پس افرادی که منحصرا از گیاهان استفاده میکنند حتما لازم است مواد غذايي آنها با این ویتامین غنی شده باشد. نقش برجسته این ويتامين در خونسازي و سلامت نورنهای عصبي، امروزه کشف شده و نشان داده شده است که کمبود مداوم آن چه بلائی برسر سلولاي عصبی می آورد( بیماری ای مشابه فرم شديد بیماری ام اس) پس گیاه خواران در مورد کمبود این ویتامین به خصوص باید بسیار محتاط باشند.

آهن : میزان آهن قابل جذب در گوشت و ترکیبات حیوانی بسیار بیشتر از ترکیبات گیاهی است . البته میزان جذب آهن گیاهی در حضور ويتامين سی میوه ها و سبزیجات بیشتر میشود ولی فيتات موجود در غلات از جذب آن مي کاهد. پس کمبود جذب آهن مشکل جدی در گیاه خواران خالص است. البته آهن زیاد، اصلا سودمند نیست. در ادامه بحثها به آن اشاره خواهد شد.

امگا 3: رژیمهای فاقد ماهی و تخم مرغ، میزان امگا سه کمی دارند( EPA and DHA)

بدن ما قادر است ALA در رژیمهای گیاهی را تبدیل به امگا 3 کند ولی این تبدیل اصلا کافی نيست. گياه خواران ميتوانند با مصرف جلبک و خزه دریایی میزان امگا 3 را در بدن خود بیشتر کنند میزان مصرف کافی ALA در گياهخواران زن 1.1 گرم در روز است، ترکیباتي که ALA بیشتری دارند عبارتند از تخم کتان ، گردو و روغن کلزا

@salmanfatemi

جهت مطالعه بیشتر به سایت زیر مراجعه شود.

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/becoming-a-vegetarian


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
زبان و بیان، در سایه پیشرتفاوت ارباب و رهبر حقیقیتشنچ پانایوتوپولوس تشنج پنج اکتشاف شگفت آور در مومغز ناتوان از توجیه پیداسردرد به دلیل مصرف زیاد مآب زندگی است قسمت هفتمقدرت انسان در نگاه به ابعتأثیر شیرینی های حاوی لوحلقه های اسرارآمیزنوار عصب و عضله در مطب دکعدم تعادل دوپامین، فقط بخطا در محاسبات چیزی کاملنعناعمیوتونیک دیستروفیاختلال در شناسایی حروف و درمان های جدید ALSاستفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به روزه داری متناوب، مغز را کلام و زبان، گنجینه ای بسبابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به اسفر به درون سفری زیباتلاش در تولید انرژی به رنتصاویر زیبای رعد و برقمغز ابزار بقای برتر مادیشناسایی زبان حیوانات با آرامش(سکوت) stillness و تکاپولاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر ویروس کرونا بر مغز حد و مرزها توهم ذهن ماستاین ابتدای تناقض هاستنیوالینمقالاتدنیایی پر از سیاهچاله همیشه داناتر از ما وجود دما انسانها چه اندازه نزدارتوکين تراپی روشی جديد هر جا که جات میشه، جات نیدرمان جدید مولتیپل میلوماصول انجام برخی نرمش ها دروش صحبت کردن در حال تکامکندر در بیماریهای التهاببحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هسلول بنیادین از مخاط بینتنفس هوازی و میتوکندریتغییر زودتر اتصالات مغزیمغزهای کوچک بی احساسشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسملاحظه های اخلاقی دربارهتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت چهل و هشتایران بزرگدوپامین قابل حل در آبهندسه، نمایشی از حقیقتماده ی تاریکارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیدرماندگی به دلیل عادت کربقا در ازای بیماریریشه های اخلاقکی غایب شدی تا نیازمند دلمبتکران خودشکوفابخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساسندرم پای بی قرارALS نگاهی کامل بر بیماری وتو با همه چیز در پیوندیجنبه های موجی واقعیتنقش نظریه تکامل در شناساشباهت مغز با کیهان مادیافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر مغزحس و ادراک قسمت پنجاه و ساپی ژنتیکدگرگونی های نژادی و تغییهوش مصنوعی اکنون می تواناز کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیدرک حقیقت نردبان و مسیری به جای محکوم کردن دیگران رابطه تشنج و اوتیسمکار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح سیاهچاله هافیزیک مولکولها و ذرات در تولید سلولهای جنسی از سلجهان هایی در جهان دیگرنقش درختان در تکاملصبر بسیار بایدامید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هومنبع نور واقعی و ثابت، حقتاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت شصت و ششابزار بقا از نخستین هماندارچینهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیددردهای سال گذشته فراموش بی نهایت در میان مرزهازمین در برابر عظمت کیهانکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ انتقال است یا نابود شبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی دسکوت، پر از صدافراموشی همیشه هم بد نیستتوهم جسمجهانی که از یک منبع، تغذینقشه با واقعیت متفاوت اسطوفان فقر و گرسنگی و بی سانقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تاریکی من و تو و گرد و غباخونریزی مغزی کشنده ولی قابزار بقا از نخستین همانداروی جدید آلزایمر تاییدهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه ابیماری وسواسزندگی فعال و مثبت روند آلگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت در برابر محیط زیساخت شبکه عصبی مصنوعی با بررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود داردفشار روحی، همیشه بد نیست تیک و اختلال حرکتیجاودانگی مصنوعیچندین ماده غذایی که ماننعقیده ی بی عملخواص اردهانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتخریب مغز به دلیل کمبود بابزارهای پیشرفته ارتباط دارویی خلط آورهوش مصنوعی ساخته هوش طبیرفتار اجتماعی انسان، حاصاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی بیماری ضعف عضلات نزدیک بزیباترین چیز در افزایش ستراشه ها روی مغزگاهی جهت را عوض کنمعاینه قبل از نوار عصب و سخت ترین کار، شناخت خود ابعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مقیچی ژنتیکیتکامل ابزار هوش ، راه پر حفره در مغزنوآوری ای شگفت انگیز دانعوامل موثر در پیدایش زباخیالپردازی نکنانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برمهندسی ژنتیک در حال تلاش اثرات مفید روزه داریدر یک فراکتال هر نقطه مرکهوش عاطفی قسمت ششمرویا و واقعیتاز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی بیش از نیمی از موارد انتقبیشتر کمردردها نیازی به زبان و تکلم برخی بیماریهتفاوتهای جنسیتی راهی براتشنج چیستپول و شادیمغز و قلب در جنین موش مصنسردرد تنشنآب زندگی است قسمت اولقدرت ذهنتئوری تکامل امروز در درمحمله ویروس کرونا به مغزنوبت کودکانعدم درکخطا در محاسبات چیزی کاملهفت چیز که عملکرد مغز تو میگرن و پروتئین مرتبط با اختلال در شناسایی حروف و درمان های جدید میگرناستفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیروزه داری و التهاب زیانبکلام، در تحولی شگفت آور بباد و موجپیوند سر آیا ممکن استسفر تجهیزات ناسا به مریخ تلاشی برای درمان قطع نخاتصادف یا قوانین ناشناختهمغز ابزار برتر بقاشناسایی سلول های ایمنی اآرزوها را کم کنلایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر ژنها بر اختلالات خحریص نباشاین بیمار را باید چه کار نیکولا تسلاتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا، هیچ استهمیشه راهی هستما انسانها چه اندازه نزدارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر درمان جدید میگرن با انتی اصول توسعه ی یک ذهن کاملروشهای نو در درمان دیسک بکندر علیه سرطانبحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستسلول عصبی شاهکار انطباق تنفس بدون اکسیژنتغییر عمودی سر انسان از پمغز، فقط گیرندهشگفتی های زنبور عسلآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزملاحظات بیهوشی قبل از جرتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت چهل و دومایرادهای موجود در خلقت بدورترین نقطه ی قابل مشاههنر فراموشیارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را درها بسته نیستبقای حقیقی در دور ماندن ارژیم های غذایی و نقش مهم کیهان خود را طراحی میکندمتواضع باشبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدسندرم پس از ضربه به سرNVG 291تو با باورهایت کنترل میشجنسیت و تفاوت های بینایینقش هورمون های تیروئید دشباهت های ریشه ای چند بیماقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت پنجاه و شابتدا سخت ترین استدانش قدرت استهوش مصنوعی از عروسک های باز کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مدرک دیگرانبه جای تولید، بیشتر گوش کرادیوی مغز و تنظیم فرکانکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل های ریز مغز مینی برینبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان سیاهچاله های فضایی منابعفیزیک هوشیاریتولترودینجهان یکپارچهنقش ذهن و شناخت در حوادث صد قدح، نفتاده بشکستامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک سی و هفتمابزار بقا از نخستین همانداروهای مصرفی در ام اسهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمردردی که سالهاست درمان نشبی نظمی مقدمه شناختزمین زیر خلیج فارس تمدنی کشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ تصادفیبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثسکوت، در برابر گزافه گویفراموشی و مسیر روحانیتوهمات و شناخت حقیقتجهانی پر از سیاهچاله یا پنقص های سیستمی ایمنیطوفان بیداریانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتاریکی و نورخواندن ، یکی از شستشو دهنابزار بقای موجود زنده از داروی جدید ای ال اسهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن بیماری کروتز فیلد جاکوبزندگی هوشمند در خارج از زگوهر با نظر دیگران سنگ نممستند جهان متصلساخت شبکه عصبی با الفبای بررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیفضا و ذهن بازتیکاگرلور داروی ضد انعقاجایی برای یاد گرفتن باقی چندجهانیعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص بادامانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداوم مهم است نه سرعتابزارهای بقا از نخستین هدارویی ضد بیش فعالی سیستهوش مصنوعی، کیفیت فریب مرقیبی قدرتمند در برابر ماز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان بیماریهای تحلیل عضلانی ازیر فشار کووید چه باید کرتراشه ی هوش مصنوعی در مغزگاهی در پارکینسون باید پمعادله ها فقط بخش خسته کنسختی ها رفتنی استبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویروقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتکامل تکنولوژیحق انتخابنوار مغز مشاهده ی غیر مستعوامل ایجاد لغت انسانی و خانه ی تاریکاهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهندسی بدناثرات مضر ماری جوانادر کمتر از چند ماه سوش جدهوش عاطفی بیشتر در زنانرویا و کابوساز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقبیشتر علم، در نادانسته هزبان و شناخت حقیقت قسمت چتقلید مرحله ای نسبتا پیشتشنج و حرکات شبه تشنجی قاپول و عقیدهمغز و هوش، برترین ابزار بسردرد سکه ایآب زندگی است قسمت دومقدرت شناختی انسان، محدودتئوری تکامل در پیشگیری و حمایت از طبیعتای نعمت من در زندگیمنور از عمق تاریکیعدالت برای من یا برای همهخطای ادراک کارماهفت سین یادگاری از میراث میگرن و خواباختلالات مخچهدرمان های جدید در بیماری استفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکروزه داری و بیمار ی ام اس کلرال هیدرات برای خوابانباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیمارانسفر دشوار اکتشافتلاشی تازه برای گشودن معتضادهای علمیمغز از بسیاری حقایق می گرشهر زیرزمینی در ژاپن براآزمون تجربی، راهی برای رلازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر کلام در آیات کلام بحرکات چشم، ترجمه کننده ی اینکه به خاطرخودت زندگی نیاز به آموزش مجازی دیجیصفحه اصلیدندان ها را مسواک بزنید تهمیشه عسل با موم بخوریمما اکنون میدانیم فضا خالارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به درمان جدید کنترل مولتیپلاصول سلامت کمرروشهای شناسایی قدرت شنواکو کیو تن coQ10بحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استسلول عصبی، در محل خاص خودتنها مانع در زندگی موارد تغییرات منطقه بویایی مغزمغز، همه ی واقعیت را نمیبشانس یا نتیجه ی تلاشآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمممانتین یا آلزیکسا یا ابتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت چهل و سومایستادن در برابر آزادی بديدن با چشم بسته در خواب هنر حفظ گرهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز درهای اسرارآمیز و پوشیدهبلندی در ذهن ما درک بلندیرژیم های غذایی و نقش مهم کیهانِ هوشیارِ در حال یامجموعه های پر سلولی بدن مبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوسندرم جدایی مغزفقر داده ها در هوش مصنوعیتو باید نیکان را به دست بجنسیت و تفاوت های بینایینقش هورمون زنانه استروژنشباهت کیهان و مغزاقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت بیست و چهابتدایی که در ذهن دانشمندانش محدود به ابعاد چهارهوش مصنوعی از عروسک های باز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، بردرک درست از خود و هوشیاریبه خوبی های دیگران فکرکنراز تغییرکارهایی بیش از طراحی و گپمدیون خود ناموجودبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخسیاهچاله ها، دارای پرتو فیزیک و هوشیاریتومورها و التهاب مغزی عاجهان یکپارچهنقش روی و منیزیم در سلامتصداقتامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک- قسمت پنجاه و ابزار بقا از نخستین همانداروهای ام اسهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که درد، رمز موفقیتبی هیچ می ایی و بی هیچ میرزمان چیستکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ عاطفه و محبتبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشودسکته مغزیفراموشی آرمانتوکل بر خداجهانی در ذهننقص در تشخیص هیجانات عامطوفان زیباییانیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریکی خواهد ترسیدخواندن، دوست روزهای سختابزار بقای موجود زنده از داروی جدید برای میاستنی هوش مصنوعی از عروسک تا کمذهن پر در برابر آگاهیاز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهبیماری گیلن باره و بیمارزندگی و داراییگویید نوزده و ایمنی ساکتمشکل از کجاستساختن آیندهبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده فضای قلب منبع نبوغ استتیروفیبان موثر در سکته ی جایی خالی نیستنه ناامیدی بلکه ارتقاعلم و روحخواص بادام زمینیانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا ازنخستین همداستانها و مفاهیمی اشتباهوش مصنوعی، اتفاقات و تحرقابتی بی هدف یا رقابتی هاز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندبیماری، رساله ای برای سلزیرفون داروی ضد ام استراشه ی بیولوژِیکگذر زمان کاملا وابسته به معجزه های هر روزهسختی در بلند شدن از روی صبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجقانون مندی نقشه ژنتیکی متکامل جریان همیشگی خلقتحقیقت قربانی نزاع بین بی نوار مغز با توضیح دکتر فاعواملی که برای ظهور لغت اخانواده پایداراهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانمهربانی، شرط موفقیتاجزای پر سلولی بدن انسان در آرزوهایت مداومت داشتههوش عاطفی در زنان بیشتر ارویا و خبر از آیندهاز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیژن ضد آلزایمربا همه مهربان باشزبان و شناخت حقیقت قسمت اتقلید از روی طبیعتتشنج به صورت اختلال رفتاپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و اخلاقسردرد عروقی میگرنآب زندگی است قسمت سومقدرت عشقتئوری جدید، ویران کردن گحوادث روزگار از جمله ویرای همه ی وجود مننور درونعسل طبیعی موثر در کنترل بخطای حسهم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و روزه داریاختلالات حرکتی در انساندرمان های جدید سرطاناستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز روزه داری سلول های بنیادکم کردن کالری روشی سودمنبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهاسفرنامه سفر به بم و جنوب تلاشی جدید در درمان ام استظاهر خوابیده ی مادهمغز به تنهایی برای فرهنگ شواهدی از نوع جدیدی از حاآزمون ذهنی گربه ی شرودینلبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر کپسول نوروهرب بر نحرکت چرخشی و دائمی کیهاناینکه خانواده ات سالم بانیروی پنجم در طبیعتسوالات پزشکیده روش موفقیتهمیشه، آنطور نیست که هستما از اینجا نخواهیم رفتارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتدرمان جدید ام اساضطراب و ترسروشی برای بهبود هوش عاطفکوچ از محیط نامناسببحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزسلولهای ایمنی القا کنندهتنها در برابر جهانتغییرات مغز پس از 40 سالگیمغزتان را در جوانی سیم کششانس یا تلاشآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک من و وجود توهمیتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت نهماکنون را با همه ی نقص هایدی متیل فومارات(زادیوا)(هنر دانستنارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیدرون قفس یا بیرون از آنبلوغ چیسترژیم ضد التهابیکیست هیداتید مغزمجرم، گاهی قربانی استبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهسندرم دزدی ساب کلاوینفلج نخاعی با الکترودهای تو برای خزیدن خلق نشده ایجهل مقدسنقش ویتامین K در ترمیم اسشباهت زیاد بین سلول هاي عالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت بیست و یکابتذال با شعار دیندانش بی نهایتهوش مصنوعی از عروسک های باز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پرودرک عمیق در حیواناتبه خودت مغرور نشوراست دستی و چپ دستیکاربرد روباتهای ريزنانومدیریت اینترنت بر جنگبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شسیاهچاله و تکینگی ابتدایفیزیک آگاهیتومورهای نخاعیجهان کنونی و مغز بزرگترینقش روزه داری در سالم و جصدای بم با فرکانس پایین، امید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رو ح و روان بر جسمحس و ادراک- قسمت بیست و پابزار بقا از نخستین همانداروهای تغییر دهنده ی سیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجردرس گرفتن از شکست هابی ذهن و بی روحزمان و مکان، ابعاد کیهان کشف ژن جدید، می تواند گستمرگی وجود نداردبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استفرایند پیچیده ی خونرسانیتوپیراماتجهان، تصادفی نیستنقطه ی رسیدن به قلهطولانی ترین شبانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ همه چیز را ثبت کردهخواب و بیداری نوسانی مغزابزار بقای موجود زنده از داروی جدید برای کاهش وزنهوش مصنوعی از عروسک تا کمذهن تو همیشه به چیزی اعتقاز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغبیماری آلزایمر، استیل کوزندگی بی دودگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکلات نخاعیساختن آینده، بهترین روش برطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصافضای خالی ای وجود نداردتکلم در گیاهانجاذبهنه به اعدامعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص شکلات تلخانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقای موجود زندهدخالت در ساختار ژنهاهوش احساسیرموزی از نخستین تمدن بشراز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانبیمارستان هوش مصنوعیزیرک ترین مردمتربیت کودکان وظیفه ای مهگذشته را دفن کنمعجزه ی چشمسدسازی روش مناسب برای مقتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملقانون گذاری و تکاملتکامل داروینی هنوز در حاحقیقت آنطور نیست که به نظنوار مغز ترجمه رخدادهای عوارض ازدواج و بچه دار شدخاویار گیاهیاولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سموفقیت هوش مصنوعی در امتاجزایی ناشناخته در شکل گدر آسمان هدیه های نادیدنهوش عاطفی در زنان بیشتر ارویا بخشی حقیقی از زندگی رویا تخیل یا واقعیتژنها نقشه ایجاد ابزار هوبا هوش مصنوعی خودکار روبزبان و شناخت حقیقت قسمت دتقلید از طبیعتتشنج عدم توازن بین نورون پوشاندن خود از نورمغز و اخلاقسرطان کمیت گراییآب، زندگی است(قسمت پنجم)قسم به فقرتا 20 سال آینده مغز شما به حکمت الهی در پس همه چیزای آنکه نامش درمان و یادشنوروفیبروماتوزعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطر آلودگی هواهمه چیز موج استمیگرن سردردی ژنتیکی که باختلالات صحبت کردن در اندرمان های رایج ام اساستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچروزهای بد باقی نمیماندکمی زاویه ی دیدت را عوض کبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییرسفرنامه سفر به بم و جنوب تمایل زیاد به خوردن بستنتظاهری از ماده است که بیدمغز بیش از آنچه تصور میشوشواهدی از دنیسوان(شبه نئآزمون ذهنی گربه شرودینگرلحظات خوش با کودکانتاثیر کپسول نوروهرب بر تحس متفاوتاین، فقط راه توستچیز جدید را بپذیرپیامهای کاربراندهن، بزرگترین سرمایههمکاری یا رقابتما اشیا را آنطور که هستندارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستدرمان جدید ای ال اس، توفراطلاع رسانی اینترنتیروشی جدید در درمان قطع نخکوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمسلولهای بنیادی مصنوعی درتنهاییتغییرات آب و هوایی که به مغزتان را در جوانی سیمکششاهکار قرنآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هومن کسی در ناکسی دریافتم تاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت چهارماکوییفلکسدین اجباریهنر رها شدن از وابستگیارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کادرون و بیرون، جدای از هم بلعیدن ستاره توسط سیاهچارژیم غذایی حاوی تخم مرغ وکیست کلوئید بطن سوممحل درک احساسات روحانیبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهسندرم سردرد به دلیل افت ففلج بل، فلجی ترسناک که آنتو تغییر و تحولیجهان فراکتالنقش ژنتیک در درمان اختلاشباهت زیاد بین سلول هاي عالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت بیست و دوابداع دی ان ای بزرگترین ددانشمندان موفق به بازگردهوش مصنوعی از عروسک های باز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از درگیری قلب در بیماری ویربه خودت نگاه کنرجزخوانی هایی که امروز بکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اضطراب، از مهمتریبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم سیاهچاله ی منفرد یا سیاهفیزیکدانان ماشینی برای تتومورهای ستون فقراتجهان کاملی در اطراف ما پرنقش رژیم غذایی بر رشد و اصرع و درمان های آنامید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روده بر مغزحس و ادراک- قسمت شصت و چهابزار بقا از نخستین همانداروهای ضد بیماری ام اس وهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتدست و پا زدن در سایه؟بی سوادی در قرن 21زمان و گذر آن سریع استکشف ارتباط جدیدی از ارتبمراقب خودتون و خانواده هبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مفرایند تکامل و دشواری هاتوانایی مغز و دیگر اجزای جهش های ژنتیکی مفید در سانقطه ای بود و دگر هیچ نبوطی یکصد هزار سال اخیر هرچانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاریخ، اصیل نیست و ساخته خواب زمستانی سلول های سرابزار بقای موجود زنده از داروی جدید برای ای ال اسهوش مصنوعی از عروسک تا کمذهن خود را مشغول هماهنگیاز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دبیماری الزایمرزندگی در جمع مواردی را برگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات بین دو همسر و برخیساختار فراکتال وجود و ذهبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیقفس دور خود را بشکنتکنولوژی های جدید و حالتجاذبه و نقش آن در شکلگیرینه به اعدامعلم به ما کمک میکند تا موخواص شگفت هویجانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتروس جریان انرژیابزارهای بقای از نخستین در موج، راز خلقت نهفته اسهوش احساسیرمز و رازهای ارتباط غیر کاز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توبیندیشزیست شناسی کل در جزء فراکترجمه فعالیت های عضله به گر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی علمسرنوشتتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از قانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حاحقیقت افرادنوار مغز در فراموشی هاعید نوروز مبارکخار و گلاولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان موفقیت در تفکر استاحیای بینایی نسبی یک بیمدر آستانه ی موج پنجم کوویهوش عاطفی رمز آزادگیازدواج های بین گونه ای، رهوشمندی کیهانرویا حقی از طرف خداژنها ، مغز و ارادهبا هر چیزی که نفس می کشد مزبان و شناخت حقیقت قسمت ستقویت مغز با ورزشتشویق خواندن به کودکانپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی سرعت فکر کردن چگونه استآتاکسیقضاوت ممنوعتا بحر یفعل ما یشاحافظه میتواند بزرگترین دای جان جان بی تن مرونورون هاي مصنوعی می توانعشق درونی به یگانگی خلقتخطر حقیقی، خود انسان استهمه چیز و هیچ چیزمیگرن شدید قابل درمان اساختلالات عضلانی ژنتیکدرمان های علامتی در ام اساستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نترروزهای سختکمالگرایی دشمن پیشرفتبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکانسفرنامه سفر به بم و جنوب تمایز یا کشف یگانگیتعویض دارو در تشنجمغز باستانی، هنوز نقش هاشیر و دوغ بادامآزادی در چیستلرزش ناشی از اسیب به عصبتاثیر کپسول نوروهرب بر سحس چشایی و بویاییاینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدنسایتهای دیگردو ویژگی انتزاع و قدرت تجهمانند سازی در انسانما به جهان های متفاوت خودارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیددرمان جدید سرطاناطلاعات حسی ما از جهان، چروشی جدید در درمان نابینکوچکی قلببحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردسلام تا روشناییتنهایی رمز نوآوری استتغییرات تکاملی سر انسان مغط یک گیرنده استشاهکار شش گوشإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش من پر از تلخیمتاثیر گیاهخواری بر رشد و حس و ادراک قسمت نوزدهماکسی توسین و تکامل پیش ادین، اجباری نیستهنر، پر کردن است نه فحش داز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیدرون آشفته ی تو و ظاهر خنبنی عباس، ننگی بر تاریخرژیم غذایی سالم و ضد التهکپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانی دبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشسوی ما آید نداها را صدافلج خوابتو جهانی هستی که خودش را جهان قابل مشاهده بخش کوچنقش گرمایش آب و هوا در همشجاعت و ترسالکترودهای کاشتنینگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت بیست و سوابزار هوش در حال ارتقا ازدانشمندان نورون مصنوعی سهوش مصنوعی از عروسک بازی از بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهدرگیری مغز در بیماری کویبه دنبال رستگاری باشرحم مصنوعیکاش شرف اجباری بود یا حتیمداخله ی زیانبار انسانبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی سیاهچاله ی تولید کنندهفال نیکوتوهم فضای خالیجهان پیوستهنقش رژیم غذایی در رشد و اضایعه ی شبکه لومبوساکرالامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزه داری بر سلامت حسن یوسف باغچه ی منابزار بقا از نخستین همانداروهای ضد تشنج با توضیح هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده تودست کردن در گوشبی شرمیزمان و صبرکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراحل ارتقای پله پله کیهسکته ی مغزی در جوانانبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمفرایند حذف برخی اجزای مغتوانایی یک فرد، برای تغیجهش های ژنتیکی غیر تصادفنقطه بی بازگشتطیف انسفالیت، گیلن باره انتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های اسکیزوفرنی(جنوخواب سالم عامل سلامتیابزار بقای موجود زنده از داروی جدید برای دیابتهوش مصنوعی از عروسک تا کمذهن خالی از شلوغی افکاراز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندبیماری ای شبیه آلزایمر و زندگی در سیاهچالهگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات روانپزشکی پس از سساختار شبکه های مغزی ثاببزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهقفس ذهنتکنولوژی و پیشرفتجبران از دست رفته هانه بدبخت بلکه نادانعلم بدون توقفخواص عجیب لوبیاانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای مودر میان تاریکی و روشناییهوش بشری تهدید برای بشریرمز گشایی از اتصالات مغزاز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امبیهوش کردن در جراحی و بیمزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه ی فعالیت های عضله بگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علم در کنترل کرونسریع دویدن مهم نیستتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند باقانون جنگلتکامل داروینی هنوز در حاحقیقت انساننوار مغز در تشخیص بیماری عامل کلیدی در کنترل کارآخارق العاده و استثنایی باولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهمولکول ضد پیریاحیای بینایی نسبی یک بیمدر برابر حقایق جدیددر جراحی کمر عجله نکنیداسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هارویاها از مغز است یا ناخوژنهای مشترک بین انسان و وبا آتش، بازی نکن و بعد از زبان جانسوزتقویت استخوان در گرو تغذتشخیص ژنتیکی آتروفی های پیموزایدمغز کوانتومیسطح آگاهی، رخدادهای زندگآتاکسی فریدریشقطار پیشرفتتاول کف پا و حقیقتحافظه های کاذبایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون های ردیاب حافظهعشق، شلوغ کردن نیستخطر را بپذیرهمه چیز کهنه میشودمیاستنی گراویس بدون آنتیاختراع جدید اینترنت کواندرمان ژنتیکی برای نوآوریاستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمروزهای سخت میگذردکمردردباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهانسفرنامه سفر به بم و جنوب تمدن قدیمی ای در جنوب ایرتعیین پیش آگهی آسیب به عصمغز برای فراموشی بیشتر کشیشه ی بازالتی و سیلیکونآزادی عقیده، آرمانی که تلرزش دست ها و گردن و سر ETتاثیر کپسول نوروهرب بر سحس و ادراک (قسمت اول )اینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیدو بیماری روانی خود بزرگ همجوشی هسته ای، انرژِی بما با کمک مغز خود مختاريمارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازادرمان جدید سرطاناطلاعاتی عمومی در مورد مروشی جدید در درمان سکته مکوچکترین چیز یک معجزه اسماده ی خالیبحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به سلاح و راهزنیتنبیه چقدر موثر استتغذیه بر ژنها تاثیر داردنفرت، اسیب به خود استشاید گوشی و چشمی، آماده شافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیمن بی من، بهتر یاد میگیرمتاثیر انتخاب از طرف محیط حس و ادراک قسمت هفتماکسکاربازپین در درمان تشدیوار همه اش توهم بودهوموارکتوس ها ممکن است داز مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میدروغ نگو به خصوص به خودتبه قفس های سیاهت ننازرژیم غذایی ضد التهابیکامپیوتر سایبورگمحدودیت چقدر موثر استبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی اسوپاپ ها یا ترانزیستورهافلج خواب چیستتو جدای از کیهان نیستیجهان موازی و حجاب هانقش پیش زمینه ها و اراده شرکت نورالینک ویدیویی ازالگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت بیستمابزار بقا از نخستین هماندانشمندان یک فرضیه رادیکهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستدرگیری مغز در بیماران مببه زودی شبکه مغزی به جای رحم مصنوعیکتاب گران و پرهزینه شد ولمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران راسیاهچاله، سیاه خالص یا پفاکسیبتتوهم فضای خالی یا توهم فضجهان پیوستهنقش زنجبیل در جلوگیری از ضایعه ی عروقی مخچهامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزها، ماه ها یا ساحساسیت روانی متفاوتابزار بقا از نخستین همانداروی فامپیریدین یا نورلهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمردست آسمانبی عدالتی در توزیع واکسن زمان واقعیت است یا توهمکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرز مرگ و زندگی کجاستسکته ی چشمیبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده فراتر از دیوارهای باورتوازن مهمتر از فعالیت زیجهش های بیماری زا، معمولنقطه، وجود است یا فاصلهطبیعت موجی جهانانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های بیماری پارکینسوخواب سالم عامل سلامتی و یابزار بقای موجود زنده از داروی جدید ضد فشار خونهوش مصنوعی به کمک هوش طبیذهن سالماز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریبیماری ای شبیه ام اس مولتزندگی زمینی امروز بیش از گیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی در عقب سادیسم یا لذت از آزار دادبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخقفس را بشکنتکنولوژی به طرز وحشتناکیجدا کردن ناخالصی هانه جنگ و نه خونریزیعلم در حال توسعهخود جسم و یا تصویرانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری در کجاست؟ قتری فلوپرازینابعاد و نیازهای تکاملیدر مانهای کمر دردهوش در طبیعترمز پیشرفت تواضع است نه طاز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده بیهوشی در بیماران دچار ازیست، مرز افق رویداد هستترجمه ای ابتدایی از اسراگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه در هر لحظه زندگیسریعترین کامپیوتر موجودآیا دست مصنوعی به زودی قاقانونمندی و محدودیت عالمتکامل داروینی هنوز در حاحقیقت اشیانوار مغزی روشی مهم در تشخعادت همیشه خوب نیستخبر مهم تلسکوپ هابلاولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیمولتیپل اسکلروز در زنان احتیاط در ورزش زانو در خااحتیاط در تعویض داروهادر درمان بیماری مولتیپل اسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودرویاهای پر رمز و حیرتی درژنهای هوش ، کدامندبا تعمق در اسرار ابدیت و زبان ریشه هایی شناختی استقویت حافظه یا هوش مصنوعتشخیص آلزایمر سالها قبل پیچیدگی های مغزمگسمغز آیندگان چگونه است ؟سعی کن به حدی محدود نشویآتاکسی مخچه ای خودایمنقطره قطرهتابوهای ذهنیحافظه و اطلاعات در کجاست ایمپلانت مغزینوروپلاستیسیتی چیستعصب حقوق نورولووخطرات هوش مصنوعیهمه چیز در زمان مناسبمیاستنی گراویس در جوانانادامه بحث تکامل چشمدرمان کارتی سل و تومور مغاسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالروش مقابله مغز با محدودیکمردرد ناشی از تنگی کانابارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز سفری به آغاز کیهانتمدن پیشرفته ی پیشینیانتعامل انسان و هوش مصنوعیمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟شکل های متفاوت پروتئین هآزار حقیقیلرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاثیر کتامین در درمان پاحس و ادراک (قسمت دوم )ایندرالدو بار در هفته ماهی مصرف همدلی و هوش عاطفیما بخشی از این جهان مرتبطارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا ودرمان دارویی سرطان رحم باطلاعاتی عمومی در مورد مريتوکسيمب در درمان ام اسکووید نوزده و خطر بیماری ماده ای ضد التهابیبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکسلسله مباحث هوش مصنوعیتهدیدهای هوش مصنوعیثبت و دستکار ی حافظهنقاشی هایی با بوی گذشته یشاید درست نباشدافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل مننژیتتاثیر احتمالی عصاره تغلیحس و ادراک قسمت هفدهماگر فقط مردم میفهمیدند کدیوار، از ابتدا توهم بودهورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس دریا آرام نخواهد شد کشتی به مغز خزندگان خودت اجازرژیم غذایی ضد دردکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت های حافظه و حافظبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودسوپاپ ها یا ترانزیستورهافلج دوطرفه عصب 6 چشمتو دی ان ای خاص ميتوکندريجهان ما میتواند به اندازنقش پیشرفته ی سلول های بنشربت رب انارالگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت دهمابزار بقا از نخستین هماندانشمندان ژنی از مغز انسهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستدرگیری مغزی در سندرم کووبه زیر پای خود نگاه نکن برسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرکتاب زیست شناسی باورمروری بر تشنج و درمان هایبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزسیاره ی ابلهانفاجعه ی جهل مقدستوهم لیلیپوتی(ریزبینی)جهان پر از چیزهای اسرار آنقش زبان در سلطه و قدرت اضایعات در عصب زیر زبانیامیدوارینازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روغن رزماری استنشاخفاش کور و انسان بینا؟ابزار بقا از نخستین همانداروی لیراگلوتیدهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیددست بالای دستبیمار 101 ساله، مبتلا به سزمان پلانککشیدن مادی روشی برای جلومرز بین انسان و حیوان کجاسال 2025 سال بین المللی علمبرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هفرار در فرار از میزبان، دتوت زیاد بخوریدجهش تمدنی عجیب و شگفت انسنمیتوان با بیرون انداختنطبیعت بر اساس هماهنگیانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های درمان ام اسخواب عامل دسته بندی و حفطابزار بقای موجود زنده از داروی جدید ضد میگرنهوش مصنوعی به شناسایی کاذهت را روی چیزهای مفید متاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قبیماری اسپینال ماسکولار زندگی زودگذرگیاه بی عقل به سوی نور میمشاهده گر جدای از شیء مشاسازگاری با محیط بین اجزابزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انققله برای دیدن نه برای به تکنولوژی جدید که سلول هاجدایی خطای حسی استنه روش تقویت مغزعلم راهی برای اندیشیدن اخودآگاهی و هوشیاريانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری در کجاست؟(قترک امروزابعاد اضافه ی کیهاندر محل کار ارزش خودت را بهوش عاطفی قسمت 11رمز امید، بی نیازی از مرداز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومبیو الکترونیک؛ ترکیب موجزاویه نگاه ها یکسان نیستترس و آرمان هاگربه شرودینگر و تاثیر مشمعرفی مورد نادر بیماری گسرکه انگبین عسلی مفید برآیا رژیم غذایی گیاهی سلاقارچ بی مغز در خدمت موجودتکامل زبانحقیقت تنها چیزی است که شانوار مغز، مفید و بی خطرعادت کن از بالا نگاه کنیخدا موجود استاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیمواد کوانتومی جدید، ممکنموجود بی مغزی که می توانداحساس گذر سریعتر زماندر دعواها چه میکنی؟اسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیرویای شفافژنهای حاکم بر انسان و انسبا خودت نجنگزبان شناسی مدرن در سطح سلتقویت سیستم ایمنیتشخیص ایدزپیچیدگی های مغزی در درک زمغز اندامی تشنه ی انرژی اشلیک فراموشیآتش منبع انرژیلمس کوانتومیتاثیر فکر بر سلامتحافظه و اطلاعات در کجاست ایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروز مبارکعصب سیاتیکدفاع از پیامبرهمه چیز در زمان کنونی استمیدان مغناطيسي زمین بشر اداراوون تنها داروی تاییدرمان پوکی استخواناسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالروش های صرفه جویی در ایجاکمردرد و علل آنبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زبانسقوط درون جاذبه ای خاص، چتمدن بشری و مغز اخلاقیتعامل انسان با هوش مصنوعمغز بزرگ چالش است یا منفعشکل پنجم مادهآزار دیگری، آزار خود استلزوم گذر انسان از حدها و تاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت 67ایپیداکریندو برابر شدن خطر مرگ و میهمراه سختی، اسانی هستما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکتردرمان زخم دیابتی با تکنواعتقاد اشتباه، نتیجه ی نریه زغالیکودک هشت ساله لازم است آدماده، چیزی نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیسلطان جنگل یا صاحب ملکوتتو یک معجزه ایثبت امواج الکتریکی در عصچقدر به چشم اعتماد کنیمشایسته نیست در جیب خود قرافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل من، ما یا چی؟تاثیر بینش و انتظارات فرحس و ادراک قسمت هجدهماگر میدانی مصیبت بزرگتر دید تو همیشه محدود به مقدهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحدریافت هورمون امید با وربه نقاش بنگرراه فراری نیستکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت درک انسانبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسسوپاپ ها یا ترانزیستورهافن آوری های جدید علیه شناتو در میانه ی جهان نیستی جهان مادی، تجلی فضا در ذهنقش آتش در رسیدن انسان بهشربت ضد خلطالگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت دوازدهمابزار بقا از نخستین هماندانشمندان پاسخ کوانتومی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتدرگیری مغزی در سندرم کووبه سیاهی عادت نکنیمرساناها و ابر رساناها و عکتاب طبیعت در قالب هندسهمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خسیاره ابلهانفارغ التحصیلان، فقیر و دتوهم چیستجهان پر از چیزهای جادویی نقش زبان در سلطه و قدرت اضرورت زدودن افکارامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر خفاش با شیوع همه گیری جدیابزار بقا از نخستین همانداروی کنترل چربی خونهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژندست خدا بارها را از دوشت بیمار مرکز تنفس سلولیزمان به چه دلیل ایجاد میشکشتن عقیده ممکن نیستمرز جدید جستجو و اکتشاف، سال سیزده ماههبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعفرد موفقتوسعه هوش مصنوعی قادر اسجهشهای مفید و ذکاوتی که دنمیتوان بر سیاه سیاه نوشطعمه ی شبکه های ارتباط اجانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاسف بار است انسان، حق خوخواص فلفل سبزابزار بقای موجود زنده از داروی جدید ضد الزایمرهوش مصنوعی تعاملیذخیره ی شگفت انگیز اطلاعاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریبیماری اضطراب عمومیزندگی سلول در بدن، جدای اگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده آینده از روی مشاهستم با شعار قانون بدترین بزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آقله سقوطتکنولوژی جدید که سلول هاجریان انرژی در سیستم های چه زیاد است بر من که در ایعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع خواب و رویاترکیب آمار و ژنتیکابعاد بالاتردر چه مرحله ای از خواب ، رهوش عاطفی قسمت نهمرمز بقای جهش ژنتیکیاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیبیوگرافیزاوسکا درمان گوشرتفاوت قند طبیعی با قند و ترسناک تر از کوریگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفت و شناختسرگیجه از شایعترین اختلاآیا رژیم غذایی گیاهی سلاقبل و بعد از حقیقتتکامل زبانحقیقت خواب و رویانوار مغز، ترجمه ی فعالیت عادت کن خوب حرف بزنیخدا نور آسمان ها و زمین ااولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیاولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیموجودات مقهور ژنها هستنداحساسات کاذبدر سال حدود 7 میلیون نفر اساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیروان سالمکفش و کتاببا خدا باشزبان شناسی نوین نیازمند تلقین اطلاعات و حافظهتصویر خورشید یا خود خورشپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز انسان ایا طبیعتا تماشلیک فراموشیآثار باستانی تمدن های قدلووفلوکساسینتاثیر مشاهده بر واقعیت بحافظه و اطلاعات در کجاستایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز یا روز پایانیعضلانی که طی سخن گفتن چقددفاع در برابر تغییر ساختهمه چیز، ثبت می شودمیدان های مغناطیسی قابل ادب برخورد با دیگراندرمان پوکی استخواناصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلروش های عملی برای رفع کمرکمردرد با پوشیدن کفش منابازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتمدن زیر آبتعداد کلی ذهن ها در جهان مغز بزرگ چالشهای پیش روشکرگزار هر چیزی باش که داآسيب میکروواسکولاریا آسچیزی شبیه نور تو نیستلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت 74ایا کوچک شدن مغزانسان الدو برابر شدن خطر مرگ و میهمراهی میاستنی با برخی سمانند کودکان باشیدارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال درمان ساده ی روماتیسماعتماد به خودریواستیگمینکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی بیش از یک خلا بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیسم زنبور ، کلیدی برای وارتو یک جهان در مغز خودت هسجلو رفتن یا عقبگردنقش قهوه در سلامتیشادی، پاداش انجام وظیفهافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیمن، خود تو هستمتاثیر ترکیبات استاتین (سحس و ادراک قسمت هشتماگر نیروی مغناطیس نباشد دیدن خدا در همه چیزهوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایدریای خدابه نقاش بنگرراه نجاتکاهش مرگ و میر ناشی از ابمخچه فراتر از حفظ تعادلبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدسوخت هیدروژنی پاکفناوری هوش مصنوعی نحوه ختوقف؛ شکستجهان مرئی و نامرئینقش انتخاب از طرف محیط، نشش مرحله تکامل چشمالگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت سومابزار بقا از نخستین هماندانشمندان اولین سلول مصنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازدرگیری اعصاب به علت میتوبه سخن توجه کن نه گویندهرستگاری محدود به یک راه نکتاب، سفری به تاریخمرکز حافظه کجاستبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در دسیاره ابلهانفاصله ها در مکانیک کوانتتوهم و خیالجهان دارای برنامهنقش سجده بر عملکرد مغزضرب المثل یونانیامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر خلا، حقیقی نیستابزار بقا از نخستین همانداروی تشنجی دربارداریهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کرونادستورالعمل مرکز کنترل بیبیماری لبر و نابینایی آنزمان شگفت انگیزگل خاردار، زیباستمرزهای حقیقی یا مرزهای تسانسور از روی قصد بسیاری برخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیفرد یا اندیشهتوسعه برخی شغل ها با هوش جهشهای مفید و ذکاوتی که دنمای موفقیتظهور امواج مغزی در مغز مصاندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل پلاستیک به کربن و سخواص منیزیمابزار بقای موجود زنده از داروی سل سپتهوش مصنوعی در قضاوت های اذره ی معین یا ابری از الکاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنبیماری بیش فعالیزندگی، مدیریت انرژیگیرنده باید سازگار با پیمشاهدات آمیخته با اشتباهستم، بی پاسخ نیستبسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آقلب های سادهتکینگیجریان انرژی در سیستم های نه عدم مطلق بلکه عدم با قعلیت رو به عقبخودت را از اندیشه هایت حفانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نمان چیزی نور را بهاتفاق و تصادفدر ناامیدی بسی امید استهوش عاطفی قسمت هفتمرمز جهاناز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دبیوگرافیزبان فرایند تکاملی برای تفاوت مغز انسان و میمون هترسان نیستیگزارش یک مورد جالب لخته ومغز فکر میکند مرگ برای دیسرگردانیآیا راهی برای بهبود وضعیقبل از آغازتکامل زبان انسان از پیشیحقیقت در علم، هرگز نهایی نوار عصب و عضلهعادت کردن به نعمتخدا بخشنده است پس تو هم بعادت بد را ترک کنخدا تاس نمیریزداولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیمورد نادر همپوشانی دو بیاخلاق و علوم اعصابدر عید نوروز مراقب تصادف استفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری روبات ها قول میدهندکفش بد، عامل مهم کمردردبا طبیعت بازی نکنزبان، نشان دهنده ی سخنگو تلاش ها برای کشف منابع جدتصویر در هم تنیدگی کوانتپیوند مدفوعمغز انسان برای ایجاد تمدشنا در ابهای گرم جنوب نیاآدم عاقل، وقت خودش را هدرلوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر نگاه ناظر هوشیار بحافظه ی ما انسان ها چرا مایمپلانت نخاعی میتواند دنورالژیغم بی پایاندقیق ترین تصاویر از مغز اهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان های کوانتومی خلاادراک ما درک ارتعاشی است درمان آرتروز با ورزش موضاصل بازخوردروش هایی برای مقابله با اکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامسلول های مغزی عامل پارکیتمدنی قدیمی در شمال خلیج تعذیه ی ذهنمغز بزرگ و فعال یا مغز کوشکست حتمیآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت 75ایا این جمله درست است کسیدو داروی جدید برای میاستهمراهی نوعی سردرد میگرنیمانند آب باشارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از ددرمان سرگیجه بدون نیاز باعتماد به خودریاضیات یک حس جدید استکودکان مهاجرماست مالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساسماگلوتید داروی کاهش دهنتو کجای جهانیجلوتر را دیدننقش مهاجرت در توسعه نسل اشب سیاه سحر شودافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیمنابع انرژي پاک سرچشمه حتاثیر تغذیه بر سلامت رواحس و ادراک قسمت هشتاد و ناگر نعمت فراموشی نبود بسدیدگاه نارسای دوگانه ی مهوش مصنوعی متصل با مغزاز نخستین همانند سازها تویتامین کادرک فرد دیگر و رفتارهای ابه نادیدنی ایمان بیاورراه های جدید برای قضاوت رکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناسودمندی موجودات ابزی بر فواید روزه داری متناوبتولید مولکول جدید توسط هجهان مشارکتینقش اتصالات بین سلولهای ششمین کنگره بین المللی سالتهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت سی و هشتمابزار بقا از نخستین هماندانشمندان تغییر میدان مغهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسدرب بسته با غیر خود باز مبهبود حافظه پس از رخدادهرشته نوروایمونولوژی و نقکتابخانهمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زندسیب یکسان و دیدگاه های متفاصله ی همیشگی تصویر سازتوهم وجودجهان در حال نوسان و چرخشنقش غذاها و موجودات درياضربه مغزی در تصادف رانندامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر خلا، خالی نیستابزار بقا از نخستین همانداروی جدید ALSهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شدغدغه نتیجه ی نادانی استبیماری میاستنی گراویسزمان طلایی سکته ی مغزی راگل درون گلدانمزایای شکلات تلخ برای سلسانسور بر بسیاری از حقایبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند نفرد حساس از نظر عاطفی و بتوصیه های سازمان بهداشت جوانان وطننمایش تک نفرهظرف باید پر شود چه با چرک اندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل تراکت صوتی مصنوعی خواص میوه ی بهابزار بقای موجود زنده از داروی ضد چاقیهوش مصنوعی در کامپیوترهاذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعبیماری تی تی پیزندگی، مراتب هوشیاری استگالکانزوماب، دارویی جدیمطالبه ی حق خودستون فقرات انسان دو پا جلبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بقلب و عقلتکامل فردی یا اجتماعیجریان انرژی در سیستم های نهایت معرفت و شناخت درک ععلایم کمبود ویتامین E را خودروهای هیدروژنیانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنتظر نتیجه ی کارهایت بااتوبان اطلاعات و پلِ بیندر هم تنیدگی مرزها و بی مهوش عاطفی قسمت یازدهرمز جهان خاصیت فراکتالاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبیان ژن های اسکیزوفرنی دزبان متغیرتفاوت ها و تمایزها کلید بتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرگشایش دروازه جدیدی از طرمغز قلبسربازان ما محققا غلبه می آیا راهی برای رفع کم آبی قبل از انفجار بزرگتکامل ساختار رگهای مغزی حقیقت راستین انسان علم بنوار عصب و عضلهنوار عصب و عضلهعادت دادن مغز بر تفکرخدای رنگین کماناولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانموسیقی نواخلاق پایه تکامل و فرهنگدرمان نگهدارنده ی اعتیاداستفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیروبات های ریز در درمان بیکل اقیانوس در یک ذرهبالای هر دستی، دستی هستزبان، وسیله شناسایی محیطتلاش های جدید در ALSتصویر زیبا از سلولپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای شادمانی طشناخت ناشناختهآرمانگرای تخیلی نباشلوتیراستامتاثیر نگاه و مشاهده ناظر حافظه ی ما انسان ها چرا مایمپلانت استخوانی در آسینورالژی تریژمینالغم بی پایاندل به دریا بزنهمه جا خیر بکارمیدان بنیادین اطلاعاتادراک، فراتر از آنچه معمدرمان ام اس(مولتیپل اسکلاصل در هم تنیدگی و جهانی روش هایی برای کم کردن اضطکنگره بین المللی سردرد دبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میسلول های بنیادیتمرکز و مدیتیشنتغییرمغز بزرگترین مصرف کننده شکستن مرز دور مغزآسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایلزوم عدم وابستگی به گوگل تاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت 78ایا ابزار هوشمندی یا مغز دو سوی واقعیتهندسه ی پایه ایماه رجبارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کندرمان سرگیجه بدون نیاز باعتماد بی موردریتوکسیمابکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالی با هوش انسانیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیسندرم میلر فیشرتو کز محنت دیگران بی غمیجمجمه انسان های اولیهنقش میدان مغناطیسی زمین شبیه سازی میلیون ها جهان افزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر حرکات چشم بر امواج حس و ادراک قسمت هشتاد و شاگر نعمت فراموشی نبود بسدیروز و امروزهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخواندرک نیازمند شناخت خویش ابه هلال بنگرراه های جدید برای قضاوت رکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ابزاري که وظیفه آن فبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونسی و سه پل اصفهانفواید روزه داری متناوبتولید مثل فقط با یک مادر جهان معنانقش تیروئید در تکامل مغزشعار و عملام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت سی و ششمابزار بقا از نخستین هماندانشمندان روش هاي جدیدی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدرختان چگونه بر تشکیل اببهداشت خوابرشد مغز فرایندی پیچیده اکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز خنده در کجای مغز استبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلوسیر آفرینش از روح تا مغز فتون های زیستیتوهم وجودجهان در حال ایجاد و ارتقانقش غذاها و موجودات درياضررهای مصرف شکر و قند بر امگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاهخواری بر خلاصه ای از مطالب همایش مابزار بقا از نخستین همانداروی جدید s3 در درمان ام هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دذهن ما از در هم شکستن منببیماری میاستنی گراویسزمان، واقعی نیستگل زندگیمسمومیت دانش آموزان بی گسانسور ذهنبرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشرفردا را نمیدانیمتوصیه های غیر دارویی در سجوانان وطنچند نرمش مفید برای کمردرظرفیت مغز چقدر استاندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل سلولهای محافط به سخواص هلو برگ هلوابزار بقای موجود زنده از داروی ضد چاقیهوش مصنوعی در تفکر خلاق اذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردبیماری خود ایمن اعصاب محزندان ذهنیگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبی در مورد تشنجستارگانی قبل از آغاز کیهبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه قلب یا مغزتکامل مادی تا ابزار هوشمجراحی هوشیار مغزنهایت در بی نهایتعلایم کمبود ویتامین E را خورشید مصنوعیانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر زمان ایده آل نشواتوسوکسیمایددر هم تنیدگی کوانتومیهوش عاطفی قسمت پنجمرنگ کردن، حقیقت نیستاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است بیان حقیقتزبان مشترک ژنتیکی موجوداتفاوت ها را به رسمیت بشناتسلیم ارتباط با من برترپل جویی اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهسربرولایزینآیاما مقهور قوانین فیزیکقبرستان ها با بوی شجاعتتکامل شناخت انسان با کشفحقیقت غیر فیزیکیقدم زدن و حرکت دید را تغیتکامل، نتیجه ی برنامه ریحقیقت غیر قابل شناختنوار عصب و عضلهعارضه جدید ویروس کرونا سخدایی که ساخته ی ذهن بشر اوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریموسیقی هنر مایع استاختلا ل در خود عضلهدرمان نابینایان آیا ممکناستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهروبات کیانکلمات بلند نه صدای بلندبالاترین هدف از دولتزدودن نقص از هوش مصنوعیتلاش های جدید در درمان فرتصویر زیبای اصفهانپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طشناخت و معرفت، و نقش آن دآرام باشلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر نگاه انسان بر رفتاحافظه ی هوش مصنوعیایمان به رویانوزاد ناشنوای متولد شده،غیرقابل دیدن کردن مادهدلایلی که نشان میدهد ما بهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدازولام در درمان تشنج ادغام میان گونه های مختلهدف یکسان، در مسیرهای متدرمان با سلول های بنیادیاصل علت و تاثیرروش هایی برای جلوگیری از کنگره بین المللی سردرد دبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی دسلول های بنیادی منابع و اتمرکز بر هدفتغییر الگوی رشد مغزی با زمغز حریص برای خون، کلید تشکستگی لگن یا سکته ی مغزیآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جنمقاومت به عوارض فشار خون تاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت 82ایا بیماری ام اس (مولتیپدولت یا گروهکهندسه ی رایج کیهانماهیچه ی صبرارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیدرمان سرگیجه بدون دارواعتیاد و تلاش های درمانی ریسپریدونکودکان گذشته به آینده فکماشین های دارای روحبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آسندرم کووید طولانیتو پیچیده ترین تکنولوژی جنین مصنوعینقش محیط زندگی و مهاجرت دشبیه سازی سیستم های کوانافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشمنابع انرژی از منابع نهفتاثیر دوپامین و سروتونینحس و ادراک قسمت پنجماگر با مطالعه فیزیک کواندیسک گردنهوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتدرک و احساسبه کدامین گناه کشته شدندراه پیروزی در زندگی چیستکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه تاثیر گذار بر حافظهبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرسیلی محکم محیط زیست بر انفواید زیاد دوچرخه سواریتولید مثل اولین ربات های جهان معکوسنقش حفاظتی مولکول جدید دصبور باشام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع بی نهایت انرژی در دتاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت سیزدهمابزار بقا از نخستین هماندانشمندان روشی برای تبدیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدرختان اشعار زمینبهداشت خواب، امروز در جهرشد مغز علت تمایل انسان بکرونا چه بر سر مغز می آورمرگ چیستبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشانسیستم تخلیه ی مغز بینشی نفروتنی معرفتیتوهم بی خداییجهان ریز و درشتنقش غذاها و موجودات درياضررهای شکر بر سلامت مغزاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژِیم غذایی بر میگخلاصه ای از درمان های جدیابزار بقا از نخستین همانداروی جدید لنفوم و لوکمیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانذهن چند جانبه نیازمند نگبیماری های میتوکندریزمان، اندک استگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان، قماساهچاله ها تبخیر نمیشودبررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پفرزندان زمان خودتوصیه هایی در مصرف ماهیجواب دانشمند سوال کننده چند جهانیعقل مجادله گراندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبر را بردارخواص هندوانهابزار بقای موجود زنده از داروی ضد تشنج با قابليت تهوش مصنوعی در خدمت خلق وحذرات کوانتومی زیر اتمی قاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختبیماری دویکزونیسومایدترکیب حیوان و انسانگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهدسخن نیکو مانند درخت نیکوبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دقلب دروازه ی ارتباطتکامل مداومجراحی گردن همیشه برای دینهادینه سازی فرهنگ اختلاعلائم عصبی آلزایمر، با اخوش قلبی و مهربانیانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استمنحنی که ارتباط بین معرفاتصال مغز و کامپیوتردر هم تنیدگی کوانتومی و پهوش عاطفی قسمت اولرنگین کماناز خود رها شویادآوری خواب و رویابیداری معنوی یعنی دوستی زبان چهار حرفی حیات زمینتفاوت های بین زن و مرد فقتسلیم شدن از نورون شروع مپل خواجو اصفهانمغز مانند تلفن استسردرد میگرنآگاهی فراتر از آگاهیآپومورفین در پارکینسونقدرت مردمتکثیر سلول در برابر توقف حقیقت، آن چیزی نیست که جلنوار عصب و عضله مهم در تشعبارت های مبهم مانند انرخدایا جز تو که را دارمايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلاف خانوادگی را حل کندرمان های اسرار آمیز در آاستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اروح و آب حیاتکلوزاپین داروی ضد جنونباهوش ترین و با کیفیت تریسفر فقط مادی نیستتلاش های جدید در درمان سرتصویربرداری فضاپیمای آممغز انسان رو به کوچک تر ششناخت حقیقت یا آرزوهای گآرامش و دانشلیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر نگاه انسان بر رفتاحافظه انسان و حافظه ی هوشاین پیوند نه با مغز بلکه نوسانات کوانتومی منبع ماغار افلاطوندنیا فریب و سرگرمیهمیشه چشمی مراقب و نگهبامکان زمان یا حافظه زمانادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزدرمان تومورهای مغزی با ااصل عدم قطعیت از کوانتوم روش هایی ساده برای کاهش اکنترل همجوشی هسته ای با هباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصسلول های بدن تو پیر نیستنتمرکز بر امروزتغییر خود یا تغییر دیگرامغز در تنهایی آسیب میبینشگفت نیست من عاشق تو باشمآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پمقایسه رقابت و همکاریتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت 87ایا بدون زبان میتوانیم تدونپزیل در بیماران قلبی هندسه بنیادینماپروتیلینارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگراندرمان سرطان با امواج صوتاعتیاد را به دور بیندازریسدیپلام تنها داروی تایکودکان خود را مشابه خود تماشین دانشبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداسندرم گیلن باره به دنبال تو آرامش و صلحیجنگ هفتاد و دو ملت همه را نقش مرکز تنفس سلولی در بیشبکه های مصنوعی مغز به درافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر دپاکین بر بیماری محس و ادراک قسمت پنجاهاگر تلاش انسان امروز برادیستونی قابل درمانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان درددرک کنیم ما همه یکی هستیمبه امید روزهای بهترراه انسان شدن، راه رفتن وکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخاطب قرار دادن مردم، کابرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانسینوریپا داروی ترکیبی ضدفیلم کوتاه هیروشیما از هتولید یا دریافت علمجهان هوشمندنقش حیاتی تلومر دی ان آ دصبور باشام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پامنابع جدید انرژیتاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت ششمابزار بقا از نخستین هماندانش، قفل ذهن را باز میکنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مدرد و درسبهداشت خواب، رمز حافظه ی رشد در سختی استکریستال هامرگ و میر پنهانبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهسیستم تعادلی بدنفروتنی و غرورتوهم تنهاییجهان شگفت انگیزنقش غذاها در کاهش دردهای ضعیف و قویامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر سلامت دستگاه گوارشخم شدن فضا-زمانابزار بقا از نخستین همانداروی جدید میاستنی گراویهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانذهن هوشیار در پس ماده ی مبیماری های مغز و اعصاب و زمزمه ات مانده در گوشمگلوئونمسیر دشوار تکامل و ارتقاسایه ی هوشیاریبررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسفرضیه ای جدید توضیح میدهتوضیحی ساده در مورد هوش مجواب سنگ اندازیچند جهانیعقل در جهان جدید، عجیب اسانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک الکترومغناطیسی مغابزار بقای موجود زنده از داروی ضد تشنج با قابليت تهوش مصنوعی در خدمت خلق وحرفلکس وتری با توضیح دکتر از تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشبیماری دیستروفی میوتونیزونا به وسیله ویروس ابله ترازودونگامی در درمان بیماریهای معمای اخلاقی قطارسخن و سکوتبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیقلب روباتیکتکامل چشمجز تو که را دارمچهار میلیارد سال تکامل بعلت خواب آلودگی بعد از خوخوش خیالی و خوش بینیانسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها اثر مضر مصرف طولانی مدت ردر هم تنیدگی کوانتومی و دهوش عاطفی قسمت دهمرهبر حقیقیاز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استبیداری و خواب کدام بهتر ازبان نیاز تکاملی استتفاوت های تکاملی در مغز وتست نوار عصب و عضلهپلاسمای غالبمغز مادران و کودکان در زمسردرد میگرن در کودکانسردرد میگرنی در کودکانآپومورفین در پارکینسونقدرت و شناخت حقیقتتأثیر نیکوتین سیگار بر محقایق ممکن و غیر ممکننوار عصب و عضله برای تاییعجول نباشخرما منبع بسیار خوب آنتی ايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیهمانهای ناخوانده عامل اختلال حرکتی مانند لرزش درمان های بیماری آلزایمراستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستروح در جهانی دیگر استکلید نزدیک و نگاه تو بر فباور و کیهان شناسیسفر نامه سفر به بم و جنوب تلاش های جدید شرکت نورالتصور ما ازمشکلات و واقعیمغز انسان رو به کوچکتر شدشناخت درون، شناخت بیرون؛آرامش و سکونلیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر هوش مصنوعی بر مغزحباب های کیهانی تو در تواین اندوه چیستنوشیدن چای برای مغز مفید غرور و علمدنیا مکانی بسیار اسرارآمهمیشه اطمینان تو بر خدا بمکانیک کوانتومی بی معنی ارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزادرمان تشنجاصل، روان و نفس استروش استفاده از بالش طبیکنترل جاذبهبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهسلول بنیادی و ای ال استمساح حد واسط میان مغز کوتغییر دیگران یا تغییر خومغز را از روی امواج بشناسشگفت انگیز بودن کیهانآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا هممقابله ی منطقی با اعتراضتاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت چهلایا تکامل هدفمند استدوچرخه در کاهش دردهای کمهندسه در پایه ی همه ی واکماجرای جهل مقدسارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشدرمان ضایعات نخاعیاعداد بینهایت در دنیای مریشه های مشترک همه ی موجوکودکان را برای راه آماده مبانی ذهنی سیاه و سفیدبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمسندرم پیریفورمیستو افق رویداد جهان هستیجنگ و تصور از جنگنقش نگاه از پایین یا نگاهشبکیه های مصنوعیافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروهای ضد التهاب حس و ادراک قسمت پنجاه و یاگر خواهان پیروزی هستیدژا وو یا اشنا پنداریهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهدرک احساسات و تفکرات دیگبه بالا بر ستارگان نگاه کراه بی شکستکایروپاکتیک چیستمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار سیناپس، شگفتی خلقتفیلمی بسیار جالب از تغییتولید پاک و فراوان انرژیجهان هوشیارنقش خرچنگ های نعل اسبی درصبر لازمه ی پیروزی استامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیمناطق خاص زبان در مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت شصت و هشتابزار بقا از نخستین هماندانش، یک انسان را ناسازگهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار درد باسن و پا به دلیل کاهبوزون هیگز چیسترشد، رسیدن به یک هدف نیستکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهسیستم دفاعی بدن علیه مغز فرگشت و تکامل تصادفی محض توهم جداییجهان شگفت انگیز و بی زماننقشه مغزی هر فرد منحصر بهطلوع و حقیقتانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر عصاره تغلیظ شده گیخونریزی مغز در سندرم کووابزار بقا از نخستین همانداروی جدید کنترل قند خونهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادذهن و زندگیبیماری های ژنرالیزه ی عصزنان باهوش ترگمان میکنی جرمی کوچکی در مسئول صیانت از عقیده کیسسایه را اصالت دادن، جز فربررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجودفساد اقتصادی سیتماتیک درتوضیحات دکتر فاطمی در موجوسازی مدرنچند جهانی و علمعقل سالمانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از داروی ضد تشنج توپیراماتهوش مصنوعی درمانگر کامپیرفتار مانند بردهاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استبیماری سلیاکزیان غذاهای پرچربترازودونگاهی لازم است برای فهم و معماری، هندسه ی قابل مشاسخن پاک و ثابتبعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میقلب را نشکنتکامل و ارتقای نگاه تا عمجستجوی متن و تصویر به صورچهار ساعت پس از کشتار خوکعماد الدین نسیمی قربانی خوشبختی چیستانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو منشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات فشار روحی شدیددر هر سوراخی سر نکنهوش عاطفی قسمت دومروی و منیزیم در تقویت استاز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستبیرون اصل است یا درونزبان و کلمه حتی برای کسانتفاوت های زبانی سرمنشا تتست کم هزینه ی بزاق برای پمبرولیزوماب در بیماری چمغز چون ابزار هوش است دلیپناه به بیابانمغز چگونه صداها را فیلتر سردرد و علتهای آنآب زندگی است قسمت چهارمقدرت کنترل خودتأثیر نگاه انسان بر رفتاحل مشکلنوار عصب و عضله تعیین محلعدم توقف تکامل در یک انداخسته نباشی باباايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیممیوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلال خواب فرد را مستعد درمان های بیماری اس ام ایاستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استروح رهاییکلید، در ناشناخته هاستباید از انسان ترسیدپیوند اندام از حیوانات بسفر به مریخ در 39 روزتلاش هایی در بیماران قطع تصور از زمان و مکانمغز ایندگان چگونه استشناسایی تاریخچه ی تکاملیآرامش عقللا اکراه فی الدینتاثیر ویتامین دی بر بیماحباب هایی تو در تواین ایده که ذرات سیاهچالنوعی سکته مغزی ، وحشتناک غربال در زندگیدنیای شگفت انگیز کوانتومهمیشه به آنچه داری، خوشنمکانیزمهای دفاعی در برابارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تدرمان جدید ALSاصلاح خطا با رفتن بر مسیرروش جدید تولید برقکندن ریشه ی خودبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استسلول بنیادی در درمان ایدتنفس هوازی و میتوکندریتغییر دادن ژنها آیا روزی مغز زنان جوانتر از مغز مرشگفت زده و حیران باشآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین مقابله با کرونا با علم استاثیر گیاه خواری بر رشد وحس و ادراک قسمت چهل و هفتایجاد احساساتدوچرخه سواری ورزشی سبک و هندسه زبانِ زمان استماجرای عجیب گالیلهارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگدرمانهای بیماری پارکینسبقا با سازگارترین فرد اسریشه های مشترک حیاتکوری گذرای ناشی از موبایمباحث مهم حس و ادراکبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمسندرم پیریفورمیستو انسانی و انسان، شایستجنگ داده هانقش نظام غذایی در تکامل مشباهت مغز و کیهانافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروی ضد تشنج سدیم حس و ادراک قسمت پنجاه و داپل ویژن پرو در تشخیص بیمدژاوو یا آشناپنداریهوش مصنوعی الفاگواز واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزردرک تصویر و زبان های مخلتبه بالاتر از ماده بیندیشراه طولانی را به سلامت گذکار امروز را به فردا نیندمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانسیگار عامل افزایش مرگ ومفیروز نادریتولید اندام با چاپ سه بعدجهان های بسیار دیگرنقش داروهاي مختلف معروف صبر و واقعیتامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاصی از مغز در جستجتاثیر درجه حرارت بر عملکحس و ادراک قسمت شصت و دوابزار بقا از نخستین هماندائما بخوانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقدرد زانو همیشه نیاز به جربوزون هیگز جهان را از متلز گهواره تا گورکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و سوال از قاتلبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازسکوت و نیستیفراموش کارها باهوش تر هستوهم جدایی و توهم علمجهانی که نه با یک رخداد و نقشه های مغزی جدید با جزیطلای سیاهانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریک ترین بخش شبخونریزی مغزی کشندهابزار بقا از نخستین همانداروی جدید آلزایمرهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانذهن و شیمی بدنبیماری های روانی با تاثیزنجیرها را ما باید پاره کگنجینه ای به نام ویتامین مسئولیت جدیدساخت سلول عصبی حتی پس از بررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته وفشار و قدرتتیوتیکسن داروی ضد جنونجامعه ی آسمانیچند روش ساده برای موفقیتعقلانیت بدون تغییرخواص انارانرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟(قسمتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از داروی ضد جنون در درمان تیهوش مصنوعی درخدمت خلق وحرفتار وابسته به شکلاز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستبیماری شارکو ماری توثزیباترین چیز در پیر شدنتراشه مغز بدون واسطه ی دگاهی مغز بزرگ چالش استمعنی روزهسخت ترین حصاربعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی قوی تر باشتکامل و ریشه ی مشترک خلقتجستجوی هوشیاری در مغز مانون و القلمعنصر اصلی تعیین واقعیتخوشبختی دور از رنج های مانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پمهمان ناخواندهاثرات مفید قهوهدر والنتاین کتاب بدید همهوش عاطفی قسمت سومرویکردهای جدید ضایعات نخاز روده تا مغزژن همه چیز نیستبیست تمرین ساده برای جلوزبان و بیان نتیجه ساختماتفاوت ایستایی و تکاپوتست آر ان اس دز میاستنی گ