دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

موفقیت هوش مصنوعی در امتحان بورد تخصصی

موفقیت هوش مصنوعی: ChatGPT
امتحانات بورد رادیولوژی را پشت سر می گذارد!
هوش مصنوعی، در برابر هوش طبیعی یا همکار هوش طبیعی
16 مه 2023
تشخیص بالینی، هنر پزشک در رویارویی مستقیم با بیمار است ولی امروزه با وجود صدها روش پیشرفته ی آزمایشگاهی و رادیولوژی، تشخیص ها دقیق تر و ساده تر، شده است.
با وجود تسهیل کار پزشک در تشخیص، استفاده ی زیاد از روش های پاراکلینیک، گاهی باعث تشخیص های اشتباه می‌شود.
اعتماد زیاد پزشکان بر این روش ها، نگاهی از بیرون بیمار، بر بیماری اوست. چون بیماری، جدای از بیمار، قابل تصور نیست نگاه بر بیماری جدای از بیمار، آن نگاه بالینی نیست که از زبان بیمار، بیان می‌شود.
پیشرفت های کنونی در هوش مصنوعی و تشخیص های رادیولوژی و آزمایشگاهی با کمک آن، هرچند برای بحث های تئوریک و علمی و کمک به پزشکان برای رسیدن به تشخیص درست، خوب است ولی تا پر کردن جای پزشکان انسانی، راه بزرگی در پیش دارد.
خلاصه: ChatGPT با موفقیت یک آزمون به سبک هیئت بورد رادیولوژی را گذرانده است و پتانسیل مدل های بزرگ زبانی را در زمینه های پزشکی نشان می دهد.
این مطالعه از 150 سوال چند گزینه ای استفاده کرد که شبیه سبک آزمون های کالج سلطنتی کانادا و هیئت بورد رادیولوژی آمریکا بود.
ChatGPT،
بر اساس مدل GPT-3.5، به 69٪ از سوالات به درستی پاسخ داد، درست زیر نمره قبولی 70٪.
با این حال، نسخه ی به روز شده GPT-4، توانست از آستانه ی عبور با امتیاز 81 درصد، فراتر رود که پیشرفت های قابل توجهی را به ویژه در سوالات تفکر مرتبه بالاتر نشان می دهد.
علی‌رغم این پیشرفت‌ها، محدودیت‌ها در قابلیت اطمینان و نادرستی‌های احتمالی، که توهمhalucination نامیده می‌شوند، همچنان مانع از قابلیت استفاده از ChatGPT در آموزش و تمرین پزشکی، می‌شود.
بر اساس دو مطالعه ی تحقیقاتی جدید منتشر شده در مجله ی Radiology، آخرین نسخه ChatGPT در آزمونی- که به سبک بورد رادیولوژی برگزار شد، و پتانسیل مدل‌های بزرگ زبانی را برجسته می‌کند- موفق بود، اما محدودیت‌هایی را آشکار می‌کند که مانع از قابلیت اطمینان می‌شوند .
ChatGPT یک چت ربات هوش مصنوعی
است که از یک مدل یادگیری عمیق، برای تشخیص الگوها و روابط بین کلمات در داده‌های آموزشی گسترده ی خود، استفاده می‌کند تا پاسخ‌های مشابه انسان‌ را ایجاد کند. اما از آنجا که هیچ منبعی از حقیقت در داده‌های آموزشی آن، وجود ندارد، این ابزار می‌تواند پاسخ‌هایی ایجاد کند که در واقع نادرست هستند.
راجش بایانا MD، FRCPC، رادیولوژیست و سرپرست فناوری در دانشگاه پزشکی تصویربرداری تورنتو در کانادا، می‌گوید: «استفاده از مدل‌های بزرگ زبانی مانند ChatGPT در حال افزایش است.
تحقیق ما بینشی در مورد عملکرد ChatGPT در زمینه رادیولوژی ارائه می دهد و پتانسیل باورنکردنی مدل های بزرگ زبانی را به همراه محدودیت های فعلی- که آن را غیرقابل اعتماد می کند- برجسته می کند.
دکتر بایانا خاطرنشان کرد که ChatGPT اخیراً به عنوان سریع ترین برنامه ی مصرفی در حال رشد در تاریخ، نامگذاری شده است و چت ربات های مشابه در موتورهای جستجوی محبوبی مانند گوگل و بینگ گنجانده شده اند که پزشکان و بیماران برای جستجوی اطلاعات پزشکی از آنها استفاده می کنند.
دکتر بایانا و همکارانش برای ارزیابی عملکرد آن بر روی سوالات آزمون هیئت بورد رادیولوژی و بررسی نقاط قوت و محدودیت‌ها، ابتدا ChatGPT را بر اساس GPT-3.5- که در حال حاضر رایج‌ترین نسخه است- آزمایش کردند.
محققان از 150 سوال چند گزینه ای برای مطابقت با سبک، محتوای آزمون های کالج سلطنتی کانادا و هیئت بورد رادیولوژی آمریکا استفاده کردند.
سوالات شامل تصاویر نبودند و بر اساس نوع سوال، گروه بندی شدند تا بینشی در مورد عملکرد بدست آورند: تفکر مرتبه پایین (یادآوری دانش، درک پایه) و مرتبه ی بالاتر (اعمال، تجزیه و تحلیل، ترکیب کردن).
سوالات تفکر مرتبه بالاتر، بر اساس نوع (توضیح یافته های تصویربرداری، مدیریت بالینی، محاسبه و طبقه بندی، ارتباط بیماری) طبقه بندی شدند.
عملکرد ChatGPT به طور کلی و بر اساس نوع سوال و موضوع، مورد ارزیابی قرار گرفت. اعتماد زبان در پاسخ ها نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.
محققان دریافتند که ChatGPT بر اساس GPT-3.5 به 69 درصد سؤالات (104 از 150) به درستی پاسخ می دهد که نزدیک به نمره قبولی 70 درصدی است که توسط کالج سلطنتی در کانادا استفاده می شود.
این مدل در مورد سؤالاتی که نیاز به تفکر مرتبه ی پایین تر داشتند (84٪، 51 از 61)، عملکرد نسبتاً خوبی داشت، اما با سؤالات مربوط به تفکر مرتبه بالاتر (60٪، 53 از 89) به چالش کشیده شد.
به طور خاص، با سؤالات مرتبه بالاتر شامل شرح یافته های تصویربرداری (61٪، 28 از 46)، محاسبه و طبقه بندی (25٪، 2 از 8)، و کاربرد مفاهیم (30٪، 3 از 10)به چالش کشیده شد.


عملکرد ضعیف آن در سؤالات تفکر مرتبه بالاتر با توجه به فقدان پیش آموزش خاص رادیولوژی، تعجب آور نبود.
GPT-4
- که در مارس 2023 به شکل محدود برای کاربران به صورت پولی منتشر شد- به طور خاص ادعا می کند قابلیت های استدلال پیشرفته را نسبت به GPT-3.5 بهبود بخشیده است.
در مطالعه بعدی، GPT-4 به 81% (121 از 150) سوالات مشابه به درستی پاسخ داد، و عملکرد بهتری از GPT-3.5 داشت و از آستانه عبور از 70% فراتر رفت. GPT-4 در سؤالات تفکر مرتبه بالاتر (81٪)، به ویژه مواردی- که شامل توصیف یافته های تصویربرداری (85٪) و کاربرد مفاهیم (90٪) بودند- بسیار بهتر از GPT-3.5 عمل کرد.
یافته‌ها نشان می‌دهد که GPT-4 توانست قابلیت‌های استدلال پیشرفته را به عملکرد بهبود یافته در زمینه ی رادیولوژی، ترجمه کند. آنها همچنین درک زمینه‌ای بهتر از اصطلاحات خاص رادیولوژی، از جمله توصیفات تصویربرداری را پیشنهاد می دهند، که برای فعال کردن برنامه‌های پایین دستی آینده، بسیار مهم است.
دکتر Bhayana گفت: مطالعه ی ما بهبود قابل توجهی در عملکرد ChatGPT در رادیولوژی در یک دوره زمانی کوتاه، نشان می دهد و پتانسیل رو به رشد مدل های بزرگ زبانی را در این زمینه برجسته می کند.
GPT-4
هیچ بهبودی در سؤالات تفکر مرتبه ی پایین نشان نداد (80٪ در مقابل 84٪) و به 12 سؤال نادرست، پاسخ داد که GPT-3.5 به درستی پاسخ داد، و سؤالات مربوط به قابلیت اطمینان آن برای جمع آوری اطلاعات را ایجاد کرد.
دکتر Bhayana گفت: ما در ابتدا از پاسخ های دقیق و مطمئن ChatGPT به برخی از سوالات چالش برانگیز رادیولوژی، شگفت زده شدیم، اما بعدا به همان اندازه از اظهارات بسیار غیرمنطقی و نادرست، شگفت زده شدیم.
البته، با توجه به نحوه عملکرد این مدل‌ها، پاسخ‌های نادرست، نباید به‌ویژه تعجب‌آور باشد.»
تمایل خطرناک ChatGPT برای ایجاد پاسخ‌های نادرست، که توهم نامیده می‌شود، در GPT-4 کمتر دیده می‌شود، اما در حال حاضر هنوز قابلیت استفاده از آن را در آموزش و تمرین پزشکی محدود می‌کند.
هر دو مطالعه، نشان دادند ChatGPT به طور مداوم از زبان قطعی confident languageاستفاده می‌کرد، حتی اگر جواب نادرست باشد.
دکتر بایانا خاطرنشان می کند که این به ویژه برای افراد تازه کار که ممکن است پاسخ های نادرست قطعی را تشخیص ندهند، اگر صرفاً برای اطلاعات چت تکیه شود، خطرناک است.
برای من، این بزرگترین محدودیت آن است. در حال حاضر، ChatGPT بهترین استفاده را برای جرقه زدن ایده ها، کمک به شروع فرآیند نوشتن پزشکی و در خلاصه سازی داده ها دارد. دکتر Bhayana گفت: اگر برای یادآوری سریع اطلاعات، استفاده شود، همیشه باید واقعیت را بررسی کرد.
نویسنده: لیندا بروکس
منبع: RSNA
نتیجه
با وجود اینکه هیچ پیش‌آموزشی مخصوص رادیولوژی وجود نداشت، ChatGPT تقریباً یک معاینه به سبک هیئت رادیولوژی را بدون عکس، پشت سر گذاشت. در سؤالات تفکر درجه ی پایین و سؤالات مدیریت بالینی عملکرد خوبی داشت، اما با سؤالات تفکر مرتبه بالاتر شامل شرح یافته های تصویربرداری، محاسبه و طبقه بندی و کاربرد مفاهیم به چالش کشیده شد.
خلاصه
GPT-4
در رادیولوژی: بهبود در استدلال پیشرفته
ChatGPT
یک مدل شبکه عصبی قدرتمند است که متعلق به خانواده مدل‌های زبان بزرگ (LLM) ترانسفورماتور پیش‌آموزش‌دهی ژنراتور
(GPT)
است. علیرغم اینکه ChatGPT عمدتاً برای مکالمات شبیه انسان ایجاد شده است، تطبیق پذیری قابل توجهی از خود نشان داده است و پتانسیل ایجاد انقلاب در بسیاری از صنایع را دارد. https://neurosciencenews.com/ai-radiology-chatgpt-23252/?fbclid=IwAR28Arp0ypbnd-h6PIKncb6mHUOcnZAWaGOBcRNhmzWciXK3_cYKtF8Y46s


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مهندسی ژنتیک در حال تلاش اصلاح خطا با رفتن بر مسیرکندن ریشه ی خوددرمان نگهدارنده ی اعتیادتلاش ها برای کشف منابع جدبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استروبات کیانمغز را از روی امواج بشناستاثیر نگاه ناظر هوشیار بآشنا پنداریچگونه هموساپينس بر زمین زدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبا از سلولایجاد احساساتشناخت و معرفت، و نقش آن دقدرت انسان در نگاه به ابعهندسه زبانِ زمان استحافظه ی ما انسان ها چرا مارزش های وارونهوقتی فهمیدی خطا کردی برگغار افلاطوندل به دریا بزنمیوتونیک دیستروفیبقا با سازگارترین فرد اسکوری گذرای ناشی از موبایمبانی ذهنی سیاه و سفیددرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمدنی قدیمی در شمال خلیج بخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمروش هایی برای جلوگیری از نقش نگاه از پایین یا نگاهتاثیر گیاه خواری بر رشد وافسردگی و اضطراب در بیمانگاه از کنار و یا از روبرسلول های بنیادی منابع و اتغییراپل ویژن پرو در تشخیص بیمشکستگی لگن یا سکته ی مغزیلاموژین داروی ضد اوتیسم؟هوش مصنوعی الفاگوحس و ادراک قسمت 78از واقعیت امروز تا حقیقتویتامین دی گنجینه ای بزردو سوی واقعیتما انسانها چه اندازه نزدبه بالاتر از ماده بیندیشکار امروز را به فردا نیندمدل همه جانبه نگر ژنرالیدرمان سرگیجه بدون نیاز بتو کجای جهانیبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زبانریسپریدوننقش خرچنگ های نعل اسبی درتاثیر تغذیه بر سلامت رواامیوتروفیک لترال اسکلروچالش دیدگاه های سنتی در بسندرم کووید طولانیجمجمه انسان های اولیهابزار بقا از نخستین همانشبیه سازی سیستم های کوانملاحظه های اخلاقی دربارههوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتاد و شاز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقدیروز و امروزماده ی تاریکبوزون هیگز جهان را از متلکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و میر بسیار بالای ناشدرک نیازمند شناخت خویش اتولید مولکول جدید توسط هبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازراه پیروزی در زندگی چیستنقشه مغزی هر فرد منحصر بهتاثیر درجه حرارت بر عملکALS نگاهی کامل بر بیماری وانفجار بزرگ پایان بوده انجات در اعتماد به خودسیلی محکم محیط زیست بر انجهان معناابزار بقا از نخستین همانصبور باشمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سی و ششماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطاندانشمندان روش هاي جدیدی بیماری های روانی با تاثیگنجینه ای به نام ویتامین مسئول صیانت از عقیده کیسدرختان چگونه بر تشکیل ابتوهم وجودبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته ورشد مغز علت تمایل انسان بچند جهانی و علمتاثیر رژیم گیاه خواری بر فیزیک مولکولها و ذرات در انرژی تاریک که ما نمی توچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک سیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان در حال ایجاد و ارتقاابزار بقای موجود زنده از ضررهای شکر بر سلامت مغزمنبع نور واقعی و ثابت، حقهوش مصنوعی درخدمت خلق وحخلاصه ای از مطالب همایش ماز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستداروی جدید s3 در درمان ام بیماری شارکو ماری توثگاهی مغز بزرگ چالش استمعماری، هندسه ی قابل مشاذهن چند جانبه نیازمند نگتوصیه های سازمان بهداشت بعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی زمان، اندک استچهار ساعت پس از کشتار خوکساهچاله ها تبخیر نمیشودتبدیل تراکت صوتی مصنوعی فراموشی همیشه هم بد نیستانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و جهل رو به پجوانان وطناثرات مفید قهوهعقل مجادله گرمنبع هوشیاری کجاست قسمت53هوش عاطفی قسمت سومخواص هلو برگ هلواز روده تا مغزژن همه چیز نیستداروی ضد چاقیبیست تمرین ساده برای جلوذرات کوانتومی زیر اتمی قپناه به بیابانمغز چون ابزار هوش است دلیتکامل فردی یا اجتماعیآب زندگی است قسمت چهارمزونیسومایدنوار عصب و عضله برای تاییسخن نیکو مانند درخت نیکوفشار روحی، همیشه بد نیست ايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمجراحی هوشیار مغزاختلال خواب فرد را مستعد علت خواب آلودگی بعد از خوخورشید مصنوعیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز، چقدر حقیقی استکلید، در ناشناخته هاستدر هم تنیدگی کوانتومیتفاوت ها و تمایزها کلید بباید از انسان ترسیدرنگین کمانمغز انسان رو به کوچکتر شدتکامل ساختار رگهای مغزی آرامش عقلزبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم ارتباط با من برتراین ایده که ذرات سیاهچالنوشیدن چای برای مغز مفید سردرد میگرنقیچی ژنتیکیهمیشه به آنچه داری، خوشنحقیقت غیر فیزیکیارتقا یا بازگشت به قبل ازهر چیز با هر چیز دیگر در تعبارت های مبهم مانند انرخدای رنگین کمانهر جا که جات میشه، جات نیعجول نباشخدایی که ساخته ی ذهن بشر مهندسی بدناصول انجام برخی نرمش ها دکندر در بیماریهای التهابدرمان نابینایان آیا ممکنتلاش های جدید در ALSبحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هروح و آب حیاتمغز زنان جوانتر از مغز مرتاثیر نگاه و مشاهده ناظر آشناپنداری چیستچگونه هوشیاری خود را توسسفر فقط مادی نیستتصویر زیبای اصفهانایران بزرگشناخت حقیقت یا آرزوهای گقدرت ذهنهندسه، نمایشی از حقیقتحافظه ی هوش مصنوعیارزش های حقیقی ارزش های غوقتی ناراحتی چیکار میکنیغرور و علمدلایلی که نشان میدهد ما بمیگرن و پروتئین مرتبط با بقا در ازای بیماریکی غایب شدی تا نیازمند دلمباحث مهم حس و ادراکدرمان با سلول های بنیادیتمرکز و مدیتیشنبخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انساروش هایی ساده برای کاهش انقش نظام غذایی در تکامل متاثیر گیاه خواری بر رشد وافسردگی و ساختار مغزنگاه از بیرون مجموعهسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر الگوی رشد مغزی با زاپی ژنتیکشگفت نیست من عاشق تو باشملایو دوم دکتر سید سلمان فهوش مصنوعی اکنون می توانحس و ادراک قسمت 82از کجا آمده ام و به کجا میویروس مصنوعیدولت یا گروهکما انسانها چه اندازه نزدبه جای محکوم کردن دیگران کار با یگانگی و یکپارچگیمدل هولوگرافیک ژنرالیزهدرمان سرگیجه بدون داروتو کز محنت دیگران بی غمیبرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح ریسدیپلام تنها داروی تاینقش داروهاي مختلف معروف تاثیر حرکات چشم بر امواج امید نیکو داشته باش تا آنچاالش ها در تعیین منبع هوسندرم گیلن باره به دنبال جنین مصنوعیابزار بقا از نخستین همانشبکه های مصنوعی مغز به درملاحظات بیهوشی قبل از جرهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجماز تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیددیسک گردنبی نهایت در میان مرزهاکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ و سوال از قاتلدرک و احساستولید مثل فقط با یک مادر برخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی دراه انسان شدن، راه رفتن ونقشه های مغزی جدید با جزیتاثیر درجه حرارت بر عملکNVG 291انقراض را انتخاب نکنیدنجات در راستگوییسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان معکوسابزار بقا از نخستین همانصبور باشمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سیزدهماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه ادانشمندان روشی برای تبدیبیماری وسواسگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئولیت جدیددرختان اشعار زمینتوهم وجودبررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود داردرشد در سختی استچند روش ساده برای موفقیتتاثیر رژیم گیاهخواری بر فیزیک هوشیاریانرژی خلا ممکن استچرا پس از بیدار شدن از خوسیستم تعادلی بدنجهان ریز و درشتابزارهای پیشرفته ارتباط ضعیف و قویمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی ساخته هوش طبیخلاصه ای از درمان های جدیاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی داروی جدید لنفوم و لوکمیبیماری ضعف عضلات نزدیک بگاهی جهت را عوض کنمعنی روزهذهن هوشیار در پس ماده ی متوصیه های غیر دارویی در سبعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مزمزمه ات مانده در گوشمنون و القلمسایه ی هوشیاریتبدیل سلولهای محافط به سفراموشی و مسیر روحانیانعطاف پذیری مکانیسمی علنسبیت عام از زبان دکتر برجواب دانشمند سوال کننده اثرات مفید روزه داریعقل در جهان جدید، عجیب اسمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمهوش عاطفی قسمت ششمخواص هندوانهاز سایه نترسژن هوش و ساختارهای حیاتی داروی ضد تشنج با قابليت تبیش از نیمی از موارد انتقرفلکس وتری با توضیح دکتر پنج اکتشاف شگفت آور در مومغز چگونه صداها را فیلتر تکامل مادی تا ابزار هوشمآب زندگی است قسمت هفتمزونا به وسیله ویروس ابله نوار عصب و عضله تعیین محلسخن و سکوتفضا و ذهن بازای نعمت من در زندگیمنعناعجراحی گردن همیشه برای دیاختلال در شناسایی حروف و عماد الدین نسیمی قربانی خوش قلبی و مهربانیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیاهیچ وقت خودت را محدود به کلام و زبان، گنجینه ای بسدر هم تنیدگی کوانتومی و پتفاوت ها را به رسمیت بشنابابا زود بیاپیوند اندام حیوانات به ارهبر حقیقیمغز ایندگان چگونه استتکامل شناخت انسان با کشفآرامش(سکوت) stillness و تکاپوزبان نیاز تکاملی استتسلیم شدن از نورون شروع ماین ابتدای تناقض هاستنوعی سکته مغزی ، وحشتناک سردرد میگرن در کودکانقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصهمیشه داناتر از ما وجود دحقیقت غیر قابل شناختارتوکين تراپی روشی جديد ارتباط میکروب روده و پارهر حرکت خمیده می شود و هر عدم توقف تکامل در یک انداخدایا جز تو که را دارممهربانی، شرط موفقیتاصول توسعه ی یک ذهن کاملکندر علیه سرطاندرمان های اسرار آمیز در آتلاش های جدید در درمان فربحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستروح در جهانی دیگر استمغزهای کوچک بی احساستاثیر نگاه انسان بر رفتاآشتی بهتر استچگونه واکسن کرونا را توزسفر نامه سفر به بم و جنوب تصویربرداری فضاپیمای آمایرادهای موجود در خلقت بشناخت درون، شناخت بیرون؛قدرت شناختی انسان، محدودهنر فراموشیحافظه انسان و حافظه ی هوشارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی پر از گل شدی خودت را غربال در زندگیدنیا فریب و سرگرمیمیگرن و خواببقای حقیقی در دور ماندن اکیهان خود را طراحی میکندمبتکران خودشکوفادرمان تومورهای مغزی با اتمرکز بر هدفبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیدروش استفاده از بالش طبینقش نظریه تکامل در شناساتاثیر گیاه خواری بر رشد واقلیت خلاقنگاه از دور و نگاه از نزدسلول بنیادی و ای ال استغییر خود یا تغییر دیگراابتدا سخت ترین استشگفت انگیز بودن کیهانلازم است هیچ کاری نکنیدهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت 87از کسی که یک کتاب خوانده ویروس های باستانی، مغز مدونپزیل در بیماران قلبی ما اکنون میدانیم فضا خالبه جای تولید، بیشتر گوش ککارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل هولوگرافیک تعمیم یافدرمان سرطان با امواج صوتتو پیچیده ترین تکنولوژی برای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان ریشه های مشترک همه ی موجونقش درختان در تکاملتاثیر دوپامین و سروتونینامید نجاتنابینایی در نتیجه ی گوشی سندرم پیریفورمیسجنگ هفتاد و دو ملت همه را ابزار بقا از نخستین همانشبکیه های مصنوعیممانتین یا آلزیکسا یا ابهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمردیستونی قابل درمانبی نظمی مقدمه شناختکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ انتقال است یا نابود شدرک کنیم ما همه یکی هستیمتولید مثل اولین ربات های برخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثراه بی شکستنقشه با واقعیت متفاوت استاثیر درجه حرارت بر عملکفقر داده ها در هوش مصنوعیانواع سکته های مغزینخاع ما تا پایین ستون فقرسیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشمندابزار بقای موجود زنده از صبر لازمه ی پیروزی استمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت ششماز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن دانش، قفل ذهن را باز میکنبیماری کروتز فیلد جاکوبگوهر با نظر دیگران سنگ نممسئولیت در برابر محیط زیدرد و درستوهم بی خداییبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیرشد، رسیدن به یک هدف نیستچندین ماده غذایی که ماننتاثیر رژِیم غذایی بر میگفیزیک و هوشیاریانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا ارتعاش بسیار مهم استسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیزابزارهای بقا از نخستین هطلوع و حقیقتمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی، کیفیت فریب مخم شدن فضا-زماناز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیشنهاد خوب برای آسان داروی جدید میاستنی گراویبیماریهای تحلیل عضلانی اگاهی در پارکینسون باید پمعاینه قبل از نوار عصب و ذهن و زندگیتوصیه هایی در مصرف ماهیبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویروزنان باهوش ترنوآوری ای شگفت انگیز دانسایه را اصالت دادن، جز فرتبر را بردارفراموشی آرماناهمیت کنترل خشمچسبیدن به خود، مانع بزرگ جواب سنگ اندازیاثرات مضر ماری جواناعقل سالممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش عاطفی بیشتر در زنانخواص اناراز سایه بگذرژن یا نقشه توسعه مغز و نقداروی ضد تشنج با قابليت تبیشتر کمردردها نیازی به رفتار مانند بردهپول و شادیمغز ناتوان از توجیه پیداتکامل مداومآب زندگی است قسمت اولزیان غذاهای پرچربترازودوننوار عصب و عضله در مطب دکسخن پاک و ثابتفضای قلب منبع نبوغ استهفت چیز که عملکرد مغز تو جز تو که را دارماختلال در شناسایی حروف و عنصر اصلی تعیین واقعیتخوش خیالی و خوش بینیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیکلام، در تحولی شگفت آور بدر هم تنیدگی کوانتومی و دتفاوت های بین زن و مرد فقباد و موجپیوند سر آیا ممکن استروی و منیزیم در تقویت استمغز ابزار بقای برتر مادیتکامل، نتیجه ی برنامه ریآرزوها را کم کنزبان و کلمه حتی برای کسانتست نوار عصب و عضلهاین بیمار را باید چه کار نیوالینسردرد میگرنی در کودکانقانون مندی نقشه ژنتیکی مهمیشه راهی هستحقیقت، آن چیزی نیست که جلهمیشه عسل با موم بخوریمحقایق ممکن و غیر ممکنارتباط ماده و انرژیهرچیز با یک تاب تبدیل به عدم تعادل دوپامین، فقط بخرما منبع بسیار خوب آنتی موفقیت هوش مصنوعی در امتاصول سلامت کمرکو کیو تن coQ10درمان های بیماری آلزایمرتلاش های جدید در درمان سربحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استروح رهاییمغز، فقط گیرندهتاثیر نگاه انسان بر رفتاآغاز فرایند دانستنچگونه آن شکری که می خوریمسفر به مریخ در 39 روزتصور ما ازمشکلات و واقعیایستادن در برابر آزادی بشناسایی تاریخچه ی تکاملیقدرت عشقهنر حفظ گرهحباب های کیهانی تو در توارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی تو از یاد گرفتن باز مقالاتدنیا مکانی بسیار اسرارآممیگرن و روزه داریبلندی در ذهن ما درک بلندیکیهانِ هوشیارِ در حال یامتواضع باشدرمان تشنجتمرکز بر امروزبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسوروش جدید تولید برقنقش هورمون های تیروئید دتاثیر گیاه خواری بر رشد واقیانوس نادانینگاه از درون قفس یا بیرونسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دیگران یا تغییر خوابتدایی که در ذهن دانشمنشگفت زده و حیران باشلبخند بزن شاید صبح فردا زهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت چهلاز آغاز خلقت تا نگاه انساویرایش DNA جنین انسان، بردوچرخه در کاهش دردهای کمما از اینجا نخواهیم رفتبه خوبی های دیگران فکرکنکارهایی بیش از طراحی و گپمدل های ریز مغز مینی بریندرمان ضایعات نخاعیتو آرامش و صلحیبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخریشه های مشترک حیاتنقش ذهن و شناخت در حوادث تاثیر دپاکین بر بیماری مامید یا ناامیدی؟ناتوانی از درمان برخی ویسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگابزار بقا از نخستین همانشباهت مغز و کیهانمن و وجود توهمیهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و یاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که دژا وو یا اشنا پنداریبی هیچ می ایی و بی هیچ میرکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ تصادفیدرک احساسات و تفکرات دیگتولید یا دریافت علمبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشودراه طولانی را به سلامت گذنقص های سیستمی ایمنیتاثیر درجه حرارت بر عملکفلج نخاعی با الکترودهای انیس بی کساننخاع درازتر یا کوتاهتر کسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان هوشیارابزار بقای موجود زنده از صبر و واقعیتمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت شصت و هشتاز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهدانش، یک انسان را ناسازگبیماری گیلن باره و بیمارگویید نوزده و ایمنی ساکتمستند جهان متصلدرد باسن و پا به دلیل کاهتوهم تنهاییبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده ز گهواره تا گورچندجهانیتاثیر سلامت دستگاه گوارشفیزیک آگاهیانسولینچرا به هم اعتماد نمیکنیمسکوت و نیستیجهان شگفت انگیز و بی زمانابزارهای بقا ازنخستین همطلای سیاهمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی، اتفاقات و تحخونریزی مغز در سندرم کوواز تکامل تا مغز از مغز تا یک آلل ژنتیکی که از نئاندداروی جدید کنترل قند خونبیماری، رساله ای برای سلگذر زمان کاملا وابسته به معادله ها فقط بخش خسته کنذهن و شیمی بدنتوضیحی ساده در مورد هوش مبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجزنجیرها را ما باید پاره کنوار مغز مشاهده ی غیر مستساخت سلول عصبی حتی پس از تحریک الکترومغناطیسی مغفرایند پیچیده ی خونرسانیاهرام مصر از شگفتی های جهنسبت ها در کیهانجوسازی مدرناجزای پر سلولی بدن انسان عقلانیت بدون تغییرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش عاطفی در زنان بیشتر ااز علم جز اندکی به شما داژن درمانی در درمان چاقیداروی ضد تشنج توپیراماتبیشتر علم، در نادانسته هرفتار وابسته به شکلپول و عقیدهمغز و قلب در جنین موش مصنتکامل چشمآب زندگی است قسمت دومزیباترین چیز در پیر شدنترازودوننوبت کودکانسخت ترین حصارفضای خالی ای وجود نداردهفت سین یادگاری از میراث جستجوی متن و تصویر به صوراختلالات مخچهعوامل موثر در پیدایش زباخوشبختی چیستمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیاهیچ کس مانند تو نگاه نمیککلرال هیدرات برای خواباندر هر سوراخی سر نکنتفاوت های تکاملی در مغز وباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیمارانرویکردهای جدید ضایعات نخمغز ابزار برتر بقاتکثیر سلول در برابر توقف آزمون تجربی، راهی برای رزبان و بیان نتیجه ساختماتست کم هزینه ی بزاق برای اینکه به خاطرخودت زندگی نیکولا تسلاسردرد و علتهای آنقانون گذاری و تکاملقانون جنگلهمیشه، آنطور نیست که هستحل مشکلارتباط متقابل با همه ی حیهرگز از زندگی یا امکاناتعدم درکخسته نباشی باباموفقیت در تفکر استاضطراب و ترسکوچ از محیط نامناسبدرمان های بیماری اس ام ایتلاش های جدید شرکت نورالبحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزروزه داری متناوب، مغز را مغز، همه ی واقعیت را نمیبتاثیر هوش مصنوعی بر مغزآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه انتظارات بر ادراک سفر به درون سفری زیباتصور از زمان و مکاناکنون را با همه ی نقص هایشناسایی زبان حیوانات با قسم به فقرهنر دانستنحباب هایی تو در توارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی خودت را در آینه دیدیتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیای شگفت انگیز کوانتوممیگرن سردردی ژنتیکی که ببلوغ چیستکیست هیداتید مغزمجموعه های پر سلولی بدن مدرمان جدید ALSتمساح حد واسط میان مغز کوبخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهروش صحبت کردن در حال تکامنقش هورمون زنانه استروژنتاثیر گیاه خواری بر رشد والکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از درون مجموعه با نگسلول بنیادین از مخاط بینتغییر دادن ژنها آیا روزی ابتذال با شعار دینشگفتی های نقشه ی ژنتیکیلحظات خوش با کودکانهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت چهل و هفتاز انفجار بزرگ تا انفجار ویشن پرودوچرخه سواری ورزشی سبک و ما اشیا را آنطور که هستندبه خودت مغرور نشوکاربرد روباتهای ريزنانومدیون خود ناموجوددرمانهای بیماری پارکینستو افق رویداد جهان هستیبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شریشه های اخلاقنقش روی و منیزیم در سلامتتاثیر داروهای ضد التهاب امید جدید بر آسیب نخاعیناتوانی در شناسایی چهره سندرم پای بی قرارجنگ داده هاابزار بقا از نخستین همانشباهت مغز با کیهان مادیمن کسی در ناکسی دریافتم هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و داز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجردژاوو یا آشناپنداریبی ذهن و بی روحکشف ژن جدید، می تواند گستمرگ عاطفه و محبتدرک تصویر و زبان های مخلتتولید پاک و فراوان انرژیبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استرابطه تشنج و اوتیسمنقص در تشخیص هیجانات عامتاثیر درجه حرارت بر عملکفلج بل، فلجی ترسناک که آنانگشت ماشه اینخستین تمدن بشریسیاهچاله هاجهان های بسیار دیگرابزار بقای موجود زنده از صبر بسیار بایدمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت شصت و دواز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغدائما بخوانبیماری آلزایمر، استیل کوگوش دادن بهتر از حرف زدنمشکل از کجاستدرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم جداییبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصازمین در برابر عظمت کیهاننه ناامیدی بلکه ارتقاتاثیر عصاره تغلیظ شده گیفیزیکدانان ماشینی برای تانسولین هوشمندچرا بیماری های تخریبی مغسکوت، پر از صداجهانی که نه با یک رخداد و ابزارهای بقای موجود زندهطوفان فقر و گرسنگی و بی سمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش احساسیخونریزی مغزی کشندهاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانداروی جدید آلزایمربیمارستان هوش مصنوعیگذشته را دفن کنمعجزه های هر روزهذهن پر در برابر آگاهیتوضیحات دکتر فاطمی در موتفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملزندگی فعال و مثبت روند آلنوار مغز با توضیح دکتر فاساخت شبکه عصبی مصنوعی با تحریک عمقی مغزفرایند تکامل و دشواری هااولویت بندی ها کجاستنسبت طلایی، نشانه ای به سجامعه ی آسمانیاجزایی ناشناخته در شکل گعقیده ی بی عملمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش عاطفی در زنان بیشتر اازدواج های بین گونه ای، رژن ضد آلزایمرداروی ضد جنون در درمان تیبا همه مهربان باشرفتار اجتماعی انسان، حاصپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز و هوش، برترین ابزار بتکامل و ارتقای نگاه تا عمآب زندگی است قسمت سومزیباترین چیز در افزایش ستراشه مغز بدون واسطه ی دای همه ی وجود مننور از عمق تاریکیسخت ترین کار، شناخت خود اقفس دور خود را بشکنهم نوع خواری در میان پیشیجستجوی هوشیاری در مغز مااختلالات حرکتی در انسانعوامل ایجاد لغت انسانی و خوشبختی دور از رنج های ممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس حقیقت را درون مغز کم کردن کالری روشی سودمندر والنتاین کتاب بدید همتفاوت های زبانی سرمنشا تبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهارویا و واقعیتمغز از بسیاری حقایق می گرتأثیر نیکوتین سیگار بر مآزمون ذهنی گربه ی شرودینزبان و بیان، در سایه پیشرتست آر ان اس دز میاستنی گاینکه خانواده ات سالم بانیاز به آموزش مجازی دیجیسردرد به دلیل مصرف زیاد مچیز جدید را بپذیرسردرد تنشنقانون جنگلهمکاری یا رقابتحلقه های اسرارآمیزارتباط چاقی و کاهش قدرت بهز ذره، یک دنیاستعدالت برای من یا برای همهخطا در محاسبات چیزی کاملمولکول ضد پیریاطلاع رسانی اینترنتیکوچک شدن مغز از نئاندرتادرمان های جدید ALSتلاش هایی در بیماران قطع بحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمروزه داری و التهاب زیانبمغزتان را در جوانی سیم کشتاثیر ویتامین دی بر بیماآغاز مبهم آفرینشچگونه به سطح بالایی از هوسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصاویر زیبای رعد و برقاکوییفلکسشناسایی سلول های ایمنی اقضاوت ممنوعهنر رها شدن از وابستگیحد و مرزها توهم ذهن ماستارزش خود را چگونه میشناسوقتی خورشید هست شمع به کاصفحه اصلیدنیایی پر از سیاهچاله میگرن شدید قابل درمان اسبلعیدن ستاره توسط سیاهچاکیست کلوئید بطن سوممجرم، گاهی قربانی استدرمان جدید مولتیپل میلومتنفس هوازی و میتوکندریبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهروشهای نو در درمان دیسک بنقش ویتامین K در ترمیم استاثیر گیاه خواری بر رشد والکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه حقیقی نگاه به درون اسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر زودتر اتصالات مغزیابداع دی ان ای بزرگترین دشگفتی های زنبور عسللرزش ناشی از اسیب به عصبهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت چهل و هشتاز بار خود بکاه تا پرواز واقعیت فیزیکی، تابعی از دوپامین قابل حل در آبما به جهان های متفاوت خودبه خودت نگاه کنکاربرد روباتهای ريز، در مدیریت اینترنت بر جنگدرماندگی به دلیل عادت کرتو انسانی و انسان، شایستبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم رژیم های غذایی و نقش مهم نقش روزه داری در سالم و جتاثیر داروی ضد تشنج سدیم امید درمان کرونا با هماننادیدنی ها واقعی هستندسندرم پس از ضربه به سرجنبه های موجی واقعیتابزار بقا از نخستین همانشباهت های ریشه ای چند بیممن پر از تلخیمهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و ساز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتدگرگونی های نژادی و تغییبی سوادی در قرن 21کشف ارتباط جدیدی از ارتبمرگی وجود ندارددرک حقیقت نردبان و مسیری تولید اندام با چاپ سه بعدبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مرادیوی مغز و تنظیم فرکاننقطه ی رسیدن به قلهتاثیر درجه حرارت بر عملکفلج خوابانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تصویر از سیاهچالهسیاهچاله های فضایی منابعجهان هایی در جهان دیگرابزار بقای موجود زنده از صد قدح، نفتاده بشکستمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت شصت و ششاز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی ددارچینبیماری الزایمرگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکلات نخاعیدردهای سال گذشته فراموش توهم جدایی و توهم علمبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیزمین زیر خلیج فارس تمدنی نه به اعدامتاریک ترین بخش شبفال نیکوانسان قدیم در شبه جزیره عچرا حیوانات سخن نمی گوینسکوت، در برابر گزافه گویجهانی که از یک منبع، تغذیابزارهای بقای از نخستین طوفان بیداریمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش احساسیخونریزی مغزی کشنده ولی قاز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توداروی جدید آلزایمر تاییدبیندیشگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه ی چشمذهن تو همیشه به چیزی اعتقتیوتیکسن داروی ضد جنونتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از زندگی هوشمند در خارج از زنوار مغز ترجمه رخدادهای ساخت شبکه عصبی با الفبای تحریک عمقی مغز در آلزایمفرایند حذف برخی اجزای مغاولین قدم شناخت نقص های خنشانه های گذشته در کیهان جاودانگی مصنوعیاحیای بینایی نسبی یک بیمعلم و ادراک فقط مشاهده ی خواص اردهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش عاطفی رمز آزادگیژنها نقشه ایجاد ابزار هودارویی خلط آوربا هوش مصنوعی خودکار روبرقیبی قدرتمند در برابر مپوشاندن خود از نورمغز و اخلاقتکامل و ریشه ی مشترک خلقتآب، زندگی است(قسمت پنجم)زیر فشار کووید چه باید کرتراشه ها روی مغزای آنکه نامش درمان و یادشنور درونسختی ها رفتنی استقفس ذهنهمه چیز موج استحفره در مغزاختلالات صحبت کردن در انعواملی که برای ظهور لغت اخیالپردازی نکنمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ اندر هیچکمی زاویه ی دیدت را عوض کدر یک فراکتال هر نقطه مرکتفاوت ایستایی و تکاپوبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییررویا و کابوسمغز به تنهایی برای فرهنگ تأثیر نگاه انسان بر رفتاآزمون ذهنی گربه شرودینگرزبان و تکلم برخی بیماریهتشنچ پانایوتوپولوس تشنج این، فقط راه توستاینترنت بدون فیلتر ماهواچیزی منتظر شناخته شدنسردرد سکه ایقانونمندی و محدودیت عالمهمانند سازی در انسانحمله ویروس کرونا به مغزارتباط هوش ساختار مغز و ژهزینه ای که برای اندیشیدعسل طبیعی موثر در کنترل بخطا در محاسبات چیزی کاملمولتیپل اسکلروز در زنان اطلاعات حسی ما از جهان، چکوچکی قلبدرمان های جدید میگرنتلاش در تولید انرژی به رنبحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خوردروزه داری و بیمار ی ام اس مغزتان را در جوانی سیمکشتاثیر ویروس کرونا بر مغز إِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه باغبانی باعث کاهش سفر دشوار اکتشافتصادف یا قوانین ناشناختهاکسی توسین و تکامل پیش اشهر زیرزمینی در ژاپن براقطار پیشرفتهنر، پر کردن است نه فحش دحریص نباشاز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی ریشه ها عمیقند از چیسوالات پزشکیدنیا، هیچ استمیاستنی گراویس بدون آنتیبنی عباس، ننگی بر تاریخکپسول ژری لاکتمحل درک احساسات روحانیدرمان جدید میگرن با انتی تنفس هوازی و میتوکندریبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشروشهای شناسایی قدرت شنوانقش ژنتیک در درمان اختلاتاثیر گیاه خواری بر رشد والکترودهای کاشتنینگاه دوبارهسلول عصبی، در محل خاص خودتغییر عمودی سر انسان از پابزار هوش در حال ارتقا ازشانس یا نتیجه ی تلاشلرزش دست ها و گردن و سر ETهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهل و دوماز بحث های کنونی در ویروسواقعیت چند سویهدورترین نقطه ی قابل مشاهما با کمک مغز خود مختاريمبه دنبال رستگاری باشکاش شرف اجباری بود یا حتیمدیریت اضطراب، از مهمتریدرها بسته نیستتو با همه چیز در پیوندیبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی رژیم های غذایی و نقش مهم نقش رژیم غذایی بر رشد و اتاثیر درجه حرارت بر مغزامیدهای جدید برای بازیابنادیدنی ها بیشتر از دیدنسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییابزار بقا از نخستین همانشباهت کیهان و مغزمن بی من، بهتر یاد میگیرمهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجاه و شاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده تودانش قدرت استبی شرمیکشف جمجمه ای درکوه ایرهومراقب خودتون و خانواده هدرک دیگرانتولید سلولهای جنسی از سلبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمراز تغییرنقطه ای بود و دگر هیچ نبوتاثیر درجه حرارت بر عملکفلج خواب چیستانتقال ماده و انرژینخستین روبات های زنده ی جسیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهابزار بقای موجود زنده از صداقتمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک سی و هفتماز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندداروهای مصرفی در ام اسبیماری ای شبیه آلزایمر و گوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات بین دو همسر و برخیدردی که سالهاست درمان نشتوهم جسمبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهزمان چیستنه به اعدامتاریکی من و تو و گرد و غبافاکسیبتانسان میوه ی تکاملچرا حجم مغز گونه انسان درسکته مغزیجهانی پر از سیاهچاله یا پابزارهای دفاعی و بقای موطوفان زیباییمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش بشری تهدید برای بشریخواندن ، یکی از شستشو دهناز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امداروی جدید ای ال اسبیهوش کردن در جراحی و بیمگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی علمتیک و اختلال حرکتیتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند بازندگی و دارایینوار مغز در فراموشی هاساختن آیندهتخریب مغز به دلیل کمبود بفراتر از دیوارهای باوراولین مورد PML به دنبال تکنشانه های پروردگار در جهجایی برای یاد گرفتن باقی احیای بینایی نسبی یک بیمعلم و روحخواص باداممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوشمندی کیهانژنها ، مغز و ارادهدارویی ضد بیش فعالی سیستبا هر چیزی که نفس می کشد مرقابتی بی هدف یا رقابتی هپیموزایدمغز و اخلاقتکامل ابزار هوش ، راه پر آتاکسیزیرفون داروی ضد ام استراشه ی هوش مصنوعی در مغزای جان جان بی تن مرونوروفیبروماتوزسختی در بلند شدن از روی صقفس را بشکنهمه چیز و هیچ چیزحق انتخاباختلالات عضلانی ژنتیکعوارض ازدواج و بچه دار شدخانه ی تاریکمنبع هوشیاری در کجاست؟ قاستخوان های کشف شده، ممکهیچگاه از فشار و شکست نترکمالگرایی دشمن پیشرفتدر کمتر از چند ماه سوش جدتفاوت ارباب و رهبر حقیقیبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکانرویا و خبر از آیندهمغز بیش از آنچه تصور میشوتأثیر شیرینی های حاوی لوآزادی در چیستزبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج چیستزبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج و حرکات شبه تشنجی قااینترنت، حقیقت جامعه ی فچیزی خارج از مغزهای ما نیسردرد عروقی میگرنقارچ بی مغز در خدمت موجودهمجوشی هسته ای، انرژِی بحمایت از طبیعتارتباط پیوسته ی جهانهزینه سنگین انسان در ازاعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطای ادراک کارمامواد کوانتومی جدید، ممکناطلاعاتی عمومی در مورد مکوچکترین چیز یک معجزه اسدرمان های جدید در بیماری تلاشی برای درمان قطع نخابحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به روزه داری سلول های بنیادمغط یک گیرنده استتاثیر ژنها بر اختلالات خافت فشار خون ناگهانی در وچگونه تکامل مغزهای کنونیسفرنامه سفر به بم و جنوب تضادهای علمیاکسکاربازپین در درمان تششواهدی از نوع جدیدی از حاقطره قطرههوموارکتوس ها ممکن است دحرکات چشم، ترجمه کننده ی از مخالفت بشنووقتی شروع به بیدار شدن میپیامهای کاربراندندان ها را مسواک بزنید تمیاستنی گراویس در جوانانبه قفس های سیاهت ننازکامپیوتر سایبورگمحل درک احساسات روحانی ددرمان جدید کنترل مولتیپلتنفس بدون اکسیژنبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی اروشی برای بهبود هوش عاطفنقش گرمایش آب و هوا در همتاثیر گیاه خواری بر رشد والگو نداشتیمنگاهی بر قدرت بینایی دراسلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات منطقه بویایی مغزابزار بقا از نخستین همانشانس یا تلاشلرزش عضله یا فاسیکولاسیوهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهل و سوماز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستديدن با چشم بسته در خواب ما بخشی از این جهان مرتبطبه زودی شبکه مغزی به جای کتاب گران و پرهزینه شد ولمداخله ی زیانبار انساندرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو با باورهایت کنترل میشبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران رارژیم ضد التهابینقش رژیم غذایی در رشد و اتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدوار باش حتی اگر همه چنادانی در قرن بیست و یکم،سندرم دزدی ساب کلاوینجنسیت و تفاوت های بیناییابزار بقا از نخستین همانشباهت زیاد بین سلول هاي عمننژیتهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و چهاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمردانش محدود به ابعاد چهاربی عدالتی در توزیع واکسن کشف جدید تلسکوپ جیمز وبمراحل ارتقای پله پله کیهدرک درست از خود و هوشیاریتولترودینبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده راست دستی و چپ دستینقطه بی بازگشتتاثیر درجه حرارت بر عملکفلج دوطرفه عصب 6 چشمانتروپی و هوشیارینرمش های مفید برای درد زاسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان یکپارچهابزار بقای موجود زنده از صدای بم با فرکانس پایین، منابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی به کمک هوش طبیحس و ادراک- قسمت پنجاه و از تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریداروهای ام اسبیماری ای شبیه ام اس مولتگیلگمش باستانی کیستمشکلات روانپزشکی پس از سدرد، رمز موفقیتتوهمات و شناخت حقیقتبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخزمان و مکان، ابعاد کیهان نه بدبخت بلکه نادانتاریکی و نورفاجعه ی جهل مقدسانسان ها می توانند میدان چرا خشونت و تعصبسکته ی مغزی در جوانانجهانی در ذهنابعاد و نیازهای تکاملیطولانی ترین شبمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش در طبیعتخواندن، دوست روزهای سختاز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده داروی جدید برای میاستنی بیهوشی در بیماران دچار اگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه ی علم در کنترل کرونتیکاگرلور داروی ضد انعقاتفاوت قند طبیعی با قند و آیا دست مصنوعی به زودی قازندگی بی دودنوار مغز در تشخیص بیماری ساختن آینده، بهترین روش تداوم مهم است نه سرعتفرار در فرار از میزبان، داولین مورد پیوند سر در اننشانه های بیداری روحیجایی خالی نیستاحتیاط در ورزش زانو در خاعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهخواص بادام زمینیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسکلت خارجی در درمان اختهوشمندسازی زندان هاژنهای مشترک بین انسان و وداستانها و مفاهیمی اشتبابا آتش، بازی نکن و بعد از رموزی از نخستین تمدن بشرپیموزایدمغز و سیر تکامل ان دلیلی تکامل تکنولوژیآتاکسی فریدریشزیرک ترین مردمتراشه ی بیولوژِیکایمونوگلوبولین وریدی IVIgنورون هاي مصنوعی می توانسدسازی روش مناسب برای مققله برای دیدن نه برای به همه چیز کهنه میشودحقیقت قربانی نزاع بین بی اختراع جدید اینترنت کوانعید نوروز مبارکخانواده پایدارمنبع هوشیاری در کجاست؟(قاستروژن مانند سپر زنان دهیپرپاراتیروئیدیسمکمردرددر آرزوهایت مداومت داشتهتفاوتهای جنسیتی راهی براباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهانرویا بخشی حقیقی از زندگی مغز باستانی، هنوز نقش هاتئوری تکامل امروز در درمآزادی عقیده، آرمانی که تآزار حقیقیزبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج به صورت اختلال رفتاایندرالچیزی شبیه نور تو نیستسرطان کمیت گراییقبل و بعد از حقیقتهمدلی و هوش عاطفیحوادث روزگار از جمله ویرارتباط انسانی، محدود به هزاران سال چشم های بینا وعشق درونی به یگانگی خلقتخطای حسموجود بی مغزی که می توانداطلاعاتی عمومی در مورد مکووید نوزده و خطر بیماری ماده ی خالیدرمان های جدید سرطانتلاشی تازه برای گشودن معبحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکروزهای بد باقی نمیماندنفرت، اسیب به خود استتاثیر کلام در آیات کلام بافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه جمعیت های بزرگ شکل سفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادهاگر فقط مردم میفهمیدند کشواهدی از دنیسوان(شبه نئلمس کوانتومیهورمون شیرساز یا پرولاکتحرکت چرخشی و دائمی کیهاناز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس سایتهای دیگرده روش موفقیتمیدان مغناطيسي زمین بشر به مغز خزندگان خودت اجازکانال یوتیوب دکتر سلمان محدودیت چقدر موثر استدرمان جدید ام استنها مانع در زندگی موارد بدون بار گذشتهپرسشگری نامحدودروشی جدید در درمان قطع نخنقش پیش زمینه ها و اراده تاثیر گیاه خواری بر رشد والگو و عادت را بشکن و در انگاهی بر توانایی اجزاي بسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات مغز پس از 40 سالگیابزار بقا از نخستین همانشاهکار قرنلزوم گذر انسان از حدها و هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت نهماز تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستدی متیل فومارات(زادیوا)(ما تحت کنترل ژنها هستیم یبه زیر پای خود نگاه نکن بکتاب زیست شناسی باورمدارک ژنتیکی چگونه انساندرون قفس یا بیرون از آنتو باید نیکان را به دست ببرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ونقش زنجبیل در جلوگیری از تاثیر درجه حرارت بر عملکامیدوارینازوکلسینسندرم سردرد به دلیل افت فجهل مقدسابزار بقا از نخستین همانشباهت زیاد بین سلول هاي عمن، ما یا چی؟هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و یکاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیددانش بی نهایتبیمار 101 ساله، مبتلا به سکشیدن مادی روشی برای جلومرز مرگ و زندگی کجاستدرک عمیق در حیواناتتومورها و التهاب مغزی عابرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هرجزخوانی هایی که امروز بنقطه، وجود است یا فاصلهتاثیر درجه حرارت بر عملکفن آوری های جدید علیه شناانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید در سرگیجهسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کنونی و مغز بزرگتریابزار بقای موجود زنده از صرع و درمان های آنمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی به شناسایی کاحس و ادراک- قسمت بیست و پاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قداروهای تغییر دهنده ی سیبیماری اسپینال ماسکولار گیاه بی عقل به سوی نور میمشکلات روانپزشکی در عقب درس گرفتن از شکست هاتوکل بر خدابزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انقزمان و گذر آن سریع استنه جنگ و نه خونریزیتاریکی خواهد ترسیدفارغ التحصیلان، فقیر و دانسان یک کتابخانه استچرا در مغز انسان، فرورفتسکته ی چشمیجهان، تصادفی نیستابعاد اضافه ی کیهانطی یکصد هزار سال اخیر هرچمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت 11خواب و بیداری نوسانی مغزاز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومداروی جدید برای کاهش وزنبیو الکترونیک؛ ترکیب موجذهن خود را مشغول هماهنگیگربه شرودینگر و تاثیر مشمعجزه در هر لحظه زندگیتیروفیبان موثر در سکته ی آیا رژیم غذایی گیاهی سلازندگی در جمع مواردی را برنوار مغزی روشی مهم در تشخساختار فراکتال وجود و ذهتداخل مرزها و صفات با بینفرد موفقاولین هیبرید بین انسان و نظام مثبت زندگیجاذبهاحتیاط در تعویض داروهاعلم به ما کمک میکند تا موخواص شکلات تلخمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسکار، لگوی هوشمندهوشیاری و وجودژنهای هوش ، کدامنددخالت در ساختار ژنهابا تعمق در اسرار ابدیت و رمز و رازهای ارتباط غیر کپیچیدگی های مغزمگسمغز کوانتومیتکامل جریان همیشگی خلقتآتاکسی مخچه ای خودایمنزیست شناسی کل در جزء فراکتربیت کودکان وظیفه ای مهایمپلانت مغزینورون های ردیاب حافظهسرنوشتقله سقوطهمه چیز در زمان مناسبحقیقت آنطور نیست که به نظادامه بحث تکامل چشمعامل کلیدی در کنترل کارآخاویار گیاهیمنبع خواب و رویااسرار آفرینش در موجهاوکينگ پیش از مرگش رسالکمردرد ناشی از تنگی کانادر آسمان هدیه های نادیدنتقلید مرحله ای نسبتا پیشبارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز رویا تخیل یا واقعیتمغز برای فراموشی بیشتر کتئوری تکامل در پیشگیری و مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟تئوری جدید، ویران کردن گآزار دیگری، آزار خود استزبان و شناخت حقیقت قسمت ستشنج عدم توازن بین نورون ایپیداکرینسرعت فکر کردن چگونه استقبل از آغازهمراه سختی، اسانی هستحکمت الهی در پس همه چیزارتباط از بالا به پایین مهستي مادي ای که ما کوچکترعشق، شلوغ کردن نیستخطر آلودگی هواموجودات مقهور ژنها هستنداعتقاد اشتباه، نتیجه ی نکودک هشت ساله لازم است آدماده ای ضد التهابیدرمان های رایج ام استلاشی جدید در درمان ام اسبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیروزهای سختنقاشی هایی با بوی گذشته یتاثیر کپسول نوروهرب بر نافتخار انسانچگونه جمعیت های بزرگ شکل سفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیداگر میدانی مصیبت بزرگتر شیر و دوغ باداملووفلوکساسینهوش فوق العاده، هر فرد اسحس متفاوتاز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صحدهن، بزرگترین سرمایهمیدان های مغناطیسی قابل به نقاش بنگرکاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت های حافظه و حافظدرمان جدید ای ال اس، توفرتنها در برابر جهانبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسروشی جدید در درمان نابیننقش پیشرفته ی سلول های بنتاثیر گیاه خواری بر رشد والگوی بنیادین و هوشیارینگاهت را بلند کنسلام تا روشناییتغییرات آب و هوایی که به ابزار بقا از نخستین همانشاهکار شش گوشلزوم سازگاری قانون مجازاهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهارماز تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت های متفاوتدین اجباریمانند کودکان باشیدبه سیاهی عادت نکنیمکتاب طبیعت در قالب هندسهمروری بر تشنج و درمان هایدرون و بیرون، جدای از هم تو برای خزیدن خلق نشده ایبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خرژیم غذایی سالم و ضد التهنقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدواری و مغزنبودن مدرک و شاهد، مدرک سوی ما آید نداها را صداجهان فراکتالابزار بقا از نخستین همانشجاعت و ترسمن، خود تو هستمهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و دواز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژندانشمندان موفق به بازگردبیمار مرکز تنفس سلولیکشتن عقیده ممکن نیستمرز بین انسان و حیوان کجادرگیری قلب در بیماری ویرتومورهای نخاعیبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعرحم مصنوعینمیتوان با بیرون انداختنتاثیر رو ح و روان بر جسمفناوری هوش مصنوعی نحوه خانحراف و حقیقتنرمش های موثر در کمردردسیاهچاله ی تولید کنندهجهان کاملی در اطراف ما پرابزار بقای موجود زنده از ضایعه ی شبکه لومبوساکرالمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی تعاملیحس و ادراک- قسمت شصت و چهاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریداروهای ضد بیماری ام اس وبیماری اضطراب عمومیگیاه خواری و گوشت خوار کدمشاهده گر جدای از شیء مشادست و پا زدن در سایه؟توپیراماتبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آزمان و صبرنه روش تقویت مغزتاریخ همه چیز را ثبت کردهفاصله ها در مکانیک کوانتانسان باشچرا ذرات بنیادی معمولاً جهش های ژنتیکی مفید در ساابعاد بالاترطیف انسفالیت، گیلن باره منبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت نهمخواب زمستانی سلول های سراز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیداروی جدید برای ای ال اسبیوگرافیذهن خالی از شلوغی افکارگزیده ای از وبینار یا کنفمعرفی مورد نادر بیماری گتکلم در گیاهانآیا رژیم غذایی گیاهی سلازندگی در سیاهچالهنوار مغز، مفید و بی خطرساختار شبکه های مغزی ثابترقی واقعی یا شعار ترقیفرد یا اندیشهاولین تصویر در تاریخ از سنظریه ی تکامل در درمان بیجاذبه و نقش آن در شکلگیریاحساس گذر سریعتر زمانعلم بدون توقفخواص شگفت هویجمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسارت و پرخوریهوشیاری و افسردگیژنهای حاکم بر انسان و انسدر موج، راز خلقت نهفته اسبا خودت نجنگرمز گشایی از اتصالات مغزپیچیدگی های مغزی در درک زمغز آیندگان چگونه است ؟تکامل داروینی هنوز در حاآتش منبع انرژیزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه فعالیت های عضله به ایمپلانت مغزی و کنترل دو نوروپلاستیسیتی چیستسریع دویدن مهم نیستقلب های سادههمه چیز در زمان کنونی استحقیقت افراداداراوون تنها داروی تاییعادت همیشه خوب نیستخار و گلمنتظر نمان چیزی نور را بهاسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالکمردرد و علل آندر آستانه ی موج پنجم کوویتقلید از روی طبیعتبازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زبانرویا حقی از طرف خدامغز بزرگ چالش است یا منفعتا 20 سال آینده مغز شما به آسيب میکروواسکولاریا آسزبان جانسوزتشویق خواندن به کودکانایا کوچک شدن مغزانسان السطح آگاهی، رخدادهای زندگقبل از انفجار بزرگهمراهی میاستنی با برخی سحافظه میتواند بزرگترین دارتباط بین هوش طبیعی و هوهستی ما پس از شروعی چگال عصب حقوق نورولووخطر حقیقی، خود انسان استمورد نادر همپوشانی دو بیاعتماد به خودکودک ایرانی که هوش او از ماده، چیزی نیستدرمان های علامتی در ام استمایل زیاد به خوردن بستنبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیروزهای سخت میگذردچقدر به چشم اعتماد کنیمتاثیر کپسول نوروهرب بر تافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه حافظه را قویتر کنیسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجاگر نیروی مغناطیس نباشد شیشه ی بازالتی و سیلیکونلوب فرونتال یا پیشانی مغهوش مصنوعی می تواند بر اححس چشایی و بویاییاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایدو ویژگی انتزاع و قدرت تجمیدان های کوانتومی خلابه نقاش بنگرکاهش مرگ و میر ناشی از ابمحدودیت درک انساندرمان جدید سرطانتنهاییبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیدروشی جدید در درمان سکته منقش آتش در رسیدن انسان بهتاثیر گیاه خواری بر رشد والگوبرداری از طبیعتچالش هوشیاری و اینکه چرا سلاح و راهزنیتغییرات تکاملی سر انسان ابزار بقا از نخستین همانشاید گوشی و چشمی، آماده شلزوم سازگاری قانون مجازاهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت نوزدهماز تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت و مجازدین، اجباری نیستمانند آب باشبه سخن توجه کن نه گویندهکتاب، سفری به تاریخمرکز هوشیاری، روح یا بدن درون آشفته ی تو و ظاهر خنتو تغییر و تحولیبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در درژیم غذایی ضد التهابینقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدی به این سوی قبر نیستنباید صبر کرد آتش را بعد سوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان قابل مشاهده بخش کوچابزار بقا از نخستین همانشرکت نورالینک ویدیویی ازمنابع انرژي پاک سرچشمه حهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و سواز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کرونادانشمندان نورون مصنوعی سبیماری لبر و نابینایی آنگل خاردار، زیباستمرز جدید جستجو و اکتشاف، درگیری مغز در بیماری کویتومورهای ستون فقراتبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیرحم مصنوعینمیتوان بر سیاه سیاه نوشتاثیر روده بر مغزفواید روزه داری متناوباندوه در دنیا استنرمشهای مهم برای تقویت عسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهابزار بقای موجود زنده از ضایعه ی عروقی مخچهمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی در قضاوت های احسن یوسف باغچه ی مناز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنداروهای ضد تشنج با توضیح بیماری بیش فعالیگیرنده باید سازگار با پیمشاهده آینده از روی مشاهدست کردن در گوشتوانایی مغز و دیگر اجزای بسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آزمان واقعیت است یا توهمچه زیاد است بر من که در ایتاریخ، اصیل نیست و ساخته فاصله ی همیشگی تصویر سازانسان جدید از چه زمانی پاچراروياها را به یاد نمی آجهش های ژنتیکی غیر تصادفاتفاق و تصادفطبیعت موجی جهانمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت هفتمخواب سالم عامل سلامتیاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دداروی جدید برای دیابتبیوگرافیذهن سالمگزارش یک مورد جالب لخته ومعرفت و شناختتکنولوژی های جدید و حالتآیا راهی برای بهبود وضعیزندگی زمینی امروز بیش از نوار مغز، ترجمه ی فعالیت سادیسم یا لذت از آزار دادتروس جریان انرژیفرد حساس از نظر عاطفی و باولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیجبران از دست رفته هااحساسات کاذبعلم در حال توسعهخواص عجیب لوبیامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاساس انسان اندیشه و باور هوشیاری کوانتومیکفش و کتابدر میان تاریکی و روشناییبا خدا باشرمز پیشرفت تواضع است نه طپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز اندامی تشنه ی انرژی اتکامل داروینی هنوز در حاآثار باستانی تمدن های قدزیست، مرز افق رویداد هستترجمه ی فعالیت های عضله بایمپلانت مغزی کمک میکند نوروز مبارکسریعترین کامپیوتر موجودقلب و عقلهمه چیز، ثبت می شودحقیقت انسانادب برخورد با دیگرانعادت کن از بالا نگاه کنیخارق العاده و استثنایی بمنتظر نتیجه ی کارهایت بااصفهان زیباهدف یکسان و مسیرهای مختلکمردرد با پوشیدن کفش منادر برابر حقایق جدیدتقلید از طبیعتبازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیسترویاها از مغز است یا ناخورویاهای پر رمز و حیرتی درمغز بزرگ چالشهای پیش روتا بحر یفعل ما یشاآسیب ها ناشی از آلودگی هونکاتی در مورد تشنجزبان ریشه هایی شناختی استشخیص ژنتیکی آتروفی های ایا این جمله درست است کسیسعی کن به حدی محدود نشویقبرستان ها با بوی شجاعتهمراهی نوعی سردرد میگرنیحافظه های کاذبارتباط شگفت مغز انسان و فهشت توصیه برای کاستن از دعصب سیاتیکخطر را بپذیرموسیقی نواعتماد به خودکودکان مهاجرماده، چیزی بیش از یک خلا درمان ژنتیکی برای نوآوریتمایز یا کشف یگانگیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز ساروش مقابله مغز با محدودینقش قهوه در سلامتیتاثیر کپسول نوروهرب بر سافراد بی دلیل دوستدار تو نگاه من، نگاه تو و یا حقیسفری به آغاز کیهانتعیین پیش آگهی آسیب به عصاگر نعمت فراموشی نبود بسشکل های متفاوت پروتئین هلوتیراستامهوش مصنوعی متصل با مغزحس و ادراک (قسمت اول )از نخستین همانند سازها تویتامین کادو بیماری روانی خود بزرگ میدان بنیادین اطلاعاتبه نادیدنی ایمان بیاورکاهش التهاب ناشی از بیمامخچه فراتر از حفظ تعادلدرمان جدید سرطانتنهایی رمز نوآوری استبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کروناريتوکسيمب در درمان ام اسنقش انتخاب از طرف محیط، نتاثیر گیاهخواری بر رشد و التهاب شریان تمپورالچالش هوشیاری و اینکه چرا سلسله مباحث هوش مصنوعیتغذیه بر ژنها تاثیر داردابزار بقا از نخستین همانشاید درست نباشدلزوم عدم وابستگی به گوگل هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هفتماز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسدیوار همه اش توهم بودماه رجببهبود حافظه پس از رخدادهکتابخانهمرکز حافظه کجاستدروغ نگو به خصوص به خودتتو جهانی هستی که خودش را برخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زندرژیم غذایی ضد دردنقش سجده بر عملکرد مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکامیدی تازه در درمان سرطانبرو و انرژی مداومسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هاابزار بقا از نخستین همانشربت رب انارمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیستماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شدانشمندان یک فرضیه رادیکبیماری میاستنی گراویسگل درون گلدانمرزهای حقیقی یا مرزهای تدرگیری مغز در بیماران مبتوهم فضای خالیبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند نرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرنمای موفقیتتاثیر روزه داری بر سلامت فواید روزه داری متناوباندوه دردی را دوا نمیکندچرا ماشین باید نتایج را پسیاره ی ابلهانجهان پیوستهابزار بقای موجود زنده از ضایعات در عصب زیر زبانیمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی در کامپیوترهاحساسیت روانی متفاوتاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعداروی فامپیریدین یا نورلبیماری تی تی پیگالکانزوماب، دارویی جدیمشاهدات آمیخته با اشتباهدست آسمانتوانایی یک فرد، برای تغیبسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بزمان پلانکنه عدم مطلق بلکه عدم با قسال 2025 سال بین المللی علمتازه های اسکیزوفرنی(جنوفتون های زیستیانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آجهش های بیماری زا، معمولاتوبان اطلاعات و پلِ بینطبیعت بر اساس هماهنگیمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت یازدهخواب سالم عامل سلامتی و یاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقداروی جدید ضد فشار خونبیان ژن های اسکیزوفرنی دذهت را روی چیزهای مفید متگشایش دروازه جدیدی از طرمغز فکر میکند مرگ برای دیتکنولوژی و پیشرفتآیا راهی برای رفع کم آبی زندگی زودگذرنوار عصب و عضلهسازگاری با محیط بین اجزاتری فلوپرازینفردا را نمیدانیماولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیجدا کردن ناخالصی هااخلاق و علوم اعصابعلم راهی برای اندیشیدن اخود جسم و یا تصویرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از مغز، وزن را کمهوشیاری سنتی یا هوشیاری کفش بد، عامل مهم کمردرددر مانهای کمر دردبا طبیعت بازی نکنرمز امید، بی نیازی از مردپیوند مدفوعمغز انسان ایا طبیعتا تماتکامل داروینی هنوز در حاآدم عاقل، وقت خودش را هدرزاویه نگاه ها یکسان نیستترجمه ای ابتدایی از اسراایمپلانت نخاعی میتواند دنوروز یا روز پایانیسرکه انگبین عسلی مفید برقلب یا مغزهمه ی سردردها بی خطر نیستحقیقت اشیاادراک ما درک ارتعاشی است عادت کن خوب حرف بزنیخبر مهم تلسکوپ هابلمنتظر زمان ایده آل نشواصل بازخوردهدف یکسان، در مسیرهای متکنفرانس تشنج هتل کوثر اصدر جراحی کمر عجله نکنیدتقویت مغز با ورزشبازگشت به ریشه های تکاملپیراستامبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میرویای شفافمغز بزرگ و فعال یا مغز کوتاول کف پا و حقیقتآسیب روانی شبکه های اجتمچگونه مولکول های دی ان ایزبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص آلزایمر سالها قبل ایا ابزار هوشمندی یا مغز شلیک فراموشیقدم زدن و حرکت دید را تغیهندسه ی پایه ایحافظه و اطلاعات در کجاست ارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کنعضلانی که طی سخن گفتن چقدخطرات هوش مصنوعیموسیقی هنر مایع استاعتماد بی موردکودکان میتوانند ناقل بی ماست مالیدرمان کارتی سل و تومور مغتمدن قدیمی ای در جنوب ایربحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیروش های صرفه جویی در ایجانقش مهاجرت در توسعه نسل اتاثیر کپسول نوروهرب بر سافزایش قدرت ادراکات و حسنگاه مادی غیر علمی استسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان و هوش مصنوعیاگر نعمت فراموشی نبود بسشکل پنجم مادهلوزالمعده(پانکراس)مصنوعهوش مصنوعی و کشف زبان هایحس و ادراک (قسمت دوم )از نشانه ها و آثار درک شدویتامین کا و استخواندو بار در هفته ماهی مصرف میدازولام در درمان تشنج به هلال بنگرکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه ، فراتر از حفظ تعادلدرمان دارویی سرطان رحم بتنبیه چقدر موثر استبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسونریه زغالینقش اتصالات بین سلولهای تاثیر انتخاب از طرف محیط ام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا سلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت و دستکار ی حافظهابزار بقا از نخستین همانشایسته نیست در جیب خود قرمقاومت به عوارض فشار خون هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هفدهماز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدیوار، از ابتدا توهم بودماهیچه ی صبربهداشت خوابکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز حافظه کجاستدریا آرام نخواهد شد کشتی تو جدای از کیهان نیستیبرخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلوراه فراری نیستنقش غذاها و موجودات درياتاثیر درجه حرارت بر عملکامگا سه عامل مهم سلامتچت جی پی تیسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازابزار بقا از نخستین همانشربت ضد خلطمنابع انرژی از منابع نهفهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت دهماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از ددانشمندان ژنی از مغز انسبیماری میاستنی گراویسگل زندگیمزایای شکلات تلخ برای سلدرگیری مغزی در سندرم کووتوهم فضای خالی یا توهم فضبرداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشررساناها و ابر رساناها و عنمایش تک نفرهتاثیر روزها، ماه ها یا سافواید زیاد دوچرخه سواریاندوهگین نباش اگر درب یا چرا مردم با زندگی میجنگنسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آابزار بقای موجود زنده از ضرورت زدودن افکارمنابع بی نهایت انرژی در دهوش مصنوعی در تفکر خلاق اخفاش کور و انسان بینا؟از تکینگی تا مغز- از مغز ورزش در کمر دردداروی لیراگلوتیدبیماری خود ایمن اعصاب محگام کوچک ولی تاثیرگذارمطالبه ی حق خوددست بالای دستتوازن مهمتر از فعالیت زیبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه زمان به چه دلیل ایجاد میشنهایت معرفت و شناخت درک عسال سیزده ماههتازه های بیماری پارکینسوفروتنی معرفتیانسان در هستی یا هستی در چراغ های متفاوت و نور یکسجهش تمدنی عجیب و شگفت انساتوسوکسیمایدطعمه ی شبکه های ارتباط اجمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت پنجمخواب عامل دسته بندی و حفطاز تکامل تا مغز، از مغز تیادگرفتن، آغاز حرکت است داروی جدید ضد میگرنبیان حقیقتذخیره ی شگفت انگیز اطلاعپل جویی اصفهانمغز قلبتکنولوژی به طرز وحشتناکیآیاما مقهور قوانین فیزیکزندگی سلول در بدن، جدای انوار عصب و عضلهستم با شعار قانون بدترین تری فلوپرازینفرزندان زمان خوداولین سلول مصنوعینظریه ی ریسمانجدایی خطای حسی استاخلاق پایه تکامل و فرهنگعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از نظریه ی تکامل هوش، ژنتیکی است یا محیطیکل اقیانوس در یک ذرهدر محل کار ارزش خودت را ببالای هر دستی، دستی هسترمز بقای جهش ژنتیکیپیوند مدفوع در درمان بیممغز انسان برای ایجاد تمدتکامل داروینی هنوز در حاآرمانگرای تخیلی نباشزاوسکا درمان گوشرترس و آرمان هاایمپلانت استخوانی در آسینورالژیسرگیجه از شایعترین اختلاقلب دروازه ی ارتباطهمه جا خیر بکارحقیقت تنها چیزی است که شاادراک، فراتر از آنچه معمعادت کردن به نعمتخدا موجود استمنحنی که ارتباط بین معرفاصل در هم تنیدگی و جهانی کنگره بین المللی سردرد ددر درمان بیماری مولتیپل تقویت استخوان در گرو تغذدر دعواها چه میکنی؟تقویت حافظه یا هوش مصنوعبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی دروان سالممغز بزرگترین مصرف کننده تابوهای ذهنیآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه میتوان با قانون جنزبان شناسی نوین نیازمند تشخیص ایدزایا بیماری ام اس (مولتیپشلیک فراموشیقدرت مردمهندسه ی رایج کیهانحافظه و اطلاعات در کجاست ارتباط شگفت انگیز مغز انوفور و فراوانیغم بی پایاندفاع از پیامبرمیلر فیشر نوعی نادر از گیاعتیاد و تلاش های درمانی کودکان گذشته به آینده فکماست مالی با هوش انسانیدرمان پوکی استخوانتمدن پیشرفته ی پیشینیانبحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آروش های عملی برای رفع کمرنقش میدان مغناطیسی زمین تاثیر کتامین در درمان پاافزایش میل جنسی با خوردن نگاه محدود و تک جانبه، مشسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعامل انسان با هوش مصنوعاگر با مطالعه فیزیک کوانشکرگزار هر چیزی باش که دالیروپریم داروی ترکیبی ضدهوش مصنوعی یا حماقت طبیعحس و ادراک قسمت 67از نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا در سبزیجاتدو برابر شدن خطر مرگ و میمکان زمان یا حافظه زمانبه کدامین گناه کشته شدندکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه ابزاري که وظیفه آن فدرمان زخم دیابتی با تکنوتهدیدهای هوش مصنوعیبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمرریواستیگمیننقش تیروئید در تکامل مغزتاثیر احتمالی عصاره تغلیام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا سم زنبور ، کلیدی برای وارثبت امواج الکتریکی در عصابزار بقا از نخستین همانشادی، پاداش انجام وظیفهمقایسه رقابت و همکاریهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هجدهماز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهدید تو همیشه محدود به مقدماپروتیلینبهداشت خواب، امروز در جهکرونا چه بر سر مغز می آورمرکز خنده در کجای مغز استدریافت هورمون امید با ورتو دی ان ای خاص ميتوکندريبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشانراه نجاتنقش غذاها و موجودات درياتاثیر درجه حرارت بر عملکاما شما از دید خفاش کور هچت جی پی تیسوخت هیدروژنی پاکجهان مادی، تجلی فضا در ذهابزار بقا از نخستین همانشش مرحله تکامل چشممنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت دوازدهماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطاندانشمندان پاسخ کوانتومی بیماری های میتوکندریگلوله ی ساچمه ایمسمومیت دانش آموزان بی گدرگیری مغزی در سندرم کووتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)بررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پرستگاری محدود به یک راه نچند نرمش مفید برای کمردرتاثیر روغن رزماری استنشافیلم کوتاه هیروشیما از هاندام حسی، درک از بخش هایچرا مغز انسان سه هزار سالسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی ابزار بقای موجود زنده از ضرب المثل یونانیمنابع جدید انرژیهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخفاش با شیوع همه گیری جدیاز تکینگی تا مغز- از مغزتوزن حقیقی معرفت و شناختداروی کنترل چربی خونبیماری دویکگامی در درمان بیماریهای مطالبی در مورد تشنجدستورالعمل مرکز کنترل بیتوت زیاد بخوریدبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دزمان شگفت انگیزنهایت در بی نهایتسانسور از روی قصد بسیاری تازه های درمان ام اسفروتنی و غرورانسان عامل توقف رشد مغزنزاع ها بیهوده استجهشهای مفید و ذکاوتی که داتصال مغز و کامپیوترظهور امواج مغزی در مغز مصمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت اولخواص فلفل سبزاز خود رها شویادآوری خواب و رویاداروی جدید ضد الزایمربیداری معنوی یعنی دوستی ذره ی معین یا ابری از الکپل خواجو اصفهانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتکنولوژی جدید که سلول هاآگاهی فراتر از آگاهیزندگی، مدیریت انرژینوار عصب و عضلهستم، بی پاسخ نیستترک امروزفرضیه ای جدید توضیح میدهاوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمان و هوشیاریجریان انرژی در سیستم های اختلا ل در خود عضلهعلایم کمبود ویتامین E را خودآگاهی و هوشیاريمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از هوش مصنوعی در هوض مصنوعی زندهکلمات بلند نه صدای بلنددر چه مرحله ای از خواب ، ربالاترین هدف از دولترمز جهانپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان برای شادمانی طتکامل زبانآرام باشزبان فرایند تکاملی برای ترسناک تر از کوریایمان به رویانورالژی تریژمینالسرگردانیقلب روباتیکهمیشه چیزی برای تنهایی دحقیقت خواب و رویاادغام میان گونه های مختلعادت بد را ترک کنخدا نور آسمان ها و زمین امنشأ اطلاعات و آموخته ها اصل علت و تاثیرکنگره بین المللی سردرد دکنترل همجوشی هسته ای با هدر سال حدود 7 میلیون نفر تقویت سیستم ایمنیباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصروبات ها قول میدهندمغز حریص برای خون، کلید تتاثیر فکر بر سلامتآسانی موفقیتچگونه مغز ما، موسیقی را پزبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر خورشید یا خود خورشایا بدون زبان میتوانیم تشنا در ابهای گرم جنوب نیاقدرت و شناخت حقیقتهندسه بنیادینحافظه و اطلاعات در کجاستارتباط غیرکلامی بین انساوقاحت و تمسخر دیگرانغم بی پایاندفاع در برابر تغییر ساختمیهمانهای ناخوانده عامل اعتیاد را به دور بیندازکودکان خود را مشابه خود تماشین های دارای روحدرمان پوکی استخوانتمدن بشری و مغز اخلاقیبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتداروش هایی برای مقابله با انقش محیط زندگی و مهاجرت دتاثیر گیاه خواری بر رشد وافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه کلی نگرسلول های مغزی عامل پارکیتعداد کلی ذهن ها در جهان اگر تلاش انسان امروز براشکست حتمیلیس دگرامفتامین یا ویاسهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت 74از نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان درددو برابر شدن خطر مرگ و میمکانیک کوانتومی بی معنی به امید روزهای بهترکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخچه تاثیر گذار بر حافظهدرمان ساده ی روماتیسمتو یک معجزه ایبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جوانانریاضیات یک حس جدید استنقش حفاظتی مولکول جدید دتاثیر بینش و انتظارات فرام اس یا تومور؟چالش های ایستادن بر دو پاسماگلوتید داروی کاهش دهنجلو رفتن یا عقبگردابزار بقا از نخستین همانشب سیاه سحر شودمقابله ی منطقی با اعتراضهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتماز تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مدیدن خدا در همه چیزماجرای جهل مقدسبهداشت خواب، رمز حافظه ی کریستال هامرگ چیستدریای خداتو در میانه ی جهان نیستی برخی یونها و مولکول های مآینه در اینهراه های جدید برای قضاوت رنقش غذاها و موجودات درياتاثیر درجه حرارت بر عملکامروز دانش ژنتیک هیچ ابهنتایج نادانی و جهلسودمندی موجودات ابزی بر جهان مرئی و نامرئیابزار بقا از نخستین همانششمین کنگره بین المللی سمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سوماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطاندانشمندان اولین سلول مصنبیماری های مغز و اعصاب و گلوئونمسمومیت دانش آموزان، قمادرگیری اعصاب به علت میتوتوهم چیستبررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسرشته نوروایمونولوژی و نقچند جهانیتاثیر رژیم گیاه خواری بر فیلمی بسیار جالب از تغییانرژی بی پایان در درون هرچرا مغزهای ما ارتقا یافت سیب یکسان و دیدگاه های متجهان دارای برنامهابزار بقای موجود زنده از ضربه مغزی در تصادف رانندمناطق خاص زبان در مغزهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخلا، حقیقی نیستاز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشداروی تشنجی دربارداریبیماری دیستروفی میوتونیگامی در درمان بیماریهای مطالعه ای بیان میکند اهددغدغه نتیجه ی نادانی استتوسعه هوش مصنوعی قادر اسبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیزمان طلایی سکته ی مغزی رانهادینه سازی فرهنگ اختلاسانسور بر بسیاری از حقایتاسف بار است انسان، حق خوفرگشت و تکامل تصادفی محض انسانیت در هم تنیده و متصنزاع بین جهل و علم رو به پجهشهای مفید و ذکاوتی که داثر مضر مصرف طولانی مدت رظرف باید پر شود چه با چرک منبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت دهمخواص منیزیماز درخواست ها جدا شویاری خدا نزدیک استداروی سل سپتبیداری و خواب کدام بهتر اذرات کوانتومی زیر اتمی قپلاسمای غالبمغز مانند تلفن استتکنولوژی جدید که سلول هاآپومورفین در پارکینسونزندگی، مراتب هوشیاری استنوار عصب و عضلهستون فقرات انسان دو پا جلترکیب آمار و ژنتیکفساد اقتصادی سیتماتیک درايندگان چگونه خواهند دیدنظریه تکامل در درمان بیمجریان انرژی در سیستم های اختلاف خانوادگی را حل کنعلایم کمبود ویتامین E را خودت را از اندیشه هایت حفمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از انرژی خلاهیچ نقطه ای مرکزی تر از اکلوزاپین داروی ضد جنوندر ناامیدی بسی امید استباهوش ترین و با کیفیت تریرمز جهان خاصیت فراکتالپیوند اندام از حیوانات بمغز انسان برای شادمانی طتکامل زبانآرامش و دانشزبان متغیرترسان نیستیاین پیوند نه با مغز بلکه نوزاد ناشنوای متولد شده،سربازان ما محققا غلبه می قلب را نشکنهمیشه چشمی مراقب و نگهباحقیقت در علم، هرگز نهایی ادغام دو حیطه علوم مغز و هدف از تکامل مغزعادت دادن مغز بر تفکرخدا بخشنده است پس تو هم بمنشاء کوانتومی هوشیاری ااصل عدم قطعیت از کوانتوم کنترل جاذبهدر عید نوروز مراقب تصادف تلقین اطلاعات و حافظهبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهروبات های ریز در درمان بیمغز در تنهایی آسیب میبینتاثیر مشاهده بر واقعیت بآشنا پنداریچگونه مغز پیش انسان یا همزبان، وسیله شناسایی محیطتصویر در هم تنیدگی کوانتایا تکامل هدفمند استشناخت ناشناختهقدرت کنترل خودهندسه در پایه ی همه ی واکحافظه ی ما انسان ها چرا مارتروز یا خوردگی و التهاوقت نهيب هاي غير علمي گذشغیرقابل دیدن کردن مادهدقیق ترین تصاویر از مغز امیوپاتی و نوار عصب و عضلهاعداد بینهایت در دنیای مکودکان را برای راه آماده ماشین دانشدرمان آرتروز با ورزش موضتمدن زیر آببحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمروش هایی برای کم کردن اضطنقش مرکز تنفس سلولی در بیتاثیر گیاه خواری بر رشد وافزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه انسان محدود به ادراسلول های بنیادیتعذیه ی ذهناگر خواهان پیروزی هستیشکستن مرز دور مغزلا اکراه فی الدینهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت 75از نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی هفدهدو داروی جدید برای میاستمکانیزمهای دفاعی در براببه بالا بر ستارگان نگاه ککایروپاکتیک چیستمخاطب قرار دادن مردم، کادرمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک جهان در مغز خودت هسبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار ریتوکسیمابنقش حیاتی تلومر دی ان آ دتاثیر ترکیبات استاتین (سامواجی که به وسیله ی ماشیچالش کمبود اندام برای پیسندرم میلر فیشرجلوتر را دیدنابزار بقا از نخستین همانشبیه سازی میلیون ها جهان مقابله با کرونا با علم اسهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتاد و ناز تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار دیدگاه نارسای دوگانه ی مماجرای عجیب گالیلهبوزون هیگز چیستکریستال زمان(قسمت اولمرگ و میر پنهاندرک فرد دیگر و رفتارهای اتوقف؛ شکستبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهراه های جدید برای قضاوت رنقش غذاها در کاهش دردهای تاثیر درجه حرارت بر عملکانفجار و توقف تکاملی نشانتاران، جذب کنسی و سه پل اصفهانجهان مشارکتیابزار بقا از نخستین همانشعار و عملمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت سی و هشتماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیاددانشمندان تغییر میدان مغبیماری های ژنرالیزه ی عصگمان میکنی جرمی کوچکی در مسیر دشوار تکامل و ارتقادرب بسته با غیر خود باز متوهم و خیالبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجودرشد مغز فرایندی پیچیده اچند جهانیتاثیر رژیم گیاه خواری بر فیروز نادریانرژی تاریکچرا ویروس کرونای دلتا واسیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال نوسان و چرخشابزار بقای موجود زنده از ضررهای مصرف شکر و قند بر مناطق خاصی از مغز در جستجهوش مصنوعی درمانگر کامپیخلا، خالی نیستاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استداروی جدید ALSبیماری سلیاکگاهی لازم است برای فهم و معمای اخلاقی قطارذهن ما از در هم شکستن منبتوسعه برخی شغل ها با هوش بعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میزمان، واقعی نیستچهار میلیارد سال تکامل بسانسور ذهنتبدیل پلاستیک به کربن و سفراموش کارها باهوش تر هسانسانیت در برابر دیگراننزاع بین علم و نادانی رو جوانان وطناثرات فشار روحی شدیدظرفیت مغز چقدر استمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش عاطفی قسمت دومخواص میوه ی بهاز دست دادن دم در پیشینیاژن همه چیز نیستداروی ضد چاقیبیرون اصل است یا درونذرات کوانتومی زیر اتمی قپمبرولیزوماب در بیماری چمغز مادران و کودکان در زمتکینگیآپومورفین در پارکینسونزندان ذهنینوار عصب و عضله مهم در تشستارگانی قبل از آغاز کیهترکیب حیوان و انسانفشار و قدرتايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمجریان انرژی در سیستم های اختلال حرکتی مانند لرزش علائم عصبی آلزایمر، با اخودروهای هیدروژنیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستفاده از سلول های بنیاهیچ چیز همیشگی نیستکلید نزدیک و نگاه تو بر فدر هم تنیدگی مرزها و بی متفاوت مغز انسان و میمون هباور و کیهان شناسیرنگ کردن، حقیقت نیستمغز انسان رو به کوچک تر شتکامل زبان انسان از پیشیآرامش و سکونزبان مشترک ژنتیکی موجوداتزریق قیچی ژنتیکی کریسپراین اندوه چیستنوسانات کوانتومی منبع ماسربرولایزینقوی تر باشهمیشه اطمینان تو بر خدا بحقیقت راستین انسان علم بارتقا و تکامل سنت آفرینش هدف از خلقت رسیدن به ابزاعارضه جدید ویروس کرونا سخدا تاس نمیریزدمهمان ناخواندهاصل، روان و نفس است