دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

هوش مصنوعی از عروسک بازی تا کمک در تولیدات تا زیان های آن قسمت 49

آنچه که هوش مصنوعی جدید GPT-4 می تواند انجام دهد.
فرایندی سودمند یا گاو نر در یک فروشگاه چینی!!
هوش مصنوعی از عروسک های بازی تا کمک به انسان در تولیدات و سلامت تا زیان های آن بر جسم و روح انسان- قسمت چهل و نه
ساختن مدل از هر چیز، همیشه آسان است اما تبدیل آن به یک محصول واقعی و سودمند در دراز مدت، سخت است.
OpenAI
به تازگی نسخه ی به روز شده ی برنامه ی هوش مصنوعی تولید متن خود را منتشر کرده است. در اینجا GPT-4 برای بهبود نسل قبلی خود ارائه شده است
شرکت تحقیقاتی فناوری OpenAI به تازگی نسخه ی به روز شده ی برنامه ی هوش مصنوعی تولید متن خود به نام GPT-4 را منتشر کرده است و برخی از توانایی های جدید این مدل زبان را به نمایش گذاشته است. GPT-4 می تواند متنی با صدایی طبیعی تر تولید کند و مشکلات را با دقت بیشتری نسبت به نسخه ی قبلی خود حل کند. همچنین می تواند تصاویر را علاوه بر متن، پردازش کند. اما هوش مصنوعی همچنان در برابر برخی از همان مشکلاتی- که مدل‌های قبلی GPT را درگیر می‌کرد- آسیب‌پذیر است:
نمایش تعصب و جانبداری، گذر از حدود حفاظتی برای جلوگیری از گفتن چیزهای توهین آمیز یا خطرناک و «توهم»، یا با اطمینان ساختن دروغ‌هایی که در داده‌های آموزشی آن، یافت نمی‌شود.


سیستم های سخنگو بیش از مهارت خود برای صحبت کردن باید بتوانند درک درستی از محیط اطراف داشته باشند و واکنش آنها به محیط، خالی از عاطفه های مرسوم میان مردم نباشد. هوش معمول به نام ای کیو هرچند ممکن است تلاشش، یافتن بهترین راه حل عقلی ممکن باشد، در برخورد احساسی و یافتن راه گریز عاطفی- که در بسیاری چالش های زندگی انسانی راه گشاتر از عقل های هوشمند معمول است- ناموفق تر عمل میکند.
هوش مصنوعی هرچند در محاسبات ریاضی و حافظه، قدرتمندتر از هوش انسانی عمل میکند، در برخورد عاطفی ناتوان است. البته نگاه یک جانبه و تعمیم درمان همه چالش ها در قالب پنجره ای بسته، مشکل علم امروز است و در روزگاری که تحریک عاطفه و فریب حاکمان امروز با استفاده از روح و عطوفت دل مردم ساده لوح است کنار گذاشتن عاطفه در گام نخست، خیلی هم زیانبار نیست.
سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، مدل GPT4 را به عنوان تواناترین و همسوترین مدل تا به امروز توصیف کرد. (aligned به این معنی است که برای پیروی از اخلاق انسانی طراحی شده است.) اما او در توییت نوشت: هنوز دارای نقص است، هنوز محدود است، و هنوز هم در اولین استفاده، تاثیرگذارتر از وقتی است که زمان بیشتری را با آن سپری می کنید.(دستاوردهای بشری در مواجهه ی اول، بسیار جالب می نماید ولی در گذر زمان نقص های آن هویدا میشود. مدل های هوش مصنوعی هم از این قانون، استثنا نیست. توان محاسبات دقیق در سیستم های راداری و موشک پرانی، هرچند تلفات ناخواسته ی افرادی را که مورد هدف این سیستم ها نیستند کاهش میدهد ولی از سوی دیگر در زدن هدف های مورد نظر، موفق عمل میکنند و اگر در اختیار قدرت های شرور قرار بگیرد میتواند به پیروزی نظامی این قدرت ها بینجامد. با وجود این نتایج، سیستم های دقیق محاسباتی و تصویر گری این سیستم ها میتواند فریبکاری و دروغگویی های رایج را در درگیری های میان کشورها برملا کند. سیستم های هوشمند مصنوعی، امروز جای کمی برای فریب های معمول در سیاست باقی میگذارد. پخش اخبار و اطلاعات در سطح جهانی- آنگونه که هست و نه آنطور که توسط زورمندان و صاحبان قدرت بافته میشود- دستاورد بزرگ سیستم جهانی اینترنت است.
طبیعتا وقتی مردم حقیقت را آنگونه که هست و نه آن گونه که توسط سیاستمداران بافته میشود بببیند، در اعتماد به حاکمان و انتخاب سیاستمداران و اصلاح ساختار قدرت به شکل مثبت، تاثیر گذار خواهند بود.)


شاید مهم ترین تغییر این باشد که GPT-4 چند وجهی است، به این معنی که هم با متن و هم با تصاویر کار می کند. اگرچه نمی‌تواند عکس‌هایی را تولید کند (آنطور که مدل‌های هوش مصنوعی مولد مانند DALL-E و Stable Diffusion می‌توانند ورودی‌های بصری دریافتی را پردازش کرده و به آنها پاسخ دهد.)
آنت وی، دانشیار زبان انگلیسی در دانشگاه پیتسبورگ که در مورد تقاطع محاسبات و نوشتن، مطالعه می کند، نمایشی را تماشا کرد که در آن به مدل جدید گفته شد مشخص کند چه چیزی در یک تصویر طنز، خنده دار است. توانایی انجام این کار به معنای «درک زمینه در تصویر و درک چگونگی و چرایی یک تصویر و ارتباط آن با درک اجتماعی از زبان است.
ChatGPT
قادر به انجام این کار نبود.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [3/25/2023 12:26 PM]
دستگاهی با توانایی تجزیه و تحلیل و سپس توصیف تصاویر می تواند برای افرادی که دارای اختلال بینایی یا نابینا هستند بسیار ارزشمند باشد. به عنوان مثال، یک برنامه تلفن همراه به نام Be My Eyes می‌تواند اشیاء اطراف کاربر را توصیف کند و به افرادی که دید ضعیف یا کم بینایی دارند کمک کند تا محیط اطراف خود را تفسیر کنند. این اپلیکیشن اخیراً GPT-4 را در یک «داوطلب مجازی» قرار داده است که طبق بیانیه‌ای در وب‌سایت OpenAI، «می‌تواند همان سطح زمینه و درک یک داوطلب انسانی را ایجاد کند».
حتی تجزیه و تحلیل تصویر GPT-4 فراتر از توصیف تصویر است. در همان نمایشی که وی تماشا کرد، یک نماینده OpenAI تصویری از یک وب سایت ساده، ترسیم کرد و نقشه را به GPT-4 داد. سپس از مدل خواسته شد تا کد مورد نیاز برای تولید چنین وب سایتی را بنویسد - و این کار را کرد و اساساً شبیه تصویر بود.(کمکی دیگر به نابینایان در سایه ی پیشرفت های هوش مصنوعی!
برای بررسی بیشتر توصیه میشود مقالات مربوط به تولید اورگانوئید از شبکیه و استفاده از سلولهای بنیادی در درمان بیماری ها قسمت ششم و یا دوربین هایی که به عنوان چشم مصنوعی، اطلاعات را به کورتکس بینایی مغز میفرستد در همین کانال مراجعه شود.)
جاناتان می، دانشیار پژوهشی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می‌گوید: «این بسیار بسیار ساده بود، اما بسیار خوب کار کرد
حتی بدون قابلیت چندوجهی خود، برنامه ی جدید در کارهایی که نیاز به استدلال و حل مسئله دارند، بهتر از پیشینیان خود عمل می کند. OpenAI می گوید که هم GPT-3.5 و هم GPT-4 را از طریق تست های مختلف طراحی شده برای انسان ها، از جمله شبیه سازی آزمون وکالت، آزمون های SAT و Advanced Placement برای دانش آموزان دبیرستانی، GRE برای فارغ التحصیلان کالج و حتی یک زوج، اجرا کرده است. GPT-4 در بسیاری از این معیارها نمرات سطح انسانی را به دست آورد و به طور مداوم از مدل قبلی خود بهتر عمل کرد، اگرچه همه چیز را به دست نیاورد: برای نمونه، در امتحانات زبان و ادبیات انگلیسی، ضعیف عمل کرد. با این حال، توانایی گسترده ی حل مسئله می تواند برای هر تعداد از برنامه های کاربردی دنیای واقعی اعمال شود، مانند مدیریت یک برنامه ی زمان بندی پیچیده، یافتن خطاها در یک بلوک کد،توضیح تفاوت های دستوری برای زبان آموزان خارجی یا شناسایی آسیب پذیری های امنیتی.
علاوه بر این، OpenAI ادعا می‌کند که مدل جدید می‌تواند بلوک‌های طولانی‌تر متن را تفسیر و تولید کند: بیش از 25000 کلمه در یک زمان. اگرچه مدل‌های قبلی برای کاربردهای طولانی نیز مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما اغلب اطلاعاتی را- که درباره آن صحبت می‌کردند- از دست می‌دادند.
این شرکت خلاقیت مدل جدید را که به عنوان توانایی آن برای تولید انواع مختلف محتوای هنری در سبک های خاص توصیف می شود، تبلیغ می کند. وی در نمایشی با مقایسه نحوه ی تقلید GPT-3.5 و GPT-4 از سبک نویسنده ی آرژانتینی خورخه لوئیس بورخس در ترجمه انگلیسی، خاطرنشان کرد که مدل جدیدتر تلاش دقیق تری داشت.
او می‌گوید: «برای قضاوت در مورد زمینه باید به اندازه ی کافی اطلاعات داشته باشید. ممکن است یک دانشجوی لیسانس نفهمد که چرا بهتر است، اما من یک استاد زبان انگلیسی هستم... اگر شما آن را از حوزه ی دانش خود ببینید، می‌فهمید در حوزه دانش خودتان تاثیرگذار است.
می همچنین خلاقیت این مدل را خودش آزمایش کرده است. او این کار را امتحان کرد: به آن دستور داد تا یک backronym ایجاد کند (عبارت مخفف با شروع کلمات). در این مورد، می برای آزمایشگاه خود یک نام زیبا با حرف اول عبارت ها خواست که به طور دقیق زمینه تحقیقات او را توصیف کند.
GPT-3.5
نتوانست یک برچسب مرتبط ایجاد کند، اما GPT-4 موفق شد. او می‌گوید: «درک محاسباتی و تبدیل تجزیه و تحلیل زبان بیانی، پل زدن NLP، هوش مصنوعی و آموزش ماشینی» ارائه شد. آموزش ماشین عالی نیست. بخش هوش به این معنی است که یک حرف اضافی در آن وجود دارد. اما صادقانه بگویم، این خیلی خوب است( نام واقعی آزمایشگاه او CUTE LAB NAME یا مرکز تکنیک های مفید برای تقویت کاربردهای زبان بر اساس شواهد طبیعی و معنی دار Center for Useful Techniques Enhancing Language Applications Based on Natural And Meaningful Evidence).
در آزمایش دیگری، این مدل محدودیت های خلاقیت خود را نشان داد. هنگامی که می، از آن خواست تا نوع خاصی از غزل بنویسد، او فرمی را درخواست کرد- که توسط شاعر ایتالیایی پترارک استفاده می شد- مدل که با آن ساختار شاعرانه آشنا نبود، به شکل پیش فرض غزل مورد علاقه شکسپیر، روی آورد.


البته رفع این مشکل خاص نسبتاً ساده خواهد بود کافی است برنامه ی سبک شعر و غزل شاعر ایتالیایی به مدل داده شود. بله GPT-4 فقط نیاز به یادگیری یک فرم شاعرانه ی اضافی دارد. در واقع، وقتی انسان‌ها مدل را تشویق می‌کنند که از این طریق شکست بخورد، این به توسعه ی برنامه کمک می‌کند: سیستم می‌تواند از هر چیزی که آزمایش‌کننده‌های غیررسمی وارد سیستم می‌کنند بیاموزد. GPT-4 مانند پیشینیان کمتر روان خود، در ابتدا بر روی بخش های بزرگی از داده ها آموزش داده شد و سپس این آموزش توسط آزمایش کنندگان انسانی اصلاح شد. (GPT مخفف ترانسفورماتور از پیش آموزش دیده مولد generative pretrained transformer است.)
اما OpenAI در مورد اینکه چگونه GPT-4 را بهتر از GPT-3.5 ساخته است یعنی مدلی که چت ربات محبوب ChatGPT شرکت را نیرو می دهد، مخفیانه عمل کرده است. طبق مقاله منتشر شده در کنار عرضه مدل جدید با توجه به چشم انداز رقابتی و پیامدهای ایمنی مدل ها در مقیاس بزرگ مانند GPT-4، این گزارش حاوی جزئیات بیشتری در مورد معماری (از جمله اندازه مدل)، سخت افزار، محاسبات آموزشی، ساخت مجموعه داده، روش آموزش یا موارد مشابه نیست.
” عدم شفافیت OpenAI منعکس کننده این محیط جدید هوش مصنوعی رقابتی است، GPT-4 باید با برنامه هایی مانند Bard Google و LLaMA متا رقابت کند. با این حال، این مقاله در ادامه پیشنهاد می دهد که این شرکت قصد دارد در نهایت چنین جزئیاتی را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد که می توانند به ما توصیه کنند که چگونه ملاحظات رقابتی و ایمنی را ... در مقابل ارزش علمی شفافیت بیشتر، ارزیابی کنیم.
این ملاحظات ایمنی مهم هستند زیرا چت ربات‌های هوشمند، توانایی ایجاد آسیب را دارند: بدون نرده‌های محافظ، ممکن است دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه ی ساخت بمب به تروریست‌ها ارائه کنند، پیام‌های تهدیدآمیز را برای کمپین آزار و اذیت ارسال کنند یا اطلاعات نادرستی را به یک عامل خارجی- که تلاش می‌کند انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد- ارائه دهند.
اگرچه OpenAI برای جلوگیری از چنین سناریوهایی محدودیت هایی را در مورد آنچه مدل های GPT خود مجاز به بیان آن هستند قرار داده است، آزمایش کنندگان مصمم، راه هایی را برای دور زدن آنها پیدا کرده اند.
گری مارکوس دانشمند و نویسنده، کمی قبل از انتشار GPT-4 به Scientific American گفت : این چیزها مانند گاو نر در یک فروشگاه چینی هستند - آنها قدرتمند اما بی پروا هستند. من فکر نمی‌کنم [نسخه] چهار، آن را تغییر دهد.»
و هر چه این ربات‌ها بیشتر شبیه انسان شوند، بهتر می‌توانند مردم را فریب دهند تا فکر کنند عاملی باهوش پشت صفحه ی کامپیوتر وجود دارد.
وی هشدار می‌دهد: «این سیستم های هوشمند از طریق زبان به خوبی [استدلال انسانی] را تقلید می‌کند، ما معتقدیم، در زیر کلاه، به هیچ وجه شبیه به روشی که انسان‌ها انجام می‌دهند، نیست. اگر این توهم، مردم را فریب دهد تا باور کنند که یک عامل هوش مصنوعی، استدلال انسانی انجام می دهد، ممکن است راحت تر به پاسخ های آن اعتماد کنند. این یک مشکل مهم است زیرا هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که آن پاسخ های دقیقی باشند.
می، می گوید: «فقط به این دلیل که این مدل ها هر چیزی را می گویند، به این معنی نیست که آنچه می گویند [درست است]. پایگاه داده‌ای از پاسخ‌هایی که این مدل‌ها از آن استخراج می‌کنند وجود ندارد.» در عوض، سیستم‌هایی مانند GPT-4 یک کلمه در یک زمان پاسخ می‌دهند و منطقی‌ترین کلمه بعدی توسط داده‌های آموزشی آن‌ها مشخص می‌شود و این داده‌های آموزشی می‌توانند قدیمی و بی مصرف شوند.
من معتقدم GPT-4 حتی نمی داند که GPT-4 است، ” او می گوید. من آن را پرسیدم، و گفت، نه، نه، چیزی به نام GPT-4 وجود ندارد. من GPT-3 هستم.
اکنون که این مدل، منتشر شده است، بسیاری از محققان و علاقه مندان به هوش مصنوعی فرصتی دارند تا نقاط قوت و ضعف GPT-4 را بررسی کنند. توسعه دهندگانی که می خواهند از آن در برنامه های دیگر استفاده کنند می توانند برای دسترسی درخواست دهند و هرکسی که می خواهد با این برنامه صحبت کند باید در ChatGPT Plus مشترک شود. با پرداخت 20 دلار در ماه، این برنامه ی پولی به کاربران امکان می‌دهد بین صحبت کردن با یک ربات چت که روی GPT-3.5 اجرا می‌شود و یکی که روی GPT-4 اجرا می‌شود، انتخاب کنند.
چنین کاوش‌هایی بدون شک کاربردها و نقص‌های بالقوه بیشتری را در GPT-4 آشکار خواهند کرد.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [3/25/2023 12:26 PM]
مارکوس می‌گوید: «سوال واقعی باید این باشد که مردم دو ماه بعد، پس از شوک اولیه، چه احساسی در مورد آن خواهند داشت؟» بخشی از توصیه ی من این است: بیایید با درک اینکه قبلاً این فیلم را دیده‌ایم، شور و شوق اولیه خود را کاهش دهیم. ساختن مدل از هر چیز، همیشه آسان است اما تبدیل آن به یک محصول واقعی و سودمند در دراز مدت، سخت است. و اگر هنوز هم این مشکلات را داشته باشد- در مورد توهم، درک درستی از دنیای فیزیکی، دنیای پزشکی و غیره، کاربرد آن را تا حدودی محدود می کند. و باز هم به این معنی است که باید به نحوه استفاده و کاربرد آن، دقت کنید.» https://www.scientificamerican.com/article/what-the-new-gpt-4-ai-can-do/?fbclid=IwAR1HarT3h5wESrVHNSzYT044nJjI4RI4g85qgfLflDnOK8rFrk5Zuro3TDw


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
اعداد بینهایت در دنیای معشق، شلوغ کردن نیستمنابع انرژی از نفت و گاز نظام مثبت زندگیترقی واقعی یا شعار ترقیبرخی مرزهای اخلاق و علوم اینترنت بدون فیلتر ماهوامدل هولوگرافیک تعمیم یافزمان شگفت انگیزمرز جدید جستجو و اکتشاف، هیپرپاراتیروئیدیسمحقیقت غیر قابل شناختبرخی توجهات در ببمار پارارتباط شگفت انگیز مغز انگویید نوزده و ایمنی ساکتسخن پاک و ثابتچندین ماده غذایی که مانندو برابر شدن خطر مرگ و میتیوتیکسن داروی ضد جنونآگاهی فراتر از آگاهیدرگیری مغز در بیماران مببه بالا بر ستارگان نگاه کمنابع بی نهایت انرژی در دهمه چیز در زمان کنونی استتست آر ان اس دز میاستنی گاگر فقط مردم میفهمیدند کزیان غذاهای پرچربمشاهده آینده از روی مشاههستی ما پس از شروعی چگال حباب های کیهانی تو در توبزرگ شدن مغز محدود به دوراز نظر علم اعصاب یا نرووسگذشته را دفن کنسرطان کمیت گرایینوار مغز ترجمه رخدادهای دیدگاه نارسای دوگانه ی متکامل تکنولوژیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکآزمون ذهنی گربه شرودینگرفلج خواب چیستدستورالعمل مرکز کنترل بیبی ذهن و بی روحمنبع هوشیاری کجاست قسمت همراهی نوعی سردرد میگرنیتضادهای علمیابزار بقا از نخستین همانزبان و کلمه حتی برای کسانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهویتامین بی هفدهحس و ادراک قسمت چهلتفکر خلا ق در برابر توهم پیموزایدشکل پنجم مادهنوروز یا روز پایانیدانش، قفل ذهن را باز میکنتئوری تکامل امروز در درماز تکینگی تا مغز از مغز تفتون های زیستیرفتار وابسته به شکلبیماری اسپینال ماسکولار اقیانوس نادانیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش مصنوعی یا حماقت طبیعتغییرات آب و هوایی که به ابزار بقا از نخستین همانژنها نقشه ایجاد ابزار هوسفر نامه سفر به بم و جنوب مغز انسان برای شادمانی طواکنش های ناخودآگاه و تقحس و ادراک قسمت پنجاه و یتلقین اطلاعات و حافظهپیشرفت های جدید علوم اعصشب سیاه سحر شودچگونه هموساپينس بر زمین داروی جدید برای میاستنی تاثیر کلام در آیات کلام باز تکینگی تا مغز از مغز تفرزندان زمان خودرویا و خبر از آیندهبیان حقیقتامیدواریمنشاء کوانتومی هوشیاری اهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان فراکتالابزار بقای موجود زنده از کمردرد ناشی از تنگی کاناسلول عصبی، در محل خاص خودمغز در تنهایی آسیب میبینواکسن علیه سرطانحس و ادراک قسمت شصت و هشتتمدنی قدیمی در شمال خلیج پروتز عصبی برای تکلمصبر لازمه ی پیروزی استنگاه از دور و نگاه از نزددخالت در ساختار ژنهاتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقیچی ژنتیکیروزه داری سلول های بنیادباد و موجاندوهگین نباش اگر درب یا میگرن و پروتئین مرتبط با هوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان پیوستهابعاد اضافه ی کیهانکودک ایرانی که هوش او از سندرم سردرد به دلیل افت فنقش نگاه از پایین یا نگاهیک پیشنهاد خوب برای آسان خواب سالم عامل سلامتیتو کجای جهانیآنچه واقعیت تصور میکنیم ناتوانی از درمان برخی ویدر آستانه ی موج پنجم کوویتاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از هوش مصنوعی در عقلانیت بدون تغییرقدرت ذهنریه زغالیبحثی در مورد نقش کلسیم و انسانیت در هم تنیده و متصما به جهان های متفاوت خودرژیم غذایی ضد التهابیهوش مصنوعی، اتفاقات و تحجهشهای مفید و ذکاوتی که داحساسات کاذبکاهش سن بیولوژیکی، تنها سیاره ی ابلهاننقش داروهاي مختلف معروف خبر مهم تلسکوپ هابلتولید مثل اولین ربات های آیا مغز تا بزرگسالی توسعنرمش های مفید در سرگیجهدرمان تومورهای مغزی با اتاثیر رو ح و روان بر جسماصل، روان و نفس استعوامل ایجاد لغت انسانی و لرزش عضله یا فاسیکولاسیوچرا حیوانات سخن نمی گوینبخشش، عقلانی یا غیر عاقلايا اراده آزاد توهم است یماشین دانشرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرهوش عاطفی در زنان بیشتر اجریان انرژی در سیستم های ادغام میان گونه های مختلکریستال زمان(قسمت دوم)سایه را اصالت دادن، جز فرنقشه های مغزی جدید با جزیدفاع از پیامبرتوهم بی خداییآیا احتمال دارد رویا از آدرهای اسرارآمیز و پوشیدهبقا با سازگارترین فرد اسعصب حقوق نورولوومنابع انرژی از نفت و گاز نظریه ی تکامل در درمان بیتروس جریان انرژیبرخی نکات از گاید لاین پرایندرالمدل های ریز مغز مینی برینزنان باهوش ترمرزهای حقیقی یا مرزهای تهاوکينگ پیش از مرگش رسالحقیقت، آن چیزی نیست که جلبرخی توصیه ها برای واکسیارتباط غیرکلامی بین انساگوش دادن بهتر از حرف زدنسختی ها رفتنی استچندجهانیدو داروی جدید برای میاستتیک و اختلال حرکتیآپومورفین در پارکینسوندرگیری مغزی در سندرم کووبه بالاتر از ماده بیندیشمنابع جدید انرژیهمه چیز، ثبت می شودتشنچ پانایوتوپولوس تشنج اگر میدانی مصیبت بزرگتر زیباترین چیز در پیر شدنمشاهدات آمیخته با اشتباهو هر کس تقوای خدا پیشه کنحباب هایی تو در توبزرگ شدن تقریبا ناگهانی از نظر علم اعصاب اراده آزگریه ی ابر، رمز طراوت باغسرعت فکر کردن چگونه استنوار مغز در فراموشی هادژا وو یا اشنا پنداریتکامل جریان همیشگی خلقتاز تکنیکی تا مغز از مغز تآزادی عقیده، آرمانی که تفلج دوطرفه عصب 6 چشمدغدغه نتیجه ی نادانی استبی سوادی در قرن 21منبع هوشیاری کجاست قسمت هندسه ی پایه ایتظاهر خوابیده ی مادهابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان نتیجه ساختمامغز مانند تلفن استویتامین دی گنجینه ای بزرحس و ادراک قسمت چهل و هفتتفاوت مغز انسان و میمون هپیچیدگی های مغزمگسشکرگزار هر چیزی باش که دانورالژیدانش، یک انسان را ناسازگتئوری تکامل در پیشگیری و از تکینگی تا مغز از مغز تفروتنی معرفتیرفتار اجتماعی انسان، حاصبیماری اضطراب عمومیالکترومغناطیس شنوایی و همنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتغییرات تکاملی سر انسان ابزار بقا از نخستین همانژنها ، مغز و ارادهسفر به مریخ در 39 روزمغز انسان رو به کوچک تر شواکنش به حس جدیدحس و ادراک قسمت پنجاه و دتلاش ها برای کشف منابع جدپیشرفت در عقل است یا ظواهشبیه سازی میلیون ها جهان چگونه هوشیاری خود را توسداروی جدید برای کاهش وزنتاثیر کپسول نوروهرب بر ناز تکینگی تا مغز از مغز تفرضیه ای جدید توضیح میدهرویا بخشی حقیقی از زندگی بیداری و خواب کدام بهتر اامیدواری و مغزمهمان ناخواندههوش مصنوعی از عروسک بازی جهان قابل مشاهده بخش کوچابزار بقای موجود زنده از کمردرد و علل آنسلولهای ایمنی القا کنندهمغز را از روی امواج بشناسواکسنی با تاثیر دوگانه احس و ادراک قسمت شصت و دوتمرکز و مدیتیشنپرورش مغز مینیاتوری انساصبر و واقعیتنگاه از درون قفس یا بیروندر میان تاریکی و روشناییتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصروزهای بد باقی نمیماندباد غرور و سر پر از نخوت واندام حسی، درک از بخش هایمیگرن سردردی ژنتیکی که بهوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان پیوستهابعاد بالاترکودکان میتوانند ناقل بی سوپاپ ها یا ترانزیستورهانقش نظام غذایی در تکامل میک آلل ژنتیکی که از نئاندخواب سالم عامل سلامتی و یتو کز محنت دیگران بی غمیآنچه حس می کنیم، نتیجه ی ناتوانی در شناسایی چهره در درمان بیماری مولتیپل تاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از انرژی خلاعقیده ی بی عملقدرت عشقریواستیگمینبحثی در مورد حقیقت فضا و انسانیت در برابر دیگرانما با کمک مغز خود مختاريمرژیم غذایی ضد دردهوش احساسیجهشهای مفید و ذکاوتی که داخلاق و علوم اعصابکایروپاکتیک چیستسیاره ابلهاننقش درختان در تکاملخدا موجود استتولید یا دریافت علمآیا همه جنایت ها نتیجه بینرمش های موثر در کمردرددرمان تشنجتاثیر روده بر مغزاصلاح خطا با رفتن بر مسیرعواملی که برای ظهور لغت الزوم سازگاری قانون مجازاچرا حجم مغز گونه انسان دربدون پیر فلکايا اراده آزاد توهم است یمبانی ذهنی سیاه و سفیدرساناها و ابر رساناها و عهوشمندی کیهانجریان انرژی در سیستم های ادغام دو حیطه علوم مغز و کریستال زمان(قسمت سوم)ساخت سلول عصبی حتی پس از نقشه با واقعیت متفاوت اسدفاع در برابر تغییر ساختتوهم تنهاییآیا برای تولید مثل همیشه درون قفس یا بیرون از آنبقا در ازای بیماریعصب سیاتیکمنابع انرژی از نفت و گاز نظریه ی تکامل در درمان بیتری فلوپرازینبرخی نرمش ها برای زانوایا کوچک شدن مغزانسان المدیون خود ناموجودزنجیرها را ما باید پاره کمزایای شکلات تلخ برای سلهاوکينگ پیش از مرگش رسالحقایق ممکن و غیر ممکنبرخی درمان های Spinal Muscular Atارتروز یا خوردگی و التهاگوشه بیماری اتوزومال رسسسرنوشتنه ناامیدی بلکه ارتقادو سوی واقعیتتیکاگرلور داروی ضد انعقاآب زندگی است قسمت چهارمدرگیری مغزی در سندرم کووبه جای محکوم کردن دیگران مناطق خاص زبان در مغزهمه ی سردردها بی خطر نیستتشنج چیستاگر نیروی مغناطیس نباشد زیباترین چیز در افزایش سمطالبه ی حق خودوفور و فراوانیحد و مرزها توهم ذهن ماستبزرگترین خطایی که مردم ماز نظر علم اعصاب اراده آزگربه شرودینگر و تاثیر مشسطح آگاهی، رخدادهای زندگنوار مغز در تشخیص بیماری دژاوو یا آشناپنداریتکامل داروینی هنوز در حااز تکینگی تا مغز و از مغز آزار دیگری، آزار خود استفن آوری های جدید علیه شناذهن ما از در هم شکستن منببی شرمیآغاز فصل سرما و دوباره تکمنبع هوشیاری کجاست قسمت هندسه ی رایج کیهانتظاهری از ماده است که بیدابزار بقا از نخستین همانزبان و بیان، در سایه پیشرمغز مادران و کودکان در زمویروس مصنوعیحس و ادراک قسمت چهل و هشتتفاوت ها و تمایزها کلید بپیچیدگی های مغزی در درک زشکست حتمینوسانات کوانتومی منبع مادائما بخوانتئوری جدید، ویران کردن گاز تکینگی تا مغز از مغز تفروتنی و غروررقیبی قدرتمند در برابر مبیماری بیش فعالیالکتروتاکسی(گرایش و حرکمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتغذیه بر ژنها تاثیر داردابزار بقا از نخستین همانژنهای مشترک بین انسان و وسفر تجهیزات ناسا به مریخ مغز انسان رو به کوچکتر شدواکسن های شرکت فایزر آمرحس و ادراک قسمت پنجاه و ستلاش های جدید در ALSپیشرفت ذهن در خلاقیت استشبیه سازی سیستم های کوانچگونه واکسن کرونا را توزداروی جدید برای ای ال استاثیر کپسول نوروهرب بر تاز تکینگی تا مغز از مغز تفساد اقتصادی سیتماتیک دررویا تخیل یا واقعیتبیست تمرین ساده برای جلوامیدی به این سوی قبر نیستمهندسی ژنتیک در حال تلاش هوش مصنوعی از عروسک بازی جهان موازی و حجاب هاابزار بقای موجود زنده از کمردرد با پوشیدن کفش مناسلولهای بنیادی مصنوعی درمغز زنان جوانتر از مغز مروابستگی یعنی قلادهحس و ادراک قسمت شصت و ششتمرکز بر هدفپرکاری تیروئیدصبر بسیار بایدنگاه از درون مجموعه با نگدر مانهای کمر دردتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقانون مندی نقشه ژنتیکی مروزهای سختبار مغز بر دو استخوانانرژی بی پایان در درون هرمیگرن شدید قابل درمان اسهوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان پر از چیزهای اسرار آاتفاق و تصادفکودکان خود را مشابه خود تسوپاپ ها یا ترانزیستورهانقش نظریه تکامل در شناسایک جهش ممکن است ذهن انسانخواب عامل دسته بندی و حفطتو پیچیده ترین تکنولوژی آنها نمیخواهند دیگران رانادیدنی ها واقعی هستنددر سال حدود 7 میلیون نفر تاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از سلول های بنیاعلم و ادراک فقط مشاهده ی قضاوت ممنوعریاضیات یک حس جدید استبحثی در مورد عملکرد لوب فانسان، گونه ای پر از تضادما بخشی از این جهان مرتبطراه فراری نیستهوش احساسیجوانان وطناخلاق پایه تکامل و فرهنگکار با یگانگی و یکپارچگیسیاره ابلهاننقش ذهن و شناخت در حوادث خدا نور آسمان ها و زمین اتولید پاک و فراوان انرژیآیا هوش مصنوعی می تواند ننرمشهای مهم برای تقویت عدرمان جدید ALSتاثیر روزه داری بر سلامت اصول انجام برخی نرمش ها دعوارض ازدواج و بچه دار شدلزوم سازگاری قانون مجازاچرا خشونت و تعصببدون بار گذشتهای نعمت من در زندگیممباحث مهم حس و ادراکرشته نوروایمونولوژی و نقهوشیاری و وجودجریان انرژی در سیستم های ارتقا و تکامل سنت آفرینش کشف مکانیسم عصبی خوانش پساخت شبکه عصبی مصنوعی با نقص های سیستمی ایمنیدقیق ترین تصاویر از مغز اتوهم جداییآیا بزرگ شدن مغز فقط در ددروغ نگو به خصوص به خودتدریای خدابقای حقیقی در دور ماندن اعضلانی که طی سخن گفتن چقدمنابع انرژی از نفت و گاز نظریه ی تکامل در درمان بیتری فلوپرازینبرخی نرمش های گردنایا این جمله درست است کسیمدیریت اینترنت بر جنگزندگی فعال و مثبت روند آلمسمومیت دانش آموزان بی گهدف یکسان و مسیرهای مختلحل مشکلبرخی روش های تربیتی کودکارزش های وارونهگوشت خواری یا گیاه خواریسریع دویدن مهم نیستنه به اعدامدولت یا گروهکتیروفیبان موثر در سکته ی آب زندگی است قسمت هفتمدرگیری اعصاب به علت میتوبه خوبی های دیگران فکرکنمناطق خاصی از مغز در جستجهمه جا خیر بکارتشنج و حرکات شبه تشنجی قااگر نعمت فراموشی نبود بسزیر فشار کووید چه باید کرمطالبی در مورد تشنجوقاحت و تمسخر دیگرانحریص نباشبزرگترین درد از درون است گزیده ای از وبینار یا کنفسعی کن به حدی محدود نشوینوار مغزی روشی مهم در تشخدگرگونی های نژادی و تغییتکامل داروینی هنوز در حااز تکینگی تا مغز از مغز تآسيب میکروواسکولاریا آسفناوری هوش مصنوعی نحوه خذهن چند جانبه نیازمند نگبی عدالتی در توزیع واکسن آغاز مبهم آفرینشمنبع هوشیاری کجاست قسمت53هندسه بنیادینتعویض دارو در تشنجابزار بقا از نخستین همانزبان و تکلم برخی بیماریهمغز چون ابزار هوش است دلیویروس های باستانی، مغز محس و ادراک قسمت چهل و دومتفاوت ها را به رسمیت بشناپیوند قلب خوک، به فرد دچاشگفت نیست من عاشق تو باشمنوشیدن چای برای مغز مفید داروهای مصرفی در ام استا 20 سال آینده مغز شما به از تکینگی تا مغز از مغز تفرگشت و تکامل تصادفی محض رموزی از نخستین تمدن بشربیماری تی تی پیالکترودهای کاشتنیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی الفاگوثبت و دستکار ی حافظهابزار بقا از نخستین همانژنهای هوش ، کدامندسفر دشوار اکتشافمغز ایندگان چگونه استواکسن کووید 19 چیزهایی که حس و ادراک قسمت پنجاه و شتلاش های جدید در درمان فرپیشرفتی مستقل از ابزار هشبکه های مصنوعی مغز به درچگونه آن شکری که می خوریمداروی جدید برای دیابتتاثیر کپسول نوروهرب بر ساز تکینگی تا مغز- از مغز فشار و قدرترویا حقی از طرف خدابیش از نیمی از موارد انتقامیدی تازه در درمان سرطامهندسی بدنهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان ما میتواند به اندازابزار بقای موجود زنده از کنفرانس تشنج هتل کوثر اصسلام تا روشناییمغزهای کوچک بی احساسواسطه ها د رمسیر ایجاد مغحس و ادراک سی و هفتمتمرکز بر امروزپرتوهای صادر شده از سیاهصد قدح، نفتاده بشکستنگاه حقیقی نگاه به درون ادر محل کار ارزش خودت را بتاثیر گیاهخواری بر رشد و از تکامل تا مغز، از مغز تطلوع و حقیقتقانون گذاری و تکاملروش مقابله مغز با محدودیبار بزرگ ایستادن بر دو پاانرژی تاریکمیدان مغناطيسي زمین بشر هوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان پر از چیزهای جادویی اتوبان اطلاعات و پلِ بینکودکان را برای راه آماده سوپاپ ها یا ترانزیستورهانقش هورمون های تیروئید دیک رژیم غذایی جدید، می توخودآگاهی و هوشیاريتو آرامش و صلحیآنژیوگرافی از مغزنادانی در قرن بیست و یکم،درمان نگهدارنده ی اعتیادتاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از سلول های بنیاعلم و روحقطار پیشرفتریتوکسیماببحثی درباره هوش و تفاوتهانعطاف پذیری مکانیسمی علما تحت کنترل ژنها هستیم یراه نجاتهوش در طبیعتجوانان وطناختلاف خانوادگی را حل کنکارهای کوچک، بی ارزش نیسسیب یکسان و دیدگاه های متنقش روی و منیزیم در سلامتخدا بخشنده است پس تو هم بتولید اندام با چاپ سه بعدآیا هوش مصنوعی زندگی بشرچرا ماشین باید نتایج را پدرمان جدید میگرن با انتی تاثیر رژیم گیاه خواری بر اصول توسعه ی یک ذهن کاملعید نوروز مبارکلزوم عدم وابستگی به گوگل چرا در مغز انسان، فرورفتبدون زمان، ماده ای وجود نای همه ی وجود منمبتکران خودشکوفارشد مغز فرایندی پیچیده اهوشیاری و افسردگیجستجوی متن و تصویر به صورارتقا یا بازگشت به قبل ازکشف مکانیسمی پیچیده در بساخت شبکه عصبی با الفبای نقص در تشخیص هیجانات عامدل به دریا بزنتوهم جدایی و توهم علمآیا تکامل و تغییرات ژنتیآیا جنین انسان، هوشمندی درک فرد دیگر و رفتارهای ابلندی در ذهن ما درک بلندیغم بی پایانمنابع انرژی از نفت و گاز نظریه ی ریسمانترک امروزبرخی یونها و مولکول های مایا ابزار هوشمندی یا مغز مداخله ی زیانبار انسانزندگی هوشمند در خارج از زمسمومیت دانش آموزان، قماهدف یکسان، در مسیرهای متحلقه های اسرارآمیزبرخی سلولهای عصبی در تلاارزش های حقیقی ارزش های غگیلگمش باستانی کیستسریعترین کامپیوتر موجودنه به اعدامدوچرخه در کاهش دردهای کمتکنولوژی های جدید و حالتآب زندگی است قسمت اولدرب بسته با غیر خود باز مبه خودت مغرور نشومنبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه چشمی مراقب و نگهباتشنج عدم توازن بین نورون اگر نعمت فراموشی نبود بسزیرفون داروی ضد ام اسمطالعه ای بیان میکند اهدوقت نهيب هاي غير علمي گذشحرکات چشم، ترجمه کننده ی بسیاری از مجرمان، خودشانگزارش یک مورد جالب لخته وشلیک فراموشینوار مغز، ترجمه ی فعالیت دانش قدرت استتکامل داروینی هنوز در حااز تکینگی تا مغز از مغز تآسیب ها ناشی از آلودگی هوفیلمی بسیار جالب از تغییذهن هوشیار در پس ماده ی مبیمار 101 ساله، مبتلا به سإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمهندسه در پایه ی همه ی واکتعامل انسان و هوش مصنوعیابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت چمغز چگونه صداها را فیلتر ویرایش DNA جنین انسان، برحس و ادراک قسمت چهل و سومتفاوت های بین زن و مرد فقپیوند مغز و سر و چالشهای شگفت انگیز بودن کیهاننوعی سکته مغزی ، وحشتناک داروهای ام استا بحر یفعل ما یشااز تکینگی تا مغز از مغز تفراموش کارها باهوش تر هسرمز و رازهای ارتباط غیر کبیماری دویکالگو نداشتیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی از عروسک های بثبت امواج الکتریکی در عصابزار بقا از نخستین همانژنهای حاکم بر انسان و انسسفرنامه سفر به بم و جنوب مغز ابزار بقای برتر مادیواکسن کرونا و گشودن پنجرحس و ادراک قسمت بیست و چهتلاش های جدید در درمان سرپپوگستشبکیه های مصنوعیچگونه انتظارات بر ادراک داروی جدید ضد میگرنتاثیر کپسول نوروهرب بر ساز تکینگی تا مغز- از مغز فضا و ذهن بازرویاها از مغز است یا ناخوبیشتر کمردردها نیازی به امگا سه عامل مهم سلامتمهربانی، شرط موفقیتهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان مادی، تجلی فضا در ذهابزار بقای موجود زنده از کنگره بین المللی سردرد دسلاح و راهزنیمغز، فقط گیرندهوبینار اساتید نورولوژی دحس و ادراک- قسمت پنجاه و تمساح حد واسط میان مغز کوپرتوزایی از جسم سیاهصدای بم با فرکانس پایین، نگاه دوبارهدر چه مرحله ای از خواب ، رتاثیر انتخاب از طرف محیط از تکامل تا مغز، از مغز تطلای سیاهقانون جنگلروش های صرفه جویی در ایجابار سنین ابزار هوشمندی اانرژی تاریک که ما نمی تومیدان های مغناطیسی قابل هوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان دارای برنامهاتوسوکسیمایدکوری گذرای ناشی از موبایسوخت هیدروژنی پاکنقش هورمون زنانه استروژنیکی از علل محدودیت مغز امخودآگاهی و هوشیاريتو افق رویداد جهان هستیآنان که در قله اند هرگز خنازوکلسیندرمان نابینایان آیا ممکنتاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از سلول های بنیاعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهلمس کوانتومیریسدیپلام تنها داروی تایبحثی درباره هوش و تفاوتهاهرام مصر از شگفتی های جهمانند آب باشراه های جدید برای قضاوت رهوش عاطفی قسمت 11جواب دانشمند سوال کننده اختلال خواب فرد را مستعد کاربرد روباتهای ريزنانوسیر آفرینش از روح تا مغز نقش روزه داری در سالم و جخدای رنگین کمانتولید سلولهای جنسی از سلآیا هوش ارثی دریافتی از پچرا مردم با زندگی میجنگندرمان جدید کنترل مولتیپلتاثیر رژیم گیاه خواری بر اصول سلامت کمرعامل کلیدی در کنترل کارآمقاومت به عوارض فشار خون چرا ذرات بنیادی معمولاً تاریخ، اصیل نیست و ساخته برنامه و ساختار پیچیده مای آنکه نامش درمان و یادشمجموعه های پر سلولی بدن مرشد مغز علت تمایل انسان بهوشیاری کوانتومیجستجوی هوشیاری در مغز ماارتوکين تراپی روشی جديد کشف ارتباط جدیدی از ارتبساختن آیندهنقطه ی رسیدن به قلهدلایلی که نشان میدهد ما بتوهم جسمتوهمات و شناخت حقیقتآیا جهان ذهن و افکار ما مدرک نیازمند شناخت خویش ابلوغ چیستغم بی پایانمنابع انرژی از نفت و گاز نظریه تکامل در درمان بیمترکیب آمار و ژنتیکبرخی اثرات مضر ویتامین دایا بیماری ام اس (مولتیپمدارک ژنتیکی چگونه انسانزندگی و داراییمسیر دشوار تکامل و ارتقاهدف از تکامل مغزحمله ویروس کرونا به مغزبرخی سيناپسها طی تکامل و ارزش حقیقی زبان قسمت اولگیاه بی عقل به سوی نور میسرگیجه از شایعترین اختلانه جنگ و نه خونریزیدوچرخه سواری ورزشی سبک و تکنولوژی و پیشرفتآب زندگی است قسمت دومدرختان چگونه بر تشکیل اببه دنبال رستگاری باشمنبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه اطمینان تو بر خدا بتشویق خواندن به کودکاناگر با مطالعه فیزیک کوانزیرک ترین مردممعماری، هندسه ی قابل مشاوقتی فهمیدی خطا کردی برگحرکت چرخشی و دائمی کیهانبسیاری از بیماری های جدیگشایش دروازه جدیدی از طرشلیک فراموشینوار عصب و عضلهدانش محدود به ابعاد چهارتکامل داروینی هنوز در حااز تکینگی تا مغز از مغز تآسیب روانی شبکه های اجتمفیروز نادریذهن و شیمی بدنبیمار مرکز تنفس سلولیافت فشار خون ناگهانی در ومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهندسه زبانِ زمان استتعامل انسان با هوش مصنوعابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت امغز ناتوان از توجیه پیداویشن پروحس و ادراک قسمت نهمتفاوت های تکاملی در مغز وپیوند اندام از حیوانات بشگفت زده و حیران باشنیکولا تسلاداروهای تغییر دهنده ی سیتاول کف پا و حقیقتاز تکینگی تا مغز از مغز تفراموشی همیشه هم بد نیسترمز گشایی از اتصالات مغزبیماری دیستروفی میوتونیالگو و عادت را بشکن و در امنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی از عروسک های بجلو رفتن یا عقبگردابزار بقا از نخستین همانکفش و کتابسفرنامه سفر به بم و جنوب مغز ابزار برتر بقاواکسن کرونا از حقیقت تاتحس و ادراک قسمت بیست و یکتلاش های جدید شرکت نورالپایان، یک آغاز استشباهت مغز و کیهانچگونه به سطح بالایی از هوداروی جدید ضد الزایمرتاثیر کتامین در درمان پااز تکینگی تا مغز- از مغزتفضای قلب منبع نبوغ استرویاهای پر رمز و حیرتی دربا هوش مصنوعی خودکار روبامروز دانش ژنتیک هیچ ابهموفقیت هوش مصنوعی در امتهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان مرئی و نامرئیابزار بقای موجود زنده از کنگره بین المللی سردرد دسلسله مباحث هوش مصنوعیمغزتان را در جوانی سیم کشوجود قبل از ناظر هوشمندحس و ادراک- قسمت بیست و پتنفس هوازی و میتوکندریپرسش و چستجو همیشه باقی اصرع و درمان های آننگاهی بر قدرت بینایی درادر ناامیدی بسی امید استتاثیر احتمالی عصاره تغلیاز خود رها شوطوفان فقر و گرسنگی و بی سقانون جنگلروش هایی برای جلوگیری از بارداری بدون رحمانرژی خلا ممکن استمیدان های کوانتومی خلاهوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان در حال نوسان و چرخشاتصال مغز و کامپیوترکی غایب شدی تا نیازمند دلسودمندی موجودات ابزی بر نقش ویتامین K در ترمیم اسیافته های نوین علوم پرده خودت را از اندیشه هایت حفتو انسانی و انسان، شایستآنزیم تولید انرژی در سلونباید صبر کرد آتش را بعد درمان های اسرار آمیز در آتاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از سلول های بنیاعلم به ما کمک میکند تا مولوب فرونتال یا پیشانی مغریشه های مشترک همه ی موجوبحثی درباره هوش و تفاوتهاولویت بندی ها کجاستماه رجبراه های جدید برای قضاوت رهوش عاطفی قسمت نهمجواب سنگ اندازیاختلال در شناسایی حروف و کاربرد روباتهای ريز، در سیستم تخلیه ی مغز بینشی ننقش رژیم غذایی بر رشد و اتولترودینآیا هوش سریعی که بدون احسچرا مغز انسان سه هزار سالدرمان جدید ای ال اس، توفرتاثیر رژیم گیاه خواری بر اضطراب و ترسعادت همیشه خوب نیستمقایسه رقابت و همکاریچراروياها را به یاد نمی آتازه های اسکیزوفرنی(جنوبرنامه ی مسلط ژنها در اختایمپلانت مغزیمجرم، گاهی قربانی استرشد در سختی استهوشیاری سنتی یا هوشیاری حفره در مغزارتباط میکروب روده و پارکشف جمجمه ای درکوه ایرهوساختن آینده، بهترین روش نقطه ای بود و دگر هیچ نبودنیا فریب و سرگرمیتوکل بر خداآیا جهش های ژنتیکی، ویرودرک و احساسبلعیدن ستاره توسط سیاهچاغیرقابل دیدن کردن مادهمنابع انرژی از نفت و گاز نظریه تکامل در درمان بیمترکیب حیوان و انسانبرخی اختلالات عصبی مثانهایا بدون زبان میتوانیم تمروری بر تشنج و درمان هایزندگی بی دودمسئول صیانت از عقیده کیسهدف از خلقت رسیدن به ابزاحمایت از طبیعتبرداشت مغز ما از گذر زمانارزش حقیقی زبان قسمت دومگیاه خواری و گوشت خوار کدسرگردانیچه زیاد است بر من که در ایدوپامین قابل حل در آبتکنولوژی جدید که سلول هاآب زندگی است قسمت سومدرختان اشعار زمینبه زودی شبکه مغزی به جای منبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه به آنچه داری، خوشنتشخیص ژنتیکی آتروفی های اگر تلاش انسان امروز برازیست شناسی کل در جزء فراکمعنی روزهوقتی پر از گل شدی خودت را حس متفاوتبسیاری از بیماری های جدیپل جویی اصفهانشنا در ابهای گرم جنوب نیانوار عصب و عضلهدانش بی نهایتتکامل زباناز تکینگی تا مغز از مغز تآسیب عصب پا به دنبال اعتیفیزیک مولکولها و ذرات در ذهن تو همیشه به چیزی اعتقبیماری لبر و نابینایی آنافت هوشیاری به دنبال کاهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهندسه، نمایشی از حقیقتتعداد کلی ذهن ها در جهان ابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت دمغز و قلب در جنین موش مصنواقعیت فیزیکی، تابعی از حس و ادراک قسمت چهارمتفاوت های زبانی سرمنشا تپیوند اندام حیوانات به اشگفتی های نقشه ی ژنتیکینیاز به آموزش مجازی دیجیداروهای ضد بیماری ام اس وتابوهای ذهنیاز تکینگی تا مغز از مغز تفراموشی و مسیر روحانیرمز پیشرفت تواضع است نه طبیماری سلیاکالگوی بنیادین و هوشیاریمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی از عروسک بازی جلوتر را دیدنابزار بقا از نخستین همانکل اقیانوس در یک ذرهسفرنامه سفر به بم و جنوب مغز از بسیاری حقایق می گرواکسن کرونا ساخته شده توحس و ادراک قسمت بیست و دوتلاش هایی در بیماران قطع پارادوکس ها در علمشباهت مغز با کیهان مادیچگونه باغبانی باعث کاهش داروی سل سپتتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکینگی تا مغز، از مغز قفس ذهنرویای شفافبا هر چیزی که نفس می کشد مانفجار و توقف تکاملی نشاموفقیت در تفکر استهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان مشارکتیابزار بقای موجود زنده از کنترل همجوشی هسته ای با هسلطان جنگل یا صاحب ملکوتمغزتان را در جوانی سیمکشوراپامیل در بارداریحس و ادراک- قسمت شصت و چهتنفس هوازی و میتوکندریپرسشگری نامحدودضایعه ی شبکه لومبوساکرالنگاهی بر توانایی اجزاي بدر هم تنیدگی مرزها و بی متاثیر ترکیبات استاتین (ساز درخواست ها جدا شوطوفان زیباییقانونمندی و محدودیت عالمروش هایی ساده برای کاهش ابازگشایی مجدد مطب دکتر سانسولینمیدان بنیادین اطلاعاتهوش مصنوعی از عروسک تا کمجهان در حال ایجاد و ارتقااثر مضر مصرف طولانی مدت رکیهان خود را طراحی میکندسی و سه پل اصفهاننقش ژنتیک در درمان اختلایاد گرفتن مداومخودروهای هیدروژنیتو با همه چیز در پیوندیآواز خواندن در قفس، نشاننبرو و انرژی مداومدرمان های بیماری آلزایمرتاثیر درجه حرارت بر عملکاستیفن هاوکینگ در مورد هعلم بدون توقفلوتیراستامریشه های مشترک حیاتبحثی درباره هوش و تفاوتهاولین قدم شناخت نقص های خماپروتیلینراه پیروزی در زندگی چیستهوش عاطفی قسمت هفتمجوسازی مدرناختلال در شناسایی حروف و کاش شرف اجباری بود یا حتیسیستم تعادلی بدننقش رژیم غذایی در رشد و اتومورها و التهاب مغزی عاآیا هشیاری کوانتومی وجودچرا مغزهای ما ارتقا یافت درمان جدید سرطانتاثیر رژیم گیاهخواری بر اطلاع رسانی اینترنتیعادت کن خوب حرف بزنیمقابله ی منطقی با اعتراضچراروياها را به یاد نمی آتازه های بیماری پارکینسوبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱ایمپلانت مغزی و کنترل دو محل درک احساسات روحانیز گهواره تا گورهوش، ژنتیکی است یا محیطیحق انتخابارتباط ماده و انرژیکشف جدید تلسکوپ جیمز وبساختار فراکتال وجود و ذهنقطه بی بازگشتدنیای شگفت انگیز کوانتومنمیتوان با بیرون انداختندنیایی پر از سیاهچاله توپیراماتآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجدرک کنیم ما همه یکی هستیمبنی عباس، ننگی بر تاریخغرور و علممنابع انرژی از نفت و گاز نظریه تکامل در درمان بیمترازودونبرخی اصول سلامت کمرایا تکامل هدفمند استمرکز هوشیاری، روح یا بدن زندگی در جمع مواردی را برمسئولیت جدیدهر چیز با هر چیز دیگر در تحوادث روزگار از جمله ویربررسي علل احتمالي تغيير ارزش حقیقی زبان قسمت سومگیرنده باید سازگار با پیسربازان ما محققا غلبه می نه عدم مطلق بلکه عدم با قدورترین نقطه ی قابل مشاهتکنولوژی جدید که سلول هاآب، زندگی است(قسمت پنجم)درد و درسبه زیر پای خود نگاه نکن بمنبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه داناتر از ما وجود دتشخیص آلزایمر سالها قبل اگر خواهان پیروزی هستیزیست شناسی باور حقیقت یا معادله ها فقط بخش خسته کنوقتی تو از یاد گرفتن باز حس چشایی و بویاییبشکه ای که ته نداره پر نمپل خواجو اصفهانشناخت و معرفت، و نقش آن دنوار عصب و عضلهدانشمندان موفق به بازگردتکامل زباناز تکینگی تا مغز از مغز تآسانی موفقیتفیزیک هوشیاریذهن خود را مشغول هماهنگیبیماری های میتوکندریافتخار انسانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهنر فراموشیتعذیه ی ذهنابزار بقا از نخستین همانزبان و شناخت حقیقت قسمت سمغز و اخلاقواقعیت چند سویهحس و ادراک قسمت نوزدهمتفاوت ایستایی و تکاپوپیوند سر آیا ممکن استشگفتی های زنبور عسلچیز جدید را بپذیرداروی فامپیریدین یا نورلتاثیر فکر بر سلامتاز تکینگی تا مغز از مغز تفراموشی آرمانرمز بقای جهش ژنتیکیبیماری ضعف عضلات نزدیک بالگوبرداری از طبیعتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی از عروسک بازی جمجمه انسان های اولیهابزار بقا از نخستین همانکلمات بلند نه صدای بلندسفرنامه سفر به بم و جنوب مغز به تنهایی برای فرهنگ واکسن آلزایمرحس و ادراک قسمت بیست و سوتلاشی برای درمان قطع نخاپاسخ گیاهان در زمان خوردشباهت کیهان و مغزچگونه تکامل مغزهای کنونیداروی ضد چاقیتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکینگی تا مغز، از مغز قفس را بشکنروان سالمبا آتش، بازی نکن و بعد از انقراض را انتخاب نکنیدمولکول ضد پیریهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان معناابزار بقای موجود زنده از کنترل جاذبهسم زنبور ، کلیدی برای وارمغط یک گیرنده استورزش هوازی مرتب خیلی به قحساسیت روانی متفاوتتنفس بدون اکسیژنآلودگی هوا چالش قرن جدیدضایعه ی عروقی مخچهنگاهت را بلند کندر هم تنیدگی کوانتومیتاثیر تغذیه بر سلامت روااز روده تا مغزطولانی ترین شبقارچ بی مغز در خدمت موجودروش جدید تولید برقبازگشت از آثار به سوی خداانسولین هوشمندمیدازولام در درمان تشنج هوش مصنوعی به کمک هوش طبیجهان ریز و درشتاثرات فشار روحی شدیدکیهانِ هوشیارِ در حال یاسیلی محکم محیط زیست بر اننقش گرمایش آب و هوا در همیاد بگیر فراموش کنیخورشید مصنوعیتو با باورهایت کنترل میشآینه در اینهچت جی پی تیدرمان های جدید میگرنتاثیر درجه حرارت بر عملکاستیفن هاوکینگ در تفسیر علم در حال توسعهلوزالمعده(پانکراس)مصنوعرژیم های غذایی و نقش مهم بحثی درباره هوش و تفاوتهاولین مورد PML به دنبال تکماجرای جهل مقدسراه انسان شدن، راه رفتن وهوش عاطفی قسمت یازدهجامعه ی آسمانیاختلالات مخچهکتاب گران و پرهزینه شد ولسیستم دفاعی بدن علیه مغز نقش زنجبیل در جلوگیری از خدایی که ساخته ی ذهن بشر تومورهای نخاعیآیا واکنش های یاد گرفته وچرا ویروس کرونای دلتا وادرمان جدید سرطانتاثیر رژِیم غذایی بر میگاطلاعات حسی ما از جهان، چعادت کردن به نعمتمقابله با کرونا با علم اسنزاع بین جهل و علم رو به پتازه های درمان ام اسبرین نت به جای اینترنتایمپلانت مغزی کمک میکند محل درک احساسات روحانی دزمین در برابر عظمت کیهانمرگ و میر پنهانهیچ نقطه ای مرکزی تر از احقیقت قربانی نزاع بین بی ارتباط متقابل با همه ی حیکشتن عقیده ممکن نیستساختار شبکه های مغزی ثابارتباط چاقی و کاهش قدرت بگل خاردار، زیباستسادیسم یا لذت از آزار دادنمیتوان بر سیاه سیاه نوشدنیا، هیچ استتوانایی مغز و دیگر اجزای آیا خداباوری محصول تکاملدرک احساسات و تفکرات دیگبه قفس های سیاهت ننازغربال در زندگیمنابع انرژی از نفت و گاز نعناعترازودونبرخی اطلاعات روانشناسی مایجاد احساساتمرکز حافظه کجاستزندگی در سیاهچالهمسئولیت در برابر محیط زیهر جا که جات میشه، جات نیحکمت الهی در پس همه چیزبررسی مغز با امواج مادون ارزش خود را چگونه میشناسگالکانزوماب، دارویی جدیسردرد میگرننهایت معرفت و شناخت درک عديدن با چشم بسته در خواب تکینگیاز واقعیت امروز تا حقیقتآتاکسی فریدریشدرد باسن و پا به دلیل کاهبه سیاهی عادت نکنیممنبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه راهی هستتشخیص ایدزاپل ویژن پرو در تشخیص بیمزیست، مرز افق رویداد هستمعجزه های هر روزهوقتی ریشه ها عمیقند از چیحس و ادراک (قسمت اول )بشریت از یک پدر و مادر نیپلاسمای غالبشناخت حقیقت یا آرزوهای گنوار عصب و عضله تعیین محلدانشمندان نورون مصنوعی ستکامل زبان انسان از پیشیاز تکینگی تا مغز از مغز تآشنا پنداریفیزیک و هوشیاریذهن سالمبیماری های مغز و اعصاب و افراد آغاز حرکت خودشان رمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهنر حفظ گرهتغییرابزار بقا از نخستین همانزبان جانسوزمغز و اخلاقواقعیت چیستحس و ادراک قسمت هفتمتفاوت ارباب و رهبر حقیقیپیوند سر، یکی از راه حلهاشانس یا نتیجه ی تلاشچیزی منتظر شناخته شدنداروی لیراگلوتیدتاثیر مشاهده بر واقعیت باز تکینگی تا مغز از مغز تفرایند پیچیده ی خونرسانیرمز جهانبیماریهای تحلیل عضلانی االتهاب شریان تمپورالمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمهوش مصنوعی از عروسک بازی جنین مصنوعیابزار بقا از نخستین همانکلوزاپین داروی ضد جنونسفری به آغاز کیهانمغز بیش از آنچه تصور میشوواکسن ایرانی کرونا تولیدحس و ادراک قسمت بیستمتلاشی تازه برای گشودن معپختگی پس از چهل سالگي به شباهت زیاد بین سلول هاي عچگونه جمعیت های بزرگ شکل داروی ضد چاقیتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکینگی تا مغز، از مغز قله سقوطروبات ها قول میدهندبا تعمق در اسرار ابدیت و انواع سکته های مغزیمولتیپل اسکلروز در زنان هوش مصنوعی از عروسک بازی جهان هوشمندابزار بقای موجود زنده از کندر در بیماریهای التهابسماگلوتید داروی کاهش دهننفرت، اسیب به خود استورزش هوازی ، بهترین تمریخفاش با شیوع همه گیری جدیتنها مانع در زندگی موارد آلودگی هوا و ویروس کروناضایعات در عصب زیر زبانیچالش هوشیاری و اینکه چرا در هم تنیدگی کوانتومی و پتاثیر حرکات چشم بر امواج از سایه بگذرطی یکصد هزار سال اخیر هرچقبل از آغازروش صحبت کردن در حال تکامبازگشت به ریشه های تکاملانسان قدیم در شبه جزیره عمکان زمان یا حافظه زمانهوش مصنوعی به شناسایی کاجهان شگفت انگیزاثرات مفید قهوهکیست هیداتید مغزسینوریپا داروی ترکیبی ضدنقش پیش زمینه ها و اراده یادگیری مهارت های جدید دخوش قلبی و مهربانیتو باید نیکان را به دست بآیندهچت جی پی تیدرمان های جدید در بیماری تاثیر درجه حرارت بر عملکاستخوان های کشف شده، ممکعلم راهی برای اندیشیدن الیروپریم داروی ترکیبی ضدبحثی درباره احساسات متفااولین مورد پیوند سر در انماجرای عجیب گالیلهراه بی شکستهوش عاطفی قسمت پنجمجاودانگی مصنوعیاختلالات حرکتی در انسانکتاب زیست شناسی باورسکوت و نیستینقش زبان در سلطه و قدرت اخدایا جز تو که را دارمتومورهای ستون فقراتآیا یک، وجود دارددرمان دارویی سرطان رحم بتاثیر سلامت دستگاه گوارشاطلاعاتی عمومی در مورد معادت بد را ترک کنملاحظه های اخلاقی دربارهنزاع بین علم و نادانی رو تبدیل پلاستیک به کربن و سبرای یک زندگی معمولیایمپلانت نخاعی میتواند دمحدودیت چقدر موثر استزمین زیر خلیج فارس تمدنی مرگ و میر بسیار بالای ناشهیچ چیز همیشگی نیستحقیقت آنطور نیست که به نظحقیقت افرادارتباط هوش ساختار مغز و ژگل درون گلدانسازگاری با محیط بین اجزانمای موفقیتدندان ها را مسواک بزنید تتوازن مهمتر از فعالیت زیآیا دلفین ها می تواند از درک تصویر و زبان های مخلتبه مغز خزندگان خودت اجازمقالاتمنابع انرژی از نفت و گاز هفت چیز که عملکرد مغز تو تراشه ها روی مغزایران بزرگمرکز حافظه کجاستزندگی زمینی امروز بیش از مستند جهان متصلهر حرکت خمیده می شود و هر حافظه میتواند بزرگترین دبررسی و اپروچ جدید بر بیماز فرد ایستا و متعصب بگذرگام کوچک ولی تاثیرگذارسردرد میگرن در کودکاننهایت در بی نهایتدی متیل فومارات(زادیوا)(تکامل فردی یا اجتماعیاز کجا آمده ام و به کجا میآتش منبع انرژیدردهای سال گذشته فراموش به سخن توجه کن نه گویندهمنبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه عسل با موم بخوریمتصویر خورشید یا خود خورشاپی ژنتیکزاویه نگاه ها یکسان نیستمعجزه ی چشمویتنام نوعی کرونا ویروس حس و ادراک (قسمت دوم )بعد پنجمپمبرولیزوماب در بیماری چشناخت درون، شناخت بیرون؛نوبت کودکاندانشمندان یک فرضیه رادیکتکامل ساختار رگهای مغزی از تکینگی تا مغز از مغز تآشنا پنداریفیزیک آگاهیذهت را روی چیزهای مفید متبیماری وسواسافراد بی دلیل دوستدار تو منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهنر رها شدن از وابستگیتغییر الگوی رشد مغزی با زابزار بقا از نخستین همانزبان ریشه هایی شناختی اسمغز و سیر تکامل ان دلیلی واقعیت چیستحس و ادراک قسمت هفدهمتفاوتهای جنسیتی راهی براپیوندهای پیچیده با تغییرشانس یا تلاشچیزی خارج از مغزهای ما نیداروی تشنجی دربارداریتاثیر نگاه ناظر هوشیار باز تکینگی تا مغز از مغز تفرایند تکامل و دشواری هارمز جهان خاصیت فراکتالبیماری، رساله ای برای سلامواجی که به وسیله ی ماشیمنبع هوشیاری در کجاست؟ قهوش مصنوعی از عروسک بازی جنگ هفتاد و دو ملت همه را ابزار بقا از نخستین همانکلید نزدیک و نگاه تو بر فسقوط درون جاذبه ای خاص، چمغز برای فراموشی بیشتر کواکسن اسپایکوژنحس و ادراک قسمت دهمتلاشی جدید در درمان ام اسپدیده خاموش روشن در پارکشباهت زیاد بین سلول هاي عچگونه جمعیت های بزرگ شکل داروی ضد تشنج با قابليت تتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکینگی تا مغز، از مغز قلب های سادهروبات های ریز در درمان بیبا خدا باشانیس بی کسانمواد کوانتومی جدید، ممکنهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان هوشیارابزارهای پیشرفته ارتباط کندر علیه سرطانسندرم کووید طولانینقاشی هایی با بوی گذشته یورزش و میگرنخلا، حقیقی نیستتنها در برابر جهانآلودگی هوا و پارکینسونضرورت زدودن افکارچالش هوشیاری و اینکه چرا در هم تنیدگی کوانتومی و دتاثیر دوپامین و سروتونیناز علم جز اندکی به شما داطبیعت موجی جهانقبل از انفجار بزرگروشهای نو در درمان دیسک ببازخورد یا فیدبکانسان میوه ی تکاملمکانیک کوانتومی بی معنی هوش مصنوعی تعاملیجهانی که نه با یک رخداد و اثرات مفید روزه داریکیست کلوئید بطن سومسیگار عامل افزایش مرگ ومنقش آتش در رسیدن انسان بهیادگیری هوش مصنوعی، عمیقخوش خیالی و خوش بینیتو تغییر و تحولیآینده ی انسان در فراتر ازنتایج نادانی و جهلدرمان های جدید سرطانتاثیر درجه حرارت بر عملکاستروژن مانند سپر زنان دعلم ساختن برج های چرخانلیس دگرامفتامین یا ویاسبحثی درباره احساساتی غیراولین هیبرید بین انسان و ماده ی تاریکرابطه تشنج و اوتیسمهوش عاطفی قسمت اولجایی برای یاد گرفتن باقی اختلالات صحبت کردن در انکتاب طبیعت در قالب هندسهسکوت، پر از صدانقش زبان در سلطه و قدرت اخسته نباشی باباتوهم فضای خالیآیا کیهان می تواند یک شبیدرمان زخم دیابتی با تکنوتاثیر عصاره تغلیظ شده گیاطلاعاتی عمومی در مورد معادت دادن مغز بر تفکرملاحظات بیهوشی قبل از جرنزاع بین علم و جهل رو به پتبدیل تراکت صوتی مصنوعی برای پیش بینی آینده مغز دایمان به رویامحدودیت های حافظه و حافظزمان چیستمرگ و سوال از قاتلهیچ چیز، چقدر حقیقی استهیچ وقت خودت را محدود به حقیقت اشیاارتباط پیوسته ی جهانگل زندگیستم با شعار قانون بدترین نمایش تک نفرهده روش موفقیتتوسعه هوش مصنوعی قادر اسآیا دلفین ها میتوانند بادرک حقیقت نردبان و مسیری به نقاش بنگرتاثیر ویتامین دی بر بیمامنابع انرژی از نفت و گاز هفت سین یادگاری از میراث تراشه ی هوش مصنوعی در مغزایرادهای موجود در خلقت بمرکز خنده در کجای مغز استزندگی زودگذرمشکل از کجاستهرچیز با یک تاب تبدیل به حافظه های کاذببررسی ژنها در تشخیص بیمااز مخالفت بشنوگامی در درمان بیماریهای سردرد میگرنی در کودکاننهادینه سازی فرهنگ اختلادین اجباریتکامل مادی تا ابزار هوشماز کسی که یک کتاب خوانده آثار باستانی تمدن های قددردی که سالهاست درمان نشبهبود حافظه پس از رخدادهمنبع هوشیاری کجاست قسمت همیشه، آنطور نیست که هستتصویر در هم تنیدگی کوانتابتدا سخت ترین استزاوسکا درمان گوشرمعجزه ی علمویتامین E برای فعالیت صححس و ادراک قسمت 67بعد از کروناپنج اکتشاف شگفت آور در موشناسایی تاریخچه ی تکاملینور از عمق تاریکیدانشمندان ژنی از مغز انستکامل شناخت انسان با کشفاز تکینگی تا مغز از مغز تآشناپنداری چیستفیزیکدانان ماشینی برای تذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبیماری کروتز فیلد جاکوبافزایش قدرت ادراکات و حسمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهنر، پر کردن است نه فحش دتغییر دیگران یا تغییر خوابزار بقا از نخستین همانزبان شناسی مدرن در سطح سلمغز کوانتومیواقعیت های متفاوتحس و ادراک قسمت هجدهمتقلید مرحله ای نسبتا پیشپیوندی که فراتر از امکانشاهکار قرنچیزی شبیه نور تو نیستداروی جدید ALSتاثیر نگاه و مشاهده ناظر از تکینگی تا مغز از مغز تفرایند حذف برخی اجزای مغرنگ کردن، حقیقت نیستبیندیشامیوتروفیک لترال اسکلرومنبع هوشیاری در کجاست؟(قهوش مصنوعی از عروسک بازی جنگ و تصور از جنگابزار بقای موجود زنده از کلام و زبان، گنجینه ای بسسلول های مغزی عامل پارکیمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟واکسن اسپایکوژن ضد کروناحس و ادراک قسمت دوازدهمتمایل زیاد به خوردن بستنپروژه ی ژنوم انسانیشجاعت و ترسچگونه حافظه را قویتر کنیداروی ضد تشنج با قابليت تتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکینگی تا مغز، از مغز قلب و عقلروبات کیانبا طبیعت بازی نکنانگشت ماشه ایموجود بی مغزی که می تواندهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان های بسیار دیگرابزارهای بقا از نخستین هکوچ از محیط نامناسبسندرم گیلن باره به دنبال چقدر به چشم اعتماد کنیمورزش بهترین درمان بیش فعخلا، خالی نیستتنهاییآلزایمرضرب المثل یونانیچالش هوشیاری و اینکه چرا در هر سوراخی سر نکنتاثیر دپاکین بر بیماری مازدواج های بین گونه ای، رطبیعت بر اساس هماهنگیقبرستان ها با بوی شجاعتروشهای شناسایی قدرت شنوابازسازي مغز و نخاع چالشی انسان ها می توانند میدان مکانیزمهای دفاعی در برابهوش مصنوعی در کامپیوترهاجهانی که از یک منبع، تغذیاثرات مضر ماری جواناکپسول ژری لاکتسیاهچاله هانقش انتخاب از طرف محیط، نیادگرفتن، آغاز حرکت است خوشبختی چیستتو جهانی هستی که خودش را آینده ی علم و فیزیک در60 ثنجات در راستگوییدرمان های رایج ام استاثیر درجه حرارت بر عملکاسرار آفرینش در موجعلایم کمبود ویتامین E را لا اکراه فی الدینبخش فراموش شده ی حافظهاولین تصویر در تاریخ از سماده ی خالیرادیوی مغز و تنظیم فرکانهوش عاطفی قسمت دهمجایی خالی نیستاختلالات عضلانی ژنتیککتاب، سفری به تاریخسکته مغزینقش سجده بر عملکرد مغزخطا در محاسبات چیزی کاملتوهم فضای خالی یا توهم فضآیا گذشته، امروز وآینده درمان سرگیجه بدون نیاز بتاریک ترین بخش شباعتقاد اشتباه، نتیجه ی نعارضه جدید ویروس کرونا سممانتین یا آلزیکسا یا ابنسبیت عام از زبان دکتر برتبدیل سلولهای محافط به سبرای اولین بار دانشمنداناین پیوند نه با مغز بلکه مخچه فراتر از حفظ تعادلزمان و مکان، ابعاد کیهان مرگ انتقال است یا نابود شمرگ تصادفیهیچ کاری نکردن به معنی چیحقیقت تنها چیزی است که شاارتباط انسانی، محدود به گلوله ی ساچمه ایستم، بی پاسخ نیستچند نرمش مفید برای کمردردهن، بزرگترین سرمایهتوسعه برخی شغل ها با هوش آیا دست مصنوعی به زودی قادرک دیگرانبه نقاش بنگرصفحه اصلیمنابع انرژی از نفت و گاز هم نوع خواری در میان پیشیتراشه ی بیولوژِیکایستادن در برابر آزادی بمرگ چیستزندگی سلول در بدن، جدای امشکلات نخاعیهز ذره، یک دنیاستحافظه و اطلاعات در کجاست بررسی بیماری التهابی روداز نخستین همانند سازها تگامی در درمان بیماریهای سردرد و علتهای آنچهار میلیارد سال تکامل بدین، اجباری نیستتکامل مداوماز آغاز خلقت تا نگاه انساآرامش و دانشALS نگاهی کامل بر بیماری ودرس گرفتن از شکست هابهداشت خوابمنبع هوشیاری کجاست قسمت همکاری یا رقابتتصویر زیبا از سلولابتدایی که در ذهن دانشمنزبان فرایند تکاملی برای معجزه ی علم در کنترل کرونویتامین E در چه مواد غذایحس و ادراک قسمت 74بعد از کروناپول و شادیشناسایی سلول های ایمنی انور دروندانشمندان پاسخ کوانتومی تکامل، نتیجه ی برنامه ریاز تکینگی تا مغز از مغز تآشتی بهتر استفال نیکوذره ی معین یا ابری از الکبیماری گیلن باره و بیمارافزایش مرگ و میر سندرم کومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوموارکتوس ها ممکن است دتغییر دادن ژنها آیا روزی ابزار بقا از نخستین همانزبان شناسی نوین نیازمند مغز آیندگان چگونه است ؟واقعیت و مجازحس و ادراک قسمت هشتمتقلید از روی طبیعتپیوستگی همه ی اجزای جهانشاهکار شش گوشنکاتی در مورد تشنجداروی جدید s3 در درمان ام تاثیر نگاه انسان بر رفتااز تکینگی تا مغز از مغز تفراتر از دیوارهای باوررنگین کمانبیهوش کردن در جراحی و بیمامید نیکو داشته باش تا آنمنبع خواب و رویاهوش مصنوعی از عروسک بازی جنگ داده هاابزار بقای موجود زنده از کلام، در تحولی شگفت آور بسلول های بنیادیمغز بزرگ چالش است یا منفعواکسن دیگر کرونا ساخته شحس و ادراک قسمت سومتمایز یا کشف یگانگیپروژه ی ژنوم انسانیشرکت نورالینک ویدیویی ازنگاه مادی غیر علمی استداروی ضد تشنج توپیراماتتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز از مغز تا قلب یا مغزروح در جهانی دیگر استبالاترین هدف از دولتانگشت نگاری مغز نشان میدموجودات مقهور ژنها هستندهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان هایی در جهان دیگرابزارهای بقا ازنخستین همکوچک شدن مغز از نئاندرتاسندرم پیریفورمیسنقش قهوه در سلامتیورزش در کمر دردخلاصه ای از مطالب همایش متنهایی رمز نوآوری استآملودیپین داروی ضد فشار ضررهای مصرف شکر و قند بر چالش هوشیاری و اینکه چرا در والنتاین کتاب بدید همتاثیر داروهای ضد التهاب اسکلت خارجی در درمان اختطعمه ی شبکه های ارتباط اجقدم زدن و حرکت دید را تغیروشی برای بهبود هوش عاطفبحتی علمی درباره تمایل بانسان یک کتابخانه استما انسانها چه اندازه نزدهوش مصنوعی در خدمت خلق وحجهانی در ذهناجزای پر سلولی بدن انسان کامپیوتر سایبورگسیاهچاله های فضایی منابعنقش اتصالات بین سلولهای یادآوری خواب و رویاخوشبختی دور از رنج های متو جدای از کیهان نیستیآینده با ترس جمع نمیشودنخاع ما تا پایین ستون فقردرمان های علامتی در ام استاثیر درجه حرارت بر عملکاسرار بازسازی اندام هاعلایم کمبود ویتامین E را لاموژین داروی ضد اوتیسم؟بخش های تنظیمی ژنوماولین دارو برای آتاکسی فماده ای ضد التهابیراز تغییرهوش عاطفی قسمت دومجاذبهاختراع جدید اینترنت کوانکتابخانهسال سیزده ماههنقش غذاها و موجودات درياخطا در محاسبات چیزی کاملتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)آیا پیدایش مغز از روی تصادرمان سرگیجه بدون نیاز بتاریکی من و تو و گرد و غبااعتماد به خودعدم توقف تکامل در یک اندامن کسی در ناکسی دریافتم چسبیدن به خود، مانع بزرگ تبر را برداربرای تمدن سازی، باید در باین اندوه چیستمخچه ، فراتر از حفظ تعادلزمان و گذر آن سریع استاین ایده که ذرات سیاهچالمخچه ابزاري که وظیفه آن فزمان و صبرمرگی وجود نداردهیچ کس مانند تو نگاه نمیکحقیقت خواب و رویاارتباط از بالا به پایین مگلوئونستون فقرات انسان دو پا جلچند جهانیدو ویژگی انتزاع و قدرت تجتوصیه های سازمان بهداشت آیا رژیم غذایی گیاهی سلادرک درست از خود و هوشیاریبه نادیدنی ایمان بیاورسوالات پزشکیمنابع انرژی از نفت و گاز همه چیز موج استتربیت کودکان وظیفه ای مهاکنون را با همه ی نقص هایزندگی، مدیریت انرژیمشکلات بین دو همسر و برخیهزینه ای که برای اندیشیدحافظه و اطلاعات در کجاست بررسی سیستم تعادلی بدن ااز نخستین همانند سازها تگاهی لازم است برای فهم و سردرد به دلیل مصرف زیاد مچهار ساعت پس از کشتار خوکدیوار همه اش توهم بودتکامل چشماز انفجار بزرگ تا انفجار آرامش و سکونفقر داده ها در هوش مصنوعیدست و پا زدن در سایه؟بوزون هیگز چیستمنبع هوشیاری کجاست قسمت همانند سازی در انسانتصویر زیبای اصفهانابتذال با شعار دینزبان متغیرمعجزه در هر لحظه زندگیویتامین کاحس و ادراک قسمت 75بعد از کرونا دلخوشی بیهوپول و عقیدهشواهدی از نوع جدیدی از حانوروفیبروماتوزدانشمندان اولین سلول مصنتکثیر سلول در برابر توقف از تکینگی تا مغز از مغز تآغاز فرایند دانستنفاکسیبتذرات کوانتومی زیر اتمی قبیماری آلزایمر، استیل کوافزایش سرعت پیشرفت علوم منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهورمون شیرساز یا پرولاکتتغییر زودتر اتصالات مغزیابزار بقا از نخستین همانژن همه چیز نیستزبان، نشان دهنده ی سخنگو مغز اندامی تشنه ی انرژی اواقعیت و انعکاسحس و ادراک قسمت هشتاد و نتقلید از طبیعتپیام های ناشناخته بر مغز شاید گوشی و چشمی، آماده شچگونه مولکول های دی ان ایداروی جدید لنفوم و لوکمیتاثیر نگاه انسان بر رفتااز تکینگی تا مغز از مغز تفرد موفقرهبر حقیقیبیهوشی در بیماران دچار اامید نجاتمنتظر نمان چیزی نور را بههوش مصنوعی از عروسک بازی جنبه های موجی واقعیتابزار بقای موجود زنده از کلرال هیدرات برای خوابانسلول های بنیادی منابع و امغز بزرگ چالشهای پیش روواکسن دیگری ضد کرونا از دحس و ادراک قسمت سی و هشتمتمدن قدیمی ای در جنوب ایرپروانه ی آسمانیشربت ضد خلطنگاه محدود و تک جانبه، مشداروی ضد جنون در درمان تیتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقلب دروازه ی ارتباطروح رهاییباهوش ترین و با کیفیت تریانتقال ماده و انرژیموسیقی نوهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان یکپارچهابزارهای بقای موجود زندهکوچکی قلبسندرم پیریفورمیسنقش مهاجرت در توسعه نسل اوزن حقیقی معرفت و شناختخلاصه ای از درمان های جدیتنبیه چقدر موثر استآموزش نوین زبانضررهای شکر بر سلامت مغزچالش کمبود اندام برای پیدر یک فراکتال هر نقطه مرکتاثیر داروی ضد تشنج سدیم اسکار، لگوی هوشمندظهور امواج مغزی در مغز مصقدرت مردمروشی جدید در درمان قطع نخبحث درباره پیدایش و منشا انسان باشما انسانها چه اندازه نزدهوش مصنوعی در خدمت خلق وحجهان، تصادفی نیستاجزایی ناشناخته در شکل گکاهش مرگ و میر ناشی از ابسیاهچاله ها، دارای پرتو نقش تیروئید در تکامل مغزیاری خدا نزدیک استخانه ی تاریکتو دی ان ای خاص ميتوکندريآیا فراموشی حتمی استنخستین تمدن بشریدرمان ژنتیکی برای نوآوریتاثیر درجه حرارت بر عملکاصل بازخوردعلائم عصبی آلزایمر، با الایو دوم دکتر سید سلمان فبخش بزرگی حس و ادراک ما ااولین دروغماده، چیزی نیستراست دستی و چپ دستیهوش عاطفی قسمت سومجاذبه و نقش آن در شکلگیریادامه بحث تکامل چشمکجای مغز مسئول پردازش تجسانسور از روی قصد بسیاری نقش غذاها و موجودات درياخطای ادراک کارماتوهم چیستآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرمان سرگیجه بدون داروتاریکی و نوراعتماد به خودعدم درکمن پر از تلخیمنسبت ها در کیهانتحریک عمقی مغزبرای خودآگاه بودن تو بایتحریک عمقی مغز در آلزایمبرای رشد، باید از مسیر خطاین ابتدای تناقض هاستمخچه تاثیر گذار بر حافظهزمان واقعیت است یا توهممراحل ارتقای پله پله کیههیچ کس حقیقت را درون مغز حقیقت در علم، هرگز نهایی ارتباط بین هوش طبیعی و هوگمان میکنی جرمی کوچکی در ستارگانی قبل از آغاز کیهچند جهانیدو بیماری روانی خود بزرگ توصیه های غیر دارویی در سآیا رژیم غذایی گیاهی سلادرک عمیق در حیواناتبه هلال بنگرپیامهای کاربرانمنابع انرژی از نفت و گاز همه چیز و هیچ چیزترجمه ای ابتدایی از اسرااکوییفلکسزندان ذهنیمشکلات روانپزشکی پس از سهزینه سنگین انسان در ازاحافظه و اطلاعات در کجاستبررسی علل کمر درد در میاناز نخستین همانند سازها تگاهی مغز بزرگ چالش استسردرد تنشننون و القلمدیوار، از ابتدا توهم بودتکامل و ارتقای نگاه تا عماز بار خود بکاه تا پرواز آرامش(سکوت) stillness و تکاپوفلج نخاعی با الکترودهای دست کردن در گوشبوزون هیگز جهان را از متلمنبع هوشیاری کجاست قسمت همجوشی هسته ای، انرژِی بتصویربرداری فضاپیمای آمابداع دی ان ای بزرگترین دزبان مشترک ژنتیکی موجودامعرفت و شناختویتامین کا و استخوانحس و ادراک قسمت 78بعد از کرونا دلخوشی بیهوپوست ساعتی مستقل از مغز دشواهدی از دنیسوان(شبه نئنورون هاي مصنوعی می تواندانشمندان تغییر میدان مغتأثیر نیکوتین سیگار بر ماز تکینگی تا مغز از مغز تفاجعه ی جهل مقدسذرات کوانتومی زیر اتمی قبیماری الزایمرافسردگی و اضطراب در بیمامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش فوق العاده، هر فرد استغییر عمودی سر انسان از پابزار بقا از نخستین همانژن هوش و ساختارهای حیاتی زبان، وسیله شناسایی محیطمغز انسان ایا طبیعتا تماواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت هشتاد و شتقویت استخوان در گرو تغذپیدایش زبانشاید درست نباشدچگونه میتوان با قانون جنداروی جدید میاستنی گراویتاثیر ویتامین دی بر بیمااز تکینگی تا مغز از مغز تفرد یا اندیشهروی و منیزیم در تقویت استبیوگرافیامید جدید بر آسیب نخاعیمنتظر زمان ایده آل نشوهوش مصنوعی از عروسک بازی جنسیت و تفاوت های بیناییابزار بقای موجود زنده از کم کردن کالری روشی سودمنسلول های بدن تو پیر نیستنمغز بزرگ و فعال یا مغز کوواکسن سرطانحس و ادراک قسمت سی و ششمتمدن پیشرفته ی پیشینیانپرواز از نیویورک تا لوس آشش مرحله تکامل چشمنگاه کلی نگردارویی خلط آورتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقلب روباتیکروزه داری متناوب، مغز را باور و کیهان شناسیانتظار گذر تندباد؟موسیقی هنر مایع استهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان یکپارچهابزارهای بقای از نخستین کوچکترین چیز یک معجزه اسسندرم پس از ضربه به سرنقش میدان مغناطیسی زمین وزوز گوشخم شدن فضا-زمانتهدیدهای هوش مصنوعیآمارهای ارائه شده در سطح ضعیف و قویچالش دیدگاه های سنتی در بدر کمتر از چند ماه سوش جدتاثیر درجه حرارت بر مغزاساس انسان اندیشه و باور ظرف باید پر شود چه با چرک قدرت و شناخت حقیقتروشی جدید در درمان نابینبحثي درباره هوش و تفاوتهانسان جدید از چه زمانی پاما اکنون میدانیم فضا خالرژیم های غذایی و نقش مهم هوش مصنوعی درمانگر کامپیجهش های ژنتیکی مفید در سااحیای بینایی نسبی یک بیمکاهش التهاب ناشی از بیماسیاهچاله و تکینگی ابتداینقش حفاظتی مولکول جدید دژن همه چیز نیستخانواده پایدارتو در میانه ی جهان نیستی آیا ممکن است موش کور بی منخستین تصویر از سیاهچالهدرمان پوکی استخوانتاثیر درجه حرارت بر عملکاصل در هم تنیدگی و جهانی علت خواب آلودگی بعد از خولبخند بزن شاید صبح فردا زچرا پس از بیدار شدن از خوبخش بزرگتر کیهان ناشناختاولین سلول مصنوعیماده، چیزی بیش از یک خلا رجزخوانی هایی که امروز بهوش عاطفی قسمت ششمجبران از دست رفته هااداراوون تنها داروی تاییکرونا چه بر سر مغز می آورسانسور بر بسیاری از حقاینقش غذاها و موجودات درياخطای حستوهم و خیالآیا امکان بازسازی اندامهدرمان سرطان با امواج صوتتاریکی خواهد ترسیداعتماد بی موردعدالت برای من یا برای همهمن بی من، بهتر یاد میگیرمنسبت طلایی، نشانه ای به سنشانه های گذشته در کیهان تداوم مهم است نه سرعتبرای زندگی سالم، یافتن تاینکه به خاطرخودت زندگی مدل همه جانبه نگر ژنرالیزمان پلانکمرز مرگ و زندگی کجاستهیچ اندر هیچحقیقت راستین انسان علم ببرخی بیماری ها که در آن بارتباط شگفت مغز انسان و فگنجینه ای به نام ویتامین سخن نیکو مانند درخت نیکوچند جهانی و علمدو بار در هفته ماهی مصرف توصیه هایی در مصرف ماهیآیا راهی برای رفع کم آبی درگیری قلب در بیماری ویربه کدامین گناه کشته شدندسایتهای دیگرمنابع انرژی از نفت و گاز همه چیز کهنه میشودترس و آرمان هااکسی توسین و تکامل پیش ازونیسومایدمشکلات روانپزشکی در عقب هزاران سال چشم های بینا وحافظه ی هوش مصنوعیبرطرف کردن خشونت را از خااز نخستین همانند سازها تگاهی جهت را عوض کنسردرد سکه اینوآوری ای شگفت انگیز داندید تو همیشه محدود به مقدتکامل و ریشه ی مشترک خلقتاز بحث های کنونی در ویروسآزمون تجربی، راهی برای رفلج بل، فلجی ترسناک که آندست آسمانبی نهایت در میان مرزهامنبع هوشیاری کجاست قسمت همراه سختی، اسانی هستتصور از زمان و مکانابزار هوش در حال ارتقا اززبان چهار حرفی حیات زمینمغز فکر میکند مرگ برای دیویتامین کا در سبزیجاتحس و ادراک قسمت 82تفکر قبل از کارپوشاندن خود از نورشیشه ی بازالتی و سیلیکوننورون های ردیاب حافظهدانشمندان روش هاي جدیدی تأثیر نگاه انسان بر رفتااز تکینگی تا مغز از مغز تفاصله ها در مکانیک کوانتذرات کوانتومی زیر اتمی قبیماری ای شبیه آلزایمر و افسردگی و ساختار مغزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش مصنوعی می تواند بر احتغییرات منطقه بویایی مغزابزار بقا از نخستین همانژن یا نقشه توسعه مغز و نقزدودن نقص از هوش مصنوعیمغز انسان برای ایجاد تمدواقعیت خلا و وجود و درک محس و ادراک قسمت پنجمتقویت حافظه یا هوش مصنوعپیر شدن حتمی نیستشایسته نیست در جیب خود قرچگونه مغز ما، موسیقی را پداروی جدید آلزایمرتاثیر ویروس کرونا بر مغز از تکینگی تا مغز از مغز تفرد حساس از نظر عاطفی و برویا و واقعیتبیوگرافیامید درمان کرونا با همانمنحنی که ارتباط بین معرفهوش مصنوعی از عروسک بازی جنسیت و تفاوت های بیناییابزار بقای موجود زنده از کمالگرایی دشمن پیشرفتسلول بنیادی و ای ال اسمغز بزرگترین مصرف کننده واکسن سرطانحس و ادراک قسمت سیزدهمتمدن بشری و مغز اخلاقیپروتئین های ساده ی ابتداششمین کنگره بین المللی سنگاه انسان محدود به ادرادارویی ضد بیش فعالی سیستتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقلب را نشکنروزه داری و التهاب زیانبباید از انسان ترسیداندوه در دنیا استمیهمانهای ناخوانده عامل هوش مصنوعی از عروسک بازی جهان کنونی و مغز بزرگتریابزارهای دفاعی و بقای موکووید نوزده و خطر بیماری سندرم جدایی مغزنقش محیط زندگی و مهاجرت دوسواس، بیماری استخونریزی مغز در سندرم کووتو یک معجزه ایآن چیزی که ما جریان زمان چاالش ها در تعیین منبع هودر آرزوهایت مداومت داشتهتاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از مغز، وزن را کمعقل مجادله گرقدرت کنترل خودروشی جدید در درمان سکته مبحثی جالب درباره محدودیتانسان خطرناکترین موجودما از اینجا نخواهیم رفترژیم ضد التهابیهوش مصنوعی درخدمت خلق وحجهش های ژنتیکی غیر تصادفاحیای بینایی نسبی یک بیمکاهش حافظه هرچند فرایندیسیاهچاله ی منفرد یا سیاهنقش حیاتی تلومر دی ان آ دخار و گلتوقف؛ شکستآیا ما کالا هستیمنخستین روبات های زنده ی جدرمان پوکی استخوانتاثیر درجه حرارت بر عملکاصل علت و تاثیرعماد الدین نسیمی قربانی لحظات خوش با کودکانچرا ارتعاش بسیار مهم استبخش دیگری در وجود انسان هاوکرلیزوماب داروی جدید شماست مالیرحم مصنوعیهوش عاطفی بیشتر در زنانجدا کردن ناخالصی هاادب برخورد با دیگرانکریستال هاساهچاله ها تبخیر نمیشودنقش غذاها در کاهش دردهای خطر آلودگی هواتوهم وجودآیا انسان با مغز بزرگش اخدرمانهای بیماری پارکینستاریخ همه چیز را ثبت کردهاعتیاد و تلاش های درمانی عسل طبیعی موثر در کنترل بمننژیتنشانه های پروردگار در جهتداخل مرزها و صفات با بینبرخی ملاحظات در تشنج های اینکه خانواده ات سالم بامدل هولوگرافیک ژنرالیزهزمان به چه دلیل ایجاد میشمرز بین انسان و حیوان کجاهیچگاه از فشار و شکست نترحقیقت غیر فیزیکیبرخی بیماری های خاص که بدارتباط شگفت انگیز مغز انگوهر با نظر دیگران سنگ نمسخن و سکوتچند روش ساده برای موفقیتدو برابر شدن خطر مرگ و میتوضیحی ساده در مورد هوش مآیاما مقهور قوانین فیزیکدرگیری مغز در بیماری کویبه امید روزهای بهترمنابع انرژی از نفت و گاز همه چیز در زمان مناسبتسلیم شدن از نورون شروع ماکسکاربازپین در درمان تشزونا به وسیله ویروس ابله مشاهده گر جدای از شیء مشاهستي مادي ای که ما کوچکترحافظه انسان و حافظه ی هوشبزرگ فکر کناز نشانه ها و آثار درک شدگذر زمان کاملا وابسته به سردرد عروقی میگرننوار مغز مشاهده ی غیر مستدیدن خدا در همه چیزتکامل ابزار هوش ، راه پر از تلسکوپ گالیله تا تلسکآزمون ذهنی گربه ی شرودینفلج خوابدست بالای دستبی هیچ می ایی و بی هیچ میرمنبع هوشیاری کجاست قسمت همراهی میاستنی با برخی ستصادف یا قوانین ناشناختهابزار بقا از نخستین همانزبان نیاز تکاملی استمغز قلبویتامین بی 12 در درمان دردحس و ادراک قسمت 87تفکر ترکیبی در هوش مصنوعپیموزایدشکل های متفاوت پروتئین هنوروپلاستیسیتی چیستدانشمندان روشی برای تبدیتأثیر شیرینی های حاوی لواز تکینگی تا مغز از مغز تفاصله ی همیشگی تصویر سازرفتار مانند بردهبیماری ای شبیه ام اس مولتاقلیت خلاقمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتهوش مصنوعی و کشف زبان هایتغییرات مغز پس از 40 سالگیابزار بقا از نخستین همانژن ضد آلزایمرسفر فقط مادی نیستمغز انسان برای شادمانی طوالزارتان داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت پنجاهتقویت سیستم ایمنیپیشینیان انسان از هفت میشادی، پاداش انجام وظیفهچگونه مغز پیش انسان یا همداروی جدید ای ال استاثیر ژنها بر اختلالات خاز تکینگی تا مغز از مغز تفردا را نمیدانیمرویا و کابوسبیان ژن های اسکیزوفرنی دامیدوار باش حتی اگر همه چمنشأ اطلاعات و آموخته ها هوش مصنوعی از عروسک بازی جهل مقدسابزار بقای موجود زنده از کمردردسلول عصبی شاهکار انطباق مغز حریص برای خون، کلید تواکسن ضد اعتیادحس و ادراک قسمت ششمتمدن زیر آبپروتز چشمصبور باشنگاه از بیرون مجموعهداستانها و مفاهیمی اشتباتاثیر گیاه خواری بر رشد واز تکامل تا مغز، از مغز تقوی تر باشروزه داری و بیمار ی ام اس بابا زود بیااندوه دردی را دوا نمیکندمیوتونیک دیستروفیهوش مصنوعی از عروسک بازی جهان کاملی در اطراف ما پرابعاد و نیازهای تکاملیکودک هشت ساله لازم است آدسندرم دزدی ساب کلاویننقش مرکز تنفس سلولی در بییک پیام منفرد نورون مغزی خواندن ، یکی از شستشو دهنتو یک جهان در مغز خودت هسآنچه ناشناخته است باید شنابینایی در نتیجه ی گوشی در آسمان هدیه های نادیدنتاثیر درجه حرارت بر عملکاستفاده از نظریه ی تکامل عقل سالمقدرت انسان در نگاه به ابعريتوکسيمب در درمان ام اسبحثی در مورد نقش ویتامين انسان عامل توقف رشد مغزما اشیا را آنطور که هستندرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وهوش مصنوعی ساخته هوش طبیجهش تمدنی عجیب و شگفت انساحساس گذر سریعتر زمانکاهش دوپامین عامل بیماریسیاهچاله ی تولید کنندهنقش خرچنگ های نعل اسبی درخارق العاده و استثنایی بتولید مولکول جدید توسط هآیا ما تنها موجودات زنده نرمش های مفید برای درد زادرمان ام اس(مولتیپل اسکلتاثیر درجه حرارت بر عملکاصل عدم قطعیت از کوانتوم عوامل موثر در پیدایش زبالرزش ناشی از اسیب به عصبچرا بیماری های تخریبی مغبخشیدن دیگران یعنی آرامشايندگان چگونه خواهند دیدماست مالی با هوش انسانیرحم مصنوعیهوش عاطفی در زنان بیشتر اجدایی خطای حسی استادراک ما درک ارتعاشی است کریستال زمان(قسمت اولسایه ی هوشیارینقشه مغزی هر فرد منحصر بهخطرات هوش مصنوعیتوهم وجودآیا احتمال دارد رویا از آدرها بسته نیستاعتیاد را به دور بیندازعشق درونی به یگانگی خلقتمنابع انرژي پاک سرچشمه ح